PDA

View Full Version : Video


 1. Video Qesharake
 2. Videoklipe atraktive
 3. [Video] Gjergj Kastriot Skėndėrbeu
 4. [Video] America LOVES Albania
 5. [Histori] Historia e Kosovės nga viti 1389 deri nė 1999
 6. [Histori] Misteret e 28 Nentorit 1912
 7. [Histori] Historia e njė Historie Shqiptare 1
 8. [Histori] Zbulohet tuneli i kohes ilire nė fshatin Mazhiq Mitrovicė
 9. [Histori] Historia e Kosovės
 10. [Histori] Zėri Nė Kėrkim Tė Ēamėrisė
 11. [Histori] Gėzimet e ditėve tė flamurit
 12. [Muzikė] Korab Shaqiri - Flet Ky Qytet
 13. [Humor] Stupcat - Fuga nė Takim
 14. [Humor] Stupcat - Mitrovica
 15. [Muzikė] 2po2 feat Flori - Crazygirl
 16. [Muzikė] Dafina Zeqiri - Shumė larg
 17. [Histori] Nėpėr Shqipėri
 18. [Histori] Mirėse erdhe midis nesh
 19. [Video] Mėsim Jete
 20. [Intervistė] Albin Kurti nė Top Chanel
 21. [Video] GĖZUAR 17 SHKURTI
 22. Familja Legjendare
 23. Dokumentar,Haradinajt !
 24. Bajram Curri,Dokumentar!
 25. Vijmė edhe njė here !.... ( Basri Lushtaku )
 26. Letra e Nenes!
 27. Nje ide briliante!
 28. StreeT RangeR-Per Ty
 29. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu
 30. Humor Shkodran-Video
 31. Endrra e Cameris-Dokumentar..
 32. Ēmimi i fotografės mė tė mirė.
 33. George Carlin rreth FESE
 34. vakt oo vakt
 35. FENIKSĖT e liris
 36. Kush ma vrau gegnishten?
 37. Celular ne 1928???
 38. Rabini kunder Izraelit
 39. A ishte ne te vertete Hitleri cifut ???
 40. Snapshots
 41. Marrja e Zotit...
 42. Drame
 43. Biografia e Adem Demacit per vetem 51 sekonda
 44. Teori konspirative per shqiptare!!!
 45. Nje udhetim ne Shqipri,viti 1935!
 46. Troja
 47. The Butterfly Effect
 48. Mirush Kabashi - Trėndafili i Ēamėrisė
 49. Stupcat....
 50. Familja qe ishte harruar nga Institucionet
 51. Krimet e Millosheviēit dhe Sėrbis VIDEO
 52. Video interesante
 53. Turpi i Kosovės (me Video)
 54. Mos harro vendlindjen
 55. Filma Shqip
 56. YouTube nė vitin 2011
 57. Vdes Vogelushja qe tronditi boten !Askush nuk i dha ndihm ...
 58. Video:Me Vargje-kėngė e valle "Tradicionale"shqiptare
 59. No coment
 60. Viset Shqiptare
 61. Dasma
 62. Hajde mor therja.
 63. So similar, so different, so European
 64. Debate/Intervista
 65. Historia e Dites se Veres...
 66. Molla e kuqe
 67. Deshmoret e Kombit
 68. Zbulimet arkeologjike
 69. Rugova Mountains..Bukurite natyrore te saj...
 70. Aktori:Ēun Lajēi nga "trev e rugoves"-Kosov
 71. Love in the Time of Cholera
 72. Stupcat Amkademiku Episodi 1
 73. Rrėmbyes nga qielli(video)
 74. Rruga drejt liris!
 75. Summer Club Ne Greqi.
 76. Pogradeci ne viti 2009
 77. Malet e Shqiperise extreme
 78. Top 10 videot pėr 2013
 79. "Historia qė harrohet pėrsėritet" - BOJKOTO produket e Serbisė!