PDA

View Full Version : Marrja e Zotit...


roadrunner
08-03-11, 19:29
Femrat tuj vjedh :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


maUDTJePgjo&feature=player_embedded

tipi engjellor
08-03-11, 19:31
spo me vjen qudi hiq ju kane qellu qantat e vogla
po me ba me ra kah dukati te marrin ne qafe boll ajo qant zene hahahahahahah

AliSia
08-03-11, 19:32
Femrat tuj vjedh :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


maUDTJePgjo&feature=player_embedded


O Zot cka nuk ndegjon...!!!!!!!

Me qen diq...me vler pooooo..Veq per (Jensa..) No Coment...!!

Makresh
08-03-11, 19:59
Femrat tuj vjedh :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


maUDTJePgjo&feature=player_embedded


Allahile,. cka po habitesh edhe ti ?

Ti a s'e din qe ky o zakon i moqem a ?!

Oqeani
08-03-11, 20:16
Hajt se nuk u ba beti, edhe ai shitesi ku me e dite sa ka vjedhe para ktyne !!!

Jana
08-03-11, 20:18
Ky rast eshte ne GJAKOVE hahahahahahhahahahaha marre valla...

roadrunner
08-03-11, 20:19
valla u habita kojshi? S'jam msu me pa ksi sene te qikat tona :eek:


Allahile,. cka po habitesh edhe ti ?

Ti a s'e din qe ky o zakon i moqem a ?!

roadrunner
08-03-11, 20:20
N'butikun Arsenal te Ulpiana n'Prishtine po thojn se di tash....:@:@:@Ky rast eshte ne GJAKOVE hahahahahahhahahahaha marre valla...

roadrunner
08-03-11, 20:22
qata edhe ju ka kesh e ka qit ne telegraf hahahahahahHajt se nuk u ba beti, edhe ai shitesi ku me e dite sa ka vjedhe para ktyne !!!

Jana
08-03-11, 20:23
N'butikun Arsenal te Ulpiana n'Prishtine po thojn se di tash....:@:@:@


Une epash ne FB prom dhe aty e kishin postu disa nga Gjakova dhe shkruante qe ishte ne nje butik ne gjk ... as une spo di .. po gzona nese nuk eshte ne GJK...

LOJETARI
08-03-11, 20:24
N'butikun Arsenal te Ulpiana n'Prishtine po thojn se di tash....:@:@:@

Hej Shote Galicė , pash Kuranin a ke vjedh ti najherė ?:biggrin:kallxo drejtė !

roadrunner
08-03-11, 20:26
po lojtar jam sos tu vjedh....bile bile kam ba kariere hahaha se syt e pisit i kam, qaq shume kam vjedh saqe po fitoj sa per farmerka e plot sene tjera qe skam pse me u korit.....qashtu po mthojn....qata kom arrit ku jam ahahahahahahHej Shote Galicė , pash Kuranin a ke vjedh ti najherė ?:biggrin:kallxo drejtė !

roadrunner
08-03-11, 20:27
jo jo, ne video edhe ne lajme thuhet qashtu qe ne prishtine, hahahahaUne epash ne FB prom dhe aty e kishin postu disa nga Gjakova dhe shkruante qe ishte ne nje butik ne gjk ... as une spo di .. po gzona nese nuk eshte ne GJK...

LOJETARI
08-03-11, 20:38
po lojtar jam sos tu vjedh....bile bile kam ba kariere hahaha se syt e pisit i kam, qaq shume kam vjedh saqe po fitoj sa per farmerka e plot sene tjera qe skam pse me u korit.....qashtu po mthojn....qata kom arrit ku jam ahahahahahah

Ja banu ma serioze ne pėrgjigje , ja shtine temėn nė thojza .......:wink:

roadrunner
08-03-11, 20:47
Shume serioz jam, e ti lexoje mire e tani e din per qka e kam fjalen...e me pas vjedh k'to qurat qashtu qysh kam vjedh une ne terr me qiri, nashta edhe kjo skish pas me dal me u bo marrja e ZotitJa banu ma serioze ne pėrgjigje , ja shtine temėn nė thojza .......:wink:

Shpat
08-03-11, 20:48
Ngjarja osht Ne Prishtin,vajzat nuk jon te Prishtines.

Murgesha
08-03-11, 20:50
Masi paskan vjedh farmerka ne te ardhmen paskan mu ba kryeministresha tu Kosoves :biggrin:

halla e madhe
08-03-11, 20:54
Masi paskan vjedh farmerka ne te ardhmen paskan mu ba kryeministresha tu Kosoves :biggrin:


..a thua kusherinat e Hashes qenkan a?:biggrin:

Murgesha
08-03-11, 20:58
..a thua kusherinat e Hashes qenkan a?:biggrin:
Per ashtu nuk e di, po nisme me te mbare per me mrri ne majen e politikes kosovare se me vjedh farmerka nuk ka :biggrin:

LOJETARI
08-03-11, 20:58
Ngjarja osht Ne Prishtin,vajzat nuk jon te Prishtines.

Po tė kahit janė o Shpat ?

roadrunner
08-03-11, 20:58
hahahahahahahahahahahhaahhahaPer ashtu nuk e di, po nisme me te mbare per me mrri ne majen e politikes kosovare se me vjedh farmerka nuk ka :biggrin:

emine
08-03-11, 20:59
ih kan vjedh shqiptarkat ne Aldi e le fermerka,qa marre a me te nxone tu vjedh se jo me vjedh:tongue:

emine
08-03-11, 21:02
..a thua kusherinat e Hashes qenkan a?:biggrin:
pse a pi shesin si hashka edhe kto,a i kan per vehti mi vesh kure dalin me pi machiato te 50 centve:P

LOJETARI
08-03-11, 21:05
pse a pi shesin si hashka edhe kto,a i kan per vehti mi vesh kure dalin me pi machiato te 50 centve:P


shuj se mue beso mė shkoi menja qė ti ishe dal nė kamerė ,.......hahhahahaaaaaaaaaaaa.....kalxo drejtė edhe ti si Shote Galica ....

Shpat
08-03-11, 21:09
Po tė kahit janė o Shpat ?

Nuk osht me rendsi te kahit.Jana te mos shlirohet se ndoshta nga Gjk jane :biggrin:

Shpat
08-03-11, 21:10
..a thua kusherinat e Hashes qenkan a?:biggrin:

haaahaaahaaahaahhaaaaahaaahaah

Neferta
08-03-11, 23:01
Mos u quditni se ne qytet 50% e ma shum te vjedhjeve prej bizhuterive deri ne mallra teknike i bejne femrat nuk ka qytet te Kosoves qe nuk ndodhin kesi raste. Ne perendim edhe mishin e ngrire e vjedhin, dhe perdersa vine ne radhe te arka ata ju shkrihet nen bluze pastaj medet kirurgu ndihma e shpejte etj , kjo eshte hajni per qytetin eshte raste i perditshem pra dukuri e pergjithshme.http://t2.ftcdn.net/jpg/00/04/03/43/400_F_4034330_dAojKopDsXnJKBoHAokiDo2qlyLatACM.jpg