PDA

View Full Version : Momenti i paharruar...


Faqet : [1] 2

lazdrani
30-06-05, 20:13
A ju kujtohet ndonje moment qe me deshire do te perjetoni perseri...
Lazdrani i juaj :wink:

Murgesha
30-06-05, 22:12
Kam shum momente q m kujtohen, por me dshir e kujtoj momentin kur i tham njri tjetrit
Do t duhemi prjetsisht. :lol:

turisti
30-06-05, 22:21
Eshte nje moment i cili nuk me kujtohet,por dua prap ta perjetoj : Te me linde nena perseri kur kalojne te gjitha keto problemet..... :cry:

Gentiana
30-06-05, 22:25
Me kujtohet nje moment qe kurr nuk do te harroj. Takimi me me te dashurit e mi,pas 3viteve. :(

schtze
01-07-05, 01:08
nje momet qe kurr nuk e harroj ishte para 16 viteve qe kur kisha po aq,pas do diteve u ktheva ne shtepi pa pritur,mallim dhe llotet e prindve dhe gjyshit dhe gjyshes nuk i harroj kurr :(

Luana
01-07-05, 01:09
nje momet qe kurr nuk e harroj ishte para 16 viteve qe kur kisha po aq,pas do diteve u ktheva ne shtepi pa pritur,mallim dhe llotet e prindve dhe gjyshit dhe gjyshes nuk i harroj kurr :(


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tomori
01-07-05, 01:14
Me kujtohet nje moment qe kurr nuk do te harroj. Takimi me me te dashurit e mi,pas 3viteve. :(
Shum interesant....e moj "Genta" ma qove mendjen tek Aga Ymeri..
ai mbas 12viteve ka takur gruen :cry: :cry: :cry:

Domira
01-07-05, 01:21
Moment i paharruar, para disa vitesh, nji nate kur ndjeva ngrohtesi e cila nuk perseritet :)

rafet llapjani
01-07-05, 01:24
Tmori shum paska pahiq aj Aga Ymer i jyti po ishalla rane skaque :D :D

rafet llapjani
01-07-05, 01:27
Babab shum tekok shku koh egjat moj Domira :D :P :wink:

Domira
01-07-05, 01:30
Babab shum tekok shku koh egjat moj Domira :D :P :wink:

po valla ende me mban ajo ngrohtesi :wink:

rafet llapjani
01-07-05, 01:34
Ashtu pra mos u ftof pash zotin :D :cry:

Domira
01-07-05, 01:38
Ashtu pra mos u ftof pash zotin :D :cry:

perkundrazi vec sa me ngroh perdit e me mire ajo mbremje :oops: :wink:

rafet llapjani
01-07-05, 01:42
Pse mos eke pas koftorrin dhezun ate mbramje Domira :D :P :wink:

schtze
01-07-05, 01:45
Moment i paharruar, para disa vitesh, nji nate kur ndjeva ngrohtesi e cila nuk perseritet :)
:roll: :arrow: :(

Honesty^uk.
02-07-05, 17:20
A ju kujtohet ndonje moment qe me deshire do te perjetoni perseri...
Lazdrani i juaj :wink:

Patjeter se po Loqkaman, te isha edhe nje here ku kam qene naten e 18 KORRIKUT 1998 :(

yllka
03-07-05, 10:56
Po me kujtohet momenti kur Vellau im Nga Beteja ne Kosove me thirri dhe me uroje Ditelindjen.. :cry: :cry: :cry: Ishte Thirrja e Fundit

Domira
03-07-05, 10:59
Nje takim, realizim imagjinate me nje njeri magjik qe ende nuk me len me u kthjelle nga magjia e tij...

Honesty^uk.
03-07-05, 11:00
Po me kujtohet momenti kur Vellau im Nga Beteja ne Kosove me thirri dhe me uroje Ditelindjen.. :cry: :cry: :cry: Ishte Thirrja e Fundit


:( :( :( :(

argomenti .
03-07-05, 11:08
Po me kujtohet momenti kur Vellau im Nga Beteja ne Kosove me thirri dhe me uroje Ditelindjen.. :cry: :cry: :cry: Ishte Thirrja e Fundit

rrenqethese nje gje e till mos i ndodht kurr as armikut.

dr1ta
04-07-05, 01:46
Ka shume

Arb
04-07-05, 05:53
Po me kujtohet momenti kur Vellau im Nga Beteja ne Kosove me thirri dhe me uroje Ditelindjen.. :cry: :cry: :cry: Ishte Thirrja e Fundit

Qofte kujtim i perjetshem per te!

Pushofte i qete ne Token e Kosoves!

Arb
04-07-05, 05:54
Nje takim, realizim imagjinate me nje njeri magjik qe ende nuk me len me u kthjelle nga magjia e tij...

ashtu...

Diana007
04-07-05, 10:04
Po me kujtohet momenti kur Vellau im Nga Beteja ne Kosove me thirri dhe me uroje Ditelindjen.. :cry: :cry: :cry: Ishte Thirrja e Fundit

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

schtze
04-07-05, 10:33
Po me kujtohet momenti kur Vellau im Nga Beteja ne Kosove me thirri dhe me uroje Ditelindjen.. :cry: :cry: :cry: Ishte Thirrja e Fundit
:( :( :( :(

Tomori
04-07-05, 10:36
Po me kujtohet momenti kur Vellau im Nga Beteja ne Kosove me thirri dhe me uroje Ditelindjen.. :cry: :cry: :cry: Ishte Thirrja e Fundit

-Shum mire e nderuara "yllka" duhet te jeshe krenare ,,,, :wink:

arbias
04-07-05, 12:20
Kur fitoj sali berisha ne vitin 1994 ne ishum neShkoll-oda Qante profi me gjith ne nga gezimi Shum kisha deshiri edhe ksaj here te fitoj se edhe ashtu ne anvantazh esht Por edhe nese s fiton plotsisht do te fiton ne koalicion me partin republikane ndoshta.

lazdrani
04-07-05, 17:27
Kam shum momente q m kujtohen, por me dshir e kujtoj momentin kur i tham njri tjetrit
Do t duhemi prjetsisht. :lol: :wink: Mos harro :wink:

sexybrikenda
04-07-05, 19:57
25 marsi 2004 :wink: Lazdrani live ne MSN

Murgesha
04-07-05, 20:05
Kam shum momente q m kujtohen, por me dshir e kujtoj momentin kur i tham njri tjetrit
Do t duhemi prjetsisht. :lol: :wink: Mos harro :wink:


Jo asnjher. :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
05-07-05, 15:21
Kam shum momente q m kujtohen, por me dshir e kujtoj momentin kur i tham njri tjetrit
Do t duhemi prjetsisht. :lol: :wink: Mos harro :wink:


Jo asnjher. :lol: :lol: :lol: :lol:
8) 8) 8) :wink:

arbias
05-07-05, 16:17
Kur babgjyshit i kam ra per ftyre.

Tomori
05-07-05, 17:01
Marsi 1999 vite.
-Kur Natoja ja mshoje Serbis! :wink:

turisti
06-07-05, 14:49
Hapja e -budallaqeve,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahaha hahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahaha. :P

anna
06-07-05, 14:53
Fitimi i nje cmimi ahhhhh :D :D

albioni_nl
08-07-05, 01:15
Takimi me prindet dhe motren binjake pas 8 vitesh.

turisti
12-07-05, 11:05
Ka shume..... :P

arbias
12-07-05, 14:59
Kur u ndam nga Mbramja e matures mu duk se ndryshoj bota :? :?

Honesty^uk.
12-07-05, 20:40
Patjeter se po Loqkaman, te isha edhe nje here ku kam qene naten e 18 KORRIKUT 1998 :(

lazdrani
15-07-05, 16:38
Patjeter se po Loqkaman, te isha edhe nje here ku kam qene naten e 18 KORRIKUT 1998 :(


Me deshire do te bashkangjitem :wink:

Diana007
16-07-05, 09:54
21 Maji 1999 dita kur kemi dal ne Shqiperi dhe lajmi mir qe morem per motrn se ishte gjall :D

Bleta
09-08-05, 23:58
Po me kujtohet momenti kur Vellau im Nga Beteja ne Kosove me thirri dhe me uroje Ditelindjen.. :cry: :cry: :cry: Ishte Thirrja e Fundit :cry: :cry: :cry:

yllka
10-08-05, 19:19
Lavdi te gjithe atyre qe dhane gjakun per dheun e Kosoves..
Me fani ndoshta kam dale nga tema.

I dashuri vella krenohem per ty,dhe ne zemer gjithmone do te jeshe prane meje dhe Familjes sate qe aq shume te duan :cry: :cry: :cry:

Domira
10-08-05, 21:27
Takimi me dashurine time live.

Diana007
02-12-05, 15:05
Kur me ka thirr ne tel Egjellushja per her te par :D

Luana
02-12-05, 15:28
S'dua te me rikthehet e kaluara ....!!

Tomori
08-12-05, 14:35
Takimi me dashurine time live.
hahahaha..

Barbaroza
10-12-05, 17:23
Marsi 1999 vite.
-Kur Natoja ja mshoje Serbis! :wink:

Gjithashtu!!!

Diana007
31-12-05, 09:56
Ditet ne FD :D :P

Domira
13-01-06, 16:26
Nuk di ka mjaft. se di cilin me vecue :lol:

mjellma
16-01-06, 03:17
1 janurai 2006 nat edhe dit e pa harrushme ne jete

Agroni22
27-05-06, 20:51
1 janurai 2006 nat edhe dit e pa harrushme ne jeteedhe per muaaaa:wink:

Domira
29-05-06, 17:10
Per fat kam plot momente te paharruara:smile:

lazdrani
08-08-06, 23:33
1 janurai 2006 nat edhe dit e pa harrushme ne jete


Ku humbe moj e nderuara mjellma:confused:

turisti
09-08-06, 18:17
1 janurai 2006 nat edhe dit e pa harrushme ne jete

Po a ??????

halla e madhe
19-08-06, 17:34
27Korriku 2006_pushimi yne i pare ne shtepine tone te RE:wink:

laliloli
19-08-06, 17:43
27Korriku 2006_pushimi yne i pare ne shtepine tone te RE:wink:

E gezofshi me shendet e jete te gjate ,me familje e fareis Halla

halla e madhe
19-08-06, 17:44
E gezofshi me shendet e jete te gjate ,me familje e fareis Halla

Flm.Lali.gezimi qofte me Ju!:wink:

elira_wien
19-08-06, 17:56
TE DUA AQ SHUM;;SA DASHURIN NDAJ VETES E HARROJ
no koment kjo thenje e jotja,,,te opershendes kalo mir

lazdrani
19-08-06, 21:56
TE DUA AQ SHUM;;SA DASHURIN NDAJ VETES E HARROJ
no koment kjo thenje e jotja,,,te opershendes kalo mir

Elira mos harro pra:wink: Edhe ti kalofshe gjithashtu bukur ne forum,argetim te kendeshem.

Dreni30
20-08-06, 09:28
27Korriku 2006_pushimi yne i pare ne shtepine tone te RE:wink:


Urime, urime Halla e ishalla ju jep zoti shendet dhe e gezoni i madh e i vogel shtepine.

Zana_ch
20-08-06, 09:56
27Korriku 2006_pushimi yne i pare ne shtepine tone te RE:wink:Halla urime Shtepin e RE me shendet dhe gezime ty dhe familjes tende ju deshiroi qe te kaloni sa ma bukur ...................ma beso se e di shum mir qfra dmth ka me pas shtepin e vet .


Zana_ch

vendasi
20-08-06, 13:47
OOo edhe un i bashkangjitem ureses Halla e Madhe,
Dhashte zoti te me jetu ne ate shtepi edhe nja 100 vj..
e di si ndihet njeriu kur krijon diq me pun te vet...eshte krenari e madhe, ket gje kam perjetu vet me 20 Nentor te vitit 2002...

lazdrani
20-08-06, 22:34
Sonte,para nje ore:wink:

Agroni22
20-08-06, 22:36
poj ka shume veq se e kisha vequu 1 janarin e keti viti

Luana
20-08-06, 22:39
Sonte,para nje ore:wink:

Ta paska dhan dikush para 1 ore nji grusht mjalt ahhhh ......:biggrin:

lazdrani
20-08-06, 22:42
Ta paska dhan dikush para 1 ore nji grusht mjalt ahhhh ......:biggrin:

No coment:biggrin: :wink:

Luana
20-08-06, 22:44
No coment:biggrin: :wink:


http://www.cosgan.de/images/midi/boese/e085.gif

Agroni22
20-08-06, 22:46
No coment:biggrin: :wink:hahahahahahahahahha ooooooo :wink:

lazdrani
20-08-06, 22:48
http://www.cosgan.de/images/midi/boese/e085.gif


Auuuuuuuaaaaaaaaaa,hahahahahhahahahahahahah po doren e rende qe paske eh ty sdi cka te kofte,merre me mire nje kamgji:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Luana
20-08-06, 22:52
Auuuuuuuaaaaaaaaaa,hahahahahhahahahahahahah po doren e rende qe paske eh ty sdi cka te kofte,merre me mire nje kamgji:biggrin: :biggrin: :biggrin:

aaaaa po ahhhhh a e paskam doren e rend ahhhhh , nal pra ta lehetsoj doren pra http://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gif

Agroni22
20-08-06, 22:56
aaaaa po ahhhhh a e paskam doren e rend ahhhhh , nal pra ta lehetsoj doren pra http://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gifhehehe mos i sill sante kaq shume hatri jem falja santeee :wink:

lazdrani
20-08-06, 23:01
aaaaa po ahhhhh a e paskam doren e rend ahhhhh , nal pra ta lehetsoj doren pra http://www.cosgan.de/images/midi/boese/s030.gif


HALELUJA:wink: Oh edhe me force se vetem po me xigelon:biggrin:

Agroni22
20-08-06, 23:05
HALELUJA:wink: Oh edhe me force se vetem po me xigelon:biggrin:qyqyqyqy une po ju lutena me te fal e ti pi thu sillum ma shume valla pernime LUANA qitash merre nje stupc te forte edhe silli

lazdrani
04-10-06, 08:58
Dje ishte nje dite e paharruar.Ta shohim sot se si do te duket....

lazdrani
06-10-06, 18:02
Takim i sotem me te nderuarin Paradox 13 do te jete i paharruar.Nje Xhetelment,me te gjitha te mirat.

lazdrani
07-10-06, 19:53
Takimi im ne Prishtine me Tri Antare te Forumit do te jete i paharruar:wink: Jam shume happy:biggrin:

selvija
08-10-06, 11:12
Qysh more Lazdran veq qytetin tim se vizitove hala,, po ban hile qitash,,,

lazdrani
08-10-06, 21:16
Selvija po cili eshte qyteti i juaj:wink: Sot kisha premtuar takimin me AGRONIN 22 dhe MUKIN.Ikam ne zemer keta Dy Tipa qe me te vertet dijne te argetoin dhe te bejne Atmosfere.Kysmet edhe Ty se shpejti:wink: Funde te javes Do te jem ne PEJE.Ndoshta nuk je large Qytetit:biggrin:

Agroni22
08-10-06, 22:47
Selvija po cili eshte qyteti i juaj:wink: Sot kisha premtuar takimin me AGRONIN 22 dhe MUKIN.Ikam ne zemer keta Dy Tipa qe me te vertet dijne te argetoin dhe te bejne Atmosfere.Kysmet edhe Ty se shpejti:wink: Funde te javes Do te jem ne PEJE.Ndoshta nuk je large Qytetit:biggrin:po bre ma atmosfer ki ba ti se sa na heeheheh veq se qysh shtinna me more buken e nxet eheheheh a ta kajti buken heheh

lazdrani
08-10-06, 22:50
po bre ma atmosfer ki ba ti se sa na heeheheh veq se qysh shtinna me more buken e nxet eheheheh a ta kajti buken heheh

Hahahahahahahahahahahahahahahah.Jo Muki ika fajet.Ku mbete ti sonte isha me te te vendi i tije te Kullerat:biggrin: :cool:

Agroni22
08-10-06, 22:55
Hahahahahahahahahahahahahahahah.Jo Muki ika fajet.Ku mbete ti sonte isha me te te vendi i tije te Kullerat:biggrin: :cool:ooooo isha i lodher ti e din se gjithe diten isha duke punuarrr se me gjithe qejf isha ardhe

Buqja_ch
22-03-07, 09:47
Po e kujtoi dhe nuk e harroi..
por nuk perseritet me kurr kurr

Dreni30
22-03-07, 09:51
Po e kujtoi dhe nuk e harroi..
por nuk perseritet me kurr kurr

Buqja mos i humb shpresat se jetes nuk i dihet, gjithecka mund te ndosh.

schtze
22-03-07, 11:20
valla more Dreni, hiq mos i jep shpres ,se me duket se mir e ka hahhahahaha

Buqja_ch
22-03-07, 11:32
valla more Dreni, hiq mos i jep shpres ,se me duket se mir e ka hahhahahaha

flm..nga Dreni si um ep shpres...
flm nga ti si e kupton realitetin...
ju them se nuk kthehet hahahaah

schtze
22-03-07, 12:26
flm..nga Dreni si um ep shpres...
flm nga ti si e kupton realitetin...
ju them se nuk kthehet hahahaah
Dreni shoki mos jep shpresa kot qyyyyyyyy hahahahahah
Buqja me duket ta pasna lexu mendjen aa hahahahaha

Agolli
22-03-07, 13:59
........Takimi ime me rrencejken........ http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
23-03-07, 10:45
........Takimi ime me rrencejken........ http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

:tongue: Hhahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahaaaaa'Or **** qesharake ' hahahahahha :cool:

Paradox_13
26-04-07, 18:19
Takimi me Vendasin do te mbetet nje nder momentet e paharruara ne kujtesen time.
Nje takim qe deshmon se miqesia nga virtualiteti munde te bartet edhe ne realitet.
Falemnderit mik...

BaNu Ne JeT I sInQeRt
26-04-07, 19:37
Nuk harrohet kur..por as nuk kthehet kurrrrrr.......

aferdita
26-04-07, 20:41
Ka shume momente qe nuk kan harrohen,sepse shume here po perseriten

Agolli
27-04-07, 10:01
E kam harruar momentin e paharruar!!..........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Preshevar
27-04-07, 10:13
Moment i pa harruar, kur kam humb nj here n'Kodra t'Zvicrrs gjat pushimeve dimrore... :tongue: hahaha qfar trishtimiiiiiii Zot Runa !

Litushja
27-04-07, 13:48
kam shume momente te paharruara... njana prej tyne osht kur u martue motra vjet veres e kur kan ardh tani pejant me marr. ai moment ka mbet e paharruar...

selvija
27-04-07, 13:51
Litushja e dasmen tende.. nese se ke ber do te jet ne mendje pergjithmon ai moment...

Litushja
27-04-07, 13:53
po shpresoj qe edhe ai moment ka me kon aq i mire qe mbetet e paharruar :-)


edhe nje moment e paharruar u kon kur ma qiti selvija nje lasagne para do minutave ;-)

Virti
29-04-07, 14:34
e kam harruar momentin e paharruar... :biggrin:

vjeshta
01-05-07, 19:35
Kur me pervloi kosi .........

e_martumja
01-05-07, 19:56
Kur me pervloi kosi ......... e mu qumshtiii :mad: por i nxeht e jo si ty kosi i ftoft :biggrin:

vjeshta
01-05-07, 19:57
e mu qumshtiii :mad: por i nxeht e jo si ty kosi i ftoft :biggrin:


Hhahahahaha ,e tash i fryn edhe kosit ..............

e_martumja
01-05-07, 21:03
Hhahahahaha ,e tash i fryn edhe kosit ..............jo se po tutna qe behet gjiz ahahaha


Vertet kam shume momentet te paharruar !!!

Abri
01-05-07, 21:07
kurr se harroj at moment te kenaqshem qka kemi hek tan naten pa gjume dej diten e as diten skena fjete e naten jena qu kojshija na kan pa qe jena qu jan qu edhe ata e e dhe na jena qu e jena knaq ata qut na qute krejt qute hahahahahah

uliksi31
02-05-07, 05:00
kurr se harroj at moment te kenaqshem qka kemi hek tan naten pa gjume dej diten e as diten skena fjete e naten jena qu kojshija na kan pa qe jena qu jan qu edhe ata e e dhe na jena qu e jena knaq ata qut na qute krejt qute hahahahahah

Mundesisht lajmrohu te Turisti per regjistrim. Ahahahahahaha

Sy_kaltra
08-05-07, 09:08
Kur mbetem duke i mbledh gusat me uliksin per rrafsh 3 ore ,si perfundim mbetem ne dy gjunjet kur ne u lodhem gusat erdhen vet :biggrin:

Preshevar
08-05-07, 09:10
Mundesisht lajmrohu te Turisti per regjistrim. Ahahahahahaha


:biggrin: :biggrin: :biggrin: E rahatove qeto hahahaaaahaha

RiannA
08-05-07, 09:10
Ka shum asi momente....sa koh te lir keni tja nisi prej fillimit???!!!

Preshevar
08-05-07, 09:17
Ka shum asi momente....sa koh te lir keni tja nisi prej fillimit???!!!

Paj me ja nis tash,.. a mun e kryn per s'flladi ? :rolleyes:

RiannA
08-05-07, 09:18
mvaret sa hollsisht do me i dit ti ato pun....slodhna une tuj tregu...blablablablablablabla goja ban kur don

Preshevar
08-05-07, 09:20
mvaret sa hollsisht do me i dit ti ato pun....slodhna une tuj tregu...blablablablablablabla goja ban kur don

Ti hiq mos u nal.. veq bla bla bla mbushe ket faqe,.. kur t'vin week-endi ti lexoj njo dy rreshta :biggrin:

RiannA
08-05-07, 09:23
ta mer mendja qe i lexon ti ata dy rreshta a?? uuuueueeeee ishalla amo tana si ti lexojsh dy i lyp 4, e tana 6, 8, 10....skam nerva une tana me tnejt me tregimet e mia (shum interesante nime) te kryt hahahahha

Preshevar
08-05-07, 09:26
ta mer mendja qe i lexon ti ata dy rreshta a?? uuuueueeeee ishalla amo tana si ti lexojsh dy i lyp 4, e tana 6, 8, 10....skam nerva une tana me tnejt me tregimet e mia (shum interesante nime) te kryt hahahahha

hahaha si t'jen kaq t'interesanta tash filloja,.. i boj print edhe i lexoj para se mem zon gjumi :biggrin: Se po kam problem me gjum hahhahahahaha

RiannA
08-05-07, 09:29
Valla ti djal i mir, ma mis spo ja nisi hiq! Ti kshtu ashtu paske probleme me gjum, edhe pas tregimev (nime interesante bre) ste zen gjumi kurr mo...edhe mduhet me dal e mu rreh me bab a nan tenden qe me akuzojn mu: pse sna le djalin rahat he dollma traft

Preshevar
08-05-07, 09:34
Valla ti djal i mir, ma mis spo ja nisi hiq! Ti kshtu ashtu paske probleme me gjum, edhe pas tregimev (nime interesante bre) ste zen gjumi kurr mo...edhe mduhet me dal e mu rreh me bab a nan tenden qe me akuzojn mu: pse sna le djalin rahat he dollma traft

A thu bre ? :rolleyes: M'bone merak tash hahhhaaha nime mir e kie se edhe puteren hiq sun e duroj.. se mu kan bo syt si drbija pa gjum :eek: hahahahaa

Nime qka eshte ajo "dollma" bre ? Mos e ke fjalen per Speca Dollma ? hahahhhhahaa apo deshe me thon m'raft Damlla ? :mad:

RiannA
08-05-07, 09:37
uuuueeeeeeeeeee mpaskan shku gishtat pak si shtrremt ti djal i mir....mos ma zi per tmadhe qyyy niher...e mir pra, bilem prind e tu rahat...

Preshevar
08-05-07, 09:39
Qikat e sodit as me nem spo din ncncnccn... ev ev...

RiannA
08-05-07, 09:40
kur jam kon e vogel ma bajshin: Ma mir me shajt se me nem...dije tash ti djal i djeshit se qka di une teper mir hahahahahahaha

Preshevar
08-05-07, 09:46
kur jam kon e vogel ma bajshin: Ma mir me shajt se me nem...dije tash ti djal i djeshit se qka di une teper mir hahahahahahaha

hahahahaa Leje se spo du me dit :biggrin:, veq se pe shoh qe po dishe BOLL,.. edhe ato Sa dush :D

RiannA
08-05-07, 09:47
eh qaq.....

Preshevar
08-05-07, 09:49
eh qaq.....

Taman, qka t'dish ma teper e prish :wink:

RiannA
08-05-07, 09:51
po de, se sa ma shum qe tdi aq ma pak mundeni me mnjek :P

Preshevar
08-05-07, 09:54
po de, se sa ma shum qe tdi aq ma pak mundeni me mnjek :P

Po Provokon a ? :mad:

Jam i shpejt ! Me livrit s'tloe hahahahaahhaha

RiannA
08-05-07, 09:56
hahahahahahhaahhahaahahahaha


hajt ni uuuuuuuuuuueeeeeeeeeee per sot

Paradox_13
30-06-07, 22:10
Edhe nje momente qe pergjat kohe do te mbetet ne kujtesen time,takimi dhe njohja me miqet nga forumi Dardan.
Dreni & Murgesha,ju falenderoj per kohen qe kaluam sot,jeni te mrekullueshem qe gjithkush t'ua ket lakmi..
Falemnderit nga ju...

Sy_kaltra
01-07-07, 23:00
Kur benim lojen e forumit ne msn :smile: ehhh vakt o vakto....

egi
01-07-07, 23:03
19. 9. 2006 - dita kur 5 klasa te shkolles time u nisem per Greqi, me festu dhe mu argetu per heren e fundit maturantet sebashku. Jemi knaqqqq...kurr se harroj kete..

luckyman
01-07-07, 23:11
Momenti i paharruar! eeehhhhh mos u harroft ajo dit/nat,.................

Buqja_ch
11-08-07, 12:48
Ni dit vere e nxet,ne at dit kur te takova ty dhe ne ato rrug e vende si ishim ato do te jen per her te pa harruara ..per mua

aLbaChiCk
11-08-07, 13:09
Kur u ndava me ty ..........

gazi-de
11-08-07, 13:13
............. o vaket o vaket......!!!

Arkza
11-08-07, 13:18
Jan shume Momente te PA-HARRUAR , qka te Shkruj me perpara sdi as vet Phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :confused:

gazi-de
11-08-07, 13:22
Jan shume Momente te PA-HARRUAR , qka te Shkruj me perpara sdi as vet Phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :confused:
momenti i pa harruar Arkza me ty ishte bugaria a po..hahahahhahahahahahahah
a te kujtohet ku ma bleve akulloren qa pata be tu qajt prej gezimi..hahahahhahahahahahahahahhahahaha

Arkza
11-08-07, 13:27
momenti i pa harruar Arkza me ty ishte bugaria a po..hahahahhahahahahahahah
a te kujtohet ku ma bleve akulloren qa pata be tu qajt prej gezimi..hahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahaha hhaha po bre kurr se harroj qe u Hidhrova se me zhyte Fustanin e nga Hidhrimim ta Ktheva Akulloren time ty ne Floket hahahahahahahahhahahahahhahahahaha :tongue:

Qysh Hale se ke Harru kete Fjale hahahahaha :biggrin:

gazi-de
11-08-07, 13:48
hahahahahahhaha po bre kurr se harroj qe u Hidhrova se me zhyte Fustanin e nga Hidhrimim ta Ktheva Akulloren time ty ne Floket hahahahahahahahhahahahahhahahahaha :tongue:

Qysh Hale se ke Harru kete Fjale hahahahaha :biggrin:
o vaket o vaket,pode po une qajsha ti qeshe..ahhahahahahahhahahahah
ku me harru moj,ishin momente te pa harruara qy..hahahahahahahhahahaha

Arkza
11-08-07, 13:51
o vaket o vaket,pode po une qajsha ti qeshe..ahhahahahahahhahahahah
ku me harru moj,ishin momente te pa harruara qy..hahahahahahahhahahahahahahahahahahhaha po de a ki Harru edhe kete qe mu Thy Shtiklla e ti ma Ndreqe me nje Guri qaty hahahahahahahhahaha ( kuku mendojne se per nime ) hahahahahahahhahahaha :biggrin:

gazi-de
11-08-07, 13:57
hahahahahahahhaha po de a ki Harru edhe kete qe mu Thy Shtiklla e ti ma Ndreqe me nje Guri qaty hahahahahahahhahaha ( kuku mendojne se per nime ) hahahahahahahhahahaha :biggrin:
momente te pa harruar me,valla cop je ka moj ortake hahahahahahhahahahahahahahahahahhahahah
(me fal se me duket po e teproj) hahahahhahahahahahahahahahahahahah

Arkza
11-08-07, 14:03
momente te pa harruar me,valla cop je ka moj ortake hahahahahahhahahahahahahahahahahhahahah
(me fal se me duket po e teproj) hahahahhahahahahahahahahahahahahahHahahahhahahahah ah Gazi jam Kon a !!!!!!!!!!!!! e tash sjam a EUU EUUU Kokna Plake tash hahahahahahahahhaha :tongue:
p.s Pune madhe e din se po bojme Hajgre qy :biggrin:

SANTANA-29
11-08-07, 14:06
kAH dikun nje 3vite ne airoport te zrihit 2or me GENTEN;,te paharruara,,,

gazi-de
11-08-07, 14:10
Hahahahhahahahahah Gazi jam Kon a !!!!!!!!!!!!! e tash sjam a EUU EUUU Kokna Plake tash hahahahahahahahhaha :tongue:
p.s Pune madhe e din se po bojme Hajgre qy :biggrin:
hahahahahahh ke qen dhe je moj besoj qy,nuk te kome pa moti qy..hahahahahahahhahaahahhahaha
se me duket po e teproj moj qy,me fal....ishalla na marin si humor,po sot qa te folesh po te keqkuptojn valla,nejse ti e kupton si humor...

Arkza
11-08-07, 14:11
hahahahahahh ke qen dhe je moj besoj qy,nuk te kome pa moti qy..hahahahahahahhahaahahhahaha
se me duket po e teproj moj qy,me fal....ishalla na marin si humor,po sot qa te folesh po te keqkuptojn valla,nejse ti e kupton si humor...hahahahahhahahaha aii mos Metsha me Kallxu Vetin ne F.D a !!!!!! hahahahahahahhaha

gazi-de
11-08-07, 14:15
hahahahahhahahaha aii mos Metsha me Kallxu Vetin ne F.D a !!!!!! hahahahahahahhaha
Shyqyr qe nuk te njofin si une keta,mendoj djemet se une nuk kisha pase shanc mu shkru me ty...hahahahahhahahaahhahahah
e kishin blloku dardanin...hahahhahahahahahahhahahahahaahaha

Arkza
11-08-07, 14:23
Shyqyr qe nuk te njofin si une keta,mendoj djemet se une nuk kisha pase shanc mu shkru me ty...hahahahahhahahaahhahahah
e kishin blloku dardanin...hahahhahahahahahahhahahahahaahahahahaha hahahahhahah qyyyyyyyyyyy sa Mir ti po me Njofshme mua e un ty Hiqqqqqqqqqq hahahahahhahahaha :biggrin:

gazi-de
11-08-07, 14:28
hahahahahahahhahah qyyyyyyyyyyy sa Mir ti po me Njofshme mua e un ty Hiqqqqqqqqqq hahahahahhahahaha :biggrin:
qysh moj nuk me njeh qy,nuk kome ndryshu fare qaj qe jome kene,ne ved te rrypit te pantollonave toj apo litar,akulloret i ha si ateher,frizuren nje ane si hitleri,maicen deri ne gjs te belit,qy qy me paske harru krejt.hahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahaha hahahahhahaahahhahaahahhah

Arkza
11-08-07, 14:31
qysh moj nuk me njeh qy,nuk kome ndryshu fare qaj qe jome kene,ne ved te rrypit te pantollonave toj apo litar,akulloret i ha si ateher,frizuren nje ane si hitleri,maicen deri ne gjs te belit,qy qy me paske harru krejt.hahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahaha hahahahhahaahahhahaahahhahHAHAHAHAHAHAH Hajt Lshoma Kameren te shoh edhe njehere e te bohet e pa Harruar ahahahhahahahahhahaha :tongue:

gazi-de
11-08-07, 14:35
HAHAHAHAHAHAH Hajt Lshoma Kameren te shoh edhe njehere e te bohet e pa Harruar ahahahhahahahahhahaha :tongue:
mos po tutesh moj se kome ndryshu shume,tash frizuren e kome qel me floke te gjata....hahaahhahahahahhahahahah

vendasi
12-08-07, 00:31
Momenti i paharruare,me te per nje kohe te shkurter......

Lijanna
12-08-07, 00:52
U kam shume momente te paharruara.
Po vecoj momentin kur jam kthy ne Kosove, kur perfundoi lufta qe isha refugjate ne nje kamp ne Maqedoni.

Kur patem dal na paten 'percjell' shkijet, e kur u kthym ushtaret e UCK-se kishin qene tu na prit ne kufi, uh moment i papershkrum,,,

LuLjaa
12-08-07, 01:17
Momenti i pa harruar kur kan pas hy Kforovit ( NATO ) n'kosove sefte, e qe na shlirun prej Lufte

Lijanna
12-08-07, 01:24
Momenti i pa harruar kur kan pas hy Kforovit ( NATO ) n'kosove sefte, e qe na shlirun prej Lufte

p.s ani ani Luljaa paska desht me kallxu qe kjo ma trime nuk paska ik hic sikur une (hajgare)
bravo... LuLe

SANTANA-29
12-08-07, 01:32
p.s ani ani Luljaa paska desht me kallxu qe kjo ma trime nuk paska ik hic sikur une (hajgare)
bravo... LuLe
Kta ik krejt po por lulet skan mujt mi marr me veti,,,,,,hahhahhhahhahahaha

LuLjaa
12-08-07, 01:33
p.s ani ani Luljaa paska desht me kallxu qe kjo ma trime nuk paska ik hic sikur une (hajgare)
bravo... LuLe

Jo s'kam ik valla se ketu te na nuk jemi kan edhe aq, aq rrezik sikur ne do vende tjera, se jemi kan me nje katun edhe po tham se lufta nuk e ka rrok ketu edhe pse tut kemi pas boll, normal ma se Luft u kan ajo ve e pritshum diten se kur dot na gjujn neve tash, ama shyqyr zotit nuk ndodhi ajo bile nje pjes nuk e ka rrok hiqq t'kosoves... nejse m'fal se e zgjata pak po desha me than se aj moment i pa harruar u kan per neve edhe gjithe shqiptaret ma merr menja kur ka hy NATO n'Kosove apo, jo? :)

Sy_kaltra
12-08-07, 12:56
Kur nje person e pat zene gjumi ne msn ahhahahahahha nc nc nc :tongue:

gazi-de
12-08-07, 13:04
Kur njana honke portokala edhe vetem bile,ase qe me lutke bile,o vaket o vaket...hahahahahahahah

Sy_kaltra
12-08-07, 21:52
loja e forumit ne msn hahahahahahahha euu :biggrin:

gazi-de
12-08-07, 21:57
me keng te asishme...hahahahahahahahahah

Sy_kaltra
12-08-07, 21:59
Rasti me kengen e fadil zariqit ahhahahahhahaaa

gazi-de
12-08-07, 22:01
ah fadil te dalt flaka he
Rasti kur pyteshem dardanin...........hahahahahahahahahahah

Sy_kaltra
12-08-07, 22:03
Hahahahhahahahahhahahah mergimtari

gazi-de
12-08-07, 22:10
shehidja..hahahahahahhahahahahah

Preshevar
13-08-07, 10:57
Kur e pata hup rrugen ne pista t'skijimit dhe m'zuri nata :biggrin:

Diana007
13-08-07, 14:16
:rolleyes: ..................

Vjollca
16-08-07, 14:41
qita kum puth buzen tane hihhiihiiii----------

gazi-de
16-08-07, 20:02
Kur ti pash ata sy......................

Artisti
18-08-07, 20:54
Kur kam pi per here te pare qaj hhhhhhhhhhhahahahahhahahaaaa

.

~AmaZonA~
21-08-07, 09:07
Nj takim ne Swedi moment i paharruar kurr do mbetet...

selvija
21-08-07, 09:12
Nje takim gjat pushimit veror ajo do me jet per kujtim tan jetes...

Tomori
21-08-07, 10:12
Nje takim gjat pushimit veror ..... por duke i falemderuar teknologjise Internetit akoma vazhdojme kominikimin biles antare jemi ne te njejtin Forum,,,,ju zbulova nje secret te vogel, emri kesaj antare le te ngel Anonime,,,, (Anonimja ime te perqafoj)

Paradox_13
22-08-07, 06:23
Pritja para dyerve te shkolles edhe ateher kure te gjithe ishin ne pushime..!!

DEA
22-08-07, 06:50
Shkurt 1992,ajo dite me solli mu ne kete dite:biggrin:

Buqja_ch
22-08-07, 06:57
Pritja para dyerve te shkolles edhe ateher kure te gjithe ishin ne pushime..!!Paradoxs te lutem vetum mos m thuaj se e prisje korrilin e shkolls .....!!!!!!!!!!

Paradox_13
22-08-07, 07:02
Paradoxs te lutem vetum mos m thuaj se e prisje korrilin e shkolls .....!!!!!!!!!!


Ahahahaha,Buqe..korrili patjeter duhet te ishte aty,perndryshe dyert nuk hapeshin,e une ne fakt prisja sekretareshen per te nenshkru deftesen e shkolles se nates.....ahahaha

^katunari^
22-08-07, 10:02
Kur jam kan i vogel, um ka pas ra mazujka shkelum, n'lul te ballit , e um ka pas qit ne z.t.b. (ky moment kurr nuk harrohet , se i kum pa yjzit n'pike te dites) - hahahh

lyra2
22-08-07, 10:28
hahahahahah hajt veq edhe nje her kallzo katunari ahhahhah,se me dy here nuk morem vesh se...;))

^katunari^
22-08-07, 10:32
hahahahahah hajt veq edhe nje her kallzo katunari ahhahhah,se me dy here nuk morem vesh se...;))

rri urt o seni i keq, se mu dokt se nuk e hanger me te paren , ncncnnnnn
e ja trusa edhe ni here , ma mire dy here se asnji here :biggrin:

selvija
22-08-07, 23:11
rri urt o seni i keq, se mu dokt se nuk e hanger me te paren , ncncnnnnn
e ja trusa edhe ni here , ma mire dy here se asnji here :biggrin:Hajt se dikur ja qellon :biggrin:

Buqja_ch
23-10-07, 18:21
Nj dit e vers ..e pushimit n Prishtin

Mili
23-10-07, 19:22
Qet ver valla me ni shoqe pak ma shum se te ngusht :P eheheh, edhe vjet me qiken e halles shum jam knaq kurr nuk jam knaq ma shum me naj familjar e patum kall kejt a

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 19:35
Nje DIte te dimrit...

Mili
23-10-07, 22:49
qyky moment kurr ma shum dhe ma intensivisht nuk jam kon ty msu

gazi-de
23-10-07, 23:09
Loja ne msn,o vaket o vaket........aggagagagagagagagagagagaggaga

vjeshta
24-10-07, 13:41
Kur ma grabiten dashnin ........hahhaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

aLbaChiCk
24-10-07, 14:47
Kur ma grabiten dashnin ........hahhaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

edhe ty ta paskan grabit aaaa? phaaaaa qfar kohe ka ardh ndit te sodit :biggrin:

rafet llapjani
24-10-07, 14:49
Kur me ka ik vozi e bileta ne gjep ahhahhahahahahahahahahah

aLbaChiCk
24-10-07, 14:52
hahaahhahah a ta kthyn bileten a jo hahahaahahahah

rafet llapjani
24-10-07, 14:55
hahaahhahah a ta kthyn bileten a jo hahahaahahahah


Jo bre me than a mos mendove ti vozi me te prit ty aaaa ahahhaahhaahhahahhahahhahahahhah

aLbaChiCk
24-10-07, 14:57
Jo bre me than a mos mendove ti vozi me te prit ty aaaa ahahhaahhaahhahahhahahhahahahhah

hahaahahhahaahahahahahahahahahaahah

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-10-07, 18:36
Kur me ka ik vozi e bileta ne gjep ahhahhahahahahahahahahahhahahahahahaahha Rafet lumet ti te paska mbet bileta pa ja shtyp hunen hahaha

Buqja_ch
15-11-07, 22:05
.. Po dshiroi prap t udhtoi pr Ferizaj .. e ta takoi Lulen

LuLjaa
16-11-07, 00:31
.. Po dshiroi prap t udhtoi pr Ferizaj .. e ta takoi Lulen

Po dite e Premte, dita i 9-ti muaji 11, kur u takova me Buqja

Po prap kismet kur te vish ishalla jemi shnosh e takohum hajt tii :biggrin:

Virti
16-11-07, 00:39
kur te takohem me dikend... :biggrin:

LuLjaa
16-11-07, 00:43
Per ty larg koka, ni zott e di se kur takohesh me at qe je ka don, se jeeee larg :D

Virti
16-11-07, 00:49
sa ma large, aq ma ngat...! :cool:

LuLjaa
16-11-07, 00:51
Se besoj, se eshte ashtu :P

L~Nora
16-11-07, 00:52
sa ma large, aq ma ngat...! :cool:

larg synit larg zemre:wink:

Virti
16-11-07, 00:54
Se besoj, se eshte ashtu :P
kush s'beson, duhet te mundohet t'i verifikon... :P

Virti
16-11-07, 00:54
larg synit larg zemre:wink:
une dhe ti nuk jemi shume large... :biggrin:

LuLjaa
16-11-07, 00:56
kush s'beson, duhet te mundohet t'i verifikon... :P

Masi nuk besoj, as qe mundona per at :))

L~Nora
16-11-07, 00:58
une dhe ti nuk jemi shume large... :biggrin:


hahahahahahahahahahahahaha :eek: larg e ma larg :eek: hahahahahahahaahahahaha
shaka
:wink:

Virti
16-11-07, 00:59
Masi nuk besoj, as qe mundona per at :))
ani de, ishalla ta on Zoti besimin...! :biggrin:

Virti
16-11-07, 01:01
hahahahahahahahahahahahaha :eek: larg e ma larg :eek: hahahahahahahaahahahaha
shaka
:wink:

edhe ti qenke si Lulja, vec afer po besojshit... :P

L~Nora
16-11-07, 01:03
edhe ti qenke si Lulja, vec afer po besojshit... :P


pse largsis kush ja pa hajrin:biggrin: a ja ka pa

LuLjaa
16-11-07, 01:06
ani de, ishalla ta on Zoti besimin...! :biggrin:

Ishalla bree se tybee um ka hup besimi dika kun sun pe gjaj .. :biggrin:

LuLjaa
16-11-07, 01:07
pse largsis kush ja pa hajrin:biggrin: a ja ka pa

Mire e ki Nora, sa ma afer aq ma lezet ihaaa :biggrin:

Virti
16-11-07, 01:12
pse largsis kush ja pa hajrin:biggrin: a ja ka pa
fjale mbas fjale, afrohen njerezit... :biggrin:

L~Nora
16-11-07, 01:12
Mire e ki Nora, sa ma afer aq ma lezet ihaaa :biggrin:

oh qika ingjes uneflas vetem prej provohes jam djek qumsht tash po i fry kosit:biggrin:
hahahahahaahahahahaaahahahahahahahahahahahaahahaha h
shaka

Virti
16-11-07, 01:13
Ishalla bree se tybee um ka hup besimi dika kun sun pe gjaj .. :biggrin:
ndoshta te gjene ai ty... :biggrin:

Virti
16-11-07, 01:14
Mire e ki Nora, sa ma afer aq ma lezet ihaaa :biggrin:
:eek: :eek:

L~Nora
16-11-07, 01:14
fjale mbas fjale, afrohen njerezit... :biggrin:


aj virti lujma une per ty:biggrin: a herum je qu a(shaka)
fjal fjal vetem fjal lalalalalalalalalala
hahahahaahahahahhaahahhahahaa

Virti
16-11-07, 01:16
aj virti lujma une per ty:biggrin: a herum je qu a(shaka)
fjal fjal vetem fjal lalalalalalalalalala
hahahahaahahahahhaahahhahahaa


evvv po shpirtin ne fyt e paske breee :biggrin:

LuLjaa
16-11-07, 01:17
oh qika ingjes uneflas vetem prej provohes jam djek qumsht tash po i fry kosit:biggrin:
hahahahahaahahahahaaahahahahahahahahahahahaahahaha h
shaka


Po ingjee qata qe po djegin, ma shume po ja din hallin vetit :biggrin:

LABI
16-11-07, 01:19
fjale mbas fjale, afrohen njerezit... :biggrin:

L-Nora , po kerkon burre veprash , e jo fjalesh Virti :rolleyes: :biggrin:

L~Nora
16-11-07, 01:19
evvv po shpirtin ne fyt e paske breee :biggrin:


:tongue: hahahahahahahahaha virti hahahahahahahahaha:tongue:

LuLjaa
16-11-07, 01:19
ndoshta te gjene ai ty... :biggrin:

Flm.. qe po lutesh edhe ti per mu, mos e gjetsha une normal qe ai m'gjan :biggrin:

L~Nora
16-11-07, 01:20
L-Nora , po kerkon burre veprash , e jo fjalesh Virti :rolleyes: :biggrin:

qe bre dihet kush e eshte burr e kush bubrec hahahahaahahah
(a paska halla burra ket tok a :confused: ):wink:

L~Nora
16-11-07, 01:22
Po ingjee qata qe po djegin, ma shume po ja din hallin vetit :biggrin:


qy qy edhe njana e paska shpirtin fyt :wink:
hajd hajd ingjes trego qisi sene :biggrin:

LuLjaa
16-11-07, 01:22
:eek: :eek:

http://s9.rimg.info/074a223fc326dc675d418923c2c96a31.gif

LABI
16-11-07, 01:23
qe bre dihet kush e eshte burr e kush bubrec hahahahaahahah
(a paska halla burra ket tok a :confused: ):wink:


Si po mendon ne kete kohe ... Jo burrat deri ne kete kohe s'ma merr mendja qe rrine ne chat... vetem nese s'i kane grate te shpija !!

LuLjaa
16-11-07, 01:24
qy qy edhe njana e paska shpirtin fyt :wink:
hajd hajd ingjes trego qisi sene :biggrin:


Jo, s'kam ka me fol ma teper ajo qe eshte e thash :tongue:

L~Nora
16-11-07, 01:26
Si po mendon ne kete kohe ... Jo burrat deri ne kete kohe s'ma merr mendja qe rrine ne chat... vetem nese s'i kane grate te shpija !!


po de ne shekullin21 de qy niher
dmth se ti grun shpi a :wink:
shaka

L~Nora
16-11-07, 01:27
Jo, s'kam ka me fol ma teper ajo qe eshte e thash :tongue:

hahaha si thojnkofsh terbesh merr vesh a :wink:
a qysh i bjen kja:tongue:

Virti
16-11-07, 01:30
bani cka te bani, kah djegsimat mos hyni... :biggrin:

Virti
16-11-07, 01:31
L-Nora , po kerkon burre veprash , e jo fjalesh Virti :rolleyes: :biggrin:
veprat e mira vine kadaldale... :tongue:

Virti
16-11-07, 01:32
http://s9.rimg.info/074a223fc326dc675d418923c2c96a31.gif
:biggrin: :biggrin:

LuLjaa
16-11-07, 01:33
hahaha si thojnkofsh terbesh merr vesh a :wink:
a qysh i bjen kja:tongue:


Po be aj i moqmi kish pas than " Kofsh bektesh merre vesh " hehee

po ve nese e marrim vesh ma mire kish me kan.. a po :biggrin:

LABI
16-11-07, 01:33
po de ne shekullin21 de qy niher
dmth se ti grun shpi a :wink:
shaka


Jo me pas tani ne shpi kishum bo chit- chat live .... :tongue: :biggrin:

LuLjaa
16-11-07, 01:34
bani cka te bani, kah djegsimat mos hyni... :biggrin:

Jo te, Momenti i paharruar kemi hy ..:biggrin:

LABI
16-11-07, 01:35
Po be aj i moqmi kish pas than " Kofsh bektesh merre vesh " hehee

po ve nese e marrim vesh ma mire kish me kan.. a po :biggrin:

Me kane bektesh , e mi pas veshte lesh , e me marre vesh .... disi hiqq s'po ma rrokee :rolleyes:

L~Nora
16-11-07, 01:38
veprat e mira vine kadaldale... :tongue:


po virti mir e kush e ka shpirtin fyt qka ban aj tani :biggrin:

LuLjaa
16-11-07, 01:38
Me kane bektesh , e mi pas veshte lesh , e me marre vesh .... disi hiqq s'po ma rrokee :rolleyes:

Ti s'koke bektesh pra per qata se merr vesh .. :biggrin:
vete Nora se ajo e qiti kete fjal e para ta spjegon ma mire :tongue:

L~Nora
16-11-07, 01:39
Po be aj i moqmi kish pas than " Kofsh bektesh merre vesh " hehee

po ve nese e marrim vesh ma mire kish me kan.. a po :biggrin:


hahahahahahaahah ku eshte aja e mira hahahhahha

Virti
16-11-07, 01:40
po virti mir e kush e ka shpirtin fyt qka ban aj tani :biggrin:


kush e ka shpirtin ne fyt, duhet me u afru ma shpejt... :biggrin:

LABI
16-11-07, 01:45
Ti s'koke bektesh pra per qata se merr vesh .. :biggrin:
vete Nora se ajo e qiti kete fjal e para ta spjegon ma mire :tongue:


rrrrr , jooooo s'jam ....:eek:

Preshevar
16-11-07, 09:02
...... pritt te jet per 2011 inshallah.

Virti
17-11-07, 00:13
... e paskam harru! :redface:

LuLjaa
17-11-07, 00:38
... e paskam harru! :redface:

Pse kur ke majt n'men ti.. :biggrin:

Virti
17-11-07, 00:40
Pse kur ke majt n'men ti.. :biggrin:
duhet me pase mend per te mbajtur dicka ne to qyyyyy :cool:

LuLjaa
17-11-07, 00:52
duhet me pase mend per te mbajtur dicka ne to qyyyyy :cool:

Pse a s'ki hiq aaaa hahahaa normal qe duhet me pas qyy :biggrin:

Virti
17-11-07, 00:54
Pse a s'ki hiq aaaa hahahaa normal qe duhet me pas qyy :biggrin:
s'kam! :biggrin:

LuLjaa
17-11-07, 00:55
s'kam! :biggrin:

Qysh ... ban hajgare :biggrin: mos me pas s'din as me qkru mor :D

Virti
17-11-07, 00:57
Qysh ... ban hajgare :biggrin: mos me pas s'din as me qkru mor :D
me ka mbete nga instinkti! :cool:

LuLjaa
17-11-07, 01:02
me ka mbete nga instinkti! :cool:

Nese harron dika kallxom mu ta kujtoj :biggrin: ( Kishe )

Virti
17-11-07, 01:08
Nese harron dika kallxom mu ta kujtoj :biggrin: ( Kishe )
nese ma perkujton, do beje mire... :cool:

Sy_kaltra
20-11-07, 18:32
Moment i pa harruar qe do me percjell gjo kund , do mbetet dita e diele qe kaloi gjegjesisht date 18 / 11 / 2007 :rolleyes: :rolleyes:

Buqja_ch
25-11-07, 12:42
E shtun 10 ..11 ..2007 Prishtin

gazi-de
28-11-07, 21:19
Muajt qe iken............................

Breshka
23-04-08, 21:19
Kur kom ik nga kosova per her te par

Virti
23-04-08, 21:25
kur Breshka e pat thyer rekordin boteror ne vrapimin 110 m me pengesa. :cool:

Jana
24-04-08, 01:09
Mbremja e Matures....me mbetet jo vetem moment por nat e paharruar dhe e paperseritshme ....

DEA
24-04-08, 07:49
Jane ba shume , e ja kam nis mi harru tash hahahahahahah prej pleqnije....

gertaa
02-05-08, 20:31
kur Breshka e pat thyer rekordin boteror ne vrapimin 110 m me pengesa. :cool:
haaaaaaaaaaaaaaaa qato 2 pengesat e lovelit haaaaaaaaaaahaaaaaa