PDA

View Full Version : Hajde me kallzu qka keni vesh sot ? Te kqyrmi kush ka shihje per garderob ??


Faqet : [1] 2

bonboni
29-09-06, 06:07
Te nderuar antar te forumit www.dardania.de Kjo tem esht hapur per te treguar se kush ka shihje me te bukur ne garderob ju falemderi per pergjgjigjet tuaja me respekt "bonboni"Une sot psh kom vesh farmerka edhe ni duks dicka thjesht kur veshi katesha ju kallzoj :P:P

Dardalece
29-09-06, 09:17
Qe une sot jam nė kat teshave (miniq) se kam mbledhje ma von, e vyn pak me tranu kolegt (pleqt) pėr me pranu rezultatin e punės :eek: :eek: :eek:

Dardalece
29-09-06, 09:17
Qe une sot jam nė kat teshave (miniq) se kam mbledhje ma von, e vyn pak me tranu kolegt (pleqt) pėr me pranu rezultatin e punės :eek: :eek: :eek:

Zero Cool
29-09-06, 09:28
Qe une sot jam nė kat teshave (miniq) se kam mbledhje ma von, e vyn pak me tranu kolegt (pleqt) pėr me pranu rezultatin e punės :eek: :eek: :eek:

ahahahahah pi tranojke pleq e te ri tybe :tongue:

zana e maleve
29-09-06, 11:11
hahahahahahahah

bonboni
29-09-06, 16:42
Qe une sot jam nė kat teshave (miniq) se kam mbledhje ma von, e vyn pak me tranu kolegt (pleqt) pėr me pranu rezultatin e punės :eek: :eek: :eek:hahahahhaaha veq ishalla si tranon edhe plakat se sdi qka bojm masnej hahahahaahahahh :P:P

jadore
29-09-06, 20:22
..hajt se po kallxoj edhe Une qka kam vesh sot ....
per fillim me duhet me te tregu qe tek une vesha dhe ngjyra shkon ne baze te disponimit , kohor qe kaloj ...... psh, per momentin them qe po kaloj neper fazen e kaltert ,,,pra ngjyra e kaltert (e mbyllte ) kisha veshur pra ,tonike te kaltert , pantolla kaltert mbyllte ,patika te kalterta , jakne jeans (prit tash te tregoj edhe per frizur , krejt thjeshte dy gersheta te shkurtura ..imitim Pipi Langschtrumfe ,)

......qelloja asociacionit "bombon" ne baze te ngjyres dhe kombinimit te veshes ,si duhem te kem pas disponimin sot???

vendasi
30-09-06, 00:07
..hajt se po kallxoj edhe Une qka kam vesh sot ....
per fillim me duhet me te tregu qe tek une vesha dhe ngjyra shkon ne baze te disponimit , kohor qe kaloj ...... psh, per momentin them qe po kaloj neper fazen e kaltert ,,,pra ngjyra e kaltert (e mbyllte ) kisha veshur pra ,tonike te kaltert , pantolla kaltert mbyllte ,patika te kalterta , jakne jeans (prit tash te tregoj edhe per frizur , krejt thjeshte dy gersheta te shkurtura ..imitim Pipi Langschtrumfe ,)

......qelloja asociacionit "bombon" ne baze te ngjyres dhe kombinimit te veshes ,si duhem te kem pas disponimin sot???haha Jador..pra mbetet te me tregosh se ku e ke vendose me dale sonte per nje pije?E ske ne voje me me tregu se ku do te ulesh sepse do te gjeje leht duke u bazuare ne veshjen tende...:biggrin: :wink:

bonboni
01-10-06, 04:32
une kom vesh KUPAQE per mu la hahahaahahhahahahha :P:P:P

jadore
01-10-06, 13:31
haha Jador..pra mbetet te me tregosh se ku e ke vendose me dale sonte per nje pije?E ske ne voje me me tregu se ku do te ulesh sepse do te gjeje leht duke u bazuare ne veshjen tende...:biggrin: :wink:

...o Vendas. pijet i pije ne mbremje, ose ne" Krone" ose ne" Ohne Gleische" ,ose ne "TE"
....por gjate dites , dites isha ashtu e veshur edhe ne orare te punes bile ,(per ate e pyeta "bonbonin "si do te kem pasur disponimin?-- ishte shenje revolte ,se u lodha me prezentimet formale te seriozitetit ne raportet e vendpunimit ,qka ti besh "kry ne vehte ,si gjithmone J'ador........ hajt ,se te hanen prap ju tregoj qka te me teket te veshi qe dhe si do te dukem ne syte e tjereve ...hahahah kam nje jave te karakterit protestueso-rebelues ...)

selvija
01-10-06, 14:22
qfar kemi sot vesh? sot e dile diqka ma let rreth punve shtepis
kam topi dhe trenerka ajobikut ngjyr te zeze, ahahah ka nis me ju ba nje (vrimmm..:biggrin:

Zero Cool
02-10-06, 17:52
qfar kemi sot vesh? sot e dile diqka ma let rreth punve shtepis
kam topi dhe trenerka ajobikut ngjyr te zeze, ahahah ka nis me ju ba nje (vrimmm..:biggrin:

.......... kuuuuu ..........?

bonboni
02-10-06, 18:58
qfar kemi sot vesh? sot e dile diqka ma let rreth punve shtepis
kam topi dhe trenerka ajobikut ngjyr te zeze, ahahah ka nis me ju ba nje (vrimmm..:biggrin:ke haru me na kallzu edhe patikat qfare i ke vesh :P:P

selvija
03-10-06, 07:51
ke haru me na kallzu edhe patikat qfare i ke vesh :P:Pbonbon paskna harrue per pandufka me tregue se gjith i mbaj ne kemb se i kam (akull...
e patikat ato veq kur dal te eci ..
(bonbon te shkrij se peremin...:wink:

bonboni
03-10-06, 19:00
bonbon paskna harrue per pandufka me tregue se gjith i mbaj ne kemb se i kam (akull...
e patikat ato veq kur dal te eci ..
(bonbon te shkrij se peremin...:wink:hahahahahahahaahhhahahah a bon mem shkri si ne akull bre :P:P

selvija
03-10-06, 19:32
hahahahahahahaahhhahahah a bon mem shkri si ne akull bre :P:Pahah bonboni jo ne akull ngrihesh , por ku asht nxetsi shkrihesh (perermini...

Guri i madh
05-10-06, 00:03
o une po kallxoj po mamir jo ani po sot ter diten kam punue ne shi e bor a jo sot nuk paska ra bor po veq shi i ftoft e kam vra nji gisht e kam te lidhur edhe mir ja kam ba se shtike hile ne pun jam me rroba sportive i kam ble ne kosov jan prej matmirave

dr1ta
08-10-06, 13:07
Sor jam e veshur me lesh :tongue: kam ethe .....

GjIlAnAsI_cSi
10-10-06, 20:34
Normal si ne pun.. ma..

Si ketu psh..

http://www.landsmann-mode.de/images/party-anzug-250.jpg

bonboni
12-10-06, 22:15
Normal si ne pun.. ma..

Si ketu psh..

http://www.landsmann-mode.de/images/party-anzug-250.jpg


gjynah qe sje ti kryetar vallahin :D .....

legenda
28-01-07, 22:33
.....sot e diel,gjithediten PIXHAMA,...e tash edhe pak ne gjume.:tongue:

Agolli
29-01-07, 22:20
Rroba sportive,.... pa xhepa....:biggrin:

rafet llapjani
31-01-07, 10:01
Rroba sportive,.... pa xhepa....:biggrin:

pa xhepa a po tutesh mos po ti shtin kush durt ne xhepa o kodosh larg menon ti hahahaahahahah

legenda
02-02-07, 01:35
hmmmm,ma mire mos me iu tregu,se qfare shijeeee kam ,tutem mos po rrxoheniii

:wink: .

hahahahaha....

Agolli
02-02-07, 02:52
hmmmm,ma mire mos me iu tregu,se qfare shijeeee kam ,tutem mos po rrxoheniii

:wink: .

hahahahaha....


Ku rrafsha mos u vrafsha.............:biggrin: :wink:

Drinni
03-02-07, 01:28
Hiq sen skam veshun, ata qe i pata veshun(pantollat) mu lagen se mu derdh kafja n'ta, tash i lava shpejt e shpejt dhe i qita me i ter, deri sa tė teren skam asgjė vesh, mos me pa kusur pash besėn.

Murgesha
03-02-07, 03:12
Ku marrja e zotit ka hyra kėtu, e Drinni qenka deshė...:redface:

~AmaZonA~
03-02-07, 16:12
Ku marrja e zotit ka hyra kėtu, e Drinni qenka deshė...:redface:
hahahahhahahahahaa Murgesha inshAllah nuk u pervlu me kafe qysh ju paska derdh kafja n'pantolla :rolleyes:

Drinni
03-02-07, 16:24
Jo jo aq keq ko Amazona, s'guxova tė lajmrohėsha deri sot kėtu, derisa mu teren pantollat.
Rreziku kaloi, tash hajdeni kur doni.
Se pėr ndryshe do tė pėrqeshėsha se drini paska veshjet e mbrendshme kėshtu apo ashtu.

selvija
07-02-07, 16:03
Perdit po duhet me vesh diqka:biggrin: shyqyr qe ka lan zoti veshjen se e ma ben tama njri...:biggrin:

uck_aksh
07-02-07, 16:45
UN VISHEM PER QDO DIT KESHTU SI NE FOTO SE I KAM KUSHTET PER ME NDRRU GARDEROBEN
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/uck_aksh.jpg

turisti
07-02-07, 20:35
Edhe une -asgje = po rrezitna para kompjuterit,hahahahahahahahahaahahahahaahahahaahah ahahahahahahaahahahaha.:biggrin: :biggrin:

Dreni30
07-02-07, 20:56
Edhe une -asgje = po rrezitna para kompjuterit,hahahahahahahahahaahahahahaahahahaahah ahahahahahahaahahahaha.:biggrin: :biggrin:

Hhahahahahahahahah edhe une valla turisti, bile edhe padufat math i kam hahahahaahahahah .

jadore
07-02-07, 21:46
hahaha , ok tregoj kemish te zeze poluver te zi , pantolla gri ,edhe qizmet e zeza qe i i pata blere ne sezonin vjeshte dimer (hahaha pak hajgare , nese i kujtohen Drinnit dertin e qizmeve qe e kisha ate kohe ne postime ) ok , u desht keshtu te jem kishe pak impozante se kisha nje termin me rendesi lidhje me punen , mendoj qe pat efekt , valla fol nga del shpirti eshte ndjesi e mire kur gjinija e kundert kupton autoritetin e polit tjeter ..

Murgesha
08-02-07, 13:06
Kuuuuu po trash qenkam e veshur sot, :eek: :eek: deri sa edhe ēizmet e dimrit i paskam ende nė kėmbė.

Ika tė zhveshem se ka nisė me mė kap zhegu...

egi
13-06-07, 12:03
pigjamat i kom vesh ..as syt si kom la e hina ne internet hahahha

Murgesha
13-06-07, 16:17
pigjamat i kom vesh ..as syt si kom la e hina ne internet hahahha

Lumja ti qė koke me pigjama, unė as ato skam kohė me i vesh.

luckyman
13-06-07, 20:57
Une per momentin kamé vesh...............vetem tangat edhe nalt nje kravat (flutur),gati cullak.

egi
13-06-07, 22:37
Lumja ti qė koke me pigjama, unė as ato skam kohė me i vesh.

e qysh flen pra hihihihihihihh ups...

yllush_qiki
13-07-07, 17:18
valla une jom halo n'pixhame:biggrin:

lyra2
13-07-07, 17:30
...nje pale dimi te bardha!

yllush_qiki
13-07-07, 17:33
...nje pale dimi te bardha!

e jelekun ku e ki???:biggrin:

lyra2
13-07-07, 18:04
e jelekun ku e ki???

..nxeht ,e po ma man vjehrra:wink: !

yllush_qiki
13-07-07, 18:09
..nxeht ,e po ma man vjehrra:wink: !

hahhahahaah...mire ti qe e ki halo gjall....e jemja ka vdek ne menyr misterjoze:biggrin:

lyra2
13-07-07, 18:19
hahhahahaah...mire ti qe e ki halo gjall....e jemja ka vdek ne menyr misterjoze:biggrin:

..pseee qyyqe,haj tregom veq mu se nuk i them askuj:redface: !

yllush_qiki
13-07-07, 18:21
..pseee qyyqe,haj tregom veq mu se nuk i them askuj:redface: !

jo moj se ti m'lajmron n'polici pastaj:frown: ...e mos ma bo ate ftyr kshtu:redface: se une tutna, jom gjynah:biggrin: ..hahahahaha

lyra2
13-07-07, 18:28
jo moj se ti m'lajmron n'polici pastaj:frown: ...e mos ma bo ate ftyr kshtu:redface: se une tutna, jom gjynah ..hahahahaha

..ani hajt trego cka ke vesh o gjynah?:biggrin:

yllush_qiki
13-07-07, 18:31
..ani hajt trego cka ke vesh o gjynah?

gjynahi valla halo n'pixhami o:biggrin: ...kom pixhamet shekshi une:biggrin: ...t'pembe me arush perpara:biggrin:

lyra2
13-07-07, 18:35
gjynahi valla halo n'pixhami o:biggrin: ...kom pixhamet shekshi une:biggrin: ...t'pembe me arush perpara

..qy qy qy qy ,ani qik mos trego se nuk te lyp kush qyy:eek:

yllush_qiki
13-07-07, 18:42
..qy qy qy qy ,ani qik mos trego se nuk te lyp kush qyy

pse moj:frown: ...lem ti boj reklam pixhameve t'mija:biggrin: ...une du me mi qu msitit:biggrin: jo me m'lyp kshtu n'forum....jom edhe gjys drenicake moj, na pa msit nuk martohum:biggrin:

lyra2
13-07-07, 18:48
Priti tash......................;).

13-07-07, 18:54
valla spo di e kom vesh ni T-Shirt me qat foto qe e kom bashkangjit edhe nipal gjinsa edhe ni kaqket ne kokė:P

rilinda
13-07-07, 18:55
qysh ju thojn qatyne gjinsave ma kosovarçe :D

rilinda
13-07-07, 18:57
qysh ju thojn qatyne gjinsave ma kosovarēe :D

Edhe T-shirt ēka ėshtė? :tongue::biggrin:

yllush_qiki
13-07-07, 18:58
valla spo di e kom vesh ni T-Shirt me qat foto qe e kom bashkangjit edhe nipal gjinsa edhe ni kaqket ne kokė:P

qa o kaqketa???:confused: ....kur thu xhinsat po menon framerkat:wink: ...moa ma harro kosovarqen djalo se bohna kshtu:mad: ..hahahaha

13-07-07, 18:59
walla tybe se di
demek une po du me thon diqka po hiq mos thuj ma mir :D:P


(TAKE )

13-07-07, 19:01
leremni te qetë ju lutem sepse nuk di te shkruaj mirë në kosovarche apo si thoni ju :D:P

o daj cha t'du bojj qyyy demek ju po dini

yllush_qiki
13-07-07, 19:03
leremni te qetė ju lutem sepse nuk di te shkruaj mirė nė kosovarche apo si thoni ju :D:P

o daj cha t'du bojj qyyy demek ju po dini

mos ta nin loqki se une nuk di asni gjuh hiq:biggrin: ...komunikoj me sheja:biggrin:.. .kshtu qe nuk je i vetmi:wink:

13-07-07, 19:04
a po ma mson edhe mu chat gjuhen me shenja ?:D:P

yllush_qiki
13-07-07, 19:06
a po ma mson edhe mu chat gjuhen me shenja ?:D:P

hahhahahahahaahhah:biggrin: :wink:

rilinda
13-07-07, 19:06
Heeeeeej... te dyt n'kurs te une me ardh. FREE e kom :P:D

13-07-07, 19:08
qysh t'thu shefic :D

yllush_qiki
13-07-07, 19:10
Heeeeeej... te dyt n'kurs te une me ardh. FREE e kom :P:D

qdo deshir e jotja eshte urdher per mu shefoo:biggrin: :biggrin:

rilinda
13-07-07, 19:11
hahahahahhahaha... hajt tregomni SHQIP tash se çka keni të veshur?

13-07-07, 19:12
ok qe e kom ni kapel ne koke edhe i kom nipar framerka edhe ni maic me qat majmunin te vizatum perparaa jeni t'knaqt ?????????

rilinda
13-07-07, 19:15
OUIIIIII :D:D:D POOOOO... qeshtu kadal- dal msohesh :D (po t'foli kaniher edhe n'gjuhe tjera nashta m'kupton ma mirë :P) :D:D

yllush_qiki
13-07-07, 19:17
ok qe e kom ni kapel ne koke edhe i kom nipar framerka edhe ni maic me qat majmunin te vizatum perparaa jeni t'knaqt ?????????

hahahahha..thnx kosovaro...pa kete pergjigjje nuk do boja nani rahat sot:biggrin: ...une jom n'pixhame t'pembe me arush perpara:biggrin: ....jon koxha shekshi pixhamet...hahhahaah po munohna me t'bo mu dashuru n'mu me reklamen e pixhameve t'mija shekshi...hahahhaah...hajt qoma msitet...thirrum ne darsum edhe Shefen dhe Lyren2 (lyra gati me dimi o):biggrin: ...hahhahahahahah

yllush_qiki
13-07-07, 19:18
OUIIIIII :D:D:D POOOOO... qeshtu kadal- dal msohesh :D (po t'foli kaniher edhe n'gjuhe tjera nashta m'kupton ma mirė :P) :D:D

shefe kijurokjtissdidjdduhdkdkdjhddkdodkdjdj, u kuptum besoj:biggrin:

13-07-07, 19:18
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shuni se dul nafaka


hop hop

Shefic jepem pushim se u martova :D:P
ani me pigjama boll mir qyyyy veq ma mir mos me pas kurgjo vesh :D:P

rilinda
13-07-07, 19:34
oooo...oooo...ooooo.... spo di qka me ju than juve!!! So veni per msitni ktu more...

MESITET JAN KETU URDHERONI (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=14577) (http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=14577) 2 (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=14577&page=2) 3 (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=14577&page=3) ... Faqja e Fundit (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=14577&page=69))

jadore
13-07-07, 19:41
hahahahahhahaha... hajt tregomni SHQIP tash se ēka keni tė veshur?

... hajt se po tregoj pra ,
pantolla te zi , nga liri , rryp te zi, bluz te zeze mang te shkurtura dhe "rrollke" kepuca verore rrafsh te zeza ,
( nese mama do te shifte e di qe do me thonte, maraku jote mu vesh si ''shkinat'' ..zi....

rilinda
13-07-07, 19:56
E pse nime koke vesh krejt zi?!

jadore
13-07-07, 22:18
E pse nime koke vesh krejt zi?!

as vete nime nuk e dij... pse me pelqen , e zeza personifikon elegancen, misticismin etj....
po ,po me duket qe me shume ...sepse teke nga koha e rinis ,keshe une dark-ere ,ashtu u thirrke ne vaktin tem , nime tash qysh thirren darkerat , duhem mi pyet reimstein-in ...!!

luckyman
13-07-07, 22:23
... hajt se po tregoj pra ,
pantolla te zi , nga liri , rryp te zi, bluz te zeze mang te shkurtura dhe "rrollke" kepuca verore rrafsh te zeza ,
( nese mama do te shifte e di qe do me thonte, maraku jote mu vesh si ''shkinat'' ..zi....Ja plase zemren mames tonde.....:biggrin: !

Uné kamé veshé :pantollat jeans *DIESEL*,nje pollo shirt *BOSS*(ngjyra gjelbert e mbyllt),dhe nje palé flip.flop *NAVYBOOT*.....underwear *HOM 1*....

rilinda
13-07-07, 22:32
Ja plase zemren mames tonde.....:biggrin: !

Uné kamé veshé :pantollat jeans *DIESEL*,nje pollo shirt *BOSS*(ngjyra gjelbert e mbyllt),dhe nje palé flip.flop *NAVYBOOT*.....underwear *HOM 1*....

Ēka ėshtė POLLO SHIRT?
Ēka janė FLIP-FLOP?
Dhe ēka dmth. UNDERWEAR?

p.s. edhe ty ka me t'shti me shkru ma shqiptarēe si ata parashkruesit tu :biggrin:

luckyman
13-07-07, 23:03
Ēka ėshtė POLLO SHIRT?
Ēka janė FLIP-FLOP?
Dhe ēka dmth. UNDERWEAR?

p.s. edhe ty ka me t'shti me shkru ma shqiptarēe si ata parashkruesit tu :biggrin:hahahahaha.....deshira ime me e madhja eshte qe ta permirsoj sa ma shumé gjuhen e nenes(pa hajgare)vetem nuk po premton koha nganjeher ketu ku jetoj uné(fatkeqsisht).

Vetem dot perpiqem me forcat minimale dhe maksimale :biggrin: .

aLbaChiCk
14-07-07, 12:52
Shyqyr qe erdh koha me i hjek xhemperat.Sot kam vesh nji pal pantolla te shkurt dhe nji Top me spagetti träger

Paradox_13
18-07-07, 14:09
Pantolla te shkurtera dhe maice te leckosur me mbishkrimin T******....

lyra2
18-07-07, 15:24
Sot prap ...diimija te bardha .........

Virti
18-07-07, 15:27
Sot prap ...diimija te bardha .........
me pelqen edhe stili yt i veshjes... :biggrin:

LABI
18-07-07, 15:38
Nje pare shorce (bokserica) , tjeter sen s'eshte pune me mbajt sot. :tongue: ... S'po mund bojme vend prej nxehtit 37 ka arrite sot temperatura !!

aLbAnIa_gIrl
19-07-07, 01:08
un kam veshur momentalish nje kanatierke blucke
dhe nje pale pantallonka te vockla rozefile:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg http://www.pogradecaret.com/forum/images/smilies/biggrin.giflhttp://www.pogradecaret.com/forum/images/smilies/tongue.gif file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg

rafet llapjani
19-07-07, 04:45
Dane te birume bira bira ne vet kush pse ju tregoj ,klima se shum zheg hahaahhahhaahahahhahahahahhah

rilinda
19-07-07, 10:22
Temė e njajshme me:
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20189

aLbAnIa_gIrl
22-07-07, 21:53
Dane te birume bira bira ne vet kush pse ju tregoj ,klima se shum zheg hahaahhahhaahahahhahahahahhah
nqse kam marr vesh te pakten nje gje nga keto qe ke thene.....me bej cte duash
hahahahahaa
dol i cik shqip o njeri :biggrin::biggrin:

aLbAnIa_gIrl
22-07-07, 22:08
sot kam vesh i miniiiii:)))))

Sy_kaltra
23-07-07, 00:00
Tashe per tashe pijama :biggrin:

Virti
23-07-07, 00:04
e per ma vone, nuk dihet a? :biggrin:

Sy_kaltra
23-07-07, 00:06
Hahahhahahahhahah :tongue:

yllush_qiki
23-07-07, 01:38
n'pixhame...more amon se sa her shkruj n'kete forum gjithmon n'pixhame jom:biggrin: ..mos o shej e fatit kjo:biggrin:

^katunari^
23-07-07, 08:34
Qka kum veshe ?
Kunra te zeze, pantoll -deep blu- kmishe te kaltert, dhe nji kravate me bubazhela te kuq e pika te bardha
gace po doket krejt (te na ne katun knojna - bubazhel me pika te kuqe, hajt kallxom ku e kam ni nuse):biggrin:

RiannA
23-07-07, 08:34
hahahahaha qfar teme...nesje shnosh


une kam shorts veshur: Erima

edhe ni maic: I“m the most important thing in my life


hahahaha

aLbAnIa_gIrl
23-07-07, 17:06
un jam me rrobabanje per momentin :D:D pertoj ti heq :)haha

Zero Cool
23-07-07, 17:18
Pantoll te shkurt (brrrrrrrrrrrrrrrrrr u merdhina tybe )

lyra2
23-07-07, 17:21
Dimi te bardha de........

^katunari^
23-07-07, 17:23
Dimi te bardha de........

edhe jelek kadife a po ?:tongue:

lyra2
23-07-07, 17:26
edhe jelek kadife a po ?:tongue:
Jo jo jelekun kadife e ka Shqipja....................thinesha nuk po ma jep kurr

^katunari^
23-07-07, 17:28
Jo jo jelekun kadife e ka Shqipja....................thinesha nuk po ma jep kurr

A te veti neser, nashta ta jep bile nihere ---qa shkojne mire kto dy sene
jelek kadife-dimija te bardha -edhe tabllen me qaja
tu ka ngri bardhdaki ne doreeee, gjysa akell gjysa bore.....:biggrin:

luckyman
23-07-07, 17:53
Uné kamé boxer shorts HOM 1

LOJETARI
23-07-07, 17:54
un jam me rrobabanje per momentin :D:D pertoj ti heq :)haha

Ani ,a u djersitė monitori prej tute(frike) ?????????

Zero Cool
24-07-07, 11:59
Qkas kam vesh sot tybe, u merdhim e hajt (a po na qoni ju nga KS pak nxet tjua qoj pak shi ? )

Peja-Boy
24-07-07, 16:42
Akoma en Pigjome !! Mos ti ndrydhi teshat e mbremjes se mu ka prish Peglla !

aLbAnIa_gIrl
24-07-07, 17:06
Ani ,a u djersitė monitori prej tute(frike) ?????????

hahahahhaahahaha epo skam ci bej un :biggrin::biggrin:

edhe tani me rrobabanje jam po kam dhe kanatierken siper :biggrin:

Sy_kaltra
24-07-07, 17:07
Fustan vere .

luckyman
24-07-07, 17:54
Fustan vere .ēfar materjali éshté :biggrin:

linushja
13-11-07, 02:27
Te nderuar antar te forumit www.dardania.de (http://www.dardania.de) Kjo tem esht hapur per te treguar se kush ka shihje me te bukur ne garderob ju falemderi per pergjgjigjet tuaja me respekt "bonboni"Une sot psh kom vesh farmerka edhe ni duks dicka thjesht kur veshi katesha ju kallzoj :P:P un sot kam vesh farmerka me kemishe qizma palto dhe kam ber kombinime mir su kon keq

Preshevar
13-11-07, 09:49
Kepuca t'zeza Adidas (Shqiptar MO :tongue:), jeans, kemish te zez vija t'bardha, vija ngjyr vjollce, nje fanull tė gjelbėrt edhe nje setėr me kapel !

Estella
13-11-07, 13:27
Nj maic t'kuqe

edhe trener t'zeza

Elina
13-11-07, 14:00
Trenerka,,,edhe mbathun kam nje pale pandufe me majmuna :tongue:

Preshevar
13-11-07, 14:02
Sa holl.. a spo nirthni hiq a ? :eek::biggrin:

Elina
13-11-07, 14:05
Sa holl.. a spo nirthni hiq a ? :eek::biggrin:

Valla une nuk jam holl hiq ,,,bile zheg po me vjen pak...:biggrin:

Preshevar
13-11-07, 14:08
Valla une nuk jam holl hiq ,,,bile zheg po me vjen pak...:biggrin:

Ku me dit qfar trenerka qenkan atoa, me siguri me kime t'Delmės :biggrin:

Arkza
13-11-07, 14:09
Farmeka nje Blluze spo di se qysh me pershkru veq krejt laraman eshte me Lula-lula :biggrin:

Elina
13-11-07, 14:13
Ku me dit qfar trenerka qenkan atoa, me siguri me kime t'Delmės :biggrin:


Bash qasi :biggrin:

I kam ble dje se me mbyti reuma :biggrin:

Preshevar
13-11-07, 14:15
Bash qasi :biggrin:

I kam ble dje se me mbyti reuma :biggrin:

Ho,.. i Gzofsh e i Shkepsh pra ! :biggrin:

selvija
22-11-07, 20:35
Bera Tush ,,, vesha pizhama..:smile:

Guri i madh
22-11-07, 21:26
Farmeka nje Blluze spo di se qysh me pershkru veq krejt laraman eshte me Lula-lula :biggrin:te lutem Arkaza tani e tutje mos i permend farmerkat se si ti permendesh farmerkat e ke permend hashim thaqin

Dreni30
23-11-07, 11:09
Hyra pak te shikoj se si po visheni dhe njeherit te mesoj pak se valla hiq shije per veshje nuk kam, hahhahahahaahahah

Arkza
23-11-07, 12:46
Guri Pra Prap po me del te Permnedi Farmekat !! hahahahah
Kam Vesh Farmeka nje Blluz te Holle te Zez dhe Blluza e trash Rrollk pa mant e Kuqe ....:biggrin:

Elina
23-11-07, 13:19
Trenerka........ :tongue:

Lona
23-11-07, 13:40
Une kam veshur qizma te zeza , pantolla kafe si ne te zeze, kemishe te zeze, ..:wink:

Guri i madh
23-11-07, 21:38
Guri Pra Prap po me del te Permnedi Farmekat !! hahahahah
Kam Vesh Farmeka nje Blluz te Holle te Zez dhe Blluza e trash Rrollk pa mant e Kuqe ....:biggrin:


une i gjori tani e tutje jo qe nuk guxoj me i vesh po edhe me i permend nuk guxoj ehhhh


une kam frig prej hyqmetit

Estella
27-11-07, 15:10
nje maic ngjyr kalter edhe jeans :P

Guri i madh
28-11-07, 16:51
nje maic ngjyr kalter edhe jeans :Pjeans apo farmerka nuk guxojna me i permen se aututomatikisht permendet hasha e kjo esht politik

Linka_pz
09-12-07, 19:19
Trenerka......kur jam ne shtepi vetem trenerka ,ndihem me mire dhe me leht me to !

rilinda
11-12-07, 20:40
Trenerka t'gjelbėrta edhe maic t'bardhė.

Gjumashja
12-12-07, 00:00
pizhama te kuqe... i kam pershtat me ngjyre te dhomes...:biggrin:

rilinda
12-12-07, 01:00
pizhama te kuqe... i kam pershtat me ngjyre te dhomes...:biggrin:

E kush t'veti se ēfarė ngjyre e ke dhomėn se?! :tongue::biggrin:

Gjumashja
12-12-07, 01:04
E kush t'veti se ēfarė ngjyre e ke dhomėn se?! :tongue::biggrin:

po pasiqe jam ne dhome e shfrytzova rastin hahahha si ni gjakovar ja kom bo sonte..

skender ahmeti
12-12-07, 12:43
po qe asht tu te interesue se qvesh njeriu si pas shijes edhe veshet

mentor*
13-12-07, 00:52
pantolla te zi dhe kemish dunkel blau

Estella
22-03-08, 15:35
Qka keni te veshur momentalisht

Virti
22-03-08, 15:40
trego ti njehere... :biggrin:

DritonPR
22-03-08, 15:41
vetem pizhama te poshtme tjeter kurgjo sa shum je interesuar :biggrin:

Estella
22-03-08, 15:45
trener edhe nje maic t'bardh :)

Gjumashja
22-03-08, 15:48
trenerka posht edhe larte... edhe floket kapun...:biggrin: .. voth, nje unaze... edhe papuqe...:tongue: ...

DritonPR
22-03-08, 15:50
trenerka posht edhe larte... edhe floket kapun...:biggrin: .. voth, nje unaze... edhe papuqe...:tongue: ...

ma ma se um tranove :biggrin:

Virti
22-03-08, 15:50
a duhet me tregu per te gjitha teshat apo pjeserisht? :biggrin:

Estella
22-03-08, 15:52
a duhet me tregu per te gjitha teshat apo pjeserisht? :biggrin:

po virti un thash qka keni veshur mendova rrobet e jashtme :p

Virti
22-03-08, 15:57
po virti un thash qka keni veshur mendova rrobet e jashtme :p
eee po ec e dije cka ke menduar ti... :biggrin:

Gjumashja
22-03-08, 15:58
ma ma se um tranove :biggrin:

po teshat e SCream si kam vesh per me u trenu ju...:tongue: ...

Estella
22-03-08, 15:59
po ja te tregova virtiii sepse gjithnje ke probleme me temat qe hap un behesh se spo i kupton

apo ndoshta un nuk po di mu shpreh kerkoj falje

DritonPR
22-03-08, 16:02
po teshat e SCream si kam vesh per me u trenu ju...:tongue: ...

ja moj cfar scream, ma qon mallin e Jennifer Lopez :tongue:

Virti
22-03-08, 16:04
po ja te tregova virtiii sepse gjithnje ke probleme me temat qe hap un behesh se spo i kupton

apo ndoshta un nuk po di mu shpreh kerkoj falje
une e adhuroj qartesine. :tongue:

Linka_pz
22-03-08, 16:07
Ahahahahah , ēfare teme interesante veq ti qe din Estella ,te pershendes shume ...

Per momentin kam te veshura Trenerka se ndihem me komod neper shtepi pjesa e larte ka ngjyre te kafte ,kurse posht te perhimt ......

Elina
22-03-08, 16:08
po ja te tregova virtiii sepse gjithnje ke probleme me temat qe hap un behesh se spo i kupton

apo ndoshta un nuk po di mu shpreh kerkoj falje

Estella,ndashta je regjistru pak me vone se na ,,,e nuk te ka ra me komuniku qaq me Virtin...Virti i ka keto shaka dije...perndryshe eshte forumist shume i mire...!!!:smile:

E ti mos ke dert se din me u shprehe shum mire,,,i ke postimet e kjarta.


Mire, e sa per teme...kam veshe trenerka ngjyre te kalter te mbyllt,e disa pjese i kan te kuqe...qorapa te kuqe...floket i kam kapun me nje llastik,i kaft koka... e keshtu...:biggrin:

BoraA
22-03-08, 16:09
Pantollat e zij dhe nje Blluz te gjelberet ....

Estella
22-03-08, 16:11
Linka_pz,Elina flm shume :)

Elina popo po ju kuptoj por se perjashtoj edhe mundesin qe munden mos me spejgu temen qart

per shkak te ketij virtiii mu ka desht disa her ti lexoj postimet e mija(ka 2 a 3 her ) se mka bo dyshim ky tum than qka deshte me than ketu aty ahahaha ndoshta paska nje humor qe un hala se kom kuptu dot mundona t'ardhem :)

Albonita
22-03-08, 18:19
Deri tani isha ne Trenerka edhe nje bluz te zeze, ,,,, Tani jam vesh me nje Koplet zerijoz Ngjur te kalter , SE TANI DO IKI PER NE Kish.!

Xuki
22-03-08, 18:25
ēka dokėn jan: Qorapa tė zeza, trenerka tė kafta (adidas hihihi) me 3 vija tė verdha/sarita, ni maicė e bardhė!!

LuLjaa
22-03-08, 18:43
Qyre keta te jashtit krejt me maica au auu

Une me trenerka se n'shpi jam edhe ma let e kam qeshtu ma shlir me nejt hahaa

Dreni30
22-03-08, 18:49
Qerap te leshta math, apongat i lash tek dera.
E valla pantollat, cfare ngjyre paten se harrove nime. pixhamen e nalte e kam vesh se edhe pak shkoj me fjet. hahahahahahahahahahah

LuLjaa
22-03-08, 18:51
Jaaa mos hini kaq fell tash veē ato permi qe i keni kallxoni qyh hahahahahaaaa

Dreni gjumin e omel ty :D se pram ke krrat kogja shume s'ke fjet hiq um doket hahahahahaaaaaa

Dreni30
22-03-08, 18:53
Jaaa mos hini kaq fell tash veē ato permi qe i keni kallxoni qyh hahahahahaaaa

Dreni gjumin e omel ty :D se pram ke krrat kogja shume s'ke fjet hiq um doket hahahahahaaaaaa

Hhahahahahahaahahahaahah oj qika e dreqnafte qy po une ashtu jam vesh de qy. hahahah

Nime qekjo teme ka qene edhe eshte dikund, por si duket nuk eshte ne rregull dicka.

emine
22-03-08, 19:23
Me Kule krejt drendafilla drondafilla:p.....qa me tregu qa ke vesh e qa ske vesh....

Dreni30
22-03-08, 19:27
Me Kule krejt drendafilla drondafilla:p.....qa me tregu qa ke vesh e qa ske vesh....

Ma se miri e paske pershkru ti emine.
Bile veshjen tane se paska kush lum per ty.

Dardan Kastrati
22-03-08, 20:35
Si zakonisht ne cdi vikend me veshje sportive dmth me trenerka dhe nje pale puma adidas ...

>>{SpOnGeBoB}<<
22-03-08, 20:45
momentalisht zdesh e jam tu i kqyr do pantolle me u vesh.

selvija
22-03-08, 20:48
Tyben me heret kesh musafir e kesh vesh,,,por si erdha ,,thujse gjysem desh jam...nalte e poshta pak diqka..:wink:

>>{SpOnGeBoB}<<
22-03-08, 20:51
Tyben me heret kesh musafir e kesh vesh,,,por si erdha ,,thujse gjysem desh jam...nalte e poshta pak diqka..:wink:

qyyyyyyyy edhe mysafir gjysemdesh shkon ti a??? heeeeeeej marre nuk osht pacenzure aty, lexoje mire kete send qe po ta shkruj.

selvija
22-03-08, 21:00
qyyyyyyyy edhe mysafir gjysemdesh shkon ti a??? heeeeeeej marre nuk osht pacenzure aty, lexoje mire kete send qe po ta shkruj.Jo bre gabim je ti se ashtu sdal veq veres,,,se musafir pata vesh farmerka dhe nje bluze te zez me lara te bardha..e si erdha u shlirova pak hiqa farmerkat,,,si ne pykk si ne to,,,

uhhh ska ma lezet se kur shlirohesh valla....

Hej ty nime qka te vejm as lezeti ne kete dynja,,kur vjen ne shpi qe je shlire..:tongue:

lovely
22-03-08, 23:34
mercedeska

shamine n kry :biggrin: :tongue:

Elina
23-03-08, 00:06
Pigjame te bardha... me do arusha ngjyre pembe :tongue:
Besa edhe pandufet ne forme te majmunave ,,,qe mos me rrejte hiq :rolleyes:

lyra2
23-03-08, 00:10
Pigjame te bardha... me do arusha ngjyre pembe :tongue:
Besa edhe pandufet ne forme te majmunave ,,,qe mos me rrejte hiq :rolleyes:


...mashalla ,sa mirre te rrine moj :P:wink:

Elina
23-03-08, 00:15
...mashalla ,sa mirre te rrine moj :P:wink:

Faleminderit :biggrin:

E ti cka ke veshe...masi koka rendi me tregu :biggrin:

hasanmehmeti
23-03-08, 00:16
Prej promit me pizhama :tongue: 24 ore online n'pizhama....

lyra2
23-03-08, 00:21
Faleminderit :biggrin:

E ti cka ke veshe...masi koka rendi me tregu :biggrin:

...eeehhhh a bash me treguuu aa,:eek: anii praa.........une jo me arusha po me tentene :P:P;P

selvija
23-03-08, 10:33
Ja u vesha e po du me dal me VUJTE,,,qe nuk kthehna jam fund liqenin qe doni mem sheptu kush..http://www.qake1.com/images/smile/emo/huh.gif (javascript:void(0);)
http://media.imeem.com/p/Cpjk6r6mop.jpg (http://socean.imeem.com/photo/Cpjk6r6mop/)

Pupi
23-03-08, 10:42
Jo pėr bes, une ende sjam vesh.
Jo desh nuk ashtu lakuriē nuk jam, veq edhe bash vesh jo.

Diana007
23-03-08, 11:34
Pixhama :biggrin:

Linka_pz
23-03-08, 11:38
Pixhama :biggrin:


Qu moj vishu ,s`po te vjen marre me dal para kameres me pizhama ,ahahahahha, pershendetje Diana .

Diana007
23-03-08, 11:44
Qu moj vishu ,s`po te vjen marre me dal para kameres me pizhama ,ahahahahha, pershendetje Diana .


Sa u qova moj nga gjumi ahahhaahhaah
Flm te pershendes edhe un ty shuuuum ..

Estella
25-03-08, 00:27
pyjama....................

mentor*
25-03-08, 00:32
vetum ne gaqe .......

Virti
25-03-08, 00:34
klasike :cool:

Xuki
25-03-08, 01:17
Hala si kam ndrru teshat!!!

lovely
25-03-08, 10:44
Hala si kam ndrru teshat!!!

une t veta qka ki vesh qitash e jo a je nrru :tongue: :biggrin: :biggrin:

lovely
25-03-08, 11:07
klasike :cool:


qka thojne qishtu?? hiq nuk i marr vesh kta t shipnise :cool: :biggrin:

emine
25-03-08, 11:08
kulet tybeh.....###########

lovely
25-03-08, 11:08
vetum ne gaqe .......


kqyr ku i ki gaqet oj fushe.. ti ka marr puesi... hahahahahahahahahahahahahahahaaaaa

lovely
25-03-08, 11:10
kulet tybeh.....###########

ani sa mire po t rrishin se.. hahahahahahahahaa... ah ty kulet t i desht Rafeti jarabi...

o m ra n men ni priq; nje burre ktu ku jam une ka thane; qe 40 vjet martese e s mujta me ia hjek kulet grus, si dolem n gurbet ia hjeku reja menihere.. i ka thane nje tjeter burre; qysh qe 40 vjet kurr s ia ke hjek a?? hihihihihi

emine
25-03-08, 11:13
ani sa mire po t rrishin se.. hahahahahahahahaa... ah ty kulet t i desht Rafeti jarabi...

o m ra n men ni priq; nje burre ktu ku jam une ka thane; qe 40 vjet martese e s mujta me ia hjek kulet grus, si dolem n gurbet ia hjeku reja menihere.. i ka thane nje tjeter burre; qysh qe 40 vjet kurr s ia ke hjek a?? hihihihihi


hahhahahhahahhaha vallahi as mu ska dal aj mashkell qe ja ka arrit em mi hjek KULET....tesh fol ti qka dush:p

sherri
25-03-08, 11:21
hahhahahhahahhaha vallahi as mu ska dal aj mashkell qe ja ka arrit em mi hjek KULET....tesh fol ti qka dush:p
Shume po te besoj emine hanem...i ke hjek vet ska pas nevoj me ti hjek kerkush qy

emine
25-03-08, 11:22
Shume po te besoj emine hanem...i ke hjek vet ska pas nevoj me ti hjek kerkush qy


Sher mendjene prisht e ke :p..

kam Kulet vesh;)(plas seliveje tesh)

Lona
29-07-08, 14:58
Sot kam vesh sandalla te zeza-pantolle te zeza -kemish me lula njgjyra ngjyra...:)

Breshka
29-07-08, 15:09
Sot kam vesh sandalla te zeza-pantolle te zeza -kemish me lula njgjyra ngjyra...:)

VALLA KREJT SI TI VEQ UNE NGJYR TE BARDH E PA LULA HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHH

Lona
29-07-08, 15:17
VALLA KREJT SI TI VEQ UNE NGJYR TE BARDH E PA LULA HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHH

hahahahahah paskemi shije te njejet Breshka hahahahaahah interesant..:smile:

selvija
29-07-08, 15:25
Nje fustan me kutija te gjelbrta pak te bardhe deri ne gju dhe me nje lidhce ne qafe,,,dhe 2 veta ne qytet me veten se ku e ke ble hahhaha vertet se po,,

thash se shkoni filan dugajen bleva 10 e hahahhahaha :biggrin:ne zbritje vertet shum i bukur,,:biggrin:

lovely
29-07-08, 15:58
nje shalle rreth e rreth e kam vesh...ilallah :biggrin:

a po disha hiq a jooo?? :biggrin:

Breshka
29-07-08, 16:00
nje shalle rreth e rreth e kam vesh...ilallah :biggrin:

a po disha hiq a jooo?? :biggrin:

vallahi une tpash boll mir ishe pshtjell ahahahhahahahahhahahhaha

lovely
29-07-08, 16:02
vallahi une tpash boll mir ishe pshtjell ahahahhahahahahhahahhaha


hahahahahahahahahahaahahhaha

mo bre mos kallxo qishtu n publiikkkkk :redface: :biggrin:

Estella
30-07-08, 18:28
nje pal pantolla t'shkurt ngjyr kuqe edhe nje maic t'zez

Oqeani
30-07-08, 20:50
Pantollona te shkurta - dihet ngjyr oqeani dhe nje maice pa krah po ashtu bleu ...

LaCoStA
31-07-08, 10:53
Tybe une kom shume tesha vesh, veq hajt po kallzoj.

Kepuce te zeza, qorape te zeza, pantallona te zi, maice te bardhe edhe nje kemishe ngjysen e ka ne mes te bardhes dhe te kaltert te hapur (s’di cfar ngjyre, nashta gjyvezi). A ka nevoj hala me kallzu a jo? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
31-07-08, 10:57
Tybe une kom shume tesha vesh, veq hajt po kallzoj.

Kepuce te zeza, qorape te zeza, pantallona te zi, maice te bardhe edhe nje kemishe ngjysen e ka ne mes te bardhes dhe te kaltert te hapur (s’di cfar ngjyre, nashta gjyvezi). A ka nevoj hala me kallzu a jo? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


hahahahahaha

o dreqi t hifte, qysh more qorapa n kete dite?? hahahahahahahahahaaha

a po nerth?? :biggrin:

anjo n gjyra nuk eshte e gjyvezt, po e kaltert e qelt i thojne mesapit, vete ti sabilen edhe nihere, per qeshtje sigurie :biggrin:

le le , mos kallxo mo hiq :biggrin:

une valla kam vesh bikini se shkova me u la n bazen :rolleyes:

LABI
31-07-08, 10:58
Tybe une kom shume tesha vesh, veq hajt po kallzoj.

Kepuce te zeza, qorape te zeza, pantallona te zi, maice te bardhe edhe nje kemishe ngjysen e ka ne mes te bardhes dhe te kaltert te hapur (s’di cfar ngjyre, nashta gjyvezi). A ka nevoj hala me kallzu a jo?


ti paske boll. (pst , mos je me naj mesh, a naj ritual fetar krejt zi qe cenke vesh ) :tongue:

Une veq nje pare bokserica t'Ganise i kam vesh ( ate fleten e trazanit ) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LaCoStA
31-07-08, 11:10
hahahahahaha

o dreqi t hifte, qysh more qorapa n kete dite?? hahahahahahahahahaaha

a po nerth?? :biggrin:

anjo n gjyra nuk eshte e gjyvezt, po e kaltert e qelt i thojne mesapit, vete ti sabilen edhe nihere, per qeshtje sigurie :biggrin:

le le , mos kallxo mo hiq :biggrin:

une valla kam vesh bikini se shkova me u la n bazen :rolleyes:


Tybe kpucat pa qorapa nuk po shkojshin, e kshtu qe u desht mi math hahahaha.

Valla nuk ma merr manja qe i bjen kush n’fije se nashta u kan e kaltert po e ka lshu ngjyren e ka met kurqysh hiq hahaha.

Lumja ti valla, jo une veq ne banjo po ku po hi mu la, se n’bazena nuk po guxoj, nuk di me notu.

Edhe ti nuk kallzove cfar ngjyre i ki bikinit.

lovely
31-07-08, 11:11
Tybe kpucat pa qorapa nuk po shkojshin, e kshtu qe u desht mi math hahahaha.

Valla nuk ma merr manja qe i bjen kush n’fije se nashta u kan e kaltert po e ka lshu ngjyren e ka met kurqysh hiq hahaha.

Lumja ti valla, jo une veq ne banjo po ku po hi mu la, se n’bazena nuk po guxoj, nuk di me notu.

Edhe ti nuk kallzove cfar ngjyre i ki bikinit.


t kuqe e me vija t bardha e me ka ni yll :biggrin:

LaCoStA
31-07-08, 11:13
ti paske boll. (pst , mos je me naj mesh, a naj ritual fetar krejt zi qe cenke vesh ) :tongue:

Une veq nje pare bokserica t'Ganise i kam vesh ( ate fleten e trazanit ) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Valla gati ni n’mesh, po spo kem qare pa u vesh qeshtu trash hahaha.

E sa per ngjyre te zeze, tybe qeshtu i erdh puna mu vesh se renin e paten qeto tesha hahaha.

mentor*
31-07-08, 11:14
vetum n“brek se veq sa u qova edhe koka zheg

LABI
31-07-08, 11:16
Valla gati ni n’mesh, po spo kem qare pa u vesh qeshtu trash hahaha.

E sa per ngjyre te zeze, tybe qeshtu i erdh puna mu vesh se renin e paten qeto tesha hahaha.

Nuk po ju bojshe hile ... Paske rend :rolleyes: . Cila eshe ngjyra e t'shtunes Lacosta :biggrin:

LaCoStA
31-07-08, 11:20
Nuk po ju bojshe hile ... Paske rend :rolleyes: . Cila eshe ngjyra e t'shtunes Lacosta :biggrin:
Cilat qellojn te lane hahahahahaha

LaCoStA
31-07-08, 11:21
vetum n“brek se veq sa u qova edhe koka zheg
O mentor*, ruju se po ftofesh najqysh

Estella
31-07-08, 14:51
nje mini fund t'zi,nja maic t'bardh qe lidhet n'qaf :biggrin:

LuLjaa
31-07-08, 14:53
S'pot vika zheg Estella se holl koke hahahaa

Estella
31-07-08, 14:55
S'pot vika zheg Estella se holl koke hahahaa
jo jo taman pe kam qishtu
eti qka ke vesh skallzove

mentor*
31-07-08, 15:03
jeans posht e nje kmishe te bardh nalt atlete te bardha ,e syzat e diellit kshtu ne flok haha

Arkza
31-07-08, 17:12
Nje Maic te Bardhe , Pantolla te gjona me Lula lulaa ... bile bile ne Pr i kam Ble .... :biggrin: :biggrin:
Te mira jan boll e te flladtshme veq pak shtrejt ... dhe Santalle te rrafshta per toke Tybe... :biggrin: :cool:

Virti
31-07-08, 17:16
Nje Maic te Bardhe , Pantolla te gjona me Lula lulaa ... bile bile ne Pr i kam Ble .... :biggrin: :biggrin:
Te mira jan boll e te flladtshme veq pak shtrejt ... dhe Santalle te rrafshta per toke Tybe... :biggrin: :cool:
mos ke harru edhe najsend pa tregu ēikooo?

lovely
31-07-08, 17:19
mos ke harru edhe najsend pa tregu ēikooo?


edhe mu mu dokt qe pak pat vesh diqysh :biggrin:

Oqeani
31-07-08, 17:19
Lule pembe a
;)
Ēka me veshe bre ne kete vapeeeee - paramendoni - Amazonasit

Arkza
31-07-08, 17:19
mos ke harru edhe najsend pa tregu ēikooo?Ja tyben me sa edi une jo !!!!
Zoti te Varft qe me bone me lexu dy Here shkrimin teme heee ... e qka Sipas teje me harru more ? :mad: :rolleyes:

Virti
31-07-08, 17:24
Ja tyben me sa edi une jo !!!!
Zoti te Varft qe me bone me lexu dy Here shkrimin teme heee ... e qka Sipas teje me harru more ? :mad: :rolleyes:
jo jo mire qenke e veshur... fllad... :cool: :smile:

Arkza
31-07-08, 17:26
Lule pembe a
;)
Ēka me veshe bre ne kete vapeeeee - paramendoni - AmazonasitJo bre qfare Pembe a Barbike po te dokem une ty aa !!! :biggrin: :tongue:

Arkza
31-07-08, 17:26
jo jo mire qenke e veshur... fllad... :cool: :smile:.............:mad: ...........:rolleyes: ..............:redface:

Virti
31-07-08, 17:36
pantolla te shkurte, brek dhe maice. :cool:
p.s. syzat nuk llogariten si veshje. :smile:

Oqeani
31-07-08, 17:39
Jo bre qfare Pembe a Barbike po te dokem une ty aa !!! :biggrin: :tongue:

Ani tego se bleu; me te flladitshehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lyra2
31-07-08, 17:39
Nje Maic te Bardhe , Pantolla te gjona me Lula lulaa ... bile bile ne Pr i kam Ble .... :biggrin: :biggrin:
Te mira jan boll e te flladtshme veq pak shtrejt ... dhe Santalle te rrafshta per toke Tybe... :biggrin: :cool:
Arkza,shume bukur po dokesh,xhelozia e bene t'veten.......:biggrin:

Arkza
31-07-08, 17:41
Arkza,shume bukur po dokesh,xhelozia e bene t'veten.......:biggrin:Oj Lyra apo she mojjj me Bonen Hor e hajte .... Pasha mu e Nenen teme shume te mira jan , bile bile nga po eci krejt po me keqyrin thu ti sme kan pa kurr .... :rolleyes: :rolleyes:

selvija
01-08-08, 21:56
Tash aaa??+ u vesha trash per me fjet...:wink:

Oqeani
01-08-08, 21:58
Tash aaa??+ u vesha trash per me fjet...:wink:

Me pizham te leshta a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Shorce dhe nje maice pa krah ... me fresket, jo sikur Selvushja mu kalle e hajt http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

romansa
01-08-08, 22:09
fustan te lehte..qe i pershtatet stines

LABI
01-08-08, 22:10
bokserica dhe nje training maice te (PROLAB-it)

selvija
01-08-08, 22:29
Me pizham te leshta a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Shorce dhe nje maice pa krah ... me fresket, jo sikur Selvushja mu kalle e hajt http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifPo normal se po shplohna naten,,ku me dit qka ne gjum po ftofna..:wink:

hahahha valla qerapat math ikam beli..:biggrin:

Oqeani
01-08-08, 22:42
Po normal se po shplohna naten,,ku me dit qka ne gjum po ftofna..:wink:

hahahha valla qerapat math ikam beli..:biggrin:

hahaha normal se po livrite shume ... rahatohu ne enderra, se zhgenderrat te rrezojne nga shtrati http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tinky-Winky
01-08-08, 22:53
qe qitash veq sa dola prej tushit e e kam veshen ni shllafruk ,e ma heret qi dola en qytet i pata nipar papuqe mercedeska asoshne me ni gisht ,nipar furmerk t kuqe ni duks tluls me kraosha llanocin 2 gisht 18 karat i parfumosum me joop t kuq edhe ty e hangren ni orbit. I kam kallen femrat shoq ,boll qat gishtin e madh npapuqe kur ma shishin. Shnetje

aLbaChiCk
03-08-08, 12:15
hala ne pizhama jam valla :biggrin:

Xuki
03-08-08, 12:17
shumė shkurt jam tybe....do shorce dhe njė maicė!!

Arkza
03-08-08, 12:34
Farmeka te shkurta dhe nje maic ngjyre jargovant te qelt ... :tongue:

Prishtinasja_
03-08-08, 12:46
hala ne pizhama jam valla :biggrin:

Edhe ti a ?? :biggrin:

aLbaChiCk
03-08-08, 12:47
Edhe ti a ?? :biggrin:

hahahahaahah po.Mir qe skokna e vetmja un ahaahahahah :smile:

Prishtinasja_
03-08-08, 12:54
hahahahaahah po.Mir qe skokna e vetmja un ahaahahahah :smile:

Heheh tybe ma shlire ! :wink:

aLbaChiCk
03-08-08, 12:57
Heheh tybe ma shlire ! :wink:

Po valla boll diteve tjera po vishemi dasht e pa dasht :smile:

Tinky-Winky
03-08-08, 13:36
Po valla boll diteve tjera po vishemi dasht e pa dasht :smile:
po de dasht e pa dasht se po ju shtin dikush me zor mu spicaven e me dal mu reklamue . Bash ma mir e ki mu veshen shlir edhe nsokak kur del se belivalla nonat tona sjan kan budallica qe kan veshen dimija. E ti Abla mos u prek se e kum une ni kojshike qe vllau vet ja ma furmerkt en bahqe e ajo dijuska gjuhet prej 2 tit kat e hin nto se nrysh ska shanca sha zote. Shnetje

selvija
03-08-08, 13:41
po de dasht e pa dasht se po ju shtin dikush me zor mu spicaven e me dal mu reklamue . Bash ma mir e ki mu veshen shlir edhe nsokak kur del se belivalla nonat tona sjan kan budallica qe kan veshen dimija. E ti Abla mos u prek se e kum une ni kojshike qe vllau vet ja ma furmerkt en bahqe e ajo dijuska gjuhet prej 2 tit kat e hin nto se nrysh ska shanca sha zote. ShnetjePse Tinky nanat tona shlir me dimija ,,po kujton se shlir kan nejta 12 metra dimi e + ishkurin me lidh e perlidhe se me bo me ju zgidh zoti hor i kish bo ,,edhe nen dimija + tlina haha mu dok me te fryte se ka qen moda ate kohe per qef vjhrrave e fryme e mbushur,,,
e tash valla ma kollaj skan nje fund dy pllam fllad mir boll,,Farmerkat dy piqik oho valla u knaqem fllad tana ante shej vapa kund spo e len,,,

LABI
03-08-08, 15:57
nje (gjysem) maice dhe bokserice

Elina
03-08-08, 16:05
Pantolla te shkurte,,, edhe nje maice me britella :tongue:

Linka_pz
03-08-08, 16:08
Pantolla te shkurte,,, edhe nje maice me britella :tongue:


Edhe ti a edhe une valla njejt si ti :biggrin:.

DritonPR
03-08-08, 18:47
valla posht hala pizhama, a nalt cullak

limpx
14-08-08, 19:49
ton diten nbokserica kom nejt :P

Luana
14-08-08, 20:41
Fustan verore ngjyr te zeze dhe e leht ...freski !

aLbaChiCk
14-08-08, 20:50
Pizhama :biggrin:

mentor*
14-08-08, 20:58
Pizhama :biggrin:


kjo pe njeka moden ......:biggrin:

posht ikam do jeans vesh e nalt sen hiqe se zheg

jadore
14-08-08, 20:59
Pizhama :biggrin:

po qe jane te bukura dhe komode ,
ate pershtypje kam ,qe ke shije te mire ne veshje ..

selvija
14-08-08, 20:59
O valla shorce e nje maic askija ,,,dhe qerapa mos harroj 40 g me qen pa to ssban hiq..:biggrin:

aLbaChiCk
14-08-08, 21:01
kjo pe njeka moden ......:biggrin:

posht ikam do jeans vesh e nalt sen hiqe se zheg

moda nuk njeket para se me shku me fjet :biggrin: plus un se njeki moden sie kommt hinter mir her :cool:

LABI
14-08-08, 21:02
Valla vec ne bokserica jam ... Na poqiii 35 g. C ( + rrezet e akumulara dikund = 60 grade totali - me matematiken e sociolgout e t'juristit) ..:rolleyes:

Vetem se , sipas internetit do t'ket te reshura neser !

Linka_pz
14-08-08, 21:02
po qe jane te bukura dhe komode ,
ate pershtypje kam ,qe ke shije te mire ne veshje ..

C`ka je tu thon pash Allahin kush i duron (pos gjysheve tone ) pizhamat ne ket nxeht ,ja lumja ti , cfare lekure e ke moj ?!:smile:

Me shorce dhe nje gjysem maice se perndryshe vdes .

Breshka
14-08-08, 21:04
Edhe ti a edhe une valla njejt si ti :biggrin:.

oj menemadhe mos e kopjo qiken qka vesh ajo edhe ti hhahahahaahhahaa

eh rehat per garderob pun po bon samari

(linka hajgare) A i kupton ti hajgaret ???hahahahaha

aLbaChiCk
14-08-08, 21:05
po qe jane te bukura dhe komode ,
ate pershtypje kam ,qe ke shije te mire ne veshje ..

tamam ashtu siq thua ti.Shyqyr nje qe dul e din edhe vleren e pizhameve se shumica mendojn pizhame ehhhh .......e kur i ke te bukura e komode edhe se jan pizhame ka kenaqesi me imbajt vesh ( man fühlt sich wohl darin)