PDA

View Full Version : A JE SERIOZ


Faqet : [1] 2 3

Agroni22
25-10-05, 21:55
kom qejf me dite sa jemi serioz ne ketu ne dardani

Artisti
25-10-05, 21:59
kom qejf me dite sa jemi serioz ne ketu ne dardani


Agroni22 i nderuem,

Une mendoj se kur behet puna serioze,jam shume serioz dhe flas me seriozitet,por kur eshte tema per hajgare,bej hajgare ,beso jam i gatshem edhe shume hajgare me bajt veq mos me prish disponimin .


.

GURI SYLAJ
25-10-05, 22:15
Une jam aq serioz sa qe edhe hajgaret i beje me seriozitetin me te madh. Veq kanihere m'hupe krejt serioziteti ..........................

Dilingjia
25-10-05, 22:43
ketu a? hiq asnji trohe...

Gjumashja
26-10-05, 08:57
ketu a? hiq asnji trohe...hahahhahaha varet ne te rrallt kur osht naj tem tamon ashtu serioze :wink:

LEDHATIMI
26-10-05, 09:28
Ketu jam avanturist i tipit me shkollor :lol: :wink:

rafet llapjani
26-10-05, 10:23
ketu jam Qoban :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

GURI SYLAJ
26-10-05, 10:37
O nuk po t'vete kush cfar zanati po qysh je pej takati ?

Ma mire qoban e me liber se minister e me gugjum...........

Tomori
26-10-05, 10:45
ketu jam Qoban :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
euuuu,,a edhe ketu Qoban...e mor "rafet llapjani" mire e ka Turisti kur thote:
"rafeti llapjani" Qoban a kan
..................... Qoban eshte
'rafet lapjani"...Qoban ka me ngel ......

-Kta fjale te "Turistit" na duelen te verteta,,,se besoja ma para ..
po ja vete ti orr "rafet llapjani" vertetove thenjen e Turistit...

-Ani 'rafet llapjani'' ..shum mire se tjesh Qoban edhe kjo ka marifetin e vet..... :arrow: :wink: :lol: :lol: :lol:

turisti
26-10-05, 14:04
ketu jam Qoban :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
euuuu,,a edhe ketu Qoban...e mor "rafet llapjani" mire e ka Turisti kur thote:
"rafeti llapjani" Qoban a kan
..................... Qoban eshte
'rafet lapjani"...Qoban ka me ngel ......

-Kta fjale te "Turistit" na duelen te verteta,,,se besoja ma para ..
po ja vete ti orr "rafet llapjani" vertetove thenjen e Turistit...

-Ani 'rafet llapjani'' ..shum mire se tjesh Qoban edhe kjo ka marifetin e vet..... :arrow: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kqyr se po bjen ne :P kade :P e cila ka ndryshim nga e para,e po takohesh me fshisen te kualitetit dhe intenzitetit te larte,hahahahaahahahahahaahahahahaahahahahaahahaha haahahahahaahahahahaahahahahahaahahah.

Dreni30
26-10-05, 14:41
Per serioze jam serioz, per avanturiste jam avanturist.

laliloli
26-10-05, 16:10
Duhet dalluar temat serioze me te tjerat,por me duket se jane ngaterruar mes vete

Arb
26-10-05, 16:16
Po...

turisti
26-10-05, 16:17
kom qejf me dite sa jemi serioz ne ketu ne dardani

Pershendetje per temen,autorin dhe diskutuesit.

Jam serioz vetem simbas pyetjeve serioze,a ndonjehere edhe jo,sepse une seriozitetin e mati vetem keshtu:kujdesna mos ta ofendoj dikend( maksimalisht),tjera menyra te seriozitetit nuk me interesojne.

Thjesht dhe sinqert,
TURISTI. :P

Barbaroza
26-10-05, 17:31
Varet nga disponimi.Nese jam nervoze,edhe tek temat e humorit,shpreh ate qe ndjej,veq me rrotulla,a?

Arb
26-10-05, 17:33
Varet nga disponimi.Nese jam nervoze,edhe tek temat e humorit,shpreh ate qe ndjej,veq me rrotulla,a?

A mujt oj Barbaroze!

Qysh t'kemi ty?

Sy_kaltra
26-10-05, 17:38
Si te asht vendi ashtu e baj kuvendin ,,,Te pakten mundohem ...

laliloli
26-10-05, 17:40
Si te eshte moti e kethej gezofin

Arb
26-10-05, 17:47
Si te asht vendi ashtu e baj kuvendin ,,,Te pakten mundohem ...

nuk osht bash lahte a

Barbaroza
26-10-05, 17:48
Varet nga disponimi.Nese jam nervoze,edhe tek temat e humorit,shpreh ate qe ndjej,veq me rrotulla,a?

A mujt oj Barbaroze!

Qysh t'kemi ty?

Qe ngadale,Arb.Mire jam me disponim,fale Zotit.
C'kemi andej?

Arb
26-10-05, 17:50
Varet nga disponimi.Nese jam nervoze,edhe tek temat e humorit,shpreh ate qe ndjej,veq me rrotulla,a?

A mujt oj Barbaroze!

Qysh t'kemi ty?

Qe ngadale,Arb.Mire jam me disponim,fale Zotit.
C'kemi andej?

Jo shume as knej...

Serioze po rrihet sot... e anej?

Sy_kaltra
26-10-05, 17:52
Si te asht vendi ashtu e baj kuvendin ,,,Te pakten mundohem ...

nuk osht bash lahte aqa me bo duhet si te asht vendi te bahet kuvendi apo ?

Arb
26-10-05, 17:52
Si te asht vendi ashtu e baj kuvendin ,,,Te pakten mundohem ...

nuk osht bash lahte aqa me bo duhet si te asht vendi te bahet kuvendi apo ?

kanihere, e ha dreqi e sun i pershtatesh as vendit e as kuvendit...

Sy_kaltra
26-10-05, 17:55
kanihere, e ha dreqi e sun i pershtatesh as vendit e as kuvendit...Ne Aso rastesh e kam Heshtjen ...ndersa personat qe gjinden pran apo ne bashkbisedim dhe jan te aft te njohin se qfar Heshjta ime flet edhe shum me mir ,,,nese jo heshtja mbetet heshtje ..ne ate rast qe e permendet ju Arb..

Dilingjia
26-10-05, 23:19
ketu a? hiq asnji trohe...hahahhahaha varet ne te rrallt kur osht naj tem tamon ashtu serioze :wink:

JUSH gjumashe se pot nijn keta tjeret :lol:

Urata
26-10-05, 23:32
njejte gjithemon...

Urata
26-10-05, 23:33
njejte gjithemon/gjithekund...

Dilingjia
26-10-05, 23:35
njejte gjithemon/gjithekund...
paj edhe s'guxon ndryshe me kane se kuku masanej :lol:

Urata
26-10-05, 23:36
Le ta ha dreqi drejtesin/krenarine ...

Dilingjia
26-10-05, 23:39
Le ta ha dreqi drejtesin/krenarine ...

gjithmon qofsh krenare me seriozitetin tuaj :wink:
edhe mos fol ma shume se ta lidhi nja kah se kujton hiq :lol:

Urata
26-10-05, 23:51
kuku po i vshtire...
m'ke tut qitash...
s'guxoj ma me lof...!

ps: pekej Abej...! :wink:

rilinda
27-10-05, 00:02
50% po e 50% jo.

kur te diskutoj seriozisht PO, e kur t'kom qef mu argetu JO s'jam serioze.

rafet llapjani
27-10-05, 00:05
hopaaaaaaaaa aqishtu ti rilindaaaaa :lol: :lol:

rilinda
27-10-05, 00:09
e op valla, pse a s'esht e vertet a???
a mundet me than najkush qetu qe eshte 100% serioz a??? :roll:

rafet llapjani
27-10-05, 00:12
qy serjozat nuk jan ktu po jakan rras gjum hahahahah

rilinda
27-10-05, 00:14
gjumin e omel e ishalla jan tu e pa forumin ne anderr :lol:

dAdA_DriTe
27-10-05, 00:14
rilinda Postuar: 27.10.2005 00:09 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

e op valla, pse a s'esht e vertet a???
a mundet me than najkush qetu qe eshte 100% serioz a???


po une jam 100 %e sinqert pse a nuk po dukem A? KURR MOS I SHIKO TE TJERET NE PASQYREN TENDE .

rafet llapjani
27-10-05, 00:16
Qashtu Dad tregoj rilinda ti shikon ne pasqyre te kojshive jo ne te veten :lol: :lol: :lol:

dAdA_DriTe
27-10-05, 00:24
Anėtarėsuar: 02 Jun 2005
Mesazhe: 6853
Vendodhja: gjermoni
Postuar: 27.10.2005 00:16 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Qashtu Dad tregoj rilinda ti shikon ne pasqyre te kojshive jo ne te veten


po de rafet qyy ; u nime e ti pse dashte me na shku ?

rilinda
27-10-05, 00:25
nuk ka mundesi me kan qetu seriozeee :lol: edhe ti Rafet mos e poho te paverteten.

dAdA_DriTe
27-10-05, 00:28
Rilid ka mundesi edhe ka mundesi me kan serioz e tjeter eshte nese ti nuk don me qen serioze............

rafet llapjani
27-10-05, 00:29
paj Dad qyshtu e ka kajher kur munon te bojsh mire e ethen qafen vet,anaj qatu do fara dad mos pritofsh hahah

dAdA_DriTe
27-10-05, 00:31
paj Dad qyshtu e ka kajher kur munon te bojsh mire e ethen qafen vet,anaj qatu do fara dad mos pritofsh hahah

kadal me daden se hala nuk jen pjek se ky shporti jemi nuk kallet shpejt haj nihere qato qe ti dhash .

rilinda
27-10-05, 00:31
ka mundei po per mu argetu nuk ka mundesi me qen gjithmon serioze

Rafet koka tut dal shkuma per fara :P

rafet llapjani
27-10-05, 00:36
po dad qka u ba me shporet a si ke shti drua hahahaha

dAdA_DriTe
27-10-05, 00:39
po dad qka u ba me shporet a si ke shti drua hahahaha

ja kom shti nja te trash po kadal se hala nuk u nxe furra.

rafet llapjani
27-10-05, 00:42
Ku Dad e gjete qat te trashin mos jan rrajt e nuk nxefet furra :lol: :lol: :lol:

Agroni22
28-10-05, 15:40
me njerzit serioz jom serioz

MemphiSx
28-10-05, 15:47
M'varet qfare njeri kam perball meje :D ;)

schütze
28-10-05, 15:48
JO

Dreni30
28-10-05, 16:01
aiiiiii cka me paskeni vet, heeeeeeeeeeee...............

rilinda
28-10-05, 16:03
ani de trego

Dreni30
28-10-05, 16:05
ani de trego

Po moj qysh nuk jam une serioz, flasin vet faktet.

rilinda
28-10-05, 16:13
aha ok flm per sinqeritet :wink:

Sy_kaltra
04-11-05, 18:37
Jam serioze kur nuk jam serioze :)

M_u_k_i
04-11-05, 18:40
vallahin me ju tregu drejt qysh dhe me kon trri qasgtu bana veq mas pari e veti a ben me ba jahare a jo se ma shum kom qef me ba hajgare se me nejt serioz ama me naj kon nese don me nejt serioz bana edhe un .qysh tum jep qehre njeri

Sy_kaltra
06-11-05, 19:05
Si te asht Moti e kthej Gzofin.

GURI SYLAJ
06-11-05, 20:24
A eshte boll i madh ai gzof, po mendoj a ka vend........

Honesty^uk.
06-11-05, 20:25
A eshte boll i madh ai gzof, po mendoj a ka vend........

vec ka dy krahe :arrow:

Sy_kaltra
06-11-05, 20:28
Pse a deshte me hy edhe ti a hahahahahahaha :P :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-11-05, 20:28
Pse a deshte me hy edhe ti a hahahahahahaha :P :lol: :lol:

badihava tash, u zu vendi :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
06-11-05, 20:32
Pse a deshte me hy edhe ti a hahahahahahaha :P :lol: :lol:

badihava tash, u zu vendi :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani de gjonje ndonji gezof me te madh :lol:

Sy_kaltra
06-11-05, 20:34
qa mu piket more ne ket gzof tem :roll: :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-11-05, 20:35
qa mu piket more ne ket gzof tem :roll: :lol: :lol:

qyqyqyqy
dimri po vjen oj Sy-kaltrush dhe eshte i mire

Sy_kaltra
06-11-05, 20:36
qy Dimri po rrin tan diten ne f/d edhe skeni nierth qetash ju kapi ftofti :lol: :lol: :lol: :lol: :P :wink:

GURI SYLAJ
06-11-05, 20:47
Une nuk kisha ndejt aty veq dimrit..............

Sy_kaltra
06-11-05, 20:49
Dmth po kerkon strehimore per dimer??hahahaha

Honesty^uk.
06-11-05, 20:53
qy Dimri po rrin tan diten ne f/d edhe skeni nierth qetash ju kapi ftofti :lol: :lol: :lol: :lol: :P :wink:

nata sjall te ftohtit, dhe duhet ndezur ventilatoret :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
06-11-05, 21:25
Serioziteti dita dites luan me pak rol.Do te jet gjithqysh i zevendesuar me sinqeritet. :wink:

Mundeni me qene shume SERIOZ,por jo edhe SINQERTE. :wink:

Barbaroza
06-11-05, 21:59
Serioziteti dita dites luan me pak rol.Do te jet gjithqysh i zevendesuar me sinqeritet. :wink:

Mundeni me qene shume SERIOZ,por jo edhe SINQERTE. :wink:

Kjo thenja e dyte,eshte thenja me e bukur qe kam degjuar keto dite!

turisti
06-11-05, 22:05
Serioziteti dita dites luan me pak rol.Do te jet gjithqysh i zevendesuar me sinqeritet. :wink:

Mundeni me qene shume SERIOZ,por jo edhe SINQERTE. :wink:

Kjo thenja e dyte,eshte thenja me e bukur qe kam degjuar keto dite!

Faleminderit e nderuara.Kjo tregon intelegjencen e juaj. :P

loni19
06-11-05, 22:07
jam serioz, dhe e dua seriozitetin

Dilingjia
06-11-05, 22:35
hiq :wink:

schütze
04-12-05, 01:39
po jam serioz,si mos te isha serioz nuk do te vuaja aq shum :wink:

Arb
04-12-05, 01:47
fort...

PrinceSSe
10-12-05, 22:03
Po jam ! :lol:

Tanushi
10-12-05, 22:07
nuk jam aq serioz sa te besoj ketu ne seriozisht!

MemphiSx
10-12-05, 22:09
Po jam ! :lol:


SA % :D :D

PrinceSSe
10-12-05, 22:11
Po jam ! :lol:


SA % :D :D


Hahaha Deri ne maximum :lol:

e_martumja
10-12-05, 22:12
Nvaret por per gjithsi po

spirl_girls
10-12-05, 22:13
Hahaha Deri ne maximum :lol:

Ahh ty ate maximum :wink:

MemphiSx
10-12-05, 22:14
Hahaha Deri ne maximum


Ishalla :D A je e zone per seriozisht hala :D :D

PrinceSSe
10-12-05, 22:15
Hahaha Deri ne maximum :lol:

Ahh ty ate maximum :wink:

haha :arrow: Bukuroshe :wink:

PrinceSSe
10-12-05, 22:17
Hahaha Deri ne maximum


Ishalla :D A je e zone per seriozisht hala :D :D

:lol: jo

MemphiSx
10-12-05, 22:19
Eeeee princi ish met pa kali,e sonte spo vike :D

Kalt
10-12-05, 22:20
Nvaret por per gjithsi po

Varet domethene se edhe je edhe nuk je.

PrinceSSe
10-12-05, 22:20
Eeeee princi ish met pa kali,e sonte spo vike :D

Hahahahahahaha Shkoj un te ai :D

spirl_girls
10-12-05, 22:22
haha :arrow: Bukuroshe :wink:

Nime serioze je se jo mahi...

MemphiSx
10-12-05, 22:23
Eeeee princi ish met pa kali,e sonte spo vike :D

Hahahahahahaha Shkoj un te ai :DAni mir se vjen pra :D :D ;)

PrinceSSe
10-12-05, 22:23
haha :arrow: Bukuroshe :wink:

Nime serioze je se jo mahi...

:twisted:

GURI SYLAJ
10-12-05, 23:06
A je serioz?

HIQ!!!!!!!!!!!!!

halla e madhe
10-12-05, 23:09
A je serioz?

HIQ!!!!!!!!!!!!!

Pika t'rafte o Guri,po ti je ma seriozi ketu ne FD :wink: :lol: :lol:

Sy_kaltra
10-12-05, 23:16
Si asht Moti e Kthej Gzofin .

MemphiSx
10-12-05, 23:19
Si asht Moti e Kthej Gzofin .


Me dy ftyraa tiiii aaaaaa :twisted: :P

Sy_kaltra
10-12-05, 23:23
Si asht Moti e Kthej Gzofin .


Me dy ftyraa tiiii aaaaaa :twisted: :P

Jo me dy ftyra more :roll: Po kur asht me qen seroze jam serioze,,Kur asht me qesh qeshna Kapish :P :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
10-12-05, 23:25
Si asht Moti e Kthej Gzofin .


Me dy ftyraa tiiii aaaaaa :twisted: :P

Jo me dy ftyra more :roll: Po kur asht me qen seroze jam serioze,,Kur asht me qesh qeshna Kapish :P :lol: :lol: :lol:


Ani de qashtu pi bjen :D Me dy pamje t'ftyres :D :D :D

Sy_kaltra
10-12-05, 23:32
Ani de qashtu pi bjen :D Me dy pamje t'ftyres :D :D :D

Nuk i bjen njejt :D :D

MemphiSx
10-12-05, 23:36
Ani de qashtu pi bjen :D Me dy pamje t'ftyres :D :D :D

Nuk i bjen njejt :D :D


Ani nisoj pra hahhhaahahhaahahahaha :P

Sy_kaltra
11-12-05, 18:41
Ani nisoj pra hahhhaahahhaahahahaha :P

Sikur me kan njejt a ahhahahahahhahahha :twisted: :twisted:

Arb
11-12-05, 19:04
edhe fort...

Dilingjia
29-12-05, 14:05
hiq valla...qy serioz nuk eshte as mulla Tahiri :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
29-12-05, 14:41
n'shikim t'par po dokna serioze tani ska ma q esharake hahahahaha

Dilingjia
29-12-05, 14:45
n'shikim t'par po dokna serioze tani ska ma q esharake hahahahaha
ku mos me kane qesharake gojen vesh um vesh qy :lol:

Gjumashja
29-12-05, 14:48
n'shikim t'par po dokna serioze tani ska ma q esharake hahahahaha
ku mos me kane qesharake gojen vesh um vesh qy :lol:po me gjithe ty valla :P

Dilingjia
29-12-05, 14:53
jaaaaa une jom serioz a? m'fal a? mizat si shkeli :lol:

Gjumashja
29-12-05, 14:54
jaaaaa une jom serioz a? m'fal a? mizat si shkeli :lol:mos bubrrecat 8)

Dilingjia
29-12-05, 14:57
e po pse po rrin ne toke ata qy...mizat spo ma zan udhen se po fluturojn :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
29-12-05, 15:01
e po pse po rrin ne toke ata qy...mizat spo ma zan udhen se po fluturojn :lol: :lol: :lol:aha dmth ti ngat vendit ku bon mreti kam diqka :P

Dilingjia
29-12-05, 15:02
e po pse po rrin ne toke ata qy...mizat spo ma zan udhen se po fluturojn :lol: :lol: :lol:aha dmth ti ngat vendit ku bon mreti kam diqka :P

po a? ani ani

Gjumashja
29-12-05, 15:04
e po pse po rrin ne toke ata qy...mizat spo ma zan udhen se po fluturojn :lol: :lol: :lol:aha dmth ti ngat vendit ku bon mreti kam diqka :P

po a? ani ania me kerr rje a

Dilingjia
29-12-05, 15:11
jo me qylym :wink:

loni19
29-12-05, 15:19
Jam serioz...
Si e kuptoni seriozitetin???

Gjumashja
29-12-05, 15:20
jo me qylym :wink:ahahaha mwahhh se alaudin tkom krejt

Dilingjia
29-12-05, 15:24
jo me qylym :wink:ahahaha mwahhh se alaudin tkom krejt

aaaa m'fal a?

hahahahhahah

turisti
24-06-06, 19:47
Per gjerat serioze - PO.

Paradox_13
23-07-06, 22:05
Shumica me njohin si te tille.

M_u_k_i
04-08-06, 03:39
ahahaha mwahhh se alaudin tkom krejt


po normal qe jom serioz qe vete gjumashen te tregon per mu GJUMASHE tregoju

Luana
04-08-06, 19:12
Une jam serioze vetem kur me merrė gjumi :biggrin:

Murgesha
04-08-06, 19:45
Une jam serioze vetem kur me merrė gjumi :biggrin:


Unė as nė gjumė jo...:wink:

Luana
04-08-06, 20:02
Unė as nė gjumė jo...:wink:

E pa Rehatushme te koke :tongue:
Mos me jep edhe mua ket errnek se e kam zanat me e msue menjihere , hiq nuk la keq per asgjė :wink:

e_martumja
04-08-06, 20:17
Nvarettttttttt me kend qysh pse hummmm ehehehhe vallahi une jam serioze kur jam zgjut se tybe kur flej sedi hiq amo e di qe po halitna ne at dynja ahahhaa

Artisti
04-08-06, 21:13
Nvarettttttttt me kend qysh pse hummmm ehehehhe vallahi une jam serioze kur jam zgjut se tybe kur flej sedi hiq amo e di qe po halitna ne at dynja ahahhaa

Po ti e meriton me kane serioze :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Pasha nje zot,te madhit lumit zot,atij i kofshum fale,livritni pak kur te lexoni,une jam serioz kur eshte biseda per seriozitet,a hajgare bej kur eshte hajgare edhe knaqna tu kesh.

E pafshi parajsen

.

Drinni
04-08-06, 21:24
Po ti e meriton me kane serioze :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Pasha nje zot,te madhit lumit zot,atij i kofshum fale,livritni pak kur te lexoni,une jam serioz kur eshte biseda per seriozitet,a hajgare bej kur eshte hajgare edhe knaqna tu kesh.

E pafshi parajsen

.
hahahaha

Jo bu edhe shum me kan serioz nuk ban. ahiiiii me ju ba polic vetvehtes

e_martumja
04-08-06, 21:25
Po ti e meriton me kane serioze :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Pasha nje zot,te madhit lumit zot,atij i kofshum fale,livritni pak kur te lexoni,une jam serioz kur eshte biseda per seriozitet,a hajgare bej kur eshte hajgare edhe knaqna tu kesh.

E pafshi parajsen

.Hummm te kokshe si une !!!!


Pa coment tash po behem pak serioze :biggrin:

Artisti
04-08-06, 21:35
Hummm te kokshe si une !!!!


Pa coment tash po behem pak serioze :biggrin:

Sa dush benu serioze,buzt po te rrin veq tu kesh

hahahahhahahahahhaha

.

e_martumja
04-08-06, 21:43
Sa dush benu serioze,buzt po te rrin veq tu kesh

hahahahhahahahahhaha

.


ahahahahaha Me nje vend e kam te shkrruar NJE dite pa Buzeqeshje eshte e humbur !

a je i pajtimit me mendimin time ?

Artisti
04-08-06, 21:48
ahahahahaha Me nje vend e kam te shkrruar NJE dite pa Buzeqeshje eshte e humbur !

a je i pajtimit me mendimin time ?

Hummm te kokshe si une !!!!

Hummm te kokshe si une hahahahahaha,kur une jam si ti edhe jam bile dy here i mendimit tend mendimi:biggrin:

.

lazdrani
04-08-06, 23:26
Nvarettttttttt me kend qysh pse hummmm ehehehhe vallahi une jam serioze kur jam zgjut se tybe kur flej sedi hiq amo e di qe po halitna ne at dynja ahahhaa


Jo kur flen ti zani nuk te ndieht,si kingje flen dhe nuk gjuan me kembe:biggrin:

Agroni22
05-08-06, 22:10
mvaret shumicen e rasteve jom serioz veq se di te jem edhe jo serioz :wink:

Sy_kaltra
09-09-07, 22:00
Jaa ncuk aspak hiq sjam .

Elina
09-09-07, 22:07
Nuk po di a me shkru qe jan serioze apo jo,,, se mos po me lulezojen kartonat e ngjyra te dashurise perseri hahahahhaahhh :biggrin:

Xuki
09-09-07, 22:54
Unė jam shumė serioz....veē kush ma ka inati mendon ndryshe!!

yllbardh
09-09-07, 23:19
qyre ti qyre krejt kėta belaxhit....asnja serioz!!!!....... unė a sa t'duash jam serioz e kur nuk don edhe s'jam......

egi
09-09-07, 23:21
Mendoj qe jam taman serioze, as teper as pak :smile:

Estella
16-11-07, 22:35
po jam serioze..........

selvija
16-11-07, 22:46
PO shumicen e kohes jam serioze..por kuptohet nganiher skemi kufije,,aregtim..fjale hava..:wink:

Elina
16-11-07, 22:52
Serioze jam ndoshta ne momente te caktume...
Perndryshe nuk me pelqen te jem teper serioze,,,i kam une ato teket e mija :biggrin:

egi
16-11-07, 22:53
Serioze jam ndoshta ne momente te caktume...
Perndryshe nuk me pelqen te jem teper serioze,,,i kam une ato teket e mija :biggrin:

ah fiqirusja qe je ti hahaha..bile bile ne daq me dit hiq s'te ka hije me kan serioze :tongue:
ma mire shtine egin me kesh qyh :biggrin:

Elina
16-11-07, 22:55
ah fiqirusja qe je ti hahaha..bile bile ne daq me dit hiq s'te ka hije me kan serioze
ma mire shtine egin me kesh qyh :biggrin:

Bash me shtine me fiqiru a jam serioze a jo :rolleyes: :biggrin:

gazi-de
16-11-07, 22:59
besoj qe po,po nuk di...........................

valiii
16-11-07, 23:35
Jam serioz ne pune , jam serioz nen roberimin e asaj kravate , jam serioz kur shikoj ndonje film te zhanrit drame apo triller , Perndryshe ne shumicen e rasteve si "shef i cirkuzit " behem ,... ani kure vishem me "trenerka"/tute se, goja vesh e m'vesh mrin :biggrin:

LuLjaa
17-11-07, 01:08
Ahhh seriozee jam vetum kur t'bana nervozz,, se per ndryshe s'muj tybee
se kam ne qef mu kan qaq serioze, duhet mu kan ku eshte vendi,,, psh. ku ka burra :P

LaCoStA
29-12-07, 12:56
Varet prej vendit edhe momentit , qysh te lypin rrethanat

~AmaZonA~
29-12-07, 13:11
Jam serioze aty ku duhet pothuajse ne te shumten e kohes.

Sy_kaltra
29-12-07, 13:18
Mundohem mu pershtat me ambientin .

gazi-de
30-12-07, 14:56
kur eshte diqka serioze mendoj qe jame...................

Luciano
03-09-08, 07:20
Qka eshte serioz ? :cool:

LuLjaa
07-09-08, 00:41
Qka eshte serioz ? :cool:

Mos me kesh shume, po me nejt mrrolt hahaa :P

Jana
07-09-08, 00:49
Varet .......

Elina
07-09-08, 01:01
Jam edhe s'jam...krejt mvaret prej situates ku gjendem.
Nuk me pelqen te rri gjeth serioze ....palidhje me duket :tongue:

Qika^Me^Kule
04-11-09, 20:03
M'varet kret nga biseda dhe me kend bisedoj dhe cfar bisede kem :smile:

emine
10-11-09, 13:13
jam njeri serioz ,e permbaje veten ,po ketu me jepet shume pak rasti te flas sinqerisht,sepse vendi ta imponone kete,ju le te pershendetun,,,

romansa
10-11-09, 13:16
po mvaret prej situates dhe momentit

Zero Cool
10-11-09, 13:17
serioz ne fd a ? pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffff

emine
10-11-09, 13:18
serioz ne fd a ? pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffff

nuke munesh ti ktu seioz,se i gipciratun je ne live:biggrin:

Elina
10-11-09, 13:19
Hic...:redface:

Zero Cool
10-11-09, 13:19
nuke munesh ti ktu seioz,se i gipciratun je ne live:biggrin:

live i gipciratun ? n`rrug apo ... ku :biggrin: ?

emine
10-11-09, 13:21
live i gipciratun ? n`rrug apo ... ku :biggrin: ?

qashtu kur dalish me ble molla e sugjuk:tongue:

Zero Cool
10-11-09, 13:23
qashtu kur dalish me ble molla e sugjuk:tongue:

ahahgaghaghhgahahagh dola 1 dit me honger 1 omelcin, e gjeta 1 kill molla, e kish harru najkush :)

emine
10-11-09, 13:25
ahahgaghaghhgahahagh dola 1 dit me honger 1 omelcin, e gjeta 1 kill molla, e kish harru najkush :)

a mas dy vjetve u gjeten a,qka po vet biri ktu mollat
a u ngreve u bane spic kishe une e ska ma menemadh e serioz:P

Xuki
10-11-09, 13:33
Po more qysh jooo...shumė bile!!

Zero Cool
10-11-09, 13:33
a mas dy vjetve u gjeten a,qka po vet biri ktu mollat
a u ngreve u bane spic kishe une e ska ma menemadh e serioz:P


:cool: :cool:

emine
10-11-09, 13:36
:cool: :cool:

pistolja:tongue:

pirro
10-11-09, 13:37
deri sot kush jo serjoz nuk me ka thon. Bile muj mbaj ligjerata mbi serjozitetin dhe te kunderten

desert
10-11-09, 14:32
ketu???pak a shume eh ne jeten reale varet prej rrethanave, mund te ndodhe edhe ndonjhere te me vije te qesh pa dashje ( psh kur ne takim/mbledhje dikend e ze gjumi)

Lapsi
10-11-09, 15:21
pergjithesi po

Idila
10-11-09, 15:53
Pak a shumė. :)

murrizi
10-11-09, 16:04
Pak a shumė. :)
A jam, a sjam ?

Qysh ke kjo, a po u deshka me fol per veti a ?

Idila
10-11-09, 16:06
A jam, a sjam ?

Qysh ke kjo, a po u deshka me fol per veti a ?
Po more, tė mesme me pak si shoku Murriz! :)

murrizi
10-11-09, 16:19
Po more, tė mesme me pak si shoku Murriz! :)
Oj Bi ,ty t'bon edhe gjeli vo, e mua as pulat jo qebesa.

Idila
10-11-09, 16:22
Oj Bi ,ty t'bon edhe gjeli vo, e mua as pulat jo qebesa.
Hajt se po ti fali ty disa, vezė gjeli mendoj ...(hahahaa)

P.s. sinqerisht mė pėlqen qė nuk hidhėrohesh nga ngacmimet e mia. ;)

gjini
10-11-09, 16:29
Titulli i ksaj teme qenka interesant po une do shtoj kete:

Serioz nuk jam por besen e mbaj shum dhe jom fanatike ne kete drejtim.

Fshatari
10-11-09, 18:08
Keshtu flitet rreth meje! Shume serioz me cilesojne...!

LaCoStA
10-11-09, 18:42
... per ma serioz se une maaaa, veq njani n'Shkup qe eshte :smile:

thellenza
10-11-09, 19:56
Varsisht prej situates.. por e dua humorin shume me ata qe i njof dhe me njohin jam me shume jo serioze. :tongue:

gjini
10-11-09, 20:10
Varsisht prej situates.. por e dua humorin shume me ata qe i njof dhe me njohin jam me shume jo serioze. :tongue:


Thellanza, humori eshte knaqesia e shpirtit do mbetesh gjithmon e re dhe sdo kesh telashe me lukthin

premium
10-11-09, 20:15
Hem serioz hem shtirr .. me bo mi shtrengu dhamt ihere .... shkrihen para meje kejt :biggrin:
ju nuk me njofni mu se qfar qetrefili jam he :frown:

romansa
10-11-09, 20:15
Thellanza, humori eshte knaqesia e shpirtit do mbetesh gjithmon e re dhe sdo kesh telashe me lukthin
gjini gjithe tu qesh,ēfare seriozi hahahah

aLbaChiCk
10-11-09, 20:17
Mvaret prej venit e kuvenit :cool:

LaCoStA
10-11-09, 20:20
Mvaret prej venit e kuvenit :cool:

Psh. me mue je shume serioze :tongue:

Fshatari
10-11-09, 20:21
Mvaret prej venit e kuvenit :cool:
Kjo ketu siper eshte serioze shume!
Mos t'ju mashtroje buzeqeshja'e perhershme) e saj!
Kete me ka pas thane njani ketu n'forum...!

aLbaChiCk
10-11-09, 20:22
Psh. me mue je shume serioze :tongue:

veq kur asht aga aty hahaahhahahahahaahh :biggrin::tongue:

aLbaChiCk
10-11-09, 20:23
Kjo ketu siper eshte serioze shume!
Mos t'ju mashtroje buzeqeshja'e perhershme) e saj!
Kete me ka pas thane njani ketu n'forum...!

Aj i forumit e paska pas shancen mem pa serioze ishalla su tut :biggrin:

Peja-Boy
10-11-09, 20:25
Varet prej Situates !!

Zhaneta
10-11-09, 20:26
Normal jam serioze ama mvaret prej Njerzve....!!!

gjini
10-11-09, 21:09
gjini gjithe tu qesh,ēfare seriozi hahahah


Romansa une gjithmon jam i qeshur dhe keshtu fitoj gjithmon kafe nga ti dhe shoqet e tua.
mekan serioz apo i veshtire asnjera skishte me pas deshire as kafe e as llafe me ba apo e kom dallash ?

Kaqanikasja
10-11-09, 22:20
Un po shum

Xuki
10-11-09, 22:25
Po de....tregova parzit.....me bo me ma lypė naj qikė msn-in, n'vend ia dha! :D

premium
10-11-09, 23:15
Po de....tregova parzit.....me bo me ma lypė naj qikė msn-in, n'vend ia dha! :D
qysh be ti serioz???
... ku e ki setra pantulla e kravatin e kundrrat ''shpic'';)??

Oqeani
10-11-09, 23:16
A hala nuk po e dini a !

romansa
10-11-09, 23:20
po per §tty e di moti :biggrin:

shfletuesi_
10-11-09, 23:26
Sjam normal une... Kur jam nervoz qeshem

Oqeani
10-11-09, 23:27
po per §tty e di moti :biggrin:

Po don me thene se : Me fjale po, e "figure" jo !

romansa
10-11-09, 23:28
Po don me thene se : Me fjale po, e "figure" jo !
po fjalet jane kryesore..per me u identifikua:redface:

lovely
10-11-09, 23:30
fort fort bile :biggrin:

premium
10-11-09, 23:31
Sjam normal une... Kur jam nervoz qeshem

ty kisha lon avokat ;)
procedurat e kishe kėnaq he??

Oqeani
10-11-09, 23:32
po fjalet jane kryesore..per me u identifikua:redface:

hahhahaa pse me fjale a po dukem TOP ahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
11-11-09, 01:15
Serioze jam vetum kur jam nervozz se per ndryshe joee

Paradox_13
11-11-09, 07:22
...shume me shofin per te tille,ka diqka aty....

teutaA
11-11-09, 07:29
edhe e kam natyren serioze edhe vet jam serioze veq nje her flas :wink: edhe pse kaniher jeta eshte me e leht nese je tip me i mendje leht dhe nuk mendon gjat por un prap mebetem serioze fatkeqsisht kaniher hiq nuk te ndihmon serioziteti po qashtu e kam kryet e fort un:mad:

pirro
11-11-09, 08:23
edhe e kam natyren serioze edhe vet jam serioze veq nje her flas :wink: edhe pse kaniher jeta eshte me e leht nese je tip me i mendje leht dhe nuk mendon gjat por un prap mebetem serioze fatkeqsisht kaniher hiq nuk te ndihmon serioziteti po qashtu e kam kryet e fort un:mad:

Kur nuk te ndihmon serjoziteti nisja e ban hajgare :tongue:

teutaA
11-11-09, 08:42
Kur nuk te ndihmon serjoziteti nisja e ban hajgare :tongue:

hahaha me ja ba rrafsh veti eshte me se veshtiri kur nuk je e lindne asi tipi:wink:

shfletuesi_
11-11-09, 09:13
hahaha me ja ba rrafsh veti eshte me se veshtiri kur nuk je e lindne asi tipi:wink:

Kuku ti e paske 1 behane te keqe tyben...:biggrin:

teutaA
11-11-09, 09:16
Kuku ti e paske 1 behane te keqe tyben...:biggrin:

u nime hala sma kallzove ate behane edhe ti marak me ke ba gjith diten ne pasqyr po rri:tongue:

shfletuesi_
11-11-09, 09:17
u nime hala sma kallzove ate behane edhe ti marak me ke ba gjith diten ne pasqyr po rri:tongue:

Jo abo mos u ban merak se nuk asht rrezik asgja jo :)

Idila
11-11-09, 09:19
Jo abo mos u ban merak se nuk asht rrezik asgja jo :)
Shfletues, bėhu serioz :d dhe mė trego se ēfarė don tė thotė "ebu apo abo"?

shfletuesi_
11-11-09, 09:26
Shfletues, bėhu serioz :d dhe mė trego se ēfarė don tė thotė "ebu apo abo"?

hahaha.. o kryt ma nuk kuptimin sja di me pa e di qysh asht... ok po te tregoj

Ne - abo- themi kishe nuk eshte qashtu mos u ban marak.. mos me shti llugave pash Zote me sabah qyy.. se di ka ka ardh kjo fjale turke arabqe a qfare eshte.

teutaA
11-11-09, 09:26
Shfletues, bėhu serioz :d dhe mė trego se ēfarė don tė thotė "ebu apo abo"?

mos ja fut kot kishin me than ata te shqiperis qashtu diqka fjal e vjeter pak cinike qe shfletuesi e ka perdor si ne lloj hajgarje hahaha mos ja le seri edhe ti idila mos me marr vesh qy:wink:

shfletuesi_
11-11-09, 09:29
mos ja fut kot kishin me than ata te shqiperis qashtu diqka fjal e vjeter pak cinike qe shfletuesi e ka perdor si ne lloj hajgarje hahaha mos ja le seri edhe ti idila mos me marr vesh qy:wink:

jaaa ke jake ja ke ja ke ja ke ja ke fut kot plako ja ke fut kot plako... Valla TeutAa ma mire skisha dite mi kallxu as une he ty te Lumshin gishtat hahahaha

rafet llapjani
11-11-09, 09:42
teper diqka ahahahaahahahahah

Idila
11-11-09, 09:42
mos ja fut kot kishin me than ata te shqiperis qashtu diqka fjal e vjeter pak cinike qe shfletuesi e ka perdor si ne lloj hajgarje hahaha mos ja le seri edhe ti idila mos me marr vesh qy:wink:

S`besoj nė ia futa kot, por kryesorja e kuptova domethėnjen. :smile:

hahaha.. o kryt ma nuk kuptimin sja di me pa e di qysh asht... ok po te tregoj

Ne - abo- themi kishe nuk eshte qashtu mos u ban marak.. mos me shti llugave pash Zote me sabah qyy.. se di ka ka ardh kjo fjale turke arabqe a qfare eshte.

...ma mori mendja se kishte tė bėjė diēka me turk-elhamdurilah :biggrin:

emine
11-11-09, 09:43
teper diqka ahahahaahahahahah

qyski shpjegoje kur dhe si je serioz,kure te shkojsh ne alldi a:tongue:

rafet llapjani
11-11-09, 09:48
qyski shpjegoje kur dhe si je serioz,kure te shkojsh ne alldi a:tongue:

ahahahah jo atu kogja keshi aghaghaghaghaaghahggh ku te kom oj syretaaaaaaaaaaaaa aje majr mori ?

emine
11-11-09, 09:55
ahahahah jo atu kogja keshi aghaghaghaghaaghahggh ku te kom oj syretaaaaaaaaaaaaa aje majr mori ?

qaqe mire jome sa 30 msn qe i pata krejtve ju kam vnu dry hahahhahhahahhahahhhahahhah

rafet llapjani
11-11-09, 09:59
qaqe mire jome sa 30 msn qe i pata krejtve ju kam vnu dry hahahhahhahahhahahhhahahhah

Ckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :eek: hajgare aaaaaaa le le kallxom drejt thuj ta kom rras bllokad te perjetshme ahaahahahaahh

emine
11-11-09, 10:02
Ckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :eek: hajgare aaaaaaa le le kallxom drejt thuj ta kom rras bllokad te perjetshme ahaahahahaahh

une meta pa msn per veti,ky ka dertin e bllokit vet:rolleyes:

rafet llapjani
11-11-09, 10:04
une meta pa msn per veti,ky ka dertin e bllokit vet:rolleyes:

ahahahahhahahhah qka pi rrutullon syt qy mete a po don njo me bele prej meje agaaghaghaghaghghagh

Giovanni
11-11-09, 10:05
Emine a ma ke shkruar nje reputacion dje..???


Shume serioz jam.............

Qika^Me^Kule
11-11-09, 10:09
Kret mvaret me kan rri, e me kan jam duke bisedu dhe cfar bisede baj... per te cen serioze.... por me ata qe me njohin e i njoh.... me duket se nuk jam e aq serioze... e dua humorin.... nga nje her kur dua te nguci ndokan,,, flas serioz... per ta ba dic.. ma interesant e ne fund esht gjithcka humor...

rafet llapjani
11-11-09, 10:17
Kret mvaret me kan rri, e me kan jam duke bisedu dhe cfar bisede baj... per te cen serioze.... por me ata qe me njohin e i njoh.... me duket se nuk jam e aq serioze... e dua humorin.... nga nje her kur dua te nguci ndokan,,, flas serioz... per ta ba dic.. ma interesant e ne fund esht gjithcka humor...

pasha kurani ti je aqe serjoze si une veq mos te ardh rasti me kesh se rrafsh e barbar sheshi i nanes terez ti edhe une ne kam i kishe que tu kesh ahahaahhahahahahhahh

Qika^Me^Kule
11-11-09, 10:25
pasha kurani ti je aqe serjoze si une veq mos te ardh rasti me kesh se rrafsh e barbar sheshi i nanes terez ti edhe une ne kam i kishe que tu kesh ahahaahhahahahahhahh

aghaghaghahgagha Jo me ta than drejten kur asht nje bised serioze vertet bahem dhe une sipas situate.... por pak,,, valla..... jam serioze ani me ba me mu kujtu dicka..... me kan 100 persona une ja lishoj.. en leer e shkarravitem tu qesh....

Lapsi
11-11-09, 12:14
aghaghaghahgagha Jo me ta than drejten kur asht nje bised serioze vertet bahem dhe une sipas situate.... por pak,,, valla..... jam serioze ani me ba me mu kujtu dicka..... me kan 100 persona une ja lishoj.. en leer e shkarravitem tu qesh.... kjo sipas situates, pra kur eshte me kule eshte serioze

gazi-de
11-11-09, 12:27
besoj po.....

Albonita
11-11-09, 12:32
Shum Jam Serijoze...sa qe me hakin shpesh her Vrejtjen kur jam mes Shoqreis...

Ce besa edhe Vllavi e Motra:rolleyes:

LaCoStA
11-11-09, 12:34
Shum Jam Serijoze...sa qe me hakin shpesh her Vrejtjen kur jam mes Shoqreis...

Ce besa edhe Vllavi e Motra:rolleyes:

Edhe ti ke qellu njeri serioz, krejt si une :smile:

Albonita
11-11-09, 12:36
Edhe ti ke qellu njeri serioz, krejt si une :smile:


Po thuna...asht mire me cen Serioz apo serijoze..e sidomos ne disa pika..!!!!

LaCoStA
11-11-09, 12:39
Po thuna...asht mire me cen Serioz apo serijoze..e sidomos ne disa pika..!!!!
Po pra, serioz aty ku duhet ....... sidomos ne vendime apo qeshtje te medha.

Albonita
11-11-09, 12:42
Po pra, serioz aty ku duhet ....... sidomos ne vendime apo qeshtje te medha.


Pajtona me mendimin tende.!:wink:

emine
11-11-09, 13:25
iha qaqe qere bajat kam saqe dje mu drejtu shoqja e me tha:po qka po habitesh se meshkujte frigohen prej teje kthehu shikoje veten en pasqyre ,,qka me pa besheret isha kan ba :tongue:

Zero Cool
11-11-09, 14:34
iha qaqe qere bajat kam saqe dje mu drejtu shoqja e me tha:po qka po habitesh se meshkujte frigohen prej teje kthehu shikoje veten en pasqyre ,,qka me pa besheret isha kan ba :tongue:

demek sje kan :tongue:

emine
11-11-09, 14:35
demek sje kan :tongue:

kure me hupen mollat u bana:tongue:

Zero Cool
11-11-09, 14:37
kure me hupen mollat u bana:tongue:

i kam gjet hajde merri e zhbanu :tongue:

emine
11-11-09, 14:40
i kam gjet hajde merri e zhbanu :tongue:

ja svi se jam serioze(qatallejk):biggrin:

Zero Cool
11-11-09, 14:41
ja svi se jam serioze(qatallejk):biggrin:

kjo so serioze se qatallavet ahahahhahahaha

emine
11-11-09, 14:42
kjo so serioze se qatallavet ahahahhahahaha

mos breh se veq ne raste speciale:tongue:

Zero Cool
11-11-09, 14:44
mos breh se veq ne raste speciale:tongue:

rastet e thjeshta s`jan per mu :biggrin:

Qika^Me^Kule
11-11-09, 14:44
kjo sipas situates, pra kur eshte me kule eshte serioze

Me te than drejten luaj nje rol sic e kam dhe nick,,, Fd.. keshtu live jam jam pak... e per disa bahem aq shum qe sa nuk muj as mi fol...

emine
11-11-09, 14:46
rastet e thjeshta s`jan per mu :biggrin:

iha ma se me bane me kesh *demek*:biggrin:

emine
11-11-09, 14:47
Me te than drejten luaj nje rol sic e kam dhe nick,,, Fd.. keshtu live jam jam pak... e per disa bahem aq shum qe sa nuk muj as mi fol...
ja fut bllok:wink:

Qika^Me^Kule
11-11-09, 14:49
ja fut bllok:wink:

Ma mir delete:wink:

Zero Cool
11-11-09, 14:51
Me te than drejten luaj nje rol sic e kam dhe nick,,, Fd.. keshtu live jam jam pak... e per disa bahem aq shum qe sa nuk muj as mi fol...

Mu per ate duhet te jesh origjinal/e sepse roli heredo kure "hargjohet" :cool:

Lapsi
11-11-09, 14:51
Me te than drejten luaj nje rol sic e kam dhe nick,,, Fd.. keshtu live jam jam pak... e per disa bahem aq shum qe sa nuk muj as mi fol... mire qe me fole drejte se edhe une jam shume serioz

Zero Cool
11-11-09, 14:51
iha ma se me bane me kesh *demek*:biggrin:. :wink:

emine
11-11-09, 14:55
. :wink:

mos ba me sy se shef Remzija(kongotarja):tongue:

Qika^Me^Kule
11-11-09, 14:56
Mu per ate duhet te jesh origjinal/e sepse roli heredo kure "hargjohet" :cool:

Me kan te jem originale??? sipas teje aa?? nuk po gjiroj film ketu per mu hargju,,, serial... por e thash thjesht... kur kam vendos me u regjistru ketu e lash ket nick,, thash me vete me duhet te jem pamam qik-me-kule jo e as sericze sic dukem Live....

Edhe te them drejten, sa kma ven re,,, vertet ishte nje dobesi bash te dukesh originale apo ta tregosh veten sic je ne ralitet.. esht fjala ne fd... se jeten reale jam kret dic,, tjeter person...

Qika^Me^Kule
11-11-09, 14:57
mire qe me fole drejte se edhe une jam shume serioz

Vertet me ata/ato persona qe flas psh. ne msn kret tjeter jam ndaj fd-s por tash e kam kuptu se gjeja ma e keqe cenka te jesh me ate/ajo qe se nje mir te jesh reale ne cdo aspekt...

Zero Cool
11-11-09, 14:58
mos ba me sy se shef Remzija(kongotarja):tongue:

ani te shef moj qy edhe une e kam pa ata kur ishte n`koncert ktu :biggrin: , a pot vjen inati qe ti sje kon :tongue:

emine
11-11-09, 14:59
ani te shef moj qy edhe une e kam pa ata kur ishte n`koncert ktu :biggrin: , a pot vjen inati qe ti sje kon :tongue:

he breh se kam pa ne foto,ma shume te ka ardhe inati ty,qe se kam pa une:tongue:

Zero Cool
11-11-09, 15:05
Me kan te jem originale??? sipas teje aa?? nuk po gjiroj film ketu per mu hargju,,, serial... por e thash thjesht... kur kam vendos me u regjistru ketu e lash ket nick,, thash me vete me duhet te jem pamam qik-me-kule jo e as sericze sic dukem Live....

Edhe te them drejten, sa kma ven re,,, vertet ishte nje dobesi bash te dukesh originale apo ta tregosh veten sic je ne ralitet.. esht fjala ne fd... se jeten reale jam kret dic,, tjeter person...

. :smile:

Zero Cool
11-11-09, 15:06
he breh se kam pa ne foto,ma shume te ka ardhe inati ty,qe se kam pa une:tongue:

aghahghgahgahgaghhag m`film je ka mendon ?