PDA

View Full Version : 5 minuta pauzė!


Faqet : [1] 2 3 4

Barbaroza
29-11-05, 12:28
Kjo teme le te na sherbeje per t'u clodhe,sa per te pire nje cigare apo per t'u fjalosur vetem 5 minuta,nuk lejohet me teper! :P

Diana007
29-11-05, 12:31
:cry: Me paske marr ne qaf mu moj :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
29-11-05, 14:22
tema e mire...por...problemi se mos po me shishmohet kund ciagrja moj barbaroz?!?! hahahha

turisti
29-11-05, 14:57
5 minuta nuk mjaftojne per TURISTIN. :(

spirl_girls
29-11-05, 15:10
turisti sa min i deshe ti ateheree :?: :roll:

turisti
29-11-05, 15:15
turisti sa min i deshe ti ateheree :?: :roll:

4,nese ka mundesi?

spirl_girls
29-11-05, 15:18
turisti a ban 3 as me ty as me mu hehe :lol:

Diana007
29-11-05, 15:19
I keni bo ka 5 min dilin tash jasht :P :lol:

spirl_girls
29-11-05, 15:23
jo moj un sa ja nisa kadal qy

turisti
29-11-05, 15:23
turisti a ban 3 as me ty as me mu hehe :lol:

Ban,si te thuash ti. :wink:

Barbaroza
29-11-05, 16:00
Cfare te bej me juve qe i keni kaluar 5 minuta tash?!

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a065.gif

Dimri
29-11-05, 16:03
Cfare te bej me juve qe i keni kaluar 5 minuta tash?!

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a065.gif

Ahahah BARBAROZA faljau edhe 5 minuta :roll:

Barbaroza
29-11-05, 16:06
Cfare te bej me juve qe i keni kaluar 5 minuta tash?!

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a065.gif

Ahahah BARBAROZA faljau edhe 5 minuta :roll:

Jo,jo,keshtu kam vendos,vetem 5 minuta dhe jo me shume. :lol: :lol: :lol:

Dimri
29-11-05, 16:09
Jo moj pak 5 minuta as 2 tyma te cigares smudesh mi pi e le ma met kap barki qka bojmper 5 minuta ahahahaha :wink:

Barbaroza
29-11-05, 16:12
Jo moj pak 5 minuta as 2 tyma te cigares smudesh mi pi e le ma met kap barki qka bojmper 5 minuta ahahahaha :wink:


Aiiii bre Dimri,ani barku thote!!!Po ketu nuk eshte WC publike,qy :lol: :lol:
Une e kam hap kete atelie,sikur korridor disi,veq se po behet zhurme shume ne kafe. :lol: :lol:

Dimri
29-11-05, 16:15
Ma bre BARBAROZA mos u bo edhe ti kaq precize sikur keta shefat ne perendim pak toleranc edhe ti :wink:

Barbaroza
29-11-05, 16:24
Ma bre BARBAROZA mos u bo edhe ti kaq precize sikur keta shefat ne perendim pak toleranc edhe ti :wink:

Njimend ashtu jam,sikur me qene shefice e perendimit.Heu shyqyr qe nuk jam ne vendin e tyre se e kishit pare te zite e ullirit! :?

Dimri
29-11-05, 16:29
U qka koke ti moj po une e kam kry moj punen me shefa ne ZVICERR une po rri ne shpi e rroga po me vjen :wink:

Barbaroza
29-11-05, 16:39
U qka koke ti moj po une e kam kry moj punen me shefa ne ZVICERR une po rri ne shpi e rroga po me vjen :wink:
Ani de,mire shume,po flas ne pergjithesi! :wink:

MemphiSx
29-11-05, 20:47
Pas nje shkrimi t'gjate,tani po pushoj pak :P

Barbaroza
29-11-05, 20:48
Edhe une po se edhe ashtu pune shume! :lol:

Barbaroza
06-12-05, 10:58
Dola ne korridor per te pire cigare per 5 minuta! :P

Diana007
06-12-05, 11:00
Dola ne korridor per te pire cigare per 5 minuta! :P

Mbylle derin mir :twisted: se na merdhine :P :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
06-12-05, 11:04
Dola ne korridor per te pire cigare per 5 minuta! :P

Mbylle derin mir :twisted: se na merdhine :P :lol: :lol: :lol:

Jo e lashe pak hapur me ju pa cfare po beni! :lol: :lol:

Diana007
06-12-05, 11:06
Qka kem me bo toka te leshof ty , a nuk po e sheh se po lujm letra a me Turistin a :P :lol: :lol: :lol: :lol: edhe del em jasht :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
06-12-05, 11:09
Qka kem me bo toka te leshof ty , a nuk po e sheh se po lujm letra a me Turistin a :P :lol: :lol: :lol: :lol: edhe del em jasht :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Letra? :P
Hajt se po vij edhe une t'luaj me juve,se perndryshe s'kisha ardhe! :lol: :lol:

Diana007
06-12-05, 11:12
Po de letra :P , po prit tash ta perfundojm edhe ket loj , paaaaaaa du me humb apet un :evil: :lol:

Barbaroza
06-12-05, 11:31
Po de letra :P , po prit tash ta perfundojm edhe ket loj , paaaaaaa du me humb apet un :evil: :lol:

Jo jo,nuk humb ti se Turisti eshte i kujdesshem shume dhe ta"leshon"lojen! :P :P

Diana007
06-12-05, 15:38
:lol: :lol: :lol: :lol: Barbaroza dola jo 5 min po 4 or ne pauz e dirini rrjetin e marrt :evil:

Domira
06-12-05, 21:26
Qka kem me bo toka te leshof ty , a nuk po e sheh se po lujm letra a me Turistin a :P :lol: :lol: :lol: :lol: edhe del em jasht :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani a po ndihesh mire moj rrushe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
06-12-05, 21:27
Po de letra :P , po prit tash ta perfundojm edhe ket loj , paaaaaaa du me humb apet un :evil: :lol:

Pse moj apet a je ti komargjike a :(

DEA
06-12-05, 21:31
komargjike
Qka eshte ky sen moj?

Dreni30
06-12-05, 21:32
komargjike
Qka eshte ky sen moj?

Edhe une sen s'po marr vesh. :roll: :roll:

Domira
06-12-05, 21:34
komargjike
Qka eshte ky sen moj?

Oj DEA ajo asht kur lun bixhoz, me letra psh, e kqyr me fitu pare, po ma se shpeshti komargjite (bixhozgjite) humbin, sepse eshte haram fitore :wink:
Se di a mujta me spjegu oj e nderuar :roll: :roll:

DEA
06-12-05, 21:35
komargjike
Qka eshte ky sen moj?

Edhe une sen s'po marr vesh. :roll: :roll:
A i kalun 5 minuta pauze Domires, me ardhe me na tregu tash se qka eshte ky sen?

Luana
06-12-05, 21:44
Po marr pak pauz , se dua te ha pak buke :P

Dreni30
06-12-05, 21:45
Po marr pak pauz , se dua te ha pak buke :P

Vetem 5 minuta.

Luana
06-12-05, 21:48
Po marr pak pauz , se dua te ha pak buke :P

Vetem 5 minuta.

Ani :arrow: :wink:

Diana007
07-12-05, 08:16
Qka kem me bo toka te leshof ty , a nuk po e sheh se po lujm letra a me Turistin a :P :lol: :lol: :lol: :lol: edhe del em jasht :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani a po ndihesh mire moj rrushe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mir mir flm :roll: :P si me shok maaa :lol: :lol:

Tomori
08-12-05, 16:38
Qka kem me bo toka te leshof ty , a nuk po e sheh se po lujm letra a me Turistin a :P :lol: :lol: :lol: :lol: edhe del em jasht :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani a po ndihesh mire moj rrushe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mir mir flm :roll: :P si me shok maaa :lol: :lol:

"Diana' loqki mos ngacmo "Domiren" se eshte e stresume leje te qet per momentin...se nuk eshte vajza e keqe "Domira" mos ja mer per te keq..

"Diana" aj dalim e pim ka nje kafe per pauze...e mandej shohim mbas kafes se si ja bejme loqki :wink:

Honesty^uk.
08-12-05, 18:05
Vetem 5 minuta
e jo me shum
plotsoma deshiren
po te lutem shume
:wink: :arrow:

Tomori
08-12-05, 18:47
Vetem 5 minuta
e jo me shum
plotsoma deshiren
po te lutem shume
:wink: :arrow:
Tungatjeta "honesty^uk.

Honesty^uk.
08-12-05, 18:48
Vetem 5 minuta
e jo me shum
plotsoma deshiren
po te lutem shume
:wink: :arrow:
Tungatjeta "honesty^uk.

Tungjatjeta dhe me LEZET te shkoft MOTI

dr1ta
09-12-05, 00:22
sa punt kryhen per 5 min :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tomori
09-12-05, 12:02
sa punt kryhen per 5 min :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Shum pune biles ka mundesi te mbyllet nje njeriiii....e mbas 9 muajsh del tamam Insan...hahahahha :lol:

Domira
09-12-05, 13:05
Hajtni allahile po cka ban njeri per 5 min :oops: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
09-12-05, 13:08
Ekall nje ........hahahah.....cigare hahahahah

Tomori
09-12-05, 17:07
Hajtni allahile po cka ban njeri per 5 min :oops: :lol: :lol: :lol:
hahahaha,,shashasen bu besh dakikaja,,,,,
em insan ollujor...hallahalla,,,ne bulldi bizi bojle...maf ollduk :lol:

Barbaroza
10-12-05, 17:31
Tema eshte me pauzu per 5 minuta.Mos e merrni ndryshe! :lol: :lol: :lol:

e_martumja
10-12-05, 17:33
Tema eshte me pauzu per 5 minuta.Mos e merrni ndryshe! :lol: :lol: :lol:


A ban ma shume me bo pauz se jam e lodhur psishikisht :?:

Diana007
13-12-05, 15:16
Po dal me pi nje kafe per 5 min pauz qe kam apo vjen dikush te me shoqeroj :roll: :P

Barbaroza
13-12-05, 20:30
Tema eshte me pauzu per 5 minuta.Mos e merrni ndryshe! :lol: :lol: :lol:


A ban ma shume me bo pauz se jam e lodhur psishikisht :?:

Ben deri 6 minuta maximumi! :lol: :P

Sy_kaltra
10-11-06, 15:18
1 ore pauz dhe do kthehem perseri :wink:

Virti
10-11-06, 15:41
pauzat e gjata nuk jane te shendeteshme... :biggrin:

Sy_kaltra
10-11-06, 16:26
Shum e perpiket :wink:

Diana007
10-11-06, 16:32
5 min paus dhe me sollin rruga ne fd :tongue:

selvija
10-11-06, 16:36
gjys ore pauz se po drekoj, pastaj pim kaffen e sy_katres... se po na pret..:smile:

Dardan Kastrati
10-11-06, 18:46
hahahahah une duhet me ba pauze shumese po na ndalet ryma more
__________________________________________________ ________
Jeta eshte dhurate e natyres

selvija
24-11-06, 15:12
Dola per gjys ore te ha dreke se me ka marr uria,,

Dreni30
24-11-06, 15:46
Dola per gjys ore te ha dreke se me ka marr uria,,

Vet aaaaaa??

selvija
24-11-06, 16:35
Vet aaaaaa??Paj vet hangra diqka nuk me shkoj me te pas thirr a ishe ardhe aaa, tash ma le merak hahah:biggrin:

Dreni30
24-11-06, 16:40
Paj vet hangra diqka nuk me shkoj me te pas thirr a ishe ardhe aaa, tash ma le merak hahah:biggrin:

Po moj si jo, leje tash ma u ba vone. hahahahah

Virti
26-11-06, 18:26
... a ka mundesi pak ma gjate? :smile:

Sy_kaltra
26-11-06, 18:49
Vi..Vi........:redface:

Virti
26-11-06, 21:24
kaloi koha e pauzes! :tongue:

e_martumja
26-11-06, 21:29
kaloi koha e pauzes! :tongue:


Qata te 5 minutave ah

Phaaaaaaaaa ti oret po i ngatrrojshe me minutat ahaha

Virti
26-11-06, 21:31
Qata te 5 minutave ah

Phaaaaaaaaa ti oret po i ngatrrojshe me minutat ahaha

ke filluar ta ndjeshė mungesen time a :biggrin: :biggrin: :biggrin:

e_martumja
26-11-06, 21:33
ke filluar ta ndjeshė mungesen time a :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Po aq shume qe lotet mi lagen faqet ehehe e tash trupi po gjelozon po me detyron me shku me bo nje dush mu lag krejt ahahhahahaika pra 3 x 5 minuta :biggrin:

Virti
26-11-06, 21:37
Po aq shume qe lotet mi lagen faqet ehehe e tash trupi po gjelozon po me detyron me shku me bo nje dush mu lag krejt ahahhahahaika pra 3 x 5 minuta :biggrin:

:eek: me bere qe ta ndjej mungesen tende, a ka mundesi 1 x 5 min. bitte! :smile:

e_martumja
26-11-06, 21:54
:eek: me bere qe ta ndjej mungesen tende, a ka mundesi 1 x 5 min. bitte! :smile::biggrin: ..............................................:big grin:

Virti
26-11-06, 21:56
tash as trupi s'ka xhelozi... :biggrin:

e_martumja
26-11-06, 21:58
tash as trupi s'ka xhelozi... :biggrin:


hahahaha ashtu eshte


ps: mos dil nga tema ahahaha :biggrin:

Virti
26-11-06, 22:01
hahahaha ashtu eshte


ps: mos dil nga tema ahahaha :biggrin:

:eek: upsss ne cilin vend eshte oda e trupit? :biggrin: :biggrin:

e_martumja
26-11-06, 22:04
:eek: upsss ne cilin vend eshte oda e trupit? :biggrin: :biggrin:

Tek pa cencure ahahahahaha

Virti
26-11-06, 22:07
Tek pa cencure ahahahahaha

nuk kam qene ne ate rruge, as ne ate ode, me oriento pak... :smile:

Virti
29-11-06, 00:46
me duhet ta bej nje pauze pak me te gjate... :smile:

vjeshta
29-11-06, 00:47
me duhet ta bej nje pauze pak me te gjate... :smile:

Naten e mire pra :biggrin:

Virti
29-11-06, 00:49
Naten e mire pra :biggrin:


mendove... pauze njenateshe a? :biggrin:

vjeshta
29-11-06, 00:55
mendove... pauze njenateshe a? :biggrin:

Nuk e di ,veq ti prit hahhaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:

Virti
29-11-06, 00:57
Nuk e di ,veq ti prit hahhaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:


cka ashtu?! :biggrin: :biggrin:

vjeshta
29-11-06, 01:02
cka ashtu?! :biggrin: :biggrin:

Hijen :biggrin: ..............shko more se te kaloj pauza :tongue:

Virti
29-11-06, 01:05
Hijen :biggrin: ..............shko more se te kaloj pauza :tongue:


aaa per hije une nuk jam maestro... :biggrin:
pauzen e bera, kurse tash po shkoj hehe :tongue:

vjeshta
29-11-06, 01:11
aaa per hije une nuk jam maestro... :biggrin:
pauzen e bera, kurse tash po shkoj hehe :tongue:

Mos je asistent i maestros ...........e ku po shkon tash hehehehe ?!:rolleyes: :tongue:

Virti
29-11-06, 01:17
Mos je asistent i maestros ...........e ku po shkon tash hehehehe ?!:rolleyes: :tongue:


nuk jam as asistent, jam duke i bere hapat e pare ketu... po mesohem ngadale, por ne hije hy vetem nese ka nevoje per ndonje sqarim... :tongue: :tongue:

vjeshta
29-11-06, 01:22
nuk jam as asistent, jam duke i bere hapat e pare ketu... po mesohem ngadale, por ne hije hy vetem nese ka nevoje per ndonje sqarim... :tongue: :tongue:

Ja shejat e maeostros ,po te mos ishe do te sqaroheshe ne rreze e jo ne hije :biggrin: :tongue:

Virti
29-11-06, 01:25
Ja shejat e maeostros ,po te mos ishe do te sqaroheshe ne rreze e jo ne hije :biggrin: :tongue:


keto fjale, rreth sqarimit ne hije, i kam degjuar nga dikush dhe i thashe :biggrin:

vjeshta
29-11-06, 01:34
keto fjale, rreth sqarimit ne hije, i kam degjuar nga dikush dhe i thashe :biggrin:

Veq e paske gjete rrugen per maestro ,jepi jepi se keshtu e merrin dhe e tejkalon ate dikushin :biggrin:


Po iku per nje pauze nje nateshe:tongue:

Virti
29-11-06, 01:39
Veq e paske gjete rrugen per maestro ,jepi jepi se keshtu e merrin dhe e tejkalon ate dikushin :biggrin:


Po iku per nje pauze nje nateshe:tongue:nuk do mund ia kaloj, sepse ai dikushi ka bere jepi jepi me kohe... upsss :biggrin:
pauzat i paske te gjata dhe te befshin mire! :smile:

selvija
29-11-06, 15:00
5 Minuta pauze te bej nje kaffe bile se kush sot spo sherben,,, demela...

Sy_kaltra
01-12-06, 11:12
Po shkoj ta mbaroje nje kaffe...:wink:

prishtinasi
01-12-06, 12:04
Po shkoj ta mbaroje nje kaffe...:wink:

Hajt boni dy....:biggrin:

Agolli
04-12-06, 21:11
po shkoi deri tek lavatriqet mbarrova duke la tesha.... kthehem sa ma shpejt

Virti
04-12-06, 23:47
pauzat 5- minuteshe dhe me te gjata... duhet te paralajmerohen ketu! :tongue: :biggrin:

Virti
05-12-06, 01:00
mora pauze 4- minuteshe :smile:

Sy_kaltra
05-12-06, 14:36
A lejohet pauza 1:30 min ...:biggrin: ciao ...

ARI_03
05-12-06, 19:40
cingeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zilja per ushqim ( darka ),,,,,,,,,,

selvija
05-12-06, 19:49
Spo na thirr ne darka??? tahmaqari....:biggrin:

ARI_03
05-12-06, 19:57
Spo na thirr ne darka??? tahmaqari....:biggrin:
Zilja nuk ishte vetem per mua,,,,:biggrin: une prisja tere FD,,,, po e pash se kush nuk ju pergjigje ( ziles ) e lash edhe darken,,, nuk shkonte,,,:biggrin:

selvija
05-12-06, 20:03
Zilja nuk ishte vetem per mua,,,,:biggrin: une prisja tere FD,,,, po e pash se kush nuk ju pergjigje ( ziles ) e lash edhe darken,,, nuk shkonte,,,:biggrin:Qyre qyre shko more mbushu hahah une nuk muj te rri pa hanger valla per fd ,, kam apetit shum veq me hanger hahahah :biggrin:

ARI_03
05-12-06, 20:07
hahahaha per fd, as nuk do te kisha qendruar pa henger por,,,, ashtu ra fjala e thash mos me dihet per nder,,,,,:biggrin: Kurse me Fd, apetiti edhe mua me shtua me shum,,,,, jo vetem ,,,,

selvija
05-12-06, 20:13
Jo vetem sallata e shtruar ne tavoline.... apo...

ARI_03
05-12-06, 20:19
hahaha mund te merret edhe keshtu, bile do te kishte pasur nje kuptim me simbolik:biggrin:

selvija
05-12-06, 20:21
Nese don apetit....:wink:

selvija
06-12-06, 16:44
Dola per nje koh Manqa se me vin musafir keshtu qe te pershendes...:smile:

Manqa
06-12-06, 16:52
Dola per nje koh Manqa se me vin musafir keshtu qe te pershendes...:smile:

Te pershendes e nderuar, kalofsh mir :rolleyes:

Virti
10-12-06, 22:31
me duhet nje pauze disaminuteshe (edhepse nuk i interesoi askujt ky paralajmerim) :smile: :biggrin:

vjeshta
10-12-06, 22:34
me duhet nje pauze disaminuteshe (edhepse nuk i interesoi askujt ky paralajmerim) :smile: :biggrin:

Veq mos na humb krejt :biggrin: :tongue:

Virti
10-12-06, 22:39
kishte rene mjegulla, shpetova nga kallukangja! :tongue:

vjeshta
10-12-06, 22:42
kishte rene mjegulla, shpetova nga kallukangja! :tongue:

Me shpetove edhe mu ,pa te shkru tek kontakti i humbur ! :biggrin: :tongue:

Virti
10-12-06, 22:44
Me shpetove edhe mu ,pa te shkru tek kontakti i humbur ! :biggrin: :tongue:
nuk dihet... ndoshta kallukangja me kishte ēua ne fund te botes...:biggrin:

vjeshta
10-12-06, 22:50
nuk dihet... ndoshta kallukangja me kishte ēua ne fund te botes...:biggrin:

Mos u frigo ,se ta kemi qite grepin ......:biggrin: :tongue:

Virti
10-12-06, 22:55
zakonisht gjindem ne ujera te kethjelleta... :tongue: :biggrin:

Paradox_13
10-12-06, 22:58
Mos me kerkoni te kontakti i humbur,po iku per 5 minuta ta shuk gjeneratorin se me erdhi rryma...
Vi une vi...

vjeshta
10-12-06, 23:02
zakonisht gjindem ne ujera te kethjelleta... :tongue: :biggrin:

Edhe grepi gjindet zakonisht aty ......:biggrin: :tongue:

Virti
10-12-06, 23:05
paska gjase... :tongue:

Sy_kaltra
10-12-06, 23:07
Mos me kerkoni te kontakti i humbur,po iku per 5 minuta ta shuk gjeneratorin se me erdhi rryma...
Vi une vi...

mos u vono se te shpalli te humbur :rolleyes: ehhehee

Luana
10-12-06, 23:08
Mua nuk me duhet pauz se mjaft kam pauzu deri sot :tongue:

Virti
11-12-06, 16:49
time out, please! :biggrin:

Sy_kaltra
11-12-06, 18:22
Pak pauz se e teprova per sot :rolleyes:

vjeshta
11-12-06, 19:13
Time out please ,deri neser :biggrin: :tongue:

Virti
11-12-06, 19:15
kete isha duke e menduar edhe une per vete...!

vjeshta
11-12-06, 19:16
kete isha duke e menduar edhe une per vete...!

Interesant !!!

Virti
11-12-06, 19:22
ashtu eshte valla!
pra... pauze per sonte.
naten e mire te gjitheve!!!

Paradox_13
11-12-06, 22:50
Po me duket me e arsyshme qe te kerkoj pauz per sonte sepse ashtu keshtu tash do te me detyroj
KEK-u qe te pauzoj.....

Virti
12-12-06, 19:34
pauza eshte e mire! :tongue:

Virti
12-12-06, 22:24
time out! :tongue:

selvija
12-12-06, 22:27
ika se xhini don me shti ne llamp....:rolleyes: :biggrin:

Sy_kaltra
12-12-06, 22:37
pauz per sonte,po e provoj llamen deri te zateti xhinin :rolleyes:

Murgesha
12-12-06, 22:40
Runu mos pauzoni shumė se po ju kap dikah meno-pauza.:tongue: :tongue: :tongue:

vjeshta
12-12-06, 22:43
Runu mos pauzoni shumė se po ju kap dikah meno-pauza.:tongue:

Ishalla jo ,se duhet qe ta shkrini gelqeren edhe sonte ...:redface: :tongue:

Manqa
12-12-06, 22:59
Ishalla jo ,se duhet qe ta shkrini gelqeren edhe sonte ...:redface: :tongue:


Hahahahahahah kaluan % minutat e juaj :rolleyes: :biggrin:

selvija
13-12-06, 15:01
10 minuta puz shkoj te provoj kepucat...:wink:

Virti
13-12-06, 15:05
10 minuta puz shkoj te provoj kepucat...:wink:
nese vonohesh shume, atehere rezulton se paskan qene ēizme :biggrin: :tongue:

Dreni30
13-12-06, 15:05
10 minuta puz shkoj te provoj kepucat...:wink:

Ani kur te vijsh me kepuce te mbathura. hahahahahahahaah

Sy_kaltra
14-12-06, 19:34
Nje pauz e gjate eshte e nevojshme :wink: mos shihni kusure :biggrin: kaloni xix ...

Virti
15-12-06, 00:06
pak pauze, mos u merzitni... :biggrin:

selvija
15-12-06, 15:03
5 minuta pauz deri sa te bej nje kaffe....

Sy_kaltra
15-12-06, 15:04
qitma edhe mi nja lema hazer kur vi ma von e pi:biggrin:

ARI_03
15-12-06, 15:07
2-3 ore pauz gjer sa te sjell punen ne binar,,, se me duket se ia paska msy teposht dicka,,,, e ju mos u brengosni,,,,se une vij perseri.......

selvija
15-12-06, 15:20
qitma edhe mi nja lema hazer kur vi ma von e pi:biggrin:ha po te pers sy kaltra pim nje edhe qajm hallet se bashku .. se diqka na kan dehur keto kaffe me doket hahahah:biggrin:

Sy_kaltra
15-12-06, 16:29
ha po te pers sy kaltra pim nje edhe qajm hallet se bashku .. se diqka na kan dehur keto kaffe me doket hahahah:biggrin:

ja mrrina, po me qa njet se kemi ahhah me qesh veq :wink:

selvija
15-12-06, 16:35
ja mrrina, po me qa njet se kemi ahhah me qesh veq :wink:ahahah qfare pe don sy kaltroshe e qesi nje edhe shikojm filgjanin hahahahah... sa llom diqka jemi bere hahahah....:biggrin:

Sy_kaltra
15-12-06, 16:37
ahahah qfare pe don sy kaltroshe e qesi nje edhe shikojm filgjanin hahahahah... sa llom diqka jemi bere hahahah....:biggrin:
ahahahaa jemi ba llom ty nga si t`trenta ti lu kile :rolleyes: ahhahahahahaaaaa..filgjan a din me kqyr nime,se llama spom kallxon kond e kom fat :biggrin: :biggrin:

selvija
15-12-06, 16:41
ahahahaa jemi ba llom ty nga si t`trenta ti lu kile :rolleyes: ahhahahahahaaaaa..filgjan a din me kqyr nime,se llama spom kallxon kond e kom fat :biggrin: :biggrin:valla llampa te kallzon mos qyshjo , po spo din ti mir me ja ferkue qyyy,, shko ferkoja aty pak si ne maje llames hahaha ...:biggrin:

Sy_kaltra
15-12-06, 16:43
valla llampa te kallzon mos qyshjo , po spo din ti mir me ja ferkue qyyy,, shko ferkoja aty pak si ne maje llames hahaha ...:biggrin:

:eek: Un jam kan ka e ferkoj kah vega,e llames moj :biggrin: mir qe me kallxove ahhahahah

selvija
15-12-06, 16:44
:eek: Un jam kan ka e ferkoj kah vega,e llames moj :biggrin: mir qe me kallxove ahhahahahqysh moj kah vega a kurr ske ferkue a aiii edhe ti hahahah mshoj qitash se ka mu tu qel...:biggrin:

Sy_kaltra
15-12-06, 16:55
qysh moj kah vega a kurr ske ferkue a aiii edhe ti hahahah mshoj qitash se ka mu tu qel...:biggrin:

kom ferku kaj here bre po jo shpesh ,,ahhahahahahhaaaaa ,, o tash se di a me plotsohet aja deshir se hanez drit osht ahahhahahahaaaaaa:biggrin: a e ferkove ti moj naj dite,a tu ka plotesu ndoj deshir a ?:tongue:

selvija
15-12-06, 17:21
kom ferku kaj here bre po jo shpesh ,,ahhahahahahhaaaaa ,, o tash se di a me plotsohet aja deshir se hanez drit osht ahahhahahahaaaaaa:biggrin: a e ferkove ti moj naj dite,a tu ka plotesu ndoj deshir a ?:tongue:E ferkova e ferkova deri sa u ba hahaha i dul timi.. veq me beni ibretttt,,, me ka timue ai dreq ,,, veq po ma plotsoj ate deshir te kah hershme hahahah veq me nje kush edhe xhini po plotsojke dije hahahah:biggrin:

Sy_kaltra
15-12-06, 17:57
E ferkova e ferkova deri sa u ba hahaha i dul timi.. veq me beni ibretttt,,, me ka timue ai dreq ,,, veq po ma plotsoj ate deshir te kah hershme hahahah veq me nje kush edhe xhini po plotsojke dije hahahah:biggrin:

:rolleyes: e kom dit se edhe xhini pa pase interes per veti, nuk ti ploteson deshirat ai dreq ....ahhahahahahaaaa

Paradox_13
15-12-06, 20:47
Po ofron ora 21, koha e erresires,keshtu qe me mire me doren time po nenshkruj kontraten per nje pauz treoreshe...
Ju pershendes njeher te gjithve..

Sy_kaltra
15-12-06, 20:49
Po ofron ora 21, koha e erresires,keshtu qe me mire me doren time po nenshkruj kontraten per nje pauz treoreshe...
Ju pershendes njeher te gjithve..

:smile: Hastret-per tre ore je ne mendjet tona :wink:

Kalo mire ,ne kete pauze...

selvija
16-12-06, 17:24
Po pauzoj njher se ma trullavi koken ne PR O Marco veq sa te nxa se thojt ne fyt kam me ti la dije,,,,,,:tongue:

Marco
16-12-06, 17:39
Po pauzoj njher se ma trullavi koken ne PR O Marco veq sa te nxa se thojt ne fyt kam me ti la dije,,,,,,:tongue:

Selvija trego drejt se sjemi ne Prishtin po jemi me nji qytet te njejt hehe edhe trego drejt se per fyti sum kap aa per vesh ki qef hehe :wink:

selvija
16-12-06, 17:42
Selvija trego drejt se sjemi ne Prishtin po jemi me nji qytet te njejt hehe edhe trego drejt se per fyti sum kap aa per vesh ki qef hehe :wink:Jam habit nga Privatet e tua 100 mi dergove o dreq.. ani de e shikon se qka pra mos me shtim me be nrvoz se veq me qetk FIST FIST edhe shkove ne boten e endrrave per disa minuta qyyyy. edhe boll ma mos me qo ASISHNE...

Marco
16-12-06, 17:53
Jam habit nga Privatet e tua 100 mi dergove o dreq.. ani de e shikon se qka pra mos me shtim me be nrvoz se veq me qetk FIST FIST edhe shkove ne boten e endrrave per disa minuta qyyyy. edhe boll ma mos me qo ASISHNE...

Selvija se kom di qe e shtyp edhe ti 112 si tjeret (po me kupton ti ),po mos shkruj mu ksi sene edhe privati i nxen 50 krejt e me kan qi i fshin se ta trullaven kryt qysh u bonen 100 ??hehe

Vazdhdo Wekend te kendeshem Marco:tongue:

Sy_kaltra
17-12-06, 12:27
Pak pauzė,pa kohe te caktuar :wink:

ARI_03
17-12-06, 12:43
Per pak pauz kam nevoj edhe une...:wink:

ARI_03
18-12-06, 14:01
Pauze 5-10 min...http://images.worldofstock.com/thumbs/PFO2011.jpg (http://www.worldofstock.com/closeups/PFO2011.php)

Sy_kaltra
18-12-06, 18:31
Jo 5 Po 10..me falni :biggrin:

e_martumja
18-12-06, 21:55
Pauze 5minuta apo 10 si kjo sy_kaltra, po shkoj me bo je dush dhe mi vesh pigjamet.ps: a po vjen naj kush mema ferku shpinden ahahha

Virti
18-12-06, 22:00
Pauze 5minuta apo 10 si kjo sy_kaltra, po shkoj me bo je dush dhe mi vesh pigjamet.ps: a po vjen naj kush mema ferku shpinden ahahha
sa e ke siperfaqen e shpindes...? :smile:

jadore
18-12-06, 22:02
... 5 min ,pauze te darkoj se vdiqa gjithe diten pa ngrene ..

selvija
22-12-06, 16:42
Ika per nje kohe pa caktuar ... shkova te darkoj hahaha se untova.....:tongue:

Sy_kaltra
24-12-06, 18:10
5 min pauz,po shkoj me ble cigare,edhe nje dashuri extra ,asi enkas per vjeshten naten e krishtlindjeve :biggrin: pe mar me te kthyme :tongue:

Virti
24-12-06, 18:17
5 min pauz,po shkoj me ble cigare,edhe nje dashuri extra ,asi enkas per vjeshten naten e krishtlindjeve :biggrin: pe mar me te kthyme :tongue:
te lutem, mos u vono me shume se 10 minuta... :tongue:

Sy_kaltra
24-12-06, 18:22
te lutem, mos u vono me shume se 10 minuta... :tongue:

jo bre ja mrrina,,po dashuri nuk gjeta :biggrin:

Virti
24-12-06, 18:27
jo bre ja mrrina,,po dashuri nuk gjeta :biggrin:
cfare cudie?! :eek:
cigare po, e dashuri fare!!! :rolleyes:

Sy_kaltra
24-12-06, 18:28
cfare cudie?! :eek:
cigare po, e dashuri fare!!! :rolleyes:

Pse a pom pret mu dashuria a :rolleyes: hiq spo quditna :smile:

Virti
24-12-06, 18:30
Pse a pom pret mu dashuria a :rolleyes: hiq spo quditna :smile:
prite ti ate se kysmet vjen... :wink:

Sy_kaltra
24-12-06, 18:34
prite ti ate se kysmet vjen... :wink:

Po po jam msu me prit hahahah po dashnin zdu me prit ma :rolleyes:

Virti
24-12-06, 18:35
Po po jam msu me prit hahahah po dashnin zdu me prit ma :rolleyes:
edhe ti si une a? :biggrin:

Sy_kaltra
24-12-06, 18:38
edhe ti si une a? :biggrin:

jaap :biggrin:

Virti
24-12-06, 18:40
jaap :biggrin:
maarr :biggrin:

Sy_kaltra
24-12-06, 18:43
maarr :biggrin:

maarr edhe meerr :biggrin: :tongue:

Virti
24-12-06, 18:45
maarr edhe meerr :biggrin: :tongue:
allish - verish :biggrin:

Sy_kaltra
24-12-06, 18:50
allish - verish :biggrin:

Bann ...:tongue:

Virti
24-12-06, 18:54
Bann ...:tongue:
baanhof :cool:

Sy_kaltra
24-12-06, 18:57
baanhof :cool:

baanhof-shtraase :biggrin: kshtu diqka i keni ju :wink:

Virti
24-12-06, 18:58
baanhof-shtraase :biggrin: kshtu diqka i keni ju :wink:
hahaa krejt rreth bahnhofave sillemi... :biggrin:

Sy_kaltra
24-12-06, 19:01
hahaa krejt rreth bahnhofave sillemi... :biggrin:

5 min pauz ne baanhof afer Rinores 4 :biggrin:

Virti
24-12-06, 19:04
5 min pauz ne baanhof afer Rinores 4 :biggrin:
ruju mos ia shtin zjarrin... :biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
24-12-06, 19:06
ruju mos ia shtin zjarrin... :biggrin: :tongue:

Ti je merakli i zjarrit dhe lun me zjarr,,ahhahahahha:tongue: :tongue:

Virti
24-12-06, 19:09
Ti je merakli i zjarrit dhe lun me zjarr,,ahhahahahha:tongue: :tongue:
hahaa a po te dukem pyroman aaaa :biggrin:

Sy_kaltra
24-12-06, 19:13
hahaa a po te dukem pyroman aaaa :biggrin:
Ncuk,,Man on Fire :biggrin: :biggrin:

Virti
24-12-06, 19:23
Ncuk,,Man on Fire :biggrin: :biggrin:
me dogji malli i zjarrit! :tongue:

Paradox_13
25-12-06, 10:27
Ika per me shume se pes minuta......

Dreni30
25-12-06, 10:31
Ika per me shume se pes minuta......

Kalofsh mire Paradox.

selvija
26-12-06, 11:29
Ika per nje kohe te pa caktuar.....shifemi dikur....

Dreni30
26-12-06, 11:33
Ika per nje kohe te pa caktuar.....shifemi dikur....

Kalofsh bukur..................

selvija
26-12-06, 11:35
Kalofsh bukur..................Gjithashtu Drenush..... dit te qet per http://dl6.glitter-graphics.net/pub/87/87416pcdzh89duw.gif (http://www.glitter-graphics.com/)ty

Dreni30
26-12-06, 11:43
Gjithashtu Drenush..... dit te qet per http://dl6.glitter-graphics.net/pub/87/87416pcdzh89duw.gif (http://www.glitter-graphics.com/)ty

Te flm. hahahahahahahaahahahahahahahahahahh edhe ti kalofsh bukur.

selvija
27-12-06, 14:46
Dola n'jher... e vi vi ma vone...

e_martumja
27-12-06, 14:59
ika pak me ngre e vi ma vone....

Paradox_13
27-12-06, 18:24
5+5...minuta pauz....

Virti
29-12-06, 00:11
pauze! :tongue:

Virti
29-12-06, 02:24
edhe nje pauze, me duhet te shkoj t'a ndeze llamen! :tongue:

ARI_03
30-12-06, 19:59
http://www.fotosearch.de/thumb/ISH/ISH108/42-15344750.jpg,,,,,,,,,,,mvaret se kurre do te ma mbyll,,,,,,,,:biggrin:

Sy_kaltra
07-01-07, 15:20
Pauzė 10 min :biggrin: vi vi

e_martumja
07-01-07, 15:21
Pauzė 10 min :biggrin: vi vi

mos u vano shume se ndoshta kemi nevoj per kardiolgen :biggrin: :biggrin:

Sy_kaltra
07-01-07, 15:48
mos u vano shume se ndoshta kemi nevoj per kardiolgen :biggrin: :biggrin:

jo moj un me alarm ne xhep rri ,si te ke nevoj veq xerr xerr un ktu jam :biggrin:

ARI_03
07-01-07, 19:55
Me leje nese mundet 20 min.... se 5 min. me duken si pak.....

Virti
08-01-07, 22:12
pauze!!! :tongue:

jEtA_1
09-01-07, 15:58
Ok flm Barbaroza per keto pak minuta qe na dhe ndoshta nuk jan shum por mjaftojn sa per ta ndezur nga nje cigare

ARI_03
24-01-07, 13:43
Pauze 5-10 min...http://images.worldofstock.com/thumbs/PFO2011.jpg (http://www.worldofstock.com/closeups/PFO2011.php)

Paradox_13
25-01-07, 10:48
Ika per me shume se 5 minuta,..ju le me shendet Dardanasit-et e mi-ja.

jEtA_1
26-01-07, 02:47
Ika per me shume se 5 minuta,..ju le me shendet Dardanasit-et e mi-ja.
Ika edhe une se me zuri mengjesi ketu....................

ARI_03
03-02-07, 16:17
http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT088/42-17109104.jpg2-3 ore pauze......

ARI_03
03-02-07, 23:20
http://www.fotosearch.de/thumb/corbis/DGT069/CB025764.jpg Pauze........ 2-3 ore.

rafet llapjani
08-02-07, 00:01
Jo ky te koka parking i mire qitash une per pesminuta pe pi nje cigare deri ne ballkon edhe po kullna nja dyher ahahahahaahah

ARI_03
13-02-07, 12:10
http://www.fotosearch.de/thumb/CSK/CSK003/ks84730.jpg 5 min...

jEtA_1
13-02-07, 17:46
Ika dhe une per momentin......do te vi me von ne mesin tuaj se me mungon shum FD

Agolli
13-02-07, 21:24
15 min pauze.......

ARI_03
13-02-07, 21:29
15 min pauze....... A nuk jan pak si shum...:biggrin: :wink:

Agolli
13-02-07, 21:52
A nuk jan pak si shum...:biggrin: :wink:

:tongue: :tongue:

ARI_03
13-02-07, 22:42
Pauzė mė shum se 5 min.

jEtA_1
15-02-07, 12:00
Morra nje pauz pak me shume se 5 minuta por nga puna e perdishme qe ta pi nje kafe nje cigare dhe nderkoh te shkruaj ne FD

ARI_03
17-02-07, 21:00
10 min.,pauzė

Pupi
17-02-07, 21:03
hahahahah, E more Ari 24 karatesh.
Sa mir qe e solle ket Temė nė fillim.
Na e bane me dije (sidomos mua, ulu pak pusho, merr frym iher).
F.L.M.

Virti
18-02-07, 00:23
pauze... sepse jam ne chat! :biggrin:

ARI_03
18-02-07, 15:01
Pauzė disa minuta,mbasi mė lajmėruan se vijn mysafir.....

selvija
18-02-07, 15:04
Dola te drekoj....

Dreni30
18-02-07, 22:20
Dola te drekoj....

E kur do te kthehesh moj.............??

Virti
18-02-07, 22:51
me duhet ta bej nje pauze, pak me te gjate se 5 min, sepse gati u alivanosa nga fjalet e embla te Domires... :biggrin:

Domira
18-02-07, 23:01
me duhet ta bej nje pauze, pak me te gjate se 5 min, sepse gati u alivanosa nga fjalet e embla te Domires... :biggrin:


Hajde po shkojm deri neser:biggrin:

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/307912/2/istockphoto_307912_time_out.jpg

Virti
22-02-07, 16:06
yes, time out! :cool:

e_martumja
22-02-07, 23:07
pauze 2x 5minuta :biggrin:

gazi-de
22-02-07, 23:10
jo une 3 min,se kame probleme me internet.....................

ARI_03
25-02-07, 01:02
2-3 x 5 min..pauzė:tongue: ...por kėndej gjindem,, veq njė cing..:wink: kėtu jam...:smile:

Agolli
25-02-07, 01:55
2-3 x 5 min..pauzė:tongue: ...por kėndej gjindem,, veq njė cing..:wink: kėtu jam...:smile:

U ty ta pifte bolla ne bark hooooooooooo.......:biggrin:

ARI_03
06-03-07, 19:08
5 min.:wink:

Virti
09-03-07, 15:08
sa mire qe egziston edhe kjo pauza... :biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
13-03-07, 18:07
Nje kaffe & cigare ....vi vi

Sy_kaltra
13-03-07, 19:40
pa paa....

e_martumja
13-03-07, 20:30
Nje pauze te gjate por do te vi ma vone !

Sy_kaltra
16-03-07, 13:15
Pauz , per nje kaffe ..

Agolli
17-03-07, 17:41
Pauz , per nje kaffe ..

Ok, se edhe uen po e pi nje kaffe
ps. nuk po rrej.........:biggrin:

e_martumja
18-03-07, 22:06
5 minuta pauze por po me vjen marre me ju tregu se ku po shkoj ahahha

Agolli
20-03-07, 21:02
Nje kaffe & cigare ....vi vi

Gjithashtu edhe une, nuk po te rrej........tacka

ARI_03
21-03-07, 12:26
5 minuta pauzė! (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=961565#post961565) -po pra veq 5...

Buqja_ch
21-03-07, 12:28
5 minuta pauzė! (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=961565#post961565) -po pra veq 5...

te uroi te kalosh mire kta 5 min...

ARI_03
21-03-07, 12:51
te uroi te kalosh mire kta 5 min...flm buqja_ch:smile:

Paradox_13
23-03-07, 09:48
Pauze per me teper se 5 minuta..
Qaste te kendeshme ju deshiroj ne vijim....

Sy_kaltra
23-03-07, 10:57
Ika nje pauze, sepse me erdhi per vizite nje mike :smile:

Agolli
23-03-07, 11:17
Ika nje pauze, sepse me erdhi per vizite nje mike :smile:

Mos harro me mi bo te fala.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif...kalo bukur...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Sy_kaltra
23-03-07, 13:58
Mos harro me mi bo te fala.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif...kalo bukur...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Flm ...por kujt po i ben tfala , a mua apo mikes ?:tongue:

rafet llapjani
23-03-07, 14:13
Flm ...por kujt po i ben tfala , a mua apo mikes ?:tongue:

O kopuki ty po te ban t"fala e sa per mikeshen vete a ka naj llavabo me ndreq mos um harro ti e din qe jom mjeshter i fort ahahahahahhahahahahhahahahahah

Sy_kaltra
23-03-07, 14:17
O kopuki ty po te ban t"fala e sa per mikeshen vete a ka naj llavabo me ndreq mos um harro ti e din qe jom mjeshter i fort ahahahahahhahahahahhahahahahah

ahhahahahhahahhahhaha llavabo me dy gypa e kisha hahahahahhahahahahhah :biggrin:

rafet llapjani
23-03-07, 14:21
ahhahahahhahahhahhaha llavabo me dy gypa e kisha hahahahahhahahahahhah :biggrin:

ahahah Kush bre po fenomen tekoka kuku me sose sikur ringla e shporeti kur nuk shymet avtomatikish ahahahahahahahahahahahahahahah

Agolli
23-03-07, 20:56
ahahah Kush bre po fenomen tekoka kuku me sose sikur ringla e shporeti kur nuk shymet avtomatikish ahahahahahahahahahahahahahahah

hahahahahahahahahahhahaha automatikisht ahahahahahahahahah tu prishte ty kryt hooo ahahah
ika edhe une, pakez pauze, vi vi........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ARI_03
25-03-07, 11:39
5 min. pauzė