PDA

View Full Version : Koha e pushimeve. Me ke deshironi te i kaloni???


Faqet : [1] 2 3

vjeshta
24-06-05, 22:19
Mendoni mire.Dhe tregoni ndrejt :wink:

Murgesha
24-06-05, 23:44
Mendoni mire.Dhe tregoni ndrejt :wink:

E ke fjalėn pėr kėta tė forumit apo???????????????????? :roll: :roll: :roll:

Luana
25-06-05, 00:02
Une vallahi s'kam me kon me shku ne pushime se nuk e kam asnji nga FD :roll:

Tomori
25-06-05, 00:06
Une vallahi s'kam me kon me shku ne pushime se nuk e kam asnji nga FD :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
25-06-05, 00:10
luana qe un po te ftoj a po vjen me mue :wink:

Luana
25-06-05, 00:13
luana qe un po te ftoj a po vjen me mue :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/h010.gif ani pritem se erdhaaaaaaaaa

M_u_k_i
25-06-05, 00:20
meme pa luana qysh i kom hap durt tut te prit te pres para duarve luana me gjith qef

Luana
25-06-05, 00:24
meme pa luana qysh i kom hap durt tut te prit te pres para duarve luana me gjith qef


:wink: :wink: :wink:

Murgesha
25-06-05, 00:26
Unė dihet se me kėnd.

Me Uliksin, nė Gjermani tek Lazdrani. :lol: :lol: :lol:

Luana
25-06-05, 00:27
Unė dihet se me kėnd.

Me Uliksin, nė Gjermani tek Lazdrani. :lol: :lol: :lol:me qka e keni plan me udhetu Murgesha :?:

Murgesha
25-06-05, 00:28
Unė dihet se me kėnd.

Me Uliksin, nė Gjermani tek Lazdrani. :lol: :lol: :lol:me qka e keni plan me udhetu Murgesha :?:

Me tė gjitha mjetet e udhėtimit Luan, pak me anije, pak me Ballon e sė fundi me Limuzinė Amerikane. :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
25-06-05, 00:28
me uliksin qa po te vyn uliksi qyre na sa mir me luanen vetun qa pote vyn aj oj murgesh shko vet te lazdrani hahahhahahah :wink:

Tomori
25-06-05, 00:29
meme pa luana qysh i kom hap durt tut te prit te pres para duarve luana me gjith qef
shum bukur M_U_K_i ri qashtu gaditu me duart hapur?!!
hahahahahahahahahaaha....prit se ka me te ardhe Luana?!!!!!
ikkkk orrrreeeeee M_u_k-I " se dot shendrohesh ne permendore tue prit Luanen?!!
-A e njeh Luanen o M-u-k-i shkret ke me mallku at dite qe e ke njoftu?!!
Ik mor d'jale sa je ne regull me sahatin,,,te betohem per kok te Turistit se po ndejte me Luanen ka me te ba me fol me vetveten tamam lole..
M_u_k_i e kam per te miren tende se Luana eshte mashtruse ordinjere e klasit te pare....
...hahahahahhahhahhahahahahahahahahahahahahhhahaha hahhah
Luana te raft nje send....po pash nderin ku i gjen keta guska :lol: :lol:

Murgesha
25-06-05, 00:30
me uliksin qa po te vyn uliksi qyre na sa mir me luanen vetun qa pote vyn aj oj murgesh shko vet te lazdrani hahahhahahah :wink:

Siēka po mė vyen more??
Po ai ėshtė i imi.
Dhe Lazdrani me Dianėn na presin mė mirė tė dy bashkė. :lol: :lol:

Tomori
25-06-05, 00:33
Unė dihet se me kėnd.

Me Uliksin, nė Gjermani tek Lazdrani. :lol: :lol: :lol:

-Murgeshe ishalla te realizohet deshira, kalofsh mire motrushe!??
-Ju ben shum te fala Uliskit dhe Lazdranit tungji :wink:

Luana
25-06-05, 00:35
meme pa luana qysh i kom hap durt tut te prit te pres para duarve luana me gjith qef
shum bukur M_U_K_i ri qashtu gaditu me duart hapur?!!
hahahahahahahahahaaha....prit se ka me te ardhe Luana?!!!!!
ikkkk orrrreeeeee M_u_k-I " se dot shendrohesh ne permendore tue prit Luanen?!!
-A e njeh Luanen o M-u-k-i shkret ke me mallku at dite qe e ke njoftu?!!
Ik mor d'jale sa je ne regull me sahatin,,,te betohem per kok te Turistit se po ndejte me Luanen ka me te ba me fol me vetveten tamam lole..
M_u_k_i e kam per te miren tende se Luana eshte mashtruse ordinjere e klasit te pare....
...hahahahahhahhahhahahahahahahahahahahahahhhahaha hahhah
Luana te raft nje send....po pash nderin ku i gjen keta guska :lol: :lol:


Tomorr ke lind edhe Tomorr ki me vdek e kurr mend s'ki me u mush , pse s'po i kallxon djalit bre qe , ti vdeke njiher tu me prit mue :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-06-05, 00:37
Unė dihet se me kėnd.

Me Uliksin, nė Gjermani tek Lazdrani. :lol: :lol: :lol:

-Murgeshe ishalla te realizohet deshira, kalofsh mire motrushe!??
-Ju ben shum te fala Uliskit dhe Lazdranit tungji :wink:

Tė falemnderit pėr pėrshėndetje Tomor.

Po ti me kon kishe pas qejf me i kalu pushimet?? :lol:

Ps. Ishalla jo me Luanėn, se ajo si duket shkoj te Muki. :wink:

Luana
25-06-05, 00:40
Tė falemnderit pėr pėrshėndetje Tomor.

Po ti me kon kishe pas qejf me i kalu pushimet?? :lol:

Ps. Ishalla jo me Luanėn, se ajo si duket shkoj te Muki. :wink:

ju dokė juve s'ju dokė veq unė u nisa te Muki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
25-06-05, 00:41
tomorei duhet mi pas syt katrore mem ba mu lole e po me dukket se te kokshe ti i ri ok njeri mos ma maj gajlen se i di kto sene hala nuk po du kshilla ok veq hor je ban a tregova duhet mi pas syt katroreeeeee mem ba mu lole :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Murgesha
25-06-05, 00:41
Tė falemnderit pėr pėrshėndetje Tomor.

Po ti me kon kishe pas qejf me i kalu pushimet?? :lol:

Ps. Ishalla jo me Luanėn, se ajo si duket shkoj te Muki. :wink:

ju dokė juve s'ju dokė veq unė u nisa te Muki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Rrugė tė mbarė Luana.

Selom bani nėnės qiko. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-06-05, 00:43
tomorei duhet mi pas syt katrore mem ba mu lole e po me dukket se te kokshe ti i ri ok njeri mos ma maj gajlen se i di kto sene hala nuk po du kshilla ok veq hor je ban a tregova duhet mi pas syt katroreeeeee mem ba mu lole :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

O shyqyr qė spo e din qė Luana ka sy tė luaneshės se nuk i kishe kėto fjalė hiq. :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
25-06-05, 00:44
luana dojn me ja nis me na marr inati me duket hehheheheh hahaha veq tregomni njerz se un e fshi ket emer muki dal prej forumit nese ju pengoj hahhhaha :wink:

Luana
25-06-05, 00:47
luana dojn me ja nis me na marr inati me duket hehheheheh hahaha veq tregomni njerz se un e fshi ket emer muki dal prej forumit nese ju pengoj hahhhaha :wink:

Muki ti nuk e njeh Tomorin po shuj rri ketu ne Fd e trus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tomori
25-06-05, 00:47
tomorei duhet mi pas syt katrore mem ba mu lole e po me dukket se te kokshe ti i ri ok njeri mos ma maj gajlen se i di kto sene hala nuk po du kshilla ok veq hor je ban a tregova duhet mi pas syt katroreeeeee mem ba mu lole :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

hahahahahahahahahaahhaha....
ke te drejte M_u_k_i pra rruga mbare te qofte ishalla dakordohet Luana
e ki me pa ....hahahaahhahhaahaahahaaa e mor qun e mor qun...
syt kan me tu ba jo katror por.....nuk ta them mbasi thua qi qenke shum i zoti .....hahahahahahahaahhahhaaaha.. Luana :lol: :lol: :lol:

Luana
25-06-05, 00:49
Rrugė tė mbarė Luana.

Selom bani nėnės qiko. :lol: :lol: :lol:


Aliqym selam Murgesh :cry:

po shkoj te Muki veq per pushim se smuj e la nanen mozatallah se une ne Kosov e nana ne Canada hiq nuk ban jo :roll:

Luana
25-06-05, 00:51
hahahahahahahahahaahhaha....
ke te drejte M_u_k_i pra rruga mbare te qofte ishalla dakordohet Luana
e ki me pa ....hahahaahhahhaahaahahaaa e mor qun e mor qun...
syt kan me tu ba jo katror por.....nuk ta them mbasi thua qi qenke shum i zoti .....hahahahahahahaahhahhaaaha.. Luana :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: Tomorr sa po me vjen keq qe spo vjen me ty askush ne pushim bre :cry: :cry: :wink: :lol: :lol:

M_u_k_i
25-06-05, 00:52
e more tumori sa rrin ti kshtut tu i kqyr punt e hallkut shko vllau jem nisja e puno dikun thuj a ben me jav kqyr pun njerzve nashti te del naj kmish bile hahhahahahaah tung se shkova me ra un njeri.

Tomori
25-06-05, 00:55
luana dojn me ja nis me na marr inati me duket hehheheheh hahaha veq tregomni njerz se un e fshi ket emer muki dal prej forumit nese ju pengoj hahhhaha :wink:
-Jo mor M_u_k_i qfar flet mire se na ke ardhur shihet se je quni shkathet
qashtu vazhdo:
hapi durt e prit luanen me gjith qef shum bukur ke mar pozicionin ti rri qashtu me duart hapur e prit se po te vjen Luana!!
Mos gabo me lshu duart posht veq rri me duart hapur si shtatore..

dr1ta
25-06-05, 00:55
Vetun :?

M_u_k_i
25-06-05, 00:55
LUANA shtroma qat ven se erdhe me ra hahhaha tumori i gjori tung a hahhaahhahah luana ika un a me tat.

Luana
25-06-05, 00:57
LUANA shtroma qat ven se erdhe me ra hahhaha tumori i gjori tung a hahhaahhahah luana ika un a me tat.

qe gati ta bana Muki http://www.cosgan.de/images/midi/muede/k040.gif


:wink: :wink: :wink:

M_u_k_i
25-06-05, 00:58
LUANA pse bre po i kall njerzt qishtu hhaahaahhaha ta ha zemren ta ha .

Luana
25-06-05, 01:00
LUANA pse bre po i kall njerzt qishtu hhaahaahhaha ta ha zemren ta ha .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajde muki me TAT se boll i lajte ata dhėmb http://www.cosgan.de/images/midi/muede/k010.gif

Murgesha
25-06-05, 01:01
LUANA pse bre po i kall njerzt qishtu hhaahaahhaha ta ha zemren ta ha .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajde muki me TAT se boll i lajte ata dhėmb http://www.cosgan.de/images/midi/muede/k010.gif


Moj a u bėtė qift a??? :roll: :roll: :roll: :roll:

Luana
25-06-05, 01:02
LUANA pse bre po i kall njerzt qishtu hhaahaahhaha ta ha zemren ta ha .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajde muki me TAT se boll i lajte ata dhėmb http://www.cosgan.de/images/midi/muede/k010.gif


Moj a u bėtė qift a??? :roll: :roll: :roll: :roll:


:wink: :wink: :wink: :wink:

M_u_k_i
25-06-05, 01:03
pse mos je kunder murgesha naj sen.. :?:

Luana
25-06-05, 01:06
pse mos je kunder murgesha naj sen.. :?:

Muki shuj mos fol se kjo eshte msit i fort http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e045.gif

M_u_k_i
25-06-05, 01:08
u paka tu kesh vallahin

Murgesha
25-06-05, 01:14
u paka tu kesh vallahin

Mos u pak po qu bahu gadi pėr dhėndėrri.

Pėr hajr more ju qoftė qy, ishalla trashėgoheni pra. :lol: :lol:

M_u_k_i
25-06-05, 01:16
ani de qa je :oops: kuq qa pote vjen inati hahah

Luana
25-06-05, 01:17
u paka tu kesh vallahin

Mos u pak po qu bahu gadi pėr dhėndėrri.

Pėr hajr more ju qoftė qy, ishalla trashėgoheni pra. :lol: :lol:

Murgesh mos u ngut http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif ngadal qik se njiher po shkoj ne pushim ,phaaaaaaaaa :roll:

Murgesha
25-06-05, 01:18
u paka tu kesh vallahin

Mos u pak po qu bahu gadi pėr dhėndėrri.

Pėr hajr more ju qoftė qy, ishalla trashėgoheni pra. :lol: :lol:

Murgesh mos u ngut http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c025.gif ngadal qik se njiher po shkoj ne pushim ,phaaaaaaaaa :roll:


Mirė e ke valla, se nashta gjatė pushimev e zbulon se nuk ėshtė pėr ty.
Ani motrushe po presim pra. :wink: :wink:

Luana
25-06-05, 01:22
Mirė e ke valla, se nashta gjatė pushimev e zbulon se nuk ėshtė pėr ty.
Ani motrushe po presim pra. :wink: :wink:

http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c050.gif Ti e din qe une nuk martona se hala nuk e kam prish niqahin e par dhe nuk e besoj qe e prishi ma :wink:

M_u_k_i
25-06-05, 01:25
o hajt oj murgesh se qe martohumm te tregojna hahahahah :lol: :lol:

Tomori
25-06-05, 02:04
ani de qa je :oops: kuq qa pote vjen inati hahah
hahahahahahahahahahahaahhahaha....
"m_u_K-i" qke ce je skuqur si domate,,,hahahahaahah
Ehh moj Luan shum shpejt e hype qunin ringishpil :wink: :lol: :lol:
hahahahahahahahaahahha ani ani shum mire po mqeshet se e di qysh ja punon e ke shti ne film e veq filma sheh i shkreti hahahahahahaha

M_u_k_i
25-06-05, 09:55
e more tumor quni qa ishe ti ti me doket se ishe qun e po i thu dikujt qun hehehe okok qysh dush njeri thuj qa dush se nuk jom hi ne forum me u hanger :lol:

vjeshta
25-06-05, 11:25
Mendoni mire.Dhe tregoni ndrejt :wink:

E ke fjalėn pėr kėta tė forumit apo???????????????????? :roll: :roll: :roll:

Me kend duash ,zemer :wink:

Murgesha
25-06-05, 11:28
Me kend duash ,zemer :wink:

Qy,qy zemėr ani. :roll: :roll: :roll:

Mos, Vjeshta mos mė merr nė qafė tė lutem, se kėtu me njė kėmbė rrijnė tė gjithė me mė gjetė nė pozita skandaloze. :lol: :lol: :lol:

Tomori
25-06-05, 20:40
aloooooooo "dr1ta" lajmrohu po deshe hikim ne pushim... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
25-06-05, 20:57
Me Kosove me engjellin te vogel :wink:

dr1ta
25-06-05, 20:57
aloooooooo "dr1ta" lajmrohu po deshe hikim ne pushim... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ishalla gulfatesh :lol: :evil:

LEDHATIMI
26-06-05, 03:57
me ice girl :oops:

Gjumashja
26-06-05, 19:58
me te dashurin kuptohet

lazdrani
26-06-05, 20:08
Afer MUKIT&LUANES :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po i marre lakmi :wink:

Luana
26-06-05, 22:25
Afer MUKIT&LUANES :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po i marre lakmi :wink:

E kemi ba cansellimin se Muki ish i ri , po du me shku te dikush qe eshte sikur une ne moshė :wink:

M_u_k_i
27-06-05, 11:02
hahahaahhaha luana po sherrin e madh e kom hahaha

ZEMERTHYERI
27-06-05, 19:33
me mis FD, brenda mundesive :oops:

laliloli
29-06-05, 18:50
D.m.th drejt apo .......Une pushimet vjeshtore i kisha kaluar me Vjeshten :lol: :lol:

Domira
29-06-05, 18:58
Ma mir mos me tregu moj Vjeshta me ken veēse se kam deshire ne pranvere me shku ne pushime :lol:

halla e madhe
29-06-05, 18:58
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

laliloli
29-06-05, 19:00
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Uroj qe te realizohet deshira halluke

Domira
29-06-05, 19:01
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Besa mir e ki Halla se moti s'jom kon en Gjakove :D

halla e madhe
29-06-05, 19:02
Laliloli_ju falenderoj per deshirat tua.Pushim te kendshem edhe ty:halla

laliloli
29-06-05, 19:03
Laliloli_ju falenderoj per deshirat tua.Pushim te kendshem edhe ty:halla

Edhe falenderimet e perzemerta per juve halluke

halla e madhe
29-06-05, 19:03
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Besa mir e ki Halla se moti s'jom kon en Gjakove :D
Domira_je e mireseardhur me hallen ne qytetin tone krenar :lol:

Domira
29-06-05, 19:05
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Besa mir e ki Halla se moti s'jom kon en Gjakove :D
Domira_je e mireseardhur me hallen ne qytetin tone krenar :lol:

Falemineres Halle per mirseradhje e kalofsh edhe ti sa me bukur ne Gjakove :lol:

laliloli
29-06-05, 19:06
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Besa mir e ki Halla se moti s'jom kon en Gjakove :D
Domira_je e mireseardhur me hallen ne qytetin tone krenar :lol:

Uh sa kisha pasur deshir ti kaloj pushimet ne Gjakove ,ku vetem nje here e kam vizituar dhe me ka lene mbrese

Domira
29-06-05, 19:09
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Besa mir e ki Halla se moti s'jom kon en Gjakove :D
Domira_je e mireseardhur me hallen ne qytetin tone krenar :lol:

Uh sa kisha pasur deshir ti kaloj pushimet ne Gjakove ,ku vetem nje here e kam vizituar dhe me ka lene mbrese

Pe kuvenoj me Hallen e po te marrim edhe ty laliloli en Gjakove, se tybe kalon mire atje :lol: :lol:

laliloli
29-06-05, 19:11
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Besa mir e ki Halla se moti s'jom kon en Gjakove :D
Domira_je e mireseardhur me hallen ne qytetin tone krenar :lol:

Uh sa kisha pasur deshir ti kaloj pushimet ne Gjakove ,ku vetem nje here e kam vizituar dhe me ka lene mbrese

Pe kuvenoj me Hallen e po te marrim edhe ty laliloli en Gjakove, se tybe kalon mire atje :lol: :lol:

Nuk do tia beni keq ,te falenderoj shume per mikepritjen gjakovare

schütze
29-06-05, 19:12
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Besa mir e ki Halla se moti s'jom kon en Gjakove :D
Domira_je e mireseardhur me hallen ne qytetin tone krenar :lol:

Uh sa kisha pasur deshir ti kaloj pushimet ne Gjakove ,ku vetem nje here e kam vizituar dhe me ka lene mbrese

Pe kuvenoj me Hallen e po te marrim edhe ty laliloli en Gjakove, se tybe kalon mire atje :lol: :lol:
valla Domira kqyr edhe mu ne mujsh me ma ba ni ven se edhe un me gjith qef isha ardh ne gjakov :lol:

Domira
29-06-05, 19:14
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Besa mir e ki Halla se moti s'jom kon en Gjakove :D
Domira_je e mireseardhur me hallen ne qytetin tone krenar :lol:

Uh sa kisha pasur deshir ti kaloj pushimet ne Gjakove ,ku vetem nje here e kam vizituar dhe me ka lene mbrese

Pe kuvenoj me Hallen e po te marrim edhe ty laliloli en Gjakove, se tybe kalon mire atje :lol: :lol:
valla Domira kqyr edhe mu ne mujsh me ma ba ni ven se edhe un me gjith qef isha ardh ne gjakov :lol:

Po djal se nuk me ngushton hiq tybe :wink: ...je i mirseardhun edhe ti...se ven kem sa dush :lol:

laliloli
29-06-05, 19:17
Pushimet verore do ti kaloj me familjen time ne Gjakoven time te dashur :P

Besa mir e ki Halla se moti s'jom kon en Gjakove :D
Domira_je e mireseardhur me hallen ne qytetin tone krenar :lol:

Uh sa kisha pasur deshir ti kaloj pushimet ne Gjakove ,ku vetem nje here e kam vizituar dhe me ka lene mbrese

Pe kuvenoj me Hallen e po te marrim edhe ty laliloli en Gjakove, se tybe kalon mire atje :lol: :lol:
valla Domira kqyr edhe mu ne mujsh me ma ba ni ven se edhe un me gjith qef isha ardh ne gjakov :lol:

Sigurisht Schutze se do te kalojme mire sikur te Luana e Kerqovari ,ai muhabetin qe ta bejne ne Gjakove

schütze
29-06-05, 19:20
Sigurisht Schutze se do te kalojme mire sikur te Luana e Kerqovari ,ai muhabetin qe ta bejne ne Gjakove
lali me deshir vi edhe un pasi qe edhe ti je ne ket mes,po e di se qfar muhabeti bejn ne Gjakov, per ata edhe kerkova te me pranoni ne shoqeri

laliloli
29-06-05, 19:22
Sigurisht Schutze se do te kalojme mire sikur te Luana e Kerqovari ,ai muhabetin qe ta bejne ne Gjakove
lali me deshir vi edhe un pasi qe edhe ti je ne ket mes,po e di se qfar muhabeti bejn ne Gjakov, per ata edhe kerkova te me pranoni ne shoqeri

na nderon ēdo here ardhja e juaj ,ndersa Domira dhe hallukja te mirepresin

schütze
29-06-05, 19:38
Sigurisht Schutze se do te kalojme mire sikur te Luana e Kerqovari ,ai muhabetin qe ta bejne ne Gjakove
lali me deshir vi edhe un pasi qe edhe ti je ne ket mes,po e di se qfar muhabeti bejn ne Gjakov, per ata edhe kerkova te me pranoni ne shoqeri

na nderon ēdo here ardhja e juaj ,ndersa Domira dhe hallukja te mirepresin
flm i nderuar,kam nderin te jem ne mesin e juaj lali

laliloli
29-06-05, 19:39
Sigurisht Schutze se do te kalojme mire sikur te Luana e Kerqovari ,ai muhabetin qe ta bejne ne Gjakove
lali me deshir vi edhe un pasi qe edhe ti je ne ket mes,po e di se qfar muhabeti bejn ne Gjakov, per ata edhe kerkova te me pranoni ne shoqeri

na nderon ēdo here ardhja e juaj ,ndersa Domira dhe hallukja te mirepresin
flm i nderuar,kam nderin te jem ne mesin e juaj lali

Cilin vend tani ne Gjakove po e zgjedhim

schütze
29-06-05, 19:43
Sigurisht Schutze se do te kalojme mire sikur te Luana e Kerqovari ,ai muhabetin qe ta bejne ne Gjakove
lali me deshir vi edhe un pasi qe edhe ti je ne ket mes,po e di se qfar muhabeti bejn ne Gjakov, per ata edhe kerkova te me pranoni ne shoqeri

na nderon ēdo here ardhja e juaj ,ndersa Domira dhe hallukja te mirepresin
flm i nderuar,kam nderin te jem ne mesin e juaj lali

Cilin vend tani ne Gjakove po e zgjedhim
perveq qyteti te gjakoves nuk njoh ket vend me teper,por urdhro ti o lali zgjedh per ne se nuk ta prishum hiq :wink:

laliloli
29-06-05, 19:46
[
Cilin vend tani ne Gjakove po e zgjedhim
perveq qyteti te gjakoves nuk njoh ket vend me teper,por urdhro ti o lali zgjedh per ne se nuk ta prishum hiq :wink:

Jo schutze edhe une vetem njehere kam qene ne Gjakove por Domira dhe halla do te kishte qene mire te dhene propozimin

Domira
29-06-05, 19:48
[
Cilin vend tani ne Gjakove po e zgjedhim
perveq qyteti te gjakoves nuk njoh ket vend me teper,por urdhro ti o lali zgjedh per ne se nuk ta prishum hiq :wink:

Jo schutze edhe une vetem njehere kam qene ne Gjakove por Domira dhe halla do te kishte qene mire te dhene propozimin

Pritni nihere ta shohim kur po shkojn autobuzat, a ka bileta a jo a :roll:
besa edhe Halla shkoj ne pune deri sa te kthehet bani saber more qy :lol: :lol: :lol:

schütze
29-06-05, 19:50
[
Cilin vend tani ne Gjakove po e zgjedhim
perveq qyteti te gjakoves nuk njoh ket vend me teper,por urdhro ti o lali zgjedh per ne se nuk ta prishum hiq :wink:

Jo schutze edhe une vetem njehere kam qene ne Gjakove por Domira dhe halla do te kishte qene mire te dhene propozimin

Pritni nihere ta shohim kur po shkojn autobuzat, a ka bileta a jo a :roll:
besa edhe Halla shkoj ne pune deri sa te kthehet bani saber more qy :lol: :lol: :lol:
po more ne me ba saber pa tjeter,se ne pa ju nuk kemi ku me shku qyyyyyyyy :lol: :lol:

laliloli
29-06-05, 19:51
[
Cilin vend tani ne Gjakove po e zgjedhim
perveq qyteti te gjakoves nuk njoh ket vend me teper,por urdhro ti o lali zgjedh per ne se nuk ta prishum hiq :wink:

Jo schutze edhe une vetem njehere kam qene ne Gjakove por Domira dhe halla do te kishte qene mire te dhene propozimin

Pritni nihere ta shohim kur po shkojn autobuzat, a ka bileta a jo a :roll:
besa edhe Halla shkoj ne pune deri sa te kthehet bani saber more qy :lol: :lol: :lol:

Ai Domira autobusa per gjakove ne qdo 5 minuta ,veq ka mbet me e siguruar bileten dhe me e zgjedh vendin per pushim

halla e madhe
29-06-05, 20:10
Per juve kemi autobusa sa te doni, jeni te mireseardhur ne Gjakove :lol:

laliloli
29-06-05, 21:31
Per juve kemi autobusa sa te doni, jeni te mireseardhur ne Gjakove :lol:

Flm halla ,mezi po pres qe me schutzen ti kalojme pushimet ne Gjakove se bashku me ju dhe Domiren ,qofshi te nderuara ēdo here

Murgesha
29-06-05, 22:45
Me jastėkun pėr momentin po kaloj pushimet. :wink:

skendi
29-06-05, 22:52
valla murgesha mos te paqa borxh,
pushime shum te merzitshme e paske nijet
me kalue :lol:

Murgesha
29-06-05, 22:53
valla murgesha mos te paqa borxh,
pushime shum te merzitshme e paske nijet
me kalue :lol:


Jo more hiq tė mėrzitshme, por u kėnaqėm. Qafė unė jastėkun e ai qaf mua. :lol: :lol: :lol:

skendi
29-06-05, 22:54
valla interesant shum,
nuk e paskem dit tq jasteku mundet te jet
aq shoq i mire, :lol:

Murgesha
29-06-05, 22:56
valla interesant shum,
nuk e paskem dit tq jasteku mundet te jet
aq shoq i mire, :lol:


Eh ēkas mėson njeriu nė kėtė Dardani. :wink:

skendi
29-06-05, 23:04
do ta shikoj jastekun tim me mire sot ne mengjes
kur te kthehem ne shtepi, :lol:

Murgesha
29-06-05, 23:05
Pse ku qenke tani???

skendi
29-06-05, 23:12
ne pune zonja murgeshe,
une e shfrytezoj kohen racionalisht,
edhe fitoj edhe argetohem pak, :lol: :mrgreen:

Gentiana
29-06-05, 23:14
Ne Gjakove tybe, me Hallen

skendi
29-06-05, 23:28
ani de gentiana,
bani te fala skendes msusit, :mrgreen:

Diana007
30-06-05, 13:34
me uliksin qa po te vyn uliksi qyre na sa mir me luanen vetun qa pote vyn aj oj murgesh shko vet te lazdrani hahahhahahah :wink:

Siēka po mė vyen more??
Po ai ėshtė i imi.
Dhe Lazdrani me Dianėn na presin mė mirė tė dy bashkė. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A jeni moj gati me ardh qe sa po ju presim :D :D :D :D

Gjumashja
30-06-05, 16:01
me te dashurinnnnnn

ZEMERTHYERI
30-06-05, 17:32
me Icegirl se shume nxeht bre

Tomori
30-06-05, 17:38
******************************************

Ndryshuar nga Genta

M_u_k_i
30-06-05, 23:39
po po diana erdhum aa :wink:

Tomori
01-07-05, 00:11
******************************************

Ndryshuar nga Genta
Cpate Genta! :twisted:
Genta a keni vap atje ,,,,mos breeee ku gjete Tomorit me ja fshi postimin
ani ani ske faj ti ke gjet Tomorin tamam i urte si kingji as mizen nuk e shkel...as nuk din te genjeje njeri pa sher,,e ti keq perdore ket djale ma te urte...
Genta mintereson a ta mbane me ja fshi naj postim Turistit..
..normalisht se jo se fort mire e dine qe Turisti nuk esht i urte si Tomori,
po aty ja ke tuten e di une!
-Aj provo po pate guxim me ja fshi Turistit spaktit nje mesazh...
...e Genta bahet nami...ty gjen Tomorin djale me kulture superiore te larte qe nuk e ka idene as te fyej e te nenqmoje se nuk ja lejon etika Tomorit,,,, te flase ne stilin e Turist-mafijes.... :wink: :lol: :lol: :lol:

hahahahahahahahahhaahaaa Genta perse quditesh :wink:

-Me respekt6 te madhe per ty Genta
Tomori :wink:
(haroje shkrimin se per koke te Turistit e Kercovarit shum palidhje eshte mos i kushto rendesi ndigjo ti Tomorin...) hahahahahahahhahahaaha

Luana
01-07-05, 01:32
Koha bash per pushime , flaka e flakes po me del , sikur te kisha shku te..... 8) :lol: rafet llapjani ama veshin se veq ty po te kallxoj http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e045.gif

doGzona
01-07-05, 01:34
Koha bash per pushime , flaka e flakes po me del , sikur te kisha shku te..... 8) :lol: rafet llapjani ama veshin se veq ty po te kallxoj http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e045.gif

Merre edhe veshin tem :lol: :lol:

Luana
01-07-05, 01:36
Koha bash per pushime , flaka e flakes po me del , sikur te kisha shku te..... 8) :lol: rafet llapjani ama veshin se veq ty po te kallxoj http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e045.gif

Merre edhe veshin tem :lol: :lol:

shuj dogzona se u ba puna po shkoj te ai http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif

doGzona
01-07-05, 01:38
Hajde hajri e daft :lol: :lol:

schütze
01-07-05, 01:49
kadal oj Luana :roll:

IceGirl
01-07-05, 01:55
me Icegirl se shume nxeht bre

http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/k030.gifhmmmhttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/a015.gif

Krokodilli
02-07-05, 05:42
ne pune zonja murgeshe,
une e shfrytezoj kohen racionalisht,
edhe fitoj edhe argetohem pak, :lol: :mrgreen:

pune pune nat e dite,, kur nuk din te shohesh pakez drit mos puno fare,,,

puno e fito kur nuk din ta shijosh jeten,, ska arsye te jetosh,,


une ne Kosove dhe rrethin kete vit me shoqerin Kosovare

Buqja_ch
05-05-07, 06:59
Po besa erdhen pushimet ..po me kon me pushue se ???????

Virti
05-05-07, 23:18
solo! :tongue:

Buqja_ch
12-05-07, 10:19
solo! :tongue: Phaaa keshtu pa lidhje

Kete vere do te marr dikend nga Forumi .....ose nuk po shkoi hiq ..Ahhhh

Virti
13-05-07, 00:24
me Robinson Kruson... :biggrin:

Virti
13-05-07, 00:25
Phaaa keshtu pa lidhje

Kete vere do te marr dikend nga Forumi .....ose nuk po shkoi hiq ..Ahhhh
une mendova te nisem solo nga banesa ime, pastaj ta takoj dikend rruges... :biggrin:

Buqja_ch
13-05-07, 00:34
une mendova te nisem solo nga banesa ime, pastaj ta takoj dikend rruges... :biggrin:

ahahaah po me thuaj qka te duhen ata si e kan humb rrugen...

Virti
13-05-07, 00:35
ahahaah po me thuaj qka te duhen ata si e kan humb rrugen...
qy qy... jo breee... por me marrveshje takohemi ne vendin e caktuar phaaaa :biggrin:

Buqja_ch
13-05-07, 00:38
qy qy... jo breee... por me marrveshje takohemi ne vendin e caktuar phaaaa :biggrin:

Po mos e ki sherrin kojshi e po te mson qy ...hahhahahhh

Virti
13-05-07, 00:40
Po mos e ki sherrin kojshi e po te mson qy ...hahhahahhh
une marr mesim nga te gjithe ngapak... :biggrin:

Buqja_ch
13-05-07, 00:46
une marr mesim nga te gjithe ngapak... :biggrin:

Nuk gaboi ndoshta edhe une nga Ti ...ta shohim kete ver si do te kalojm

Virti
13-05-07, 00:47
Nuk gaboi ndoshta edhe une nga Ti ...ta shohim kete ver si do te kalojm
OK, rezultatet do i analizojme ne stinen qe vjen pas veres... :biggrin:

e_martumja
13-05-07, 00:56
me tere familjen time !

~AmaZonA~
13-05-07, 12:22
Do doja ti kaloja pushimet me mė tė dashurit e mi kėshtu qe edhe do veprojm...me gėzim po e pres qershorin kur edhe do fillojn pushimet.

Virti
14-05-07, 01:50
ende s'kam vendosur... :cool:

rafet llapjani
14-05-07, 01:52
Kysmet koft me RiannA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?find=lastposter&t=20628) :biggrin:

ssara
14-05-07, 02:23
Kysmet koft me RiannA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?find=lastposter&t=20628) :biggrin:


Gjysen e punes e paske kry paska mbet me vendos Riana...........

rafet llapjani
14-05-07, 02:27
Gjysen e punes e paske kry paska mbet me vendos Riana...........

Po sara nja tedhet perqin eshte e kryme veq ka ven edhe per ty na te dyt jem te gjymert ahahahahah

Buqja_ch
15-05-07, 02:49
Me Ty ?????????? uuuuu

Domira
15-05-07, 03:58
Sbesoj se shkoj ne pushime as sivjet...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Virti
15-05-07, 03:59
besoj se vi ne pushim sivjet... :biggrin:

Buqja_ch
02-10-07, 16:26
OK, rezultatet do i analizojme ne stinen qe vjen pas veres... :biggrin:

hahahh a thua pat se qka bisedohet a jo ..Virti


Uné vrtet ja arrita qéllimit ahhahha

Xuki
02-10-07, 16:40
Gati i kam hargju pushimet....veē edhe njė javė mė ka mbet!! A po don dikush mi kalu kėto pak ditė me mu?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

SANTANA-29
02-10-07, 16:42
Ti nalt prit edhe pak se lajmrohet naj kush,,,hahahahahahahahahhahhahahaha:tongue:

Xuki
02-10-07, 16:43
Po, po...tu pritė jam! Mos xhelozo tani kur t'lajmrohet dikush! hahahahha

SANTANA-29
02-10-07, 16:45
JO nese lajmrohet dikush tregom se me vjen inati,,hahahahahahaha,hajgare se ku ka ma mir te lajmrohet dikush te kalojsh pushim te mir,,,,:tongue:

Xuki
02-10-07, 16:57
JO nese lajmrohet dikush tregom se me vjen inati,,hahahahahahaha,hajgare se ku ka ma mir te lajmrohet dikush te kalojsh pushim te mir,,,,:tongue:

Ooo e di bre qė nuk tė vjen ty inati.....ti gėzohesh pėr mu, si me kanė pėr veti! hahahahhahaha

SANTANA-29
02-10-07, 17:01
Ooo e di bre qė nuk tė vjen ty inati.....ti gėzohesh pėr mu, si me kanė pėr veti! hahahahhahaha

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHH,,,a ulajmrue dikush a i mjeri ti spaske nafak,,
O,Xuki ti paske pushim e une skam pushim e une gzohem per ty e jo perveti,,a,po me ncan bese,,,,hahahahahahhahah

Xuki
02-10-07, 17:08
E dita qė ki mu gėzu ma shumė pėr mu, se sa pėr vetėn! hahahahahahahahahahaha


Jo bre hala joo, por mos u sillė shumė ksajde, se mos po i tremb! hahahahahahaahahahahahahhaahaha

Elina
02-10-07, 17:19
Une mundem me i marre na dy dit pushim qetash hahahhahahhahaha :biggrin: (hair ishalla) :biggrin:

Xuki
02-10-07, 17:44
Une mundem me i marre na dy dit pushim qetash hahahhahahhahaha (hair ishalla) :biggrin:


Ooooo SANTANAAAA......a pe sheh qė po ecė puna!!:biggrin:

Elina, ma mirė pak, se sa hiq! Ani ku po shkojna?

Virti
02-10-07, 17:49
hahahh a thua pat se qka bisedohet a jo ..Virti


Uné vrtet ja arrita qéllimit ahhahha
isha, por mungon materiali per te treguar dicka... :biggrin:
ti paske cka me kallxu... nisja...
dhe urime! :cool:

Elina
02-10-07, 19:51
Ooooo SANTANAAAA......a pe sheh qė po ecė puna!!:biggrin:

Elina, ma mirė pak, se sa hiq! Ani ku po shkojna?


Qysh po duket nuk qenke i knaqun a ? :redface: :biggrin:

Buqja_ch
02-10-07, 21:34
isha, por mungon materiali per te treguar dicka... :biggrin:
ti paske cka me kallxu... nisja...
dhe urime! :cool:


Flm, Virti pér urime
kisha pas shum qka per te tregue ishte ni ver e veqant
por mi ndaloi te gjitha ato si ti tregoi ketu ...e vertet !!!!!

Virti
02-10-07, 23:12
Flm, Virti pér urime
kisha pas shum qka per te tregue ishte ni ver e veqant
por mi ndaloi te gjitha ato si ti tregoi ketu ...e vertet !!!!!
ani de, ndoshta i tregon dikund... :smile:

Estella
10-03-08, 01:24
hmmmmmmmm me shoqri kisha pas qef sivjet me kalu pushimin

Virti
10-03-08, 02:25
me kend dua une, ndoshta s'don ajo... :cool:

Murgesha
10-03-08, 02:33
me kend dua une, ndoshta s'don ajo... :cool:


Po ti pyete more se ndoshta tė thot po....

Virti
10-03-08, 02:37
Po ti pyete more se ndoshta tė thot po....
e kam merzi me me thene jo, prandaj nuk po e pyes...

Murgesha
10-03-08, 02:39
e kam merzi me me thene jo, prandaj nuk po e pyes...

E pra shko vet nė pushime, ose tregom mua kush ėshtė fatlumja e po e pyes nė emėr tėndin hahahahahahahahahah

Virti
10-03-08, 02:41
E pra shko vet nė pushime, ose tregom mua kush ėshtė fatlumja e po e pyes nė emėr tėndin hahahahahahahahahah
phaaa atehere daha ma zi!!!
me vjen inati edhe prej asaj edhe prej teje. :biggrin:

Murgesha
10-03-08, 02:45
phaaa atehere daha ma zi!!!
me vjen inati edhe prej asaj edhe prej teje. :biggrin:

Ha, hahahahahah pasha mamėn nuk po di mo ēka me tė propozu, po a di si thojnė vet 100 vet, e nė fund ban si di vet....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Virti
10-03-08, 02:46
Ha, hahahahahah pasha mamėn nuk po di mo ēka me tė propozu, po a di si thojnė vet 100 vet, e nė fund ban si di vet....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
me pas dite vet, s'e kisha qite kete pune n'pleqni ne pb te forumit... :P

Buqja_ch
01-07-08, 22:48
.. sherri i pushimev mbetum pa gjum

Guri i madh
01-07-08, 22:54
te lumt ju une i gjori ne pun ter veren digju guri i madh digju po bile ju knaqnu

Jana
01-07-08, 22:58
Edhe ket vit me Familjen time ma te miren en Bot.....
Edhe kta hyjn en listen time pra qe kam deshir ti kaloj pushimet me Familje...
E normal kisha dasht me shku edhe me shoqerin tim....
E ma von me ...edhe naj vit si dihet ....?
Nashta em bjen far Fikani e nuk shkojm en pushim hiq....mir boll shkojm en Erenik...si dihet?

Buqja_ch
01-07-08, 23:00
te lumt ju une i gjori ne pun ter veren digju guri i madh digju po bile ju knaqnu


Me shku dot shkojm e sa knaqmi kur kthehemi tregojm hahahh sa e sa planet prishen ooo ndihmona zot se .......

e_martumja
01-07-08, 23:02
Me shku dot shkojm e sa knaqmi kur kthehemi tregojm hahahh sa e sa planet prishen ooo ndihmona zot se .......se marrume ahahahha


qefi nuk ka kufi me plotttttttt, por kysmet do te shkoj me familje.

Guri i madh
01-07-08, 23:03
Me shku dot shkojm e sa knaqmi kur kthehemi tregojm hahahh sa e sa planet prishen ooo ndihmona zot se .......


e une veq dimnit me bae pushim


veq per inati te juve qe po shkoni veres une kam me shkue ne BREZOVIC per vitin e ri

Buqja_ch
01-07-08, 23:07
e une veq dimnit me bae pushim


veq per inati te juve qe po shkoni veres une kam me shkue ne BREZOVIC per vitin e ri


Ma mir e ki dimrit se mundesh temperaturen me ndreq vet sa te duhet ,, e na po kallemi ne ver ahhahha


marum de qe sa ma beson e_ martumja hahahh bahet mire

Guri i madh
01-07-08, 23:12
Ma mir e ki dimrit se mundesh temperaturen me ndreq vet sa te duhet ,, e na po kallemi ne ver ahhahha


marum de qe sa ma beson e_ martumja hahahh bahet mire
hhaaaa mos me detyro me qajt per hjekat e juve hhhaaaa


ani une per vitin e ri kam me mbush nji thes te plastikes me kasht e prej liqenit atje lart te brezovices deri te hoteli narcis i atyre kohnave hhaa

Dreni30
02-07-08, 08:19
Kete vite do ti beje pak sa me te ndryshueshme pushimet. Sonte vetem filloj per rruge.

Gjumashja
02-07-08, 11:11
Ende nuk kam vendose.. me familje me shoqeri apo...

MaGnuM
02-07-08, 12:03
hmmmmm nje koh mendoja qka mendoja e tash spo ja nisi me mendu per pushime hiq veq du me punu e hiq mos me pushu

Albonita
02-07-08, 14:26
Shum thjesh se me kon.....Do nisem me Motren per pushim...drejt e te Prindrit mu parkerat...ather mu bashku te gjith bashk ..e me ja ther Per Dubrovnik...!


Me..Familje..Ku ka me mire se me qen ne mes Familjes..!

Estella
03-07-08, 23:22
veq me peshkaqenat kisha pas deshir me kalu pushimin sivjet:biggrin:

lovely
04-07-08, 14:22
me njanin :tongue: :biggrin:

MemphiSx
04-07-08, 14:26
Me Estellen,e kemi lon :P

Fshatari
04-07-08, 15:22
Si nė pushime si pa pushime pėrherė i vetmuar!
Kėshtu kuka ēkrue me hjek...!

Arkza
04-07-08, 15:53
Si nė pushime si pa pushime pėrherė i vetmuar!
Kėshtu kuka ēkrue me hjek...!Njesoj edhe ti si une.........:mad:

Fshatari
04-07-08, 15:55
Njesoj edhe ti si une.........:mad:
"Hjekja" tėrhjek e afon njerzit! dhe zhduk vetmin!

Breshka
04-07-08, 16:03
me Breshkanin:rolleyes:

Arkza
04-07-08, 16:06
Hhahahahahahaahahahahhahahahahahahahaha Breshka gagagagagaggagagagagagagaggaga :biggrin: mos ve te dyt te ngadalshum keni me met Pykkk e hajt hahahahahhahahahahahahha :biggrin:

Linka_pz
04-07-08, 16:18
Si nė pushime si pa pushime pėrherė i vetmuar!
Kėshtu kuka ēkrue me hjek...!


O fshatar po hajt se nuk qenke veq ti vet si une ,Arkza e disa te tjere ,po hajt edhe naj dit vet po rrim ma mire e tani shendosh :mad:.

Arkza
04-07-08, 16:30
O fshatar po hajt se nuk qenke veq ti vet si une ,Arkza e disa te tjere ,po hajt edhe naj dit vet po rrim ma mire e tani shendosh :mad:.Hhahahahahhaha hėėė Linka a ja fillove edhe ti me vajtu a !?
Si duket sot koka dita e Vajtimve apo !!!! :biggrin:

Breshka
04-07-08, 16:36
Hhahahahahahaahahahahhahahahahahahahaha Breshka gagagagagaggagagagagagagaggaga :biggrin: mos ve te dyt te ngadalshum keni me met Pykkk e hajt hahahahahhahahahahahahha

jo moj e rrisim shpejtsin 200-220 :biggrin:

Linka_pz
04-07-08, 16:38
Hhahahahahhaha hėėė Linka a ja fillove edhe ti me vajtu a !?
Si duket sot koka dita e Vajtimve apo !!!! :biggrin:


U Zoti mos e befte pse moj me vajtu ,per gjera qe vin ,shendosh :smile:.

LuLjaa
07-07-08, 02:00
Ehh me kan ..... me Arkza kisha pas qef :P

LaCoStA
07-07-08, 02:09
Une me qata qe po du, edhe po shkoj kismet.

LuLjaa
07-07-08, 02:24
Une me qata qe po du, edhe po shkoj kismet.

Udha e hajrit ishalla :)

Cia-Ferizaj
07-07-08, 02:26
dne me qata qe po duuuuuuu

LuLjaa
07-07-08, 02:30
dne me qata qe po duuuuuuu

Mos edhe ti me selimin a? :D

Cia-Ferizaj
07-07-08, 02:33
jo more cfar selimi sdin ky me notu hahahahhaa

LuLjaa
07-07-08, 02:38
jo more cfar selimi sdin ky me notu hahahahhaa

:biggrin: :biggrin:

Thash se edhe aj me dikan kish me shku hehe

emine
07-07-08, 05:58
a po mund bani plane........

Virti
07-07-08, 18:40
ehmm solo! :cool:

Buqja_ch
07-07-08, 18:42
ehmm solo! :cool:


ahhaah kush te tha

Virti
07-07-08, 18:52
ahhaah kush te tha
cka? :cool:

Dukagjinas_i
08-07-08, 12:44
...me kete qe kam n'avatar,,,ndoshta rruges del dicka si dihet :wink:

Arkza
08-07-08, 12:46
Ehhhhhhhh valla mos mu tute me shuem deshir isha shku fikallt te vetun..........:rolleyes: :tongue:

Rizuana
08-07-08, 15:04
Une veqse jam tu e kalu pushimin me ata qe i du shume, ( ps ata kan dal pak e une sot jom ka rri me pc ;)

selvija
08-07-08, 16:33
ssSSS spo di se me kend hiq.....kisha qit shoqert,,kur shkoj me von cilit ti bjen ja pafte hajrin,,,

me dikend po ama spo e veqoj se shkon buza ne gaz...:biggrin:

Fshatari
08-07-08, 16:37
ssSSS spo di se me kend hiq.....kisha qit shoqert,,kur shkoj me von cilit ti bjen ja pafte hajrin,,,

me dikend po ama spo e veqoj se shkon buza ne gaz...:biggrin:
Pėr te Ujvari muj me imagjinue pak ma ka...!
Se atje te shkon buza n'gaz!

selvija
08-07-08, 16:38
..a kishe rreziku me ardhe me mue,cka ta merr mendja a?Me ty lyra a vall spo di se ke lule shum e kam frik qe na flugen grajzit mas lulave,,,:rolleyes::biggrin:

Fshatari
08-07-08, 16:41
Ehhhhhhhh valla mos mu tute me shuem deshir isha shku fikallt te vetun..........:rolleyes: :tongue:
Kemi pas menue se ke nji simpati...! Lajm i rremė paska qenė! Se vetmia e simpatia, siē na mėson psikologjia, nuk e qojnė mirė...!

selvija
08-07-08, 16:44
Pėr te Ujvari muj me imagjinue pak ma ka...!
Se atje te shkon buza n'gaz!Jo atje le ne gaz por edhe,,,,http://www.gifs.ch/Kinder/images/mix_117.gife urrej vetminnnnnnnnnnnnnnn:biggrin::biggrin:

Fshatari
08-07-08, 16:48
Jo atje le ne gaz por edhe,,,,http://www.gifs.ch/Kinder/images/mix_117.gife urrej vetminnnnnnnnnnnnnnn:biggrin::biggrin:
Si lyra2 i paska flokt plote me lule! haha!

selvija
08-07-08, 16:51
Si lyra2 i paska flokt plote me lule! haha!Po edhe une ja nuka nje dy sa mu zbukuru,,masi po ka deshir me shku ne pushime me te nuk po e refuzoj lulat,,,:biggrin:

Arkza
08-07-08, 16:51
Si lyra2 i paska flokt plote me lule! haha!HhHAHAHAHHAHAHAhahahahahha Fshatari per here te par po te sho tu qesh .... !!!!!!!!!!

selvija
08-07-08, 16:57
HhHAHAHAHHAHAHAhahahahahha Fshatari per here te par po te sho tu qesh .... !!!!!!!!!!E moj Gati kojshike ky veq serioz asht tuj fol e ti po kujton se po ban hajgare hahhahahahha :biggrin:

Fshatari
08-07-08, 16:59
HhHAHAHAHHAHAHAhahahahahha Fshatari per here te par po te sho tu qesh .... !!!!!!!!!!
Se kam dit qe selvija ia paska nuk nja dy flokė Lyres2 se kurrė nuk isha zgėrdhi! Po u bo! kur e mora vesh shumė vonė!
E di qė mue nuk kish mujt me mi nuk kollaj...!

selvija
08-07-08, 17:02
Se kam dit qe selvija ia paska nuk nja dy flokė Lyres2 se kurrė nuk isha zgėrdhi! Po u bo! kur e mora vesh shumė vonė!
E di qė mue nuk kish mujt me mi nuk kollaj...!more mos u qudit se edhe une di me nuk e marre,,veq spo kam qef se,,ja nuki edhe mshefi doren bile hahhahaha,,,ja ashiqare ja morra ,,qe vete bile qe don...:biggrin:

Gjumashja
08-07-08, 17:20
veq ka me i mbyll syte edhe kam me mar dikend kend se di...

Dreni30
08-07-08, 17:23
veq ka me i mbyll syte edhe kam me mar dikend kend se di...

Une mendova mos e ke vendos me u zgju prej atij shtrati se vetem ne gjum po rri qy e kjo e paska vendos me vazhdu ende, bile edhe dikan me marr, ncncnccncncnccncn

Murgesha
08-07-08, 17:27
..mo mo,me sy mbyllur se muj me qellu une !Ty tė kam zapu unė pėr kėtė vit, ani sa mirė ka me na shiju aroma e lulev me flladin e detit hahahaahahahahahahaha

Dreni30
08-07-08, 17:29
..mo mo,me sy mbyllur se muj me qellu une !

Lyra, pak para se me ta ngjit gjumashja xigloja kembet, hahahaahahhaha

jEtA_1
08-07-08, 18:08
Po si zakonishte me familjen e ngushte timen dhe te bashkeshortit do te shkojm ne Kosov ne vendlindje dhe ndoshta pak ne bregdetin Shqiptar

Virti
19-07-08, 11:35
me shyhretin... :cool:

Trina_1
19-07-08, 20:29
Vet :redface:

luckyman
19-07-08, 23:12
Me *Jadore*-en, po ja kojke veren (e kuqe) :biggrin: ,athu m`kish pranu me shku me to ne pushim ?

Xuki
19-07-08, 23:28
Unė me Mentorin jam taku vallah......ishta njė last minute takim :)

lazdrani
20-07-08, 00:35
Ne Gushte do te jem ne vendlindje,Me Familjen time.Kam shume opcione qe ende nuk kam vendosur...por pa tjeter do ti kaloje me njerzit e zemres sime,por edhe do te takoje shoke dhe shoqe disa jane edhe kendej ne forum.Doshta te kem befasira qe antare te tjere ti takoje.Do ju tregoje me kohe...

Qika^Me^Kule
04-11-09, 19:50
Ju kishna tregu... amo kur po e di se kam me ndet te shpia.. ma mir hiq spo e mendoj kete...:biggrin:

jadore
04-11-09, 19:57
Ju kishna tregu... amo kur po e di se kam me ndet te shpia.. ma mir hiq spo e mendoj kete...:biggrin:

mos e merr me merzi moj vendase , qe mu pa prit e pa kujtu me erdhe emaili -.... nisja e paketoj torbat ..

Qika^Me^Kule
04-11-09, 20:18
mos e merr me merzi moj vendase , qe mu pa prit e pa kujtu me erdhe emaili -.... nisja e paketoj torbat ..

Vendase shpresoj qe ky udhetim i joti mos te jet dic...udhetim i hidhur.. apo merzie... po mir e ke llokume,,,, po duhet mu pajtu me fatin dhe jeten ku do qe jemi vetem shendosh.....

ps. Mpuq ty dhe te pershendes....

YanYan
03-03-10, 02:31
Kete vere m'kan pronotu ka familja e habibit.:biggrin:
3 muaj e gjys pushime...dasma...plazh...bjeshke...shqiperi...kos ove...mal i zi...&more.
Mezi c'po pres!!!

teutaA
03-03-10, 10:54
ka koh per pushime more:smile:

shfletuesi_
03-03-10, 11:04
me .....e di ajooo dredhajk :smile:

teutaA
03-03-10, 11:06
me .....e di ajooo dredhajk :smile:

lumi ti :smile:

Jana
04-03-10, 12:32
...keto pushime do t'jen shum te veqanta...vjen koha dhe ju tregoj...

Guri i madh
05-03-10, 18:01
une vllaznillak per pushime verore nuk shkoj ne DURRS se krejt puntort e KEKut po shkojn e po e ndytin ujt me fenol , qyty po e hjekin zdralin e kekUT me siguri kripa po e asgjeson

premium
05-03-10, 19:09
veē ta qeli hartėn e botės ,, e e masanej ju tregoj ;)

Prishtinasja_
17-03-10, 14:49
Sot vendosa qe 10 dite do i kalojm ne Bregdetin Shqiptare dhe 10 dite ne Kosove ! :wink: Dhe do i kaloj me mamin,motren dhe disa antare t'familjes !

Diana007
17-03-10, 15:02
Sot vendosa qe 10 dite do i kalojm ne Bregdetin Shqiptare dhe 10 dite ne Kosove ! :wink: Dhe do i kaloj me mamin,motren dhe disa antare t'familjes !

Veq ne Durres mos shko ( tmerr eshte aty ),,,,, ne Saranden atje eshte shum shum mir :wink:

Prishtinasja_
17-03-10, 15:13
Veq ne Durres mos shko ( tmerr eshte aty ),,,,, ne Saranden atje eshte shum shum mir :wink:
Vallah ne bash ne Durres do shkojm !
Ka kohe qe s'kam qene me ne Durres !

Patjeter se do e vizitojm edhe axhen e mamit ne Lushnje dhe disa qytete tjera te cilat nuk i kam vizitua qysh nga viti '96 !

emine
17-03-10, 21:12
ne bjeshk valla kam me shku sivjet:biggrin:

Buqja_ch
17-03-10, 23:23
... se di a bone me shku ni her veq vet bash vete ...

LaCoStA
17-03-10, 23:24
Me njerez te veēante, ne vende te veēanta .....

YanYan
17-03-10, 23:33
Vallah ne bash ne Durres do shkojm !
Ka kohe qe s'kam qene me ne Durres !

Po ne Velipoje a ke ken nojhere Prishtinase? :wink:

shfletuesi_
17-03-10, 23:37
Me nje person qe ma ka pushtu Zemren.

Peja-Boy
18-03-10, 20:30
Mire qe po Vjen Koha e Pushimeve sivjet se kom harru qka eshte Pushimi !!

Kaqanikasja
20-03-10, 19:48
Valla hala skam vendos se heret hala.a Velepoja me ka lan pershtypje te mira se vedn i qete shum per pushime, e se me kend ende eshte ??????????????????????????????????

turisti
20-03-10, 23:38
Valla hala skam vendos se heret hala.a Velepoja me ka lan pershtypje te mira se vedn i qete shum per pushime, e se me kend ende eshte ??????????????????????????????????

Velipoja.........

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ae/Sh%C3%ABngjin.jpg/800px-Sh%C3%ABngjin.jpg

vjeshta
20-03-10, 23:40
Une n'Greqi ,ne plazhin e fisit tim .

shfletuesi_
20-03-10, 23:44
Ne Arizona......Me Arizonen

turisti
21-03-10, 01:02
Ban vaki ne :biggrin: Hage :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah:

http://www.salsabeachfestival.nl/images/paginas/pier_buiten.jpg

YanYan
21-03-10, 02:53
Turist, ku ma gjete ate foto te Velipojes :tongue:

Edhe une do jem nje periudhe aty :) (ketu)
http://i40.tinypic.com/s3d0t2.jpg

Peja-Boy
22-03-10, 20:15
Me Vajzen time ...:smile: Kismet ne Liqenin e Kuqishtes

http://farm3.static.flickr.com/2009/2307382664_8e85bdfaa1.jpg

Kaqanikasja
22-03-10, 20:19
Velipoja.........

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ae/Sh%C3%ABngjin.jpg/800px-Sh%C3%ABngjin.jpg


Shum vend i paster i mire dhe i qete

shfletuesi_
22-03-10, 20:21
Nuk e ndrroj personin i mbes besnik asaj dhe ati vendi.... me aske tjeter veq asaj.

selvija
22-03-10, 22:09
S'di sivjet me kend po jet befasi

Fshatari
23-03-10, 12:58
Me nje person qe ma ka pushtu Zemren.
Veē me pushtime qitu n'ballkan! nuk dine ndryshe...!
Bonnes vacances!

Fshatari
23-03-10, 12:59
S'di sivjet me kend po jet befasi
Shpesh i befasoj njerzit!

Fshatari
23-03-10, 13:01
Une n'Greqi ,ne plazhin e fisit tim .
ke nevoje per vape verore se bukur e ftohte je!

selvija
23-03-10, 20:11
Shpesh i befasoj njerzit!Befasit shum i dua...veq kur ti mbylli syt,mos u tremb:biggrin:

emine
23-03-10, 20:22
o diku du me ja msy kysmet edhe nja dy jave,amo sju kallxoi ku po shkoi hiq:p

shfletuesi_
23-03-10, 20:56
Vetem 15 dite kam pushim qysh tani kam fillu te mendoj ku dhe me kend ti kaloj ato 15 dite... Me nje person qe me ka p ushtu zemren po eee tjeter eshte deshira por tjeter eshte mundesia...:):cool:

turisti
23-03-10, 21:30
Turist, ku ma gjete ate foto te Velipojes :tongue:

Edhe une do jem nje periudhe aty :) (ketu)
http://i40.tinypic.com/s3d0t2.jpg

Ja ketu.............:smile: .

http://profile.ak.fbcdn.net/object3/1970/90/n123697860623_3260.jpg

Fiora
23-03-10, 21:46
...........me te.

LaCoStA
25-03-10, 04:30
Ju kallzoj masi ti kaloj :wink:

Albonita
25-03-10, 07:43
Mas kesaj Jave me personin ce ka ardh ketu ne ( Ch ) Do ikim per Spanie..ti kalojm 2 jave!

Diana007
25-03-10, 12:38
Mas kesaj Jave me personin ce ka ardh ketu ne ( Ch ) Do ikim per Spanie..ti kalojm 2 jave!

Un kisha paq qef me ty valla :biggrin: .... a te vi :redface:

Xuki
25-03-10, 13:09
Me shvalerkė! :D

shfletuesi_
26-03-10, 01:08
Ne alpet e................

Albonita
26-03-10, 07:31
Un kisha paq qef me ty valla :biggrin: .... a te vi :redface:


Jo cka po don me lyp me mua.:biggrin::rolleyes: ..ti po kryn pushimin me Babin qy!