PDA

View Full Version : Vdes Vogelushja qe tronditi boten !Askush nuk i dha ndihm ...


Jana
23-11-11, 02:47
NO COMENT ... ky popull definitivisht s'koka kerka hiq ...


dBT-CAZfYGU&feature=related

taraku-1
24-11-11, 08:19
NO COMENT ... ky popull definitivisht s'koka kerka hiq ...


dBT-CAZfYGU&feature=related

Qe qka eshte njeri, veq Allahu na lejon edhe haku i thmive i pleqve se toka na kish perbi moti...Ps> Shyqyr se kan konstatue qe shoferi eshte apo nuk eshte musliman se prej djehit ne mengjes e deri sot kish me shkue diku deri ne faqen 4,5 replika ofendime ndaj fes islame..

qysh do qoft..., kjo tregon qe ne qfar gjendje u adhe njeri... mazomakeq

emine
24-11-11, 08:55
:frown::frown::frown:

AlbaSoft
24-11-11, 11:02
Nuk e besoj ket ka shans te jet montazh ... pse sepse ne e dim qe Kinezet s`jan dhe aq popull i mir por shtrohet pyetjsa si mundi te grumbullohen ne te njejten koh po ne ate rast aq njerz te keqi saqe asnjeri mos te ndalet ti jep ndihme.. e dyta kamerat qe vendosen rrugeve keshtu ne publikk me sa e di un standard jan ngjyr bardh e zi.. mirpo si dihet ka shasn te jet e vertet e qe un pak e besoj.

Zero Cool
14-12-11, 15:49
Edhe ky eshte nje film-montazhe por mesazhi eshte i kjarte, mos e tepro,,,


gLdt3f_XLwY

premium
14-12-11, 18:31
NO COMENT ... ky popull definitivisht s'koka kerka hiq ...


dBT-CAZfYGU&feature=related
Kta s'te kokan njeri , po m'vjen keq nga kafshėt me perdor emrin kafshė .

njerėzit pa pikė merhameti .
Zoti i shkatroftė vozitsin , me gjithė ata se nuk ua ipėn ndihmėn .

ka qene e transmetume edhe nė TV , atė natė gjumi nuk me ka marrė nga dhimja e voglushes .

e-uritura
14-12-11, 18:52
Ky quhet trishtimi i trishtimeve!
Dhimbje pėrtej dhimbjes!

:(