PDA

View Full Version : Personi qė di tė pėrfitoj por jo edhe tė dashuroj ?


Makaveli
01-07-05, 14:46
Kam vėrejtur qė nė mjedisin e shoqeris marrin pjesė edhe kėsi lloj njerėzish...si psh pėrfitojnė gjininė femrore nė minutazhin e parė por dashurojnė vetėm njė,ndėrsa anasjelltas kemi individ qė nuk e kan kėtė pėrparėsi apo veqori nė jetė.
Cila ėshtė pėrparėsia e kėtyre tė parėve ,dhe cila ėshtė mangėsia e kėtyre nė fund ?

Kėrkoj bashkpunimin tuaj ???

turisti
28-07-05, 20:34
Kam vėrejtur qė nė mjedisin e shoqeris marrin pjesė edhe kėsi lloj njerėzish...si psh pėrfitojnė gjininė femrore nė minutazhin e parė por dashurojnė vetėm njė,ndėrsa anasjelltas kemi individ qė nuk e kan kėtė pėrparėsi apo veqori nė jetė.
Cila ėshtė pėrparėsia e kėtyre tė parėve ,dhe cila ėshtė mangėsia e kėtyre nė fund ?

Kėrkoj bashkpunimin tuaj ???

Pershendetje shoki.

Qe nje kohe e gjate askush nuk po pergjigjet,e thash ndoshta e kam doren e lehte...

Tek t'paret - ne pyetje eshte " uria ",tek t'dytet-ne pyetje eshte " vuajtja me gjase qe shenderrohet ne depresion irritues."

Me respekt,
TURISTI. :P

Toni3
16-10-05, 16:38
Kėrkoj bashkpunimin tuaj ???

Nuk te kuptoj cfare bashkepunimi kerkon, valle mos je duke shkruar ndonje liber filizofik/psikologjik dhe te duhet mendimi jone apo si?

Tema si teme nuk eshte e formuluar sic duhet, ka mangesi ne qartesine e fjaleve dhe nuk merret vesht hic.

Heren tjeter kur te postosh, kristalizoj gjerat i nderuar

Makaveli
17-10-05, 19:52
Toni3 ... di ti se qfar eshte qartesia ?....DEFIONOJE te lutem !
nese nuk e thith ti vetvetiu(nuk e percepton) fjalen Qartesi ateher te jap nje urdheres qe te shkosh dhe te behesh pjes e bisedave romantike e jo te ketyre,ketu qe kan peshe dhe nevoitet ORIGJINALITETI.....

per ate un dua te krijoj diqka jo te shkruaj liber .... :roll: