PDA

View Full Version : Oda e te rinjeve prej moshes 18 deri 25


Faqet : [1] 2

Agroni22
19-08-05, 23:46
kush eshte ma i moshuar vetem mundet me na dhan keshilla sepse muhabet me neve nuk mundet me ba

Tomori
19-08-05, 23:48
kush eshte ma i moshuar vetem mundet me na dhan keshilla sepse muhabet me neve nuk mundet me ba

-Qysh ju kam orr kalamaj....ani ani lozni...por mos vononi shum drejte ne gjume tju shohe..mire! Jeni cuna te mire ju.... :lol: :lol: :lol:

laliloli
19-08-05, 23:49
Per mu nuk paska vend ketu ,nejse vije ndonjehere e ju vizitoj ,e me pi ndonje kafe .
E gezofshi ket ode- ma mir se grat e paskeni rregullu ,e me mbajt nuk e di ta shohim ne te ardhmen

Agroni22
19-08-05, 23:50
kush eshte ma i moshuar vetem mundet me na dhan keshilla sepse muhabet me neve nuk mundet me ba

-Qysh ju kam orr kalamaj....ani ani lozni...por mos vononi shum drejte ne gjume tju shohe..mire! Jeni cuna te mire ju.... :lol: :lol: :lol:hej muhabet me neve ju mos boni vetem keshilla mundeni me na jep

Agroni22
19-08-05, 23:52
Per mu nuk paska vend ketu ,nejse vije ndonjehere e ju vizitoj ,e me pi ndonje kafe .
E gezofshi ket ode- ma mir se grat e paskeni rregullu ,e me mbajt nuk e di ta shohim ne te ardhmenpo kjo ODE eshte e rinise dhe ne rini ka edhe femna e keshtu ato po na ndimojne ma shume , e sa per ty je i mire se ardhur vetem per keshilla

Tomori
19-08-05, 23:54
kush eshte ma i moshuar vetem mundet me na dhan keshilla sepse muhabet me neve nuk mundet me ba

-Qysh ju kam orr kalamaj....ani ani lozni...por mos vononi shum drejte ne gjume tju shohe..mire! Jeni cuna te mire ju.... :lol: :lol: :lol:hej muhabet me neve ju mos boni vetem keshilla mundeni me na jep
Po pikerishte ju dhashe keshille...po e perserise!
-Mos vononi shume or quna...(keshilla) pini qumshtin e drejte ne gjume... qe te riteni me xhaxhin... :arrow:

laliloli
19-08-05, 23:55
Per mu nuk paska vend ketu ,nejse vije ndonjehere e ju vizitoj ,e me pi ndonje kafe .
E gezofshi ket ode- ma mir se grat e paskeni rregullu ,e me mbajt nuk e di ta shohim ne te ardhmenpo kjo ODE eshte e rinise dhe ne rini ka edhe femna e keshtu ato po na ndimojne ma shume , e sa per ty je i mire se ardhur vetem per keshilla

Ai mendova veq per mashkullim eshte ,kjo qenka per te rinj e te reja ,e per keshilla per qka jeni te interesuar ju keshillojme ,edhe naj kafe ndonjehere na e qitni ndoshta :lol:

Agroni22
19-08-05, 23:57
kush eshte ma i moshuar vetem mundet me na dhan keshilla sepse muhabet me neve nuk mundet me ba

-Qysh ju kam orr kalamaj....ani ani lozni...por mos vononi shum drejte ne gjume tju shohe..mire! Jeni cuna te mire ju.... :lol: :lol: :lol:hej muhabet me neve ju mos boni vetem keshilla mundeni me na jep
Po pikerishte ju dhashe keshille...po e perserise!
-Mos vononi shume or quna...(keshilla) pini qumshtin e drejte ne gjume... qe te riteni me xhaxhin... :arrow:na nuk jena edhe bash quna jo jo se mbi 18 vjet i kemi ..........................

Tomori
20-08-05, 00:00
kush eshte ma i moshuar vetem mundet me na dhan keshilla sepse muhabet me neve nuk mundet me ba

-Qysh ju kam orr kalamaj....ani ani lozni...por mos vononi shum drejte ne gjume tju shohe..mire! Jeni cuna te mire ju.... :lol: :lol: :lol:hej muhabet me neve ju mos boni vetem keshilla mundeni me na jep
Po pikerishte ju dhashe keshille...po e perserise!
-Mos vononi shume or quna...(keshilla) pini qumshtin e drejte ne gjume... qe te riteni me xhaxhin... :arrow:na nuk jena edhe bash quna jo jo se mbi 18 vjet i kemi ..........................

-Cke orre po me siguri edhe goc (qik) nuk je..kadal orr qune :wink:

teDUAty
20-08-05, 00:07
kush eshte ma i moshuar vetem mundet me na dhan keshilla sepse muhabet me neve nuk mundet me ba

pershendetje goni dhe faleminderit qe pske hap ket od per ne(te rinjet) sepse vertet na ka munguar ,shpresoj se do te kesh musafir te mire.

me respekt teDUAty

Krokodilli
20-08-05, 08:04
wow perpak e pasna nxan edhe une kete gjenerat,,me vjen mire qe hy ne grupin e rinis,, pershendetje per te gjith

Diana007
20-08-05, 10:53
Per hajer oden :D

Gjumashja
20-08-05, 10:58
opaaaa lshomani edhe mu 1 vend mundsisht me 1 jastek afer e mire se erdha edhe un ne kete ode

Diana007
20-08-05, 11:01
opaaaa lshomani edhe mu 1 vend mundsisht me 1 jastek afer e mire se erdha edhe un ne kete ode

:lol: :lol: :lol: Qiko me fjet ketu nuk ka vend me me bo muhabet :P

Gjumashja
20-08-05, 11:07
ani moj se boj edhe une e shtrir ashtu qy

Diana007
20-08-05, 11:09
Maj djem ka ketu e marre moj :P

Gjumashja
20-08-05, 11:39
Maj djem ka ketu e marre moj :P

uhahauauahahuauh po une komt V spo i boj qy per mem ardh marre ih

Diana007
20-08-05, 11:56
Maj djem ka ketu e marre moj :P

uhahauauahahuauh po une komt V spo i boj qy per mem ardh marre ih

:lol: :lol: :lol: Ani moj eja , po jatekun mos e merr e qet kry pren timin :P

Gjumashja
20-08-05, 12:04
Maj djem ka ketu e marre moj :P

uhahauauahahuauh po une komt V spo i boj qy per mem ardh marre ih

:lol: :lol: :lol: Ani moj eja , po jatekun mos e merr e qet kry pren timin :P

hehehehheh ppo moj

Diana007
20-08-05, 12:08
hehehehheh ppo mojAni mos u zgerdhi tash :P . po hajer bofshin qe na kan bo ket od , vetem rrin paaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
20-08-05, 12:16
hehehehheh ppo mojAni mos u zgerdhi tash :P . po hajer bofshin qe na kan bo ket od , vetem rrin paaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


po moj hajer ka me pas shume ;)

Diana007
20-08-05, 12:17
:P :P :P

Murgesha
20-08-05, 12:23
Si jeni Dadės, a po ju rrihet dhe a po ju shkon muhabeti nė kėtė odė tė rinisė??
Nejse mirė paskėt bėrė, por mos rrini shumė natėn dhe sidomos mos na bėni shumė zhurmė neve pleqve. :lol: :wink: :lol: :lol:

Gjumashja
20-08-05, 12:25
oj Murgesha juve veq muhabet deri ne fyt kemi me ju bo :wink:

Diana007
20-08-05, 12:25
Si jeni Dadės, a po ju rrihet dhe a po ju shkon muhabeti nė kėtė odė tė rinisė??
Nejse mirė paskėt bėrė, por mos rrini shumė natėn dhe sidomos mos na bėni shumė zhurmė neve pleqve. :lol: :wink: :lol: :lol:

Uh Dad u kanem moti ishm kan lazem per kete od :lol: :lol: aiiiii mos na ndaloni ketu zhurmen breeeeeeeeeee :lol: :lol: :wink:

Murgesha
20-08-05, 12:29
oj Murgesha juve veq muhabet deri ne fyt kemi me ju bo :wink:

Bash mirė Dadės, se po hjekum zahmet kajherė ne pleqtė.
Jemi plak e prej pleqnisė ma shumė po zihemi mes vete se sa po ja dijmė rendin muhabetit. :lol:

Murgesha
20-08-05, 12:30
Uh Dad u kanem moti ishm kan lazem per kete od :lol: :lol: aiiiii mos na ndaloni ketu zhurmen breeeeeeeeeee :lol: :lol: :wink:

Dada ta hongsha syrin rrush, veq knaqnu ju, se ne pleqtė edhe ashtu natėn veshtė nėn jastėk i lojmė. :lol: :lol: :lol:

Diana007
20-08-05, 12:33
Uh Dad u kanem moti ishm kan lazem per kete od :lol: :lol: aiiiii mos na ndaloni ketu zhurmen breeeeeeeeeee :lol: :lol: :wink:

Dada ta hongsha syrin rrush, veq knaqnu ju, se ne pleqtė edhe ashtu natėn veshtė nėn jastėk i lojmė. :lol: :lol: :lol:

O lumt na mor e sa mir na kuptin neve rin :lol: :lol: Flm Dad por do t ekem parsysh qe mos te bojm shum zhurm :lol:

Krokodilli
20-08-05, 13:59
O PERSHENDETJE rini,, mire se ju gjeta,, kush po organizon naj party sot se dit e Shtune duhet me dal mu knaq dika...
hajde vullnetar te bejm party,, mos te behemi te merzitshem si pleqt e odes 26-62 vjeqare :)

Urata
20-08-05, 19:57
A bene t'paraqitemi ashtu si ndihemi! Ndaq besoni e ndaq ma veq 25...kurre s'po rritem ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Agroni22
20-08-05, 23:56
opaaaa lshomani edhe mu 1 vend mundsisht me 1 jastek afer e mire se erdha edhe un ne kete odejo valla nuk ka vend per me fjet se vetem kendojna e lujna e nuk te lam me fjet

Agroni22
20-08-05, 23:58
O PERSHENDETJE rini,, mire se ju gjeta,, kush po organizon naj party sot se dit e Shtune duhet me dal mu knaq dika...
hajde vullnetar te bejm party,, mos te behemi te merzitshem si pleqt e odes 26-62 vjeqare :)o kroki sante eka rrendin MUKI por nuk po na lajmrohet vetem e lajna per nesraaaaa

LEDHATIMI
21-08-05, 05:01
hajde zgjohuni se ora 06:00 OS (okolla sabahit) koha pėr fiskulturė :twisted: :twisted: :twisted:

Agroni22
21-08-05, 22:23
ojjjjjjj rrinia e bukur e dardanis ejani te kendojme e te vallazojme se bashku

Murgesha
21-08-05, 22:27
ojjjjjjj rrinia e bukur e dardanis ejani te kendojme e te vallazojme se bashku

Jo nė paqe mbet me kėrku Rini nė dardani tė paska marrė pusi me taman o Agron. :lol: :lol: :lol:

Agroni22
21-08-05, 22:33
ojjjjjjj rrinia e bukur e dardanis ejani te kendojme e te vallazojme se bashku

Jo nė paqe mbet me kėrku Rini nė dardani tė paska marrė pusi me taman o Agron. :lol: :lol: :lol:hhaahahahah pe di valla po qa me baaaaaaaaa

e_martumja
21-08-05, 22:35
Qysh po i mashtrron djemt kjo Murgesha pastaj te gjitht vrapojn mas saj tu mendu se ende eshte e re kurse ajo nipat i ka martu gati 60 vjet :lol: :lol:

merre vetem me te mire dhe mos hy ne kete ode oj murgesh se e tranove rinin e FD :wink:

Gjebraili
21-08-05, 22:36
A bon edhe une me hy ne kete ode bre, i kam nja gjyse viti me shume se 25? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

halla e madhe
21-08-05, 22:39
A bon edhe une me hy ne kete ode bre, i kam nja gjyse viti me shume se 25? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Merre edhe Arberin me veti se ai ma azgan prej goje :wink: :lol: :lol:

Murgesha
21-08-05, 22:40
Qysh po i mashtrron djemt kjo Murgesha pastaj te gjitht vrapojn mas saj tu mendu se ende eshte e re kurse ajo nipat i ka martu gati 60 vjet :lol: :lol:

merre vetem me te mire dhe mos hy ne kete ode oj murgesh se e tranove rinin e FD :wink:

rri bre e martuara mos mė prish me rininė, se unė tani nė ma tė mirėn kohė jam. :lol: :lol: :lol:

Agroni22
21-08-05, 22:44
A bon edhe une me hy ne kete ode bre, i kam nja gjyse viti me shume se 25? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:po po bone edhe mi gjithe deshire sepse ti i ki 25 vjet ska gajle sa muje ma shume

Gjebraili
21-08-05, 23:28
A bon edhe une me hy ne kete ode bre, i kam nja gjyse viti me shume se 25? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Merre edhe Arberin me veti se ai ma azgan prej goje :wink: :lol: :lol:


N'kofte femer e paqa marre valla e n'kofte mashkull, menja nuk me shkon bile :evil: :evil: :evil: :wink:

Gjebraili
21-08-05, 23:31
A bon edhe une me hy ne kete ode bre, i kam nja gjyse viti me shume se 25? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:po po bone edhe mi gjithe deshire sepse ti i ki 25 vjet ska gajle sa muje ma shumeAgroni, te pershendes shoki dhe shume FLM per ato fjale :lol: :lol:

Bash po ma kona me bo muhabet me tye se nuk qenke cikerrimtar :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
22-08-05, 12:30
Oj rini ka jeni mshef more :roll:

altini22
22-08-05, 21:28
OOOOO GONI PO TI JA DIN HALLIN RRINIS SA MIRE KI BA QE NA KI QEL KETE ODE TE LUMTEEEEE

teDUAty
22-08-05, 23:01
OJ RINI OJ PLEQRI HAJDENI VALLZOJM NE KET ODE

Urata
23-08-05, 01:20
teDUAty e udheheq vallen me URATA...

Murgesha
23-08-05, 13:13
teDUAty e udheheq vallen me URATA...

Urata a edhe ti nė odė tė rinisė a?? :lol: :lol:

A ka ndonjė tė re nė kėtė Odė?? :wink:

lazdrani
23-08-05, 13:20
Oh me falni se paskem hyre gabimisht.Kenaqnu Rini se bolle lakmi po ju marre :cry: :cry: :cry: :cry:

Sy_kaltra
23-08-05, 18:50
Opss gabim paskam gabu deren me falni :( :(

Agroni22
23-08-05, 23:50
Opss gabim paskam gabu deren me falni :( :(jo jo ska problem je e mireseardhur me keta sy te bukurrrr

Agroni22
31-08-05, 23:37
PASNA HARU KREJT QE E PASNUM ODEN TONE EJANI TE NEE

teDUAty
31-08-05, 23:40
i ka zan gjumi te gjith o goni .

Agroni22
02-09-05, 15:05
kemi nje ndej sonte jeni te thirum te gjithe deri ne moshen 40 vjeqare ejani

Arb
02-09-05, 21:22
spasna vend ktu, kalun dekada qysh se isha 25...

Pleqnia sen i keq bre...

Gentiana
02-09-05, 22:18
Phaaaaaaaa a edhe ksi dhome pasket hapur a??? Hajri e daft.

teDUAty
03-09-05, 22:38
kemi nje ndej sonte jeni te thirum te gjithe deri ne moshen 40 vjeqare ejani

a vlen edhe per sonte kjo more :roll:

vjeshta
03-09-05, 22:42
kemi nje ndej sonte jeni te thirum te gjithe deri ne moshen 40 vjeqare ejani

a vlen edhe per sonte kjo more :roll:

E mbi 40 a ban ,se nuk kam faj une qe i kam mbi 40.

teDUAty
03-09-05, 22:50
kemi nje ndej sonte jeni te thirum te gjithe deri ne moshen 40 vjeqare ejani

a vlen edhe per sonte kjo more :roll:

E mbi 40 a ban ,se nuk kam faj une qe i kam mbi 40.

per TY bon mosi te koke vjeshta se edhe pak po hym ne vjesht

Vetima
03-09-05, 22:52
a qka bahet nkit ode?

teDUAty
03-09-05, 23:06
a qka bahet nkit ode?

jo bre mos u tut se kurgja nuk ndodh ,te but jemi te gjith

aferdita
03-09-05, 23:07
kjo ode nuk qenka per mua hiq :twisted:

Agroni22
27-09-05, 22:37
nesra kemi nje mbledhje te te rinjeve prej ores 14 ne oden e te rinjeve jeni te mirpriture mbledhja mbahet me qifte

teDUAty
27-09-05, 23:11
nesra kemi nje mbledhje te te rinjeve prej ores 14 ne oden e te rinjeve jeni te mirpriture mbledhja mbahet me qifte

o goni a bon me shty per pasneser se nuk muj me ardh bre :(

rilinda
27-09-05, 23:21
mu nuk pom rrokka paragrafi me hy ne ket tem :? veq nejse se vi vitin e ardhshem :lol: :P

Tomori
27-09-05, 23:22
mu nuk pom rrokka paragrafi me hy ne ket tem :? veq nejse se vi vitin e ardhshem :lol: :P
Po ashtu...

GjiLanasJa_
23-07-07, 21:43
Erdha Edhe Un Valla a ka Bujrum Ajo Nuk Halitna Hiq Jam Mysafire e Leht ;)

rilinda
23-07-07, 22:08
mu nuk pom rrokka paragrafi me hy ne ket tem :? veq nejse se vi vitin e ardhshem :lol: :P

ev ev... paskna than qe dokna k'tu mas ni viti, e erdha masi u bonen 2 :biggrin:

Sy_kaltra
23-07-07, 22:13
upsss..pasna hy gabim :biggrin:

rilinda
23-07-07, 22:16
upsss..pasna hy gabim :biggrin:

go back pra :biggrin:

Sy_kaltra
23-07-07, 22:18
go back pra :biggrin:

Yap :tongue:

gazi-de
23-07-07, 22:22
edhe une qenkem hy gabim,po e kon nje fal per keta te rit qe qenka tema,qe doni ndonje keshill nga plaku veq folni,shkolla me e mire e njeriut eshte provoja,e une kome provoj valla..hahahahahahahahaahahah

rilinda
23-07-07, 22:25
edhe une qenkem hy gabim,po e kon nje fal per keta te rit qe qenka tema,qe doni ndonje keshill nga plaku veq folni,shkolla me e mire e njeriut eshte provoja,e une kome provoj valla..hahahahahahahahaahahah

Qeshtu tu e njek dikon qe gaboj, gabove edhe ti :biggrin:
Edhe ti go back pra :biggrin:

gazi-de
23-07-07, 22:33
Qeshtu tu e njek dikon qe gaboj, gabove edhe ti :biggrin:
Edhe ti go back pra :biggrin:
me fal moj,po thash naj keshill qy,ok ok ika pra veq keni me lyp plakun qy,veq nuk vi me...ahhahahahahahhahaahahhah

rilinda
23-07-07, 22:35
me fal moj,po thash naj keshill qy,ok ok ika pra veq keni me lyp plakun qy,veq nuk vi me...ahhahahahahahhahaahahhah

hajt se kur t'na vyn, qysh i keni pensionet e vogla ju... veq me do metalika ju mashtrojm :tongue::biggrin:

gazi-de
23-07-07, 22:41
hajt se kur t'na vyn, qysh i keni pensionet e vogla ju... veq me do metalika ju mashtrojm :tongue::biggrin:
hahahahaahah haj haj ben hajgare me plakun ti,vjen ti ne dite tona vjen...
vetem nuk blehem na let jo moj qik,apo cuce...hahahahahahahahahahaha

rilinda
23-07-07, 22:47
ishalla kur t'vim na n'ditet e juja... nuk i kqyrim metalikat po veq ato t'trashat :D:D

gazi-de
23-07-07, 22:51
ishalla kur t'vim na n'ditet e juja... nuk i kqyrim metalikat po veq ato t'trashat :D:D
ishalla lutem per ty....hahahahahahahhaha

rilinda
23-07-07, 22:53
po jo more mos u lut veq per mu po prej krejt, ishalla mrrin ajo dit edhe per juve :D

gazi-de
23-07-07, 23:02
mendova per te gjithe juve te rive,e ato dite jau kemi len juve se na ikem...hahahahahhahahahahahahahahaah

rilinda
23-07-07, 23:04
rrim rrim edhe naj dit :D pritni pe presim pavarsin e kemi mi numru t'trashat bash tani :D:D:D

gazi-de
23-07-07, 23:12
hahahaha pavarsin,vetem ju te rit ishalla e gezoni,se ne shkum,e ishalla me qaso te trasha plakeni.......hahahahahah

Zero Cool
24-07-07, 15:50
iiiiiiiiiiiiiiiiiikni pleq nga ketu se sosht vendi juj :biggrin:

SANTANA-29
24-07-07, 15:52
iiiiiiiiiiiiiiiiiikni pleq nga ketu se sosht vendi juj :biggrin:
Mir e ki se na trit e kallim ktuin nsho qat muzik tknojm pak,,hahahahahahahahahahah

Zero Cool
24-07-07, 16:00
yeah
http://i164.photobucket.com/albums/u3/moralesmn/dancing-wallpaper.jpg

SANTANA-29
24-07-07, 16:03
Ulja pak zanin se i qove pesh krejt ,,,,hahahhahahahahah,,kalle krejt

Zero Cool
24-07-07, 16:04
Ulja pak zanin se i qove pesh krejt ,,,,hahahhahahahahah,,kalle krejt
ahahahahahahah ti qojm pleqt nga gjumi i mbasdites :wink:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-07-07, 16:33
pershendetje per te gjith paskam edhe pak koh me hy ksajde :biggrin::biggrin:

aLbAnIa_gIrl
24-07-07, 16:36
shume atmosfere paska ketej :)yeahhhhhhh

Gjumashja
10-12-07, 10:51
juhuuu e gjeta oden ma ne fund....:biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-12-07, 10:53
juhuuu e gjeta oden ma ne fund....:biggrin:hahahahah a po e shef moj se paska edhe per na diqka hahahaha

lyra2
10-12-07, 10:55
.iiiiiiiiiiikkkk bre se nuk poo u rrika ketu ,sa zhurma sa duhani e sa nc nc nc nc mos vet ,kaloni mire pra veq nalne ate ze pak.

Gjumashja
10-12-07, 11:07
e sinqeta ku jane defat hahahhah se konka nal rryma.... pa muzike...:confused:

Albonita
10-12-07, 20:54
Ju pershendes JA erdha edhe une,, Me pranoni ne shoqri ??

rafet llapjani
10-12-07, 20:57
Ju pershendes JA erdha edhe une,, Me pranoni ne shoqri ??

Qysh jo ja ty ja kon mire se ke ardh ketu kie muhabet deri ne skejt ahahah

LABI
10-12-07, 21:06
A bene t'paraqitemi ashtu si ndihemi! Ndaq besoni e ndaq ma veq 25...kurre s'po rritem ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Eh me pas mujt diqysh me ndale...edhe une si ti e kisha ndale ne 25 ...:confused: :rolleyes:

Albonita
10-12-07, 21:09
Reffat llapjani flm per pritjen tende,,, edhe per Muhabet shpresoj se do kalojm mir,,,Albonita.

LABI
10-12-07, 21:09
Ju pershendes JA erdha edhe une,, Me pranoni ne shoqri ??


ka vend sa te dush ALbonita


Ja per shoqeriii prej meje nje bure me sangira per te gjithe deri ne 25 ...:cool:


http://houstonist.com/attachments/houston_jason/200713_sangria.jpg

rafet llapjani
10-12-07, 21:12
Reffat llapjani flm per pritjen tende,,, edhe per Muhabet shpresoj se do kalojm mir,,,Albonita.

Sps gjith qysh do te kalojm mire pa ves ,r.llapjani

Albonita
10-12-07, 21:20
Uaoo Labi flm shum nga ti shpresoj se do kalom mir te gjith me rrespekt Albonita .!!

Albonita
10-12-07, 21:21
R.Llapjani shpresoj se po ...

DritonPR
10-12-07, 21:23
vetem edhe 10 muj me paskan met me fol ne kete ode :P

Gjumashja
10-12-07, 21:31
a po lodheni....:biggrin:

egi
12-12-07, 15:51
Hyni edhe ju qe i keni me shum se 25 vjet--kur eshte zemra e re s'ka dert sa vjet i tregon trupi :tongue:

Gjumashja
12-12-07, 18:18
te gjitha jane te mireseardhur ne oden tone... pleq, gra femije... te martuar, te pamartuar...:biggrin: .. vejana/ vejusha...

Dardan Kastrati
12-12-07, 18:48
te gjitha jane te mireseardhur ne oden tone... pleq, gra femije... te martuar, te pamartuar...:biggrin: .. vejana/ vejusha...
Hahahahahahahahahahahahahahhaha :biggrin: oppppppp opppppppppppp kalle rini kalleeeeeeee

Albonita
12-12-07, 20:35
Hahahahahahahahahahahahahahhaha :biggrin: oppppppp opppppppppppp kalle rini kalleeeeeeee Pa rini nuk ka lumturi :smile: A ahahaha

DEA
12-12-07, 20:38
Menxi me leshoj truproja:biggrin:

qika_pejes
12-12-07, 23:40
edhe najdite po mujsha me nejte kete ode

Gjumashja
13-12-07, 12:12
cka e keni lon vendin kshtu hallakam... :rolleyes:

Xuki
13-12-07, 12:40
Pėrshėndetje pėr zogjt dhe zogzat e forumit!

Gjumashja
13-12-07, 12:47
Pėrshėndetje pėr zogjt dhe zogzat e forumit!


po ashtu pranoni pershendetje dhe per juve pleqt e katundit.. asi forumit...

Xuki
13-12-07, 12:49
po ashtu pranoni pershendetje dhe per juve pleqt e katundit.. asi forumit...


Qura niher, po nuk jam plakė hala breeeee!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

Gjumashja
13-12-07, 12:55
Qura niher, po nuk jam plakė hala breeeee!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif


asaj rruge je ti para meje:tongue: .... te djegu kapelja apo jo.... qe u pergjigje ti:biggrin:

Xuki
13-12-07, 13:06
Jo nuk me djegi, por po i mbroj drejtat e pleqve qy! Unė i ri jam bre....krejt 17 mi japin kur ma shohin fotografinė.

Gjumashja
13-12-07, 13:10
ani me te pa ne gazete kishin thene " rahmetlija boll im brapsht ka qene"

mentor*
13-12-07, 13:13
edhe une hina gabimisht ktu

Gjumashja
13-12-07, 13:18
mos hini gabim se qetash i qes telat e rrymes... e merni spoj hahahha

LaCoStA
31-12-07, 18:51
Une pasna drejt me hi qetu , a thu a ka naj ven a jo ???

Cia-Ferizaj
31-12-07, 18:54
Une pasna drejt me hi qetu , a thu a ka naj ven a jo ???

dil jashte pis.............

hahahhhha

LaCoStA
31-12-07, 19:19
dil jashte pis.............

hahahhhha
Cka ke hy more ti ktu , ku more leje hahaha

Gjumashja
01-01-08, 01:40
po e mbylli deren... se kane fjet keta koleget...:biggrin:

LaCoStA
01-01-08, 18:54
po e mbylli deren... se kane fjet keta koleget...:biggrin:
Ruju pot merr gjumi edhe ty e jet qaty hahaah

Albonita
14-03-08, 21:39
Ku jeni more se ,,Oda pasa mbet pa shoqri .......

DEA
14-03-08, 21:41
Ah fmija e lazdrum, jau kane msy odave per te rritun:biggrin:

Albonita
14-03-08, 21:42
hahahhha Dea a femi po te dokem nga mosha 18 deri 25 ( bash mir se erdhe te pershendes.!)

DEA
14-03-08, 21:51
M`varet se do edhe me 40 jane hala femi, ti garant jo hahahhaha
mire se te gjeta

Albonita
14-03-08, 21:56
Nuk di une se ciles mosh ju takoj ktu disa persona ( une i takoj kesaj dhome )


Nje fajl e kam ndegju nga babi (( Flokt thi e met jashari mundet edhe me pas asi lloj ahha ))


une ika se jan kam presin shoqet deshiroj nje nat te qet Dea me vjen mir se pak shkrova me ty jeni te mir te gjith .!

DEA
14-03-08, 22:02
Ah Albonita lumi ti qe ke mundesin me hy hala ketu, une veq pa leje valla........:biggrin:


kalo mire edhe ti!

Gjumashja
14-03-08, 22:33
ani si po ju duket oda jone...:biggrin: ...

DEA
14-03-08, 22:35
E thate ma se mirti ahhahahahahahaha

Gjumashja
14-03-08, 22:40
ani moj ki vend ndaq per me u shtri ndaq per me kercy per cka dush...:biggrin: ... ska si me oden tone...

rilinda
14-03-08, 23:50
A qetu koka veni jem a?

uliksi31
14-03-08, 23:51
A qetu koka veni jem a?

Po valla qetu e kemi vendin na rinia, po spo na lojn kerku vend kta t'vjetrit.:biggrin:

rilinda
14-03-08, 23:56
Po valla qetu e kemi vendin na rinia, po spo na lojn kerku vend kta t'vjetrit.:biggrin:

O valla po thojn qė duhet mi respektu se jasht me shpulla i kisha qit :biggrin:

Murgesha
15-03-08, 00:00
Po valla qetu e kemi vendin na rinia, po spo na lojn kerku vend kta t'vjetrit.:biggrin:

Lumi ti qė mbete gjithė 31 vjeq ahahahahahah ke vend edhe andej e edhe kėndej....

DEA
15-03-08, 00:03
Lumi ti qė mbete gjithė 31 vjeq ahahahahahah ke vend edhe andej e edhe kėndej....

Po bre Drenin 30 edhe Uliksin 31 ska kush qe jau lun hahahahahahh

rilinda
15-03-08, 00:03
Lumi ti qė mbete gjithė 31 vjeq ahahahahahah ke vend edhe andej e edhe kėndej....

Po ēfar miri moj kur s'po din ku mu rahatu :biggrin:

uliksi31
15-03-08, 00:05
Po por Dreni 30 gjithmon ka te drejt, thojn qe mashkulli drei ne 30 eshte fmi.:biggrin:

uliksi31
15-03-08, 00:06
Lumi ti qė mbete gjithė 31 vjeq ahahahahahah ke vend edhe andej e edhe kėndej....

A e dini se ma budalle jame tash se kur isha 31. Ahahahahahahaha

DEA
15-03-08, 00:06
Po por Dreni 30 gjithmon ka te drejt, thojn qe mashkulli drei ne 30 eshte fmi.:biggrin:

Ti d.m.th-ne e ke kalu ate krize ahahahahhaa

Murgesha
15-03-08, 00:09
Po bre Drenin 30 edhe Uliksin 31 ska kush qe jau lun hahahahahahh


Ta kisha ditė kur e kam ba nikun me ja fut edhe vetes 30 kisha mbet gjithė aq.
Shife Drenin e Ulliksin u kėnaqen hahahahahaahahaha.


Rilnda ka ti bjen ma mirė moj.

Ulliks ndoshta po tė shkojnė vitet nė zbritje hahahahahahaahah....

rilinda
15-03-08, 00:11
http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/37.gif Mos boni bre zhurm se s'po na leni as me fjet... a s'po ju rrihet n'oda t'jujat a?

DEA
15-03-08, 00:12
Ta kisha ditė kur e kam ba nikun me ja fut edhe vetes 30 kisha mbet gjithė aq.
Shife Drenin e Ulliksin u kėnaqen hahahahahaahahaha.


Rilnda ka ti bjen ma mirė moj.

Ulliks ndoshta po tė shkojnė vitet nė zbritje hahahahahahaahah....

Moj bi kur jena regjistru na, jena kane te reja, skem pas nevoje per shifra hahahaha, e tash po na bjen ndermend hahahaha

Murgesha
15-03-08, 00:14
http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/37.gif Mos boni bre zhurm se s'po na leni as me fjet... a s'po ju rrihet n'oda t'jujat a?

Oj Rilndė po ti mshili sytė e fli, mos u ban kishe po flej e kėndej po na ndėgjon ēka po flasim.


Dea kur vijnė mendtė ikin dhentė....

uliksi31
15-03-08, 00:16
Ta kisha ditė kur e kam ba nikun me ja fut edhe vetes 30 kisha mbet gjithė aq.
Shife Drenin e Ulliksin u kėnaqen hahahahahaahahaha.


Rilnda ka ti bjen ma mirė moj.

Ulliks ndoshta po tė shkojnė vitet nė zbritje hahahahahahaahah....

Po edhe ti kur je regjistru ishe 26, tash jemi moc 31.:biggrin:

rilinda
15-03-08, 00:16
Oj Rilndė po ti mshili sytė e fli, mos u ban kishe po flej e kėndej po na ndėgjon ēka po flasim.


Dea kur vijnė mendtė ikin dhentė....

Jo moj qe http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/107.gif
Boll po munohna mos me ju ni, po ju s'po folni kapak po me za t'madh edhe plus ēka o ma e keqja n'ven t'hujin... nesėr me mėngjes n'polici ka me ju qu.

LABI
15-03-08, 00:20
Cka u bo ju qe i keni hanger vjetat ... (nostalgjia ha) ...:rolleyes:

Mua dhe nje vjet mu arsyetohet t'sillem kendej... E ju ec , ecni me naj qajtore , a naj kafe te penxioneravee....:tongue: :biggrin:

DEA
15-03-08, 00:21
Me ju lone fmive ketu vetun, e boni namin, jemi vetem per perkujdesje ksajde qy

rilinda
15-03-08, 00:23
Cka u bo ju qe i keni hanger vjetat ... (nostalgjia ha) ...:rolleyes:

Mua dhe nje vjet mu arsyetohet t'sillem kendej... E ju ec , ecni me naj qajtore , a naj kafe te penxioneravee....:tongue: :biggrin:

Laaaaab... a po m'nimon mi qit jasht k'ta qė nuk e kan venin k'tu a pi thirri policinė?

p.s.Phaaa pėr sherr so ka doket CIA ksajde sot nc nc nc...

LABI
15-03-08, 00:36
Me ju lone fmive ketu vetun, e boni namin, jemi vetem per perkujdesje ksajde qy


Po t'mos ishte konsiderata qe kemi per te vjetrit , ndryshe kishit fole ... po e kapercejme hajt qe t'vjeter i kan hanger vjete .... Rrini po mos e teproni qe masandej s'mund ta gjeni deren ...

Mjafton qe te perkujdeseni per veten, t'mos na u beni barre e jonja... Jemi aq te pjekun dhe te vetedijeshem qe t'qendrojme dhe knaqemi se bashku dhe pa perkujdesin e juve ...:tongue:

sherri
15-03-08, 00:50
LABI,ju ka hy vetja ne huje ju rinis,e nje dit qe edhe tuj kajt mheeeee qyle rilinden ma qtini gishtin n'syyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeee

LuLjaa
15-03-08, 00:57
Qysh jeni dades , a po rritni :D

rilinda
15-03-08, 00:59
qyle rilinden ma qtini gishtin n'syyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mos thuj ashtu more se t'rritet huna qeshtu http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/44.gif

LABI
15-03-08, 01:12
LABI,ju ka hy vetja ne huje ju rinis,e nje dit qe edhe tuj kajt mheeeee qyle rilinden ma qtini gishtin n'syyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeee

More t'rive cka te bejne ju ka hije (edhe me pas vetem ne huj s'ju nxihet for per t'madhe) ....

Po punen e tande s'po mund t'a kuptoj...Per disa gjera faktori kohe eshte fare jo-relevant ( i parendesishem) ....

Kryte gjoge , e mendjen zoge ....:tongue:

sherri
15-03-08, 01:18
LABI, ketu tek keto tema mos u ban shume serioz...e ate punen time qe s'po e kupton pyet.....

edhe rri urt se tani po qyrravesh, jo me nguci ky, jo ai

LABI
15-03-08, 01:37
LABI, ketu tek keto tema mos u ban shume serioz...e ate punen time qe s'po e kupton pyet.....

edhe rri urt se tani po qyrravesh, jo me nguci ky, jo ai


e shef sa qesharak (feminore) tingellojne ata te pjekurit (pershkak qe as femijerine e as pjerkurine se kane prekur , perjetuar si te plote asnjehere/kurr) ... ahahah :tongue: :biggrin:


Thjesht po flasim SHerri , siq the dhe vet jemi ne rubrike argetimi dhe s'ke nevoj t'hatrohesh ... E respektoj sjelljen/paraqitjen/komunikimin tende , dhe ti do duhej timin poashtu ...:wink:

Albonita
15-03-08, 13:12
Auu sa te koken knaq pram ktu ,,,Rilinda ka je moj e pasi kall pram ktu per bes sa mir a.!

rilinda
15-03-08, 13:49
Auu sa te koken knaq pram ktu ,,,Rilinda ka je moj e pasi kall pram ktu per bes sa mir a.!

A bon pjes edhe ti te kjo odė a veē ke ardh me bo zhurm si ata tjert?

Albonita
15-03-08, 13:53
A bon pjes edhe ti te kjo odė a veē ke ardh me bo zhurm si ata tjert?

Po a hahaha i takoj deri ne januar te viti 2009 :wink:

E zhurem nuk baj une se nuk ja kom zanat.!

ahhahaha

rilinda
15-03-08, 13:57
Po a hahaha i takoj deri ne januar te viti 2009 :wink:

E zhurem nuk baj une se nuk ja kom zanat.!

ahhahaha

Ahaaa... edhe ti edhe Labi paskėt me na ik n'vitin 2009.
Ani more se edhe pa juve neve na rrihet :tongue::biggrin: Po m'dokėt po t'sho edhe ty edhe Labin n'at odėn tjetėr, ma menemdhaaaj e neve na thoni fmi, e plus nuk folni tanaj me neve :mad:

uliksi31
15-03-08, 13:59
Po a hahaha i takoj deri ne januar te viti 2009 :wink:

E zhurem nuk baj une se nuk ja kom zanat.!

ahhahaha

Nuk e pat kjo per ty, po per neve qe jemi 30 & 31 vjec. Mram kemi pas hy gabimisht.:biggrin:

Albonita
15-03-08, 14:04
Ahaaa... edhe ti edhe Labi paskėt me na ik n'vitin 2009.
Ani more se edhe pa juve neve na rrihet :tongue::biggrin: Po m'dokėt po t'sho edhe ty edhe Labin n'at odėn tjetėr, ma menemdhaaaj e neve na thoni fmi, e plus nuk folni tanaj me neve :mad:Ahahaa jo jo neve na takon prap meu shoqru me ju spse nuk dilet nga ktu meni her,,pa uh pershendet pa ja marr hallallin njeri tjetrit hahaha , plus une nuk ju quaj juve femi moj se edhe donje her edhe ata te vjetrit marrin msim nga te rinjet, edhe jo bre mendje madhe qysh po na thun kshtu mesim keshtu siq jemi pa dyshim fare ....:smile:

EJ E TI DERI KUR DON ME NJET NE KIT Dhom??

Albonita
15-03-08, 14:06
Nuk e pat kjo per ty, po per neve qe jemi 30 & 31 vjec. Mram kemi pas hy gabimisht.:biggrin:

Aahha nuk ka derit, edhe pse keni hy ne ket dhom, veq jo mi ngux rinin spse ju i kini moshat e juja hahahha ( shaka )

rilinda
15-03-08, 14:06
Ahahaa jo jo neve na takon prap meu shoqru me ju spse nuk dilet nga ktu meni her,,pa uh pershendet pa ja marr hallallin njeri tjetrit hahaha , plus une nuk ju quaj juve femi moj se edhe donje her edhe ata te vjetrit marrin msim nga te rinjet, edhe jo bre mendje madhe qysh po na thun kshtu mesim keshtu siq jemi pa dyshim fare ....:smile:

EJ E TI DERI KUR DON ME NJET NE KIT Dhom??

Edhe 4 vjet e 5 muj t'miraaaaa qetu jom une. :cool:

uliksi31
15-03-08, 14:10
Aahha nuk ka derit, edhe pse keni hy ne ket dhom, veq jo mi ngux rinin spse ju i kini moshat e juja hahahha ( shaka )

More na nga nostalllllllllgjia hyjlm ne kete dhome, bile po mesojm nga rinia. Na skishim pas dijt kurgjo kur ishim 18 vjec.:biggrin:

Albonita
15-03-08, 14:12
Edhe 4 vjet e 5 muj t'miraaaaa qetu jom une. :cool:


Lumja ti pasemu knaq moj , shprsoj ti kalosh keto vite met mira e suksese deri se te avietsh te mosha 26 edhe me qellimet tua te caktura .!

Albonita
15-03-08, 14:17
More na nga nostalllllllllgjia hyjlm ne kete dhome, bile po mesojm nga rinia. Na skishim pas dijt kurgjo kur ishim 18 vjec.:biggrin:


Pse qka desht me dit ju ? A po qka pasim dit na ma shum se ju ,, kur kemi qen ne at mosh ?
:tongue:

rilinda
15-03-08, 14:21
Lumja ti pasemu knaq moj , shprsoj ti kalosh keto vite met mira e suksese deri se te avietsh te mosha 26 edhe me qellimet tua te caktura .!

Lumja une valla moj Albonitė :biggrin: Bile bile s'po kam qef mu rrit hiē kur pi shoh Uliksin me kompani qė po kthehen prap k'tu :biggrin:

Albonita
15-03-08, 14:24
Lumja une valla moj Albonitė :biggrin: Bile bile s'po kam qef mu rrit hiē kur pi shoh Uliksin me kompani qė po kthehen prap k'tu :biggrin:


Aahhahaha vertet je shum e mir , ti nuk rritesh ma besoj , po veq vitet te kalojn .....

Kta vin ktu nga mallengjimi edhe moj as kush nuk po ju truket ne dhomen e tyr ,, edhe per ata vinktu me kalu pak koh .!:tongue:

rilinda
15-03-08, 14:26
Aahhahaha vertet je shum e mir , ti nuk rritesh ma besoj , po veq vitet te kalojn .....

Kta vin ktu nga mallengjimi edhe moj as kush nuk po ju truket ne dhomen e tyr ,, edhe per ata vinktu me kalu pak koh .!:tongue:

HAHhahahahahhahah u knaqsh gjithmonė ti moj Albonitė! :wink:

uliksi31
15-03-08, 14:27
Pse qka desht me dit ju ? A po qka pasim dit na ma shum se ju ,, kur kemi qen ne at mosh ?
:tongue:

Na mori skemi pas internet, as cellular. Per nje porosi eshte dasht n'kame me ja shkel me kilometra. Kqyri kta tash: nejun, nxet, komfor ska nevoj me lujt vendit.:biggrin: Per qata po ju marr lakmi por keta duhet me na prit ma mire, vec cka mesojn prej nesh 30 e e kusur...:biggrin:

Albonita
15-03-08, 14:28
HAHhahahahahhahah u knaqsh gjithmonė ti moj Albonitė! :wink:


Flm te gjith se bashku u knaqshim gjithmon , ku ka ma mir se me shkru me shoqri shqiptare bre Rilinda.!

Albonita
15-03-08, 14:32
Na mori skemi pas internet, as cellular. Per nje porosi eshte dasht n'kame me ja shkel me kilometra. Kqyri kta tash: nejun, nxet, komfor ska nevoj me lujt vendit.:biggrin: Per qata po ju marr lakmi por keta duhet me na prit ma mire, vec cka mesojn prej nesh 30 e e kusur...:biggrin:


Aahhaha ano more nuk ka dert qe nuk keni pas . sama shum kilometra ki ba veq asht kan ma mir per shendet tani / apo per shendet te juajin,,

MOS na merni lakim shum se ju na kini kalu neve , edhe nese keni arrit von me kto gjera hahahha

Ne ju presim mir edhe ju kan prit gjith mir rinija, ahhaha po njeri sa te jeton edhe meson shum gjera :wink: hahaha

Fshatari
15-03-08, 14:34
S'qenka temė pėr mue kjo.
Nuk i pėrmushi kriteret e pėrcaktuara.
Ēka mė pėlqeu te kjo temė ėshtė fakti se mėsova moshėn e tė gjithė pjesėmarrėsve nė kėtė temė.
Kur do tė hapni njė temė pėr persona mė tė vjetėr ?!

Linka_pz
15-03-08, 14:35
S'qenka temė pėr mue kjo.
Nuk i pėrmushi kriteret e pėrcaktuara.
Ēka mė pėlqeu te kjo temė ėshtė fakti se mėsova moshėn e tė gjithė pjesėmarrėsve nė kėtė temė.
Kur do tė hapni njė temė pėr persona mė tė vjetėr ?!


Hė ,Fshatari ngelet fshatar ,,,,ekziston more tema edhe e me te rriturve ....

rilinda
15-03-08, 14:36
S'qenka temė pėr mue kjo.
Nuk i pėrmushi kriteret e pėrcaktuara.
Ēka mė pėlqeu te kjo temė ėshtė fakti se mėsova moshėn e tė gjithė pjesėmarrėsve nė kėtė temė.
Kur do tė hapni njė temė pėr persona mė tė vjetėr ?!

Hahahhahahahha... a mujte mi majt n'men krejt vjetėt e pjesėmarrėsve? :biggrin:

uliksi31
15-03-08, 14:48
Aahhaha ano more nuk ka dert qe nuk keni pas . sama shum kilometra ki ba veq asht kan ma mir per shendet tani / apo per shendet te juajin,,

MOS na merni lakim shum se ju na kini kalu neve , edhe nese keni arrit von me kto gjera hahahha

Ne ju presim mir edhe ju kan prit gjith mir rinija, ahhaha po njeri sa te jeton edhe meson shum gjera :wink: hahaha

Shqyqyr qe erdhi Fshatari se ai t'na rahaton edhe ne t'moshuarve. Ky edhe plllacat naj siguroj n'mat mirin vend. Tani mos lypni "dije" ju rinia prej nesh qe kemi experience.:tongue:

lovely
15-03-08, 15:15
Na mori skemi pas internet, as cellular. Per nje porosi eshte dasht n'kame me ja shkel me kilometra. Kqyri kta tash: nejun, nxet, komfor ska nevoj me lujt vendit.:biggrin: Per qata po ju marr lakmi por keta duhet me na prit ma mire, vec cka mesojn prej nesh 30 e e kusur...:biggrin:30 e kusur.. po q ma qiti gazin

hahhahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaahahahhaha ha :tongue:

rilinda
15-03-08, 15:16
30 e kusur.. po q ma qiti gazin

hahhahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaahahahhaha ha :tongue:

E ti moj ēka po lyp me ardh k'tu e me ngu te dera?

Fshatari
15-03-08, 15:19
Hė ,Fshatari ngelet fshatar ,,,,ekziston more tema edhe e me te rriturve ....

Lexoj kėtė postim tė Linkės dhe filozofinė e saj tė rezymuar nė kėtė shprehje :
"Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar" dhe pėrfundoj se Linka e ka fut mes kllapave "modestinė" dhe "thjeshtėsinė" nė momentin kur shkruante postimin e vetė!
Po pram them mė vete se kjo nuk ėshtė e vėrteta sepse ēdokush do tė ketė vėnė re tonin familjar, madje intim(shiko psh fjalėn more) pa e harrue foljen "ngelet" qė pėrdor ndaj fshatarit. E kuptuat pra, nuk ka distancė mes fshatarit dhe Linkės...!

__________________________________________________ _______
"Thjeshtėsia dhe modestia nuk ngelen gjithėmonė thjeshtėsi e modesti"

uliksi31
15-03-08, 15:34
30 e kusur.. po q ma qiti gazin

hahhahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaahahahhaha ha :tongue:

Cka po kesh oj ti cike, po si 31 si 39 i bjen 30 e kusur. Ahahahahahahaha Hajt se per pak s'kqyret aty.:biggrin:

Linka_pz
15-03-08, 15:45
Lexoj kėtė postim tė Linkės dhe filozofinė e saj tė rezymuar nė kėtė shprehje :
"Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar" dhe pėrfundoj se Linka e ka fut mes kllapave "modestinė" dhe "thjeshtėsinė" nė momentin kur shkruante postimin e vetė!
Po pram them mė vete se kjo nuk ėshtė e vėrteta sepse ēdokush do tė ketė vėnė re tonin familjar, madje intim(shiko psh fjalėn more) pa e harrue foljen "ngelet" qė pėrdor ndaj fshatarit. E kuptuat pra, nuk ka distancė mes fshatarit dhe Linkės...!

__________________________________________________ _______
"Thjeshtėsia dhe modestia nuk ngelen gjithėmonė thjeshtėsi e modesti"


Eh ,Fshatar fshatar (jam dhe une fshatare ,dhe jam shume krenare )pse e more afer Zemres ,ishte sa per njoftim ....eh edhe une qka bera ,veshtire me bo shaka SOT menjeher te qesin n`fund t`pusit ......
Respekte Fshatari keni shume nga une ,SIDOQOFTE ..

DEA
15-03-08, 16:00
Po t'mos ishte konsiderata qe kemi per te vjetrit , ndryshe kishit fole ... po e kapercejme hajt qe t'vjeter i kan hanger vjete .... Rrini po mos e teproni qe masandej s'mund ta gjeni deren ...

Mjafton qe te perkujdeseni per veten, t'mos na u beni barre e jonja... Jemi aq te pjekun dhe te vetedijeshem qe t'qendrojme dhe knaqemi se bashku dhe pa perkujdesin e juve ...:tongue:

Hajt se nuk do te shkon edhe shume kohe, e do te gjindesh ne ferkem tona, a thua rinia e ardhshme do te jete ma respekteplote se kjo e sotit:biggrin:

Gjumashja
15-03-08, 16:37
eee cdo kush ka deshire te mbetet i ri, por koha iken...:confused: ..

lovely
15-03-08, 17:40
Cka po kesh oj ti cike, po si 31 si 39 i bjen 30 e kusur. Ahahahahahahaha Hajt se per pak s'kqyret aty.:biggrin:


ncnc... u touch my heart!!! :smile:


eeeee m kujtohet si sot kur i kam pas 25 vjet.... hm....

uliksi31
15-03-08, 17:45
ncnc... u touch my heart!!! :smile:


eeeee m kujtohet si sot kur i kam pas 25 vjet.... hm....

Kur t'kam pa ne slik, si 17 u dukshe. Per qata jame tut.:biggrin: It's aginst the law, under 18 years old. ahahahahahahahaha

lovely
15-03-08, 17:54
Kur t'kam pa ne slik, si 17 u dukshe. Per qata jame tut.:biggrin: It's aginst the law, under 18 years old. ahahahahahahahaha


oh u paka tu kesh o uliks... hahahahahahahahahahaahahahahahaaa


yeah, under 18 and over 50 :biggrin:

Gjumashja
01-08-08, 11:54
urdheroni ne oden tone bujrun...

http://www.webgrammar.com/graphics/CaffeZingaro.jpg

http://farm3.static.flickr.com/2366/2022191787_8a291ccc90.jpg

Xuki
01-08-08, 11:58
Ketu veē muj me thanė "kesh i vogėl e u rrita"

LaCoStA
01-08-08, 12:00
Ketu veē muj me thanė "kesh i vogėl e u rrita"
Mue em bafshin mire pra qato qe i pruni Gjumashja, se une muj me than "kesh i vogel, e hala qashtu jom"

Gjumashja
01-08-08, 12:01
xuki ti fueeeeeeeraaaaaaaaaa krejt hahahahhaha... hajt se tinxa mere cajin ose kafen...

e lacoste moter te befshin mire pra... pasi jemi njejte... per kete ode...

Xuki
01-08-08, 12:02
Mue em bafshin mire pra qato qe i pruni Gjumashja, se une muj me than "kesh i vogel, e hala qashtu jom"Po tė raka bac mem thanė aaa? hahahhaha


Vallah merri, se mu nuk mė ka hije mu sjellė ksajde! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

LaCoStA
01-08-08, 12:06
Po tė raka bac mem thanė aaa? hahahhaha


Vallah merri, se mu nuk mė ka hije mu sjellė ksajde! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
Ani baci Xuki, ndesh rri se kurgja nuk t'thojna na hahahaha.

LaCoStA
01-08-08, 12:06
xuki ti fueeeeeeeraaaaaaaaaa krejt hahahahhaha... hajt se tinxa mere cajin ose kafen...

e lacoste moter te befshin mire pra... pasi jemi njejte... per kete ode...
Flm, edhe ty t'bafshin mire e t'lumshin duret.

Gjumashja
01-08-08, 12:08
Flm, edhe ty t'bafshin mire e t'lumshin duret.s`ka gje... ja per ty motrushe ja per ken... :tongue:

mentor*
01-08-08, 19:40
veq erdhe me shiqu cfare te re kemi ne oden tone

ps,hihihih

Gjumashja
01-08-08, 19:41
o mentor aga... qohui sherbena dicka... sa po te kris papuqja fytyres...:tongue:

mentor*
01-08-08, 19:44
qe nusen pe thirri se une jame lodh sote ....pse ti qka kie qe nuk qet qaj ?

Adina-R.Ks
01-08-08, 19:48
qe nusen pe thirri se une jame lodh sote ....pse ti qka kie qe nuk qet qaj ?
rrush nuk ka problem per ēaj, po ketu nuk po hy se ju marrim lakmi ketyre te rinjeve, haha

Gjumashja
01-08-08, 19:51
une kam sherby sot paradite tash po pres nga ju... qe keni ardh mysafir :biggrin:

mentor*
01-08-08, 19:52
une kam sherby sot paradite tash po pres nga ju... qe keni ardh mysafir :biggrin:

ju a musafirt i shtini me sherbye a ? qka spo nika njeri :biggrin:

Gjumashja
01-08-08, 19:54
ju a musafirt i shtini me sherbye a ? qka spo nika njeri :biggrin:s`ka lidhje... per me u ndje ai si ne shtepi te veten duhet me sherby.. cka ka te keqe,..

Adina-R.Ks
01-08-08, 20:16
s`ka lidhje... per me u ndje ai si ne shtepi te veten duhet me sherby.. cka ka te keqe,..
Nuk po i di vendet ku i lejn gjerat keta te rinjet haha

LABI
01-08-08, 21:15
http://sparadvertising.com/img/packaging/drmcgill.png

Byjrum hapeni nga nje ju qe jeni ksajde (pst gjumashe hape nje t'a bjen gjumin me shpejt) :biggrin:

Agroni22
01-08-08, 23:48
hej more se di a muje me ardhe ende ne kete ODE

rilinda
02-09-08, 13:09
Hajde, hajde bujrum :D

Albonita
02-09-08, 13:11
Hajde, hajde bujrum :DMire se te gjejm Oj Bukuri ..se me kan met edhe pak muaj:mad:

LaCoStA
02-09-08, 13:11
Hajde, hajde bujrum :D


Qy ku ja paska nis edhe kjo me vjedh!, tani thojke Xinxi na nuk vjedhim ncncncn.


Une pasna vakt edhe naj dit me hi qiknej.

rilinda
02-09-08, 13:22
Qy ku ja paska nis edhe kjo me vjedh!, tani thojke Xinxi na nuk vjedhim ncncncn.


Une pasna vakt edhe naj dit me hi qiknej.

Nuk kom vjedh une more po ato hajneshat :P ma kan marr pamjen tem :mad:

rilinda
02-09-08, 13:23
Mire se te gjejm Oj Bukuri ..se me kan met edhe pak muaj:mad:

Hajde bukuri hajde se ki ven deri sa t'ec n'shpi t'huj :D

Gjumashja
02-09-08, 13:25
kush eshte origjinali... :tongue: ... mos po preken fallcat... :biggrin:

rilinda
02-09-08, 13:27
kush eshte origjinali... :tongue: ... mos po preken fallcat... :biggrin:

Qe moj po ngat um ki... po qato xhelozkat tybe ma msyjten pram e se lan pa u bo si une... s'paku u mundun :P:D

Albonita
02-09-08, 13:28
Hajde bukuri hajde se ki ven deri sa t'ec n'shpi t'huj :D

Faliminderit ..nese me pranoni qetu edhe mas atyne mujve mire asht kan ..se edhe une qeshtu si ju kam met ...ØHahahaaa
B€QARU§ POW€RU§

rilinda
02-09-08, 13:29
Faliminderit ..nese me pranoni qetu edhe mas atyne mujve mire asht kan ..se edhe une qeshtu si ju kam met ...ØHahahaaa
B€QARU§ POW€RU§


Veē WELCOME :biggrin:

LaCoStA
02-09-08, 13:30
Nuk kom vjedh une more po ato hajneshat :P ma kan marr pamjen tem :mad:


Uuuuuuu nime po se harrova, niher ato ta kan vjedh ty syretin, tani ti i qove durt perpjet se skishe cka me bo, e tash apet je kthy cysh je kan, a po? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Albonita
02-09-08, 13:34
Veē WELCOME :biggrin:


Prap te them flm rrushe...se kur ti kaloj 25 ather mos i hani fjalet kyt trokas ne der ketu ..hahahhaah

Gjumashja
02-09-08, 13:35
Qe moj po ngat um ki... po qato xhelozkat tybe ma msyjten pram e se lan pa u bo si une... s'paku u mundun :P:Dma mire nuk po flas une... se po preken njerzimi e mandej nuk ma leshojn pragun hahahahaha.... o sa mire me qene negative si une as kush sem kopjon hahahahaha.... se mem vjedh larg asaj...

rilinda
02-09-08, 13:36
Uuuuuuu nime po se harrova, niher ato ta kan vjedh ty syretin, tani ti i qove durt perpjet se skishe cka me bo, e tash apet je kthy cysh je kan, a po? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Veē ju kallzova bre qė mos t'lakmojnė shumė se une ndrrohna, herė i qes syzat, herė i hjeki e sun m'njekin :D

Albonitė, hiē mos ta nin se kush derėn nuk guxon me ta mshel.

rilinda
02-09-08, 13:37
ma mire nuk po flas une... se po preken njerzimi e mandej nuk ma leshojn pragun hahahahaha.... o sa mire me qene negative si une as kush sem kopjon hahahahaha.... se mem vjedh larg asaj...

Edhe une mori kom menu qashtu si ti, po po t'vike ka s'pe pritshe :D

Albonita
02-09-08, 13:38
Veē ju kallzova bre qė mos t'lakmojnė shumė se une ndrrohna, herė i qes syzat, herė i hjeki e sun m'njekin :D

Albonitė, hiē mos ta nin se kush derėn nuk guxon me ta mshel.

Oh bre lumja une se ju kam juve ..se kush nuk po guxon CAK ME MA be ketu kur te kam ty oj Bukuri..!

Gjumashja
02-09-08, 13:39
Edhe une mori kom menu qashtu si ti, po po t'vike ka s'pe pritshe :Dme rendesi mos me te vjedh o yti... se per kojshi mos e bon hesap...

Jana
02-09-08, 13:39
Helllloooooooooo.....ju pershendes......

LaCoStA
02-09-08, 13:41
Veē ju kallzova bre qė mos t'lakmojnė shumė se une ndrrohna, herė i qes syzat, herė i hjeki e sun m'njekin :D

Albonitė, hiē mos ta nin se kush derėn nuk guxon me ta mshel.

Jaaaaa per ma t'zojen se ti ma, edhe nja nana nuk e bon.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


Gjumashe, veq une t'kopjoj a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albonita, Rilinda i ka 26 edhe po hin knej, mos ta nin http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LaCoStA
02-09-08, 13:41
Helllloooooooooo.....ju pershendes......

Helloooooo Jana, edhe ti koke hi n'qet grup a?

Fshatari
02-09-08, 13:42
Oh bre lumja une se ju kam juve ..se kush nuk po guxon CAK ME MA be ketu kur te kam ty oj Bukuri..!=deri sot ne fillim te pasdites ishte vertete Bukuri, me duer nalt...! Po ky avatari ma i fundit nuk mund te cilesohet ma si i tille! Shikoja mire avatarin para se te shkruash ate fjale aq te madhe lum Albonita!

Luciano
02-09-08, 13:48
Jeni ber si vllezrit Daltons, ne shqip "vllezėrit Mziu" :Dd,
Dallohuni pak, se shum e keni zie ket ēorb,

Albonita
02-09-08, 13:49
=deri sot ne fillim te pasdites ishte vertete Bukuri, me duer nalt...! Po ky avatari ma i fundit nuk mund te cilesohet ma si i tille! Shikoja mire avatarin para se te shkruash ate fjale aq te madhe lum Albonita!

Eeeu Inderuari fashatri une nuk e shikova Avatrin ..po ju pergjigja Rilindes...se vertet asht nje Bukri nga Prizreni ..!

P/S..Avatrin e pash amo sot me nje avatr te ri Motra jon..edhe nuk jam ka e di ku asht Gabimi ketu :confused:

rilinda
02-09-08, 13:55
=deri sot ne fillim te pasdites ishte vertete Bukuri, me duer nalt...! Po ky avatari ma i fundit nuk mund te cilesohet ma si i tille! Shikoja mire avatarin para se te shkruash ate fjale aq te madhe lum Albonita!
Hahahahaha... o Fshatar more... e njejta ēikė u kan edhe qaty n'foto me durė pėrpjetė, ama tash e riktheva foton qė ma vodhėn mbrėmė.

rilinda
02-09-08, 13:57
Eeeu Inderuari fashatri une nuk e shikova Avatrin ..po ju pergjigja Rilindes...se vertet asht nje Bukri nga Prizreni ..!

P/S..Avatrin e pash amo sot me nje avatr te ri Motra jon..edhe nuk jam ka e di ku asht Gabimi ketu :confused:

Faleminderit Albonitė, faleminderit, po mos m'thuj ma qashtu se ato t'grupit tjetėr veē sa s'ja kan msy me ardh me bo edhe naj vjedhje kėtė grupin tonė :biggrin:

Albonita
02-09-08, 13:58
Hahahahaha... o Fshatar more... e njejta ēikė u kan edhe qaty n'foto me durė pėrpjetė, ama tash e riktheva foton qė ma vodhėn mbrėmė.


Aha .ahhaha Nuk pasa pas faij fshatri ehm kush ken ata / ato se t avjedhen Avatrin..? Moj mos me tut??? ehmmm

rilinda
02-09-08, 14:00
Jeni ber si vllezrit Daltons, ne shqip "vllezėrit Mziu" :Dd,
Dallohuni pak, se shum e keni zie ket ēorb,

Pasha nanėn tem, Shejtonka, Murgesha edhe Vjeshta ja nisėn me m'kopju veē qė m'tha Santana pram t'kom simpati, e k'to mule mu edhe k'to simpatitė e Santanės, e qe e ndryshun look-un kishe mu bo si une... ama une menihere pram shkova e ndrrova veshjen, i hjeka syzat... e qe sot tash ishin shku me imitu Gazin, e ma kthyn mallin tem... pėrveē qasaj imitueses qė ja nisi e para, dmth Shejtonka hala s'ma ka kthy... nc nc nc....

Albonita
02-09-08, 14:00
Faleminderit Albonitė, faleminderit, po mos m'thuj ma qashtu se ato t'grupit tjetėr veē sa s'ja kan msy me ardh me bo edhe naj vjedhje kėtė grupin tonė :biggrin:


Ashtu e them te verten spse ashtu je ..Miss nga PRIZRENI.!

Po kush qenkan keta bandita Oj Rrushe..se per bes ehmm tash me kini be te dyshoj nga frika moj..!:biggrin:

Fshatari
02-09-08, 14:01
Hahahahaha... o Fshatar more... e njejta ēikė u kan edhe qaty n'foto me durė pėrpjetė, ama tash e riktheva foton qė ma vodhėn mbrėmė.
Mė vjen keq pra qe u tregova aq i ashper per simpatike Alboniten se ajo paska pas tė drejtė kur shkruante mu nė ketė forum, dikur, para rreth 5-6 mintash, se "...Eeeu Inderuari fashatri une nuk e shikova Avatrin ..po ju pergjigja Rilindes...se vertet asht nje Bukri nga Prizreni ..! ".

rilinda
02-09-08, 14:15
Fshatar edhe ti Albonitė mos m'thuni ma qashtu ju luuuuutna se vin e m'marrin ky grupi qė ja kanė nis me u marr me k'to punė, e tani ti Albonitė, bashk me pjesėn tjetėr t'klubit keni me mbet pa mu :S
:P:D

Albonita
02-09-08, 14:26
Fshatar edhe ti Albonitė mos m'thuni ma qashtu ju luuuuutna se vin e m'marrin ky grupi qė ja kanė nis me u marr me k'to punė, e tani ti Albonitė, bashk me pjesėn tjetėr t'klubit keni me mbet pa mu :S
:P:D


Aahahha Jo bre mos ta ndin se nuk guzon kush met marr ty ..adin se Rinia asht ma e fort se..ato/ ata..!:biggrin:

rilinda
02-09-08, 14:33
Aahahha Jo bre mos ta ndin se nuk guzon kush met marr ty ..adin se Rinia asht ma e fort se..ato/ ata..!:biggrin:

Mule ti hiqe foton tane se n'rrezik je edhe ti :D

SheTa
02-09-08, 14:36
Mule ti hiqe foton tane se n'rrezik je edhe ti :D


Po t'rrikan Syzat bukur :P i bajsh meshnet :D a'jan orgjinale apo me t'liren :D

rilinda
02-09-08, 14:46
Po t'rrikan Syzat bukur :P i bajsh meshnet :D a'jan orgjinale apo me t'liren :D

Falemindrit, faleminderit :D
Origjinale moreeee... baci Gaz prej Gjumunije mi ka pru, edhe qaq t'mira qė jon, a se ke ni ni luft qė u bo pram ksajde pėr qato syza aaaa?

Albonita
02-09-08, 14:47
Mule ti hiqe foton tane se n'rrezik je edhe ti :D


Jo per bes e hiqa..se Nuk jemi loj me lujt me ne qy ..tani Jom Albonita se kom qen ne fellim..:biggrin:


Kush na nguc me shtag te bilardit i rrehim ahhahahhah

SheTa
02-09-08, 14:49
Paj luft e dallavere Ktu Ka Dit Per Dit tu ja nise Prej ma t'madhit qe eshte ktu deri ma t'voglin :D

Ishalla po pshtojum :D Rilinda mir ja paske bo qe ke vanu bile bonu kishe spo she

rilinda
02-09-08, 14:51
Jo per bes e hiqa..se Nuk jemi loj me lujt me ne qy ..tani Jom Albonita se kom qen ne fellim..:biggrin:


Kush na nguc me shtag te bilardit i rrehim ahhahahhah

Hahahahahahaha hahahahahha... ēfarė ideeeejeeeee... t'lumt :D

rilinda
02-09-08, 14:56
Paj luft e dallavere Ktu Ka Dit Per Dit tu ja nise Prej ma t'madhit qe eshte ktu deri ma t'voglin :D
Me disa pėrjashtime, pajtohna hahahaha :D

Ishalla po pshtojum :D Rilinda mir ja paske bo qe ke vanu bile bonu kishe spo she

Jo po po po shoh, veē pi kqyri do qė kan met pėrmas edhe kqyre nihere qysh po kqyri me pėrbuzje hahahaha

SheTa
02-09-08, 14:58
Paj Dhe un ty kqyr Jam ma t'madhin ktu :P qe ka bo nje dallavere pa Per intresa t'vetat dhe tjerve :)

rilinda
02-09-08, 15:18
Paj Dhe un ty kqyr Jam ma t'madhin ktu :P qe ka bo nje dallavere pa Per intresa t'vetat dhe tjerve :)

:rolleyes:

e_martumja
02-09-08, 16:16
Pse kjo teme ska shume sekses:biggrin:

Oqeani
02-09-08, 16:20
Pse kjo teme ska shume sekses:biggrin:

A nuk po e din a, se te rinjte nuk ja dine renin ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
02-09-08, 16:21
A nuk po e din a, se te rinjte nuk ja dine renin ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hallall t kofte :biggrin:

Prishtinasja_
02-09-08, 18:18
A nuk po e din a, se te rinjte nuk ja dine renin ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Problemi nuk eshte sepse "NE TE RINJET" nuk ja dime rendin ,bile bile ne gjithecka me shkrua , neve na ka hije ! :biggrin:

Por problemi eshte se ketu ne forum shumica jane me shume se 30-fiuuuuuuuuuuuu :tongue::tongue:

Eh ska me Rini bre.....

Linka_pz
02-09-08, 18:25
Problemi nuk eshte sepse "NE TE RINJET" nuk ja dime rendin ,bile bile ne gjithecka me shkrua , neve na ka hije ! :biggrin:

Por problemi eshte se ketu ne forum shumica jane me shume se 30-fiuuuuuuuuuuuu :tongue::tongue:

Eh ska me Rini bre.....
Mire ,s`po me kapka mua kjo qe the ,jo mori Prishtinase une i kom 20 veq ,ahahahahah ,muj me hi qitu apo ?