PDA

View Full Version : Kam nevojė...


Faqet : [1] 2

Pilati
09-07-06, 01:06
Te gjithe kemi nevoje per ndonje gje...

Une kam nevoje per "kater gra" nje dyzine me femije e te jem si SuperMan, qe kur te me behet shamate e madhe ne shtepi te dal e te gjej gruan e peste.

...Po ju?

jadore
09-07-06, 19:33
... mu kujtuan nja nje mije gjera lidhje me kete pytje ...

...erdha ne perfundim qe ...per asgje nuk kam nevoje ..... !!

(ndoshta, do te quhej Nevoje e( domosdoshme bile )qe, dhe ne te ardhemen te jem po kaq modeste me kerkesat dhe kushtet qe me rrethojne ) do te ishte Ideale ,kur dihet qe Jeta ka te papritura te pararashikuara ...)


..

Guri i madh
09-07-06, 21:46
Te gjithe kemi nevoje per ndonje gje...

Une kam nevoje per "kater gra" nje dyzine me femije e te jem si SuperMan, qe kur te me behet shamate e madhe ne shtepi te dal e te gjej gruan e peste.

...Po ju?ju qenkeni BIGAMIST

Pilati
10-07-06, 02:47
ju qenkeni BIGAMIST

E ju per cka patet nevoje?


Tani kam nevoje te di pse ky anetar nuk merret me temen por me mua?

Pilati
10-07-06, 02:49
... mu kujtuan nja nje mije gjera lidhje me kete pytje ...

...erdha ne perfundim qe ...per asgje nuk kam nevoje ..... !!

(ndoshta, do te quhej Nevoje e( domosdoshme bile )qe, dhe ne te ardhemen te jem po kaq modeste me kerkesat dhe kushtet qe me rrethojne ) do te ishte Ideale ,kur dihet qe Jeta ka te papritura te pararashikuara ...)


..

Jador megjithate qenke e mbingarkuar nga nevoja per te ditur se a do te jesh kjo qe je tani ne te ardhmen.

Uroj qe te jesh kjo.

Murgesha
10-07-06, 13:05
Unė pėr momentin kam nevojė qė koha tė jetė me diell e tė shkoj tė lahem nė Det. :frown:

Gentiani
10-07-06, 18:16
Kam nevojė...

tė lexoj tema tė inicuara dhe shkrime, tė cilat nė vehten e tyre kanė koncept logjik, pėrmbajte tė shėndoshė dhe njė formė tė argumentuar tė asaj qė parashtrohet!

seriozja_19
10-07-06, 19:00
...per relaksim ne plazhe, per rreze te dielit, per pizza tonno dhe per nje akullore (mango, raffaello, cokollade) te madheeeeeee...

Guri i madh
10-07-06, 19:39
E ju per cka patet nevoje?


Tani kam nevoje te di pse ky anetar nuk merret me temen por me mua?
une kam nevoj ksaj vere per nja 3 jav pushim se mbarova tuj punue nga 12 or ne dit

Artisti
10-07-06, 20:04
une kam nevoj ksaj vere per nja 3 jav pushim se mbarova tuj punue nga 12 or ne dit


Sa i perket temes:

Une s`kam nevoje per asgje,shpirtin e kam te kenaqur.

Murgesha
10-07-06, 23:51
Kam nevojė me i fshi disa shkrime qė qenkan bėrė kėtu. :cool:

Vin-Diesel
11-07-06, 06:26
Kam nevojė me i fshi disa shkrime qė qenkan bėrė kėtu. :cool:

A ka nevoj dikush per mua ??

Pajtohem shume me ty !

Pilati
15-07-06, 13:24
Sot paskam nevoje te shkruaj dhe lexoj ketu.

gjimnazistja
15-07-06, 14:36
sot kam nevoj qe te pastroj shpin se me vijn mysafir a vjen dikush me me ndihmu njeri me mi fshir xhamet dikushi te fshij me fshese e un te degjoj muzik hehehhehe shaka tung ju pershendes.me shum kam nevoje per nje dite pushimi:biggrin: :biggrin:

Vin-Diesel
19-07-06, 18:40
Kom Nevoj mem rreh dikush, e me mi shkoklu eshnat pak se spo muj me leviz prej vendi marova prej sefas !
Sa per ty Gjimazistja?? Sa po paguan Pro stunde?? mos ka nevoj edhe me shume diq e ateher duhet Überstunde

gjimnazistja
20-07-06, 13:25
Kom Nevoj mem rreh dikush, e me mi shkoklu eshnat pak se spo muj me leviz prej vendi marova prej sefas !
Sa per ty Gjimazistja?? Sa po paguan Pro stunde?? mos ka nevoj edhe me shume diq e ateher duhet Überstunde


hahah po pse do vije ti po te te paguaja a?hahaha shaka jo more qne jam e zonja vet un pastaj fundi i fundit shpin time pastroj hahaa tung te pershendes

Murgesha
20-07-06, 22:37
Tash pėr tash kam nevojė pėr njė dush me ujė tė ftohtė. :wink:

Dea IS
21-07-06, 13:40
Kam nevoje me shku per pushime po edhe pak dite nuk po mundem

Vin-Diesel
21-07-06, 17:40
hahah po pse do vije ti po te te paguaja a?hahaha shaka jo more qne jam e zonja vet un pastaj fundi i fundit shpin time pastroj hahaa tung te pershendes

Msou se me bo me te qit Zoti me te marr une ....me bo mos me dijt me fshi te lshoj Hahahaha(Hajgare, Mos u bon nervoz )

Agroni22
03-08-06, 17:34
kam nevoje me dite shume gjera e spo ja nisi ma mire hiqq

Arb
03-08-06, 22:48
Te gjithe kemi nevoje per ndonje gje...

Une kam nevoje per "kater gra" nje dyzine me femije e te jem si SuperMan, qe kur te me behet shamate e madhe ne shtepi te dal e te gjej gruan e peste.

...Po ju?

Bani keto fjale, pune... Cka je ka pret mo!

turisti
04-08-06, 10:27
Per asgje nuk kam nevoje,sepse kam imagjinate. :smile: :smile:

jadore
04-08-06, 21:28
Per asgje nuk kam nevoje,sepse kam imagjinate. :smile: :smile:


.......... nje pergjigje qe me pelqej , nje postim i qelluar .

turisti
04-08-06, 21:37
.......... nje pergjigje qe me pelqej , nje postim i qelluar .

Faleminderit shume per sinqeritet e nderuar. :smile: :smile:

e_martumja
04-08-06, 21:45
Kam nevoj qe dikush ma jep nje shkelem dhe me qon ne gjume !

turisti
04-08-06, 21:48
Kam nevoje per amelzim.....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha.

e_martumja
04-08-06, 21:51
Kam nevoje per amelzim.....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha.


E kam nje LLokum qe me ka pas pru Xuki ne takim ende si ka dal afati a po e don ma embel ska asgje tjeter ahahaha veq nje puthje te leht nga une ndoshta ka edhe aty sheqer ahahahaha

turisti
04-08-06, 21:55
E kam nje LLokum qe me ka pas pru Xuki ne takim ende si ka dal afati a po e don ma embel ska asgje tjeter ahahaha veq nje puthje te leht nga une ndoshta ka edhe aty sheqer ahahahaha

Mjafton dhe KARTONI,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahaha.

e_martumja
04-08-06, 21:58
Mjafton dhe KARTONI,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahaha.


mso ban kopy prej msn ti ketu ahahhahahaa

turisti
04-08-06, 22:04
mso ban kopy prej msn ti ketu ahahhahahaa

Po,une kartonin,ti komplet LLOKUMAT,hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha ahahahahahahahahahaahahahahahahahaahha.aahahahahah ahaha

turisti
04-08-06, 22:06
Po,une kartonin,ti komplet LLOKUMAT,hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha ahahahahahahahahahaahahahahahahahaahha.aahahahahah ahaha

Oj, Llokumaxhikė,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaahahahahahaha.

Murgesha
30-08-06, 08:18
Sot paskam nevojė me fjetė ende se krejt po mė doket qė jam zgju jerėm. :tongue:

turisti
01-09-06, 21:40
Kam nevoje per udhetim......:cool:

DIJA
02-09-06, 11:10
Kam nevoje per nje shetitje ne natyre...

Psikologu
02-09-06, 11:29
Atehere kur nevojat e njeriut tė marrin fund , bashkė me to do tė marrė fund edhe jeta e tij/saj ne ketė tokė.
Cdo ditė nga njė nevojė tė re , keshtu qe sot , une kam nevojė pėr pushim , ndersa Ju u deshiroj pushim , argetim dhe wikend tė kendshem.

Paradox_13
02-09-06, 11:29
Kam nevoj per nje pushim..

turisti
02-09-06, 14:15
Km nevoje me shkue ne xhungel,sepse jam i lodhet me civilizim....

DIJA
02-09-06, 15:03
:confused: Kam nevoje per nje shetitje ne natyre...:confused:

turisti
02-09-06, 15:08
Kam nevoje per vetveten .:smile:

seriozja_19
04-09-06, 21:49
Kam nevoje per P U N E...ku t'i dergoj aplikimet :biggrin:

Vin-Diesel
05-09-06, 15:17
Kam nevoje per P U N E...ku t'i dergoj aplikimet :biggrin:

www.jobkralle.at...Kuchenhilfe (http://www.jobkralle.at...Kuchenhilfe), po kerkojn shume aty hahahaha edhe mesohesh me pergatitdiq ndonje ushqim specjal per Forumistat !!

Vin-Diesel
05-09-06, 15:19
Kam nevoj per nje Vizit qe spo me jepet mundesia!!!

Mka marr malli per:
Gryken e Rugoves

Follow-ME
05-09-06, 15:27
Duke marre parasyshe gjithe aftesite tuaja qe jane padyshim mjafte domethenese dhe seriozitetin qe te karakterizon mbi te gjitha mendoj se si mundesi munde te jete nje aplikacion ne Lockheed Martin per te konkretizuar nje Anije te hapesires per te ardhmen..ne rast deshtimi le te jete si lehtesi fakti qe nese gjate rruges ajo peson ndonje fatkeqesi,Astronautet nuk e kane te lehte te kthehen dhe te ngrehin veshet:biggrin: ..

p.s.lidhur me pagesen kam mesuar nga nje i aferm(shqiptar) se ka mjafte benificione qe fillojne nga brusha per dhembe deri ke kepucet me take te larta...duke mos harruar natyrishte se informuesi eshte dhe mbetet shqiptar dhe si i tille munde ti shtremberoje faktet..:confused:

seriozja_19
05-09-06, 16:20
Duke marre parasyshe gjithe aftesite tuaja qe jane padyshim mjafte domethenese dhe seriozitetin qe te karakterizon mbi te gjitha mendoj se si mundesi munde te jete nje aplikacion ne Lockheed Martin per te konkretizuar nje Anije te hapesires per te ardhmen..ne rast deshtimi le te jete si lehtesi fakti qe nese gjate rruges ajo peson ndonje fatkeqesi,Astronautet nuk e kane te lehte te kthehen dhe te ngrehin veshet:biggrin: ..

p.s.lidhur me pagesen kam mesuar nga nje i aferm(shqiptar) se ka mjafte benificione qe fillojne nga brusha per dhembe deri ke kepucet me take te larta...duke mos harruar natyrishte se informuesi eshte dhe mbetet shqiptar dhe si i tille munde ti shtremberoje faktet..:confused:

Me beni oferta serioze ose po e pranoj kete punen tende dhe pastaj do te qoj ne hene :biggrin:

lenna
05-09-06, 18:58
hm ..kam nevoj per buk momentalisht se deka..

selvija
05-09-06, 21:00
kam nevoj me shkue ne gjum qitash :tongue:,e mu knaq tuj fjet deri gjys dite...:wink:

Pilati
11-11-06, 03:37
Kam nevoj te hyj ne ndonje shqiptar e mos te ndeshi shkrimet e mjekerrcjepve.

Pilati
11-11-06, 03:38
Kam nevoj te hyj ne ndonje forum shqiptar e mos te ndeshi ne shkrimet e mjekerrcjepve

selvija
24-02-07, 20:35
Te gjith kemi nevoje per diqka.

Une kam nevoje per rreze djellit nxetsi...:smile:

Prishtinasja_
24-02-07, 21:16
Kam nevoj per nenen qe te rri e te cmallem me te:frown: :frown:

~AmaZonA~
24-02-07, 21:27
Kam nevoje per njė gote uje...

Paradox_13
24-02-07, 21:32
Kam nevoje per njė gote uje...

http://www.fotosearch.com/comp/CSK/CSK007/pr78182.jpg

~AmaZonA~
24-02-07, 21:36
http://www.fotosearch.com/comp/CSK/CSK007/pr78182.jpg

oooo Ty te lumshin duart po i shpejt je hahahah Thnx :smile:

selvija
24-02-07, 21:48
Kam nevoj per diqka ..por asvet spo di se qka...

gazi-de
24-02-07, 21:56
e moj selvija shume je tuj vuare edhe ti..me fal tuj hjeke........

valla une per vete shume,ma mire nuke po ja nisi hiq............

selvija
24-02-07, 22:01
Adin per qka kam fjalen gazi-de pasha anan pre sabahi ndoshta 10 her kam hanger edhe prap jam unete sdi qka u ba...hahhhahah

gazi-de
24-02-07, 22:03
hahahaha..kame kesh me za....kesh kujdes se dera nuke te ze me...........

selvija
24-02-07, 22:06
hahahaha..kame kesh me za....kesh kujdes se dera nuke te ze me...........Qy dera as dritarja qysh po e shoh se mos vet hiqqqq....:redface: :biggrin:

gazi-de
24-02-07, 22:10
po me dhimbesh moj.pore rri gati veti................

selvija
24-02-07, 22:18
Aii gazi-de qka mi nejt tash vetit gati..a po me lyp kush ma aaa veq po ha....:tongue:

gazi-de
24-02-07, 22:21
Aii gazi-de qka mi nejt tash vetit gati..a po me lyp kush ma aaa veq po ha....:tongue:
hahaha.ha selvija ha..po cka po hane me se shumti se...mos vetem pite se............

selvija
24-02-07, 22:26
Jo more makarona ma kollaj..qfar pitesh kush me bere une aaaa....:rolleyes:

gazi-de
24-02-07, 22:28
Jo more makarona ma kollaj..qfar pitesh kush me bere une aaaa....:rolleyes:
qy makarona..eeee ku ku per ty...i mjeri ai princi yte...........

selvija
24-02-07, 22:34
qy makarona..eeee ku ku per ty...i mjeri ai princi yte...........Ja per princ gazi-de zgjohna gjus nates i bej pallaqinka nese ka nevoje hahahah:biggrin:

e_martumja
24-02-07, 22:35
Kam nevoj per ty...:mad: :mad: :mad:

gazi-de
24-02-07, 22:36
Kam nevoj per ty...:mad: :mad: :mad:
edhe une per ty teze...

gazi-de
24-02-07, 22:37
Ja per princ gazi-de zgjohna gjus nates i bej pallaqinka nese ka nevoje hahahah:biggrin:
oki oki vetem ai princi yte teke eshte shume i forte.........

e_martumja
24-02-07, 22:39
edhe une per ty teze...


qyqy teze, per qka te nevoitem?

gazi-de
24-02-07, 22:42
qyqy teze, per qka te nevoitem?
nuke e kame pa moti jame permallu moj...............

e_martumja
24-02-07, 22:47
nuke e kame pa moti jame permallu moj............... kend se ke pa more ?

selvija
24-02-07, 22:50
Ohh sa kam nevoj per...
http://www.ktao.fi/img/hieronta_kosmetologi.jpg

gazi-de
24-02-07, 22:51
kend se ke pa more ?
qyshe moj kende,tezen moj................

gazi-de
24-02-07, 22:52
Ohh sa kam nevoj per...
http://www.ktao.fi/img/hieronta_kosmetologi.jpg
me fale selvija se une nuke ja kame zanate hiq.......

e_martumja
24-02-07, 22:52
qyshe moj kende,tezen moj................Pra shpresoj qe do ta takosh dhe e largon mallin.

Phaaa edhe mu me paska mar malli per tezet e mija...

gazi-de
24-02-07, 22:55
Pra shpresoj qe do ta takosh dhe e largon mallin.

Phaaa edhe mu me paska mar malli per tezet e mija...
pse po vjedhe qishtu bre..........

selvija
24-02-07, 23:05
me fale selvija se une nuke ja kame zanate hiq.......gazi-de nuk lypa de ty ndihme...por tregova se po me dhem shpina...

gazi-de
24-02-07, 23:14
gazi-de nuk lypa de ty ndihme...por tregova se po me dhem shpina...
me fale se e paskem kuptu keq..e per shpin nuke di....te na perpara dhojshin me hy ner maxhe qe ki edhe nese e din qa eshte...te kalon menje here...........

selvija
25-02-07, 14:47
Kam nevoj per nje kaffe se syte po mbyllen..ndoshta mi qel pakez...:cool:

Paradox_13
25-02-07, 15:36
Kam nevoj per pushim pas gjumit te keq....

remi.bmc
25-02-07, 15:38
Kam nevoj per nje kaffe se syte po mbyllen..ndoshta mi qel pakez...:cool:
Edhe une selvi e kisha pi ni kafe me ty bile

selvija
25-02-07, 15:44
Edhe une selvi e kisha pi ni kafe me ty bileAni vetem te sherbesh ti e pi..se ndryshe pritoj sot te sherbej....

remi.bmc
25-02-07, 15:52
Ani vetem te sherbesh ti e pi..se ndryshe pritoj sot te sherbej....
ska nevoj as une as ti me sherby ka kush ne vetem i pim haha

Sy_kaltra
25-02-07, 17:08
Extra Dashuri :biggrin:

selvija
25-02-07, 18:26
Po po qashtu diqka...:biggrin: :biggrin: :wink:

gazi-de
25-02-07, 19:27
Extra Dashuri :biggrin:
Extra Dashuri...hmmmmm... extra po po si...sepse extra nuke ka fun.!!!!!!!!!!!

Marco
25-02-07, 22:19
Kam nevoj per diqka ..por asvet spo di se qka...

Ki nevoj per nji pite me .......e kep..apo ? ciaooo:wink:

selvija
25-02-07, 22:29
Ki nevoj per nji pite me .......e kep..apo ? ciaooo:wink:Jo tash e kam radhe me huder hahah te shkolles tande hahahahaah:biggrin: :biggrin:

Virti
25-02-07, 22:51
Extra Dashuri :biggrin:
:eek: si duket ajo? :biggrin:

Agolli
26-02-07, 11:42
Kam nevoj per, nje filxhan sheqer.........:biggrin:

jEtA_1
26-02-07, 11:51
Kame nevoj per te ngren dicka pasi nuk kame ngren sot asgje por nuk me lejohet para ores 12 se ateher e kame pushimin e drekes

selvija
26-02-07, 12:20
Kame nevoj per te ngren dicka pasi nuk kame ngren sot asgje por nuk me lejohet para ores 12 se ateher e kame pushimin e drekes ahahah jEtA_1 me ore e paske bere a ..ashtu veq mos ha shum pastaj se njet pi bjen haha as une ende skam hanger ..as spo di qka bile...

Agolli
26-02-07, 15:28
Kam nevoj per shpulla...............:biggrin: :tongue:

remi.bmc
26-02-07, 20:50
Selvi si mbeti puna e kafes

Agolli
26-02-07, 20:52
Kam nevoj per numer te zjarrefiksave..........:biggrin: :tongue:

Paradox_13
26-02-07, 20:53
Kam nevoj per benzin...

gazi-de
26-02-07, 20:57
Kam nevoj per benzin...
pse Paradox_13,po te vyne me kalle odene e grave a qa.............

Paradox_13
26-02-07, 21:00
pse Paradox_13,po te vyne me kalle odene e grave a qa.............


Jo me kall,.. por me pa more se terr e nuk duket asgje...

ARI_03
26-02-07, 21:01
Kam nevojė pėr koment mė tė gjėrė......:biggrin: :tongue:

Agolli
26-02-07, 21:02
kam nevoj per drita te gjata...............:tongue: :tongue: :tongue:

gazi-de
26-02-07, 21:08
Jo me kall,.. por me pa more se terr e nuk duket asgje...
Mire po,por benzina nuke bone drit shume se djegjet shpejte,e po te zane sherri me gra...

Paradox_13
26-02-07, 21:11
Mire po,por benzina nuke bone drit shume se djegjet shpejte,e po te zane sherri me gra...

Jo more gaz,koheve te fundit po na ben drit bile ma shume se KEK-u,gabim je ti..

gazi-de
26-02-07, 21:15
Jo more gaz,koheve te fundit po na ben drit bile ma shume se KEK-u,gabim je ti..
mire shume,se edhe ju mrute me ate KEK,vetem une e pata prej frike se grate sa e kane nxte e drite rrine mire,e me be me ju mungu prej atyre dyave kuku pertu...pore edhe benzina eshte shtrajtu..

Prishtinasja_
26-02-07, 21:18
Une ne kete moment kam nevoje per bostan ...:rolleyes:

gazi-de
26-02-07, 21:21
Une ne kete moment kam nevoje per bostan ...:rolleyes:
valla ti Prishtinase bolle interesante ishe...po ku bostone ne kete dimer..nuke lype turreshi po boston..hghghghgh

Prishtinasja_
26-02-07, 21:23
valla ti Prishtinase bolle interesante ishe...po ku bostone ne kete dimer..nuke lype turreshi po boston..hghghghgh

hahaha valla mire e ke gazi-de:biggrin: Jam njeri i komplikum .... :rolleyes:

Lypi ate qka nuk ka ... :rolleyes:

Agolli
26-02-07, 21:29
kam nevoj me e pershendet prishtinasen.........:biggrin:

Prishtinasja_
26-02-07, 21:31
kam nevoj me e pershendet prishtinasen.........:biggrin:

Gjithashtu edhe une te pershendes Agolli :smile::smile:

Agolli
26-02-07, 21:35
Gjithashtu edhe une te pershendes Agolli :smile::smile:

kam nevoj te theme falemnderit.........:smile:

Prishtinasja_
26-02-07, 21:36
kam nevoj te theme falemnderit.........:smile:

Kam nevoj me ta rrit tash pakez mendjen e me te thon se je "djali i mire" !! :tongue::biggrin::biggrin:

Agolli
26-02-07, 21:41
Kam nevoj me ta rrit tash pakez mendjen e me te thon se je "djali i mire" !! :tongue:

...............:eek: :biggrin: ..............kam nevoj per mendjemadhesi, eshte e vetmja gje qe me mungon..............:smile:

Murgesha
26-02-07, 22:14
Pata nevojė me i bashku kėto tema sė bashku.:wink:

Agolli
26-02-07, 22:29
Pata nevojė me i bashku kėto tema sė bashku.:wink:

.........thashe mos ke nevoj per nje fshis digitale.........:biggrin: :tongue: :wink:

selvija
26-02-07, 23:04
Selvi si mbeti puna e kafesKam nevoje vetem te befshe ate kaffe ti se per ndryshe ke me mbet pa pire....:tongue:

Dreni30
26-02-07, 23:25
Kam nevoj per nje pije freskuese se deri tash duke mendu e shkru.

selvija
26-02-07, 23:31
Kam nevoj valla edhe une nje e kisha pire...

Dreni30
26-02-07, 23:32
Kam nevoj valla edhe une nje e kisha pire...

Ani pra se po e sjell tash se gati e kam, hahahaha

Domira
27-02-07, 02:15
Kam nevoje per nji gjum te rahatshem.

Paradox_13
27-02-07, 09:34
Kam nevoj per nje ombrell sot...

selvija
02-03-07, 13:02
Kam nevoj nje kaffe me ty ta pi....se moti nga duart tuja skam pire....:smile:

RiannA
02-03-07, 13:04
Une kam nevoj per nje paqet shtampiqa!

selvija
02-03-07, 13:10
ahahaha RiannA nuk po kerkojshe shum shoqe hahah shtapiqa ma hahha:wink:

RiannA
02-03-07, 13:12
Vallahin ti qiki tash po ja nisi thjesht niher he he
Por met vertet e kisha hanger krejt paqetet...haha

selvija
02-03-07, 13:16
Vallahin ti qiki tash po ja nisi thjesht niher he he
Por met vertet e kisha hanger krejt paqetet...hahaAhaha oj qik hajde se po ta qes nje se nuk ban me lakmue qikat ahahah qe merre hiqe marakun ...
http://www.cba-zg.hr/cms_upload/upload/thumbs/cips.jpeg
e mas mrami qe teprojne lemi do terpiajke...:biggrin:

RiannA
02-03-07, 13:20
hmm...une deshta "shtampiqa" breeeee

amo nejse shum flm qe po kujdesesh, sta harroj a

selvija
02-03-07, 13:23
hmm...une deshta "shtampiqa" breeeee

amo nejse shum flm qe po kujdesesh, sta harroj aQy qy edhe po zgjetha ahahah te bafshin mire se shtapiqa nuk gjeta..se te kalon edhe me kete se kryp ata e kryp keta....:biggrin:

RiannA
02-03-07, 13:25
hi hi

tash po kam nevoj per ni qaj rusi!

PS: Ojj Selvi, a po ma shun edhe ket mall? :D

selvija
02-03-07, 13:28
Oj qikkk bre ti kadal dal ku me dit se qka po dojshe me lyp qfare terrpiajke koke mos vet hahahaa...

ku je rrit ne mahall te...M ...a ahhaha:biggrin:

hat se po ta shuj kete mall shko merr ne kafene aty..por veq nje filgjan e ke jo ma shum se ti spo dishe mu ngi...:biggrin:

RiannA
02-03-07, 13:32
hahahahaaa

ku ke ni moj me pi qajin n“filgjan...ajajajajaj modernja niher


spe gjej udhen deri te kafeneja

selvija
02-03-07, 13:39
Brdakat e qait mu kan thye te gjith RiannA pi qatu ne filgjana e mos zgjith shum..

lyp se e gjan edhe ate rruge..se valla qysh koke ti me hanger e me pi paske mu ba ketu mashallah dera nuk paske me te nxan edhe naj dite ..

nga kaffet e tona hhahaha...

RiannA
02-03-07, 13:45
jo bre shtampiqt edhe qajin per diet e kam hahahahaaa

selvija
02-03-07, 13:54
Haje de qu ti bina qato qka po lyp edhe qitna pak kesajde se nami sbahet...

kuku qka koke lypse ti mos vet hiq...:wink:

RiannA
02-03-07, 14:02
http://www.heimwehimbauch.at/images/Produkte/Pics150x150/SOLETTI-3-150x150.JPG http://www.heimwehimbauch.at/images/Produkte/Pics150x150/SOLETTI-3-150x150.JPG http://www.heimwehimbauch.at/images/Produkte/Pics150x150/SOLETTI-3-150x150.JPG


Qe bre, per ton kapak

selvija
02-03-07, 14:07
http://www.heimwehimbauch.at/images/Produkte/Pics150x150/SOLETTI-3-150x150.JPG http://www.heimwehimbauch.at/images/Produkte/Pics150x150/SOLETTI-3-150x150.JPG http://www.heimwehimbauch.at/images/Produkte/Pics150x150/SOLETTI-3-150x150.JPG


Qe bre, per ton kapakUff qikk i gjeta a bafsh hajre paq nafak...:tongue:

falma_lotin
02-03-07, 14:07
hi hi

tash po kam nevoj per ni qaj rusi!

PS: Ojj Selvi, a po ma shun edhe ket mall? :D

qe bre llokume une te sjell qajin me keksa se qajo pa keksa nuk po shkon urrno zemer
http://www.fotosearch.de/comp/ICN/ICN203/F0013850.jpg http://img.tar.hu/magor/img/11431889.jpg

RiannA
02-03-07, 14:11
uuuuu tu shtoft nera ty bre...bash ma ke knaq shpirtin e hajt....

falma_lotin
02-03-07, 14:13
uuuuu tu shtoft nera ty bre...bash ma ke knaq shpirtin e hajt....

Te baft mire moj llokume tu bafshin shendet

Prishtinasja_
02-03-07, 16:14
gjume :rolleyes::rolleyes: ( iKa ne gjume kaloni bukur ) :smile:

Agolli
02-03-07, 16:35
gjume :rolleyes: ( iKa ne gjume kaloni bukur ) :smile:

Kam nevoj ta lexoje nje pralle...........:biggrin: :tongue:

selvija
05-03-07, 19:07
Kam nervoj per nje...
http://www.islandehotel.lv/uploads/side_pict/105336f3bf8b7694b098b7054890cc12.jpg

Dreni30
05-03-07, 19:11
Kam nervoj per nje...
http://www.islandehotel.lv/uploads/side_pict/105336f3bf8b7694b098b7054890cc12.jpg

Prit vetem sa ta pijme cajin, hahahahahaahahahhh

Prishtinasja_
13-03-07, 19:19
Kam nevoje per nje vend pa internet.:biggrin: :biggrin:

Dea_A
13-03-07, 19:20
Kam nevoje per nje vend pa internet.:biggrin: :biggrin:

Si ta gjen ,te lutem qe ma tregon edhe mua:tongue:

ssara
13-03-07, 19:21
Nese e gjeni mthirni edhe mu......

Prishtinasja_
13-03-07, 19:24
Si ta gjen ,te lutem qe ma tregon edhe mua:tongue:

hahahha...:tongue::tongue: Veshtir me gjete ate vend valla.... :frown:

selvija
15-03-07, 22:19
Kam nevoj te bej qitash nje gjum te mir...

Artisti
15-03-07, 22:21
Kam nevoj te bej qitash nje gjum te mir...


Hiqu gjumi se asgje nuk te vyen hahahahaahahha,
me flejt kena me flejt mjaft, bile sa jemi quet te shfrytezojm rastin mos me flejt

hahahahahahahahahahhaha

.

selvija
15-03-07, 22:24
Hiqu gjumi se asgje nuk te vyen hahahahaahahha,
me flejt kena me flejt mjaft, bile sa jemi quet te shfrytezojm rastin mos me flejt

hahahahahahahahahahhaha

.Artisti pa gjum qysh mu rrit djal edhe qush me shpik per te nesremn hahah..

tyben mu veq gjumi me mban des pa gjum...

Ti me duket veq po flen aaa...??rritesh edhe pak..:tongue:

Artisti
15-03-07, 22:37
Artisti pa gjum qysh mu rrit djal edhe qush me shpik per te nesremn hahah..

tyben mu veq gjumi me mban des pa gjum...

Ti me duket veq po flen aaa...??rritesh edhe pak..:tongue:

Pa gjume si me kane me sy qele, me gjume si me kane me sy mshel :biggrin:


Ke te drejte plotesisht, gjumi eshte rrita e bebave dhe kthjellimi i te mdhenjeve

Ika me flejte :wink:

Kam nevoje per gjume hahahaha

.

Artisti
15-03-07, 22:38
Prit vetem sa ta pijme cajin, hahahahahaahahahhh


Ah more Dreni edhe ti, po leje qajin se nuk ik :biggrin: :wink:


.

selvija
15-03-07, 22:45
Pa gjume si me kane me sy qele, me gjume si me kane me sy mshel :biggrin:


Ke te drejte plotesisht, gjumi eshte rrita e bebave dhe kthjellimi i te mdhenjeve

Ika me flejte :wink:

Kam nevoje per gjume hahahaha

.Naten e mir gjum rahatshem ndoshta flen me sy qel...mos harro te mbyllesh...:tongue:

Artisti
15-03-07, 22:50
Naten e mir gjum rahatshem ndoshta flen me sy qel...mos harro te mbyllesh...:tongue:


flm shumeeeee, po nuk du me shku me flejte, edhe pak :smile:

.

selvija
15-03-07, 22:58
flm shumeeeee, po nuk du me shku me flejte, edhe pak :smile:

.Hahaha ashtu mendova...por ende nuk eshte von, ama kemi mesuar pak gjumin kete kohe..neser ora 6.30 vend punes ,,pastaj si pergjumur duke punuar...

selvija
15-03-07, 23:01
Kam nevoj per nje pushim te mire dikund ndonje bregdet apo..dikund nxet..
http://www.villapontebello.com/images/scannagallo/img_index_casa_big.jpg

Artisti
15-03-07, 23:05
Kam nevoj per nje pushim te mire dikund ndonje bregdet apo..dikund nxet..

http://www.villapontebello.com/images/scannagallo/img_index_casa_big.jpgJo nqofse vjen ketu, ki me me takue :biggrin:

ku ke ky vend nime

.

selvija
15-03-07, 23:13
Jo nqofse vjen ketu, ki me me takue :biggrin:

ku ke ky vend nime

.Qyyy edhe ti preferon kete vend a hahahaha ka mundsi mu taku ashtu rastesishte.heee:biggrin:

Ky hotell eshte Villa Scanngallo dikund ne greqi...

Sy_kaltra
21-04-07, 20:53
Per ate ..........

gazi-de
21-04-07, 20:55
Per ty...................

Sy_kaltra
22-04-07, 14:17
Per shegen e trix-it :biggrin:

gazi-de
23-04-07, 19:01
Kame nevoj per pranin e saj!!!!!!!!!!!

Sy_kaltra
01-05-07, 21:22
Per Atė....!

gazi-de
01-05-07, 21:25
Per ate..........apo per ty.................

e_martumja
01-05-07, 21:28
Kam nevoj me pa Gazin dhe ata keshtu me pa kush eshte nafakli ahahahha

gazi-de
01-05-07, 21:40
Une nafak...qashtu po thojn se nuke di...hahahhahahah

BaNu Ne JeT I sInQeRt
01-05-07, 21:49
Kam nevoje...per syt e tu...!!

Agolli
01-05-07, 22:55
Kam nevoje per akses,,ne informacionet e duhura, ta kalli konton e shefices ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
01-05-07, 23:00
Kam nevoje per akses,,ne informacionet e duhura, ta kalli konton e shefices ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


:biggrin: :biggrin: :biggrin:

LuLjaa
01-05-07, 23:15
Per gjume :)

Agolli
01-05-07, 23:18
Kam nevoje per medikamente kunder gjumit ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
01-05-07, 23:21
Hihihihi qe qe Tipi :D

Agolli
01-05-07, 23:24
Kam nevoje per muzike..... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
01-05-07, 23:26
Kam nevoje per shume sende,tuj fillu prej medikamenteve per gjume e fiuuuuuuuuuuu,lista behet shume e gjate po e le me kaq :biggrin:

Buqja_ch
04-05-07, 20:27
Per bisede te qete ..ne drit te qiriut ... haahhhahahha

Elina
04-05-07, 20:36
Bash per momentin kam nevoje mos me i qu mendet kaq larg :redface:

valiii
04-05-07, 20:44
Kam nevoj per 1000.000.000. €

Sy_kaltra
04-05-07, 20:51
Nje Pentium 4 :biggrin:

Virti
05-05-07, 23:28
... per qetesi! :biggrin:

Domira
05-05-07, 23:33
... per qetesi! :biggrin:

...edhe unehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Virti
05-05-07, 23:36
...edhe unehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
e dua qetesine de :biggrin:

Agolli
06-05-07, 07:29
Per do libra!

~AmaZonA~
06-05-07, 09:31
Kam nevoje pėr Diell ahhh sa shume po na mungon...

Virti
09-05-07, 16:47
kam nevoje per nje fluturim disaoresh... :biggrin:

RiannA
09-05-07, 17:02
Kam nevoj per 300 Mio nkonto, 20 villa neper bot edhe 3 kerre

rafet llapjani
10-05-07, 04:57
Kam nevoj per 300 Mio nkonto, 20 villa neper bot edhe 3 kerre

E kto deshira ti plotsoj te shitorja e shabanit hahaahhahahahahahahah

Virti
13-05-07, 02:18
... per nje kenge ne vesh! :cool:

Elina
13-05-07, 02:24
... per nje kenge ne vesh! :cool:


Prite bylbylin, tash vjen :biggrin:

Virti
13-05-07, 02:25
Prite bylbylin, tash vjen :biggrin:
ishalla eshte ndonje kanarine... :biggrin:

vjeshta
13-05-07, 02:26
Hahhahahaahhaaaa ........pata nevoj me u qesh ..........

Agolli
13-05-07, 03:31
Hahhahahaahhaaaa ........pata nevoj me u qesh ..........

ahahahahah cfare dejuzke ahahahahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zero Cool
13-05-07, 03:57
Kam nevoj urgjentisht me shku ne WC se i kam pi 20 birra !

rafet llapjani
13-05-07, 08:58
Kam nevoj urgjentisht me shku ne WC se i kam pi 20 birra !
Zero cool balit ti te kje kan tu pshurr ne pantoll mu bae helaq ahahahahaahahahahahahah

selvija
13-05-07, 11:16
Kam nevoj urgjentisht me shku ne WC se i kam pi 20 birra !


Q'paska me pas pun sot WC edhe po me vjen gjyhna se qka paska hek ajo....ahahaha:biggrin:

Buqja_ch
13-05-07, 11:45
Kam nevoi edhe per pak gjum..se skom fjet boll

Elina
13-05-07, 14:07
Po kam nevoj per dicka, por kush hallin s'po ma din.


Trego bre,ndashta te ndihmojme :biggrin:

selvija
13-05-07, 14:31
Po kam nevoj per dicka, por kush hallin s'po ma din.Kam nevoj ,,po qfar halli ke more djalosh..ndoshta mundet dikush te ndihmoj..:tongue:

Sy_kaltra
14-05-07, 13:45
Pėr Forcė.............

gazi-de
14-05-07, 15:02
Per ata SY.......................

Buqja_ch
14-05-07, 15:11
Per qetsi...

Sy_kaltra
15-05-07, 00:37
Per TY...........

gazi-de
15-05-07, 00:39
Kame nevoj per ty.................

Sy_kaltra
15-05-07, 00:46
Per ngrohtesin tande.

gazi-de
15-05-07, 00:48
Per rrahjen e zemres tuaj................

Sy_kaltra
15-05-07, 00:50
Per ate qe me dhurove sot :smile:

Buqja_ch
15-05-07, 09:27
Per ate si me premtove

Dreni30
15-05-07, 10:28
Kam nevoj per pak qetsim.

Buqja_ch
23-06-07, 09:36
Té bisedoi me Ty ........

Dreni30
23-06-07, 10:53
Kam nevoj per nje fjale te embel.

Diana007
23-06-07, 11:01
Kam nevoj per pushim.

Prishtinasja_
23-06-07, 12:00
Kam nevoj per pushim.

Valla Diana... per ate kam nevoj edhe une ...:frown:

gazi-de
23-06-07, 12:37
Per shume qy.......................

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-06-07, 14:35
Kam nevoje...tet kem karshi karshi...

gazi-de
23-06-07, 16:49
Kame nevoje me ngjesh dikush ne shpen valla..hahahahahah:biggrin:.....:tongue:

Paradox_13
28-06-07, 23:21
Per nje telefon te ri.........

e_martumja
29-06-07, 00:41
Per nje telefon te ri.........kam mundsi me ta ble veq paret mi mi dhone ahhahaha

Paradox_13
29-06-07, 00:42
kam mundsi me ta ble veq paret mi mi dhone ahhahaha

ahahahahah,...ani paret.....
Me mungojn paret he ato dalshin fare........

e_martumja
29-06-07, 00:46
ahahahahah,...ani paret.....
Me mungojn paret he ato dalshin fare........kam nevoj 5 centi me ndhimu Paradoxin ahahah dhe me ja dhone

lyra2
29-06-07, 00:51
...oo me dite ju breee,po ma mire qe nuk e dini !!!!!!!!!!!!!!!!!!

egi
29-06-07, 00:53
kam nevoj me bisedu sonte me juve =)

luckyman
29-06-07, 00:53
...oo me dite ju breee,po ma mire qe nuk e dini !!!!!!!!!!!!!!!!!!éshté ka ma merré mendja paké,.......!:biggrin:

egi
29-06-07, 01:13
éshté ka ma merré mendja paké,.......!:biggrin:

kam nevoj me dit qysh pi ja merr mendja ktij ncnnc:biggrin:

luckyman
29-06-07, 01:22
kam nevoj me dit qysh pi ja merr mendja ktij ncnnc:biggrin:Po ma merré mendja ,........ndoshta ka nevojé per gjumé?!!!!!:tongue:

egi
29-06-07, 01:25
kam nevoj me ja qit kete figur luckymanit, shiko............................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..................................................

:tongue::tongue::tongue::tongue:

luckyman
29-06-07, 01:27
vetem pika po shofé......................

kam nevoj per syza.

egi
29-06-07, 01:28
vetem pika po shofé......................

kam nevoj per syza.

kam nevoj keti mi ble do syza se gjynah me pa njeri vetem pika:tongue:

luckyman
29-06-07, 01:30
Kamé nevoj per nje masazhé

egi
29-06-07, 01:33
kam nevoj mi ble do krema per masazh :biggrin:

luckyman
29-06-07, 01:37
Kamé nevoj per pushimé.

egi
29-06-07, 01:39
kam nevoj per plaaaaaaaaaaazh

lyra2
29-06-07, 10:59
Per nje telefon te ri.........
..pse a hiq s'po ban qaj qe e ki aa!!??

Paradox_13
29-06-07, 23:15
..pse a hiq s'po ban qaj qe e ki aa!!??

Ai perfundoi ne lavatriqe,zoti na lasht shnosh.........

luckyman
01-07-07, 01:19
Kam nevoj per ..............................ah spo foli :tongue:

Luana
01-07-07, 01:39
Kam nevoj per nji pushim te mire

lyra2
01-07-07, 03:00
Ai perfundoi ne lavatriqe,zoti na lasht shnosh.........

Ateher paske nevoj edhe per lavatriqe....

Buqja_ch
01-07-07, 15:16
Pér fjalen tende té émbel

ssara
01-07-07, 15:30
kam nevoj per buzeqeshje qe me fale ti..kendon Poni....

Paradox_13
02-07-07, 09:02
Ateher paske nevoj edhe per lavatriqe....

Vetem nese ajo munde te kaperdi gjithqka qe i ofrohet,e te mos i mbesin ne fyt pakujdesit tona.....

Buqja_ch
11-08-07, 12:41
Kam nevojé per ty ,,eja

SANTANA-29
11-08-07, 13:06
Per nje pushim.....:frown:

aLbaChiCk
11-08-07, 13:07
Kam nevoj me bisedu me dikend per do gjera po skam me kend :frown:

Arkza
11-08-07, 13:10
Kam Nevoj per Force ......:mad: e spo di se ku me Gjet ate Force :confused:

egi
11-08-07, 13:17
Kam nevoj me ju ndihmu femnave ne bote :frown:

Arkza
11-08-07, 13:22
Kam Nevoj per Egii !!! Egi Nese Bjer Shi tek ju Dergona Neve se Plasu pa Shi .............:mad:

SANTANA-29
11-08-07, 13:25
per biseda kush te don por jo pytje te rana,,,se kryet po me dhemb,,,,,:tongue:

egi
11-08-07, 13:25
Kam Nevoj per Egii !!! Egi Nese Bjer Shi tek ju Dergona Neve se Plasu pa Shi .............:mad:

kam nevoj me dergu shiun e sllovenis te arkza masi paska nevoj ajo per kete shi...se mu ma ka prish diten e sodme edhe diten e djeshit...e urrej shiun

Arkza
11-08-07, 13:34
kam nevoj me dergu shiun e sllovenis te arkza masi paska nevoj ajo per kete shi...se mu ma ka prish diten e sodme edhe diten e djeshit...e urrej shiunKam Nevoj te Keshilloj ty Egi edhe pse nuk e pranon nga un Keshillen time por per te Miren e te Gjithve po te Keshilloj qe Mos te Urrejsh Shiun se Nje dite dote Zhduket Tersisht ................:mad:
N'Dash Zoti mos Ndodhe edhe Kjo Dit :confused:

egi
11-08-07, 13:36
Kam Nevoj te Keshilloj ty Egi edhe pse nuk e pranon nga un Keshillen time por per te Miren e te Gjithve po te Keshilloj qe Mos te Urrejsh Shiun se Nje dite dote Zhduket Tersisht ................:mad:
N'Dash Zoti mos Ndodhe edhe Kjo Dit :confused:

kam nevoj me te tregu qe ndoshta e kom tepruar kur kam then qe e urrej, por thjesht nuk kam qef veres me ra shum shi ...bile naten me ra e jo diten

Arkza
11-08-07, 13:40
kam nevoj me te tregu qe ndoshta e kom tepruar kur kam then qe e urrej, por thjesht nuk kam qef veres me ra shum shi ...bile naten me ra e jo ditenKam Nevoj un per shi Nate e Dit por spo Bjer :mad: Tash me ra shi mos Dalsha mu bo Qull Zoti me Vraft pune Madhe qe jam Ne Pune Keshtu Kisha Nejt :mad:

egi
11-08-07, 13:44
Kam Nevoj un per shi Nate e Dit por spo Bjer :mad: Tash me ra shi mos Dalsha mu bo Qull Zoti me Vraft pune Madhe qe jam Ne Pune Keshtu Kisha Nejt :mad:

kam nevoj mi qu shi arkzes me qetsu pak :smile:

Arkza
11-08-07, 13:48
Kam Nevoj te Flm..... nga Zemra Egi ...........:wink:

egi
11-08-07, 13:51
Kam Nevoj te Flm..... nga Zemra Egi ...........:wink:

kam nevoj te them sps :biggrin:

SANTANA-29
11-08-07, 13:58
Tash kam nevoj per ni skenderbeg te fort oda jacki kola,,,,