PDA

View Full Version : ENAKAS PYETJE PERGJIGJE PER ODISEN


presheva
28-05-05, 23:38
INDERUARI , HELLO PERSHENDETJE ME RRESPEK PER TY ODISE NGA UNE PRESHEVA.
UNE IKAM MARRE KETO INFORMACIONE NGA LIBRI I CHARLES BERLITZ NE LIBRIN E QUAJTUR PA LEN GJURME.
JA PRA JENI I NFORMUAR PO TE EKNI TJETER PYETJE LIRISHT PYETEM.

Odise
30-05-05, 04:57
o po tė ndigjoj o Presheva, po ul pakėz germat:) nuk ishte nevoja tė hapje themė tė re pėr njė pėrgjegje - por tė falenderoj shumė - rrofsh!


presheva, nė fillim tė ēdo shkrimi tė huazuar, shenohet authori dhe titulli i librit, sepse duhet tė kemi respekt pėr ēdo author! Kjo vlen pėr tė gjithė!Nderime


Odise

Psikologu
31-05-05, 09:41
presheva:

A behet pyetje qe ti ta pyesesh Odise , apo ai ty.
Nese ai ty , atehere ai tė lajmerohet ty , sepse ti thuash njeriut pytem pėr diqka , eshtė paksa absurde.
Nuk po e kuptoj se qka sqarove me lartė nė postimin tėndė.

Sqarohu mė mirė....!

Nderime:

Psikologu

Odise
31-05-05, 19:05
ishte fjala per autorin e shkrimit TREKENDESHI I VDEKJES publikuar nga presheva, qe te publikohet edhe autoresia, e jo vetem shkrimi pa autor

ARVANITI
01-06-05, 12:02
ishte fjala per autorin e shkrimit TREKENDESHI I VDEKJES publikuar nga presheva, qe te publikohet edhe autoresia, e jo vetem shkrimi pa autor

Ne njefare menyre "CopyRight"

Odise
01-06-05, 12:45
ne asfare menyre 'copyright', pa autoresine e autorit te origjinalit!