PDA

View Full Version : Sa te kam xhan...


FrEsKiA
03-01-06, 16:14
Sa te kam xhan!

Te adhuroj!

Te dashuroj!

Te simpatizoj!

Nuk te urrej!

etj...

Ketu mic te nderuar mund te shprehni lirishte panguruar ate cfare ndieni apo mendoni per ate person/e! :wink:

loni19
03-01-06, 16:18
falenderoj Zotin qe na ka bashkuar...
ti je Bota ime...

vjeshta
03-01-06, 22:29
etj

loni19
03-01-06, 22:34
etjVjeshat tjera here mos e zgjat kaq shume...
se ti i perfshire gjithe...


Ti je trendafili im..

vjeshta
03-01-06, 22:38
etjVjeshat tjera here mos e zgjat kaq shume...
se ti i perfshire gjithe...


Ti je trendafili im..
Jo more ,5 te parat jo :lol:

Ti je drita e syve te mi

rafet llapjani
03-01-06, 22:44
Ty te kam patligjon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
03-01-06, 22:47
Ty te kam qoban :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
03-01-06, 22:50
Ty te kam bostan :lol: :lol: :lol:

vjeshta
03-01-06, 22:54
Ty te kam jorgovan :lol: :lol:

FrEsKiA
03-01-06, 22:58
hmmm u kenaqet, sa shume ju kam xhan :lol: :wink:

rafet llapjani
03-01-06, 23:00
Ty te kam gjyl :lol:

vjeshta
03-01-06, 23:07
Ti je rezerve :lol: :lol: hahahahahahahaa

loni19
03-01-06, 23:08
hmmm u kenaqet, sa shume ju kam xhan :lol: :wink:


flm qe e hapet temen...

Ti je per mua Lule me ngjyra te lloj-llojshme...

rafet llapjani
03-01-06, 23:08
Ty te kam lul sardani

FrEsKiA
03-01-06, 23:10
hmmm u kenaqet, sa shume ju kam xhan :lol: :wink:


flm qe e hapet temen...

Ti je per mua Lule me ngjyra te lloj-llojshme...
..vetem vazhdoni, Lumturia e te gjithe juve eshte njekohesishte e imja :wink:

Dreni30
03-01-06, 23:20
http://www.jellingkro.dk/images/runestue%20Blomster%20pigeon%20og%20roser.jpg

Ti je lulja qe zbukuron cdo vend.

Luana
03-01-06, 23:24
Dreni kjo lulja e jote paska edhe molla .. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
03-01-06, 23:28
Dreni kjo lulja e jote paska edhe molla .. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ooooo aty ka molla e lule e ckas mas del e zbukurohet. :lol: :lol:

FrEsKiA
03-01-06, 23:41
Sa shume te kam xhan, por ti a me ke xhan? :lol:

Dreni30
03-01-06, 23:43
Sa shume te kam xhan, por ti a me ke xhan? :lol:

Po moj si nuk te kam :lol: :lol:

loni19
03-01-06, 23:50
Ti je per mua dashuria e pare dhe e fundit...

FrEsKiA
05-01-06, 14:28
Sa te kam xhan...!!!

lazdrani
06-01-06, 11:48
[quote="FrEsKiA"]Sa te kam xhan...!!!Te dua Lazdran :wink:

http://img-b.fotocommunity.com/64/4647364.jpg

Zana_ch
06-01-06, 12:02
te kam xhan si kjo lule e bukur drandafili

http://www.margaretaflowers.com/forever.jpg

Dilingjia
06-01-06, 12:09
Edhe une po i thom Xhyzides XHAN,po ajo po me thot te kom KRRYLAN :lol:

FrEsKiA
06-01-06, 17:20
[quote=FrEsKiA]Sa te kam xhan...!!!Te dua Lazdran :wink:

http://img-b.fotocommunity.com/64/4647364.jpg
:shock: :P

FrEsKiA
06-02-06, 23:44
Te kam xhan motrushja ime! :lol: :wink:

spirl_girls
06-02-06, 23:46
Te kam xhan motrushja ime! :lol: :wink:

Edhe une ty te kam shpirt... :wink:

rafet llapjani
06-02-06, 23:58
Edhe une ju dy jave ju kam motrushe........... :P

FrEsKiA
06-02-06, 23:58
te kam vllavush! :P :lol:

spirl_girls
06-02-06, 23:59
Edhe une ju dy jave ju kam motrushe........... :P

Do te shkruj ne akull e te kthej prej diellit.... :P

rafet llapjani
07-02-06, 00:00
Mos shkruaj ne akull skrop se mos poe shkrin djelli :P

spirl_girls
07-02-06, 00:05
Mos shkruaj ne akull skrop se mos poe shkrin djelli :P

Per ate mendova Murriz o dreqq... :P

rafet llapjani
07-02-06, 00:10
Flm skrop a qashtu mendon ne akull ti shkrujsh fjalt e mija e mi kthye kah djelli....... :shock:

spirl_girls
07-02-06, 00:14
Flm skrop a qashtu mendon ne akull ti shkrujsh fjalt e mija e mi kthye kah djelli....... :shock:

Jo nuk mendova ashtu asesi...por ishte qellimi nga fjalet qe ti kishe shkru...se me na pas motrushe na persh najhere sna haron aq shpejt jo.

rafet llapjani
07-02-06, 00:17
Pse bre skrop kur te harrova ...une e kuptova plotsish qe per ket qellim shenove per ate te thash qe mos e ktheh nga djelli se shkrihet por prap po ju thom qe jukom motrushe e ti kthehe kah te dush :P

spirl_girls
07-02-06, 00:19
Pse bre skrop kur te harrova ...une e kuptova plotsish qe per ket qellim shenove per ate te thash qe mos e ktheh nga djelli se shkrihet por prap po ju thom qe jukom motrushe e ti kthehe kah te dush :P

ani ne daq me ki ndaq jo me zor te ngrehi une te me kesh motrushe mos ta nin...po kisha fjalen sop vjen me na vizitu more hiqq me na pas motrushe vjen si vellau te bijat kajhere ihaaaaaa

rafet llapjani
07-02-06, 00:39
Kysmet motrushe dotju vizitoj edhe ne te pan dotju marr :P :lol: :lol:

Lona
08-02-06, 09:42
Sa ju kam xhan, juve te forumit dardan...

FrEsKiA
08-02-06, 09:54
Sa shume tekam xhan, moj kulumrija e dades! :D

Tomori
08-02-06, 10:02
Sa shume te kam xhan, por ti a me ke xhan? :lol:
Po si jo moj zemrushja Tomorit...xhan te kam e shpirte moj loqki jem
:wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FrEsKiA
08-02-06, 10:04
Te kam Yll bote Tomori, por mos beso! :lol: :lol:

Tomori
08-02-06, 10:09
Te kam Yll bote Tomori, por mos beso! :lol: :lol:
Ska rendesi a te besoje...rendesi ka qe kryesorja shprehesh keshtu ndaj Tomorit...e masandej tue pa tue ba kadal-kadales :lol:

Lona
13-02-06, 15:05
Sa te kam xhan shpirti Im..

Dilingjia
13-02-06, 15:34
Sa te kam xhan shpirti Im..

kujna i the qishtu mue aaaaa? :roll: :shock: :shock: :shock:

Dimri
13-02-06, 17:16
Sa te kam xhan shpirti Im..

kujna i the qishtu mue aaaaa? :roll: :shock: :shock: :shock:


Ahahhaha jo mua delingji po me thot.

ninnela
13-02-06, 17:57
Sa te dua as vet se di por eja e tregom ti :lol: :wink:

Tomori
15-02-06, 00:37
Sa te dua as vet se di por eja e tregom ti :lol: :wink:
erdha moj xhan :lol: :lol: :lol:

Lona
15-02-06, 10:53
Sa te dua as vet se di por eja e tregom ti :lol: :wink:
erdha moj xhan :lol: :lol: :lol:

A i tregove Tomor Ninneles,,,, tani tregom edhe mua po ste vjen merzi.. :lol: :lol:

Domira
15-02-06, 10:55
Te kam xhan e ti me mbaj prane :D

Tomori
15-02-06, 11:26
A i tregove Tomor Ninneles,,,, tani tregom edhe mua po ste vjen merzi.. :lol: :lol:
hahahaha moj Lona me ke shti te qeshi... :lol: :lol:

FrEsKiA
15-02-06, 11:50
Ah, sa shume te kam xhan! :lol:

Tomori
15-02-06, 11:54
Ah, sa shume te kam xhan! :lol:
Kjo nuk diskutohet e di se me ke xhan! :lol: :lol: :lol:

FrEsKiA
15-02-06, 11:55
Shume mire qe po e kupton, se perndryshe do te me detyroje te hargjoja me shume energji! :lol:

Tomori
15-02-06, 11:57
Shume mire qe po e kupton, se perndryshe do te me detyroje te hargjoja me shume energji! :lol:
hahahaha ruaje energjine per fiskulture... :lol: :lol: :lol:

Dreni30
15-02-06, 12:06
Te kam Xhanushe. :lol: :lol:

Agroni22
19-03-06, 00:08
sa te kom xhan o shpirti im

ninnela
22-03-06, 19:26
Te kam xhan te kam shpirt :tongue:

Reana
22-03-06, 21:17
Sa HIQ, nuk te kam xhan, qy...:tongue:

Dilingjia
23-03-06, 08:39
Sa HIQ, nuk te kam xhan, qy...:tongue:
e di,e di:biggrin:

Virti
08-12-06, 00:12
ev ev :biggrin:

Sy_kaltra
10-12-06, 20:17
se te kam dhurat,prandaj te dua pa mas :rolleyes:

Virti
02-01-07, 20:01
... shume!

ninnela
07-01-07, 00:01
Sa te kam shpirt

sa te ndjej

sa te deshiroj

e askujt si tregoj

Virti
03-03-07, 23:27
sa... :cool:

falma_lotin
04-03-07, 00:27
Sa mendoj qe te kam humb, Nuk vonohet e me vjen loti yt.

Virti
09-03-07, 17:34
sa lehte per t'a thene... :tongue:

selvija
09-03-07, 21:46
Sa me je i paster si loti...

Buqja_ch
18-03-07, 21:13
Sa mendoj qe te kam humb, Nuk vonohet e me vjen loti yt.
e vrtet ....

Sy_kaltra
19-03-07, 00:18
Zoti e rujt prej te keqes ,se e kom valla xhan e shanush :biggrin:

ninnela
19-03-07, 15:19
Sa te kam loqk as vet sjam kah e di

Virti
19-03-07, 15:33
sa te kam... me cka matet xhanizmi??? http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/p035.gif

selvija
22-03-07, 23:23
Sa te kam..dhe vizatova me karminin tim..
http://zangygraphics.com/heart/9.jpg

ARI_03
23-03-07, 12:45
"Sa tė kam xhan".

rafet llapjani
23-03-07, 14:15
Sa te kam loqk as vet sjam kah e di


E kur se din ti kush hamamin e hyres duhet me dit u kupe krejt oj apang vizllore po qysh nuk mete kurr pa hjeka ahahahaahahahahahahahaahhaha

Agolli
23-03-07, 21:41
sa te kam... me cka matet xhanizmi??? http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/p035.gif

hahahahahahah mshefu ti mshefu........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ninnela
24-03-07, 16:48
Sa te kam xhan

Sa te dashuroj

Sa me ben zemren te rrah

Sa her qe tek ty mendoj

Virti
29-03-07, 16:56
hahahahahahah mshefu ti mshefu........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/p035.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
01-05-07, 21:28
Sa te ndjejė ...!!!!

gazi-de
01-05-07, 21:32
oooo po po.................

selvija
01-05-07, 21:44
Sa te kammmhttp://www.forumivirtual.com/images/smilies/1_em53.gifhttp://www.forumivirtual.com/images/smilies/1_em53.gif

Dreni30
01-05-07, 21:47
Sa te kam zemer
e te kam xhan,
se te dua shume
per gjithe te kam.

Sy_kaltra
01-05-07, 21:48
Drite te syrit ..

gazi-de
01-05-07, 21:50
Te kame xhan.....hahhahahahhahahahahhahahhahahahhahah

selvija
01-05-07, 21:52
Sa te kam yll
qe me rrezon
kete nate
sa te kam hane
qe me ndriqonhttp://www.forumivirtual.com/images/smilies/dua.gif

Dreni30
01-05-07, 21:55
Te kam si hane
qe naten shendrit
me ngroh gjithe
ne kete nate te ftoft
edhe dhomen time
ti me rreze ma ngroh.

selvija
01-05-07, 22:00
Te kam si nje fluturan..http://www.forumivirtual.com/mysmiliesvb/mysmilie_223.gif
qe shpesh me vjen e me degjon
ato fjal te embla qe mi mban
dhe nje perkdhelej te let ma dergonhttp://www.forumivirtual.com/images/approx/misc/Single.gif

selvija
01-05-07, 22:03
http://www.forumivirtual.com/mysmiliesvb/mysmilie_223.gif

http://www.forumivirtual.com/mysmiliesvb/mysmilie_223.gif Te kam http://www.forumivirtual.com/mysmiliesvb/mysmilie_223.gifhttp://www.forumivirtual.com/mysmiliesvb/mysmilie_223.gif

Dreni30
01-05-07, 22:05
Te kam si lule qe ka ngjyre shume
qe ne cdo mengjes me mbush arome
te kam freski qe me sjelle ne kete dhome

selvija
01-05-07, 22:10
Sa te kam Princc
dhe une Princessa jote
me lule te bukura
dhe kajranfila te ujitur
per qdo mengjes
aroma e tyre nuk ne len te qet

Sa te kam xhan
sa te kam loqkaman..http://www.forumivirtual.com/images/smilies/dua.gif

Dreni30
01-05-07, 22:17
Te kam Princeshe
me te bukuren ne nahi
zemra ime po rreh per ty.
te kam zgjedh me te bukuren
me te lumturen
te kam xhan e te kam per jete
Si princeshe gjithe ke me mbet.

selvija
01-05-07, 22:21
Ti me ke gjet
ate qe meriton
edhe bukurija ime te mban
do lulzoj edhe me shum per qdo dit
nga fjalet e tua te embla me mbajn perdithttp://www.forumivirtual.com/images/smilies/1_em53.gif

Dreni30
06-05-07, 22:27
Ti me ke gjet
ate qe meriton
edhe bukurija ime te mban
do lulzoj edhe me shum per qdo dit
nga fjalet e tua te embla me mbajn perdithttp://www.forumivirtual.com/images/smilies/1_em53.gif

Keto fjale dua te mbajne per dite,
kah te shkojsh e te vish,
kete mire duhet ta dish
te kam xhane e Princeshe
te kam me te miren ty
Princi te don vetem ty.

Agolli
07-05-07, 00:26
Sa te kam xhan, dhe per ty mendoi
nuk mundesh me paramendu
dhe besoj se e ke veshtir me kuptu
se une ty nuk te du http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

SoKoLi-i-Maleve
07-05-07, 04:03
Sa te kam xhan, dhe per ty mendoi
nuk mundesh me paramendu
dhe besoj se e ke veshtir me kuptu
se une ty nuk te du http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Kur sdon vehten,smund do kend
sjellesh kot prej vendi ne vend
nderhyn te feja me budallaqe
sdin ca shkruan,bohesh helaqe.

Agolli
07-05-07, 05:44
Kur sdon vehten,smund do kend
sjellesh kot prej vendi ne vend
nderhyn te feja me budallaqe
sdin ca shkruan,bohesh helaqe.

Ti je ajo hija e se pavertetes
Mshefesh neper xhunglla, duke lyp strehim
Ketu me ke o vesvese shekullore!
Eja me sjelle dicka konkrete,
nga ajo mendja jote, (nese ke dicka ne te)? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Kerkoj shpjegime logjike, jo perralla e dokrra!

Paradox_13
07-05-07, 08:03
Se te kam xhan,...ihaaaa,.. moti te kam than......

selvija
09-05-07, 22:08
Sa te kam gjannnn..moti te kam tregu...dhe ato fjal te embla s'ban mi harru..

Buqja_ch
10-05-07, 12:49
E din ..po spo e pranon

Virti
10-05-07, 16:56
eee per "xhan"... duhet menduar mire e mire... :tongue:

Buqja_ch
12-05-07, 10:01
Se te kam xhan,...ihaaaa,.. moti te kam than......

Ndoshta ... por me thuj edhe ni here hahahhah

vjeshta
19-05-07, 04:20
Sonte e kuptova se qka dmth. xhan hahahaaaaaaaaaaa

Buqja_ch
19-05-07, 19:34
Sa te adhuroj une vete ta thash

Giovanni
20-05-07, 04:12
Sonte po me mungon shume o xhan.

Sy_kaltra
27-12-07, 16:13
Ne mendje .

Gjumashja
27-12-07, 16:27
sa kam me fjet xhan sonte.....:biggrin:

Virti
27-12-07, 16:55
... aq sa me ke ti mua! :tongue: :cool:

gazi-de
27-12-07, 17:03
Te kisha po!!............:rolleyes:

ninnela
27-12-07, 18:43
Sa te kam engjull

Sa te kam shpirt ......

selvija
27-12-07, 23:00
As vet spo e di se qka te kam,,,:confused:

Sy_kaltra
04-01-08, 19:33
Se te kam zhele :smile:

Virti
16-01-08, 10:37
sa de...? :biggrin:

Sy_kaltra
18-01-08, 19:38
Syn .

Dardan Kastrati
18-01-08, 19:48
Drite dhe hene . . . . .

Sy_kaltra
18-01-08, 19:49
Shok te mire .

Dardan Kastrati
18-01-08, 19:53
Trandafil me ere . . .

Sy_kaltra
18-01-08, 19:55
Bilbil ne deg :P

Cia-Ferizaj
19-01-08, 16:01
100 m2 tkam xhan ..........

Buqja_ch
31-01-08, 17:48
qikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq q.,

LuLjaa
31-01-08, 17:59
kukuu Buqja e ēka qikaq hahaha

Te kam llokume ..........

Buqja_ch
31-01-08, 18:01
kukuu Buqja e ēka qikaq hahaha

Te kam llokume ..........


I tregova de sa e kam xhan ... .........Lule te kam Luleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Dardan Kastrati
31-01-08, 18:02
Dredheza ime . . . .

LuLjaa
31-01-08, 18:06
I tregova de sa e kam xhan ... .........Lule te kam Luleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Buqja te kam... Qershiii

Albonita
31-01-08, 19:20
Yll i pa shuar ......

gazi-de
21-02-08, 21:03
E po po...............................:rolleyes:

LuLjaa
22-02-08, 02:49
... Te kam si Bakllav .... :tongue:

LaCoStA
22-02-08, 02:55
...... Te kam si Sherbet ......

LuLjaa
22-02-08, 03:06
Sherbeti e ban t'omel Bakllaven veē hahaha

Te kam sii sheqer pare uhuu

LaCoStA
22-02-08, 03:15
Sherbeti e ban t'omel Bakllaven veē hahaha

Te kam sii sheqer pare uhuu
Po per qata thash de hahaha

Te kam si http://bp0.blogger.com/_XFyLIDijoRU/RhVR2nRD3pI/AAAAAAAAAA0/Wj9FLqJ1UdA/s320/bonbon.gif

LuLjaa
22-02-08, 03:20
Te kam siiii....

http://www.cffa.org/img/img_exporters/frutas/manzana.gif

LaCoStA
22-02-08, 03:28
Te kam si .......
http://www.lipbalmtubes.com/images/P/asian-pear.jpg

LuLjaa
22-02-08, 03:51
Te kam ...

http://www.cffa.org/img/img_exporters/frutas/uvas.gif

LaCoStA
22-02-08, 04:09
Te kam ...

http://www.fruechteadam.de/img/Kirschen.jpg

Dreni30
22-02-08, 08:30
Ju me larte i paskeni mbledh frutat, hahahahaah

Dreni30
22-02-08, 08:34
Ty je lule shume e bukur
Arome te kendshme po i jep natyres.
Dhe me ngjyra po e zbukuron.
Me jep freski qe nga mengjesi,
Diten te lumtur po ma bene.

Paradox_13
22-02-08, 11:59
Jemi grindur,jemi "vrare",
Kemi pak kohe qe s’jemi pare.
Ti je qumesht e une fare,
ti qytetare une katunar
kos I tharte perhere ka dale,
Prape se prape malli,
Ty dhe mua do na marre. :biggrin:

selvija
22-02-08, 14:34
Qeky kos me doket se imi ashte,,se mu pat nxon i tharbet...kogja ta paska kajte,,,:wink:

Tomori
22-02-08, 15:08
As vet spo e di se qka te kam,,,:confused:

Ty te kam yll ,te kam shpirt
Te kam xhan xhan,
Ti je e imja,
I joti un jam, jam. ... Selvije

selvija
22-02-08, 23:17
J –u mė pyetni se kėnd e dua?
U – sa pytje e lehtė pėr mua!
V – etėm shkronjat e para lexoni
E – pastaj do ta kuptoni.
Kurr nuk e kisha besu
Qė ket ma bėn ti mu
Por fati ėshtė i till
Duhet me mendu mirė.
Ishte ėnder e bukur
Kėtė natė qė e ėnderrova
Neser nė mengjez
E vetmuar u zjgova..
http://www.zwani.com/graphics/i_miss_you/images/56.gif

Virti
17-03-08, 16:04
:wink: :smile:

LuLjaa
17-03-08, 17:24
oH sa te kam rrushe ... Arkza

Arkza
17-03-08, 17:35
Oh sa te kam ty Lajthi....................:biggrin:

Oqeani
17-03-08, 17:37
J –u mė pyetni se kėnd e dua?
U – sa pytje e lehtė pėr mua!
V – etėm shkronjat e para lexoni
E – pastaj do ta kuptoni.
Kurr nuk e kisha besu
Qė ket ma bėn ti mu
Por fati ėshtė i till
Duhet me mendu mirė.
Ishte ėnder e bukur
Kėtė natė qė e ėnderrova
Neser nė mengjez
E vetmuar u zjgova..
http://www.zwani.com/graphics/i_miss_you/images/56.gif
Eja te fshi lotin ... ;)

LuLjaa
17-03-08, 17:46
Oh sa te kam ty Lajthi....................:biggrin:

... Akullore :biggrin:

Arkza
17-03-08, 18:27
... Akullore :biggrin:............ Kapuqinoooooooooo Pizzzzzzzzzzzzzzzz........... hahahahahahahahhahaha :biggrin:

LuLjaa
17-03-08, 18:31
............ Kapuqinoooooooooo Pizzzzzzzzzzzzzzzz........... hahahahahahahahhahaha :biggrin:

Hamburger ama pa sallat hiq hahahahahahahaha :D

Arkza
17-03-08, 18:33
Hamburger ama pa sallat hiq hahahahahahahaha :DHhahahahahahhaha ani kur te dalim ne pr une Piz e ti Hamburger.. hahahhaha a ketu je a !

LuLjaa
17-03-08, 18:36
Po moj ketu jam, ama ka ni here pom bjen mu larg hahaa

... Te kam shoqe per marak ..

Arkza
17-03-08, 18:38
Po moj ketu jam, ama ka ni here pom bjen mu larg hahaa

... Te kam shoqe per marak ..Te Kam si Motre per qef ..............:biggrin:
Ok se edhe pak une ika e mos kaj ti se vi neser apet .................:wink:

LuLjaa
17-03-08, 18:49
Te kam llokume, ok ik se edhe vet po iku, jo s'kam pse me kajt shyqyr mire je qaq.com :D

Gjumashja
17-03-08, 20:17
te kam shpirt te kam xhan... ka me te lene sonte pa jorgan...:biggrin: ..:tongue: ..

Diana007
17-03-08, 20:54
:biggrin: Uh kret paskem harru se te kam xhan :tongue:

LaCoStA
18-03-08, 10:37
te kam shpirt te kam xhan... ka me te lene sonte pa jorgan...:biggrin: ..:tongue: ..
E ke shpirt dhe e ke gjan , por te lutem mos e le pa jorgan hahaha . (Se ftofet tani si une)

Virti
18-03-08, 16:58
shume !

gazi-de
18-03-08, 18:28
Jo po,po....:rolleyes: ...................:smile:

emine
18-03-08, 18:29
sa te kam xhan,te hifte mini ner jorgan,ty bafte nusja si certan ..xhan more xhan shume buken pe han:p

Buqja_ch
06-07-08, 07:58
http://de.youtube.com/watch?v=5tXIIG-Kp3k

Xhan ...

LuLjaa
07-09-08, 00:45
........ motrush, loqkum Buqee

lyra2
07-09-08, 00:58
:eek: :smile:

lovely
07-09-08, 01:02
:eek: :smile:


edhe une ty :P:D:)

lyra2
07-09-08, 01:03
edhe une ty :P:D:)
:smile: :wink:

LuLjaa
07-09-08, 01:05
lyra s'di pse um dokesh ti sikur me pas vlla sherri :D ne shkrim ashtu te njejt jeni gatii haha

lovely
21-09-08, 01:26
shumė shumė...................:smile:

teutaA
21-09-08, 05:48
per kon po bahet fjal ???

lovely
21-09-08, 09:14
per kon po bahet fjal ???

per qato qe e ke xhan de :rolleyes: :smile:

uliksi31
21-09-08, 09:20
per qato qe e ke xhan de :rolleyes: :smile:

Ani de, spo din cika per ken me u percaktue por jepi ndonje ide.

lovely
21-09-08, 09:30
Ani de, spo din cika per ken me u percaktue por jepi ndonje ide.

qe nje shembull;

Uliks, te kam xhan :smile:

deti_om :-)
21-09-08, 09:48
per kon po bahet fjal ???

per mu jo,nuk besoj :rolleyes: !!!!!

Buqja_ch
21-09-08, 12:47
Sa te duaa prap té shkruva sot ,,qdo her je i émbel per shpirtin tim

teutaA
21-09-08, 20:00
per qato qe e ke xhan de :rolleyes: :smile:

po qka eshte xhan shpjegoma pak se po i them kuj gabim :smile: krejt po me tingellon si e vjedhne kjo fjal:smile:

teutaA
21-09-08, 20:00
qe nje shembull;

Uliks, te kam xhan :smile:

qyqy uliksi koka xhan aa:smile:

schütze
21-09-08, 20:06
po qka eshte xhan shpjegoma pak se po i them kuj gabim :smile: krejt po me tingellon si e vjedhne kjo fjal:smile:

vete gjyste vulaj e din ajo si e knon ne keng kit far gjanin hahah

lovely
22-09-08, 09:33
po qka eshte xhan shpjegoma pak se po i them kuj gabim :smile: krejt po me tingellon si e vjedhne kjo fjal:smile:


ooo xhan e ki qat insan qe e don... psh, une ty te kam xhan :smile:

uliksi31
22-09-08, 09:47
qyqy uliksi koka xhan aa:smile:

Po pra ko ke kojshi e ke edhe xhan.:biggrin:

Jana
22-09-08, 12:04
Te kam gjan.....ti e din....

teutaA
22-09-08, 17:07
ooo xhan e ki qat insan qe e don... psh, une ty te kam xhan :smile:

aha e ateher nuk pasna xhan askend:smile:

selvija
22-09-08, 20:30
Gjithqka te kam,,,:wink:

http://uk.youtube.com/watch?v=2qrZhBWjj4c

Trina_1
27-01-09, 17:47
Ti je buzeqeshja ime ...

Virti
27-01-09, 22:43
ufff...

shfletuesi_
27-01-09, 23:18
diqka tjeter..

emine
27-01-09, 23:18
te kam pas tregu nje her,,,,njet ma mi luje buzte se kam:biggrin:

gazi-de
27-01-09, 23:40
Nuk po di:rolleyes:

LuLjaa
27-01-09, 23:46
Sa shume te kam xhan, por ti a me ke xhan? :lol:

.. ivv, ivvv FrEsKiA me ni far vakti jemi pas knaq e hajt :frown:
ku mete tash kush se din,, por ishalla je shnosh ku do qe je :smile:

PeJ0N
01-02-09, 19:49
Ame rejt ajo http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

shfletuesi_
01-02-09, 21:47
Nuk dalin ngjyra te lapsit per tet treguar se sa te kam.......

Buqja_ch
14-02-09, 01:49
.. te tregoi ni dite ..... !!!!!

lovely
15-02-09, 14:18
oo vallahin po zemer t kom

ShEjToNkA
15-02-09, 14:20
oo vallahin po zemer t kom

Flm se edhe une tė kam loqkė :biggrin:

lovely
15-02-09, 14:21
Flm se edhe une tė kam loqkė :biggrin:

oooo shpiertė e kom :biggrin:

ShEjToNkA
15-02-09, 14:22
oooo shpiertė e kom :biggrin:

O zemruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuushsh:biggrin:

lovely
15-02-09, 14:25
O zemruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuushsh:biggrin:

oooohhh sa shumee e duuuuu breeee :biggrin:

ShEjToNkA
15-02-09, 14:29
oooohhh sa shumee e duuuuu breeee :biggrin:

Edhe unė boll vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:

lovely
15-02-09, 14:37
Edhe unė boll vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:

une ma shume tybe :biggrin:

Jana
23-02-09, 14:39
....shuuuuuuuuuuum....

Idila
23-02-09, 20:42
Tė kam trėndafil qė secilėn ditė mė ushqen me aromėn tėnde magjike. :biggrin:

Jana
28-02-09, 03:28
...paaaak.....

realisti64
28-02-09, 03:35
jo edhe fort pak se aa-jen fort e paske zgjat ;)

Jana
28-02-09, 03:42
...ncuk.....

shfletuesi_
28-02-09, 10:39
....Sikur ta dije sa... di niseshe kemb per deri tek une...

Jana
28-02-09, 13:12
...Ti e din..........

Albonita
30-04-09, 20:59
.................Engjull Mbrojtes.

Jana
06-05-09, 11:04
....nuk di me llogarit mir se te kisha tregu....

aLbaChiCk
06-05-09, 20:25
Sa me ke ti mua aq te kam edhe un ty mein schatz hiq ma pak as me shume :biggrin:

Rozafa
06-05-09, 21:34
Sa te kam xhan embelsireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Idila
06-05-09, 21:36
Tė kam lule borziloku me erė, qė shėndrit nė pranverė.

Jana
07-05-09, 12:55
....ti e din...t.d.sh....tyyyy

SANTANA-29
07-05-09, 12:58
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/teduashume3.gif

Idila
07-05-09, 19:55
Hic fare...!

Jana
16-05-09, 23:04
....shuuum...

Buqja_ch
24-03-11, 21:25
... e dine vetem Ti

.

AliSia
24-03-11, 21:26
.........shume e shume shumeeeeeeeeeee:smile:

Hajra
24-03-11, 21:30
.....e din ti,

Kaqanikasja
28-03-13, 13:34
Sa deeeeeeeeeeeeee

emine
28-03-13, 14:07
Te ka lali xhan,te ka lali shpirt,,,,:tongue:

Kalimero
28-03-13, 15:30
Te ka lali xhan,te ka lali shpirt,,,,:tongue:

te ka lali zemOOOOOOr :biggrin:

Dardanesha
28-03-13, 15:39
te ka lali zemOOOOOOr :biggrin:

Ooooo sa shume te duuuuuuuuuuuuuu :biggrin:

Virti
28-03-13, 16:14
hic! :cool:

emine
29-03-13, 11:53
hic! :cool:
menemadhi:cool:

emine
29-03-13, 11:54
te ka lali zemOOOOOOr :biggrin:
kangen pe di po spo mdel zani,,,,

Virti
31-03-13, 20:20
menemadhi:cool:

:cool:

tipi engjellor
31-03-13, 21:19
....veq une e di..............se po ta kuptoje ti ....

Kaqanikasja
10-04-13, 14:06
:smile: