PDA

View Full Version : Vendasi


Murgesha
30-04-06, 11:49
I nderuari Vendas tė pėrshėndes me dėshirat mė tė mira pėr ty dhe familjen tuaj.

Shkrimet tuaja i lexoj me kujdes tė veēantė dhe gėzohem qė nė mesin e Dardanasve kam edhe njė vendas.

Tė gjitha tė mirat pėr Ty.

Murgesha!

Naki
30-04-06, 21:56
Mirė se vini nė Oden e madhe Dardane,edhe unė i bashkangjitem pėrshėndetjes pėr Vendasin e znj. Murgesh duke i dėshiruar ēaste tė mira nė shoqerinė Dardane

Naki

vendasi
06-05-06, 14:42
Flm Murgesha....
Edhe un te uroj cdo te mire ne jete juve dhe familjes tuaje......jame krenare qe kame nje Vendase aq miresjellse dhe inteligjente......secili postim i juaj krijon ngrohtesi ne ket forum dhe andaj edhe i lexoje pa pertese....
te pershendes
Vendasi

vendasi
06-05-06, 14:46
Flm zoteri Naki..
Edhe un ju pershendes ngrohtesishte dhe njiherit shfrytezoj rastin qe te uroj shum sukses ne profesionin tuaje....njerzite si ju i duhen Kosoves dhe popullit tone.....
Me respekte per ju
Vendasi

Murgesha
03-07-06, 11:43
Tung Vendas.

Tė pėrshėndes duke tė uruar gjithė tė mirat dhe njė pasdite apo njė mėngjez tė kėndshėm, se ju pėrtej oqeanit zgjoheni mė vonė se ne Europianėt.:tongue: :tongue:

I nderuar tė dėshiroj shkrime tė shumta nė FD, si dhe kam dėshirė personale qė ndonjėherė tė takohemi nė Gjilanin tonė tė bukur.

Me nderime...

Murgesha!

Drinni
03-07-06, 12:28
E mori Murgesh ne te Prizrenit kishim pas kujtue qe Gjilani, aiiiiii larg qatje ku me dit a kan far burrnie.
Pse na del burrnia ma e madhe bash tek Gjilanasit,isha vdek me padije.
qe p.sh. Vendasi pika e djalit, Atdhetar mos me pas shoqin, ēka mka pelqyer te intervista e Nakit, Respekt i Nderuar

Paradox_13
03-07-06, 15:31
Prano nje pershendetje dhe nga ana e ime i nderuri Vendas.
Fati ,lumturia dhe gezimi mbizotroft gjithnje tek ju.
Me shume respskt Paradox_13

vendasi
03-07-06, 19:55
Tung Vendas.

Tė pėrshėndes duke tė uruar gjithė tė mirat dhe njė pasdite apo njė mėngjez tė kėndshėm, se ju pėrtej oqeanit zgjoheni mė vonė se ne Europianėt.:tongue: :tongue:

I nderuar tė dėshiroj shkrime tė shumta nė FD, si dhe kam dėshirė personale qė ndonjėherė tė takohemi nė Gjilanin tonė tė bukur.

Me nderime...

Murgesha!
Vendase dhe Mike e Nderuare,
Te faleminderoje per pershendetjen tende,
Hahaha,e vertete se na zgjohemi me vone,kur te zgjohemi ne ju ndoshta e keni hanger edhe dreken...
Me te vertete ndihem mire ne mesin tuaje,sa here lexoje dhe ndrroje postimet me juve,me bene te ndihem nje qike me afer Vendelijes dhe Gjilanit tone te dashure....
Flm per deshiren e shprehure.......
Te gjitha te mirat per ju dhe familjen tende...
Vendasi

vendasi
03-07-06, 20:01
E mori Murgesh ne te Prizrenit kishim pas kujtue qe Gjilani, aiiiiii larg qatje ku me dit a kan far burrnie.
Pse na del burrnia ma e madhe bash tek Gjilanasit,isha vdek me padije.
qe p.sh. Vendasi pika e djalit, Atdhetar mos me pas shoqin, ēka mka pelqyer te intervista e Nakit, Respekt i Nderuar

Ju faleminderoje per fajlet e juaja i nderuari Drinni,
Ju uroje poashtu te gjitha te mirat kudo qe te jeshe dhe sukse ne te gjitha lemite....
Vendasi

vendasi
03-07-06, 20:05
Prano nje pershendetje dhe nga ana e ime i nderuri Vendas.
Fati ,lumturia dhe gezimi mbizotroft gjithnje tek ju.
Me shume respskt Paradox_13
Flm per pershendetjet e tua poashtu i nderure Pardox_13,
Postimet e tua i lexoje gjithmone dhe gjithmone me pelqejne sidomose ato tek temat,
Ti me jedhe Syte mi ,Syte e tu:smile:
Te uroje qdo te mire ne jete......mos na mungo aq shum ketu ne FD...
Vendasi

halla e madhe
03-07-06, 22:01
Pershendetje te perzemerta per Vendas_in!

Te deshiroj suksese dhe postime te shumeta per oden tone Dardane:wink:

Me rrespekt per Ty;halla e madhe

vendasi
04-07-06, 03:58
Pershendetje te perzemerta per Vendas_in!

Te deshiroj suksese dhe postime te shumeta per oden tone Dardane:wink:

Me rrespekt per Ty;halla e madhe
E respektuara Halla e Madhe,
Ju faleminderit per pershendetjete tuja, eshte jashtezakonishte knaqesi e madhe qe ju kemi juve e nderuare ne Oden Dardane....
Mbetesh poashtu e pershendetur...
Vendasi

Luana
07-08-06, 00:32
Nji pershendetje te veēant per ty i nderuar dhe te uroj nji nate te qet dhe te kendshme ...

Per ty speciale , kliko ketu http://www.angelrays.com/Cards/moon/a/friend.html

Paradox_13
07-08-06, 09:22
Pasi u ndodha ksajde per ti len nje pershendetje Luaneshes son,nuk munda te anashkaloj as oden tende pa te pershendetur i nderuari Vendas.
Prano nje mori te panumerta pershendetjesh nga ana ime i nderuar mik.
Paradox_13

vendasi
07-08-06, 14:35
Nji pershendetje te veēant per ty i nderuar dhe te uroj nji nate te qet dhe te kendshme ...

Per ty speciale , kliko ketu http://www.angelrays.com/Cards/moon/a/friend.html
Flm,per pershendetjen jashtzakonisht te bukur Luana,
Te uroje qaste te kendshme kudo qe te ndodhesh...
Mbetesh e pershendetur nga
Vendasi

vendasi
07-08-06, 14:38
Pasi u ndodha ksajde per ti len nje pershendetje Luaneshes son,nuk munda te anashkaloj as oden tende pa te pershendetur i nderuari Vendas.
Prano nje mori te panumerta pershendetjesh nga ana ime i nderuar mik.
Paradox_13
Hahahah,{Paradox 13..
Pershendetja jote ka vend te posaqem ne oden time,
Flm per pershendetjen,
Te uroje fillim jave te mir dhe pa brenga...

Luana
11-08-06, 14:34
Nje dite te mrekullueshme pėr TY dhe tė deshiroj ēaste te kėndėshme dhe njė weekend te mbarė me plotė shėndet e lumturi Vendas ......:biggrin:

vendasi
13-08-06, 14:41
Nje dite te mrekullueshme pėr TY dhe tė deshiroj ēaste te kėndėshme dhe njė weekend te mbarė me plotė shėndet e lumturi Vendas ......:biggrin:
Flm,per fjalet e tua e nderuare,
Gjithemone je e mireseardhur ne oden time:wink:

Drinni
13-08-06, 16:06
Mikut nga larg, njė shtėrngim dore dhe weekend tė rehat nga drinni

vendasi
24-08-06, 11:48
Flm,Drinni edhe un te uroje Relaksim te mir per fundjaven qe po na ofrohet...e mezi po pres ........

selvija
24-08-06, 18:46
vendas kalova kesajde po menzi si te njofta ,pake qit kapele paske ndryshue pak, te pershendes dhe qdo te mir ne jete kudo qe te jesh ,e di se larg larg por ketu dardania na bane aq te ngat,,,,,,,,,,:smile:

Murgesha
26-08-06, 22:26
Vendasi tė pėrshėndes duke tė dėshiruar njė tė Diele tė kėndshme.

Vendasja.

vendasi
27-08-06, 20:23
vendas kalova kesajde po menzi si te njofta ,pake qit kapele paske ndryshue pak, te pershendes dhe qdo te mir ne jete kudo qe te jesh ,e di se larg larg por ketu dardania na bane aq te ngat,,,,,,,,,,:smile:
ahahah Selvija flm,per pershendetjen:wink:
Valla kapelja me ka met shprehi se dimri ktu shum i for e me ka mbet ne koke edhe veres...
Ra Dardanija e mezi po dal nga Shpija...:smile:

laliloli
27-08-06, 20:39
Vendasi po e verej qe qenke ksajde erdha me pi qaj se moti nuk kam pire ,e kam degjuar se e rreshk mire qajin :biggrin: :biggrin:

Te pershendes perzemersisht ,te uroj nje mbremje te mire
e nje jave te mbare

Perzemersisht lali

vendasi
27-08-06, 20:46
Vendasi tė pėrshėndes duke tė dėshiruar njė tė Diele tė kėndshme.

Vendasja.
Flm,Vendase nderuare..edhe ty poashtu..e ishalla nuk te lodhin Musafiret shum...:smile: :wink:
Kalofshi sa me mire..
Vendasi

vendasi
27-08-06, 20:50
Vendasi po e verej qe qenke ksajde erdha me pi qaj se moti nuk kam pire ,e kam degjuar se e rreshk mire qajin :biggrin: :biggrin:

Te pershendes perzemersisht ,te uroj nje mbremje te mire
e nje jave te mbare

Perzemersisht lali
Hahaha Lali se pari falm.. per viziten ne Oden time.....
E sa i perket Qajit marre me than po qe 3 vite tybe n'paqa pi..per ty pa shku mi ble Gjygymat e ri tybe ne lasha....se e kemi ujin e mir e qaji te pik ne ball:smile: :smile:

turisti
27-08-06, 20:57
Vendasi i nderuar,

Urime nga zenra tejkalimin e - 1000 -postimeve me te veshtira dhe shume shume mijera tjera me shume shendet dhe lumturi,

te deshiron

TURISTI.

vendasi
27-08-06, 21:04
Vendasi i nderuar,

Urime nga zenra tejkalimin e - 1000 -postimeve me te veshtira dhe shume shume mijera tjera me shume shendet dhe lumturi,

te deshiron

TURISTI.ahahahhah Turisti vizita jote ne oden time eshte Befasi se jo mahi kom pas menu qe kurr n'oden time kam ski me shti:smile: :smile:
Faleminderit mik i nderuare,
Valla ti ke qen ispirim i madh per shum postime dhe shoqrues qe nga fillimi..per ate edhe te falemindroje nga Zemra....
Kalofsh mire qdo here kudo qe te jeshe..
Vendasi

turisti
27-08-06, 21:12
ahahahhah Turisti vizita jote ne oden time eshte Befasi se jo mahi kom pas menu qe kurr n'oden time kam ski me shti:smile: :smile:
Faleminderit mik i nderuare,
Valla ti ke qen ispirim i madh per shum postime dhe shoqrues qe nga fillimi..per ate edhe te falemindroje nga Zemra....
Kalofsh mire qdo here kudo qe te jeshe..
Vendasi

Vendasi shoqi,

Faleminderit shume per fjalet e mira dhe inspirim. Edhe ti ke shume postimet te cilat mbas leximit i kam perpunuar shume,mirepo koha nuk me premton qe te postoj dhe qe ti vizitoj te gjithe qe komunikoj,por ajo nuk me pengon qe t'i dua dhe t'i respektoj .

Te pershendes si tjeret - gjithmone me sinqeritet,

TURISTI.:smile: :smile:

ninnela
28-08-06, 11:52
Vendas i nderuar nashta nuk ma zen per te madhe qe nuk paskma qene moti ne kete oden tane :biggrin: prano pershendetje te ngrohta nga thellesia e zemres :smile: uroj qe fati dhe lumturia te jene me ty ne cdo hap te jetes:wink:

Respekt nga e juaja NINNELA

Naki
08-09-06, 23:27
Ngrohtėsia shoqėrore,respekti ndajė tė tjerėve e bėjnė Vendasin njė mikė tė ēmuar Dardan.
Ju pėrgėzojė pėr punėn dhe kohen qė po investoni nė forumin Dardan,pėr tejaklimin e 1000 postimeve dhe hyrjen nė kėshtjellen mbretėrore.

Me nderime Naki

Dreni30
18-09-06, 17:18
I nderuar Vendasi

Te pershendes dhe uroj tejkalimin e Nje mije postimeve tuaja te shkelqyera ne forum, njeherit edhe postime te shumta ne vazhdim.

Shendet dhe lumturi ne jeten tuaj te gjithembareshme.

Dreni.

Zero Cool
26-09-06, 12:33
Pershendetje te sinqert ty shoku im, dhe nje dit te kendshme te uroj.

selvija
29-09-06, 18:06
Pershendetje Vendasi dhe te uroj nje vikend te qet kudo qe te jesh se spo dukesh kerkund hahaa
dhe qdo te mir je jeten tuaj:wink:

vendasi
05-10-06, 12:10
Ngrohtėsia shoqėrore,respekti ndajė tė tjerėve e bėjnė Vendasin njė mikė tė ēmuar Dardan.
Ju pėrgėzojė pėr punėn dhe kohen qė po investoni nė forumin Dardan,pėr tejaklimin e 1000 postimeve dhe hyrjen nė kėshtjellen mbretėrore.

Me nderime Naki
Flm i nderuare Naki per ket Pershendetje me dmth te madhe per mu..Shpresoje qe je duke kaluare mire dhe pa shum brenga...kohve te findit eshte duke na munguare prezenca jote ne oden Dardane...
Mbetesh i pershendetur kudo qe te jesh...
me respekt..
Vendasi

vendasi
05-10-06, 12:13
I nderuar Vendasi

Te pershendes dhe uroj tejkalimin e Nje mije postimeve tuaja te shkelqyera ne forum, njeherit edhe postime te shumta ne vazhdim.

Shendet dhe lumturi ne jeten tuaj te gjithembareshme.

Dreni.
Flm pe pershendetjen Dreni 30
Pershendetja juaj eshte nje befasi ne Oden Time..
e sidomos kur vjen nga nje vendas i imi..
Te uroje Cdo te mire juve e dhe familjes kudo qe te jeni..
Me nderime per ju
Vendasi

vendasi
05-10-06, 12:16
Pershendetje te sinqert ty shoku im, dhe nje dit te kendshme te uroj.
Super_Zero -Cool te flm shum per pershendetjen..eshte me te vertet knaqesi e veqant kur njerzit si ju vizitojne oden time..
Niashtu te uroje sukses ne cdo lemi te jetes..
Mbeteshe i pershendetur nga
Vendasi

vendasi
05-10-06, 12:19
Pershendetje Vendasi dhe te uroj nje vikend te qet kudo qe te jesh se spo dukesh kerkund hahaa
dhe qdo te mir je jeten tuaj:wink:
Bukuroshe e FD...
Flm.Shum per pershendetjen..
Je mikeshe e rrall qe sme harron kurr ...jeta e ka keshtu por shpresoje qe s,shpejti do te kem me shum kohe per FD dhe SMN:smile: :biggrin:
Mbetesh e pershendetur nga
Vendasi

Dea_A
10-10-06, 01:19
Ndala ne oden tende dhe fluturimthi te le nje pershendetje dhe nje urime per nje nate te mire :smile: !
Me respekt per postimet tuaja Dea_!

vendasi
10-10-06, 02:27
Edhe nje Befasi pzitive e kesaje mesnate,
Eshte vizita yte ne oden time..flm Zonjushe,niashtu te uroje nate te kendshme dhe gjume te embel..:smile:

Drinni
28-10-06, 17:23
Miku imė nga Larg, larg.
Pranoni pėrshėndetjet shoqėrore nga thellėsia e zemrės.
Ishte verė e thatė, e nga ajo edhe vinte pak ujė mullirit timė pėr tė bluajtur, por tash qė kohrat jan zbutur kam nderin tė ndėrrojm idet, mendimet mė shpeshė.
Mirė qe ju kemi kėtu!
Drinni

Dea_A
28-10-06, 20:18
Nje pershendetje dhe nje falenderim shume te sinqert per zemer gjeresin dhe sinqeritetin tuaj !
Me respekt Dea_!:smile:

vjeshta
29-10-06, 21:55
Ju pershendes dhe ju uroj nje fillim jave te mbare .

Vjeshta!

jadore
29-10-06, 22:04
...valla hiq ferr nuk eshte Koleg , se ku e ke gjete burimin (fsheftesine )e Rinimit atje larg larg , dhe nuk e ndan me ne tjeret qe jemi viktima te gravitetit dhe inercionit kohor , keto rinime tua dhe ndryshime "fizionomish "edhe kirurget e bukuris estetike do ti gjelozonin ...hahahaha..

......me shprese dhe uratet te mbare ,deshiroj qe dhe atje larg larg fillimi i javes te sjell ndjesi dhe fat te mbare ..

si zakonisht ,nga Koleg-ja , ketej afer ....

Prishtinasja_
02-11-06, 10:42
Vendas prano edhe pershendetjet e mia :smile:

Sy_kaltra
03-11-06, 12:16
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_missyou/1012-018-23-1059.gif

vendasi
09-11-06, 01:28
Miku imė nga Larg, larg.
Pranoni pėrshėndetjet shoqėrore nga thellėsia e zemrės.
Ishte verė e thatė, e nga ajo edhe vinte pak ujė mullirit timė pėr tė bluajtur, por tash qė kohrat jan zbutur kam nderin tė ndėrrojm idet, mendimet mė shpeshė.
Mirė qe ju kemi kėtu!
Drinni
Drinni i nderuare..
Flm..shum per viziten tende ne oden time...kam nder dhe respekt te madhe per ta njohur nje njeri te matur,intelektuale dhe bujare siq jeni ju....
Mbeteshe i pershendetur perzemersishte..
Mike i nderuare..

vendasi
09-11-06, 01:35
Nje pershendetje dhe nje falenderim shume te sinqert per zemer gjeresin dhe sinqeritetin tuaj !
Me respekt Dea_!:smile:
FLM..Dea_A e nderuare per pershendetjen...
Vizita jote me perkujton prape ne nje zonjushe te miresjellur dhe me morale te forte..jame faleminderues qe kisha rastin qe te njohe pak...
Mbeteshe e pershendeture duke shpresuare se do te kem me shume kohe per te shkembyere postime dhe per tu njohur me gjere..
Vendasi

vendasi
09-11-06, 01:41
Ju pershendes dhe ju uroj nje fillim jave te mbare .

Vjeshta!
Vjeshta e nderuare..
Te faleminderoje per pershendetjen..dhe viziten tende ..vizita e jote ia zmadhon bukurine odes time..te respektoje dhe eshte knaqesi e veqanet kur ndrroje postimet me ty edhe pse kjo ndodhe shum rralle..:biggrin:
Mbeteshe e pershendetur shume..nga
Vendasi

vendasi
09-11-06, 01:59
...valla hiq ferr nuk eshte Koleg , se ku e ke gjete burimin (fsheftesine )e Rinimit atje larg larg , dhe nuk e ndan me ne tjeret qe jemi viktima te gravitetit dhe inercionit kohor , keto rinime tua dhe ndryshime "fizionomish "edhe kirurget e bukuris estetike do ti gjelozonin ...hahahaha..

......me shprese dhe uratet te mbare ,deshiroj qe dhe atje larg larg fillimi i javes te sjell ndjesi dhe fat te mbare ..

si zakonisht ,nga Koleg-ja , ketej afer ....
Hahahahah...ani de se edhe un duhet mu dallu disi ne ket forumm..dikush me stil shkrimesh e dikush me ndrrime te fizionomise....secili lufton me armen qe posedon..:smile: Sa i perket rinimit phaaa po e marr si kompliment por..hmmm tybe kam fillu mu thinje edhe un...e kjo eshte shenje e pleqrimit...
Te flm shume per pershendetjen ...:smile:
Kur t'me gjune era vjeshtore atje ne parqet e juaja te shetitjes..do ta rezervoje nje ulese..se me siguri si kolege do te kemi qka te bisdojme me tonelata....
Mbetesh e pershendeture nga
Kolegu..:smile:

vendasi
09-11-06, 02:03
Vendas prano edhe pershendetjet e mia :smile:
Prishtinasja e nderuare dhe e respektuare nga te gjithe..
Te flm per pershendetjen tende...shpresoje qe jeni duke kalure mire ne stdudime dhe te uroje te gjitha te mirat nga thellsite e zemres..
Mbeteshe e pershendeture nga
Vendasi..

vendasi
09-11-06, 02:09
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_missyou/1012-018-23-1059.gif[/CODE]Flm per ke pershendetje te jashtzakonshme e nderuara Sy_Kaltrushe..te uroje cdo te mire kudo qe gjindesh.duke shpresuare qe do te keme me shume kohe per biseda ..mbeteshe e pershendeture nga
Vendasi..
[/quote]

Zero Cool
17-11-06, 12:43
Po si te kam o shoki? Qka ka te re nga ti ?
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Vendasi

vendasi
26-11-06, 22:47
Po si te kam o shoki? Qka ka te re nga ti ?
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Vendasi

Te faleminderoje shum per pershendetjen ..Zero Cool..
Mire more po kaloje..u met me thane ..agje te re,re por te rejat tek un po behen shum shpejt te vjetera se gjerat e reja po ndodhinn per cdo dite...:smile:
Kalofsh sa me mire kudo qe t'jeshe..
Vendasi

vjeshta
01-12-06, 19:55
Te pershendes Vendas ,dhe te uroj nje fundjave te bukur ne mesin e me te dashureve te tu.

Vjeshta!

Amina
03-12-06, 05:57
Vendas i nderuar, me kenaqesi lexoje postimet e juaja , te pershendes shume shumeeeeeeeeee

Dreni30
03-12-06, 10:47
I nderuar Vendasi
Pranoni pershendetjet e mia per nje vikend te qete ne mesin tuaj dhe me te dashurit tuaj.

Dreni.

vendasi
14-12-06, 01:39
Vjeshta,
Amina,
dhe Dreni 30 ju flm shume per viziten tuaje ne oden time,edhe ju mbetni te pershendtuare dhe shume te respektuare nga une...
Shpresoje qe s'spejti do te kem me shume kohe qe te jem ne mesin tuaje dhe shume dardanaseve..
Kaloni sa me mire kudo qe jeni..
Vendasi

Luana
15-12-06, 16:13
Gjunahit , punetor i fort na ka qellue , hiq nuk po ka kohe me hy ne FD :frown:
hahahahahhahahh Te pershendes Vendas ja kalofsh bukur :wink:

vendasi
23-12-06, 21:13
Gjunahit , punetor i fort na ka qellue , hiq nuk po ka kohe me hy ne FD :frown:
hahahahahhahahh Te pershendes Vendas ja kalofsh bukur :wink:
Flm per pershendetjen ..Luana.Me siguri qe s'po kam kohe qe edhe mbeta pa ardhe me ta hanger naj pite...hej kur t'me pashe nje dite para deres mos u habit...:wink:

Drinni
24-12-06, 21:18
Pėretej nga larg, me zemer shumė afėr.
Mikut tim urime dhe gjitha tė mirat pėr 2007
Gėzuaaaar!
Respektplot Drinni

Prishtinasja_
25-12-06, 00:48
Pershendetje Vendasi ,

GEZUAR FESTAT

Paqja dhe meshira e zotit qofshin mbi ju dhe gjithe familjen tuaj !!! :biggrin:

GEZUAR 2007 !!!

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

http://www.tencards.com/cards/New-Year-20.jpg

Zana_ch
25-12-06, 10:22
I nderuari Vaendasi,
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 12:56
Pershendetje Vendasi..

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 14:02
Vendasi,urime festat dhe gjdo te mire ne jete................

Zero Cool
25-12-06, 14:14
Urime festat i nderuar


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

selvija
25-12-06, 22:03
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1/1709bufxfac8to.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

ninnela
26-12-06, 01:26
Vendasi te pershendes perzemersisht dhe njiherit pasi qe jemi ne prag te festave shfrytezoj rastin qe te uroj festen e kurban bajramit dhe vitin e ri me deshire qe shendeti ,fati dhe lumturia te percjellin ne cdo hap te jetes

GEZUAR

Respejt NINNELA :smile:

~AmaZonA~
26-12-06, 16:41
Gėzuar Vitin e Ri njeherit Urime edhe Festa e Kurban Bajramit...
http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif

Berisha-boy
26-12-06, 17:44
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

lazdrani
26-12-06, 22:48
http://ffm-interaktiv.de/postkarten/neujahr/g9.jpg

Vendasi i nderuar ju pershendes perzemrsisht duke ju uruar vitin e ri 2007 te jete viti i realizimeve te deshirave tuja.Ku do qe te jeshe Gezuar.

Berisha-boy
01-01-07, 07:18
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Berisha-boy
01-01-07, 07:19
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Berisha-boy
01-01-07, 07:20
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 15:47
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

vendasi
06-01-07, 03:07
Drinni,Prishtinasja,Zana CH,Sy_Kaltra,Gazi De,Zero Cool,Selvija,Ninnela,Amazona,Berisha Boy,Lazdrani,Schutze Ju falemnderoje nga zemra per pershendetjet e juaja...dhashte zoti qe te jeni te lumtur dhe pa brenga ne vitin qe hyme..me shprese qe do ju takoje ne se shpejti ne Kosoven tone Dardane te lire...

Rrofte Shqiptarija ane e mbane....:smile:

Me respekt te madhe per ju..
Vendasi

Zero Cool
14-02-07, 18:16
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Prishtinasja_
06-03-07, 11:34
Vendas a je gjalle allahile ?? :biggrin:

Ka kohe qe ste kam pare online, ketu as ne msn !!!

Shpresoj se je mire dhe pe kalon mire !!!

Te pershendes perzemersisht !!! :smile:

Prishtinasja_

vendasi
18-03-07, 16:23
Vendas a je gjalle allahile ?? :biggrin:

Ka kohe qe ste kam pare online, ketu as ne msn !!!

Shpresoj se je mire dhe pe kalon mire !!!

Te pershendes perzemersisht !!! :smile:

Prishtinasja_
Flm per viziten ne oden time e nderuare..

Gjalle e i forte..mori..
E qe se erdha sod pak per nje 1/2 ore..

Me kalu mos vet..ma mir ska qen kurr puna..haha..po i jap ngapak gajret vetit.

Shpresoje qe je duke e kalure nje vikend te mrkullueshem..

Te pershendes perzemersishte..

falma_lotin
22-03-07, 15:43
Pershendetje nga une i nderuar dhe shume i respektuar vendasi , te prifte e mbara gjithemone dhe qofsh i gezuar cdo dite e me shume.


http://www.ani3.dk/engle01/engle10/yg87.gif


Te pershendes nga thellesija e zemres... falma_lotin

Sy_kaltra
25-03-07, 11:48
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

selvija
25-03-07, 14:21
http://www.zangygraphics.com/weekend/3.gif

gazi-de
25-03-07, 15:59
Vendasi te pershendes i nderuare...

Paradox_13
12-04-07, 20:18
Vendas...erdha te pershendes,dhe te deshiroj nje rrugetim te mbare per ne vendlindje.
Mire se na vjen Vendas...

Elina
13-04-07, 13:31
Pershendetje nga Elina!

Buqja_ch
13-04-07, 18:18
Vendas te pershndes e te uroi shume te mira aty ku je...

Buqja

Sy_kaltra
14-04-07, 10:48
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

vendasi
14-04-07, 13:34
Ju faleminderoje nga zemra per pershendetjet te nderuare,
:Falma lotin,Sy Kaltrushe,Selvija,gazi-de,Paradox 13,Elina,Buqja Ch...
Ju uroje cdo te mire nga thellsite e zemres..fati,lumturia,shendeti dhe suksesi qofshin gjithemone prezente ne jeten tuaje..

Mbetuni te pershendeture deri sa te kthehem nga pushimi ne Kosove..i cili fillon per mu me 16 Prill..

Vendasi

Djellza:
14-04-07, 22:02
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Prishtinasja_
19-04-07, 09:45
Pershendetje Vendas

deshta te deshiroj caste te kendshme per pushime ne vendlindje !!

Shpresoj se do kalosh bukur ne Gjilan dhe do kthehesh shendosh e mire serish ketu tek ne dhe ne Kanada !! :smile:

Te pershendes perzemerisht

Prishtinasja_ :smile:

Sy_kaltra
20-04-07, 17:49
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:28
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:36
Pershendetje............

Paradox_13
27-04-07, 20:30
Vendas,..erdha te pershendes dhe njekohesisht shfrytezoj rastin qe te falenderoj per kohen qe gjete te me vizitosh.
Biseda dhe ndeja e dites se djeshme me ty, ishte me teper se nje knaqesi per mua.
Te deshiroj qaste te kendeshme pushimi pran familjes.
Falemnderit djaloo....

Luana
28-04-07, 21:36
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/006.gif

ssara
29-04-07, 20:35
Pershendetje i nderuar...... qaste te kendshme ne dardani........

Naki
04-05-07, 12:07
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Prishtinasja_
05-05-07, 11:48
http://i34.photobucket.com/albums/d124/LitByAnAngel01/weekend.jpg

rilinda
06-05-07, 18:30
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:38
vendasi pershendetje prej larg , larg :biggrin:

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:25
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 22:03
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 15:54
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

vjeshta
22-05-07, 02:49
Pershendetje dhe respekt per ty dhe postimet e juaja.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

ninnela
28-05-07, 19:13
Pershendetje per ty vendas

rilinda
28-05-07, 23:46
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:31
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

Reana
07-06-07, 06:49
Nje pershendetje modeste per juve.
Ju deshiroj gjithe te mirat!

aLbaChiCk
07-06-07, 16:14
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HAVEAGREATDAY.gif

rilinda
09-06-07, 16:35
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:13
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Zero Cool
14-06-07, 19:17
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

ssara
26-06-07, 13:26
Pershendetje Vendas ...te uroj qdo te mire .........

SANTANA-29
26-06-07, 18:07
pershendetje I Nderuar Gjitha Te Mirat Ne Jet;,

Naki
26-06-07, 22:32
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

LuLjaa
30-06-07, 06:28
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

vendasi pershendetje dhe t'deshiroj ēaste te mira ne vazhdim!

Shqiptare
04-07-07, 13:07
vendasi te uroj nje dite te bukur e te mbare sot,

Shqipja :smile:

uck_aksh
14-07-07, 01:33
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Reana
20-07-07, 00:23
Vendasi, kudo qe je, te dergoj pershendetje me thase!!!
te deshiroj nje vere te kendshme dhe te hareshme,


Reana

lazdrani
24-07-07, 16:48
http://www.mrf-nature.de/bilder_zum_traeumen/1246_cd_071_wasserfall_stryn.jpg


Vendasi qdo te mire ne jete te deshiron Lazdrani.Pershendetje i nderuar.

aLbaChiCk
25-07-07, 13:55
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havealovelyday.gif

vendasi
01-08-07, 03:59
Ju faleminderoje te gjithve ngrohsishte per pershendetejet tuaja..me shprese se secilit nga ju do ti prije e mbara kudo qe gjindeni..
Me respekt te madhe per juve...i juaji..
Vendasi:smile:

rilinda
03-08-07, 11:04
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

selvija
04-08-07, 15:29
O Vendas ahahah deshta me te than diqka po e lash ahahaha..qysh me ike per pak bre hahaha

Pershendes shum kudo qe jesh e flm shum per mesazhe...nje vikend shum te kendshem dhe disponuar se moti skam takue olinin e doku doku njher hahaha,ciooo shihemi...
http://i149.photobucket.com/albums/s54/hostdrjack/2000/3573.gif (http://hostdrjack.com/)

SANTANA-29
06-08-07, 14:29
http://www.mvagusta-online.de/imagesmvagusta/bilder%2Bfilme/motorrad_Lustale01.jpg (http://www.motorrad-lust.de/)
ngadal vozit ,,hahahah pershendetje shoki,,,,

GjiLanasJa_
06-08-07, 15:56
Pérshendetje kush esht qetu....:D

Prishtinasja_
07-08-07, 20:16
:biggrin::biggrin:

http://www.au-pair-agentur.de/cards/gruss.jpg

uck_aksh
08-08-07, 00:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:05
Pershendetje......................

vendasi
18-08-07, 22:11
Ju faleminderoje per pershendetjet te nderaure..
Te mirat ju perqafofeshine gjithe jeten.....:smile:
Vendasi

~AmaZonA~
24-08-07, 19:23
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Zana_ch
24-08-07, 19:26
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

SANTANA-29
28-08-07, 12:37
http://kuranca.com/hely.jpgvendasi ju e keni terr tash po pershendetjet e perzemerta jan ne drit ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

instruktori
04-09-07, 16:47
Pershendetje.................

Paradox_13
08-09-07, 08:35
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-09-07, 05:45
Pershendetje i nderuari... Te deshiroj nje dit te Mbar.!!!

Vjollca
12-09-07, 14:23
Vendas Te Pershndes Nime Vendas Te Kom

LuLjaa
15-09-07, 02:57
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

ninnela
24-09-07, 01:26
Pershendetje per ty i deruar

Prishtinasja_
12-10-07, 10:39
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:59
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

LuLjaa
12-10-07, 18:25
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 16:48
Pershendetje.....................

Prishtinasja_
26-11-07, 23:18
Pershendetje per gjalin..nga GJILANI.......................:biggrin:

Prishtinasja_
27-11-07, 23:58
Edhe apet...por me ta urua "Diten e Flamurit" :biggrin:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 12:49
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 13:44
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 15:14
Urime festa e flamurit. DEA

SANTANA-29
28-11-07, 15:30
http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpgUrime 28 Nėntori

Arb
28-11-07, 18:04
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:17
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 17:48
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
02-12-07, 23:46
http://i71.photobucket.com/albums/i160/cpelaez0720/comingsoonsml.jpg

DEA
08-12-07, 07:54
Vikend relaksues te deshiron DEA

vendasi
13-12-07, 23:50
Ju Faleminderoje nga zemra per pershendetjete..te gjithe juve me lart...
-Duke shpresuare se fati dhe shendeti do ju prine gjithehere...
-Mbetuni te pershendetur nga
Vendasi:smile:

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:18
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif

selvija
14-12-07, 23:57
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:37
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:47
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Lona
18-12-07, 15:31
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Paradox_13
19-12-07, 12:34
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

LuLjaa
21-12-07, 02:15
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 20:02
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

aLbaChiCk
26-12-07, 23:38
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:52
..... Urime viti i ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 13:41
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:25
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Sy_kaltra
30-12-07, 15:48
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:44
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

ninnela
01-02-08, 01:55
T Epershendes Kudo Qe Je

Gjithe Te Mirat Vendasi

Respekt Ninnela

Gjumashja
09-02-08, 09:54
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:45
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 12:22
oo gjali i Gjilanit, :tongue::wink:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:19
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:18
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:58
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:49
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:58
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

ninnela
31-05-08, 00:17
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif

Prishtinasja_
02-06-08, 19:05
Vendas,

te pershendes kudo qe te jesh dhe doku najhere kendej pari :biggrin:

aLbaChiCk
07-06-08, 20:34
Pershendetje te perzemerta nga vendasja :smile:

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Weekend-1.gif

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:22
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

LuLjaa
25-06-08, 00:43
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

vendasi
19-07-08, 23:32
Ju faleminderoje ngrohesisht te gjitheve me lart per pershendetjet e juaja...
Niashtu ju deshiroje te gjitha te mirat ne jete.
Me respekt per ju gjithemone..
Vendasi

Jana
20-07-08, 09:07
Te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat...

http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xpastell_l.jpg

Dardan Kastrati
20-07-08, 15:48
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

ninnela
14-09-08, 02:23
Te Pershendes Llokum Kudo Qe Je

Misss Youuuuuuuuu

Prishtinasja_
30-09-08, 15:40
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 00:20
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:48
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

vendasi
20-12-08, 03:48
Flm.....shume juve te gjitheve per pershendetjet..
Kaloni sa me mir ne cdo qast te jetes..
Mbetuni te pershendetur nga
Vendasi :smile:

gazi-de
26-12-08, 16:59
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

lovely
28-12-08, 12:17
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

Dardan Kastrati
28-12-08, 14:10
http://img360.imageshack.us/img360/8534/happynewyearvb6.jpg (http://img360.imageshack.us/img360/8534/happynewyearvb6.jpg)

Prishtinasja_
28-12-08, 21:26
http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

MemphiSx
30-12-08, 02:10
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Giovanni
30-12-08, 08:41
http://www.kartolina.com/resource/picture/Festa/Viti_i_Ri/1k6b5746bdd4.jpg

ninnela
13-02-09, 16:03
Pershendetje Ty Kudo Je

Urime Dita E Shen Valentinit

Zana_ch
13-02-09, 21:09
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

LuLjaa
14-02-09, 18:39
http://i249.photobucket.com/albums/gg202/eda199/myspace-comments/happy-valentines-day/504.gif

Jana
28-02-09, 14:03
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif

LuLjaa
06-05-09, 01:19
http://i693.photobucket.com/albums/vv300/lee_1968/2131200uwgcw9q77i.gif

aLbaChiCk
12-05-09, 09:29
vendasi te pershendes dhe te uroj nje dite te mbare ...LG aLba

http://i300.photobucket.com/albums/nn30/Chichimaus/Gruesse/Grsse-3.jpg

Giovanni
12-05-09, 11:16
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1835/1835488pnm8apbbe3.gif

Paradox_13
19-05-09, 05:44
Uroj qe rrezet e keti mengjesi te trokasin ne dritaren tuaj duke ju sjelle nje dite te mbare ne vazhdim.
Paradox_13.

Giovanni
19-05-09, 08:36
http://www.jazzycomments.com/comments/images/goodday/goodday12.gif

Diana007
05-09-09, 15:50
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

vendasi
15-09-09, 22:59
Flm juve me lart per pershendetjet...ju uroje te gjitha t'mirat kudo qe gjindeni..
Vendasi

Jana
19-09-09, 13:33
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

aLbaChiCk
20-09-09, 12:09
Me fat festa e Fiter Bajramit


5DgIdGIgomo

Zana_ch
20-09-09, 12:43
Me fat festa e FITER BAJRAMIT gjithe besimtarve MUSLIMAN SHQIPETAR, paqeja, meshira dhe mbikqyrja e ZOTIT qofshin perher mbi ju dhe familjet tuaja.Me repsekt
Zana_ch

Dallandyshja_718
20-09-09, 18:13
Vendasi, Gezuar dhe per shume vjet Fiter Bajramin!

Kaqanikasja
01-07-11, 14:48
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF