Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-04-06, 11:49   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Vendasi

I nderuari Vendas tė pėrshėndes me dėshirat mė tė mira pėr ty dhe familjen tuaj.

Shkrimet tuaja i lexoj me kujdes tė veēantė dhe gėzohem qė nė mesin e Dardanasve kam edhe njė vendas.

Tė gjitha tė mirat pėr Ty.

Murgesha!


Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-04-06, 21:56   #2
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mirė se vini nė Oden e madhe Dardane,edhe unė i bashkangjitem pėrshėndetjes pėr Vendasin e znj. Murgesh duke i dėshiruar ēaste tė mira nė shoqerinė Dardane

Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-06, 14:42   #3
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Flm Murgesha....
Edhe un te uroj cdo te mire ne jete juve dhe familjes tuaje......jame krenare qe kame nje Vendase aq miresjellse dhe inteligjente......secili postim i juaj krijon ngrohtesi ne ket forum dhe andaj edhe i lexoje pa pertese....
te pershendes
Vendasi
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-06, 14:46   #4
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Flm zoteri Naki..
Edhe un ju pershendes ngrohtesishte dhe njiherit shfrytezoj rastin qe te uroj shum sukses ne profesionin tuaje....njerzite si ju i duhen Kosoves dhe popullit tone.....
Me respekte per ju
Vendasi
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-06, 11:43   #5
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Vendasi....

Tung Vendas.

Tė pėrshėndes duke tė uruar gjithė tė mirat dhe njė pasdite apo njė mėngjez tė kėndshėm, se ju pėrtej oqeanit zgjoheni mė vonė se ne Europianėt.

I nderuar tė dėshiroj shkrime tė shumta nė FD, si dhe kam dėshirė personale qė ndonjėherė tė takohemi nė Gjilanin tonė tė bukur.

Me nderime...

Murgesha!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-06, 12:28   #6
Drinni
Anėtar nderi/ Nėndor 2006
 
Avatari i Drinni
 
Anėtarėsuar: 04-03-06
Postime: 1,616
Drinni e ka pezulluar reputacionin
Gabim

E mori Murgesh ne te Prizrenit kishim pas kujtue qe Gjilani, aiiiiii larg qatje ku me dit a kan far burrnie.
Pse na del burrnia ma e madhe bash tek Gjilanasit,isha vdek me padije.
qe p.sh. Vendasi pika e djalit, Atdhetar mos me pas shoqin, ēka mka pelqyer te intervista e Nakit, Respekt i Nderuar
Drinni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-06, 15:31   #7
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,733
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Prano nje pershendetje dhe nga ana e ime i nderuri Vendas.
Fati ,lumturia dhe gezimi mbizotroft gjithnje tek ju.
Me shume respskt Paradox_13
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-06, 19:55   #8
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Tung Vendas.

Tė pėrshėndes duke tė uruar gjithė tė mirat dhe njė pasdite apo njė mėngjez tė kėndshėm, se ju pėrtej oqeanit zgjoheni mė vonė se ne Europianėt.

I nderuar tė dėshiroj shkrime tė shumta nė FD, si dhe kam dėshirė personale qė ndonjėherė tė takohemi nė Gjilanin tonė tė bukur.

Me nderime...

Murgesha!
Vendase dhe Mike e Nderuare,
Te faleminderoje per pershendetjen tende,
Hahaha,e vertete se na zgjohemi me vone,kur te zgjohemi ne ju ndoshta e keni hanger edhe dreken...
Me te vertete ndihem mire ne mesin tuaje,sa here lexoje dhe ndrroje postimet me juve,me bene te ndihem nje qike me afer Vendelijes dhe Gjilanit tone te dashure....
Flm per deshiren e shprehure.......
Te gjitha te mirat per ju dhe familjen tende...
Vendasi
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-06, 20:01   #9
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Drinni
E mori Murgesh ne te Prizrenit kishim pas kujtue qe Gjilani, aiiiiii larg qatje ku me dit a kan far burrnie.
Pse na del burrnia ma e madhe bash tek Gjilanasit,isha vdek me padije.
qe p.sh. Vendasi pika e djalit, Atdhetar mos me pas shoqin, ēka mka pelqyer te intervista e Nakit, Respekt i Nderuar
Ju faleminderoje per fajlet e juaja i nderuari Drinni,
Ju uroje poashtu te gjitha te mirat kudo qe te jeshe dhe sukse ne te gjitha lemite....
Vendasi
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-06, 20:05   #10
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Paradox_13
Prano nje pershendetje dhe nga ana e ime i nderuri Vendas.
Fati ,lumturia dhe gezimi mbizotroft gjithnje tek ju.
Me shume respskt Paradox_13
Flm per pershendetjet e tua poashtu i nderure Pardox_13,
Postimet e tua i lexoje gjithmone dhe gjithmone me pelqejne sidomose ato tek temat,
Ti me jedhe Syte mi ,Syte e tu
Te uroje qdo te mire ne jete......mos na mungo aq shum ketu ne FD...
Vendasi
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-06, 22:01   #11
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje te perzemerta per Vendas_in!

Te deshiroj suksese dhe postime te shumeta per oden tone Dardane

Me rrespekt per Ty;halla e madhe
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-06, 03:58   #12
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
Pershendetje te perzemerta per Vendas_in!

Te deshiroj suksese dhe postime te shumeta per oden tone Dardane

Me rrespekt per Ty;halla e madhe
E respektuara Halla e Madhe,
Ju faleminderit per pershendetjete tuja, eshte jashtezakonishte knaqesi e madhe qe ju kemi juve e nderuare ne Oden Dardane....
Mbetesh poashtu e pershendetur...
Vendasi
__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 00:32   #13
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nji pershendetje te veēant per ty i nderuar dhe te uroj nji nate te qet dhe te kendshme ...

Per ty speciale , kliko ketu http://www.angelrays.com/Cards/moon/a/friend.html
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 09:22   #14
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,733
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pasi u ndodha ksajde per ti len nje pershendetje Luaneshes son,nuk munda te anashkaloj as oden tende pa te pershendetur i nderuari Vendas.
Prano nje mori te panumerta pershendetjesh nga ana ime i nderuar mik.
Paradox_13
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-06, 14:35   #15
vendasi
 
Avatari i vendasi
 
Anėtarėsuar: 11-09-05
Vendndodhja: Canada
Postime: 3,533
vendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėmvendasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Nji pershendetje te veēant per ty i nderuar dhe te uroj nji nate te qet dhe te kendshme ...

Per ty speciale , kliko ketu http://www.angelrays.com/Cards/moon/a/friend.html
Flm,per pershendetjen jashtzakonisht te bukur Luana,
Te uroje qaste te kendshme kudo qe te ndodhesh...
Mbetesh e pershendetur nga
Vendasi


__________________
Lumturine e sjelle vendosmeria...
vendasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.