PDA

View Full Version : Qfar Fjali perdor nese Ofendohesh nga dikush ??


Vin-Diesel
07-07-06, 19:08
Nese dikush te ofendon, edhe te ben Nervoz sado pak ....si do te kishit Reaguar ??do te kishin kthyer Ofendimi...do te kishit ikur na aj person ...di ta kishe len te bej qejf ??

Une e kisha qu ne 333, edhe pak i kofshin !

seriozja_19
07-07-06, 19:24
Une personalisht isha ulur me personin XY bashk dhe e kisha len t'i shprehe mendimet e veta. E kisha degjuar me vemendje te madhe dhe ne rast te moskuptimit prap se prap isha munduar t'i analizoj gjerat nga perspektiva e atij/e asaj. Nese prap me kritikon, e le me fjalet e fundit te ati personi, normal qe ja spjegoj edhe pikepamjen time se per cfare arsye ka ardhur deri tek ai kulminacion i emocioneve, mirepo kur e shoh qe eshte kot gjithcka dhe kur e di se une jam ne te drejte, ateher ndahem me fjale te buta...sepse nje fjale austriake e urte thot keshtu: Der Klügere gibt nach apo ne gjuhen tone: I mencuri leshon pe...

Follow-ME
07-07-06, 20:34
Fyerjet/ofendimet jane zakonishte arsyet e atyre qe kane faj...nje karakter i athet/ofendues nuk embelsohet kurre ma kalimin e kohes,dice e tille i ngjan nje vegle prerese qe sa me shume perdoret,aq me shume mprehet!!:cool:

Guri i madh
07-07-06, 21:56
nga nji her je i detyruar ti pergjigjesh me te njejtat fjal

lenna
07-07-06, 22:38
hi guyz...

me ne fund dhe un ketu..pershendetje te gjithve..

hm.. sa per temen mendoj se mvaret se nga cili person e mer ofendimin. nese eshte ndonje person i dashur(p.sh. i familjes) ateher do isha mundu me sqaru ne menyr me te but..zakonisht ne keto raste heshti edhe e ha vetveten..po nese esht ndonje person i larget, te cilin + ndoshta nuk e kam ne qejf dhe me ka nervozuar edhe me heret ateher do isha me e ashper..

ne pergjithsi: mvaret deri ne cfar pike arrin nervoza...te gjanat e vogla zakonisht nuk e rago....po e kalove kufirin ateher pak me ndryshe..

kaq prej meje.. kalofshi mir

respect!

seriozja_19
07-07-06, 22:44
hi guyz...

me ne fund dhe un ketu..pershendetje te gjithve..

hm.. sa per temen mendoj se mvaret se nga cili person e mer ofendimin. nese eshte ndonje person i dashur(p.sh. i familjes) ateher do isha mundu me sqaru ne menyr me te but..zakonisht ne keto raste heshti edhe e ha vetveten..po nese esht ndonje person i larget, te cilin + ndoshta nuk e kam ne qejf dhe me ka nervozuar edhe me heret ateher do isha me e ashper..

ne pergjithsi: mvaret deri ne cfar pike arrin nervoza...te gjanat e vogla zakonisht nuk e rago....po e kalove kufirin ateher pak me ndryshe..

kaq prej meje.. kalofshi mir

respect!


...mire se na erdhe vendase :biggrin: ...caste te paharrueshme ketu ne forum!!!

lenna
07-07-06, 22:45
hey..thanx sister..ene ti bofsh qejf lal.. mcua

Vin-Diesel
08-07-06, 17:09
Kakaooooo...Mua gjaku me vlon kur me shan dikush ose me ofendon e mos me ja kthy ...e kemi Zakon na shiptart se kur shajm ndihemi mire diqysh ...e Sa per pergjigjet e dia personave ketu ...Mire jan pergjigj por smendoj se ja Len Shqiptari pa ja kthy kurr ! Bile Bile kurgjo mos mujt e kap per flokve, ose prej Inati ja nis me Kajt hahahaha

seriozja_19
08-07-06, 20:13
Kakaooooo...Mua gjaku me vlon kur me shan dikush ose me ofendon e mos me ja kthy ...e kemi Zakon na shiptart se kur shajm ndihemi mire diqysh ...e Sa per pergjigjet e dia personave ketu ...Mire jan pergjigj por smendoj se ja Len Shqiptari pa ja kthy kurr ! Bile Bile kurgjo mos mujt e kap per flokve, ose prej Inati ja nis me Kajt hahahaha


...ndonjeher edhe heshtja flet...

jadore
08-07-06, 21:57
...Idiotsi

kjo fjal me sillet ne koke sa here qe sillem ne situata te pa lakmuara ne komunikim me tjeret ........)

Gentiani
08-07-06, 23:43
Vin-Diesel,

pse e ke parashtruar kėtė pyetje, ose dėshiron tė njoftoheni paraprakisht me reagimet konvencionale, nė rast tė ndonjė kundėrsulmi. :tongue:

Eh, kjo mvaret nga rasti nė rast dhe intensiteti i atakuesit! :wink:

Vin-Diesel
09-07-06, 17:42
Vin-Diesel,

pse e ke parashtruar kėtė pyetje, ose dėshiron tė njoftoheni paraprakisht me reagimet konvencionale, nė rast tė ndonjė kundėrsulmi. :tongue:

Eh, kjo mvaret nga rasti nė rast dhe intensiteti i atakuesit! :wink:

Ketu e kam parashtru kete tem, vetem te Humbim kohen por ne nje aspekt tjeter edhe te shikojm se sa jemi duke ecur perpara ne si Popull...sa na interesojn punet e dikuj ...sa e dojm dikend ....edhe keshtu ...Per ate kundesulm qe permende e japa mendimin ti me lart mund ta kuptosh se si do te kisha reaguar...!

gjimnazistja
16-07-06, 10:40
ofendimin askush nuk do e deshte e sidomos e shqiptaret qe nxehemi aq shpejt se nuk durojm qe dikush te dal perpara ne dhe se kur dikush na ofendon nuk ngurojm me ja kethy kushdo qe te jet vajz djal nuk do lejonte qe dikush ta ofendonte ate dhe familjen e tij por ajo mvaret se edhe per qfar ofendimi behet fjal se un per vete do e ofendoja sipas te drejtave te mia njerezore do mbroja veten por gjithmon kur kam te drejt se kur nuk ke te drejt eshte kot qe te mundohesh te mbrohesh do ja ketheja ofendimin ose do kisha dasht te tja sqaroja se ku e ksihte gabimin dhe se do kisha dasht qe edhe mua te me tregonin se ku jam gabim se edhe nga gabimi mesohet..qaooooo

Vin-Diesel
19-07-06, 18:18
ofendimin askush nuk do e deshte e sidomos e shqiptaret qe nxehemi aq shpejt se nuk durojm qe dikush te dal perpara ne dhe se kur dikush na ofendon nuk ngurojm me ja kethy kushdo qe te jet vajz djal nuk do lejonte qe dikush ta ofendonte ate dhe familjen e tij por ajo mvaret se edhe per qfar ofendimi behet fjal se un per vete do e ofendoja sipas te drejtave te mia njerezore do mbroja veten por gjithmon kur kam te drejt se kur nuk ke te drejt eshte kot qe te mundohesh te mbrohesh do ja ketheja ofendimin ose do kisha dasht te tja sqaroja se ku e ksihte gabimin dhe se do kisha dasht qe edhe mua te me tregonin se ku jam gabim se edhe nga gabimi mesohet..qaooooo

Mvaret edhe ketu prej Kokes se personit ! Flme per pergjigjen Respekt

lenna
19-07-06, 18:30
fjalen qe e perdori me shum, kur ma tepron dikush --> cofsh!

gjimnazistja
20-07-06, 13:30
Mvaret edhe ketu prej Kokes se personit ! Flme per pergjigjen Respekt

te te them diqka: Epo Laraska u me u do gjej ndonje dru.hehee

Vin-Diesel
01-09-06, 18:41
te te them diqka: Epo Laraska u me u do gjej ndonje dru.hehee

Haha edhe tja Coptosh Kryet a ?? Nuk mendoj se eshte nje ide e mire, se ndoshta sja vlen edhe Denohesh !

Vin-Diesel
01-09-06, 18:42
fjalen qe e perdori me shum, kur ma tepron dikush --> cofsh!

Nuk po e Shajshe, por edhe nuk eshte Nem e keqe se mbetet Pa pasoja hahaha

Vin-Diesel
01-09-06, 18:43
Kakaooooo...Mua gjaku me vlon kur me shan dikush ose me ofendon e mos me ja kthy ...e kemi Zakon na shiptart se kur shajm ndihemi mire diqysh ...e Sa per pergjigjet e dia personave ketu ...Mire jan pergjigj por smendoj se ja Len Shqiptari pa ja kthy kurr ! Bile Bile kurgjo mos mujt e kap per flokve, ose prej Inati ja nis me Kajt hahahaha


...ndonjeher edhe heshtja flet...

Dmth ti se nuk e Ceke asnje Koment Negativ apo Pozitiv...Ne Heshtje qka mendove ???

halla e madhe
02-09-06, 06:58
Ne gishtin e mesem te dores mbaje nje unaze te bukur,sa here qe nervozohem me dieknd ja leshoj syte atij gishti dhe ma kalon nervoza menjehere..hahahahaaa:redface:

Vin-Diesel
02-09-06, 13:48
Ne gishtin e mesem te dores mbaje nje unaze te bukur,sa here qe nervozohem me dieknd ja leshoj syte atij gishti dhe ma kalon nervoza menjehere..hahahahaaa:redface:

Hahahaha Sikur ta kishe Pare Filmin e Jenifer Lopez, ne nje Rast ku e rreh burrin e saj ...dmth Plot gishtat unaza i mbush edhe kur te sill baram me i lon shenj te pa harruar !

GURI SYLAJ
03-09-06, 19:50
Une , zakonisht mundohem me u largu para se me ardhe te fyerjet....

Dea_A
11-09-06, 12:09
Tctctctctc qfar huti :biggrin: dhe iku pa e lene te me thote hutice :wink:

Vin-Diesel
13-09-06, 18:13
E kam fillu gjen me te rendesishme te jetes time edhe mendoj te kem sukses ne ate gje !! keshtu qe nese arrij te kem sukses aty ateher gjerat tjera do i bej pa problem !!

Kavaleri
17-09-06, 16:13
Tungjatjeta..!

Un menoj qe konfliktkerkuesit, jan ata-ato qe rrjedhin nga nje familje te dobet,belagji,pa kultur apo fije rrespekti.
Mu per ket edhe ja liroj rrugen,se i shami te shan,i ligu nga friga te vrane, pra edhe nuk ja vlen ti perlyer durt me te ligun.

Nese jam ne disponim ja xxxxxxx fjalet duke ja ber shaka fjalet e ti,duke mos ber hesape qe ekziton ajo-ai gjalles ne ket planet,mos marr seriozisht se qka tha ai apo ajo. Apo edhe mos dhen kufar komenti rreth atij-saj.

Sot edhe mir ti thuash dikujt,nga inati i duket keq,mendimi tij apo saj qe pse ky apo jao din me mir se un.
Kshill e imja per konflikt kerkuesit esht; Perdorni toleranc ndaj te dobetit,se te i forti nuk ke nevoj.

Shpresoj qe isha i kjart me temen, Pershendetje..

Paradox_13
20-09-06, 19:51
Gjithnje mundohem qe fjalet ofenduese mos ti marre si te tilla dhe te mos ndjehem i ofenduar,por edhe ne rast se ndjehem ne nje gjendje te tille asesi nuk perdori fjalet ofenduese si kunderpergjigje,por thjesht mundohem qe nje "falenderim" te jet pergjigja ime ndaj ofendimeve..

Vin-Diesel
21-09-06, 15:34
Gjithnje mundohem qe fjalet ofenduese mos ti marre si te tilla dhe te mos ndjehem i ofenduar,por edhe ne rast se ndjehem ne nje gjendje te tille asesi nuk perdori fjalet ofenduese si kunderpergjigje,por thjesht mundohem qe nje "falenderim" te jet pergjigja ime ndaj ofendimeve..

A mund te ndodh ne vend te Sharjes apo Ofendiit ...Kunder sulm me nje Box apo Shuplak??
Hahahaha Mendoj se e ke ndegjuar kengen e ZAGREBIT se thot "Se len Shqipja o kurr pa i ra"

Paradox_13
22-09-06, 14:40
A mund te ndodh ne vend te Sharjes apo Ofendiit ...Kunder sulm me nje Box apo Shuplak??
Hahahaha Mendoj se e ke ndegjuar kengen e ZAGREBIT se thot "Se len Shqipja o kurr pa i ra"

E kam degjuar dhe degjuar shume her ket keng i nderuar,dhe eshte mese e verrtet se ne Shqiptaret si komb jemi mjaft temperament por mos harrojm se sot po jetojm ne shekullin e 21 e nooshta kemi ndryshu diq ne te mire......
Megjithat nuk do ta mohoj postimin tende se nese eshte fjala per ofendime ne baza nacionale ateher verrtet eshte veshtir qe te permbahemi,postimi ime ishte i bazuar kryesisht ne ofendimet personale andaj edhe pergjigja ime nuk ndryshon prap.
Te pershendes i nderuar.

Vin-Diesel
24-09-06, 11:25
E kam degjuar dhe degjuar shume her ket keng i nderuar,dhe eshte mese e verrtet se ne Shqiptaret si komb jemi mjaft temperament por mos harrojm se sot po jetojm ne shekullin e 21 e nooshta kemi ndryshu diq ne te mire......
Megjithat nuk do ta mohoj postimin tende se nese eshte fjala per ofendime ne baza nacionale ateher verrtet eshte veshtir qe te permbahemi,postimi ime ishte i bazuar kryesisht ne ofendimet personale andaj edhe pergjigja ime nuk ndryshon prap.
Te pershendes i nderuar.

Po me te vertet ne baze te shkrimeve me te drejt e ke por per nga Veprimi nuk mendoj qe je i njejt me shkrimin !!!
Jemi ne shekullin 21 por nese ti mendon se ne shekullin 21 mos me ja kthy dikuj te Shamen apo ofendimin ateher ne shekullin 21 edhe mendoj qe spo te shajka kerkush ...simbas teje!!
Por si do qoft ate gje qe ke shkruar eshte gje se duhet permbajtur te gjith por sa i permbahen ??

Paradox_13
24-09-06, 18:37
Po me te vertet ne baze te shkrimeve me te drejt e ke por per nga Veprimi nuk mendoj qe je i njejt me shkrimin !!!
Jemi ne shekullin 21 por nese ti mendon se ne shekullin 21 mos me ja kthy dikuj te Shamen apo ofendimin ateher ne shekullin 21 edhe mendoj qe spo te shajka kerkush ...simbas teje!!
Por si do qoft ate gje qe ke shkruar eshte gje se duhet permbajtur te gjith por sa i permbahen ??

Secili ka te drejt ne mendimin e ti,andaj nuk do perpiqem qe me qdo kusht te te binde,por edhe nuk kam nevoj.
Te falemnderit.

Artisti
25-09-06, 01:55
Nese dikush te ofendon, edhe te ben Nervoz sado pak ....si do te kishit Reaguar ??do te kishin kthyer Ofendimi...do te kishit ikur na aj person ...di ta kishe len te bej qejf ??

Une e kisha qu ne 333, edhe pak i kofshin !


Heren e pare do ta pyesja se a mos e ka habitur fjalorin

Heren e dyte i kisha thene hajt bac tu rrit mendja

Heren e trete i kisha thene,kqyre se syte e tu edhe goja jote do te prishet,edhe ti kisha qepue hahahhahahhahhaahahhahahhahaa


.

Murgesha
25-09-06, 09:35
Duroj e duroj, por nė fund e kam shprehi t`i them:
Tash dal nga dale shko nė RR.S dhe e fshi atė njeri nga memorja ime...

neki76
25-09-06, 16:42
Po nese eshte ndonje vend publik e kisha marr me te mire deri sa ta kisha fute ne ndonje vend ku nuk shifet, e tani kisha dite vete qka me i bo qe as ne gjuhen kineze s'kishin mund me ja shkru diagnozen.

rafet llapjani
26-09-06, 00:54
A mun u qove balit hahahahhah

gjimnazistja
26-09-06, 14:07
kur deshiron te te ofendoj dikush me mir numero deri ne 10 qe te te ftohet gjaku sepse ne shqipteret jemi gjak nxeht prandaj ne nje ane eshte mir qe te heshtesh sepse edhe HESHTJA FLET.

rafet llapjani
27-09-06, 00:59
kur deshiron te te ofendoj dikush me mir numero deri ne 10 qe te te ftohet gjaku sepse ne shqipteret jemi gjak nxeht prandaj ne nje ane eshte mir qe te heshtesh sepse edhe HESHTJA FLET.

hahahahahahah ne ate moment per ne shqiptaret nuk egziston njehja deri ne dhet po grushtat futuroj ahahahahahhahahahahaahahhahahahahahahahha

lyra2
04-07-08, 22:30
Qfar Fjali perdor nese Ofendohesh nga dikush ??

..ani fjali,pse nuk po pyet cfar arme perdor po fjali qyy :P,;)

Arkza
05-07-08, 12:56
Aq sa peshon ofenimet qe kan bo ndaj meje , aq e ka i njeti person ...........:wink:

aLbaChiCk
05-07-08, 17:08
At fjali se di a guxoj me perdor ktu veq nese me ofendon najkush i thom : Q***u bre edhe ja qoj gishtin e mesem .!. edhe vazhdoj punen time

DEA
05-07-08, 17:50
" Gjithkush e ka per veti"

emine
05-07-08, 17:56
Nuke me shkone per shtati mu sha me fjale te pista,,,,as kurre ska ndodhe me ja kthy pamarreparsyshe qka me ka ofendu ndonjer ndokush,,,,,,,nuke e fuse veten ne nji thes me njerz MAnjak!

Albonita
05-07-08, 21:33
Nese dikush te ofendon, edhe te ben Nervoz sado pak ....si do te kishit Reaguar ??do te kishin kthyer Ofendimi...do te kishit ikur na aj person ...di ta kishe len te bej qejf ??

Une e kisha qu ne 333, edhe pak i kofshin !


Sa TEM E MIRE Ehmm

Une si gjith...... Kur dikush me ofendon..kurr sja them nje fjal te tille..spse nuk ja vlen ...JA le kohes ta kupton vet gabimin gjat ofendimeve.. kur i ka shpre ather ne at moment,, do i bije ndermend se shum gabim ka qen me mua..!!

Pupi
05-07-08, 21:55
Nuke me shkone per shtati mu sha me fjale te pista,,,,as kurre ska ndodhe me ja kthy pamarreparsyshe qka me ka ofendu ndonjer ndokush,,,,,,,nuke e fuse veten ne nji thes me njerz MAnjak!

Sa ta kam lakmi moj Emine......

Peja-Boy
06-07-08, 18:28
At fjali se di a guxoj me perdor ktu veq nese me ofendon najkush i thom : Q***u bre edhe ja qoj gishtin e mesem .!. edhe vazhdoj punen time

Ufffffffffffffff

selvija
06-07-08, 21:09
isha tash 1 vit ne vendlindje edhe morra makinen me shku tek prindet e mi,,ishte rruga me kthesa dhe ndala kerrin me kthye ne ane te majte te rruga qe me shpifte tek shtepija,,kur pa prit me erdh nje maken ne anen e djathe une isha ndalur te pres kerrin qe vinte ne anen e majte te kaloj,,,kur ai personi filloj te me shaj se kisha ndal kerrin keshtu shqiprarskiiiii qysh din me shajt ma ,
une ma ja kthy qysh se kishe njerz per rreth,,por ja ngrita gishtin ,,ai prap shkoj tuj me shajt,,,,

kisha djalin me vete ,( thojn qka ka shpija qet fmija) shpiun:biggrin:
si pa dajen i tha mami ja qoj nje njerit gishtin hahhahaha,,me tha vellau kujdes se ketu edhe gishtin vin ta hajne...jet pa te...:biggrin:

Rizuana
07-07-08, 21:25
Nuk perdori kurrfar fjalie, sdu mu kon e atij niveli si ai qe ofendon, thjesht e injoroj me -heshtje- bohem kishe spo e nij hic :smile:
(ps mosperfillja besoj i plas njerzit ma shume se sa kush e di se qfare fjalie ofenduese te perdoresh )

e_martumja
07-07-08, 21:35
Nuk perdori kurrfar fjalie, sdu mu kon e atij niveli si ai qe ofendon, thjesht e injoroj me -heshtje- bohem kishe spo e nij hic :smile:
(ps mosperfillja besoj i plas njerzit ma shume se sa kush e di se qfare fjalie ofenduese te perdoresh )keshtu mendoj dhe veproj veq nje her ja shloj syte me qeshje dhe heshti...

Rizuana
07-07-08, 21:55
keshtu mendoj dhe veproj veq nje her ja shloj syte me qeshje dhe heshti...

i paske ra ne fije (sikur une)

ps... une as syte bile nuk ua lshoj :smile:

Preshevar
08-07-08, 08:57
Njė buzeqeshje mjafton ndaj ofendimėve, kurse reagoj vetem ne rast sulmi fizik :biggrin:

rilinda
08-07-08, 11:10
Av av av sa t'kulturum jemi na shqiptart kur t'folim pėr ofendime, e n'moment nuk na ka ofendu kėrkush, a qetash me bo me jau lshu ni ofendim une qetu krejt ju qes n'rren qato fjal ēka i keni than ma nalt.
:biggrin:

Sipas qatyne shkrimeve ta merr menjaaa qė n'shqitpari veē fjalė t'omla gjen... krejt thojn zemėr, shpirt, loqk, syn, llokum, oksigjen... e pihaaa... kėrkush nuk shan. :tongue:


E une me bo me m'ofendu dikush, valla diqysh si me t'keshne e me t'ngjeshne ja pėrplasi krejt ftyrės.

Preshevar
08-07-08, 12:11
Av av av sa t'kulturum jemi na shqiptart kur t'folim pėr ofendime, e n'moment nuk na ka ofendu kėrkush, a qetash me bo me jau lshu ni ofendim une qetu krejt ju qes n'rren qato fjal ēka i keni than ma nalt.
:biggrin:

Sipas qatyne shkrimeve ta merr menjaaa qė n'shqitpari veē fjalė t'omla gjen... krejt thojn zemėr, shpirt, loqk, syn, llokum, oksigjen... e pihaaa... kėrkush nuk shan. :tongue:


E une me bo me m'ofendu dikush, valla diqysh si me t'keshne e me t'ngjeshne ja pėrplasi krejt ftyrės.

S'je nxor me na provokue se !! :rolleyes::biggrin:

Te gjithe jemi dakord mbi nje pik, qe personazhet e tona dallojn fort ne jeten reale ! :)

emine
08-07-08, 12:19
Av av av sa t'kulturum jemi na shqiptart kur t'folim pėr ofendime, e n'moment nuk na ka ofendu kėrkush, a qetash me bo me jau lshu ni ofendim une qetu krejt ju qes n'rren qato fjal ēka i keni than ma nalt.
:biggrin:

Sipas qatyne shkrimeve ta merr menjaaa qė n'shqitpari veē fjalė t'omla gjen... krejt thojn zemėr, shpirt, loqk, syn, llokum, oksigjen... e pihaaa... kėrkush nuk shan. :tongue:


E une me bo me m'ofendu dikush, valla diqysh si me t'keshne e me t'ngjeshne ja pėrplasi krejt ftyrės.

hahahhahhahahhahhahahhahhahah,,,,,,,,,,,,,,,,a ke ni qka s'muje me mrri me ta kthy ja la kishe Zotit po shuje se jeta na ka msu shume,e sidomos me injoru njerizt ska ofendim ma te ronde,,,,;)

Arkza
08-07-08, 12:20
S'je nxor me na provokue se !! :rolleyes::biggrin:

Te gjithe jemi dakord mbi nje pik, qe personazhet e tona dallojn fort ne jeten reale ! :)Jo jaa Kurrfare Provokimi s'eshte por eshte shume e verete kjo qe tha Rilinda .... Ko po mu shiten disa disa kishe na keshtu e ko veq nje fjale me ja u than n'fyt te jesin a !!! :biggrin: :tongue:

emine
08-07-08, 12:20
S'je nxor me na provokue se !! :rolleyes::biggrin:

Te gjithe jemi dakord mbi nje pik, qe personazhet e tona dallojn fort ne jeten reale ! :)

mir e ki,se mu kan ne jeten reale,kure me kishe ba nervoz ta kisha pshtell papuqe skisha prite komunikim apo diskutim,,,ket e mora shembulll :P:P:P

emine
08-07-08, 12:22
Jo jaa Kurrfare Provokimi s'eshte por eshte shume e verete kjo qe tha Rilinda .... Ko po mu shiten disa disa kishe na keshtu e ko veq nje fjale me ja u than n'fyt te jesin a !!! :biggrin: :tongue:

jo breh sis qka po flet,,,po ne jete reale ndodhe me u ofendu po si femen sban me shku ne ate nivel me shajte apo qu gishtata po sjan kto per njerz q ei thojne vetit te pjekun,,,a me rref boksa e gjujte papuqe normal oshte:P:P:P

Arkza
08-07-08, 12:24
jo breh sis qka po flet,,,po ne jete reale ndodhe me u ofendu po si femen sban me shku ne ate nivel me shajte apo qu gishtata po sjan kto per njerz q ei thojne vetit te pjekun,,,a me rref boksa e gjujte papuqe normal oshte:P:P:PValla bre siss kjo qe shkruva s'eshte pergjithsi por ne disa po !!
Mos u prek ti e mos ma shihni per te madhe se qka e kam ate ne Zemre them ose ne sy sesa pas Shpines !!!

emine
08-07-08, 12:27
Valla bre siss kjo qe shkruva s'eshte pergjithsi por ne disa po !!
Mos u prek ti e mos ma shihni per te madhe se qka e kam ate ne Zemre them ose ne sy sesa pas Shpines !!!

a shtriga q eje ti oooooooooo,,a kujtove qe sdi une te shajte aaaaaaaaaaaaaaaaa,,,krejte flokte ti nuki,ma ke pas marre fshatarin a kujtone se harroi aaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,,,,hahahhahhahhahhahahah(pak hajagre)(K)

Preshevar
08-07-08, 12:28
Jo jaa Kurrfare Provokimi s'eshte por eshte shume e verete kjo qe tha Rilinda .... Ko po mu shiten disa disa kishe na keshtu e ko veq nje fjale me ja u than n'fyt te jesin a !!! :biggrin: :tongue:

As i vogel kur kam qen s'kam ofenduar kurr kend ! Qet t'mir ma permendin edhe sot :biggrin:

mir e ki,se mu kan ne jeten reale,kure me kishe ba nervoz ta kisha pshtell papuqe skisha prite komunikim apo diskutim,,,ket e mora shembulll :P:P:P

Ncncnc,... n'jetėn reale duhet mu tregu DIPLOMAT ! kurse forumi eshte per cisi pun,.. me bisedu, mu kundėrshtu e nese nuk arrin KALON n'etapen tjeter, OFENDIMET PAQSORE hahaahhahahahaa :biggrin:

emine
08-07-08, 12:31
As i vogel kur kam qen s'kam ofenduar kurr kend ! Qet t'mir ma permendin edhe sot :biggrin:Ncncnc,... n'jetėn reale duhet mu tregu DIPLOMAT ! kurse forumi eshte per cisi pun,.. me bisedu, mu kundėrshtu e nese nuk arrin KALON n'etapen tjeter, OFENDIMET PAQSORE hahaahhahahahaa :biggrin:


Nuk ka ma pasuri per njeriun me kontrrollu veten,sidomos ne kso rastesh,ban diqka qka pendohesh sa thojne tha,,,ma mire i thu ti ke than e mke sha une vetem kam kqyre kure po nalesh;););)
ps.rri se te gjuhna me ofendime se sun i qone me trakor:p

jadore
08-07-08, 12:31
metmeveti-a... ( se me ze tamam puna )

scheisse dhe arschloch..

Arkza
08-07-08, 12:37
Nuk ka ma pasuri per njeriun me kontrrollu veten,sidomos ne kso rastesh,ban diqka qka pendohesh sa thojne tha,,,ma mire i thu ti ke than e mke sha une vetem kam kqyre kure po nalesh;););)
ps.rri se te gjuhna me ofendime se sun i qone me trakor:p
Shume e sakt kjo siss qe thua ti por s'ja vlen jo ne Boten Virtuale dhe per disa disa jo tyben ... :biggrin: :biggrin:
Ndresa Boten Reale jam Pakkkkk ma ndrysheee gati si ketu tyben.... :biggrin: :tongue:

Dardan Kastrati
08-07-08, 13:09
Hajt tu rrit mendja ... Forte s ia ve veshin cfare fyejne .....

selvija
08-07-08, 14:26
Qe keto melaqet e mullinit nalet ,,,sa te urta jan ndaj ofendimeve,,,oo ku ka shqiprat/e se sta kthen 3 fish pash mue ,,kallzomin po shuni kallzone ralitetin,,,,

hala pa e perfundu kundeshtari fjalen ja befsha keshtu e ashtu,,,une sa i njof dhe kam pa gjith jan nje thessss,,,:biggrin:

Arkza
08-07-08, 14:31
Qe keto melaqet e mullinit nalet ,,,sa te urta jan ndaj ofendimeve,,,oo ku ka shqiprat/e se sta kthen 3 fish pash mue ,,kallzomin po shuni kallzone ralitetin,,,,

hala pa e perfundu kundeshtari fjalen ja befsha keshtu e ashtu,,,une sa i njof dhe kam pa gjith jan nje thessss,,,:biggrin:Bammmmmmmm e Vulosa edhe keet Postim .... qka te Vulosi une s'ka Koment mo qyyy .................:biggrin: :tongue:

selvija
08-07-08, 14:43
Bammmmmmmm e Vulosa edhe keet Postim .... qka te Vulosi une s'ka Koment mo qyyy .................:biggrin: :tongue::biggrin::biggrin: hahahah a sht qashtu bre gati kojshike une flas kah del shpirit hahhahaha:biggrin:

Arkza
08-07-08, 14:46
:biggrin::biggrin: hahahah a sht qashtu bre gati kojshike une flas kah del shpirit hahhahaha:biggrin:Oppp deee , per qka eshte Vula ? Dhe e Vulosa ..........:biggrin: :biggrin:

Rizuana
08-07-08, 15:16
Qe keto melaqet e mullinit nalet ,,,sa te urta jan ndaj ofendimeve,,,oo ku ka shqiprat/e se sta kthen 3 fish pash mue ,,kallzomin po shuni kallzone ralitetin,,,,

hala pa e perfundu kundeshtari fjalen ja befsha keshtu e ashtu,,,une sa i njof dhe kam pa gjith jan nje thessss,,,:biggrin:

Mos i fut moj krejt ne nje thes se nuk i nxen:smile: ,
nese jane shumica ashtu nuk dmth qe jane KREJT... megjithese ti mire paske thon qe: une sa i njof dhe kam pa qka me te bo paske pas fatin me njoft veq te atill, ishalla te ardhmen njeh edhe tjere:wink:

Fshatari
08-07-08, 15:19
Mos i fut moj krejt ne nje thes se nuk i nxen:smile: ,
nese jane shumica ashtu nuk dmth qe jane KREJT... megjithese ti mire paske thon qe: qka me te bo paske pas fatin me njoft veq te atill, ishalla te ardhmen njeh edhe tjere:wink:
Ēikė e mirė, e bukur, e menēur.
Nuk ofendon.
Nuk ka vend pėr tė nė thesin e selvijes!

Rizuana
08-07-08, 15:31
Ēikė e mirė, e bukur, e menēur.
Nuk ofendon.
Nuk ka vend pėr tė nė thesin e selvijes!

hahaahhah ;)

Preshevar
08-07-08, 15:35
Qe keto melaqet e mullinit nalet ,,,sa te urta jan ndaj ofendimeve,,,oo ku ka shqiprat/e se sta kthen 3 fish pash mue ,,kallzomin po shuni kallzone ralitetin,,,,

hala pa e perfundu kundeshtari fjalen ja befsha keshtu e ashtu,,,une sa i njof dhe kam pa gjith jan nje thessss,,,:biggrin:
Gabim e ke Selvush,

Ke prej atyre qe per "nder" ta shajn nonen, kishe na shokt e moqėm, i kuptojm "hajgaret" (si kam shok).
Ke edhe prej atyre qe jan te vendost ! Din kur duhet me be hajgare, e kur jo !
Ke prej atyre qe njoh, qe me gjuhėt e tyre qe shqiptojn fjalėn ZOTĖ, qė edhe nėn torturė e ndoshta edhe ne depression, nuk ja tolerojn vetės qė tė perdorin fjal tė ndyta po me te njejten gjuhė !
Bota e vogel ? Jo edhe aq !:wink:

gazi-de
08-07-08, 15:51
!!!???
Ai/Ajo qe ofendon eshte njeri i ulte,e strategjia e e mire por me mposht ofendusin/en,ktheja e respekt e urtsi,se per ofendus respekti eshte i pa njoftur!

selvija
08-07-08, 16:06
Ēikė e mirė, e bukur, e menēur.
Nuk ofendon.
Nuk ka vend pėr tė nė thesin e selvijes!Hhahahhaa o bre Fshatar kur flet ti barkun e mbaj tuj qesh me shkrin hhahaha vule jap si arkza,,:biggrin:

Te tham te drejten pershevar dhe Rizuana ,,une qysh 19 vjeq kam ik nga kosova,,dha kam harru naj fjal ofenduse ta degjoj edhe pse ndoshta ish ndi aq mir vetem te shajm shqip...

jetoj nje vend shum te civilizuar sa qe kush ne bot se keta njerz nuk perdor alkoholin (rakin ) qe fjale e VIITU,,sikur te ishte kjo fjal sheqer.....

por une dhash mendimin se shqiptaret jan gjak nxet dhe fjala fjalen se mund asesi...
degjoje Preshavar kengen ne vazhdim edhe une per vete jam ne mendim te poqarit Poqar...
http://uk.youtube.com/watch?v=NNgFRaU1qgU

Arb
08-07-08, 16:09
Qe keto melaqet e mullinit nalet ,,,sa te urta jan ndaj ofendimeve,,,oo ku ka shqiprat/e se sta kthen 3 fish pash mue ,,kallzomin po shuni kallzone ralitetin,,,,

hala pa e perfundu kundeshtari fjalen ja befsha keshtu e ashtu,,,une sa i njof dhe kam pa gjith jan nje thessss,,,:biggrin:

ma mire qe nuk e majme mrena, me kop krejt...

rafet llapjani
09-07-08, 09:03
Une qfar fjale perdori aaaaaaaa te une jan pa koment hiq spordori fjal po fup me qyski e kryj pun ahgahgaahgaahgahghgaaahgaahg

Peja-Boy
10-07-08, 19:36
isha tash 1 vit ne vendlindje edhe morra makinen me shku tek prindet e mi,,ishte rruga me kthesa dhe ndala kerrin me kthye ne ane te majte te rruga qe me shpifte tek shtepija,,kur pa prit me erdh nje maken ne anen e djathe une isha ndalur te pres kerrin qe vinte ne anen e majte te kaloj,,,kur ai personi filloj te me shaj se kisha ndal kerrin keshtu shqiprarskiiiii qysh din me shajt ma ,
une ma ja kthy qysh se kishe njerz per rreth,,por ja ngrita gishtin ,,ai prap shkoj tuj me shajt,,,,

kisha djalin me vete ,( thojn qka ka shpija qet fmija) shpiun:biggrin:
si pa dajen i tha mami ja qoj nje njerit gishtin hahhahaha,,me tha vellau kujdes se ketu edhe gishtin vin ta hajne...jet pa te...:biggrin:

Besa mbase spaska dal prej kerri me ta jep ndonje Box mire paske pshtua ....ke kujdes se atje edhe te rrehin nuk shikojn gjinin..!

Peja-Boy
10-07-08, 19:39
Av av av sa t'kulturum jemi na shqiptart kur t'folim pėr ofendime, e n'moment nuk na ka ofendu kėrkush, a qetash me bo me jau lshu ni ofendim une qetu krejt ju qes n'rren qato fjal ēka i keni than ma nalt.
:biggrin:

Sipas qatyne shkrimeve ta merr menjaaa qė n'shqitpari veē fjalė t'omla gjen... krejt thojn zemėr, shpirt, loqk, syn, llokum, oksigjen... e pihaaa... kėrkush nuk shan. :tongue:


E une me bo me m'ofendu dikush, valla diqysh si me t'keshne e me t'ngjeshne ja pėrplasi krejt ftyrės.


Prej se te njoh ne kete Forum qetash ke fol ma se Miri ...gjithmon ke fol mire veq qetash hallall...

Peja-Boy
10-07-08, 19:41
metmeveti-a... ( se me ze tamam puna )

scheisse dhe arschloch..

Ma kullturno ...Kannst du mich mal

Peja-Boy
10-07-08, 19:43
jo breh sis qka po flet,,,po ne jete reale ndodhe me u ofendu po si femen sban me shku ne ate nivel me shajte apo qu gishtata po sjan kto per njerz q ei thojne vetit te pjekun,,,a me rref boksa e gjujte papuqe normal oshte:P:P:P


Emine emineeeeeee aman emineeeeeeeeeeeeeeeee

Hajt se edhe ti shajsh, edhe ata Kannst du deine Mutter ......

Gjumashja
10-07-08, 20:17
Rrokna e bej gjakun deri ne gjunj...:tongue: ....
Vetem buzeqeshi.. duhet me ju liru rrugen personave te tille...

uliksi31
10-07-08, 21:29
I thom keshtu, nese eshte maj ri se 30 vjec:

Met rreh une te koriti, se t'ka rreh nji plak,
Po mem rreh ti mue prap koritesh se ke rreh nje plak.

Breshka
10-07-08, 23:31
Valla ndash me kop ate qe te ofendon vetem ktheja shpinen se qashtu mka ndodh hahahahahhahahahahahahahahahhahahahahh edeh kom kop pse nuk ma tha nje fjal e me nzon me ngjesh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hiq e lej ashtu ai i ofenduari te ofendon kshtu qe ktheja shpinen e harroje

Zero Cool
11-07-08, 09:40
t`papastert :biggrin:

emine
11-07-08, 16:07
Emine emineeeeeee aman emineeeeeeeeeeeeeeeee

Hajt se edhe ti shajsh, edhe ata Kannst du deine Mutter ......hahhahahhaha jo qeshtu breh,,,:tongue:

egi
11-07-08, 16:16
Aj sod une neser :biggrin: hahahhaha

emine
11-07-08, 16:19
Aj sod une neser :biggrin: hahahhaha

p.sh.m ?????

Cia-Ferizaj
11-07-08, 17:29
va fan kulloooooooo

Trina_1
21-10-08, 14:02
Ndaq me kop ... mos ja kthej hiq , ashtu veproj un :rolleyes:

Jana
21-10-08, 14:06
p.sh....

Ku pet dham....a se ki vrejt aaa
koke smut...shko te mjeku sa nuk eshte vone.....

GURI SYLAJ
21-10-08, 17:40
Me kan a?? E kishin ba forumin furke (lame) si shpine !

Idila
11-05-09, 07:35
Shporru! Surrat patate! :tongue:

Zhaneta
11-05-09, 07:40
" Gjithkush e ka per veti"

GURI SYLAJ
11-05-09, 08:45
...ju falemnderit !!!Sepse krejt mvaret nga kush vjne ofendimi.Jo rralle ofendimi i dikujt eshte kompliment!!!

Peja-Boy
12-05-09, 14:40
"Flm" ... Mos te Bie ne ate Kategori te atyre personave

Albonita
12-05-09, 14:42
Sa thenje e mire asnjehere se kam ndegjua kaq Siqerisht nje te shpreuri..!

Peja-Boy
12-05-09, 14:44
Sa thenje e mire asnjehere se kam ndegjua kaq Siqerisht nje te shpreuri..!

As une akoma skam degju kaq shprehje me Banale ... e aq me Pak nga Gishtat e Tu !!

Albonita
12-05-09, 14:45
As une akoma skam degju kaq shprehje me Banale ... e aq me Pak nga Gishtat e Tu !!Edi se nuk e ki degjua... Po ja..!:rolleyes:

Peja-Boy
12-05-09, 14:46
Nejse ....

Albonita
12-05-09, 14:47
Nejse ....


Oki.:rolleyes:

Sirios1
12-05-09, 14:51
dy jane gjerat
ose ti kthesh faqen tjeter
ose tia kthesh ti ne faqe

Qika^Me^Kule
12-05-09, 14:55
Mushu

Hup

Mbytu berllog :frown:

Peja-Boy
12-05-09, 15:18
Mushu

Hup

Mbytu berllog :frown: .................

Qika^Me^Kule
12-05-09, 15:23
.................

:frown: :frown: E di , por te kerkoj falje,,,,,,,,,,,

lola.G
12-05-09, 16:06
faleminderit...

aLbaChiCk
12-05-09, 16:16
Le ta provon najkush tani e shef se si reagoj :mad:

Idila
12-05-09, 16:17
Le ta provon najkush tani e shef se si reagoj :mad:
Alba, nėse doni ta dini, ejani e provojeni thuaj! hahhahaaa :D

aLbaChiCk
12-05-09, 16:18
Alba, nėse doni ta dini, ejani e provojeni thuaj! hahhahaaa :D

Idila haahahahahahah

Trina_1
14-05-09, 09:40
Hesht :rolleyes:

ALlma
14-05-09, 10:12
Ndera tu rrit..po hala sike pa leksionet emija ,,,:tongue:

Idila
14-05-09, 11:43
Turicka mos t`u thaftė hė! :biggrin:

speci
14-05-09, 13:16
o zot fale se nuk din me shume...

thellenza
14-05-09, 23:03
Ku me dite cfar problemi ka me veteveten. :biggrin:

Makresh
14-05-09, 23:46
.... qka tum qelloje,

Ignis
16-05-09, 06:33
Nuk perdor as fjale as fjali, me mjafton mimika.
Nese personi qe me ofendon ka vlera, lej shteg per nje diskutim ne te ardhmen.

Trina_1
16-05-09, 11:27
Gjithmon hesht ,,,,,,,,,,,,,,,

Estella
16-05-09, 11:30
Nuk i flas me asnjehr atij personi qe me ofendon...

Peja-Boy
17-05-09, 19:19
Mendoj qysh nuk e kam perball ate person ...

Qika^Me^Kule
21-05-09, 23:08
Mendoj qysh nuk e kam perball ate person ...

Ti nuk di me offendu je teper i qet,,,

Si cdo her Mushu , Hup

lola.G
22-05-09, 17:38
Mytuuuu

desert
22-05-09, 21:01
.. a u lodhe ... nejse po e tregon nivelin e kultures tende ... (kshtu them hahaha)

Oqeani
22-05-09, 21:06
Si krejt shiptart ahhhaaaa ( pse me rrejte)

Dashta me thane ia lulojjjjjjjjjjj

GURI SYLAJ
22-05-09, 21:33
...ani vllau i jem ani!!!

Idila
22-05-09, 22:01
Njė fjalė popullore thotė; "Cfarė bėfsh ashtu gjetsh"!

luckyman
26-05-09, 21:38
Zot fali se nuk e din ēka jon ka bojn!

Jana
26-05-09, 22:35
Nuk ka ndodh deri tash dikush me em than diqka qe une me u ndi keq...ose me em ofendu ...
Por edhe nese ndodh me persona te till nuk merrna...Injorimi eshte gjeja me e mir...une mendoj...

SANTANA-29
26-05-09, 22:39
Nuk ka ndodh deri tash dikush me em than diqka qe une me u ndi keq...ose me em ofendu ...
Por edhe nese ndodh me persona te till nuk merrna...Injorimi eshte gjeja me e mir...une mendoj...

Mendova mos ja jep ndonje flakaresh,hahahhahahaa,,,,ju schacat e kosoves jeni ba te mira ne kohen e fundit.,:tongue:

Jana
26-05-09, 22:44
Mendova mos ja jep ndonje flakaresh,hahahhahahaa,,,,ju schacat e kosoves jeni ba te mira ne kohen e fundit.,:tongue:

Hhahahah gjith te mirr jemi kan...edhe jemi edhe kemi me kon...
E ju shacat kur ju ngucin ktu en KS folni Gjermanisht ahahahahahahaha

p.S ty te pershendes shum...

SANTANA-29
26-05-09, 22:47
Hhahahah gjith te mirr jemi kan...edhe jemi edhe kemi me kon...
E ju shacat kur ju ngucin ktu en KS folni Gjermanisht ahahahahahahaha

p.S ty te pershendes shum...

FLM,,,jana,,,a,te ofendoj dikush tregom se ikim bashke,,:biggrin:

Jana
26-05-09, 22:49
FLM,,,jana,,,a,te ofendoj dikush tregom se ikim bashke,,:biggrin:

SPS.....kush guxon mer me em ofendu mu....hahahahhaahha
Kishe dashte me rre se me ik ...iki edhe vet hahahaha

SANTANA-29
26-05-09, 22:54
SPS.....kush guxon mer me em ofendu mu....hahahahhaahha
Kishe dashte me rre se me ik ...iki edhe vet hahahaha

spo kom takat me rre dikan ma mir me ike ,,hahahhahahahahhahahha,,,

Jana
26-05-09, 22:55
spo kom takat me rre dikan ma mir me ike ,,hahahhahahahahhahahha,,,

Hhahahahaha te kisha ndimu une hahaahahahhaha

Ncuk me ik...jo...

SANTANA-29
26-05-09, 22:58
Hhahahahaha te kisha ndimu une hahaahahahhaha

Ncuk me ik...jo...

jo me bae me mcan ngusht nuk iki,,,se ik ai,hahahhahahahaha

Jana
26-05-09, 22:59
jo me bae me mcan ngusht nuk iki,,,se ik ai,hahahhahahahaha

Hhahahhahahahahahah ehh ti....

Ju shacat fort tucana jeni hahahahahahaha.....ndoshta ikni dyt hahahahaha

shfletuesi_
26-05-09, 23:04
Nuk ka ndodh akoma te me ofendoj dikush te pakten ne 4 sy... kshtu qe sdij si eshte...

romansa
27-05-09, 16:09
...sdij se ruhem te mos vij deri aty..

Zhaneta
27-05-09, 16:14
Gjithkush e ka per veti":biggrin:

Oqeani
27-05-09, 16:29
Vetem e shiqoj ....

lovely
27-05-09, 16:40
:redface:

Luana
27-05-09, 19:18
N'varet nga situata ...por zakonisht jam e keqe shume , e ēkyej e baj copa , qka eshte me e keqja ja them biles ndoshta edhe e rrehi e shpullati ....me qen vajz ja kish kap floket dhe e kisha sjell rrethe e rrotull disa here dhe e kisha perplas per toke nja 5 metra larg ...:biggrin:

Nuk dorezohem leht !

shfletuesi_
27-05-09, 19:21
N'varet nga situata ...por zakonisht jam e keqe shume , e ēkyej e baj copa , qka eshte me e keqja ja them biles ndoshta edhe e rrehi e shpullati ....me qen vajz ja kish kap floket dhe e kisha sjell rrethe e rrotull disa here dhe e kisha perplas per toke nja 5 metra larg ...:biggrin:

Nuk dorezohem leht !


Haaaaahahahahhahahaha Hej SuperWomen.... a po vjen behu dashnore jemja me shpeton nga kthetrat hahaha hahahah kuku a qekaq e shtir je a....

Luana
27-05-09, 19:24
Haaaaahahahahhahahaha Hej SuperWomen.... a po vjen behu dashnore jemja me shpeton nga kthetrat hahaha hahahah kuku a qekaq e shtir je a....

Ufffffff po ty te kishin gjete qiftin ...a deshe me u ba me dy gra ah , mos deshe me ta rreh qat grun e par .....hahahhahahah:tongue:

shfletuesi_
27-05-09, 19:27
Ufffffff po ty te kishin gjete qiftin ...a deshe me u ba me dy gra ah , mos deshe me ta rreh qat grun e par .....hahahhahahah:tongue:

More ate qift ma kan gjet pas ores 12:00 te nates edhe skam dite per kan po bahet fjale qyh... hahahhahahaha e n''mujsh diqysh me ma largu... :biggrin: Hajde si SuperWomen me merr ne kraht e tu fluturojm pak mbi oqean haaaaaaaahahahahahhahahahahahah

Luana
27-05-09, 19:34
More ate qift ma kan gjet pas ores 12:00 te nates edhe skam dite per kan po bahet fjale qyh... hahahhahahaha e n''mujsh diqysh me ma largu... :biggrin: Hajde si SuperWomen me merr ne kraht e tu fluturojm pak mbi oqean haaaaaaaahahahahahhahahahahahah

hahahhahhha Mos deshte edhe Hangrishten me ta msu :biggrin:

shfletuesi_
27-05-09, 19:42
hahahhahhha Mos deshte edhe Hangrishten me ta msu :biggrin:


Paj tyben edhe miftjaq jam per te.... se spo i kuptoj do fjale po me perzihen sweety me sweaty, heart me heard... :( tu mendu qe Heard eshte Zemer ish Degjim hahaha

teutaA
24-09-09, 03:59
zakonisht nuk flas hiq me te arsyshme e shof me ignor por mvaret edhe prej vendi momenti personi :smile:

Peja-Boy
06-10-09, 20:22
zakonisht nuk flas hiq me te arsyshme e shof me ignor por mvaret edhe prej vendi momenti personi :smile:

Hahahaha e me bo pi nervoze qe spo flet me ta fut far Box si kishe reagu ??

Elina
06-10-09, 20:27
E kam nje te mire qe nuk merrem me gjithkend.

Murgesha
06-10-09, 20:30
E qoj drejt e nė rr.s. :biggrin:

turisti
06-10-09, 20:32
Ufffffff po ty te kishin gjete qiftin ...a deshe me u ba me dy gra ah , mos deshe me ta rreh qat grun e par .....hahahhahahah:tongue:


Une :biggrin: e di se si duken :biggrin: syte e tu te kaltert plote deti............................:smile:

Virti
06-10-09, 20:32
e injoroj dy here! :cool:

emine
06-10-09, 21:09
mthojke gjyshja,lshoja rrugen budalls:biggrin:

Virti
06-10-09, 21:15
mthojke gjyshja,lshoja rrugen budalls:biggrin:
mos e kemi pas te njejten gjyshe se qashtu thojke edhe gjyshja jeme... :biggrin:

emine
06-10-09, 21:18
mos e kemi pas te njejten gjyshe se qashtu thojke edhe gjyshja jeme... :biggrin:

rahmet i paste aj shpyrt edhe nese kemi pas te njejten,veq keq spo del asnjeher,derisa te me vjen me vjedh mire nuke shaje askend,pra duhet aj persone me qen teper i nyte apo me me prek em dore ateher ska shamje ,ka vetem rrefje:biggrin:

teutaA
06-10-09, 22:38
zot jep men ku ska:wink:

shfletuesi_
06-10-09, 22:44
Lloj lloj budalle ka

LuLjaa
06-10-09, 23:00
.. qe, qeee mafia kishe po boj diēka

Breshka
07-10-09, 10:20
hajt se ta kallxoj qefin une ty ahahahahahahaha

jEtA_1
07-10-09, 10:22
Largohem menjiher nga vendi ngjarjes perndryshe nuk mund ti kontrolloj nervat

roadrunner
07-10-09, 10:29
Qetu gati se asnja spaska kallzu drejt. Un per veti me ra ne at pozit, nese esht i vjeter eci rruges tem, nese esht moshatar i jemi e baj gjys, e nese sma ha syni ja baj ajt bac tu rrit menja edhe si shkon larg e puth token ahahahha

Agolli
07-10-09, 10:52
Shah_mat!!

premium
07-10-09, 10:54
KėSHTU;
-OO daj.... blidhe gojėn ,, sa s'ki mledh dhomt nėpėr tokė ??? .... :biggrin:

Peja-Boy
07-10-09, 13:45
Menjeher pervjelem !!

Fshatari
07-10-09, 16:34
Kur jam me naj polic aty afer, ja meshoj nje shpulle! kur jam vetem, ua mbathi kamve sa ma shpejt!

Idila
07-10-09, 16:37
Kur jam me naj polic aty afer, ja meshoj nje shpulle! kur jam vetem, ua mbathi kamve sa ma shpejt!ahhahahaa


Tė marrtė e mira tė marrtė! :D

shfletuesi_
07-10-09, 16:38
Faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar idiotiJO bree te hangshin shtatqin aty haaaaa

Oqeani
07-10-09, 16:38
Vetem e shiqoj dhe, me vete them : Edhe ky eshte njeri !

Qika^Me^Kule
09-10-09, 20:09
Deri me tani i vetem asht nje Person qe me ka offendu.....
Por jam nje person qe nuk ofendoj askend edhe pse me ofendon mua.... mundohem ta keshilloj,,, apo ne fund ta la,,, ne ate nivel qe e ka,, vet personi....
Per mua cdo her asht vetem e vetem............... HESHTJA shpetim,,,,, qe mos te bie e une ate nivet e dikujt tjeter qe ofendon,,,,

premium
28-02-10, 13:44
.. mshile at qenef ;)

phaaa ku e gjeta kete temė ;)

emine
28-02-10, 16:24
jau lshoi rrugen,veq me ma ofendu familjen ateher ju falte zoti shnet se sdi qka bahet,nuke ofendohem nga njerzit flm zotit,skam pune me njerz te pandergjegjshem...

GURI SYLAJ
28-02-10, 16:51
...jep Zot aty ku nuk ka se edhe ky ka qef me dite!!!! Cka me thane tjeter!

Qishtu reagoj une se jam tuc per me ndermarre sene te nxeta!

Peja-Boy
02-03-10, 20:05
Kthyese ....

Idila
02-03-10, 20:09
..ēfarė bėfsh ashtu gjetsh!

Lucifer
02-03-10, 20:15
Une nga natyra jam shum bujar dhe ne kete menyre ja kthej me teprice, me shume teprice desha te them.:biggrin:

Fshatari
02-03-10, 20:34
Merre veten me t'mire e mos me the ato senet se...!

valiii
02-03-10, 20:44
Paj mvaret se prej kujna vijne ofendimet. Nese eshte naj kastravec qe e ha n'sy atehere nuk perdori fjale po verpa e nese nese eshte far hun leshi ose naj zyrtar i larte apo apo edhe dikush qe i ka dajte e fort atehere duhet me ul kryet si lapuzi se ski tjeter rrugdalje :D

teutaA
03-03-10, 10:45
nuk flas :smile:

Oltiana1
03-03-10, 16:36
Hmm nuk them gjė , vetėm kur e kuptoj qė merret me ofendime ai njeri , ja liroj rrugėn nuk kam kohė tė merrem me tė tillėt .

Lapsi
03-03-10, 16:56
hut ballkani i them

premium
03-03-10, 17:26
... e qeshi , le tė tranohet ana e kundėrt ;)

rafet llapjani
04-03-10, 10:40
Ma balit maa se nuk eshte mire se edhe pak me ja tepru balit, mos nuk po gjan andolla per kok dhimje maaaaaa ,se edhe nana e durimit u kan dikur qik e tash i thojn zonjush ......maaaaaaaa ahahhahahahahahaahahahhahhahaha

Makresh
04-03-10, 11:59
hej kona more pi thu keshtu :eek: A din se i kallxoj babes ton ??? Edhe tani, baba vet e rreh :smile:

Prishtinasja_
17-03-10, 14:44
Nuk me kujtohet kur me kan ofendua njerzit !

Por nese dikush do me prek ne tela dhe ma ofendon familjen apo mua....atehere tybe veq me bajn siguresat "spoj" :rolleyes:!

"ec more...." !

Peja-Boy
27-11-10, 18:59
Nuk me kujtohet kur me kan ofendua njerzit !

Por nese dikush do me prek ne tela dhe ma ofendon familjen apo mua....atehere tybe veq me bajn siguresat "spoj" :rolleyes:!

"ec more...." !

Mos u zej Lako ..hahahahahahaha

premium
27-11-10, 19:03
...ja mbylle gojėn ... ja 32 dhėmbė e mbledh nė tokė :)

Suelaa
27-11-10, 19:48
Varet per cfar te ofendon, po ne fund secili tregon kulturen dhe kapacitetin e vet, si ai qe ofendon si ai qe nuk thote gje.:smile:

Daglasi
27-11-10, 19:57
Nese jam live e shikoj,e i them me shikim qe a je mire ,
nese ne virtualitet varet kush, dhe ne cfare me ofendoj,me kesi tipash qe ofendojn ma para periferoj te mos merrem me te ,por nese nuk dalet i them shko te naj mjek e shiko gjendjen shendetsore e merre naj ilaqe.:biggrin:

emine
27-11-10, 20:07
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs680.snc4/62063_157644867595789_100000508300264_496702_64570 22_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=496703&id=100000508300264)

Albonita
27-11-10, 22:43
Si gjdo here kam heshte kam len deri ku po shkon..deri se ka kuptua se kan gabim!

E khove te fundit ..kan nje fjal si ne gjsy jav permledhi:biggrin:se po lypin vet po kan cef:eek:

halla e madhe
27-11-10, 22:46
..idiotenschädel!:confused:

roadrunner
27-11-10, 22:55
...he nanennnnnnnnnnnnnnnnnnnn

tipi engjellor
27-11-10, 23:00
po se di pak i tregoj qe duhet te ndalet me kan live qka sbahet hahahah po duhet me ba zgjidhje

Fshatari
27-11-10, 23:21
Eshte rast i veēante kur nuk perdori fjali. I zevendesoj me stupcė!

lovely
27-11-10, 23:22
Eshte rast i veēante kur nuk perdori fjali. I zevendesoj me stupcė!hahahahahahahahahahahaa


qysh i thojne stupcit ndrysh? :biggrin:

Fshatari
27-11-10, 23:24
hahahahahahahahahahahaa


qysh i thojne stupcit ndrysh? :biggrin:
Fjali!

Dallandyshja_718
27-11-10, 23:25
hahahahahahahahahahahaa


qysh i thojne stupcit ndrysh? :biggrin:

Dajak...:biggrin: (qė han pėr darkė)hahahaha

P.S. Pershendetje per "Ortakeshen" dhe Fshatarin!

Fshatari
27-11-10, 23:27
...he nanennnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Kjo s'po bojka kurgjo hiē!

roadrunner
27-11-10, 23:30
pse a ja vlen a? hahahahahaha.....Kjo s'po bojka kurgjo hiē!

Elina
27-11-10, 23:32
Nuk me kujtohet kur me kan ofendua njerzit !

Por nese dikush do me prek ne tela dhe ma ofendon familjen apo mua....atehere tybe veq me bajn siguresat "spoj" :rolleyes:!

"ec more...." !


Oj kojshike,qysh i thojne gjermanisht "ec more" ? :tongue:

E kshtu sa per teme...hic s'merrem me ata njerez qe ofendojne...i leqiti automatikisht :biggrin:

Fshatari
27-11-10, 23:36
Oj kojshike,qysh i thojne gjermanisht "ec more" ? :tongue:

E kshtu sa per teme...hic s'merrem me ata njerez qe ofendojne...i leqiti automatikisht :biggrin:

Ah! ēka asht edhe ēikjo Elina me dit ju...!

Fshatari
27-11-10, 23:41
Dajak...:biggrin: (qė han pėr darkė)hahahaha

P.S. Pershendetje per "Ortakeshen" dhe Fshatarin!
Pershendetje, Dallandyshe!

PS: Poezia qe kishe zgjedh eshte kulmi i letrave shqiptare, e preferuara ime.

lovely
27-11-10, 23:47
Dajak...:biggrin: (qė han pėr darkė)hahahaha

P.S. Pershendetje per "Ortakeshen" dhe Fshatarin!uuuuuuuuuuuuuuu ortakeshe, a gjalle je a? shyqyr Zot :)

flm, shnetje edhe per ty :)

LuLjaa
28-11-10, 00:27
Oj kojshike,qysh i thojne gjermanisht "ec more" ? :tongue:

E kshtu sa per teme...hic s'merrem me ata njerez qe ofendojne...i leqiti automatikisht :biggrin:


Hahahahaha keshtu s'po dokshe e shtir bee :D

... as une s'mirrna me ta, po nese dikush fol ashtu veē e kqyri shtremt edhe vet me veti tham " ih far njeri ncncnc " :D

Agroni22
28-11-10, 01:02
flm ky eshte mendimi yt

SANTANA-29
28-11-10, 02:49
Oj kojshike,qysh i thojne gjermanisht "ec more" ? :tongue:

E kshtu sa per teme...hic s'merrem me ata njerez qe ofendojne...i leqiti automatikisht :biggrin:


Lina gjermanisht i bjen jo mie por qe po te tregoj,

verpiss dich aba schnell,,,hahahahahahahaha--:biggrin:


http://www.youtube.com/watch?v=q2vvPdhr-Ww

emine
28-11-10, 10:42
Ka lloje njerzish qe defren me i hupe tjereve kontrrollen e mi shajte,pra kam msu se sjau jape ate knaqsi ate kohe mu sha me ta,hajte hupe edhe ne gjitha anet bllok injoranc ,kishe aj persone ka dek nuke egzistone mo,e tham menimin tem edhe u kry,,,

roadrunner
28-11-10, 14:29
mem ngu mu i hyn llos :P hahahahahKa lloje njerzish qe defren me i hupe tjereve kontrrollen e mi shajte,pra kam msu se sjau jape ate knaqsi ate kohe mu sha me ta,hajte hupe edhe ne gjitha anet bllok injoranc ,kishe aj persone ka dek nuke egzistone mo,e tham menimin tem edhe u kry,,,

emine
28-11-10, 14:33
mem ngu mu i hyn llos :P hahahahah
hajte se tash me msone live qka me bo:P

AliSia
28-11-10, 14:33
Asgje veq i them po e tregoni veten qfare (Karakteri keni)...!!

roadrunner
28-11-10, 14:38
jo tash po ju hyjm llos bashk hahahahaha.....veq ishalla se zgjasin ma shume hahahahhajte se tash me msone live qka me bo:P

Qika^Me^Kule
28-11-10, 20:39
---->>> " MushU " :cool:

valiii
28-11-10, 22:38
Asgje veq i them po e tregoni veten qfare (Karakteri keni)...!!

qe de !

teutaA
29-11-10, 02:56
who cares :p

AliSia
29-11-10, 09:59
Asgje veq i them po e tregoni veten qfare (Karakteri keni)...!!


:rolleyes::biggrin:

Hajra
29-11-10, 10:00
ishshsh.......

lovely
29-11-10, 10:15
n gipc t shtie :biggrin:

Hajra
29-11-10, 10:19
n gipc t shtie :biggrin:
hahahahah...ani ani veq fjal mos um ban hahahah...

lovely
29-11-10, 10:23
hahahahah...ani ani veq fjal mos um ban hahahah...


jo tybe pa fjale sum knaq hahahahahahhahaaha :p

Cuca_Llapjane
29-11-10, 10:29
kuku po njeri i keq koka kan qaj be pika i raft

Gentiani
29-11-10, 10:43
1/4 e arsenalit nga ato qe duhet perplasur dhe e shikoj, a ka nevoje edhe 3/4 tjera ti perplase...komplet ne cak... ama nuk ndodhe ta vazhdojne, sepse plason plotun ose rafale dhe ka per ta mbajtur ne mendje thelle dhe gjate ... :wink:

doGzona
29-11-10, 11:22
Nuk e dij,nuk me ka ndodhe kurre te ofendohem nga dikush, ne realitet po mendoje,por e dij qe nuk kam takat forte te ofendoje pak ekperience qe kam pas ne kete boten virtuale!:D

Por eshte nje thenie ku thuhet qe:``Nuk dua qė i pandershmi, tė mė quaj tė ndershėm. ``

tipi engjellor
29-11-10, 16:52
Se pari smendoj me i ba dikujt keq me me ofendu e ne qoft se e ben pa arsye varet tash se qka i them

SANTANA-29
29-11-10, 17:05
n gipc t shtie :biggrin:

hahahahaahahahhahahahahahahhahahahhahahahahaahahah ,

ngipc ,si ashtu krejt njerin apo naj pjes te trupit,hahahahahha:eek:

lovely
29-11-10, 17:32
hahahahaahahahhahahahahahahhahahahhahahahahaahahah ,

ngipc ,si ashtu krejt njerin apo naj pjes te trupit,hahahahahha:eek:jo jo mos u tut, veq ato pjest e holla e t gata, si psh; kamt dur qafe e qisi sene hahahahahahahahahahahahahahahaa

Qika^Me^Kule
27-02-11, 11:02
Nje fjale e kam then dhe me heret , perndryshe nuk offendoi askend... vetem pa ma terpruar fort....!!

rastesishT
27-02-11, 11:04
Ata qe i njoh dhe ofendojn , pėrdori heshtjen. Ata qė si njoh dhe ofendojn nuk mė interesojn.

Domira
27-02-11, 11:06
Nuk jam nga natyra me perdor fjal te papelqyshme, por me ma tepru atehere prite..........

Qika^Me^Kule
27-02-11, 11:07
Ata qe i njoh dhe ofendojn , pėrdori heshtjen. Ata qė si njoh dhe ofendojn nuk mė interesojn.

Mendoi se me mir asht Heshtia se sa te miresh me fjale offenduese....

thellenza
27-02-11, 20:16
koheve te fundit, qysh po munda:biggrin:.. kan nis me m'lshu nervat ngadal:tongue:

Oqeani
27-02-11, 20:20
koheve te fundit, qysh po munda:biggrin:.. kan nis me m'lshu nervat ngadal:tongue:


Ato le te notojne ne vale - ashtu siē te Oqeanit ....

AliSia
15-07-11, 22:43
Qfar Fjali perdor nese Ofendohesh nga dikush ?? ..Kurr nuk edi qe jam offenduar nga Njerzit..! Nuk e boi veten per offendime.!

emine
15-07-11, 22:46
Ahuuu qkamos:redface:
A jam mashkull,edhe duhet si mashkull me shajte,,,,,

qe pata shembull Gur pitajken edhe se shajta ,hahahhahahhah

Zero Cool
15-07-11, 22:51
Ahuuu qkamos:redface:
A jam mashkull,edhe duhet si mashkull me shajte,,,,,

qe pata shembull Gur pitajken edhe se shajta ,hahahhahahhah

e shajta une si mu pas kon femen ahahahha :P