PDA

View Full Version : Pyetje interesante, pėrgjigje qesharake??


Faqet : 1 [2]

Psikologu
18-11-08, 10:39
Perse njerezit hidherohen kur u thua;
Mos u benė i/e poshtėr??!!

Inxhja_Karimon
18-11-08, 10:39
nuk ka hiq hahahahahahahaha

pse zezaku i ka veq shuplakat e durve edhe t kamve t bardha? :D:D:D

pse kure e ka ngjyros zoti e ka pshtet me duar per muri,e kamt n'tok hohohohhohoohohho

baba-plak
18-11-08, 10:41
pse kure e ka ngjyros zoti e ka pshtet me duar per muri,e kamt n'tok hohohohhohoohohho


mank e pse zezaku e ban rrypin e bardhe?

Inxhja_Karimon
18-11-08, 10:44
mank e pse zezaku e ban rrypin?
me ja majt tlinat....;)

qa tha zoti kure dul zezaku i dyt...?

baba-plak
18-11-08, 10:47
mank e pse zezaku e ban rrypin?...e bardh a :P

me ja majt tlinat....;)

qa tha zoti kure dul zezaku i dyt...?

ooops, mu digj edhe njo....................................:biggrin:

qysh i thojne POTENT-it kinezisht?

Inxhja_Karimon
18-11-08, 10:59
ooops, mu digj edhe njo....................................:biggrin:

qysh i thojne POTENT-it kinezisht?

uuuuuuuuuuuu plak qin-qin i thojn po skie ti kurgja ma me ket pune hohohohohohoho

vjeshta
24-01-09, 14:54
Pse kryetari i nje shteti duhet me qene i martuar ?

emine
24-01-09, 15:43
Pse kryetari i nje shteti duhet me qene i martuar ?


sepse,s'mundesh me sundu nje shtet pa e dite qka done me than sundimi i ggrus,,,,,

emine
24-01-09, 15:44
Cka eshte nje Diplomat?!


me dite me thure gardhiqet

emine
24-01-09, 15:46
Mbasi e di po e them:

Pėr mi hipė biēikletės duhesh sė pari me ja fry gomat

E femrėn duhesh mi hipė njėherė e pastaj me e fry....

se femra ashte si kerri:tongue:

emine
24-01-09, 15:48
me u mbate per to,,kur t'ulen me u ** :biggrin: :smile:

Pse Malaziasit e mbajn karriken afer krevatit ?


SE KURE QOHEN PREJ GJUMIT ULEN ME PUSHU,QAQ PUNTORE QE JAN.P

emine
24-01-09, 15:53
Sepse pejonkat e flladitin me kofe.. :biggrin:

Pse ne ose en Gjakove s'ka semafora ??

sepse gjakovaret jane b**** :pe kthejne ne vend te semaforit qy

Prishtinasja_
25-01-09, 18:33
Perse llapjanet nuk munden me gjete ne website fjalen "google" ??:tongue:

gazi-de
25-01-09, 18:50
Perse llapjanet nuk munden me gjete ne website fjalen "google" ??:tongue:
:mad::biggrin:pse moj po tregon qe te pyta ate dite pse nuk po muj mi gjete gööglen:rolleyes::biggrin:

Prishtinasja_
25-01-09, 18:54
:mad::biggrin:pse moj po tregon qe te pyta ate dite pse nuk po muj mi gjete gööglen:rolleyes::biggrin:
Jo, as me göögle nuk e gjejn !

Por e shkruajen "guegell" hahahahhahahahaha! :tongue:

Pa ndonjekeq kuptim, se vetem deshta me i nguce pakez llapjanet! :biggrin:

gazi-de
25-01-09, 19:03
Jo, as me göögle nuk e gjejn !

Por e shkruajen "guegell" hahahahhahahahaha! :tongue:

Pa ndonjekeq kuptim, se vetem deshta me i nguce pakez llapjanet! :biggrin:
hmm po bre ashtu me ka ndodh edhe mua :mad::biggrin::biggrin:

luckyman
03-02-09, 18:08
Qysh i thojn grat Kineze Burrit?!

shfletuesi_
05-02-09, 11:08
Jo, as me göögle nuk e gjejn !

Por e shkruajen "guegell" hahahahhahahahaha! :tongue:

Pa ndonjekeq kuptim, se vetem deshta me i nguce pakez llapjanet! :biggrin:

hahahhahahahahahahhaha sa kam qesh me "guegell"

shfletuesi_
05-02-09, 11:09
Qysh i thojn grat Kineze Burrit?!

K'nus...ose Gjel..:tongue:


Qysh i thojn Turqisht Saliterit

vjeshta
10-02-09, 14:46
sepse,s'mundesh me sundu nje shtet pa e dite qka done me than sundimi i ggrus,,,,,

Shihe si qet barut n'zjarr kjo !:biggrin:

Jo nuk eshte ashtu.

Dmth ,se eshte dikush qe e duron ate !:redface:

emine
10-02-09, 15:21
Shihe si qet barut n'zjarr kjo !:biggrin:

Jo nuk eshte ashtu.

Dmth ,se eshte dikush qe e duron ate !:redface:


kuku qe sdi rrotlla e medet per mue:rolleyes:

vjeshta
10-02-09, 15:30
kuku qe sdi rrotlla e medet per mue:rolleyes:

Mos u ban merak se as une ,por vetem e shikoj televizorin nganjehere ...:biggrin:

~~~vera~~~
17-03-09, 15:01
K'nus...ose Gjel..:tongue:


Qysh i thojn Turqisht Saliterit

keshtu si i ke thene ti ose alamet kotec

qysh i thojn gjermanet krelanes me duqa:biggrin:

Dallandyshja_718
14-08-09, 21:11
boll m'asht ba vesvese chi nuk po di chka ashte kta as shqip se lene ma gjermanisht...tash u kujtova ku me dvet e kush m'tregon...

Si goditet kryelana me duqa?

ShEjToNkA
14-08-09, 21:13
boll m'asht ba vesvese chi nuk po di chka ashte kta as shqip se lene ma gjermanisht...tash u kujtova ku me dvet e kush m'tregon...

Si goditet kryelana me duqa?

Ka disa qė e goditin me piruna por valla mėnyra mė e mirė ėshtė me godit me gishta.:biggrin:
Lum Dallėdyshja ku janė insonat????????????????????????????

Dallandyshja_718
14-08-09, 21:37
Ka disa qė e goditin me piruna por valla mėnyra mė e mirė ėshtė me godit me gishta.:biggrin:
Lum Dallėdyshja ku janė insonat????????????????????????????

Mos vet per ta, duket se Baci i ka vu para, prej t'madhit e deri te e vogla...nuk po guxojne me ba "zuz" ....ahahahahha


A vertet po t'mugojne a vetem kishe me jau ba qejfin, e uruar?hahahahhahahahah

P.S. mos vet shume per ta se atehere mendojne se nuk mundemi pa ta...:biggrin:

ShEjToNkA
14-08-09, 21:42
Mos vet per ta, duket se Baci i ka vu para, prej t'madhit e deri te e vogla...nuk po guxojne me ba "zuz" ....ahahahahha


A vertet po t'mugojne a vetem kishe me jau ba qejfin, e uruar?hahahahhahahahah

P.S. mos vet shume per ta se atehere mendojne se nuk mundemi pa ta...:biggrin:

Nuk po di cka me te thėnė, keq pa ta e kėrrsh me ta.:redface: :biggrin:


M'u bė zemra mal qė ua paska bė baci ashtu, por dicka s'jam kah besoj se si po get krejt i kanė dalė bacės dore, cka po thu ti????????:biggrin:

Dallandyshja_718
14-08-09, 21:57
Nuk po di cka me te thėnė, keq pa ta e kėrrsh me ta.:redface: :biggrin:


M'u bė zemra mal qė ua paska bė baci ashtu, por dicka s'jam kah besoj se si po get krejt i kanė dalė bacės dore, cka po thu ti????????:biggrin:


Ooo me kan t'rrijsh njashtu bohesh, edhe Baci po rrin me ata t'mdhejt se jo sa per me hallen melaqe kishte me ken, si t'gjejsh njashtu ban, e muoren n'qafe Bacin e hajt...


Ka nise me "i mrrol vetullat" edhe Baci, a e ke verejt Ti...hahahahhahahahhah

ShEjToNkA
14-08-09, 22:01
Ooo me kan t'rrijsh njashtu bohesh, edhe Baci po rrin me ata t'mdhejt se jo sa per me hallen melaqe kishte me ken, si t'gjejsh njashtu ban, e muoren n'qafe Bacin e hajt...


Ka nise me "i mrrol vetullat" edhe Baci, a e ke verejt Ti...hahahahhahahahhah

Po be, e pash sot mazun ish kjan, tanė diten e gat u met tuj u gring me Lovelyn n'sy t'hallės:biggrin:

A i pajshe edhe ti sot ????????????????????????????????????????????????? hahahahaha

Dallandyshja_718
14-08-09, 22:26
Po be, e pash sot mazun ish kjan, tanė diten e gat u met tuj u gring me Lovelyn n'sy t'hallės:biggrin:

A i pajshe edhe ti sot ????????????????????????????????????????????????? hahahahaha

Po moj i kqyrsha sehrit, ani qysh asht " e idht" halla, tash i'a mshel deren chi flen jashte Baci...hahahahhahahah

Une mendova nuk ka hajre pa j'u hi n'mes Shejtoni, bile me nji fli, se nuk po thom bakllave...? Si thue Ti?hahahahah

P.S. e bome chit-chat tash n'a fshijne prej ketuhit...hahahahhahah

ShEjToNkA
14-08-09, 22:30
Po moj i kqyrsha sehrit, ani qysh asht " e idht" halla, tash i'a mshel deren chi flen jashte Baci...hahahahhahahah

Une mendova nuk ka hajre pa j'u hi n'mes Shejtoni, bile me nji fli, se nuk po thom bakllave...? Si thue Ti?hahahahah

P.S. e bome chit-chat tash n'a fshijne prej ketuhit...hahahahhahah

Jo s'na fshijn mua dhe ty se na kanė hastret nė insona :biggrin:

Paj nė dac i bėjm dyjat eejj?????
Kishe po ju cojm bakllavė dhe fli e shkojm shikojm seri ghaghaghahgahgaghahgaghaghaghaghaghaaghhagahgaghag haghahgaghaghhagaghhga

O mjer baci qė ėshtė mes dy zjarreve me njė hallė dhe me njė llovelll, apo thu edhe ti???:biggrin:

Dallandyshja_718
14-08-09, 22:56
Jo s'na fshijn mua dhe ty se na kanė hastret nė insona :biggrin:

Paj nė dac i bėjm dyjat eejj?????
Kishe po ju cojm bakllavė dhe fli e shkojm shikojm seri ghaghaghahgahgaghahgaghaghaghaghaghaaghhagahgaghag haghahgaghaghhagaghhga

O mjer baci qė ėshtė mes dy zjarreve me njė hallė dhe me njė llovelll, apo thu edhe ti???:biggrin:


Une vetem Amin po t'bej, se e di se ma i mire "sherri yt se hajri i tyne"...hahahahahha

A je ken nojhere atej cemit?

ShEjToNkA
14-08-09, 23:00
Une vetem Amin po t'bej, se e di se ma i mire "sherri yt se hajri i tyne"...hahahahahha

A je ken nojhere atej cemit?


Po, nė Cem qė doket gjyplana 100 m thell aa? Po qysh jo :biggrin:

Lum Dalldyshja, a po shikkon mos na ka ra kush n'Vozare se jam nė tryezė tė rrumbullakėt e s'po kem kohė me shiqu?????????:biggrin:

Dallandyshja_718
14-08-09, 23:07
Po, nė Cem qė doket gjyplana 100 m thell aa? Po qysh jo :biggrin:

Lum Dalldyshja, a po shikkon mos na ka ra kush n'Vozare se jam nė tryezė tė rrumbullakėt e s'po kem kohė me shiqu?????????:biggrin:


Po m'bahet si me kje do gjurma lopsh e ba*la qiesh...hahahahhahahahhahaahhahahahah

Ani kush e ka syrin ma t'preht? Ti qe sheh gjylpanen n'100m thellsi, apo vet chi di me i dallau edhe a jane lopsh a qiesh...hahahahhahahahhahahahhahahah

ShEjToNkA
14-08-09, 23:15
Po m'bahet si me kje do gjurma lopsh e ba*la qiesh...hahahahhahahahhahaahhahahahah

Ani kush e ka syrin ma t'preht? Ti qe sheh gjylpanen n'100m thellsi, apo vet chi di me i dallau edhe a jane lopsh a qiesh...hahahahhahahahhahahahhahahah


Ti e ke ma t'preht, qė i dallon....Por a kish hek "filanja" me gjete "konakun" ku me kuvet???????????????? :biggrin:

Dallandyshja_718
14-08-09, 23:18
Ti e ke ma t'preht, qė i dallon....Por a kish hek "filanja" me gjete "konakun" ku me kuvet???????????????? :biggrin:


hahahahhahahahhahahhaha po valla t'zite e ullinit, edhe n'fund nuk e gjieti, po ajo, filanja, kojshi e ka pas Ucen e chudi chi hoq aq keq...

Apo chuditesh edhe Ti?

vjeshta
25-11-09, 23:50
Pse thuhėt ,se nė shitore gjindėn tė gjitha pėrveq nėnės dhe babės ?

Agolli
26-11-09, 08:31
Pse thuhėt ,se nė shitore gjindėn tė gjitha pėrveq nėnės dhe babės ?
Qashtu thojshin tynehere, deri sa u hapen Vetesherbimet! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
28-11-09, 21:25
Qashtu thojshin tynehere, deri sa u hapen Vetesherbimet! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifHahahhaaaaaa ,nuk mu kujtuan vetesherbimet .

Por edhe me hapjen e tyre prap nuk i gjen prinderit ,pse ?


Ps: une e kam gjete .:tongue:

Agolli
07-12-09, 10:40
Hahahhaaaaaa ,nuk mu kujtuan vetesherbimet .

Por edhe me hapjen e tyre prap nuk i gjen prinderit ,pse ?


Ps: une e kam gjete .:tongue:
Sepse kanė afat te skaduar ose ose nuk shiten (si blen kush) :redface: :biggrin:

p.s.edhe une :tongue:

vjeshta
10-12-09, 00:06
Sepse kanė afat te skaduar ose ose nuk shiten (si blen kush) :redface: :biggrin:

p.s.edhe une :tongue:

Ja qellove edhe ti .:biggrin:

Agolli
10-12-09, 00:08
Ja qellove edhe ti .:biggrin:
Paj u bazova ne foren e ''Drites'' hahahahaha :biggrin:

vjeshta
10-12-09, 00:11
Paj u bazova ne foren e ''Drites'' hahahahaha :biggrin:

Ah sherrja qe eshte ajo ,vetem mashkujve ju bon t'fala ..hahahaaaaaaaa

Agolli
10-12-09, 00:23
Ah sherrja qe eshte ajo ,vetem mashkujve ju bon t'fala ..hahahaaaaaaaa
Qe de, na mbyti lemza. :biggrin:

I pyetje interesante?

Perse thuhet, ai qe harxhonė e kursen kuleten? :biggrin:

vjeshta
10-12-09, 00:28
Qe de, na mbyti lemza. :biggrin:

I pyetje interesante?

Perse thuhet, ai qe harxhonė e kursen kuleten? :biggrin:

Ne kualitet hargjon edhe kursen .


Ps : e di qe ia qellova .:tongue:

Agolli
10-12-09, 00:30
Ne kualitet hargjon edhe kursen .


Ps : e di qe ia qellova .:tongue:
Si gjithehere, kopa. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
10-12-09, 00:33
Si gjithehere, kopa. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Su bo bre nami qe ja qellova nje here ...hahahaaaaaaaaa

roadrunner
28-01-10, 16:08
Si i thone helikopterit ne Kaēanik?

LOJETARI
28-01-10, 16:12
Si i thone helikopterit ne Kaēanik?

FUZECIKLETE

roadrunner
28-01-10, 16:16
Miza e haekrit. Pe din qysh e thojne e-jen ae. Pra, Miza e Haekrit hahahahahahFUZECIKLETE

Murgesha
09-04-10, 16:39
Pėr ēka e mbajn meshkujt mjekrrėn?

Guri i madh
09-04-10, 16:40
Pėr ēka e mbajn meshkujt mjekrrėn?me ja mbrojt gojen

Idila
09-04-10, 16:51
Pėr ēka e mbajn meshkujt mjekrrėn?
Kam shumė pėrgjigje Murgesha...:biggrin:

E mbajnė sepse rruajtja e mjekrrės ndikon tek test..teroni (lol kėshtu pata lexuar diku)

Pėr ta zbukuruar fytyrėn dhe fuqizuar burrėrinė - dukja e njė "Maēo" Lol

etj, etj...

Murgesha
09-04-10, 16:59
me ja mbrojt gojenMund te jet edhe kjo pergjigje, bile shum pergjigje e mir ha,hahaahahahahaahh por nuk po e kerkoj ket pergjigje!

Idila shembuj te mir solle, por pergjigja eshte pak e rende; Jam e bindur se do t`mė hidhėrohet burrnimi, ama ska dy orė qė e ndėgjova njė version se spe e mbajnė burrat mjekrrėn e mu dok interesante! :biggrin:

Lona
22-07-10, 15:36
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??

buzeqeshje ne gjume..

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??

nenshtetesi fluturuse

Si quhet Dhelpra mashkull??

Dhelpri .

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

Me ja rujte nenen.

Pse Gjeli hyn nė shitore???

Me i ble dhurat pules..

Fjala e fundit e Jezusit??

Gjithe pas meje .Amin..

Pse skuqet domatja??

Prej temperatures se larte.


Ps. Kėrkoj pėrgjigje qesharake. :lol: :lol:

Mendoj se e kam ndonje pergjigje te sakte ..:biggrin:

Skyfter
23-07-10, 20:25
Pse uji rrjedh ne ane te djathte ne menyr spirale ne Evrope kurse ne ane te majte ne Australi mbasi te kemi kryer nevojen e madhe apo te vogel ne WC-banjo?

tipi engjellor
24-07-10, 11:07
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??

Si quhet Dhelpra mashkull??

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

Pse Gjeli hyn nė shitore???

Fjala e fundit e Jezusit??

Pse skuqet domatja??


Ps. Kėrkoj pėrgjigje qesharake. :lol: :lol:
gishti i mesem qysh dush me sjell dmth fuck
varet hahahah ne cilin teritor gjendet ne ate moment hahah po normal nenshtesin e nenes
njejet quhet spo e di me thane dhelparak hahahah jo apet dhelper
dema i ka thane kadris lshoje cjapin e hypi dhise hahah
gjeli hyn ne shitore do jelek me ja ble pules po qka di une
qita se di valla fjalen e fundit
domatja normla marre prej specit i vjen

Dallandyshja_718
24-07-10, 21:53
Ēka eshte fuqia? :biggrin:

P.S. Nuk ka t'bej me fiziken por pergjigje qesharake...:smile:

Murgesha
24-07-10, 22:40
Ēka eshte fuqia? :biggrin:

P.S. Nuk ka t'bej me fiziken por pergjigje qesharake...:smile:


Ha,hahahahah Dalldyshe, po pėrgjigjem ashtu siq e di unė :wink:

Me i fry Dashit nė bythė e me ja drejtu brinat :biggrin:

Dallandyshja_718
25-07-10, 16:32
Ha,hahahahah Dalldyshe, po pėrgjigjem ashtu siq e di unė :wink:

Me i fry Dashit nė bythė e me ja drejtu brinat :biggrin:hahahahhahahahahhaha bash kete pergjigje e pritja...:biggrin:

P.S. Ishalla nuk n'a lexojne keta me te vjeter se u bome hor...:frown:

Mirja
30-07-10, 22:33
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??

Neneshtetesia ajrore :P

Si quhet Dhelpra mashkull??

Dhelpiii

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

I ka thon, a i ke nduk vetullat aaaa??? Ndukmi edhe mu allahile si ti qeshtu :P

Pse Gjeli hyn nė shitore???

Me ja ble pules nje vo me nje zog mrena pas abortimit qe ja ka shkaktu

Fjala e fundit e Jezusit??

MOOO MOOO, man fund mund te martohem....

Pse skuqet domatja??

I vjen marre prej specit :P:P


Ajde murgesh ajde,,,, hojaaaaaaaa
rrofsh ori

.........
......
...
..
.
Ps. Kėrkoj pėrgjigje qesharake. :lol: :lol:

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

YanYan
18-01-11, 21:16
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??
~Ky dikushi vjen edhe ta ul gishtin mire.

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??
~Nenshtetsia "N'Hava"

Si quhet Dhelpra mashkull??
~Ujku (mu kujtu prralla e nana dhise haha)

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????
~I kena ndrru vendet se duhet me ken Kadri Dema

Pse Gjeli hyn nė shitore???
~Se asht i shitum

Fjala e fundit e Jezusit??
~Un jam i fundit

Pse skuqet domatja??
Se bahet 'gru'

Dushku
02-02-11, 16:29
Eshte dicka qe fillon me K...e mbaron me ....i * plakat e kane zili kurse femrat lakmi...
Cfare eshte?

vjeshta
02-02-11, 16:34
Kungulli ?Si quhet shefi qe te qet nga puna ?

Dushku
02-02-11, 16:45
Kungulli ?Si quhet shefi qe te qet nga puna ?

:biggrin: Kungulli....nuk eshte*kerkohet tjeter pergjigje!

pergj. e sakt. "karmini" :D


A sa per shefin se kam iden ;)

vjeshta
02-02-11, 16:49
:biggrin: Kungulli....nuk eshte*kerkohet tjeter pergjigje!

pergj. e sakt. "karmini" :D


A sa per shefin se kam iden ;)


Krejt kollaj paska qene !


Shefqet - na quhet ky shefi! :)

Dushku
02-02-11, 16:53
Krejt kollaj paska qene !


Shefqet - na quhet ky shefi! :)

Ha ahahahaha Shefqeti edhe me kollaj....por mu perzi memoria me sheficen dhe as qe me ra ne mend Shefqet-i :biggrin:

vjeshta
02-03-11, 14:19
Pse kanditati per Kryetar shteti duhet me qene i martuar ?

tipi engjellor
02-03-11, 15:26
pse krejt qeverin veq gra e mbush

vjeshta
22-05-11, 19:03
Hhahahhaa jo .

Pėr me i tregu popullit se durohet nga dikushė .:biggrin:

uck_aksh
29-05-11, 23:24
Pse femra eshte motorri me i mir ne bote...

YanYan
11-06-11, 02:11
Se eshte e zoja te mbaje edhe barren e burrave.

Pse nuk i mbarohet krypa detit?

Murgesha
11-06-11, 13:00
Pse femra eshte motorri me i mir ne bote...


Sepse pėr ēdo muaj e ndėrron vajin!

Zero Cool
11-06-11, 13:26
Sepse pėr ēdo muaj e ndėrron vajin!

aghaghhgahgaghagh a 1 here n`muj a ahahahhahahaha :tongue:Se eshte e zoja te mbaje edhe barren e burrave.

Pse nuk i mbarohet krypa detit?

tybe spe di :(

Murgesha
11-06-11, 14:05
Si duhet tė luash poker, qė tė dalėsh jashtė me 1 milion nė gjep?

vjeshta
12-06-11, 02:02
Se eshte e zoja te mbaje edhe barren e burrave.

Pse nuk i mbarohet krypa detit?

Sepse urinojne peshqit ?:biggrin:

vjeshta
12-06-11, 02:03
Si duhet tė luash poker, qė tė dalėsh jashtė me 1 milion nė gjep?


Me ia fillu me 2 milon ?:rolleyes:

Neferta
12-06-11, 22:44
Me ia fillu me 2 milon ?:rolleyes:
tri dite ne kabinet qeveritare:biggrin:

vjeshta
13-06-11, 18:38
tri dite ne kabinet qeveritare:biggrin:

Edhe tė paknaqurė se tė paknaqurė ,se ende askush nuk e ka lėshu kabinetin qeveritar mbas tri dite !!:biggrin:

Neferta
15-06-11, 08:40
Edhe tė paknaqurė se tė paknaqurė ,se ende askush nuk e ka lėshu kabinetin qeveritar mbas tri dite !!:biggrin:
Ata qė pėr tri ditė i bėjnė 6 milion dhe nuk jan tė knaqur, duhet tė punojnė edhe tri tė tjera pėr ti paguar avokatėt:biggrin:

rastesishT
15-06-11, 09:59
nuk paska pyetje per mu garant jam i meqem e sdin qfare me ma ba pyetjen :D

Artisti
22-06-11, 18:46
Krejt rastėsisht mė erdhi njė pyetje!


Sa ditė ka java ?


.

Zanzi/M
22-06-11, 19:35
Krejt rastėsisht mė erdhi njė pyetje!


Sa ditė ka java ?


.

... nuk e besoj qe ka 7 dite

vjeshta
16-07-11, 01:18
Nga kush dhe pse u zbulua rrota ?

Neferta
16-07-11, 16:15
Nga kush dhe pse u zbulua rrota ?
nga rroteli po nga kush tjeter.

vjeshta
18-07-11, 23:05
nga rroteli po nga kush tjeter.


Jo ,edhe spaska qesh askush !:biggrin:

Ardea
08-11-11, 15:24
Rroten e kan zbulu grat, qe kur t'ju shkojn mashkujt ne nerva, me ju thon..hajt rrotullov te posht, se spo durohesh allahile dhe mos u kthe shpejt!

- vazhdon

Skyfter
04-03-12, 14:51
Nga kush dhe pse u zbulua rrota ?


Ma merr mendja nga Qukudhuki :biggrin: e pse nuk me di ..........

vjeshta
04-03-12, 23:43
Ma merr mendja nga Qukudhuki :biggrin: e pse nuk me di ..........

Ndoshta i thojne atij llojit te mashkujve Qukudhuk ? Qka i bjen kjo ?


Po iu tregoj .

Kur femra filloj te kerkoi dashurin e perjetshme ,mashkulli e krijoi rroten per me ik .:biggrin:

Skyfter
05-03-12, 05:07
Ndoshta i thojne atij llojit te mashkujve Qukudhuk ? Qka i bjen kjo ?


Po iu tregoj .

Kur femra filloj te kerkoi dashurin e perjetshme ,mashkulli e krijoi rroten per me ik .:biggrin:


haha...e fort :biggrin:


tybe n'disha cka i bjen!

Prej kujt fillojn lisat mu dridh prej tute kur futet ne mal?:biggrin:

Skyfter
06-03-12, 09:29
haha...e fort :biggrin:


tybe n'disha cka i bjen!

Prej kujt fillojn lisat mu dridh prej tute kur futet ne mal?:biggrin:


paskan kalu 24ore ........

Prej Chuck Norrisit :tongue:

Artisti
10-03-12, 21:12
Ndoshta i thojne atij llojit te mashkujve Qukudhuk ? Qka i bjen kjo ?


Po iu tregoj .

Kur femra filloj te kerkoi dashurin e perjetshme ,mashkulli e krijoi rroten per me ik .:biggrin:
a i bjen Pdhavushk hhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaa
.

vjeshta
10-03-12, 22:58
a i bjen Pdhavushk hhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaa
.


Jo ,pdhavushki eshte ai qe ikin lisat prej tij ne mal !:tongue:

Murgesha
13-03-12, 23:50
Ēka thot dhėndėrri kur e ka vjehrrėn nė deti??

lovely
14-03-12, 00:00
Ēka thot dhėndėrri kur e ka vjehrrėn nė deti??Qka s`ka n deti haaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Murgesha
14-03-12, 00:04
Qka s`ka n deti haaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Po, po ama nuk ėshtė kjo pėrgjigja qė kėrkohet :biggrin:

Skyfter
14-03-12, 18:49
Ēka thot dhėndėrri kur e ka vjehrrėn nė deti??

he zot bane detin tsunami


Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Murgesha
14-03-12, 21:57
he zot bane detin tsunami


Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Skyfte ju burrnimi e dini ma mirė se ne granimi :biggrin:

Ka tė bėjė diēka pėr tė keq tė vjehrrės, po pėr fat tė keq tė dhėndėrrit shpėton vjehrra edhe prej Tcunamit :biggrin: pra nuk ėshtė pėrgjigje e saktė!

lovely
14-03-12, 22:54
Skyfte ju burrnimi e dini ma mirė se ne granimi :biggrin:

Ka tė bėjė diēka pėr tė keq tė vjehrrės, po pėr fat tė keq tė dhėndėrrit shpėton vjehrra edhe prej Tcunamit :biggrin: pra nuk ėshtė pėrgjigje e saktė!


Bonum Zot peshkaqen, t shkoj te ha vjehrren Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

e_martumja
14-03-12, 23:05
Merre edhe bijen me veti dhe njekni valet :biggrin:

Murgesha
15-03-12, 00:01
Bonum Zot peshkaqen, t shkoj te ha vjehrren Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:


Lovushkė, mos qesh vetėm me njė H mo!

Kjo ėshtė pėrgjigja qė kėrkohet!

lovely
15-03-12, 00:05
Lovushkė, mos qesh vetėm me njė H mo!

Kjo ėshtė pėrgjigja qė kėrkohet!


Kush osht qajo insan, qe sum la kurr me u knaq?

Haaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Murgesha
15-03-12, 00:11
Merre edhe bijen me veti dhe njekni valet :biggrin:

E martume dhėndrri mė tha, unė sa u gėzova qė pėr pak ditė do ta kom bijėn e vjehrrės veq pėr veti ha,hahaahahahahahah


Pyetja e rradhės:

E qet mallin nė shitje
E shet mallin merr paratė
Nė fund i mbetet malli.

Kush ėshtė??

lovely
15-03-12, 00:17
E martume dhėndrri mė tha, unė sa u gėzova qė pėr pak ditė do ta kom bijėn e vjehrrės veq pėr veti ha,hahaahahahahahah


Pyetja e rradhės:

E qet mallin nė shitje
E shet mallin merr paratė
Nė fund i mbetet malli.

Kush ėshtė??


Prostitutke:rolleyes:

Dallandyshja_718
15-03-12, 04:47
Prostitutke:rolleyes:


...ose planci...:biggrin:

Fshatari
16-03-12, 19:25
Jo ,pdhavushki eshte ai qe ikin lisat prej tij ne mal !:tongue:


Po, po! Me ka met mali pa lisa! Krejt jane ik!

vjeshta
16-03-12, 23:52
Po, po! Me ka met mali pa lisa! Krejt jane ik!


Shkoi dimri Fshatari ...,edhe ashtu fshatarte po nxehen me rryme .lol

e_martumja
17-03-12, 00:05
E martume dhėndrri mė tha, unė sa u gėzova qė pėr pak ditė do ta kom bijėn e vjehrrės veq pėr veti ha,hahaahahahahahah


Pyetja e rradhės:

E qet mallin nė shitje
E shet mallin merr paratė
Nė fund i mbetet malli.

Kush ėshtė??

Teprica :tongue: