PDA

View Full Version : Dea_A


Faqet : 1 [2]

uck_aksh
24-05-07, 04:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Zero Cool
02-06-07, 11:37
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

Zero Cool
14-06-07, 19:21
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

aLbaChiCk
17-06-07, 18:03
Te pershendes dhe te uroj nje dit te mrekullueshme e nderuar Dea A

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/GlitteryButterflyandWhiteRose.gif

rilinda
18-06-07, 04:07
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

schütze
21-06-07, 21:43
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

LOJETARI
23-06-07, 16:52
Oj Dea/A e vogėl ,

Mė ke pas thėnė se do tė kthehesh nė forum atėherė kur tė pėrfundojnė fyerjet dhe intrigat e tė pasjellshmėve qė na e vėshtirsonin pėrmisimin e botės .
Kthehu se ka ardhė dakiki , krejt janė bėrė djemė tė mirė e tė urtė , vajza tė sjellshme tė bukura e tė lezetshme ,edhe moderatorėt janė shtuar e nuk po e ngucin ma askėnd , me njė fjalė parajsa ka mbuluar faqen e dardanisė , xhenet krejt , u knaqem ,kush mė nuk po pyet veq po pėrgjigjet , kush mė nuk po e lexon tjetrin, veq veten .Kanė ra katrorėt e gjelbėr nė lirim , veq po shkepin si cigare nėpėr dasma kėtyneherė ,gjelbrim fenomenal , kafe ,qaj e urime si nė valėt e radio Prishtinės .
Kthehu se gati u knaqėm....................:smile:

gazi-de
24-06-07, 11:41
Dea_A e nderuar edhe ne oden tuaj ta le nje pershendetje..
edhe pse nuk gjindesh ne mesin ton,ti je me ne sepse shkrimet tua endej gjinden ketu,dhe per are ti je me ne,dhe do te jesh gjithe her.
te uroj gjdo te mire ne jete dhe respeket shume te madhe per ty....kthehuuuuuuuuuuu na mungonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..

lazdrani
23-07-07, 12:04
Zonjushe pershendetje te nxehta verore mbi 40grade plus.

jadore
23-07-07, 12:11
Oj Dea/A e vogėl ,

Mė ke pas thėnė se do tė kthehesh nė forum atėherė kur tė pėrfundojnė fyerjet dhe intrigat e tė pasjellshmėve qė na e vėshtirsonin pėrmisimin e botės .
Kthehu se ka ardhė dakiki , krejt janė bėrė djemė tė mirė e tė urtė , vajza tė sjellshme tė bukura e tė lezetshme ,edhe moderatorėt janė shtuar e nuk po e ngucin ma askėnd , me njė fjalė parajsa ka mbuluar faqen e dardanisė , xhenet krejt , u knaqem ,kush mė nuk po pyet veq po pėrgjigjet , kush mė nuk po e lexon tjetrin, veq veten .Kanė ra katrorėt e gjelbėr nė lirim , veq po shkepin si cigare nėpėr dasma kėtyneherė ,gjelbrim fenomenal , kafe ,qaj e urime si nė valėt e radio Prishtinės .
Kthehu se gati u knaqėm....................:smile:
....qashtu ashte , vallahi , po me kthehu .....

Zero Cool
30-07-07, 16:14
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:20
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

uck_aksh
08-08-07, 00:33
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 11:48
Dea_A,edha prap ne oden tuaj,edhe pse nuk gjindesh ne mesin ton,ti do te jesh gjithe her me ne...
respeket per ty,te uroj gjdo te mire ku te jesh....

~AmaZonA~
28-08-07, 08:43
http://www.boeketaanhuis.nl/images/rode%20rozen2.jpg

Te pershėndes nga zemra dhe te uroj gjithe te mirat ne jete fati dhe lumturija te pėrcjellshin ne cdo hape...
Me shume dashuri motra jote qe ne forum e ndjen mungesen tende...

SANTANA-29
28-08-07, 12:09
http://daisy.htmlplanet.com/rosa.jpg
pershendetje e nderuar ,,,,,,,,,,,santana

instruktori
04-09-07, 16:48
Pershendetje....................

Paradox_13
08-09-07, 08:31
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

vjeshta
30-11-07, 18:49
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

turisti
11-12-07, 19:38
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Sy_kaltra
13-12-07, 21:41
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:28
http://img214.imageshack.us/img214/5336/rose2tk8.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:44
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:43
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Lona
18-12-07, 15:47
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

gazi-de
19-12-07, 10:37
Dea_A e nderuar kaloj nje kohe qe nuk je ne mesin ton ne dardani,por ti je ketu sepse shkrimet tua jane ketu dhe oda juaje,te pershendes kudo qe te jeshe dhe me Fat Kurban Bajrami,paqja dhe lumturia qoft mbi ju dhe familjen tuaj,me plot respeket per ty gazi-de.......................

Zero Cool
19-12-07, 11:41
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Gjumashja
19-12-07, 12:22
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Paradox_13
19-12-07, 17:54
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

LABI
19-12-07, 21:12
Ju uroj Festen e Kurban Bajramit dhe festat tjera te fundvitit.

Uroj dhe mbes me shprese qe festat te ardhmen t'i presim ne nje begati me te madhe si ne aspektin material poashtu dhe shpirterore .

LuLjaa
20-12-07, 03:46
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 19:36
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

hasanmehmeti
23-12-07, 00:45
E nderuar Dea_A,

Prano urimet me rastin e Festes se Kurban Bajramit.Kudo qe te jesh te uroj ; sukses , harmoni famijare ,shendet, knaqesi shpirterore, dhe Meshiren e Krijuesit.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

Buqja_ch
30-12-07, 08:12
.... Urime vitin e ri 2008 ....

Diana007
30-12-07, 13:19
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:32
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:47
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

rilinda
30-12-07, 19:04
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Zana_ch
31-12-07, 01:40
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Agolli
12-03-08, 19:19
Dikur, kemi qesh shuu_me, me kujtohet kur u perlajshim me Lojetarin, ty t'thirrke shtrig :biggrin:.. s'kishe ēka me i bo Lojetarit, me'u gjujshe mua, ani kur me the huti :tongue: ani ani, kurre s'kam me harru! :biggrin:
Nese, rastesisht apo gabimisht, t'shkojn gishtat kendej pari, mos thuaj qe HUTI t'ka harru, hahaha!:biggrin:
T'pershendes kudo qe je, suksese ne studime, dhe t'gjitha sferat e jetes, ju deshiron,, Agolli!:)

°Avan_Turist°
12-05-08, 13:54
Pėrshėndetje e nderuar Dea_A

Uroj pėrzemėrsisht qė fati,suksesi dhe lumturia tė ecin krah teje nė ēdo ēast tė jetės.....

http://de.youtube.com/watch?v=pjO0lOS8gRM
Miqėsisht
A.Turisti