PDA

View Full Version : Oda e te rinjve prej 26 deri 62 vjeq


LEDHATIMI
20-08-05, 12:15
Hajt edhe ne te rinjte mbi 26 ta kemi nje ode qy :P

Gjumashja
20-08-05, 12:21
Urime per kete ode po si a na pranoni edhe neve qka jem ner 26 :roll: me hy ktu

LEDHATIMI
20-08-05, 12:23
Urime per kete ode po si a na pranoni edhe neve qka jem ner 26 :roll: me hy ktu
ju jeni te mirseardhur por fjalen kryesore e kemi ne perqat pleq :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-08-05, 12:25
Lėshonmani vendin kryesor nė kėtė Odė. :lol: :lol: :lol:

LEDHATIMI
20-08-05, 12:26
Lėshonmani vendin kryesor nė kėtė Odė. :lol: :lol: :lol:

hahahahah Murgesha e fitove , ti je e para :wink:

Murgesha
20-08-05, 12:28
Lėshonmani vendin kryesor nė kėtė Odė. :lol: :lol: :lol:

hahahahah Murgesha e fitove , ti je e para :wink:

Falemnderit shumė Ledhatim.

Po ēka e ke nė plan me kėtė Odė.

Do tė rrijmė vetėm apo edhe do tė bėjmė plane si mos me i lėnė me u halitė rininė? :wink:

Gjumashja
20-08-05, 12:29
Urime per kete ode po si a na pranoni edhe neve qka jem ner 26 :roll: me hy ktu
ju jeni te mirseardhur por fjalen kryesore e kemi ne perqat pleq :lol: :lol: :lol:


kuptohet atu neve veq lejonani me u ul afer deres edhe veq me ju ndegju juve qka po boni

LEDHATIMI
20-08-05, 12:30
Je perplot me idea Murgesha, ashtu do ja bejme :P :wink:

Murgesha
20-08-05, 12:31
kuptohet atu neve veq lejonani me u ul afer deres edhe veq me ju ndegju juve qka po boni

Nashta mos po ju kaplon monotinia, oj Gjumashe se ne pleqtė kur s`ja thomi muhabetit kotemi. :wink:

Murgesha
20-08-05, 12:33
Je perplot me idea Murgesha, ashtu do ja bejme :P :wink:

Ani Ledhatim, veē mundėsist mė lerni tė rri aty nė ballė dhe mos mė leni me folė shumė, se pastaj s`ju lo rend ju tjerėve hiq. :lol: :lol:

Gjumashja
20-08-05, 12:34
kuptohet atu neve veq lejonani me u ul afer deres edhe veq me ju ndegju juve qka po boni

Nashta mos po ju kaplon monotinia, oj Gjumashe se ne pleqtė kur s`ja thomi muhabetit kotemi. :wink:


ashtu kam qef qe te kote m edhe une :lol:

LEDHATIMI
20-08-05, 12:37
Je perplot me idea Murgesha, ashtu do ja bejme :P :wink:

Ani Ledhatim, veē mundėsist mė lerni tė rri aty nė ballė dhe mos mė leni me folė shumė, se pastaj s`ju lo rend ju tjerėve hiq. :lol: :lol:

Ne balle :shock: , po nese i vesh tirqit edhe pin duhan me cigarellek te gjate me rrota :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-08-05, 13:03
Je perplot me idea Murgesha, ashtu do ja bejme :P :wink:

Ani Ledhatim, veē mundėsist mė lerni tė rri aty nė ballė dhe mos mė leni me folė shumė, se pastaj s`ju lo rend ju tjerėve hiq. :lol: :lol:

Ne balle :shock: , po nese i vesh tirqit edhe pin duhan me cigarellek te gjate me rrota :lol: :lol: :lol:

S`ka problem Ledhatim, duhanin e pi shyqyr prej zotit, e sa pėr tirqi rri lirshėm edhe me Jeans. :lol: :lol: :wink:

doGzona
20-08-05, 13:42
A po shtyhi pak andej se erdha :lol:

Krokodilli
20-08-05, 13:57
urime urime per kete ode,, po per qka flitet ketu more se paska edhe pleq 62 vjeqar,, ja nuk rri ketu se ju pleqt JA KENI ZANATIN VETEM NEPER ARA ME NEJT ME LEKUND MEGJAT, PER DIT GURIN E MEGJES ME LEKUND NGA 2 METRA.. VEQ MENT KUSH KA MA SHUM HEKTAR TOK.... PO ME DHIMBSET KJO RINIA PREJ 26 DERI 50 QE JU DUHET ME JU NDEGJU JUVE PLEQVE KA FOLNI PALLAVRA

Diana007
20-08-05, 14:00
Per hajer kjo od :D , valla me mir se jona rregullume :lol:

Tomori
20-08-05, 14:55
hajde urdheroni mire se erdhet..(Ju thote Tomori qe rine ne krye te odes)

halla e madhe
20-08-05, 15:41
hajde urdheroni mire se erdhet..(Ju thote Tomori qe rine ne krye te odes)
TOMOR_aga_Leshoja pak vende halles se paske nise mu lodhe si duket :wink:

Murgesha
20-08-05, 16:53
hajde urdheroni mire se erdhet..(Ju thote Tomori qe rine ne krye te odes)
TOMOR_aga_Leshoja pak vende halles se paske nise mu lodhe si duket :wink:

Ja nxorr me kėtė odė, veq sa dola pak pėr punė tė miat ma paskėt zėnė vendin.

Tomor ti del qandej kah dera e mos na ban fjalė shumė mua dhe Hallės, se ende si kemi harruarr tėrėsisht stupcat. :twisted: :wink:

laliloli
20-08-05, 17:19
E qe ja paske punu me kete ode Ledhatim,e paske rregullu per shtat marake.Ai me shylte te mira e jastek me pendla guse,ja pune me dore nuk paskemi me prek veq tuj nejt tani.Mos harroni se vendi imk eshte diku si afer ogjakut :lol: :lol: :lol:

doGzona
20-08-05, 17:22
E qe ja paske punu me kete ode Ledhatim,e paske rregullu per shtat marake.Ai me shylte te mira e jastek me pendla guse,ja pune me dore nuk paskemi me prek veq tuj nejt tani.Mos harroni se vendi imk eshte diku si afer ogjakut :lol: :lol: :lol:

Hajt pra apo i shkep qata caja, edhe shkuni qato tablla te duhanit,
se marrja Zotit. :lol: :lol: :lol: :wink:

laliloli
20-08-05, 17:27
E qe ja paske punu me kete ode Ledhatim,e paske rregullu per shtat marake.Ai me shylte te mira e jastek me pendla guse,ja pune me dore nuk paskemi me prek veq tuj nejt tani.Mos harroni se vendi imk eshte diku si afer ogjakut :lol: :lol: :lol:

Hajt pra apo i shkep qata caja, edhe shkuni qato tablla te duhanit,
se marrja Zotit. :lol: :lol: :lol: :wink:

Ai burrnimi kan me ndejt ne krye te vendit dhe veq kane me prit e percjell musafir ,e per pune jeni ju granimi more qy .Per qka u kemi ,Hajde fshine oden se po na vie ndokush pasdite e maronaj nga nje kafe me gjezve:lol: :lol:

uliksi31
20-08-05, 20:58
Deshta me hy ne kete ode po keta te trent bre.Po a leshohet zani muzikes kaq. O uljani pak zanin se i paskam do mocatar ketu.Bile sa te dvetem mes vetit.Ah vakt he zaman. :lol:

Murgesha
20-08-05, 21:06
Deshta me hy ne kete ode po keta te trent bre.Po a leshohet zani muzikes kaq. O uljani pak zanin se i paskam do mocatar ketu.Bile sa te dvetem mes vetit.Ah vakt he zaman. :lol:

O mirė se na erdhe o Uliksi.
Qe bre burrė se po na vijnė edhe do tė rinj kėtu nė odėn tonė e qe besa po na bajnė zhurmė me do muzika tė ēarta krejt.
Eh me konė qė na lėshon kush naj muzikė me Sharki e Ēifteli, e tja themi muhabetit si ktyne herav.

Hajde ulu qetu e urdhėro dredhe njė.

uliksi31
20-08-05, 21:16
Deshta me hy ne kete ode po keta te trent bre.Po a leshohet zani muzikes kaq. O uljani pak zanin se i paskam do mocatar ketu.Bile sa te dvetem mes vetit.Ah vakt he zaman. :lol:

O mirė se na erdhe o Uliksi.
Qe bre burrė se po na vijnė edhe do tė rinj kėtu nė odėn tonė e qe besa po na bajnė zhurmė me do muzika tė ēarta krejt.
Eh me konė qė na lėshon kush naj muzikė me Sharki e Ēifteli, e tja themi muhabetit si ktyne herav.

Hajde ulu qetu e urdhėro dredhe njė.

O turrit nera per ket duhan po i mire qenka,i sert.Ka te erdhi more ky duhan kaq i mire :?: A mu dokt se ja niva zanin Halles.Ndoshta edhe vesht pom bejn.Valla kemi me jav hjek marakun qetyne te rive me gjith keta tym duhanit.Ndoshta po na leshojn me qifteli ndonje kenge.Per me na e thye qafen sa ma pare. :lol: :lol:

Murgesha
20-08-05, 21:20
O turrit nera per ket duhan po i mire qenka,i sert.Ka te erdhi more ky duhan kaq i mire :?: A mu dokt se ja niva zanin Halles.Ndoshta edhe vesht pom bejn.Valla kemi me jav hjek marakun qetyne te rive me gjith keta tym duhanit.Ndoshta po na leshojn me qifteli ndonje kenge.Per me na e thye qafen sa ma pare. :lol: :lol:

Po, po edhe Hallėn e kemi kėsajde.
Mos vetė kish kalu do pushime, si ajo qė din me i ba mo. :lol: :lol:

Jo ishalla s`po na lėshojnė aso muzika qė na lojnė pa frymė, sa kemi edhe naj ditė bile tė jetojmė pa mėrzia. :wink:

e_martumja
20-08-05, 21:31
Deshta me hy ne kete ode por nuk po me lejon mosha ime :cry: :cry:

uliksi31
20-08-05, 21:33
Deshta me hy ne kete ode por nuk po me lejon mosha ime :cry: :cry:

Pse ti a nuk po na sheh neve qe kemi nga 31 vjet a.Nje here ne jave neve na lejohet.Vec t'shtundeve ne mbramje. :lol:

GURI SYLAJ
20-08-05, 21:35
Mire se ju gjeta ne kete ode. Edhe une po pranoj me ju majt ders ketyre te rinjeve por me kusht qe mos me tregu se cka kena ba na kur jena kan te rinj.

halla e madhe
20-08-05, 21:37
Allahile keta te rijte mos na i sjellni ne kete ode se po marrin far vesi te keq prej nesh :lol: ...ah...pleqnija bre :cry:

halla e madhe
20-08-05, 21:38
O turrit nera per ket duhan po i mire qenka,i sert.Ka te erdhi more ky duhan kaq i mire :?: A mu dokt se ja niva zanin Halles.Ndoshta edhe vesht pom bejn.Valla kemi me jav hjek marakun qetyne te rive me gjith keta tym duhanit.Ndoshta po na leshojn me qifteli ndonje kenge.Per me na e thye qafen sa ma pare. :lol: :lol:

Po, po edhe Hallėn e kemi kėsajde.
Mos vetė kish kalu do pushime, si ajo qė din me i ba mo. :lol: :lol:

Jo ishalla s`po na lėshojnė aso muzika qė na lojnė pa frymė, sa kemi edhe naj ditė bile tė jetojmė pa mėrzia. :wink:

Mire se ju gjeta shoqerija e vjeter :!: :lol:

e_martumja
20-08-05, 21:38
Allahile keta te rijte mos na i sjellni ne kete ode se po marrin far vesi te keq prej nesh :lol: ...ah...pleqnija bre :cry:


Me siguri mesojm mire se ju keni experienc te jetes :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-08-05, 21:47
Mire se ju gjeta shoqerija e vjeter :!: :lol:

Oj hallė sa hapa ke qitė me na ardh nė kėtė Odė tu bafshin sevap.

Guri ishalla po na zojnė nė asgjo rinia e thonė kėta skanė ditė asgjė kur ka qenė tė ri e mos me na vetė fare.

Se qe besa me ju kallxu ne tonat tė kėtyre mbesin lojėra fėmijėsh. :lol: :lol:

uliksi31
20-08-05, 21:49
Allahile keta te rijte mos na i sjellni ne kete ode se po marrin far vesi te keq prej nesh :lol: ...ah...pleqnija bre :cry:


Me siguri mesojm mire se ju keni experienc te jetes :lol: :lol: :lol:

Na kemi experience ma teper se qe kane ata vjete. :lol: :lol:

Murgesha
20-08-05, 21:52
Allahile keta te rijte mos na i sjellni ne kete ode se po marrin far vesi te keq prej nesh :lol: ...ah...pleqnija bre :cry:


Me siguri mesojm mire se ju keni experienc te jetes :lol: :lol: :lol:

Edhe sherre kemi sa tė duash, por tani qė jemi plakė, prej gazepit thojmė qė kemi qenė engjuj. :wink:

e_martumja
20-08-05, 21:53
Allahile keta te rijte mos na i sjellni ne kete ode se po marrin far vesi te keq prej nesh :lol: ...ah...pleqnija bre :cry:


Me siguri mesojm mire se ju keni experienc te jetes :lol: :lol: :lol:

Na kemi experience ma teper se qe kane ata vjete. :lol: :lol:


A tash ja ke qillu :!:

halla e madhe
20-08-05, 21:54
Allahile keta te rijte mos na i sjellni ne kete ode se po marrin far vesi te keq prej nesh :lol: ...ah...pleqnija bre :cry:


Me siguri mesojm mire se ju keni experienc te jetes :lol: :lol: :lol:

Edhe sherre kemi sa tė duash, por tani qė jemi plakė, prej gazepit thojmė qė kemi qenė engjuj. :wink:

Murgesha_mos kallxo moj se qka kemi qene...te zotet jemi akoma :wink:

Murgesha
20-08-05, 21:55
Murgesha_mos kallxo moj se qka kemi qene...te zotet jemi akoma :wink:

Valla pėr me folė me gojė s`na e kalon kush Hallushe. :wink:

LEDHATIMI
20-08-05, 21:56
:shock: cka jeni kah flitni more hej edhe kjo eshte ode e te rinjve, vetem prej 26 e deri 62 8) :wink:

e_martumja
20-08-05, 21:57
Murgesha_mos kallxo moj se qka kemi qene...te zotet jemi akoma :wink:

Valla pėr me folė me gojė s`na e kalon kush Hallushe. :wink:Dmth Teorija nuk eshte nisoj sikur Pratika :lol: :lol:

LEDHATIMI
20-08-05, 21:57
Murgesha_mos kallxo moj se qka kemi qene...te zotet jemi akoma :wink:

Valla pėr me folė me gojė s`na e kalon kush Hallushe. :wink:
hajt hajt se hala jena te forte edhe per tjera sene :wink:

Murgesha
20-08-05, 21:58
Dmth Teorija nuk eshte nisoj sikur Pratika :lol: :lol:

Oj loqkė Praktika askund nuk paguhet. Teoria po. :lol: :lol:

e_martumja
20-08-05, 22:00
Dmth Teorija nuk eshte nisoj sikur Pratika :lol: :lol:

Oj loqkė Praktika askund nuk paguhet. Teoria po. :lol: :lol:


per cfar teori e ki fjalen :?:

MemphiSx
20-08-05, 22:00
M'paska kap qekjo Odė edhe mu :(

LEDHATIMI
20-08-05, 22:01
M'paska kap qekjo Odė edhe mu :(

koken larte se jemi ne kohen me te mire :P :wink:

uliksi31
20-08-05, 22:01
Dmth Teorija nuk eshte nisoj sikur Pratika :lol: :lol:

Oj loqkė Praktika askund nuk paguhet. Teoria po. :lol: :lol:


per cfar teori e ki fjalen :?:

Per teorin e relativitetit. :lol: :lol:

Murgesha
20-08-05, 22:02
Dmth Teorija nuk eshte nisoj sikur Pratika :lol: :lol:

Oj loqkė Praktika askund nuk paguhet. Teoria po. :lol: :lol:


per cfar teori e ki fjalen :?:

Teoria e tė folmes de. :lol: :lol:

GURI SYLAJ
20-08-05, 22:02
O neve veq fryma na zihet kapak kur ngjitemi shkalöleve se per se ungjti vallahi kush qe na mun nuk ka se na moti lujna ......... shah !!!!!!!!

halla e madhe
20-08-05, 22:02
Murgesha_mos u lodh moj me skjaru kaq shume qyyy..kjo asht me te dhonme e jo mete thonme :wink:

Murgesha
20-08-05, 22:04
Murgesha_mos u lodh moj me skjaru kaq shume qyyy..kjo asht me te dhonme e jo mete thonme :wink:

Mirė e ke Hallė.

Njėmend ti e_Martuara a menjėherė po don me i mėsu tė gjithat a??? :lol: :lol: :lol:

e_martumja
20-08-05, 22:05
AIIIIIII mendojsha teorin per leje te vetures e blen me pare :wink:

MemphiSx
20-08-05, 22:05
M'paska kap qekjo Odė edhe mu :(

koken larte se jemi ne kohen me te mire :P :wink:


Oooo Faleminers prej teje qe po m'jep zemer se aaaaaa :( :D

LEDHATIMI
20-08-05, 22:06
M'paska kap qekjo Odė edhe mu :(

koken larte se jemi ne kohen me te mire :P :wink:


Oooo Faleminers prej teje qe po m'jep zemer se aaaaaa :( :D

:D :D :D knaqu se nuk na ka mbete shume :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
20-08-05, 22:06
Murgesha_mos u lodh moj me skjaru kaq shume qyyy..kjo asht me te dhonme e jo mete thonme :wink:

Mirė e ke Hallė.

Njėmend ti e_Martuara a menjėherė po don me i mėsu tė gjithat a??? :lol: :lol: :lol:
Ha,.bash mire ja bone,kush don le te merr marifet vete,yrrneqet tona nuk kane cod te fshehur :lol: :lol:

uliksi31
20-08-05, 22:07
Cka u bo more :?: Une qetash e pash se kjo ode koka e jona.Une kishe hala jemi te ata kalamajt 18- 26 vjete. Agahgahgahgahgahga

Murgesha
20-08-05, 22:07
M'paska kap qekjo Odė edhe mu :(

koken larte se jemi ne kohen me te mire :P :wink:


Oooo Faleminers prej teje qe po m'jep zemer se aaaaaa :( :D

Mirė po mė vjen qė s`paske mbetė dhe ti te oda e fėmijėve. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
20-08-05, 22:09
Murgesha_mos u lodh moj me skjaru kaq shume qyyy..kjo asht me te dhonme e jo mete thonme :wink:

Mirė e ke Hallė.

Njėmend ti e_Martuara a menjėherė po don me i mėsu tė gjithat a??? :lol: :lol: :lol:
Ha,.bash mire ja bone,kush don le te merr marifet vete,yrrneqet tona nuk kane cod te fshehur :lol: :lol:


Cdo njeriu meson ne jeten e tij, herniken sta marr oh hallush mos u tutni se ne kemi permaru ne shekull 21 jemi gati jemi tu tranu prej te mirat :lol: :lol: koha juve nuk ka pas dertet tona :wink:

halla e madhe
20-08-05, 22:09
Memphisx_ti pasha hallen shko flej ma mire per ty...boll bohesh me ndejte me pleq :wink: :lol:

MemphiSx
20-08-05, 22:10
Mirė po mė vjen qė s`paske mbetė dhe ti te oda e fėmijėve.E mira t'kapt per qafe moj Murgesh :D Normal qe jam rrit tash qy :D

MemphiSx
20-08-05, 22:12
Memphisx_ti pasha hallen shko flej ma mire per ty...boll bohesh me ndejte me pleq :wink: :lol:


A moj hall se ki keq jo :D Neser en 4 kam mu qu me ndreq nuse (frizura po mendoj :D :P)

Murgesha
20-08-05, 22:12
E mira t'kapt per qafe moj Murgesh :D Normal qe jam rrit tash qy :D

More i miri ma ka ngjitė pėr qafe e besa s`po mė lėshon hiq.

Ēka ti baj more unė naj e mirė me ngjet pėr qafe?? :roll: :roll:

halla e madhe
20-08-05, 22:15
Memphisx_ti pasha hallen shko flej ma mire per ty...boll bohesh me ndejte me pleq :wink: :lol:


A moj hall se ki keq jo :D Neser en 4 kam mu qu me ndreq nuse (frizura po mendoj :D :P)
Ti shko ndreqe frzerken..hahahaha dashta me thone boni te fala prej meje,e masnej ishalla te del gjumi neser :lol: :lol:

Tomori
20-08-05, 22:37
hajde urdheroni mire se erdhet..(Ju thote Tomori qe rine ne krye te odes)
TOMOR_aga_Leshoja pak vende halles se paske nise mu lodhe si duket :wink:

Ja nxorr me kėtė odė, veq sa dola pak pėr punė tė miat ma paskėt zėnė vendin.

Tomor ti del qandej kah dera e mos na ban fjalė shumė mua dhe Hallės, se ende si kemi harruarr tėrėsisht stupcat. :twisted: :wink:

Si urdherone Murgeshe, bujrum ulu me hallen ja va jap edhe kutin e duhanit..dredhni ka naj cigare...
-Une hika tashe e po dbaj bije se sheh Tomorin ne ket ode ma..!
Qysh bre me kuvendu me grate..papa qfar kohna dveshtira kan ardhe..
...e Demokraci e demokraci..nod burravet me sundu grate,,mos ma keq :wink:

Agroni22
20-08-05, 23:52
Hajt edhe ne te rinjte mbi 26 ta kemi nje ode qy :Phahahahaaaha vallla te ri ajdeni te na rinia knaquni edhe ju e msheleni kete ode

LEDHATIMI
21-08-05, 00:13
Hajt edhe ne te rinjte mbi 26 ta kemi nje ode qy :Phahahahaaaha vallla te ri ajdeni te na rinia knaquni edhe ju e msheleni kete ode

Agron te lutem pa pretendime territoriale :evil:

Sy_kaltra
23-08-05, 19:05
mozemakeq zona pleqeris :lol: :lol:

dr1ta
23-08-05, 23:54
Cka behet ktu? :roll:

Domira
23-08-05, 23:57
hajde urdheroni mire se erdhet..(Ju thote Tomori qe rine ne krye te odes)
TOMOR_aga_Leshoja pak vende halles se paske nise mu lodhe si duket :wink:

Ja nxorr me kėtė odė, veq sa dola pak pėr punė tė miat ma paskėt zėnė vendin.

Tomor ti del qandej kah dera e mos na ban fjalė shumė mua dhe Hallės, se ende si kemi harruarr tėrėsisht stupcat. :twisted: :wink:

Si urdherone Murgeshe, bujrum ulu me hallen ja va jap edhe kutin e duhanit..dredhni ka naj cigare...
-Une hika tashe e po dbaj bije se sheh Tomorin ne ket ode ma..!
Qysh bre me kuvendu me grate..papa qfar kohna dveshtira kan ardhe..
...e Demokraci e demokraci..nod burravet me sundu grate,,mos ma keq :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LEDHATIMI
26-08-05, 15:17
Cka behet ktu? :roll:

kullotet llokum :wink:

Sy_kaltra
04-11-05, 18:48
BNµesa ste koka keq qetu :lol:

GURI SYLAJ
04-11-05, 19:11
Jo keq po bash paska nise me u voke ani qysh ka nis m'u ba ftofte.......

Sy_kaltra
04-11-05, 19:29
a din sa ftoht asht ba ,,rasisht hyna qetu boll mir ish ..

Sy_kaltra
07-11-05, 19:28
Pleēeria :roll:

Dreni30
07-11-05, 19:41
per cka duhet me fol ketu more se nuk e paskena dit. :lol: :lol:

vjeshta
07-11-05, 19:43
Valla une po duhka me prit edhe pak per me hy ne kete ode :P

Dreni30
07-11-05, 19:45
Valla une po duhka me prit edhe pak per me hy ne kete ode :P

Edhe sa moj qy, kur i mbush 22 . :lol: :lol:

GURI SYLAJ
07-11-05, 19:46
O Dreni ktu fol cka te duesh se ska sen qe nuk e kena provu e nuk e marrim vesh.

vjeshta
07-11-05, 19:51
Valla une po duhka me prit edhe pak per me hy ne kete ode :P

Edhe sa moj qy, kur i mbush 22 . :lol: :lol:
Per sene te re :lol:

Dreni30
07-11-05, 19:53
Valla une po duhka me prit edhe pak per me hy ne kete ode :P

Edhe sa moj qy, kur i mbush 22 . :lol: :lol:
Per sene te re :lol:

Perhajr koft tani po mujshe edhe ti me ardh ketu. Po hej e une kur mundem me hy ketu??

vjeshta
07-11-05, 19:56
O Dreni prej 26 po thojn :lol:

Dreni30
07-11-05, 19:58
O Dreni prej 26 po thojn :lol:

Po bojka ..........

vjeshta
08-11-05, 20:15
O Dreni prej 26 po thojn :lol:

Po bojka ..........
Per ty po valla se i ke 30 :lol:

Dreni30
08-11-05, 20:18
Ani de se edhe ti je qaty pari qyyyyyy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
08-11-05, 20:20
Ani de se edhe ti je qaty pari qyyyyyy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Une jo ,po vjet qaty pari po me rrin :lol:

Dreni30
08-11-05, 20:21
Ani de se edhe ti je qaty pari qyyyyyy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Une jo ,po vjet qaty pari po me rrin :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
08-11-05, 20:24
Ani de se edhe ti je qaty pari qyyyyyy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Une jo ,po vjet qaty pari po me rrin :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ani edhe po te vjen mire :(

Dreni30
08-11-05, 20:26
Ani de se edhe ti je qaty pari qyyyyyy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Une jo ,po vjet qaty pari po me rrin :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ani edhe po te vjen mire :(

Vjeshta po me duket se paske harru dicka...........

vjeshta
08-11-05, 20:27
Ani de se edhe ti je qaty pari qyyyyyy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Une jo ,po vjet qaty pari po me rrin :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ani edhe po te vjen mire :(

Vjeshta po me duket se paske harru dicka...........
:roll: asgje seshte e pamundur,ndoshta

Dreni30
08-11-05, 20:29
Vjeshta po me duket se paske harru dicka...........
:roll: asgje seshte e pamundur,ndoshta[/quote]

qe njeriu qesh nganjehere edhe nga kijameti.

vjeshta
08-11-05, 20:31
Vjeshta po me duket se paske harru dicka...........
:roll: asgje seshte e pamundur,ndoshta

qe njeriu qesh nganjehere edhe nga kijameti.[/quote]
o kujt po i thu

Dreni30
08-11-05, 20:32
Vjeshta po me duket se paske harru dicka...........
:roll: asgje seshte e pamundur,ndoshta

qe njeriu qesh nganjehere edhe nga kijameti.
o kujt po i thu[/quote]

Ty deeeee.

vjeshta
08-11-05, 20:36
Vjeshta po me duket se paske harru dicka...........
:roll: asgje seshte e pamundur,ndoshta

qe njeriu qesh nganjehere edhe nga kijameti.
o kujt po i thu

Ty deeeee.[/quote]
Kujt po i thu dmth ,se e di kete kange :(

ninnela
10-11-05, 00:13
Ja kur more koka qel kjo ode,qe se pasna pa se edhe une e pasna venin qaty dikun ,hajmedet po nejse qa me bo pleqnia gerdia :lol: :lol: :lol: :wink:

Dimri
10-11-05, 00:33
A kom vend edhe une ne ket od more

albioni_nl
10-11-05, 09:18
Mire se ju gjej mbane mend ku e patet muhabetin :lol:

Sy_kaltra
03-11-06, 21:02
Jaa ktu po ndihna ma rehat , kur pe kujtoj qe eshte oda e te rinjeve maxi 62 :biggrin: :biggrin:

Dea_A
03-11-06, 21:06
lol:


a ban me hy edhe une ketu more ,spo e plotesojkna kushtin :redface: ?!

halla e madhe
03-11-06, 21:09
lol:


a ban me hy edhe une ketu more ,spo e plotesojkna kushtin :redface: ?!..po moj Dea,akoma nuk i kemi mbush nga 62 vjet..paskemi kohe:redface: :biggrin:

Dea_A
03-11-06, 21:11
..po moj Dea,akoma nuk i kemi mbush nga 62 vjet..paskemi kohe:redface: :biggrin:
hahahahah po moj Hallushe po qka me ba qe akoma si kam mbush 26 se?:redface: :redface:

Sy_kaltra
03-11-06, 21:12
Dea & hallush masi nuk jemi ka 62 pom konda qetu me hy :biggrin: :tongue:

halla e madhe
03-11-06, 21:18
hahahahah po moj Hallushe po qka me ba qe akoma si kam mbush 26 se?:redface: :redface:..hajt mos se po te intervenoj sikuse ne "Volksgarten"..hajde mbas meje se s'guxon kush ta ndaloj:biggrin: :biggrin:

halla e madhe
03-11-06, 21:19
Dea & hallush masi nuk jemi ka 62 pom konda qetu me hy :biggrin: :tongue:..po rrijme moj, pse jo?:biggrin:

Dea_A
03-11-06, 21:21
..hajt mos se po te intervenoj sikuse ne "Volksgarten"..hajde mbas meje se s'guxon kush ta ndaloj:biggrin: :biggrin:
hahahhahahahhahahha ani Halle ani :tongue:

hajt se mas teje po vij po po me rrok dikush per veshi hahahhahahahah

halla e madhe
03-11-06, 21:27
hahahhahahahhahahha ani Halle ani :tongue:

hajt se mas teje po vij po po me rrok dikush per veshi hahahhahahahah..nese te rrok kush per veshi ,ja hjekim te dyte.....hahahahahahaa:biggrin:

Dea_A
03-11-06, 21:27
..nese te rrok kush per veshi ,ja hjekim te dyte.....hahahahahahaa:biggrin:
hahahahahhahahhahahahhahahhaha

Drinni
03-11-06, 22:28
Oda e tė rinjėve prej 26 deri 62, e ti Dea_A ēka po don ktu?
Wenn die erwachsene unterhalten die kleinen sind still. hahahahahaha

selvija
03-11-06, 22:39
Sa mir koka more ketu:biggrin: :biggrin:

Dea_A
03-11-06, 22:39
Oda e tė rinjėve prej 26 deri 62, e ti Dea_A ēka po don ktu?
Wenn die erwachsene unterhalten die kleinen sind still. hahahahahaha
ahhahahha a veq mos ardht Halla ksajde e e shef qka te gjan mandej :redface: :tongue:

Drinni
03-11-06, 22:44
O kuku mori se ēka ma ban mu goja, me u n'shu krejt mahalla s'mun ma bajn.
Prit prit se po i nrroj fjalt, skam menue une ashtu.

Drinni
03-11-06, 22:47
Sa mir koka more ketu:biggrin: :biggrin:

E pse bash ashtu mir qenka ktu Selvi, pėr mos met vet pe din ti bash ashtu direkt :tongue: :tongue:

Dea_A
03-11-06, 22:48
O kuku mori se ēka ma ban mu goja, me u n'shu krejt mahalla s'mun ma bajn.
Prit prit se po i nrroj fjalt, skam menue une ashtu.
hahahahhahahhahah a spo e shef se mas Halles po fshefem a po smee duhet shume per me hy pa tut ketu veq edhe tre vjete e kater muaj :redface: :tongue: ....hajt Drinn mos ke dert se njeriu gabon e njeriu fal :biggrin:

Drinni
03-11-06, 22:53
hahahahhahahhahah a spo e shef se mas Halles po fshefem a po smee duhet shume per me hy pa tut ketu veq edhe tre vjete e kater muaj :redface: :tongue: ....hajt Drinn mos ke dert se njeriu gabon e njeriu fal :biggrin:

Edhe ata hiq mos u ngut ,me u rrit shpejt se tybe sa ma e madhe(vjeter) sa ma shum halle:wink:
Oj Dea-A zemėrgjėrė, a ke nie at fjalen plaku si fmia. hahahahaha

laliloli
03-11-06, 22:55
Besa edhe une paskam hise ne kete ode ,benma nje vend diku te ulem dhe ma sillni nje kafe hahahhahaha

Drinni
03-11-06, 23:00
Besa edhe une paskam hise ne kete ode ,benma nje vend diku te ulem dhe ma sillni nje kafe hahahhahaha

Eh ti po, edhe pse ja kishe dhan kokrren Gentit hahahaah ti hajde ktu tja krisim llafit kamkryq199

Artisti
03-11-06, 23:03
Eh ti po, edhe pse ja kishe dhan kokrren Gentit hahahaah ti hajde ktu tja krisim llafit kamkryq199


hahahahhahhahhahahhahhaha Drinni,mezi po e pres finalen Lojetari&Genti se moti jane terhequr prej publikut,po ushtrojn mbyllur


.

halla e madhe
03-11-06, 23:03
hahahahhahahhahah a spo e shef se mas Halles po fshefem a po smee duhet shume per me hy pa tut ketu veq edhe tre vjete e kater muaj :redface: :tongue: ....hajt Drinn mos ke dert se njeriu gabon e njeriu fal :biggrin:..rri moj ketu ,mos ba za se Drinni e ka dertin e vet ,i ka kalu mbi 62 vjet hala po sillet kesajde:biggrin:

laliloli
03-11-06, 23:09
Eh ti po, edhe pse ja kishe dhan kokrren Gentit hahahaah ti hajde ktu tja krisim llafit kamkryq199

Faleminderit drini ,me gjithe deshire me ju sidomos ,por me duhet te shkoje

Ku e pave voten time ,ajo ishte vote e mshefte hahahahahahah

Kalofsh si eshte me mire

Drinni
03-11-06, 23:12
..rri moj ketu ,mos ba za se Drinni e ka dertin e vet ,i ka kalu mbi 62 vjet hala po sillet kesajde:biggrin:

Ishin kan nja dy vet, nė njė restaurant, ndėrkoh vjen njė grup tjeter dhe ulen nė tavolinen pėrball.
kta dy hajt ta lajm gojen e ti vesim a po hani diēka prej nesh? Tavolina pėrball pa njė pa dy porositi meze e pije dhe ua kthyen falimeneren!
Kur e pan kta dy mastrafin qe ban su duruan e than: " Ah goj e t'dhefsha"(mfalni n'shprehje)

Drinni
03-11-06, 23:15
Faleminderit drini ,me gjithe deshire me ju sidomos ,por me duhet te shkoje

Ku e pave voten time ,ajo ishte vote e mshefte hahahahahahah

Kalofsh si eshte me mire

Le bu se sasht gja ajo punė, po rri se jam n'zor! E qita ni shigjet e spo muj me mkthye.

rafet llapjani
03-11-06, 23:50
Cka po shitet ktu bre amos ka najfar kerpeshi per dhi aaaaaaa ????

Manqa
04-11-06, 00:23
A naj Dizh per mi lidh Opangat se Rafetit i duhen ne Mal

Manqa
04-11-06, 00:24
A naj Dizg per mi lidh Opangat se Rafetit i duhen ne Mal :rolleyes:

rafet llapjani
04-11-06, 00:35
A naj Dizg per mi lidh Opangat se Rafetit i duhen ne Mal :rolleyes:

Jo une me sigjima i lidhi apangat edhe tlinat qashtu ikom lidh se po qinrojn shum sigjimat e kanopit ahahahahahahah

Manqa
04-11-06, 00:44
Jo une me sigjima i lidhi apangat edhe tlinat qashtu ikom lidh se po qinrojn shum sigjimat e kanopit ahahahahahahah

O Bal a ti ja paske bo cop mi grim Konopin e Bacit a , ja paska met bo Patare ntzoft naj kah hahahahahahaha

vjeshta
30-03-07, 15:09
Edhe ndonje dite po mujsha me ndejt ne kete ode !

jEtA_1
30-03-07, 15:18
Mirseerdha ne kete ode pasi qe edhe une po mundem te marre pjes dhe deshta te ju pershedes te gjithve dhe besoj se do kalojm mir

ssara
30-03-07, 15:33
pasna hi gabim se 63 i kam bo sot

vjeshta
30-03-07, 15:37
pasna hi gabim se 63 i kam bo sot

Hhahaa nuk ka gajle ,per pak se kemi kqyr kurr .

ssara
30-03-07, 15:40
Hhahaa nuk ka gajle ,per pak se kemi kqyr kurr .Mir de po mujsha me ju vizitu ka naj her......hhahhahah

selvija
30-03-07, 19:54
Kur ti baj 62 vjet, sdi a shoh, mos po hy kund gabimishta ..(pa cezura:wink:

Murgesha
30-03-07, 22:30
E unė bash kėtu e paskam vendin, as nuk i kam 26 e as 62 diku nė mes qenkamhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

sherri
30-03-07, 22:42
Ket Ode,qenka mire me lan per Granim,se burrat e kan Oden tjeter,e une po rri ne te dyat,po baj fjal,prej asaj te kjo edhe anasjelltas.
A niet ca kan than burrat per juve,hahahahaahha
e kan vendos me ju shti ne kule,edhe ne shamia(si ninja me ju ba)

Murgesha
30-03-07, 22:44
Ket Ode,qenka mire me lan per Granim,se burrat e kan Oden tjeter,e une po rri ne te dyat,po baj fjal,prej asaj te kjo edhe anasjelltas.
A niet ca kan than burrat per juve,hahahahaahha
e kan vendos me ju shti ne kule,edhe ne shamia(si ninja me ju ba)

Jo more se nuk e fikin burrat veten aq shumė, nė ēka me i kullot ata sytė pastaj???

sherri
30-03-07, 23:09
Jo more se nuk e fikin burrat veten aq shumė, nė ēka me i kullot ata sytė pastaj???
oooooo ata te shkret sjan as per ate as per ket od,kesh ishin shkym,i myti bauschtella pasha baben,,,skini faj qe spo i ngoni hahahahahaah
jan dorzue ma as syt spo dojn me i kullot se than veq plasem kot,

Sy_kaltra
01-04-07, 12:19
Eh jet o jet , spo di mu plak :biggrin:

Dreni30
01-04-07, 16:52
Lum i une qe ne moshen me te embel qenkam, hahahahahahahaahaha

selvija
01-04-07, 21:26
Lum i une qe ne moshen me te embel qenkam, hahahahahahahaahahaSe ke dit qe je i embel a saher te kam than se je sheqer e mjalte:biggrin: :biggrin:

Elina
01-04-07, 21:40
Ketu qenka vendi im si po duket. Perpak me me zene ditelindja e me ma mbylle deren para hunve :biggrin:

selvija
01-04-07, 21:43
Ketu qenka vendi im si po duket. Perpak me me zene ditelindja e me ma mbylle deren para hunve :biggrin:Elina hajte se ta mbajme deren me kemb e hyn e del.:biggrin:

Elina
01-04-07, 21:56
JO, nese me pelqen se kam ndermend me dal hiq,qitu po rri :biggrin:

Agroni22
01-04-07, 22:00
ala si kom mbushe vitet me hi ne kete ODE vetem deshta me ju uru qdo te miree

Elina
01-04-07, 22:03
ala si kom mbushe vitet me hi ne kete ODE vetem deshta me ju uru qdo te miree


Eh,i lumi ti :frown:

Dreni30
01-04-07, 22:03
Se ke dit qe je i embel a saher te kam than se je sheqer e mjalte:biggrin: :biggrin:

O e kam dit bre pak ama se jam kaq shume jo, ani edhe te emblat i dua shume. hahahaah

Agroni22
01-04-07, 22:05
Eh,i lumi ti :frown:e po qka ti bojshe kur ti mbushi edhe une vitet e juaja vi rri me juveeee me kallxoni per pleqeri eheheh

sherri
01-04-07, 22:06
Ooooooo Burreca, kjo od esht adaptu per granim,shkoni ne od t“burrecave atje.

Elina
01-04-07, 22:10
O Agron,kur ti mbushe vitet tona nuk ke shance me na gjet ketu hiq :biggrin: se na jemi te veni deri atehere hahahhahahahahahhaha.

Agroni22
01-04-07, 22:12
O Agron,kur ti mbushe vitet tona nuk ke shance me na gjet ketu hiq :biggrin: se na jemi te veni deri atehere hahahhahahahahahhaha.jo bre mos u tute se heret eshte se deka nuk te vet ai moqum ai rrii po shume po tuteshe prej pleqerije bree heheehh ishalla te qon zoti saber

Elina
01-04-07, 22:16
Jo bre nuk tutna edhe aq shum,veq thash te shkruj diqka masi eshe 1 pilli:biggrin:

Agroni22
01-04-07, 22:19
Jo bre nuk tutna edhe aq shum,veq thash te shkruj diqka masi eshe 1 pilli:biggrin:aa ani ani mire shume se me 2 prill nuk don me shkruuu a

Elina
01-04-07, 22:31
Neser nuk ka me mi pa syt kush ksajde :biggrin:

ninnela
01-04-07, 23:03
Jo valla edhe une n'qit far ode e pasna venin deshta e s'deshta

rafet llapjani
02-04-07, 12:32
Jo valla edhe une n'qit far ode e pasna venin deshta e s'deshta

Qy e paske vendin qitu jo qitu hiq po me mu mi ru dhit e kranja e that qu dil prej ktuhit e hajde lujm kliqkaz ahgahgahgahgahggggggggggggahghgaahg

ninnela
02-04-07, 13:14
Qy e paske vendin qitu jo qitu hiq po me mu mi ru dhit e kranja e that qu dil prej ktuhit e hajde lujm kliqkaz ahgahgahgahgahggggggggggggahghgaahg

ahhahahaahhahaha jo bre le allahilja e zotit shit mo ato dhi se spo muj me ti kqyr mo se tash jam me miniq hihhihihihhiihihihhhhhh capprrzi nihere ahahahahhaa

rafet llapjani
03-04-07, 00:50
ahhahahaahhahaha jo bre le allahilja e zotit shit mo ato dhi se spo muj me ti kqyr mo se tash jam me miniq hihhihihihhiihihihhhhhh capprrzi nihere ahahahahhaa


Kuku ne miniq aaaaaaaa po hajde moj edhe ne miniq te pranoj mi ru dhit veq kah te lujm pitpidak ruju pilifuncit ahgahgahghgaahghgahaghgahgahgahgahgahgaahghgaahgah ggahhgaahg

Albanian eX|PerT
03-04-07, 02:52
S'paska vend ketu :frown: ... per neve nder 20, ka ode? :biggrin:

rafet llapjani
03-04-07, 03:08
S'paska vend ketu :frown: ... per neve nder 20, ka ode? :biggrin:

Qy qy e cka ke lyp ti ktu a hanez po sjellesh pa fjet hec shko bir edhe ndrroe pampersin mos harro ahgahgahgahgahgahgahgahgahg

Buqja_ch
06-04-07, 18:15
uha sa mir paska ven edhe per neve kah e 60 ta ...
kom pas frik mos kom hy gabim flm...

selvija
06-04-07, 20:26
uha sa mir paska ven edhe per neve kah e 60 ta ...
kom pas frik mos kom hy gabim flm...Kush hyn qetu do te ndalim Buqja ahahah rrini me ne qe kemi mbi 26vjet se bisada me e forte :biggrin:

Buqja_ch
06-04-07, 21:51
Kush hyn qetu do te ndalim Buqja ahahah rrini me ne qe kemi mbi 26vjet se bisada me e forte :biggrin:

FLM..^do te rri.. e di se jom ma e fort sidomos si te kam Ty
epo behem si nuk po i di mir numrat e as vitet
flm..nga zemra te pershndes

selvija
06-04-07, 22:10
FLM..^do te rri.. e di se jom ma e fort sidomos si te kam Ty
epo behem si nuk po i di mir numrat e as vitet
flm..nga zemra te pershndesTyben spo kemi vakt me mumrue vjet se gjithnje te reja po rrim ahahah me mend po a vjet po shkojn.. veq prap mir mir sdo te leshojm..

LuLjaa
09-04-07, 15:21
E pasna ni tro vend edhe une qetu pom doket :)

Sy_kaltra
08-12-07, 19:49
Kah kokan keta adoeshentat/et :biggrin:

Dardan Kastrati
08-12-07, 20:00
Kah kokan keta adoeshentat/et :biggrin:
Hahahahahahahahahah adolishentat prej 26-62 vjeq ahahaahhaahahahahahaaha jane ra ne gjume moj ahahahahahahah

Sy_kaltra
08-12-07, 20:09
Hahahahahahahahahah adolishentat prej 26-62 vjeq ahahaahhaahahahahahaaha jane ra ne gjume moj ahahahahahahah

Thash mos po ju vjen lezet me ju than adoleshent e po zgjohen prej gjumi bre ahhahahahahahahah po ncuk veq un kokna qut prej ketyne adoleshentve te vjeter :tongue:

Gjumashja
08-12-07, 20:21
une po rri jashte deres te odes.... nuk i plotsoj kushtet me hy kendej...:redface:

Diana007
09-12-07, 00:17
une po rri jashte deres te odes.... nuk i plotsoj kushtet me hy kendej...:redface:

Ani se te bej shoqeri nuk je vet :biggrin:

hasanmehmeti
09-12-07, 15:07
S'kokna per ketu , jaaaaaa ncuk , pse se bajshi deri 90 biles me mujt me nejt edhe une ketu :mad:

lovely
22-04-08, 08:42
ani ngo ngo, e te rinjeve e deri ne 60 vjet.... s kan thane bile mbi 30 vjeqaret....hahahahahahahaha


tybe edhe mu po m rroka kjo fare ode.... :biggrin:

Dreni30
22-04-08, 08:47
ani ngo ngo, e te rinjeve e deri ne 60 vjet.... s kan thane bile mbi 30 vjeqaret....hahahahahahahaha


tybe edhe mu po m rroka kjo fare ode.... :biggrin:

Hhahahaah eshte bere nje gabim shtypi se mire e paske thene ti. Mbi 30 ma mire tingellon. hahahaahahaah
Nime cka erdha une ketu??!!

lovely
22-04-08, 08:52
Hhahahaah eshte bere nje gabim shtypi se mire e paske thene ti. Mbi 30 ma mire tingellon. hahahaahahaah
Nime cka erdha une ketu??!!


qe t kallxoj une qka erdhe; se ti je i ri prej 26 e deri ne 60 vjeqar ahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaa


krejt si une...:biggrin:

Dreni30
22-04-08, 08:55
qe t kallxoj une qka erdhe; se ti je i ri prej 26 e deri ne 60 vjeqar ahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaa


krejt si une...:biggrin:

Aha, a per ate paskam ardh ketu une a?? Mire de bile e paskam nje per muhabet se nuk rrihet ketu vetem. hahahahaahhah

lovely
22-04-08, 09:00
Aha, a per ate paskam ardh ketu une a?? Mire de bile e paskam nje per muhabet se nuk rrihet ketu vetem. hahahahaahhah


jo jo, qfare veti, ku t lo une ty vet bre?? qy


veq edhe dy karrika t kapta po mungojkan :biggrin: ksaj here po ungjum n toke se u mytem tu nejt neper karrika :tongue:


http://th235.photobucket.com/albums/ee293/shruti_ahmedabad/Diu_27Dec_2Jan/th_Diu_27Dec_2Jan083.jpg (http://photobucket.com/image/sitting%20on%20the%20road/shruti_ahmedabad/Diu_27Dec_2Jan/Diu_27Dec_2Jan083.jpg?o=66) ti knoma ni kange qaty mos pritofsh; http://th89.photobucket.com/albums/k210/goingpublic_0102/Country%20Musician%20Pictures/th_001a.jpg (http://photobucket.com/image/sitting%20on%20the%20road/goingpublic_0102/Country%20Musician%20Pictures/001a.jpg?o=74)

Dreni30
22-04-08, 09:05
jo jo, qfare veti, ku t lo une ty vet bre?? qy


veq edhe dy karrika t kapta po mungojkan :biggrin: ksaj here po ungjum n toke se u mytem tu nejt neper karrika :tongue:


http://th235.photobucket.com/albums/ee293/shruti_ahmedabad/Diu_27Dec_2Jan/th_Diu_27Dec_2Jan083.jpg (http://photobucket.com/image/sitting%20on%20the%20road/shruti_ahmedabad/Diu_27Dec_2Jan/Diu_27Dec_2Jan083.jpg?o=66) ti knoma ni kange qaty mos pritofsh; http://th89.photobucket.com/albums/k210/goingpublic_0102/Country%20Musician%20Pictures/th_001a.jpg (http://photobucket.com/image/sitting%20on%20the%20road/goingpublic_0102/Country%20Musician%20Pictures/001a.jpg?o=74)

Kuku qike po larg paske shku, hahahaha ani une kengen ta kendoj, por nuk e di a po nin se , hahhahaahah

Ti ne ate koder e une ne fund te malit. hahahaahahahaah

lovely
22-04-08, 09:08
Kuku qike po larg paske shku, hahahaha ani une kengen ta kendoj, por nuk e di a po nin se , hahhahaahah

Ti ne ate koder e une ne fund te malit. hahahaahahahaah


qe qe , po nisja tash mo de se ma ngat tybe s guxoj me tu afru, se tu nejt me ty ia kom nis me u bo tutze.. hahahahahahahahaahaha


http://i19.photobucket.com/albums/b152/Katski86/U%20of%20I%20-%20Freshman%20yr/Night%20Life%20at%20Illinois/thIlinois019.jpg:biggrin:

Dreni30
22-04-08, 09:12
qe qe , po nisja tash mo de se ma ngat tybe s guxoj me tu afru, se tu nejt me ty ia kom nis me u bo tutze.. hahahahahahahahaahaha


http://i19.photobucket.com/albums/b152/Katski86/U%20of%20I%20-%20Freshman%20yr/Night%20Life%20at%20Illinois/thIlinois019.jpg:biggrin:

hhahhahaahahahahah jo moj mos u tut qe, ja keshtu nuk po ja nisi me knu hiq pra, hahahahaahahahh

lovely
22-04-08, 09:15
hhahhahaahahahahah jo moj mos u tut qe, ja keshtu nuk po ja nisi me knu hiq pra, hahahahaahahahh


heu bre po mos t zatet Zoti me tutzana:tongue: , qe qe une po knoj per Ty pra;

http://th201.photobucket.com/albums/aa259/crosiergirl/th_Copyofme.jpg (http://photobucket.com/image/me%20singing/crosiergirl/Copyofme.jpg?o=8):biggrin:


http://www.youtube.com/watch?v=h5HMw0pT_iQ

Dreni30
22-04-08, 09:20
heu bre po mos t zatet Zoti me tutzana:tongue: , qe qe une po knoj per Ty pra;

http://th201.photobucket.com/albums/aa259/crosiergirl/th_Copyofme.jpg (http://photobucket.com/image/me%20singing/crosiergirl/Copyofme.jpg?o=8):biggrin:


http://www.youtube.com/watch?v=h5HMw0pT_iQ

Tash e paske knu kengen e mire, hahahah largohu sa me larg, hahhahahaahahahaah
jo bre une nuk po tutem por kisha deshire me ta ni zanin ty. hahahahah

lovely
22-04-08, 09:24
Tash e paske knu kengen e mire, hahahah largohu sa me larg, hahhahahaahahahaah
jo bre une nuk po tutem por kisha deshire me ta ni zanin ty. hahahahah


jo qyqe , mos u largo, prit ta knoj nje kange tash per me t kthy rikferc; :biggrin: :biggrin:


http://www.youtube.com/watch?v=ff0oj15Gvhk:cool:

Breshka
24-04-08, 17:18
erdha me leternjoftim hyna nket ode http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
24-04-08, 17:20
erdha me leternjoftim hyna nket ode http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


edhe une mas teje :biggrin:

Breshka
24-04-08, 17:24
edhe une mas teje :biggrin:

a ta kqyren moj ty se mu po http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif leternjoftimin hahahhahahahha

lovely
24-04-08, 17:26
a ta kqyren moj ty se mu po http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif leternjoftimin hahahhahahahha


tybe ma lypen po une s jau dhashe hiq, per inati:biggrin:

po ty si t kan pa t vogel oj bi, po a po t thom rri trus qitu mos shko kun pa mue, se kur tum shohin mu 100 killa njeri, po edhe venin qohen ma lshojne pej tute :biggrin:

Honesty^uk.
24-04-08, 17:31
po une qe kam 50 vjet ,, a kam vend ne kete ode????

lovely
24-04-08, 17:35
po une qe kam 50 vjet ,, a kam vend ne kete ode????


po gjithsesi I Nderuar!!

ani 50 vjet hahahahahahahaha


tamon po t bika edhe oda bile :biggrin:

SheTa
24-04-08, 17:36
Honesty^uk. i fort si ne kohet e vjetra :D

Honesty^uk.
24-04-08, 17:40
Honesty^uk. i fort si ne kohet e vjetra :D


cka me ba o miku im, duhet me u ba i fort kur sheh kete far rinie qe na vjen mbrapa:biggrin:

Honesty^uk.
24-04-08, 17:40
po gjithsesi I Nderuar!!

ani 50 vjet hahahahahahahaha


tamon po t bika edhe oda bile :biggrin:


tamam po por nuk po me zen moj lovely

SheTa
24-04-08, 17:41
Honesty^uk kurr ma mir ske fol :) mos mendoin qe na kafshi pelqenija :D

Honesty^uk.
24-04-08, 17:45
Honesty^uk kurr ma mir ske fol :) mos mendoin qe na kafshi pelqenija :D


more keta ishalla e dine qe zori eshte me e shkrue historine se me e lexue din gjithkush sot:biggrin:

amanet a te kujtohen ato kohe sa te kendshme kane qene

lovely
24-04-08, 17:49
tamam po por nuk po me zen moj lovely


hajde se i qesim do jashte e ta bojm ty venin :biggrin:

a je per nej kafe? :wink:

SheTa
24-04-08, 17:51
Honesty^uk Me kujtohen valla ska pas koh ma t'bukura :) Ska zavencim :D

Honesty^uk.
24-04-08, 18:02
Honesty^uk Me kujtohen valla ska pas koh ma t'bukura :) Ska zavencim :D
eshte mese e vertete dhe si do qe te evuloje koha Atmosferen qe ne kishim atehere skemi per ta pasur kurre, dhe per kete une kam NOSTALGJI te jashte zakonshme per ate kohe.

Honesty^uk.
24-04-08, 18:03
hajde se i qesim do jashte e ta bojm ty venin :biggrin:

a je per nej kafe? :wink:


nuk e di a po te ngojne ky milet moj :redface: se keta jane bash te pa marrun vesh hahaah
kafen se pi asnjehere vec nje gote leng nese te ka qellue

SheTa
24-04-08, 18:06
Honesty^uk ate mendim e'kam dhe un me mungon aja koh shum :) dhe me qen nuk jam kon aktiv kto vitet e fundit :) tash po sho se shum qka ka ndryshu :)

Po me bindje qe dohet bohet mir dhe dot kthehet aja atmosfer dikur qe kemi pas ...

lovely
24-04-08, 18:09
nuk e di a po te ngojne ky milet moj :redface: se keta jane bash te pa marrun vesh hahaah
kafen se pi asnjehere vec nje gote leng nese te ka qellue


more mos ngofte mileti, rrnofte llovaqka se i kurtalisi une menihere :biggrin:

urdhero merre lengun;

http://i32.photobucket.com/albums/d22/bierforlife/95.jpg

Honesty^uk.
24-04-08, 18:11
Honesty^uk ate mendim e'kam dhe un me mungon aja koh shum :) dhe me qen nuk jam kon aktiv kto vitet e fundit :) tash po sho se shum qka ka ndryshu :)

Po me bindje qe dohet bohet mir dhe dot kthehet aja atmosfer dikur qe kemi pas ...


edhe une miku im pas nje shkeputje 2 vjecare tash 5 muaj jam kthyer por
ajo atmosfere qe kishim krijuar nuk do vije kurre me e tille, gjithsesi njeriu dueht jetuar te sotmen por kurrsesi mos te harroje te kaluaren

Honesty^uk.
24-04-08, 18:12
more mos ngofte mileti, rrnofte llovaqka se i kurtalisi une menihere :biggrin:

urdhero merre lengun;

http://i32.photobucket.com/albums/d22/bierforlife/95.jpg

flm per sherbimin se valla duart e arta mi ke,


leri moj miletin brenda se thone cka paskan nderveti ata qe po dojn me ndejt vetem hhahahahah

lovely
24-04-08, 18:16
flm per sherbimin se valla duart e arta mi ke,


leri moj miletin brenda se thone cka paskan nderveti ata qe po dojn me ndejt vetem hhahahahah


nuk e qita krejt miletin jashte jo, veq do per me ta liru ty pak vend :biggrin:

te past bo mire lengu :smile:

Honesty^uk.
24-04-08, 18:22
nuk e qita krejt miletin jashte jo, veq do per me ta liru ty pak vend :biggrin:

te past bo mire lengu :smile:te lumshin duart dhe ta kthefsha ne gezime

lovely
31-07-08, 09:57
ooo ku jeni o t ri bre, ani deri ne 62 vjet po thote.. t kisha me dit a ka hala me t vjeter n kete forum ??!!! :biggrin: :rolleyes:

Qika^Me^Kule
22-12-09, 22:08
E cka me ba ketu pra? ANI ODA E TE Rinjeve deri 62 vjet ghaaghaghaghaghagh

Dallandyshja_718
31-12-11, 01:56
Qy, Oda thot shoqi, ai ka harrua se ska salle sportit ēi n'a nxen tanve t'ksaj moshe e jo n'i qyqe odet do m'na shtergua, nejse tash dimen e kishim me pas ma nxehte por as ashtu s'ban se teper, si "n'konzerv" peshkut kishim me kje:biggrin:

Alima
31-12-11, 12:21
...

....kam kaluar 18 vjet , nese me lejohet , thash te hyj te shoh ēka po bani ju pleqet ne kete ode !


.

e-uritura
31-12-11, 13:33
Si duket, mua mė duhet njė mjet identifikimi jo i vėrtetė.
Do i them Bacės Hashimmmma tė e rregulloj kėtė punė.

Gjiki
03-01-12, 09:39
kto t'mlume krejt kokan, si nana jem, a thojkan t'reja ncncncn :D

emine
03-01-12, 19:37
sa ka mirret vesh kush qka o qiknejna,veq hajt kur ski qka ban hin qiknejna

Zanzi/M
03-01-12, 20:45
qitu e paskna vendin :d

A po ka hic konkurence ksajde a jo?


.

premium
03-01-12, 22:26
Qitu erdha me marrė mėsim nga baba-loket

Albonita
04-01-12, 13:09
Jasht ata se nuk e kan vendin ketu:biggrin:

Diana007
04-01-12, 13:50
Jasht ata se nuk e kan vendin ketu:biggrin:


:mad::biggrin:

Albonita
04-01-12, 13:54
:mad::biggrin:


Jasht po them ..mas pari trokit mandje bani mrrolat:biggrin:

Diana007
04-01-12, 13:58
Jasht po them ..mas pari trokit mandje bani mrrolat:biggrin:


un thash krah teje hy :biggrin:

Albonita
04-01-12, 14:01
un thash krah teje hy :biggrin:


:biggrin: Ku po hy ti ??

Diana007
04-01-12, 14:03
:biggrin: Ku po hy ti ??


Qaty ku je ti de :rolleyes::biggrin:

Albonita
04-01-12, 14:06
Qaty ku je ti de :rolleyes::biggrin:

Asht ngushte e per gazepi ty ste pelcen .hahhahhahahahahahahha

Diana007
04-01-12, 14:07
Asht ngushte e per gazepi ty ste pelcen .hahhahhahahahahahahhaAni pse nuk me tregove ne fillim :redface::biggrin:

Albonita
04-01-12, 14:12
Ani pse nuk me tregove ne fillim :redface::biggrin:
Doja ta prevosh edhe ti , se si eshte :biggrin:

Diana007
04-01-12, 14:15
Doja ta prevosh edhe ti , se si eshte :biggrin:Ani qa me the jasht njher ,, ma dridhe zemeren ,,, shtyu ma andej boma nje vend :biggrin:

Albonita
04-01-12, 14:17
Ani qa me the jasht njher ,, ma dridhe zemeren ,,, shtyu ma andej boma nje vend :biggrin:

Skam ka mu shty mai vec cu del mbas qanenaj ... hahahahahahhahahaha

Diana007
04-01-12, 14:19
Skam ka mu shty mai vec cu del mbas qanenaj ... hahahahahahhahahaha


Spo du qy :tongue: