PDA

View Full Version : Beqar/e, I/e Martuar apo i/e dashuruar??


Faqet : [1] 2 3

Vin-Diesel
03-09-06, 21:15
Jeni Beqar-e, i-e Martuar apo i/e dashuruar ???
Desha te dij se mund te ndodh edhe permes Forumit ndonje Dashuri e mos te Dashurohemi ne Persona te Gabuar!!!

Secili person mund te thot se nuk do te me ndodh permes Forumit por Jetes e Fatit nuk i dihet !!

Murgesha
03-09-06, 21:17
Ke tė drejtė Vin Diesel duhet edhe tė parapėrgaditemi pėr dashuri tė mundshme.

Unė jam beqaresh e martuar. :wink:

Vin-Diesel
03-09-06, 21:18
Per kete Teme mund te them nje BEQAR e ka Hap edhe mundet mem ndodh qe Dashurohem apo Fitoj Simpati ndaj ndonje personi qe kam deshir te kem Kontakte me te Teperta se ne Forum me Te !!!

Kalofshi mire !!

Vin-Diesel
03-09-06, 21:22
Ke tė drejtė Vin Diesel duhet edhe tė parapėrgaditemi pėr dashuri tė mundshme.

Unė jam beqaresh e martuar. :wink:

Po nese dashurohem ne Ty ...se kogja shume je ka me pelqen ne Shkrimet e tua ...ateher ?? hahahaahahaha

seriozja_19
03-09-06, 21:26
B
E
Q
A
R
E

Murgesha
03-09-06, 21:28
Po nese dashurohem ne Ty ...se kogja shume je ka me pelqen ne Shkrimet e tua ...ateher ?? hahahaahahaha

Amani ku tė duash dashuroho e nė mua jo, se kam njė qerre fėmijė e smundem me i lanė pėr ty, haahhaahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Vin-Diesel
03-09-06, 21:30
Amani ku tė duash dashuroho e nė mua jo, se kam njė qerre fėmijė e smundem me i lanė pėr ty, haahhaahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Per kete gje desha te dij te pakten mos ti shikoj Postimet e tua ma ...se sa ma shume po i lexoj Postimet aq ma shume je ka me hyn ne Zemer ! hahaahahahaha

Guri i madh
03-09-06, 21:41
beqar apo i,e, martuar po mos ti harrojm vejanat :biggrin: :biggrin:

Vin-Diesel
03-09-06, 21:51
beqar apo i,e, martuar po mos ti harrojm vejanat :biggrin: :biggrin:

Nuk prish Pune kryesorja i-e lir per momentin edhe i lenduar askush nuk ndahet, edhe mendoj se sdo ta lendoj askend nese eshte dikush Vejan-e!!!

Vin-Diesel
04-09-06, 15:03
Murgesha...Sa po duket kjo teme koka e pa qelluar se te gjith e pasken njeren nga Keto tri gjerat e Lart Permendura!!!!

Domira
04-09-06, 16:02
Murgesha...Sa po duket kjo teme koka e pa qelluar se te gjith e pasken njeren nga Keto tri gjerat e Lart Permendura!!!!
Jo valla shum e qelluar Vin-Diesel sepse gati te gjithe i plotesojne te trija kushtet e larpermendura hahhahahhaha (shaka)

Arb
04-09-06, 16:05
ta'na ka pak...

DIJA
04-09-06, 17:32
Ke tė drejtė Vin Diesel duhet edhe tė parapėrgaditemi pėr dashuri tė mundshme.

Unė jam beqaresh e martuar. :wink:
hahaha e une them se jam beqare e pa martuar

Emanuela
04-09-06, 22:31
Qka u be bre shumica qenkemi beqaresha hahah tung gjithe te mirat krejtve

halla e madhe
05-09-06, 07:07
Uh,pasna hy gabim ne kete ode:eek: ishalla nuk m'pau kush prej nuseve ..marrja e zotit per mu:biggrin: :biggrin:

GURI SYLAJ
05-09-06, 07:38
Murgesha...Sa po duket kjo teme koka e pa qelluar se te gjith e pasken njeren nga Keto tri gjerat e Lart Permendura!!!!

Jo valla nuk eshte ashtu hiq se te une jan perzi tana kapak e tash belivallahi as vet nuk po di se cka po bahet...........

Vin-Diesel
05-09-06, 13:04
Jo valla nuk eshte ashtu hiq se te une jan perzi tana kapak e tash belivallahi as vet nuk po di se cka po bahet...........

Hahahahahahahaha, simbas teje I martuar, e dashuruar dika tjeter, edhe Beqar dmth nuk refuzon edhe ndonje mundesi hahahahahahaha
I paske Punt ngusht veq Zoti te ndihmoft !
Te pershendes kalofsh mire !

etniku
05-09-06, 21:49
pershendetje vin-disel=== shume tem e qelluar mendoj eshte jo pse une jame Beqar por edhe ashtu po njoftohen njerzit permes netin edhe qe besa edhe po martohen dikushe po ka sukskes dikushe jo .,., po kjjo eshte mundesi e mire une kisha me then se .,., nese flasim ne net kure te takohemi duhet filluar nga fillimi ,,sikur mi shly kejt ato qka kemi fol ...une jame i lire per bised kushe don mund te me dergon mesazhe pse jo .,.,.

Vin-Diesel
06-09-06, 08:38
Shpresoj te keni Suksese!
E mos harroni te shkruani nese ndokuj i ndodh edhe ndonje Befasi e Marothet apo Dashurohet le tna tregon Baram ta shlyjm prej listes se Simpative !

Dea_A
08-09-06, 11:27
Sa po e shof ketu te gjith qenkan te martuar ,veq kur te me del ndonje dite edhe mama jeme ketu :biggrin: hehehe ju pershendes dhe shume fate te gjitheve pa perjashtim :wink:

Vin-Diesel
08-09-06, 19:02
Sa po e shof ketu te gjith qenkan te martuar ,veq kur te me del ndonje dite edhe mama jeme ketu :biggrin: hehehe ju pershendes dhe shume fate te gjitheve pa perjashtim :wink:

Hahahahaha ...dmth ata se kan thon Beqar kan rrejt a hahahahaha

elira_wien
08-09-06, 19:25
Per kete Teme mund te them nje BEQAR e ka Hap edhe mundet mem ndodh qe Dashurohem apo Fitoj Simpati ndaj ndonje personi qe kam deshir te kem Kontakte me te Teperta se ne Forum me Te !!!

Kalofshi mire !!
prej kurshit je beqar ,, dhe kurr ne jet ske qen i dashuruar aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
spot besoj,,,, uroj ta gjesh fatin e jetes,,,,
te pershendet shum elira beqare jam dhe un ,,,,po gabon e po dashurohesh ne mua
kalo bukur

e_martumja
10-09-06, 15:47
Vallahi ne realitet e martume jam kurse ketu ne virtualitet beqaresh jam :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Paradox_13
10-09-06, 17:59
Vallahi ne realitet e martume jam kurse ketu ne virtualitet beqaresh jam :biggrin:

More bash qeso asht ka lype edhe Halla...:biggrin:

halla e madhe
10-09-06, 18:17
More bash qeso asht ka lype edhe Halla...:biggrin:

Po,po,halles po i mbushen dosjet me msitni...s'po di ka t'ja msyj perpara:biggrin: :biggrin:

Paradox_13
10-09-06, 18:20
Po,po,halles po i mbushen dosjet me msitni...s'po di ka t'ja msyj perpara:biggrin: :biggrin:

Mos i le ne harres lume Halla se munde te grumbullohen e mos u kalon afati...:biggrin:

halla e madhe
10-09-06, 19:19
Mos i le ne harres lume Halla se munde te grumbullohen e mos u kalon afati...:biggrin:

Jo,jo nuk harroj,ti je ne rende te pare,po s'po di ciles t'ja msyj perpara se?:biggrin: :biggrin:

uck_aksh
11-09-06, 00:00
BEQAR jam kan para 13 vjete
djali im sesht beqar e leje mo un ku kam me qen beqar hahahaha

Luana
11-09-06, 00:10
Kam harru kur kam qen beqare :frown: :mad: :biggrin: :tongue:

Vin-Diesel
13-09-06, 18:22
Kam harru kur kam qen beqare :frown: :mad: :biggrin: :tongue:

Em tute me Ate Shqiponje se e paske vesh ...hahahahaha

Dea_A
20-09-06, 11:31
Ende me cellofan ,me kordele bile :biggrin: !

Panxharsheqeri
20-09-06, 12:38
hehe

i martum edhe me thmi bile :biggrin:

Bijondina
20-09-06, 15:03
E D A SH U R U A R :biggrin:

DEA
20-09-06, 17:11
E D A SH U R U A R :biggrin:

Ma muar mendja besa, kur ta pashe vendodhjen ne Paradise:wink:

Luana
20-09-06, 18:25
Ma muar mendja besa, kur ta pashe vendodhjen ne Paradise:wink:

Hmmmmm....!!!! mė paska kopjuar Biiii-jo-ndina me vendoo-dhjen :biggrin: :wink:

vjeshta
20-09-06, 18:30
Hmmmmm....!!!! mė paska kopjuar Biiii-jo-ndina me vendoo-dhjen :biggrin: :wink:

Hajt moj se ndoshta ka vend per te dyjat :tongue: ................mos me kopjoni mu :wink:

Paradox_13
20-09-06, 23:08
Hmmmmm....!!!! mė paska kopjuar Biiii-jo-ndina me vendoo-dhjen :biggrin:

Ishalla jo edhe me Dashurii........:biggrin: :biggrin:

Vin-Diesel
21-09-06, 15:26
Ende me cellofan ,me kordele bile :biggrin: !

A ke bo Baram hiq Tentene....se kur te shkojsh te Burri kan qejf me ti pa kojshia e akrabaja e Burrit hehe !!

Vin-Diesel
21-09-06, 15:28
Ma muar mendja besa, kur ta pashe vendodhjen ne Paradise:wink:

Mos bertit se vesht na i qite !!!!
Valla kishe pas qejf me provu jeher qysh eshte ne Paradise me pas Dashnore ?!

Dea_A
22-09-06, 11:05
A ke bo Baram hiq Tentene....se kur te shkojsh te Burri kan qejf me ti pa kojshia e akrabaja e Burrit hehe !!


Hahhahha kam mbush krejt sirtaret me to ( e lumja vjehrra qe me pret kam me ja mbush shtepin letra e vizatime :biggrin: )

Giovanni
22-09-06, 11:13
Jame shume i DASHURUAR......

Vin-Diesel
24-09-06, 11:19
Hahhahha kam mbush krejt sirtaret me to ( e lumja vjehrra qe me pret kam me ja mbush shtepin letra e vizatime :biggrin: )

Hahahahahahahaha, spo dojshe me ja marr ftyren shtepis se burrit ....se e din ti se ka edhe Aso gra te kqija se veq flasin ja kurgjo spruni nusja e sende vende ...!
Ate veq diten e pare i qet me ti pa se tona ti kap Ndryshku ne Kufer hahahaha !!

Dardan Kastrati
24-09-06, 11:34
hajde halla e madhe hajde hyn ne valle se te paska hije oooo moj bukurijeeeeeeeeee
te gjithe jane te mire se ardhur Halla e madheee andaj "Jetes nuk dihet "
Gjithqka eshte e mundur ne jete

Bijondina
26-09-06, 15:40
hahaha ej Luana se paskam dit qe edhe ti ne Paradies ndodhesh, po hajt se sigurisht ka vend per te dyja :-p

Vin-Diesel
27-09-06, 14:39
hahaha ej Luana se paskam dit qe edhe ti ne Paradies ndodhesh, po hajt se sigurisht ka vend per te dyja :-p

A po ma gjeni nje dhome me Qira qatje ne Paradis ti e Luana ....po vij te kqyri qfare jete po bohet atje ???

selvija
27-09-06, 15:33
para PC e pa martume

Sead
27-09-06, 18:10
Keni Haru me shkru [ e / I Fejuar ] ahahahahaha se per fat un jam i Fejuar :)

rafet llapjani
28-09-06, 01:20
I akuzum me burg te perjetshem me dor tim kam neshkruar hahahahahahahahahahhahahahahahahhaha

selvija
01-10-06, 13:09
I akuzum me burg te perjetshem me dor tim kam neshkruar hahahahahahahahahahhahahahahahahhahaRafet koke kan ne zor gjat nenshkrimit, bile ne dritare a ke drejt me shikue?
sa me marr ajre freskus...:biggrin:

neki76
02-10-06, 17:21
Ende po mendoj qe jo por ne certifikate po me shkruan MARRIED.

Kavaleri
08-10-06, 20:29
para PC e pa martume
Un me Sllovonijen aishne me Selvijen do martohem.
O o do e grabiti.

selvija
09-10-06, 07:24
Un me Sllovonijen aishne me Selvijen do martohem.
O o do e grabiti.Po kavaleri mos e qit nga goja , se duhet me qu amanetin deri ne fund,,,:biggrin:

lapraks
09-10-06, 09:34
beqar jom beqar... jam i ri per martese.

uck_aksh
09-10-06, 15:06
valla un moti jam i http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/30.gif

Kavaleri
09-10-06, 18:37
Po kavaleri mos e qit nga goja , se duhet me qu amanetin deri ne fund,,,:biggrin:

Po qysh jo, veq tregom ku po jeton hhahaha..:biggrin:
Se te grabita qe besa e bubrrecav :tongue:

Aga Syl
09-10-06, 19:00
Gati pasna haru se jame i martuar.

turisti
10-10-06, 00:40
I martuar - rasisht,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahaahaha hahahahahahaahahah.

selvija
10-10-06, 10:50
I martuar - rasisht,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahaahaha hahahahahahaahaHhah.Hajde per hajr na koft Turisti, me kan na u martove, ciles ja ngjite,,,:biggrin:

selvija
10-10-06, 10:52
Po qysh jo, veq tregom ku po jeton hhahaha..:biggrin:
Se te grabita qe besa e bubrrecav :tongue:Po more Kavaler qysh stregoj veq aje qesi djali qe me merr se.... se jemi mete qeshtu vejushkee po me doket....:biggrin:

turisti
10-10-06, 11:06
Hajde per hajr na koft Turisti, me kan na u martove, ciles ja ngjite,,,:biggrin:

Hajr paq. Nuk e njef ti ,heheheheheheheheheheheheheheheheheheehehehehehehe ehehehehehehehehe.:smile:

SANTANA-29
10-10-06, 15:11
KAM HARRUE I MARTUM IPA MARTUM AS VET SE DI

selvija
10-10-06, 19:10
Hajr paq. Nuk e njef ti ,heheheheheheheheheheheheheheheheheheehehehehehehe ehehehehehehehehe.:smile:Mos e le pa na thirr ne darsum Turist, se moti skemi marra naj valle... shok e shoqe te FD ,,,le te kallim pak....:biggrin::biggrin::wink:

Kavaleri
10-10-06, 21:46
Po more Kavaler qysh stregoj veq aje qesi djali qe me merr se.... se jemi mete qeshtu vejushkee po me doket....:biggrin:
Ha..ha

Oj selvo bej pak shaka,zot runa!
Valla edhe frigacak jam nuk ma merr mendja qe muj me grabit un ni cigare dikujt o o leje ty ..
Te pershendet ty kavaleri me nje mbremje te kenshme.

Valdrina87
11-10-06, 21:10
Qka ishit more krejt te martum kshtu hahaha
Ani ishalla jini martu mir bile.
eeeeee hala ka budall qe me dor tvet e nenshkrujn robrin hahahaha
u gati harrova A JENI TE MARTUM? APO TE MARTUM E TE LUMTUR!

turisti
11-10-06, 21:14
Mos e le pa na thirr ne darsum Turist, se moti skemi marra naj valle... shok e shoqe te FD ,,,le te kallim pak....:biggrin::biggrin::wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmm,mos eshte vone me e kall pas darsmes,heheheheheheheheheheheheeheheheheheheheheh .edhe shkurorezimit............:biggrin:

turisti
11-10-06, 21:16
Qka ishit more krejt te martum kshtu hahaha
Ani ishalla jini martu mir bile.
eeeeee hala ka budall qe me dor tvet e nenshkrujn robrin hahahaha
u gati harrova A JENI TE MARTUM? APO TE MARTUM E TE LUMTUR!

Jemi te martum lumtur te shkurorzum................:biggrin:

Agroni22
11-10-06, 22:56
Qka ishit more krejt te martum kshtu hahaha
Ani ishalla jini martu mir bile.
eeeeee hala ka budall qe me dor tvet e nenshkrujn robrin hahahaha
u gati harrova A JENI TE MARTUM? APO TE MARTUM E TE LUMTUR!hahaha kadal bre qike se ka edhe te pamartume ketu po mos u ngute eheheheheh

Valdrina87
11-10-06, 23:03
hahaha kadal bre qike se ka edhe te pamartume ketu po mos u ngute eheheheheh

Jo more spo gutna, kush tha qe po gutna.
Po hajde ti kanke i pamartum, po pse se, a spot don kerkush, a po zgedh shum.
e kta qi zgedhin si shum, ju dihet e mrama:wink: boll po tutna qe pot bahna shok valla. hahahaha

Agroni22
11-10-06, 23:04
Jo more spo gutna, kush tha qe po gutna.
Po hajde ti kanke i pamartum, po pse se, a spot don kerkush, a po zgedh shum.
e kta qi zgedhin si shum, ju dihet e mrama:wink: boll po tutna qe pot bahna shok valla. hahahahahahahahah e valla kqyre se eshte semundje ngjitese kjo heheheh

Valdrina87
11-10-06, 23:08
hahahahah e valla kqyre se eshte semundje ngjitese kjo heheheh
Kuku une i njoh do zotni pasha zoten, qfar perqyrrejka kan marr gjynah. po qeshtu tu zgedh tu zgedh e dikur hajt mos tjes pa ta merre nja.

Agroni22
11-10-06, 23:09
Kuku une i njoh do zotni pasha zoten, qfar perqyrrejka kan marr gjynah. po qeshtu tu zgedh tu zgedh e dikur hajt mos tjes pa ta merre nja.hahahahhahaahahhahahhahhahahahahhahaha o myta tu kesh e qa po me kshillon ti mu qa me ba

selvija
12-10-06, 07:12
Hmmmmmmmmmmmmmmmm,mos eshte vone me e kall pas darsmes,heheheheheheheheheheheheeheheheheheheheheh .edhe shkurorezimit............:biggrin:aahahah Turisti hajt se sjek keq , gjen ketuuuu ...se shum kemi mu shkururzu..haahah:biggrin:

turisti
12-10-06, 12:46
aahahah Turisti hajt se sjek keq , gjen ketuuuu ...se shum kemi mu shkururzu..haahah:biggrin:

Mos .mos me gezo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha h. A ka kushte speciale per martese tjeter a ashtu te lire..........:smile:

laliloli
13-10-06, 19:36
Njehere i martuar ,e ne te ardhmen nuk e di ...:biggrin:

vjeshta
15-10-06, 22:15
Asnjeren ,po thote baba nuk e dha mbretreshen per kali. :biggrin: :tongue:

Paradox_13
15-10-06, 22:19
Asnjeren ,po thote baba nuk e dha mbretreshen per kali. :biggrin: :tongue:

Zgjidhje te mire paska ber baba,po edhe emer te mire i paska len atkis se ti.......

Murgesha
15-10-06, 22:19
Asnjeren ,po thote baba nuk e dha mbretreshen per kali. :biggrin: :tongue:

E paske si duket babėn shahist. :tongue: :tongue:

vjeshta
15-10-06, 22:25
Zgjidhje te mire paska ber baba,po edhe emer te mire i paska len atkis se ti.......

Babat nuk gabojn hahahahahaaaaaaaaaa,tash e kuptova pse e ka thane :wink:

vjeshta
15-10-06, 22:26
E paske si duket babėn shahist. :tongue: :tongue:

A thue :eek: ,ta pyes njeher :tongue:

Paradox_13
15-10-06, 22:32
Babat nuk gabojn hahahahahaaaaaaaaaa,tash e kuptova pse e ka thane :wink:Verrtet baballaret nuk gabojn, por kuajt jan ata qe shofin vetem drejt...
Eh ...!sa do te doja qe te kisha zemren e Kalit ,sepse kali kurr nuk e shkel shalusin qe e shalon perderisa ai rrezohet para kembeva te ti....!!

vendasi
15-10-06, 22:47
Un ,te dyat edhe i martuar edhe beqare:biggrin: hahaha
Lumi ai kali qe ka me shalu Mbretresha :smile:

LABI
16-10-06, 17:19
Asnjeren ,po thote baba nuk e dha mbretreshen per kali. :biggrin: :tongue:
Ashtu e keshtu... ka me te aktivizu me ndonje potez... Shpresoj te mos nxihet ne pat - pozicion me ndonje kali... Ka mundesi qe parakushtet te jen te pa perballueshme :eek:

Amina
16-10-06, 20:27
Si per qudi, me ket pytje na perkujton rrugen e se rriturit. E dashuraija eshte ajo qe na percjell ne qdo hap te kesaj rruge. E atehere beqare jam, e dashuruar ne shpirt,e martuar ne mendime hehehe
A po te shpresojme keta te jen ata hapa, qe ne fund na qojne drejt veprimeve dhe zgjedhjeve ne jeten tone.

Daja POLIC
18-10-06, 23:54
Jeni Beqar-e, i-e Martuar apo i/e dashuruar ???
Desha te dij se mund te ndodh edhe permes Forumit ndonje Dashuri e mos te Dashurohemi ne Persona te Gabuar!!!

Secili person mund te thot se nuk do te me ndodh permes Forumit por Jetes e Fatit nuk i dihet !!


Beqar, Beqar , veq tju informoj ne fillim, as mos u dashuronu ne mu, as nuk dashurona , e qeshtu :tongue:

Dibrane
27-10-06, 20:58
Mos keni fiken se te gjithe do te dashuroheni nje dite; ekam fjalen per beqaret e beqareshat, ndersa juve te dashuruarve , ju uroje qaste te kendshme ,kurse juve, te martuarve u deshiroje jete te mbare familjare...

lihhi
10-11-06, 16:29
Jeni Beqar-e, i-e Martuar apo i/e dashuruar ???
Kurrnjo nuk jon te une ende :D dmth frei, free, i lirė jamė :P

Vin-Diesel
20-11-06, 22:10
Zgjidhje te mire paska ber baba,po edhe emer te mire i paska len atkis se ti.......


Po qe Kali simpatik as mbretresha sdo e kish pyetur Baben !!!

Vin-Diesel
20-11-06, 22:12
Un ,te dyat edhe i martuar edhe beqare:biggrin: hahaha
Lumi ai kali qe ka me shalu Mbretresha :smile:


Hahahahahah !!!
Komplimente ne shkrimin Tend hahahahaha !!!!

Paradox sa po duket paska pervoj shume me Kual...!

Vin-Diesel
20-11-06, 22:13
Mos keni fiken se te gjithe do te dashuroheni nje dite; ekam fjalen per beqaret e beqareshat, ndersa juve te dashuruarve , ju uroje qaste te kendshme ,kurse juve, te martuarve u deshiroje jete te mbare familjare...

e ti ne cilin Grup merr Pjes...ceke sa stu ka mbush Mesazhet Private !!!

Albanian eX|PerT
21-11-06, 13:50
Beqar/e, I/e Martuar apo i/e dashuruar?? (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20058)

BEQAR:frown: :tongue:

Me rrespekt, shoku juaj
Albanian eX|PerT

ARI_03
11-12-06, 22:48
Beqar/e, I/e Martuar apo i/e dashuruar?? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=904107#post904107) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/navbits_finallink.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=904107) Pėrgjigju Temės

1 .) 0 % ka ik qe kurre,,,,,,

2.) 100 % s'kam qare pa tregu,,,

3.) 0 % pa koment,,,

Vin-Diesel
14-12-06, 15:34
Asnjeren ,po thote baba nuk e dha mbretreshen per kali. :biggrin: :tongue:

Baba yt e Ka marr Mbretreshen...(Kali i Fort koka kon ) hehehe

Vin-Diesel
14-12-06, 15:44
Gati pasna haru se jame i martuar.

Ty ta paska Nxon Rrota Historike Bishtin !!!

gazi-de
14-12-06, 21:02
i dashuruar kame qene......beqar jame dhe me mbyti vetmia..........

Virti
14-12-06, 22:51
... te gjitha ngapak! :biggrin: :tongue:

Luana
14-12-06, 23:40
... te gjitha ngapak! :biggrin: :tongue:


Virti , pse bre s'po ju tregon drejt qe tu kan lidhe kembet ....po ta kana me i pas te gjitha nga pak ahh :biggrin:

Virti
14-12-06, 23:46
Virti , pse bre s'po ju tregon drejt qe tu kan lidhe kembet ....po ta kana me i pas te gjitha nga pak ahh :biggrin:
me rendesi eshte qe zemra mos te jete e lidhur me byepassa :biggrin:

Vin-Diesel
04-02-07, 23:58
Sa po e shof ketu te gjith qenkan te martuar ,veq kur te me del ndonje dite edhe mama jeme ketu :biggrin: hehehe ju pershendes dhe shume fate te gjitheve pa perjashtim :wink:

Vetem tu kisha Lut te kesh Kujdes e mos te premtosh shume Permes Forumit se po len ndonje Takim me te Aferm !!

Vin-Diesel
05-02-07, 00:01
Ende me cellofan ,me kordele bile :biggrin: !

A ke maru Ndonjo Baram ...a don me ti qu Do te reja se akoma kerkush si ka Maru !!Hahaha

Vin-Diesel
05-02-07, 00:07
More bash qeso asht ka lype edhe Halla...:biggrin:

More Ti ne te gjitha Fjalet u pergjigje ...por ne Pyetjen e Temes Harrove te pergjigjesh apo sdo ti humbesh Shoncat ???

Presim edhe Pergjigjen Tende per Temen !!!

E_Zjarrta
09-02-07, 22:53
i kam hiq me pak se 6 femije


Krenaria dhe Ndjanja eshte te edukosh femijet ne frymen Shqiptare

Albanian eX|PerT
10-02-07, 01:05
Jeni Beqar-e, i-e Martuar apo i/e dashuruar ???
Desha te dij se mund te ndodh edhe permes Forumit ndonje Dashuri e mos te Dashurohemi ne Persona te Gabuar!!!

Secili person mund te thot se nuk do te me ndodh permes Forumit por Jetes e Fatit nuk i dihet !!
ėh...Beqar.. ne proceset e dashurise.:cool: ... ndoshta me deshtojne... :mad: hey, vajza, ju qe jeni te lira, mos u ngutni, ende keni mundesine e konkurimit, hahahah:biggrin: akoma se kam definuar, hahahahaha....

Eh, qe do te me dale kismeti ne dardani, hah hah hah:tongue: ...

ky eshte numri im: xXxXxXxXX, hahahah (fore)

albanian

ps| Hey qika, mos e shikoni photon ne avatar, se sjam ai une, hahahaha...

e_martumja
11-02-07, 21:49
e martume


ps: rrejta veq ne realitet jam :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Linka_pz
27-03-07, 10:51
As e martuar e as e fejuar ne pritje ............

Arb
27-03-07, 10:55
Prit, se vec pritja te qet ne drite...

Prishtinasja_
27-03-07, 11:05
E dashuruar ............ :biggrin:

ARI_03
27-03-07, 11:31
E dashuruar ............ :biggrin:

Mbasi mė befasove me kėtė pėrgjigje....:eek: nėse nuk te vjen mėrzi na trego veq dy shkronjat e para tė dashnisė....:biggrin:

P.s. Sukses nė dashuri:rolleyes:

Prishtinasja_
27-03-07, 11:40
Mbasi mė befasove me kėtė pėrgjigje....:eek: nėse nuk te vjen mėrzi na trego veq dy shkronjat e para tė dashnisė....:biggrin:

P.s. Sukses nė dashuri:rolleyes:


NO COMMENT :smile:


p.s. Te flm shume !!

LABI
27-03-07, 13:59
E kam shpall nje konkurse..... s'dii cka u bo me tooo... ende s'eshet lajmruu k:confused: ush
Qysh po doket , duhet me dale me ja nise me i ofertu per dere :biggrin:

Reana
28-03-07, 02:23
E kam shpall nje konkurse..... s'dii cka u bo me tooo... ende s'eshet lajmruu k:confused: ush
Qysh po doket , duhet me dale me ja nise me i ofertu per dere :biggrin:

te te jap nje keshille shoqerore:biggrin:
shtiru pak si budalla, konkursi do te jete me i sukseshem!!!
sdi pse, por kjo vlen per te dy gjinite ne mjediset tona....

individet e artikuluar mire, nuk parapelqehen fort:biggrin:

Arkza
28-03-07, 09:24
E-Vetmuar:biggrin:

uck_aksh
28-03-07, 23:52
Beqar/e, I/e Martuar apo i/e dashuruar??
I sakatuar edhe i vetmuar

Agolli
29-03-07, 00:55
E-Vetmuar:biggrin:
Prane Pc-se _apo ??.........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
29-03-07, 00:58
E-Vetmuar:biggrin:

Kuku qka po hiqshe ti vetum qy more sa mashklli tu sill ksajde e ti e vetmuar aghaghaghaghaghagh

Studenti1
29-03-07, 09:35
Beqar beqar.
Mirepo Leonora me kete kengen qe u be "hit" na beri nje apel mjaft te fuqishem neve beqareve hehe, "O beqar a jeni gjalle...."

Arkza
29-03-07, 11:25
Prane Pc-se _apo ??.........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif Hmmmmmmmmm jo valla pran Pc -ses jo Por ne Pergjithesi:mad: :biggrin:

Arkza
29-03-07, 11:26
Kuku qka po hiqshe ti vetum qy more sa mashklli tu sill ksajde e ti e vetmuar aghaghaghaghaghagh

Hahahahahahhahaha Rafet qe deee edhe une keshtu po i thom vetit por spo me don kush :biggrin:

Agolli
29-03-07, 11:29
Hmmmmmmmmm jo valla pran Pc -ses jo Por ne Pergjithesi:mad: :biggrin:
Ani de,.. qy.....nuk je e vetmja..........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Arkza
29-03-07, 11:39
Ani de,.. qy.....nuk je e vetmja..........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Uuuuuuuuuu qe ma jeke kete galjeeee :biggrin: kam mendu se jam e vetmja un veq shyqyr qe paska paska edhe si une :biggrin: ahhahahaha

Agolli
29-03-07, 11:41
Uuuuuuuuuu qe ma jeke kete galjeeee :biggrin: kam mendu se jam e vetmja un veq shyqyr qe paska paska edhe si une :biggrin: ahhahahaha
Ashtu duhet pra, ,,pa gajle qy....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif shnosh kryt se kapuqa ka sa te duash....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lonaaa
30-03-07, 03:24
Beqare Po, e martuar Jo , e dashuruar... se di! :smile:

Albanian eX|PerT
30-03-07, 03:59
I dashuruar ne Rilinden!

E_Zjarrta
30-03-07, 08:05
Dashurija apo vuajtja per te jetuar , une jam dashuruar para 16 Vitesh dhe ajo dashuri eshte me te vertete e sinqert andaj nuk eshte lehte te dashurohesh me shpirte

LABI
30-03-07, 09:51
te te jap nje keshille shoqerore:biggrin:
shtiru pak si budalla, konkursi do te jete me i sukseshem!!!
sdi pse, por kjo vlen per te dy gjinite ne mjediset tona....

individet e artikuluar mire, nuk parapelqehen fort:biggrin:

Thnx per keshillen !! Zakonisht me humor kur filloj .Filloj nga humori me veten... dhe nuk e ndiej veten keq ...po qe se ne mesin shoqerore behem objekt talljesh .

Mirepo, nuk mundem te dale nga vetja pershkak, nje deficience kerkesash :biggrin: ne kete rast...Perpiqem qe te jem vetja... me te gjitha te defektet dhe cilesit qe mund t'i posedoj .

PSEUDO-UNET - sado cilesore te jene , sado te funksionueshme. Mbetin besudoune... te cilat krizat e ndryshme , cfaredo cofshin ato materiale... emotive... veshtire ja dalin t'i kalojne.

Thjesht une e konsideroj veten nje mashkull , tipikk te zakonshem ... qe haset ne cdo mashkull tjeter.

selvija
30-03-07, 16:42
17 Ore beqare, 7 ore e martuar per 24 ore..:biggrin:

Xuki
31-03-07, 07:28
Mvaret nė ēfar situate gjindem....her beqar, her i martum e her i dashurum!

rilinda
31-03-07, 14:42
Mvaret nė ēfar situate gjindem....her beqar, her i martum e her i dashurum!

e tash qfare je?

Arb
31-03-07, 14:43
Krej ka pak. Me moment, ven, e ren...

Elina
31-03-07, 18:07
Beqareshe jam, e deri kur shkoj me ket tempo:biggrin: te beqarizmit nuk e di:biggrin:

Albanian eX|PerT
31-03-07, 18:09
Beqareshe jam, e deri kur shkoj me ket tempo:biggrin: te beqarizmit nuk e di:biggrin:
Derisa t'marr per vlla :lol: :biggrin: Edhe beheni kunata me Rilinden time :tongue: !

luckyman
31-03-07, 18:15
Beqareshe jam, e deri kur shkoj me ket tempo:biggrin: te beqarizmit nuk e di:biggrin:
A po vin me t`lyp hiq,:biggrin:

Elina
31-03-07, 18:18
O Albanian, nese e ke vellaun e mire pse jo:rolleyes: po nuk e di se kend e ke vella ti:biggrin:

Elina
31-03-07, 18:19
A po vin me t`lyp hiq,:biggrin:


As deren nuk po ma leshojne mesitet,po nuk po me jep baba:biggrin:

luckyman
31-03-07, 18:26
As deren nuk po ma leshojne mesitet,po nuk po me jep baba:biggrin:
Mos i ka fajet Nona?:biggrin: .......

Elina
31-03-07, 18:28
JO,fjelen kryesore e ka baba e jo nana :biggrin:

luckyman
31-03-07, 18:41
JO,fjelen kryesore e ka baba e jo nana :biggrin:
Po u dufka met grabit ty ,ma kollaj.:biggrin:

~AmaZonA~
31-03-07, 20:39
Nė kėrkim tė fatit hahahahahahaha :rolleyes:

Peja-Boy
31-03-07, 20:48
Nė kėrkim tė fatit hahahahahahaha :rolleyes:

Ishalla Rahatohesh se dite te veshtira po vijn ..Hahaha

Pershendetje ty se kaher ste paskum pa !!

~AmaZonA~
31-03-07, 21:02
Ishalla Rahatohesh se dite te veshtira po vijn ..Hahaha

Pershendetje ty se kaher ste paskum pa !!

InshAllah fjala jote bohet realitet hahahaahah


Flm Pershendetje edhe per Ty :smile:

Xuki
01-04-07, 00:11
e tash qfare je?


Tash jam beqar qyy.....ani edhe pyet! Pse mos dashtu mu rreh me mu aaa?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

e_martumja
01-04-07, 00:35
Tash jam beqar qyy.....ani edhe pyet! Pse mos dashtu mu rreh me mu aaa?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif Beqar ne Forum apo ne realitet :biggrin:

Xuki
01-04-07, 00:57
Beqar ne Forum apo ne realitet :biggrin:


Qysh dushė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
01-04-07, 01:04
Qysh dushė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif me dit ti qka du une :biggrin:

sherri
01-04-07, 01:10
me dit ti qka du une :biggrin:
Veq sherr mos lyp,se tjerat i gjen :tongue:

armani_pr
01-04-07, 03:55
Ty ta paska Nxon Rrota Historike Bishtin !!! hahaahah more sja paska nxan bishtin po kryt se mja nxan bishtin e kish hek dyqysh mos mu idhno se qeshtu jom une :D

armani_pr
01-04-07, 03:58
Nė kėrkim tė fatit hahahahahahaha :rolleyes: edhe ti a ? tpasna diqka une ty pra !bashk kerkuse :! ka po fokusohesh ti ma shum be

Xuki
01-04-07, 20:13
me dit ti qka du une :biggrin:


Hajt tregom n'vesh se ēka po don!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

e_martumja
01-04-07, 20:21
Hajt tregom n'vesh se ēka po don!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif marre me tregu :biggrin:

Paradox_13
17-04-07, 14:33
Qe te gjitha i perjetova nga nje her......

Po presim rundin e dyte..ahahahahah

Gentiana
24-04-07, 12:01
Qe te gjitha i perjetova nga nje her......

Po presim rundin e dyte..ahahahahah

Ani, se ishte mire po e pret rundin e dyt a??

Po trego re se bash po me intereson. :biggrin:

Paradox_13
24-04-07, 12:14
Ani, se ishte mire po e pret rundin e dyt a??

Po trego re se bash po me intereson. :biggrin:

Ende po presim de...ahahahaha

Nirvana Band
24-04-07, 12:14
Te gjitha nga pak hahahaha.

Arkza
24-04-07, 13:42
Hiq asenjerin :mad:

selvija
24-04-07, 13:48
Hiq asenjerin :mad:E qka pra Arkza..:eek:

Arkza
24-04-07, 15:24
E qka pra Arkza..:eek: Jaaa valla spo di se qysh me ja u vizatue un juve thjesht e Vetmuar :redface:

LuLjaa
24-04-07, 16:53
As , as , as dmth hiq as njeren edhe une si Arzka , ama une nuk rri keshtu si ti :frown:

Po keshtu :biggrin: se shume mire jam edhe njet se kam me gjet ni here kerkan hihi

Preshevar
24-04-07, 16:58
:biggrin: Mos jeni n'grevė t'vetmis bre ?

Arkza
24-04-07, 17:00
As , as , as dmth hiq as njeren edhe une si Arzka , ama une nuk rri keshtu si ti :frown:

Po keshtu :biggrin: se shume mire jam edhe njet se kam me gjet ni here kerkan hihi hahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahah oo ti ti ti ................................................. hahahahhahahahahhhahha

Arkza
24-04-07, 17:01
:biggrin: Mos jeni n'grevė t'vetmis bre ? Qashtu diqka hahahahahaha:tongue:

Albanian eX|PerT
24-04-07, 17:06
Une :rolleyes: beqar PO, i martuar JO, i dashuruar hmmmmm, vecse i stėrdashuruar :tongue:

Arkza
24-04-07, 17:13
Une :rolleyes: beqar PO, i martuar JO, i dashuruar hmmmmm, vecse i stėrdashuruar :tongue: PO DE PO per ty e di une por per veti spo di se qka po bohet :biggrin:

Albanian eX|PerT
24-04-07, 17:24
PO DE PO per ty e di une por per veti spo di se qka po bohet :biggrin:
"Gjithecka eshte e shkruar" :wink:, mos mbaj dert, se edhe per ty eshte caktuar fati! :smile:

Arkza
24-04-07, 17:45
"Gjithecka eshte e shkruar" :wink:, mos mbaj dert, se edhe per ty eshte caktuar fati! :smile: Inshallaha :smile:

selvija
24-04-07, 18:10
Jaaa valla spo di se qysh me ja u vizatue un juve thjesht e Vetmuar :redface:Hajde moj rrim bashk te bej kunate :biggrin: ahahahah mos rri vetem...

Dreni30
24-04-07, 18:24
E kam Princeshen, dhe me te lumturit jemi. hahahahahah

selvija
24-04-07, 18:32
E kam Princeshen, dhe me te lumturit jemi. hahahahahahEdhe une kam Princin o Dren sjam vet ahahahah:wink:

Dreni30
24-04-07, 18:34
Edhe une kam Princin o Dren sjam vet ahahahah:wink:

hahahahahaahahahahahaO vetem hyra me ju tregu ktyne tjereve se ma nuk hy ketu me shkru.
Princesha dhe Princi si dy me te lumtur.

selvija
24-04-07, 18:36
hahahahahaahahahahahaO vetem hyra me ju tregu ktyne tjereve se ma nuk hy ketu me shkru.
Princesha dhe Princi si dy me te lumtur.YESSS,,si gjithnje,,http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_2_25.gif

Dreni30
24-04-07, 18:38
YESSS,,si gjithnje,,http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_2_25.gif

Hhahahahahahaah ashtu si gjithenje. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon2.gif

LuLjaa
24-04-07, 18:38
hahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahah oo ti ti ti ................................................. hahahahhahahahahhhahha

Pse ke kesh ti moj , po vi te ti naj dite tash edhe kqyr gjema nja tani une kqyri per ty ketu edhe qeshtu bahum me dashni , qe mos t'na keshin ma than qe keto s'kan kerkan :biggrin: :biggrin:

Giovanni
24-04-07, 19:43
Isha i dashuruar dhe u martova por tani jam beqare......... http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_2_25.gif

Agolli
24-04-07, 20:49
Paradite beqar, mbasdite i martuar (zgjedhje cilsore), naten i dashuruar, ne mengjes singel! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Shqiptare
25-04-07, 11:28
Paradite beqar, mbasdite i martuar (zgjedhje cilsore), naten i dashuruar, ne mengjes singel! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

A e murr kush vesh cka tha ky bre??!!! :rolleyes: :biggrin:

Elina
25-04-07, 11:48
A e murr kush vesh cka tha ky bre??!!! :rolleyes: :biggrin:


Po thot qe qysh ti konvenon :biggrin:

Zonjusha
25-04-07, 11:52
Isha i dashuruar dhe u martova por tani jam beqare......... http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_2_25.gif


...:biggrin: :biggrin: ...une nuk di qka jam, hahahaaa,,,, jo more Beqareee jam, qao, ēdo te mire per te gjith...

Xuki
25-04-07, 12:11
Unė hala qashtu jam!!

Prishtinasja_
26-04-07, 08:14
Beqare e dashuruar !! :biggrin:

gazi-de
26-04-07, 11:25
heeeee Beqar edhe i keq bile...hghghghghghg

aferdita
26-04-07, 20:43
E dashuruar

Nirvana Band
26-04-07, 20:47
Te gjitha nga pak.hahahaha.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-04-07, 17:51
Beqare...dhee ????????

Agolli
28-04-07, 18:38
Qysh t'um teket.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Zonjusha
28-04-07, 22:30
Qysh t'um teket.......


..hej ti :cool: ,ska si te teket :biggrin: ,ose, ose, se kukuuu per tyyyy...:biggrin: :biggrin: ...

Agolli
28-04-07, 22:35
Pejont s'tuten prej dreqit........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zonjusha
28-04-07, 22:41
Pejont s'tuten prej dreqit........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

...:biggrin: :biggrin: ...:wink:

Virti
01-05-07, 14:22
... te gjitha ngapak! :biggrin:

Agolli
01-05-07, 14:25
... te gjitha ngapak! :biggrin:
Edhe une........!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
01-05-07, 14:28
Edhe une........!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
ashtu duhet! :biggrin:

Domira
01-05-07, 14:38
ashtu duhet! :biggrin:

ska fjal.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Virti
01-05-07, 14:39
ska fjal.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
kur s'flet goja, flet zemra... :biggrin:

Domira
01-05-07, 14:41
kur s'flet goja, flet zemra... :biggrin:

hahahahahahahahaaa... po de pohttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
01-05-07, 14:42
hahahahahahahahaaa... po de pohttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
prishma pak se po na rroke msyshi... :cool:

Sy_kaltra
01-05-07, 14:44
Krejt 200 - 221 ....:biggrin:

Domira
01-05-07, 14:51
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:eutA-cRaqzhWcM:http://page.inf.fu-berlin.de/~gencasla/img/nazar1024.jpg


Virti ska ma rrezikhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
01-05-07, 14:52
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:eutA-cRaqzhWcM:http://page.inf.fu-berlin.de/~gencasla/img/nazar1024.jpg


Virti ska ma rrezikhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
tash u binda edhe une... :tongue:

egi
11-11-07, 12:46
Beqare pa komplikime :biggrin:

Xuki
11-11-07, 12:54
Unė jam beqar me komplikime! hahahahha

luckyman
11-11-07, 12:58
une per vete nuk po di !!!!!!!!!!!!!!

egi
11-11-07, 13:00
Unė jam beqar me komplikime! hahahahha

qfar komplikime..po mundohesh me kan jobeqar a :tongue:

Xuki
11-11-07, 13:04
qfar komplikime..po mundohesh me kan jobeqar a :tongue:hahahahahahaha..........po mundohem me kanė jobeqar, por nuk po mundem bre heee kuku pėr mu!!!

Arkza
11-11-07, 13:10
Hhahahahahahhahahahah Xuki e kam dit e thojshe jooo :biggrin:

Beqare bre Beqare sdio deri kur mo keshtuuu :mad:

Xuki
11-11-07, 13:16
Hhahahahahahhahahahah Xuki e kam dit e thojshe jooo :biggrin:

Beqare bre Beqare sdio deri kur mo keshtuuu :mad:A mė paske lypė njoftim aaaa? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Arkza.....unė dhe ti hallakam e kishmi qu....qeverisje t'mirė kishmi bo! hahahahahaha

Arkza
11-11-07, 13:25
Nnxnxnxnxnxnnxnxn hahahahahahhaha :redface:

Xuki
11-11-07, 13:28
Nnxnxnxnxnxnnxnxn hahahahahahhaha :redface:Mos mu mrrol se po mė tutė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

egi
11-11-07, 13:49
hahahahahahaha..........po mundohem me kanė jobeqar, por nuk po mundem bre heee kuku pėr mu!!!

ev ev ev...s'po mundesh me ba femer a qka....? te gjithat femnat te konsiderojn vetem si shok?

pra ju keni nje problem qe quhet beqarija :tongue:

Xuki
11-11-07, 14:06
ev ev ev...s'po mundesh me ba femer a qka....? te gjithat femnat te konsiderojn vetem si shok?

pra ju keni nje problem qe quhet beqarija :tongue:


hahahhahahahahahahhahahahahhahaha


Hej, mos fol ti pėr tė gjitha femnat, por fol veē pėr veti........se paskum me mbet pa martu!!! hahahahahhahahahahahha

egi
11-11-07, 14:10
hahahhahahahahahahhahahahahhahaha


Hej, mos fol ti pėr tė gjitha femnat, por fol veē pėr veti........se paskum me mbet pa martu!!! hahahahahhahahahahahha

hahahahah jo more s'po foli per te gjitha, veq thash a din po thom..ma mur mendja hahahhahhh

a ki letra, a ki pare..mos e ki gajle
se shpejti do martohesh me nje kosovare :tongue:

Xuki
11-11-07, 14:17
hahahahah jo more s'po foli per te gjitha, veq thash a din po thom..ma mur mendja hahahhahhh

a ki letra, a ki pare..mos e ki gajle
se shpejti do martohesh me nje kosovare :tongue:


Tonat i kam, pra nuk paska krizė pėr mu!! hahahhahaha

egi
11-11-07, 14:20
Tonat i kam, pra nuk paska krizė pėr mu!! hahahhahaha

hahahhahahhahaahhaahhahahahhahaha definitivisht s'ka =)

ani a po na thir ne darsem :tongue:
une luj qyqek, arkzen e shtijm me kontrollu mos po ndodh najsen te paplanifikum,
e ti veq rri dhe doku bukur :biggrin:

Arkza
11-11-07, 14:23
hahahhahahhahaahhaahhahahahhahaha definitivisht s'ka =)

ani a po na thir ne darsem :tongue:
une luj qyqek, arkzen e shtijm me kontrollu mos po ndodh najsen te paplanifikum,
e ti veq rri dhe doku bukur :biggrin:Hhahahahahahahahhahahahahahahhahhaha Qy qy Shtriga a mu po don mem Bo Truproje aty aa ja ja edhe une kam qef Mu Dridhe pak hahahahahahahahhahahaha :biggrin:

Xuki
11-11-07, 14:28
egi dhe Arkza.....pa juve nuk martohem qyy.......keni me dridhė e keni me kallė atyhėn!!

egi
11-11-07, 14:33
Hhahahahahahahahhahahahahahahhahhaha Qy qy Shtriga a mu po don mem Bo Truproje aty aa ja ja edhe une kam qef Mu Dridhe pak hahahahahahahahhahahaha :biggrin:

uuuuu ani fol moj moter, une s'di mi lexu mendimet
qe nje foto qysh ishim dok hahahhha :biggrin:


http://www.sadiebellydancer.com/image_lib/blue%20belly%20dance.JPG

Arkza
11-11-07, 14:45
uuuuu ani fol moj moter, une s'di mi lexu mendimet
qe nje foto qysh ishim dok hahahhha :biggrin:


http://www.sadiebellydancer.com/image_lib/blue%20belly%20dance.JPGhHAHAHAHAHHAHAH jo ishalla un keshtu Johhhhh Veq me Veshje Kombtare dote jem uen aty dhe e Luj Shoten Fiuuuuuuuuuuuu :biggrin:

egi
11-11-07, 14:51
hHAHAHAHAHHAHAH jo ishalla un keshtu Johhhhh Veq me Veshje Kombtare dote jem uen aty dhe e Luj Shoten Fiuuuuuuuuuuuu :biggrin:

po a the qe po don me lujt qyqek :tongue:

Arkza
11-11-07, 15:01
po a the qe po don me lujt qyqek :tongue:hahahahha ja ja ti luje Qyqekun e Un Shoten ihuuuu :biggrin:

°Mili°
11-11-07, 17:59
lune dyjat qyqekum moj heheh nuk pirsh pun dhe pastaj dyjat e luni shoten :P eheheheh

Xuki
11-11-07, 22:02
uuuuu ani fol moj moter, une s'di mi lexu mendimet
qe nje foto qysh ishim dok hahahhha :biggrin:


http://www.sadiebellydancer.com/image_lib/blue%20belly%20dance.JPGPhuu...phuuu, syni i keq mos u paft jarabi! Tona t'mirat i paskeni! hahahahhahaha

°Mili°
11-11-07, 22:10
eni kukan te veshme me ni tonalit kaltert mes mi juv mar msysh :P eheheh

egi
12-11-07, 07:54
Phuu...phuuu, syni i keq mos u paft jarabi! Tona t'mirat i paskeni! hahahahhahaha

hahahahahahha, amo une e qita foton veq mi pa teshat...se arkza dhe une natyrisht prej ftyre jemi shum ma te bukura :tongue:

Xuki
12-11-07, 09:20
hahahahahahha, amo une e qita foton veq mi pa teshat...se arkza dhe une natyrisht prej ftyre jemi shum ma te bukura :tongue:


Hala nuk kam dalė te ftyrat, se poshtė ia kam nisė me kshyrė! Bash po pritoj me dalė deri te ftyrat!!! hahahahahahhahaha

DEA
12-11-07, 09:42
Hala nuk kam dalė te ftyrat, se poshtė ia kam nisė me kshyrė! Bash po pritoj me dalė deri te ftyrat!!! hahahahahahhahahaMos ja nise mu cacit:biggrin: :tongue:

Xuki
12-11-07, 10:45
Mos ja nise mu cacit:biggrin: :tongue:


ēka ke nime qaj sen se nuk e dita....po mendoj mu cacitė!!?

Estella
12-11-07, 15:04
asnjeren.............

rafet llapjani
12-11-07, 15:08
asnjeren............. hopaaaaaaaaaa ti na qenke fenomen e cka je ti moj ahahaahh

Estella
12-11-07, 15:12
rafet llapjani singel ..........

rafet llapjani
12-11-07, 15:16
rafet llapjani singel ..........

ufffffffff ufffffffff po ti qenke si une moj paaaaaaaaaaaaaaa qfar nafake ahaahahhh

Estella
12-11-07, 15:17
ahhaha rafet............

SANTANA-29
12-11-07, 15:19
Rafet nshoj vllaqat,,nashta ??????????:tongue:

rafet llapjani
12-11-07, 15:23
Rafet nshoj vllaqat,,nashta ??????????:tongue:

jo vllaqat po kysmet edhe pllugun zhag per to kom me leshu hahahahah

DEA
13-11-07, 08:08
ēka ke nime qaj sen se nuk e dita....po mendoj mu cacitė!!?


Kur bebat te mesohen me ec, ose kur ki nevoj me shku ne WC edhe cacitesh :biggrin:

A e ke te kjart tash!

egi
13-11-07, 08:25
Hala nuk kam dalė te ftyrat, se poshtė ia kam nisė me kshyrė! Bash po pritoj me dalė deri te ftyrat!!! hahahahahahhahahapo po xuki, u msum edhe na me ty ncnncncn :tongue:

Xuki
13-11-07, 08:55
Kur bebat te mesohen me ec, ose kur ki nevoj me shku ne WC edhe cacitesh :biggrin:

A e ke te kjart tash!


hahahahahhaha, po po e kuptova tash.....bash edhe po e paramendoj vetėn tu cacitash! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
13-11-07, 08:57
po po xuki, u msum edhe na me ty ncnncncn :tongue:


A pe sheh qė edhe ti mėson prej meje, jo vetėm unė prej teje! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Nime egi.....trego a jam bo bajat?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Lona
13-11-07, 11:42
Te dal fer ne pergjigje se une jam e martuar, dhe kam nje princ te vogel qe e dua shuuummmmmmmmmmmm.:rolleyes:

Arkza
13-11-07, 11:56
Te dal fer ne pergjigje se une jam e martuar, dhe kam nje princ te vogel qe e dua shuuummmmmmmmmmmm.:rolleyes:Lona i Deshiroj jet te gjat Princit tend dhe jet te Lumtur te kam Lakmij veq Duje me sa ke Fuqi :smile:

Lona
13-11-07, 13:33
Lona i Deshiroj jet te gjat Princit tend dhe jet te Lumtur te kam Lakmij veq Duje me sa ke Fuqi :smile:

Falenderit shume e nderuar, gjithe femrat ishalla te trashegohen se vertet eshte kenaqesia me e madhe qe kemi ne jet.

Elina
13-11-07, 13:56
Une me tregu si drejt e pa rrejte hiq apo fare,,,jam beqareshe e pamartuar e padashuruar hahahhahahhahahhahahha

Preshevar
13-11-07, 13:59
Edhe nje Beqar me tepėr, ndoshta nuk bohet Tepėr kėtu :tongue:

Elina
13-11-07, 14:03
Edhe nje Beqar me tepėr, ndoshta nuk bohet Tepėr kėtu :tongue:


Sa me shume,,,shoqeria me e madhe :biggrin:

Ishalla nuk jemi pakice ketu,,,edhe pse po me duket se po :biggrin:

Preshevar
13-11-07, 14:11
Sa me shume,,,shoqeria me e madhe :biggrin:

Ishalla nuk jemi pakice ketu,,,edhe pse po me duket se po :biggrin:

Kush pakic ??? :eek: .... si t'jen ashtu pasmi me dal fare edhe na qe jem Beqar hahaahahahhaa :biggrin:

Arkza
13-11-07, 14:13
Epa Martuar jam edhe uen veq Hmmmm qysh po e shoh ketu me shum ka te Martuar sesa te pa Martuar :cool:

Elina
13-11-07, 14:18
Kush pakic ??? :eek: .... si t'jen ashtu pasmi me dal fare edhe na qe jem Beqar hahaahahahhaa

Me mire te dalim fare,,,he ishalla fara ne hupe ho :eek: :biggrin: (nuk ishte e nemne per te keq a ?):biggrin: Pak hajgare!!!

Preshevar
13-11-07, 14:22
Me mire te dalim fare,,,he ishalla fara ne hupe ho :eek: (nuk ishte e nemne per te keq a ?):biggrin: Pak hajgare!!!Qysh po Nem edhe ti !!!! :frown:............... qka me thon tjeter perpos se AMIN ! :biggrin:

egi
13-11-07, 17:37
A pe sheh qė edhe ti mėson prej meje, jo vetėm unė prej teje! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Nime egi.....trego a jam bo bajat?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

hahhaha vers versa, edhe une msohna edhe ti hehehhe

nime qysh behesh ti bajat...une kom ni buka behet bajat mas dy dite..amo xuki,,,ja s'besoj ahhaha :cool:

Nirvana Band
13-11-07, 19:10
I pa martuar vlla,beqarė!

Lona
14-11-07, 09:15
Hajde be ju beqre qe jeni krisnja naj darsem qe te vijme te ksejme pak se moti skemi pase darsma..

Xuki
14-11-07, 12:38
Hajde be ju beqre qe jeni krisnja naj darsem qe te vijme te ksejme pak se moti skemi pase darsma..


Lona....a martohemi unė dhe ti pėr inati tė tjerve? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif@egi......po mė doket qė mė ka kalu afati! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Arkza
14-11-07, 12:44
Lona Ok se une Dote Tharras veq Mos Harro Nje Tepci me Bakllave me ma Bru per Drasum ................:biggrin:

selvija
14-11-07, 12:45
I pa martuar vlla,beqarė!Nirvana plot qika e djem beqre,,hajde mos shkoni me large,,naj dasem per kete dimer,,te pertrihemi edhe ne me ka nje fustane te ri...:wink:

Lona
14-11-07, 14:37
Lona....a martohemi unė dhe ti pėr inati tė tjerve? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif@egi......po mė doket qė mė ka kalu afati! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Jo i nderuar Xuki, per inat te tjereve e the kokon tone, nuk ia vlen, ti martohu se je beqar e une do te vije te kercej ne darsem ...:smile: :rolleyes: