PDA

View Full Version : Kontakti i humbur!!!


Faqet : [1] 2

lazdrani
20-04-06, 23:30
Malli per personat qe keni humbure kontaktin.Cka mendoni ti paraqesim ne faqet e FD.

Per mua me ka marre malli per disa shoke dhe shoqe te FD:

Honesty,RRUSHI,Mafiozi,Armani,Blusky,Shejtonak,Mic koja,Jehona,Barbaroza,Anna,Hana,Vera,Floriani
,Caki,Cool-Boy,Zana dhe shume te tjere...


Po juve???

doGzona
21-04-06, 00:17
Pershendetje

Lazdrani , edhe mua me ka marre malli per Shejtonken, por pasi qe nuk po i merre
malli ata/ato per ne, qe te bejme ne?

yllka
29-04-06, 17:29
Lazdran ke plotesisht te drejte edhe pse koheve te fundit kam qene shume e zene Dardanin nuk do ta harroje kurre .Prezenca e juaj bene Forumin edhe me te bukure prandaj shkruja ,shkruaj ......shkruaj te lutem me shpeshe:wink:Yllka jote

vendasi
29-04-06, 18:56
valla mu ka mrre malli per te gjithe qe i nohe ketu por kisha me vequ Dogzonen,Turistin,Sy_Kaltren,Murgeshen,Ninellen et etj
Poashtu pershendes Lazdranin per temen.
Vendasi

kuzhinjeri
29-04-06, 19:58
Me ka marr malli per personat qe jan larguar me pa deshir ose me ndonje gabim te vogel e sidomos ata qe jan Blloku nga moderatoret,administratore.

Kerkoj nga stafi amnesti per te gjith personat qe jan blloku tu hjeket blloku?
me s shumti me ka marr malli per Tomorin?Moderatorin e temes Pa cenzur...

Kodra
29-04-06, 20:27
Malli per personat qe keni humbure kontaktin.Cka mendoni ti paraqesim ne faqet e FD.

Per mua me ka marre malli per disa shoke dhe shoqe te FD:

Honesty,RRUSHI,Mafiozi,Armani,Blusky,Shejtonak,Mic koja,Jehona,Barbaroza,Anna,Hana,Vera,Floriani
,Caki,Cool-Boy,Zana dhe shume te tjere...


Po juve???


**********
**********
**********

Lazdrani i nderuar,
tė pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe tė pėrgėzoj pėr njė temė e cila gjithmonė do tė jetė aktuale dhe ndihmėse .

Kjo temė ndoshta do ta kishte vendin e ngjitėsit,sepse pėr mendjen time,ėshtė me tė vėrtet temė serioze dhe shumė ndihmėse !!.

Edhe unė,kėrkoj vajzėn e quajtur Blerta,jeton dhe studion nė München.Nėna e saj jeton nė qytetin Essen.
Blerta e nderuar,nėse lexon kėtė shkrim,ndoshta tė kujtohet fluturimi nga Prishtina pėr nė Düsseldorf,ku Ju dhe nėna me vajzėn e vogėl,keni qenė tė ulura nė tė njėjtin rend ulės.Biseda e cila ėshtė zhvilluar nga Ju,ka lėnė pėrshtypje tė madhe te nėna e vajzės sė vogėl,por tollovia e cila ishte atė natė nė Aeroportin e Düsseldorfit,bėri qė ju tė humbni kontaktin.Mos ta harroj pa e pėrmendur edhe barin(ilaqin) pėr buzė,me tė cilin janė shėruar buzėt !!!.

Me shpresė se ky shkrim do tė bėjė shumė pėr takimin e sėrishėm me nėnėn dhe vajzėn e vogėl tė pėrshėndet


Kodra

Murgesha
30-04-06, 00:06
valla mu ka mrre malli per te gjithe qe i nohe ketu por kisha me vequ Dogzonen,Turistin,Sy_Kaltren,Murgeshen,Ninellen et etj
Poashtu pershendes Lazdranin per temen.
Vendasi

Vendas tė falėnderoj shumė pėr mallin qė ndjen pėr pranin time nė forum.
Unė shpesh jam ksajde, por ditėve tė fundit ėshtė ka mė mungon me tė madhe koha.
Turisti gjindet nė pushime, ndėrsa pėr tė tjerėt se kam as idenė mė tė vogėl se ku gjinden dhe pse nuk lajmėrohen nė Dardani.

Lazdran me tė vėrtetė keni hapė njė temė shumė domethėnėse.
Atė ēka e ka bashkuar Dardania nuk ka forcė qė ta ndajė.

Me shpresė se tė gjithė ata qė po mungojnė pėr momentin janė shėndoshė e mirė e do tė ndėgjohemi edhe me ata po e pėrfundoj shkrimin tim.

Ju dua tė gjithėve!

Murgesha.

Gentiani
30-04-06, 01:46
Pėr ata qė kanė humbur dhe nuk shkruajnė, po e vendos kontakt adresėn ku munden tė takohen pėrsėri: www.dardania.de (http://www.dardania.de)

Pėr shėnimin e adresės, nė vend tė bllokut ju nevojitet vullneti i mirė e nė vend tė lapsit koha e lirė me mė tė mirėn dėshirė, pėr tė shkruajtur si mė parė.

Pa kėto dyjat, nuk munden tė gjinden as nė adresat personale tė tyre :tongue:

Gentiana
30-04-06, 14:12
vertet jan disa persona qe me mungojn si ne forum ashtu bisedat me ta ne MSN, apo edhe shkrimet e tyre ne Dardani. Si psh, Jehona (kjo me mungon ne forum, se live e kam loqkum), Armani,(se di ku humbi ky njeri) Shejtonka, kjo si ne forum ashtu edhe ne MSN, DEA (moti nuk kam shkruar me te) Naki dhe shum tjer.

Kercovari
01-05-06, 19:11
Pėr ata qė kanė humbur dhe nuk shkruajnė, po e vendos kontakt adresėn ku munden tė takohen pėrsėri: www.dardania.de (http://www.dardania.de)

Pėr shėnimin e adresės, nė vend tė bllokut ju nevojitet vullneti i mirė e nė vend tė lapsit koha e lirė me mė tė mirėn dėshirė, pėr tė shkruajtur si mė parė.

Pa kėto dyjat, nuk munden tė gjinden as nė adresat personale tė tyre :tongue:

Hahahahaahahah!Nuk e ke keq Gentiani,kur te hargjohen lapsat per te shkru qe nuk i kemi ne adresat personale de te ja bajme hallin te shkrujme me tastiere.hahaahah!

Sy_kaltra
02-05-06, 09:53
valla mu ka mrre malli per te gjithe qe i nohe ketu por kisha me vequ Dogzonen,Turistin,Sy_Kaltren,Murgeshen,Ninellen et etj
Poashtu pershendes Lazdranin per temen.
Vendasi

Gjithashtu i Nderuari Vendasi kam ndjer mungesen tende dhe te gjith f/d-sė,sa nuk po mundem te ceku nikat se ka teper :confused:

DEA
02-05-06, 20:56
vertet jan disa persona qe me mungojn si ne forum ashtu bisedat me ta ne MSN, apo edhe shkrimet e tyre ne Dardani. Si psh, Jehona (kjo me mungon ne forum, se live e kam loqkum), Armani,(se di ku humbi ky njeri) Shejtonka, kjo si ne forum ashtu edhe ne MSN, DEA (moti nuk kam shkruar me te) Naki dhe shum tjer.


Fjala jote sa nje lire, o llokum ti ishe ajo qe u distancove e para, e une kur nuk te shihja ty nuk me shkruhej:wink:


Po ashtu edhe pas kesaj kohe aq te gjate mungon Shejtonka dhe Honesty

GURI SYLAJ
02-05-06, 21:06
E sillu kah te sillesh ,sikur ketu nuk ka .Po me vije mire qe po takohemi prap ketu ne kete ode.........

vjeshta
02-05-06, 21:18
Qka humbt mos u gjete .............edhe kontakti bile :tongue: :biggrin:

GURI SYLAJ
02-05-06, 21:28
Qka humbt mos u gjete .............edhe kontakti bile :tongue: :biggrin:

Mire e ke se dalin fjale...............Por kontakti ,me humbe , mbesim pa rryme............

vjeshta
03-05-06, 21:47
Mire e ke se dalin fjale...............Por kontakti ,me humbe , mbesim pa rryme............

Ehhhh keshtu eshte ,kur nuk e ke termocentralin tende :tongue: :tongue:

Agroni22
03-05-06, 21:54
pse more kush ka humburrrrr

turisti
12-05-06, 16:44
valla mu ka mrre malli per te gjithe qe i nohe ketu por kisha me vequ Dogzonen,Turistin,Sy_Kaltren,Murgeshen,Ninellen et etj
Poashtu pershendes Lazdranin per temen.
Vendasi

Vendasi i nderuar,

Faleminderit shume per fjalet e tua te mira.Siq tha Murgesha e nderuar,isha ne pushim,mirepo tash jam prap ketu megjithe qe po me brengos fakti qe shumica jane online e nuk shkruajne. Shpresoj se do te prmiresohet kjo gjendje interesante.

Ty te pershendes shume,a Lazdranin posaqerisht per temen e qelluar.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Artisti
12-05-06, 21:55
Ehhhh keshtu eshte ,kur nuk e ke termocentralin tende :tongue: :tongue:Kryesorja Republiken e kemi nenshkrue,sa per termocentral,bejme korrupcion pak e e ndertojm hahahahahahahhahaha


.

Tomori
14-05-06, 13:44
qika_pr, Engjullesha, Honesty_uk, Bondi, Murgesha, Domira, dr1ta, Naki, Lazdrani, doGzona, Luana, vjeshta, Kercovari, aferdita, shejtonka, Dea, Ninnella, E_martumja, ...etj

vjeshta
14-05-06, 22:06
qika_pr, Engjullesha, Honesty_uk, Bondi, Murgesha, Domira, dr1ta, Naki, Lazdrani, doGzona, Luana, vjeshta, Kercovari, aferdita, shejtonka, Dea, Ninnella, E_martumja, ...etj

Tomori kur kam qene kontakt i gjetur qe te paskam humbur :biggrin: :tongue:

Virti
14-05-06, 23:22
evvvv sa kontakti qenka ne kete bote :cool:

Guri i madh
15-05-06, 20:19
po me mungojn dy miq te forumit axha edhe memphisx por shpresoj se prap do te jen aktiv ne F D

vendasi
11-06-06, 16:58
Me mungone vendasja ime nga Gjilani Murgesha.....

Reana
11-06-06, 17:06
Dogzona.

Do te urdheroj nje FLETEARREST, qe ajo te sillet menjehere ketu.:redface:
Te gjitha MUNGESAT i ka te PAARSYESHME, dhe si denim do te kete ekstra ORE jashte orarit ne kuader te Forumit!!!

Dilingjia
12-06-06, 07:08
e kam humbur kontaktin me shume betera e beterica mirepo vakt spo ka njeri qa me ba...

Xuki
25-06-06, 23:14
edhe unė e kam humbė kontaktin me disa, por shpresoj qė do ti lidhem prap kontaktet nė tė ardhmėn!

I pėrshėndes tė gjithė ata qė mė njohin dhe ata qė ende nuk mė njohin!


Xuki :smile:

turisti
25-06-06, 23:19
edhe unė e kam humbė kontaktin me disa, por shpresoj qė do ti lidhem prap kontaktet nė tė ardhmėn!

I pėrshėndes tė gjithė ata qė mė njohin dhe ata qė ende nuk mė njohin!


Xuki :smile:

Gjithmone je i mire se ardhun i nderuar. :smile:

Xuki
25-06-06, 23:22
Gjithmone je i mire se ardhun i nderuar. :smile:


Faleminderit shumė i nderuar!

Tė pėrshėndes nga zemra!


Natėn e mirė!


Xuki :smile:

turisti
25-06-06, 23:27
Faleminderit shumė i nderuar!

Tė pėrshėndes nga zemra!


Natėn e mirė!


Xuki :smile:

Naten e mire i respektuar. :smile: :smile:

rilinda
28-06-06, 22:38
Ku ka hup Krokodili bre???!!! S'po kom me kon me u perla te votimet edhe sondazhet :S:S:S

Diana007
30-06-06, 16:50
Jan disa .............. por ka koh qe Domiren nuk po mund ta gjej askund ....:mad: :rolleyes:

turisti
02-07-06, 13:46
Jan disa .............. por ka koh qe Domiren nuk po mund ta gjej askund ....:mad: :rolleyes:

:smile: :smile:

halla e madhe
02-07-06, 20:57
Nuk po di ka na humben;Fortuna;Vetima, dhe Intelektualja?!!!

yllka
06-07-06, 10:55
Po mungojne shume Antare qe me te vertet shkrimet e tyre mungojne ne kete forum te kendeshem:Anna,Barbaroza,Diana 007,Tushja,Gjumashja,Honesty,Kroki,RRushi,Muki,Afe rdita,Gentiana.........e me se shumti LAZDRANI :confused:

M_u_k_i
07-07-06, 18:09
Po mungojne shume Antare qe me te vertet shkrimet e tyre mungojne ne kete forum te kendeshem:Anna,Barbaroza,Diana 007,Tushja,Gjumashja,Honesty,Kroki,RRushi,Muki,Afe rdita,Gentiana.........e me se shumti LAZDRANI :confused:

Yllka ju jam mirenjohes shume,arsyja eshte se as vet nuk jam aktiv ne kete faqe qe ishte me Antare te shkelqyshem qe dinin te argetonin...Nje Dreq i madhe eshte kety por nuk e di....

E qellimi i dyte eshte qe TI me ke munguar:biggrin:

Only you MUKI:wink:

Guri i madh
30-07-06, 18:04
mungesae axhes ka lan shpraztsir ne forum

selvija
04-10-06, 09:22
Na ka humbur ylli Drinni postimet e tije na mungojn , ndoshta ju ka prish PC..:wink:

Honesty^uk.
16-10-06, 11:35
Te gjithe ju qe e dini se me mungojn kontaktet tuaja, ju lutem paraqituni sa nuk kam bere ndonje te pabere, :smile:

turisti
16-10-06, 17:45
Te gjithe ju qe e dini se me mungojn kontaktet tuaja, ju lutem paraqituni sa nuk kam bere ndonje te pabere, :smile:

Qe une po ja nisi dhe po lajmerona i pari.

Me mungon -stili aristokrat- i yti , nderuar.

TURISTI.

Virti
23-11-06, 00:00
cka humbte... :biggrin:

Murgesha
24-11-06, 00:12
...Mos u gjettė; a po jo Virti??

Valla me mujt e ta gjoj njonėn qė e kemi pas ksajde por qė ka kohė qė na ka humbur skisha dashtė mė shumė. :confused:

Domira
24-11-06, 18:09
...Mos u gjettė; a po jo Virti??

Valla me mujt e ta gjoj njonėn qė e kemi pas ksajde por qė ka kohė qė na ka humbur skisha dashtė mė shumė. :confused:

E per cilen e ke fjalen moj Murgesha:confused:

Murgesha
25-11-06, 00:42
E per cilen e ke fjalen moj Murgesha:confused:

S`ke faj Domira qė po pyet se ka shumė qė i kemi pas kėtu e sot nuk i kemi, por mua mė ka marr malli vetėm pėr njėrėn prej tyre. Shejtonkėn qė me shejtanllaqėt e veta ke ka na shejtanizon tė gjithve nė kėtė forum. :confused:

halla e madhe
25-11-06, 10:54
S`ke faj Domira qė po pyet se ka shumė qė i kemi pas kėtu e sot nuk i kemi, por mua mė ka marr malli vetėm pėr njėrėn prej tyre. Shejtonkėn qė me shejtanllaqėt e veta ke ka na shejtanizon tė gjithve nė kėtė forum. :confused:

Ke te drejte Murgesha,ajo ishte magjepse ne FD:wink:

Virti
29-11-06, 00:21
kontakti a?

florian
05-12-06, 20:26
Malli per personat qe keni humbure kontaktin.Cka mendoni ti paraqesim ne faqet e FD.

Per mua me ka marre malli per disa shoke dhe shoqe te FD:

Honesty,RRUSHI,Mafiozi,Armani,Blusky,Shejtonak,Mic koja,Jehona,Barbaroza,Anna,Hana,Vera,Floriani
,Caki,Cool-Boy,Zana dhe shume te tjere...


Po juve???


I nderuar si gjithmon temat tuaja jan te qelluara , dhe kjo tem esht shum e qelluar se me anen e saj mund te lidhim perseri kontaktet e humbura ose ti kujtojm te pakten
dhe emrat e siperm me disa te tjer si ,Lazdrani ,Gentiana, Gentian , Bond , Aferdita , Murgesha , Esmeralda Honesty etj kan ber historin e ketij forumi .

Jeni njesha vazgdoni keshtu .

Domira
07-12-06, 18:39
Po kane humbur disa kontakte, per fat jo te mire jeta po ta imponon kete:frown:

Virti
11-12-06, 17:27
a ka rryme ketu? :biggrin:

Murgesha
11-12-06, 21:10
Nuk e besoj se kemi edhe rrymėn ksajde e Kekun ndoshta.:biggrin:

Honesty^uk.
14-12-06, 11:52
Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873) vbmenu_register("postmenu_913226", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=20873&dateline=1165709884 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)

Anėtarėsuar: May 2006
Postime: 1,078
http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gif


a ka rryme ketu? :biggrin:
__________________
Some people come into your life for a short time only- but they leave footprint on your Heart FOREVER!


:confused:

turisti
14-12-06, 21:58
Virti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873) vbmenu_register("postmenu_913226", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=20873&dateline=1165709884 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20873)

Anėtarėsuar: May 2006
Postime: 1,078
http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gif


a ka rryme ketu? :biggrin:
__________________
Some people come into your life for a short time only- but they leave footprint on your Heart FOREVER!
Prezenca e juaj e zdrit gjithmone forumin,ashtu qe drita nuk nevoitet.:smile:

e_martumja
18-12-06, 22:31
Ne kohen e fundit kam humbur kontakt me disa !!!! Shpresoj qe jane mire me shendet.

schütze
19-12-06, 00:25
Ka koh qe me ka hum kontakti me .........,shpresoj qe te jet shendosh e mir

Domira
21-12-06, 13:51
Edhe persakaj obligimeve te shumta, njeriu megjithate me dasht e run kontaktin me dike.

ARI_03
21-12-06, 14:18
Edhe persakaj obligimeve te shumta, njeriu megjithate me dasht e run kontaktin me dike.

Mendim teper i qelluar,,,,,http://www.webalbania.com/images/smiles/yahoo_applause.gif

Diana007
26-12-06, 17:31
Me Engjellushen :confused:

Gjumashja
27-12-06, 17:27
here i am:biggrin:

Tomori
09-02-07, 01:07
Edhe persakaj obligimeve te shumta, njeriu megjithate me dasht e run kontaktin me dike.
EGZAKTE Domira

Virti
19-02-07, 16:29
kemi thene, cka humbte - mos u gjette dhe mbesim prane thenies! :tongue: :biggrin:

vjeshta
19-02-07, 16:53
Malli i mire nuk humb ...:tongue:

Murgesha
19-02-07, 17:00
Duhet edhe me e ruajt pak se humb e kurr m\ nuk gjindet...

vjeshta
19-02-07, 17:01
Duhet edhe me e ruajt pak se humb e kurr m\ nuk gjindet...

Atehere nuk ka qene mall hallall ..:tongue:

Virti
20-02-07, 16:31
Duhet edhe me e ruajt pak se humb e kurr m\ nuk gjindet...
:tongue: ashtu pra! :tongue: :tongue:

vjeshta
20-02-07, 23:34
:tongue: ashtu pra! :tongue: :tongue:

E njejta vlen edhe per ata ..:tongue:

uck_aksh
22-02-07, 00:38
Malli i mire nuk humb ...:tongue:

Vjeshta malli i mir nuk humb
po pas nje kohe i skadon afati edhe inspektoriati te denon me ta zen afatin e skaduar
duhet ta shfrytzosh sa ka afat
hhahahahahahahah

vjeshta
22-02-07, 15:58
Vjeshta malli i mir nuk humb
po pas nje kohe i skadon afati edhe inspektoriati te denon me ta zen afatin e skaduar
duhet ta shfrytzosh sa ka afat
hhahahahahahahah

Malli i mire nuk ka afat ...:biggrin::tongue:

e_martumja
22-02-07, 16:59
Malli i mire nuk ka afat ...:biggrin::tongue: ka more si jo, merre me mend edhe njeriu kalbet :biggrin:

DEA
22-02-07, 19:39
Halla e madhe diqka ka humb, mandej Lazdrani, Honesty, Luana Genta e Aferdita se di se ka i ka valvit jeta, me shpres se do te takohemi ndonje dite ju pershendes ju te gjitheve

turisti
22-02-07, 20:51
ka more si jo, merre me mend edhe njeriu kalbet :biggrin:

Posh po i permend ketu Mush..... :biggrin: :biggrin:

lazdrani
23-02-07, 15:54
Halla e madhe diqka ka humb, mandej Lazdrani, Honesty, Luana Genta e Aferdita se di se ka i ka valvit jeta, me shpres se do te takohemi ndonje dite ju pershendes ju te gjitheve


DEA me vjen mire qe te paska marre malli per mua:biggrin: ,te theme te drejten koheve te fundit jam shume i angazhuar ne punen profisionale pastaj edhe privat kam hapure nje BAR keshtu qe koha nuk po premton,por ne dardani gjithmone qdo dite lexoje shkrimet.Honesty ka shume takime nderkomtare,Luana i kish ra nje gripe i keq,Genta ne Skijim,E Aferdita Liebeskoma!!!:wink:Te gjithe kendej jemi,Perzemersisht i juaji Lazdrani

Artisti
24-02-07, 11:34
Po e pres vjeshten me ardhe se moti se kam pa


.

DEA
24-02-07, 12:40
DEA me vjen mire qe te paska marre malli per mua:biggrin: ,te theme te drejten koheve te fundit jam shume i angazhuar ne punen profisionale pastaj edhe privat kam hapure nje BAR keshtu qe koha nuk po premton,por ne dardani gjithmone qdo dite lexoje shkrimet.Honesty ka shume takime nderkomtare,Luana i kish ra nje gripe i keq,Genta ne Skijim,E Aferdita Liebeskoma!!!:wink:Te gjithe kendej jemi,Perzemersisht i juaji Lazdrani

Ke hap BAR e tash po tregon, mos me na thirre ne Eröffnung“s party. ncncncncnc:smile:
mire qe u bone i gjalle:biggrin:

halla e madhe
25-02-07, 07:27
Halla e madhe diqka ka humb, mandej Lazdrani, Honesty, Luana Genta e Aferdita se di se ka i ka valvit jeta, me shpres se do te takohemi ndonje dite ju pershendes ju te gjitheve..Qe moj DEA ku jame,hallat dreqi s'hi hane...hahahahahahhaa..edhe une kur jame kesajde ti nuk je, ma ke humbe orarin koheve te fundit:biggrin:

DEA
25-02-07, 10:21
..Qe moj DEA ku jame,hallat dreqi s'hi hane...hahahahahahhaa..edhe une kur jame kesajde ti nuk je, ma ke humbe orarin koheve te fundit:biggrin:


hahhahahaahahhah, lum bofsha une per ty, sa mire me ti lexu shkronjat:biggrin: :biggrin: :biggrin:

e_martumja
25-02-07, 15:27
Ne kohen e fundit e kam humbur kontaktin me Xukin...sedi ku ka humb... mos u blloku ne faqen Albachat.at :biggrin: :biggrin: :biggrin:

vjeshta
25-02-07, 21:20
Po e pres vjeshten me ardhe se moti se kam pa


.


Erdhaaaa ,po ku je humb ti se ?! :rolleyes:

Dimri
26-02-07, 13:43
Ne kohen e fundit e kam humbur kontaktin me Xukin...sedi ku ka humb... mos u blloku ne faqen Albachat.at :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Mos u brengos e martumja se vjen xuki kur ta merr malli per ty dhe forum ndoshta ka pun ma te meqme se forumin ,XUKI.:rolleyes:

selvija
26-02-07, 16:12
Manqa ka humbe krejtsishte diqka ...mos ka shty koken naj forum tjeter...:tongue:

uck_aksh
28-02-07, 00:47
me kan humbur ment e sun po i gjej

e_martumja
28-02-07, 21:49
Mos u brengos e martumja se vjen xuki kur ta merr malli per ty dhe forum ndoshta ka pun ma te meqme se forumin ,XUKI.:rolleyes: e paska pas marr malli se ka ardhe ahahaha, Te pershendes edhe ty Dimri phaaaa moti nuk te kam pa veq shyqyr sod qe ta ndiva zerin e je gjalle haha dhe ala se pasna humb kontaktin me ty ahaa

GjIlAnAsI_cSi
01-03-07, 20:32
Ne kohen e fundit e kam humbur kontaktin me Xukin...sedi ku ka humb... mos u blloku ne faqen Albachat.at :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Epo ky kshtu e ka ky Forumi i Albachatit.. 2 jav punon.. 3 muaj pushim :P dhe kshtu tani Xuki ka marr pushim 3 mujor bashk me forumin e albachatit..


Un do doja ta pershendes Zana se ajo ishte qe me beri dhe me hyri forumi ne gjak.. se me mashtori me pm private dhe kshtu u dashurova ne Zanen dhe ne forumin :P Po tani Zana me iku forumi spo me trathton si ajo.

Dreni30
02-03-07, 08:01
Ishalla po pshtoniiii........ hahahahah

jEtA_1
02-03-07, 17:35
Kontaktin qe e kame humbur nga shkrimet e mikeshes sime qe me mungonin e gjeta ketu ne forumin Dardania.de dhe jame e lumtur qe u ritakuam e pershendes shume falma_lotin

falma_lotin
02-03-07, 18:41
Kontaktin qe e kame humbur nga shkrimet e mikeshes sime qe me mungonin e gjeta ketu ne forumin Dardania.de dhe jame e lumtur qe u ritakuam e pershendes shume falma_lotin

Mikja ime e dashur edhe asnjher e harruar edhe un jam shum e knaqur qe te takova perseri ne kete forumin e dardania.de edhe jam shum e gezuar beso sa te kam kerkuar edh tani te gjeta edhe jam shum e knaqur qe mu dha rasti ta takoj mbas shum kohesh miken time me te dashur qe e kisha pra edhe uen te pershendes nga thellzija e zemeres ejaa zemer te perqafojjjjjjjjjjj shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Domira
02-03-07, 23:53
Kan humb disa po duhet mi kuptu, se jeta esht e till:smile:

Tomori
03-03-07, 11:11
Erdhaaaa ,po ku je humb ti se ?! :rolleyes:

Ojjj 'vjeshta' ksajde kam qene..?!!
..Por Domira me ban Peng..! vazhdimishte jame nen mbikqyrjen e saj..?!!

ARI_03
03-03-07, 20:37
Mė ka humb kontakti me Sy_kaltra:frown: .

jEtA_1
03-03-07, 22:04
Deshta me then se me ka humb kontakti me Ari_03po ja e gjeta ketu qenka haghaghaghag

ARI_03
03-03-07, 22:31
Deshta me then se me ka humb kontakti me Ari_03po ja e gjeta ketu qenka haghaghaghagTė falanederoi veq se ke dasht tė thuash.....:wink: :smile:

selvija
04-03-07, 08:41
Kan humbe diqka pirime sy_kaltra dhe AmaZonA....na mungojn a....

uliksi31
04-03-07, 20:26
Na ka humb "naletja" e forumit qe sa kohe, pa shenj. Si te kish ra ne pus.:biggrin:

e_martumja
04-03-07, 21:11
Na ka humb "naletja" e forumit qe sa kohe, pa shenj. Si te kish ra ne pus.:biggrin: Mos e ke fjalen per Shejtonken :biggrin: :biggrin: :biggrin:

uliksi31
04-03-07, 21:18
Mos e ke fjalen per Shejtonken :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Po tybe bash per Shejtonken.:biggrin: Nese e gjon kam met qaros. Ahahaha Paj me pas dijt dikush kish dijt Dreni30 qe e pat "sweet heart" per sa vjet. Ahahahahahaha

e_martumja
04-03-07, 21:25
Po tybe bash per Shejtonken.:biggrin: Nese e gjon kam met qaros. Ahahaha Paj me pas dijt dikush kish dijt Dreni30 qe e pat "sweet heart" per sa vjet. Ahahahahahaha qka ke mem qaros allaile :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Dilingjia
05-03-07, 05:22
a hala e martume je aaaaa?
une tuj prit kishe po c'martohesh:biggrin:

uliksi31
05-03-07, 06:49
qka ke mem qaros allaile :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Po ma mire te jem modest ne premtime. Kualiteti e tejkalon kuantitetin. Pak e permarak. Ahahahahaha E qysh po don mem shti llugave edhe ti.:biggrin:

selvija
05-03-07, 14:14
Po tybe bash per Shejtonken.:biggrin: Nese e gjon kam met qaros. Ahahaha Paj me pas dijt dikush kish dijt Dreni30 qe e pat "sweet heart" per sa vjet. AhahahahahahaQkaaaaaa... spo kuptoj qetu bash mire heeee......:mad: :redface:

uliksi31
05-03-07, 16:18
O avokate e kame pas naleten e pom vyjn do dokumenta qe hala i ka ajo. :biggrin:

Murgesha
06-03-07, 00:37
Qkaaaaaa... spo kuptoj qetu bash mire heeee......:mad: :redface:

Ske ēka kupton oj Selvije se ajo don me thonė na ishte njėherė..:tongue: :tongue:

Murgesha
06-03-07, 00:39
O avokate e kame pas naleten e pom vyjn do dokumenta qe hala i ka ajo. :biggrin:

Ishalla se ke humbur edhe tastamentin o ulliks se mos vet pėr mua e Hallėn. :mad: :mad:

selvija
06-03-07, 14:25
Ske ēka kupton oj Selvije se ajo don me thonė na ishte njėherė..:tongue: :tongue:Jo jo une ajo sjam edhe nuk di bile kush eshte edhe pse e paskem pas vendase te njetin qytet..por sikur te kisha dite kush eshte ajo do kish ftue me pire kaffe me te...edhe te dyjat ju kishim ba bashke hahahhahahha.....:biggrin:

selvija
06-03-07, 14:29
O avokate e kame pas naleten e pom vyjn do dokumenta qe hala i ka ajo. :biggrin:uliksi mos mendo se jam ish shejtanka se shikova postime e para qe kan qen...:biggrin: ..por une sjam ajo...ahahhahaha dreni30 eshte nafakali qe i kapen femrat keshtu ahahahahahaha.....Murgesha motrush sikurishte se din se sjam shejtanka a uhh sa kish pas qef te kakoj kete ne forum ..kishim pa qysh ishim sill me te ahhahahhahah ishim artake ....:biggrin: :biggrin:

Murgesha
06-03-07, 14:55
Jo jo une ajo sjam edhe nuk di bile kush eshte edhe pse e paskem pas vendase te njetin qytet..por sikur te kisha dite kush eshte ajo do kish ftue me pire kaffe me te...edhe te dyjat ju kishim ba bashke hahahhahahha.....:biggrin:

Oj Selva e di qė ti nuk je ShejToNka, po historia e Drenit me Shejtonkėn ka mbet na ishte njėherė hhahahhaahahhahaahahhaaaaaaaaaa.
Dhe nuk jeni nga i njėjti qytet e besa as edhe nga i njėjti shtet. :wink:

Murgesha
06-03-07, 14:56
........Murgesha motrush sikurishte se din se sjam shejtanka a uhh sa kish pas qef te kakoj kete ne forum ..kishim pa qysh ishim sill me te ahhahahhahah ishim artake ....:biggrin: :biggrin:

Ha, hahahahaaaaaaaaaaaaaaa se besoj se tė kish ardhė rendi me u ba ti artake me ShejToNkėn se ajo ma zanat se unė ja ka pas me e pėrdorė stupcin hahahahahaahah

selvija
06-03-07, 15:05
Ha, hahahahaaaaaaaaaaaaaaa se besoj se tė kish ardhė rendi me u ba ti artake me ShejToNkėn se ajo ma zanat se unė ja ka pas me e pėrdorė stupcin hahahahahaahahahahahaha po a ishalla se qon zoti pra se po me bajka llom me stupca hahahah valla edhe tu tranofte se Drenin ma sja dha hahahha....:biggrin:

Murgesha
06-03-07, 15:11
ahahahaha po a ishalla se qon zoti pra se po me bajka llom me stupca hahahah valla edhe tu tranofte se Drenin ma sja dha hahahha....:biggrin:

Ma mirė spo flas, por lutem tė kthehet ajo e pastaj shofim e bėjmė.
Njė e di qė pa ni sherr nuk tė lėshon. :tongue: :tongue:

selvija
06-03-07, 15:14
Ma mirė spo flas, por lutem tė kthehet ajo e pastaj shofim e bėjmė.
Njė e di qė pa ni sherr nuk tė lėshon. :tongue: :tongue:Ishalla bre Murgesha nuk e qon zoti se edhe ardhte nese kapemi per flokesh hahaha:biggrin: ti hyna mes e dana se sja la me lpas Princin tim.....

Murgesha
06-03-07, 15:17
Ishalla bre Murgesha nuk e qon zoti se edhe ardhte nese kapemi per flokesh hahaha:biggrin: ti hyna mes e dana se sja la me lpas Princin tim.....

Jo mos e baj atė dert!
Kur dy grinden fiton i treti ahhahaahahaaaaaaaaaaaaa, veq mos harro me mė thirr me ndėrmjetėsu hahahahahahaaaaaaaaaaa se me qef e marr pėr vete princin e juaj. :wink:

selvija
06-03-07, 15:21
Jo mos e baj atė dert!
Kur dy grinden fiton i treti ahhahaahahaaaaaaaaaaaaa, veq mos harro me mė thirr me ndėrmjetėsu hahahahahahaaaaaaaaaaa se me qef e marr pėr vete princin e juaj. :wink:Qy qt si po me doket ti don me na shti mes veti e princin per vete aaaaa ...hahhahahhhahaaa nese fiton pra..http://www.a-free-guestbook.com/images/msn/thumbs_up.gif (javascript:emoticon('(y)'))por sbesoj...:biggrin:

Murgesha
06-03-07, 15:23
Qy qt si po me doket ti don me na shti mes veti e princin per vete aaaaa ...hahhahahhhahaaa nese fiton pra..http://www.a-free-guestbook.com/images/msn/thumbs_up.gif (http://javascript<b></b>:emoticon('(y)'))por sbesoj...:biggrin:

Ja vlen moj me rreziku edhe me humbje pėr njė Princ. :wink:

selvija
06-03-07, 15:30
Ja vlen moj me rreziku edhe me humbje pėr njė Princ. :wink:Ani moj ti mos u kap per princin tim.hahah po shiko naj ngjet qyre..boll paskem me pas pune me shejtanken edhe ti mos me hi ne hise ne Princ....:biggrin:

Murgesha
06-03-07, 15:31
Ani moj ti mos u kap per princin tim.hahah po shiko naj ngjet qyre..boll paskem me pas pune me shejtanken edhe ti mos me hi ne hise ne Princ....:biggrin:

Moj spo hi unė aty.
Po nėse ju dyja smundeni me u marr vesh atėherė e marr unė. :wink:

selvija
06-03-07, 15:35
Moj spo hi unė aty.
Po nėse ju dyja smundeni me u marr vesh atėherė e marr unė. :wink: A..ti per gatshm po e don dy te masakrune llomita e ti terun hahhahah ...jat mos se po i bahem 3 jat qy valla eshte i forte princi ne mishiqahttp://www.a-free-guestbook.com/images/msn/guy_hug.gif (javascript:emoticon('({)')) ma mban ahahahhahahaahahahahahahahahaha:biggrin:

Murgesha
06-03-07, 15:37
A..ti per gatshm po e don dy te masakrune llomita e ti terun hahhahah ...jat mos se po i bahem 3 jat qy valla eshte i forte princi ne mishiqahttp://www.a-free-guestbook.com/images/msn/guy_hug.gif (http://javascript<b></b>:emoticon('({)')) ma mban ahahahhahahaahahahahahahahahaha:biggrin:

Se di valla a osht i fortė a jo nė "mishiqa", veq nė mos qoftė ma keq pėr te ahahahahaaaaaaaaa

selvija
06-03-07, 15:40
Se di valla a osht i fortė a jo nė "mishiqa", veq nė mos qoftė ma keq pėr te ahahahahaaaaaaaaaPo e perovojm qysh hahaha me te paren mue a e juve kqyrim na vone....:biggrin:

Murgesha
06-03-07, 15:42
Po e perovojm qysh hahaha me te paren mue a e juve kqyrim na vone....:biggrin:

Ani moj edhe ashtu ban, veq mos e lodh ti shumė e pastaj mos me pas ne ēka me shti ne nė dorė, hahahahahaaaaaaaaaaa

selvija
06-03-07, 15:48
Ani moj edhe ashtu ban, veq mos e lodh ti shumė e pastaj mos me pas ne ēka me shti ne nė dorė, hahahahahaaaaaaaaaaaOoooooo ska me met gja ne te pasha nanen ka me ba ahhhah qe mundet me leviz me ju ahahahhhahhahah:biggrin:

Jo se po i qes spanaq po merr vitamina si marinari popaj ..jet jet edhe sa per ju ngapak...se jo shum...:tongue:

uliksi31
06-03-07, 18:46
Ooooooo ska me met gja ne te pasha nanen ka me ba ahhhah qe mundet me leviz me ju ahahahhhahhahah:biggrin:

Jo se po i qes spanaq po merr vitamina si marinari popaj ..jet jet edhe sa per ju ngapak...se jo shum...:tongue:

Ti mire tybe po e mban ne spanaq, e jo valla shejtonka ja mshilke frigoriferin me dry. hahahahaha. Murgeshe ku i ke qata stupca bre. Ahahahahahaha Me sda di une naletja ketu i pat len. Ahahahahaha

selvija
06-03-07, 19:29
Ti mire tybe po e mban ne spanaq, e jo valla shejtonka ja mshilke frigoriferin me dry. hahahahaha. Murgeshe ku i ke qata stupca bre. Ahahahahahaha Me sda di une naletja ketu i pat len. AhahahahahaQy qy edhe kini fillue me mtuta aii qka ma nin mue perstupc SHejtankes shim bile....

Jo valla ulikasi31-jr. une ne llokuma jam tuje e mbajte e jo me ja mshel frigoriferin qka kam hjek deri sa e kam bere keshtu ..siq thash ma larte ne mishiqa na mban ...skam qka do jo....

E ti uliksi31-jr mos qpurdh shum se qka ka qen thuje se qka eshte sote hahah...:tongue:

Dreni30
06-03-07, 21:16
Mbaju Selvija se te paskan marr perpara, por mos u merzit se nuk kane cka bejne.

Bile po me vjen mire nga kujdesi i duhur qe qenkan duke e kushtuar, hahahahahahaahah, nuk eshte kjo befasi, por keto jane te perditshme ne mesin tone........

Sy_kaltra
10-03-07, 10:43
Mė ka humb kontakti me Sy_kaltra:frown: .

:frown: Ja mrrina :smile:

Agolli
10-03-07, 10:45
:frown: Ja mrrina :smile:

:eek: ..........nga na humbe.......te pershendes shume..:smile:

Sy_kaltra
10-03-07, 10:49
:eek: ..........nga na humbe.......te pershendes shume..:smile:

Me paten kindapu,, sikur motrat ismaili :biggrin: gjithashtu te pershendes shum....

Agolli
10-03-07, 10:57
Me paten kindapu,, sikur motrat ismaili :biggrin: gjithashtu te pershendes shum....

Jo ishalla.........:biggrin: me vjen mire qe ju takova..........:smile:

Sy_kaltra
10-03-07, 15:50
Jo ishalla.........:biggrin: me vjen mire qe ju takova..........:smile:

:biggrin: Flm...Gjithashtu ....( mos rrej qe pot vjen mir qe me takove ...rrenc ):tongue:

uliksi31
10-03-07, 17:16
A paske ardh a? Ti a tha vec nje jave....:mad:

Agolli
10-03-07, 17:19
:biggrin: Flm...Gjithashtu ....( mos rrej qe pot vjen mir qe me takove ...rrenc )

.......:tongue:
.........o pasha syte, nuk jam ka t'rreje.:frown: :biggrin:

Sy_kaltra
10-03-07, 17:33
A paske ardh a? Ti a tha vec nje jave....:mad:

A ke harru qe jam shoqe me Agolli-n a ( qasi rrence sikur ai ):biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
10-03-07, 17:34
.......:tongue:
.........o pasha syte, nuk jam ka t'rreje.:frown: :biggrin:

Qy syt ,,ku met besu un ty qe po perbehesh ne sy bre ?:rolleyes: ahhahahahahahhahahaaa

Agolli
10-03-07, 17:34
A ke harru qe jam shoqe me Agolli-n a ( qasi rrence sikur ai ):biggrin: :tongue:

Tregoj pash mua.........:biggrin: veq mos e rreje..........:tongue:

Agolli
10-03-07, 17:36
Qy syt ,,ku met besu un ty qe po perbehesh ne sy bre ?:rolleyes: ahhahahahahahhahahaaa

E di qe nuk me beson, per ate edhe ti permenda.........:biggrin:

Sy_kaltra
10-03-07, 17:37
oo ju kom kallxu tybe,, po qa me bo qe kan besim te madhe e spe dijn qi fjal e rren jam un hahahahahhahahahaaaa :mad: :biggrin:

Po kot bre e ki pa te ndi tu perbe nuk besoj hahahaha :biggrin:

Agolli
10-03-07, 17:49
oo ju kom kallxu tybe,, po qa me bo qe kan besim te madhe e spe dijn qi fjal e rren jam un hahahahahhahahahaaaa :mad: :biggrin:

Po kot bre e ki pa te ndi tu perbe nuk besoj hahahaha :biggrin:

Une te besoj qe nuk rren,... edhe ti me beso qe une rrej ma shume se ti........:biggrin:

Sy_kaltra
10-03-07, 18:03
Une te besoj qe nuk rren,... edhe ti me beso qe une rrej ma shume se ti........:biggrin:

beso mos beso,,rena plot po ka sot :biggrin:

rafet llapjani
10-03-07, 22:23
beso mos beso,,rena plot po ka sot :biggrin:

Sosht rren po genjeshter oj Lllavabo po kush te kindnapoj he pocerrka ju theft hahahahah
a bon edhe une me te kindapu more hahahahaahah:biggrin:

Agolli
10-03-07, 22:25
Sosht rren po genjeshter oj Lllavabo po kush te kindnapoj he pocerrka ju theft hahahahah
a bon edhe une me te kindapu more hahahahaahah:biggrin:

:tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
10-03-07, 22:29
Ku je be Rafet Llapi, je zhduk si faxi? :biggrin:

rafet llapjani
10-03-07, 22:30
Ku je be Rafet Llapi, je zhduk si faxi? :biggrin:

hahaha Albianexerti ku te kom o loqkamon a je gjall hiq bre a ka naj ekspertiz a jo hahaha

Sy_kaltra
10-03-07, 22:35
Sosht rren po genjeshter oj Lllavabo po kush te kindnapoj he pocerrka ju theft hahahahah
a bon edhe une me te kindapu more hahahahaahah:biggrin:

Tu theft kryt ty hoo ahhahahahahhahah shkurt edhe shqip rren o qoban hahahahha ti ban mem kindapu veq me mar edhe dhin me veti se vetun ncuk :biggrin: :tongue:

rafet llapjani
10-03-07, 22:38
Tu theft kryt ty hoo ahhahahahahhahah shkurt edhe shqip rren o qoban hahahahha ti ban mem kindapu veq me mar edhe dhin me veti se vetun ncuk :biggrin: :tongue:
Jo jo dhin hiq po capin edhe nderqim llavaboja bashk ti e din qe jom mjeshter i fort marakli ne popllav jam aghaghahgahgahgahgahgaghagh

GURI SYLAJ
10-03-07, 22:39
qysh po e shoh ketu nuk qenka ..kontakti i humbur por perkundrazi ,kontakti i gjetur!!! Mire se ju gjeta he mbeteshi pa ...duhen!

Sy_kaltra
10-03-07, 22:40
Jo jo dhin hiq po capin edhe nderqim llavaboja bashk ti e din qe jom mjeshter i fort marakli ne popllav jam aghaghahgahgahgahgahgaghagh

hahahahahahahahahahahhahahahahahhaaaaaaa oo te plaqshin cevat e llavabos ty more zot ishalla hahahahahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :tongue: :tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
10-03-07, 22:41
hahaha Albianexerti ku te kom o loqkamon a je gjall hiq bre a ka naj ekspertiz a jo hahaha
Jo be,... hiq... kemi stagnuar nga ato,... prej qe kur tu prish ty kazani :biggrin:

rafet llapjani
10-03-07, 22:43
hahahahahahahahahahahhahahahahahhaaaaaaa oo te plaqshin cevat e llavabos ty more zot ishalla hahahahahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :tongue: :tongue: :tongue:

Ishalla se me del pun me qyski mi hiq ahgahgahgahgahgaghahg o derq ku te kom mpuqqqqqqqqqqqqqqq mu ne dy faqet mos u tut aghaghaghaghagh

rafet llapjani
10-03-07, 22:44
Jo be,... hiq... kemi stagnuar nga ato,... prej qe kur tu prish ty kazani :biggrin:

Mos stagno hiq se hajdar kovaqi po puno edhe mas orarit ahgahgahgahgagh

Sy_kaltra
10-03-07, 22:45
Ishalla se me del pun me qyski mi hiq ahgahgahgahgahgaghahg o derq ku te kom mpuqqqqqqqqqqqqqqq mu ne dy faqet mos u tut aghaghaghaghagh

Ishalla pra se marak ki pas me shliru llavabo bre te hjekt i madhi ty ho ahhahahahah qaf qaf vllaqko :wink:

rafet llapjani
10-03-07, 22:46
qysh po e shoh ketu nuk qenka ..kontakti i humbur por perkundrazi ,kontakti i gjetur!!! Mire se ju gjeta he mbeteshi pa ...duhen!

Jo bac ma mire me met pa frym se pa duhon qy ahgahgaghagh


Qysh te kom o Bacccccccccccccccccc

laliloli
10-03-07, 23:04
Jo bac ma mire me met pa frym se pa duhon qy ahgahgaghagh


Qysh te kom o Bacccccccccccccccccc


Erdha te shoh mos Rafeti ka humbur kontaktin me dhit ,por jo se me duket edhe me to po fle hahahahahahah ,Ku je o Rafet I Llapjanve

Xuki
12-03-07, 23:10
Me ditė qė nuk kcen njani menjėher, atėher kisha tregu qė mė ka humbė kontakti me Slelvushin, tani edhe me Sheqerken....gati kesh tu ia grabitė msn-in, por u blloku forumi!!

selvija
13-03-07, 13:58
Ndoshta ben shelja rrush ndonjhere....:cool:

Xuki
16-03-07, 18:50
e_martumja m'ka dal krejt prej dore!! :frown:

e_martumja
16-03-07, 21:22
e_martumja m'ka dal krejt prej dore!! :frown:Allaile kur me paske pas shti ne dore :biggrin:, spo me kujtohet ehehhe, mos ka qen ndonje tjeter gru te martume ?

Xuki
17-03-07, 00:31
Allaile kur me paske pas shti ne dore :biggrin:, spo me kujtohet ehehhe, mos ka qen ndonje tjeter gru te martume ?


Nuk po di, ndoshta mu kan pėrzi kabllat!!

e_martumja
17-03-07, 00:36
Nuk po di, ndoshta mu kan pėrzi kabllat!! rruju se po at ngjet kablla e burrit time dhe te sos ahahahhaha

rilinda
18-03-07, 23:45
Krokodilli ka hup bre :S:S:S

Albanian eX|PerT
22-03-07, 02:09
Rilinda... shume me ka humbur keto dite....... edhe me ka munguar....!!!

armani_pr
22-03-07, 02:24
lazdran veq desha te pershendes per ket tem qe esht shumm shum e qellume dhe ndimese ne njefar mnyre ... ME RESPEKT PER JU

armani_pr
22-03-07, 02:27
Kto tmartumet nuk trrin ndor kurr mos u qudit qysh te vin qashtu edhe te dalin :d a din pse ?? se tmartume !!:d

e_martumja
25-03-07, 10:30
Kto tmartumet nuk trrin ndor kurr mos u qudit qysh te vin qashtu edhe te dalin :d a din pse ?? se tmartume !!:d qyqy dmth i paske shti te martumet ne dore ah ?

rilinda
25-03-07, 23:55
Rilinda... shume me ka humbur keto dite....... edhe me ka munguar....!!!

E tash, un jam ksajde e ti sje kerkun :S:S:S

Albanian eX|PerT
26-03-07, 01:13
E tash, un jam ksajde e ti sje kerkun :S:S:S
Erdha tash per ty!

Arkza
01-04-07, 14:57
Ku na meti Freksia !? :rolleyes:

rafet llapjani
03-04-07, 02:51
Ku na meti Freksia !? :rolleyes:


Arkza edhe une po pyti per Freskin por ti pome cudit se si ke pas nikun tjeter!!

:rolleyes:

Guri i madh
03-04-07, 12:33
Arkza edhe une po pyti per Freskin por ti pome cudit se si ke pas nikun tjeter!!

:rolleyes:holl po tjerr rafet haaaa haaaa

rafet llapjani
03-04-07, 22:17
holl po tjerr rafet haaaa haaaa

hahahahah jo ski qare pa e tjerr holl kur perzihet leshi hahahahahahahah

Guri i madh
04-04-07, 18:57
une kam humb kontaktin me nji mik i cili quhet X njeri po besoj se se shpejti do lajmrohet tek miku i tij Guri i madh

Arkza
05-04-07, 09:57
Arkza edhe une po pyti per Freskin por ti pome cudit se si ke pas nikun tjeter!!

:rolleyes:

Heheheehe Rafet dhiaa , un valla jam Arkza hmmm valla eshte nicku jem e par ne kete forum e tjetra Forumat ndryshe e kam po Pisttt aty ti qy :biggrin: :tongue:

Dreni30
05-04-07, 10:05
Heheheehe Rafet dhiaa , un valla jam Arkza hmmm valla eshte nicku jem e par ne kete forum e tjetra Forumat ndryshe e kam po Pisttt aty ti qy :biggrin: :tongue:

Oj Arkeza e qekjo pesssssst cka po i bjen, hahah

Arkza
06-04-07, 12:19
Oj Arkeza e qekjo pesssssst cka po i bjen, hahah
hahahahahahha sdi as un veq me duket se i bjer shuj qy hahahahahha:biggrin:

Tomori
07-04-07, 12:44
qka ke mem qaros allaile :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Akullore loqki..!

rafet llapjani
07-04-07, 14:04
Heheheehe Rafet dhiaa , un valla jam Arkza hmmm valla eshte nicku jem e par ne kete forum e tjetra Forumat ndryshe e kam po Pisttt aty ti qy :biggrin: :tongue:

hahahahahahh e die tash kush je se vetem nje person me ka than Rafet dhija ne forumin tjeter Arkza tash e ke Jadec aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghagh

Arkza
07-04-07, 16:38
hahahahahahh e die tash kush je se vetem nje person me ka than Rafet dhija ne forumin tjeter Arkza tash e ke Jadec aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghagh

Hahahahahahhaahhahahahahahahhahahahahahahahahahhah aha Rafet Dhia po per kete te kam than qe mem njoft hahahahhahahahahahahha :wink: :tongue:

Dreni30
10-04-07, 10:16
hahahahahahha sdi as un veq me duket se i bjer shuj qy hahahahahha:biggrin:

Une me shujt po shuj, por po du me dite qy a nuk merr vesh ti aaaa, hahahahahahahah

Arkza
10-04-07, 11:41
Une me shujt po shuj, por po du me dite qy a nuk merr vesh ti aaaa, hahahahahahahah

hahahahahahha qka more po don me dit a !?

Xuki
15-04-07, 01:51
Sa e ndreqa kontaktin me Luljen....mė hupi prap!! Shnosh njė tjetėr ditė!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

LuLjaa
15-04-07, 02:05
Sa e ndreqa kontaktin me Luljen....mė hupi prap!! Shnosh njė tjetėr ditė!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Hmm une kesadje jam veē ti mos hup :smile:

tushja
27-08-07, 21:02
Yllka,Brikenda,Floriani,Gentiana,Barbaroza,Honesty ,Shejtonka,Gjumashja,
Blusky,Murgesha....

rafet llapjani
28-08-07, 00:04
Yllka,Brikenda,Floriani,Gentiana,Barbaroza,Honesty ,Shejtonka,Gjumashja,
Blusky,Murgesha....

Tushe mos u ngut se Murgeshen e kom pa sot te kovaqi tu i porosit do dryna ani thejke qasi te fort si ikom si marak runu po ju thom se me ba me ma nguc mesen kovaq aga ka me maru gahaghaghaghghaghahgaghaghaghaaghghaghagh

Manqa
29-08-07, 17:56
Ninela,,,,,,,,,,ninela ........................ Ninela ???????????????????????http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Honesty^uk.
24-02-08, 22:32
................shumeeeeeeeeeeee..........

Diana007
25-02-08, 12:54
Tetja me Engjellushen :rolleyes:

Gjumashja
25-02-08, 12:56
burrin tim te pare...... edhe pse nuk e di cili ka qene...:rolleyes: ...

Rizuana
18-09-08, 20:01
M'ka humb kontakti me dike qe teeeeper pak po kam shpresa se nihem mo me te.

Dreni30
18-09-08, 20:12
M'ka humb kontakti me dike qe teeeeper pak po kam shpresa se nihem mo me te.

Me shprese se do ta takosh personin qe jeni duke kerkuar.

gazi-de
18-09-08, 20:50
Kontakti i humbur me nje peson qe nuk e di pse,por keshtu deshti ajo,hmmmm qa ti besh masi eshte me mire per te pse jo,se tash po e kuptoj se une kisha qen pengese,tash po e kuptoj se ajo nuk me ka then,qe eshte mundu gjdo menyr ta humb kontaktin,por mua nuk me the kurr se nuk ish kan veshtir mos me kontaktu me mua,veq me me then,jo menyra tjera siq eshte mundu ajo,po masi ajo mendon qe me mire per te ok,fate e suksese ne jete,veq nje ishim si dy shoke te ngusht,se paku ne fund nuk me the qe don me humb kontaktin.......

Diana007
25-09-09, 09:27
Tetja me Engjellushen :rolleyes:

:rolleyes: :confused:

shfletuesi_
25-09-09, 09:34
a-s.......

ShEjToNkA
26-09-09, 21:38
E kam lexuar kėtė temė dhe mbasi pėrfundova tė tėrėn sė lexuari, mendova si tė ikja edhe njėherė se shtek qė ia nisi i kėrkoj unė tė gjithė s'kam, se ėshtė mė lehetė tė gjithė tė kėrkojnė njė.:biggrin:

O kontakti s'mė ka humb, por bashk pėrnjėheri s'po mundem i bėj asnjėherė!!!:mad:

MemphiSx
26-09-09, 21:42
E kam lexuar kėtė temė dhe mbasi pėrfundova tė tėrėn sė lexuari, mendova si tė ikja edhe njėherė se shtek qė ia nisi i kėrkoj unė tė gjithė s'kam, se ėshtė mė lehetė tė gjithė tė kėrkojnė njė.:biggrin:

O kontakti s'mė ka humb, por bashk pėrnjėheri s'po mundem i bėj asnjėherė!!!:mad:


Bone listen bre,kon me kon don me i bashku,edhe pe dalim pi lypim ahhah! Eeee ti mos gabi me na hup mo,se tash e kem Agjencin e Intelegjences ne Kosove e n'dakik t'gjejm ahahahaa

ShEjToNkA
26-09-09, 21:51
Bone listen bre,kon me kon don me i bashku,edhe pe dalim pi lypim ahhah! Eeee ti mos gabi me na hup mo,se tash e kem Agjencin e Intelegjences ne Kosove e n'dakik t'gjejm ahahahaa

Ku me bė listen qė cfare mendsh kanė insonat vini mė akuzoni pse kam bėrė listė ciftesh ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaaaa

MemphiSx
26-09-09, 21:54
Ku me bė listen qė cfare mendsh kanė insonat vini mė akuzoni pse kam bėrė listė ciftesh ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaaaa


Mos i lyp qiftet se jon hup,se ata s'kthehen mo,jan martu hahahahahah :D Bone ni list te meshkujv,tjetren te femrav :D Po i qesim te njerszit e humbur :D

ShEjToNkA
26-09-09, 22:00
Mos i lyp qiftet se jon hup,se ata s'kthehen mo,jan martu hahahahahah :D Bone ni list te meshkujv,tjetren te femrav :D Po i qesim te njerszit e humbur :D

A po mė nidhmon edhe ti???
Nėse po, nigom kėtu:

Unė po bėj listen e meshkujve e ti listen e femrave, edhe po i qesim tė njerzit e humbur e si me tė njofshėm po e gjejmė vec kah njė prej liste ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaaa

Diana007
26-09-09, 22:06
:biggrin:

MemphiSx
26-09-09, 22:08
A po mė nidhmon edhe ti???
Nėse po, nigom kėtu:

Unė po bėj listen e meshkujve e ti listen e femrave, edhe po i qesim tė njerzit e humbur e si me tė njofshėm po e gjejmė vec kah njė prej liste ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaaaa


Hhahahahahahaahhahahah akej :D veq pe caktojm nje numer deri n'sa veta :D se mos po na dalin si shum :D ki mi pa do se i kan nderru maskat qysh kan mu lajmeru vet ahhahahaahahahaahah :D

ShEjToNkA
26-09-09, 22:28
Hhahahahahahaahhahahah akej :D veq pe caktojm nje numer deri n'sa veta :D se mos po na dalin si shum :D ki mi pa do se i kan nderru maskat qysh kan mu lajmeru vet ahhahahaahahahaahah :D

Jo, jo shume spo mbledhim, pos maskat e vjetra t'i tubojm njėherė sė bashku (phaa sa konservative edhe une:biggrin: ) hahahahahahahhahahahahahaaaaaa

emine
27-09-09, 11:22
qka hupte mos u gjete se sherri ja shofim:biggrin:

Virti
27-09-09, 16:27
u keput peni. :cool:

Qika_DugagjiniT
27-09-09, 18:02
qka hupte mos u gjete se sherri ja shofim:biggrin:

sa dashta me thon edhe une shka hupt mos u gjet veq jo maj

mir ish pasha nonen masi po hupke mbas ni kohe me gjeten :frown:

Peja-Boy
11-10-09, 14:45
Qka shkoft mes u ktheft ,e qka hupt mes u gjet !!

Peja-Boy
11-10-09, 14:47
sa dashta me thon edhe une shka hupt mos u gjet veq jo maj

mir ish pasha nonen masi po hupke mbas ni kohe me gjeten :frown:

Hahahahahahahaahaha..Ateher e ndjen veten se je ne nje Bote te Gabuar !!

Dallandyshja_718
11-10-09, 14:53
Lyra2,,,n'a humbi pa shenje:frown::eek: Nuk i llogaris te humbur keta qe shkojne n'pushime per nga 3-4 jave...:biggrin:

halla e madhe
11-10-09, 15:06
Lyra2,,,n'a humbi pa shenje:frown::eek: Nuk i llogaris te humbur keta qe shkojne n'pushime per nga 3-4 jave...:biggrin:

...na humbi valla,thojsha mos i ka vue vetit nje emen tjeter,ajo sahi na humbi si faksi:biggrin:

Oqeani
11-10-09, 15:42
e_martumja http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

halla e madhe
11-10-09, 17:38
e_martumja http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

s'ka humbe more,ajo asht shnosh e mire me familjen e vet:tongue:

Peja-Boy
11-10-09, 17:49
khaaaaaaaa sa kam hy Borgj tek Unknown !!!

Breshka
12-10-09, 09:43
tybe nime

1. RAFETI

2 NAKI

3 DRENI

4 ARKZA

5 ADINA


HUPEN MOS U LUTNI QKA HUPT MOS U GJET SE KAN HUP DO FORUMISTA TMIR

roadrunner
12-10-09, 12:27
Rafeti veq me PM-a po mirret kohve te fundit hahahahah :P


tybe nime

1. RAFETI

2 NAKI

3 DRENI

4 ARKZA

5 ADINA


HUPEN MOS U LUTNI QKA HUPT MOS U GJET SE KAN HUP DO FORUMISTA TMIR

rafet llapjani
12-10-09, 13:48
Rafeti veq me PM-a po mirret kohve te fundit hahahahah :P

ahaahahahhahahah po de ahahahahahah jo tash du mu merr me llavabbbbbbbbbbbbbb ahahaahahhaahah

rafet llapjani
12-10-09, 13:49
tybe nime

1. RAFETI

2 NAKI

3 DRENI

4 ARKZA

5 ADINA


HUPEN MOS U LUTNI QKA HUPT MOS U GJET SE KAN HUP DO FORUMISTA TMIR

Jo jo breshkushe ktu jam veq nga njeher po duhet me lue tarapushkaz qashtu pe lyp veni aghaghaghahgaghahgaaghaghaghaghaaghagh

speci
12-10-09, 13:56
qka u ba me qita t'huptit hahahahah

rafet llapjani
12-10-09, 13:59
qka u ba me qita t'huptit hahahahah

Spec qka u bae aaaaaaaaa jon ra dikun but qata spo doken ksajde aghaaghghaaghaghaghagh

Dallandyshja_718
12-10-09, 14:00
Spec qka u bae aaaaaaaaa jon ra dikun but qata spo doken ksajde aghaaghghaaghaghaghagh


Per njashtu po lutem me hup edhe une...ahhahahhahahhahah

rafet llapjani
12-10-09, 14:04
Per njashtu po lutem me hup edhe une...ahhahahhahahhahah

Jo ishalla se nuk bon me ra ti ne sende te buta se nuk vjen ma aaghaghaghaghaaghagh

te pershendes oj dalldyshe

speci
12-10-09, 14:05
Jo ishalla se nuk bon me ra ti ne sende te buta se nuk vjen ma aaghaghaghaghaaghagh

te pershendes oj dalldyshe
pse qa ke qajo bute se spo ma rrok hiq hahahhaha

rafet llapjani
12-10-09, 14:07
pse qa ke qajo bute se spo ma rrok hiq hahahhaha

ahaahhah spec ty sta rrok aaaaaaa jo tarrok ani qysh qka ke but aaaaaa o me plase o spec aaghaghahagaghaghaghghaaghaghaaghaghaghgh

speci
12-10-09, 14:12
menova mos e keni fjalen per pamuk qata deee hahahah

rafet llapjani
12-10-09, 14:13
menova mos e keni fjalen per pamuk qata deee hahahah

ahahahh qy pamuk jo mos deshte vunicaaaaa ghaghaghaghghaaghaghaaghaghagh

emine
12-10-09, 14:23
mu ka pshtjell rafeti dikah,mnujsha me gjet,kam me ja knu do kang patrijotike te veshi:tongue:

speci
12-10-09, 14:23
po de asishne merima t'ktynehershit hahahahah

rafet llapjani
12-10-09, 14:25
mu ka pshtjell rafeti dikah,mnujsha me gjet,kam me ja knu do kang patrijotike te veshi:tongue:

cillen kangen qou regjo qov djalo aaaaaaaaaaaaaa ahahaahahah

speci
12-10-09, 14:27
cillen kangen qou regjo qov djalo aaaaaaaaaaaaaa ahahaahahah
pse a hale spo qohesh aaaa? hahahaha

emine
12-10-09, 14:34
cillen kangen qou regjo qov djalo aaaaaaaaaaaaaa ahahaahahah

po em lloti ne shok ,me ardh era barut hahahhahhah

rafet llapjani
12-10-09, 14:37
po em lloti ne shok ,me ardh era barut hahahhahhah

qy barut jo jo barut aghaghaghaghaghaghaaghgh

Breshka
12-10-09, 15:13
Jo jo breshkushe ktu jam veq nga njeher po duhet me lue tarapushkaz qashtu pe lyp veni aghaghaghahgaghahgaaghaghaghaghaaghagh


shyqyr se thojshin qka hupt mos u gjet :biggrin:

rafet llapjani
12-10-09, 15:22
shyqyr se thojshin qka hupt mos u gjet :biggrin:

Qy mos u gjet a din qe seni halla nuk hup kurr gjith gjinet aghaghaghaghaghaghagh

Breshka
12-10-09, 15:24
Qy mos u gjet a din qe seni halla nuk hup kurr gjith gjinet aghaghaghaghaghaghagh

E DI DE QATA EDHE UNE JU THOJSHA O SENI HALLAL NUK HUP RAFETI HALLALL NJERI OSHT QYSH JE RAFETOOOOOOOOOOOOOO ???

rafet llapjani
12-10-09, 15:26
E DI DE QATA EDHE UNE JU THOJSHA O SENI HALLAL NUK HUP RAFETI HALLALL NJERI OSHT QYSH JE RAFETOOOOOOOOOOOOOO ???

Mire flm ne pytje po ti qysh je apo me avytesh te qafi pak veq mos te vjen marre ahaahhahahaahh

Peja-Boy
13-10-09, 17:19
U Rikthye mbas 3 vjet Heshtje !!

Qika_DugagjiniT
13-10-09, 20:16
U Rikthye mbas 3 vjet Heshtje !!

:eek: :eek:

desert
13-10-09, 22:11
a eshte ky vendi ku duhet me kerku personin qe keni humbur kontakt???

nese po....


atehre kete problem e kam edhe une .... a e keni pa kush shfletuesin more :D?

teutaA
13-10-09, 22:22
a eshte ky vendi ku duhet me kerku personin qe keni humbur kontakt???

nese po....


atehre kete problem e kam edhe une .... a e keni pa kush shfletuesin more :D?

hahahah edhe un erdha me shpall te zhduken shfletuesin

opsss ka te veshur pantolla ngjyr bojkafe dhe kmish shumadi ne dor mban laptopin hahaha ndersa ne gjep libren regjistrimi i kerrit 148 ks 357 :smile: per gjdo info ljm te desert 24/7

shfletuesi_
13-10-09, 22:22
a eshte ky vendi ku duhet me kerku personin qe keni humbur kontakt???

nese po....


atehre kete problem e kam edhe une .... a e keni pa kush shfletuesin more :D?

Pas shume e shume e shume kontaktesh dhe bisedash me binden qe te kthehem ne shtepin e humbur - :D :D :D

Peja-Boy
14-10-09, 16:35
:eek: :eek:

:eek:

Qika^Me^Kule
14-10-09, 17:24
a eshte ky vendi ku duhet me kerku personin qe keni humbur kontakt???

nese po....


atehre kete problem e kam edhe une .... a e keni pa kush shfletuesin more :D?

Tek shumica“e njerzve kam degju ket thenje '' Cka humbet mos u gjind '' e une e them, ''cka humbet u gjet e ate shum shpejt se gjynah ftoft e po kam frik se do ken problem e me zemer me tutje....

desert
14-10-09, 18:08
Tek shumica“e njerzve kam degju ket thenje '' Cka humbet mos u gjind '' e une e them, ''cka humbet u gjet e ate shum shpejt se gjynah ftoft e po kam frik se do ken problem e me zemer me tutje....


fjala jote ne ves hte Zotit ishalla....po qekna lajmru po une prap se pash ketu se :D

ShEjToNkA
22-08-10, 00:39
M'u ka mbush mendja me humb sėrish!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface: :tongue:

teutaA
22-08-10, 06:40
M'u ka mbush mendja me humb sėrish!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface: :tongue:

qy nime kqyr allahile a po ma shef burrin kun nese hup jo per mu po kojshikja u ba merak po thot se gjet teutaA burrin hahahahhah:wink:

ShEjToNkA
22-08-10, 11:19
qy nime kqyr allahile a po ma shef burrin kun nese hup jo per mu po kojshikja u ba merak po thot se gjet teutaA burrin hahahahhah:wink:
hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaa

O vec m'trego vendin ku tė ka humb se ja pėr ty ja pėr askend, edhe pse pak po mė bėn me obligim, m'u kthy sėrish!!!!:redface:

Suelaa
22-08-10, 11:24
Kontaktet qe kam pas humbur, i kam gjetur.

tipi engjellor
22-08-10, 11:30
Per kontaktet ketu sme kane humbur se jam i ri ketu e ata anetare te mehershem nuk i njoh

doGzona
24-08-10, 02:16
M'u ka mbush mendja me humb sėrish!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface: :tongue:

Humb vec mos te mbushet mendja me u kthye serish me hic qy...:Dnime si te kan dale doresh insonat krejt,nese humb serish, ishalla kthehesh si ajo shejtonka e mocme, dhe i drejto pak keta insonat e modernizum!!!!!!!!!!!!!!! ! :tongue:

teutaA
24-08-10, 03:33
hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaa

O vec m'trego vendin ku tė ka humb se ja pėr ty ja pėr askend, edhe pse pak po mė bėn me obligim, m'u kthy sėrish!!!!:redface:

oo me dit un ku humb ja kisha hjek gajlen kojshikes moti hahahahahah po kqyr kqyr ti nje udh e dyt pun nashta e shef kun:wink:

shfletuesi_
24-08-10, 16:36
Me ka humb nje dashni spo mund e gjaj a keni dikush dituni se si mundem me gjet serish :D :P

emine
24-08-10, 16:43
duhet me falemnderu FB,qe gjithe shoqerin e fmijnis ,djem halle teze,qika halle e teze,komplet o kam gjet,e me se shumti jam gzu qe mbase sa vitev shoqen time e kam taku aty,tash ishte dalune en foto me dy femijte e saje,:smile:

Peja-Boy
24-08-10, 21:42
Shume Kontakte te humbura me jan rikthyer prej para 7 viteve e deri 11vite !!

Virti
24-08-10, 21:56
... u djersit dhe humbi... :wink:

halla e madhe
24-08-10, 22:12
...askush s'me ka humbur deri sot!:tongue:

shfletuesi_
24-08-10, 22:16
...askush s'me ka humbur deri sot!:tongue:


dasht Zoti kurr nuk te humb oj halla e madhe se per qe gjan shqiptar me dal me te ndihmu me lyp me gjet kurr jo, jaaa shqiptaret i gjan veq naj dreke a dark ku ka me hanger.

lovely
24-08-10, 23:11
m ka hup kontakti me disa fjale nga kenga qe degjoj :biggrin: