PDA

View Full Version : Dea_A


Faqet : [1] 2

turisti
24-09-06, 12:38
Dea e nderuar,

Le te jet kjo ode, vendi i pershendetjeve dhe urimeve tuaja nga te gjithe qe kan respekt per ty.

Une te pershendes shume dhe te deshiroj jete te gjate dhe te lumtur.:smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Dea_A
24-09-06, 12:55
Dea e nderuar,

Le te jet kjo ode, vendi i pershendetjeve dhe urimeve tuaja nga te gjithe qe kan respekt per ty.

Une te pershendes shume dhe te deshiroj jete te gjate dhe te lumtur.:smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:


Turist i dashur !
Kjo dhome qe me krijove ,eshte nje nder dhuratat me domethense qe kam pranuar !
Te jam ne mesin tuaj eshte nder i imi!
Te falem nderit !
Me respekt Dea_!

turisti
24-09-06, 13:09
Me vjen mire e nderuar qe te pelqeu kjo dhurate.:smile:

Momentet e mira jane te pershtatshmet per nje person me plot ndenja siq je ti.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Arb
24-09-06, 13:55
Pershendetje DEA, e gjithe te mirat!

Paradox_13
24-09-06, 18:49
Dea_te pershendes e nderuar me deshiren qe fati te jet udherrefyes ne te ardhmen tuaj.
Me shume respekt.
Paradox_13.

Murgesha
24-09-06, 20:43
Dea_ pėrshėndetje dhe mirėseardhje nė FD tė dėshiron

Murgesha!

halla e madhe
24-09-06, 21:47
Dea_ pėrshėndetje dhe mirėseardhje nė FD tė dėshiron

Murgesha!

Pershendetjeve te Murgeshes ju bashkangjitet edhe halla e madhe:wink:

Dea_A
25-09-06, 23:23
Dea_ pėrshėndetje dhe mirėseardhje nė FD tė dėshiron

Murgesha!

Te falem nderit e nderuara Murgeshe ,njekohesishte te pershendes edhe une ty !
Me respekt Dea_!

Dea_A
25-09-06, 23:26
Dea_te pershendes e nderuar me deshiren qe fati te jet udherrefyes ne te ardhmen tuaj.
Me shume respekt.
Paradox_13.

Te falenderoj per urimin tuaj te perzemert ! Edhe juve u deshiroj gjithe te mirat :smile: !
Me shume simpati per shkrimet tuaja, Dea_!

Dea_A
25-09-06, 23:30
Pershendetjeve te Murgeshes ju bashkangjitet edhe halla e madhe:wink:
Halle e dashur ( o sa forte i dua hallat ) !
Te merreni mundin dhe te vizitoni dhomen e Deas_ me te vogla , done te thote te me inspironi te shkruaj me endeje edhe me tutje !
Eshte kenaqesi e imja te jam me ju!
Me respekt Dea_!

uck_aksh
25-09-06, 23:51
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/deaaaaaaa.jpg

Dea_A
26-09-06, 00:01
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/deaaaaaaa.jpgTe falemnderit shume !
Nuk kam lexuar shume postimet e juaja ,mirepo veq per nikun qe ke meriton respekt !
Shume te mira !
Dea_!

~AmaZonA~
01-10-06, 13:25
Pershendetje te ngrohta per Ty Dea,Caste te kendshme ne FD.

Gentiani
07-10-06, 15:12
Dea_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20827)
A_dea,


Ju pėrshėndes dhe ēmoj prezencėn e diskutimeve Tua nė forum, e shpresoj qė do tė kemi rastin tė lexojmė edhe nė tė ardhmen!

Dea_A
09-10-06, 11:11
Pershendetje te ngrohta per Ty Dea,Caste te kendshme ne FD.

Te falemnderit Amazona :smile: !
Gjithashtu motrushe e dashur ........shume te mira per ju Dea_!:smile:

Dea_A
09-10-06, 11:14
Dea_ (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=20827)
A_dea,


Ju pėrshėndes dhe ēmoj prezencėn e diskutimeve Tua nė forum, e shpresoj qė do tė kemi rastin tė lexojmė edhe nė tė ardhmen!

Vizita juaj qe bete ne dhomen time me eshte inspirim ...........
Me vjen keq qe e kam vrejt pak me vonese ,te falenderoj nga zemra per nderin qe ma bete !
:smile:
Shume respekt per juve Dea_!

uck_aksh
09-10-06, 20:46
si je sonte
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/D.gifhttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/E.gifhttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/A.gif

Dea_A
10-10-06, 01:22
si je sonte
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/D.gifhttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/E.gifhttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/A.gif

O po si tu fluturu ne flamur amerikan me hahahha !
Po te ma kishe bere ate te emblemes sate do te isha shume me mire :wink: !

Valdrina87
10-10-06, 02:09
Dea te pershendes ,njekohsisht te falenderoj per mikpritje
si qdo fillim i vshtir, fjalet e tua me ben mir.
uroj te kemi biseda, shkembime idesh,sugjerime edhe kritikat nga ni her te bejn mir.

Dea_A
10-10-06, 02:17
Dea te pershendes ,njekohsisht te falenderoj per mikpritje
si qdo fillim i vshtir, fjalet e tua me ben mir.
uroj te kemi biseda, shkembime idesh,sugjerime edhe kritikat nga ni her te bejn mir.

Falem nderit Valdrine qe kaq shpejt ma gjete dhomen ....
Je e mirseardhur gjithmon ,motrushe ............
Te pershendes embel :smile: !

Dardan Kastrati
10-10-06, 16:30
DEA pershendetje te ngohta nga ana ime duke ju deshiruar ēdo te mire ne te gjitha sferat e jetes e mbi te gjitha kaloni shume xanxiiii ne FR dardan.
__________________________________________________ _____
Jeta eshte dhurate e natyres

Agolli
11-10-06, 14:13
Dea e sinqert dhe bujare me shprehje te menqura dhe shoqruese, te pershendes nga zemra dhe te uroi fatė, lumturi dhe suksese ne jetė.
Mirė se gjindesh ne mesin tonė e nderuara DEA

DEA
11-10-06, 14:42
Hallo mein namens schwester, ich fühl mich geehrt das ich mit dir mein nickname teile, es ist einfachtoll dich bei uns zu haben,:smile:

ein lieben gruß DEA- chen:wink:

Dea_A
12-10-06, 08:56
Hallo mein namens schwester, ich fühl mich geehrt das ich mit dir mein nickname teile, es ist einfachtoll dich bei uns zu haben,:smile:

ein lieben gruß DEA- chen:wink:


E nderuara moter e madhe ( jo vetem e emrit :wink: )
vizita juaj ne dhomen time me freskoi ne kete mengjes .....
Te falenderoj nga zemra per kete nder qe ma bere .........bashk me ju ndihem ajo qe jam :smile: !

Dea_A
12-10-06, 09:00
Dea e sinqert dhe bujare me shprehje te menqura dhe shoqruese, te pershendes nga zemra dhe te uroi fatė, lumturi dhe suksese ne jetė.
Mirė se gjindesh ne mesin tonė e nderuara DEA

Te falem nderit Agolli per keto fjale te embla ........
shqipetaret jane me te mirat ne bote :biggrin: pa diskutim

urimet te percjellshin gjate secilit moment te jetes suaj
Te pershendes ,i nderuar :smile: !

Dea_A
12-10-06, 09:02
DEA pershendetje te ngohta nga ana ime duke ju deshiruar ēdo te mire ne te gjitha sferat e jetes e mbi te gjitha kaloni shume xanxiiii ne FR dardan.
__________________________________________________ _____
Jeta eshte dhurate e natyres

Falem nderit Dardan per viziten tuaj !
Qastet e kendshme jane pjese e jetes dardane .:smile:
Gjithe te mirat nga Dea_!

Paradox_13
12-10-06, 12:24
Dea_me shkronja te vogla por me zemer dhe bujari te madhe....me lejo qe te pershendes ne ket mesdit me deshiren qe suksest ne jeten tuaj asnjeher te mos mungojn.
Me shume respekt per ju Paradx

Dea_A
12-10-06, 12:34
Dea_me shkronja te vogla por me zemer dhe bujari te madhe....me lejo qe te pershendes ne ket mesdit me deshiren qe suksest ne jeten tuaj asnjeher te mos mungojn.
Me shume respekt per ju Paradx

Secila vizite e juaja,eshte kenaqesi e imja .
Gezohem qe kam fituar nje mik siq jeni ju ....
Me gjithe nderime
Dea_!:smile:

vendasi
13-10-06, 01:41
Shoqeruese mesnatore,:smile:
Me lejoni qe edhe un te ua dhuroje nje tufe pershendetjeshe nga zemra ketu ne oden tende me perplot dashamir..
Shpresoje qe do te keshe shoqerim te pa kufishem..dhe hare ne oden Dardane..
Mbeteshe pershendetur nga ,
Vendasi

Dea_A
13-10-06, 01:51
Shoqeruese mesnatore,:smile:
Me lejoni qe edhe un te ua dhuroje nje tufe pershendetjeshe nga zemra ketu ne oden tende me perplot dashamir..
Shpresoje qe do te keshe shoqerim te pa kufishem..dhe hare ne oden Dardane..
Mbeteshe pershendetur nga ,
Vendasi

I nderuar Vendasi
tufen e pershendetjeve tuaja po e vendos ne mesin e odes sime, ne vazon me te bukur ,aty ku mbaj lulet e miqve te mij :smile: !
Me nderime Dea_!

laliloli
13-10-06, 20:47
Kudo qe je te pershendes ngrohtesisht

Paqi shendet ,lumturi dhe suksese ne jete

Perzemersisht Lali

Dea_A
13-10-06, 20:51
Kudo qe je te pershendes ngrohtesisht

Paqi shendet ,lumturi dhe suksese ne jete

Perzemersisht Lali

Te falem nderit Laliloli
me zbukurove dhomen edhe me nje avtar te bukur:wink:
Gjithe te mirat Dea_!

laliloli
13-10-06, 21:05
Te falem nderit Laliloli
me zbukurove dhomen edhe me nje avtar te bukur:wink:
Gjithe te mirat Dea_!

Faleminderit per komplimentet
Kur vendosa te te vizitoj u mata shume duke menduar mos valle do ta shemtoj dhomen me keta pantallona qe mu shkyen rruges per tek ju ,
sepse dhoma e juaj e bukur paska qene edhe pa prezencen time ,
Por me vie mire qe paska ndodhur e kunderta :smile:


Gjithe te mirat gjithashtu

Lali

Dea_A
13-10-06, 21:12
Faleminderit per komplimentet
Kur vendosa te te vizitoj u mata shume duke menduar mos valle do ta shemtoj dhomen me keta pantallona qe mu shkyen rruges per tek ju ,
sepse dhoma e juaj e bukur paska qene edhe pa prezencen time ,
Por me vie mire qe paska ndodhur e kunderta :smile:


Gjithe te mirat gjithashtu

Lali

Ju jeni ata qe padyshim ma zbukuroni ndejen
ju jeni ata qe me jepni inspirim per te shkruar me tutje
Kam nderin qe ia mesyt dhomes sime edhe pse me pantolla te shkyera(dhe shume moderne hahha ), sepse rrobat nuk percaktojn njeriun :smile:
Me shume respekt per postimet tuaja Dea_!

selvija
14-10-06, 13:28
Dea_ Motrushe pershendetje te mija te sinqerta, dhe te uroj gjdo plotsim ne jeten tuaj, lumturi harmoni ne qdo aspekt te jetes suaj,,, dhe nje vikend te kendeshem...:smile:

Dea_A
19-10-06, 09:07
Dea_ Motrushe pershendetje te mija te sinqerta, dhe te uroj gjdo plotsim ne jeten tuaj, lumturi harmoni ne qdo aspekt te jetes suaj,,, dhe nje vikend te kendeshem...:smile:


Edhe pse me vonese po e shofe se me paske vizituar ne mungese ,te falenderoj nga shpirti per urimet e tuaja te sinqerta :smile: !
Me shume respekt per butesin tuaj te dukshme
motrushja jote Dea_!

vendasi
28-10-06, 13:10
Pershendetje per zonjen e sinqert Dea,
Shpresoje qe ky vikend do te jet i mjaftueshem per relaksim nga stresi javore..
Mbetesh e pershendetur perzemersishte nga
Vendasi

Dea_A
28-10-06, 13:26
Pershendetje per zonjen e sinqert Dea,
Shpresoje qe ky vikend do te jet i mjaftueshem per relaksim nga stresi javore..
Mbetesh e pershendetur perzemersishte nga
Vendasi
I nderuar Vendasi !
Me ose padashje ke hy ne dhomen time ,te pershendesesh Zonjen DEA ose zonjushen Dea_?
Pamvaresisht une te pres me buzeqeshje dhe falenderime nga zemra per viziten qe ma bete !:smile:
Me respekt
Dea_!

vendasi
28-10-06, 13:38
I nderuar Vendasi !
Me ose padashje ke hy ne dhomen time ,te pershendesesh Zonjen DEA ose zonjushen Dea_?
Pamvaresisht une te pres me buzeqeshje dhe falenderime nga zemra per viziten qe ma bete !:smile:
Me respekt
Dea_!
Hahaha,jo kesaje hera mendova dy her para se te postoja..:smile:
Pershendetja ishte per Dea_ en
Je zonjushe apo zonje nuk me eshte e njohur tani,por duke u bazuar ne postimet e tua te pjekura gjithemone mendoje qe je zonje te lutem mose merr si ofendim shprehjen time..
Mbetesh poashtu e pershendetur me buzqeshje...:smile: :wink: nga
Vendasi

Drinni
28-10-06, 15:39
--------------------------------------------------------------------------------

Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Drinni
Njė Pėrshėndetje pėr juve e nderuar, A_Dea.
Postimet e juaja, dhe mesazhet pėrcjellėse ju bėjn tė jeni e dashur pėr gjithsecilin.
Sa mir qė kemi nė mesin tonė si juve, i jepėni njė kahje intersante(nė kuptimin pozitiv) tė tėrės, dardania duket tė ketė patur nevojė pėr juve .

Fjalet e juaja me befasuan .....Te fitoj dashurin dhe respektin e miqve te Dardanise ,eshte kenaqesia ime !
Te falenderoj per nderin !
Me respekt Dea_!

vjeshta
29-10-06, 22:03
Nje pershendetje te dyfisht per ju e nderuar ,e para eshte per ju ,sepse keni sjell gjalleri dhe simpati ne forum ,por edhe e dyta eshte per ju ,sepse ma kujtoni nje mike te Fd-se.

Vjeshta!

jadore
29-10-06, 22:24
....nuk duhen lejekalime mendoj , nuk vlejne as distancat , nuk nevoiten as njohjet formale per nje pershendetje perkrahese , mjaftone nje telepati te ndjesh kuptosh dhe perkrahesh nje jete te transformuar ne mendim perfekt ,gjenial ,po aq sublim ..

..enkas per Dea-n, (me shume se nje pershendetje ) asaj qe fasionon me origjinalitetin, prek te paarriteshemn ,praktikon te zakonshemen...

..Nga Jador ,

Murgesha
29-10-06, 23:02
Dea_A ku na mbete qė s`tė paskemi ksajde?:confused:

Njė pėrshėndetje nga zemra pėr ty, pėr tė gjitha fjalėt e mira qė po ja bėni dhuratė Dardanisė.

Me rrespekt nga Murgesha!

turisti
31-10-06, 11:52
Shoqe e nderuar,

Erdha prap,ksaj here per t'i uruar nga zemra

- 1000 - postime,aq te mira te cilat pasqyrojne komunikim te pjekur,knaqesine e bisedimeve dhe argetim te garantuar.

Te deshiroj edhe shume,shume postimet e reja,shendet,momentet e lumtura dhe fat.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Studenti1
31-10-06, 17:07
Nje pershendetje te sinqerte per ty Dea. Kudo qe te jesh. Kalo bukur ne keto caste.

Dea_A
31-10-06, 17:07
Shoqe e nderuar,

Erdha prap,ksaj here per t'i uruar nga zemra

- 1000 - postime,aq te mira te cilat pasqyrojne komunikim te pjekur,knaqesine e bisedimeve dhe argetim te garantuar.

Te deshiroj edhe shume,shume postimet e reja,shendet,momentet e lumtura dhe fat.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

I nderuari mik ...
te falem nderit ,per urimet tuaja te perzemerta
edhe njeher e perseris se te jam ne mesin tuaj ,eshte nder i imi
gjithe te mirat Dea_A :smile: .

Dea_A
31-10-06, 17:11
Nje pershendetje te dyfisht per ju e nderuar ,e para eshte per ju ,sepse keni sjell gjalleri dhe simpati ne forum ,por edhe e dyta eshte per ju ,sepse ma kujtoni nje mike te Fd-se.

Vjeshta!

Vjeshte e kendshme ,e fresket dhe me begati postimesh te nevojshme :smile:
te falenderoj per viziten e rastit dhe urimet tuaja te dyfishta !
Gjithe te mirat nga Dae_A!

Dea_A
31-10-06, 17:16
....nuk duhen lejekalime mendoj , nuk vlejne as distancat , nuk nevoiten as njohjet formale per nje pershendetje perkrahese , mjaftone nje telepati te ndjesh kuptosh dhe perkrahesh nje jete te transformuar ne mendim perfekt ,gjenial ,po aq sublim ..

..enkas per Dea-n, (me shume se nje pershendetje ) asaj qe fasionon me origjinalitetin, prek te paarriteshemn ,praktikon te zakonshemen...

..Nga Jador ,

E nderuar Jador !
Nuk po e fshef fare krenarin qe po e ndiej ,qe kam merituar edhe viziten e juaj me pershendetjet fascionuese !
Te falem nderit !
Me shume respekt Dea_A!

Dea_A
31-10-06, 17:19
Dea_A ku na mbete qė s`tė paskemi ksajde?:confused:

Njė pėrshėndetje nga zemra pėr ty, pėr tė gjitha fjalėt e mira qė po ja bėni dhuratė Dardanisė.

Me rrespekt nga Murgesha!

Zonje e Madhe !
Me vjen keq se ne rast te vizites suaj spaskam qen ksajde ,megjithse asgje nuk me pengon te dhuroj nje falenderim dhe nje pershendetje te embel per afersin tuaj !
Me dashuri Dea_!:smile:

Dea_A
31-10-06, 17:20
Nje pershendetje te sinqerte per ty Dea. Kudo qe te jesh. Kalo bukur ne keto caste.

Falem nderit Studenti !
Gjithashtu te deshiroj gjithe te mirat dhe argetim te kendshem ne FD !
Me nderime Dae_A!

halla e madhe
31-10-06, 18:22
Dea_te pershendes nga zemra dhe kalo caste sa me te mira ne Fd

nga:hallushja:smile:

~AmaZonA~
31-10-06, 18:39
Pershendetje pėr ėmbėlsin e forumit...Te uroj per mbi njėmije postimet e nderuar jane njėmije xhevahir qe ke hedhur ne FD...
Suksese dhe vetem suksese ne jeten tėnde...
http://members.lycos.nl/leefkuh1957/hpbimg/jkg.jpg

Me Shume Respekt Per Ty ~AmaZonA~

Paradox_13
31-10-06, 19:01
Te pershendes e nderuar,te pergezoj per tejkalimin e 1000 postimeve,dhe te deshiroj shume suksese ne ardhmerin tuaj..
Paradox_13

Dea_A
31-10-06, 22:49
Dea_te pershendes nga zemra dhe kalo caste sa me te mira ne Fd

nga:hallushja:smile:

Hallushe e dashur !
Te falem nderit per pershendetjet tuaja ,qastet e kendshme qofshin percjellese te perditshmerise suaj !
Me respekt Dea_A!

Dea_A
31-10-06, 22:51
Pershendetje pėr ėmbėlsin e forumit...Te uroj per mbi njėmije postimet e nderuar jane njėmije xhevahir qe ke hedhur ne FD...
Suksese dhe vetem suksese ne jeten tėnde...
http://members.lycos.nl/leefkuh1957/hpbimg/jkg.jpg

Me Shume Respekt Per Ty ~AmaZonA~


Shkelqimi i luleve tuaja me nderoi oden ,motrushe e dashur ,fjalet tuaja te sinqerta dhurata me e embel !
Te falem nderit !
Me dashuri Dea_!:smile:

Dea_A
31-10-06, 22:53
Te pershendes e nderuar,te pergezoj per tejkalimin e 1000 postimeve,dhe te deshiroj shume suksese ne ardhmerin tuaj..
Paradox_13


Kam nderin qe te ndiej me te mirin mik !
Me respekt asnjeher te pushuar Dea_A !

Xuki
02-11-06, 08:43
Pėrshėndetje Dea_A! Qysh je?


http://rendez-vousflowers.com/flowers-online/images/animation-2.gif

http://www.imgag.com/product/full/ap/3028027/flour1cp.gif

Xuki :biggrin:

Dea_A
04-11-06, 14:32
Pėrshėndetje Dea_A! Qysh je?


http://rendez-vousflowers.com/flowers-online/images/animation-2.gif

http://www.imgag.com/product/full/ap/3028027/flour1cp.gif

Xuki :biggrin:


I nderuar Xuki ...hajr bafsh se veq foto e Elvisit e kjo mace simpatike me ka munguar ketu
Gjithe te mirat dhe falenderoj qellimin tuaj per te vizituar oden time !
Pamvaresisht te pershendes !

uck_aksh
04-11-06, 17:10
pershendetje Dea_A
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/0218.gif

Dea_A
04-11-06, 23:00
pershendetje Dea_A
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/0218.gif

Falemnderit Uck_Aksh e te lumt pushka :tongue: !

vendasi
05-11-06, 02:52
Pershendetje Dea_A,
Te peruroje arritjen e 1000 postimeve dhe njeherit te deshiroje c'do te mire nga thellsite e zemres...buteshpirtesija dhe edukata njerzore qe posedoni,ju ben te pa ndashme nga oda Dardane...
Me respekt per ju..
Vendasi200

Dreni30
06-11-06, 23:07
E nderuar Dea_A

te pershendes dhe njeherit te uroj tejkalimin e 1 mij shkrimeve ne forum. Me deshire qe te jeni edhe me aktive e te mbushni plote befasira forumin.

Shendet dhe lumturi ne ardhmerine tuaj.

Dreni.

Dea_A
08-11-06, 18:04
Pershendetje Dea_A,
Te peruroje arritjen e 1000 postimeve dhe njeherit te deshiroje c'do te mire nga thellsite e zemres...buteshpirtesija dhe edukata njerzore qe posedoni,ju ben te pa ndashme nga oda Dardane...
Me respekt per ju..
Vendasi200
Vendas i buzeqeshur:smile:
Vizita juaj ...gezim i imi !
Fjalet tuaja , inspirim qe te jam gjithehere me juve ne Oden Dardane !
Falem nderit per nderin qe me ofron dhe mendimin aq te bukur qe keni per mua !
Me deshir qe te jeni me shpesh ne rrjedhat tona
Dea_A:smile: !

Dea_A
08-11-06, 18:09
E nderuar Dea_A

te pershendes dhe njeherit te uroj tejkalimin e 1 mij shkrimeve ne forum. Me deshire qe te jeni edhe me aktive e te mbushni plote befasira forumin.

Shendet dhe lumturi ne ardhmerine tuaj.

Dreni.

I nderuar Dreni
vizita juaj eshte nderi qe me takon mua
urimet - falenderim
Deshiroj qe shendeti dhe lumturia te jane shoqeruese e perditshmerise suaj ...
Me respekt
Dea_A!:smile:

turisti
15-11-06, 21:04
E nderuar,:smile:

Erdha qe ta le nje pershendetje ketu ne kete qetesi romantike.

TURISTI i rastit.:biggrin:

Dea_A
15-11-06, 21:33
E nderuar,:smile:

Erdha qe ta le nje pershendetje ketu ne kete qetesi romantike.

TURISTI i rastit.:biggrin:

Te falem nderit i nderuar !
Pershendetjen tuaj e mora ngadale, duke mos dashte ta prishe kete qetesi romantike ne kete udhetm te rastit :tongue: !

Udhetime te kendshme te deshiron Dea_A!:smile:

turisti
15-11-06, 21:38
Te falem nderit i nderuar !
Pershendetjen tuaj e mora ngadale, duke mos dashte ta prishe kete qetesi romantike ne kete udhetm te rastit :tongue: !

Udhetime te kendshme te deshiron Dea_A!:smile:

Nuk mujta pa u kthue edhe nje here dhe pa i pershendet keto fjalet e tua,aq romantike,gati se te prekura me dore,te cilat meritojne prap pershendetje nga zemra.:smile:

Nga udhetimete shumta,
TURISTI.:smile:

Dea_A
15-11-06, 21:43
Te falem nderit i nderuar !
Pershendetjen tuaj e mora ngadale, duke mos dashte ta prishe kete qetesi romantike ne kete udhetm te rastit !

Udhetime te kendshme te deshiron Dea_A!:smile:

Nuk mujta pa u kthue edhe nje here dhe pa i pershendet keto fjalet e tua,aq romantike,gati se te prekura me dore,te cilat meritojne prap pershendetje nga zemra.

Nga udhetimete shumta,
TURISTI.

Kjo ode eshte dhurata me domethense qe kam pranuar ne forumin dardan .....:smile:

Asnnjehere nuk e kam arruar se kush ma dhuroi ate kenaqesi ....

...je i mireseardhur gjithehere :smile: ...

Per kujtimin e asaj dite dhe per pershendetjet e dyfishta te kesaj nate ...te falenderohem nga zemra !
Me nderime dhe buzeqeshje
Dea_A!:smile:

turisti
15-11-06, 21:52
Nuk mujta pa u kthue edhe nje here dhe pa i pershendet keto fjalet e tua,aq romantike,gati se te prekura me dore,te cilat meritojne prap pershendetje nga zemra.

Nga udhetimete shumta,
TURISTI.

Kjo ode eshte dhurata me domethense qe kam pranuar ne forumin dardan .....:smile:

Asnnjehere nuk e kam arruar se kush ma dhuroi ate kenaqesi ....

...je i mireseardhur gjithehere :smile: ...

Per kujtimin e asaj dite dhe per pershendetjet e dyfishta te kesaj nate ...te falenderohem nga zemra !
Me nderime dhe buzeqeshje
Dea_A!:smile:[/quote]

Shyqyr qe ka shkuar ne duart e sigurta,zemer te mire e te ndjeshme dhe tek nje person inteligjente....TURISTI kurre nuk do te te harroje....

E nderuar,e pershendetur dhe gjithmone e buzeqeshur qofshe,Dea_A e nderuar.

Nga lergesia dhe gjithmone ne mendime,

TURISTI.

Giovanni
15-11-06, 22:02
Hoi dea si po kalon??

Pranoni edhe pershendetjet e mija dhe ju uroj qe te kaloni sa me bukur pran Dardanise.

Miqesisht vellai Giovanni.

Dea_A
15-11-06, 22:06
Hoi dea si po kalon??

Pranoni edhe pershendetjet e mija dhe ju uroj qe te kaloni sa me bukur pran Dardanise.

Miqesisht vellai Giovanni.

Te falem nderit Giovanni per viziten tuaj !
Kam respekt te posaqem per ju !
Me respekt moterza
Dea_A!:smile:

Studenti1
15-11-06, 22:24
Te pershendes Dea.

Dea_A
15-11-06, 22:29
Te pershendes Dea.

Te falem nderit Studenti per pershendetjen tuaj modeste :smile: !
Gjithe te mirat
Dea_A!

Albanian eX|PerT
15-11-06, 22:44
Urime hapjen e kesaj ode per motren tone te nderuar, qe eshte shkendija e forumit tone dardan. Dea_A te uroj cdo te mire ne kete jete, duke arritur deri tek ambiciet e tua. Shpresoj te te njoh me shume ne te ardhmen. Ta keni me dije se gezoni nje rrespekt te veēant prej meje. Butesia, rrespekti, dashuria, miresjellja eshte shume prezente ne shkrimet e tua te shkurtra mirepo simpatike, e qe kjo influencoi tek une qe te te vleresoj me nje not te larte. Suksese e nderuar!

Shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Dea_A
15-11-06, 23:02
Urime hapjen e kesaj ode per motren tone te nderuar, qe eshte shkendija e forumit tone dardan. Dea_A te uroj cdo te mire ne kete jete, duke arritur deri tek ambiciet e tua. Shpresoj te te njoh me shume ne te ardhmen. Ta keni me dije se gezoni nje rrespekt te veēant prej meje. Butesia, rrespekti, dashuria, miresjellja eshte shume prezente ne shkrimet e tua te shkurtra mirepo simpatike, e qe kjo influencoi tek une qe te te vleresoj me nje not te larte. Suksese e nderuar!

Shoku juaj:
Albanian eX|PerT
Te falem nderit i nderuar per urimin tuaj .
Ne kete ode te dhuruar kahere nga miku im i shtrenjet i Dardanise ,ruaj me dashuri pershendetjet e miqve te mije !
Freskia qe me solle bashke me pasurin e fjales se qiltert ,padyshim shkelqen edhe me, oden time !
Rruga me e mire per tu njoftur ,jane padyshim postimet e ndersjellta me te shpeshta !
Me respekt
Dea_A!:smile:

Zero Cool
17-11-06, 12:24
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Dea.

Dea_A
20-11-06, 18:28
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Dea.

Te falem nderit i nderuar mik !
Posaqerisht per pershendetjen e sodit edhe me te embel:wink: Gjithashtu ...shoqerisht :tongue: !

Respekti eshte i ndersjellt !

Me nderime Dea_A!

Agolli
21-11-06, 14:50
Pershendetje motrushe..

Uroj qe c'do enderr e jotja te realizohet,
tu plotesofshin te gjitha deshirat ...
e jetes.....http://img172.imageshack.us/img172/9752/09ee6381fo1.gif (http://imageshack.us/)

Dea_A
21-11-06, 18:46
Pershendetje motrushe..

Uroj qe c'do enderr e jotja te realizohet,
tu plotesofshin te gjitha deshirat ...
e jetes.....
http://img172.imageshack.us/img172/9752/09ee6381fo1.gif (http://imageshack.us/)

Nuk e them kot se te kam vella gjentil te kujdesshem dhe shume te kuptueshem !
Agoll me :wink: !
Te falenderoj per shkelqimin e trendafilave ,qe ia dhurove odes sime ...gjithashtu per respektin aq te madhe qe me ofron ! :smile:
Uroj qe fati te jete ne anen tuaj ,gjithehere !
Me dashuri motreje
Dea_A!

Naki
21-11-06, 19:10
Nė muajin e pranverės
zbrite si njė Meteorė
duke i dhuruar lulevė
rreze dielli/fotosintezė

Bashkė me lulet edhe ngjyrat e ngrohta,qė kėshtjellen dardane e zbukurojė me njė gjerdanė floriri duke shpėrndarė fotonė ndriquese nė ēdo dritare tė forumit.
Shkrimet tuaja janė udhėrrefyese e njė komunikimi virtualė/miqėsor ku keni pushtuarė vemendjen dhe respektin timė.
E nderuara Dea-A,ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni duke ju pėrgėzuar pėr punen,kohen dhe prezencen tuajė nė forum.


Naki

Dea_A
21-11-06, 20:05
Nė muajin e pranverės
zbrite si njė Meteorė
duke i dhuruar lulevė
rreze dielli/fotosintezė

Bashkė me lulet edhe ngjyrat e ngrohta,qė kėshtjellen dardane e zbukurojė me njė gjerdanė floriri duke shpėrndarė fotonė ndriquese nė ēdo dritare tė forumit.
Shkrimet tuaja janė udhėrrefyese e njė komunikimi virtualė/miqėsor ku keni pushtuarė vemendjen dhe respektin timė.
E nderuara Dea-A,ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni duke ju pėrgėzuar pėr punen,kohen dhe prezencen tuajė nė forum.


Naki

I nderuari Naki
Vizita juaj ,eshte befasi nderi per mua !
Perkunder asaj se asnjehere nuk na jane nderlidhe postimet ,respekti ka qene evident ...kam lexuar me kenaqesi poezite tuaja dhe shume postime te vlefshme per shendetin e njeriut qe padyshim mundemi te i quajme pasuri e Forumit!
Te falem nderit per mendimin aq te bukur qe keni per mua ...
E kame shume te lehte te mos e zhgenjej asnje ...ngase secili postim imi eshte i bazuar ne sinqeritetin e origjinalitetit time !
Me nderime per Ju
Dea_A!

LOJETARI
21-11-06, 20:12
Zhuga te rafte ........hahahahah......:biggrin:
e paske oden e mire ,caste te kendshme !

Dea_A
21-11-06, 20:18
Zhuga te rafte ........hahahahah......:biggrin:
e paske oden e mire ,caste te kendshme !

Amin ...me gjithe Ty inshallah :biggrin: ....

Te falemnderit qe ma vizitove dhomen me keto "fjale te bukura " ...

laliloli
23-11-06, 18:13
Dea _A , jo qe me ra rruga kesajde ,por erdha enkas per ju ketu per te lene nje peshendtje te ngrohte dhe te perzemert ,me deshirat me te mira qe te keni shendetin dhe te kaloni nje fundjave sa me te mire

Dea _A---demonstron dritė diturie .


Perzemersisht Lali

Dea_A
25-11-06, 00:41
Dea _A , jo qe me ra rruga kesajde ,por erdha enkas per ju ketu per te lene nje peshendtje te ngrohte dhe te perzemert ,me deshirat me te mira qe te keni shendetin dhe te kaloni nje fundjave sa me te mire

Dea _A---demonstron dritė diturie .


Perzemersisht Lali


Te falenderoj nga zemra per urimin e sinqerte dhe mendimin e bukur qe ke per mua !
Gjithmone je i nderuar nga
Dea_A!

pokeri
25-11-06, 12:17
Tė pėrshėndes, Mikeshė e rrallė.

Dea_A
25-11-06, 12:27
Tė pėrshėndes, Mikeshė e rrallė.

Vizita juaj ,me eshte nder !
Je njeri i madhe ....dhe si te tille te respektoj !

pokeri
25-11-06, 12:36
Sytė e miqėsisė rrallė gabojnė! Kėshtu e thotė dikush, dhe ka shumė tė drejtė.
Tė krijosh miqėsi do tė thotė, ta pranosh dikė me tė gjitha tė mirat dhe tė kėqijat qė i ka. Unė e kisha lehtė me Ty.
Ti ishe pėrplot virtyte tė larta, dhe nuk kishe asnjė mangėsi.
Miqėsia e mirėfilltė nuk ėshtė Enigmė. Ajo ėshtė Poezi.
Ėshtė kėnaqėsi qė ka ende Mikesha si Ti.

Dea_A
25-11-06, 12:47
Sytė e miqėsisė rrallė gabojnė! Kėshtu e thotė dikush, dhe ka shumė tė drejtė.
Tė krijosh miqėsi do tė thotė, ta pranosh dikė me tė gjitha tė mirat dhe tė kėqijat qė i ka. Unė e kisha lehtė me Ty.
Ti ishe pėrplot virtyte tė larta, dhe nuk kishe asnjė mangėsi.
Miqėsia e mirėfilltė nuk ėshtė Enigmė. Ajo ėshtė Poezi.
Ėshtė kėnaqėsi qė ka ende Mikesha si Ti.

Te vleresohem nga kendi i madheshtise se nje njeriu siq je Ti .... eshte nder i madhe i imi !
Me mungojne fjalet te e shpreh falenderimin ..... perpos ta them se jame krenare se te kame me te qmuarin Mik !

Berisha-boy
25-11-06, 14:54
O Dea_a pershendetje ty e te deshiroj ni fundjave te kendesh edhe pa brenga e pa strese qe ki patur gjate jave.
Pershendetje nga Berisha-boy ciaoooo 315

halla e madhe
25-11-06, 15:29
Prano nje pershendetje te afert nga kojshija yte__hallushja:smile:

LOJETARI
25-11-06, 16:08
Fjalet e tua jane tinguje qe derdhin simfoni te tera ne kujtesen time ,faleminderit !

uliksi31
26-11-06, 01:55
E nderuar DEA_A, Te pershendes per shkrimet tua korrekte dhe elegante ne forum. Njeherit je edhe freski e forumit, tani kojshi me Hallen e shume arsye tjera qe me shtyn te pershendes.:biggrin:
Gjithe te mirat per ty dhe vazhdo me shkrime se me endje i lexoj.

Uliksi

Amina
26-11-06, 02:47
Te pershendes shume Dea _A dhe vikend te kendshem

Dea_A
27-11-06, 10:33
Halla e madhe ,
sahere lexoj nikun tuaj eshte e pamundur te mos i kujtoj hallat e mia qe ju detyrohem per edukimin tim .Kam respekt te madhe per dashurin e madhe qe reflekton ne Forume !Kam respekt te madhe se si me te gjithe anetaret mund te pershtatesh ( zugehen kannst ) !
Te falenderoj per viziten qe ma bere !

Lojetari
te shkruaj per Ty sinqerisht me mungojn fjalet
udheziimet dhe shoqerin qe ma ofrove sdo ta harroj asnjehere dhe ta di per ndere gjithmone !
Te falem nderit Mik !

Uliksi 31-jr
Ne secilin postim tuajin respektoj origjinalitetin !
Te falem nderit per viziten qe ma bete ---ma nderuat oden !

Amina
Qasja juaj ne forum lene te kuptoj se nen nikun tuaj fshihet nje person intelegjent dhe i kulturuar .(Um genau zu sagen finde ich es einfach klasse ,was für ein tolles Mädel du bist )!
Te falem nderit per viziten e qastit !

Ju don te gjithve
Dea_A!:smile:

Amina
01-12-06, 15:03
!

Amina
Qasja juaj ne forum lene te kuptoj se nen nikun tuaj fshihet nje person intelegjent dhe i kulturuar .(Um genau zu sagen finde ich es einfach klasse ,was für ein tolles Mädel du bist )!
Te falem nderit per viziten e qastit !

Ju don te gjithve
Dea_A!:smile:


[/quote]

Dhe une te falenderoje shume per keto fjale aq te bukura dhe njeherit te pershendes edhe nje here, se je e mrekullueshme:smile:
(Ich bin auch froh, dass es jemanden wie Dich gibt!)

Dea_A
01-12-06, 18:12
!

Amina
Qasja juaj ne forum lene te kuptoj se nen nikun tuaj fshihet nje person intelegjent dhe i kulturuar .(Um genau zu sagen finde ich es einfach klasse ,was für ein tolles Mädel du bist )!
Te falem nderit per viziten e qastit !

Ju don te gjithve
Dea_A!:smile:
Dhe une te falenderoje shume per keto fjale aq te bukura dhe njeherit te pershendes edhe nje here, se je e mrekullueshme:smile:
(Ich bin auch froh, dass es jemanden wie Dich gibt!)[/quote]


Te falem nderit e nderuara motre
vetem ne mesin e te mireve ndihem ajo qe jame !

vjeshta
01-12-06, 19:57
Te pershendes oj biondina e fresket ,dhe te uroj nje fundjave te bukur me ata qe te rretojne .

Vjeshta!

Dea_A
01-12-06, 20:07
Te pershendes oj biondina e fresket ,dhe te uroj nje fundjave te bukur me ata qe te rretojne .

Vjeshta!

Te falem nderit oj embelsia e Forumit ! :smile:

Amina
09-12-06, 04:23
E dashura Dea A, prano pershendetjet me te sinqerta per ditet qe vijne. Te ja kalosh sa me mire, dhe te gjitha te mirat ( Ich verschwinde kurz fuer eine Weile, aber wir treffen uns wieder heheh)

Machs gut

tungg

~AmaZonA~
12-12-06, 11:42
Jo pa qėllim vendosa qe pershendetja e fundit per diten e sotme te shkoj per Ty motra ime, nuk thone kot ,,ėmbėlsia per ne funde''
Duke te deshiruar cdo te mire ne jete qe fati lumturia dhe suksesi te mbreterojn cdo here ne jeten tende te dergoj nje perqafim te ngrohte nga ketu ku gjendem...Me plote kuptimin e fjales dhe me shume sinqeritet te them se je freski per kete forum cdo postim i yti me ben te mendoj per butesin dhe sinqeritetin tend qe posedon ne karakterin tend :smile:
Po e le me kaq sot se kam shumee e shumeee fjale te bukura per Ty ėmbėlsia e forumit hahahahah

Tė pershendes shumeeeeeeee shumeeeeeeee...

Me shume sinqeritet motra jote!!!:wink:

Dea_A
16-12-06, 12:25
Jo pa qėllim vendosa qe pershendetja e fundit per diten e sotme te shkoj per Ty motra ime, nuk thone kot ,,ėmbėlsia per ne funde''
Duke te deshiruar cdo te mire ne jete qe fati lumturia dhe suksesi te mbreterojn cdo here ne jeten tende te dergoj nje perqafim te ngrohte nga ketu ku gjendem...Me plote kuptimin e fjales dhe me shume sinqeritet te them se je freski per kete forum cdo postim i yti me ben te mendoj per butesin dhe sinqeritetin tend qe posedon ne karakterin tend :smile:
Po e le me kaq sot se kam shumee e shumeee fjale te bukura per Ty ėmbėlsia e forumit hahahahah

Tė pershendes shumeeeeeeee shumeeeeeeee...

Me shume sinqeritet motra jote!!!:wink:

Sa me shume qe te njof aq me shume te respektoj ........
Tipik femer shqipetare , e kulturuar ,e qiltert me secilin dhe e perkushtuar familjes sate !
A nuk jan keto veti te nje gruaje me plot kuptimin e fjales ?
Me femra te tilla ruhet familja ----krenaria jone se jemi shqipetare !
Te falem nderit per gjithqka
Te qmon shume
Dea_A!:smile:

Laii
16-12-06, 23:54
Po me erdh radha mu met pershendet dea ;)

Dea_A
23-12-06, 12:58
E dashura Dea A, prano pershendetjet me te sinqerta per ditet qe vijne. Te ja kalosh sa me mire, dhe te gjitha te mirat ( Ich verschwinde kurz fuer eine Weile, aber wir treffen uns wieder heheh)

Machs gut

tungg

Te falemnderit per vizitat e njepasnjeshme qe me ben !
Qasja juaj plotesisht shoqerore eshte mungese ne Forum !
Megjithate sukses ne realizimin e planeve tuaja dhe qaste fantastike ,kudo qe te jesh !

Dea_A
23-12-06, 12:59
Po me erdh radha mu met pershendet dea ;)

Te falemnderit Laii ,
je i pershendetur edhe nga ana ime !
Gjithe te mirat :smile: !

prishtinasi
23-12-06, 14:01
Te pershendes relativisht.....Dea_A

Dea_A
23-12-06, 14:06
Te pershendes relativisht.....Dea_A

Je i pershendetur edhe nga une ... pa anoda !:tongue:

prishtinasi
23-12-06, 14:18
Sot eshte dite pushimi s'ka anoda, as fushate elektorale!:tongue:

Dea_A
23-12-06, 14:23
Sot eshte dite pushimi s'ka anoda, as fushate elektorale!:tongue:

As shefa :tongue: !( ne oden tende )

ARI_03
24-12-06, 17:31
Pershendetje e nderuara Dea_A Duke patur parasysh se je anetare e respektuar,te uroj te kalosh gezueshem festat e fund vitit....

Gezuar........!!!

Me respekt
ARI_03

Drinni
24-12-06, 21:03
Nuk e pata vėshtir tė gjeja emrin tėnd nė listen e pėrshendetjeve dhe urime e nderuara zonjushe, edhpse do ta kisha kėrkuar!
Jeni e dashur dhe e matur, lakmi ju marr!
Urime ndėrrimi i motmotėve, Gėzuar 2007.

Respektplot Drinni

Prishtinasja_
25-12-06, 01:46
Pershendetje Dea_A

GEZUAR FESTAT

Te deshiroj shendet, jete te gjate dhe te lumtur !!! :smile:

me respekt

Prishtinasja_ :wink:

http://www.sboschaak.net/new/upload/pics/Albran/Happy%20New%20Year.jpg

Zana_ch
25-12-06, 09:48
E nderuara motrushe Dea_A,

Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet,dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch


http://www.icq.com/img/friendship/st...d_16961_rs.swf

Sy_kaltra
25-12-06, 12:41
Pershendetje Dea_A.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Dea_A
25-12-06, 13:08
Pershendetje Dea_A

GEZUAR FESTAT

Te deshiroj shendet, jete te gjate dhe te lumtur !!! :smile:

me respekt

Prishtinasja_ :wink:

http://www.sboschaak.net/new/upload/pics/Albran/Happy%20New%20Year.jpg

Te falemnderit nga zemra e dashura moter :smile:
urimet te percjellshin deri ne pakufi
Te nderon Dea_A!

Dea_A
25-12-06, 13:11
E nderuara motrushe Dea_A,

Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet,dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch


http://www.icq.com/img/friendship/st...d_16961_rs.swf

Zane e dashur ,
vizita jote ma gezoi zemren
urimet te percjellshin gjith jeten Ty dhe Familjen tende ,posaqerisht sote ne kete dite tuajen te shenjet !
Te qaf me Dashuri !
Sinqerisht Dea_A!

Dea_A
25-12-06, 13:13
Pershendetje Dea_A.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Aq sa ka gezim dhe dashuri ne kete bote ,le te mbreteroj ne familjen tende !
Te falem nderit e dashura motrushe
Te nderon DeaA!

gazi-de
25-12-06, 13:29
Enderuara Dea_A,urime festat dhe gjdo te mire ne jete..........

Zero Cool
25-12-06, 14:18
Urime festat i nderuar


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

vendasi
25-12-06, 15:56
Dea_A e dashure,
Urime Festat qe po na ofrohen.
Njherit te deshiroje shendet,lumturi dhe plot hare per vitin ne prag..
Vendasi

selvija
25-12-06, 22:31
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)Ky vit te sjellt nje djal te bukur zonjushe e bukur

Agolli
26-12-06, 01:55
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

Berisha-boy
26-12-06, 16:03
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

Dea_A
26-12-06, 18:03
Drinni ,Gazi_de ,Zero_Cool,Vendasi ,Selvija ,Agolli ,Berisha_boy ,
ju falenderoj nga zemra per pershendetjet dhe urimet qe dhuruat ne oden time .....
Gezuar Festat edhe nga ana ime
shendeti dhe lumturia mbeshtjellt juve dhe familjet tuaja
Ju don te gjithve
Dea_A!

~AmaZonA~
26-12-06, 18:26
Xhani i motres te uroj nga zemra Vitin e Ri 2007 qofte nje vite qe do te sjell shėndet lumturi gėzim suksese te njė pas njėshme dhe ate cfare zemra jote deshiron,njėherit te uroj edhe Festen e Kurban Bajramit Paqja dhe Harmonija mbretroft ne zemren tende...
***Zoti Tė Bekoft Engjėllushe***
Gėzuar edhe shumeeeeeee e shumeeeeeee Festa te tjera...
http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif
http://accel4.mettre-put-idata.over-blog.com/0/10/40/62/disney/noel-wallpaper3.jpg
http://www.3d-screensaver-downloads.com/images/christmas-screensaver/big1.jpg

Dea_A
26-12-06, 18:31
O .......nuk e them kot se te kam moter per qejfi :smile: !
Te falem nderit ,urimet te percjellshin gjat gjithe jetes !
Te done shumeeeeeeeee
Dea_A!

lazdrani
26-12-06, 22:45
http://ffm-interaktiv.de/postkarten/neujahr/g7.jpg


Dea urime viti i ri 2007,qofte ky vit i realizimeve te deshirave tuja.Me plote respekt Lazdrani. Gezuar

pokeri
27-12-06, 17:18
Si fleta qė bie nga dega nė vals
e zverdhur nga mosha nga dielli praruar
ikėn dhe njė vit e nuk kthehet pas
si dielli i njė dite tė perėnduar.

Dhe vdes njė kalendar me numra pėrplot
me njė kalendar tė ri pėr t'u zėvendėsuar
tė mirat e sivjeme tė ndjekshin dhe nė mot
Gėzuar pra mike, Gėzuar...
http://s08.picshome.com/c55/new_picture__1_.jpg

Dreni30
29-12-06, 13:06
E nderuar Dea_A
Uroj qe ky vit te qe po vjen te jete edhe plotesim i deshirave tuaja, njeherit shendet dhe lumturi me me te afermit tuaj.
urime 2007.

Dreni.

Alain
29-12-06, 13:21
Pėrshėndetjet e mija e nderuar sess..!!!

Tė dėshiroj jetė tė gjatė, lumturi dhe ralizim tė ėndrrave pėr vitin e ardhshėm 2007.

Nderimet e mija!

rilinda
31-12-06, 16:05
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:35
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 16:10
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Dea_A
07-01-07, 13:10
Si fleta qė bie nga dega nė vals
e zverdhur nga mosha nga dielli praruar
ikėn dhe njė vit e nuk kthehet pas
si dielli i njė dite tė perėnduar.

Dhe vdes njė kalendar me numra pėrplot
me njė kalendar tė ri pėr t'u zėvendėsuar
tė mirat e sivjeme tė ndjekshin dhe nė mot
Gėzuar pra mike, Gėzuar...
http://s08.picshome.com/c55/new_picture__1_.jpgDo ta ruaj si suvenir
kete urim
nga miku im i qmuar !

Dea_A
07-01-07, 13:14
Ju falenderoj nga zemra per urimet qe i dhuruat odes sime
Lazdrani ,Dreni-30 ,Alain ,Rilinda ,BerishaBoy ,Schütze ......realizim te qellimeve tuaja dhe shume shendet per kete vit !
Ju nderon
Dea_A!

Agolli
07-01-07, 18:44
Motrushe e dashur erdha ne oden tende ta le nje pershendetje vellazrore, te deshiroi nje vazhdim te sukseshem dhe sa ma shume pjesemarrje ne mesin tone..

Mburrem me ty, dhe qendroi aty ku ti gjindeshe.......

Vellaqko Agolli...............

Dea_A
08-01-07, 12:09
Motrushe e dashur erdha ne oden tende ta le nje pershendetje vellazrore, te deshiroi nje vazhdim te sukseshem dhe sa ma shume pjesemarrje ne mesin tone..

Mburrem me ty, dhe qendroi aty ku ti gjindeshe.......

Vellaqko Agolli...............

Vizita juaj eshte gjitheher fresk ne oden time .........te falem nderit !
Te nderon shume motrushja :smile: !

legenda
09-01-07, 00:20
Dea_a te pershendes,edhe une gjithashtu:smile:

Dea_A
09-01-07, 00:41
Dea_a te pershendes,edhe une gjithashtu:smile:

Te falenderoj nga zemra ,gjithashtu :smile: !

Virti
09-01-07, 00:43
Dea, qe moti s'ke qene ne kuiz... :biggrin:

Dea_A
09-01-07, 00:50
Dea, qe moti s'ke qene ne kuiz... :biggrin:

Hahahhaha te falem nderit Virti ,e kisha te nevojshme kete vizite thirrje :tongue: ! Veprim i qelluar ne moment te caktuar !:tongue:

Virti
09-01-07, 00:55
Hahahhaha te falem nderit Virti ,e kisha te nevojshme kete vizite thirrje :tongue: ! Veprim i qelluar ne moment te caktuar !:tongue:
vizitat jane te mire cdohere... :smile:

Paradox_13
09-01-07, 10:03
Te njohesh njeriun qe nuk don te lavdrohet e qe e meriton te lavdrohet nuk eshte veqse nje thenje filozofike por eshte nje bukuri qe e pershkon at person.
Respect per ju Dea_A

Te nderon Paradox_13

Amina
01-02-07, 22:23
Kalova kendej dhe thash te ndalem dhe te pershendes ty motrushe Dea_A.
Shpresoje qe je mire, dhe po ja kalon mire keto dite.
Kalo mire.

andaluzi91
06-02-07, 05:12
Dea_A, cool ne postime,...:wink: kenaqesi te lexohen postimet tuaja...

Zana_ch
09-02-07, 13:15
Dea_A moti ste kam pershendet ,te pershendes dhe te uroi tja kalofsh sa ma mir kudo qe gjindesh ty dhe deine fam.Me nderime
Zana_ch

Albanian eX|PerT
10-02-07, 21:48
Une poet s'jam
me poezi lidhje s'kam
por nje gje du me ju tregue
se Dejėn duhet me rrespektue
se perndryshe forum ka mbarue
antaret si Dea_A, forumin e kane perparue
sepse zgjuarsi te madhe kane tregue

E shkathet duke shkrue
motivuese duke t'kshillue
e sinqert ne diskutime
Dea_A, shoqja ime

Me rrespekt,
Albanian

Zero Cool
14-02-07, 18:11
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Dreni30
14-02-07, 20:44
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

Agolli
16-02-07, 20:14
Te pershendes shume,.... Dea_A!! motrushi dhe shpirti i Shqiptarizmit.......
http://www.dardania-rv.de/media/DIR_109/flamuri5.gif


Vellaqko Agolli.............

uck_aksh
16-02-07, 23:42
pershendetje edhe nga un e nderuara Dea A

LOJETARI
18-02-07, 23:33
Me orė tė tėra ,dikur gjuanim njėri÷tjetrin me fjalė ,duke ngacmuar disponimin e rastit, me tė vetmin qėllim , njohjen e pikėpamjeve dhe qasjen e tė panjohurės[panjohurit] qėshtjeve tė ndryshme qė na preokupojnė nė jetė .Ndėrtuam ura besimi tė bazuara nė sinqeritetin e fjalės sė shkruar edhe atėherė kur mendimet tona nuk pėrputheshin .Ndjenjė e ngrohtė kur kujtoj momentet e tilla tė pėrjetuara qė pa ndihmėn e forumit Dardania nuk do tė ishin tė mundshme .E kuptoj zbehjen e interesit pėr tė qene prezent gjithėherė nė rrjedhėn e sė pėrditshmes nė forum ,por nuk e kuptoj egoizmin e njė niku tė tillė si Ti qė me mosprezencėn tėnde shėmton faqet e forumit dardania .de qė dikur i jepje shkėlqimin e tė bukurės sė shkruar .
Mos mė detyro edhe njė herė tė tė drejtohem nė kėtė formė :biggrin:

Agolli
19-02-07, 14:35
Te pershendes shume,.... Dea_A!! motrushi dhe shpirti i Shqiptarizmit.......
http://www.dardania-rv.de/media/DIR_109/flamuri5.gif


Vellaqko Agolli.............


Me fal.......harrova ta ceku se te dua ashtu si je, sikurse flamurin ton te bukur.....
Je pjese e imja qe kam takuar...

Me respekt si c'do here vellaqko AGOLLI.................:smile:

Dea_A
27-02-07, 12:15
Te njohesh njeriun qe nuk don te lavdrohet e qe e meriton te lavdrohet nuk eshte veqse nje thenje filozofike por eshte nje bukuri qe e pershkon at person.
Respect per ju Dea_A

Te nderon Paradox_13

I nderuar Mik
te falemnderit per nderin .....kjo fjale e urte me bene te detyrueshme qe asnjeher te mos u zhgenjej !

Dea_A
27-02-07, 12:19
Te pershendes shume,.... Dea_A!! motrushi dhe shpirti i Shqiptarizmit.......
http://www.dardania-rv.de/media/DIR_109/flamuri5.gif


Vellaqko Agolli.............

Kjo eshte me shume se nder!
Te falem nderit vella !

Dea_A
27-02-07, 12:24
Me orė tė tėra ,dikur gjuanim njėri÷tjetrin me fjalė ,duke ngacmuar disponimin e rastit, me tė vetmin qėllim , njohjen e pikėpamjeve dhe qasjen e tė panjohurės[panjohurit] qėshtjeve tė ndryshme qė na preokupojnė nė jetė .Ndėrtuam ura besimi tė bazuara nė sinqeritetin e fjalės sė shkruar edhe atėherė kur mendimet tona nuk pėrputheshin .Ndjenjė e ngrohtė kur kujtoj momentet e tilla tė pėrjetuara qė pa ndihmėn e forumit Dardania nuk do tė ishin tė mundshme .E kuptoj zbehjen e interesit pėr tė qene prezent gjithėherė nė rrjedhėn e sė pėrditshmes nė forum ,por nuk e kuptoj egoizmin e njė niku tė tillė si Ti qė me mosprezencėn tėnde shėmton faqet e forumit dardania .de qė dikur i jepje shkėlqimin e tė bukurės sė shkruar .
Mos mė detyro edhe njė herė tė tė drejtohem nė kėtė formė :biggrin:


I dashur Mik .......
Me ishte e pamundur te i qendroja indiferent pershendetjes sate !
Te falenderoj per gjithka ....mbeshtetjen e pakufizuar ,posaqerisht !

Dea_A
27-02-07, 12:27
Amina ,Zana_ch ,Zeroo_Cool,Dreni30,Andaluzi91,Albanian ,UCK-Aksh ..................ju falenderoj te gjithve per viziten ne oden time !
Ju pershendes me shume nder !

jEtA_1
27-02-07, 13:36
Dea_A nese nuke te vjen merzi edhe une erdha ne dhomen tende dhe te ju bashkangjitem shoqeris qe gjendet ketu kurse juve ju uroj gjitha te mirat e jetes dhe te kaloni sa me mire ne kete forum

jadore
28-02-07, 22:47
..Mike e cmuar ..
ne kete dite te veqante per Ty , te deshiroj shendet ,te uroj shume sukses , te uroj mbaresi .... te uroj qdo qast te jetuar ne kete jete ....
...dhe shume e shume festime te nje dite te tille ..
per respektin ndaj jush.. J'ador .

Murgesha
28-02-07, 23:09
..Mike e cmuar ..
ne kete dite te veqante per Ty , te deshiroj shendet ,te uroj shume sukses , te uroj mbaresi .... te uroj qdo qast te jetuar ne kete jete ....
...dhe shume e shume festime te nje dite te tille ..
per respektin ndaj jush.. J'ador .

Po i bashkangjitem kėtij urimit tė Jador pėr ty Dea_A, edhe pse nuk e di se ēfarė festoni nė kėtė ditė.:wink:

Agolli
01-03-07, 10:08
Nga shkaqet teknike dhe mungesa ne rrjet, nuk pata mundesi te kyqem dhe ta uroje diten qe kaloj,............. keshtu qe edhe dyqanet (floriste) ishin te mbyllura ne ate kohe..........:mad: ...:tongue: :tongue:

Urime motrushe...............
http://www.millan.dk/millan/images/kreativt/kreativt_05pask01.jpg


vellaqko........'''''''' Agolli!!

Dea_A
01-03-07, 12:16
Jador ,Murgesha dhe Agolli .......ju falemnderit per urimet !
U pershendet Dea_A!

ARI_03
01-03-07, 13:15
Njė urim le t'vjen dhe nga unė
Qė tė tregoj se tė respektoj shumė
Ēdoher dua qė tė uroj
Dhe dėshirat Zoti tė ua plotėsoi...

P.s. Desha tė gjej njė frazė tė jashtzakonshme....por nuk ekzistonte diēka e tillė sa tė transmetoja respektin e veqant qė kam pėr ty.....mqs thjeshtėsia ėshtė forma e vėrtet e bukuris atėher thjesht ju uroj nga zemra........:smile:

Me respekt
Ari_o3

Gentiani
01-03-07, 19:30
Dea_A,

pėrfitoj nga rasti tė ju pėrshėndes, duke ju dėshiruar gjitha tė mirat kudo qė gjindeni, e sidomos me rastin e Ditėlindjes sate, tė ju pėrgėzoj duke ju dėshiruar tė festoni dhe prisni edhe shumė e shumė motmote tjera festive e rrethuar nga sukseset, miqtė, tė afėrmit Tuaj dhe parasėgjithash realizim tė dėshirave Tuaja, ashtu siē i dėshironi!

Mbeteni e pėrshėndetur dhe gjitha tė mirat nė shtekun tėnd jetėsorė!

Gentiani & mahalla e tij! :smile: :tongue:

halla e madhe
01-03-07, 20:33
Dea_A!
Pano pershendetjet me te perzemrta per ditelindjen tende!

te done ;hallushja:wink:

Dreni30
01-03-07, 20:47
E nderuar Dea_A,

Erdhe ketu me ta lene nje pershendetje, por e pash se kishin uruar shume e nuk mora vesh se cka. Une po te pershendes dhe uroj shendet gjate gjithe jetes tuaj.

Dreni.

Albanian eX|PerT
02-03-07, 21:48
Dea_A, a ma fal, qe sta kam vizitue oden qe sa kohe?

Gjithe te mirat e nderuar ne jeten tuaj... jetofshi sa me gjate, nen hijen e bukur te devotshmerise e te fjales se sinqerte....

Me rrespekt motra ime
albanian expert

Dea_A
04-03-07, 12:47
Dea_A nese nuke te vjen merzi edhe une erdha ne dhomen tende dhe te ju bashkangjitem shoqeris qe gjendet ketu kurse juve ju uroj gjitha te mirat e jetes dhe te kaloni sa me mire ne kete forum

Te falem nderit per viziten e rastit !
Te pershendes e imja vendase :smile: !

Dea_A
04-03-07, 12:48
Njė urim le t'vjen dhe nga unė
Qė tė tregoj se tė respektoj shumė
Ēdoher dua qė tė uroj
Dhe dėshirat Zoti tė ua plotėsoi...

P.s. Desha tė gjej njė frazė tė jashtzakonshme....por nuk ekzistonte diēka e tillė sa tė transmetoja respektin e veqant qė kam pėr ty.....mqs thjeshtėsia ėshtė forma e vėrtet e bukuris atėher thjesht ju uroj nga zemra........:smile:

Me respekt
Ari_o3

Vete urimi me eshte i jashtezakonshem kur me vjen nga miq te veqant siq ju respektoj Juve !:smile:

Dea_A
04-03-07, 12:53
Dea_A,

pėrfitoj nga rasti tė ju pėrshėndes, duke ju dėshiruar gjitha tė mirat kudo qė gjindeni, e sidomos me rastin e Ditėlindjes sate, tė ju pėrgėzoj duke ju dėshiruar tė festoni dhe prisni edhe shumė e shumė motmote tjera festive e rrethuar nga sukseset, miqtė, tė afėrmit Tuaj dhe parasėgjithash realizim tė dėshirave Tuaja, ashtu siē i dėshironi!

Mbeteni e pėrshėndetur dhe gjitha tė mirat nė shtekun tėnd jetėsorė!

Gentiani & mahalla e tij! :smile: :tongue:

Ky urim me eshte shume domethenes , me bene nder me viziten dhe perkrahjen tuaj !
Te deshiroj gjithashtu shume suksese ne realizim te secilit synim ......
Ju falem me nder
Juve dhe mehalles suaj :smile: !

Dea_A
04-03-07, 12:56
Dea_A!
Pano pershendetjet me te perzemrta per ditelindjen tende!

te done ;hallushja:wink:

Hallushe e dashur !
Ju falenderoj per imazhin e pandryshueshem (plote drite) qe keni lene ne mua prej fillimit e deri me tani !
Me gezoi urimi juaj .......shendet te deshiron Dea_A!

Dea_A
04-03-07, 12:58
E nderuar Dea_A,

Erdhe ketu me ta lene nje pershendetje, por e pash se kishin uruar shume e nuk mora vesh se cka. Une po te pershendes dhe uroj shendet gjate gjithe jetes tuaj.

Dreni.

I nderuar Dren ...ju falem nderit qe sme harroni asnjeher me pershendetjet tuaja modeste :smile: !
Lumturi te pakufishme ne familjen tuaj !

Dea_A
04-03-07, 13:01
Dea_A, a ma fal, qe sta kam vizitue oden qe sa kohe?

Gjithe te mirat e nderuar ne jeten tuaj... jetofshi sa me gjate, nen hijen e bukur te devotshmerise e te fjales se sinqerte....

Me rrespekt motra ime
albanian expert

E Ty nuk e di se per qka te falenderoj ..........per buzeqeshjen qe ma sjell ne secilin komunikim apo per laramanin e dhuratave(si ajo me te kuqe ) :tongue: ???

falma_lotin
04-03-07, 13:47
Pata deshir ta pershendes locken time Motrushen time Dea_A dhe ti them se jam shum e lumtur qe kam takuar ketu nje Motrushe si jeni ju e sjellshme intelegjente e bukur dhe me te gjitah te mirat qe nuk po kam asfjal qe te pershkruaje ate qe duhet per ju te shkruhet por shpresoj qe me kupton se qfar duate them Motra ime e dashur prandaj rrushe te deshiroj nga zemra qe jeta jote te jet gjithmon e lumtur me te gjitha te mirat e kesaj bote .
Ju puthe forttttttttttttttttt Motra juaj falma_lotin

Dilingjia
06-03-07, 05:05
phaaaaa kurgja puna jote 3 jave u sorollata neper A edhe s'ma qite nje kafe s'ma qite...te pershendet bali ku do qe je:biggrin:

Prishtinasja_
06-03-07, 11:46
Dea_A

Prano edhe pershendetjet e mia te ngrohta motrushe http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

Gjitha te mirat qofshin me ty .:smile:

Dea_A
06-03-07, 15:01
Dea_A

Prano edhe pershendetjet e mia te ngrohta motrushe http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif http://www.smiliecenter.de/smilies/Umarmen.gif

Gjitha te mirat qofshin me ty .:smile:

Te falemnderit per pershendetjen ,Prishtinasja sharmante :smile: !
Te qafe Dae_A!

Dea_A
06-03-07, 15:05
Pata deshir ta pershendes locken time Motrushen time Dea_A dhe ti them se jam shum e lumtur qe kam takuar ketu nje Motrushe si jeni ju e sjellshme intelegjente e bukur dhe me te gjitah te mirat qe nuk po kam asfjal qe te pershkruaje ate qe duhet per ju te shkruhet por shpresoj qe me kupton se qfar duate them Motra ime e dashur prandaj rrushe te deshiroj nga zemra qe jeta jote te jet gjithmon e lumtur me te gjitha te mirat e kesaj bote .
Ju puthe forttttttttttttttttt Motra juaj falma_lotin


Falem nderit per pershendetjen ,disi me habite me fjalet kaq te mira ........athue njifemi ne dyjat ?!:eek:
Edhe une te pershendes gjithashtu !

~AmaZonA~
06-03-07, 20:31
Nė fillim do tė kėrkoja e ndjes qe po tė dergoj kėte urim me kaq vonese...por thone me mire vone se sa kurr...

Tė Uroja Nga Zemra Datlindje Fati Dhe Lumturia Qofshin Bashkėudhtar Nė Rrugen Tėnde...
U BĖFSH 100 VJEC....
http://img156.imageshack.us/img156/753/birthday7tv1.gif (http://imageshack.us)

Dea_A
06-03-07, 22:13
Nė fillim do tė kėrkoja e ndjes qe po tė dergoj kėte urim me kaq vonese...por thone me mire vone se sa kurr...

Tė Uroja Nga Zemra Datlindje Fati Dhe Lumturia Qofshin Bashkėudhtar Nė Rrugen Tėnde...
U BĖFSH 100 VJEC....
http://img156.imageshack.us/img156/753/birthday7tv1.gif (http://imageshack.us)
Te falem nderit shume ! :smile:

Prishtinasja_
08-03-07, 11:27
Motrusheeee.... erdha me ta urua festen e 8 marsit :biggrin:

Pra, ** URIME 8 MARSI **

http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/ec/100000130262_a_294.jpg

Me respekt

Prishtinasja_

ARI_03
08-03-07, 12:23
URIME 8 MARSI,

http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif
Me respekt ARI_03

Zero Cool
08-03-07, 13:01
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

gazi-de
08-03-07, 14:16
Dea_A,URIME 8 MARSI....

turisti
08-03-07, 14:24
E nderuar,:smile:

Ēdo fillim eshte i veshtire,por jo edhe per talentat dhe personat me plote deshire dhe vullnet te komunikimit,po nese ketyre trijave ua shtojme edhe elegancėn,do te kuptojsh se jam ketu per t'i uruar nga zemra :smile: 2 000 :smile: postimet ,per te treguar se deshiroj qe ti postojsh edhe shume mijera tjera dhe qe te tė percjellin shendeti dhe ditet e lumtura ne jete.Dikun large ,por i lumtur,
TURISTI.:smile:

Dreni30
08-03-07, 21:18
Dea_A urime 8 marsi shendet e lumturi ne jeten tuaj, njeherit edhe te uroj nr. 2 mij te postimeve, me deshire qe te besh edhe xxxx shkrime tjera ketu ne fd.

http://www.ownersbuy.no/img/art/euroflorist.jpg

Dreni.

Amina
09-03-07, 10:18
Dea _A e nderuar , te uroje nje dite te mbar dhe nmje fundjave te kendshme.
Gjithmone ke fjale veq te mira per te gjithe dhe ke respektin me te madh.

Du bist einfach klasseee Mädchen und bin sehr stolz dich zu kennen hehehehe

Mach weiter so:smile:

Albanian eX|PerT
10-03-07, 03:59
Motrushe, te uroj kalimin e 2.000 postimeve, qe jane perplote bukuri!

vellai
albanian,...!!!

jane
11-03-07, 12:01
Pastertia e shpirtit dhe mendjes, qe verehet nga komentet tua, te ben te veēant dhe te dallueshme nga te tjeret.
te pershendes, dhe uroje qe mendjes sate kurr mos t'i mungoj dashuria dhe drejtesia.
jane.
__________________________________________________ ___________
Njeriu, ne jete, genjene vetem nje here, tjerat jane perseritje.

ARI_03
11-03-07, 22:31
http://www.catmori.de/gruesse/gutenstart.gif

rilinda
15-03-07, 00:58
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Buqja_ch
15-03-07, 09:11
Ne Kete Od Te Mbushur Plot Musafir Te Zgjedhur Dhe Te Hjeshuar Kaq Shume Dua Edhe Un Te Jem..te Uroi Shume Te Mira Ne Jete..

Me Rrespekt ...

uck_aksh
17-03-07, 01:44
ka koh qe nuk jam kan per te peshendetur Dea A prano nje pershendetje nga un te uroj gjith te mirat ne jet
http://i37.photobucket.com/albums/e98/Ellen1954/fantasy90.jpg

ARI_03
17-03-07, 10:53
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

ninnela
17-03-07, 16:11
Te pershendes kudo qe je Dea

Ninnela

Prishtinasja_
19-03-07, 12:02
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wuensche/nimm_dir_zeit.gif

Liebe Grüsse

Prishtinasja_ :wink:

Giovanni
20-03-07, 16:15
Dea_A a je kund oj goce se po shihesh me pak tani.....??

Te uroj qe te jeshe mire dhe te vishe sa me shpejt tek FD.

Tung Giovanni.

Dea_A
24-03-07, 11:42
Prshtinasja , Ari_03 , Zero_Cool , Dreni30 Turisti, Amina , Albanian JANE Giovani, Ninela Rilinda Buqja_ch Uck_aksh...........................ju falenderoj nga zemra per nderin qe ma beni ! Ju jam shume mirnjohese !

Giovanni
24-03-07, 18:42
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

Agolli
24-03-07, 19:46
http://i1.tinypic.com/s497b9.jpg

Kjo fare Marga eshte nje shoqeeeeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Motrushe te qafi fort, knaqu ashtu siq di ti, ''ne kete uikend.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

rafet llapjani
25-03-07, 06:29
Dea motrushe prano pershendetje vllazrore .

Nga vlla yt R.Llapjani.

ARI_03
25-03-07, 08:44
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

__________________

~AmaZonA~
25-03-07, 10:16
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-haveagreatday.gif

Sy_kaltra
25-03-07, 11:28
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 15:24
pranoje pershendetjen time Dea_A e nderuate,te uroje gdo te mire ne jete dhe nje pranve me lule dhe gezim.
http://blogs.dhd24.com/uploads/930/1552930/34969_preview.jpg

uck_aksh
26-03-07, 03:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Dea_A.jpg

Dea_A
26-03-07, 11:25
Secila pune ,secili veprim ka edhe nje fund !
Secila e mire ka edhe te keqen dhe anasjelltas .......ligje te thjeshta te natyres !
Edhe dashuria per njerzit eshte e atille ,reciproke !
Ketu fitova dashurin e atyre qe edhe une i desha ,ne realitet i respektova mendimet postimet e tyre ,kjo edhe eshte arsyeja e keti postimi.......... ne nje menyre te i pershendes ose te u kerkoj te falur se sdo te i shoqeroj ne te ardhmen !
Arsyeja.........
Sepse vjen nje dite dhe te duket se gati gjithe ajo qe ke dashur eshte ftohur dhe ne vend te nje gezimi qe ke ndier sahere ke qene ne nje mes ,mban ne gji nje cope akulli qe pa e kuptuar te ftoh , te ngrin ,te perpin si pa e kuptuar dhe kur e vren se hendeku pabesia eshte rritur aq shume sa nuk ia vlen te e kthen koken as mbrapa as para .......njeriu dorezohet ,ik !
Vjen nje moment kur dashuria e veshur me rrobat qe i ka falur momenti nuk duket me e bukur ,nuk ndjell me ate zjarr,nuk ben qe njeriu te ndiej te njejten deshire ,por thjesht nje imitim te asaj qe eshte ndier dikur !
Imitim ... kjo eshte ajo qe nuk ia lejoj vetvetes .........te behem ajo qe nuk jam ,te shkruaj ate qe nuk e ndiej !
Nuk pendohem per gjerat qe kalova( qfaredo qofshin ato9 ,jo asnjeher ,sepse ashtu do ta mohoja nje cope te jetes sime , nuk pendohem as nga ajo qe edhe per disa minuta ta kem respektuar ate qe nuk e meritonte ,nuk pendohem se ne nje menyr sulmova ata qe krijonin ndasi ne kete mes ,as qe e humba kohen per te ndryshuar te pandryshueshmen !
Nuk pendohem se Dardanis i dhurova nje pjese te kohes sime !
Secili postim i imi ishte Dea_A ne realitet ,e bazuar gjithmon ne origjinalitetin shqipetar moral ..........dhe krenari dhe e tille dote mbetem !
Kam vendos ta mbyll kete kapitull duke mos ju harruar asnjeher(edhe pse sdo te ju kontaktoj ) .....juve qe ju desha !
Ju pershendes thjesht dhe perzemersisht !

Dea_A
26-03-07, 11:31
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Dea_A.jpg

Agolli .....gjentil dhe shume i dashur vella
Rafet LLapjani ....vellau im i madh
Ari_03 , i respektuar
Amazona .......krenaria ime dhe moster se si duhet te jete nje grua shqipetare
Sy Kaltera e qilter
Gazi_de i nderuar
Uck-aksh ....nofka me madheshtore
Sdo te ju harroj asnjeher ! :smile:

Zero Cool
26-03-07, 11:34
Ne vendimin e nje individi nuk dua te perzihem, e vetmja qe mund dhe dua te them eshte se do te me mungojne shkrimet tua dhe do te me mengosh. Nje jete te lumtur, ashtu siq deshiron edhe vet, te uroj.
Me shume respect per ty ZC

Agolli
26-03-07, 17:19
Secila pune ,secili veprim ka edhe nje fund !
Secila e mire ka edhe te keqen dhe anasjelltas .......ligje te thjeshta te natyres !
Edhe dashuria per njerzit eshte e atille ,reciproke !
Ketu fitova dashurin e atyre qe edhe une i desha ,ne realitet i respektova mendimet postimet e tyre ,kjo edhe eshte arsyeja e keti postimi.......... ne nje menyre te i pershendes ose te u kerkoj te falur se sdo te i shoqeroj ne te ardhmen !
Arsyeja.........
Sepse vjen nje dite dhe te duket se gati gjithe ajo qe ke dashur eshte ftohur dhe ne vend te nje gezimi qe ke ndier sahere ke qene ne nje mes ,mban ne gji nje cope akulli qe pa e kuptuar te ftoh , te ngrin ,te perpin si pa e kuptuar dhe kur e vren se hendeku pabesia eshte rritur aq shume sa nuk ia vlen te e kthen koken as mbrapa as para .......njeriu dorezohet ,ik !
Vjen nje moment kur dashuria e veshur me rrobat qe i ka falur momenti nuk duket me e bukur ,nuk ndjell me ate zjarr,nuk ben qe njeriu te ndiej te njejten deshire ,por thjesht nje imitim te asaj qe eshte ndier dikur !
Imitim ... kjo eshte ajo qe nuk ia lejoj vetvetes .........te behem ajo qe nuk jam ,te shkruaj ate qe nuk e ndiej !
Nuk pendohem per gjerat qe kalova( qfaredo qofshin ato9 ,jo asnjeher ,sepse ashtu do ta mohoja nje cope te jetes sime , nuk pendohem as nga ajo qe edhe per disa minuta ta kem respektuar ate qe nuk e meritonte ,nuk pendohem se ne nje menyr sulmova ata qe krijonin ndasi ne kete mes ,as qe e humba kohen per te ndryshuar te pandryshueshmen !
Nuk pendohem se Dardanis i dhurova nje pjese te kohes sime !
Secili postim i imi ishte Dea_A ne realitet ,e bazuar gjithmon ne origjinalitetin shqipetar moral ..........dhe krenari dhe e tille dote mbetem !
Kam vendos ta mbyll kete kapitull duke mos ju harruar asnjeher(edhe pse sdo te ju kontaktoj ) .....juve qe ju desha !
Ju pershendes thjesht dhe perzemersisht !

C'do pune dhe veprim ka edhe humbje, ashtu mendoj une ''po'' ''po''!!! Nuk e di pse me siguri jam i pa fat, investoje ne gjera me te dashura,,, jam nje humbs ne te gjitha sferat e dashuris,'''ndodhe qe edhe te pendohem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif ........mos u befaso???, jam ai qe jam, '''''Jam ai qe me se shumti te deshti, e ti shko dhe mos u kthe, me le me koke te ungjur, ''ti'' ajo qe ma ngrite vleren, dhe ma perforcove vetbesimin, me dhe kurajo dhe shprese , me vertetove se ne Shqiptari ka dashuri,.........valle pse me zhgenjeve, pse aaaaaaaaaaaa??
Nuk di se cfare te shkruaj e ty uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu shtrriga e shtriganit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif , po po edhe une jam shtrigan, jam vellaqko yte, i cili te don dhe ka me te dasht, pa marr parasyshe vendosmerin qe e ke marre, nuk kam tjeter rrugdalje!!!!!!!!
Me kujtohet fillimi''''' aty kure ne te dy u njoftem, aty''''''''''''a po te kujtohet??????????? tek fjale zingjiri''''''''aty u lidhe dashurija vella/ moter,,,,,,,,eeeeee fort po me pelqen ky zingjir,.......fort dhe teper''''''' Do ta mbaj per jete..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif me kujtohet po shtrigo po,...........dhe nuk dua ta paramendoj fundin...........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
Me emocionove moter.......... me fal aaaaaaaaaaa???
Po ta kthej me nje emocionim reciprok.......te kam moter dhe e di se ku te dheme me se shumti, hajde pra te befte mire
Degjojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
http://www.youtube.com/watch?v=tzzhhBYUpPQ

LuLjaa
26-03-07, 17:44
http://www.bulma-animation.org/u/p/7/mmokckgezhqwlx42j1wv8op7ed.gif

jane
26-03-07, 21:00
Dea_A, Ike ??!!


Per ngjarjet e médha eshte e veshtire te besohet andaj dhe thuhet: "E pa besueshme por e vertet", por ja qe ka edhe ngjarje qe kurr s'mund t'i pranojme se eshte e vertet ! Jo kurr,kurr,asnjehere !
Ti ske ikur!, Ti je veper!, veper gjeniale!.
Secili nga ato mijera postime qe na dhurove, percjell tek secili shqiptar/e nga nje mesazh njoftimi, shoqerimi, gezimi, hidhrimi, respekti, kritike, dashurie, humori, urtesie, miresie, afrie, butesie, trimerie, drejtesie, .. . por mbi te gjitha kombetare..
Edhe ndarja ka mesazh !. Ti e din si ndjehemi gjithe ne qe e lexuam lajmin per ikjen tende !, edhe ne e dijme si je ndjer Ti kur ke vendos per nje hap te tille. Te njoha /FD/ ashtu si je _ e veēant, ishe, mbete dhe ike ashtu e veēant !. Mosha qe kam me lejon te te konsideroi si moter pas 9 vllezerve, ishe "jetime", nuk te ndihmuam, nuk te perkrahem, nuk te respektuam sa duhej, andaj dhe te "humbem".
Edhe pse kurr s'u njohum fizikisht /ka pak rendesi/, me rendesi eshte se na bashkoi ideali, me rendesi eshte se "bashk" ēdo pranvere dergojme lule te fresketa mbi Varret e Prekazit, edhe me e rendesishme eshte se do festojme bashk Diten e Bashkimit Kombetar, gjitha keto dhe gjitha gezimet e Kombit rendofshin mbi Ty.
Shendet, gezime, lumturi, suksese dhe realizim te endrrave e planeve ne jete, te uroj Ty dhe Familjes.

mbetesh gjithmone e pershendetur dhe e respektuar, jane

ARI_03
26-03-07, 22:21
C'do pune dhe veprim ka edhe humbje, ashtu mendoj une ''po'' ''po''!!! Nuk e di pse me siguri jam i pa fat, investoje ne gjera me te dashura,,, jam nje humbs ne te gjitha sferat e dashuris,'''ndodhe qe edhe te pendohem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif ........mos u befaso???, jam ai qe jam, '''''Jam ai qe me se shumti te deshti, e ti shko dhe mos u kthe, me le me koke te ungjur, ''ti'' ajo qe ma ngrite vleren, dhe ma perforcove vetbesimin, me dhe kurajo dhe shprese , me vertetove se ne Shqiptari ka dashuri,.........valle pse me zhgenjeve, pse aaaaaaaaaaaa??
Nuk di se cfare te shkruaj e ty uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu shtrriga e shtriganit , po po edhe une jam shtrigan, jam vellaqko yte, i cili te don dhe ka me te dasht, pa marr parasyshe vendosmerin qe e ke marre, nuk kam tjeter rrugdalje!!!!!!!!
Me kujtohet fillimi''''' aty kure ne te dy u njoftem, aty''''''''''''a po te kujtohet??????????? tek fjale zingjiri''''''''aty u lidhe dashurija vella/ moter,,,,,,,,eeeeee fort po me pelqen ky zingjir,.......fort dhe teper''''''' Do ta mbaj per jete..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif me kujtohet po shtrigo po,...........dhe nuk dua ta paramendoj fundin...........
Me emocionove moter.......... me fal aaaaaaaaaaa???
Po ta kthej me nje emocionim reciprok.......te kam moter dhe e di se ku te dheme me se shumti, hajde pra te befte mire
Degjojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
http://www.youtube.com/watch?v=tzzhhBYUpPQ (http://www.youtube.com/watch?v=tzzhhBYUpPQ)

Ēdo mungesė e vėllaut tim tė madh Agollit ėshtė edhe e imja....:frown:
Respektin e veqant qė kam pasur pėr ju e nderuar u mundova tė shfaq gjat gjithė kohės kurrė juve ju kisha kėtu,tani pėr fund ..........s'dij.....pse s'po dalin shkronjat qė tė formuloj kėtė postim tė fundit....qė tė shpreh edhe njėher nė fund tė gjithė atė respekt qė kam pasur pėr ju.

Dea_A, mė beso se do tė na mungojn postimet e juaja.....

Dea_A, Mė fal,,,,,,
M'fal nėse kėto fjalė tė bezdisin,
por ja qė nė kok mė trokisin
prandaj dua qė me i shkru
qė nga mendja me u qetėsu
kam shum ēka pėr tė tregu
por mė e rėndėsishme ėshtė
se gjithmon kam me tė respektu...
Mė fal ndonjėher pėr shqetsimet,
Mė fal ndonjėher pėr gabimet....
Mė fal pėr ēdo gjė qė kam bėrė pa qėllim,
Mė fal...

Me respekt
ARI_03


do gje
me fal per shqetesimet
me fal per gabimet nese kam ber
me fal per cdo gje
me fal.......

ARI_03
26-03-07, 22:24
Ēdo mungesė e vėllaut tim tė madh Agollit ėshtė edhe e imja....:frown:
Respektin e veqant qė kam pasur pėr ju e nderuar u mundova tė shfaq gjat gjithė kohės kurrė juve ju kisha kėtu,tani pėr fund ..........s'dij.....pse s'po dalin shkronjat qė tė formuloj kėtė postim tė fundit....qė tė shpreh edhe njėher nė fund tė gjithė atė respekt qė kam pasur pėr ju.

Dea_A, mė beso se do tė na mungojn postimet e juaja.....

Dea_A, Mė fal,,,,,,
M'fal nėse kėto fjalė tė bezdisin,
por ja qė nė kok mė trokisin
prandaj dua qė me i shkru
qė nga mendja me u qetėsu
kam shum ēka pėr tė tregu
por mė e rėndėsishme ėshtė
se gjithmon kam me tė respektu...
Mė fal ndonjėher pėr shqetsimet,
Mė fal ndonjėher pėr gabimet....
Mė fal pėr ēdo gjė qė kam bėrė pa qėllim,
Mė fal.do gjė
me fal pėr shqetėsimet
me fal pėr gabimet nėse kam ber
me fal pėr ēdo gjė
me fal.......


P.s. Korrigjim......teknik
Me respekt
Ari_03

ARI_03
26-03-07, 22:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Dea_A.jpg

Agolli .....gjentil dhe shume i dashur vella
Rafet LLapjani ....vellau im i madh
Ari_03 , i respektuar
Amazona .......krenaria ime dhe moster se si duhet te jete nje grua shqipetare
Sy Kaltera e qilter
Gazi_de i nderuar
Uck-aksh ....nofka me madheshtore
Sdo te ju harroj asnjeher ! :smile:

Respekt-reciprok....:smile: Ju falenderoj...

Prishtinasja_
26-03-07, 22:29
Dihet se cdo fillim ka nje mbarim por ky lloj mbarimi ose largimi eshte i dhimbshem !!:frown:

Gjithsesi suksese ne cdo drejtim. :smile:

Te pershendes nga zemra

Prishtinasja_

Albanian eX|PerT
26-03-07, 23:27
Kur u inkuadrova ne fillim ne kete Bote, qe po i thone "Virtuale", disi e llogarisja veten sikur kur isha femije kur me humbte vellau ne treg, e qaja derisa e gjeja, derisa dikur u mesova vet te shkoj ne treg pa ndihmen e familjareve, e nuk humbesha aty. Porse me kete dua te them, se po kjo Dea_A, qe tash iku, e na braktisi pa meshire, ishte ajo qe mi mesoi fillet e kesaj bote virtuale, e cila bote sa me kenaqur aq edhe me ka lodhur e merzitur, mbase ne te perjetova shume sfida, ca te lehta e ca te renda, deri sa tash me goditi kjo fatkeqesi, qe me shkaktoi plage, qe iu duhen kohe (Expertit) per t'iu mbyllur, porse c'te bejme, kjo thjesht po me paralajmerone se me ka ardhur edhe mua rendi qe nje dite te iki, porse nuk e di kur do e kem ate potencial guximi per te bere nje veprim te ketille, sepse tani e tutje do me mungoj perkrahja e motres sime, e cila ishte inkurajimi im per te shkruar ne kete forum, e qe ska dyshim se te pasurit e perkrahjes ne forum, eshte pika kryesore per te te njohur dikush ketu, e qe Dea_A, ishte ajo qe me fjalet e saj te bukura, qe une si nxenes i dobet qe jam nuk i meritoja, beri qe te tjeret te me rrespektojne per skej te saj, e qe per kete do i jem mirenjohes sa te jetoje e te mbaje ne mend ne kete jete, mbase nje privilegj te ketille nuk ma ofroi askush.

Shpesh ndegjoja per forume... shpesh ndegjoja se dikush po kenaqet aty... porse nuk me kursenin transmetuesit edhe nga lajmet se aty po behet mizori, e po preken ndjenjat e njeriut. Hyra ketu, ndoshta mendoja se do kaloja mire, e po, ishte Dea_A, e Agolli, e ca te tjere, qe bene te marr mendim te mire per forumin,...jo te tere, porse per mundesine qe e gjetem ketu te njohim miq kaq te medhenje.... te njoh nje Dea_A, qe shifra e saj posedon postimet me pasurine intelektuale, e qe eshte nje thesar i ēmueshem, e qe do te derdhet ne depote e popullit me te madhe ne Bote, popullit shqiptare.


Te krenohesh me nje Miss, e me nje Mister, eshte veper e budallallenjeve, mbase keta kurre skane perfaqesuar e as ekspozuar ndonje vlere kombetare te popullit tone te dashur, porse te krenohesh me nje intelektuale, qe fjalet e saj gjithenje ishin te bashkangjitur me keshillat e sinqerta, qe rrjedhnin nga qellimi subtil per te pare dicka te mire ne popullin tone, sikur rasti i motres sime Dea_A, eshte mencuri qe deshmon intelektin tone, se sa dijme te ēmojme vlerat tona, qe i kemi kaq afer e nuk po i njohim.

Dea_A, ishte shifra e nje vajza shqiptare, qe urrente falsititetin e demagjogjine, e te ekspozuarit joreal, mbase ajo ka qene dhe eshte e shtyer nga sinqeriteti i ēilter, qe te jetojme e te veprojme duke u bere te vertete, duke e nxjerre realitetin tone, e te mos mundohemi te jemi diēka ēka nuk jemi.

Me kenaqte gjithenje kur krenohej ne publik per identitetin e saj shqiptar e musliman, perkunder shume shume arroganteve qe kemi ketu, qe deshirojne ta zhdukin identitetin e tyre, i cili eshte nje thesare shume i madhe, e qe e kemi dhurat nga Allahu (Zoti yne), e qe asnje popull nuk e ka gezuar sikur ne nje identitet te ketille, e qe do te ia mesojme femijeve tane gjithenje, qe te krenohen me identitetin e tyre.

Me te vertete, eshte kenaqesi per ne, qe kur kemi hyr ne keto forume, kemi marre kete produkt kaq profitabilė, e qe kjo per mua eshte miqesia qe fitova me kete moter shqiptare, qe nga postimet e para.

E di... s'jemi perfekt, dhe keshtu si njerez qe na ka krijuar Allahu i Gjithepushtetshem, neve si krijesa mund te gabojme... mund te e teprojme, e te bejme gjera jo te drejta... edhe me miqt tane. Porse bukurija e ligjit hyjnor eshte, se Krijuesi Apsolut, inkurajoi njerezimin te meshirohen me njeri tjetrin nese deshirojne meshiren e Zotit. Prandaj, ketu ne publik te kerkoj te falur nese ndokund te kam prekur, apo te kam kundershtuar padrejtesisht, si do qe te kete qene, ta kesh parasysh se ato (gabimet) jane bere prej ngutesise sime apo paditurse, e jo nga urrejtja e smira apo paragjykimet, e qe per kete mendoj se veēse e di.

Edhe pse ti tani na le e ike, nuk dyshoj se do te na shoqerosh me syt e tu, duke na lexuar neve. S'do te harrojme kurre,... gjithenje ne mendjet tona do qendroje emri i yt i bukur, qe pata privilegj te e njoh, e qe ai emer po shenohet ne kapitujt tane.

Sa e veshtire eshte ndarja... ah sa e veshtire...!!! Shpresoj qe kur te ikim nga kjo Bote te na kaploje meshira e Allahut,... e qe shpresoj qe perkunder qe ne kur lindem te tjeret qeshnin e ne si femij qanim, te shpresojme qe kur ne te shkojme fytyrat tona te buzeqeshin, e te tjeret te qajne per neve, e te takohemi ne Parajsen, qe eshte vendbanimi i njerezve besimtare te sinqerte!

Te ka rrespektuar, e te rrespekton, te nderon e te don, si gjithenje vellacko yt, i cili kurre nuk ka per te ta falur ate qe ke menduar se nuk e them me zemer fjalen moter per ty, (albanian expert), me pikellim te madhe!

Te uroj cdo te mire ne jete, suksese e perspektive, nje ardhmeri e mbushur me te mira, e qe shpresoj qe ne, populli yne, te ta dijme vleren qe je e jona.

Allahu te paste nen kujdesin e tij!

Lamtumire!

Albanian eX|PerT
28-03-07, 12:36
Edhe pse dje t'a dhash "lamtumiren", nuk ia bej vetes hallall pa t'i shkrujtur edhe ca rreshta e dashur motra ime, e qe te te tregoj se sa po e ndiej mungesen tende ketu, te tregoj se skam mė me kend te diskutoje, te te tregoj se kam nje mall te madhe per ty, te te tregoj se me ka humbur shija e forumit, te te tregoj se akoma postimet e tua jane te fresketa dhe po e ndiej eren tende ne to, te te them se kam mbetur pa moter virtuale prej ikjes tende, te te tregoj se tash po e di se skam perkrahje mė ne kete forum nga forumistet.

Te jam mirenjohes qe e ke lene kete ode, ne te cilen gjithenje kur te me merr malli per ty do shkruaj... do shkruaj edhe ne ato momente me te merzitshme, kur ndoshta do e humbi edhe maturine e te shprehurit optimist duke te te treguar se sa jam shume i merzitur per ty,... se sa me mungon!

Nuk u bene as dy dite te plota, nuk u be asnje vite i tere, e as nje dekad, qe nga ikja yte nga ketu,... pse gjithe ky mall me ka kapluar per ty motra ime? Kjo pyetje kerkon pergjigje, mendoj!

Sepse te deshta si moter, edhe pse ti kete nuk e pranoje,... nuk e kam dashur askend me zemer sikur ty ne kete boten virtuale... nuk ia kam thene me plote zemer askujt fjalen moter ne kete forum vetem se ty... nuk kam folur pa rezerva me askend tjeter pos me ty... pse te deshta kaq shume? Edhe kjo kerkon pergjigje, mendoj!

Sepse ishe e para qe me mireprite ne forum, ishe e para qe me keshilloi ne forum, ishe e para qe mi dhurove mesimet e duhura te botes virtuale, sepse ishe e sincert me mua, sepse qellimi yt ishte i delire,... e para qe me ofroi miqesi ne forum ishe ti... ishe intelektuale,.... ke qene dhe je nje thesar i madhe motra ime...!!!

Ma thuaj me kend te qendroj ne kete forum pas ikjes tende...??? Kujt te i them moter tash e tutje? Cilen anetares ti them motrushe me plot zemer sikur qe te kam thene ty? Kush do me inkurajoje per te shkruar ne kete forum? Kush do me perkrahe prej forumistave? Kush te me ofroje ngrohtesi?

Eh sa me mall kujtoj momentet kur diskutonim ne forum se bashku... ah sa kenaqesi ishte te debatoj me ju... si me kujtohen ca momente kur "ngrindeshim" ne ca tema, ah sa mu shtohej dashurija per ty motrushe.

Me ikjen tende forumi ka humbur nje xhevahire te madhe, e kete akoma nuk eshte duke e kuptuar... me ikjen tende, do inkurajohet se shpejti edhe ikja ime, sepse prezenca ime ketu pa ty eshte shume e manget dhe si i tille nuk mund te arrije qellimet e mija...!!!

Pse te te mos tregoj se me jane mbushur syt me lot kur kuptova se une humba motren time me te madhe ketu...? Pse te mos te te tregoj se kam mbetur ketu pa atmosfer e shije? Pse te mos te te tregoj se nuk me rrihet ketu pa ty?

Ta kesh me dije, per fund, se nuk do ta fali kurre, nese nuk tenton ta besh te pakte nje hap, per te me takuar ne kete jete e qe ne sy te te them: "Te dua shume motra ime"

Per te mos e tepruar, e per te mos me kapluar ndonje e qajtur, po e mbyll kete leter!

Te don shume vellau, mos e harro kete!

p.s. Mbase tash jam i merzitur, dhe kam nevoje per qetesi po ndegjojme se bashkue kete (http://www.ilahije.com/Adem%20Ramadani%203/05.Adem%20Ramadani%203%20-%20Kam%20Mall.zip) ose kete (http://www.ilahije.com/Adem%20Ramadani%203/04.Adem%20Ramadani%203%20-%20Jetimi.zip) interpretim te ilahive!

Murgesha
28-03-07, 15:37
Secila pune ,secili veprim ka edhe nje fund !
Secila e mire ka edhe te keqen dhe anasjelltas .......ligje te thjeshta te natyres !
Edhe dashuria per njerzit eshte e atille ,reciproke !
Ketu fitova dashurin e atyre qe edhe une i desha ,ne realitet i respektova mendimet postimet e tyre ,kjo edhe eshte arsyeja e keti postimi.......... ne nje menyre te i pershendes ose te u kerkoj te falur se sdo te i shoqeroj ne te ardhmen !
Arsyeja.........
Sepse vjen nje dite dhe te duket se gati gjithe ajo qe ke dashur eshte ftohur dhe ne vend te nje gezimi qe ke ndier sahere ke qene ne nje mes ,mban ne gji nje cope akulli qe pa e kuptuar te ftoh , te ngrin ,te perpin si pa e kuptuar dhe kur e vren se hendeku pabesia eshte rritur aq shume sa nuk ia vlen te e kthen koken as mbrapa as para .......njeriu dorezohet ,ik !
Vjen nje moment kur dashuria e veshur me rrobat qe i ka falur momenti nuk duket me e bukur ,nuk ndjell me ate zjarr,nuk ben qe njeriu te ndiej te njejten deshire ,por thjesht nje imitim te asaj qe eshte ndier dikur !
Imitim ... kjo eshte ajo qe nuk ia lejoj vetvetes .........te behem ajo qe nuk jam ,te shkruaj ate qe nuk e ndiej !
Nuk pendohem per gjerat qe kalova( qfaredo qofshin ato9 ,jo asnjeher ,sepse ashtu do ta mohoja nje cope te jetes sime , nuk pendohem as nga ajo qe edhe per disa minuta ta kem respektuar ate qe nuk e meritonte ,nuk pendohem se ne nje menyr sulmova ata qe krijonin ndasi ne kete mes ,as qe e humba kohen per te ndryshuar te pandryshueshmen !
Nuk pendohem se Dardanis i dhurova nje pjese te kohes sime !
Secili postim i imi ishte Dea_A ne realitet ,e bazuar gjithmon ne origjinalitetin shqipetar moral ..........dhe krenari dhe e tille dote mbetem !
Kam vendos ta mbyll kete kapitull duke mos ju harruar asnjeher(edhe pse sdo te ju kontaktoj ) .....juve qe ju desha !
Ju pershendes thjesht dhe perzemersisht !

Dea_A, nuk po di shkaqet qė tė paskan dėrguar nė marrje tė njė vendimi tė tillė, por nuk mund tė them se nuk mė prek ky vendim.
Sidoqoftė vendimi ėshtė i yti e unė nuk e kam as tė drejtėn mė tė vogėl pėr tė mos e pėrkrahur.
Tė uroj shėndet e lumturi si dhe suksese nė jetė.

Murgesha!

gazi-de
28-03-07, 17:34
Dea_A,respeket temadhe per ty e nderuare,une personalishte nuke kame shume te flase per ty,sepse ketu jame i ri.Por po dihet se kushe ishte Dea_A,dhe qfare respeketi ka pase ketu ne f/d.
Dea_A te pershendes dhe te uroje gjdo te mire ne jete,ty dhe familjes tuaj,respeket shume te madhe per ty e nderuare....

uck_aksh
29-03-07, 00:22
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Agolli
31-03-07, 17:54
Me mungon shumeeeeeeeeeee shtrrigoooooooooooo.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Me le te vetmuar, '''''te don vellaqko............http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

http://www.blogadorn.com/graphics/missyou/miss00008.gif

Agolli
31-03-07, 18:07
Te pershendes shume,.... Dea_A!! motrushi dhe shpirti i Shqiptarizmit.......
http://www.dardania-rv.de/media/DIR_109/flamuri5.gif


Vellaqko Agolli.............

Ty te kam shpirteeeeeeeeeeeeee te SHQIPTARISE
Moter nderi......''''

BESA BESE
http://www.youtube.com/watch?v=B4h9utoo5iw

Giovanni
31-03-07, 18:33
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

~AmaZonA~
31-03-07, 20:19
Pershendetje zemrushe ku do qė tė gjendesh,besoj qė do e lexosh kėtė postim...Them me plote bindje se forumi duket mė i zbrazet se kurr pa postimet e tua tė bukura tė matura me plot kuptime e domėthėnje dhe me shume vlera pėr lexuesit edhe pse nuk mė premton koha qė tė rri pran PC qė tė lexoj nė postimet nė Dardani por po shifet se mungojn ato postimet e tua qė japnin gjallėri dhe shkelqėsi kėtu...Shpresoj se do kthehesh njė dite e tė vazhdosh postimet aty ku i ke ndėrpre dhe ajo dite shpresoj se nuk do jete e largėt...Kėrkoj nga Ti qe te kthehesh pėrseri e tė shkruash ne forum,une mendoj qe kety ka nevoj pėr nje Dea_A siq je Ti zemrushe...Urojė nga zemra qė tė jesh mire dhe tė pėrcjellin sukseset nė cdo hapė tė jetes...
Me shume dashuri per Ty
AmaZonA
http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif

budo785
01-04-07, 20:45
Dea ishalle te ndjekin te mirat,sidoqoft!
Ktheu edhe nese edhte vetem nje person,me te cilin do te flisje.Ja vlen apo jo?
mirupafshim!!!

rilinda
02-04-07, 11:18
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Albanian eX|PerT
03-04-07, 22:10
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Buqja_ch
05-04-07, 06:15
Te pershndes dhe te kalosh sa me mire

keto dite te pushimit.....

me rrespekt Buqja

Artisti
05-04-07, 08:19
Do te ishte kenaqesi te lulezojne shkrimet tua prape sikur kjo lule
http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/2298.jpg


Artisti

Agolli
05-04-07, 19:32
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Giovanni
06-04-07, 12:06
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

jEtA_1
06-04-07, 12:08
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

budo785
07-04-07, 12:35
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

prishtinasi
08-04-07, 01:48
Dea_A, e di qe nuk je me pjese e forumit, por erdha te le nje pershendetje sepse e ndije qe ta kam borxh! Ishte knaqesi te debatoj me ty ne kete forum!
Te pershendes, dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete!

Sinqerisht:
Prishtinasi

legenda
08-04-07, 10:16
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

uck_aksh
08-04-07, 16:04
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:24
Pershendetje dea kalofsh nje jave te mbare

jadore
09-04-07, 22:18
..Mike ku mbete ??
..hm .....!!! e dinja mrekullit jane imagjinare , s'kan si te jene te verteta , s'kan se si ndodhin??? ... vertet po te ishte mrekullia ne vehte virtyt i njerzimit nuk do kishte vend justifikimi per terheqje .... !!!!
...mike , vertet me zhgenjeve....!! , mendova qe do jesh avangart per ndrrime rrenjesore te mentalitetit , dhe ishe tip ideal per keto parametra si misjonare e tille , si duket te mungoj vetem maturija dhe durimi te sfidosh , vorbullat virtuale ...!!, keq them qe vertet keq , mbet ti leme kohes qe rastesia sjell dhe nje tjeter perfeksion qe ka durim ....

Agolli
10-04-07, 17:57
Ja disa risi nga embeltorja A'la Desert, jan te pregaditura nga terrpijani i desertit Prishtinasi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif kurse une perkujdesem per dekorimin e lulave ahahaha
Shpresoj se do vish dhe ti marrish'''''sa jan tazeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

p.s. mos u terrpijav ahahahahahahahahah

http://souari.forest.net/~crawfords/ambrosia/Admin/images/mLarge%20Dessert%20Tray.jpg

prishtinasi
10-04-07, 18:07
Ja disa risi nga embeltorja A'la Desert, jan te pregaditura nga terrpijani i desertit Prishtinasi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif kurse une perkujdesem per dekorimin e lulave ahahaha
Shpresoj se do vish dhe ti marrish'''''sa jan tazeeee

p.s. mos u terrpijav ahahahahahahahahah

http://souari.forest.net/~crawfords/ambrosia/Admin/images/mLarge%20Dessert%20Tray.jpg

Keto embelesira te dekoruar me lule nga terrpijani Agoll, jane gratos DEA_A, te bera enkas nga stafi i perzgjedhur me konkurs! Keshtuqe para se te fillojme me ngrene...je e perzgjedhur nga stafi i embeltores "A'la Desert" dhe nga vete shefi:biggrin: ...qe ta presesh shiritin!
Ne pritje te hapjes se embeltores se re, ke pershendetje edhe nga sekretaresha, e cila ne kete rast eshte shendrruar ne shankiste! :biggrin:
Mos u vono....sepse koha eshte para...hahaha

Agolli
10-04-07, 18:26
Keto embelesira te dekoruar me lule nga terrpijani Agoll, jane gratos DEA_A, te bera enkas nga stafi i perzgjedhur me konkurs! Keshtuqe para se te fillojme me ngrene...je e perzgjedhur nga stafi i embeltores "A'la Desert" dhe nga vete shefi:biggrin: ...qe ta presesh shiritin!
Ne pritje te hapjes se embeltores se re, ke pershendetje edhe nga sekretaresha, e cila ne kete rast eshte shendrruar ne shankiste! :biggrin:
Mos u vono....sepse koha eshte para...hahaha

Shpresoj se nuk do vonohesh,,!? si fillestar kemi nevoj per shitje te madhe''''keshtu qe,, c'do vones do e demton embeltoren dhe poashtu punetoret do na mbesin pa paga''''hahahah http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Tung nga huti'''''''''''''''''http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Prishtinasja_
13-04-07, 10:17
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x194.jpg

Elina
13-04-07, 13:18
Keni pershendetje nga une Elina :smile:

Sy_kaltra
14-04-07, 11:12
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:06
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

gazi-de
10-05-07, 14:12
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 14:44
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

Prishtinasja_
13-05-07, 15:22
DEA_A te pershendes shummeee e nderuar edhe pse pranija jote mungon ne forum...:frown:

http://pictransfer.de/uploads/2s0bpyx29a942b5jpg.jpg

vjeshta
22-05-07, 02:41
Te pershendes me gjithe mungesen qe ndihet per ju.


Vjeshta!