PDA

View Full Version : No coment


Hajra
25-12-11, 18:52
I7YtDzzTDIA&feature=related

Hajra
26-12-11, 13:02
usyjuigGR4M&feature=related

Eddi
26-12-11, 14:22
:eek:
shum video interesante

Hajra
29-01-12, 23:08
y8cPlvaJ3WQ&feature=channel_video_title

Hajra
04-02-12, 20:06
KWBLTe73qbU&feature=related

Hajra
09-02-12, 15:28
pBAV6m-H37M


Video qe po perlot boten

4 February 2012

http://www.tiranachat.net/shqip/wp-content/uploads/2012/02/child-ab.jpgVideo ku njė vajzė e vogėl, vetėm gjashtė vjeēe, i pret flokėt mamasė sė saj, tė diagnostifikuar me kancer tė gjirit, ka prekur me mijėra shikues. Sara Etchell, ka lejuar vajzėn e saj Lolėn, qė ti presė flokėt nė mėnyrė qė tė dyja ato tė mėsohen me pamjen e re qė ajo duhet tė marrė nga nisja e trajtimit tė sėmundjes.
Sara, 44 vjeē, u diagnostikua me kėtė sėmundje nė shtatorin e kaluar dhe po pėrpiqet tė ndihmojė vajzėn e saj nė pėrballimin e kėsaj gjendje.
Video ėshtė filmuar nga burri i saj Craig dhe pasi e panė miqtė e tyre u kanė shti ndėrmend qė ta pėrdorur pėr tė mbledhur para pėr bamirėsi dhe pėr luftimin e kancerit.
Ata shpresojnė qė tė mbledhin mbi 10 mijė euro.
“Po pėrpiqemi tė ndihmojmė Lolėn qė ato tė kuptojė se ēfarė do tė thotė e gjitha kjo. Nė fillim ishte e vėshtirė pėr atė dhe sa herė shihte videon trishtohej por ajo e di se kjo bėhėt pėr njė arsye tė mirė”, thotė Craig.
Ēifti qė ka gjashtė fėmijė, Lola 6 vjeē, Finn 9, binjakėt Charlie dhe Rory 16, Jake 18 dhe Oli 22 thotė se janė treguar tė hapur dhe kanė diskutuar me ata mbi sėmundjen qė ka prekur Sarėn.
“Reagimi i tyre natyral ėshtė shpėrthimi nė lot por duhet tė lėmė shokimin dhe tė pėrqendrohemi tek anėt pozitive. Sara vazhdon tė buzėqeshė nė mėnyrėn e saj dhe gjėja qė i jep asaj forcė pėr tė vazhduar janė fėmijėt. Ata janė arsye qė nga ēon nė mėngjes dhe pėr tė vazhduar luftėn. Gjėja mė e vėshtirė ishte tua tregonim”, shton Craig.
Burimi: Gazeta Shekulli (http://www.shekulli.com.al/)

Alima
12-02-12, 17:48
...

o3vkdLIn3wQ&feature


.

Hajra
25-02-12, 18:41
NXKtpEbWnJg

Hajra
05-03-12, 23:17
m_7As4DycxM

Hajra
11-03-12, 12:02
YGnEGiPpdLw&feature=endscreen&NR=1

Hajra
13-03-12, 12:47
WaRZnt2rn_A

Alima
12-07-12, 23:22
...


bbyCj3uHzMs


.

Alima
29-08-12, 23:51
...

SubhanAllah!


uBuPiC3ArL8&feature


.

Hajra
28-09-12, 08:00
we1ckQgQke4&feature=endscreen&NR=1

Alima
29-10-12, 21:21
....


http://www.youtube.com/watch?v=o4P7Kr17RX8&feature=player_embedded


.

Makresh
30-10-12, 11:26
we1ckQgQke4&feature=endscreen&NR=1

Me ja rreh priftit grujen, ēysh i vjen ktina ? :mad:


:tongue:

Zero Cool
30-10-12, 12:50
Me ja rreh priftit grujen, ēysh i vjen ktina ? :mad:


:tongue:


Nisoj si hoxhės me ja rreh hoxhenicėn :mad:


:tongue:

Makresh
30-10-12, 13:53
Nisoj si hoxhės me ja rreh hoxhenicėn :mad:


:tongue:

So nisoj jo. Se priftit si vjen kurqysh, pasi ky s'ka grue :biggrin:

Zero Cool
30-10-12, 13:58
So nisoj jo. Se priftit si vjen kurqysh, pasi ky s'ka grue :biggrin:

:biggrin: Mos past grue ka dashnore ( thojshin dashnorja duhet ma shume se gruja, hajt e bjeri n`fije tash) :biggrin:

Makresh
30-10-12, 14:20
:biggrin: Mos past grue ka dashnore ( thojshin dashnorja duhet ma shume se gruja, hajt e bjeri n`fije tash) :biggrin:


Eh po hec e zinja dashnoren shti (me dit se cila o ?) :biggrin:

Alima
26-11-12, 15:13
...

Merdare 26/11/2012!!!

http://www.youtube.com/watch?v=CrMCIDm9X54&feature=share


.

Hajra
28-11-12, 23:17
bW0R2BCXhog

Alima
23-12-12, 14:15
...


http://www.youtube.com/watch?v=jOge8vl7mo0


.

natyra
27-12-12, 06:52
http://ca.screen.yahoo.com/penguins-become-elves-155012722.html

Hajra
01-02-13, 19:20
trUPRFH6R0M&feature=player_embedded

Hajra
09-02-13, 09:36
....kapet grupi i Arkanit ne Rusi,

DzIcM4nRBbA

Artisti
25-02-13, 21:52
http://videos.t-online.de/Ia vlen njė klik.

Edhe kėtė e pashė.


.

Elina
27-02-13, 23:29
x2XjbaHw0zI

Le jardin des disparus
02-03-13, 18:19
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xp9qMysbarw

Alima
24-04-13, 11:06
...

PMwX9JNeQJI


.

Kaqanikasja
25-04-13, 10:49
http://www.worldsfamousphotos.com/wp-content/uploads/2007/09/kosovo_refugee.jpg