PDA

View Full Version : Urime KRISHTELINDJET !


halla e madhe
24-12-05, 07:29
Te gjithe shqipetarve te fese krishtere....


PER SHUME MOT KRISHTELINDJET :!:

stubllani
24-12-05, 14:03
Pėr shumė mote Krishtlindja !

http://db.projectharmony.ru/upload/acr/pi_2004_12_24-16_27_8_1.gif

Zana_ch
26-12-05, 16:16
Pėr shumė motė KRISHTLINDJEN te gjithvė besimtarve Katolik


http://www.artiscoloris.com/cards/Wk4.jpg

DEA
26-12-05, 18:48
Per festen e Krishtelindjeve ju uroje te gjithe Shqiptareve te besimit te krishtere, lumturi, bardhesi e dashuri te perjetshme, ne veqanti kam nje pershendetje te ngrohte me rastin e kesaje feste per antaret tane te Fd-se te krishter Psikologun dhe Gentianen, kudo qe ndodheni pranoni pershendetjet e mia


DEA

Gentiana
26-12-05, 20:40
Per festen e Krishtelindjeve ju uroje te gjithe Shqiptareve te besimit te krishtere, lumturi, bardhesi e dashuri te perjetshme, ne veqanti kam nje pershendetje te ngrohte me rastin e kesaje feste per antaret tane te Fd-se te krishter Psikologun dhe Gentianen, kudo qe ndodheni pranoni pershendetjet e mia


DEA

FLM shum loqkume, vertet me gezove me ket mesazh. Te pershendes dhe te uroj nje jave te kendshme.


Gjith Besimtareve tjer te fes Krishtere ju uroj edhe nje her ket fest, dhasht Zoti e festoni edhe shum vite tjera me gjith te mirat.

Clintoni
27-12-05, 17:35
Gentiana dhe Psikologu

Per shume mot kershendellat ju uron xhaxhi Clinton cdo te mire. :wink:

Zana_ch
27-12-05, 19:17
Gentiana ,Psikologu si dhe ty Clinton.... Per shume vjet Krishtlindja ,paqja, lumturia dhe dashuria e Zotit tone Jezus qofte gjithmone me ju!!!


ju uron Zana

Clintoni
27-12-05, 19:21
Gentiana ,Psikologu si dhe ty Clinton.... Per shume vjet Krishtlindja ,paqja, lumturia dhe dashuria e Zotit tone Jezus qofte gjithmone me ju!!!


ju uron Zana

Zana_Ch faliminers shume. Po une Jezusin e cmoje si te derguarin e vertet te hyut me aftesi hyjnore. Kur ne katoliket e quajme Zot nuk do me than qe te tjeret ta keqinterpretojne mendimin tone . :wink: :wink: