PDA

View Full Version : Krimet e Millosheviēit dhe Sėrbis VIDEO


Gloss
04-09-11, 09:54
Provat e krimeve monstruoze qė ndodhnin pėrditė nė ish-Jugosllavin e Milloshevicit u deshtėn dy vjetė pėr tė dalė nė dritė dhe ato do tė trondisnin botėn.

Pjesa 1
dJi9HeZcTvo

Pjesa 2
9F88RwbaxSY

Pjesa 3
IM2mN7yP6Bs

Pjesa 4
nWe7vY-0orc

Pjesa 5
93UfN3Lgy8w

Pjesa 6
uLSUnu_qmzI