PDA

View Full Version : Mos harro vendlindjen


Hajra
08-11-11, 08:41
xyFpYIAX1Kw

Hajra
08-11-11, 08:42
SnXSC-NQBR4

Hajra
08-11-11, 13:13
8de9oAFRKgE&feature=related

G8vXzF7FGVA&feature=related

xTfig0fO0DU&feature=related

Jana
14-11-11, 02:09
..nuk e harroj jo ... se atje e kam kalu nje periudh te mrekullueshme te jetes sime ...atje e kam Familjen dhe njerzit qe i du me gjith shpirt..

jadore
22-11-11, 23:21
na ishe nje here , nje kohe nje ndjenje ...


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=O35-QAI4J5w

panta_rhei
23-11-11, 00:19
EvFvB-Q0rkM

jadore
23-11-11, 00:38
..na kane rrite ndryshe jaran-o..
mua me Sander Prosti e Mirush Kabashi , ti ke pas fatin me shtat motrat mustafa .. hahaha sa jane nima !..
qishtuqene , gjithekush ne formen e vet e kujton vatanin ..

panta_rhei
23-11-11, 00:49
..na kane rrite ndryshe jaran-o..
mua me Sander Prosti e Mirush Kabashi , ti ke pas fatin me shtat motrat mustafa .. hahaha sa jane nima !..
qishtuqene , gjithekush ne formen e vet e kujton vatanin ..

vec kadale mos e ban sander prosin prostitute :biggrin:

cka me bo: shqiptart ne menyren e tyre, gjakovart ne menyren e tyre... kryesorja me e dashte vatanin.

Hajra
11-03-12, 17:09
DcUBh9GJNYg

natyra
12-03-12, 17:52
Jo kurre s'do e harroi,por kam frige se do me harroi ajo mua?:(!

Pershendetje Vendlindja ime e shtrenjta Gadime-Dardani...Prishtin e Rugove..Pej e Gjakove..Prizeren e Fush-Kosove..Ferizaj e Gjilan..Shtimje Skenderaj..Prekaz i Adem Jsharajve..Kumanov e Tetov..Preshev e Gostivar..Tuzi me Malesi..Çameri e Shqiperi..E ku do o ju shqipetariiii...Nuk ju harroi JOO ne ZMER ju kam (mbyllur) pergjithemonnn:frown:!!!!!!!

..rugovase-Hajla.

Natyra!

Hajra
17-03-12, 12:00
bk-frHDgCHs&feature=related