PDA

View Full Version : ME PADURIM E PRES....?????


Faqet : [1] 2 3 4

ZEMERTHYERI
04-07-05, 07:38
...nje thirrje tel. nga kukulla ime :wink:

laliloli
04-07-05, 12:39
asgje nuk po pres me padurim -duhet ruajtur durimin :lol: :lol:

turisti
31-07-05, 12:05
Udhetimin ne gjithsi. :roll:

sexybrikenda
31-07-05, 18:00
Takimin me L............ :cry: :cry: :cry: :cry:

yllka
31-07-05, 18:58
Takimin me L............ :cry: :cry: :cry: :cry:

Harro qiko Djalin qy :P :wink:

Dreni30
31-07-05, 21:31
Te takohem me ate qe e dua.......

teDUAty
02-08-05, 04:55
me padurim pres te me thot te dua ajo qe e dua une

turisti
02-08-05, 23:37
Me padurim e pres vjeshten,sepse me siguri kthehen dhe forumistat ateherit. :wink:

Gentiana
02-08-05, 23:47
:arrow: Nje spjegim.

Arb
03-08-05, 01:22
:arrow: Nje spjegim.

Eh i paske nxjerr telashe vetit...

Murgesha
03-08-05, 01:25
:arrow: Nje spjegim.

Eh i paske nxjerr telashe vetit...

A menjėherė don me ja nisė a???
Po prit moj niher sa tė bahet naj ditė, e pastaj merr spjegimin, se si duket Dreni nga dashnia e madhe sdin ēka me tė spjegu. :lol: :lol:

Arb
03-08-05, 01:25
:arrow: Nje spjegim.

Eh i paske nxjerr telashe vetit...

A menjėherė don me ja nisė a???
Po prit moj niher sa tė bahet naj ditė, e pastaj merr spjegimin, se si duket Dreni nga dashnia e madhe sdin ēka me tė spjegu. :lol: :lol:

haj medet...

Edhe kto nuset, hala pa e shkel pragun e shpise, kerkojne shpjegime...

Gentiana
03-08-05, 01:34
:arrow: Nje spjegim.

Eh i paske nxjerr telashe vetit...

A menjėherė don me ja nisė a???
Po prit moj niher sa tė bahet naj ditė, e pastaj merr spjegimin, se si duket Dreni nga dashnia e madhe sdin ēka me tė spjegu. :lol: :lol:

O e mora un spjegimin qe kam menduar.

Deshta te dij se kush na esht ajo lule e drenit qe ka then qe sa e sa koh, e nuk me ka shkuar mendja se ajo lulja isha une.

Edhe ti shum e po na ban dertin bijooooooooo

LEDHATIMI
04-08-05, 04:02
diten kur do te shkoj ne pushim

Agroni22
04-08-05, 22:26
Nje takim

Murgesha
04-08-05, 22:27
Po pres kush po ja nisė me shėrby te kafja sonte. :lol:

Arb
05-08-05, 01:12
Po pres kush po ja nisė me shėrby te kafja sonte. :lol:

Oj nuse,

Po a je lodh ti a?

LEDHATIMI
05-08-05, 01:50
sonte po pres nje takim por jo me padurim :wink:

Naki
05-08-05, 10:19
mė ka humbur Durimi,koha nuk po ecė edhe 46 orė do tė jemė pranė lumit Ibėr nė vendlindjen time.

Agroni22
06-08-05, 12:32
NJE PUTHJE

Arb
06-08-05, 16:02
spo pres gjo...

Domira
06-08-05, 19:07
po pres njanin me padurim :D :wink:

rafet llapjani
06-08-05, 19:45
Marut more tu prite kushe eshte aje i gzum moreeeeeeee :lol: :lol:

Domira
06-08-05, 19:56
Marut more tu prite kushe eshte aje i gzum moreeeeeeee :lol: :lol:

E di ai vete :wink: :lol:

rafet llapjani
06-08-05, 20:04
Deri te din ai vet oj Domira u fale Bajrami i madh :lol: :lol: :wink:

Domira
06-08-05, 20:05
Deri te din ai vet oj Domira u fale Bajrami i madh :lol: :lol: :wink:

hahhahahhaa e din ai e din :D :wink:

rafet llapjani
06-08-05, 20:09
Eu jarabishyqyr qe pedika breee po nafaklia qe te koka dite katraxheqave te koka lind breee hahaah :lol: :lol:

Domira
06-08-05, 20:11
Eu jarabishyqyr qe pedika breee po nafaklia qe te koka dite katraxheqave te koka lind breee hahaah :lol: :lol:

e po de llapjan qy, ēka kom me bo tash :x :lol: :lol:

rafet llapjani
06-08-05, 20:16
Qy qy cka kom me ba tash edhe ti mos dishe cka me ba, :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
06-08-05, 20:21
Qy qy cka kom me ba tash edhe ti mos dishe cka me ba, :lol: :lol: :lol: :lol:

si zakonisht de :lol: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
06-08-05, 20:40
Qy qy si zakonisht de :lol: :lol: :wink:

turisti
12-10-05, 13:53
Qe te takohem me nje persom te forumit....

Dimri
12-10-05, 13:57
Me cilen person ceke turist ki deshir mu takua

turisti
12-10-05, 14:06
Me cilen person ceke turist ki deshir mu takua

Me shume,por se pari me cilin me bashkon fati dhe rruga jetesore,shoqi i nderuar. :wink:

Luana
12-10-05, 14:22
Me cilen person ceke turist ki deshir mu takua

Me shume,por se pari me cilin me bashkon fati dhe rruga jetesore,shoqi i nderuar. :wink:

kkukukuku a paske gjet ti tjeter huh ?


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

turisti
12-10-05, 14:40
:roll: :roll:

Agroni22
13-10-05, 14:12
:oops: :oops: :oops:

turisti
15-10-05, 00:53
Me pa durim e pres ritmin tjeter.....

Tomori
15-10-05, 11:16
Me cilen person ceke turist ki deshir mu takua

Me shume,por se pari me cilin me bashkon fati dhe rruga jetesore,shoqi i nderuar. :wink:

kkukukuku a paske gjet ti tjeter huh ?


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Luana a e shehe se te dolen fjalet e Tomorit!!!!
:wink: -

turisti
16-10-05, 17:52
Me cilen person ceke turist ki deshir mu takua

Me shume,por se pari me cilin me bashkon fati dhe rruga jetesore,shoqi i nderuar. :wink:

kkukukuku a paske gjet ti tjeter huh ?


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Luana a e shehe se te dolen fjalet e Tomorit!!!!
:wink: -

Me padurim e pres rikthimin e disave ne gjenjen normale te logjikimit.....

Sy_kaltra
16-10-05, 18:28
Me pa durim pe pres Durmin :P

GURI SYLAJ
16-10-05, 19:48
Turisti po me dhimbesh se paske me prite bukur gjate...........

Naki
16-10-05, 20:00
Me padurim po e presė darken se barku petė mu ka ba haaaaaaaaaaa

doGzona
16-10-05, 20:01
Edhe une si ty Naki.

Toni3
16-10-05, 20:17
Me padurim pres mamin te vie nga gjyshja hahah hahahah

turisti
16-10-05, 23:42
Turisti po me dhimbesh se paske me prite bukur gjate...........

Faleminderit i nderuar.Ashtu eshte,qe e lash pritjen,hahahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahah ahaahahahahaahahahahahaahahahaha. :wink:

Diana007
17-10-05, 07:47
Me padurim pres nje fjal :cry:

spirl_girls
17-10-05, 10:51
Me padurim po pres nje sms

Sy_kaltra
17-10-05, 10:52
mos pritni moj sms se i kan shtrejtu zor qe qon kush :P

edhe ti diana veq te thasha un qe te du se spo thot kush kolloj :lol: :lol:

turisti
17-10-05, 12:10
Me padurim pres nje fjal :cry:

M ? :wink:

Tomori
17-10-05, 13:02
Me padurim pres mamin te vie nga gjyshja hahah hahahah
kuku "Toni" ja mere qumshtin pie,,se nuk i dihet mamit nashta i del naj pune..."Toni"qashtu pi qumshtin e bene gjumin...gjumi embel "Toni" :wink:

turisti
17-10-05, 13:03
Hahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahahahaha haahahahahahahaahahahahhaahahah Tomori,koke dhe keshilletar,qyqy. :wink:

Tomori
17-10-05, 13:08
Hahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahahahaha haahahahahahahaahahahahhaahahah Tomori,koke dhe keshilletar,qyqy. :wink:
hahahahahahaaa Turisti e dine ti shoku im i vjeter,,!!!
_I ri po mduket ki Toni,,taze antari ri eshte....por ta shtavisim pakes
qe te ndjehet ma i lirshem ne fd :wink: :lol: :lol: :lol:

turisti
17-10-05, 13:11
Po,i ri eshte,por mos e friko ashtu,sepse do te mendoje djali qe ka te beje me -krokodilla-. :wink:

Tomori
17-10-05, 13:13
Po,i ri eshte,por mos e friko ashtu,sepse do te mendoje djali qe ka te beje me -krokodilla-. :wink:
Jo orre nuk bere gje veq ja afrova qumshtin,,,shiqo tashe po flene si kingje,,,, :wink:

turisti
17-10-05, 13:14
Eh.... :(

Diana007
17-10-05, 13:18
Me padurim pres nje fjal :cry:

M ? :wink:

:roll:

turisti
17-10-05, 13:19
Me padurim pres nje fjal :cry:

M ? :wink:

:roll:

:roll: :roll:

Diana007
17-10-05, 13:21
:shock: M ? :roll: :wink:

Tomori
17-10-05, 13:34
:shock: M ? :roll: :wink:
"Diana" te sqarone Tomori ti per Turist tokmaku,,qka ka deshte me thene
me M ?
Kjo done te thote Malsor Tomori qe i mungone :wink: ...

Sy_kaltra
17-10-05, 13:46
Me padurim pres nje fjal :cry:

M ? :wink:

:roll:ani keshum poj rrutullon syt e spo din se ēka :) phyyytt :wink:

Tomori
17-10-05, 13:49
Me padurim pres nje fjal :cry:

M ? :wink:

:roll:ani keshum poj rrutullon syt e spo din se ēka :) phyyytt :wink:

"Diana" a ka mundesi ta mbyllish ma te lutem mos e zgjate,,re kuptoje hahahahaaaa,,,,,,por ja Turistin e kemi agjami...ja fut kote si kali lopes!
:wink: :lol: :lol: :lol:

Diana007
17-10-05, 14:28
:roll:ani keshum poj rrutullon syt e spo din se ēka :) phyyytt :wink:[/quote]
:P :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
17-10-05, 14:29
:D :D :D Diana qaffff bre se llokume te kam :wink:

laliloli
17-10-05, 14:31
autobusin me shku ne shtepi :lol: :lol:

Diana007
17-10-05, 14:59
:D :D :D Diana qaffff bre se llokume te kam :wink:

Kur te me qaf Symavija :D

turisti
17-10-05, 23:52
Me padurim pres nje fjal :cry:

M ? :wink:

:roll:ani keshum poj rrutullon syt e spo din se ēka :) phyyytt :wink:

"Diana" a ka mundesi ta mbyllish ma te lutem mos e zgjate,,re kuptoje hahahahaaaa,,,,,,por ja Turistin e kemi agjami...ja fut kote si kali lopes!
:wink: :lol: :lol: :lol:

:roll: :roll:

Luana
20-10-05, 15:40
Me pa durim e pres qe te me kthehet nji person qe e ka shume zemren e mire ...

turisti
20-10-05, 15:44
:roll:

Tomori
20-10-05, 18:48
Me pa durim e pres qe te me kthehet nji person qe e ka shume zemren e mire ...
"Luana",,,te lutem ke durim edhe nja dy dite...e kthehem me siguri :wink:

turisti
20-10-05, 18:53
Me pa durim e pres qe te me kthehet nji person qe e ka shume zemren e mire ...
"Luana",,,te lutem ke durim edhe nja dy dite...e kthehem me siguri :wink:

Hahahahahaahahahahahahhaahahahahaahahhahahahahaaha hahahahaahahahaahahahhhaahahahahaah. :P

laliloli
20-10-05, 18:56
me ardh rryma :lol: :lol: :lol:

turisti
20-10-05, 19:00
me ardh rryma :lol: :lol: :lol:

A skeni agregat a??

laliloli
20-10-05, 19:03
me ardh rryma :lol: :lol: :lol:

A skeni agregat a??

Nuk kemi ku gjindem une ,por dola ne net Kafe ku paska ,ju atje a keni agregat :lol: :lol:

turisti
20-10-05, 19:07
me ardh rryma :lol: :lol: :lol:

A skeni agregat a??

Nuk kemi ku gjindem une ,por dola ne net Kafe ku paska ,ju atje a keni agregat :lol: :lol:

Jo,nuk kemi dhe shume me mungon qe nuk kem,sepse nuk ka romantike ketu,hahahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahaahah ahahahaahahahahaahahahaha.Mos me thuaj qe jeton ne koder....

laliloli
20-10-05, 19:13
[

Jo,nuk kemi dhe shume me mungon qe nuk kem,sepse nuk ka romantike ketu,hahahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahaahah ahahahaahahahahaahahahaha.Mos me thuaj qe jeton ne koder....


Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A po e sheh qe kemi perparuar ne ,kemi diq qe ju nuk keni atje ne perendim :lol: :lol: :lol:

Diana007
02-12-05, 14:37
Pers ne telefonat , ose sms apo edhe e-mail :cry:

Luana
06-12-05, 22:18
Me pa durim isha duke e prit nji leter , po ja me erdhi http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/f025.gif

Diana007
07-12-05, 09:17
Me pa durim isha duke e prit nji leter , po ja me erdhi http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/f025.gif

Lumja ti :D :wink:

Domira
07-12-05, 15:05
Me padurim pres secilen dite te re qe do te lindi.

Tomori
07-12-05, 15:19
Me padurim pres secilen dite te re qe do te lindi.
Perse,,,!
Po deshe a sdeshe dita dote linde moj Domira?!!!

Domira
08-12-05, 13:20
:cry:

Tomori
08-12-05, 13:33
:cry:
te lutem mos qaj...se nuk dua dot shohe e brengosur...?!!

mjellma
08-12-05, 23:02
me padurim e pres veren qe te shkoj ne KOSOVE

MemphiSx
08-12-05, 23:08
Me padurim po e pres naten e parafundit te Barbikes hahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahaha

Barb|Ka
08-12-05, 23:09
Me padurim po e pres naten e parafundit te Barbikes hahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahhahahahah mem la a?ahhaahha

mjellma
08-12-05, 23:10
Me padurim po e pres naten e parafundit te Barbikes hahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahaha

mos i qit derte vetit se naten e fundit ku me dit qka ndodh hahahaah

MemphiSx
08-12-05, 23:12
Me padurim po e pres naten e parafundit te Barbikes hahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahhahahahah mem la a?ahhaahha


Hahaahahahaahahahahaahahahahahahahahha Po de sa t'je e nxehte hahahhahaahah :D Ohhh deka

Barb|Ka
08-12-05, 23:13
mjellma ti me qet uj
ky me ferkon
ahahahahhahahahhaahhahahaaahhahahaaahhahahaaahhaha haaahhahaha

MemphiSx
08-12-05, 23:18
mjellma ti me qet uj
ky me ferkon
ahahahahhahahahhaahhahahaaahhahahaaahhahahaaahhaha haaahhahaha


Hahahahhahaahha jo jo ska nevoje,une vetem e kry ate ceremoni mortore :D :D :D :D

Barb|Ka
08-12-05, 23:22
ahahahha mephis hahahah ni bunar te vyn ahahha

Tomori
08-12-05, 23:23
Me padurim pres te ha simit..se me ka shku mendja te simiti :wink:

Virti
12-12-06, 23:15
... Senen e Re!

Manqa
12-12-06, 23:17
... Senen e Re!
Pse me pa durim po ajo apet vjetrohet !!!!!!!!!:biggrin:

Virti
12-12-06, 23:20
Pse me pa durim po ajo apet vjetrohet !!!!!!!!!:biggrin:
prap ia filloj nga xerroja... :biggrin:

Manqa
12-12-06, 23:22
prap ia filloj nga xerroja... :biggrin:
Njani kish dek ty prit hahahahahahahahahahahah:biggrin:

Virti
12-12-06, 23:24
Njani kish dek ty prit hahahahahahahahahahahah:biggrin:
nje vdes, dy lindin... :biggrin:

Manqa
12-12-06, 23:30
nje vdes, dy lindin... :biggrin:

Pai kjo po zgjatka tash e kta dy prap ty prit a qka:mad:

Virti
12-12-06, 23:31
Pai kjo po zgjatka tash e kta dy prap ty prit a qka:mad:
kur te rriten... prit pak se sa linden :biggrin: :biggrin:

Manqa
12-12-06, 23:35
kur te rriten... prit pak se sa linden :biggrin: :biggrin:

Kur Linden bre, phai qa pom dhimet aj tjetri qi se paska prit e i met djeg hahahahahhaha:biggrin:

Virti
12-12-06, 23:38
Kur Linden bre, phai qa pom dhimet aj tjetri qi se paska prit e i met djeg hahahahahhaha:biggrin:
paska pas hanger djegs a?! :biggrin: :biggrin:

Manqa
12-12-06, 23:45
paska pas hanger djegs a?! :biggrin: :biggrin:

Po qashtu kur sum ngojn i kom than se Hitht pa i zi nuk ban mi hanger :biggrin: :biggrin:

Virti
12-12-06, 23:47
Po qashtu kur sum ngojn i kom than se Hitht pa i zi nuk ban mi hanger :biggrin: :biggrin:
paska pas shku me mallin e atij specialiteti :eek: :tongue:

Manqa
12-12-06, 23:49
paska pas shku me mallin e atij specialiteti :eek: :tongue:

Po bre i shkreti u dergj per at Dynja pa u Regj niher mir:tongue: :eek:

Virti
12-12-06, 23:50
Po bre i shkreti u dergj per at Dynja pa u Regj niher mir:tongue: :eek:
paska shku i fresket atje... :biggrin:

Manqa
12-12-06, 23:53
paska shku i fresket atje... :biggrin:

Po i fresket edhe ato KUQAN krejt si i NGRIN MU KON:tongue: :biggrin:

ARI_03
16-12-06, 17:16
.....premtimin......:wink: me gjith qejf ..

ARI_03
17-12-06, 09:53
............momentin e mbas dites ,, e ndoshta.......:wink:

selvija
17-12-06, 09:56
Pas dite do tna sjell baba dimri dhurata,,,,,:wink:

ARI_03
17-12-06, 10:07
Babadimri kete te vit ri me shum risi ne dhurata, kam ndegjuar se shperndan edhe dashuri....:biggrin:

selvija
17-12-06, 10:11
Babadimri gjithnje sjell risi dashuri ...

Sy_kaltra
17-12-06, 10:13
Me pa durim po e pres nje kaffe,se me sy spo shoh :rolleyes:

selvija
17-12-06, 10:15
Ne parashut prite se ishe anvalos pramm duhet dyqysh mu shkri hahah:tongue:

gazi-de
17-12-06, 11:29
e pa durime e prese pranveren..........

ARI_03
17-12-06, 18:33
Me padurim pres te te bej nje surpriz..http://www.fotosearch.com/thumb/IMG/IMG011/122260H.jpg

e_martumja
17-12-06, 21:00
momentalisht me pa durim e pres dikend....

ARI_03
17-12-06, 21:03
momentalisht me pa durim e pres dikend....
mos pret edhe ty ndonje surprize hahahah

gazi-de
17-12-06, 21:04
me pa durim jame duke te prite ty!.........

e_martumja
17-12-06, 21:08
mos pret edhe ty ndonje surprize hahahah

nuk dihet cdo dite eshte e veqant dhe befasira po ka plotttt.

ARI_03
17-12-06, 21:11
Cfare befasie do te kishte befasuar ne dite te veqant...:wink: tregom ne vesh se askujt nuk i tregoj....hahaha

schütze
17-12-06, 21:11
ka shum koh qe pres nje persot ta takoj ketu por ncuk

ARI_03
26-12-06, 00:37
Me padurim pres,qe te ju them............

ninnela
26-12-06, 00:48
me padurim e pres shkkuarjen te nena ime

Diana007
26-12-06, 17:23
:rolleyes: .................

ARI_03
28-12-06, 21:04
Me padurim e pres te mbarojm kete loje,,,http://www.fotosearch.de/thumb/DSN/DSN116/610404.jpg,,, e te fillojm nje loje tjeter.....:tongue: :biggrin:

Virti
02-01-07, 23:18
... pranveren! :cool:

e_martumja
03-01-07, 00:36
... pranveren! :cool:gjitheashtu edhe une se qat her lehtsona pak :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Virti
03-01-07, 00:37
gjitheashtu edhe une se qat her lehtsona pak :biggrin: :biggrin: :biggrin:
hahahha a po me ban kumar? :biggrin:

e_martumja
03-01-07, 00:43
hahahha a po me ban kumar? :biggrin:


aahahhahahaa nese te mjafton qajo ahahaha :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Virti
03-01-07, 00:46
aahahhahahaa nese te mjafton qajo ahahaha :biggrin: :biggrin: :biggrin:
hahaha ma mire viē se hiē! :biggrin:

Diana007
03-01-07, 17:34
http://www.ferizaj.net/forumi/images/smiles/icon_twisted.gif (javascript:emoticon(':twisted:'))http://www.ferizaj.net/forumi/images/smiles/icon_cry.gif (javascript:emoticon(':cry:'))

Luana
03-01-07, 20:29
Me padurim po e pres Sarmat me i hanger sonte per dark :tongue:Po zihen ne furr ende de......

ARI_03
03-01-07, 20:32
Me padurim po e pres Sarmat me i hanger sonte per dark :tongue:Po zihen ne furr ende de......
Me padurim e pres te na tregosh specialitetin edhe ne FD.....:tongue:

Agolli
03-01-07, 20:33
Me padurim po e pres Sarmat me i hanger sonte per dark :tongue:Po zihen ne furr ende de......

Me padurim po presim Sarme, isha ardhe po e paske mamin aty :redface: :tongue:

p.s. gezuar vazhdimi i vitit, de deshiroi suksese ne c'do drejtim te jetes :smile:

Luana
03-01-07, 20:44
Me padurim e pres te na tregosh specialitetin edhe ne FD.....:tongue:

Ari qfar specialiteti more po don me sarma hahahhhhhha :tongue:

Agolli flm shume gjithashtu te prift e mbara ku do qe je ..

ani pse eshte nana ketu , hajdeni kush eshte unet .....???? :biggrin:
ju qet nana cigare :tongue:

Paradox_13
03-01-07, 20:49
Me padurim po pres mos po tepron diq nga sarmat......:smile:

jEtA_1
03-01-07, 20:52
Me pdurim pres te me ndodh diqka e re ...............

Agolli
03-01-07, 20:53
Me padurim po pres mos po tepron diq nga sarmat......:smile:

Me padurim...............macccccccc Paradoxi, ti ni cigare ta qesim :biggrin: :tongue:

Luana
03-01-07, 20:54
Ka sarma per krejt pash ni zot mos u perlani :biggrin:

Paradox_13
03-01-07, 20:59
Me padurim...............macccccccc Paradoxi, ti ni cigare ta qesim :biggrin: :tongue:


ahahahahaha.....edhe cigare edhe sarma......tamaqari niher veq per vete po menod a...:biggrin: :tongue:

Agolli
03-01-07, 21:04
ahahahahaha.....edhe cigare edhe sarma......tamaqari niher veq per vete po menod a...:biggrin: :tongue:

hahahahahahahah .......qka kujtove ti, qy :biggrin:

ARI_03
06-01-07, 17:13
Me padurim pres qe te me shoh kah dritarja e ti kujtohet te me hap deren se ftoht valla,,,,,,:biggrin: http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT074/CB044569.jpg

Agolli
06-01-07, 18:28
Me padurim pres qe te me shoh kah dritarja e ti kujtohet te me hap deren se ftoht valla,,,,,,:biggrin: http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT074/CB044569.jpg

Me padurim e pres qe te shehe, se edhe une e kom prit po macccccc, po me doket se gjithe diten po rrike ne telefon :tongue: :tongue:

ARI_03
06-01-07, 18:40
Me padurim e pres qe te shehe, se edhe une e kom prit po macccccc, po me doket se gjithe diten po rrike ne telefon :tongue: :tongue:
Me padurim e pres, te shoh se sa ka paguar telefonin per kete muaj,,, e ishalla ja ndalin....:tongue: :biggrin:

Agolli
06-01-07, 18:55
Me padurim e pres, te shoh se sa ka paguar telefonin per kete muaj,,, e ishalla ja ndalin....:tongue: :biggrin:

Me padurim e pritsha edhe une dhe mendoisha ashtu sikurse ti po nuk e di se ka pi merke ato pare :tongue: :tongue:

gazi-de
06-01-07, 19:44
Me padurim e pres??!!!!......?!

jadore
06-01-07, 21:26
Me padurim e pres??!!!!......?! .....te shtunden mbrema, pse e dij qe te nesermen nuk me duhet te zgjohem heret...


....


....

Paradox_13
02-02-07, 13:05
Me padurim po pres qfar me ne fund do te na sjell sot Atisari me pakon e tij enigmatike....

gazi-de
02-02-07, 14:53
Me padurim po pres qfar me ne fund do te na sjell sot Atisari me pakon e tij enigmatike....
Me padurim e pesime te gjithe Atisarin,Paradox_13,edhe veq te mira na sjelle se eshe bere shume..................

jEtA_1
03-02-07, 05:15
Me padurim e pesime te gjithe Atisarin,Paradox_13,edhe veq te mira na sjelle se eshe bere shume..................
NO COMENT askush nuk ka durim ne kete rast

Drinni
03-02-07, 06:05
Me padurim pre tė NESERMĖN, Tė Nesermen, Tė Nesermen............................

gazi-de
03-02-07, 17:55
Me pa durim e pres,nje thirrje telefonike tuaj!!!!!!...............

Sy_kaltra
03-02-07, 19:38
Ja tybe sen s`po pres :biggrin:

Agolli
03-02-07, 20:05
E njejta vlene edhe per mua........:biggrin:

Toni3
04-02-07, 00:17
Me padurim pres te ndalet rryma neper rajonet tjera te Prishtines, te pakesohen njerezit ne chat e forum. :biggrin:

ARI_03
21-02-07, 13:41
...............tė premten mbrėma.

jEtA_1
21-02-07, 16:17
Me padurim po pres me ik ne shtepi se pune pune nate e dite e nuk e di kur do ta shohim ate pak drite

Virti
21-02-07, 22:57
... pushimin! :tongue:

vendasi
21-02-07, 23:00
Me pa durim e pres 16 Prillin...:smile:

e_martumja
21-02-07, 23:06
Me pa durim e pres 16 Prillin...:smile: me pa durim edh une po e pres prillin, disa dite mbas teje :biggrin: :biggrin: :biggrin:

vendasi
21-02-07, 23:08
Un mezi po e pres Prillin me shku ne KOsove valla ..e ti??:smile:

e_martumja
21-02-07, 23:10
Un mezi po e pres Prillin me shku ne KOsove valla ..e ti??:smile: e lind ahahhaha :biggrin: :biggrin: :biggrin:

vendasi
21-02-07, 23:12
e lind ahahhaha :biggrin: :biggrin: :biggrin:
apet aaa??:biggrin:

e_martumja
21-02-07, 23:15
apet aaa??:biggrin: i dyti bre, kdal a jemi shqiptar


ps. askidentalisht bre ahahha :biggrin: :biggrin: , kish rreshit keq ahaha

Virti
22-02-07, 15:59
... diten e neserme! :cool:

falma_lotin
22-02-07, 16:18
Me padurim po pres te me kthehet M.... E Te me thot falma_lotin TE DUA.....

Dreni30
22-02-07, 20:31
Menxi po pres nje bisede me ty......

Prishtinasja_
22-02-07, 20:31
Me padurim po pres te me kthehet M.... E Te me thot falma_lotin TE DUA.....

Me padurim e pres qe falma_lotin ti ndalen keta lote ma :rolleyes:, s'ju teren kurr :rolleyes:

vjeshta
23-02-07, 17:48
Festat e pashkve .:smile:

DEA
23-02-07, 18:14
rrugen deri te plepat!!!!!!!!!!!

Virti
23-02-07, 18:17
rrugen deri te plepat!!!!!!!!!!!
ishalla s'i kane pre! :tongue:

DEA
23-02-07, 18:18
ishalla s'i kane pre! :tongue:

Edhe kur ti prejne, prap themi atje ku ishin Plepat!!!!!!!!!!!

Virti
23-02-07, 18:20
Edhe kur ti prejne, prap themi atje ku ishin Plepat!!!!!!!!!!!
i kam pasė do plepa n'mahalle... :biggrin:

DEA
23-02-07, 18:22
i kam pasė do plepa n'mahalle... :biggrin:

Mos po pret me shku edhe ti atje ku ishin Plepat?

Virti
23-02-07, 18:25
Mos po pret me shku edhe ti atje ku ishin Plepat?
kesaj here po pres me shkua atje ku jane bungat... :tongue:

DEA
23-02-07, 18:28
kesaj here po pres me shkua atje ku jane bungat... :tongue:

E ndoshta Bungave ju shpeton, se kur te shkojshe te plepat s`besoj qe pshton lehte!!!!!!!

Virti
23-02-07, 18:31
E ndoshta Bungave ju shpeton, se kur te shkojshe te plepat s`besoj qe pshton lehte!!!!!!!
per ate shkak i gjej drunjet me te dobet... :biggrin:

~AmaZonA~
25-02-07, 10:06
Me padurim e pres qershorin...

Studenti1
27-02-07, 12:24
Me padurim e pres nje mesazh te me vije

falma_lotin
27-02-07, 12:28
Me padurim e pres qe falma_lotin ti ndalen keta lote ma :rolleyes:, s'ju teren kurr :rolleyes:

Prishtinasja_ je vertet nje vajz e mir dhe e sjellshme me vjen mir qe kam pas mundesin te njoftoj nje shoqe si ty shum te embel ketu ne forum vetem vazhdo je me e mira ti uroj te gjitha te mirat ne jet edhe i lutem zotit qe kurr lot mos ket ne fytyren tende lot hidherimi por vetem lot gezimi e lumturie shpresoj qe te realizohen endrrat tuaja bukuroshe . Prishtinasja_zemrushe te Falinderoj nga zemra e ishalla fjala e jote shkon ne vesh te Zotit , dukesh nje personazh shume simpatike keshtu qe perfitoj nga rasti per te Falenderoj ty per keto fjale qe i ke shkruar per mua . Edhe pse jam e lenduar ne zemer per M....nuk dote thot se un derdhi lote pa nderpre zemrushe nga nje here ndalem edhe keta lotet e mije por shpresoj se Zoti e ban mire per te gjithe edhe per mua :
Pershendetje te perzemerta Prishtinasja_ nga une falma_lotin

Prishtinasja_
27-02-07, 12:49
Prishtinasja_ je vertet nje vajz e mir dhe e sjellshme me vjen mir qe kam pas mundesin te njoftoj nje shoqe si ty shum te embel ketu ne forum vetem vazhdo je me e mira ti uroj te gjitha te mirat ne jet edhe i lutem zotit qe kurr lot mos ket ne fytyren tende lot hidherimi por vetem lot gezimi e lumturie shpresoj qe te realizohen endrrat tuaja bukuroshe . Prishtinasja_zemrushe te Falinderoj nga zemra e ishalla fjala e jote shkon ne vesh te Zotit , dukesh nje personazh shume simpatike keshtu qe perfitoj nga rasti per te Falenderoj ty per keto fjale qe i ke shkruar per mua . Edhe pse jam e lenduar ne zemer per M....nuk dote thot se un derdhi lote pa nderpre zemrushe nga nje here ndalem edhe keta lotet e mije por shpresoj se Zoti e ban mire per te gjithe edhe per mua :
Pershendetje te perzemerta Prishtinasja_ nga une falma_lotin

Pershendetje motrushe

eja njehere https://img.web.de/v/mail/html_mail/smileys/smileys/smileys99.gif


Nuk mund te kete dashuri pa vuajtje, apo edhe dashuri pa lufte.Vetem nje gje dua ta them.Rri ashtu dhe mos u terhiq para asgjeje.!!

Diana007
28-02-07, 20:05
ME shku ne shtepi:wink::smile:

schütze
28-02-07, 20:14
ME shku ne shtepi:wink::smile:
:mad: mendo se qka je ka pret me pa durim:biggrin:

Diana007
28-02-07, 20:18
:mad: mendo se qka je ka pret me pa durim:biggrin:


se ke i den se qe 3 or kam perfundu punen e mu dasht me punu edhe jasht orarit e tash ................... me padurim po pres me pushuuuu:biggrin:

Virti
28-02-07, 20:22
lindjen e... diellit :cool:

halla e madhe
28-02-07, 20:25
ma pa durim e pres nje gjyl torte prej naletes se halles...Urime!:smile:

e_martumja
28-02-07, 20:35
ma pa durim e pres nje gjyl torte prej naletes se halles...Urime!:smile: Oj halle ska torte se njoni i kish premtu desert LIVE :biggrin: :biggrin:

halla e madhe
28-02-07, 20:40
Oj halle ska torte se njoni i kish premtu desert LIVE :biggrin: :biggrin:...i befte mire ishalla, na dojme bakllave asgja tjeter:tongue:

Studenti1
01-03-07, 13:22
Te shkoj ne aeroport te Prishtines, e ta pres vellain qe vjen nga Londra.

Albanian eX|PerT
01-03-07, 13:34
Te shkoj ne aeroport te Prishtines, e ta pres vellain qe vjen nga Londra.
Bani shume te dala student, oki:wink: ... hajt se dalim e pim nga nje caffe

Albanian eX|PerT
01-03-07, 13:36
Bani shume te dala student, oki:wink: ... hajt se dalim e pim nga nje caffe
fala***[korigjim]....

Albanian eX|PerT
01-03-07, 13:41
Pershendetje motrushe

eja njehere https://img.web.de/v/mail/html_mail/smileys/smileys/smileys99.gif


Nuk mund te kete dashuri pa vuajtje, apo edhe dashuri pa lufte.Vetem nje gje dua ta them.Rri ashtu dhe mos u terhiq para asgjeje.!!
Nuk pajtohem hiq me ty ne kete rast :mad: hahahahahaha :biggrin:

Une kurr skam vuajt, e as ajo kurr ska vuajt:tongue:, hajt se ika se ju kallzova krejt hahahahahaha

Albanian eX|PerT
01-03-07, 13:46
Me padurim po pres te me kthehet M.... E Te me thot falma_lotin TE DUA.....
O M...... hajt more shko thuj "te dua" se s'bohet beti, hahahahaha, se nuk po kerkojka tjeter falma_lotin:biggrin: :biggrin:

hajgare po baj, me kupton ti mua, a?

hahaha:tongue:

kalo bukur

Agolli
01-03-07, 14:51
me padurim e pres,.........ket fare Expertin,.........me t'ja dhez nje shpulle apo flakresh te nxehte.........:biggrin: :tongue: :tongue:

Prishtinasja_
01-03-07, 15:07
Me padurim e pres te ndalet shiu :redface::redface:

falma_lotin
01-03-07, 16:06
Me padurim pres qe te shikoj se qfar po shkruajn shoket edhe shoqet e mija .....ju pershendes..

falma_lotin
01-03-07, 16:10
O M...... hajt more shko thuj "te dua" se s'bohet beti, hahahahaha, se nuk po kerkojka tjeter falma_lotin:biggrin: :biggrin:

hajgare po baj, me kupton ti mua, a?

hahaha:tongue:

kalo bukur

I nderuar te pershedes edhe te falminderoj per kete shkres te kupoj ploteshishte edhe jam e pajtimit me mendimin tend,gjithkush e ka at vlersimin e vet,si per mir si per keq un jam e knaqur se e thu mendimin tend.
Edhe ti kalo bukur nje pasdite te kendeshme

Toni3
01-03-07, 17:19
Me padurim pres qe te shikoj se qfar po shkruajn shoket edhe shoqet e mija .....ju pershendes..

Aha, cka deshirone bre zemer te shkruaj! :D

Ok te dua shumeeeeeee

Albanian eX|PerT
01-03-07, 18:40
me padurim e pres,.........ket fare Expertin,.........me t'ja dhez nje shpulle apo flakresh te nxehte.........:biggrin: :tongue: :tongue:
ku ku.... ika...

ihaaa, une sa thash t'vi te kjo kafja, ju menjehere po me permledhni me shpulla:biggrin:

Ah kush je ti, vec une te njoh

dola

Agolli
01-03-07, 19:05
ku ku.... ika...

ihaaa, une sa thash t'vi te kjo kafja, ju menjehere po me permledhni me shpulla:biggrin:

Ah kush je ti, vec une te njoh

dola

...........a je i sigurte 100% ???-------:biggrin: :tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
01-03-07, 19:16
...........a je i sigurte 100% ???-------:biggrin: :tongue: :tongue:
a edhe po pyet, a?

Agolli
01-03-07, 19:20
a edhe po pyet, a?

u nime ti me je expert..............:biggrin:

Albanian eX|PerT
01-03-07, 19:23
u nime ti me je expert..............:biggrin:
mire qe po e dishe hahahahahahahahahhahahaha:tongue:

Agolli
01-03-07, 19:26
mire qe po e dishe hahahahahahahahahhahahaha:tongue:

cka????...............:tongue:

Tomori
01-03-07, 19:27
Me padurim pres edhe nje SIMIT

Toni3
01-03-07, 19:27
Cfare eksperti je ty bre? per femra apo? hahahaha

Albanian eX|PerT
01-03-07, 19:32
Cfare eksperti je ty bre? per femra apo? hahahaha
Expert i gjeneralizuar, porse ne kete rast konkret, me i profesionalizuar jam per ate qe ju e paskeni cekur:biggrin:, hahahahahahahahahahhahahahahahhahaahha...

kete e dine te gjithe, vec kush ma ka xhelozi hahahahahahahahhahaa a eshte keshtu be Agoll?????????????????

Toni3
01-03-07, 19:39
O Expert, nese je ne Prishtine, del neser kah Morena dhe shohim cili eshte me shume ekspert per ate qe kishte cekur ty hahahaha

Agolli
01-03-07, 19:45
Expert i gjeneralizuar, porse ne kete rast konkret, me i profesionalizuar jam per ate qe ju e paskeni cekur:biggrin:, hahahahahahahahahahhahahahahahhahaahha...

kete e dine te gjithe, vec kush ma ka xhelozi hahahahahahahahhahaa a eshte keshtu be Agoll?????????????????

Topi se lune, je nxenes i imi dhe i Rafetit.......:biggrin: :tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
01-03-07, 19:45
O Expert, nese je ne Prishtine, del neser kah Morena dhe shohim cili eshte me shume ekspert per ate qe kishte cekur ty hahahaha
Qy Toni, ala po dyshon, a?

Po kur kam gjujt si expert te Morena,... apo te Stopi n'Gjilan, etj., ju prishtinalit s'keni pas lidhje ma dashni hahahahahahahahahahahaaha:tongue:, e tash po mundoheni mem ba konkurenc, hahahahahahahaha..... :biggrin:

Dil nga Shkupi ti, edhe shiko cka d.m.th. me qene expert i asaj ceshtje qe e paske cek hahahahahahahhahahaha Prof. Albanian eXPert on-line edhe ne rruget e Vardarit hahahahahahaha

ps. i shkupit jam une

albanian expert

Albanian eX|PerT
01-03-07, 19:46
[/color]

Topi se lune, je nxenes i imi dhe i Rafetit.......:biggrin: :tongue: :tongue:
Kallzoj be.....hahahahahahahahhaha

Toni3
01-03-07, 19:48
Shife shife njerin, tregohet i rrezikshem...
Sa per Shkup valla atje eshte boll mire, femra sapo don...
Krejt ne Aleksandra Pallaca e Holiday Inna rijne naten... hahahah

Agolli
01-03-07, 19:48
Kallzoj be.....hahahahahahahahhaha

.............:tongue:
p.s. po i permbahem temes ok.......:wink:

Me padurim e pres nje puthje...........:biggrin:

Albanian eX|PerT
01-03-07, 19:50
Shife shife njerin, tregohet i rrezikshem...
Sa per Shkup valla atje eshte boll mire, femra sapo don...
Krejt ne Aleksandra Pallaca e Holiday Inna rijne naten... hahahah
Mire qe po e dishe hehehehehehehe:tongue:

ps. mos ban reklama hahaahhahahahahah:biggrin:

Albanian eX|PerT
01-03-07, 19:51
me pa durim po pres me i than vetes, hajt qu prej pc-se, se boll nejte ne dardani,....

Toni3
01-03-07, 19:52
Une s'bej reklame, thjesht une po flas dicka cka e perjetoj cdo nate hahahahahaha

Albanian eX|PerT
01-03-07, 19:56
Une s'bej reklame, thjesht une po flas dicka cka e perjetoj cdo nate hahahahahaha
Po ti i rrezikshem be qenke hahahahahahahahahahaahaahahaha

ps. mos i ban reklam atyre hoteleve e pata fjalen hahaha:biggrin:... se mu kan ba bajat tu shkue per nat hahahahaaha e tu pi qaj :tongue:

Toni3
01-03-07, 19:58
Hahahahahahahah

O Expert me duket se jemi takuar ne nje dite ahhahahaha

Albanian eX|PerT
01-03-07, 19:59
Hahahahahahahah

O Expert me duket se jemi takuar ne nje dite ahhahahaha
Ska shans, se une shkoj vetem aty ku shkruan: SPECIALE:biggrin: hahahahahahahahahahahah ku nuk hy tuli far prishtinalije hehehehehehehehehehehhehehehe:tongue:

hajgare po baj, a ....

Toni3
01-03-07, 20:02
Dmth, ty futesh andej kah eshte Слузбен влез

Albanian eX|PerT
01-03-07, 20:04
Dmth, ty futesh andej kah eshte Слузбен влез
.....jo ore, se atje eshte rrezik,... hahahahahaha ajo eshte IZLEZ hahaha e jo VLEZ, hehehehehehehe... aty eshte me ik ma shpejt kur te permledhet kallabllaki hahahahahahhahahahahahahahaha

Toni3
01-03-07, 20:07
Po ty ende pa u fut duash te dalish, ty pse shkon pra ne ato hotele per te pi caj apo per te be dicka hahahahaha

Albanian eX|PerT
01-03-07, 20:09
Hyne thelle be djal... s'jemi te pa cenzur hahahahahahahahahhahahahahaha

Toni3
01-03-07, 20:11
Une a? Ore pse me thuash djale ty mua, plakushit 70 vjec i thuash daje, nga e din se jam djale une? hahahahah

Albanian eX|PerT
01-03-07, 20:13
Po mbase po na perkrah neve cka jemi minoritet... ma murr mendja se je i tille... hahahahah


hhahahah

Ne me te miren moshe qenke heheehehehehehehehehe

Prishtinasja_
06-03-07, 13:15
me shkua ne Prishtine :smile:

falma_lotin
07-03-07, 21:20
Me padurim e pres pergjigjjen tuaj ketu ne FD te nderuar

selvija
12-03-07, 22:00
Te pers ate qe kerkova....

jEtA_1
12-03-07, 22:06
Me padurim po e pres nje nate te qet me endrra

LOJETARI
12-03-07, 22:07
Me padurim po e pres nje nate te qet me endrra

per me pare enderra duhet me fjete hahahahahahahah

selvija
12-03-07, 22:09
per me pare enderra duhet me fjete hahahahahahahahPara endrres me doket se morre nje shut te forte bile.....:biggrin:

LOJETARI
12-03-07, 22:11
Para endrres me doket se morre nje shut te forte bile.....:biggrin:


Me padurim po e pres lojen me ty , mos thuaj se nuk e ke dit hahahahahah

selvija
12-03-07, 22:13
Me padurim po e pres lojen me ty , mos thuaj se nuk e ke dit hahahahahahMe podrum te pers me gacaaaa qe njher te perzhiti mir pastaj provo ate loj se kush po fitonnnn....:tongue:

Albanian eX|PerT
12-03-07, 22:14
Me padurim e pres fillimin e kesaj loje, qe t'ju referoj....!!!!:biggrin:

selvija
12-03-07, 22:18
Me padurim e pres fillimin e kesaj loje, qe t'ju referoj....!!!!:biggrin: E ti nga do te mbahesh..pstaj referon..:biggrin:

Sy_kaltra
12-03-07, 22:18
Dashnin ohohooo :tongue: :biggrin:

LOJETARI
12-03-07, 22:20
Dashnin ohohooo :tongue: :biggrin:

prit ,prit , hahahahahahahahaahahahahahaahahahaa

Albanian eX|PerT
12-03-07, 22:20
Dashnin ohohooo :tongue: :biggrin:
Ah sikur te jem une hahahahahahahhahahahahahahahahha :biggrin:

Albanian eX|PerT
12-03-07, 22:21
E ti nga do te mbahesh..pstaj referon..:biggrin:
Pa referim ska lezet loja. hahahahahahaha :biggrin:

Sy_kaltra
12-03-07, 22:21
:tongue: Gajret djema se ka desht zoti resh forumi qika qy :biggrin:

Albanian eX|PerT
12-03-07, 22:23
:tongue: Gajret djema se ka desht zoti resh forumi qika qy :biggrin:
Nje Sy-kalter e kemi ketu :biggrin: hahahahahahahahahaha ndoshta ka edhe te tjera porse skam pas mundesi te ua shoh syt ahahahahahhaah :tongue:

selvija
12-03-07, 22:24
Pa referim ska lezet loja. hahahahahahaha :biggrin: Hahaha po riktheht ndonje karton i kuq kund....

Albanian eX|PerT
12-03-07, 22:25
Hahaha po riktheht ndonje karton i kuq kund....
LOJETARI i njeh mire rregullat, mendoj se nuk meriton te ndeshkohet me kartelen e kuqe :biggrin:

Sy_kaltra
12-03-07, 22:26
Nje Sy-kalter e kemi ketu :biggrin: hahahahahahahahahaha ndoshta ka edhe te tjera porse skam pas mundesi te ua shoh syt ahahahahahhaah :tongue:


Hajt se qetash tubohen sy-kaltrat ktu,se spo kan qef mu kallxu ato sikur une qe i kan syt e kaltra se ka me killa :biggrin:

selvija
12-03-07, 22:26
:tongue: Gajret djema se ka desht zoti resh forumi qika qy :biggrin:Edhe nuk ngihen hahahahhahahahahaa:tongue:

Albanian eX|PerT
12-03-07, 22:28
Hajt se qetash tubohen sy-kaltrat ktu,se spo kan qef mu kallxu ato sikur une qe i kan syt e kaltra se ka me killa :biggrin:
Por prap se prap, me ty nuk e nderroj asnjeren :biggrin: ... sepse syt e tu, me kane selmuar, e dot qe mbyllen plaget :tongue:

selvija
12-03-07, 22:29
LOJETARI i njeh mire rregullat, mendoj se nuk meriton te ndeshkohet me kartelen e kuqe :biggrin: Po sikurishte se njeh se eshte LOJTARE..per fat te keq aspak nuk e njoh ate loj ..ana deri maksimum do mundoj ta fitoj edhe pse nuk jam futbolliste...por nje kohe kam qen basktbolliste e di edhe une do shutaaaaaa te forte....:tongue:

Albanian eX|PerT
12-03-07, 22:30
Po sikurishte se njeh se eshte LOJTARE..per fat te keq aspak nuk e njoh ate loj ..ana deri maksimum do mundoj ta fitoj edhe pse nuk jam futbolliste...por nje kohe kam qen basktbolliste e di edhe une do shutaaaaaa te forte....:tongue:
Pse, a futboll e keni ndermend te luani? :biggrin:

e_martumja
13-03-07, 22:32
me pa durim e pres dikend !!

selvija
13-03-07, 22:49
me pa durim e pres dikend !!oJ e martumja valla shko flej shlire se kush se paska nejt me ardh bile ngihemi gjum hahaha