PDA

View Full Version : Meshkujt Paguajne!!!!!


Zana_ch
27-10-06, 20:34
Pse mashkulli eshte dominues ne tavoline ne takim me nje femer? A duhet qe gjithnje te paguajn djemt (ēunat) apo dhe goca duhen te paguajn ???
P.S
ishalla e gjan nje ēun se gjithnje pagun ai ......ooo e une kisha kursye e kisha bler rroba per veti :biggrin: :biggrin:

instruktori
27-10-06, 21:39
Po te kishim fatin ne mashkujt dhe te paguajn femrat ne tovolin kuj jemi te ulur.
Ne do te na shpetonte zoti.
Ne shqipetaret mendojm se kur te paguajm jemi ma te avancuar.

seriozja_19
27-10-06, 22:14
...une po flas per veten: jam rritur ne diaspore dhe ketu as nuk te paguajne pije kur te dalish ne mbremje me shoqri dhe as nuk i paguan - jan pak popull i ftohte (hehe, ketu ka lindur edhe hitleri:wink: ) mirpo mua keshtu me pelqen. Eshte vendim i mire.

Jam mesuar me kete qe cdo here te paguaj vet per hajen/pijet e mia dhe kur te dal me ndonje mashkull, ateher me vjen si poshtersim te paguaje ai. I kam te hollat e mia dhe nuk jam e mvarur nga ai. Ja paguaj une per te dy, ja insistoj qe ta ndajme pagesen. Gjithmone femrat presin prej meshkujve...deri kur moooo ky mendim i koheve te vjetra?
A nuk jemi vet te zoja ta paguajme nje Caffé Latte me cmim 2,60 €??? Kjo duhet te ndryshoje, seriozisht!

Paradox_13
27-10-06, 22:17
...une po flas per veten: jam rritur ne diaspore dhe ketu as nuk te paguajne pije kur te dalish ne mbremje me shoqri dhe as nuk i paguan - jan pak popull i ftohte (hehe, ketu ka lindur edhe hitleri:wink: ) mirpo mua keshtu me pelqen. Eshte vendim i mire.

Jam mesuar me kete qe cdo here te paguaj vet per hajen/pijet e mia dhe kur te dal me ndonje mashkull, ateher me vjen si poshtersim te paguaje ai. I kam te hollat e mia dhe nuk jam e mvarur nga ai. Ja paguaj une per te dy, ja insistoj qe ta ndajme pagesen. Gjithmone femrat presin prej meshkujve...deri kur moooo ky mendim i koheve te vjetra?
A nuk jemi vet te zoja ta paguajme nje Caffé Latte me cmim 2,60 €??? Kjo duhet te ndryshoje, seriozisht!

Besa mire po thu moj qik se shpesh me dridhen duart kur paguaj ,edhe me behet sikur me ik kuleta .......:biggrin:

seriozja_19
27-10-06, 22:45
Besa mire po thu moj qik se shpesh me dridhen duart kur paguaj ,edhe me behet sikur me ik kuleta .......:biggrin:

...hahahaha a edhe ti je prej atyre qe behen qe kishe e kan harruar kuleten ne shtepi a? :tongue: Ncncnc, ne kohen e bankomatit ben edhe mos me pas kulete hiq :biggrin:

rafet llapjani
28-10-06, 00:08
...hahahaha a edhe ti je prej atyre qe behen qe kishe e kan harruar kuleten ne shtepi a? :tongue: Ncncnc, ne kohen e bankomatit ben edhe mos me pas kulete hiq :biggrin:

ahahaahh qy bankomatit qka eshte kjo me shit tamel me kusi aaaaaaaaa hahahaahah

Murgesha
28-10-06, 00:14
A po paguan sonte kush a jo se du me shku nė gjumė. :redface:

LOJETARI
28-10-06, 00:17
A po paguan sonte kush a jo se du me shku nė gjumė. :redface:

Une u gzova kur t pashe, thashe e paska qele zemren e kjo a po pagun kush hahahahahaha.....................................

Murgesha
28-10-06, 00:18
Nccncncncncn po niku mbaron me "A" e tema qenka se mashkujt paguajnė.:tongue: :tongue:

Agolli
28-10-06, 00:20
A po paguan sonte kush a jo se du me shku nė gjumė. :redface:

Nje ėndėrr te mirė ta porosita Murgesha :tongue:

LOJETARI
28-10-06, 00:20
Nccncncncncn po niku mbaron me "A" e tema qenka se mashkujt paguajnė.:tongue: :tongue:


hajt pika te rafte ,se koka ckrue me i harxhue paret e nuses sonte qe kam pase me ja ble ni llokum me arra hahahahahahahahahaha

Murgesha
28-10-06, 00:22
Nje ėndėrr te mirė ta porosita Murgesha :tongue:

a sbani tė ma porositėsh njė zhgjėndėr tė mirė e tė isha kėnaq bile??:confused:

Murgesha
28-10-06, 00:23
hajt pika te rafte ,se koka ckrue me i harxhue paret e nuses sonte qe kam pase me ja ble ni llokum me arra hahahahahahahahahaha

Shuj djalo se ėshtė ka bjen shi kėndej ka ne e me ba me mė rrokė pika ftohem.
Sėshtė me rėndėsi a para tė nuses a tuajat kryesorja ti tė paguajsh.:biggrin:

LOJETARI
28-10-06, 00:25
Shuj djalo se ėshtė ka bjen shi kėndej ka ne e me ba me mė rrokė pika ftohem.
Sėshtė me rėndėsi a para tė nuses a tuajat kryesorja ti tė paguajsh.:biggrin:


hajt Murgesha se me kulete te Agollit te paguaj cka te duash hahhahahhahahaha

Murgesha
28-10-06, 00:37
hajt Murgesha se me kulete te Agollit te paguaj cka te duash hahhahahhahahaha

Valla unė falenderimet i dėrgoj tek ti, ēka mėrzitem unė pse i zbrazet kuleta Agollit...:tongue: :tongue: :tongue:

Agolli
28-10-06, 00:46
Valla unė falenderimet i dėrgoj tek ti, ēka mėrzitem unė pse i zbrazet kuleta Agollit...:tongue: :tongue: :tongue:
haaaaaaaaaa Lojtari nuk jam tahmaqar paraja shkon dhe vjen kurse argtimi te mbetet ne zemer ps. lemi do para per cigare, mjafton me atė:biggrin:

Luana
28-10-06, 00:51
Erdha edhe une ketu e thash kush don me me qarros bile te ha diqka n'hazer ,
kisha pas deshir ta kisha rjep Lojetarin , qe te shkon ne shtepi me xhepa te qkyem (hahahahaahah) :biggrin:

Agolli mos u merzit per cigare se kam une rezerva :wink:

Agolli
28-10-06, 00:59
Erdha edhe une ketu e thash kush don me me qarros bile te ha diqka n'hazer ,
kisha pas deshir ta kisha rjep Lojetarin , qe te shkon ne shtepi me xhepa te qkyem (hahahahaahah) :biggrin:

Agolli mos u merzit per cigare se kam une rezerva :wink:

E shumė mirė atėher cigaret qenkan rezervuar. Luana kuleten time e ka Lojtari mund te argtohesh edhe ti me tė nese nuk ju dalin me kontaktoni qe tju transfermoi te holla do jav japi kodin ekarteles veq knaquni ju.:biggrin: :biggrin:

LOJETARI
28-10-06, 01:05
E shumė mirė atėher cigaret qenkan rezervuar. Luana kuleten time e ka Lojtari mund te argtohesh edhe ti me tė nese nuk ju dalin me kontaktoni qe tju transfermoi te holla do jav japi kodin ekarteles veq knaquni ju.:biggrin: :biggrin:

O Agolli , kodin po po a ka mbulese se Luana nuk kenaqet me pak hahahahahaha...................................... .

Agolli
28-10-06, 01:10
O Agolli , kodin po po a ka mbulese se Luana nuk kenaqet me pak hahahahahaha...................................... .
:biggrin: :biggrin: Ska mbulesa fare Lojtari mos e le pėr mbulesa edhe nese bėhet far atmosfere te lutem me telefono ahahahahah

Luana
28-10-06, 01:11
O Agolli , kodin po po a ka mbulese se Luana nuk kenaqet me pak hahahahahaha...................................... .

Edhe sikur te kisha ber shopping te Stella Mcartney per mua nuk eshte e majftueshme :tongue:

LOJETARI
28-10-06, 01:13
:biggrin: :biggrin: Ska mbulesa fare Lojtari mos e le pėr mbulesa edhe nese bėhet far atmosfere te lutem me telefono ahahahahah

Ti a per codin e karteles telefonike e ke fjalen a hahahahahahahaha................

Agolli
28-10-06, 01:20
Ti a per codin e karteles telefonike e ke fjalen a hahahahahahahaha................

Jo bre.......ncnc po shpejt po me keqkupton edhe ti Lojtaro bėn hajgare me pare te mija bėn ahahahahahahahahahahahahahha

xati
28-10-06, 13:28
Edhe sikur te kisha ber shopping te Stella Mcartney per mua nuk eshte e majfedhtueshme :tongue:kur spo u ngijshe edhe ti

xati
28-10-06, 13:29
veq te parja ment i mani

Giovanni
28-10-06, 14:59
Une jam mashkull veq nese ka deshire ndonjera qe te ma paguaj nje darke une nuk hidhrona fare :biggrin:

Zana_ch
28-10-06, 17:08
veq te parja ment i mani


heheh.......Xati, po spte lek ste do askush

njof disa shoqe dhe gjithnje presin nga djemt(cunat ) te ju paguajn

un per veten time gjithmone paguaj vet kur te iki me shoqeri .......nese me fton ndonje shoqe apo shok ateher pagun ai/jo ......por edhe une kur te ftoi dike ne pije ateher paguj veq un megjithse nuk kam shum lek se jam nxense :eek: ............hehehehe

seriozja_19
28-10-06, 18:43
ahahaahh qy bankomatit qka eshte kjo me shit tamel me kusi aaaaaaaaa hahahaahah

haha, ej a me te vertet nuk e din se cka eshte bankomati a? Trego lirisht sepse une gjithcka seriozisht e marre - perndryshe nuk jam seriozja_19 edhe pse 20 i kam :tongue:

Ndoshta fjala bankomat eshte edhe gjermanisht...s'di :confused: ...por ndoshta edhe te kan ikur dhent bashk me mend...haha :biggrin: (mos u hidhero)

rafet llapjani
29-10-06, 00:11
haha, ej a me te vertet nuk e din se cka eshte bankomati a? Trego lirisht sepse une gjithcka seriozisht e marre - perndryshe nuk jam seriozja_19 edhe pse 20 i kam :tongue:

Ndoshta fjala bankomat eshte edhe gjermanisht...s'di :confused: ...por ndoshta edhe te kan ikur dhent bashk me mend...haha :biggrin: (mos u hidhero)

hahahahahahh jo more a eshte qaj qe imjel dhit bakomati me shti njefar karte tani qet tamel ahahahahahah

Agolli
29-10-06, 00:14
hahahahahahh jo more a eshte qaj qe imjel dhit bakomati me shti njefar karte tani qet tamel ahahahahahah
ahahahahahahahahaha edhe ato te pastorizuar bile ahahahahahahahahahahahah mos fol mo se po e prishė ahahahahahah

rafet llapjani
29-10-06, 00:18
ahahahahahahahahaha edhe ato te pastorizuar bile ahahahahahahahahahahahah mos fol mo se po e prishė ahahahahahah

hahahahaahahahahah Agolli a pe shef qysh poja qelloj kajher bre ahahahaahh ani me vetke a din qa eshte kjo po qysh nuk e di bre ahahhah

Agolli
29-10-06, 00:29
hahahahaahahahahah Agolli a pe shef qysh poja qelloj kajher bre ahahahaahh ani me vetke a din qa eshte kjo po qysh nuk e di bre ahahhah

ahahahah o nuk e din ajo se kurė ka pas Bankomata ne Bjeshk skan ditė ne sheher se qka jonė ato ahahahahahahaha

Luana
29-10-06, 00:33
Kush prej juve po paguan sonte ...?

rafet llapjani
29-10-06, 00:37
Kush prej juve po paguan sonte ...?

O veq qile gojn qka po don se tamel edhe djath kom shit veresi edhe me pa gu paguj ahahahaahhaah

Agolli
29-10-06, 00:37
Rafeti se kishte shitur ne lomė te bylmetit ahahahahahah

Luana
29-10-06, 00:50
Porositma nji fli me maz te dhive ...:biggrin:

Daja POLIC
29-10-06, 01:23
deri me tani veq kum pagu
m"vjen inati me pagu femra lol

Zana_ch
04-12-06, 21:26
Ku jeni more djem .....kush po paguen sonte ...mos i runi more paret se dikur nuk ju vyen asgje hihihihihi

Agolli
04-12-06, 22:29
Ku jeni more djem .....kush po paguen sonte ...mos i runi more paret se dikur nuk ju vyen asgje hihihihihi

Sy_ kaltra e kishte marr rrogen nga stafi, 12000$ copa :tongue: :tongue:

jadore
04-12-06, 22:59
deri me tani veq kum pagu
m"vjen inati me pagu femra lol

...a Daja Polic , mos ju prish qjefin motrave tona , mos i korit. se dhe atyre ju vjen ''inati'' qe nuk i leni me pagu ....''vere de, veten ne pozit te tyre "

Virti
04-12-06, 23:02
une paguaj, Luana ti gatuaj (nje pite me spanak, sepse ia kishe zanat) :biggrin: :tongue:

Agolli
04-12-06, 23:30
Kush kon pe qaros :tongue:

Vin-Diesel
05-02-07, 17:26
Pse mashkulli eshte dominues ne tavoline ne takim me nje femer? A duhet qe gjithnje te paguajn djemt (ēunat) apo dhe goca duhen te paguajn ???Pa marr parasysh me asnje Person nuk dal per te pire nese skam Pare me vete !!
Tek Shoqeria, tek Femra apo Mashkulli mendoj se nuk qojn Kondar nje shume MAX 100Euro per te ngren nje drek apo Dark bashk !!
Nese ne qytet Ti del e e mendon se qysh me e lon ate te Paguaj e ti me Ble Garderob, Ateher mendoj se sdo te kalosh mire Ate koh kur je ne Tavolin, krejt kohen do jesh ne Siklet se si te paguaj AJ/Ajo !!

Vin-Diesel
05-02-07, 17:29
Pse mashkulli eshte dominues ne tavoline ne takim me nje femer? A duhet qe gjithnje te paguajn djemt (ēunat) apo dhe goca duhen te paguajn ???

Ka edhe Mashkuj se te Blejn me nje Pije !!
Dmth te Qaros pijen e ti Blej Pantollona se kete Pije do te ta nxjerr per hunde
Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaa

Sy_kaltra
09-04-07, 11:45
Sy_ kaltra e kishte marr rrogen nga stafi, 12000$ copa :tongue: :tongue:

Qaty te mbet syni llaskuc a :biggrin: :biggrin:

rafet llapjani
09-04-07, 12:23
Hajde Ninnela paguj se moti sje kan ksajde ti ke shpenzu shum lek per ket koh te mungesave ahahahaahahhahhaha

sherri
09-04-07, 12:46
A spo bajka "Gjermance" a,celici me pague per veti....

Kamarjer,nje birr,mue,edhe kur te pi une kam qef t“gjith me pi....( ja dha nje ren kamarejeri)
prap...mue nje birr,edhe kur te pi une ,kam qef t“gjith me pi(prap t“gjithve ju dha nga nje pie,tuj mendu qe sherri i paguan hahah??)
ne fund e thirra Kamarjerin,Paguj dy birra,edhe kur te paguaj une kam qef , t“gjith ti paguajn pijet e veta.....:P

Nirvana Band
09-04-07, 12:47
Ēka po doni me pagu njerez, se te ne nuk e kemi zakon si sherri me pagu veq per veti. hahhahahaha.

Sy_kaltra
09-04-07, 12:49
Kush po qarros ktu ? :smile:

Nirvana Band
09-04-07, 13:02
Po normal ktu po thot qe meshkujt duhet me qarros, po ti veq zgjidh cili dhe qka. hahaha.

Sy_kaltra
09-04-07, 13:20
Ok Nirvana Band nje kaffe pra :smile:

Xuki
09-04-07, 13:21
Kush po mi pagu dy javė pushim n'pallma de mallorca?

Sy_kaltra
09-04-07, 13:22
Kush po mi pagu dy javė pushim n'pallma de mallorca?

Kadal bre pak koqit :rolleyes: ti je mashkull ti po pagun per neve kysmet,per mu e selvin ne pallma :biggrin:

Xuki
09-04-07, 13:25
Kadal bre pak koqit :rolleyes: ti je mashkull ti po pagun per neve kysmet,per mu e selvin ne pallma :biggrin:


Heee moree djaaaal....Xuki me Selvushin dhe Sy-Kaltrushin n'pallma de Mallorca! Kur po shkojna....se juve ua paguj!

Mendova qė po ma paguen naj mashkull pushimin, por nejse pėr juve e sakatoj kuleten teme!!

Sy_kaltra
09-04-07, 13:26
Heee moree djaaaal....Xuki me Selvushin dhe Sy-Kaltrushin n'pallma de Mallorca! Kur po shkojna....se juve ua paguj!

Mendova qė po ma paguen naj mashkull pushimin, por nejse pėr juve e sakatoj kuleten teme!!

Jo bre ti veq qarrosna pallmen , e vet sasht e obligushme me ardh me neve hahahahahahhah se valla tan diten te shtijna me mbaru kaffe ose me na mbajt qantat :biggrin:

Xuki
09-04-07, 13:29
Jo bre ti veq qarrosna pallmen , e vet sasht e obligushme me ardh me neve hahahahahahhah se valla tan diten te shtijna me mbaru kaffe ose me na mbajt qantat :biggrin:


Ma shumė nuk kisha lypė!!

Sy_kaltra
09-04-07, 13:38
Ma shumė nuk kisha lypė!!

Hajli koft ,,,kur kysmet ?

Xuki
09-04-07, 13:46
Hajli koft ,,,kur kysmet ?


Kur po kini qejf? Vetėm ma boni me sy dhe u kry puna!! kukuuu qysh pe paramendoj vetėn...nė anėn e majt Selvushin e nė anėn e djathtė Kaltrushen....po mendoj qantat!

Sy_kaltra
09-04-07, 13:48
Kur po kini qejf? Vetėm ma boni me sy dhe u kry puna!! kukuuu qysh pe paramendoj vetėn...nė anėn e majt Selvushin e nė anėn e djathtė Kaltrushen....po mendoj qantat!

hahahahahahaaaa....:wink:

selvija
09-04-07, 14:03
Kur po kini qejf? Vetėm ma boni me sy dhe u kry puna!! kukuuu qysh pe paramendoj vetėn...nė anėn e majt Selvushin e nė anėn e djathtė Kaltrushen....po mendoj qantat!Hmmm Xuki duke endrrue...
http://www.panamacanalcountry.com/amador/images/Hotel%20Pool%20and%20Bridge.JPG

Xuki
09-04-07, 14:06
Selvush....d.m.th. nuk je kundėr! Mpuuuuuuuqqqqq!

selvija
09-04-07, 14:06
Sy_kaltra dhe Xuki ne hotell.. kamarjeri ju sherben,, ju lutem qfare doni per drek..

Pergjigje pizza me katkarapi..
http://www.hotelbonvecchiati.it/img/restaurant1_b.jpg

Sy_kaltra
09-04-07, 14:25
hahahahahha Selvija e ti ku je mori ,,,Xuki ku na iku Selvija ?

Xuki
09-04-07, 14:28
hahahahahha Selvija e ti ku je mori ,,,Xuki ku na iku Selvija ?
Selvushi me aparat n'dorė mori.....po na fotografon qy!!

Sy_kaltra
09-04-07, 14:29
Selvushi me aparat n'dorė mori.....po na fotografon qy!!


Upsss ,,, ahhaha nuk e paskam par :biggrin:

Nirvana Band
09-04-07, 14:34
Ne cilin vend deshiron kafe Sy_kaltra.

Sy_kaltra
09-04-07, 15:06
Ku t`eshte me se lehti per ty .

Agroni22
10-04-07, 22:52
a bon veresiiiii me shkuuuu se skemi pareee

LuLjaa
10-04-07, 23:13
Pini hani ēka doni se une paguj sonte hehe

prishtinasi
10-04-07, 23:16
Pini hani ēka doni se une paguj sonte hehe


Per shkak te shifres 300 garant:biggrin:

LuLjaa
10-04-07, 23:25
Per shkak te shifres 300 garant:biggrin:

Hahahahaha :P

Luana
11-04-07, 22:57
Kush po pagun sonte se une e kisha harru kuleten ne shtepi tybe ...

Agolli
21-04-07, 23:03
S'kam pare.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Preshevar
22-04-07, 15:14
Kush po pagun sonte se une e kisha harru kuleten ne shtepi tybe ...

Um kan met do t'ima,... sa me ta pagujt taxin deri te kuleta :tongue:

Gjumashja
10-12-07, 10:45
diqysh ju ka hije ma teper per ata....:tongue: .. por kjo nuk do te thote qe femrat nuk pasgujn asniher...:biggrin:

kaleshi
10-12-07, 10:57
gjumashe?
qka deshte me t'pague une?

Gjumashja
10-12-07, 11:00
gjumashe?
qka deshte me t'pague une?


ni bicikell si tenden...:tongue:

kaleshi
10-12-07, 11:03
jo se nuk ban femnat me i grah biciklles para martese

Gjumashja
10-12-07, 11:05
ok... bleje pra e mbaj dyjat ti...:biggrin:

gjini
10-12-07, 11:41
diqysh ju ka hije ma teper per ata....:tongue: .. por kjo nuk do te thote qe femrat nuk pasgujn asniher...:biggrin:

Mire e kie valla se kur te pageni ju ate dite ja bjen breshen ja shi.
prandej mos pagueni ma mire le te na merr koha mire .

Gjumashja
10-12-07, 11:45
Mire e kie valla se kur te pageni ju ate dite ja bjen breshen ja shi.
prandej mos pagueni ma mire le te na merr koha mire .


jo bre nuk eshte evertete... se bash ndodh e kunderta...:biggrin:

gjini
10-12-07, 11:53
jo bre nuk eshte evertete... se bash ndodh e kunderta...:biggrin:

Ani pra kur te vijme ne tek ti paguaj ti e ke me pa se menjiher mas dy oreve ka me u vra moti e qka del nga aj vronsim sdihet por dita ka me u ndryshue.

aLbaChiCk
10-12-07, 11:55
Kush e paska leshu zemren me pagu :biggrin:

Gjumashja
10-12-07, 11:59
Ani pra kur te vijme ne tek ti paguaj ti e ke me pa se menjiher mas dy oreve ka me u vra moti e qka del nga aj vronsim sdihet por dita ka me u ndryshue.


mos ke dert se midis dimrit ka me u be bore...lirisht ejani te gjithe...po frigona masnej po ju shkel ndoni kerr... hhahahaha

Cia-Ferizaj
10-12-07, 12:15
erdha une ..a ka naj kafe more se hala skum pi

Arkza
10-12-07, 12:20
erdha une ..a ka naj kafe more se hala skum piCia Ka ka Kafe shko te tema Kafe ta qes Kafen dhe uen Paguj .........:biggrin: :tongue:

Dukagjinas_i
10-12-07, 13:29
Cia Ka ka Kafe shko te tema Kafe ta qes Kafen dhe uen Paguj .........:biggrin: :tongue:
..Na paska korit CIA,,,,Arkza ,ketu meshkujt paguajn nese s'gaboj :smile:

Arkza
10-12-07, 13:32
..Na paska korit CIA,,,,Arkza ,ketu meshkujt paguajn nese s'gaboj :smile:Eh Dukagjini ne Qikat e sotit jemi Tranu me nga Krejt po dojme me Hi ne Boten Evpropijane ate-here qikat e Evropes edhe me Pagujn pagujne pra edhe neve sna ka met Tjetre veq me Pagu !!! :biggrin:

Cia-Ferizaj
10-12-07, 15:25
flm arkza ...... nuk isha ne njohuri se kush pagun kafe..po nejse ti ma pagove nje me pare e tash uen i paguj ty per tan mujin ..a bene keshtu pra

gjini
11-12-07, 13:17
mos ke dert se midis dimrit ka me u be bore...lirisht ejani te gjithe...po frigona masnej po ju shkel ndoni kerr... hhahahaha

jo se ka ndermend as sivjet me ra bore dhe po shifet se edhe kete dimet po e ham tuj pi kafe ne tarase.
e sa per me i pague , paguj njehere ta shofim se qka po ndodhe pastaj.

Sy_kaltra
11-12-07, 20:17
Qka po paguhet ketu mas tepermi ?

Mal-sori
11-12-07, 20:21
Oj sy-kaltra qka paguajne fukarat moj ahahahh

Sy_kaltra
11-12-07, 20:27
Jo nuk e di,per ate pyta qka po paguhet mas tepermi ketu ? :biggrin:

uliksi31
11-12-07, 23:01
Tere jeten kame pagua mjaft, badihava spo ta dijshin granimi.:biggrin:

Gjumashja
11-12-07, 23:40
ku jane meshkujt... hapeni kuleten ed he zemren sa jane dyqanet mbylle...:tongue:

Nirvana Band
12-12-07, 00:15
Hajdeni bre e une qarros, veq kerkoni ju hahaha.

Gjumashja
12-12-07, 00:16
Hajdeni bre e une qarros, veq kerkoni ju hahaha.

prej te njofshmeve spodu kurgjo...:tongue:

Nirvana Band
12-12-07, 00:21
prej te njofshmeve spodu kurgjo...:tongue:

Pse a me mire me te pa njofshem a hhahahah,une deshta me ju qarros, si te doni.

Gjumashja
12-12-07, 00:28
Pse a me mire me te pa njofshem a hhahahah,une deshta me ju qarros, si te doni.


po ama e din ti hahahahahhaha nuk eshte problem...

Nirvana Band
12-12-07, 00:41
po ama e din ti hahahahahhaha nuk eshte problem...

Hahha, normal, me mire me shoqe hahahaha.

Gjumashja
12-12-07, 00:45
Hahha, normal, me mire me shoqe hahahaha.

sonte po paguj une... neser ti e ki rendin pra...

Nirvana Band
12-12-07, 00:48
sonte po paguj une... neser ti e ki rendin pra...


Ok de, une paguaj me vone - e din ti hahahaha.

Gjumashja
12-12-07, 00:51
Ok de, une paguaj me vone - e din ti hahahaha.


une neser pra...:biggrin:

Nirvana Band
12-12-07, 00:57
une neser pra...:biggrin:

Po qysh moj, a sdon me me lane rene mu hiq a hahahah, ok pra une nje here tjeter me vone hahahaha.

Gjumashja
12-12-07, 00:59
Po qysh moj, a sdon me me lane rene mu hiq a hahahah, ok pra une nje here tjeter me vone hahahaha.


me rendesi me pagu dikush veq borxh mos me mbet....

lule kur don me pagu ti hahahhaahhha

selvija
12-12-07, 10:27
Meshkujt paguje se kan gjepa me shum kan ku lajne kuleten,,,

gazi-de
12-12-07, 10:39
jo po kusherin,na ka gjet ajohja,ahhahahhahah

DritonPR
12-12-07, 20:00
une spo muj me pagu se ne kosov spo i pranojshin kredit kartat, keshtu femra paguni per mu :tongue:

DEA
12-12-07, 20:26
Jane mbush sherr edhe keta!!!!!!!!!!!

DritonPR
12-12-07, 20:32
Jane mbush sherr edhe keta!!!!!!!!!!!

me sa e di ky forum e ka vetem nje sherr e ai eshte SHERRI :D

po thuani ju se jeni moderne dhe me respekt, ok ja tregoni modernizmin duke paguar hahah

Lona
13-12-07, 10:49
Meshkujt paguajne se nuk jane te sigurt a kane te holla femerat keshtuqe i mbulojne...

Domira
14-12-07, 01:18
Jo valla me ka than njani nihere, hajt se shtrejt ki me pagu:tongue: :biggrin:

MemphiSx
14-12-07, 14:00
Si t'martona kuleten du me ia dorezu Grus :D :)

DritonPR
14-12-07, 19:16
Si t'martona kuleten du me ia dorezu Grus :D :)

e ki humb respektin prej burrave or... qysh kuleten grus??? grus ose shpulla ose shko te baba ahhahahahahhaha (hajgare) stupcat humor i mir kur imitojn burrin e grun :D

Agolli
30-06-08, 12:01
Per ēka jeni ??
Ju qarosi pa pritese...nese i paguani vet :biggrin:

Skyfter
30-06-08, 13:50
Per ēka jeni ??
Ju qarosi pa pritese...nese i paguani vet :biggrin:

Nje got uj te thjeshte te lutem :biggrin: ..

Agolli
30-06-08, 14:40
Nje got uj te thjeshte te lutem :biggrin: ..
A mos e deshte edhe nje gryese te dhomve, rastesishte nese ju mbetet uji ne dhom :biggrin:

Skyfter
30-06-08, 14:50
A mos e deshte edhe nje gryese te dhomve, rastesishte nese ju mbetet uji ne dhom :biggrin:

jo faleminderit :tongue: ...vec nje got uje te thjesht mjafton :biggrin:

vet pyete :rolleyes:

Agolli
30-06-08, 14:54
jo faleminderit :tongue: ...vec nje got uje te thjesht mjafton :biggrin:

vet pyete :rolleyes:
U ba, a pe don me do akull sa jom knena? :biggrin:

Skyfter
30-06-08, 15:24
U ba, a pe don me do akull sa jom knena? :biggrin:


deri sa qitshe ti nje got uj, un e pita nje shishe coca col :biggrin:


tung Agolli ..kalo mir

Agolli
30-06-08, 15:27
deri sa qitshe ti nje got uj, un e pita nje shishe coca col :biggrin:


tung Agolli ..kalo mir

Po s'pata akull qyy, a pihet uji pa akull :biggrin:

Gjitheashtu Skyfter :)

Rozafa
30-06-08, 15:29
Kush,si,pse..?

Zero Cool
30-06-08, 15:59
Jo tybeeeeeeeeeeeeeeeee, spo pagujshin mashkujt mo :tongue:
A pi lypni drejtat e barabarta (bile ma te mdhaja se na ? Paguni tash per veti edhe per neve bile:biggrin:

Albonita
30-06-08, 16:05
Zero Cool..Kisha pas deshir nje Coca cola.. te me pagushash se bash jom me pi diq ????

Zero Cool
30-06-08, 16:20
Zero Cool..Kisha pas deshir nje Coca cola.. te me pagushash se bash jom me pi diq ????

aahahahah nije breeeeeeeee e din qe smuj mi than JO e me kerkon coca cola :frown:

urdhno:


http://www.destentor.nl/multimedia/archive/00578/coca-cola_578122b.jpg

Albonita
30-06-08, 16:27
aahahahah nije breeeeeeeee e din qe smuj mi than JO e me kerkon coca cola :frown:


urdhno:


http://www.destentor.nl/multimedia/archive/00578/coca-cola_578122b.jpg
Faliminderit shumee nga ti...tash po e marr me veti se qenka e ftohet edhe po e pi rruges ...se jam ka pergadina me shku me lujt...!

aLbaChiCk
30-06-08, 18:07
Qy meshkujt pagujn hiqqqqqq vargjegj paguj vet me thon tani me 1 sok te kam mashtru :biggrin:

Gjumashja
30-06-08, 18:15
jo more eedhe femrat pagujne ka shku ajo koha e ali pashes...

lovely
01-07-08, 01:43
ku jeni o meshkuj me ia pagu lovelijes ni kafe :biggrin:

Dreni30
01-07-08, 01:55
ku jeni o meshkuj me ia pagu lovelijes ni kafe :biggrin:

Oj ti qike moj, a veq na duhet me pagu aaaaaaaaaa???

lovely
01-07-08, 01:58
Oj ti qike moj, a veq na duhet me pagu aaaaaaaaaa???

valla namin e bot edhe ju tu pagu :mad: :biggrin:

rafet llapjani
01-07-08, 02:49
ku jeni o meshkuj me ia pagu lovelijes ni kafe :biggrin:

Qka po thue oj lovic hajde qarros lovic se me bae me te kthye ty me krye te posht hiq hiq nja 300 euro te dalin prej gjinave aghaghaghaghaghghaghaghaghaghaghagh

lovely
01-07-08, 13:52
Qka po thue oj lovic hajde qarros lovic se me bae me te kthye ty me krye te posht hiq hiq nja 300 euro te dalin prej gjinave aghaghaghaghaghghaghaghaghaghaghagh


hahahahahahahahahahhahaahhahahahahahahahahaha hahahahahahahhahahahahahaahahahahahahahahahah hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahah


po qe 1 muj nuk kam kesh kshtu o ty Zoti t rujt e mos u rrzofsh mo kurr prej biciklle :biggrin:

Preshevar
01-07-08, 14:17
Njė kafe per qikėn e huj,


http://i219.photobucket.com/albums/cc130/potiamo_album/coffee_art_08.jpg

Agolli
01-07-08, 18:33
Per ēka jeni, spongebob-i, i paguan :biggrin:

Arkza
01-07-08, 18:38
Njė kafe per qikėn e huj,


http://i219.photobucket.com/albums/cc130/potiamo_album/coffee_art_08.jpgAuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Pasha nenen gati gati shkova te shpija pa e pa kete Kafeeeee aniiii qyre qfare kafe edhe po ma bon me sy edhe ma qet Guhen ... :redface: :biggrin:
Te Flm shumeeee Djali huj me ke befasu valla ketu .... :smile:

Agolli
29-07-09, 23:58
S'ka problem.
Per ēka jeni??

Dallandyshja_718
30-07-09, 15:17
Po per nere paguajne, bile mrome pagou, edhe boll i thashe, e kam renin une sonte se mos po behet teper, jo mor nuk koritet mashkulli per nje darke, e din ai s "dyfish" i nxjerr...:biggrin:

Tomori
30-07-09, 16:16
Po per nere paguajne, bile mrome pagou, edhe boll i thashe, e kam renin une sonte se mos po behet teper, jo mor nuk koritet mashkulli per nje darke, e din ai s "dyfish" i nxjerr...:biggrin:

Po Dallendyshe urdhno ket tuf lule se e meriton, mbrem ke qen e shkelqyeshme
http://www.flower-shop.com.ua/gifts/images/g101rrouge.gif (javascript:popupWindow('http://www.flower-shop.com.ua/gifts/popup_image.php?pID=177&osCsid=f2ce87953fe6d1ff866213df8ede67d1'))

tash po hapi ket Shampanjin e ngrem dolli se bashku...
http://www.flower-shop.com.ua/gifts/images/shampan.jpg

shfletuesi_
30-07-09, 16:29
Sot lypni pini qka doni perveq pijeve alkolike se tjeter qka qka tja u ka qejfi..............

ENGJELLUSHA
30-07-09, 18:26
Ja une po paguaj si antare e re per gjithe meshkujt e forumit
http://www.ilfoglio.it/media/uploads/birra.jpg

http://www.winesurf.it/img_notizia/214/birre.jpg

http://surprizaonline.com/uploads/get/50/vere-003.jpg

ENGJELLUSHA
30-07-09, 18:27
Une si antare e re do paguaj per gjithe meshkujt e forumit
nuk duhet te presim vetem nga meshkujt ne femrat
http://surprizaonline.com/uploads/get/50/vere-003.jpg
http://www.ilfoglio.it/media/uploads/birra.jpg

Zero Cool
30-07-09, 19:02
Une si antare e re do paguaj per gjithe meshkujt e forumit
nuk duhet te presim vetem nga meshkujt ne femrat

http://www.ilfoglio.it/media/uploads/birra.jpg

E flm, une qeto pi zapoj se mi kona :tongue:

ENGJELLUSHA
30-07-09, 19:06
E flm, une qeto pi zapoj se mi kona :tongue:

Te befshim mire Zero Cool
Ti ishe i pari ke zgjedhur qfar ke dashur ahhaah

Zero Cool
30-07-09, 19:15
Te befshim mire Zero Cool
Ti ishe i pari ke zgjedhur qfar ke dashur ahhaah

qite qite edhe najnjo se u hargjun :P

ENGJELLUSHA
30-07-09, 19:27
qite qite edhe najnjo se u hargjun :P

Ne rregull do te qes sa te duash ti
http://blog.blogosfere.it/blogs/species/images/ricettario/Birra.jpg

Tomori
30-07-09, 19:36
Une si antare e re do paguaj per gjithe meshkujt e forumit
nuk duhet te presim vetem nga meshkujt ne femrat

http://surprizaonline.com/uploads/get/50/vere-003.jpg
http://www.ilfoglio.it/media/uploads/birra.jpg


Gezuar ENGJULLUSHA ..

Zero Cool
30-07-09, 19:52
Ne rregull do te qes sa te duash ti
http://blog.blogosfere.it/blogs/species/images/ricettario/Birra.jpg

Eh tu rrit rroga, tash nja 1 ore skam nevoje ma :)

Tomori
30-07-09, 20:15
Eh tu rrit rroga, tash nja 1 ore skam nevoje ma :)

cflet orr Zero coo ...mer pi hajde se te shoqeron Tomori ty Gezuar tu befte gjak birra...

ENGJELLUSHA
30-07-09, 21:54
Gezuar ENGJULLUSHA ..

Gezuar TOMORI
http://daltagifts.com/dg/components/com_virtuemart/shop_image/product/13405b5422478c82166dd3ac04750e64.jpg

Zero Cool
30-10-11, 14:48
Tė gjithat dhe gjithmonė !

Hajra
30-10-11, 14:52
....normal qe po,

emine
30-10-11, 16:55
qka pagukan meshkujt:confused:

Zero Cool
04-11-11, 22:26
Okeanoooo, paja paja :biggrin:


http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/62305_154469884583953_136433503054258_321991_48298 20_n.jpg

Oqeani
04-11-11, 22:29
Okeanoooo, paja paja :biggrin:


http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/62305_154469884583953_136433503054258_321991_48298 20_n.jpg


E lash ne gjysme, erdhaaaaaaaaaaaaaaa

Zero Cool
04-11-11, 22:31
E lash ne gjysme, erdhaaaaaaaaaaaaaaa

po hajde o burre i cakrrojme :biggrin:

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/73508_162943020403306_136433503054258_365129_63922 52_n.jpg

Oqeani
04-11-11, 22:34
Per 1 ore jam ne Roterdam haaaah

Zero Cool
04-11-11, 22:37
Per 1 ore jam ne Roterdam haaaah

Po dal po`t pres te Ridderkerk :biggrin:

Oqeani
04-11-11, 22:40
Po dal po`t pres te Ridderkerk :biggrin:


Te Xhamia ma mire e di udhen hahahaha -mos i merr birrat http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zero Cool
04-11-11, 22:41
Te Xhaia ma mire e di udhen hahahaha -mos i merr birrat http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ahahah ani :) , pse ki marr ti em veti a? ahahhahaha

Oqeani
04-11-11, 22:42
ahahah ani :) , pse ki marr ti em veti a? ahahhahaha


Jupilera, po e mbushi bagazhin ne Nigh&Day

vjeshta
05-11-11, 01:24
qka pagukan meshkujt:confused:


Dasmen .......deri tek ....... Divorcin ...dy sende dhe fryhen !:biggrin:

taraku-1
05-11-11, 05:59
Dasmen .......deri tek ....... Divorcin ...dy sende dhe fryhen !:biggrin:
Grave iu bien flokėt pėr shkak tė divorcit (http://www.botasot.info/def.php?gjuha=0&category=54&id=137241)

Gratė dhe vejushat, tė cilat janė ndarė nga burrat e tyre kanė mė pak flokė se sa ato qė nuk janė martuar, zbulon njė studim i shkollės sė medicinės Kejs Uestern.
Hulumtuesit kanė konkluduar se gjendja martesore e grave ka ndikim edhe nė gjendjen e saj tė “trurit”, kurse stresi emocional pėr shkak tė ndarjes sė dhimbshme ose divorci rezulton me rėnien e flokut.


Nasht skeni nevoj per shnolla ma... hahahah
Nime me i kqyr ktu shnollat e forumit gjysa e permi ju kan rrallue flokt.. a ?

Qika^Me^Kule
05-11-11, 07:56
Grave iu bien flokėt pėr shkak tė divorcit (http://www.botasot.info/def.php?gjuha=0&category=54&id=137241)

Gratė dhe vejushat, tė cilat janė ndarė nga burrat e tyre kanė mė pak flokė se sa ato qė nuk janė martuar, zbulon njė studim i shkollės sė medicinės Kejs Uestern.
Hulumtuesit kanė konkluduar se gjendja martesore e grave ka ndikim edhe nė gjendjen e saj tė “trurit”, kurse stresi emocional pėr shkak tė ndarjes sė dhimbshme ose divorci rezulton me rėnien e flokut.


Nasht skeni nevoj per shnolla ma... hahahah
Nime me i kqyr ktu shnollat e forumit gjysa e permi ju kan rrallue flokt.. a ?


Aaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh
Aaghaghaghahgaghaghaghaghaghaaghaghagh
Aaghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

Se Vdicaaaaaaaaa nate bajramit se qeshuri :biggrin::tongue:

Hey une me sa e di floket nuk rrien ne koke(krye) te mencurit , a ne te budalles gjen sa te duash , qata keto floket e mija me jan ba me krah me i marre se tybe en krye te budalles ushqehen floket , e jo ashtu si e pase than ti :biggrin:

P/s. OOoo pasha zotin sa kam qeshe me kete postim All-llah bane hair !

E sa per mos me dale nga tema , paguain qysh jo.....:rolleyes:

taraku-1
05-11-11, 09:12
Aaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh
Aaghaghaghahgaghaghaghaghaghaaghaghagh
Aaghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

Se Vdicaaaaaaaaa nate bajramit se qeshuri :biggrin::tongue:

Hey une me sa e di floket nuk rrien ne koke(krye) te mencurit , a ne te budalles gjen sa te duash , qata keto floket e mija me jan ba me krah me i marre se tybe en krye te budalles ushqehen floket , e jo ashtu si e pase than ti :biggrin:

P/s. OOoo pasha zotin sa kam qeshe me kete postim All-llah bane hair !

E sa per mos me dale nga tema , paguain qysh jo.....:rolleyes:

E ty kush po ti qet flokt a ? hahaha....
parja shkon e vjen a floku jo hahaha oj vjeshtooo ani me bo me ju ra kogjo shume ma as kapelen smuj e mbani ne krye me shnolla e duhet me lidhe ner fyt a me naj shall kshtu ne stilin e viteve 80-ta ama apet keq...

Ti qika me kule nje grish bakllave qe te shtina me kesh se boll i poshteeer jom a.

turisti
05-11-11, 09:39
Per 1 ore jam ne Roterdam haaaah

Besa dhe :biggrin: Hagen :biggrin: e ke afer.........,hahahahahahahahahaha.

Qika^Me^Kule
05-11-11, 12:03
E ty kush po ti qet flokt a ? hahaha....
parja shkon e vjen a floku jo hahaha oj vjeshtooo ani me bo me ju ra kogjo shume ma as kapelen smuj e mbani ne krye me shnolla e duhet me lidhe ner fyt a me naj shall kshtu ne stilin e viteve 80-ta ama apet keq...

Ti qika me kule nje grish bakllave qe te shtina me kesh se boll i poshteeer jom a.


Aghaghaahgaghaghaghaghaghagh plaqesh ti hoooo , jooo une thash se kam me bollek me krah me i que :biggrin: shyqyr qe nuk ankohem per to fort... se une kogja e trrashe prei koke(krese) kam qellu :tongue: e qata nuk likunden as nje fije flokut....!

prei bakllave e deri ne tomeloriz apo (syldjash) si i thoni ju :biggrin:?? te gjitha te mirat i kemi pregadite..... veq bujrum.....!

LaCoStA
05-11-11, 12:23
Veq a del naj vullnetare qe pagun, se hiq s'kisha ba za :biggrin:

Peja-Boy
12-11-11, 21:00
Perkundrazi gjdoher kur po dal Kamarjeri asnjeher nuk ma sjell Fakturen ....(sepse Gruja po em sherben,e vet po e pagun ) Hahahahahha :tongue:

Dallandyshja_718
13-11-11, 18:32
A e kini me gjith mend? E cilt, a ku jane ata qe paguajne, se po dua me shkua me jetua atje, se jektu ku jetoj vet, eshte ndryshe...:biggrin:
P.S. Tash e dves Xukin, ai e di se m'tregon drejt...:biggrin:

Zero Cool
13-11-11, 18:37
A e kini me gjith mend? E cilt, a ku jane ata qe paguajne, se po dua me shkua me jetua atje, se jektu ku jetoj vet, eshte ndryshe...:biggrin:
P.S. Tash e dves Xukin, ai e di se m'tregon drejt...:biggrin:

Ka ka asi vendesh, por besom t`knaq pija qe e pagujn femrat :biggrin:

emine
18-08-12, 09:28
qka ashtu

Denim
21-08-12, 15:28
Kafet. Ku ka mė tė gėzuar e mė tė kėnaqur se budallenjtė?