PDA

View Full Version : Per here te pare


vjeshta
08-11-05, 20:39
Eshte teme per te qeshur

Tregoni se qka ju ka ndodh diqka per here te par qe ju ka lene mbresa ne fd

Une per here te par i kam maru kafe ne fd DRENIT

rafet llapjani
08-11-05, 23:04
Te pershendes Vjeshta pre tem


Mu me kujtoht kur ma dha rendin baci mi ru dhit ,kuku krur janisun ato mu qkep za belit per pjet a ka qe i nxen gahaghagaghaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaaghag haghaghghaaghghaghaghaghaghagha :wink:

turisti
08-11-05, 23:15
Eshte teme per te qeshur

Tregoni se qka ju ka ndodh diqka per here te par qe ju ka lene mbresa ne fd

Une per here te par i kam maru kafe ne fd DRENIT

Momenti kur i kam lexuar fjalet e shkruara prej MURGESHES se nderuar per mua:Turist dhe Mbret. Edhe sot,shpesh here mendoj shume,shume per fjalet aq te mira per mua....edhe gjithmone kur i lexoj,buzeqeshi me zė dhe tham ne veti: :P faleminderit MURGESHE e nderuar. :P

Murgesha
08-11-05, 23:46
Momenti kur i kam lexuar fjalet e shkruara prej MURGESHES se nderuar per mua:Turist dhe Mbret. Edhe sot,shpesh here mendoj shume,shume per fjalet aq te mira per mua....edhe gjithmone kur i lexoj,buzeqeshi me zė dhe tham ne veti: :P faleminderit MURGESHE e nderuar. :P

Ha, hahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Mė vjen mirė qė fjalėt e mia tė shtojnė disponimin.

Mua ende mė qeshet kur te tema puthja e parė pata shkruar.
"Se se di ende ēka ėshtė puthja". Rrushi ma kishte zėnė pėr tė madhe atė shkrim dhe dashtė e pa dashtė mu dasht tė tregoj se si e kam pėrjetuar puthjen e parė. :oops: :oops: :oops: dhe sot e asaj dite mendoj se ėshtė marre me fol pėr kėto gjėra more. :wink:

GURI SYLAJ
09-11-05, 00:38
Per cka Murgesha , per puthjen e para?
Po valla marre ashte. Marre per t'paren, marre per t'mramen neve n'shkoj dyjaja me marre ......

Murgesha
09-11-05, 00:40
Per cka Murgesha , per puthjen e para?
Po valla marre ashte. Marre per t'paren, marre per t'mramen neve n'shkoj dyjaja me marre ......

E po na kanė faj prindėrit o Guri qė gjithmonė na thojshin marre me ba kėtė e marre me e ba atė. :lol: :lol: :wink:

GURI SYLAJ
09-11-05, 00:44
Jo, jo ata mire e kan pas po une po mahitem pak.
"Bai cka t'ju thojm na e mos bani cka bajm na" qishtu po i bjen kjofar pune. Po na cka me ju thane femijve ton se...............

Murgesha
09-11-05, 00:46
Do tė flas edhe pėr njė episod qė sa herė e kujtoj mė qeshet.

Ėshtė fjala pėr Rilindėn.

Na u pat ngulur qika te sondazhet e kush qė e nxjerr prej atje skishte.

Njė ditė duke lexuar tek sondazhet mu n`tek me ja shiqu profilin e ēka me pa atje thuaja krejt shkrimet e saja ishin tek sondazhe dhe votime dhe bėra mend vet me vete tja dėrgoj njė pėrshėndetje si anėtare e vjetėr e Dardanisė.
Hapa temė pėrshėndetėse pėr te e sa herė hyja nė dardani shiqoja se a mė ka kthyer pėrshėndetjen.
Prita kėshtu tri ditė e qika spo ma kthen pėrgjigjen fare atje.

U detyrova ti shkruaj nė privat pėr tė ma kthyer pėrgjigjen tek pėrshėndetjet.
Besoni sa herė e kujtoj mė qeshet me tė madhe.

turisti
09-11-05, 01:03
Momenti kur i kam lexuar fjalet e shkruara prej MURGESHES se nderuar per mua:Turist dhe Mbret. Edhe sot,shpesh here mendoj shume,shume per fjalet aq te mira per mua....edhe gjithmone kur i lexoj,buzeqeshi me zė dhe tham ne veti: :P faleminderit MURGESHE e nderuar. :P

Ha, hahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Mė vjen mirė qė fjalėt e mia tė shtojnė disponimin.

Mua ende mė qeshet kur te tema puthja e parė pata shkruar.
"Se se di ende ēka ėshtė puthja". Rrushi ma kishte zėnė pėr tė madhe atė shkrim dhe dashtė e pa dashtė mu dasht tė tregoj se si e kam pėrjetuar puthjen e parė. :oops: :oops: :oops: dhe sot e asaj dite mendoj se ėshtė marre me fol pėr kėto gjėra more. :wink:

Po MURGESHE e nderuar,

Keto fjalet me disponojne shume,ndoshta qe kan ardhe ne momentin kur kam qene antar i ri ne forum,pa pervoje,i vetmuar nga te gjitha anet dhe pikerisht keto fjalet kan qene shume domethenese per mua sepse jan perdore ne moment te duhur dhe si mjeshtri te mjeshterve te medhenj siq je ti, :P Murgeshe e nderuar. :P

:P Rrnofte krijuesi :P i ketyre fjaleve dhe zbatuesi,hahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahaah ahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahah. :wink:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

turisti
09-11-05, 01:05
Do tė flas edhe pėr njė episod qė sa herė e kujtoj mė qeshet.

Ėshtė fjala pėr Rilindėn.

Na u pat ngulur qika te sondazhet e kush qė e nxjerr prej atje skishte.

Njė ditė duke lexuar tek sondazhet mu n`tek me ja shiqu profilin e ēka me pa atje thuaja krejt shkrimet e saja ishin tek sondazhe dhe votime dhe bėra mend vet me vete tja dėrgoj njė pėrshėndetje si anėtare e vjetėr e Dardanisė.
Hapa temė pėrshėndetėse pėr te e sa herė hyja nė dardani shiqoja se a mė ka kthyer pėrshėndetjen.
Prita kėshtu tri ditė e qika spo ma kthen pėrgjigjen fare atje.

U detyrova ti shkruaj nė privat pėr tė ma kthyer pėrgjigjen tek pėrshėndetjet.
Besoni sa herė e kujtoj mė qeshet me tė madhe.

Hahahahahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaaha hahahahaahahahahahaahahahahahaahah-shtosi i forte valla. :wink:

Diana007
09-11-05, 08:36
Do tė flas edhe pėr njė episod qė sa herė e kujtoj mė qeshet.

Ėshtė fjala pėr Rilindėn.

Na u pat ngulur qika te sondazhet e kush qė e nxjerr prej atje skishte.

Njė ditė duke lexuar tek sondazhet mu n`tek me ja shiqu profilin e ēka me pa atje thuaja krejt shkrimet e saja ishin tek sondazhe dhe votime dhe bėra mend vet me vete tja dėrgoj njė pėrshėndetje si anėtare e vjetėr e Dardanisė.
Hapa temė pėrshėndetėse pėr te e sa herė hyja nė dardani shiqoja se a mė ka kthyer pėrshėndetjen.
Prita kėshtu tri ditė e qika spo ma kthen pėrgjigjen fare atje.

U detyrova ti shkruaj nė privat pėr tė ma kthyer pėrgjigjen tek pėrshėndetjet.
Besoni sa herė e kujtoj mė qeshet me tė madhe.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Guri i madh
24-09-06, 17:12
mua mas shumti me ka lan mbresa nji forumist qe kam replikue ne politik kurr skena mujt me u marr vesh e ne msn kena krijue miqsi po prap dot replikojna deri sa kjo diagnoz sherohet plotsisht haa haa

Paradox_13
24-09-06, 18:41
Eshte teme per te qeshur

Tregoni se qka ju ka ndodh diqka per here te par qe ju ka lene mbresa ne fd

Une per here te par i kam maru kafe ne fd DRENIT

Per here te pare Baci sonte me paska caktu te shkoj me dhi ne mal,e per her te par nuk po di se qfar mbresa do te kem nga ky rrugetim se tybe hiq nuk jav di hujin dhive.....:biggrin:

jadore
24-09-06, 18:53
.. hm , per here te pare ,
...ndoshta as edhe sot nuk do te kisha shkruar ,po te mos ishte pershendetja kthyese e nickut Kalt ,
( kisha kohe qe praktikonja vetem te lexoj shkrimet e tjereve , nuk e dij thjeshte ne ate menyre lexonja dhe kuptonja boten e te tjereve , vlersoja intelektin e tjetrit dhe nuk zgenjehesha qe jemi dhe kemi intelekt dhe ate te nivelit superior si popull , benja kete duke i ikur prezentimit dhe debateve , (stil tipik J'ador-iane pse thjeshte ishte une te testoja tjeret , jo tjeret mua ) , ..dikur kur krijova nje permbledheje te perafert per nicket qe kisha respekt u dergova nga nje mezazh te shkurtur qe admiroj punen apo intelektin e tyre , kete e ja dergova dhe Kalt . dhe ... me vie pergjigja ( qe ishte per mua si bombe atomike )
" te flm per respektin qe shpreh ,deshta te kthej nga miresjellja nje kompliment te tille dhe per Juve , mirpo pash qe nuk keni as edhe nje postim te vetem "
wow .kurr me "perverze " nuk jam ndier , mu duk vertet vetja aq e nenqmuar sa qe thash me siguri thote, nga me zuri belaja me kete te lajthitur ... keshtu qe morra guximin te shkruaj (te testohem kete rradhe nga te tjeret , dhe pse me dukej kjo pune loje femijesh ,( si mund te shprehet ajo qe mendojne dhe ndjejme apo dime permes disa rreshtave !!ok thash e bejme keshtu shkon si shkone do te postoj mire dhe keq e pranuan apo jo te tjeret mendimin tim ,do te postoj deri ne 1000postime dhe me kete e mbylli nje here dhe pergjithmone kete kapitull , komunikim Virtual ( sot jam afer keti kufiri , them qe jam adaptuar nuk me duket me loje femijesh , nuk besoj qe do ti permbahem ati betimi ),do te postoj deri atehere kur e shof qe perseris mendimin apo nuk do te jem produktive si nick ,qka veqoj qe nga atehere tek Vetevetja prej postimit te pare dhe deri ne kete te fundit , them qe isha dhe mbeta origjinale ne mendimin "bote ne vete " ,,
...fatmiresisht deri me tash kjo ka qene e para dhe e fundit situat e palakmuar ne Forum nga eksprienca ime ,,

halla e madhe
24-09-06, 22:06
Per here te pare....me dolen perpara Mafiozi,DEA,Barbaroza Murgesha dhe te tjeret.Ne oden time me pershendetshin te gjithe me rende, nder te tjere me pershendeti disa here Murgesha e une harroja t'ja kethej pergjegjen..tash turperohem per atehere:confused: Ma bene hallall oj Murgeshe e halles:wink:

vendasi
24-09-06, 22:11
Per her te pare Trokita ne der te Odes Dardane ..Dul Murgesha e buzqeshur me kapi per veshi e me shtini mbrenda...:smile: prej asaje dite u bera musafir i perhershem :biggrin: :biggrin:

Zana_ch
24-09-06, 22:28
Per her te par .........hmmmmmm qka me than ne fillim as qe kam dit me shkrue mir shqip .........por me duhet ta falenderoi nje djali shum te sjellshem i cili me ka dhan forc dhe besim se mundem me u mesu me shkru sa ma mir nese kyqem ne mesin e juve ......pra ishte Dreni30 ....me than te drejten disa kan qesh me shkrimet e mija dhe gabimet ...por ta dini se as nje minut shkoll ne gjuhen shqipe se kam .


Dreni i dashur per ket gja te falnderoi nga zemra ......edhe pse ta kam than disa her ty vetem ne privat tash po te them ne publik je ti ai qe me ki dhan perkrahje ne fillim per me kan ne mesin e juaj e pastaj jan edhe ca antar te tjer nuk po i ceki tash me emra .

Murgesha
25-09-06, 09:10
Per here te pare....me dolen perpara Mafiozi,DEA,Barbaroza Murgesha dhe te tjeret.Ne oden time me pershendetshin te gjithe me rende, nder te tjere me pershendeti disa here Murgesha e une harroja t'ja kethej pergjegjen..tash turperohem per atehere Ma bene hallall oj Murgeshe e halles


Hallall kat me kat oj Hallė.:smile:
Por edhe qė nga shkrimet e para qė ju keni shkruar nė kėtė forum kam pa tė fshehur pas nikut tuaj njė Hallė tė madhe tė vėrtet qė mė parė nuk e kisha. (Njė motėr tė vetme kishte babai im por unė s`kam arrit as ta njof)


Per her te pare Trokita ne der te Odes Dardane ..Dul Murgesha e buzqeshur me kapi per veshi e me shtini mbrenda...:smile: prej asaje dite u bera musafir i perhershem


Dhe mirė kam bėrė Vendas qė tė kam kap pėr veshi se jam mė e madhe se ti nė moshė, pastaj ja ka vlejt qė njė pritje tė tillė tė ja baj Vendasit tim.:smile:

Guri i madh
25-09-06, 18:34
per her te par me ka befasue nji forumist e tani esht ma i madh diten kur u regjistrue e pershendeta aj mu drejtua ne me nji pytje se nga vie ne kosov une i tregova e aj me tregoj se nga vjen po ne disa postime te tij kam lexuar se kurr nuk ka tregue drejt e mua me pyti se mos jam nga hasi e tani ka asi/o qe e qojn te qella per sinqeritet

Luana
25-09-06, 22:01
Une , hmmmm nuk mbaj ne mend shume se ka shume vite qe jam e antarsuar dhe per nji kohe e bera nji pauz me viziten e FD-se dhe kur erdha per se dyti her , veq e di qe deshen te me martojn menjiher ...(hahhahahahhaah)

selvija
26-09-06, 10:17
per her te par , para se te behem antare e ketij forumit kam vizitue shum her edhe me pilqej ,por kisha problem te regjstrohemi asesi fjal kalimin se pranojke , por kam shokun ketu zero me huti mberna, édhe sa per te falenderue ja shkrova nje mesazh privat.
por kisha problem haha:frown: ato qe shkruta une per dikend mu kthyen mue te gjitha ,por tash kam nis mu mesue :wink:

Zero Cool
27-09-06, 12:52
per her te par , para se te behem antare e ketij forumit kam vizitue shum her edhe me pilqej ,por kisha problem te regjstrohemi asesi fjal kalimin se pranojke , por kam shokun ketu zero me huti mberna, édhe sa per te falenderue ja shkrova nje mesazh privat.
por kisha problem haha:frown: ato qe shkruta une per dikend mu kthyen mue te gjitha ,por tash kam nis mu mesue :wink:

Ishalla je msu e nuk i shkruan vetit MP ma ahahahahaha :cool:

selvija
02-10-06, 09:31
Ishalla je msu e nuk i shkruan vetit MP ma ahahahahaha :cool:
ahaha zero cool edhe pak qe don keshilla kam me te dhan per PC
ta kthej te miren qe don :wink:

vjeshta
25-11-06, 22:32
Hajde Virti tek tema ,dhe trego se qka te paska ndodh per here te pare ......:redface: :tongue:

Virti
25-11-06, 22:34
Hajde Virti tek tema ,dhe trego se qka te paska ndodh per here te pare ......:redface: :tongue:

historia perseritet :tongue: :tongue:

vjeshta
25-11-06, 22:35
historia perseritet :tongue: :tongue:

:mad:

Edhe viti besa .....:tongue:

Virti
25-11-06, 22:37
:mad:

Edhe viti besa .....:tongue:
per vit nuk paskam degjuar :confused:

vjeshta
25-11-06, 22:40
per vit nuk paskam degjuar :confused:

Une kam degjuar ,por jo perjetuar :biggrin: :tongue:

Virti
25-11-06, 22:43
Une kam degjuar ,por jo perjetuar :biggrin: :tongue:

ke degjuar qe perseritet viti a?! :eek:

Sy_kaltra
25-11-06, 22:45
per her te par edhe t`mramen :rolleyes:

halla e madhe
25-11-06, 22:45
ke degjuar qe perseritet viti a?! :eek:

Virti_hajt de te lutem tregona qka te ndodhi per heren e pare,hiqju vjeshtes ti se kjo po na zgjat veshte:biggrin:

Virti
25-11-06, 22:48
Virti_hajt de te lutem tregona qka te ndodhi per heren e pare,hiqju vjeshtes ti se kjo po na zgjat veshte:biggrin:
gjithecka me ka ndodhe per here te pare...! :wink:

halla e madhe
25-11-06, 22:50
gjithecka me ka ndodhe per here te pare...! :wink:
Tema ishte,qka te ka ndodhe per heren e pare kur hyre ne FD:cool:

Virti
25-11-06, 22:54
Tema ishte,qka te ka ndodhe per heren e pare kur hyre ne FD:cool:

a me lejohetmundesia qe kam harruar? :biggrin:

halla e madhe
25-11-06, 22:57
a me lejohetmundesia qe kam harruar? :biggrin:

a mos deshte ta rikujtoj heren e pare ne FD?:confused: :biggrin:

Drinni
25-11-06, 22:59
Tybe edhe unė thash kujt po ju kujtohka hala hera e par.
Mooooti uuuu kan.

Manqa
25-11-06, 23:00
Hera e par qe po shkruaj nket tem :rolleyes: :biggrin:

Virti
25-11-06, 23:01
a mos deshte ta rikujtoj heren e pare ne FD?:confused: :biggrin:
deshta valla :biggrin:

halla e madhe
25-11-06, 23:07
deshta valla :biggrin:

Per shembull:kur ke ardhe kesajde te dolen perpara i gjithe mileti Dardan me brohoritje madheshtore...ti ne fillim ishe i marrshem,ani kur u takove me kater stinet e vitit,me halla e dajallar,me persona klerik,a po done Murgesha e prifta e hoxhallar......alllah.,allah, tulifar mileti,tash u bane antar i shpise sone veq kepucet ti zbathem me qyke t'zorit..hahahahaaha...besa edhe FURRAXHI e morre zanatin...apo done ma a jo?:biggrin: :biggrin:

Virti
25-11-06, 23:12
Per shembull:kur ke ardhe kesajde te dolen perpara i gjithe mileti Dardan me brohoritje madheshtore...ti ne fillim ishe i marrshem,ani kur u takove me kater stinet e vitit,me halla e dajallar,me persona klerik,a po done Murgesha e prifta e hoxhallar......alllah.,allah, tulifar mileti,tash u bane antar i shpise sone veq kepucet ti zbathem me qyke t'zorit..hahahahaaha...besa edhe FURRAXHI e morre zanatin...apo done ma a jo?:biggrin: :biggrin:
hahaha 'sha Zoten, me ke befasu!
flm :smile:

Sy_kaltra
26-11-06, 15:15
per her te par, dhe te fundit ...

Virti
26-11-06, 15:16
cdohere mund te jete hera e pare... :biggrin:

e_martumja
26-11-06, 16:07
Aiiiiiiii ka shume sende per her te pare qe ka pa ktu eheh

por do ta veqoj nje rrast, ishte forumi im i pare ketu qe jam rregjisrru, lexojsha shume shkrrimet te ndryshme, pershtypje kisha shume ndaj shumicen e antarve dhe e pyetjsha veten a thu edhe ne realitet e kane kete mencuri te lart, ndaj tyre ishte Shejtonka dhe Murgeshaaaaaaa phaaaaaaaaaa aq shume qe dishen ata pata nevoj edhe perkthyse ne pivat ahahah, Erdhiiii Shejtonka dhe me pshtoj se ke pussiiiiiiiii du em zon pa e dite se qka ehste ky send :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Nje rrespekt per at se vertet ka pas postimet e shkelqyeshem !!!

Ajt se tjeter her vi apet se jam mesu me ju tregu per heret e pa bilem edhe virrgjinitetin kur e kam humb ju kam tregu ahahaa

Berisha-boy
26-11-06, 16:25
per her te par, dhe te fundit ...
Sy_kaltra per here te pare edhe te fundi i ke syt e kalteret a po :biggrin:

Virti
01-12-06, 21:11
per here te pare si peshkatar! :tongue:

Sy_kaltra
04-12-06, 20:53
Per her te par,po i shof postimet e mia,edhe hyma me ju kallxu se u plaka ne dardani :rolleyes: 12.000 me pa kan me rrog po zinxhine ishna ba :biggrin: mos na lashte zoti pa dardani :wink:

ARI_03
04-12-06, 21:01
Per her te par, sot ne forum kam marre mp,,, me shpejt,,, :biggrin:

Virti
15-03-07, 15:44
gjithecka ndodhe per here te pare! :tongue:

Paradox_13
22-07-07, 19:58
Nuk ishte keq,..edhepse ishte per her te pare....

aLbAnIa_gIrl
22-07-07, 20:31
per her te pare sot po munohem me fol si anej nga kosova :))))

luckyman
22-07-07, 20:34
Per heré te paré ne vendlindje......................

RiannA
22-07-07, 20:50
per her te pare sot po munohem me fol si anej nga kosova :))))

per her te par jam ka e shoh qysh po mundohet dikush me ju pershtat atmosferes aq fort...mos u mundo moj qyyy...stay shqip-shqip hahaah ma mir

AuRoNi
22-07-07, 20:54
per her te pare sot po munohem me fol si anej nga kosova :))))

Nuk do e kesh edhe aq leht, gjersa neve ja shkrepim si te ishim lindur e rritur ne Tiran:wink:

Sy_kaltra
22-07-07, 21:00
Per here te pare nuk po me bie nderment per te aspak !!

Murgesha
22-07-07, 22:53
Per her te par nuk po i gezohem dites se neserme...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
Sa me qef do te isha dembelav edhe disa dite ne pushime....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Paradox_13
22-07-07, 22:57
Per her te par nuk po i gezohem dites se neserme...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
Sa me qef do te isha dembelav edhe disa dite ne pushime....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Per here te pare pas pushimit te deshiroj nje dite te mbare pune.....

Zero Cool
23-07-07, 17:49
Per here te pare, ishte katastrofe, send skam dit :tongue:

aLbaChiCk
23-07-07, 17:56
Per her te par kur te pash me pelqeve shum

Zero Cool
23-07-07, 17:58
Per here te pare kur te putha , thash ishalla nuk eshte e fundit

aLbaChiCk
23-07-07, 18:19
Per her par kur me thirre me habite me zerin e bukur qe kishe

GjiLanasJa_
23-07-07, 21:30
Pér Her Te Par Po e Pérshendes ParadoX 13 e Ky Mu Hiq hahahhah löl

GjiLanasJa_
23-07-07, 22:44
Per Her Te Par Jam Sonte Kétu!

vendasi
23-07-07, 22:55
Per her te pare,e pashe Gjilanasen ktu..e sikur me pas njofte kahere....:smile:

Luana
23-07-07, 23:02
Per here te pare kur te kisha pa, nji shpull te nxeht ta kisha dhan ....:biggrin:

lyra2
23-07-07, 23:11
per her te pare nuk ben moj me i dhene shpulle se nuk e sheh per her te dyte......,(

Luana
23-07-07, 23:15
per her te pare nuk ben moj me i dhene shpulle se nuk e sheh per her te dyte......,(

kuku moj Lyra bile e kerkon edhe te dyten hahhahahhaahhaah

pershendetje per ty

vendasi
23-07-07, 23:18
[quote=Luana]Per here te pare kur te kisha pa, nji shpull te nxeht ta kisha dhan ....:biggrin:
Per her te pare,kur te kisha pa ste kish ra ndermend me mpa per her te dyte....:tongue:

lyra2
23-07-07, 23:19
kuku moj Lyra bile e kerkon edhe te dyten hahhahahhaahhaah

pershendetje per ty
Per her te pare ruju se mandej mos e ndal hiq ...............:biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-07-07, 18:00
Per her te par kur te pash..zemra me pyti kush isht aj djalllllllllllllllllllll:biggrin:

aLbaChiCk
24-07-07, 18:04
Per her te par kur te pash sdisha si te reagoj

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-07-07, 19:23
Per her te par kur te pash ma fale nje buzeqeshje

luckyman
24-07-07, 19:43
Per heré te paré sex :biggrin:

Zero Cool
24-07-07, 19:45
Per heré te paré sex :biggrin:
me shkrola a ? ahahahahahahaahahahahahaha

luckyman
24-07-07, 20:15
me shkrola a ? ahahahahahahaahahahahahahaMe dygme.........:biggrin:

aLbaChiCk
24-07-07, 22:10
Per her te par kur shkrujta me ty ndjeva diqka ne zemer

GjiLanasJa_
24-07-07, 22:48
Pér Her Te Par Qajta :mad:

aLbaChiCk
24-07-07, 23:16
Pér Her Te Par Qajta :mad:

Pseeeeee?????????????

GjiLanasJa_
25-07-07, 22:24
aLbaChiCk ta ha Zemlen ty qaq!

luckyman
25-07-07, 22:26
aLbaChiCk ta ha Zemlen ty qaq!I bashkangjitem keti postimi :biggrin:

aLbaChiCk
25-07-07, 22:34
Per her te par dhe te mram po ju them juve ma lart rrini urt :biggrin:

luckyman
25-07-07, 22:36
Per her te paré u frigova!!!!!!!!!!!!!!!!!

aLbaChiCk
25-07-07, 22:58
Per her te par u habita

GjiLanasJa_
27-07-07, 23:12
pér her té par spo di me rrejt :P:P

aLbaChiCk
28-07-07, 00:10
Per her te par u habita haahahah

Paradox_13
31-07-07, 06:48
Per here te pare u njeva i fyer ,megjithat nuk e pata veshtir qe prap te falenderohem.....

lyra2
31-07-07, 07:16
Per here te pare edhe une u ndjeva e fyer ,me quajne dyftyrsh ne forum"lyran2"

^katunari^
31-07-07, 07:18
Per here te pare edhe une u ndjeva e fyer ,me quajne dyftyrsh ne forum"lyran2"

Kallxom kush ishte ai qe te tha ashtu, shkova me e marre terfurkun edhe
ngrrrkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:mad: :mad:

lyra2
31-07-07, 07:21
Kallxom kush ishte ai qe te tha ashtu, shkova me e marre terfurkun edhe
ngrrrkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:mad: :mad:
jo terfurkun jo,po ia qesim nje qaj pa sheqer ...a ke pa me fjet ..

^katunari^
31-07-07, 09:54
jo terfurkun jo,po ia qesim nje qaj pa sheqer ...a ke pa me fjet ..

Mire flm. e ti ?
Qaj pa sheker?
Jo sheker po i qesum , po ja marojna me uje te plehit :wink:

lyra2
31-07-07, 09:56
Mire flm. e ti ?
Qaj pa sheker?
Jo sheker po i qesum , po ja marojna me uje te plehit :wink:

jo jo po them po ua falim,se per veti e kane....

^katunari^
31-07-07, 10:10
jo jo po them po ua falim,se per veti e kane....
Ani.Pajtohem.
Njerezit e "medhenj" njifen ne ksi virtyte
Te lumte

lyra2
31-07-07, 10:13
Ani.Pajtohem.
Njerezit e "medhenj" njifen ne ksi virtyte
Te lumte
Njerzit e medhenj i vleresojne virtytet ..:biggrin: :wink:

^katunari^
31-07-07, 11:43
Njerzit e medhenj i vleresojne virtytet ..:biggrin: :wink:
P.sh. kto tuat :biggrin:

Murgesha
31-07-07, 11:59
Njerzit e medhenj i vleresojne virtytet ..:biggrin: :wink:
Pėr herė tė parė po e ndėgjoj kėtė thėnie http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Buqja_ch
23-10-07, 18:32
Mé shkrujti njéri ne mp ..tha uné jom Halili ahhahhahhaa

selvija
23-10-07, 18:56
Ishalla je msu e nuk i shkruan vetit MP ma ahahahahaha :cool:
Ehh per her te pare gati u benem kerrsh me vellaun zeron ahahahah,,me kujtohet si sot kur hyre ne mes me na ndaaa,,phaa qysh hiq skam ndryshue ashtu kesh edhe dua te vdes ahhahaha ..

Per her te par qe hyra ate dit be Dardani me shkrojti Vendasi ne MP,,Qe e falenderoj shum,, por une as qe theva se nhere kisha frik se kush di ishte ky,,person..

NJE kiss per ata qe me kan shorue per her te pare...
http://off1.snwimg.net/images/girly/kisses/kisses14.gif (http://www.girlytags.com/)

°Mili°
23-10-07, 19:31
per her te para kam me bo ni test te biologjis sivjet

gazi-de
01-11-07, 00:31
Mu kujtu tashe,per her te pare kure erdha ne ger..hghghghg o vaket o vaket...

LuLjaa
01-11-07, 00:36
Per here te pare pe njeki gazin me postime :D

gazi-de
01-11-07, 00:43
Per her te par sante lulja po qesh me duket edhe para pc..hahahahahhahahahahahhahahaha

LuLjaa
01-11-07, 01:58
Jo per me kesh qysh kur kam lind ja kam nis, a para PC-s qe nja 5 vjet e diēka o gazi hahaha

aLbaChiCk
01-11-07, 06:36
Per her te par jam qu ma e para sot :D

sherri
01-11-07, 08:04
Per her te par jam qu ma e para sot :D

Per her te par ke shkru sot,se une jame qu dje ne 21:30 :P:P

Xuki
01-11-07, 08:43
Pėr herė tė parė kur tė shkoj nė Memphis kam mu gėzu shumė!

luckyman
01-11-07, 20:00
per here te pare ........ne Sauna (te dy gjinive :tongue:)

Artisti
02-11-07, 23:32
Per here te pare


Per here te pare
me sy mshel jam regjistrue
rregulloren, me vone e kam lexue
kur hyra ketu mbeta
deri tash nuk u treta
shkuan vite pa u ndal
per FD-ne, sa nje mal
sa nje mal e sa nje fushe
kena qite edhe pushke
dikush me shaka e dikush pernime
sa gezohemi qe shkruajme Ne
ketu ne FD tonen
se ja ka anen

etj.

etj.

mos te zgjati me be vjershe
se dikush po knaqet tu keshe
u knaqsh o ti dikushi
po ruju se mos nuk je askushihhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaahahahaha

vazhdon...


.

Guri i madh
02-11-07, 23:41
Per here te pare


Per here te pare
me sy mshel jam regjistrue
rregulloren, me vone e kam lexue
kur hyra ketu mbeta
deri tash nuk u treta
shkuan vite pa u ndal
per FD-ne, sa nje mal
sa nje mal e sa nje fushe
kena qite edhe pushke
dikush me shaka e dikush pernime
sa gezohemi qe shkruajme Ne
ketu ne FD tonen
se ja ka anen

etj.

etj.

mos te zgjati me be vjershe
se dikush po knaqet tu keshe
u knaqsh o ti dikushi
po ruju se mos nuk je askushihhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaahahahaha

vazhdon....
per her te par ne postimin e par qyky ARTISTI ma ka praptue kerrin


artist a te kujtohet

Artisti
02-11-07, 23:44
per her te par ne postimin e par qyky ARTISTI ma ka praptue kerrin


artist a te kujtohet


Po qysh jo, qe gati me mbyte hahahaha

.

lazdrani
03-11-07, 12:06
Per here te pare kur u puthem a jete oh jete....

Arkza
03-11-07, 12:22
Per Here te Par po Shkruaj kete Tem ..........:rolleyes:

LuLjaa
03-11-07, 13:26
Per here t'pare dojna me shku dikun, UNE & Arkza :P

Arkza
03-11-07, 14:52
Per here t'pare dojna me shku dikun, UNE & Arkza :PHhahahahahah Lulja Per Her te par dote Shkeli ate Vend qe sjam kan Kurr hahahahahahha :P

Estella
13-11-07, 17:05
spo di hala ...........

egi
13-11-07, 17:32
spo di hala ...........

per here te pare pe di qe s'po din ti heheh :biggrin:

DEA
13-11-07, 18:06
Per here te pare kur hyra ketu, fillova ti vizitoj odat e atyne te menqurve, posa hyjsha me gjujshin me qka ju qellojke ne dore, pa ju tregu une se hala se per qka hyna dhe qka po due, mandej shetitja thash hajt te hyj tek keta njerzt e zotit , e njejta gje edhe aty lomsh krejt edhe mbajshin besa inati, deshta me pushu pak thash te shkoj ne kafe aty mbeta valla u bona e kafehaneve, gjeta shoqerine , pa komplikime biseda te lira e nganjeher edhe interesante mvaret nga disponimi e spontaniteti, veq qeshtu shkun ma shume se 4 vjet, e une hala qetu du me marre pensionin:smile:

harrova te pershendes edhe Murgeshen qe per here te pare nga forumi me muar ne msn ,biseda kolektive me shume anetare te tjere te forumit, ku pata mbet si e habitne, pat shku kogja nje kohe deri sa e pata marre veshe se qka po bahet:wink:

eh veq njeher eshte hera e pare.................

Estella
13-11-07, 18:09
per here te pare pe di qe s'po din ti heheh :biggrin:

egi pse per her te pare ?

LuLjaa
14-11-07, 00:29
Per here te pare po shoh ne FD n`ora 12:25 qe s'eshte kerkush gati..

Diana007
26-02-08, 17:38
Luanes edhe Maces i kam shkru mp duke mednu qe po postoj ne FD :tongue:

Virti
27-08-08, 22:28
... dhe te fundit! :cool:

Jana
28-08-08, 01:16
Nofkat qe mi ka vanu Agolli hahahhaha.......

emine
04-01-09, 17:11
Per here te pare ,e mdoket spo bahet kurre hera e mrame:biggrin:

Diana007
17-12-09, 13:06
Eshte teme per te qeshur

Tregoni se qka ju ka ndodh diqka per here te par qe ju ka lene mbresa ne fd

Une per here te par i kam maru kafe ne fd DRENIT

Ka pas shum se mbaj mend , ama kurr se harroj ate te qeshuren me ty qe bem kur pata gabu ne shkrim :biggrin:

Jana
17-12-09, 13:13
...nuk e harroj ...qysh em ka prit Lulja...
p.s qaff ty shum...

Agolli
24-12-09, 19:37
..u kyēa ne kete teme, heren e dyte ''ndoshta'' do reflektojė perse u kyēa per here te pare.. :biggrin:

elvio
12-08-10, 20:52
libri qe kam lexuar ka qene ne lidhje me tregime nga mitologjia shqiptare.
muji
halili
doruntina
konstandini
gjergj elez alia
bajlozi.

sa e kam kerkuar edhe 'mundem ta gjej me ate liber

Andetta
12-08-10, 21:27
Sonte kisha nderin tė rrija me disa miq shtėpie !

Lapsi
12-08-10, 21:48
per here te pare sonte pranova se jam i fejuar me dy, por me doli e treta e verteta

Andetta
12-08-10, 21:50
per here te pare sonte pranova se jam i fejuar me dy, por me doli e treta e verteta

Harrove t'a shkruash edhe atė tė qeshuren ahahahahahhahahahahhhha !

Lapsi
12-08-10, 21:51
Harrove t'a shkruash edhe atė tė qeshuren ahahahahahhahahahahhhha !
e thashe te verteten...
isha serioz :P

Andetta
12-08-10, 21:53
e thashe te verteten...
isha serioz :P

Po tė ishe serioz nuk do tė dilnin tre

por do kishe njė por njė !

Lapsi
12-08-10, 21:56
Po tė ishe serioz nuk do tė dilnin tre

por do kishe njė por njė !
po jap kontributin tim
raporti i femrave dhe meshkujve eshte: 30 :1 ahhaah

Andetta
12-08-10, 21:59
po jap kontributin tim
raporti i femrave dhe meshkujve eshte: 30 :1 ahhaah

Kjo e qeshura nė fund

mė jep tė kuptoj shumėcka !

Lapsi
12-08-10, 22:00
Kjo e qeshura nė fund

mė jep tė kuptoj shumėcka !
qesha ngase dua raporti te jete 50:1

Andetta
12-08-10, 22:03
qesha ngase dua raporti te jete 50:1

Sa keq qė atė qė dėshiron jo cdoherė tė plotėsohet !

tipi engjellor
12-08-10, 22:55
Sa keq qė atė qė dėshiron jo cdoherė tė plotėsohet !
hulumtuese qenke hahahah mire besa ketu te gjithe ashtu ishin te martuar divorcuar e te tjere e te tjera,ama pse te shkruajn 50 vjeqaret e te thojn ski mu dahsuru ne mu se shans ste dha qikjo hera e pare qe me ndodhe ketu

Elina
13-08-10, 00:21
Per here te pare jo...po ndashta heres se dyte i jap shanse per me provu heren e trete :biggrin: (pshtjellavt ebo qite leje krejt) :tongue:

tipi engjellor
13-08-10, 00:29
Per here te pare jo...po ndashta heres se dyte i jap shanse per me provu heren e trete :biggrin: (pshtjellavt ebo qite leje krejt) :tongue:
jo bash pshtjellavt hahah po ne luhatje je,po ketu as nuk don me fol po kha te shtyne vetja pak me dhane mendim me komentu ok te pershendes

shfletuesi_
13-08-10, 08:15
.....Per here te pare mendova qe po me don njera ama jo kisha pas kuptuar gabim hahahahahhahahahahah

shfletuesi_
13-08-10, 08:16
Per here te pare jo...po ndashta heres se dyte i jap shanse per me provu heren e trete :biggrin: (pshtjellavt ebo qite leje krejt) :tongue:


Per pshtjellaqe ta jap doren kush qe ta kalon nuk ka :biggrin: :tongue:

Lapsi
13-08-10, 11:31
...sot, hap forumin

elvio
13-08-10, 12:40
dikush me vuri karton te kuq te shoqeruar me disa fjale e pyetje injoranti.

sa keq:biggrin:


duhet ti shuaj kureshtjen ne ate pyetje ,por si iriq rri mbuluar:cool:

elvio
13-08-10, 19:06
kur jam larguar nga familja isha vec 16 vjec

emine
13-08-10, 19:24
,kure ja kersita dikujte Liber 5 kg kres,mdoket i bani mire u mush men masnej

lovely
13-08-10, 19:31
,kure ja kersita dikujte Liber 5 kg kres,mdoket i bani mire u mush men masnej


kurr mo s ka pas madhe per ty ai hahahahahahahahahahahaaa

emine
13-08-10, 19:56
kurr mo s ka pas madhe per ty ai hahahahahahahahahahahaaase besone po pasha kulet qe smi ke pa,ka pas prep madh,hahhahahhahhahahhahahha,,hine niher ka aj majmuni qe ke qite ne syret edhe hallakt pak:P

Qika^Me^Kule
14-01-11, 20:49
Per here te pare muntova gomen e kerit vet.... :biggrin:

Dushku
21-01-11, 14:12
Per here te pare muntova gomen e kerit vet.... :biggrin:

Per here te pare...mundet me t'dale goma :biggrin:


Ps. ishalla asnjeher ;)

desert
21-01-11, 14:25
...do te rrezikoj dicka* ndoshta ja vlene!

Qika^Me^Kule
21-01-11, 14:28
Per here te pare...mundet me t'dale goma :biggrin:


Ps. ishalla asnjeher ;)

Aaghaghaghaghaaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaaghagha gh

Per here te pare..... fola me drrase..............:eek::biggrin:

P/s. :tongue:

rafet llapjani
21-01-11, 15:34
Aaghaghaghaghaaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaaghagha gh

Per here te pare..... fola me drrase..............:eek::biggrin:

P/s. :tongue:


qikooooooooooooooo ti qenke fenomen ani me drras po flet qfar gjuhe po dufke me fol me drras apona kallxon aghaghaghaaghagh

lovely
21-01-11, 16:00
se besone po pasha kulet qe smi ke pa*ka pas prep madh*hahhahahhahhahahhahahha**hine niher ka aj majmuni qe ke qite ne syret edhe hallakt pak:Pti kom pa moj kulet* ooooo kulet e tua ooo ma t mirat n katun-eeeeeeeeeeeeeee :biggrin:

Hajra
21-01-11, 20:30
ti kom pa moj kulet* ooooo kulet e tua ooo ma t mirat n katun-eeeeeeeeeeeeeee :biggrin:


jo ishalla nuk e ke pa eminen me kule hahahah...

lovely
21-01-11, 20:36
jo ishalla nuk e ke pa eminen me kule hahahah...


po tybe* edhe fort hije i kishin bile :wink:

emine
21-01-11, 20:37
valla spo di me njeh ma*jane pshtjell numrat naper kule

emine
21-01-11, 20:38
ti kom pa moj kulet* ooooo kulet e tua ooo ma t mirat n katun-eeeeeeeeeeeeeee :biggrin:
eh jaran ne to te kisha shti*veq inati hajres hahahhahhahahahhah

emine
21-01-11, 20:39
po tybe* edhe fort hije i kishin bile :wink:

qka po mi merrni senet e mia naper goje aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hajra
21-01-11, 20:40
valla spo di me njeh ma*jane pshtjell numrat naper kule

jo po po kur te jesh e bukur vesh qka te dush se mire te rrin hahahahah...

nime qfar numri i ke kulet hahahh...

emine
21-01-11, 20:43
jo po po kur te jesh e bukur vesh qka te dush se mire te rrin hahahahah...

nime qfar numri i ke kulet hahahh...
mos e pave ne anderr lovelyn e kujtone tash se ke pa eminen hahahhahhahahhah* ja numrin sta kallxoi

Daglasi
22-01-11, 15:42
Kur fillova te luj shah isha 14 vjec.

Artisti
12-11-12, 19:50
U ēudita kur ma fshijti Murgesha temėn " Lopėt e mia mė tė mirat nė Katund" hahahahahahhaa edhe kurrė mė nuk u mundova me hap atė temė edhe pse ka qenė temė me ardhmėri hahahahahahahahahaaa.
.

Fshatari
12-11-12, 21:36
Pak si e dyshimte kjo teme e vjeshtes ! Nuk di n'ēka po aludon...

emine
12-11-12, 21:49
e ca me kujtohet se:wink:

Murgesha
12-11-12, 21:49
U ēudita kur ma fshijti Murgesha temėn " Lopėt e mia mė tė mirat nė Katund" hahahahahahhaa edhe kurrė mė nuk u mundova me hap atė temė edhe pse ka qenė temė me ardhmėri hahahahahahahahahaaa.
.


Ha,hahahahaahahahah e kur e paskam bere se nje gje te tille :biggrin:

vjeshta
13-11-12, 16:02
Pak si e dyshimte kjo teme e vjeshtes ! Nuk di n'ēka po aludon...
http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=764670&postcount=1Qeshu!lol

Xuki
13-11-12, 16:06
unė pėr herė tė parė ia kam lypė msn-in t'marumes.....

Fshatari
13-11-12, 16:09
unė pėr herė tė parė ia kam lypė msn-in t'marumes.....

A ta dha per te paren here a jo ! lol!

Xuki
13-11-12, 16:19
A ta dha per te paren here a jo ! lol!JO http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Stuhi Rere
13-11-12, 19:07
ndiva djegzim edhe dhimbje

Elina
13-11-12, 22:15
#......ok,vec thash t'e provoj ndjenjen,,si eshte te shkruaj me nje tarabe para fjaleve.


...hera e pare

:tongue:

LaCoStA
19-11-12, 14:04
..... e pash tezen Elinė tu shkru me tarabė pėrpara :biggrin:

Virti
23-11-12, 23:59
gjithcka ndodh per here te pare. :cool:

vjeshta
27-11-12, 00:14
E po !


Per here te pare e dergova flamurin ne Vlore ,do te valoje per 28 Nentor .

Hajra
27-11-12, 00:39
.....kur malli me ngriu lotin dhe dashuria vrau pikllimin,here e pare ...

LaCoStA
27-11-12, 12:18
..... m'ka ndodh qe heren e dyte me m'dhez kerri me t'treten :smile:

Kaqanikasja
08-05-13, 09:24
po shof e po lexoj qka mos hehehe

Fshatari
11-05-13, 21:00
... kur kam shkue n'shkolle, babagjyshi mi ka pas ble i pale ēizme fine t'reja! Mezi ē'pritsh me ra shi...!

Rizuana
13-05-13, 18:19
ne 2004 mdoket jam pas regjistru ne qet forum....:cool: