PDA

View Full Version : Agjenesia Turistike "TURISTI"


vjeshta
29-10-05, 02:28
Mbasi po vjen koha e festave ,me siguri antaret e forumit kan nevoj per udhtim(turizem).Kisha lutur Turistin te ofroj pervojen e vete turistke ne interes te antareve udhetare.
Kisha lutur qe ,per turistat pa pervoj te mos i drejtoj per ne Oborrin e qmendurise :P
Turista te rinj per qdo informat mos hezitoni,drejtohuni ne agjensin turistike "TURISTI"e cila eshte ne dispozicionin e juaj.

Tomori
29-10-05, 02:39
Mbasi po vjen koha e festave ,me siguri antaret e forumit kan nevoj per udhtim(turizem).Kisha lutur Turistin te ofroj pervojen e vete turistke ne interes te antareve udhetare.
Kisha lutur qe ,per turistat pa pervoj te mos i drejtoj per ne Oborrin e qmendurise :P
Turista te rinj per qdo informat mos hezitoni,drejtohuni ne agjensin turistike "TURISTI"e cila eshte ne dispozicionin e juaj.

E nderuara 'vjeshta" pike se pari ju falemderohem per njoftimin tuaj per kte Agjensione qe besoje eshte me renome..!!!

-Turisto ju kisha lutur mundesishte tmi rezervoni kater bileta per Egjypte, kemi vendosur te presim vitin e rri 2006 ne Aleksandri..!!!
-Turisti une po io terheq dy bileta,,
a dy te tjerat i kam rezervuar per Murgeshen...se motrushe e kam...!
Tung nje her....

'vjeshta'' naten e mire e respekuara zojush.. :arrow: :wink:

turisti
30-10-05, 02:33
Mbasi po vjen koha e festave ,me siguri antaret e forumit kan nevoj per udhtim(turizem).Kisha lutur Turistin te ofroj pervojen e vete turistke ne interes te antareve udhetare.
Kisha lutur qe ,per turistat pa pervoj te mos i drejtoj per ne Oborrin e qmendurise :P
Turista te rinj per qdo informat mos hezitoni,drejtohuni ne agjensin turistike "TURISTI"e cila eshte ne dispozicionin e juaj.

Faleminderit shoqe e nderuar.Me gjithe se jam vet i zant dhe udhetoj shume,do te mundona qe t'iu ndihmoj udhetareve maksimalisht,por ne mungesen time,shpresoj se do te me zevendesojsh..... :P

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P

turisti
30-10-05, 02:36
Mbasi po vjen koha e festave ,me siguri antaret e forumit kan nevoj per udhtim(turizem).Kisha lutur Turistin te ofroj pervojen e vete turistke ne interes te antareve udhetare.
Kisha lutur qe ,per turistat pa pervoj te mos i drejtoj per ne Oborrin e qmendurise :P
Turista te rinj per qdo informat mos hezitoni,drejtohuni ne agjensin turistike "TURISTI"e cila eshte ne dispozicionin e juaj.

E nderuara 'vjeshta" pike se pari ju falemderohem per njoftimin tuaj per kte Agjensione qe besoje eshte me renome..!!!

-Turisto ju kisha lutur mundesishte tmi rezervoni kater bileta per Egjypte, kemi vendosur te presim vitin e rri 2006 ne Aleksandri..!!!
-Turisti une po io terheq dy bileta,,
a dy te tjerat i kam rezervuar per Murgeshen...se motrushe e kam...!
Tung nje her....

'vjeshta'' naten e mire e respekuara zojush.. :arrow: :wink:

Ok,shiki i nderuar,por kujdes sepse rreth lumit Nil,te pret nje krokodil.......

Luteni qe ta bani pagesen ,a informatat e nevojshme le te jesin kujdesi i jone..... :P

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P

vjeshta
03-11-05, 22:36
Faleminderit shoqe e nderuar.Me gjithe se jam vet i zant dhe udhetoj shume,do te mundona qe t'iu ndihmoj udhetareve maksimalisht,por ne mungesen time,shpresoj se do te me zevendesojsh..... :P

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P
Une ju zavendesoj ,por ju ne mungesen time nuk e keni bere :lol:

turisti
03-11-05, 22:40
Faleminderit shoqe e nderuar.Me gjithe se jam vet i zant dhe udhetoj shume,do te mundona qe t'iu ndihmoj udhetareve maksimalisht,por ne mungesen time,shpresoj se do te me zevendesojsh..... :P

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P
Une ju zavendesoj ,por ju ne mungesen time nuk e keni bere :lol:

Po more,po,por Tomori u nis pa bilete,hahahahahahahaahahahahaahahahahahhahahahaah ahahahahahahahahhaahahahahahahaahahahah.

Ccccccccccccc :( :(

vjeshta
03-11-05, 22:42
Me fal se edhe une ti kam marr nja 5 bileta e nuk ti kam pagu :lol:

turisti
03-11-05, 22:43
Me fal se edhe une ti kam marr nja 5 bileta e nuk ti kam pagu :lol:

Hajt se ti je puntore dhe -kreatore- e i pagun me kiste....... :wink:

vjeshta
03-11-05, 22:46
Me fal se edhe une ti kam marr nja 5 bileta e nuk ti kam pagu :lol:

Hajt se ti je puntore dhe -kreatore- e i pagun me kiste....... :wink:
qyy kishe po thu gratis :lol:

turisti
04-11-05, 19:04
Me fal se edhe une ti kam marr nja 5 bileta e nuk ti kam pagu :lol:

Hajt se ti je puntore dhe -kreatore- e i pagun me kiste....... :wink:
qyy kishe po thu gratis :lol:

Ani de,ban edhe ashtu-gratis- me TEFTER,hahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahaha haahahhahahaahahahahaahahahahahahaahahahahaahah. :wink:

Barbaroza
04-11-05, 21:45
O shoku i Kercovarit,a ben nje bilete kthyese per be Afrike se smund ti bej balle dimrit. :(

loni19
04-11-05, 22:08
Turisti a ka mundesi nje bilete se dua te shkoj ne Argjentine me protestu kunder Bushit...

turisti
04-11-05, 23:21
O shoku i Kercovarit,a ben nje bilete kthyese per be Afrike se smund ti bej balle dimrit. :(

Po,por per silin shtet e nderuara? Preferojme TOGON,hahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahah ahahaahahahahahahaahahahahaahahahah.

turisti
04-11-05, 23:22
Turisti a ka mundesi nje bilete se dua te shkoj ne Argjentine me protestu kunder Bushit...

Ban shoki i nderuar.Shpresoj se VJESHTA i kryen formalitetet administrative dhe te njofton gjeresisht per daten e nisjes. :wink:

loni19
04-11-05, 23:25
ok flm shuem
vjeshta te lutem me trego per ato rregulla.

vjeshta
04-11-05, 23:25
Turisti a ka mundesi nje bilete se dua te shkoj ne Argjentine me protestu kunder Bushit...

Ban shoki i nderuar.Shpresoj se VJESHTA i kryen formalitetet administrative dhe te njofton gjeresisht per daten e nisjes. :wink:
Jo valla une pa rrog as kamen nuk e luaj :lol:

vjeshta
04-11-05, 23:26
ok flm shuem
vjeshta te lutem me trego per ato rregulla.
Duhesh me qen i moshes minore :lol:

turisti
04-11-05, 23:27
Turisti a ka mundesi nje bilete se dua te shkoj ne Argjentine me protestu kunder Bushit...

Ban shoki i nderuar.Shpresoj se VJESHTA i kryen formalitetet administrative dhe te njofton gjeresisht per daten e nisjes. :wink:
Jo valla une pa rrog as kamen nuk e luaj :lol:

Hajt se te paguaj me bananat e TOGOS,per temen qe e hape vete,hahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahahaah ahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahhah. :wink:

vjeshta
04-11-05, 23:28
E hapa more per ty ,te bana me firm :lol:

loni19
04-11-05, 23:30
ok flm shuem
vjeshta te lutem me trego per ato rregulla.
Duhesh me qen i moshes minore :lol:i moshes se re i moshe se vjeter hajde ti tregom un te paguaj bakshish, mos ke gajle Pranvera asi dashta me than Vjeshta

turisti
04-11-05, 23:30
E hapa more per ty ,te bana me firm :lol:

Faleminderit qe i dhave rrogen vetvetes,hahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahaha ahhahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaah.

vjeshta
04-11-05, 23:33
E hapa more per ty ,te bana me firm :lol:

Faleminderit qe i dhave rrogen vetvetes,hahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahaha ahhahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaah.
Po qeshtu njeri ja sheh sherrin vetit :lol:

turisti
04-11-05, 23:34
Sherri i embel......

vjeshta
06-11-05, 22:15
Sherri i embel......

Po si jeta :(

loni19
06-11-05, 22:21
ej Vjeshta moti ja duke te prit me ardh ne Argentine.
hajde ma shpejt edhe tregomi procedurat

vjeshta
06-11-05, 22:29
ej Vjeshta moti ja duke te prit me ardh ne Argentine.
hajde ma shpejt edhe tregomi procedurat

Procedurat :roll: Nuk je ne ambasad o loni ,po ne agjensi turistike :lol:

turisti
06-11-05, 22:35
Sherri i embel......

Po si jeta :(

Jeta edhe eshte,por ndoshta nuk eshte kendi i duhur nga cili e shiqojme..... :wink:

vjeshta
06-11-05, 22:38
Sherri i embel......

Po si jeta :(

Jeta edhe eshte,por ndoshta nuk eshte kendi i duhur nga cili e shiqojme..... :wink:
Kendi apo kati :wink:

turisti
06-11-05, 22:40
Sherri i embel......

Po si jeta :(

Jeta edhe eshte,por ndoshta nuk eshte kendi i duhur nga cili e shiqojme..... :wink:
Kendi apo kati :wink:

KENDI,mos ma lako,hahahahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahahaahahahahahahaahah: "te mashtruarit nuk besojne"... :wink:

loni19
06-11-05, 22:41
ej Vjeshta moti ja duke te prit me ardh ne Argentine.
hajde ma shpejt edhe tregomi procedurat

Procedurat :roll: Nuk je ne ambasad o loni ,po ne agjensi turistike :lol:


Hajt be se harrova, hajde ne Argentine se eshte vera tash atje e ti eke shoqe. :wink:

vjeshta
06-11-05, 22:44
Sherri i embel......

Po si jeta :(

Jeta edhe eshte,por ndoshta nuk eshte kendi i duhur nga cili e shiqojme..... :wink:
Kendi apo kati :wink:

KENDI,mos ma lako,hahahahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahahaahahahahahahaahah: "te mashtruarit nuk besojne"... :wink:
hahahahahaahahahahah ,jeta nuk ka kende more veq qender :lol:

vjeshta
06-11-05, 22:46
ej Vjeshta moti ja duke te prit me ardh ne Argentine.
hajde ma shpejt edhe tregomi procedurat

Procedurat :roll: Nuk je ne ambasad o loni ,po ne agjensi turistike :lol:


Hajt be se harrova, hajde ne Argentine se eshte vera tash atje e ti eke shoqe. :wink:
Veren e kam moter :lol: nese me jep pushim Turisti vi :lol:

loni19
06-11-05, 22:48
ej Vjeshta moti ja duke te prit me ardh ne Argentine.
hajde ma shpejt edhe tregomi procedurat

Procedurat :roll: Nuk je ne ambasad o loni ,po ne agjensi turistike :lol:


Hajt be se harrova, hajde ne Argentine se eshte vera tash atje e ti eke shoqe. :wink:
Veren e kam moter :lol: nese me jep pushim Turisti vi :lol:
Turisti please leshoje vjeshten te vije me mua ok...shpejt kthehemi

turisti
06-11-05, 22:50
Sherri i embel......

Po si jeta :(

Jeta edhe eshte,por ndoshta nuk eshte kendi i duhur nga cili e shiqojme..... :wink:
Kendi apo kati :wink:

KENDI,mos ma lako,hahahahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahahaahahahahahahaahah: "te mashtruarit nuk besojne"... :wink:
hahahahahaahahahahah ,jeta nuk ka kende more veq qender :lol:

Nese shiqohet nga qendra,ateherit ka edhe fillim edhe mbarim......

turisti
06-11-05, 22:54
ej Vjeshta moti ja duke te prit me ardh ne Argentine.
hajde ma shpejt edhe tregomi procedurat

Procedurat :roll: Nuk je ne ambasad o loni ,po ne agjensi turistike :lol:


Hajt be se harrova, hajde ne Argentine se eshte vera tash atje e ti eke shoqe. :wink:
Veren e kam moter :lol: nese me jep pushim Turisti vi :lol:
Turisti please leshoje vjeshten te vije me mua ok...shpejt kthehemi

Me fal Loni,por nuk kam mundesi sepse sa e kemi hapur agjensien e nese me shkon edhe :P dora r djathte,une nuk kam rrugedalje tjeter perveq ta mbylli,hahahahahahahahaahahhaahahahahahahaahahahah ahaahahahaahahahahahaahahah.Ban saber deri tek pushim vjetor te saj.... :wink:

vjeshta
06-11-05, 22:56
Pushimi vjetor apo pushimi penzionit :lol:

vjeshta
06-11-05, 22:57
Sherri i embel......

Po si jeta :(

Jeta edhe eshte,por ndoshta nuk eshte kendi i duhur nga cili e shiqojme..... :wink:
Kendi apo kati :wink:

KENDI,mos ma lako,hahahahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahahaahahahahahahaahah: "te mashtruarit nuk besojne"... :wink:
hahahahahaahahahahah ,jeta nuk ka kende more veq qender :lol:


Nese shiqohet nga qendra,ateherit ka edhe fillim edhe mbarim......

Me vjen keq loni :lol: kjo ishte procedura :wink:

turisti
06-11-05, 23:04
Pushimi vjetor apo pushimi penzionit :lol:

Heret bre per PENZION ku nuk kemi shit as 10 bileta a pilot TOMORI eshte i lodhur nga pritja.....

turisti
06-11-05, 23:05
Sherri i embel......

Po si jeta :(

Jeta edhe eshte,por ndoshta nuk eshte kendi i duhur nga cili e shiqojme..... :wink:
Kendi apo kati :wink:

KENDI,mos ma lako,hahahahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahahaahahahahahahaahah: "te mashtruarit nuk besojne"... :wink:
hahahahahaahahahahah ,jeta nuk ka kende more veq qender :lol:


Nese shiqohet nga qendra,ateherit ka edhe fillim edhe mbarim......

Me vjen keq loni :lol: kjo ishte procedura :wink:

MOS u perzi pak kjo procedure???? :roll:

vjeshta
07-11-05, 15:45
Qeshtu kur nuk puneson njerez te pakualifikuar,ta perzin proceduren hahahahahahahahahahahahha

Barbaroza
07-11-05, 16:43
O shoku i Kercovarit,a ben nje bilete kthyese per be Afrike se smund ti bej balle dimrit. :(

Po,por per silin shtet e nderuara? Preferojme TOGON,hahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahah ahahaahahahahahahaahahahahaahahahah.

Ben edhe ne Togo o Turisti.Nje udhe e dy pune,kam gjasa ta mesoj kulturen e tyre. :P :lol:
http://www.cqj.dk/Fotos/Togo-dans%203.jpg

turisti
08-11-05, 17:33
Qeshtu kur nuk puneson njerez te pakualifikuar,ta perzin proceduren hahahahahahahahahahahahha

Eeee,ishalla nuk hypin ne aeroplan te gabuar....hehehehehehehe....

turisti
08-11-05, 17:34
O shoku i Kercovarit,a ben nje bilete kthyese per be Afrike se smund ti bej balle dimrit. :(

Po,por per silin shtet e nderuara? Preferojme TOGON,hahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahah ahahaahahahahahahaahahahahaahahahah.

Ben edhe ne Togo o Turisti.Nje udhe e dy pune,kam gjasa ta mesoj kulturen e tyre. :P :lol:
http://www.cqj.dk/Fotos/Togo-dans%203.jpg


Hmmmm,ai mrapa i paha kepucat e kuqe kunder mesyshit,hahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaah ahahahaahahahahaahahahahahahahaah-udhetoni pa brenga..... :wink:

Barbaroza
08-11-05, 17:54
Turisti,gjyra e kuqe eshte simbol i dashurise,e kalterat kunder syshit.
Mos valle mendon se ka gjasa te dashurohesh atje?
Hahahahahahahahahaahahahahahahhahaahahahahaha!

Dimri
08-11-05, 17:58
Turisti,gjyra e kuqe eshte simbol i dashurise,e kalterat kunder syshit.
Mos valle mendon se ka gjasa te dashurohesh atje?
Hahahahahahahahahaahahahahahahhahaahahahahaha!

Po valla ke gjasa mu dashurue atje barbaroza edhe nuk shpenzon per vesh mbathje se atje shkojn gjys lakuriq :wink:

Barbaroza
08-11-05, 18:00
Turisti,gjyra e kuqe eshte simbol i dashurise,e kalterat kunder syshit.
Mos valle mendon se ka gjasa te dashurohesh atje?
Hahahahahahahahahaahahahahahahhahaahahahahaha!

Po valla ke gjasa mu dashurue atje barbaroza edhe nuk shpenzon per vesh mbathje se atje shkojn gjys lakuriq :wink:

:lol: :lol: :lol:

vjeshta
08-11-05, 19:55
Qeshtu kur nuk puneson njerez te pakualifikuar,ta perzin proceduren hahahahahahahahahahahahha

Eeee,ishalla nuk hypin ne aeroplan te gabuar....hehehehehehehe....
Vendet qe po i propozon ,udhetaret jan te knaqur me gabu aeroplanin :lol:

turisti
08-11-05, 21:25
Turisti,gjyra e kuqe eshte simbol i dashurise,e kalterat kunder syshit.
Mos valle mendon se ka gjasa te dashurohesh atje?
Hahahahahahahahahaahahahahahahhahaahahahahaha!

Po more.Me aranzhmanet e tilla,ka gjasa,me gjithe qe cmimi eshte pak me i ulet sepse dashuria atje eshte me e shtrenjte,hahahahahahahahahahahahaahahahaahahahaah ahahaahahahahaahahahahahaahahahaah. :wink:

turisti
08-11-05, 21:28
Qeshtu kur nuk puneson njerez te pakualifikuar,ta perzin proceduren hahahahahahahahahahahahha

Eeee,ishalla nuk hypin ne aeroplan te gabuar....hehehehehehehe....
Vendet qe po i propozon ,udhetaret jan te knaqur me gabu aeroplanin :lol:

Qyqy,ti a po ma lakon gabimin a?Nuk ka gajle,edhe ashtu aeroplanat jane lakuriq,hahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahaa hahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaahah,por UDHETIMET edhe AGJENSIONI JANE SERIOZ. :P :P

Barbaroza
08-11-05, 21:57
Turisti,gjyra e kuqe eshte simbol i dashurise,e kalterat kunder syshit.
Mos valle mendon se ka gjasa te dashurohesh atje?
Hahahahahahahahahaahahahahahahhahaahahahahaha!

Po more.Me aranzhmanet e tilla,ka gjasa,me gjithe qe cmimi eshte pak me i ulet sepse dashuria atje eshte me e shtrenjte,hahahahahahahahahahahahaahahahaahahahaah ahahaahahahahaahahahahahaahahahaah. :wink:

Jo bre Turisti se s'kam ne mend te shkoj per dashurira,por thjesht,ta kaloj dimrin! :lol: :lol:

ninnela
08-11-05, 21:59
Allahile a pom kallxon dikush qa eshte pune me qit agjncine e turistit :lol: :wink:

turisti
08-11-05, 22:13
Turisti,gjyra e kuqe eshte simbol i dashurise,e kalterat kunder syshit.
Mos valle mendon se ka gjasa te dashurohesh atje?
Hahahahahahahahahaahahahahahahhahaahahahahaha!

Po more.Me aranzhmanet e tilla,ka gjasa,me gjithe qe cmimi eshte pak me i ulet sepse dashuria atje eshte me e shtrenjte,hahahahahahahahahahahahaahahahaahahahaah ahahaahahahahaahahahahahaahahahaah. :wink:

Jo bre Turisti se s'kam ne mend te shkoj per dashurira,por thjesht,ta kaloj dimrin! :lol: :lol:

Per dashuri ne TOGO-e kaloni dimrin dhe prap prej TOGOS pa dashuri,eshte e mundur vetem ne agjensionit e :P TURISTIT. :P

P.S. kujdes atje se po e vazhdoni pushimin... :lol:

Barbaroza
09-11-05, 20:22
Turisti,akoma se kuptove stoicizmin tim,a? :lol: :wink:

turisti
09-11-05, 20:38
Turisti,akoma se kuptove stoicizmin tim,a? :lol: :wink:

"Jo",une jam turist......edhe ēdo kalimi i dimrit me nxemjen minimale e kuptoj,por turizmin neper stina nuk e harroj.... :(

Barbaroza
09-11-05, 20:42
Turisti,akoma se kuptove stoicizmin tim,a? :lol: :wink:

"Jo",une jam turist......edhe ēdo kalimi i dimrit me nxemjen minimale e kuptoj,por turizmin neper stina nuk e harroj.... :(

Mjaftoi ajo fjala e pare se per turizmin tend neper stine,jam e njohur. 8) :wink:

turisti
09-11-05, 20:48
Turisti,akoma se kuptove stoicizmin tim,a? :lol: :wink:

"Jo",une jam turist......edhe ēdo kalimi i dimrit me nxemjen minimale e kuptoj,por turizmin neper stina nuk e harroj.... :(

Mjaftoi ajo fjala e pare se per turizmin tend neper stine,jam e njohur. 8) :wink:

E di diametrin e luleve.

vjeshta
11-11-05, 00:18
lakon[/b] gabimin a?Nuk ka gajle,edhe ashtu aeroplanat jane lakuriq,hahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahaa hahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaahah,por UDHETIMET edhe AGJENSIONI JANE SERIOZ. :P :P

Po biletat a jan nje drejtimeshe apo edhe kthyese :lol:

turisti
11-11-05, 00:27
Nuk di,aty vendosin udhetaret,sepse aterimi behet zakonisht me parashuta e per nisjen.... :roll: -ja bajme qare... :P

vjeshta
11-11-05, 00:33
Agjensi e fort jemi ,jau bajm qaren tanve :roll: :lol:

turisti
11-11-05, 00:35
Normal a me atraktive eshte fjetja ner kokos,ashtu qe -zgjimi-eshte i rregulluar ne menyre natyroree,hahahahahahahhaahahahahaahahahahaahahaha hhahahahaahahahahahaah,o kan mu knaq ushetaret e hajt..... :P :wink:

vjeshta
11-11-05, 00:43
Perveq parashutave ,udhetaret paskan nevoj edhe per kasko,ishalla jo ne shpenzime te agjensis :lol:

turisti
11-11-05, 00:52
Jo dejo,mos deshten edhe shpine ti mbaj,hahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahahaahahahahaahahahaha. :wink:

vjeshta
11-11-05, 01:17
Jo dejo,mos deshten edhe shpine ti mbaj,hahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahahaahahahahaahahahaha. :wink:
Ne shpin i mban aeroplani :lol: ,e nese ke qef ti me jau ba qaren banjau
hahahahahahahahaha

turisti
11-11-05, 01:20
Jo dejo,mos deshten edhe shpine ti mbaj,hahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahahaahahahahaahahahaha. :wink:
Ne shpin i mban aeroplani :lol: ,e nese ke qef ti me jau ba qaren banjau
hahahahahahahahaha

Eee,nuk eshte lehte me mirembajt agjensi ne TOGO..... :wink:

vjeshta
12-11-05, 22:30
A ta meshelim bre agjensin ne Togo,e ta qelim dikah tjeter :roll:

turisti
13-11-05, 11:37
A ta meshelim bre agjensin ne Togo,e ta qelim dikah tjeter :roll:

Agjensia nuk eshte ne TOGO,por fluturimi eshte per ne TOGO,a agjensioni eshte ketu edhe nuk e mbylli me dit qe askush nuk udheton,sepse nuk dua ta mbylli e te udhetoj me agjensionin e kojshiut,hahahahahahahahahahaahahahahahaahahahahah aahahahahahaahahahahahahaahahhahahaahah-te pas agjensionin tim. :wink:

Honesty^uk.
13-11-05, 11:52
Desha te bej nje rezervim per nje udhetim ne vendlindje nga data 26/12/2005deri me 04 :1 :2006, cmimet nuk merren parasysh , vetem te sigurohet udhetimi

turisti
13-11-05, 14:11
Desha te bej nje rezervim per nje udhetim ne vendlindje nga data 26/12/2005deri me 04 :1 :2006, cmimet nuk merren parasysh , vetem te sigurohet udhetimi

:P Homesty i nderuar, :P

Nuk ka kurefare problem,e sidomos per udhetaret e rangut juaj.Do te jen te gjithat gati,e atje do ta shfrytezoni taxin te posaqshem me shofer ,hargjimet e cilit i paguan agjensia turistike - :P TURISTI :P .

Nga drejtoria. :wink:

vjeshta
13-11-05, 16:56
A ta meshelim bre agjensin ne Togo,e ta qelim dikah tjeter :roll:

Agjensia nuk eshte ne TOGO,por fluturimi eshte per ne TOGO,a agjensioni eshte ketu edhe nuk e mbylli me dit qe askush nuk udheton,sepse nuk dua ta mbylli e te udhetoj me agjensionin e kojshiut,hahahahahahahahahahaahahahahahaahahahahah aahahahahahaahahahahahahaahahhahahaahah-te pas agjensionin tim. :wink:
Bravo ,ti je turisti qe njoh une hahahahahahahahah
Po de pse me udhetu me agjensi te kojshiut e me pagu ,duke qen me udhetu pa pare e agjensi tane :lol:

turisti
14-11-05, 00:46
Normal,edhe jam teper i knaqun me sherbimin e agjensionit,hahahahahaahahahaahahahaahahahahaahaha haahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahahah. :wink:

Dimri
14-11-05, 16:36
[quote="turisti"]Normal,edhe jam teper i knaqun me sherbimin e agjensionit,hahahahahaahahahaahahahaahahahahaahaha haahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahahah. :wink: [/quote

Turist mos po fiton me bileta si ,,osmani me vo pule ,,i blen ma shtrejt e i shet ma lir agagagagagag :D :D :D :D

vjeshta
14-11-05, 17:48
Qy Dimri ne agjensi,mos po don nje bilet per Togo edhe ti me Barbarozen.
Keshtu ajo ik prej teje ,e ti ndjek :lol:

Honesty^uk.
14-11-05, 20:17
Desha te bej nje rezervim per nje udhetim ne vendlindje nga data 26/12/2005deri me 04 :1 :2006, cmimet nuk merren parasysh , vetem te sigurohet udhetimi

:P Homesty i nderuar, :P

Nuk ka kurefare problem,e sidomos per udhetaret e rangut juaj.Do te jen te gjithat gati,e atje do ta shfrytezoni taxin te posaqshem me shofer ,hargjimet e cilit i paguan agjensia turistike - :P TURISTI :P .

Nga drejtoria. :wink:

Ju faleminderit per gadishmerine TURIST, por ishalla qellon shofer e jo shofere, se me vonon te shkoj ne destinacion :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
16-11-05, 01:22
[quote=turisti]Normal,edhe jam teper i knaqun me sherbimin e agjensionit,hahahahahaahahahaahahahaahahahahaahaha haahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahahah. :wink: [/quote

Turist mos po fiton me bileta si ,,osmani me vo pule ,,i blen ma shtrejt e i shet ma lir agagagagagag :D :D :D :D

Hahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahaahaha hahaahahahahahaahahahhahahahaahah,me rendesi eshte qe te me shihin hallkut qe po punoj dicka,hahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahah ahahaahahahahaahahahahahaah,a edhe kualiteti eshte i garantuar-nisesos me humor. :wink:

turisti
16-11-05, 01:23
Desha te bej nje rezervim per nje udhetim ne vendlindje nga data 26/12/2005deri me 04 :1 :2006, cmimet nuk merren parasysh , vetem te sigurohet udhetimi

:P Homesty i nderuar, :P

Nuk ka kurefare problem,e sidomos per udhetaret e rangut juaj.Do te jen te gjithat gati,e atje do ta shfrytezoni taxin te posaqshem me shofer ,hargjimet e cilit i paguan agjensia turistike - :P TURISTI :P .

Nga drejtoria. :wink:

Ju faleminderit per gadishmerine TURIST, por ishalla qellon shofer e jo shofere, se me vonon te shkoj ne destinacion :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk ak problem,vetem mos e lako :wink: drejtimin :wink: ..... :wink:

vjeshta
16-11-05, 23:49
Per ate udhetimin ne vendet tropikale ,a ta baj rezervimin :P

turisti
16-11-05, 23:51
Per ate udhetimin ne vendet tropikale ,a ta baj rezervimin :P

Rezervim per ????Kush eshte klienti???

vjeshta
16-11-05, 23:55
Per ate udhetimin ne vendet tropikale ,a ta baj rezervimin :P

Rezervim per ????Kush eshte klienti???
Nje je ti ,e tjetra trego hahahahahahahahahahaahahaha

turisti
16-11-05, 23:57
Per ate udhetimin ne vendet tropikale ,a ta baj rezervimin :P

Rezervim per ????Kush eshte klienti???
Nje je ti ,e tjetra trego hahahahahahahahahahaahahaha

Ani,bani 2 pra....udhetarin e caktoj pastaj..... :wink:

vjeshta
17-11-05, 00:04
Ani ishalla e cakton me kohe se............... :wink:

turisti
17-11-05, 00:32
Ani ishalla e cakton me kohe se............... :wink:

SEEEEEEEEEEEE?????? Mos don mem hik aeroplani?? :wink:

vjeshta
17-11-05, 00:36
Ani ishalla e cakton me kohe se............... :wink:

SEEEEEEEEEEEE?????? Mos don mem hik aeroplani?? :wink:
Po se aeroplani duhet me mbajt linjen e rregullt :wink:

turisti
17-11-05, 01:37
Ani ishalla e cakton me kohe se............... :wink:

SEEEEEEEEEEEE?????? Mos don mem hik aeroplani?? :wink:
Po se aeroplani duhet me mbajt linjen e rregullt :wink:

Ok shef i kontabilitetit,hahahahaahahahahahaahahahahaahahaha haahahahahaahahahahaahahahahaha.

Dimri
17-11-05, 07:45
E more turist aga agjensia qelet ne mengjes heret e jo ne drek po i len gjinen me prit te dera agjensionit sesht mir keshtu me flejt deri ne drek :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

turisti
17-11-05, 12:04
E more turist aga agjensia qelet ne mengjes heret e jo ne drek po i len gjinen me prit te dera agjensionit sesht mir keshtu me flejt deri ne drek :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Po,ashtu eshte,por vjeshta ka shkue mi ja mdrrue gomen aeroplanit,a une e percjella nje ture per CANADA,e tash sa erdha,+ shkrun letra tek dera se sot so te hapim me vone,por tregoi TURISTIT per ku don me e rezervue bileten??? :wink:

vjeshta
17-11-05, 13:35
Qyyyyyy ,sa e zoja te kokna ,se pasna dite :P

turisti
17-11-05, 13:49
Qyyyyyy ,sa e zoja te kokna ,se pasna dite :P

Normal,une nuk punoj me -amatora-..... :wink:

vjeshta
17-11-05, 13:54
Qyyyyyy ,sa e zoja te kokna ,se pasna dite :P

Normal,une nuk punoj me -amatora-..... :wink:
Hallall amatorat mi profesionalizu :lol:
Edhe ti rrugen ma te leht po e zgjidheshe :wink:

turisti
17-11-05, 14:39
Qyyyyyy ,sa e zoja te kokna ,se pasna dite :P

Normal,une nuk punoj me -amatora-..... :wink:
Hallall amatorat mi profesionalizu :lol:
Edhe ti rrugen ma te leht po e zgjidheshe :wink:

Hallall-ti-kofti,hahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahahaahahahahahahaahahahahahaha.

Une i dua menyrat qe e thjeshtojne jeten....... :wink:

vjeshta
17-11-05, 14:44
Ke pyetja per pune ,e jo per jete hahahahahaahahahahahahah

turisti
17-11-05, 16:05
Ke pyetja per pune ,e jo per jete hahahahahaahahahahahahah

Puna eshte jeta ime........ :wink:

vjeshta
17-11-05, 22:33
Ke pyetja per pune ,e jo per jete hahahahahaahahahahahahah

Puna eshte jeta ime........ :wink:
I kaperthurt je ti valla ,e kthen qysh te pelqen :lol:

turisti
17-11-05, 22:54
Ke pyetja per pune ,e jo per jete hahahahahaahahahahahahah

Puna eshte jeta ime........ :wink:
I kaperthurt je ti valla ,e kthen qysh te pelqen :lol:

Po,te kuptoj qysh me konvenon dhe e "kthej"simbas -destinacionit- :wink:

vjeshta
17-11-05, 22:56
Nese e kthen gjithmon ,jete pa cakun :lol:

turisti
17-11-05, 22:57
Nese e kthen gjithmon ,jete pa cakun :lol:

Destinacioni dmth-caku. :wink:

vjeshta
17-11-05, 23:01
Nese e kthen gjithmon ,jete pa cakun :lol:

Destinacioni dmth-caku. :wink:

Deri sa te mbrrijesh te caku :lol: ti e kthen edhe sa here :wink:

turisti
17-11-05, 23:05
Nese e kthen gjithmon ,jete pa cakun :lol:

Destinacioni dmth-caku. :wink:

Deri sa te mbrrijesh te caku :lol: ti e kthen edhe sa here :wink:

Simbas ofertave dhe vendeve ekzotike,a nese me konvenon naj liman romantik,hmmmmmmm-romansa zgjate shumeeeee...... :wink: ,ashtu qe kthimi nuk ka rendesi me as qe luan rol...... :wink:

vjeshta
17-11-05, 23:08
Dmth ,puna nuk qenka jeta e juaj

turisti
17-11-05, 23:10
Dmth ,puna nuk qenka jeta e juaj

Gjate jetes -eshte puna si jeta ime e dyte..... :wink:

vjeshta
17-11-05, 23:13
Dmth ,puna nuk qenka jeta e juaj

Gjate jetes -eshte puna si jeta ime e dyte..... :wink:
Rrutulloe rrutulloe, :lol:

turisti
17-11-05, 23:17
Dmth ,puna nuk qenka jeta e juaj

Gjate jetes -eshte puna si jeta ime e dyte..... :wink:
Rrutulloe rrutulloe, :lol:

Po,se per ndryshe nuk funksionon agjensioni,hahahahahaahahahahahaahahahahaahahahaha haahahahahahaahahahahahaahahahahaha. :wink:

vjeshta
17-11-05, 23:18
Po agjensioni po te funksionon se me ki mu
hahahahaahahahahahahahhaahahhaahahahahahaha :wink:

turisti
17-11-05, 23:24
Po agjensioni po te funksionon se me ki mu
hahahahaahahahahahahahhaahahhaahahahahahaha :wink:

Ti je per agjensionin krejt dhe krejt eshte Ti.

Vetem nuk kuptoj pse i dhave emer TURISTI mbasi funksionon agjensioni me ty??,hahahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahaahah ahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaah. :wink:

vjeshta
17-11-05, 23:31
Po agjensioni po te funksionon se me ki mu
hahahahaahahahahahahahhaahahhaahahahahahaha :wink:

Ti je per agjensionin krejt dhe krejt eshte Ti.

Vetem nuk kuptoj pse i dhave emer TURISTI mbasi funksionon agjensioni me ty??,hahahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahaahah ahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaah. :wink:
Per me funksionu agjensioni,duhet me pas emer te fameshem :lol:
Dhe une po dha dorehjekje :(

turisti
17-11-05, 23:33
Po agjensioni po te funksionon se me ki mu
hahahahaahahahahahahahhaahahhaahahahahahaha :wink:

Ti je per agjensionin krejt dhe krejt eshte Ti.

Vetem nuk kuptoj pse i dhave emer TURISTI mbasi funksionon agjensioni me ty??,hahahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahaahah ahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaah. :wink:
Per me funksionu agjensioni,duhet me pas emer te fameshem :lol:
Dhe une po dha dorehjekje :(

Dorehekje,hahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahah ahahahaahahahahaahahahahahaah-nuk ban,sepse ti je :P autore e temes :P dhe nuk ban ashtu...... :wink:

vjeshta
17-11-05, 23:37
Ban :lol: asgje nuk eshte e pamundur :wink:

Ti je drejtori i agjensionit :P

turisti
17-11-05, 23:38
Ban :lol: asgje nuk eshte e pamundur :wink:

Ti je drejtori i agjensionit :P

Ti je puntorja ime e perjetshme dhe bazamenti i AGJENSIONIT TURISTI. :wink:

vjeshta
17-11-05, 23:41
Po ta le trashegimi, po dal ne penzion te parakoheshem :lol:

turisti
17-11-05, 23:43
Po ta le trashegimi, po dal ne penzion te parakoheshem :lol:

Nuk me nevoitet trashegimi,por nese bash vendos,merre edhe agjensionin ne penzion..... :wink:

vjeshta
17-11-05, 23:45
Po ta le trashegimi, po dal ne penzion te parakoheshem :lol:

Nuk me nevoitet trashegimi,por nese bash vendos,merre edhe agjensionin ne penzion..... :wink:
E marr se vet ja kam hedh gure themelin....... :wink:

turisti
17-11-05, 23:48
Po ta le trashegimi, po dal ne penzion te parakoheshem :lol:

Nuk me nevoitet trashegimi,por nese bash vendos,merre edhe agjensionin ne penzion..... :wink:
E marr se vet ja kam hedh gure themelin....... :wink:

Po,por udhetaret jesin te mi,hahahahahahahaahahahaahahahahaahahahaahahahahaa hahahahaahahahahaahahahahahaahah. :wink:

MemphiSx
17-11-05, 23:50
Turisti per Brezovic a mos ki ndonje aranzhman :D :D

vjeshta
17-11-05, 23:51
Qe merre memphixin :lol:

turisti
17-11-05, 23:53
Turisti per Brezovic a mos ki ndonje aranzhman :D :D

Po more,por duhesh me prit pak i nderuar,sepse tek kafja e drurit nuk kan momentalisht nxemje sepse kan shkue ne mal per dy,hahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahhaha hahaahahahahahaahahahahaahahahaah. :wink:

MemphiSx
17-11-05, 23:54
Qe merre memphixin :lol:


Ku po don me m'qu bre qik :P

vjeshta
17-11-05, 23:55
Qe merre memphixin :lol:


Ku po don me m'qu bre qik :P
Vete turistin

MemphiSx
17-11-05, 23:58
Qe merre memphixin :lol:


Ku po don me m'qu bre qik :P
Vete turistin


Ncncncncn Taksirati po don me m'gjet :P

turisti
17-11-05, 23:58
Qe merre memphixin :lol:

Jo!

turisti
17-11-05, 23:59
Qe merre memphixin :lol:


Ku po don me m'qu bre qik :P
Vete turistin


Ncncncncn Taksirati po don me m'gjet :P

Hajt mos kukat,sepse ne Brezovice as teleferiku nuk punon,por ka turista.....

vjeshta
18-11-05, 00:01
Qe merre memphixin :lol:

Jo!

Qyyyy a the udhetaret e mi jan........ :wink:

turisti
18-11-05, 00:03
Qe merre memphixin :lol:

Jo!

Qyyyy a the udhetaret e mi jan........ :wink:

Po,por ti thave me: :lol: ,e une dyshova mos don ai me te zevendesue per penzion.....

vjeshta
18-11-05, 00:10
Qe merre memphixin :lol:

Jo!

Qyyyy a the udhetaret e mi jan........ :wink:

Po,por ti thave me: :lol: ,e une dyshova mos don ai me te zevendesue per penzion.....

Qyyyyy une thash dhash dorehjekje , e ti qka mendove nuk e di......... :wink:

turisti
18-11-05, 00:14
Qe merre memphixin :lol:

Jo!

Qyyyy a the udhetaret e mi jan........ :wink:

Po,por ti thave me: :lol: ,e une dyshova mos don ai me te zevendesue per penzion.....

Qyyyyy une thash dhash dorehjekje , e ti qka mendove nuk e di......... :wink:

E moj,qyqy,kqyr tash na humbi dikund MemphiSxi ne bore...MemphiSx,MemphiSx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

vjeshta
18-11-05, 00:23
Po lyp ndihme a hahahahahahhaah

turisti
18-11-05, 00:25
Po lyp ndihme a hahahahahahhaah

Jo,me e gjejta tek dalja:naten e mire,hahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahahah ahaahahahahahaahahahahaahahahahahaha.

vjeshta
18-11-05, 00:26
Po lyp ndihme a hahahahahahhaah

Jo,me e gjejta tek dalja:naten e mire,hahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahahah ahaahahahahahaahahahahaahahahahahaha.
A po e sheh pa mu nuk ke udhetar hahahahahahahaahahahaha

turisti
18-11-05, 00:28
Po lyp ndihme a hahahahahahhaah

Jo,me e gjejta tek dalja:naten e mire,hahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahahah ahaahahahahahaahahahahaahahahahahaha.
A po e sheh pa mu nuk ke udhetar hahahahahahahaahahahaha

Pa ty skam as penzion,hahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaa hahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahahahahahaha.

vjeshta
18-11-05, 00:31
As ,hahahahahahahahahahahahahahahahahah

turisti
18-11-05, 00:33
As ,hahahahahahahahahahahahahahahahahah

,Hheheheheheheeheheheheheheheheeheheheheheeheheheh eeheheheheheeheheheheheheeheheheheheeheheheeeeeeee eeeeeeeeeeee......hhhhh.

vjeshta
18-11-05, 00:39
E rrotullove a hahahahaahahahahahahahaahahaha

turisti
18-11-05, 00:41
Jo,por e kan domethenjen tjeter........ :wink:

vjeshta
18-11-05, 22:59
Buzeqeshje nen mustaqe :lol: hheheehehehe

laliloli
18-11-05, 23:02
Turisti a ben veresi me agen nje bilete
:lol: :lol: :lol:

turisti
18-11-05, 23:13
Turisti a ben veresi me agen nje bilete
:lol: :lol: :lol:

Po more,po se pari dora ime e djathe-vjeshta,-tefterin e ka sigurue per agallaret. :P :P Ti vetem shpreje deshiren,tjeter eshte problemi yne. :wink:

vjeshta
18-11-05, 23:20
Vjeshta ,me falni ka dhan doreheqje :lol:

turisti
19-11-05, 00:01
Agjensioni turistik TURISTI,prona e vjeshtes,i hapur me 29/10/2005,MBYLLET nga ana e pronares-vjeshta,me 18/11/2005.

Te gjitha biletat e shitura vlejne si dhe biletat e rezervuara me tefter.

TURISTI.

vjeshta
19-11-05, 00:03
Mos je ka e mbyll :roll:

vjeshta
18-12-05, 13:57
Mos je ka e mbyll :roll:

E qeshtu kur nuk eshte maca ne shtepi ,miu bene darsem :lol: :lol:

Sa pluhuri i paska ra kesaj agjenesie :(

Koha e pushimeve ,urdheroni ne agjenesin "Turisti" :lol: :lol: :wink:

rafet llapjani
18-12-05, 13:58
A spska maqorra ne ket shpi se tybe sikesh pa as mit e as pacovat aghaghaghaghaghaghaghaghagaghaghaghghaagh

vjeshta
18-12-05, 13:59
kemi,po nuk i kemi te llapit :lol: :wink:

rafet llapjani
18-12-05, 14:01
eeeeeeee pesho qe nuk te koka puna mir hmmmmmmmmmmmmmm a po ju vyn naj maqorr se ju pshton zoti aghaghaghaghagh

vjeshta
18-12-05, 14:02
Ani,kur te na vijn macat ,ta qojm nje selam :lol: :lol:

rafet llapjani
18-12-05, 14:03
Jo ska ne voj se kur te shohin maqorrin tan ne shpi kan me nejt ahgahgaghaghaghaghaghgh

Luana
14-04-06, 22:52
ahmm , Mirembrema shoku Turist ,
erdha bre me e kqyr sa jan biletat per Kosov ...?
a ka mundsi me me tregu per qmimin sa eshte , se tybe nuk e kam marr rrogen qe 4 muaj , nese ke mundsi a ban me ma dhan tiketen me rata ...?

Murgesha
02-04-07, 19:14
Turist a e ke ndėrmend me i liru biletat kėtė vit, apo tė shikojmė agjensione tjera?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

turisti
27-06-07, 21:40
Turist a e ke ndėrmend me i liru biletat kėtė vit, apo tė shikojmė agjensione tjera?? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Shkoni,shkoni,me lire se :biggrin: GRATIS :biggrin: - nuk i shes,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha.

egi
27-06-07, 21:59
ja pasket qellu me kete tem.. une jam tu e perfundu shkollen e turizmit..qka te keni nevoj vetem tregoni =)

e_martumja
27-06-07, 21:59
Shkoni,shkoni,me lire se :biggrin: GRATIS :biggrin: - nuk i shes,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha.Me pas dite me ardhe me marr bileten tek ti Gratis :biggrin: me dit ti sa kuhston bileta ne CH per ne KS i shkul flokt ahhahahhahaha

turisti
27-06-07, 22:12
ja pasket qellu me kete tem.. une jam tu e perfundu shkollen e turizmit..qka te keni nevoj vetem tregoni =)

Flm shume e nderuar. Ndo shta te tregon VJESHTA me gjeresisht si autore......

turisti
27-06-07, 22:14
Me pas dite me ardhe me marr bileten tek ti Gratis :biggrin: me dit ti sa kuhston bileta ne CH per ne KS i shkul flokt ahhahahhahaha

Kushton se kan gjejte me ju rrjep a prej Gjermanise deri ne Kosove eshte 110 evro....me autobus.

Sa i perket flokeve,anuk shef se 2 kime i kam:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

lovely
30-10-08, 09:51
sa kushton ni bilet deri ne allamon?? :P:P:P:PP

Jana
30-10-08, 10:53
jan Biletat mme te shtrejten a jo?.....

deti_om :-)
30-10-08, 21:26
Sa kushton nje bilete deri n'Gjakove :rolleyes: !!!

luckyman
30-10-08, 21:48
ēka ka **Last minute**?!

selvija
30-10-08, 21:52
A ke bilet ne kete agjension per kerr me kali,,sa dush kisha pagu vetem nje krug Dardanis mi ra per qark,,

luckyman
30-10-08, 21:54
A ke bilet ne kete agjension per kerr me kali,,sa dush kisha pagu vetem nje krug Dardanis mi ra per qark,,Selvi a bon kerr me *PEL* se Kuajt i kena qu me i shilu :tongue:

selvija
30-10-08, 21:59
Selvi a bon kerr me *PEL* se Kuajt i kena qu me i shilu :tongue: Me pel aaa...valla spo di qka te them Luckmani s'jam hyp kurr hahhahaha:biggrin:
e per kali me kan lan pershtypje shum sidomos ne shira kattaaa rakkkaaa takka rakkk ritem romantik:biggrin: