PDA

View Full Version : Videoklipe atraktive


Dilaver
28-06-06, 15:58
Cicėrimat e zogut mė tė shkathėt nė botė (http://video.google.com/videoplay?docid=3433507052114896375)

http://img.nesteklikk.no/2006-26/medium/101119.jpg

Naki
29-06-06, 17:57
http://video.google.com/videoplay?docid=3433507052114896375


Zgjedhe Top 100,Shakira.

Njė pėrshėndetje pėr Zt.Dilaverin ēė sjelli kėtė linkė.

King_Gentius
03-07-06, 19:20
Topik shum interesant :smile:

Po shtoj dhe une dy cent te mija:

http://www.metacafe.com/watch/29618/run_escape_jump

http://www.metacafe.com/watch/51914/martial_arts_practicing_playing_around_and_screwup s

Dilaver
11-07-06, 18:11
Veturė dhe anije

http://www.watercar.com/images/11large.jpg


1. Qarkullimi nė rrugė (http://www.watercar.com/media/drivingshots/drivingshotsdsl.wmv)

2. Duke hyrė nė ujė (http://www.watercar.com/media/drivein/intowaterandtakeoffdsl.wmv)

3. Ndrrimi i funksionit tė rrotėve (http://www.watercar.com/media/wheelsup/wheelsupanddowndsl.wmv)

4. Qarkullimi nė ujė (http://www.watercar.com/media/runningshots/runningshotfordsl.wmv)

5. Atraksione nė ujė (http://www.watercar.com/media/wakeboard/wakeboarddsl.wmv)

6. Dalja nga uji (http://www.watercar.com/media/driveout/driveoutdsl.wmv)

Dilaver
15-12-06, 00:12
14 vjecar, alivanoset gjatė ngritjės sė peshės prej109 kg, kalon pa pasoja (http://netttv.aftenposten.no/play/getplaylist.php?video_id=2455&category_id=&index_id=&bandwidth=25100&timecode=&player=wm&block_ads=0&category_id=4&adbefore=17&adafter=&end=.asx)

http://cache.aftenposten.no/multimedia/archive/00491/_vektl_fter3_jpg_491071s.jpg

Dilaver
16-12-06, 10:42
Vetura fluturuesehttp://gfx.dagbladet.no/pub/artikkel/4/48/486/486223/tf858_1166198306.jpg


Qė tė shifni video duhet tė keni tė instaluar QuicKTimePlayer (http://www.terrafugia.com)

Dilaver
24-01-07, 20:48
http://www.vg.no/bilder/edrum/1169664277771_328.jpg


Papagalli (http://atvs.vg.no/play.afw/getplaylist.php?bandwidth=1600&player=wm&id=7324&video_id=7324&category_id=&block_ads=0&id=7324&video_id=7324&bandwidth=256)

Dilaver
15-05-07, 18:32
http://img153.imageshack.us/img153/6152/foshnjadhecobrafh5.jpg


Cobra dhe foshnja (http://emuse.ebaumsworld.com/video/watch/20864)

Dilaver
21-10-07, 00:12
Papagalli duke vallėzuar si Majkėll Xheksoni (http://www.youtube.com/watch?v=1j_fxs8mUcQ&eurl=http://www.abcnyheter.no/node/54137)

http://img.youtube.com/vi/N7IZmRnAo6s/default.jpg

Prishtinasja_
21-10-07, 13:20
Papagalli duke vallėzuar si Majkėll Xheksoni (http://www.youtube.com/watch?v=1j_fxs8mUcQ&eurl=http://www.abcnyheter.no/node/54137)

http://img.youtube.com/vi/N7IZmRnAo6s/default.jpg

Mua me shume ma qoj mallin e Backstreet Boys.....:tongue:

Dilaver
27-10-07, 10:25
http://www.vg.no/bilder/edrum/1193421570657_344.jpg

Njė fėmijė kinez 4 vjecar duke notuar me njė balenė tė bardhė (http://dagbladet.xstream.dk/mediamaker_flash_sc.php?id=23585)

Ma-Origano
15-12-07, 18:48
shum flm per keto video jane sum te bukura!

Pupi
30-01-08, 21:14
Bota pak mė ndryshe.


http://www.clipfish.de/player.php?videoid=OTk2MDA5fDE4NDAwMjM%3D&utm_source=ext_player&utm_medium=ext_player_bedfeld&utm_campaign=cf

Pupi
30-01-08, 21:25
pses'ja keni qit pak sheqeeeeeer...
http://www.clipfish.de/player.php?videoid=Mjg4NzQwfDE4NTM5MTc%3D&utm_source=ext_player&utm_medium=ext_player_bedfeld&utm_campaign=cf

Dilaver
23-02-08, 17:46
http://i31.tinypic.com/dq5d81.jpg


Njė stuhi me erė tė fuqishme e me ngrica e ka kristalizuar nė akull njė hapsir tė vogėl nė Estoni.

Ujvara magjike (http://www.dagbladet.no/dinside/2008/02/22/527709.html)

Dilaver
23-02-08, 17:58
http://i26.tinypic.com/1fwbvb.jpg


Dans Dans (http://www.dagbladet.no/tv/index.html?clipid=25241)

Dilaver
16-09-08, 16:37
Zjarrfikėsit shpėtojnė njė gajrpėr Piton 2 metra tė gjatė nga njė pėrques elektrik.


http://media.aftenposten.no/archive/00851/_pyton_E_jpg_851371f.jpg


PITON PITON (http://front.xstream.dk/aftenposten/player/mediamaker_player.php?id=11547&autoplay=true)

Zero Cool
15-09-11, 09:54
Qo0HIAgiYGAncIX9vx3hfQ

Zero Cool
15-09-11, 10:33
vdg9gkmWsEA&feature=related

Zero Cool
01-02-12, 21:37
sBQLq2VmZcA&feature=player_embedded

Hajra
01-02-12, 23:27
AO_4PFh1HxA&feature=related

Zero Cool
12-02-12, 21:47
sa shume me pelqen (yoga:P)


loszrEZvS_k#!

Zero Cool
16-02-12, 14:50
Zvicerrani :P


NdCfZQsZEHQ#!

Neferta
19-02-12, 10:06
http://www.youtube.com/watch?v=IB18VMRwjtA&feature=related

Zero Cool
19-02-12, 23:30
A thu Imam Mehdiu????


G8U_ZQXGnX8&fb_source=message

Hajra
26-02-12, 22:14
3FJvsRPuk3U&feature=related

Dali!Keq!ch
27-02-12, 00:06
E murren majmunet afriken ne dore.
_r-RKLdIE-E

Hajra
11-03-12, 12:47
_QS3tGbzuS8

Denim
02-04-12, 14:33
ZIGzpi9lCck

Zero Cool
03-04-12, 17:45
ZtWEb2hs6lU

emine
04-04-12, 17:06
yNe5NToFwqs&feature=related

emine
04-04-12, 17:08
_QS3tGbzuS8

problem problem a

Zero Cool
04-04-12, 19:35
GCWLUF37xw4

emine
15-04-12, 12:34
VSrAJsWvEIc&feature=related

Bona-us
21-09-12, 13:11
-8XW-U8hpRs&feature=player_embedded

Bona-us
17-10-12, 07:29
http://www.facebook.com/photo.php?v=212239835572638

Zero Cool
30-10-12, 13:50
Hajdut kotiKjo video ėshtė filmuar nga dy vajza tė cilat menduan qė personi nė fakt ishte duke rėnė nė gjumė gjatė qėndrimit nė kėmbė dhe do tė ishte qesharake pėr ta incizuar atė pėr ta parė edhe tė tjerėt.

Nė fakt, atė qė ato e kapėn me kamerė nuk kishte aspak tė bėnte me gjumin.

Ėshtė e lehtė tė lexohet nė fytyrėn e tij teksa ai e shikon gruan me telefon dhe rri duke shikuar pėrreth tij.

Rrėfimi kishte njė pėrfundim tė lumtur: falė kėsaj videoje, hajduti ishte identifikuar dhe ishte kapur.

Nuk dihet nėse pronarja e telefonit e mori sėrish pajisjen e saj.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f-nUxexMejg

Zero Cool
30-11-12, 16:54
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lv16vF6o0NA

Alima
08-12-12, 19:29
...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dlkLVejR2Vw.

Zero Cool
18-12-12, 16:27
73VHXLScuRA&feature=player_embedded

Alima
05-01-13, 22:14
...


Looool ...

https://www.youtube.com/watch?v=Rp16yhT-6hI


Cambiano :D


.

Kalimero
05-01-13, 22:49
http://www.youtube.com/watch?v=0G3gsGei3Aw

Zero Cool
15-01-13, 13:55
Video ruse, u bė atraktive, duke shpif se qenka Sokol Bashota, kryetar i komunės sė Klinės dhe ish Anėtarė i Shtabit tė Pėrgjithshėm tė UĒK-sė
gEPEAX_aBek

Zero Cool
17-01-13, 14:13
A ka peshkatar ksajde?


k3oLx5CIEwA

Zero Cool
31-01-13, 11:04
Provokuese (http://www.youtube.com/watch?v=u0hmUBjm_ZQ)

Zero Cool
26-05-13, 13:59
Diellza Kolgeci - Dashuria e Bjeshkeve te Nemuna 2 (http://www.youtube.com/watch?v=3k1uEOQMCzw&feature=youtu.be)

Zero Cool
27-08-13, 16:02
ncncncncncncnc
iKL0lJVw8sI

Guri i madh
02-10-13, 14:01
http://www.youtube.com/watch?v=Fpk3sEKRimY

natyra
02-10-13, 16:25
kmZKkYDsfxc

Uroi te mos jete postim i gabuar?mbase,

Zero Cool
31-10-13, 15:31
aB77MNF7IhI

Zero Cool
25-11-13, 16:36
Shpirti i omel


uD6wdrVFc0g

Ylli-1
16-12-13, 09:52
Publikuar: 19:45 / 13.12.2013

http://www.telegrafi.com/fo/fun/317km-h-n-euml-autostrad-euml-n-e-kosov-euml-s-video_2_hd.jpg

Nė rrjetin YouTube, ėshtė postuar njė video e njė shoferi qė bėnė vozitje tė “ēmendur” nė autostradėn “Ibrahim Rugova”.

Ai nget veturėn Porsche Panamera , ndėrsa shihet se tabelat fillojnė me “04”, pra se vetura ėshtė e regjistruar nė rajonin e Prizrenit.
Xhirimi ėshtė postuar ditėve tė fundit. Nga ajo qė mund tė shihet nė video, vozitės del tė jetė njė "ēun" i ri. /Telegrafi/

http://www.youtube.com/embed/xVK6mDEbMw4?feature=player_detailpage

Zero Cool
17-12-13, 16:57
EpnERlsfBFc

Ylli-1
18-12-13, 07:51
Publikuar: 18:36 / 17.12.2013

http://www.telegrafi.com/fo/fun/ra-bora-e-par-euml-video_hd.jpg

Njė video qė shfaq njė saudit duke u hedhur me kokė nė borė, ėshtė bėrė mjaft e popullarizuar nė internet.
Bora qė ra kėtė vit nė Arabinė Saudite ėshtė e para pėr shumė banorė tė kėtij vendi.

Kjo ndodhi falė stuhisė Alexa, e cila e dėrgoi borėn edhe nė vendet e Lindjes sė Afėrt.

Derisa mbreti jordanez, Abdullah II, kishte ndihmuar nė shtyrjen e automjeteve, sauditėt ishin kėnaqur me “magjinė e bardhė”. /Telegrafi/

http://www.youtube.com/embed/8kNVqUKK4UM

Zero Cool
09-01-14, 14:59
YkMBWIXSIf4#t=13