PDA

View Full Version : MOS FOL NĖ EMĖR TĖ ZOTIT


MACHINE
02-07-05, 20:29
jo de jo mos fol se sje kerkushi me fol nė emer TE ZOTIT i qofshum fal
beso e mos prediko se sjeni kerkushat ooooooooooooooooooooo ismlamista e krishter e muhaxher

the godfather
03-07-05, 00:05
As t'i sje kerkushi qe te akuzosh askend,prandaj meso,lexo dhe prediko.


Pak mesim ty te vyjn vellaqko,nja 2 vjet mesim mbi ekzistimin e ZOTIT dhe sigurisht qe nuk do te dalesh dhe ta akuzosh askend.

MACHINE
03-07-05, 11:32
Ani bre vella un sjam kerkushi po jam dikushi jam Bab i fmive te mi e burr i gruas sime e krijesa e ZOTIT

me nderime


BUDALLA E THEN AKULLIN