PDA

View Full Version : Testamenti...


lazdrani
30-06-05, 20:24
Ju kisha lute te gjithe Anaret e Forumit qe ta beni nje Testament se nuk i dihet hahahahahah :wink: Ju deshiroje argetim te bukure :wink:


Lazdrani

Murgesha
30-06-05, 21:43
Nė rast se.... po dihet mė se ēka, nuk shkruaj mė nė Dardani, amanet ja u la krejt Dardanasve qė tė vazhdojnė me shkrime se pėr njė njeri mė pak nuk bahet nami nė kėt forum.

turisti
30-06-05, 21:49
Ju kisha lute te gjithe Anaret e Forumit qe ta beni nje Testament se nuk i dihet hahahahahah :wink: Ju deshiroje argetim te bukure :wink:


Lazdrani

Pershendetje per ty "lazdran" dhe temen e re per cilen ka pas forumi shume nevoje. :P

Jetes se njeriu nuk i dihet,dhe pikerisht kjo teme i ka zgjuar ne mua shume enderra,ditet e largeta prap po me fytyrohen dhe ne to prap e shoh vehten dhe aventurat turistike....Tash,kur jeta deshiron qe ta shkruaj testamentin,zemra ime eshte perplot dhimte dhe i mungojne te gjithat. :( Nje aspirance ( DARDANIA),shume deshira i ka lidh per nje vend,ashtu qe perseri shof vehten,shoket dhe shoqet e shumta,dashuria ndaj tyre me detyron qe ta shkruaj kete

TESTAMENT:

Tere jeten kam qene TURIST,personi i cili nuk ka pushuar.Ditet e mia turistike dhe aventurat neper forum kan rezultue me shume pasoja ,ashtu qe sot nuk kam ēka te shkruaj ne testament,perveq disa sendeve:

1) -budallaqet- :arrow: TOMORIT,
2) -oborrin- :arrow: forumistave,
3) -ditet e lumtura te forumit- :arrow: LUANES,
4) -sinqeritetin- :arrow: Kėrēovarit,
5) -dashurin- :arrow: te gjithve ! :P :P
6) - Mbreterien- :arrow: Mbretereshes ( Murgeshes)

:P :P TURISTI. :P :P

halla e madhe
30-06-05, 21:51
Po ju la testament ne Fd:_Nese vdes halla,(te ligat na i marrt :wink: )amanet e keni,mos u thelllohi ne disa tema se ma keni bere Veremin.Shkruni shkurt e trup,le te ju marrin vesh mileti. :lol:
Zoti ju lasht shendosh edhe pa hallen,ju vazhdoni forumin :P
Gjalle jame akoma.. :wink: :lol: :lol:

Luana
01-07-05, 03:53
3) -ditet e lumtura te forumit- :arrow: LUANES,


:P :P TURISTI. :P :P


krejt krejt me pikėlluan por kjo teper me ka lendu ,

Turist edhe mua me mungojn keto ditat e lumtura qe i kishim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Luana http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/d025.gif

Kercovari
01-07-05, 10:28
Flm. Turisti
Nuk dua te shtoje asgje :cry: :cry: :cry:

Diana007
01-07-05, 10:44
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Un vetem i kisha thon Murgeshes let ta kqyr Lazdranin mos ta len me u merzit per mua :? :wink:

ZEMERTHYERI
01-07-05, 10:50
nese une vdes ...zemren time mos ja dhuroni asnje pacijenti se gjynah :cry:

turisti
01-07-05, 13:54
3) -ditet e lumtura te forumit- :arrow: LUANES,


:P :P TURISTI. :P :P


krejt krejt me pikėlluan por kjo teper me ka lendu ,

Turist edhe mua me mungojn keto ditat e lumtura qe i kishim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Luana http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/d025.gif

:cry:

turisti
01-07-05, 13:55
Flm. Turisti
Nuk dua te shtoje asgje :cry: :cry: :cry:

ok. :wink:

vjeshta
01-07-05, 15:19
Nese vdes,gjynahet Dea-s :cry:

uliksi31
01-07-05, 17:49
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:

Honesty^uk.
01-07-05, 19:38
Loqkaman, sma mori mendja qe menjehere do te paraqesesh per diskutim merakun qe une te parashtrova ne Privat :lol: :lol: :lol: nejse

Ateher po shpreh amanetet e mia se kesaj jete nuk i dihet : erresh dhe nuk njehesh, por edhe njehesh dhe nuk erresh :wink:
amaneti i pare : Kujdesje maziale tek Rubrika Diskutimet shoqerore :wink:
Dyti; Mos me varrosni pa me lene te pushoj pak tek ODA E GRAVE
Treti i verteti:Mos ja humbni atmosferen FD

laliloli
01-07-05, 19:49
Nuk i ka tre muaj qe hyra ketu dhe gjeta nje atmosfere te shkelqyer.
Ndersa per ,ndarje -tes ,tes ,testament :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tjeter here

laliloli
01-07-05, 19:50
Nuk i ka tre muaj qe hyra ketu dhe gjeta nje atmosfere te shkelqyer.
Ndersa per ,ndarje -tes ,tes ,testament : :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tjeter here

Murgesha
01-07-05, 23:26
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:

O i dashur e din ti se unė nuk mundem tė jetoj pa delet tona.

Tė falėnderoj shumė qė po m`i len mua me i mbikqyrė.
Po ishall ti edhe kohė tė gjatė je me mua. :lol: :lol:

laliloli
01-07-05, 23:29
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:

O i dashur e din ti se unė nuk mundem tė jetoj pa delet tona.

Tė falėnderoj shumė qė po m`i len mua me i mbikqyrė.
Po ishall ti edhe kohė tė gjatė je me mua. :lol: :lol:

A ka mbledh hiq bylmet murgesha ,Kujt do tia lesh ate

Murgesha
01-07-05, 23:30
O i dashur e din ti se unė nuk mundem tė jetoj pa delet tona.

Tė falėnderoj shumė qė po m`i len mua me i mbikqyrė.
Po ishall ti edhe kohė tė gjatė je me mua. :lol: :lol:

A ka mbledh hiq bylmet murgesha ,Kujt do tia lesh ate[/quote]

Ende si kam marrė nė trashėgim delet o Laliloli, se Uliksi nuk lė askend tė kujdeset pėr to sa tė jetė gjallė. :lol:

laliloli
01-07-05, 23:38
O i dashur e din ti se unė nuk mundem tė jetoj pa delet tona.

Tė falėnderoj shumė qė po m`i len mua me i mbikqyrė.
Po ishall ti edhe kohė tė gjatė je me mua. :lol: :lol:

A ka mbledh hiq bylmet murgesha ,Kujt do tia lesh ate

Ende si kam marrė nė trashėgim delet o Laliloli, se Uliksi nuk lė askend tė kujdeset pėr to sa tė jetė gjallė. :lol:[/quote]

Ai po e zonja edhe ne bylmet e ke shti Uliksin a?

Murgesha
01-07-05, 23:42
Ai po e zonja edhe ne bylmet e ke shti Uliksin a?


Jo unė jo, po ai spo ka besim se unė i mjel ato si duhet, dhe po i mjel vet.
Pėr bylmetin gjithashtu, ėshtė mėsuar ta bėj vetė dhe shpesh thotė se mė sė shumti bylmeti e kėnaq kur e ban vet.
Jaaaaaa Laliloli as mos e mendo se unė i them me i mjelė ai Delet, po e ka nė qejf vet ta bėjė kėtė punė. :lol:

laliloli
01-07-05, 23:46
Ai po e zonja edhe ne bylmet e ke shti Uliksin a?


Jo unė jo, po ai spo ka besim se unė i mjel ato si duhet, dhe po i mjel vet.
Pėr bylmetin gjithashtu, ėshtė mėsuar ta bėj vetė dhe shpesh thotė se mė sė shumti bylmeti e kėnaq kur e ban vet.
Jaaaaaa Laliloli as mos e mendo se unė i them me i mjelė ai Delet, po e ka nė qejf vet ta bėjė kėtė punė. :lol:

mire i paske punet Murgesha, nuk po e zgjasim me shume se po na vie ndonje fshise e na i pen pluhur te gjitha :lol: :lol: :lol:

Murgesha
01-07-05, 23:54
mire i paske punet Murgesha, nuk po e zgjasim me shume se po na vie ndonje fshise e na i pen pluhur te gjitha :lol: :lol: :lol:

Ishalla sna e len kush fshisėn testament se mos vetė. :wink:

laliloli
02-07-05, 00:01
mire i paske punet Murgesha, nuk po e zgjasim me shume se po na vie ndonje fshise e na i pen pluhur te gjitha :lol: :lol: :lol:

Ishalla sna e len kush fshisėn testament se mos vetė. :wink:

jo ajo nganjehere po kryen pune

uliksi31
02-07-05, 00:19
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:

O i dashur e din ti se unė nuk mundem tė jetoj pa delet tona.

Tė falėnderoj shumė qė po m`i len mua me i mbikqyrė.
Po ishall ti edhe kohė tė gjatė je me mua. :lol: :lol:

A ka mbledh hiq bylmet murgesha ,Kujt do tia lesh ate

Laliloli,kadal se hala skam vdeke :lol: gjalle jame,po shpejt edhe ti ja nise me bo pllane :lol: :lol:
Ishalla Murgeshe hala kujdesemi per dhene, por po vjen fjala nese ja ngjiti. :lol: :lol:

Murgesha
02-07-05, 00:20
Laliloli,kadal se hala skam vdeke :lol: gjalle jame,po shpejt edhe ti ja nise me bo pllane :lol: :lol:
Ishalla Murgeshe hala kujdesemi per dhene, por po vjen fjala nese ja ngjiti. :lol: :lol:

Eh tė lumtė goja Uliks.

Sa hora kėtu po ju intereson pėr bylmet. :wink:

laliloli
02-07-05, 00:24
[quote="uliksi31-
Laliloli,kadal se hala skam vdeke :lol: gjalle jame,po shpejt edhe ti ja nise me bo pllane :lol: :lol:
Ishalla Murgeshe hala kujdesemi per dhene, por po vjen fjala nese ja ngjiti. :lol: :lol:[/quote]

nese ja ngjit ti Murgesha ja kish me i pre te gjitha delet me i ngran me ne ose me i shit

uliksi31
02-07-05, 00:27
[quote="uliksi31-
Laliloli,kadal se hala skam vdeke :lol: gjalle jame,po shpejt edhe ti ja nise me bo pllane :lol: :lol:
Ishalla Murgeshe hala kujdesemi per dhene, por po vjen fjala nese ja ngjiti. :lol: :lol:

nese ja ngjit ti Murgesha ja kish me i pre te gjitha delet me i ngran me ne ose me i shit[/quote]

Ky dreq Lalilolit ma shtini ne krye tash.Tregona Murgeshe cka kishe bo me dhene,nese une ja ngjes :lol: :lol:

laliloli
02-07-05, 00:30
[quote="uliksi31-
Laliloli,kadal se hala skam vdeke :lol: gjalle jame,po shpejt edhe ti ja nise me bo pllane :lol: :lol:
Ishalla Murgeshe hala kujdesemi per dhene, por po vjen fjala nese ja ngjiti. :lol: :lol:

nese ja ngjit ti Murgesha ja kish me i pre te gjitha delet me i ngran me ne ose me i shit

Ky dreq Lalilolit ma shtini ne krye tash.Tregona Murgeshe cka kishe bo me dhene,nese une ja ngjes :lol: :lol:[/quote]

O une po te tregoj per murgeshen se ajo nuk po i don ,nuk di n me i mjele e as sa gji i kan bile :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
02-07-05, 00:32
Pra Laliloli po ja ngjiti me marak te dhenve :(

Murgesha
02-07-05, 00:34
Laliloli rri ti para kive tu se po ti ha Ujku.

Uliks o mos ke dert se pėr kujtim tėndin vet me duar tė mia kam me i mjelė dhe me i shtu. :lol:

Murgesha
02-07-05, 00:36
Pra Laliloli po ja ngjiti me marak te dhenve :(

Rri more ku po shkon se qe besa as Delet smė duhen pa ty. :cry: :cry: :cry:

uliksi31
02-07-05, 00:38
Laliloli rri ti para kive tu se po ti ha Ujku.

Uliks o mos ke dert se pėr kujtim tėndin vet me duar tė mia kam me i mjelė dhe me i shtu. :lol:

Qashtu Zoti te ruejt jarabil.Se gjithmon te kame pas "the Best" si per te gjalle si per te vdekun. :lol: Tash po ja ngjiti pa marak :lol: :lol:

laliloli
02-07-05, 00:42
Laliloli rri ti para kive tu se po ti ha Ujku.

Uliks o mos ke dert se pėr kujtim tėndin vet me duar tė mia kam me i mjelė dhe me i shtu. :lol:

Un nuk kam kie ,e as kujt tia le testament .po kur po e pashe zorin a qka po i mjelshe po i mjelshe,e bile bile edhe me i shtu ,Ti paska mbledh pejte uliksi

halla e madhe
02-07-05, 08:00
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,v azhdon :arrow:
_Hallall te qofte he NIP azgani!
Sa punen ma paske lan ti me ato shpendi :lol: Disa fazana i kame merak valla,kur po sillen kesajde neper oborr tonin e po i fryjn puplat 8)
Pulat e rosat nuk jane te merzitshme,ato hutohen mbas kokrrave te misrit..po ketyre fazanave qka t'ju beje :?: :!: :lol:

uliksi31
02-07-05, 08:05
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,v azhdon :arrow:
_Hallall te qofte he NIP azgani!
Sa punen ma paske lan ti me ato shpendi :lol: Disa fazana i kame merak valla,kur po sillen kesajde neper oborr tonin e po i fryjn puplat 8)
Pulat e rosat nuk jane te merzitshme,ato hutohen mbas kokrrave te misrit..po ketyre fazanave qka t'ju beje :?: :!: :lol:

Po Halle per fazana me duhet ta lo edhe pushken,enkas per shpend:Baretta Onix 686,me dy gryka.Kah tja majsh ja qellon,dikujt. :lol:

Kercovari
02-07-05, 08:08
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:

Valla testament me rendesi ky,me ke gjet pune te mire more shoki mashalla,dhe ke te drejte se jam be bricjapi forumit .ahahahahahahah!
Paj me thuaj a jan te bardha apo te zeza ato dhi se ne amerike edhe dhit jan be buqkurush hesapi.E ke qellu shoki,bricjapi jam edhe ne horoskop.
:lol: :lol: -----
Ps e Turistit nuk i jap kalin e madh po ponin,a di shoki se turisti eshte me i nalte se poni e kure i hyp ponit kembet i mbesin mas dy arshina. :lol: :lol: :lol:
-Halla mire e paska,pipi hani fli. :lol: :lol: :lol:
--He murgeshe he baresh te ka lene bylmetin testament.ahahahahahah!

halla e madhe
02-07-05, 08:13
Uliksi_halla jame antare e "Green Peace"nuk mundem aq lehte te vras me pushke.Hajt se deri atehere kushedi ku asht halla :wink: :lol:

yllka
03-07-05, 10:51
Testamenti im


Amanet po ju le,Sakuzi ne goje te me leni se kam nga Lazdrani :wink:

:arrow:

Murgesha
03-07-05, 16:45
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:


Uliks edhe nė e ndryshofsh Testamentin Dhentė janė tė miat.
Po gabohesh e po ja lė tjetėrkujt. :lol:

Tomori
03-07-05, 18:12
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:


Uliks edhe nė e ndryshofsh Testamentin Dhentė janė tė miat.
Po gabohesh e po ja lė tjetėrkujt. :lol:
Normal jam ne pritje....
Murgeshe te lutem mi le dhente mua..se i kam pasione..enderoje qe te kem fatin te kem dhene...Tomori :wink:

turisti
03-07-05, 23:51
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:

Shoki i nderuar i shume betejeve te egra,faleminderit shume per - ponyn-, tash do te jem i shoqerum ne udhetimet e mia turistike dhe do te kursej parat per udhetim.Pak po frikona se nuk ka di hujin dhe me intereson sa zhvillon shpejtesi maximale.Ndoshta kishe bo mire nese ma dhuron dhe prospektin e -ponyt-,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahah aahahahahahahahaahahahahahah- tja shof PERFORMANSAT- :wink:

lazdrani
04-07-05, 17:32
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Un vetem i kisha thon Murgeshes let ta kqyr Lazdranin mos ta len me u merzit per mua :? :wink:


:cry: :cry: :cry: :cry:

sexybrikenda
04-07-05, 19:54
Testamenti im


Amanet po ju le,Sakuzi ne goje te me leni se kam nga Lazdrani :wink:

:arrow: :twisted: :twisted: :twisted:

Murgesha
04-07-05, 20:06
Testamenti im


Amanet po ju le,Sakuzi ne goje te me leni se kam nga Lazdrani :wink:

:arrow: :twisted: :twisted: :twisted:

Ngadalė moj qikė, se edhe ti mundesh me e lanė veten si kėmishė e Lazdranit nė testamentin tėnd. :wink: :wink: :wink:

sexybrikenda
04-07-05, 20:09
Testamenti im


Amanet po ju le,Sakuzi ne goje te me leni se kam nga Lazdrani :wink:

:arrow: :twisted: :twisted: :twisted:

Ngadalė moj qikė, se edhe ti mundesh me e lanė veten si kėmishė e Lazdranit nė testamentin tėnd. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: Pasha mamin ide e bukure...ose breket :D :wink:

Murgesha
04-07-05, 21:08
:lol: :lol: :lol: :lol: Pasha mamin ide e bukure...ose breket :D :wink:

Unė s`tė pėrzihem, ti vendos. :lol:

lazdrani
05-07-05, 15:17
Oj Ardita oh as ethet nuk do ti leje e lere ........ :lol: :lol: :lol:

Diana007
05-07-05, 15:18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
19-04-06, 11:25
Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:

More moti se kemi pasė Uliksin ksajde :rolleyes: :rolleyes:

Hallė, Kėrēovar dhe Turist si duket ka ardhė koha tė shkojmė tė marrim mallin tonė.:biggrin:

halla e madhe
22-04-06, 22:51
More moti se kemi pasė Uliksin ksajde :rolleyes: :rolleyes:

Hallė, Kėrēovar dhe Turist si duket ka ardhė koha tė shkojmė tė marrim mallin tonė.:biggrin:


Po valla, me te drejte ke fole,do nisemi me traktora t'i ngarkojme pulat e dergjavta e rosat..po me se miri te ka ra ty oj Murgesha...delet..hahahahaha...pasuri me kymet:biggrin:

GURI SYLAJ
23-04-06, 07:29
Oje Halle, po a e ke mendu se nuk te lejojn me hy mbrenda kufijve te Europes me pula te dergjavta. Rri Hallo se po jet jasht-Europes, rri se mire je.
N'pshtofte , Uliksi vjen vet, me pula a pa pula , nuk ka rendesi.

halla e madhe
23-04-06, 18:17
Guri_nuk e pata gajlen e Uliksit,po ai testament na tingelloj embel ne vesh, e mbajtem shprese a mos po na bie diqka hise...qysh po shifet ska as pula as dele..po rrijme me mire ku jemi:biggrin:

GURI SYLAJ
23-04-06, 19:16
brenda Europes...............

halla e madhe
24-04-06, 21:21
brenda Europes...................mbrenda kater mureve...para tastatures:biggrin:

Sy_kaltra
03-07-07, 20:32
Rubriken e Dashuris - Selvija...
Incona personale - halla e madhe.
Firma - Diana007.
Postimeve shtinjani flaken .....:wink:

Upss ...Mesazhet private Uliksit...:biggrin:

Urime pershendetje ( Sy_Kaltra ) ....Buqja_ch

Rubrika -Kafja e Forumit ...Virti


Jajmrohna prap nese kom haru diqka :smile:

03-07-07, 20:34
po qka me ju lon bre veq flokt i kom pak t'mdhaja

Buqja_ch
06-07-07, 15:23
Rubriken e Dashuris - Selvija...
Incona personale - halla e madhe.
Firma - Diana007.
Postimeve shtinjani flaken .....:wink:

Upss ...Mesazhet private Uliksit...:biggrin:

Urime pershendetje ( Sy_Kaltra ) ....Buqja_ch

Rubrika -Kafja e Forumit ...Virti


Jajmrohna prap nese kom haru diqka :smile:


Té pershndes nga zemra Sy_kaltra

Diana007
06-07-07, 16:22
Rubriken e Dashuris - Selvija...
Incona personale - halla e madhe.
Firma - Diana007.
Postimeve shtinjani flaken .....:wink:

Upss ...Mesazhet private Uliksit...:biggrin:

Urime pershendetje ( Sy_Kaltra ) ....Buqja_ch

Rubrika -Kafja e Forumit ...Virti


Jajmrohna prap nese kom haru diqka :smile:


Me knaqsi po e mbaj :wink:

emine
06-06-08, 22:15
LLovushk----PA CENZUREN(amone rrimi gati fshije ,ndreqe) kure vijne ksi balash nevojqar mos te hjekin keq tu lexu shum SHTINJU SYRETA:tongue:

lovely
25-10-08, 11:48
LLovushk----PA CENZUREN(amone rrimi gati fshije ,ndreqe) kure vijne ksi balash nevojqar mos te hjekin keq tu lexu shum SHTINJU SYRETA:tongue:


gajle mos ki rrushe :biggrin:


qe des une n ket dyluftim, krejt pasunin ia lo rese tem Elines :biggrin:

selvija
25-10-08, 15:17
Rubriken e Dashuris - Selvija...
Incona personale - halla e madhe.
Firma - Diana007.
Postimeve shtinjani flaken .....:wink:

Upss ...Mesazhet private Uliksit...:biggrin:

Urime pershendetje ( Sy_Kaltra ) ....Buqja_ch

Rubrika -Kafja e Forumit ...Virti


Jajmrohna prap nese kom haru diqka :smile:Ja ti paska ndir diqka qe le testamentin dhe ike u zhduke pergjithmon..:frown::confused:

Elina
25-10-08, 17:00
gajle mos ki rrushe :biggrin:


qe des une n ket dyluftim, krejt pasunin ia lo rese tem Elines :biggrin:

Oj Nan,,,lirisht mundesh me vdeke(tybeistikfare) :tongue: me sy qele... e per pasuni mos ke dert...ne duar te sigurta e paske lane :tongue: :biggrin:

rafet llapjani
25-10-08, 18:13
gajle mos ki rrushe :biggrin:


qe des une n ket dyluftim, krejt pasunin ia lo rese tem Elines :biggrin:

OOOOOOOOO pash kurani ti ja len krejt nuses pasunin po te ka pru xherucen e tan eka bae pasunin lomsh ani qka ka qef aj se me tuxharlluk meret pom doket bre greu pe sho zizuqken kah bon zijafet me muzi e tu i shalakat kukat aghaghghaghaghghaghaghagh

nuse mos maj shum ymyd te madh se edhe baba ndek dhit e capin kysmet mishit kom ve mos me ra ne dor te xhafer piqurrukit aghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghaghaghghaghaghagha ghaghghaghaghaghaghagh

jadore
25-10-08, 18:29
Oj Nan,,,lirisht mundesh me vdeke(tybeistikfare) :tongue: me sy qele... e per pasuni mos ke dert...ne duar te sigurta e paske lane :tongue: :biggrin:

ok , a ka me lone ne te ''that-a''.,
Elines , banesen ne Parise, se e ka deshire kete qytet ..edhe auton e vjeter ( se per regulla te metroplit boteror siq eshte Parisi me aq komunikacion te dendur gjyhnah eshte te kesh auto te shtrenjet , pra mos te mbet hatri Elino , se per te mire tonden e kam , me kendon rahmet sa here qe del rrugeve ..)

Linkes , shtepine ne Gjermani , le te shef qe ka gabuar kur ka menduar se kerkund tjeter perveq vendlindjes nuk kish mund te jetoj

Valit , mercedesin edhe edhe qysh e kam per qjef njeren prej banesave ne Gjermani , ( ngom mua merre ate me m2 me te madhe dhe afer metropolit e ke aeroportin afer per dy dakika shkon e vjen via,Peje-....

halles se madhe , ... shtepine e re ne Gjakove ,se zhigi i Gjakoves i ka ra paha Vjenes prej saj ..

Prishtinasit, shtepine e vjeter , ne mahall te Hadumit ..le ti shijon dhe mesohet me adetet tipike gjakovare , mandej vjen e te vorri me tregon qe sa me te drejte e paskem pas ..

Arekezes , banesen e dyte ne Gjermani , nuk e ka larg Linken e shkojne e vine per caffe , kesaj po ja le ne shenje solidarizimi qe gjithemone ka pas mirekuptim per schatz-at e ausllandit..

Spongebobit , te dy firmat valla ne Gjermani po ja lo , se e di qe valla ne duar te sigurta mbet e veq qka i rrrite ..

eh villen ne Pirenaje giovanit , le ta ndaj me Vjeshten ne kohe pushimesh edhe krejte antaret e tjere te forumit ketyre pasi e flasin mire italishten ,e ju tjeret gjitheqysh me shku nga nje here , e keni prej meje ..

tash ne metropolin Kosovare e kam veshtire kujt cka me i kone ,
ok ,
murgeshesh qe flaka i dol prej mallit te vatanit , i le shtepine ne Prishtine , e ka afer rrugen per vendlindje , edhe me nallone mundet me shku thonte , gjyshja jeme ..

Parcellen tjeter , qe nuk ma ka mbrri ymri me e ndertu ja le paradoxin 13 -te , sa here ti duhet ndonje m2 per projektim pargingjesh , ta ta merr prej asaj toke ..
tash ... krejte arkiven profesionale ja le preshevarit , e di qe eshte ne rruge te sigurte per emer karriere ..
tash ,
kolekcione e garderob , ndani mes veti qysh te keni qjef , veq mi ruani -a ,si me ju pas pa , se i kam pas per qjefi ..
tjeter kush eshte ketu lazem per sende te mija ...!!
eh nje nuk ju lo ,
firmen ne Kosove , ate askujte valla jo , e marr me veti se ra puna e saj e po du me e dhone jeten ,
qe mos besofshi prej pauzes po shkruaj ..
p.s.
boll qe me pshtut ...mand rehat , se nuk disha kujt me ja dhone ..

kaq valla me takat , ma shume nuk pata se ju kisha lone edhe ato ..

vjeshta
25-10-08, 19:21
Ahhhh Jador se prita keta prej teje ,ma per nder ta kisha dite me ma pas lan nje kotec e me mjalte se nje ville e me fjale !!!

Kush po don me bo kotrruma !!:biggrin:

Jana
26-10-08, 00:19
...s'kam sha me lon valla...si amanet ki kisha lon me em kujtu ndonjeher...edhe dhomen time me ma fresku me trendafila te kuq...qikaq...

teutaA
26-10-08, 23:44
ne perfundim e siper ...:smile:

Trina_1
27-01-09, 18:25
Jam duke u mendu kujt me ja dhon kuroren e princeshes ahahahahh

emine
27-01-09, 19:23
un eqto kule i kam me drondofilla amo kerkuj s'ja lo ,,,,edhe ndeksha i marr me veti:biggrin:

teutaA
24-09-09, 04:10
nime ju qe po martohni mos gaboni me shku si arkza pa lan testament:wink:

Diana007
17-12-09, 14:33
Rubriken e Dashuris - Selvija...
Incona personale - halla e madhe.
Firma - Diana007.
Postimeve shtinjani flaken .....:wink:

Upss ...Mesazhet private Uliksit...:biggrin:

Urime pershendetje ( Sy_Kaltra ) ....Buqja_ch

Rubrika -Kafja e Forumit ...Virti


Jajmrohna prap nese kom haru diqka :smile:

Ende e mbaj , gjithmon do e mbaj :wink: