PDA

View Full Version : Nėse jeni nė disponim tė mirė ejani kėtu!!


Faqet : [1] 2

vendasi
29-04-06, 18:51
Hajde te knaqmi.......:confused:

jadore
29-04-06, 23:11
Hajde te knaqmi.......:confused:

si te kenaqemi ....

Dilaver
29-04-06, 23:14
Pėr sonte, me fitoren e Luanit.

jadore
29-04-06, 23:17
Pėr sonte, me fitoren e Luanit.

..hajde ....Urime !paska fituar apo !( une tash u ktheva ,nuk e kam pare mecin?)

halla e madhe
29-04-06, 23:49
Pėr sonte, me fitoren e Luanit.

Ishte fitore e merituar e LUANIT:smile:

Gentiani
30-04-06, 01:40
Si duket, jo edhe aq disponim sa ėshtė menduar nga vendasi, megjithėate disponimin e sjellim deshti ai apo nuk deshti :tongue:

Ėshtė kėnaqėsi dheme tė drejtė njė ndjenjė disponimi qė na lidh me sukseset e shqiptarėve, siē ishte edhe ajo e Luanit.

Aga Syl
30-04-06, 16:41
Urime per fitoren e LUAN KRASNICIT veq per para.


:cool:Te jetojme sa malet.

lazdrani
30-04-06, 18:40
Urime per fitoren e LUAN KRASNICIT veq per para.


:cool:Te jetojme sa malet.


Hajde Aga Syle hyne ne valle.....opaaaa jashaaaaaa ah cka te paska hije opopopop saa-saa-saa:wink:

halla e madhe
30-04-06, 18:45
Hajde Aga Syle hyne ne valle.....opaaaa jashaaaaaa ah cka te paska hije opopopop saa-saa-saa:wink:

Kishe halla hyne ne valle e jo Aga syle..hhahahahaaa:biggrin:

Murgesha
30-04-06, 22:29
Nėse dikush doni disponim ejani ksajde se kur ma nė qejf s`kam qenė. :redface:

vjeshta
30-04-06, 22:32
Nėse dikush doni disponim ejani ksajde se kur ma nė qejf s`kam qenė. :redface:

Erdhaaaaaaaaaaaa :redface:

e_martumja
30-04-06, 22:32
Nėse dikush doni disponim ejani ksajde se kur ma nė qejf s`kam qenė. :redface:

vallahi edhe une ne qef jam dicka, flm Murgesha qe mi hape syte me pa kete ode :biggrin:

LOJETARI
30-04-06, 22:34
Hajde Murgesha tregona c“te beri kaq cejflike , se po me duket qenka nje dite e mbare sot!

LOJETARI
30-04-06, 22:41
Une isha duke shikuar pasqyren e sportit ne RTK dhe me duket se nje ndeshje futbolli ne Gjakove pas perfundimit u shenderrua ne ring boksi ,mu be qejfi se pashe nje numer te madh LUANASH .Edhe nese Luan Krasniqi nuk behet kampion boterore kishim kandidat te mjaftueshem !

Murgesha
30-04-06, 22:43
Hajde Murgesha tregona c“te beri kaq cejflike , se po me duket qenka nje dite e mbare sot!

A unė zakonisht jam nė qejf pėr t`u disponuar e nuk mė duhet edhe shkak i madh. :wink:

jadore
30-04-06, 23:11
.....ku mbeteet more !!! a me kaq e pat disponimi -a ( edhe e keni neser te gjithe pushim ...!!) rrofshin festat ................hahahahaha

LOJETARI
30-04-06, 23:14
Rrofte proletariati !Rrofte klasa punetore hahahahaha

jadore
30-04-06, 23:23
Rrofte proletariati !Rrofte klasa punetore hahahahaha

....pason ::::::::.Poshte borgjezija , poshte klasa kapitaliste ( jo elita more se i bie ........plumb vetit ....hahahahhaha)

LOJETARI
30-04-06, 23:27
Keta dhe keto te disponuarat heshten disi shume shpejte mos ka ndodhe dicka .

halla e madhe
30-04-06, 23:50
Rrofte proletariati !Rrofte klasa punetore hahahahaha

Ma kujtove nje vjershe qe e recitonm dikur:

_Erdh 1Maji,Maj i kuq
qlirimtar, feste bashkimi
i punetorve te botes mbare
.... me tutje paskam harrua:confused:

LOJETARI
30-04-06, 23:52
jador e din sigurisht ta vazhdoj

halla e madhe
30-04-06, 23:59
jador e din sigurisht ta vazhdoj

Kur e kame recitua kete vjershe ,Jador ska qene akoma e lindur:biggrin:

jadore
01-05-06, 00:03
Ma kujtove nje vjershe qe e recitonm dikur:

_Erdh 1Maji,Maj i kuq
qlirimtar, feste bashkimi
i punetorve te botes mbare
.... me tutje paskam harrua:confused:

..hahahahhahahahhahaha
( nuk e keni iden sa kam qeshe ,) edhe kaq mjafton Halla e madhe ...
..J'ador, ka gati tri ore qe po mendohet ,cila feste ka qene qe ne shkolle na detyronim me flakadan te dalim rrugeve te qytetit ,,, ??????( nuk e di a kendonim more..apo jo ????? edij veq qe ne mbremje ka qene kjo "shetitje e detyruar ") ......

Dilaver
01-05-06, 00:07
Une isha duke ikur nė gjum, dhe sa e kurdisa orėn, thash hajt t'ja jap njė krug (xhiro) kėndej, me fol drejt ka del shpirti kur e pava shkrimin e Lojtarit isha kureshtar tė di se..., e perfitova pasi kuptova qė nesėr paskam pushim.
A duhet me ja uru kujt kėtė festė a jo more se me siguri ka punėtor kėndej.

LOJETARI
01-05-06, 00:11
Po qysh nuk duhet more mos u korit ,a nuk e sheh hallen dhe jador se melankolike jane .

jadore
01-05-06, 00:19
Une isha duke ikur nė gjum, dhe sa e kurdisa orėn, thash hajt t'ja jap njė krug (xhiro) kėndej, me fol drejt ka del shpirti kur e pava shkrimin e Lojtarit isha kureshtar tė di se..., e perfitova pasi kuptova qė nesėr paskam pushim.
A duhet me ja uru kujt kėtė festė a jo more se me siguri ka punėtor kėndej.

..Po more Dilaver ka, si nuk ka, qe ku eshte klasa puntore J'ador si perfaqesuese e proletarijatit ......... edhe diqka mos humb ndera-a, lajmin qe ke neser pushim ta kumtoj J'ador jo Lojtari , hahahhaahah
p.s.pranoj urime pergezime etj etj .me rastin e kesaj feste.....hahaha

halla e madhe
01-05-06, 06:52
Po qysh nuk duhet more mos u korit ,a nuk e sheh hallen dhe jador se melankolike jane .

Cfare malankolike?!Ishalla ketij mileti kurr nuk ju ndalat ditet e festave...feste e borgjezise apo e proletarjatit,kryesorja dite pushimi relaksimi e disponimi..hahahahahahahaa:biggrin:

vendasi
03-05-06, 01:01
si te kenaqemi ....
Te knaqemi tu ba llaf mori......pse qka menove ti ?:tongue: :wink: pa marre parsyshe se si ti harrojme bile per nje momet te shkurter te gjitha brengat...jeta eshte e shkurte andaj edhe kemi te drejte qe te "KNAQEMI" pak.....
Te pershnedes
Vendasi

jadore
03-05-06, 14:44
Te knaqemi tu ba llaf mori......pse qka menove ti ?:tongue: :wink: pa marre parsyshe se si ti harrojme bile per nje momet te shkurter te gjitha brengat...jeta eshte e shkurte andaj edhe kemi te drejte qe te "KNAQEMI" pak.....
Te pershnedes
Vendasi

....Ore Vendasi , qe do te knaqemi duke bere llaf (kete ) e di , ( edhe u kenaqem valla, gjithe stresin dhe komplekset tona i shfryjme ne anonimitet , pse jo forme e re efektive e largimit te energjise negative tek ne, si persona )--po qfare llafi se ?,- i shpenzuam mjafte de llafet, lexo e posto , me deshtimet tona ne politik ( edhe ajo kenaqesi eshte per shume ketu ) edhe ne drejtimin fetar u kenaqem ( se jo mahi , sa qe po kalon ne kunder efekt )e sa per zhgenjimet ne dashurin virtuale ( nuk po i ceki ketu se kenaqesi me perfundim te hidhur kjo nuk hyne ne ketu se bie ndesh me titullin e temes pastaj , kush nuk eshte nervoz ejani ketu ,) ,,, femi qe femi kemi mbete bre ,,hajde tash ti lum Vendasi me gjeje nje forme te kenaqesis ne te shkruarin virtual
..(.tybe )une nuk po e di prandaj pyeta si te kenaqemi ???
p.s
dhe une te dergoj nje pershendetje atje larg larg ...)

vendasi
06-05-06, 00:38
....Ore Vendasi , qe do te knaqemi duke bere llaf (kete ) e di , ( edhe u kenaqem valla, gjithe stresin dhe komplekset tona i shfryjme ne anonimitet , pse jo forme e re efektive e largimit te energjise negative tek ne, si persona )--po qfare llafi se ?,- i shpenzuam mjafte de llafet, lexo e posto , me deshtimet tona ne politik ( edhe ajo kenaqesi eshte per shume ketu ) edhe ne drejtimin fetar u kenaqem ( se jo mahi , sa qe po kalon ne kunder efekt )e sa per zhgenjimet ne dashurin virtuale ( nuk po i ceki ketu se kenaqesi me perfundim te hidhur kjo nuk hyne ne ketu se bie ndesh me titullin e temes pastaj , kush nuk eshte nervoz ejani ketu ,) ,,, femi qe femi kemi mbete bre ,,hajde tash ti lum Vendasi me gjeje nje forme te kenaqesis ne te shkruarin virtual
..(.tybe )une nuk po e di prandaj pyeta si te kenaqemi ???
p.s
dhe une te dergoj nje pershendetje atje larg larg ...):smile: :smile: :smile: Valla um ke zane pak ngushte se mbasi i permende te gjitha menyrat e knaqesise ne ket forum.... mbasi s'ndjene knaqesi asesi ne asnjeren prej me larte permendurave dhe pasi qe i shkruari virtual s'te lene mbresa....me thuaje oj e gezuare qka propozone ti pra???
Pasi siq e sheh qe jetoj large, large ateher gjithmone deshiroje qe te keme kontakt meVENDASET e mi qofte edhe ne shkresa virtuale.......
Te pershendes kudo qe te jeshe
Vendasi

halla e madhe
17-06-06, 16:17
Ne kete ODEN e disponimit s'paska mbete askush..athua vera e nxehte i ka fajet apo kampionati i futbollit..hajt se po sillna une njehere e po ju la nje pershendetje dhe disponim te gjithe Dardanasve!

Murgesha
18-06-06, 11:29
Hallė tė falemnderit pėr disponimin qė paske lėnė kėtu.
Kush don disponim eni tek unė, se sot e kam me shumicė e atė qė tepron po ja u jap pa kushte. :tongue: :tongue: :tongue:

Dilingjia
20-06-06, 13:21
valla une jom full disponim aaaa:biggrin:

vendasi
20-06-06, 13:26
valla une jom full disponim aaaa:biggrin:
Ku mos me kane ti ne disponim,u knaqe te daja Selim....:wink:

dr1ta
20-06-06, 21:35
Valla une nuk jam ne disponim , ikaaaaaaaa:biggrin:

Agroni22
21-07-06, 23:05
shume ne disponim jom sante edhe i lumturrrr:wink:

Diana007
22-07-06, 15:23
Hm ashtu valla , por a bon me njet ketu me u disponu me shum ahahahhahaha

laliloli
22-07-06, 21:43
Si duket sonte nuk paska me disponim te mire .

Ka fillu edhe disponimi me mungu ne kohe te fundit

GURI SYLAJ
26-07-06, 19:55
Une jam ne disponim por per te qene i mbare disponimi duhen me qene me kallaballak.

Vet mos shkofsha as ne Gjenet!

Murgesha
26-07-06, 20:31
Kush ma nė disponim se un[ė s`ėshtė sonte.:tongue: :tongue:
Ps. Jam ka kcej si dreq se mė ka djeg sot bukur shumė Dielli. :cool:

GURI SYLAJ
26-07-06, 20:36
Pse cka te qiti puna ne Sahare qe nuk ke mujt me e gjete naj hije?

vendasi
26-07-06, 21:25
Kush ma nė disponim se un[ė s`ėshtė sonte.:tongue: :tongue:
Ps. Jam ka kcej si dreq se mė ka djeg sot bukur shumė Dielli. :cool:
hahaha,Murgesha po ku ke ai i trashi me te ba hije.....?:wink:

Paradox_13
26-07-06, 21:34
Une jam ne disponim por per te qene i mbare disponimi duhen me qene me kallaballak.

Vet mos shkofsha as ne Gjenet!

Nuk do te thoja se jam edhe aq i disponuar,por do ju bashkohem per te mos prish disponimin tuaj..:tongue:

Murgesha
26-07-06, 22:00
Pse cka te qiti puna ne Sahare qe nuk ke mujt me e gjete naj hije?

O hije kishte, po kujtova mos dielli i ka vu syzet pėr mua, e i rrijsha karshi. :biggrin: :biggrin:

Murgesha
26-07-06, 22:01
hahaha,Murgesha po ku ke ai i trashi me te ba hije.....?:wink:

Ma mori mendja se ma mirė me dalė pa tė trashin sot. :biggrin: :biggrin:

vendasi
26-07-06, 22:13
Ma mori mendja se ma mirė me dalė pa tė trashin sot. :biggrin: :biggrin:
eee,a pe sheh qe ke hi ne gjynah haha:biggrin:

Murgesha
26-07-06, 22:24
eee,a pe sheh qe ke hi ne gjynah haha:biggrin:

E po tash spo kam ēka me ba tjetėr pėr me mu fal gjynahi pos qė po kėrcej, ha,hahahahahaahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

e_martumja
26-07-06, 22:35
Vallahi drejt me ju thon jam ne disponim te madheeeeeeeeee

neki76
27-07-06, 10:25
Vallahi drejt me ju thon jam ne disponim te madheeeeeeeeee

Dhashte zoti e mos te leshoft kurre ky far disponimi.:tongue: :tongue: :tongue:

Buqja_ch
23-10-07, 18:06
Si thoni viti 2007 po kalon pa as ni disponim .....??????

°Mili°
23-10-07, 19:16
ishalla jeni te disponum tan jeten se nuk ka ma mir :P

Estella
21-02-08, 21:16
un qenkam shume gabim ne kete tem pra :(

Cia-Ferizaj
21-02-08, 21:21
uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

LaCoStA
22-02-08, 00:39
uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Qe ky ma prishi disponimin hahahaha . Ku je more njeri qe je hup krejt . As CIA nuk po munet met gjet hahahah

mentor*
22-02-08, 01:48
valla hiq nuk jame ne disponim ma prishi njani /na disponim

Virti
25-02-08, 17:50
erdha :smile:

selvija
25-02-08, 17:54
erdha :smile:Vitri ne disponim je a,,? tuben edhe une kokam boll mir...po bajka...:biggrin:

Virti
25-02-08, 17:56
Vitri ne disponim je a,,? tuben edhe une kokam boll mir...po bajka...:biggrin:
ani valla, me disponim shkojne gjerat me mire. :biggrin:

selvija
25-02-08, 17:58
ani valla, me disponim shkojne gjerat me mire. :biggrin:Ani de ku dush ja nisim sa jemi qeshtu disponum se mos po ftofemi tani....ku po ja nis ti kalloxo...:biggrin:

Estella
05-06-08, 23:14
Jana a je disponim hec qitu folmi :P

MemphiSx
05-06-08, 23:16
S'koka vend per mu ky :P

Dreni30
05-06-08, 23:17
Cka po flitet ketu??- erdha me dite se a ka naj far muhabeti a joooooooo. hahahahah

Estella
05-06-08, 23:17
S'koka vend per mu ky :P

pse kishe sje disponim ti a:P

se kina bo me rrejt se goja tu qa tu kesh msn :P

MemphiSx
05-06-08, 23:20
Shujjj breee se nuk kthehet disponimi kshtu :P

Estella
05-06-08, 23:21
Shujjj breee se nuk kthehet disponimi kshtu :P


oooooooooo mos mu ban artist ti mu ktu


se a pa qysh t'met parzit n'fyt tu kesh ahahahha :P

Virti
05-06-08, 23:29
erdha :cool:

MemphiSx
05-06-08, 23:33
oooooooooo mos mu ban artist ti mu ktu


se a pa qysh t'met parzit n'fyt tu kesh ahahahha :P


Hahahahahahahahhahahahahaahahahahahahaaahah a kom kesh qishtu :P

Guri i madh
05-06-08, 23:35
Shujjj breee se nuk kthehet disponimi kshtu :P
diqka shum je ne disponim ndoshta per fitoren e vllaznimit per kupen e kosoves ashtu po mendoj se edhe une shum jam gzue qe e fitum kupen e kosoves

MemphiSx
05-06-08, 23:38
diqka shum je ne disponim ndoshta per fitoren e vllaznimit per kupen e kosoves ashtu po mendoj se edhe une shum jam gzue qe e fitum kupen e kosoves


Hahahhahaahahahahh Guri Po Po shum jom ne disponim edhe per Kupe,por ma se shumti po Disponona me Qeverin e Kosoves hahahaahahha

Breshka
05-06-08, 23:47
jo bre as ktu sbon une http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Estella
07-06-08, 20:55
http://s12.rimg.info/e8ada1c646c4c16027dc903be839a143.gif

Jana
07-06-08, 21:16
Oj Estell qysh je moj.........a je mir ....edhe une en disponim jam keshtu qe po e ndaj me juve qe jeni en disponim........

Estella
07-06-08, 21:21
Oj Estell qysh je moj.........a je mir ....edhe une en disponim jam keshtu qe po e ndaj me juve qe jeni en disponim........

qe moj Jana mire jom shume ti qka bone aje mire me disponim :P

Jana
07-06-08, 21:23
qe moj Jana mire jom shume ti qka bone aje mire me disponim :P

Pem vjen mir per ty....

Edhe une si gjith mir shum jam edhe me disponim shum mir......

Estella
07-06-08, 21:25
Pem vjen mir per ty....

Edhe une si gjith mir shum jam edhe me disponim shum mir......

me vjen mire gjithashtu Jana

MemphiSx
07-06-08, 23:47
Estella qe nja 2 nete sje bash mir,po shkon me ra heret :D Ku e ki disponimin :P

HėNna
07-06-08, 23:52
MempfiSx a je ne disponim??

lyra2
07-06-08, 23:53
..erdha ,cka me ba tash ??,...:)

MemphiSx
07-06-08, 23:54
MempfiSx a je ne disponim??


Po Po veq jo n'maksimum :)

Ti qysh po ndihesh sone?

MemphiSx
07-06-08, 23:55
..erdha ,cka me ba tash ??,...:)


Ishalla na ke ardhe me disponim bile :D Kapi qata defa e t'dalim me kcY:P

HėNna
07-06-08, 23:57
Po Po veq jo n'maksimum :)

Ti qysh po ndihesh sone?


Sonte e sa kohė e trubulluar...

MemphiSx
07-06-08, 23:59
Qka osht kah te trubullon moj,ani nata e qet po duket pra :D

HėNna
08-06-08, 00:01
Qka osht kah te trubullon moj,ani nata e qet po duket pra :D


per nga pamja/shprehja arrogante per nga natyra e qete si gjithmonė.:tongue:

MemphiSx
08-06-08, 00:18
per nga pamja/shprehja arrogante per nga natyra e qete si gjithmonė.:tongue:


Per nga natyra rri e qet,dhe e disponuar cdo her ;) sepse pamja shpesh her po na behet e merzitshme :)

HėNna
08-06-08, 00:23
Per nga natyra rri e qet,dhe e disponuar cdo her ;) sepse pamja shpesh her po na behet e merzitshme :)

Ndaj edhe ėshtė mirė qė nga njėherė tė shfaqet me arrogance ajo pamje, a pajtohesh??

MemphiSx
08-06-08, 00:24
Ndaj edhe ėshtė mirė qė nga njėherė tė shfaqet me arrogance ajo pamje, a pajtohesh??


Plotesisht!!!

Veq n'DARDANI mos hyn me pamje te nje arrogantje :D

HėNna
08-06-08, 00:31
Plotesisht!!!

Veq n'DARDANI mos hyn me pamje te nje arrogantje :D

valla bėll keq, e si me hy tani nė dardanin e civilizuar pa pamje arrogante???

MemphiSx
08-06-08, 00:34
valla bėll keq, e si me hy tani nė dardanin e civilizuar pa pamje arrogante???


Keq qe si kemi nga dy fytyra :(

HėNna
08-06-08, 00:38
Keq qe si kemi nga dy fytyra :(


Mė mirė me njė por arroganaca sben me lėnė anasha!!!


Shumė po mė shkojka biseda me ty, sdi pse!

MemphiSx
08-06-08, 00:42
Mė mirė me njė por arroganaca sben me lėnė anasha!!!


Shumė po mė shkojka biseda me ty, sdi pse!

Nganjeher,pamja tjeter e fytyres per dike dike,eshte shpetim!! Dalja nga vet vetja!!

Paj disponimi en nivel edhe muhabeti po shkon mir :)

HėNna
08-06-08, 00:50
Nganjeher,pamja tjeter e fytyres per dike dike,eshte shpetim!! Dalja nga vet vetja!!

Paj disponimi en nivel edhe muhabeti po shkon mir :)

Vallah jo pėr askė! Torturim i vetė vetės.

Ore a jem nė disponim apo nė filozofi?? :biggrin: Se politik spo besoj.

MemphiSx
08-06-08, 00:53
Vallah jo pėr askė! Torturim i vetė vetės.

Ore a jem nė disponim apo nė filozofi?? :biggrin: Se politik spo besoj.


Hahahaha po rreshqasim drejt filozofis,Politike ne s'dijem me bo,t'ri hala :D

HėNna
08-06-08, 00:57
Hahahaha po rreshqasim drejt filozofis,Politike ne s'dijem me bo,t'ri hala :D

ja do dinim si tė ishim opozitė dhe pozitė por kualicion se besoj hahahahahahahahahahahahahahahh

M_u_k_i
08-06-08, 00:59
Aka Me Hanger Najsen Se Jom Ne Disponim Me Hanger Naj Se Hahhah

MemphiSx
08-06-08, 01:02
ja do dinim si tė ishim opozitė dhe pozitė por kualicion se besoj hahahahahahahahahahahahahahahh


Eeeeee qka jemi praaaa hahahahahahaha Opozite te dyt a :D Na paska honger dreqi :D ma mir opozit bile s'na bon atentat naj hajn i vogel :D

HėNna
08-06-08, 01:03
Eeeeee qka jemi praaaa hahahahahahaha Opozite te dyt a :D Na paska honger dreqi :D ma mir opozit bile s'na bon atentat naj hajn i vogel :D

hahahahahahahahahahaha a sje ne kualicion aa?? hahahahahahahah

MemphiSx
08-06-08, 01:07
hahahahahahahahahahaha a sje ne kualicion aa?? hahahahahahahahHahahaahahahahaaahh qfare koalicioni more,e kom dit se ka mu vra dikush ahahahaaha :D veq ton ai burrr mu tu prej ni sabije hahaahahaah :D

HėNna
08-06-08, 01:08
Hahahaahahahahaaahh qfare koalicioni more,e kom dit se ka mu vra dikush ahahahaaha :D veq ton ai burrr mu tu prej ni sabije hahaahahaah :D

hahahahahahahahahahah e pa besushme por e vertėte hahahahahahahahahhmirė qė paske ikė me kohė.

MemphiSx
08-06-08, 01:12
hahahahahahahahahahah e pa besushme por e vertėte hahahahahahahahahhmirė qė paske ikė me kohė.


HeNna Une ika per sonte e ty t'uroj disponim te kendshem ne vazhdim :)

HėNna
08-06-08, 01:19
HeNna Une ika per sonte e ty t'uroj disponim te kendshem ne vazhdim :)

MemphiSx, atėherė tė uroj njė natė tė bukur dhe me disponim dhe tė falenderoj qė mė lejove tė shoqrohemi ca caste shkrimi!:smile:

lovely
08-06-08, 08:02
e nese nuk jemi??????????? :rolleyes:

Lola
08-06-08, 10:32
e nese nuk jemi??????????? :rolleyes:

hajde te un kom me t disponu si dush veq mos hajde vetun pash uliksin:biggrin:

lovely
08-06-08, 11:17
hajde te un kom me t disponu si dush veq mos hajde vetun pash uliksin:biggrin:


po thu me marr me veti a? :rolleyes:

Lola
08-06-08, 11:20
po thu me marr me veti a? :rolleyes:
mere mos u tut se nuk ta preki nersy teje ,kur del ti ne wc ose kur flen ti ahahahahah pa e pecku edhe .....nuk e lo tybe 300 tybe

lovely
08-06-08, 11:29
mere mos u tut se nuk ta preki nersy teje ,kur del ti ne wc ose kur flen ti ahahahahah pa e pecku edhe .....nuk e lo tybe 300 tybe


oooo tybe 300 tybe s ta kom marr me veti pra.. veq nersy meje ndash :biggrin: :biggrin:

Lola
08-06-08, 11:32
oooo tybe 300 tybe s ta kom marr me veti pra.. veq nersy meje ndash :biggrin: :biggrin:

bohet nomi nersy teje noshtaj nuk di me dy veta e ta ktehn shpinen ty e ti m vran hahahahahahahah

lovely
08-06-08, 11:33
bohet nomi nersy teje noshtaj nuk di me dy veta e ta ktehn shpinen ty e ti m vran hahahahahahahah


hajt ti mos e ki ate dert..... 2 e 3 e 4 nuk jan kan kurr problem per to :tongue: :biggrin:

Lola
08-06-08, 11:37
hajt ti mos e ki ate dert..... 2 e 3 e 4 nuk jan kan kurr problem per to :tongue: :biggrin:

u bo pra,mere mos e le pa e mar po une s pa do ko me mar hajt pash at zot kallzoma najo qe bon per mu hahahahahahahahahahahha veq per do dite se per gjith e gjoj vet ahahahahahah

Breshka
08-06-08, 11:39
oooo tybe 300 tybe s ta kom marr me veti pra.. veq nersy meje ndash :biggrin: :biggrin:

kush ka disponim tepert me ma dhan do veresi ??

Dardan Kastrati
08-06-08, 11:44
Ēfarė duhet me ba kėtu kur tė jemi nė disponim ... ??? A duhet me vallėzu vetėm apo me qift ..?

lovely
08-06-08, 11:47
u bo pra,mere mos e le pa e mar po une s pa do ko me mar hajt pash at zot kallzoma najo qe bon per mu hahahahahahahahahahahha veq per do dite se per gjith e gjoj vet ahahahahahah


jo jo, tjere s pranojme aty.. veq ty vet hahahahahaha

Lola
08-06-08, 11:57
jo jo, tjere s pranojme aty.. veq ty vet hahahahahaha
hahahhahahaha veq une vet po vij se me mar dikon ma bojn banned,i shtin nakush ce nuk i pilqej e kta t mdhajt bojn qysh t ju thojne hahahahhahahah prit se po vij vet ni her t euliksi a bon

lovely
08-06-08, 14:59
hahahhahahaha veq une vet po vij se me mar dikon ma bojn banned,i shtin nakush ce nuk i pilqej e kta t mdhajt bojn qysh t ju thojne hahahahhahahah prit se po vij vet ni her t euliksi a bon


oo s kam qka e veti hiq, e di une qka don ai :tongue: :biggrin:

Estella
10-06-08, 20:27
:biggrin: :biggrin:

Estella
10-06-08, 23:23
sjam disponim.............

Estella
12-06-08, 22:29
Skoka per mu masi sjom disponim .......

HėNna
12-06-08, 22:30
Tė ishte pėr nevozė dhe pėr piskam do tė hyja por pėr disponim sonte spo hy hic!!!:smile:

Murgesha
12-06-08, 22:34
Valla shumė e lodht jam sonte pėr me nejt nė disponim...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lyra2
12-06-08, 22:37
..erdha,e cka behet me disponimin ketu a?:P:P

Murgesha
12-06-08, 22:39
..erdha,e cka behet me disponimin ketu a?:P:P

Po mbasi erdhe hajt se po disponohem pak, veq pėr hatėr se ndryshe ncuk hahahahaahaha

Luana
12-06-08, 22:40
Lodhesia ma ka humb disponimin :mad:

lyra2
12-06-08, 22:41
Po mbasi erdhe hajt se po disponohem pak, veq pėr hatėr se ndryshe ncuk hahahahaahaha
..nisja,ti e para une mbas teje :biggrin:

HėNna
12-06-08, 22:41
Po mbasi erdhe hajt se po disponohem pak, veq pėr hatėr se ndryshe ncuk hahahahaahaha

A paska me shitė Lyra disponim aa?? Ma porosit edhe pak mua tė lutem dielli im...

lyra2
12-06-08, 22:45
A paska me shitė Lyra disponim aa?? Ma porosit edhe pak mua tė lutem dielli im...
..do ta porosisja sikur ta dija kush eshte dielli yt,sodoqofte ,mos rreziko ,me paraqitjen e diellit henna humb disponimin,..merr pak nga une e Murgesha te mjafton;)

Murgesha
12-06-08, 22:49
A paska me shitė Lyra disponim aa?? Ma porosit edhe pak mua tė lutem dielli im...]

Moj po, shet lyra disponim edhe t`mirė bile.

Lyrė a po e shef qė sonte shum pak disponim po shkon ksajde hahahahahahahahaah nisja e na fal pak buzėqeshje...

HėNna
12-06-08, 22:50
..do ta porosisja sikur ta dija kush eshte dielli yt,sodoqofte ,mos rreziko ,me paraqitjen e diellit henna humb disponimin,..merr pak nga une e Murgesha te mjafton;)


Lyrė nga ti do marrė, nga Murgesha jam alergjike prej saj hic skam qejf tė marrė asgjė nga ajo...

E dielli im kush ėshtė ??? ėshtė diell(ona) qė ngrohė Dardaninė!

Murgesha
12-06-08, 22:56
Lyrė nga ti do marrė, nga Murgesha jam alergjike prej saj hic skam qejf tė marrė asgjė nga ajo...

E dielli im kush ėshtė ??? ėshtė diell(ona) qė ngrohė Dardaninė!

O mos mė detyro bre mi gjetė do stupca se njėmend nuk merr ti disponim prej Murgeshės hahahahaahahahahahaha

HėNna
12-06-08, 22:58
O mos mė detyro bre mi gjetė do stupca se njėmend nuk merr ti disponim prej Murgeshės hahahahaahahahahahaha

Unė merrem vetėm me monolog deshta te them dialog, pėr stupc sjam unė vec pėr dajak.:tongue:

Murgesha
12-06-08, 23:15
Unė merrem vetėm me monolog deshta te them dialog, pėr stupc sjam unė vec pėr dajak.:tongue:

A ta gjej temėn e monologut se m`duket qė as pa te s`jemi mbet nė Dardani e t`shof sa e ke mėsu monologun hahahahahahaahahahaha...

HėNna
12-06-08, 23:23
A ta gjej temėn e monologut se m`duket qė as pa te s`jemi mbet nė Dardani e t`shof sa e ke mėsu monologun hahahahahahaahahahaha...


A keni monolog aa?? Ashtu gjejmi moj si e re qė jam asgjė spo di me gjetė...:frown: shume e kam merak monologun!

uliksi31
12-06-08, 23:26
Jo une ne disponim po jame, por me hy mes diellit e henet si meteor.:biggrin: Po tem shkrijn e pom falin dreqit. Ti kqyri me cfar shpejtsiet po shkojn.:biggrin:

Murgesha
12-06-08, 23:28
A keni monolog aa?? Ashtu gjejmi moj si e re qė jam asgjė spo di me gjetė...:frown: shume e kam merak monologun!


Me fol vetmeveti a??

Valla mua veq ja kan nisė me mė ēmend kur po i ni qė po mthojnė ja ka nisė me folė me veten hahahahahahaah...

Murgesha
12-06-08, 23:29
Jo une ne disponim po jame, por me hy mes diellit e henet si meteor.:biggrin: Po tem shkrijn e pom falin dreqit. Ti kqyri me cfar shpejtsiet po shkojn.:biggrin:


HėNno shtyju pak ti bėjmė vend ulliksit.

Vet po lyp pasha mamin e ni dalshin djerstė prej nxehtėsisė sonė le ti fshin vet se unė nuk ja fshi valla hahahahahaahahahahahahah....

HėNna
12-06-08, 23:30
Me fol vetmeveti a??

Valla mua veq ja kan nisė me mė ēmend kur po i ni qė po mthojnė ja ka nisė me folė me veten hahahahahahaah...

Po be kam merak me folė vetėmeveti se vetėm aty smė ndėrhyn askush dhe i shprehi tė gjitha pėr me i bind se si janė. Se dialogun e kam inat ma me qejf e zgjedhi dajakun:tongue:

HėNna
12-06-08, 23:31
HėNno shtyju pak ti bėjmė vend ulliksit.

Vet po lyp pasha mamin e ni dalshin djerstė prej nxehtėsisė sonė le ti fshin vet se unė nuk ja fshi valla hahahahahaahahahahahahah....


Kur je betu nė pranin time (po e dini ju ku ) je betu gjerė nė vdekje hahahahaha i fshin i fshin se krejt mendesh jeni dalė!!!:tongue:

MemphiSx
12-06-08, 23:33
Interesant.gjithemon ki sjell gjalleri ne forum,veq pak paske ndryshu hahahah :D

Murgesha
12-06-08, 23:43
Interesant.gjithemon ki sjell gjalleri ne forum,veq pak paske ndryshu hahahah :D


Kush?????

MemphiSx
12-06-08, 23:49
Kush?????


Kush tjeter perveq HenNa :)

Murgesha
13-06-08, 00:10
Kush tjeter perveq HenNa :)


Ha,hahahaahahahahahh ishalla spo na del pėr kon po kujtojmė se pasha mamin e para unė ka mi hi stupc deri sa tja baj shpinėn ma butė se barkun hahahahahahahah

MemphiSx
13-06-08, 00:18
Ha,hahahaahahahahahh ishalla spo na del pėr kon po kujtojmė se pasha mamin e para unė ka mi hi stupc deri sa tja baj shpinėn ma butė se barkun hahahahahahahah


Hahhhaahahahahahahahaha dul e s'dul,po me doket se hija e saj po endet neper forum ahaahahaahahha :D t'mir e ka pas qit thenie "ta baj shpinen ma bute se barkun"hhahahahaha

Urata
23-07-09, 18:00
e pse kishe me ardhe ketu...?
qa me bo...?

Tomori
23-07-09, 18:59
e pse kishe me ardhe ketu...?
qa me bo...?

...si qa me bo....>>>hahahahahaaaa,,,Urata plaq ti hahahaa

Urata
23-07-09, 23:04
qy ky thejka plaq...! po de qa me bo ketu...?

shfletuesi_
23-07-09, 23:14
Sjam ne disponim sjam ne disponim sjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ne diiiiiispoooooooniiiiiiiiiiiiiii iiii iiiiiiiiim .... te mashtrooooooon aaajoooooo...

emine
23-07-09, 23:30
:biggrin:

lovely
11-11-09, 22:38
erdha, qka duhet me bo tash? :biggrin:

Murgesha
11-11-09, 22:45
erdha, qka duhet me bo tash? :biggrin:

Relaksohu prej disponimit qetu e mos ba ze :biggrin:

lovely
11-11-09, 22:47
Relaksohu prej disponimit qetu e mos ba ze :biggrin:a po don me ble do? hahahahahahahahahahahaa

pirro
11-11-09, 22:47
Me disponim jom , ca ka 3 ??

teutaA
11-11-09, 22:51
erdha me kqyr kush koka ne qef:wink:

murrizi
11-11-09, 22:57
erdha me kqyr kush koka ne qef:wink:
Une jom.
Pse a mos pate gjo kunra ?

nejse une tash po shkoj me zan veshin, veq kallzom neser.
tung pjipell, nat'n e mirė

Murgesha
11-11-09, 22:58
Me disponim jom , ca ka 3 ??


Shyqyr qe pshtoj Thaqi pa honger naj guri ne kungull te kres, bash mir ish ba :biggrin:

murrizi
11-11-09, 23:01
Shyqyr qe pshtoj Thaqi pa honger naj guri ne kungull te kres, bash mir ish ba :biggrin:
ti a po do me mlan deri n'sabah ktu a ? (tu mbrojt thaēin prej gurzve, aiii nime ku mbeti ma Guri i madh, qatipi i hashimit ? ghaghaghaghaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)

teutaA
11-11-09, 23:06
Une jom.
Pse a mos pate gjo kunra ?

nejse une tash po shkoj me zan veshin, veq kallzom neser.
tung pjipell, nat'n e mirė

ncuk veq kurioze:wink:

MemphiSx
11-11-09, 23:08
Multi disponim kam sonte :D

Murgesha
11-11-09, 23:09
ti a po do me mlan deri n'sabah ktu a ? (tu mbrojt thaēin prej gurzve, aiii nime ku mbeti ma Guri i madh, qatipi i hashimit ? ghaghaghaghaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)

Jo more mos rri tere naten se than shnosh e mir o shku te shpia :redface:

Murgesha
11-11-09, 23:10
Multi disponim kam sonte :D

E marr me mend valla, qe je ne disponim, bre durt ju thafshin atyre qe skan dit me gjujt ne shej ha.hahaahahahahahahahahaah

MemphiSx
11-11-09, 23:25
E marr me mend valla, qe je ne disponim, bre durt ju thafshin atyre qe skan dit me gjujt ne shej ha.hahaahahahahahahahahaah


Jooo breeeeeeeeee apet kemi shpirt mat buteeee naaaa ahaahahaha :D Ktaaaa qenat kur e kan vra Tahir Zemen..edhe muzika kan shti :(

murrizi
11-11-09, 23:27
Jooo breeeeeeeeee apet kemi shpirt mat buteeee naaaa ahaahahaha :D Ktaaaa qenat kur e kan vra Tahir Zemen..edhe muzika kan shti :(
Mo bre mos thuni ashtu, mos ja kani nonen.
Vra Tahir Zemen e kso far muhabetesh.......

MemphiSx
11-11-09, 23:30
Mo bre mos thuni ashtu, mos ja kani nonen.
Vra Tahir Zemen e kso far muhabetesh.......


Leeeee breeeeeeeee pashhh qit natee mos ma prish disponimin me muhalifeeee tujaaaaaaaaaa

Murgesha
11-11-09, 23:31
Jooo breeeeeeeeee apet kemi shpirt mat buteeee naaaa ahaahahaha :D Ktaaaa qenat kur e kan vra Tahir Zemen..edhe muzika kan shti :(


Qata ne jemi te disponuar qe si kan ba gja de! :biggrin:

LuLjaa
13-11-09, 01:44
Sen s'paska as ketu,kur e pash qe pasni thirr ...

Nėse jeni nė disponim tė mirė ejani kėtu!!

Thash hajt t'vi nashta ka najsen t'mire ama ncuk :)

emine
13-11-09, 13:44
jam ne disponim mu rref me najkon ksajde,a ka vullnetar:tongue:

premium
13-11-09, 13:44
Gji ka ktu 3 he daj ???

emine
13-11-09, 13:46
mdoket dikujna pi kruhet shpina:tongue:

vendasi
13-11-09, 23:42
mdoket dikujna pi kruhet shpina:tongue:
shpina ska gajle...:biggrin:

Buqja_ch
09-09-11, 21:02
Kurr ma mire nuk jam kan erdha po askush nuk qenka ksajde ....

.

Zero Cool
09-09-11, 21:07
Kurr ma mire nuk jam kan erdha po askush nuk qenka ksajde ....

.

jemi, jemi :biggrin:

Buqja_ch
09-09-11, 21:16
jemi, jemi :biggrin:


sa mire qe je a je lodh me shndet si je ... ishalla bajm sefa sonte qitu

.

Zero Cool
09-09-11, 21:22
sa mire qe je a je lodh me shndet si je ... ishalla bajm sefa sonte qitu

.

mire jam flm, po ti si je e nderuar ?

Buqja_ch
09-09-11, 21:30
mire jam flm, po ti si je e nderuar ?


me gezon ishalla je mire gjithemon ...edhe une mire u ula pak me lexu e shetit ne fd

.

Zero Cool
09-09-11, 21:31
me gezon ishalla je mire gjithemon ...edhe une mire u ula pak me lexu e shetit ne fd

.

gz per ty, ani de mire lexo edhe shetit por mos shko larg se pe humbasish rrugen :biggrin:

ritta
09-09-11, 21:34
... ndisponim te mir jam per qata erdha .. po cka me ba ktu se ?
:P :P

Zero Cool
09-09-11, 21:35
... ndisponim te mir jam per qata erdha .. po cka me ba ktu se ?
:P :P

me na qit nga 1 birre qy, edhe po vet a ahahahhaha :biggrin:

ritta
09-09-11, 21:39
me na qit nga 1 birre qy, edhe po vet a ahahahhaha :biggrin:


ju beft mir pra...
http://www.recipes4us.co.uk/images/Fotolia%20beer.jpg

Zero Cool
09-09-11, 21:45
ju beft mir pra...
http://www.recipes4us.co.uk/images/Fotolia%20beer.jpg

ahgahgaghhgaghagh ooooooooooooo qe bre kush ja din rendin flm shume, cilat jan tmijat e cilat tuat ?

tipi engjellor
09-09-11, 21:46
qka ka ketu qe duhet me hy birra a...une keto si pi ...kafe ska qka ka ketu...

ritta
09-09-11, 21:48
ahgahgaghhgaghagh ooooooooooooo qe bre kush ja din rendin flm shume, cilat jan tmijat e cilat tuat ?
hahhahaha
zgjedhja e jotja ... qka tjet marr une :) :PPP

Zero Cool
09-09-11, 21:50
hahhahaha
zgjedhja e jotja ... qka tjet marr une :) :PPP

Zoti mos e baft, njo ti njo une derisa toijvmi qyke, a kemi thon per vikend qashtu kem me ja bo :biggrin:

ritta
09-09-11, 21:52
Zoti mos e baft, njo ti njo une derisa toijvmi qyke, a kemi thon per vikend qashtu kem me ja bo :biggrin:


GEZUAR pra ..... vec un bolle kam nje se pijavna meniher :))))))

Zero Cool
09-09-11, 21:55
GEZUAR pra ..... vec un bolle kam nje se pijavna meniher :))))))

ta ndaloj rrepsisht mu pijav menihere qy ahahahha
e une tani me pi tan anten derisa ti te kerrhasish anash aaaaaaaaaa :biggrin:

ritta
09-09-11, 21:57
ta ndaloj rrepsisht mu pijav menihere qy ahahahha
e une tani me pi tan anten derisa ti te kerrhasish anash aaaaaaaaaa :biggrin:jo jo senuk pihna , kurr ne jet teme sumka ndodh ai sen .. e taman puna sot mum ndodh .. pi lirisht ti :))))

Zero Cool
09-09-11, 22:00
jo jo senuk pihna , kurr ne jet teme sumka ndodh ai sen .. e taman puna sot mum ndodh .. pi lirisht ti :))))

une 2 i shfarosa tybe, hajt gezuar :)http://www.highprofile.nl/images/dynamic/highlight/Bier-drinken_360.jpg

ritta
09-09-11, 22:02
une 2 i shfarosa tybe, hajt gezuar :)http://www.highprofile.nl/images/dynamic/highlight/Bier-drinken_360.jpgkadale mos u gut ,, se pom thu mu e pijavesh ti :))))

Zero Cool
09-09-11, 22:05
kadale mos u gut ,, se pom thu mu e pijavesh ti :))))

hiq mos ta nin ti, e bojm une 3 e ti 1 e dalim perafersisht taman dikund ahahahha :wink:

ritta
09-09-11, 22:08
hiq mos ta nin ti, e bojm une 3 e ti 1 e dalim perafersisht taman dikund ahahahha :wink:


ma mir 5 me 1 a taman . hahahhaa

Zero Cool
09-09-11, 22:09
ma mir 5 me 1 a taman . hahahhaa

okie dokie, qe i porosita edhe disa ;)


http://www.ans-online.nl/wp-content/themes/mimbo/images/biervrouwtje.jpg

elvio
09-09-11, 22:13
:frown:

ritta
09-09-11, 22:15
okie dokie, qe i porosita edhe disa ;)


http://www.ans-online.nl/wp-content/themes/mimbo/images/biervrouwtje.jpgbolll ma .. se po kopp.. fto edhe najkend tejter se paske marr me shumice :))))))))))))

Zero Cool
09-09-11, 22:15
:frown:

mos i qit krejt rrudhat e dynjes ktu po qu kape 1 birre e bana shoqni :biggrin:

e_martumja
09-09-11, 23:53
Ne disponim isha shkova me vazhduuuuuu :biggrin:

Natenemire te gjithve.

Oqeani
10-09-11, 15:19
Ne disponim isha shkova me vazhduuuuuu :biggrin:

Natenemire te gjithve.


A e bitise http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Oqeani
10-09-11, 15:20
okie dokie, qe i porosita edhe disa ;)


http://www.ans-online.nl/wp-content/themes/mimbo/images/biervrouwtje.jpghmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Zero Cool
10-09-11, 15:38
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hiq mos u lpij tash se osht heret, ma vone kismet ja krisim sonte prap :wink:

Oqeani
10-09-11, 15:43
hiq mos u lpij tash se osht heret, ma vone kismet ja krisim sonte prap :wink:


Ani nuk e pata per birra hahahah birra plot frizi, edhe mos me pase, lishon per ballkoni e drejt e ne shitore hahahahahah

selvija
10-09-11, 16:21
Ani nuk e pata per birra hahahah birra plot frizi, edhe mos me pase, lishon per ballkoni e drejt e ne shitore hahahahahah
Keq aaa , lerni birrat e pini pit-bull edhe jan me hajreshme

kalova kah ora 12 ngat nje PUBI ishin skuq thit me sabah tuj pi birra syt zgurgolloshin, phaaa q'far feje tabjati flliqt kan filandezt dru rri

Oqeani
10-09-11, 16:27
Keq aaa , lerni birrat e pini pit-bull edhe jan me hajreshme

kalova kah ora 12 ngat nje PUBI ishin skuq thit me sabah tuj pi birra syt zgurgolloshin, phaaa q'far feje tabjati flliqt kan filandezt dru rriNuk po thua pini ajran hahahah
O ata skuqen se jan te bardhe si tomli ahhahahaha

selvija
10-09-11, 16:29
Nuk po thua pini ajran hahahah
O ata skuqen se jan te bardhe si tomli ahhahahaha
Po edhe ajron ban ose kos ose xhiz besoj se sot keni hanger dreken si mir me naj pite t'kanq

Oqeani
10-09-11, 16:32
Po edhe ajron ban ose kos ose xhiz besoj se sot keni hanger dreken si mir me naj pite t'kanq


Bile bile edhe darken e kryta .... po po e kam ofru ajranin pas darke, ( produktus naturus )!

selvija
10-09-11, 16:34
Bile bile edhe darken e kryta .... po po e kam ofru ajranin pas darke, ( produktus naturus )!
T shpejt , veq ju paq bo mir

Oqeani
10-09-11, 16:37
T shpejt , veq ju paq bo mir


Flm, ani bokalli hala ka ajran ahahhaha edhe ate me akull http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Kur s'ka birra edhe ajrani i mire aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahhah

Alima
10-09-11, 16:59
...

erdha .... e tash ?

.

Albonita
10-09-11, 18:02
ZfhxFOdGDSo&feature

Zero Cool
10-09-11, 20:36
Ani nuk e pata per birra hahahah birra plot frizi, edhe mos me pase, lishon per ballkoni e drejt e ne shitore hahahahahah

Oqeanooooooo, a je ksajde ? ku jane birrat ? :tongue:

Oqeani
10-09-11, 20:39
Oqeanooooooo, a je ksajde ? ku jane birrat ? :tongue:


As ajrani nuk po e don, e leje ma birra ahahhahah

Luana
10-09-11, 20:41
Une nuk jam ne disponim prej asaj dite qe jam kthy nga KS

Zero Cool
10-09-11, 20:42
As ajrani nuk po e don, e leje ma birra ahahhahah

pse more qka tpaska gjete, hec hec se une nja 4-5 i shfarosa :)))


ps: Luana ske faj tybe :((((http://4.bp.blogspot.com/-P4hn_VzxEO0/TfKaSlyxKuI/AAAAAAAAEmE/nO4cHiFSb-w/s1600/Jupiler.jpg

Oqeani
10-09-11, 20:43
Une nuk jam ne disponim prej asaj dite qe jam kthy nga KS


Me mar me te fry http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Oqeani
10-09-11, 20:43
pse more qka tpaska gjete, hec hec se une nja 4-5 i shfarosa :)))


ps: Luana ske faj tybe :((((http://4.bp.blogspot.com/-P4hn_VzxEO0/TfKaSlyxKuI/AAAAAAAAEmE/nO4cHiFSb-w/s1600/Jupiler.jpg


Po thu ma hjekin flamen ahahhahah

Zero Cool
10-09-11, 20:47
Po thu ma hjekin flamen ahahhahah

more ta hjekin flamen e gripin, qe edhe ritta na bashkangjitet ;)

Luana
10-09-11, 20:48
Me mar me te fry http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ku po don me me fry , te kush ?:tongue:

Z.C ...qdo fillim eshte veshtir , por tani sa po mesoheshe ishte veshtir me e len vendelindjen tende ....
kishte knaqesi , nuk u lodheshin hiq more , waw per qdo nate dilshim jasht , mjaftojke qe nuk i mbajsha mend te puna edhe te fakturat ....hahahahhahha

tash dhimbje kokes :mad:

Oqeani
10-09-11, 20:51
more ta hjekin flamen e gripin, qe edhe ritta na bashkangjitet ;)Ia nisa de ahahhahahah

Zero Cool
10-09-11, 20:52
Ku po don me me fry , te kush ?:tongue:

Z.C ...qdo fillim eshte veshtir , por tani sa po mesoheshe ishte veshtir me e len vendelindjen tende ....
kishte knaqesi , nuk u lodheshin hiq more , waw per qdo nate dilshim jasht , mjaftojke qe nuk i mbajsha mend te puna edhe te fakturat ....hahahahhahha

tash dhimbje kokes :mad:

met fry te mulla zc ahgaghhaghgaghaghhag :tongue:

Ta besoj tybe Luana, njejte edhe une, mu knaq atje, jete pa koncept aahahahha veq kur e mora vesh qe i hargjova krejt leket e u duft me u kthy:((
Tash mule me mbledhe leke 11 muj e me shku prap 1 muj atje :mad:

Oqeani
10-09-11, 20:53
Ku po don me me fry , te kush ?:tongue:

Z.C ...qdo fillim eshte veshtir , por tani sa po mesoheshe ishte veshtir me e len vendelindjen tende ....
kishte knaqesi , nuk u lodheshin hiq more , waw per qdo nate dilshim jasht , mjaftojke qe nuk i mbajsha mend te puna edhe te fakturat ....hahahahhahha

tash dhimbje kokes :mad:


Pse me harxhu me pagu njeri - edheune kam fryme hahahah

Luana
10-09-11, 21:02
Ika une njehere se ju dy duke pir birra nuk po e dini se qka jeni ka folni ....:wink:


Tung se jam pak e nxen

Zero Cool
10-09-11, 21:04
Pse me harxhu me pagu njeri - edheune kam fryme hahahah

Edhe une frymen gratis e kam qy ahahha

Luanesha klm e nderuar , e mos u lazdro naper fb e msn e senevene :biggrin:

Oqeani
10-09-11, 21:04
Ika une njehere se ju dy duke pir birra nuk po e dini se qka jeni ka folni ....:wink:


Tung se jam pak e nxen


ēitna naj perpeē mos po vime ne mend hahahaha

Luana
10-09-11, 21:08
Edhe une frymen gratis e kam qy ahahha

Luanesha klm e nderuar , e mos u lazdro naper fb e msn e senevene :biggrin:

Ti me pas kry edhe kriminalistiken nuk kishe qene kaq dleq :biggrin:


Oqean (Kusho ) tybe as nijet nuk e kam me maru perpeq se jam lodhe

Oqeani
10-09-11, 21:12
Ti me pas kry edhe kriminalistiken nuk kishe qene kaq dleq :biggrin:


Oqean (Kusho ) tybe as nijet nuk e kam me maru perpeq se jam lodhe


Me nxjerre nje killeeeeeeeee xhize e me ēue mallin e perpeqit ahhahahah

Zero Cool
10-09-11, 21:14
Ti me pas kry edhe kriminalistiken nuk kishe qene kaq dleq :biggrin:


Oqean (Kusho ) tybe as nijet nuk e kam me maru perpeq se jam lodhe

valla ske faj, nashta mkish hy npune najsend :))))

kur te maron perpeq mem thirre a more vesh, se e din qe mi kona :))))

doGzona
10-09-11, 21:55
Erdha...:D

Oqeani
10-09-11, 21:56
[QUOTE=doGzona;2119204]Erdha...:D[/QUOTE


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTx_BHXAl2NdqdZRQLjMydTKf3yNAI07 m2_oUNL10rno7Ha-PYieg

hahahahaha

Zero Cool
10-09-11, 21:58
Erdha...:D

awwwwwwwww kush na erdhi :), welcome, cfare don me pi ?

doGzona
10-09-11, 22:01
Erdha...:D


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTx_BHXAl2NdqdZRQLjMydTKf3yNAI07 m2_oUNL10rno7Ha-PYieg

hahahahaha

Birre ,birra pihet vetem kur te jesh pa disponim ...:D..Falemnderit por nuk e pi, e urrej...:D

e_martumja
10-09-11, 22:02
Erdha...:DErdha edhe une :biggrin:

Oqeani
10-09-11, 22:03
Birre ,birra pihet vetem kur te jesh pa disponim ...:D..Falemnderit por nuk e pi, e urrej...:D


Po thu vetem kur te jet njeriu ne vuajtje e permallim a hahahaha

Ani a ne hije po na sheh a hahahahahah

Zero Cool
10-09-11, 22:03
Erdha edhe une :biggrin:

welcome e fejume, ti cfare don te pish ?

doGzona
10-09-11, 22:03
awwwwwwwww kush na erdhi :), welcome, cfare don me pi ?

Nje gote qumesht ....:D Mire se u gjeta ..;)

Oqeani
10-09-11, 22:04
Erdha edhe une :biggrin:


hahahha edhe per ty

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTx_BHXAl2NdqdZRQLjMydTKf3yNAI07 m2_oUNL10rno7Ha-PYieg

Ta kona - po

e_martumja
10-09-11, 22:05
welcome e fejume, ti cfare don te pish ?
cfar e fejume, kush qenka aj fatlumi im :biggrin:


Nje uje te thjesht a ben :tongue:

Zero Cool
10-09-11, 22:05
Nje gote qumesht ....:D Mire se u gjeta ..;)

t`bofte mire :)

mire je ?


http://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2011/03/melk.jpg

Zero Cool
10-09-11, 22:06
cfar e fejume, kush qenka aj fatlumi im :biggrin:


Nje uje te thjesht a ben :tongue:

boll nejte e martume hec tash fejohu pak qy ahahahha

t`bofte mire


http://www.nrcnext.nl/files/2011/06/sharma-obesity-tap-water1.gif

e_martumja
10-09-11, 22:06
hahahha edhe per ty

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTx_BHXAl2NdqdZRQLjMydTKf3yNAI07 m2_oUNL10rno7Ha-PYieg

Ta kona - poJo s'ma kona se perdori disi e idht m'doket :biggrin:, Per alkohol vera e kuqe, vera e bardhe dhe vodka te kuqe me redbull.

Ndash qitma nje gote vere te kuqe pak me coca cola :biggrin:

e_martumja
10-09-11, 22:07
boll nejte e martume hec tash fejohu pak qy ahahahha

t`bofte mire


http://www.nrcnext.nl/files/2011/06/sharma-obesity-tap-water1.gif
hahhahaah ja pak e ndame pra po rri ahahah A eshte i pijshem ky uji?

Zero Cool
10-09-11, 22:09
hahhahaah ja pak e ndame pra po rri ahahah A eshte i pijshem ky uji?

qysh so bre 162 € mujin e paguj :((((

e_martumja
10-09-11, 22:10
qysh so bre 162 € mujin e paguj :((((Ndale mos harrgjo per mu ahahahhaa

Oqeani
10-09-11, 22:11
Jo s'ma kona se perdori disi e idht m'doket :biggrin:, Per alkohol vera e kuqe, vera e bardhe dhe vodka te kuqe me redbull.

Ndash qitma nje gote vere te kuqe pak me coca cola :biggrin:


Nje Bourgonge ...

http://www.marchedesvins.fr/images/verre-vin.jpg

Zero Cool
10-09-11, 22:12
Ndale mos harrgjo per mu ahahahhaa

hajt se e meriton ti 1 gote uje nga une a e din pse ?

e_martumja
10-09-11, 22:18
Nje Bourgonge ...

http://www.marchedesvins.fr/images/verre-vin.jpg
MERCI de tout coeur, t'es trop gentil, Prends aussi un verre :biggrin:

e_martumja
10-09-11, 22:18
hajt se e meriton ti 1 gote uje nga une a e din pse ?
FLM Pse ?

Oqeani
10-09-11, 22:21
MERCI de tout coeur, t'es trop gentil, Prends aussi un verre :biggrin:


http://static.photaki.com/Couple-sur-la-plage-de-boire-du-vin--ainsi--deux-personnes-285175.jpg

Zero Cool
10-09-11, 22:21
FLM Pse ?

cncncnc qysh ke harru sendet qe kan ndodhe para 4-5 vjetesh cncncncncn :P
ma ke pas qit 1 qike :P ke harru a aaaaaaa?

e_martumja
10-09-11, 22:25
cncncnc qysh ke harru sendet qe kan ndodhe para 4-5 vjetesh cncncncncn :P
ma ke pas qit 1 qike :P ke harru a aaaaaaa?
Kete muj ka me lind nje qike ajo :biggrin: veres u martu shkoj me bark te fryn ahahahha

Zero Cool
10-09-11, 22:29
Kete muj ka me lind nje qike ajo :biggrin: veres u martu shkoj me bark te fryn ahahahha

ishalla lind fmije te shendoshe :)
tybe une sja kam fry se kam perdore kse kapuqi :P


http://accessdiagnostics.co.uk/acatalog/pasante_king_size_condoms.jpg

e_martumja
10-09-11, 22:31
ishalla lind fmije te shendoshe :)
tybe une sja kam fry se kam perdore kse kapuqi :P


http://accessdiagnostics.co.uk/acatalog/pasante_king_size_condoms.jpgFlm ishallah ahahha qyqy pse a je asish me to ah ahahhaha Ani me ksi ska lezet oh Djaloooooooo ahahhaa

Zero Cool
10-09-11, 22:33
Flm ishallah ahahha qyqy pse a je asish me to ah ahahhaha Ani me ksi ska lezet oh Djaloooooooo ahahhaa

qy ska lezet, qka di une qa o lezeti, kryesorja me kry pune e mos me met 7zone, e masanej me thon burri saj kujt i ngjan fmija qy :PPP

e_martumja
10-09-11, 22:37
qy ska lezet, qka di une qa o lezeti, kryesorja me kry pune e mos me met 7zone, e masanej me thon burri saj kujt i ngjan fmija qy :PPP
haahahhahahahhah ishallah pra eshte i atij. Valla ZC teper e bukur ka qen, me pas pa cfar nuse mrekulli veq ishallah zoti i jep mend dhe rahatohet se boll ka ladrru ahahaha

Zero Cool
10-09-11, 22:38
haahahhahahahhah ishallah pra eshte i atij. Valla ZC teper e bukur ka qen, me pas pa cfar nuse mrekulli veq ishallah zoti i jep mend dhe rahatohet se boll ka ladrru ahahaha

po po e bukur se ti sem qet qkamos mue veq motra edhe ma e bukur edhe ma mire ditke mu asish ;)
ishalla mushet mend bre :)))

tipi engjellor
10-09-11, 22:40
Flm ishallah ahahha qyqy pse a je asish me to ah ahahhaha Ani me ksi ska lezet oh Djaloooooooo ahahhaa

a ne disponim qenke a qe paske hyre ketu hahahah te pershendes ...hej a ja ke shtru burrit vendin

e_martumja
10-09-11, 22:43
po po e bukur se ti sem qet qkamos mue veq motra edhe ma e bukur edhe ma mire ditke mu asish ;)
ishalla mushet mend bre :)))Tani ajo ka shku ne Amerik ahahah Aj medet ku si paske shti hunt edhe ti ahahahaTipi jemi modernezu ska nevoj me shtru kreveti eshte tere diten i shtrrun kur dush veq bjen n'to ahahhaa