PDA

View Full Version : Pyetje interesante, pėrgjigje qesharake??


Faqet : [1] 2

Murgesha
21-09-05, 16:14
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??

Si quhet Dhelpra mashkull??

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

Pse Gjeli hyn nė shitore???

Fjala e fundit e Jezusit??

Pse skuqet domatja??


Ps. Kėrkoj pėrgjigje qesharake. :lol: :lol:

vushtrria
21-09-05, 20:17
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??

Si quhet Dhelpra mashkull??

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

Pse Gjeli hyn nė shitore???

Fjala e fundit e Jezusit??

Pse skuqet domatja??Ps. Kėrkoj pėrgjigje qesharake. :lol: :lol:


gishtin e mesem mvaret ne cilen pozit e kthen por qyshe te kthejshe eshte katastrof :lol:
2.. femijes i takon nenshtetesia nga i vjen mami :lol:
3..dhelpra si thuani ju mashkulle nuk ekziston :lol:
4..qka i ka than dema kadris,merrjav anen vlla rrethe avlis :lol:

5...gjeli ne shitore shkon me ia ble njepar strinka pules :lol:
6..amin :lol:
7...skuqet sepse i vjen marre prej specit :lol:

Kaltrushi
22-09-05, 10:08
ka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??

E ben mik te ngusht………


femijes sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??

Nenshtetsija per jetesen ne paroshuta apo ajroplane….


Si quhet Dhelpra mashkull??

dhelpriiiiii

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

Kadri po vij pak te ti…..por vetem nese e ke gruan aty!!


Pse Gjeli hyn nė shitore???

Me ble ndonje akullore ne form voje……

Fjala e fundit e Jezusit??

Besoni ne budallakina………

Pse skuqet domatja??

Per inat te te specit….hihiiiii


Wow murgesha teme shume humoristike dhe budallakike…por shume e vlefshme per ne dhe per humorin..

Tomori
22-09-05, 16:45
ka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??

E ben mik te ngusht………


femijes sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??

Nenshtetsija per jetesen ne paroshuta apo ajroplane….


Si quhet Dhelpra mashkull??

dhelpriiiiii

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

Kadri po vij pak te ti…..por vetem nese e ke gruan aty!!


Pse Gjeli hyn nė shitore???

Me ble ndonje akullore ne form voje……

Fjala e fundit e Jezusit??

Besoni ne budallakina………

Pse skuqet domatja??

Per inat te te specit….hihiiiii


Wow murgesha teme shume humoristike dhe budallakike…por shume e vlefshme per ne dhe per humorin..

hahahahahahahahahahahahahahahaha................
domatja ben hihihihihihihihi e yhot specit eja te bejm turshi....hahaha :lol:

e_martumja
22-09-05, 17:17
Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??


Nershtetsija e ajrit " aty vetem mamet me rremuje lindin femijet ku aty shkojn ka fryn era dhe rriten per mu po korent :lol: :lol: :lol:
Si quhet Dhelpra mashkull??


Burri i dhelpres :wink:


Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

Dema i kadris i ka thon mos em pisko se ta ha veshin

Pse Gjeli hyn nė shitore???

Me shitttttttttt pulen se i ka bo tullusum veq pasul :lol: :lol:

Fjala e fundit e Jezusit??


Mos mu affroni se ju marr me veti :wink:

Pse skuqet domatja??


Pse mjaft ka ndejt e gjelbert pastaj verdhe pastaj i ka ardhe rendi mu skuq taman me ja ngjit dhe me ja gic :lol: :lol:
.

Urata
22-09-05, 20:29
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??

Ja shti n'struje nervat...

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??

Nenshtetesia ajrore/qiellore...

Si quhet Dhelpra mashkull??

Hypesi i dhelpnes...

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

Sa t'mujsh me asish...

Pse Gjeli hyn nė shitore???

Me ble kondoma...

Fjala e fundit e Jezusit??

Mos besoni ISLAMIN se ai jau kan mamin...

Pse skuqet domatja??

I vie marre nga specat/kastravecat...!
Ps. Kėrkoj pėrgjigje qesharake. :lol: :lol:

Murgesha
23-09-05, 11:36
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??
Duhet me tė thėnė flm. pėr interesimin. :wink:

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??
Nėnshtetėsia e Aeroplanit :P


Si quhet Dhelpra mashkull??
Skile. :lol:

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????
Hekja cjapit e futja dhisė. :oops:

Pse Gjeli hyn nė shitore???
Me i pa pulat cullak. 8)

Fjala e fundit e Jezusit??
Ju lutem edhe njė gozhdė se po rrėshqas. :(


Pse skuqet domatja??
Se speci i lazdrum ja banė me sy. :wink:

Murgesha
23-09-05, 11:39
Mbasi ju qė jeni pėrgjigj s`keni shtruar pyetje, ja edhe disa taze. :lol: :lol:

Pse Pula kakariset kur ban venė??

Pse Gjeli e qon njėrėn kėmbė kur kėndon?

Ēka do tė bahej po tė fluturonte Lopa??

Pse pijmė ujė??

Ēfarė zėri lėshon Violina??

Sukses. :wink:

vushtrria
23-09-05, 17:02
Mbasi ju qė jeni pėrgjigj s`keni shtruar pyetje, ja edhe disa taze. :lol: :lol:

Pse Pula kakariset kur ban venė??

Pse Gjeli e qon njėrėn kėmbė kur kėndon?

Ēka do tė bahej po tė fluturonte Lopa??

Pse pijmė ujė??

Ēfarė zėri lėshon Violina??

Sukses. :wink:
pse pula kakariset kur ben vene :arrow: e thrret te zojen e shtepis :lol:

Pse gjeli e qon njeren kembe kure kendon :arrow: nese e qon njeren kembe rrine ne tjetren :lol:

qka do bahej po te fluturonte lopa :arrow: bahet super lopa :lol:

pse pijme uje :arrow: sepse na thahet fyti :lol:

vushtrria
23-09-05, 17:09
pra pranoni edhe nga une disa pytje :lol: :lol:


Jan dy qela,cili eshte ma qel :?:

Pse qelat jan burra te mire :?:

Pse gjeli kur i kcen pules i mbylle syt :?:

Ne cilin vend ne bot me se shumti njerezit e mbajne kapelen :?:

Pse zezaket e mbajne rrypin e bardhe :?:


me nderime vushtrriu :lol:

dr1ta
24-09-05, 00:09
Mbasi ju qė jeni pėrgjigj s`keni shtruar pyetje, ja edhe disa taze. :lol: :lol:

Pse Pula kakariset kur ban venė??
Sepse gzohet shume :P

Pse Gjeli e qon njėrėn kėmbė kur kėndon?
Per me u mbush takat

Ēka do tė bahej po tė fluturonte Lopa??
Kish be voje :P

Pse pijmė ujė??
Per te mbijetu/pshur :oops: :lol:

Ēfarė zėri lėshon Violina??
iuuuiuuuuuuuu

Sukses. :wink:

dr1ta
24-09-05, 00:13
pra pranoni edhe nga une disa pytje :lol: :lol:


Jan dy qela,cili eshte ma qel :?:

Ai ne midis :oops:

Pse qelat jan burra te mire :?:
Pse mendojn shume

Pse gjeli kur i kcen pules i mbylle syt :?:
Sepse mendon te pamela anderson :lol:

Ne cilin vend ne bot me se shumti njerezit e mbajne kapelen :?:
Franc

Pse zezaket e mbajne rrypin e bardhe :?:
Mos me i ra pantollat
me nderime vushtrriu :lol:

Reana
24-09-05, 06:34
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm??

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon??

Si quhet Dhelpra mashkull??

Ēka i ka thėnė Dema Kadris?????

Pse Gjeli hyn nė shitore???

Fjala e fundit e Jezusit??

Pse skuqet domatja??


Ps. Kėrkoj pėrgjigje qesharake. :lol: :lol:

1. nenshtetesia e shkundjeve marramendese e zorre-turbulluese te ajrit :D
2. i denuar prej perendise ne "dynja e ahiret" :lol:
3. Kadri beje darken sa se murr gruja papucen :lol:
4. me e ble nje pule te ngrire, se kjo e e gjalla so'sht ka e ben rahat
5. ishalla u tranofshi :twisted: -ika une :lol:
6. se trangulli ju ka bere kojshi :lol:

Reana
24-09-05, 06:50
Mbasi ju qė jeni pėrgjigj s`keni shtruar pyetje, ja edhe disa taze. :lol: :lol:

Pse Pula kakariset kur ban venė??

Pse Gjeli e qon njėrėn kėmbė kur kėndon?

Ēka do tė bahej po tė fluturonte Lopa??

Pse pijmė ujė??

Ēfarė zėri lėshon Violina??

Sukses. :wink:

1. i thirr femijet e kojshive se mengjesi eshte gati :lol:
2. thote, eh ma mire ta kisha pase nje kembe, skisha pase nevoje me u lodhe tu ece :lol:
3. kish ra shi prej qumshtit :lol:
4. mu flladite prej inatit qe po fluturojke lopa :lol:
5. qe ti then xhamat e ballkonit :lol:

Murgesha
24-09-05, 13:11
Jan dy qela,cili eshte ma qel :?:
Ai qė lėmon kokėn duke menduar se ka flokė.

Pse qelat jan burra te mire :?:
Se s`kanė flokė pėr tė humbur mendjen pas tyre.

Pse gjeli kur i kcen pules i mbylle syt :?:
Se pulės i janė rrėnqethur pendlat dhe e verbon. :lol:

Ne cilin vend ne bot me se shumti njerezit e mbajne kapelen :?:
Nė kokė. :lol: :lol:

Pse zezaket e mbajne rrypin e bardhe :?:
Me i mbajtė pantollonet.

Murgesha
24-09-05, 13:16
Pse Pula kakariset kur ban venė??
Ėshtė e befasuar ēfarė madhėsie ka veja, dhe mendon se e ka ba namin. :lol:

Pse Gjeli e qon njėrėn kėmbė kur kėndon?
Se e din kėngėn pėrmendsh.

Ēka do tė bahej po tė fluturonte Lopa??
Njerėzit nė tokė, do tė mbulonin kokėn me helmeta.

Pse pijmė ujė??
Kur tė pordhemi mos me qu pluhur. :oops: :oops:

Ēfarė zėri lėshon Violina??
Lermė bre lermė. :wink:

Vigani
24-09-05, 21:20
pra pranoni edhe nga une disa pytje :lol: :lol:


Jan dy qela,cili eshte ma qel :?:

Pse qelat jan burra te mire :?:

Pse gjeli kur i kcen pules i mbylle syt :?:

Ne cilin vend ne bot me se shumti njerezit e mbajne kapelen :?:

Pse zezaket e mbajne rrypin e bardhe :?:


me nderime vushtrriu :lol:


1.ai qe i ka floket eshte me i mire.
2.Se bashk me floket ju kan ikur edhe mendet e s'kan cka mendojne me te kqija.
3.Se i vije marre qe po e shofin te gjithe.
4.Aty ku ka me se shumti qela.
5.Me u dallue nga mileti i bardhe se me rrip te zi s'dihet hiq cka ka aty.

vushtrria
25-09-05, 08:45
pra pranoni edhe nga une disa pytje :lol: :lol:


Jan dy qela,cili eshte ma qel :?:
Ai icili e ka koken ma te madhe

Pse qelat jan burra te mire :?:
Sepse kan ftyre me shum se te tjeret

Pse gjeli kur i kcen pules i mbylle syt :?:
Sepse tan dynjaja e bejne at pun ku duhet vete ai ne bo......

Ne cilin vend ne bot me se shumti njerezit e mbajne kapelen :?:
Normal ne koke

Pse zezaket e mbajne rrypin e bardhe :?:
Per me ja mbajte pantollat


me nderime vushtrriu

me nderime vushtrriu :lol:

albioni_nl
26-09-05, 11:29
Nja dy pyetje edhe nga une;
-Pse gjeli nuk ka duar?
-Pse ike pula kur ta ndjek gjeli?
:P

Murgesha
27-09-05, 10:08
-Pse gjeli nuk ka duar?
Se mbahet mirė edhe me flatra. :lol:


-Pse ike pula kur ta ndjek gjeli?
Don ti tregoj Gjelit se ajo nuk e jep me tė parėn, por duhet lutur.
:P

vushtrria
27-09-05, 10:15
-Pse gjeli nuk ka duar?
Se mbahet mirė edhe me flatra. :lol:


-Pse ike pula kur ta ndjek gjeli?
Don ti tregoj Gjelit se ajo nuk e jep me tė parėn, por duhet lutur.
:PPse gjeli nuk ka duar :?:


Sepse pula nuk ka cica :lol:

albioni_nl
27-09-05, 11:29
-Pse gjeli nuk ka duar?
Se mbahet mirė edhe me flatra. :lol:


-Pse ike pula kur ta ndjek gjeli?
Don ti tregoj Gjelit se ajo nuk e jep me tė parėn, por duhet lutur.
:PPse gjeli nuk ka duar :?:


Sepse pula nuk ka cica :lol:

Bravo :P

albioni_nl
27-09-05, 11:32
-Pse gjeli nuk ka duar?
Se mbahet mirė edhe me flatra. :lol:


-Pse ike pula kur ta ndjek gjeli?
Don ti tregoj Gjelit se ajo nuk e jep me tė parėn, por duhet lutur.
:P

Afer je :P

albioni_nl
27-09-05, 11:35
Pse gjeli kur ta kryen "punen"me pulen e hap krahun e pula shkundet? :P

Vigani
27-09-05, 13:26
Pse gjeli kur ta kryen "punen"me pulen e hap krahun e pula shkundet? :P

Pula shkundet duke i thene gjelit sa duhet te te paguaj per punen ndersa gjeli e hap krahun dhe i thot pulesw me fale se nuk paskam tima.

albioni_nl
27-09-05, 22:04
Pse gjeli kur ta kryen "punen"me pulen e hap krahun e pula shkundet? :P

Pula shkundet duke i thene gjelit sa duhet te te paguaj per punen ndersa gjeli e hap krahun dhe i thot pulesw me fale se nuk paskam tima.

Ja paske nderrue vendin se gjeli i thot sa duhet me pague e pula thot ska nevoje,peshendetje :lol:

albioni_nl
27-09-05, 22:05
-Pse gjeli nuk ka duar?
Se mbahet mirė edhe me flatra. :lol:


-Pse ike pula kur ta ndjek gjeli?
Don ti tregoj Gjelit se ajo nuk e jep me tė parėn, por duhet lutur.

:P

Pula ike qe shoqet mos me i thane kurve :lol:

Murgesha
13-10-05, 13:54
A e dini se si quhet gruaja qė gjithnjė e din se ku e ka Burrin??

LEDHATIMI
13-10-05, 14:36
Pse vjehrra i ka vetem 2 dhembe :?:

LEDHATIMI
13-10-05, 14:37
Si e perktheni "prostitute" ne latinisht?

LEDHATIMI
13-10-05, 14:39
Cili eshte dallimi ne mes te roletnes dhe fjetses :?:

LEDHATIMI
18-10-05, 10:04
Cka perfitohet me kryqezimin e lapsit te thjeshte me ate kimik?

albioni_nl
25-10-05, 19:05
Ēka i thot akrepi i madh te voglit kur i hyp permbi(sipri)???

Murgesha
27-10-05, 18:32
Ēka i thot akrepi i madh te voglit kur i hyp permbi(sipri)???


A po tė vjen inat qė ti smundesh me mė hypė kurrė??

Murgesha
27-10-05, 18:36
Cilėt burra nuk munden tė jetojnė pa gra?? (Ekonomikisht)

albioni_nl
27-10-05, 21:34
Ēka i thot akrepi i madh te voglit kur i hyp permbi(sipri)???


A po tė vjen inat qė ti smundesh me mė hypė kurrė??

:lol: :lol: :lol: Mbas nje ore i thot te hypi prape,po ndoshta edhe si thue ti eshte... :lol:

Murgesha
27-10-05, 22:13
:lol: :lol: :lol: Mbas nje ore i thot te hypi prape,po ndoshta edhe si thue ti eshte... :lol:

Jo kjo e jotja qenka mė qesharake.

Po sprovove tė pėrgjigjesh nė pyetjen time??

vjeshta
28-10-05, 17:41
A e dini se si quhet gruaja qė gjithnjė e din se ku e ka Burrin??
Vejushka :lol: :lol: :lol: :wink:

vjeshta
28-10-05, 17:44
Qka i thot akrepi i vogel ,akrepit te madh kur eshte perfundi :?:

Flaka_1
30-10-05, 02:05
Qka i thot akrepi i vogel ,akrepit te madh kur eshte perfundi :?:

I thot:
Me duro sa te mundesh :!:

Murgesha
15-12-05, 20:58
Nėse martohet njė Iriq dhe njė Gjarpėr, cila do tė ishte bebeja a tyre??

Murgesha
15-12-05, 21:58
A hiē s`po ja u merr mendja se ēka mundet me dalė prej njė Iriqi e e prej njė Gjarpėri?? :lol: :( :(

pokeri
15-12-05, 22:32
A hiē s`po ja u merr mendja se ēka mundet me dalė prej njė Iriqi e e prej njė Gjarpėri?? :lol: :( :(


Tung, unė erdha...

Po hajt thjeshtoje pak (ėshtė lojė fjalėsh apo ndonjė
krijesė konkrete, qė do tė dukej "produkt" i kėsaj
"martese" hipotetike?

Murgesha
15-12-05, 22:35
Tung, unė erdha...

Po hajt thjeshtoje pak (ėshtė lojė fjalėsh apo ndonjė
krijesė konkrete, qė do tė dukej "produkt" i kėsaj
"martese" hipotetike?

Paraftyroje Gjarpėrin si tel. :lol: :lol:

Iriqin me Gjemba.

pokeri
15-12-05, 22:39
Tung, unė erdha...

Po hajt thjeshtoje pak (ėshtė lojė fjalėsh apo ndonjė
krijesė konkrete, qė do tė dukej "produkt" i kėsaj
"martese" hipotetike?

Paraftyroje Gjarpėrin si tel. :lol: :lol:

Iriqin me Gjemba.

Teli gjembor.

pokeri
15-12-05, 22:40
Hajt njė nga unė...

Pse gjeli (kėndezi, kėnduesi) nuk ka duar?

Murgesha
15-12-05, 22:47
Hajt njė nga unė...

Pse gjeli (kėndezi, kėnduesi) nuk ka duar?

Sepse Pulat nuk veshin brekė. :lol: :lol: :lol:

pokeri
15-12-05, 22:50
Hajt njė nga unė...

Pse gjeli (kėndezi, kėnduesi) nuk ka duar?

Sepse Pulat nuk veshin brekė. :lol: :lol: :lol:

Logjikshėm, por ėshtė mė ndryshe.
Pėrgjigja duhet tė jetė (e kundruallt).

laliloli
15-12-05, 22:53
Pse gjeli mbylle syte kur kendon ?

Reana
15-12-05, 22:55
Pse gjeli mbylle syte kur kendon ?

:lol: :lol: :lol:
kjo ka te beje me francezet, sespe e kan simbol kombetar :lol:
-sepse kendon i lumtur qe jeton ne balte deri ne gjunje, thuhet-ndoshta nuk ishte ajo qe po kerkon ti!!! :oops:

Murgesha
15-12-05, 22:57
Logjikshėm, por ėshtė mė ndryshe.
Pėrgjigja duhet tė jetė (e kundruallt).

E di edhe atė tjetrėn por po e lė pa e thėnė kėsaj here. 8)
Pasi qė je autor i kėsaj pyetjeje atėherė thuaje ti.

Murgesha
15-12-05, 22:58
Pse gjeli mbylle syte kur kendon ?

Se e din kėngėn pėrmendėsh. :lol: :lol:

pokeri
15-12-05, 22:58
Pse gjeli mbylle syte kur kendon ?


E din kėngėn pėrmendėsh.

pokeri
15-12-05, 23:00
Logjikshėm, por ėshtė mė ndryshe.
Pėrgjigja duhet tė jetė (e kundruallt).

E di edhe atė tjetrėn por po e lė pa e thėnė kėsaj here. 8)
Pasi qė je autor i kėsaj pyetjeje atėherė thuaje ti.


S'ka kuptim ta them unė...

Kjo i bjen:

La la la e la la los,
vetė nėnshkruaj vetė vulos.

Murgesha
15-12-05, 23:02
Ok po ja lėmė rradhėn tė tjerėve pra. :lol:

laliloli
16-12-05, 14:23
JU kerkoj ndjese ,eshte pyetje pak banale ,por po e parashtroj

Pse gjeli mbyll syte kur fekondon pulen? :lol: :lol: :lol: :lol:

pokeri
16-12-05, 14:54
Kush e din?
Nė cilin qytet, ka ekzistuar vėrtetė, (HAMAMI I HYRĖS?)

vushtrria
16-12-05, 17:55
JU kerkoj ndjese ,eshte pyetje pak banale ,por po e parashtroj

Pse gjeli mbyll syte kur fekondon pulen? :lol: :lol: :lol: :lol:


I vjen marre lali :lol: sepse te gjithe e bojne at pune ku duhet e gjeli ne b...... :lol: :lol:

vushtrria
16-12-05, 17:57
Tanu une e kam nje pytje per juve te nderuar :?:Cka ka dallim femra prej ushtarit :lol: :?:

pokeri
16-12-05, 18:15
Kush e din?
Nė cilin qytet, ka ekzistuar vėrtetė, (HAMAMI I HYRĖS?)

laliloli
16-12-05, 19:15
JU kerkoj ndjese ,eshte pyetje pak banale ,por po e parashtroj

Pse gjeli mbyll syte kur fekondon pulen? :lol: :lol: :lol: :lol:


I vjen marre lali :lol: sepse te gjithe e bojne at pune ku duhet e gjeli ne b...... :lol: :lol:

E sakt Vushtrriu

pokeri
16-12-05, 21:41
Ēka ėshtė diēka, mbinė, i gjelbėr dhe me rrota...

vushtrria
16-12-05, 22:02
Tanu une e kam nje pytje per juve te nderuar :?:Cka ka dallim femra prej ushtarit :lol: :?:


Dallimi eshte keshtu........ushtari kur dorzohet i qon duarte larte, kurse femra kure dorzohet i qon kem........ :lol: :lol: :lol:

loni19
23-12-05, 18:08
Pse Bjonda kur hyn ne banjo nuk e mshel deren???

rilinda
23-12-05, 20:00
Pse Bjonda kur hyn ne banjo nuk e mshel deren???

sepse frigohet se mos po e shikon dikush nga vrima a ēelėsit. :lol:

rilinda
23-12-05, 20:01
Pse Bjonda kur hyn ne banjo nuk e mshel deren???

sepse frigohet se mos po e shikon dikush nga vrima a ēelėsit. :lol:

laliloli
23-12-05, 22:35
Ēka ben matematicienti kur te hyje dhenderr? : :oops: :oops: lol: :lol:

Kavaleri
23-12-05, 23:47
Ēka ben matematicienti kur te hyje dhenderr? : :oops: :oops: lol: :lol:
Me sesht n`doshta llogaritja e te 69-qit .?

loni19
24-12-05, 12:00
Pse bjondina bjen prej dritare shume shpesh???

Murgesha
08-01-06, 18:48
Ēka ndodhė te mashkulli e ēka te femra nėse toka rrotullohet 30 herė mė shpejt?

laliloli
08-01-06, 19:34
Ēka ndodhė te mashkulli e ēka te femra nėse toka rrotullohet 30 herė mė shpejt?

Mos ndodh ndonje nderrim e vendeve te organeve :oops: :oops: :lol: :lol:

Murgesha
08-01-06, 22:02
Ēka ndodhė te mashkulli e ēka te femra nėse toka rrotullohet 30 herė mė shpejt?

Mos ndodh ndonje nderrim e vendeve te organeve :oops: :oops: :lol: :lol:

Jo, jo pėr meshkuj ndodhė njė gjė e mirė, e pėr femra rreziku ėshtė mė i madh.

pokeri
08-01-06, 22:04
Ēka ndodhė te mashkulli e ēka te femra nėse toka rrotullohet 30 herė mė shpejt?

Mos ndodh ndonje nderrim e vendeve te organeve :oops: :oops: :lol: :lol:

Jo, jo pėr meshkuj ndodhė njė gjė e mirė, e pėr femra rreziku ėshtė mė i madh.Pėr mashkuj s'e di, veē pėr femra mos vet (kijamet).

Murgesha
08-01-06, 22:12
Pėr mashkuj s'e di, veē pėr femra mos vet (kijamet).

Pak mė konkret tė lutem, pėr ēfarė kijameti e ke fjalėn?? :lol: :lol:

pokeri
08-01-06, 22:18
Pėr mashkuj s'e di, veē pėr femra mos vet (kijamet).

Pak mė konkret tė lutem, pėr ēfarė kijameti e ke fjalėn?? :lol: :lol:

Paj, e para qė mė ra ndėrmend, ishte ajo
puna e "ciklit"... (kijamet-a nuk do tė ishte? Njė
cikėl permanent, non-stop).

Murgesha
08-01-06, 22:26
Pėr mashkuj s'e di, veē pėr femra mos vet (kijamet).

Pak mė konkret tė lutem, pėr ēfarė kijameti e ke fjalėn?? :lol: :lol:

Paj, e para qė mė ra ndėrmend, ishte ajo
puna e "ciklit"... (kijamet-a nuk do tė ishte? Njė
cikėl permanent, non-stop).

E pra, meshkujt do tė merrni ēdo ditė rrogat e femrat kurr sdo tė ishin tė lira prej ciklit. :lol: :lol:

tellallii
10-02-06, 05:16
Pse Papa pi Viagra ?

nokia
10-02-06, 11:12
Papa s`pi viagra.

Murgesha
10-02-06, 15:46
Pse Papa pi Viagra ?

Pėr me mujt me e que dorėn pėrpjetė. :lol: :lol: :lol: :lol:

nokia
11-02-06, 13:29
e qeta kush e gjen


e lepin e lepin edhe e shtin ne bir

laliloli
11-02-06, 18:06
e qeta kush e gjen


e lepin e lepin edhe e shtin ne bir

Peri i gjilperes

nokia
11-02-06, 19:00
e qeta kush e gjen


e lepin e lepin edhe e shtin ne bir

Peri i gjilperes

oppppppppppp

e qet tjetren se

qysh i thojn shefit qe te qet prej pune.

Marigona-KS
15-02-06, 15:56
hhaahah Shefqet

ARI_03
06-12-06, 21:56
Cfare shanse nuk kua Intelegjenca arifticiale?

ARI_03
06-12-06, 22:05
Kurre eshte kulmi i thatesires?

Murgesha
06-12-06, 23:35
Kurre eshte kulmi i thatesires?

Kur tė avullohet urina ende pa ra nė tokė.:tongue: :tongue:

ARI_03
07-12-06, 14:11
Kur tė avullohet urina ende pa ra nė tokė.:tongue: :tongue:

:biggrin: :tongue: Kulmi i thatesires?
Te beje lopa qumesht pluhur......

vjeshta
07-12-06, 14:50
Cfare shanse nuk kua Intelegjenca arifticiale?


Qe te lulezoj...:biggrin:

ARI_03
07-12-06, 14:54
Qe te lulezoj...:biggrin:

mundet edhe me qen,,,,,:biggrin: e quajm si te sakt,,,, hahaha bile pak me e mire se pergjigja qe kisha per te shtuar,,,,, ,,

Vazhdon Pyetjet e rradhes,,
1) A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?
2)Cili eshte ndryshimi midis 2 diskutuesve meshkuj e atyre femra?

vjeshta
07-12-06, 15:01
mundet edhe me qen,,,,,:biggrin: e quajm si te sakt,,,, hahaha bile pak me e mire se pergjigja qe kisha per te shtuar,,,,, ,,

Vazhdon Pyetjet e rradhes,,
1) A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?
2)Cili eshte ndryshimi midis 2 diskutuesve meshkuj e atyre femra?

1) Po ,nga miliarderi ne milioner :biggrin:

2)Meshkujt i kane pizhamet me lodra e femrat me zemra ...:redface: :tongue:

ARI_03
07-12-06, 15:12
1) Po ,nga miliarderi ne milioner :biggrin: Sakt.....

2)Meshkujt i kane pizhamet me lodra e femrat me zemra ...:redface: :tongue:

Pergjigja:Dy burrat diskutojnė pėr njėri tjetrin, ndėrsa 2 gra pėr njė grua te tretė.:eek:

Murgesha
07-12-06, 16:59
mundet edhe me qen,,,,,:biggrin: e quajm si te sakt,,,, hahaha bile pak me e mire se pergjigja qe kisha per te shtuar,,,,, ,,

Vazhdon Pyetjet e rradhes,,
1) A mund ta beje nje grua burrin e saj milioner?
2)Cili eshte ndryshimi midis 2 diskutuesve meshkuj e atyre femra?

Dy meshkuj bisedojnė pėr sport, auto, femra ndėrsa dy femra pėr shoqen e tretė qė nuk ėshtė prezente.:wink:

ARI_03
07-12-06, 19:58
Dy meshkuj bisedojnė pėr sport, auto, femra ndėrsa dy femra pėr shoqen e tretė qė nuk ėshtė prezente.:wink:
Dy meshkuj po bisedojn per situaten qe po kalojm,ndersa dy femra po bisedojn per te pire nje kafe te kojshijka e trete,,,:wink:

ARI_03
08-12-06, 11:59
Kulmi i Besimit,,,????

vjeshta
09-12-06, 23:15
Kulmi i Besimit,,,????

Kur Besimi rrzohet per toke :biggrin: :tongue: :tongue:

ARI_03
10-12-06, 11:38
Kur Besimi rrzohet per toke :biggrin: :tongue:

hahaha,,,,kulmii besimit mund te jet edhe kurre te besohet se mami i cdokujt eshte ende e virgjer....:wink: :biggrin:

ARI_03
10-12-06, 12:48
Ēila eshte ngjashemeria ka ndėrmjet gruas dhe mikroskopit?
:wink:

Sy_kaltra
10-12-06, 14:50
hahaha,,,,kulmii besimit mund te jet edhe kurre te besohet se mami i cdokujt eshte ende e virgjer....:wink: :biggrin:

:eek: ..............:eek:

Murgesha
11-12-06, 00:23
Ēila eshte ngjashemeria ka ndėrmjet gruas dhe mikroskopit?
:wink:

Qė tė dy kanė prirje me i zmadhu gjėrat. :biggrin:

ARI_03
11-12-06, 20:33
Qė tė dy kanė prirje me i zmadhu gjėrat. :biggrin:
Hmmm ,kuptohet se vetem femrat mund ta kuptojn dhe tia qellojn kesaj pyetje,,, t'lumt Murgesha,,,, e paske kuptuar sh. mire realitetin....:biggrin:

Estella
19-02-08, 21:08
Si del macja nga pusi ???
Cfare ben gomari ne diell ???
Cfare ben lepuri kur mbush 2 vjec ???
Pse rri shtylla ne kembe ???
Pse qesh majmuni kur ben vetetima ???

Linka_pz
19-02-08, 21:36
Si del macja nga pusi ???
Cfare ben gomari ne diell ???
Cfare ben lepuri kur mbush 2 vjec ???
Pse rri shtylla ne kembe ???
Pse qesh majmuni kur ben vetetima ???


Po pergjigjem tek e dyta .....Gomari ne diell ben Hije .

Estella
19-02-08, 21:51
linka pz ;) ......................

Murgesha
19-02-08, 22:42
Si del macja nga pusi ???
Cfare ben gomari ne diell ???
Cfare ben lepuri kur mbush 2 vjec ???
Pse rri shtylla ne kembe ???
Pse qesh majmuni kur ben vetetima ???


E lagur;

Bėn hije

Hyn pėr tri,

Se nuk ka karrigė tė ulet,

Mendon se ėshtė blic aparati e po e qet kush nė foto...

Murgesha
19-02-08, 22:44
Cfare ben gomari ne diell ???---- I ban hije tokės duhet tė jetė...

Agolli
19-02-08, 22:46
Mendon se ėshtė blic aparati e po e qet kush nė foto...


hahahhahahhahaha :tongue:

Estella
19-02-08, 22:59
Murgesha sakt................. :D

LABI
19-02-08, 23:17
E dini pse kulleri shkon ne party me ndihme te pare/shpejte ?

Elina
19-02-08, 23:20
E dini pse kulleri shkon ne party me ndihme te pare/shpejte ?


Me u duke me i smute,njeri :biggrin:

Murgesha
27-06-08, 14:16
E dini ēka ėshtė njė gjė qė servohet po nuk hahet??

rilinda
27-06-08, 14:22
E dini ēka ėshtė njė gjė qė servohet po nuk hahet??
Topi .

Murgesha
27-06-08, 14:25
Topi .


Cili??

rilinda
27-06-08, 14:36
Cili??

I tenisit, i volejbollit....

Murgesha
27-06-08, 14:38
I tenisit, i volejbollit....


I tenisit.


Po di gjė si ti ruajmė fėmijėt nga prishja??

rilinda
28-06-08, 17:00
I tenisit.


Po di gjė si ti ruajmė fėmijėt nga prishja??

Mi shti n'frigorifer :tongue:

Skyfter
28-06-08, 17:06
Mi shti n'frigorifer :tongue:

ahahahhaaa ...... ckas po ndika njeri :rolleyes:

rilinda
28-06-08, 17:44
ahahahhaaa ...... ckas po ndika njeri :rolleyes:

Hahahahhaha... po frigoriferi i reziston prishjeve deee :tongue:

Murgesha
29-06-08, 16:15
Hahahahhaha... po frigoriferi i reziston prishjeve deee :tongue:


Dhe shumė bukur je pėrgjegj hahahahahahahahahahaahahah.


Pse Elefanti ec e nuk fluturon??

ShEjToNkA
29-06-08, 16:16
Sepse ėshtė dembel :tongue:

Murgesha
29-06-08, 23:03
Sepse ėshtė dembel :tongue:


Dembel po se po, ama ėshtė njė tjetėr arėsye pse nuk fluturon...

ShEjToNkA
30-06-08, 00:44
Dembel po se po, ama ėshtė njė tjetėr arėsye pse nuk fluturon...

O hec e fluturo e guxo besoju veshve nėse e mbajnė nė ajr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue:

Murgesha
30-06-08, 00:47
O hec e fluturo e guxo besoju veshve nėse e mbajnė nė ajr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue:


Ha,hahahahahahahahahah shumė pėrgjigje interesante haahahahahahahah....


Pse Dera veq nė kamb rrin??

ShEjToNkA
30-06-08, 00:52
Ha,hahahahahahahahahah shumė pėrgjigje interesante haahahahahahahah....


Pse Dera veq nė kamb rrin??

Sepse mse dritaja as ajo s'ka b ... m'u ule, e qė mė sjelle nė kėto fjalė e mė skuqe nė tėrė kėta insanaaaaaaaaaaa!!! :redface:

Murgesha
30-06-08, 00:57
Mos u skuq moj se pėrgjigjen tė saktė e dha.

A ta merr mendja si mundesh me i ulė 4 gjakovar nė njė karrigė??

ShEjToNkA
30-06-08, 00:59
Vec nė qoftė karriga mbrapsht se ndryshe jo. :rolleyes: :rolleyes:

Skyfter
30-06-08, 13:54
Cka eshte nje send i madh e i trash qe jeton ne Afrike dhe telefonon?:biggrin:

Agolli
30-06-08, 14:31
Cka eshte nje send i madh e i trash qe jeton ne Afrike dhe telefonon?:biggrin:

Bubreci i bardhe...:biggrin:

Si pergjigjet sekretaresha, kur t'i cingron telefoni? :biggrin:

Skyfter
30-06-08, 14:48
Bubreci i bardhe...:biggrin:

Si pergjigjet sekretaresha, kur t'i cingron telefoni? :biggrin:

Hiq s'ja qellove :rolleyes: ...


Ok. po tregoj: Telefanti :biggrin:


Sekretaresha pergjigjet me keto fjal: zyra Skyfterit, kush eshte ne lidhje?:biggrin:

Agolli
30-06-08, 15:01
Hiq s'ja qellove :rolleyes: ...


Ok. po tregoj: Telefanti :biggrin:


Sekretaresha pergjigjet me keto fjal: zyra Skyfterit, kush eshte ne lidhje?:biggrin:
Tema eshte e sojit te tille, lypen pergjigjet qesharake qy nihere :biggrin:

Nese e gilicat banderen si do pergjigjet centrala ? :biggrin:

Skyfter
30-06-08, 15:08
Tema eshte e sojit te tille, lypen pergjigjet qesharake qy nihere :biggrin:

Nese e gilicat banderen si do pergjigjet centrala ? :biggrin:

Nuk mundet mu pergjigj se ndalet rryma nga e keshmja e centrales :biggrin:


Qysh kastiratet nji Frigorifer?:biggrin:

Agolli
30-06-08, 15:12
Nuk mundet mu pergjigj se ndalet rryma nga e keshmja e centrales :biggrin:


Qysh kastiratet nji Frigorifer?:biggrin:
Hahahahahaha, pergjigje e forte :biggrin:

Qysh a ia hjek siguresat e shporetit :biggrin:

Cka tha Madona kur e pyeten.. a mos e ke djalin me Agollin? :biggrin:

Skyfter
30-06-08, 15:18
Hahahahahaha, pergjigje e forte :biggrin:

Qysh a ia hjek siguresat e shporetit :biggrin:

Cka tha Madona kur e pyeten.. a mos e ke djalin me Agollin? :biggrin:

Prap se dite .. i hjek vezet nga Frigoriferi :biggrin:


Nuk jam e sigurt, ka thon :biggrin:


Cka lyp nje njeri me nje dor ne lagje me plot shitore? pak pyetje palidhje amo ka pergjigjje qesharake per ata qe nuk jan sensibel :smile:

Agolli
30-06-08, 15:24
Prap se dite .. i hjek vezet nga Frigoriferi :biggrin:


Nuk jam e sigurt, ka thon :biggrin:


Cka lyp nje njeri me nje dor ne lagjen e velanis? pak pyetje palidhje amo ka pergjigjje qesharake per ata qe nuk jan sensibel :smile:

Pergjigje e sakte :biggrin:

Autografin e pareve..ose doren tjeter..:biggrin:

Pse gjeli dhe kenusi e ndjekin shoten asi pulen ? :biggrin:

Skyfter
30-06-08, 15:29
Pergjigje e sakte :biggrin:

Autografin e pareve..ose doren tjeter..:biggrin:

Pse gjeli dhe kenusi e ndjekin shoten asi pulen ? :biggrin:

Prap gabim .. Second Hand Shop


Sepse gjeli eshte klon i knusit do me thon jon njo :biggrin:


tung niher :smile:

Agolli
30-06-08, 15:34
Prap gabim .. Second Hand Shop


Sepse gjeli eshte klon i knusit do me thon jon njo :biggrin:


tung niher :smile:
Qajo pra.. :biggrin:
Tung dhe kalo majr , deri at'here s'ka pyetje :) me'u hargjiten :biggrin:

Dukagjinas_i
01-07-08, 14:02
Pse Malazezet i kan opingat me spica te nalte.....???

Arkza
01-07-08, 16:35
Pse Malazezet i kan opingat me spica te nalte.....???Me na kallxu qe kan thi ne shpi..............:biggrin: :biggrin:

Alkimisti_ch
01-07-08, 20:47
Pse disa vajza kane deshir me ec me barkshplut?

e_martumja
01-07-08, 23:21
Pse disa vajza kane deshir me ec me barkshplut?Me ja flladit kthizen:biggrin:

Guri i madh
01-07-08, 23:23
Me ja flladit kthizen:biggrin:


krejt gabim nuk kan pare me i ble teshat ma te gjata se po kushtojshin ma shtrejt

e_martumja
01-07-08, 23:26
krejt gabim nuk kan pare me i ble teshat ma te gjata se po kushtojshin ma shtrejtKrejt gabim e ke, po e njekin moden dhe po shfrytzojne edhe meshkujt mi njek sikur qent ham ham ahhaahhaha

Guri i madh
01-07-08, 23:34
Krejt gabim e ke, po e njekin moden dhe po shfrytzojne edhe meshkujt mi njek sikur qent ham ham ahhaahhahaqe besa mir e kie po une i ngrati i pa mejktep kujtojsha se nuk kan pare , jam kan nja tri vjet ne mejktep po edhe aj daskalli veq tri vjet mejktep i ka pas e na thoshte sa ma pak me ble diqka esht ma lirė

e_martumja
01-07-08, 23:43
qe besa mir e kie po une i ngrati i pa mejktep kujtojsha se nuk kan pare , jam kan nja tri vjet ne mejktep po edhe aj daskalli veq tri vjet mejktep i ka pas e na thoshte sa ma pak me ble diqka esht ma lirėmos u ban naiv mem besu ahahahhaahh
Pse meshkujt e kan gushen e madhe:biggrin:

Guri i madh
01-07-08, 23:50
mos u ban naiv mem besu ahahahhaahh
Pse meshkujt e kan gushen e madhe:biggrin:


o mashkujt e gjor as nuk i don hyqmeti e as mileti jena duke u zhdukur si PANDAT ne KIN

Preshevar
02-07-08, 13:54
mos u ban naiv mem besu ahahahhaahh
Pse meshkujt e kan gushen e madhe:biggrin:

Pėr me Kollė ma fort :tongue:


Pse Guri s'bon pytje ??

Arkza
02-07-08, 16:38
Pėr me Kollė ma fort :tongue:


Pse Guri s'bon pytje ??Sepse nuk flasin Gurt ...........:biggrin:

selvija
02-07-08, 17:10
Pse femrat kan floket te gjata.....

Fshatari
02-07-08, 18:00
Pse femrat kan floket te gjata.....
Se i kanė mėnt e shkurtra!
Pse burrave(psh fshatarve u rrallohen flokėt pėrpara) ?

selvija
03-07-08, 19:59
Se i kanė mėnt e shkurtra!
Pse burrave(psh fshatarve u rrallohen flokėt pėrpara) ?Pse i mbulohen QELET...:biggrin:

Pse t'furku ka 4 rremba..??

Fshatari
03-07-08, 20:11
Pse i mbulohen QELET...:biggrin:

Pse t'furku ka 4 rremba..??
Ka edhe me tre. Unė e kam njė me tre se iu ka kput njani!
Me 4 rrema jane me t'hieshem!

selvija
03-07-08, 20:23
Ka edhe me tre. Unė e kam njė me tre se iu ka kput njani!
Me 4 rrema jane me t'hieshem!Me 3 rrema asht lagraqa r flijave fshatar ku le pytjen..??

pse lopa ka grina..??:biggrin:

Fshatari
03-07-08, 20:30
Me 3 rrema asht lagraqa r flijave fshatar ku le pytjen..??

pse lopa ka grina..??:biggrin:
ēka jane keto "grinat" se nuk e kuptova!

selvija
03-07-08, 20:41
ēka jane keto "grinat" se nuk e kuptova!Brinaaaaaa hahahha gabim shtypi paska qen,,,,pergjigju..???:wink: masi je Fshatar sikgurisht se e din...:wink:

egi
03-07-08, 20:44
Pse shalqini e hjek etjen me shum se uji?

Fshatari
03-07-08, 20:48
Brinaaaaaa hahahha gabim shtypi paska qen,,,,pergjigju..???:wink: masi je Fshatar sikgurisht se e din...:wink:
Me t'than te drejten nuk e di ēka i vyejne veē po i shoh qaty n'oborr se i kane do brina t'vockel!

selvija
03-07-08, 20:51
Me t'than te drejten nuk e di ēka i vyejne veē po i shoh qaty n'oborr se i kane do brina t'vockel!Kur vjen Princesa me mil lopen vjerr aty kuroren hahhahahhahahaha ahahah:biggrin:

pse ka me shum sherqer egi apo.

luckyman
03-07-08, 22:42
Pse ne Pejé pallé Lopa **MBUUUU* e jo *MUUUU*?!!

Agolli
04-07-08, 11:55
Pse ne Pejé pallé Lopa **MBUUUU* e jo *MUUUU*?!!

Per t'u dalluar qe eshte lope e Pejes :biggrin: a e thashe mbire :tongue:

Pse Gjakovaret e kan shprehi me t'thirre mbas darke? :biggrin:

Jana
04-07-08, 12:06
Per t'u dalluar qe eshte lope e Pejes :biggrin: a e thashe mbire :tongue:

Pse Gjakovaret e kan shprehi me t'thirre mbas darke? :biggrin:


Hhahahha mos me e hargju Ajvarin em Speca.....

Pse en Pej.....thoin Qa bonde.....?

Agolli
04-07-08, 12:12
Hhahahha mos me e hargju Ajvarin em Speca.....

Pse en Pej.....thoin Qa bonde.....?

E presin pergjigjen, qe ti a je mbire.. :biggrin:

Ckafit i thone molla me leshe, en Gjakove? :biggrin:

Jana
04-07-08, 12:19
E presin pergjigjen, qe ti a je mbire.. :biggrin:

Ckafit i thone molla me leshe, en Gjakove? :biggrin:

hahhaha Spo di mer....ndoshta Kivit....?

Pse en Pej.....qikat rriten shum.....?

Agolli
04-07-08, 12:25
hahhaha Spo di mer....ndoshta Kivit....?

Pse en Pej.....qikat rriten shum.....?

Ncuk pjeshkes ose /shiftelise/ :biggrin:

Pse a, per mos me mbet te vogla :biggrin:
Pse en Gjakove, preferohet ngjyra e kuqe?

Jana
04-07-08, 12:29
Ncuk pjeshkes ose /shiftelise/ :biggrin:

Pse a, per mos me mbet te vogla :biggrin:
Pse en Gjakove, preferohet ngjyra e kuqe?

Se di valla qashtu i ka mbet Gjakova e kuqe po sdon me thon se krejt e veshin ket ngjyr.....

Pse bre kaq shum po ta zan rrugen ty Gjakova hhhhha?

Agolli
04-07-08, 12:39
Se di valla qashtu i ka mbet Gjakova e kuqe po sdon me thon se krejt e veshin ket ngjyr.....

Pse bre kaq shum po ta zan rrugen ty Gjakova hhhhha?

Prita pergjegjeje qesharake dhe jo korrekte, tema eshte e tille, nejse :biggrin:

S'osht ka ma zan rrugen, dhe nese ashtu me ndodh do dokna mbas darke qy :biggrin:

Pse, s'shkohet pa biēiklet ne peshkime ??

Jana
04-07-08, 12:47
Prita pergjegjeje qesharake dhe jo korrekte, tema eshte e tille, nejse :biggrin:

S'osht ka ma zan rrugen, dhe nese ashtu me ndodh do dokna mbas darke qy :biggrin:

Pse, s'shkohet pa biēiklert ne peshkime ??

oki doki smoki.....hahahha doku mas Darke hahahha

Po me biciklet hijn neper Erenik hahahha ja futa.....palidhje....

Pse En pej Molles i thojn Mboll.....?

Agolli
04-07-08, 12:55
oki doki smoki.....hahahha doku mas Darke hahahha

Po me biciklet hijn neper Erenik hahahha ja futa.....palidhje....

Pse En pej Molles i thojn Mboll.....?

Vi vi asi dokna me do shtapiqa :biggrin:

Per ta dalluar mbollen nga dundi /dudi/ hahaha

Pse Ismeti i Gjakoves e ka mbiemrin Peja ? :tongue:

ps.t'pershendes ika ihere..

Jana
04-07-08, 13:15
Vi vi asi dokna me do shtapiqa :biggrin:

Per ta dalluar mbollen nga dundi /dudi/ hahaha

Pse Ismeti i Gjakoves e ka mbiemrin Peja ? :tongue:

ps.t'pershendes ika ihere..

Hhahha se di ....sju kish pas pershtat Ismet Gjakova e ja ka bo Ismet Peja....hahahha
P.S kalofsh mir...

Pse en Pej asht ma Fllad.....?

Murgesha
04-07-08, 13:40
Se i kanė mėnt e shkurtra!
Pse burrave(psh fshatarve u rrallohen flokėt pėrpara) ?


Se flokėt e menqura nuk rrijnė nė kokė tė budallve (tek tė gjithė meshkujt nė pėrgjithėsi e jo vetėm tė fshatarve, qė nuk janė mė tė menqur se burrat tjerė) http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Fshatari
04-07-08, 14:21
Se flokėt e menqura nuk rrijnė nė kokė tė budallve (tek tė gjithė meshkujt nė pėrgjithėsi e jo vetėm tė fshatarve, qė nuk janė mė tė menqur se burrat tjerė) http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
E saktė!

e_martumja
04-07-08, 14:39
Pse Murgesha ja ka vjedh avatarin LOVELICES:biggrin:

Fshatari
04-07-08, 15:08
Pse Murgesha ja ka vjedh avatarin LOVELICES:biggrin:
Edhe kjo e saktė ėshtė!

selvija
04-07-08, 15:23
Ku shkon terri kur dhezet dirita..??

Fshatari
04-07-08, 15:39
Ku shkon terri kur dhezet dirita..??
Kjo pyetje nuk vlen pėr princeshėn qė nuk ka nevojė pėr dritė se vetė asht dritė!

e_martumja
04-07-08, 15:42
Kjo pyetje nuk vlen pėr princeshėn qė nuk ka nevojė pėr dritė se vetė asht dritė!kompliment per pergjigjen....

DEA
04-07-08, 18:14
Pse e verteta dhemb?

selvija
04-07-08, 18:15
Kjo pyetje nuk vlen pėr princeshėn qė nuk ka nevojė pėr dritė se vetė asht dritė!Ohaaa kur po fol qeshtu Fshatar diamanete flak po qesin edhe djellin po e nxojne....:wink:

emine
04-07-08, 18:17
Ēka ndodhė nėse dikujt ja qon gishtin e mesėm?? ME SIGURI THOTE HEC TA LPIJE HAHAHHAHHAHHAH(GISHTIN MENOVA):P

Fėmijės sė lindur nė aeroplan cila nėnshtetėsi i takon? I/E PERPJETE!

Si quhet Dhelpra mashkull?? UKI GERRBAN

Ēka i ka thėnė Dema Kadris????? KUR ETA SHOFE I THAM

Pse Gjeli hyn nė shitore??? ME BLE KONDOMA

Fjala e fundit e Jezusit?? MOS E MYTNI VETEN SE TYBEH NUK JAU MAN JU MU NGJALLE SI MU:P

Pse skuqet domatja?? SEPSE POSHTE DOMATES ME SIGURI PO BANIN DASHURI MILINGOJAT


Ps. Kėrkoj pėrgjigje qesharake. :lol: :lol:

QE KU I KE I HAJSH ME TE SHNOSHE;)

luckyman
05-07-08, 22:43
Pse e verteta dhemb?Ju dhemb atyne qe mendojn se eshte genjeshter (everteta) :biggrin:

Agolli
05-07-08, 22:55
Pse en Pej asht ma Fllad.....?
Sepse pejonkat e flladitin me kofe.. :biggrin:

Pse ne ose en Gjakove s'ka semafora ??

Skyfter
05-07-08, 22:59
Sepse pejonkat e flladitin me kofe.. :biggrin:

Pse ne ose en Gjakove s'ka semafora ??

se ska rrym :biggrin:


pse Gjakovart:biggrin: mbathin patikat e kuqe?

Agolli
05-07-08, 23:07
se ska rrym :biggrin:


pse Gjakovart:biggrin: mbathin patikat e kuqe?
hahahaha, e sakte....pershendetje shoki :smile:

Per m'u dallu nga katundaret :biggrin:

Pse, Pejoni dhe Gjakovarja nuk shkojn ne Bio bashk ??:tongue:

Skyfter
05-07-08, 23:15
hahahaha, e sakte....pershendetje shoki :smile:

Per m'u dallu nga katundaret :biggrin:

Pse, Pejoni dhe Gjakovarja nuk shkojn ne Bio bashk ??:tongue:

e qellove :biggrin:

se gjakovart hetero nuk i dojn pejonkat bio :biggrin:


te pershendes back :biggrin:

skom pyetje :biggrin:

luckyman
05-07-08, 23:19
Pse ,kta te Gjilanit kur kan hyp per her te par ne tren (ne Kosov)i kan marré pasaportat me veti ? :biggrin:

Skyfter
05-07-08, 23:23
Pse ,kta te Gjilanit kur kan hyp per her te par ne tren (ne Kosov)i kan marré pasaportat me veti ? :biggrin:


jon tut qe po ju shperthehen gomat trenit e tonaj vjen policia me kqyr kush o kon fajtori :biggrin:pse grat tuten prej miut?:biggrin:

e_martumja
05-07-08, 23:30
jon tut qe po ju shperthehen gomat trenit e tonaj vjen policia me kqyr kush o kon fajtori :biggrin:pse grat tuten prej miut?:biggrin:se i kan organet si njeriu:biggrin:

egi
09-07-08, 14:40
Kur eshte burri mas ne zori????? :biggrin:

Skyfter
09-07-08, 14:43
Kur eshte burri mas ne zori????? :biggrin:


kur ta kap barku :biggrin:


e kur eshte femra ma se zori?:biggrin:

Arkza
09-07-08, 14:50
kur ta kap barku :biggrin:


e kur eshte femra ma se zori?:biggrin:Kur te kapin morrat .......:biggrin:

luckyman
09-07-08, 17:19
Pse ka fem(b)ra drejt vote ? :biggrin:

Arkza
09-07-08, 17:22
Pse ka fem(b)ra drejt vote ? :biggrin:Per me i than Burrit te vet qe nuk jan mo burrat por Burreca ..........:tongue: :tongue:

egi
10-07-08, 12:56
kur ta kap barku :biggrin:


e kur eshte femra ma se zori?:biggrin:

Joooooo :biggrin: Mas ne zori eshte kur te ndegjon grun hahahahahhaha

emine
10-07-08, 13:04
Kur eshte burri mas ne zori????? :biggrin:


kure e merr vesht se nje femer pe don.....

luckyman
19-07-08, 23:25
Pse i kan ra flokt Mahmut Feratit?!

SANTANA-29
19-07-08, 23:27
Pse i kan ra flokt Mahmut Feratit?!


Tu e hap gojen shum,,,,,hahahahahahahhahahahahhah,,:tongue:

vjeshta
20-07-08, 00:19
Pse i kan ra flokt Mahmut Feratit?!

Shyheretja i ka fajet ...:tongue:

lovely
20-07-08, 01:37
Shyheretja i ka fajet ...:tongue:


a thu qka i ka bo mahmutja shyhretit??:biggrin: :biggrin:

Skyfter
22-07-08, 13:35
Ishi dy motra dhe papritmas iu vdiq i ati ... ne ceremonin e vorrimit u paraqit nje burre qe askush me pare nuk e kishte pare ... njera nga motrat u dashuru ne shikim te pare ne ket burre dhe besoi ne vetvete se ky eshte burri i endrrave te saj ....
Mirpo mbas ceremonise se vorrimit u zhduk ky burre dhe kaluan dy muaj e su duk me ..
Kjo e dashuruara filloi ta kerkoj por pa sukses... mbas nje jave mbyti motren e vet!

Kush e din arsyen(pergjigjjen) e vertete(me lidhje) pse e vrau motren e vet, eshte Psikopat :biggrin: ...

ninnela
22-07-08, 14:50
Ishi dy motra dhe papritmas iu vdiq i ati ... ne ceremonin e vorrimit u paraqit nje burre qe askush me pare nuk e kishte pare ... njera nga motrat u dashuru ne shikim te pare ne ket burre dhe besoi ne vetvete se ky eshte burri i endrrave te saj ....
Mirpo mbas ceremonise se vorrimit u zhduk ky burre dhe kaluan dy muaj e su duk me ..
Kjo e dashuruara filloi ta kerkoj por pa sukses... mbas nje jave mbyti motren e vet!

Kush e din arsyen(pergjigjjen) e vertete(me lidhje) pse e vrau motren e vet, eshte Psikopat :biggrin: ...

po ka mendu se nese e ben edhe nje varrim me siguri se ai do ti shfaqej perseri ............:biggrin: ja ka marr mendja se ai vetem neper varrim shfaqet ............ psikopatja ahahhahahahhaaaaaaa

gazi-de
22-07-08, 18:45
Qa kan te perbashket femrat e bukura dhe Dinozaurat?:biggrin:

Skyfter
23-07-08, 15:14
po ka mendu se nese e ben edhe nje varrim me siguri se ai do ti shfaqej perseri ............:biggrin: ja ka marr mendja se ai vetem neper varrim shfaqet ............ psikopatja ahahhahahahhaaaaaaa

Sincerisht, paske nevoj per Psikolog :biggrin: ..

Skyfter
23-07-08, 15:14
Qa kan te perbashket femrat e bukura dhe Dinozaurat?:biggrin:

Prapanicen ndoshta?! :biggrin: :biggrin:

Tinky-Winky
23-07-08, 16:00
Qa kan te perbashket femrat e bukura dhe Dinozaurat?:biggrin:
e kan te perbashket guhen ,se te 2 part e kan guhen e gat ,e me do do fembra tsodid qe jon hallakaten krejt e po i risin edhe thojt e komve ,per ibret po qoroditen e hiq dallim tmadh spo kam as ato tshkretat prej dinosarusav. Sha zoten. Shnetje

gazi-de
23-07-08, 19:06
Prapanicen ndoshta?! :biggrin: :biggrin:
ahahahahahahhahahahaha

jo jo:biggrin:

gazi-de
23-07-08, 19:07
e kan te perbashket guhen ,se te 2 part e kan guhen e gat ,e me do do fembra tsodid qe jon hallakaten krejt e po i risin edhe thojt e komve ,per ibret po qoroditen e hiq dallim tmadh spo kam as ato tshkretat prej dinosarusav. Sha zoten. Shnetje
qy ky ahhahaahahhahahah,jo jo mire paske then ti po jo,:biggrin:

vjeshta
24-07-08, 00:34
Qa kan te perbashket femrat e bukura dhe Dinozaurat?:biggrin:

Ta dridhin tokėn ...:biggrin:

gazi-de
24-07-08, 16:16
Ta dridhin tokėn ...:biggrin:
:biggrin:
jo jo,disi me ndryshe:biggrin:

luckyman
24-07-08, 22:00
Qa kan te perbashket femrat e bukura dhe Dinozaurat?:biggrin:Nuk i kan brinat e dalun ....."hala":biggrin:

gazi-de
25-07-08, 10:16
Nuk i kan brinat e dalun ....."hala":biggrin:
jo jo:biggrin:

Dukagjinas_i
29-07-08, 11:13
Qa kan te perbashket femrat e bukura dhe Dinozaurat?:biggrin:

..kur behen nervoz t'kallin ,,,zjarre per goje qesin :biggrin:

gazi-de
30-07-08, 12:52
..kur behen nervoz t'kallin ,,,zjarre per goje qesin :biggrin:
mire e ki ti po jo:biggrin:

lete bre shum,jon zhduk nuk ka me Duki:biggrin:

Dukagjinas_i
31-07-08, 12:14
cka kan dallim femrat me bicikletat ?

Dukagjinas_i
31-07-08, 15:11
cka kan dallim femrat me bicikletat ?
askush s'ka ide a...:))

gazi-de
31-07-08, 15:18
cka kan dallim femrat me bicikletat ?
ne te kunderten de..............:biggrin:

Dukagjinas_i
31-07-08, 15:22
ne te kunderten de..............:biggrin:
...hiq s'kuptova :biggrin:

gazi-de
31-07-08, 15:26
...hiq s'kuptova :biggrin:
hmm nuk besoj e ke kuptu po...:rolleyes: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

vjeshta
08-08-08, 01:59
mire e ki ti po jo:biggrin:

lete bre shum,jon zhduk nuk ka me Duki:biggrin:

E imja ishte qesharake ,e jotja ironike ...heheh:biggrin:

egi
11-08-08, 17:55
cka kan dallim femrat me bicikletat ?

Femnen s'mundesh me drejtu ne cilen rruge don ti :tongue:

Pytja tjeter:
Pse jetojn femnat me shum se meshqit :biggrin: ???

gazi-de
11-08-08, 17:59
E imja ishte qesharake ,e jotja ironike ...heheh:biggrin:
:rolleyes: :biggrin: :cool:

gazi-de
11-08-08, 18:00
Pytja tjeter:
Pse jetojn femnat me shum se meshqit :biggrin: ???
sepse nuk e lodhin koken shum:rolleyes: :cool: :biggrin:

Llapjani_HH
11-08-08, 18:56
Pse jetojn femnat me shum se meshqit :biggrin: ???

Ngase femra nuk ka grue :biggrin:

egi
11-08-08, 19:33
Hahahhahahahaha...pergjigje shum interesante..po nuk jan te verteta.....hahahaa

Pytja tjeter: Pse ka meshkuj qela? :biggrin:

Agolli
11-08-08, 21:27
Pytja tjeter: Pse ka meshkuj qela? :biggrin:
Sepse jane alergjik ndaj flokve. :biggrin:

Pse disa fembra si t'stabilizohen /gjejn partnerin/, deformohen / nuk perkujdesen si me pare/ ? :cool:

egi
11-08-08, 21:46
Sepse jane alergjik ndaj flokve. :biggrin:

Pse disa fembra si t'stabilizohen /gjejn partnerin/, deformohen / nuk perkujdesen si me pare/ ? :cool:

Se e shohin qe partneri eshte alergjik ne floke dhe dojn sa me shpejt mu nda nga ai (monoton ju doket veq me nje)....per ate arsyje as nuk i rrujn kamt :tongue:

Pse thojne se femnat me te bukura te kosoves jan pejanet, kurse meshkujt me te bukur mitrovicalit....pse kaq larg bukuria e gjinive? hehe

luckyman
07-09-08, 21:18
Pse i thojn turqisht *tarrakopit* -- "Tullusum Halet"?!

Llapjani_HH
08-09-08, 16:30
Pse i thojn turqisht *tarrakopit* -- "Tullusum Halet"?!

Se nuk dojn me punue me tė :biggrin:

Murgesha
09-09-08, 00:10
cka kan dallim femrat me bicikletat ?


Mbasi e di po e them:

Pėr mi hipė biēikletės duhesh sė pari me ja fry gomat

E femrėn duhesh mi hipė njėherė e pastaj me e fry....

luckyman
02-10-08, 20:38
Llapjant kur te shkojn ne deti,pse e lajn veq doren e djatht ??! :biggrin:

Skyfter
05-10-08, 11:13
Llapjant kur te shkojn ne deti,pse e lajn veq doren e djatht ??! :biggrin:

po duket se nuk paska asnje llapjon ne forum :rolleyes: ...


pse meshkujt nuk veshin miniqa? :biggrin: ...

Mademoiselle
07-10-08, 17:34
po duket se nuk paska asnje llapjon ne forum :rolleyes: ...


pse meshkujt nuk veshin miniqa? :biggrin: ...
sepse iu ngritet lart pjesa e pėrparme hahahaha

Skyfter
08-10-08, 13:22
sepse iu ngritet lart pjesa e pėrparme hahahaha

nc ...

se i kem komt me lesh :biggrin:

selvija
08-10-08, 14:20
Pse lopa ka brina??

SANTANA-29
08-10-08, 14:35
Pse lopa ka brina??

Mi frigue mizat ,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:

selvija
08-10-08, 21:12
Mi frigue mizat ,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:Jo more Santana po qfar mizash hahaha,,diqka tjetr :biggrin:

Skyfter
12-10-08, 11:00
Pse lopa ka brina??

Se e ka hunden e vogel ... :confused: ..

a e din lopa qe eshte lop? :biggrin:

Angel_
12-10-08, 11:04
Llapjant kur te shkojn ne deti,pse e lajn veq doren e djatht ??! :biggrin:


Se ajo nuk eshte la kurr, tu qit uj me kofe per mu la..............hahahhahaa

Skyfter
14-10-08, 13:56
Se e ka hunden e vogel ... :confused: ..

a e din lopa qe eshte lop? :biggrin:

mbasi spo e dishe te tregon Banderi asi Skyfteri :biggrin: ty Selvie....

normal qe e din se tonaj kish mendu se esht njeri :biggrin:

luckyman
15-10-08, 20:49
Se ajo nuk eshte la kurr, tu qit uj me kofe per mu la..............hahahhahaahahahahah ,forja e Milaim Zekes!!


Pse i kan Malazezt majet e kpucave t`kthyme??!!:biggrin:

Dukagjinas_i
17-10-08, 13:26
hahahahah ,forja e Milaim Zekes!!


Pse i kan Malazezt majet e kpucave t`kthyme??!!:biggrin:
me u mbate per to,,kur t'ulen me u ** :biggrin: :smile:

Pse Malaziasit e mbajn karriken afer krevatit ?

Skyfter
17-10-08, 16:16
me u mbate per to,,kur t'ulen me u ** :biggrin: :smile:

Pse Malaziasit e mbajn karriken afer krevatit ?

me pushu kur te zgjohen prej gjumit :biggrin: ...


si i quajn njerzit Impotent ne Kine? :biggrin: :biggrin:

luckyman
17-10-08, 17:34
me pushu kur te zgjohen prej gjumit :biggrin: ...


si i quajn njerzit Impotent ne Kine? :biggrin: :biggrin:**SunQin**:biggrin: :tongue:

Skyfter
17-10-08, 19:50
**SunQin**:biggrin: :tongue::biggrin:

lovely
22-10-08, 16:41
me pushu kur te zgjohen prej gjumit :biggrin: ...


si i quajn njerzit Impotent ne Kine? :biggrin: :biggrin:

e kundershtarin??? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Skyfter
22-10-08, 21:04
e kundershtarin??? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

chin chin :biggrin: :biggrin: ........


:p

Skyfter
11-11-08, 10:03
Cka eshte nje Diplomat?!

Idila
11-11-08, 15:37
Cka eshte nje Diplomat?!

Njė diplomat ėshtė me i kullot lopėt nė fushė. :)

Skyfter
11-11-08, 16:46
Njė diplomat ėshtė me i kullot lopėt nė fushė. :)

edhe kjo bon Idila ......

Nje rrenc me diplom eshte Diplomat! :biggrin:

Murgesha
17-11-08, 10:53
Pėrse raketat ikin me shpejtėsi tė madhe??

ShEjToNkA
17-11-08, 21:57
Pėrse raketat ikin me shpejtėsi tė madhe??


Sepse e ka flakėn nė b... Pse bre po mė shtin me folė nė kėtė nervozė????:redface:

Dallandyshja_718
18-11-08, 03:38
Chfare ngjyret i ka zezaku dhembet kur lind? :biggrin:

lovely
18-11-08, 10:05
Chfare ngjyret i ka zezaku dhembet kur lind? :biggrin:

nuk ka hiq hahahahahahahaha

pse zezaku i ka veq shuplakat e durve edhe t kamve t bardha? :D:D:D