PDA

View Full Version : Tė takohemi me buzėqeshje!


Faqet : [1] 2

Psikologu
24-07-05, 21:42
Te takohemi cdo here me buzqeshje , buzqeshja eshte fillimi i cdo dashurie.

Murgesha
24-07-05, 21:50
Ashtu le tė mbetet pra.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Flaka_1
24-07-05, 22:10
po por te rralle jane ata qe ne fytyre te tyre pushon buzeqeshja :!:
me dashuri flaka

Kercovari
24-07-05, 22:18
E une qe qesh edhe kur flej? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-07-05, 22:20
E une qe qesh edhe kur flej? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sigurisht tė xiglojnė nė ėndėrr, e pėr ate qesh nė gjumė. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
24-07-05, 22:27
E une qe qesh edhe kur flej? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sigurisht tė xiglojnė nė ėndėrr, e pėr ate qesh nė gjumė. :lol: :lol: :lol:

Mos vete,kam frike te me marre gjumi :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
24-07-05, 23:23
Te takohemi cdo here me buzqeshje , buzqeshja eshte fillimi i cdo dashurie.

Pershendetjet per temen,Psikologu i nderuar.

:P

dr1ta
24-07-05, 23:32
:) :) :)

Gentiana
24-07-05, 23:52
A ka gje me te mire se nje buzeqeshje,sidomos i femijeve te vegjel si esht ky?!
http://www.kinderwelten.de/information/rundumsbaby/bilder/baby.jpg

Diana007
25-07-05, 11:13
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A duhet vetem me qesh kur te hysh ketu a :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Psikologu
25-07-05, 12:51
Dikush e mban buzqeshjen ne zemer, dikush ne fytyr , e dikush ne te dyjat.

Kercovari
25-07-05, 14:28
Valla ky bilbil se mban dote si une. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.jippedeboer.nl/foto%B4s/maand%2010%20franse%20tuin.jpg Qeshu babush te lumte! :lol:

Psikologu
25-07-05, 14:34
Te takohemi cdo here me buzqeshje , buzqeshja eshte fillimi i cdo dashurie.

Pershendetjet per temen,Psikologu i nderuar.

:P


Nderi qoft me ju cdo here , shume i nderuari turisti.

laliloli
25-07-05, 14:37
Ju pershendes te gjitheve duke buzeqeshur :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
25-07-05, 15:11
Edhe une te pershendes lali,poashtu duke qeshur,po s`di pse. :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
25-07-05, 16:29
:P Buzeqeshja ėshtė dhurata mė e pastėrt dhe mė e sinqert. :P

Psikologu
03-08-05, 21:44
Buzqeshja eshte shenje dashurie , kush kuj po i buzqeshet tash per momentin ketu ne FD.

DEA
03-08-05, 22:09
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
03-08-05, 22:18
:P :P :P :P

laliloli
03-08-05, 22:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sot me buzeqeshet me shume se qdo here sepse DEa eshte ne mesin tone

Murgesha
03-08-05, 22:30
Pranoni njė buzėqeshje tė ėembėl tė gjithė prej meje.

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/i020.gif

DEA
03-08-05, 22:33
Hajr ishalla sa te keshnen sonte, edhe pse pak dhembje koke kame :lol: :lol:

Murgesha
03-08-05, 22:35
Hajr ishalla sa te keshnen sonte, edhe pse pak dhembje koke kame :lol: :lol:

Hajt moj mos u merakos, eja mė shpesh nė Dardani, e tė bahen tė qeshmet si aspirina. :wink:

laliloli
03-08-05, 22:36
Hajr ishalla sa te keshnen sonte, edhe pse pak dhembje koke kame :lol: :lol:

Kush po te pyet per dhembjen e kokes ,ke mendejt deri sa te themi ne boll,e ke me na treguar me buzeqeshje se si ke kaluar me akademikun ne deti

DEA
03-08-05, 22:37
Hajr ishalla sa te keshnen sonte, edhe pse pak dhembje koke kame :lol: :lol:

Kush po te pyet per dhembjen e kokes ,ke mendejt deri sa te themi ne boll,e ke me na treguar me buzeqeshje se si ke kaluar me akademikun ne deti
www.mshurdhofsh.de

GURI SYLAJ
03-08-05, 22:40
Me buzeqeshe buzeqeshni vec me kesh mos keshni - pernjemend nuk e dij a jan njejt keto te dya apo jo?

DEA
03-08-05, 22:42
Me buzeqeshe buzeqeshni vec me kesh mos keshni - pernjemend nuk e dij a jan njejt keto te dya apo jo?
jo

laliloli
03-08-05, 22:42
Hajr ishalla sa te keshnen sonte, edhe pse pak dhembje koke kame :lol: :lol:

Kush po te pyet per dhembjen e kokes ,ke mendejt deri sa te themi ne boll,e ke me na treguar me buzeqeshje se si ke kaluar me akademikun ne deti
www.mshurdhofsh.de

te shurdhovt i miri hė

Murgesha
03-08-05, 22:46
www.mshurdhofsh.de

Kuku po moti kohė se paskam vizituar mė shurdhofsh.com :lol: :lol:

Dreni30
03-08-05, 22:54
Me mire se me u taku duke qeshur nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
04-08-05, 12:07
U pershendes te gjithve duke qeshur..kaloni mire kudo qe te jeni.

http://photos1.blogger.com/img/243/1782/1024/alfred.jpg

Flaka_1
05-08-05, 15:56
Dikush e mban buzqeshjen ne zemer, dikush ne fytyr , e dikush ne te dyjat.

I nderuari Psikolog vertet e ke me vend! ju flm
Jam njera nder ato qe mbaj buzeqeshjen ne zemer & fytyr !
me dashuri flaka!

laliloli
05-08-05, 16:00
Dikush e mban buzqeshjen ne zemer, dikush ne fytyr , e dikush ne te dyjat.

I nderuari Psikolog vertet e ke me vend! ju flm
Jam njera nder ato qe mbaj buzeqeshjen ne zemer & fytyr !
me dashuri flaka!

Mendoj se buzeqeshja fytyr_zemer shkojne paralelisht

Hajt pra keni nje buzekeshje nga une :lol: :lol: :lol:

Psikologu
05-08-05, 19:56
Dikush e mban buzqeshjen ne zemer, dikush ne fytyr , e dikush ne te dyjat.

I nderuari Psikolog vertet e ke me vend! ju flm
Jam njera nder ato qe mbaj buzeqeshjen ne zemer & fytyr !
me dashuri flaka!

E nderuara Flaka!
Pasi qe i keni te dyjat , atehere keto ju bejn si nje njeri me dashuri te madhe ne te gjitha sferat, dhe ju sjellin limturi te pa pershkruar!
Urime per ju.

Flaka_1
05-08-05, 21:15
Dikush e mban buzqeshjen ne zemer, dikush ne fytyr , e dikush ne te dyjat.

I nderuari Psikolog vertet e ke me vend! ju flm
Jam njera nder ato qe mbaj buzeqeshjen ne zemer & fytyr !
me dashuri flaka!

E nderuara Flaka!
Pasi qe i keni te dyjat , atehere keto ju bejn si nje njeri me dashuri te madhe ne te gjitha sferat, dhe ju sjellin limturi te pa pershkruar!
Urime per ju.

Eshte shume - shume e vertet kjo qe thuani I nderuari PSIKOLOG
Te gjithe hamenden se une nuk kam vertet buzeqeshje ne zemer po ashtu edhe ne fytyr. dhe vertet me sjell lumturi , dhe te gjithe me thone se kam buzeqeshje fantastike, dhe me bejne pyetje si eshte e mundur buzqeshja rilekse per here ne fytyr.? por kam menddimin se njeriu si eshte ne shpirte ashtu edhe ne fytyr, ose te them leksikoni i thellesis se shpirtit eshte fytyra, apo pasqyra e shpirtit eshte fytyra....!
Ndoshta sa do pak me kuptoni i nderuar !
me dashuri flaka

Psikologu
05-08-05, 21:48
Flaka shkruajti:

leksikoni i thellesis se shpirtit eshte fytyra, apo pasqyra e shpirtit eshte fytyra....!

As topi se lun kete thenje aq te bukur e nderuar.

doGzona
09-08-05, 06:29
http://img65.imageshack.us/img65/7575/showingoffthatbody329x4660lw.jpg

Flaka_1
23-08-05, 22:24
Flaka shkruajti:

leksikoni i thellesis se shpirtit eshte fytyra, apo pasqyra e shpirtit eshte fytyra....!

As topi se lun kete thenje aq te bukur e nderuar.

flm i nderuar psikolog qe sa do ku do ke nje mendim te perbashket :!:
me dashuri flaka :arrow:

Urata
23-08-05, 22:57
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

Gentiana
17-11-05, 19:50
Edhe njė buzėqeshje e vogėl nė buzėt tua, gėzon zemrėn. Buzėqeshju vetvetės derisa nuk e heton qė ėshtė larguar serioziteti i rėndomtė. Buzėqeshju vetvetės, derisa nuk e ngroh zemrėn me shkėlqimin e fytyrės sate. Atėherė shko dhe shndritė me buzėqeshjen tėnde. Buzėqeshja jote e ka pėr detyrė ta realizojė veprėn e mrekullueshme pėr Zotin. Buzėqeshju fytyrave tė lanuna, fytyrave tė pikėlluara, tė sėmuara, fytyrave tė freskėta dhe tė reja, por edhe atyre tė vjetra dhe tė rrudhura. Buzėqeshju pandėrpre familjė sate, miqėve tu.
Numėroj buzėqeshjet qė i ka prodhuar buzėqeshja jote tek tė tjerėt gjatė njė dite. Ky numėr do tė tregojė sa herė e ke zgjuar gėzimin tek tė tjerėt, knaqėsinė, shpresėn, kurajon, besimn nė zemrat e tjerėve. Buzėqeshja jote mund tė jep jetė tė re, shpresėn dhe kurajon tė lodhurve, tė sėmuarve, zemrave tė dėshpruara. Buzėqeshja jote mund tė ndihmojė shumė njerėzit. Por kujdes nga buzėqeshja ironike!

Me pelqej ky shkrim, dhe mendova se esht mire ta vendosi ketu.

Marrur nga www.forumkatolik.com

Diana007
30-11-05, 08:28
Sot diqka jam zgju ne qef :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FrEsKiA
04-01-06, 00:24
Sy me sy, dore mbi dore, krahe per krahe, hap mbas hapi te gjitha te percillen vetem me nje buzeqeshje, e cila simbolizon ....!

loni19
04-01-06, 00:31
Buzeqeshja eshte dhurate, eshte lemoshe, dashuri,...

Dreni30
04-01-06, 00:46
Te buzeqeshesh, do te thot te duash, te respektoshe, te kesh mirekuptim, deshire, bisede dhe kuptohet afri me shume. Mbi te gjitha...........

vjeshta
12-01-06, 00:21
Buzeqeshni edhe nese keni nje buzeqeshje te trishtuar,se edhe me e trishtuar eshte qe te mos dhuroni buzeqeshje. :( :)

turisti
12-01-06, 00:24
Buzeqeshni edhe nese keni nje buzeqeshje te trishtuar,se edhe me e trishtuar eshte qe te mos dhuroni buzeqeshje. :( :)

:P Hahahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahahaahaha hahahaahahahahaahahahaha. :P :lol:

vjeshta
12-01-06, 00:28
Buzeqeshni edhe nese keni nje buzeqeshje te trishtuar,se edhe me e trishtuar eshte qe te mos dhuroni buzeqeshje. :( :)

:P Hahahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahahaahaha hahahaahahahahaahahahaha. :P :lol:
:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D

ninnela
12-01-06, 11:45
Te pergezoj per temen i nderuar :D :D :wink:

e_martumja
12-01-06, 14:33
Erdha ne takim me buzqeshje por me duket askush nuk te koka ketu

rafet llapjani
12-01-06, 14:38
Hajde ketu ne zabel te llapit jo qe kemi mu buzqesh e_martumja po kemi mu qkoklu tu kesh se edhe zjermin e kam dhez ahahahahahahahahah

e_martumja
12-01-06, 14:52
Hajde ketu ne zabel te llapit jo qe kemi mu buzqesh e_martumja po kemi mu qkoklu tu kesh se edhe zjermin e kam dhez ahahahahahahahahah


qe erdhaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
12-01-06, 16:46
Hajde ketu ne zabel te llapit jo qe kemi mu buzqesh e_martumja po kemi mu qkoklu tu kesh se edhe zjermin e kam dhez ahahahahahahahahah


qe erdhaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Ku ? po e dallashit udhe e po shkon ne :lol: Zabel Baces Brahim..... :lol:

Barbaroza
12-01-06, 17:35
:)

rafet llapjani
12-01-06, 17:40
A ja nise Barbaroz mu buz qesh pash kuranin mos u buzqesh se mos po te grabit baci ahahahahahahahahahahhh

Barbaroza
12-01-06, 18:06
A ja nise Barbaroz mu buz qesh pash kuranin mos u buzqesh se mos po te grabit baci ahahahahahahahahahahhh

Cili Bac? :roll: Ai Baci a nuk ishte i anes sone a? :roll: :lol:

rafet llapjani
12-01-06, 18:09
Jo bre po i berishve eshte baci breeee hahahahahahahahahahahh

Barbaroza
12-01-06, 18:11
Jo bre po i berishve eshte baci breeee hahahahahahahahahahahh

Eh pra,mire qenka puna.Rri larg ti e mos u perzij fort! :lol: :lol:

Domira
13-01-06, 12:43
Kesh tu :D po s'pe di cili koka Baci :roll: :lol:

Murgesha
13-01-06, 13:22
:lol: :lol: :lol: :lol: :D

e_martumja
13-01-06, 23:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
14-01-06, 01:05
[b]Barbaroza shkrujti;Eh pra,mire qenka puna.Rri larg ti e mos u perzij fort! a mos mu perzi aaa po mus po te marrin berisht breeeeeeeeeee :lol: :lol:

Barbaroza
14-01-06, 22:03
[b]Barbaroza shkrujti;Eh pra,mire qenka puna.Rri larg ti e mos u perzij fort! a mos mu perzi aaa po mus po te marrin berisht breeeeeeeeeee :lol: :lol:

E cka po thua ti kusheri,cili fis eshte me i mire,i krasniqes a i berisheve?Per cilin je dakord me e dhene kusheriren?

Psikologu
21-01-06, 00:31
NUk guxon te na mungon buzqeshja , ajo ėshte forca e jetes dhe qetesimi i shpirtit.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
27-01-06, 22:55
Buzeqeshni edhe nese keni nje buzeqeshje te trishtuar,se edhe me e trishtuar eshte qe te mos dhuroni buzeqeshje te trishtuar :( :)

vjeshta
28-01-06, 23:58
Buzqeshja nuk e varferon ate qe e jepe ,por e pasuron ate qe e merr
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja
29-01-06, 00:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lona
10-02-06, 09:56
hahahahahahahahahehehehehhhhehhiiihihihihihihihihi ihhiihih
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

rafet llapjani
10-02-06, 10:03
[b]Barbaroza shkrujti;Eh pra,mire qenka puna.Rri larg ti e mos u perzij fort! a mos mu perzi aaa po mus po te marrin berisht breeeeeeeeeee :lol: :lol:

E cka po thua ti kusheri,cili fis eshte me i mire,i krasniqes a i berisheve?Per cilin je dakord me e dhene kusheriren?


Krasniqes oj kusherin :lol: :lol: :lol:

Marigona-KS
10-02-06, 10:17
:lol: :lol: :D :P hahahah e hihihi per ju

Tomori
10-02-06, 14:33
hahahahahahahahahehehehehhhhehhiiihihihihihihihihi ihhiihih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Lona ben hahahahahahahahahehehehehhhhehhiiihihihihihihihihi ihhiihih
i thote Tomorit eja mputhe :lol: :lol: :lol:

Psikologu
10-02-06, 14:39
Fytyrat e buzqeshura tregojnė miresin shpirterore ....

Lona
10-02-06, 15:20
hahahahahahahahahehehehehhhhehhiiihihihihihihihihi ihhiihih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Lona ben hahahahahahahahahehehehehhhhehhiiihihihihihihihihi ihhiihih
i thote Tomorit eja mputhe :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sa dine te zbulosh enigmat e fjaleve ani tomor ani :lol: :lol: :lol: :lol:

Tomori
10-02-06, 22:35
hahahahahahahahahehehehehhhhehhiiihihihihihihihihi ihhiihih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Lona ben hahahahahahahahahehehehehhhhehhiiihihihihihihihihi ihhiihih
i thote Tomorit eja mputhe :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sa dine te zbulosh enigmat e fjaleve ani tomor ani :lol: :lol: :lol: :lol:
Po normalishte qe ta njofe shpirtin moj couco
hani mori couco me belin e holl..hahahaha
ojjjjj Lona ta hongsha loqken :lol: :lol: :lol: :lol:

Lona
13-02-06, 09:56
Po normalishte qe ta njofe shpirtin moj couco
hani mori couco me belin e holl..hahahaha
ojjjjj Lona ta hongsha loqken :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
23-06-06, 09:24
Normal qe dua te takohemi me buzeqeshje ose nuk ka nevoje qe te takohemi.:smile:

Diana007
23-06-06, 16:40
Normal qe dua te takohemi me buzeqeshje ose nuk ka nevoje qe te takohemi.:smile:


:smile: :wink:

turisti
23-06-06, 23:53
:smile: :wink:

:smile: :smile:

turisti
24-06-06, 21:59
Me buzeqeshje dhe gezim,a ban edhe me lote......te grave.....:smile:

Murgesha
24-06-06, 22:49
Me buzeqeshje dhe gezim,a ban edhe me lote......te grave.....:smile:

Pse more a vetėm gratė derdhin lotė a??

turisti
24-06-06, 23:27
Pse more a vetėm gratė derdhin lotė a??

Jane lotet e gezimit.....:smile: :smile:

e_martumja
24-06-06, 23:27
Te takohemi me buzeqeshje ne Ferizaj me 16 korrik :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Murgesha
24-06-06, 23:50
A bon me i ruajtė buzėqeshjet pėr takim nė Gjilan me 15 Gusht??:biggrin:

e_martumja
24-06-06, 23:55
A bon me i ruajtė buzėqeshjet pėr takim nė Gjilan me 15 Gusht??:biggrin:vallahi une me 14 korrik do ti lo buzeqeshjet e ti merri me 15 gushthummmmm kam mu knaq at nate veq tu dridhav kam me ndejt, kam mi kall gjilangji mi tregu qysh vallzohet ahahaha

Murgesha
24-06-06, 23:59
O kot e ke se si dridhemi ne Gjilanasit rrallė kush nga Kosova din ashtu.
Po ska dert se tė kqyrmi e kėnaqemi tuj qesh kur tė shofim qė s`po ja ke haber dridhjeve.:biggrin: :biggrin:

e_martumja
25-06-06, 00:02
O kot e ke se si dridhemi ne Gjilanasit rrallė kush nga Kosova din ashtu.
Po ska dert se tė kqyrmi e kėnaqemi tuj qesh kur tė shofim qė s`po ja ke haber dridhjeve.:biggrin: :biggrin:


ahahahhaahha me shurrdhofsh ti mu luje zhada luje ahahhaa

Murgesha
25-06-06, 00:03
O e kemi hjekė mode Zhaden mooootiiiiiiiiiiii ne Gjilanasit.....:biggrin: :biggrin: :biggrin:

e_martumja
25-06-06, 00:04
O e kemi hjekė mode Zhaden mooootiiiiiiiiiiii ne Gjilanasit.....:biggrin: :biggrin: :biggrin:qysh e pati emrin ajo tjetra me F :biggrin: amo kjo veq guhen qe po dike me rrotullu belin hiq hahaha U knaq Kosova tu shiku seriala ....

Murgesha
25-06-06, 00:06
qysh e pati emrin ajo tjetra me F :biggrin: amo kjo veq guhen qe po dike me rrotullu belin hiq hahaha U knaq Kosova tu shiku seriala ....

E po, po mėsohemi si me buzėqesh me stile........:biggrin: :biggrin:

turisti
25-06-06, 17:27
Te takohemi me buzeqeshje ne Ferizaj me 16 korrik :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Qy kjo,te takohemi,te takohemi,ok,por ne sa ora,sepse nuk muj me prit tere diten,heheheheheheheheeheheheheeheheheheehehehehee heheheheheheehehehehehe.

e_martumja
25-06-06, 21:56
Qy kjo,te takohemi,te takohemi,ok,por ne sa ora,sepse nuk muj me prit tere diten,heheheheheheheheeheheheheeheheheheehehehehee heheheheheheehehehehehe.Ne ora 19h mbasi po han shumeeeeee keshtu ki kohe deri 24h ahahahhahaa

turisti
25-06-06, 22:04
Ne ora 19h mbasi po han shumeeeeee keshtu ki kohe deri 24h ahahahhahaa

Qyqy,ku don me me sakatue,po a din qe skaraxhiu nuk mundet m'i krye re gjithat porosite,paaaaaaaaaaaaaaaa,ksaj i thojne SKANDAL.....:frown:

e_martumja
25-06-06, 22:08
Qyqy,ku don me me sakatue,po a din qe skaraxhiu nuk mundet m'i krye re gjithat porosite,paaaaaaaaaaaaaaaa,ksaj i thojne SKANDAL.....:frown:skaraxhiuuuuuu edhe gjepin po dojka me ta sakatu ahahhaaha

turisti
25-06-06, 22:09
skaraxhiuuuuuu edhe gjepin po dojka me ta sakatu ahahhaaha

Nejse,per ēdo rast do ta marr me vehti pitalken dhe 10 ēebape,hahahahahaahahahahahahaahhahahahahaahahahah ahahaahahahahahahaahahah.

e_martumja
25-06-06, 22:16
Nejse,per ēdo rast do ta marr me vehti pitalken dhe 10 ēebape,hahahahahaahahahahahahaahhahahahahaahahahah ahahaahahahahahahaahahah.ahahahahhahaha allaile qe une ta paguj veq mos na skuq ahahhaa

turisti
25-06-06, 22:18
ahahahahhahaha allaile qe une ta paguj veq mos na skuq ahahhaa

A ka numer tel. qai skaraxhiu ??,heheheheheheheheheheheheeheheheheheheh.

e_martumja
25-06-06, 22:20
A ka numer tel. qai skaraxhiu ??,heheheheheheheheheheheheeheheheheheheh.me siguri por nuk ja njof veq timin e njof ahahhaha apo don ??

turisti
25-06-06, 22:23
me siguri por nuk ja njof veq timin e njof ahahhaha apo don ??

PO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahaha hahaahahahahahaahahahahahahahahaha.

e_martumja
25-06-06, 22:26
PO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahaha hahaahahahahahaahahahahahahahahaha.


ahahahahhahahaha a ban te burrit me ta dhon ahahhahahhaa

turisti
25-06-06, 23:22
ahahahahhahahaha a ban te burrit me ta dhon ahahhahahhaa

Pse a E KA mobila ????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahaahahahaha.

turisti
25-06-06, 23:23
ahahahahhahahaha a ban te burrit me ta dhon ahahhahahhaa

AMA me buzeqeshje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahahaha.

e_martumja
25-06-06, 23:30
Pse a E KA mobila ????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahaahahahaha.Te dyte kemi :biggrin: :biggrin: :biggrin:

turisti
25-06-06, 23:33
Te dyte kemi :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Po merrni naj shkurtelidhje,heheheheheheheh. A ban ai me ta dhone ty e ti mua ???,ehheehehhehehehehehehehehe.

e_martumja
25-06-06, 23:39
Po merrni naj shkurtelidhje,heheheheheheheh. A ban ai me ta dhone ty e ti mua ???,ehheehehhehehehehehehehehe.


ncukkkkkkkkkkkkkkkkk

Guri i madh
25-06-06, 23:46
qeshu rini qeshu bota esht e jote qeshu rini qeshu zemer gezim plote qeshja esht zgjatje e jetes .

ju pershendes me buz qeshje

turisti
26-06-06, 12:38
ncukkkkkkkkkkkkkkkkk

Qysh i bjen kjo SHQIP,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahaahahahaha.

turisti
26-06-06, 12:39
qeshu rini qeshu bota esht e jote qeshu rini qeshu zemer gezim plote qeshja esht zgjatje e jetes .

ju pershendes me buz qeshje

Flm i nderuar.Buzeqeshja ēofte gjithmone me ty. :smile: :smile:

halla e madhe
26-06-06, 20:18
Qe edhe prej meje nje buzeqeshje per kete ODE:tongue: :tongue:

jadore
26-06-06, 20:50
.. ( e valla) ...Qdo here ju takova me buzeqeshje , tjeter qe ju nuk me shikuat ....(hahahaha)

Paradox_13
26-06-06, 20:54
.. ( e valla) ...Qdo here ju takova me buzeqeshje , tjeter qe ju nuk me shikuat ....(hahahaha)

Po si te shihnim ato buzqeshja me drite te fikur o miss Jador.:tongue:

jadore
26-06-06, 21:06
Po si te shihnim ato buzqeshja me drite te fikur o miss Jador.:tongue:

...mire e the Paradox ,sapo vrejta qe nen nickun tim nuk figuron avetar ....!

(........nuk reflektojne shkronjat e mija buzeqeshje ..???...........hahahaha)

turisti
26-06-06, 21:29
...mire e the Paradox ,sapo vrejta qe nen nickun tim nuk figuron avetar ....!

(........nuk reflektojne shkronjat e mija buzeqeshje ..???...........hahahaha)

Shkrimet e juaja e nderuar - reflektojne. :smile: :smile:

Guri i madh
28-06-06, 00:32
buzqeshja edhe perqeshja jan dy gjera te kunderta gjdo her kur kam has ne buzqeshje kam qesh gjdo her kur kam has ne perqeshje kam perqesh fusha ka SY mali ka VESH

turisti
29-06-06, 11:29
Te takohemi me BUZĖQESHJE DHE BUZĖQESHJA LE TE JETOJE GJITHMONE NE TAKIMET DHE KOMUNIKIMET TONA.:smile: :smile: :smile: :smile:

Murgesha
29-06-06, 11:41
-"Buzėqeshja ėshtė arma e njeriut mes njerėzve," - andaj tė takohemi ēdo herė me buzėqeshje ashtu siē po na porosit i madhi Turist.

LOJETARI
29-06-06, 11:46
-"Buzėqeshja ėshtė arma e njeriut mes njerėzve," - andaj tė takohemi ēdo herė me buzėqeshje ashtu siē po na porosit i madhi Turist.

Hajde Murgeshe t “ia futim nje rafal me kete armen tone (me leje e pa leje ) Turistit deri sa ta rrezojme per toke hhahahahahaha..........

Murgesha
29-06-06, 12:00
Ja vlen tė mundohemi Lojėtari, por kam frigė se nuk ja arrijmė me e rrėzu pėr toke, se ka qeshje specifike qė e dallon nė mesin tonė. :biggrin:

turisti
29-06-06, 14:06
-"Buzėqeshja ėshtė arma e njeriut mes njerėzve," - andaj tė takohemi ēdo herė me buzėqeshje ashtu siē po na porosit i madhi Turist.


Teper mire e ke shkruar,e nderuar.

Shifet se kush ka stil se jo mahi per t'i zgjedh fjalet e duhura ne vend te duhur.:smile: :smile: :smile: :smile:

turisti
30-06-06, 12:16
Hajde Murgeshe t “ia futim nje rafal me kete armen tone (me leje e pa leje ) Turistit deri sa ta rrezojme per toke hhahahahahaha..........


Te qeshurat jane e vetmja " sėmundje " qe ua deshiroj dhe tjerve,

hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaaha hahahahaah.

Domira
30-06-06, 14:17
Mvaret me cfare buzeqeshje se o kogja marifet me dite me buzeqesh.
Ka buzeqeshje qe te kenaqin edhe asosh qe te zorit qe ban vaki edhe exhelin ia bin njerit.
Per ata qe buzeqeshja eshte e imponuar (demek qy se po une qas mas baj kishe tu buzeqesh) le qe hiq nuk iu rin mire po edhe te demshme per ambientin, nuk jane ekologjike.

p.s.me dit ju qe jam tu plas qe spo muj me kesh per ket shkrim, shkyhi tu kesh.........
http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gif

Artisti
02-07-06, 12:17
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:.

turisti
30-08-06, 19:45
Te takohemi de,se koha edhe ashtu shpejte po kalon a kohe per takim eshte krejt me pak.........:frown: :frown: :frown: :frown:

turisti
01-09-06, 14:15
Te takohemi me buzeqeshje dhe pas takimit le te jet - buzeqeshja-.

TURISTI.

halla e madhe
11-09-06, 06:41
Ja nje buzeqeshje nga une...:wink: :wink: :wink:

Murgesha
11-09-06, 17:26
http://www.denhvideklat.dk/smiley/store-smiley/Foto/115.gif

Veq kush ma ka inati se buzėqeshja ime mė e mirė se e tė gjithėve.

http://www.denhvideklat.dk/smiley/store-smiley/Foto/150.gif

e_martumja
11-09-06, 17:37
Murgesha mos te vjen inati se e imja ma e mire!!!


por spo qes foto se po e merr naj kush buzeqeshjen time msysh :biggrin: :biggrin:

Sy_kaltra
15-10-06, 21:20
Ooo ti ..Hajde se qetu koka buzqeshja hahahahahahhahaaaaaaaaa

Ktu a ban me qesh a veq kshtu Buzqeshje me ju qu flokt njerzve ??ahhahahahhaaaa

turisti
15-10-06, 21:23
Ooo ti ..Hajde se qetu koka buzqeshja hahahahahahhahaaaaaaaaa

Ktu a ban me qesh a veq kshtu Buzqeshje me ju qu flokt njerzve ??ahhahahahhaaaa

E ku mbeti TAKIMI me buzeqeshje ????,heheheheheh.........

Paradox_13
15-10-06, 21:24
Ooo ti ..Hajde se qetu koka buzqeshja hahahahahahhahaaaaaaaaa

Ktu a ban me qesh a veq kshtu Buzqeshje me ju qu flokt njerzve ??ahhahahahhaaaa

Shtttttttttt.....!mos e zgjojm te martuaren nga gjumi....:smile:

Sy_kaltra
15-10-06, 21:25
aaaaa.Ok psssstt kadal :-)

turisti Takimi ka dal me Buzqeshjen ..ahhahahaaa

turisti
15-10-06, 21:27
aaaaa.Ok psssstt kadal :-)

turisti Takimi ka dal me Buzqeshjen ..ahhahahaaa


Kujtova buzeqeshja ne takim.......:biggrin:

Guri i madh
15-10-06, 21:27
shum kujt i buzqesha e si monedh kusuri pranova injorime

Murgesha
15-10-06, 21:43
Buzėqesh pa u ndal o Guri i Madh se vje koha qė ti kėrkojnė ato monedha injorimi me ja u kthyer me kamatė.

vjeshta
15-10-06, 21:51
Nje buzeqeshje te pafateve :tongue:

Paradox_13
15-10-06, 21:54
Kush ma morri buzqeshjen...?????????

Murgesha
15-10-06, 21:54
Nje buzeqeshje te pafateve :tongue:

uffffffff sqenka pėr mua. :redface:

Guri i madh
15-10-06, 22:01
Buzėqesh pa u ndal o Guri i Madh se vje koha qė ti kėrkojnė ato monedha injorimi me ja u kthyer me kamatė.


nuk jam komecionalist me profesion se nuk e di sa % esht kamata apo interesi haaaa pak hajgare

Sy_kaltra
15-10-06, 22:02
Spo buzqeshna ma se po don mem dal idhnim!!

Murgesha
15-10-06, 22:09
Spo buzqeshna ma se po don mem dal idhnim!!

Ani moj le tė zgjasė sa tė zgjasė e pastaj edhe hidhėrimin mė lehtė e pėrballon.

Murgesha
15-10-06, 22:09
nuk jam komecionalist me profesion se nuk e di sa % esht kamata apo interesi haaaa pak hajgare

Ha, hahahaaaaaaaaaa kryesorja tė buzėqeshim e pastaj interesi na vjen vetiu.:biggrin: :biggrin:

Diana007
17-10-06, 14:01
Ku me qesh ku spo me qeshet :biggrin:

turisti
17-10-06, 16:42
Ēdo takim me njerez qe komunikoj ne net,normal qe do te zhillohet pa tjeter me buzeqeshje te gjate me momentet e paharuara dhe shume humor.:smile: :smile: :smile: :smile:

vjeshta
17-10-06, 18:34
Nje buzeqeshje te kopjuar

Hhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahhahahaahahahahah :biggrin:

turisti
17-10-06, 18:39
Nje buzeqeshje te kopjuar

Hhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahhahahaahahahahah :biggrin:

:rolleyes: :rolleyes:

vjeshta
17-10-06, 18:44
:rolleyes: :rolleyes:

Nganjeher thojn se kopja del ma emire se origjinali ,por ...........:frown:

turisti
17-10-06, 18:47
Nganjeher thojn se kopja del ma emire se origjinali ,por ...........:frown:Ēajo dhe me habiti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahaha.

vjeshta
17-10-06, 19:01
Ēajo dhe me habiti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahaha.

Mos xhelozove hehheheehehehehhehe :tongue:

turisti
17-10-06, 19:38
Mos xhelozove hehheheehehehehhehe :tongue:Gati se - po,hehehehehehehehehehehe.:tongue:

Sy_kaltra
05-11-06, 15:31
Ha Ha Ha Enter :rolleyes:

Virti
05-11-06, 15:53
jam duke ushtruar buzeqeshjen... :biggrin:

Dreni30
05-11-06, 17:05
Gjithesesi duhet te takohemi me buzeqeshje, bile duhet te mundohem te jem sa me i qeshur nga gezimi qe te ju takoj.

e_martumja
05-11-06, 21:14
A thu kur do te takohemi bre me at buzeqeshje se koha po ec e mu rrudhat po me shtohen ahahaha

turisti
06-11-06, 00:43
A thu kur do te takohemi bre me at buzeqeshje se koha po ec e mu rrudhat po me shtohen ahahaha

Nashta ke kalue perrethe buzeqeshjes,hmmmmmmmmmmmmmmm:biggrin:

halla e madhe
07-11-06, 16:26
ja pra une erdha me nje:smile:

GURI SYLAJ
07-11-06, 19:46
Te takohemi me buzeqeshje eshte mire por edhe me mire eshte qe edhe te ndahemi me buzeqeshje sepse eshte shenje per nje takim tjeter!!!!!!!!!!!

Drinni
07-11-06, 19:54
Te takohemi me buzeqeshje eshte mire por edhe me mire eshte qe edhe te ndahemi me buzeqeshje sepse eshte shenje per nje takim tjeter!!!!!!!!!!!


Tė takohemi me buzqeshje ėshtė mirė, e edhe mė mirė tė ndahemi me buzqeshje !
Por kam friken nganjėher se kur konfrontohemi diku e tėra bie nė ujė e tė bėn armik tė pėrbetuar .
Nga ana tjeter shoqėrimi i tepert:wink: tė ndalė nė atake aty ku mendon ndryshe:eek:

Dea_A
07-11-06, 19:59
:smile: :smile: :smile: .....................

Drinni
07-11-06, 20:04
:smile: :smile: :smile: .....................

Po de Dea_A 201

Dea_A
07-11-06, 20:07
Po de Dea_A 201


Plotesisht e sakte :wink::tongue: !

GURI SYLAJ
07-11-06, 20:39
Te takohemi me buzeqeshje por edhe takimi e edhe buzeqeshja ...me mase!

Dea_A
07-11-06, 20:45
Te takohemi me buzeqeshje por edhe takimi e edhe buzeqeshja ...me mase!

Edhe buzeqeshjet te maten ???:smile:
Apo edhe kjo eshte ajo fjala e nenes shqipetare e friguar gjithehere nga te papriturat :
MOS QESHNI SE JU DEL HIDHERIM..........

Te e nderojm me mire :
BUZEQESHJA SJELL GEZIM ........:smile:

GURI SYLAJ
07-11-06, 20:48
Por edhe ne fjalen e Nenes Shqiptare ka dicka .Ate e tha nga pervoja e jo nga loja....!

vjeshta
07-11-06, 22:22
Buzeqeshja pasuron ate qe e merr dhe nuk e varferon ate qe e jepe .:smile:

Virti
07-11-06, 22:25
tash po e dijė perse kam mbete keshtu i varfer... :tongue: :biggrin:

Dea_A
07-11-06, 22:27
Por edhe ne fjalen e Nenes Shqiptare ka dicka .Ate e tha nga pervoja e jo nga loja....!

Ke shume te drejte Guri ,kaloi ajo meme nen sa e sa murlane dhe nga e papritura e perditshem iu krijuan edhe te tilla paragjykime ...

Sot kane ardhe kohera tjera ,me te bardha ..... e pse te mos e shijojm buzeqeshjen e pa qitur ne kandar ?

vjeshta
07-11-06, 22:28
Une kam mbete e njejt :biggrin: :tongue: .........:smile: :smile:

Virti
07-11-06, 22:31
pa te hyra dhe pa te dala?! :eek:

vjeshta
07-11-06, 22:32
Mund te jete edhe ajo :biggrin: :tongue:

Virti
07-11-06, 22:34
pasuria s'paska kufijė :biggrin:

vjeshta
07-11-06, 22:40
E dine vetem ai qe nuk ka :biggrin: :tongue:

Virti
07-11-06, 22:44
e dijė, andaj thashe... :tongue:

Dea_A
07-11-06, 22:46
E dine vetem ai qe nuk ka :biggrin: :tongue:


E di se je plote miresi e begati ,po kush ta fali krejt kete durim ?

( te pershendes dhe falenderoj se me kenaqe tu qesh ,veq qe spo me shef askush nga hija :tongue: )

Sy_kaltra
08-11-06, 10:08
:rolleyes: :biggrin:

vjeshta
10-11-06, 12:57
E di se je plote miresi e begati ,po kush ta fali krejt kete durim ?

( te pershendes dhe falenderoj se me kenaqe tu qesh ,veq qe spo me shef askush nga hija :tongue: )

Krejt me te ri po shkojka :tongue:

(flm ,edhe ju jeni e pershendetur nga une )

Sy_kaltra
11-11-06, 19:33
:smile: ...............

vjeshta
14-11-06, 22:27
........nje dite tjeter ...:frown:

vjeshta
16-11-06, 00:12
Buzeqeshni ,se jeta eshte e bukur .:smile:

halla e madhe
16-11-06, 00:15
Buzeqeshni ,se jeta eshte e bukur .:smile:..Te marrsha te keqen oj nalete,po sa here te kame thene moj keto fjale:biggrin:

vjeshta
16-11-06, 00:18
..Te marrsha te keqen oj nalete,po sa here te kame thene moj keto fjale:biggrin:

Buzeqeshnju edhe naletave .:biggrin: ................ta kam pa sherrin me kete fjale :tongue:

halla e madhe
16-11-06, 00:21
Buzeqeshnju edhe naletave .:biggrin: ................ta kam pa sherrin me kete fjale :tongue:

....E shtjefsh hallen n'dhe hooo,nje nalete kame, me ty s'munde te krahasohet askush:wink:

vjeshta
16-11-06, 00:28
....E shtjefsh hallen n'dhe hooo,nje nalete kame, me ty s'munde te krahasohet askush:wink:

Buzeqeshnju edhe Hallave e sidomos atyre te Mdhajave ,se nuk krahasohen me te voglat. :smile: :tongue:

Virti
28-11-06, 20:39
... :smile: ...

vjeshta
29-12-06, 01:31
Nuk kam kohe ...:biggrin: :tongue: :tongue:

vendasi
29-12-06, 01:32
:smile: :smile: :smile: Nuk kam kohe ...

vjeshta
29-12-06, 01:38
:smile:

Te thash qe nuk kam kohe ...:biggrin: :tongue: :smile:

vendasi
29-12-06, 01:42
Te thash qe nuk kam kohe ...
:smile: :smile: :smile: :smile:

Sy_kaltra
29-12-06, 01:53
jo jo spom qeshet,veq hyna me pa :cool:

vjeshta
02-01-07, 00:24
Nje buzqeshje te gjitheve per kete vit te ri ...:smile: :smile: :smile:

Virti
27-02-07, 21:57
... ehe po de! :biggrin:

gazi-de
01-03-07, 23:52
Cka jane moj gjithe keto shkrime keshtu oj Diana??
buzeqeshje Dreni,a nuke po e shef a,qe kure te qeshe Diana krejte forumin e shashtrise.......hahahah

Dreni30
01-03-07, 23:54
buzeqeshje Dreni,a nuke po e shef a,qe kure te qeshe Diana krejte forumin e shashtrise.......hahahah

Valla se paskam paaa, cudi., ani de se ka qef qy. hahahah

Dreni30
01-03-07, 23:55
Nuk po me qeshet.........

jEtA_1
02-03-07, 16:45
Kame deshire qe ketu te hy kur jame e buzeqeshur dhe kete buzeqeshje ta ndaje me ju poashtu pres nga ju te njejten gje ( sa me shume buzeqeshje aq me mire eshte )

turisti
02-03-07, 19:44
Kame deshire qe ketu te hy kur jame e buzeqeshur dhe kete buzeqeshje ta ndaje me ju poashtu pres nga ju te njejten gje ( sa me shume buzeqeshje aq me mire eshte )

Personalisht,ēdo takim ketu ma sjell buzeqeshjen,ēdo takim LIVE mi sjell shume,shume buzeqeshje dhe gezime......:smile:

vjeshta
19-05-07, 03:56
Ndalomeni te gjitha ,por buzeqeshjen jo !

Agolli
20-05-07, 00:33
Ndalomeni te gjitha ,por buzeqeshjen jo !
Ani!........

prishtinasi
20-05-07, 00:42
Une dola me buzqeshje...ne sulm sonte...haha...veq shpresoj qe kthehna edhe me buzqeshje....
Pershendetje....

Agolli
20-05-07, 01:39
Une dola me buzqeshje...ne sulm sonte...haha...veq shpresoj qe kthehna edhe me buzqeshje....
Pershendetje....
Koleg! pregadite pirunin mire, mos ha shume deserta http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Te deshiroj suksese ne gjueti,....terrpiani nihere ahahahah!

Buqja_ch
20-05-07, 07:55
Nuk po me qeshet.........

As mua joo ..po ta besoj por .........

luckyman
03-01-08, 23:21
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: halloooooooooo

Sy_kaltra
04-01-08, 15:38
.:smile: .

turisti
09-01-08, 12:11
Te takohemi,por kure ?? A ne penzion a?? Kush do ta organizoje kur secili vrapon pas punve te veta. Ndoshta kjo do te jet vetem enderr..........dhe do te takohemi si deri me sot _ nepermjet kompjuterit/telit.

halla e madhe
09-01-08, 12:15
Te takohemi,por kure ?? A ne penzion a?? Kush do ta organizoje kur secili vrapon pas punve te veta. Ndoshta kjo do te jet vetem enderr..........dhe do te takohemi si deri me sot _ nepermjet kompjuterit/telit.

:smile: :smile: :smile: ..a buzeqesha mjaft a jo?

Linka_pz
09-01-08, 12:53
Erdha.. me buzeqeshje ....!

turisti
09-01-08, 13:51
:smile: :smile: :smile: ..a buzeqesha mjaft a jo?

Po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.:smile:

turisti
09-01-08, 13:52
Erdha.. me buzeqeshje ....!

E buzeqeshur te takofsha sa here. :smile:

LuLjaa
09-01-08, 17:42
Ēka eshte kjo teme, a vetum me kesh duhet a qysh? :D

turisti
11-01-08, 02:08
Ēka eshte kjo teme, a vetum me kesh duhet a qysh? :D

Mundesh qka te duash,por ,fjala eshte qe te takohemi dhe kur te takohemi te jet ai takim me buzeqeshje.:biggrin:

Hazer ikam disa kg.,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hah.

Trina_1
09-12-08, 19:08
Nje buzeqeshe te embel per dashamiret e mi ...:smile:

Jana
09-12-08, 19:43
Nje buzeqeshe te embel per dashamiret e mi ...:smile:

Mqenese jam njera nga ato qe kam deshir t'ju sho gjithmon te buzeqeshur...morra pershendetjen Tuaj,,,,ju pershendes edhe une...

Trina_1
09-12-08, 19:51
Mqenese jam njera nga ato qe kam deshir t'ju sho gjithmon te buzeqeshur...morra pershendetjen Tuaj,,,,ju pershendes edhe une...

Flm shum Jana , pershendetje te perzmerta ke edhe nga un ....

Penelope
09-12-08, 20:53
Nje fjale e urte kineze thote:" kujdesu qdo mengjes, ashtu si rregullon floket te kesh bukur, te kesh edhe nje buzeqeshje ne fytyre". Edhe e vertete, sa here fillon diten me nje buzeqeshje ne vete, edhe dita sikur ecen me mbare, ose te pakten problemet perballohen me lehte, sesa kur je hijerande, ose e padisponume. Prandaj buzeqeshuni sa me shume, se buzeqeshja ju ben atraktiv.

shfletuesi_
09-12-08, 20:57
Une qdo here buzeqesh...... Ju pershendes me nje Buzeqeshje..... Si ajo buzeqeshja kineze

Estella
09-12-08, 20:59
http://www.drittezaehne.ch/Medien/lachen.gif

Jana
09-12-08, 21:00
Edhe une po ju pershendes me nje buzeqeshje asi te madhe me zo qe ja lshoj kaniher...hahahahah

shfletuesi_
09-12-08, 21:01
Ajo eshte e keshne qeshne jo buzeqeshje... e ti Estella kshtu enderron ti kesh dhembet a po :)

Estella
09-12-08, 21:02
Ajo eshte e keshne qeshne jo buzeqeshje... e ti Estella kshtu enderron ti kesh dhembet a po :)

valla i kam shfletusi hiq skom qka endrrojj :)

Jana
09-12-08, 21:04
Ajo eshte e keshne qeshne jo buzeqeshje... e ti Estella kshtu enderron ti kesh dhembet a po :)

Ani pra me nje varg te qeshura ju pershendes....

Albonita
09-12-08, 22:45
http://img360.imageshack.us/img360/1162/8fe8cd5a65f6e9f86198874xz9.jpg (http://imageshack.us)Keshtu jam taku me ju sontee ketu ne Fd..!

Penelope
10-12-08, 16:20
Vetem buzeqeshja e vertete, osht taman buzeqeshje, ato fallset sjane gje tjeter veqse zbulim dhembesh

gazi-de
10-12-08, 16:30
Nje buzeqeshje bre e kthema disponimin:rolleyes::tongue::wink:

romansa
10-12-08, 18:08
http://www.plumedepresse.com/archives/storage.canalblog.com/40/70/108574/10732496.jpg

gazi-de
10-12-08, 18:13
http://www.plumedepresse.com/archives/storage.canalblog.com/40/70/108574/10732496.jpg
http://bilder.vol.at/members.FrauLustig/baby%20lachen.jpg/resized?w=636&h=470

Jana
11-12-08, 12:17
Me nje buzeqeshje te sinqert edhea ketu t'ju pershendes....
http://lh3.ggpht.com/_VJZ_D_ZqOb0/R4ZIUAqQk9I/AAAAAAAABoY/-9nwzadQJAA/j0426512.jpg

Dushku
11-12-08, 19:16
:smile:------:tongue:

Jana
15-12-08, 16:07
Pershendetje....

http://www.bassetlaw-pct.nhs.uk/gdp/images/smiling_woman.png

gazi-de
15-12-08, 16:47
Pershendetje....

http://www.bassetlaw-pct.nhs.uk/gdp/images/smiling_woman.png
http://estb.msn.com/i/E1/72B1E9402E3C38200B439C173847A.jpg

vjeshta
15-12-08, 16:59
:rolleyes: .

gazi-de
26-01-09, 00:01
:tongue:.

LuLjaa
26-01-09, 00:04
:biggrin:

gazi-de
26-01-09, 00:08
:cool::biggrin:

Rozafa
05-08-09, 16:49
Me Fal ate Buzeqeshje (http://www.youtube.com/watch?v=m5Mulx2DXi8)

GURI SYLAJ
06-08-09, 08:01
Mire mengjes!

lovely
06-08-09, 21:12
http://estb.msn.com/i/E1/72B1E9402E3C38200B439C173847A.jpg

o Zot oj Pereni kush o qyky? :P:PD:D

emine
18-11-09, 17:14
erdha me kqyre ku a mara sponqi me taku me ni te sgerdhime e dy samuna ramazani:P

http://static.iq.lycos.de/data/de/0de/bf/0debfe21aabec8b85e83dd51ed863edb_1.jpg

emine
18-11-09, 17:14
o Zot oj Pereni kush o qyky? :P:PD:D

eh valla qeky koka qaj qe pi sgerdhihet asaj e neve jo:biggrin:

lovely
18-11-09, 17:29
eh valla qeky koka qaj qe pi sgerdhihet asaj e neve jo:biggrin:

jo une veq veta se iu paskan bo flokt pa pre :biggrin:

emine
18-11-09, 17:31
jo une veq veta se iu paskan bo flokt pa pre :biggrin:
deshte me qeth ti sahi:tongue: hajte s emaje une e qethe ti

lovely
18-11-09, 17:48
deshte me qeth ti sahi:tongue: hajte s emaje une e qethe ti

jo s guxoj pej femnes t vet :biggrin:

emine
18-11-09, 17:56
jo s guxoj pej femnes t vet :biggrin:
hajte se kerkush s'guxone ,po japin leje dashnoret per to:tongue:

Albonita
19-11-09, 07:26
Miremengjesi.......Per te gjithe...!

http://img41.imageshack.us/img41/1311/0226thaliaarticle.jpg (http://img41.imageshack.us/i/0226thaliaarticle.jpg/)

emine
19-11-09, 08:37
Miremengjesi.......Per te gjithe...!

http://img41.imageshack.us/img41/1311/0226thaliaarticle.jpg (http://img41.imageshack.us/i/0226thaliaarticle.jpg/)
xik monchery

shfletuesi_
19-11-09, 09:22
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

emine
19-11-09, 09:23
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

:biggrin:

shfletuesi_
19-11-09, 09:31
:biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin:
:biggrin::biggrin:
:biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin:

Zero Cool
28-10-11, 19:37
http://3.bp.blogspot.com/_nPGnUwwxVKw/Svq7bJ82jTI/AAAAAAAAAM0/mPDnvUPxkwc/s320/smile.jpg

Albonita
28-10-11, 19:43
Ec more ike sa ma prishe Bukrin ..ma nalteee awww ja vleit ce shenove ketyre temav..


http://www.escuchar-musica-espagnola.com/images/Thalia-Rosalinda.jpg

Albonita
20-11-11, 21:47
Ju uroja nje fellim jave te mire e pal Lodhje.

Uroja me busceshije!http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v4173/153/78/1614350042/a1614350042_176592_6883057.jpg

Zero Cool
20-11-11, 21:53
Ju uroja nje fellim jave te mire e pal Lodhje.

Uroja me busceshije!http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v4173/153/78/1614350042/a1614350042_176592_6883057.jpg

http://th04.deviantart.net/fs19/300W/i/2007/246/7/1/smile_by_dottydotcom.jpg

Albonita
21-11-11, 07:18
http://th04.deviantart.net/fs19/300W/i/2007/246/7/1/smile_by_dottydotcom.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382855_10150911302415112_487315845111_21423214_427 573683_n.jpg

LaCoStA
21-11-11, 09:17
http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1525/PreviewComp/SuperStock_1525R-115974.jpg