PDA

View Full Version : Beje hapin e pare...


Faqet : [1] 2

lazdrani
30-06-05, 20:32
Tung juve!

Me siguri qe keni ndonje antare Simpati dhe deshiron qe ai ta pershkruan veten se si duket :wink: Kety keni mundesi ta dini :wink:


Lazdrani ju bene te fala te gjitheve :D

Murgesha
30-06-05, 22:17
Po sigurisht se jam kurreshtarre.
Me gjithė zemėr e ftoj Lalilolin qė tė na e pėrshkruaj veten se si duket.

laliloli
30-06-05, 22:26
Po sigurisht se jam kurreshtarre.
Me gjithė zemėr e ftoj Lalilolin qė tė na e pėrshkruaj veten se si duket.

dmth se une jam simpatia e juaj o flm shume :lol: :lol:

Jam burre masllahat ,i gjate 175,irende 70 ,pak zeshkan,floket te rralluara perpara,mbaj syze ,veshi gjinsa etj nese te intereson edhe diq tjeter urdhero Murgesha

Murgesha
30-06-05, 22:32
Po sigurisht se jam kurreshtarre.
Me gjithė zemėr e ftoj Lalilolin qė tė na e pėrshkruaj veten se si duket.

dmth se une jam simpatia e juaj o flm shume :lol: :lol:

Jam burre masllahat ,i gjate 175,irende 70 ,pak zeshkan,floket te rralluara perpara,mbaj syze ,veshi gjinsa etj nese te intereson edhe diq tjeter urdhero Murgesha

Po edhe mund tė tė quajė simpati se mė mbyte nganjėherė me do anagrama.

Laliloli tė falėnderoj pėr pėrshkrimin tuaj.
Mbes nme shpresė se flokėt pėrpara nuk tė janė rralluar edhe aq shumė. :lol: :lol:

laliloli
30-06-05, 22:38
Po sigurisht se jam kurreshtarre.
Me gjithė zemėr e ftoj Lalilolin qė tė na e pėrshkruaj veten se si duket.

dmth se une jam simpatia e juaj o flm shume :lol: :lol:

Jam burre masllahat ,i gjate 175,irende 70 ,pak zeshkan,floket te rralluara perpara,mbaj syze ,veshi gjinsa etj nese te intereson edhe diq tjeter urdhero Murgesha

Po edhe mund tė tė quajė simpati se mė mbyte nganjėherė me do anagrama.

Laliloli tė falėnderoj pėr pėrshkrimin tuaj.
Mbes nme shpresė se flokėt pėrpara nuk tė janė rralluar edhe aq shumė. :lol: :lol:

ndihem mire qe je e kenaqur me kete pershkrim e sa per floke jo nuk i kame shume rralle nje qime ne 30cmhahahahha
shaka --jo edhe aq shume por me rendesi eshte se nuk vuaj nga ky kompleks edhe pse i kam kushtuar qdohere rendesi flokeve

Gentiana
30-06-05, 22:39
E un pra e ftoj tani Turistin te na pershkruan veten. :P

Domira
30-06-05, 23:51
Kisha pase deshire qe autori i temes Lazdrani ta pershkruaje vehten :D

schütze
30-06-05, 23:54
e lus Genten me pershkru veten :?:

Kercovari
01-07-05, 10:21
Pa foto nuk eshte ineteresant te pershkruani veten,vetem foto eshte dokument valid me te dhenat biometrike.
Kush do te beje hapin e pare?. :lol: :lol: :lol:

vjeshta
01-07-05, 14:23
Jam e keqe ku ku ma mire nuk po pershkruhna. :cry:

Kercovari
01-07-05, 14:37
Jam e keqe ku ku ma mire nuk po pershkruhna. :cry:
Hmmmmm kam ndjenje se je bukuri e rrale. :lol: :lol: :lol:

turisti
01-07-05, 15:15
E un pra e ftoj tani Turistin te na pershkruan veten. :P

Qe,pak me vonese sew tash e pash,Genta e nderuar:

- i gjate - 1.73,
- pesha - 72 ( KA QENE),
- syte - jeshile/kafe,
- floket -si bita:bardh e zi,


A mjafton???,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaahah ahahahahahaahahahahah. :P

laliloli
01-07-05, 23:06
Jam e keqe ku ku ma mire nuk po pershkruhna. :cry:

Vjeshta urdhero dhe na trego se si dukesh ,ne gjysme nese je si ne foto nuk shkon posht

Honesty^uk.
02-07-05, 17:10
Kisha pase deshire qe autori i temes Lazdrani ta pershkruaje vehten :D

Ndersa une kisha lutur autoren e ketij shkrimi :wink: te na vizatoje pak veten me fjale :lol:

Domira
02-07-05, 17:19
kah 167cm
pak dembelema shume e ndijshme, me konsiderata te teperta per njerez qe nuk ma deshmojne te kunderten...e dua jeten por jo vetem timen...

kur e dua dikend atehere e dua shume...derisa nuk bindem ne te kunderten...

deshiroj te kaloj mire me njerez edhe kur jam pa njerez...

bej shaka ne llogari timen...

nuk deshiroj ti tregoj dikujt se cka duhet te beje ...

kam deshire te besoj ne njerez....

kam deshire te shof mire ...

di te fal dhe di te kerkoj falje (po jo ne pakufi)...

i dua ngjyrat e bukura dhe harmonike...

me kenaq muzika e mire...

me kenaq gezimi i tjereve...

nuk bej kompromis me te keqen me asnje cmim...


e tj etj :lol: :lol:

Honesty^uk.
02-07-05, 17:22
kah 167cm
pak dembelema shume e ndijshme, me konsiderata te teperta per njerez qe nuk ma deshmojne te kunderten...e dua jeten por jo vetem timen...

kur e dua dikend atehere e dua shume...derisa nuk bindem ne te kunderten...

deshiroj te kaloj mire me njerez edhe kur jam pa njerez...

bej shaka ne llogari timen...

nuk deshiroj ti tregoj dikujt se cka duhet te beje ...

kam deshire te besoj ne njerez....

kam deshire te shof mire ...

di te fal dhe di te kerkoj falje (po jo ne pakufi)...

i dua ngjyrat e bukura dhe harmonike...

me kenaq muzika e mire...

me kenaq gezimi i tjereve...

nuk bej kompromis me te keqen me asnje cmim...


e tj etj :lol: :lol:

marshalla te qofte, mos te paft syri i keq :lol:
patjeter se kile duhet me pas pak pasi truri juaj qenka shume inteligjent dhe i ngarkuar , dhe kjo ben moslejimin e krijimit te shtresave dhjamore :D

Domira
02-07-05, 17:24
kah 167cm
pak dembelema shume e ndijshme, me konsiderata te teperta per njerez qe nuk ma deshmojne te kunderten...e dua jeten por jo vetem timen...

kur e dua dikend atehere e dua shume...derisa nuk bindem ne te kunderten...

deshiroj te kaloj mire me njerez edhe kur jam pa njerez...

bej shaka ne llogari timen...

nuk deshiroj ti tregoj dikujt se cka duhet te beje ...

kam deshire te besoj ne njerez....

kam deshire te shof mire ...

di te fal dhe di te kerkoj falje (po jo ne pakufi)...

i dua ngjyrat e bukura dhe harmonike...

me kenaq muzika e mire...

me kenaq gezimi i tjereve...

nuk bej kompromis me te keqen me asnje cmim...


e tj etj :lol: :lol:

marshalla te qofte, mos te paft syri i keq :lol:
patjeter se kile duhet me pas pak pasi truri juaj qenka shume inteligjent dhe i ngarkuar , dhe kjo ben moslejimin e krijimit te shtresave dhjamore :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s. shtresave dhjamore ku :roll: :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
02-07-05, 17:26
p.s. shtresave dhjamore ku :roll: :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ne trupin e njeriut :lol: :lol: :lol:

Domira
02-07-05, 17:29
p.s. shtresave dhjamore ku :roll: :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ne trupin e njeriut :lol: :lol: :lol:

yessss :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
02-07-05, 17:33
ne trupin e njeriut :lol: :lol: :lol:

yessss :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:wink:

Tanushi
02-07-05, 17:40
kah 167cm
pak dembelema shume e ndijshme, me konsiderata te teperta per njerez qe nuk ma deshmojne te kunderten...e dua jeten por jo vetem timen...

kur e dua dikend atehere e dua shume...derisa nuk bindem ne te kunderten...

deshiroj te kaloj mire me njerez edhe kur jam pa njerez...

bej shaka ne llogari timen...

nuk deshiroj ti tregoj dikujt se cka duhet te beje ...

kam deshire te besoj ne njerez....

kam deshire te shof mire ...

di te fal dhe di te kerkoj falje (po jo ne pakufi)...

i dua ngjyrat e bukura dhe harmonike...

me kenaq muzika e mire...

me kenaq gezimi i tjereve...

nuk bej kompromis me te keqen me asnje cmim...


e tj etj :lol: :lol:

Nese nuk jam brenda temes nuk kam faj se me nxiti ky pershkrim jashte teme disi me ba hapin e dyte, sepse po te ishte i pari keshtu si i Domires, atehere vetem nderrojani per disa cm gjatesine dhe sipas rastit edhe gjinine e behet i pranueshem per shumicen!
Per pamjen naj here tjeter se mu ka thy pasqyra e nuk po i dalloj finesat e pamjes sime per sot, por nuk jam bukurosh sigurisht!
Kalofshi bukur edhe ju qe nuk jeni te bukur/a!

Domira
02-07-05, 17:43
kah 167cm
pak dembelema shume e ndijshme, me konsiderata te teperta per njerez qe nuk ma deshmojne te kunderten...e dua jeten por jo vetem timen...

kur e dua dikend atehere e dua shume...derisa nuk bindem ne te kunderten...

deshiroj te kaloj mire me njerez edhe kur jam pa njerez...

bej shaka ne llogari timen...

nuk deshiroj ti tregoj dikujt se cka duhet te beje ...

kam deshire te besoj ne njerez....

kam deshire te shof mire ...

di te fal dhe di te kerkoj falje (po jo ne pakufi)...

i dua ngjyrat e bukura dhe harmonike...

me kenaq muzika e mire...

me kenaq gezimi i tjereve...

nuk bej kompromis me te keqen me asnje cmim...


e tj etj :lol: :lol:

Nese nuk jam brenda temes nuk kam faj se me nxiti ky pershkrim jashte teme disi me ba hapin e dyte, sepse po te ishte i pari keshtu si i Domires, atehere vetem nderrojani per disa cm gjatesine dhe sipas rastit edhe gjinine e behet i pranueshem per shumicen!
Per pamjen naj here tjeter se mu ka thy pasqyra e nuk po i dalloj finesat e pamjes sime per sot, por nuk jam bukurosh sigurisht!
Kalofshi bukur edhe ju qe nuk jeni te bukur/a!

Shnosh si te jete jashta teme fshisa ka boll e besa edhe tema...e na shkrujme apet kysmet :wink: :lol:

Tanushi
02-07-05, 17:52
Jo Domira nuk e kisha per fshisa as per lisa, por ky pershkrim mu duk si hap i dyte qe tregon nje bote te mbrendshme, kurse tema si hap te pare paska kerku te jashmen me duket, po hajt se kjo qe thua ti ka rendesine e pare sigurisht!

yllka
03-07-05, 11:04
Lazdrani &&&& Yllka

175 i gjate 173

75-80 kg 55

sy te kaltert sy te gjelbert

31 vjeqar 25 vjeqe

Binjak Ujore

Hobi shkrime Hobi lexime,Basketball
Poezi,musik notim,musik,kino
bowlling

Atraaktiv Model

Kercovari
03-07-05, 15:44
Lazdrani &&&& Yllka

175 i gjate 173

75-80 kg 55

sy te kaltert sy te gjelbert

31 vjeqar 25 vjeqe

Binjak Ujore

Hobi shkrime Hobi lexime,Basketball
Poezi,musik notim,musik,kino
bowlling

Atraaktiv Model

Po ti ku gjete Lazdranin te masesh me metre mo Yllka. :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
04-07-05, 17:34
Lazdrani &&&& Yllka

175 i gjate 173

75-80 kg 55

sy te kaltert sy te gjelbert

31 vjeqar 25 vjeqe

Binjak Ujore

Hobi shkrime Hobi lexime,Basketball
Poezi,musik notim,musik,kino
bowlling

Atraaktiv Model


Po shume informata jo te sakta te ka jap Ardita :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
04-07-05, 19:50
Tung juve!

Me siguri qe keni ndonje antare Simpati dhe deshiron qe ai ta pershkruan veten se si duket :wink: Kety keni mundesi ta dini :wink:


Lazdrani ju bene te fala te gjitheve :DOh loqken e barkut ta hangsha bre llokumi jem se me keto tema ti veq na tranove :wink:

Simpati te kam ty zemer me te pershkruar ska nevoje se po shihesh :P (foto)Kurre nuk do te harroje oh lazdrani i lazdruar :wink:

Yllka oj shtrige te beje qefin ty sot :evil:

lazdrani
05-07-05, 15:22
Tung juve!

Me siguri qe keni ndonje antare Simpati dhe deshiron qe ai ta pershkruan veten se si duket :wink: Kety keni mundesi ta dini :wink:


Lazdrani ju bene te fala te gjitheve :DOh loqken e barkut ta hangsha bre llokumi jem se me keto tema ti veq na tranove :wink:

Simpati te kam ty zemer me te pershkruar ska nevoje se po shihesh :P (foto)Kurre nuk do te harroje oh lazdrani i lazdruar :wink:

Yllka oj shtrige te beje qefin ty sot :evil:

Yllka&Brikenda nuk e di pse mbani shpresa kur zemren time kam dhuruar
Dianes :wink:

Diana007
05-07-05, 15:24
Yllka&Brikenda nuk e di pse mbani shpresa kur zemren time kam dhuruar
Dianes :wink:

O YLL te kam valla :wink:

florian
05-07-05, 15:34
kthehuni ne faqe te par ka shum kerkesa te pa plotesume . :wink:

laliloli
05-07-05, 17:21
UNe propozoj qe Dogzona te na e pershkruaj veten se si duket .Hajde dogzona se jame kureshtar te di se si dukesh
me nderime

schütze
05-07-05, 17:25
UNe propozoj qe Dogzona te na e pershkruaj veten se si duket .Hajde dogzona se jame kureshtar te di se si dukesh
me nderime
i bashkangjitem kerkeses te lalilolit :wink:

laliloli
05-07-05, 17:26
UNe propozoj qe Dogzona te na e pershkruaj veten se si duket .Hajde dogzona se jame kureshtar te di se si dukesh
me nderime
i bashkangjitem kerkeses te lalilolit :wink:

Flm schutze ,shpresoj se ndoshta Dogzona ta ka hatrin ty me shume

schütze
05-07-05, 17:29
UNe propozoj qe Dogzona te na e pershkruaj veten se si duket .Hajde dogzona se jame kureshtar te di se si dukesh
me nderime
i bashkangjitem kerkeses te lalilolit :wink:

Flm schutze ,shpresoj se ndoshta Dogzona ta ka hatrin ty me shume
nuk e besoj o lali :roll:
dhe besoj se doGzona nuk ben dallime ne mes kerkesave tona :wink:

doGzona
05-07-05, 17:32
UNe propozoj qe Dogzona te na e pershkruaj veten se si duket .Hajde dogzona se jame kureshtar te di se si dukesh
me nderime
i bashkangjitem kerkeses te lalilolit :wink:

:wink:

E gjate :arrow: 1.65

Pesha :arrow: 55

Floket e gjata gati deri ne bel mgjyre geshtenje.

Syte e shkruar.

Nuk di a mjaftone kaq? :wink:

schütze
05-07-05, 17:35
UNe propozoj qe Dogzona te na e pershkruaj veten se si duket .Hajde dogzona se jame kureshtar te di se si dukesh
me nderime
i bashkangjitem kerkeses te lalilolit :wink:

:wink:

E gjate :arrow: 1.65

Pesha :arrow: 55

Floket e gjata gati deri ne bel mgjyre geshtenje.

Syte e shkruar.

Nuk di a mjaftone kaq? :wink:
per mu mjafton :lol: :lol:
flm doGzona :wink:

Kercovari
05-07-05, 20:49
UNe propozoj qe Dogzona te na e pershkruaj veten se si duket .Hajde dogzona se jame kureshtar te di se si dukesh
me nderime
i bashkangjitem kerkeses te lalilolit :wink:

:wink:

E gjate :arrow: 1.65

Pesha :arrow: 55

Floket e gjata gati deri ne bel mgjyre geshtenje.

Syte e shkruar.

Nuk di a mjaftone kaq? :wink:

Mua me duket pak si teper,po nuk e di. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mos cuco se une jam gjeloz shume . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
05-07-05, 21:35
UNe propozoj qe Dogzona te na e pershkruaj veten se si duket .Hajde dogzona se jame kureshtar te di se si dukesh
me nderime
i bashkangjitem kerkeses te lalilolit :wink:

:wink:

E gjate :arrow: 1.65

Pesha :arrow: 55

Floket e gjata gati deri ne bel mgjyre geshtenje.

Syte e shkruar.

Nuk di a mjaftone kaq? :wink:

Jo ky prezentim eshte i manget shume , hajde qiko na trego numrin e kepuceve ,pastaj qka vesh , pastaj hunden si e ke etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
06-07-05, 02:45
Jo ky prezentim eshte i manget shume , hajde qiko na trego numrin e kepuceve ,pastaj qka vesh , pastaj hunden si e ke etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk kishte me pas problem por kam frike mos po me kap syri keq :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 17:11
Jo ky prezentim eshte i manget shume , hajde qiko na trego numrin e kepuceve ,pastaj qka vesh , pastaj hunden si e ke etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk kishte me pas problem por kam frike mos po me kap syri keq :lol: :lol:

Mbuloju me shami moj :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
06-07-05, 19:52
Jo ky prezentim eshte i manget shume , hajde qiko na trego numrin e kepuceve ,pastaj qka vesh , pastaj hunden si e ke etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk kishte me pas problem por kam frike mos po me kap syri keq :lol: :lol:

Mbuloju me shami moj :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: Syri i keq mos e pafte :wink:

laliloli
06-07-05, 19:53
Jo ky prezentim eshte i manget shume , hajde qiko na trego numrin e kepuceve ,pastaj qka vesh , pastaj hunden si e ke etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: etj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk kishte me pas problem por kam frike mos po me kap syri keq :lol: :lol:

Mbuloju me shami moj :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: Syri i keq mos e pafte :wink:

E djali i mire e dashte

Kercovari
06-07-05, 20:08
urate e more qe kjo loli :lol: :lol: :lol:

laliloli
06-07-05, 20:19
urate e more qe kjo loli :lol: :lol: :lol:

E kemi Dogzonen e mire dhe e dashte djali i mire (kėrēovari) :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 21:16
urate e more qe kjo loli :lol: :lol: :lol:

E kemi Dogzonen e mire dhe e dashte djali i mire (kėrēovari) :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: Te lumte goja,tani ma hoqe merzin :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
06-07-05, 21:28
Une jame kurreshtare per Korcovarin, :wink: :lol: Na trego si dukesh se krejt vajzat kane deshire te dijne per TY, bile une e para ta marre vesh e mandej ju tregoj tjerave :wink: :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 21:33
Une jame kurreshtare per Korcovarin, :wink: :lol: Na trego si dukesh se krejt vajzat kane deshire te dijne per TY, bile une e para ta marre vesh e mandej ju tregoj tjerave :wink: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: Hajt se te dergoj nje foto ty ne e-mail e pastaj ti u trego si dukem,kijamet i bukur qent nuk me hane e jo grate. :lol: :lol:

halla e madhe
06-07-05, 21:44
Kercovari_Hajde burri i botes tregona se nuk kerset kjameti :?: :lol:
Une nuk te njof more,as keto tjerat jo...po bane zemren guri e tregona se cfare djali je..po te presin disa.. :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 21:47
Kercovari_Hajde burri i botes tregona se nuk kerset kjameti :?: :lol:
Une nuk te njof more,as keto tjerat jo...po bane zemren guri e tregona se cfare djali je..po te presin disa.. :lol: :lol:

Nuk di une te prezentohem hallo,ua postoj nje foto para 20 vjet .e ju gjykoni si dukem sot. :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
06-07-05, 21:50
Kercovari_ani me hallen tregona nji foto kur ke kalu klasen e pare te dashurise :wink: :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 21:50
Kercovari_Hajde burri i botes tregona se nuk kerset kjameti :?: :lol:
Une nuk te njof more,as keto tjerat jo...po bane zemren guri e tregona se cfare djali je..po te presin disa.. :lol: :lol:

Nuk di une te prezentohem hallo,ua postoj nje foto para 20 vjet .e ju gjykoni si dukem sot. :lol: :lol: :lol:

Hyq me i keq se ky. :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.spiegel.de/img/0,1020,118539,00.jpg

Honesty^uk.
06-07-05, 21:52
Nuk di une te prezentohem hallo,ua postoj nje foto para 20 vjet .e ju gjykoni si dukem sot. :lol: :lol: :lol:

Hyq me i keq se ky. :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.spiegel.de/img/0,1020,118539,00.jpg[/quote]

Kercov, pse a me foto timen don te prezantohesh ti a??????????

mos na korit burr por tregoje tenden :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 21:53
Valla shum une i ngjaj keti,po jemi familje he dreqi te hogt :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
06-07-05, 21:54
kercovari_nese je kaq i bukur,krejt vjazat te kane lakmi per qendrimin tende fantastik :lol: Cfare marke e pate kravaten :?: :wink: :lol:

Honesty^uk.
06-07-05, 21:56
Valla shum une i ngjaj keti,po jemi familje he dreqi te hogt :lol: :lol: :lol:


po xhaketen time pse dreqin e paske marr, se une gjith e veshi ate dreqe :lol: :lol: :lol:
shko burr nderrohu pak se po kujtojn se jemi binjak :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 21:57
kercovari_nese je kaq i bukur,krejt vjazat te kane lakmi per qendrimin tende fantastik :lol: Cfare marke e pate kravaten :?: :wink: :lol:
Valla halle per kravaten mos vet,ia kam be kapresh gomarit po ishte marke e mire me duket. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
06-07-05, 21:57
kercovari_nese je kaq i bukur,krejt vjazat te kane lakmi per qendrimin tende fantastik :lol: Cfare marke e pate kravaten :?: :wink: :lol:a po don me ja ngjit kravates ah, po te dhimbet mos eshte me firm dhe i ka kushtuar shtrejt :lol:

Kercovari
06-07-05, 22:00
Valla shum une i ngjaj keti,po jemi familje he dreqi te hogt :lol: :lol: :lol:


po xhaketen time pse dreqin e paske marr, se une gjith e veshi ate dreqe :lol: :lol: :lol:
shko burr nderrohu pak se po kujtojn se jemi binjak :lol: :lol:

Ani ska gajle ketu,a ke frike se dallashiten dashnoret. :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-07-05, 22:02
Ani ska gajle ketu,a ke frike se dallashiten dashnoret. :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ishalla nuk ben vaki se te duhet me u lodh bajagi:lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 22:09
Ani ska gajle ketu,a ke frike se dallashiten dashnoret. :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ishalla nuk ben vaki se te duhet me u lodh bajagi:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: po mos i regjistro te gjitha, :lol: :lol:

laliloli
06-07-05, 22:24
Halla e madhe kam deshire qe te na tregosh se si dukesh ,se jam kureshtar te dij ,Keshtu kur rrin neper shtepi.Hajt halle se fjalet boll te embla i ke.

Kercovari
06-07-05, 22:38
Halla e madhe kam deshire qe te na tregosh se si dukesh ,se jam kureshtar te dij ,Keshtu kur rrin neper shtepi.Hajt halle se fjalet boll te embla i ke.

Hajde halle se prezentohem.
Floke geshtenje
sy te zi/si qeni
!77cm i nalte pa nje zhilet
72,kg i rend tamam per ne thertore
Profesioni Rrenavec
Duart ke e kap nuk e leshoj me
Kembet te lejlekut
Gjendja civile Shvaler gjithe jeten
Gjuha qe dua me shume/te grave nuk vlen per ty se te kam halle
Edhe disa manira te tjera qe jan per momentin sekret. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
06-07-05, 22:39
Halla e madhe kam deshire qe te na tregosh se si dukesh ,se jam kureshtar te dij ,Keshtu kur rrin neper shtepi.Hajt halle se fjalet boll te embla i ke.i ka pak do musteqat se u vjetrru dhe priton mu shku mi nuk por keshtu ende manikene eshte :wink:

laliloli
06-07-05, 22:40
Halla e madhe kam deshire qe te na tregosh se si dukesh ,se jam kureshtar te dij ,Keshtu kur rrin neper shtepi.Hajt halle se fjalet boll te embla i ke.

Hajde halle se prezentohem.
Floke geshtenje
sy te zi/si qeni
!77cm i nalte pa nje zhilet
72,kg i rend tamam per ne thertore
Profesioni Rrenavec
Duart ke e kap nuk e leshoj me
Kembet te lejlekut
Gjendja civile Shvaler gjithe jeten
Gjuha qe dua me shume/te grave nuk vlen per ty se te kam halle
Edhe disa manira te tjera qe jan per momentin sekret. :lol: :lol: :lol:

Kerqovari na trego more ēka vesh kjo halla pasi po ia di biografine

doGzona
06-07-05, 22:40
Hajde halle se prezentohem.
Floke geshtenje
sy te zi/si qeni
!77cm i nalte pa nje zhilet
72,kg i rend tamam per ne thertore
Profesioni Rrenavec
Duart ke e kap nuk e leshoj me
Kembet te lejlekut
Gjendja civile Shvaler gjithe jeten
Gjuha qe dua me shume/te grave nuk vlen per ty se te kam halle
Edhe disa manira te tjera qe jan per momentin sekret. :lol: :lol: :lol:

Syri i keq mos te pafte. :)

Honesty^uk.
06-07-05, 22:42
Hajde halle se prezentohem.
Floke geshtenje
sy te zi/si qeni
!77cm i nalte pa nje zhilet
72,kg i rend tamam per ne thertore
Profesioni Rrenavec
Duart ke e kap nuk e leshoj me
Kembet te lejlekut
Gjendja civile Shvaler gjithe jeten
Gjuha qe dua me shume/te grave nuk vlen per ty se te kam halle
Edhe disa manira te tjera qe jan per momentin sekret. :lol: :lol: :lol:

Ishalla njehesh neser brenda dikund :lol: :lol: :lol:

laliloli
06-07-05, 22:43
Halla e madhe kam deshire qe te na tregosh se si dukesh ,se jam kureshtar te dij ,Keshtu kur rrin neper shtepi.Hajt halle se fjalet boll te embla i ke.i ka pak do musteqat se u vjetrru dhe priton mu shku mi nuk por keshtu ende manikene eshte :wink:

Po hajde ju rejat e saj ,nukjani me nuqk ato mustaqet

Kercovari
06-07-05, 22:43
Hajde halle se prezentohem.
Floke geshtenje
sy te zi/si qeni
!77cm i nalte pa nje zhilet
72,kg i rend tamam per ne thertore
Profesioni Rrenavec
Duart ke e kap nuk e leshoj me
Kembet te lejlekut
Gjendja civile Shvaler gjithe jeten
Gjuha qe dua me shume/te grave nuk vlen per ty se te kam halle
Edhe disa manira te tjera qe jan per momentin sekret. :lol: :lol: :lol:

Syri i keq mos te pafte. :)

Flm.A duhet te mbulohem me shami :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 22:45
Hajde halle se prezentohem.
Floke geshtenje
sy te zi/si qeni
!77cm i nalte pa nje zhilet
72,kg i rend tamam per ne thertore
Profesioni Rrenavec
Duart ke e kap nuk e leshoj me
Kembet te lejlekut
Gjendja civile Shvaler gjithe jeten
Gjuha qe dua me shume/te grave nuk vlen per ty se te kam halle
Edhe disa manira te tjera qe jan per momentin sekret. :lol: :lol: :lol:

Ishalla njehesh neser brenda dikund :lol: :lol: :lol:

A mendon ne ndonje hurdhe te hales a? :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-07-05, 22:47
Hajde halle se prezentohem.
Floke geshtenje
sy te zi/si qeni
!77cm i nalte pa nje zhilet
72,kg i rend tamam per ne thertore
Profesioni Rrenavec
Duart ke e kap nuk e leshoj me
Kembet te lejlekut
Gjendja civile Shvaler gjithe jeten
Gjuha qe dua me shume/te grave nuk vlen per ty se te kam halle
Edhe disa manira te tjera qe jan per momentin sekret. :lol: :lol: :lol:

Ishalla njehesh neser brenda dikund :lol: :lol: :lol:

A mendon ne ndonje hurdhe te hales a? :lol: :lol: :lol: :lol:

keto karakteristika qe tuajat, jane modeli me i pelqyer per insanin FEMER ne ditet e sotshme, dhe po kam frike se do te ballafaqohesh me kidnapime :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-07-05, 22:51
Hajde halle se prezentohem.
Floke geshtenje
sy te zi/si qeni
!77cm i nalte pa nje zhilet
72,kg i rend tamam per ne thertore
Profesioni Rrenavec
Duart ke e kap nuk e leshoj me
Kembet te lejlekut
Gjendja civile Shvaler gjithe jeten
Gjuha qe dua me shume/te grave nuk vlen per ty se te kam halle
Edhe disa manira te tjera qe jan per momentin sekret. :lol: :lol: :lol:

Ishalla njehesh neser brenda dikund :lol: :lol: :lol:

A mendon ne ndonje hurdhe te hales a? :lol: :lol: :lol: :lol:

keto karakteristika qe tuajat, jane modeli me i pelqyer per insanin FEMER ne ditet e sotshme, dhe po kam frike se do te ballafaqohesh me kidnapime :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E ku do te me qojne me larg se ne krevat? :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
06-07-05, 22:57
Halla e madhe kam deshire qe te na tregosh se si dukesh ,se jam kureshtar te dij ,Keshtu kur rrin neper shtepi.Hajt halle se fjalet boll te embla i ke.
laliloli_edhe une te prezentohem aa?uhh me hallen ,po spo di more qka te them une...mos t'ja teproj se gjumi nuk ju merr mandej :wink: :lol:
halla,si halla deee
gjatesia_jame hi n'uje ,se dikur isha si pehrri :wink:
floket_bardh si bora,u plaka para kohe
Syte_u qorrova tu shkru ne FD
Shkollimi_e kame pase ODISEN mesues,veq kater klase mezi i morra
veshmbathja_kmisha pelhure,me dimija lahhure
Hobi_me vjedh yrrneqe pa asnji leqe
Motto_dashnija asht bakllava me e embla ne bote :wink: :lol: :lol:

laliloli
06-07-05, 23:01
Halla e madhe kam deshire qe te na tregosh se si dukesh ,se jam kureshtar te dij ,Keshtu kur rrin neper shtepi.Hajt halle se fjalet boll te embla i ke.
laliloli_edhe une te prezentohem aa?uhh me hallen ,po spo di more qka te them une...mos t'ja teproj se gjumi nuk ju merr mandej :wink: :lol:
halla,si halla deee
gjatesia_jame hi n'uje ,se dikur isha si pehrri :wink:
floket_bardh si bora,u plaka para kohe
Syte_u qorrova tu shkru ne FD
Shkollimi_e kame pase ODISEN mesues,veq kater klase mezi i morra
veshmbathja_kmisha pelhure,me dimija lahhure
Hobi_me vjedh yrrneqe pa asnji leqe
Motto_dashnija asht bakllava me e embla ne bote :wink: :lol: :lol:

Halla te falenderoj shume ,pershkrim interesant .Halle dashnia edhe ne pleqeri me e embel se bakllava a?

halla e madhe
06-07-05, 23:08
laliloli_pse me hallen a ka diqka te keqe per dashnine aa?na plakat i dojme nipat e mbesat me shume se femijte tane :wink: :lol:

laliloli
06-07-05, 23:19
laliloli_pse me hallen a ka diqka te keqe per dashnine aa?na plakat i dojme nipat e mbesat me shume se femijte tane :wink: :lol:

jo moj halle qfar te keqe ka nga dashnia por une pyeta per kete dashnin ....ma po e din

schütze
07-07-05, 03:39
veq hyra thash mos po prezentohet kush,naja e hajrit

rafet llapjani
07-07-05, 03:43
Po pse breeeeeeeeee schütze a te sherrit po tedoknum breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D

schütze
07-07-05, 03:49
Po pse breeeeeeeeee schütze a te sherrit po tedoknum breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D
o jo bre jo,po kur te han gjarperi thojn tutesh prej hardhuce :P

rafet llapjani
07-07-05, 03:59
po mos shko ne mal mete hanger gjarpni :D :P

Luana
07-07-05, 04:15
Kisha pas deshir qe rafet llapjani te prezentohet veten pak a shume :wink: :?:

ZEMERTHYERI
07-07-05, 08:18
Une gjithmone e bej hapin e pare, por shume shpesh po duhet ta bej edhe te dytin :cry:

Kercovari
07-07-05, 09:16
Une gjithmone e bej hapin e pare, por shume shpesh po duhet ta bej edhe te dytin :cry:

Beje te dytyn para e pastaj te parin :lol: :lol: :lol:

lazdrani
07-07-05, 14:31
Domira do te doja te pershkruan veten :wink:

laliloli
07-07-05, 17:02
Halla e madhe kam deshire qe te na tregosh se si dukesh ,se jam kureshtar te dij ,Keshtu kur rrin neper shtepi.Hajt halle se fjalet boll te embla i ke.
laliloli_edhe une te prezentohem aa?uhh me hallen ,po spo di more qka te them une...mos t'ja teproj se gjumi nuk ju merr mandej :wink: :lol:
halla,si halla deee
gjatesia_jame hi n'uje ,se dikur isha si pehrri :wink:
floket_bardh si bora,u plaka para kohe
Syte_u qorrova tu shkru ne FD
Shkollimi_e kame pase ODISEN mesues,veq kater klase mezi i morra
veshmbathja_kmisha pelhure,me dimija lahhure
Hobi_me vjedh yrrneqe pa asnji leqe
Motto_dashnija asht bakllava me e embla ne bote :wink: :lol: :lol:

Moj halla a shum ke hyre ne uje a ,si duket nuk paske dal nga uji me ore te tera :lol: :lol: :lol:

lazdrani
15-07-05, 16:46
Une Dianen time e pershkruaj keshtu:

E gjate 170 cm

Floket e gjata (zeza)

Syte e Zi

55 kg

Shume terheqese,ka stil te bukure dhe buzeqeshje te embel :D
Intelegjenet dhe ka Karakter te Forte :wink:

Diana007
16-07-05, 09:22
Une Dianen time e pershkruaj keshtu:

E gjate 170 cm

Floket e gjata (zeza)

Syte e Zi

55 kg

Shume terheqese,ka stil te bukure dhe buzeqeshje te embel :D
Intelegjenet dhe ka Karakter te Forte :wink:

:oops: :D :wink: Flm per pershkrimin :wink:

anna
23-09-05, 21:17
e kisha ftu teDuaTy te pershkruaj veten ????? :wink:

dr1ta
23-09-05, 23:57
Athua si duket Tomori ? :roll:

Urata
24-09-05, 05:15
e kisha ftu teDuaTy te pershkruaj veten ????? :wink:

Edhe une te njejten kerkese...!

lazdrani
02-11-05, 21:18
Ndoshta mga kurreshtja ime Dogezona do te doja me deshire ta prezenton veten ne pika te shkurta :wink:

laliloli
02-11-05, 21:25
Barbaroza ,beje hapin e pare ,nje prezentim te shkurter sepse jam shume kureshtar te dije se kush eshte autore e ketyre shkrimeve shume me vlere nen nikun Barbaroza

Lali

Barbaroza
02-11-05, 21:30
Barbaroza ,beje hapin e pare ,nje prezentim te shkurter sepse jam shume kureshtar te dije se kush eshte autore e ketyre shkrimeve shume me vlere nen nikun Barbaroza

Lali

O lali bre,me ngushtove paksa :lol: jo qe s'dua,por sme premton koha shume te prezantohem.
Po filloj pak:
Jam nga Ferizaj Zanzi City
Ne pamje jam zeshkane(80% sikur avatari :P ),sy geshtenje me nuanca ngjyrash interesante,me gjatesi mesatare,peshe normale. :)

GURI SYLAJ
02-11-05, 21:49
Barbaroza - ky ishte vetem gjysem hapi.......

Barbaroza
02-11-05, 22:17
Barbaroza - ky ishte vetem gjysem hapi.......

E cka permban ai gjysem hapi tjeter o Guri? :lol: :lol: :roll:

rafet llapjani
02-11-05, 23:35
Sa hapa kem drejt ketu mi ba aaaaaaaaaaa hahahaahahahahahahaaaaaa

GURI SYLAJ
02-11-05, 23:52
Barbaroza , ai hapi i dyte ka te beje me gjendjen civile...............

GURI SYLAJ
02-11-05, 23:54
Niher dathu , Rafet e tani ban sa hapa te duesh, se apangat i paske plt lloq a kam erdhea aaaaaaaaa?

rafet llapjani
03-11-05, 00:13
Jo valla Bac nuk muj mi dath se ikam qerapat helaq sod kur kam qit pleh me ka ra plehi qerapave ,ani une i dathi po mus thuj qe po ju vjen era aaaa hAHAHAHAHahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Barbaroza
03-11-05, 16:22
Barbaroza , ai hapi i dyte ka te beje me gjendjen civile...............

E vetme tybe :lol: :lol:

laliloli
03-11-05, 18:12
[quote="Barbaroza
O lali bre,me ngushtove paksa :lol: jo qe s'dua,por sme premton koha shume te prezantohem.
Po filloj pak:
Jam nga Ferizaj Zanzi City
Ne pamje jam zeshkane(80% sikur avatari :P ),sy geshtenje me nuanca ngjyrash interesante,me gjatesi mesatare,peshe normale. :)[/quote]

Flm qe iu ke pergjigjur fteses sime per te bere hapin e pare,po profesionin nuk na e tregove moj Barbaroza.

Kur te vij ne Ferizaj kafen e paskam te siguruar.

Rrespekt Lali

Guri i madh
03-11-05, 20:10
Jo valla Bac nuk muj mi dath se ikam qerapat helaq sod kur kam qit pleh me ka ra plehi qerapave ,ani une i dathi po mus thuj qe po ju vjen era aaaa hAHAHAHAHahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rafet ty edhe mue po na ndjersen kambet tuj punue se artisti edhe baci u knaqen tuj nejt kurr nuk ju vjen era kamve na dy po e majna shpin dhit po i rujna plehun po e qesum arat po i punojna krejt barra e ksaj shpi te
madhe po ngarkohet te na .
artisti po thot une shkollovan nuk punoj pun bujqesie

rilinda
03-11-05, 20:19
kishe po punoni :roll: per qka po punoni? per kon po punoni kishe?
lodhnu, lodhnu ju palidhje e per fest kurrfar embelsire ne shpi ska. :twisted:

schütze
03-11-05, 22:07
zana e maleve ju lutem nje prezentim te shkurter :?: 8)

Sy_kaltra
04-11-05, 18:35
Qfar Hapa ,,Ka sa hapa Po bahen ktu ?? :lol:

zana e maleve
04-11-05, 18:48
zana e maleve ju lutem nje prezentim te shkurter :?: 8)
qka te intereson i nderuar??????

schütze
04-11-05, 18:49
zana e maleve ju lutem nje prezentim te shkurter :?: 8)
qka te intereson i nderuar??????
hmmmmmmmmmmmmmm :roll: :roll: :roll: shum

zana e maleve
04-11-05, 18:50
zana e maleve ju lutem nje prezentim te shkurter :?: 8)
qka te intereson i nderuar??????
hmmmmmmmmmmmmmm :roll: :roll: :roll: shum
hmmmmmmmmmmmmmm psh qka ?????????

ARMANI
10-11-05, 19:30
Gentiana dhe Aferdita do te oja ta pershkruaj veten :wink:

lazdrani
08-08-06, 23:25
LUANA:wink:

sexybrikenda
28-08-06, 20:38
Tung juve!

Me siguri qe keni ndonje antare Simpati dhe deshiron qe ai ta pershkruan veten se si duket :wink: Kety keni mundesi ta dini :wink:


Lazdrani ju bene te fala te gjitheve :D

Lazdran nga kurreshtja apo na tregon diq me shume per mbretreshen tende Murgeshen,cka te pelqen te ajo.Pershkruje pake ne pikat e shkurta.

lazdrani
29-08-06, 20:44
Lazdran nga kurreshtja apo na tregon diq me shume per mbretreshen tende Murgeshen,cka te pelqen te ajo.Pershkruje pake ne pikat e shkurta.


Po frikesohem po e merre nje sulm ne zemer.Kallu se nuk po te tregoje:wink: Ma e bukure se ti eshte 1000000000000 here:tongue:

Kavaleri
30-09-06, 04:58
Un po i du nja 7- a 8 me mu prezentu.
Shkoni vishuni mir e hajdi qtu rend hahah.

Halla e madhe nese ka mundesi let prezentohet,mundesisht (pa kule, vetem)

Pastaj let bohet gati qjo qe deshiron me mu prezentu hahah..

halla e madhe
30-09-06, 09:04
Un po i du nja 7- a 8 me mu prezentu.
Shkoni vishuni mir e hajdi qtu rend hahah.

Halla e madhe nese ka mundesi let prezentohet,mundesisht (pa kule, vetem)

Pastaj let bohet gati qjo qe deshiron me mu prezentu hahah..

I nderuar!

Prezentmi im eshte bere qysh moti,lexo tek tema;"Prezentohuni"(mos paqa kule, kame dimija..haha..)
Ju pershendes:halla e madhe:smile:

Murgesha
30-09-06, 09:48
Tung juve!

Me siguri qe keni ndonje antare Simpati dhe deshiron qe ai ta pershkruan veten se si duket :wink: Kety keni mundesi ta dini :wink:


Lazdrani ju bene te fala te gjitheve :D

Pasha mamin nė dhee shtifsha kohėve tė fundit ėshtė ka ma xiglon kurreshtjen bukur si fort LOJĖTARI.
Hajt LOJĖTAR bane njė prezentim tė shkurtėr, pėr hatėr timin. :tongue: :tongue:

LOJETARI
30-09-06, 09:57
Pasha mamin nė dhee shtifsha kohėve tė fundit ėshtė ka ma xiglon kurreshtjen bukur si fort LOJĖTARI.
Hajt LOJĖTAR bane njė prezentim tė shkurtėr, pėr hatėr timin. :tongue: :tongue:


hahaahahhahahahaa................Ma i bukuri i mahalles ......hahahhaha shpresoj se t“u shtuan xiglimatedhe ma shume ..... hahahahahahahaa..................edhe mos mendo se mahalla ime eshte e vogel hahahahah..........

Murgesha
30-09-06, 10:01
hahaahahhahahahaa................Ma i bukuri i mahalles ......hahahhaha shpresoj se t“u shtuan xiglimatedhe ma shume ..... hahahahahahahaa..................edhe mos mendo se mahalla ime eshte e vogel hahahahah..........

Kuuuuuu Ma i bukuri i Mahallės edhe ate nė njė Mahallė tė madhe, pasha mamin tash xiglimet u banė si kafshime Grejzash ha, hahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Kavaleri
01-10-06, 22:40
I nderuar!

Prezentmi im eshte bere qysh moti,lexo tek tema;"Prezentohuni"(mos paqa kule, kame dimija..haha..)
Ju pershendes:halla e madhe:smile:

Falemnderit ne pergjigjeje halla e madhee..

Tani gzohem qe ju njof me shume se dje.
Respekt

lazdrani
04-10-06, 22:42
Me shume deshire do te dija me shume per Pardoxin13,Jador,Vendasi,Zana ch,Zeshkanja.....

Murgesha
04-10-06, 22:46
Me shume deshire do te dija me shume per Pardoxin13,Jador,Vendasi,Zana ch,Zeshkanja.....

Qe bre llokum tė tregoj unė ahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa,

Paradoxi pak paradoksal.

Jadori vajzė e sinqertė,

Vendasi ėshtė vendas i imi,

Zana_ch nganjėherė na vie jerėm nė forum,

Zeshkanja e zeshktė duhet me qenė.

Amani mos ma mirrni pėr tė keq. :cool: :wink:

lazdrani
04-10-06, 22:52
Qe bre llokum tė tregoj unė ahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa,

Paradoxi pak paradoksal.

Jadori vajzė e sinqertė,

Vendasi ėshtė vendas i imi,

Zana_ch nganjėherė na vie jerėm nė forum,

Zeshkanja e zeshktė duhet me qenė.

Amani mos ma mirrni pėr tė keq. :cool: :wink:


Zemer per afersisht kam pase mendim te njete me ty,por mendova mos ne pika te gjata na tregoje me shume:biggrin: :wink:

uck_aksh
04-10-06, 22:55
DoGzona baje prezantimin tand ajde e pastaj ta qoj murgeshen msit
hahahahha

rafet llapjani
04-10-06, 23:05
DoGzona baje prezantimin tand ajde e pastaj ta qoj murgeshen msit
hahahahha


Uck_aksh pse bre bal i ke qit dhet hapa e na hine ne ode veq njo pash kuranin qite ahahahahahahaahah

Murgesha
04-10-06, 23:06
Zemer per afersisht kam pase mendim te njete me ty,por mendova mos ne pika te gjata na tregoje me shume:biggrin: :wink:

Po pres reagimet e kėtyre qė i "pėrgojova" e pastaj vazhdoj mė tepėr.:wink: :wink:

beqari_
04-10-06, 23:12
e qka duhet me ba se une beqar spo diiii:frown:

rafet llapjani
04-10-06, 23:13
e qka duhet me ba se une beqar spo diiii:frown:

Cka aaaaaaaaaa lype naj nuse o pusan ahahahahahahahah

beqari_
04-10-06, 23:15
Cka aaaaaaaaaa lype naj nuse o pusan ahahahahahahahahpo more mos po qelloje ne te martume e qka bahet tana

uck_aksh
04-10-06, 23:15
e qka duhet me ba se une beqar spo diiii:frown:
zgjidhe nje nuse o beqar

Paradox_13
04-10-06, 23:16
Me shume deshire do te dija me shume per Pardoxin13,Jador,Vendasi,Zana ch,Zeshkanja.....

More Lazdran q'me zgjove nga gjumi ne ket kohe....:biggrin: ,qe bre djal po une veq kam tregu se kush jam:
Emrin ma thon: Parado
Mbienrin :X
Vjeq :Boll shum valla (nashta me i vjetri mes jush)po kush i do
pleqet sot more.
Profesioni :Shoket e mi ing.dhe arc.ndertimtarie e une............
Jeta priv. :I martuar vetem nje her .
Hobi :Futbolli,poezia,e kapak edhe interneti.
Interesi :kryesisht shoqrimi me njerz.

P.s Bile tash koheve te fundit kur po mbes vet ne shtepi edhe pulat para syve po me humbin.....:biggrin:

rafet llapjani
04-10-06, 23:17
po more mos po qelloje ne te martume e qka bahet tana

qy mos po qellon te martume o beqar refuzoe lyp beqaresh more ahahahahahaah

beqari_
04-10-06, 23:18
qy mos po qellon te martume o beqar refuzoe lyp beqaresh more ahahahahahaahhej kush eshte beqaresh qone gishtinn

rafet llapjani
04-10-06, 23:20
hej kush eshte beqaresh qone gishtinn

hashahahahaahahaha beqari a zhol po lun aaaaaaaaaaa hahahahahahahah

uck_aksh
04-10-06, 23:21
beqar ajt trego nga je edhe sa vjet i ke pas kur je kan 18 vjeqar

beqari_
04-10-06, 23:21
hashahahahaahahaha beqari a zhol po lun aaaaaaaaaaa hahahahahahahahjo bre vlla a that gjaje naj beqaresh une qishtu ja bana tash nashta lajmrohet najkush

rafet llapjani
04-10-06, 23:23
jo bre vlla a that gjaje naj beqaresh une qishtu ja bana tash nashta lajmrohet najkush

hahahahahahahahaahahahah

uck_aksh
04-10-06, 23:24
beqar ajt tregoi beqareshav sa vjet i ke pas kur je kan 18 vjeqar masandej ato te thirrin me
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/001handmove.gif

rafet llapjani
04-10-06, 23:24
beqar ajt trego nga je edhe sa vjet i ke pas kur je kan 18 vjeqar

hahahahahah Uck_aksh qysh po doket para 20 vjete hahahaahahahahahah

Virti
10-12-06, 23:41
... ne cilin drejtim? :biggrin:

Sy_kaltra
11-12-06, 18:01
Ne drejtimin e zemres :biggrin:

Virti
11-12-06, 18:07
te gjitha rruget ēojne ne zemer... :tongue:

Sy_kaltra
11-12-06, 18:10
qendro ne udhkryq pran zemres pra ..:biggrin:

e_martumja
11-12-06, 18:12
phaaaaaaahera e pare qe po e shofkete teme !


E ftoj Sy_Kaltren dhe Virtin me pershkrru vetveten


Flm per miekuptime !

Sy_kaltra
11-12-06, 18:15
phaaaaaaahera e pare qe po e shofkete teme !


E ftoj Sy_Kaltren dhe Virtin me pershkrru vetveten


Flm per miekuptime !

hahahaha e-martumja cnncnc dreq je bre :biggrin:

Sy_kalter e keqe me tana t`kqiat :tongue:

Virti
11-12-06, 18:16
rrezik, rrezik... :tongue:

e_martumja
11-12-06, 18:22
hahahaha e-martumja cnncnc dreq je bre :biggrin:

Sy_kalter e keqe me tana t`kqiat :tongue:


qmoje veten qy se askush spo te shoh mos e perfundo veq me nje fjal !!!

Manqa
15-12-06, 19:35
Kurr nuk e boj ma hapin e par se jum rras sot meni grop , tisha kon i mrpi nuk kisha ra kurr:mad:

laliloli
15-12-06, 19:40
Kurr nuk e boj ma hapin e par se jum rras sot meni grop , tisha kon i mrpi nuk kisha ra kurr:mad:

hahahahahhaa a shpetove bile

Manqa
15-12-06, 19:43
hahahahahhaa a shpetove bile

Q ysh ka thn Nusja kur ju ka thy gota e qjit , pshtoj luga , edhe te une pshtun Kputcet por durt jo :biggrin:

laliloli
15-12-06, 19:52
Q ysh ka thn Nusja kur ju ka thy gota e qjit , pshtoj luga , edhe te une pshtun Kputcet por durt jo :biggrin:
Po mire pasi te paskan shpetu kepucet se helėm jan ba edhe keto virane ,:smile:

Hajde beje hapin e dyt pra e dil prej grope :smile:

Manqa
15-12-06, 19:55
Po mire pasi te paskan shpetu kepucet se helėm jan ba edhe keto virane ,:smile:

Hajde beje hapin e dyt pra e dil prej grope :smile:

Ja se baj hapin e dyt se a pet osht i pari pi ati te fundit emos po za ne thu naj ka:tongue:

Po kputcat edhe helum u bafshi masi pshtun:redface:

laliloli
15-12-06, 20:02
Ja se baj hapin e dyt se a pet osht i pari pi ati te fundit emos po za ne thu naj ka:tongue:

Po kputcat edhe helum u bafshi masi pshtun:redface:


A mor shoki po keto kepucet me spic qe i paske i paskan fajet :smile:

Manqa
15-12-06, 20:06
A mor shoki po keto kepucet me spic qe i paske i paskan fajet :smile:
jo mor nuk kan shpic po ne tutje kom je ndu cenzor navigativ qe tma tregojn rrugen se a ka gropa a osht rrafsh hahahahahahahahah:tongue: :biggrin:

Virti
18-12-06, 21:30
... me vjen marre! :tongue:

e_martumja
18-12-06, 21:34
... me vjen marre! :tongue:


qyqy ska marre ne shekull 21 mo :biggrin: :biggrin: :biggrin:


thuj jam qyqan e nuk guxoj ahahaha

Virti
18-12-06, 21:36
qyqy ska marre ne shekull 21 mo :biggrin: :biggrin: :biggrin:


thuj jam qyqan e nuk guxoj ahahaha
me erdh marre me thene ashtu, mirepo ti e the dhe ia qellove... :biggrin:

e_martumja
18-12-06, 21:40
me erdh marre me thene ashtu, mirepo ti e the dhe ia qellove... :biggrin:


qyqy vallahi ja futa nuk ma murr mendja qe ja qilloj :biggrin:


ps. per cfar hap e pate fjalen bre qe po te vjen marre ?

Virti
18-12-06, 21:42
qyqy vallahi ja futa nuk ma murr mendja qe ja qilloj :biggrin:


ps. per cfar hap e pate fjalen bre qe po te vjen marre ?
per me ta lyp numrin... :biggrin: :biggrin:

e_martumja
18-12-06, 21:46
per me ta lyp numrin... :biggrin: :biggrin:


mire e paske pas pra se marre me lyp nr e huaj :biggrin:

Virti
18-12-06, 21:48
mire e paske pas pra se marre me lyp nr e huaj :biggrin:
nuk dojsha me lyp nr. te huaj, por tendin! :tongue: :biggrin:

e_martumja
18-12-06, 21:50
nuk dojsha me lyp nr. te huaj, por tendin! :tongue: :biggrin:rruju se po ta jap nr e burrit :biggrin: :biggrin:

Virti
18-12-06, 21:52
rruju se po ta jap nr e burrit :biggrin: :biggrin:
ok po rruhna! :biggrin: :biggrin:

e_martumja
18-12-06, 21:53
ok po rruhna! :biggrin: :biggrin:


kend mjekrren ah ahahahahhaaha

Virti
18-12-06, 21:56
kend mjekrren ah ahahahahhaaha
jaaaa veq mos me folė hiē une... :redface: :redface: :redface:

vjeshta
21-12-06, 21:33
Nuk mundem ,se nuk di .....:rolleyes: :tongue:

Manqa
21-12-06, 22:28
Nuk mundem ,se nuk di .....:rolleyes: :tongue:

Krejt let osht Caca..maca..caca..maca...ecitera ..........................:biggrin:

vjeshta
21-12-06, 22:36
Krejt let osht Caca..maca..caca..maca...ecitera ..........................:biggrin:

Aha ,kete e paskna kalu ,me falni se qenkna ne hapin e dyte ...:biggrin:

Manqa
21-12-06, 22:38
Aha ,kete e paskna kalu ,me falni se qenkna ne hapin e dyte ...:biggrin:Hahaha a tash let osht hapi dyt Maca veq naper duvare ... veq vazhdo hahahahhahaha:biggrin:

schütze
21-12-06, 22:39
Aha ,kete e paskna kalu ,me falni se qenkna ne hapin e dyte ...:biggrin:


e hapi dyt qysh koka more??:rolleyes:

vjeshta
21-12-06, 22:46
Hahaha a tash let osht hapi dyt Maca veq naper duvare ... veq vazhdo hahahahhahaha:biggrin:

Ktu tash dalim jashte teme ..:biggrin: :tongue:

vjeshta
21-12-06, 22:47
e hapi dyt qysh koka more??:rolleyes:

Qe Manqa po e dijka ,ndoshta na spjegon ma kjart !:rolleyes:

Manqa
21-12-06, 22:51
Ktu tash dalim jashte teme ..:biggrin: :tongue:Qy se une me jav spjegu nuk jav spjegoj se ,hajt qe po jav spjegoj ,let bre mos e harroni kurr qi e keni bo ni hap e tana vjen i dyti ............................:biggrin:

schütze
21-12-06, 22:55
Qe Manqa po e dijka ,ndoshta na spjegon ma kjart !:rolleyes:


po un marova tuj ba hapa e nuk jam ka e di a jan mir a jo:rolleyes: :biggrin:

Virti
24-12-06, 18:25
... e tekeeerrrrr e ne podrum! :biggrin: :biggrin: :tongue:

Virti
25-12-06, 01:01
... sepse une e bera te fundit! :tongue: :tongue:

Sy_kaltra
29-12-06, 03:00
BaaaaaaM,,e bera,,te parin dhe te mramin .....:biggrin:

Virti
29-12-06, 03:01
BaaaaaaM,,e bera,,te parin dhe te mramin .....:biggrin:
hahaha qenke e shpejt... :biggrin:

Kavaleri
04-01-07, 16:57
e hapi dyt qysh koka more??:rolleyes:

Hapi i dyt o runu po sharroni me naj Mine hehe.
Tema spaska perbajte sa duket as hapa,e as kokrra!
Zoti e lasht shendosh ket tem koka bo per gjyna.

Virti
19-02-07, 16:39
ketu qenka (h)apoteka a? :biggrin: :biggrin:

Vin-Diesel
19-02-07, 16:44
Prezentohuni te gjithe ateher do shikoj se kush me pershtatet per Simpati ??

Virti
06-03-07, 15:20
... por cka nese behet ne drejtim te gabuar...? :wink: :biggrin:

Murgesha
06-03-07, 15:30
... por cka nese behet ne drejtim te gabuar...? :wink: :biggrin:

Kthehesh e i vnon gishtat ka i ke vu thembrrat. :cool: :cool:

Virti
06-03-07, 15:31
Kthehesh e i vnon gishtat ka i ke vu thembrrat. :cool: :cool:
dhe perseri ne start... :biggrin: :biggrin:

Murgesha
06-03-07, 15:31
dhe perseri ne start... :biggrin: :biggrin:

Ēdo mbarim ka njė fillim. :wink:

Virti
06-03-07, 15:33
Ēdo mbarim ka njė fillim. :wink:
thenie e pakontestueshme! :tongue:

vjeshta
08-03-07, 14:23
Nje hapė para e dy mbrapa ,phaaaaaa :eek:

Agolli
09-03-07, 06:13
Beje hapin e pare,... kujdes shkallat...........:biggrin:

Paradox_13
09-03-07, 08:47
Asnjeher mos baj hopaa,pa mos e hedhe hapin qoft edhe i pari...

jEtA_1
09-03-07, 12:36
Vin-Diesel pajtohem me ty meqense une e kam ber hapin e pare ne temen e prezentimeve por me deshir do e bej dhe hapin e dyte :

Jame zeshkane me floke te zeza e sy te kafte
Jame e gjate 165 cm
Peshoj 55 kg
Jeta eshte shkurtimi i emrit tim te vertet
Jame nga qyteti i Prizrenit
Dhe jame 32 vjeqare

Murgesha
09-03-07, 22:47
Vin-Diesel pajtohem me ty meqense une e kam ber hapin e pare ne temen e prezentimeve por me deshir do e bej dhe hapin e dyte :

Jame zeshkane me floke te zeza e sy te kafte
Jame e gjate 165 cm
Peshoj 55 kg
Jeta eshte shkurtimi i emrit tim te vertet
Jame nga qyteti i Prizrenit
Dhe jame 32 vjeqare

Uffffffff jeta1 veq jam e martuar se kund vendin sta kisha lonė, ha,hahahahahaaaaaa!

rafet llapjani
09-03-07, 22:52
Uffffffff jeta1 veq jam e martuar se kund vendin sta kisha lonė, ha,hahahahahaaaaaa!


Kadal mesush se qe ku ki dajkon boll fukam jam a SPO MENON PER DAJKON HIQ AAAAAAAAAAA hgahgahgahgahagahgahg

vjeshta
12-03-07, 01:00
Ncuk .....:biggrin:

Virti
16-03-07, 16:01
nauk! :tongue: :tongue:

vjeshta
16-03-07, 16:46
Ky nauk-i qenka me i veshtire se ncuk-i ....:biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
16-03-07, 17:25
A ban direkt hapin e dyt :rolleyes:

Virti
16-03-07, 17:45
Ky nauk-i qenka me i veshtire se ncuk-i ....:biggrin: :tongue:
le te dalin ne dyluftim... :biggrin: :biggrin:

e_martumja
16-03-07, 21:50
po mendoj me bo hapin e pare...por spo di a me ja dhone apo me ja lyp :biggrin:

Virti
16-03-07, 22:16
po mendoj me bo hapin e pare...por spo di a me ja dhone apo me ja lyp :biggrin:
boni te dyjat sepse ashtu eshte ma sigurte... :biggrin: :biggrin:

e_martumja
16-03-07, 22:18
boni te dyjat sepse ashtu eshte ma sigurte... :biggrin: :biggrin: pernime cfar do ta zgjedhi hapin e pare e bej :biggrin:

Virti
16-03-07, 22:20
pernime cfar do ta zgjedhi hapin e pare e bej :biggrin:
trimereshe je ti... :tongue: :biggrin:

e_martumja
16-03-07, 22:22
trimereshe je ti... :tongue: :biggrin: qyqy a po me njeh ah ehhehe

Virti
16-03-07, 22:25
qyqy a po me njeh ah ehhehe
mos trego qe njihemi de... :biggrin:

e_martumja
16-03-07, 22:29
mos trego qe njihemi de... :biggrin: ja pa u kon 100 veta nuk flas hahahaha

Virti
16-03-07, 22:30
ja pa u kon 100 veta nuk flas hahahaha
ashtu pra... mos te na shkon mundi kot! :smile:

vjeshta
17-03-07, 13:36
le te dalin ne dyluftim... :biggrin: :biggrin:

Nauk ...........edhe pse nuk ja di dmth-en...:redface:

Virti
17-03-07, 13:38
Nauk ...........edhe pse nuk ja di dmth-en...:redface:
ncuk! :cool:

vjeshta
17-03-07, 13:39
ncuk! :cool:

Hahhahaa,qka ke more nauk-i ..:confused:

Virti
17-03-07, 13:41
Hahhahaa,qka ke more nauk-i ..:confused:
nauki eshte si ncuki :biggrin:

vjeshta
17-03-07, 13:44
nauki eshte si ncuki :biggrin:


Spaskemi gabu pra .......:biggrin:

Virti
17-03-07, 13:45
Spaskemi gabu pra .......:biggrin:
nauk de :biggrin:

vjeshta
17-03-07, 13:47
nauk de :biggrin:

Ehe .....:biggrin:

Virti
17-03-07, 13:50
Ehe .....:biggrin:
gjumunisht po flet a? :eek:

vjeshta
17-03-07, 13:52
gjumunisht po flet a? :eek:

Po ,pse qka ka te keqe ....:biggrin:

Virti
17-03-07, 13:53
Po ,pse qka ka te keqe ....:biggrin:
nauk, s'ka asgje te keqe, por me duhet ta kuptoj se c'eshte ajo "ehe" :biggrin:

vjeshta
17-03-07, 13:55
nauk, s'ka asgje te keqe, por me duhet ta kuptoj se c'eshte ajo "ehe" :biggrin:

Ehe .....:biggrin: :tongue:

Virti
17-03-07, 13:59
nauk, ohne ehe! :tongue: :cool:

vjeshta
17-03-07, 14:06
Ncuk ,mit ehe ...:biggrin:

Virti
17-03-07, 14:08
Ncuk ,mit ehe ...:biggrin:
upsss :eek:

vjeshta
17-03-07, 14:10
upsss :eek:

..........qka thash ..:confused:

selvija
18-03-07, 09:07
Hpine e para e bera qysh kam qen 10 muajsh..

Tomori
23-03-07, 14:36
Hpine e para e bera qysh kam qen 10 muajsh..

E di nuk kam dyshim aspak per kte...hahahahahahahaaaaa

gazi-de
23-03-07, 14:39
te parime moti por kame ngele te tytine se....hghghghghg

Agolli
24-03-07, 17:36
Nuk jam farmacist...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif aha une mendova per medikamente, e bona, e tash........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
02-05-07, 16:54
dua te mbetem statik... :biggrin:

Murgesha
02-05-07, 17:52
Sapo e bėra hapin e fundit...

Virti
02-05-07, 17:54
secili hap i fundit, sjell nje hap tjeter te pare!

Murgesha
02-05-07, 17:57
secili hap i fundit, sjell nje hap tjeter te pare!

Tė parin e harrova e tash po mendohem ta bėj tė dytin...

Virti
02-05-07, 17:58
Tė parin e harrova e tash po mendohem ta bėj tė dytin...
i dyti zakonisht eshte ma i lehte...

Murgesha
02-05-07, 18:01
i dyti zakonisht eshte ma i lehte...

Vetėm se edhe mund tė rrėzohesh nga idyti ahhaahhaahha

Virti
02-05-07, 18:03
Vetėm se edhe mund tė rrėzohesh nga idyti ahhaahhaahha
nese balanson, ndermjet hapit te pare dhe te dytit, nuk ka rrezik nga rreximi! :biggrin:

Murgesha
02-05-07, 18:09
E mos me mujt me e gjet balancimin rrzumja ėshtė e pashmngshme???

gazi-de
02-05-07, 20:53
Te parin e bera po te dyti ka mi qu se...hghghghghghghg

Agolli
02-05-07, 21:23
S'po du per pike t'inatit...........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
02-05-07, 21:24
S'po du per pike t'inatit...........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hajt se s'po ja prishi........i pari upssss si pash shkallat http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

~AmaZonA~
02-05-07, 21:26
S'po du per pike t'inatit...........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
qyy qyyy hajt or bėje hapin e pare per qejf tėndin e per inat t'kojshive hahahaahha

Agolli
02-05-07, 21:28
qyy qyyy hajt or bėje hapin e pare per qejf tėndin e per inat t'kojshive hahahaahha
Per ty a edhe shtate hapa i qes........ikum bashk ahahahahaha

~AmaZonA~
02-05-07, 21:31
Per ty a edhe shtate hapa i qes........ikum bashk ahahahahaha
Vetėm mos tė shkojm njė hap para e dy mbrapa hahahahaha

Agolli
02-05-07, 21:40
Vetėm mos tė shkojm njė hap para e dy mbrapa hahahahaha
Ja.....ketu s'ka mehile http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Abetare
02-05-07, 21:46
E bėra hapin e parė, foton time e vura nė Avatar veē mos mė bini msysh lol grrrr hahahaha

Agolli
02-05-07, 21:49
E bėra hapin e parė, foton time e vura nė Avatar veē mos mė bini msysh lol grrrr hahahaha
Phaaaaaaaa Abetare cake njo,,,,,ma ke ftof aaaaaaa
A po ma jap msn_in ? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

luckyman
02-05-07, 21:49
E bėra hapin e parė, foton time e vura nė Avatar veē mos mė bini msysh lol grrrr hahahahaE bera hapin i pari per te thené,..........mos t`paft syni i keq,...:biggrin:

Abetare
05-05-07, 22:26
[quote=Agolli]Phaaaaaaaa Abetare cake njo,,,,,ma ke ftof aaaaaaa
A po ma jap msn_in ? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[


°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°


Agolli cilin Msn pi don se i kam nja 3-4 Msn ...7.5, 8.1 apo msn LIve apo hahahahaha veē tregom se me1x ta jepi :wink:

Abetare
05-05-07, 22:27
E bera hapin i pari per te thené,..........mos t`paft syni i keq,...:biggrin:°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Luckyman faleminderit njeri sy tė kėqinj ska ēfarti ...lumi unė veē ju dy mė paskit pas pa hahahaha

luckyman
05-05-07, 22:34
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Luckyman faleminderit njeri sy tė kėqinj ska ēfarti ...lumi unė veē ju dy mė paskit pas pa hahahahaPse e hjeke mojjjjjjjjjj,se bollé mire kishe pas dalé..:smile:

Virti
06-05-07, 00:33
nuk po mjaftonte vetem i pari hehe

Domira
06-05-07, 00:40
nuk po mjaftonte vetem i pari hehe

ehhh Virti ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Virti
06-05-07, 00:43
ehhh Virti ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
hahaha mos u merzit bre :biggrin:

Agolli
06-05-07, 00:46
Kush po numron...i pari jaaa sa u bon

Domira
06-05-07, 00:46
hahaha mos u merzit bre :biggrin:

hajde t'qafi nihere...se po dal per sonte...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
06-05-07, 00:56
hajde t'qafi nihere...se po dal per sonte...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
oooo e kam gripin bre phaaaa :biggrin:

Domira
06-05-07, 01:24
oooo e kam gripin bre phaaaa :biggrin:
ska rrezik bre Virti edhe ti phaaa...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif...nqaf teme qe...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
06-05-07, 01:31
ska rrezik bre Virti edhe ti phaaa...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif...nqaf teme qe...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
eeee me ato garancione, ban vaki, me thehet mendja... :biggrin: