PDA

View Full Version : Video interesante


Hajra
07-09-11, 14:02
E7kor5nHtZQ&feature=player_embedded#!

Hajra
09-09-11, 16:34
AKEQwvaYI_k

uck_aksh
17-09-11, 11:14
SKYi2g8Hmmc&feature=related

Zero Cool
17-09-11, 23:07
fkN6C1ur1t8&feature=related

elvio
17-09-11, 23:45
1coYxZPB04o&feature=related

Zero Cool
18-09-11, 18:42
JKe4HpUELDA&feature=share

Hajra
01-10-11, 18:36
y8dAzeulssg&feature=related

Neferta
09-10-11, 09:30
http://www.balkanweb.com/images/spacer.gifHolandė, makina fluturon nga kati i tretė i parkimit
http://www.balkanweb.com/images/spacer.gifhttp://www.balkanweb.com/upload/gallery/40424.jpg

Zero Cool
10-10-11, 22:52
Nganjehere, me tejkalu shpejtesine, ndodhe edhe kjo:


HG_myJ1fZJY

Hajra
11-10-11, 19:35
QN3aSYaYRQU&feature=related

Zero Cool
13-10-11, 09:17
0EvbmkXnl-I

Hajra
20-10-11, 15:54
rLBBRHxUsOo&feature=related

sherri
21-10-11, 08:24
W58NhDQhlcc

Hajra
23-10-11, 08:37
W58NhDQhlcc


...kjo video drejt me thane hiq e vertet nuk po me duket, pik se pari tema Imami, ai nuk ulet ne mes te xhamis por eshte i pari qe falet para xhematit. E dyta ku ja qelloi dikush te inqizoi ne xhami kur behet nje skandal i tille? Kjo me shume me duket nje skeq i luajtur me marrveshje, nuk do te thote qe vesha te bene musliman apo njeri te mire rrobat mundet me i vesh secili. Por sido qe te jete nese ua knaq epshet postusit dhe pergjegjsve le te mbetet ketu si diqka "interesante" .

...une e konsideroi fyese kete video dhe jo interesante,

Hajra
05-11-11, 17:52
jt_K5dDNF88&feature=player_embedded

Hajra
06-11-11, 11:59
_yQ0FdlACIc

Hajra
09-11-11, 17:33
1UR7maA-GMY&feature=related

Hajra
15-11-11, 20:50
-oodMqetvmQ&feature=related

Diana007
27-11-11, 20:22
http://www.youtube.com/watch?v=rfy0kFueQyU&feature=related:biggrin:

Diana007
27-11-11, 20:29
http://www.youtube.com/watch?v=usjmu0hQ3ps&feature=related

:eek:

sherri
28-11-11, 14:36
F-ZLzP5vQco&feature=related

Neferta
29-11-11, 09:38
http://i2.ytimg.com/vi/iT9N_KxJSJ0/default.jpg (http://www.youtube.com/watch?v=iT9N_KxJSJ0&feature=related)http://www.youtube.com/watch?v=iT9N_KxJSJ0&feature=related

Hajra
07-12-11, 12:32
Viti 2011 ne 60 sekonda

DHhiKN_wG2A

e-uritura
28-12-11, 23:32
eJWlavnM6b0&feature=share

Hajra
29-12-11, 12:33
SQPELFlY8hk&feature=related

Zero Cool
29-12-11, 15:56
GtailsAamUA#!

Antika
29-12-11, 16:12
fXfRiS70OD4&feature=related

tipi engjellor
08-01-12, 22:29
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GtailsAamUA


Do duhet tė jetė njė ditė e mbarė pėr rekordet Guinness pasi kjo hajdute birrash ka gjetur njė formė fantastike e tė paparė mė herėt. Njė video e postuar nė YouTube tregon njė grua e cila po bėn pazar sėbashku me bashkėshortin dhe me njė fėmijė tė vogėl. Ajo ėshtė duke ecur nė kohėn kur ndalon, kap pakon e birrave, ngre fustanin e saj dhe e vendos mes kėmbėve e mė pas largohet.

Zero Cool
17-01-12, 20:14
_zpUc8tFqWE
Shkup, 16.01.2012 09:43

Gazetari i propozon martesė “live” gjatė lajmeve video. Ngjarje e pazakontė nė njė tjetėr transmetim televiziv “live”, nė Maqedoni.

Prezantuesja e lajmeve nė TV Sitel ishte nė lidhje direkte me njė gazetar qė raportonte pėr motin, kur papritmas rezultoi se ishte i dashuri i saj.

Gazetari pasi pėrfundoi raportimin, dhe nė fjalim e sipėr i zbuloi unazėn duke i kėrkuar tė martohej.

U dėgjuan disa duartrokitje nė studio ndėrsa prezantuesja e gjetur nė vėshtirėsi filloi tė qeshė…dhe pa dyshim qė e pranoi kėtė propozim tė veēantė.

Neferta
19-01-12, 08:19
http://www.youtube.com/watch?v=YseIp98Xqpk&feature=player_embedded

Diana007
19-01-12, 17:14
Ooooo sa e smut bre,,,, e tmershmeeeeeeeeeee :mad: ( :biggrin:)Tkpdi8CUz1A

Alima
21-01-12, 23:45
...

zWpzxzDGxr0
.

Hajra
22-01-12, 15:36
-_w5J5fq20U&feature=fvwrel

Alima
02-02-12, 17:03
...


rMtC4GhoErA.

Zero Cool
03-02-12, 19:47
Sa herė ta gixilojnė/xigilojnė/gudulisin i bie tė fikėt.3D5o3PYcJoM#!

Diana007
05-02-12, 11:25
p58pLi5n_7Y

Alima
06-02-12, 00:48
...


xHaLKkpjt9k


.

Alima
11-02-12, 11:59
...

UzrzHm8sQmY&feature.

Daglasi
11-02-12, 20:20
PhVOT_kXsp4

Diana007
13-02-12, 09:26
Me beri pershtypje kjo video ,,,, si edhe shqiptaret pa shpirt ,,, edhe shqiptaret ,, si ne Kina apo Japoni ku ishte ai aksidenti nuk po me kujtohet, nuk u afrua askush afer vajzes :rolleyes: ... shikoni nje kamer te fshehur ,, un jam pa koment!


http://justin.tv/standardtv1/b/308384110

Hajra
14-02-12, 10:01
D4BcK8wcUzI&feature=related

0aSuC8D6wAI&feature=endscreen&NR=1

Neferta
20-02-12, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=QHpE2GTB4dM&feature=plcp&context=C3eb0238UDOEgsToPDskJsRzWgWdHeGAmyblLGCuiA

Hajra
21-02-12, 20:28
Z7ipdyGXDl8

118AqVJxNqU&feature=related

Hajra
25-02-12, 19:53
wxcQl1-0VPU&feature=related

Hajra
26-02-12, 10:45
pdnTROZ8BpI&feature=related

teDUAty
03-03-12, 22:46
http://www.youtube.com/watch?v=T7ihdsjIqhI&feature=player_embedded

bonjani nji klik dhe shikoni,kshtu i kisha sjlell disa nga adminimoderatort e smu kishin dhimt hiq spo thom krejt po disa hahaha

tipi engjellor
03-03-12, 22:53
http://www.youtube.com/watch?v=T7ihdsjIqhI&feature=player_embedded

bonjani nji klik dhe shikoni,kshtu i kisha sjlell disa nga adminimoderatort e smu kishin dhimt hiq spo thom krejt po disa hahaha

stervitje femijet oooo rrotulloje rrotulloje te voglit qka i ben po te madhit qka i ben kjo more a thu hahahahhahahaha

Alima
05-03-12, 13:49
...

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif...
akAskvzn9Mg&feature


I


sMPbCeB8OKg&feature


II


N0dYh4wCg8A&feature


III.

Zero Cool
05-03-12, 15:06
Provoje ;)


UK22pBlT4-E&feature=youtu.be

Hajra
13-03-12, 15:17
Y4MnpzG5Sqc

Diana007
14-03-12, 21:50
MLErNXIYjMg

natyra
15-03-12, 04:01
http://ca.sports.yahoo.com/blogs/soccer-dirty-tackle/dtotd-mother-blasts-ball-her-kid-face-170928642.html


upload/newreply

natyra
15-03-12, 04:02
[/YOUTUBE]hgjIDEUIhI4[/YOUTUBE] (http://www.youtube.com/watch?v=hgjIDEUIhI4&feature=player_embedded)

natyra
15-03-12, 04:20
wxcQl1-0VPU

P.s.Pershendetjeee...:D

Hajra
27-03-12, 22:59
odZWz4QQGMU&feature=related

Alima
27-04-12, 14:45
...

FVbqBpDgVnc.

Alima
08-05-12, 09:49
...


4Z9WVZddH9w&feature


.

Zero Cool
31-05-12, 15:07
60GJ0dJ1xmE

gazi-de
05-08-12, 20:53
HiD5dMOllyM

Guri i madh
01-11-12, 15:19
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tsL_JDtVbww#t=0s

vjeshta
06-06-13, 22:38
http://www.youtube.com/watch?v=wvJAgrUBF4w

Guri i madh
16-10-13, 13:04
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L9-YSLkwTk8#t=0

Guri i madh
30-10-13, 20:58
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EhgiLenkCjE#t=0

Guri i madh
11-11-13, 21:46
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gH62uJP0QhQ#t=0