PDA

View Full Version : Firma e kujt iu pelqen me se shumti?


Albanian eX|PerT
10-11-06, 14:41
Tung.

Anetare te nderuar, mendova ta hap kete teme diskutimi ku ēdo njeri sipas mendimi te vet e shpreh ate se firma e kujt i pelqen me se shumti prej anetareve te ketij forumi.

Pres diskutim te lezetshem.

Ia kalofshi sa me mire

Shoku juaj:
Albanian eX|PerT

ps| Shpresoj se dini ēka eshte firma:tongue:

Albanian eX|PerT
10-11-06, 14:44
Po filloj i pari.

Nje anetar e kishte nje firm shume te bukur (nuk me kujtohet niku i anetarit mirepo tregoneni ju).

Shteti Funksional eshte Alergjik ndaj Korrupcionit

Me nderime nga shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Albanian eX|PerT
10-11-06, 15:08
Moderator nese kjo teme ka qene e hapur edhe me heret, atehere mbylleni.


.................:confused: :mad: :redface: :biggrin: .................

Loni i Vjeter
11-11-06, 12:49
"Ik mos u dashuro"© Copy Right: Sy Kaltra

P.S Pershendetje per Sy Kaltren, jeni number one ne FD.

Sy_kaltra
11-11-06, 12:55
"Ik mos u dashuro"© Copy Right: Sy Kaltra

P.S Pershendetje per Sy Kaltren, jeni number one ne FD.

Loni i Vjeter

Diku lexova nje postim tuajin se jeni rikthyer ne f/d, un te deshiroj mire se ardhje se si nofk nuk po te njoh , edhe pse ndoshta me nofken e meparshme ju njoh,,,

Un te Falenderoj shum Per kete vlersim qe nga gjithe ke ta antar me zgjodhe mua..

Te Pershendes edhe un ty Loni i Vjeter dhe Te Faleminderit i nderuar :smile:

Albanian eX|PerT
14-11-06, 04:13
Po filloj i pari.

Nje anetar e kishte nje firm shume te bukur (nuk me kujtohet niku i anetarit mirepo tregoneni ju).

Shteti Funksional eshte Alergjik ndaj Korrupcionit

Me nderime nga shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Tani e zbulova.

Kete e kishte firm anetari i nderuar
Kodra

Rrespekt per Kodren.

Albanian eX|PerT

Guri i madh
16-11-06, 22:24
edhe ene jam duke e kerkue nji nick qe pas gjdo postimi kishte te shkruar .

RUAJNA PERENDI PREJ KOMANDANTAVE TE CANHANIT TE KRUMES E TE BLLACES e lus at forumis qe ne privat te komunikojm

lazdrani
17-11-06, 21:18
ĒDO GJĖ ĖSHTĖ E KALUESHME, A MĖ I KALUESHMI ĖSHTĖ NJERI.


Maden Turisti:wink:

turisti
20-11-06, 12:34
ĒDO GJĖ ĖSHTĖ E KALUESHME, A MĖ I KALUESHMI ĖSHTĖ NJERI.


Maden Turisti:wink:

Faleminderit shume i nderuar. :smile: :smile: :wink:

vjeshta
20-11-06, 20:41
Me pyete nje dite ,se qfar dashuroja me shume ?

E une te thash jeten time .

E ty lotet te dualen ,dhe ike me vrap ,

Pa te thene ,se jeta ime je ti !.............e Giovannit :smile:

Albanian eX|PerT
23-02-07, 02:16
Ik Mos u dashuro... e Sy_kaltres... kjo firm po ka te beje me aktualitetin tim dhe po me pelqen hahahahahahhahaha:biggrin:

valiii
23-02-07, 10:12
Tung.

Anetare te nderuar, mendova ta hap kete teme diskutimi ku ēdo njeri sipas mendimi te vet e shpreh ate se firma e kujt i pelqen me se shumti prej anetareve te ketij forumi.

Pres diskutim te lezetshem.

Ia kalofshi sa me mire

Shoku juaj:
Albanian eX|PerT

ps| Shpresoj se dini ēka eshte firma:tongue:

pershendetje te nderuar forumiste

mua me se shumti me pelqen firma e anetares LijannaKur erdha nė kėtė botė, unė qava tė tjerėt qeshen, dua qė kur tė shkoj unė tė qesh e tė tjerėt tė qajnė!

Sy_kaltra
23-02-07, 12:52
Ik Mos u dashuro... e Sy_kaltres... kjo firm po ka te beje me aktualitetin tim dhe po me pelqen hahahahahahhahaha:biggrin:

Hahahhahahah...Flm ...:tongue:

gazi-de
23-02-07, 13:36
me respeket per temen Albanian expert,por me duket ti po e ndrrone firmen gjdo dite,nese nuke harroje une.....pore prape se prape,ke firma te mira..hghghghg...
E per firmen e Sy_kaltres me duket ka qene me e gjate e me e bukure,apo nuke po shoh une mire.....

me respeket pere te gjthe nga une gaz...........

Albanian eX|PerT
24-02-07, 03:15
Vecse edhe ti Gazi e ke cool firmen hahaha:biggrin: .. realitet eshte ajo qe thuani ju:

Tradita me vjeter e shqiptareve eshte mergimi:tongue:

Agolli
24-02-07, 03:25
Mua me se shumti me pelqen firma e LOJETARIT
........shume domethenese per ate qe e kupton.........

Nėse dėshiron ta bėsh Zotin tė qesh , tregoja planet tua...........

Albanian eX|PerT
24-02-07, 09:22
Agoll, ska me firmen tende... askush mos te mundohet me te ba konkurenc hahaha:biggrin:

Prishtinasja_
16-03-07, 12:48
Firma e lalilolit

Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar.

laliloli
16-03-07, 13:35
Firma e lalilolit

Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar.


Faleminderit e nderuar ,qofsh e lumtur gjithmon.

Agolli
16-03-07, 13:51
...shumė shpejt ndoshta do tė mė harrosh,...!!! ...tė paktėn bile mbaje nė mend emrin tim, shkruaje atė ndokund,.. e mos harro se, Ylberi del pas freskisė sė shiut...!!!
vellaqko YLBERI :smile:

Arb
16-03-07, 15:55
...shumė shpejt ndoshta do tė mė harrosh,...!!! ...tė paktėn bile mbaje nė mend emrin tim, shkruaje atė ndokund,.. e mos harro se, Ylberi del pas freskisė sė shiut...!!!

vellaqko YLBERI :smile:

Ylberi shenje e "jashtetokesorve"

Agolli
16-03-07, 15:58
Ylberi shenje e "jashtetokesorve"

Eshte e drejta ti personale.......

Luana
16-03-07, 16:19
Firma e ime valla me pelqen me shume . e askujt tjeter jo :tongue:

Arb
16-03-07, 16:22
Eshte e drejta ti personale.......

Te jete jashtetokesor?

Arb
16-03-07, 16:23
Firma e ime valla me pelqen me shume . e askujt tjeter jo :tongue:

Per ty ish kon kjo jete...

Sabria po thote, "Ec me kohen, ec me kohen, me..."

Agolli
16-03-07, 16:24
Te jete jashtetokesor?
Po!, ashtu sikurse e drejta jote te jesh toksor...

Arb
16-03-07, 16:26
Po!, ashtu sikurse e drejta jote te jesh toksor...

Ani more me hajr i kofte!

Guri i madh
16-03-07, 16:41
mas shumti mua me pelqen firma qe e posedon antari i forumit
Guri i madh

selvija
16-03-07, 16:47
mas shumti mua me pelqen firma qe e posedon antari i forumit
Guri i madhPo bashkan gjitem me ty Guri i madh se ai guri me lidh shummm por se kam bere, me ze dhe e njoh shumm, me se mire dha afrmi se te gjithe hahha....:biggrin:

Arb
16-03-07, 16:49
Gabelizmit duhet shti flaken... Vahabaqenat duhet djeg me gjithe xhamia....

Guri i madh
16-03-07, 16:52
Po bashkan gjitem me ty Guri i madh se ai guri me lidh shummm por se kam bere, me ze dhe e njoh shumm, me se mire dha afrmi se te gjithe hahha....:biggrin:


masi po e njofshe i ben te fala :biggrin: :biggrin:

Luana
16-03-07, 16:53
Per ty ish kon kjo jete...

Sabria po thote, "Ec me kohen, ec me kohen, me...'rini , mos i le buzet te ftohen pa dashuri , nese sot nuk dashurohesh , neser do t'pendohesh.....

selvija
16-03-07, 16:55
masi po e njofshe i ben te fala :biggrin: :biggrin:Po veres do shkoj vizitoj hhahaha edhe i kallzoj...:biggrin:

Arb
16-03-07, 16:56
rini , mos i le buzet te ftohen pa dashuri , nese sot nuk dashurohesh , neser do t'pendohesh.....

Dashurine tende te vjeter, ta merr dikush tjeter.......

Luana
16-03-07, 17:01
Dashurine tende te vjeter, ta merr dikush tjeter.......

( ahahhahahha ) ndodhė edhe kjo Arb.... qka s'ka nė detė ...

Arb
16-03-07, 17:02
( ahahhahahha ) ndodhė edhe kjo Arb.... qka s'ka nė detė ...

Paj duhet mos me pas dicka ne det. Krejt nuk jone...

selvija
17-03-07, 09:37
Kjo firma ime e re me shum po me pilqejka..:wink:

Guri i madh
03-04-07, 00:23
mua shum me ka pelqye nji firm po jo ne forumin dardania kshtu esht e artikullume kjo firm


personaliteti i njeriut vishet me MORAL ndergjegj,je sinqeritet dhe KARAKTER TE FORT

ssara
03-04-07, 07:13
Firma Virtit

Some people come into your life for a short time only- but they leave footprint on your Heart FOREVER

Dreni30
03-04-07, 07:33
Kete qe e kam me se shumti po me pelqen, hahahah

gazi-de
03-04-07, 10:43
Firma e Rilindesssssss......

Albanian eX|PerT
03-04-07, 17:14
mua shum me ka pelqye nji firm po jo ne forumin dardania kshtu esht e artikullume kjo firm


personaliteti i njeriut vishet me MORAL ndergjegj,je sinqeritet dhe KARAKTER TE FORT
"Personaliteti i njeriut vishet me moral, ndegjegje, sinqeritet dhe karakter te forte" kete firme e kam pasur ne fillim kur jam inkuadruar ne forumin dardanija, ndersa tash keshtu e kam vetem tek Forumi Shqiptar, me nickun Ylber_Experti!

Experti!

Domira
03-04-07, 20:59
Ka firma vertet te mira e kuptimplote ketu, por firma e Virtit me pelqen shumehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Virti
11-04-07, 23:18
ju falemnderit...! :smile:

Albanian eX|PerT
12-04-07, 01:12
Ti je yll i pashuar, je si zane e zbukuruar qe nuk te mposht as diell e hene....
o moj e shtrenjta nene !!!!!

copyright: Prishtinasja_ (motrushja ime)

rafet llapjani
12-04-07, 01:17
Jo une nuk kom qit firm se pimshoj ne ten zeze u knaqa ahahahahahahahah

LuLjaa
12-04-07, 02:04
rafet per ēka po bojka fjal qetu bre :(

Prishtinasja_
12-04-07, 10:52
Ti je yll i pashuar, je si zane e zbukuruar qe nuk te mposht as diell e hene....
o moj e shtrenjta nene !!!!!

copyright: Prishtinasja_ (motrushja ime)

Te falemnderit vellaqko! :smile:

rafet llapjani
15-04-07, 06:00
rafet per ēka po bojka fjal qetu bre :(


LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029) vbmenu_register("postmenu_988243", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=22029&dateline=1175566843 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)

Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Mbi kulm tu i kqyr sorrat. Oj Lule a pishe gautkat moj qy sorrat ahahahahahahahahahahahahahahahahah

jadore
15-04-07, 18:53
.."Nese do te besh Zotin per te qesh, tregoja planet tuaja" ...

(ka me sarkazem dhe ironi te jetes se kjo !!..dhe e gjitha ,e perbmledhur vetem ne 3-4 fjali ...)

gazi-de
15-04-07, 19:01
e njanes....hghghghghg

Sy_kaltra
05-01-08, 17:20
E imja ...sepse ju kame than shkurt edhe shqip....Ik Mos U Dashuro ...Po kujt me i than se ????:tongue:

Paradox_13
05-01-08, 17:24
- Dashuria vleresohet , aty ku shijohet !

LuLjja qik e shpis......

Cia-Ferizaj
05-01-08, 17:30
- Dashuria vleresohet , aty ku shijohet !

LuLjja qik e shpis......

qeky pom doket ja kish qit Lules synin hahahahha

Paradox_13
05-01-08, 17:44
qeky pom doket ja kish qit Lules synin hahahahha


..nese na duhet ndihma do te thrrasim Cia,....por se di te jet anku Lulja se dikush ja ka qit synin,dyte i ka shendosh e mire fal zotit..........

Cia-Ferizaj
05-01-08, 18:15
..nese na duhet ndihma do te thrrasim Cia,....por se di te jet anku Lulja se dikush ja ka qit synin,dyte i ka shendosh e mire fal zotit..........

hahaahhaha ......... mire e ki sdi qka fola edhe une se ,........ hej me te nime e kam ..

selvija
05-01-08, 18:49
E imja valla si q'do her tek ujvari...:wink:

Albonita
23-01-08, 19:24
ME pelqen (dallendyshe kraethyer) Prishtinasja__.

Dardan Kastrati
23-01-08, 21:01
ME pelqen (dallendyshe kraethyer) Prishtinasja__.
Pse ju skeni firme ???

Albonita
23-01-08, 21:05
Pse ju skeni firme ??? pse ashtu vet skam vendos.!

Pupi
23-01-08, 21:13
ME pelqen (dallendyshe kraethyer) Prishtinasja__.
Albonita, pasi qė e e more nė fjalė filozofin e Prishtinases, mua thėnė tė drejtėn mė ka brengosur kjo "firm" e saj.
Pėrse mikja e jonė prishtinasja, tė jetė njė dallėndyshe krahėthyer ?!

Albonita
23-01-08, 21:19
Albonita, pasi qė e e more nė fjalė filozofin e Prishtinases, mua thėnė tė drejtėn mė ka brengosur kjo "firm" e saj.
Pėrse mikja e jonė prishtinasja, tė jetė njė dallėndyshe krahėthyer ?! I nderuari Pupi te preshendes mua me ka pelqyre edhe firma qe ka pas me par e Nderuara Prishtinasja__ edhe ket se ka kjo me ka pelqyer, se ka nje domethanje te madhe nuk kam deshir se e dashura jon moter te jet nje dallaendyhse kra thyer?? po kjo mirret edhe ne disa pika tjera qe nuk dua ti ceki ktu per ata me ka pelqyer edhe e kam shenuar , te pershendes Pupi.!!

Abetare
23-01-08, 21:37
Kjo po mė pėlqen por nuk po di e kujt ėshtė ... >>>>>>>>Kur erdha nė kėtė botė, unė qava tė tjerėt qeshen, dua qė kur tė shkoj unė tė qesh e tė tjerėt tė qajnė!

valiii
23-01-08, 23:16
Kjo po mė pėlqen por nuk po di e kujt ėshtė ... >>>>>>>>Kur erdha nė kėtė botė, unė qava tė tjerėt qeshen, dua qė kur tė shkoj unė tė qesh e tė tjerėt tė qajnė!

Sado-kudo paskemi dicka te perbashket #12 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=941339&postcount=12) :smile:

BE LK
24-01-08, 18:34
Sado-kudo paskemi dicka te perbashket #12 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=941339&postcount=12) :smile:
Firma ime............:D hahahhhhahaha

rilinda
24-01-08, 18:50
Firma e Rilindesssssss......

Pseeeeeee? :rolleyes:
Edhe nuk i kam more gjithė ato S-ja n'emėn. :tongue:

gazi-de
24-01-08, 18:57
Pseeeeeee? :rolleyes:
Edhe nuk i kam more gjithė ato S-ja n'emėn. :tongue:
qy pse ne ate kohe kesh tu e len duhanin duke shiku firmen tane,po nuk ja arrita:rolleyes:
e "s"prej nevoze moj me rrshiti gishti:smile:

rilinda
24-01-08, 18:59
qy pse ne ate kohe kesh tu e len duhanin duke shiku firmen tane,po nuk ja arrita:rolleyes:
e "s"prej nevoze moj me rrshiti gishti:smile:

Kqyre po ta shkruj me shkronja ma t'mdhaja e nashta t'mushet menja edhe e len pėrnime. Lexo edhe vepro:

"Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin."

gazi-de
24-01-08, 19:03
Kqyre po ta shkruj me shkronja ma t'mdhaja e nashta t'mushet menja edhe e len pėrnime. Lexo edhe vepro:

"Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin."
hmmm,te gjitha keto i kome per pos forces,ahhahahahaahaa
flm keto fjale po..............

rilinda
24-01-08, 19:05
hmmm,te gjitha keto i kome per pos forces,ahhahahahaahaa
flm keto fjale po..............

Pitty you!

...............

gazi-de
24-01-08, 19:11
Pitty you!

...............
:rolleyes: .............................:wink:

BE LK
26-01-08, 10:53
Pitty you!

...............

Sa kushton nje T, se paska teper.......:tongue:

Zana_ch
26-01-08, 11:35
Firma e antarit Arb ....eshte shum domethense ......TE LUMT I NDERUAR 10 pik

rilinda
26-01-08, 12:23
Sa kushton nje T, se paska teper.......:tongue:

Merre gratis :tongue:

Domira
26-01-08, 12:44
Me pelqejne disa firma mvarsisht prej natyres se permbajtjes.
Firma me e mire qe simbolizon dashuri te sinqerte sipas meje eshte e pseudonimeve Honesty, Virti dhe Diana e ka marre tash.
Kurse firmat qe shprehin atdhedashuri dhe qendrime te drejta jane firma e pseudonimeve Tomori dhe ato te Arb.
Ka edhe te tjera te mira sepse edhe po ndryshojne shpesh, por keto firma jane disi pozitive, jo egoiste, jo imponuese, shpresedhenese dhe te ngohta atdhetare.

Domira
26-01-08, 12:49
E vecoj edhe firmen e cila te ben te ndjehesh mire edhepse eshte e thene me humor por permbajtja eshte humane ashtu siq jane edhe shkrimet e pseudonimit, Cia_ferizaj:smile:

Estella
16-02-08, 12:59
pergjithsi krejt t'mire/a

BreD
16-02-08, 13:23
T'gjitha t'mirat Me pelqein po Njo kam fillu me vequ mase shumti

gazi-de
18-02-08, 14:13
E imja..........:cool: :tongue: ..................

LuLjaa
18-02-08, 17:58
E jemja ......... :P

LaCoStA
18-02-08, 20:17
E jemja ......... :P
Cysh ma ka marre idene kjo hahahaa

LuLjaa
19-02-08, 23:45
Cysh ma ka marre idene kjo hahahaa

E kam dit se edhe ti thu keshtu :biggrin:

mentor*
19-02-08, 23:47
hugo boos..................

Breshka
21-04-08, 10:20
e imja.............................................. .......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Nirvana Band
21-04-08, 11:17
Me pelqejne disa firma, por e veqoj - S' Oliver.

Preshevar
21-04-08, 12:06
Tung.

Anetare te nderuar, mendova ta hap kete teme diskutimi ku ēdo njeri sipas mendimi te vet e shpreh ate se firma e kujt i pelqen me se shumti prej anetareve te ketij forumi.

Pres diskutim te lezetshem.

Ia kalofshi sa me mire

Shoku juaj:
Albanian eX|PerT

ps| Shpresoj se dini ēka eshte firma:tongue:


Mir ja ben qe shpreson hahahahaa

Firmja e Shqiptarės me pelqen !

Zoti ynė, mos na i lako zemrat tona pasi na i drejtove, na dhuro mėshirėn Tėnde, pse vetėm Ti je dhuruesi i madh- (3:8 Kur'an)

Domira
21-04-08, 12:41
Shumica e firmave jane te mira.

emine
21-04-08, 12:43
kqyrne timen,dy syte te mesin en to;) FIRM E JO MAHI....

Fshatari
21-04-08, 12:45
Flitet se firma Mabtex e kryetarit tė AKR-it iu pėlqen disave po ju mue.

Domira
21-04-08, 12:46
kqyrne timen,dy syte te mesin en to;) FIRM E JO MAHI....
Ku e ke firmen moj se spe shoh..:rolleyes: :tongue:

Fshatari
21-04-08, 13:26
Ku e ke firmen moj se spe shoh..:rolleyes: :tongue:
E ka t'kriptueme. Qe po tė tregoj ēfarė fshehet pas pikave:"jam tue qenis avatarin..."!
N'besė ma ka thanė nė besė po ta la!

Estella
21-04-08, 21:32
E imja pom pelqen per momentin

Pupi
21-04-08, 21:52
Edhe mua po mė pėlqen firma jote Estella.

Q'eeeeeh, ē'tė bėsh, kshtu e kanė kujtimet.

Estella
21-04-08, 23:55
Edhe mua po mė pėlqen firma jote Estella.

Q'eeeeeh, ē'tė bėsh, kshtu e kanė kujtimet.

flm pupi :)....................

vjeshta
23-04-08, 11:55
E imja ,sepse eshte prej mendjes time ...:biggrin:

Estella
23-04-08, 15:38
valla drejt me ju kallzu e jemja smuj me rrejt tash:biggrin:

SheTa
23-04-08, 15:39
VERSACE me pelqen kohen fundit ma shum

Estella
23-04-08, 15:42
VERSACE me pelqen kohen fundit ma shum

mos ke mendu ti per firm parfumit mor

ktu dueht tregu firem qe kem ne forum hihihiihhii

SheTa
23-04-08, 15:45
Estella flm per Spjegim t'shkon Per redaktore :D

SheTa
23-04-08, 15:46
Estella ateher me pelqej kja firm ...


Kujtimet jan gjithmon te hidhura..
Ato te keqijat se na bejn te vuajm..
Dhe ato te bukurat se jan veē kujtime

Estella
23-04-08, 15:47
Estella ateher me pelqej kja firm ...


Kujtimet jan gjithmon te hidhura..
Ato te keqijat se na bejn te vuajm..
Dhe ato te bukurat se jan veē kujtime


FLM SHUME EDHE MU POM PELQEN SHUME

ssara
24-04-08, 16:49
E Pishtinases.......
Duaj sa te duash, nje dite do te ndahesh! Jeto sa te duash, nje dite do te vdesesh! Vepro si te duash, nje dite do te japesh llogari

Prishtinasja_
30-04-08, 08:15
E Pishtinases.......
Duaj sa te duash, nje dite do te ndahesh! Jeto sa te duash, nje dite do te vdesesh! Vepro si te duash, nje dite do te japesh llogari


Te falemnderit !

Kete thenje e lexova tek tema "Fjale te urta islame" dhe e "huazova"! :biggrin:

Zero Cool
30-04-08, 10:46
e jemja :biggrin:

sunrise
30-04-08, 10:59
e jemja :biggrin:


hahahhahhahh

te njejtin mendim e kom edhe... me duket qe shume mire me identifikon dhe me shkon shume per ftyre kjo nofke

Zero Cool
30-04-08, 11:05
hahahhahhahh

te njejtin mendim e kom edhe... me duket qe shume mire me identifikon dhe me shkon shume per ftyre kjo nofke

pse so qashtu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ??????????????

sunrise
30-04-08, 18:11
pse so qashtu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ??????????????

tamon deee.. une ta vertetova teorin.. nima edhe ti nofke interesante ki hahhahahhahaaa a je i knaqun me kompliment hahahah

Abetare
30-04-08, 18:28
Momentalisht e imja se tjerat s 'po kam kohė mi analizu ...

Zero Cool
30-04-08, 19:28
tamon deee.. une ta vertetova teorin.. nima edhe ti nofke interesante ki hahhahahhahaaa a je i knaqun me kompliment hahahah

yess :smile:

Zero Cool
30-04-08, 19:29
Momentalisht e imja se tjerat s 'po kam kohė mi analizu ...

u nime t`deknit nuk analizojn :wink:

selvija
30-04-08, 19:32
Ime ka vler tash gjat veres,,,nen ujvare flladits...

Dardan Kastrati
30-04-08, 19:35
Ime ka vler tash gjat veres,,,nen ujvare flladits...
Ēfarė dmth ka kjo firma e jote , se spo e kuptoj hiq :biggrin: ??

=,=,=,=,=,,, (პროდუქტის/მომსახურების აღწერა) ,,,=,=,=,=,=

selvija
30-04-08, 19:39
Ēfarė dmth ka kjo firma e jote , se spo e kuptoj hiq :biggrin: ??

=,=,=,=,=,,, (პროდუქტის/მომსახურების აღწერა) ,,,=,=,=,=,=vetem une mund ta kuptoj firmen time Dardan me vjen keq,,,qe sma din ende gjuhen...:biggrin:

sunrise
30-04-08, 19:40
firm e kam shume te mire po sdi pse spo shihet se !!!

Zero Cool
30-04-08, 19:41
firm e kam shume te mire po sdi pse spo shihet se !!!

fshije me gumic :smile:

sunrise
30-04-08, 19:43
fshije me gumic :smile:flm shume per kete ndihme hahahahaha

eh firma jem eshte keshtu
Always listen to your heart, cause even though it's on your left, it's always right.

Zero Cool
30-04-08, 19:45
flm shume per kete ndihme hahahahaha

eh firma jem eshte keshtu
Always listen to your heart, cause even though it's on your left, it's always right.

ahahahahah flm, qe me tregove, tash ta pash n`katror :wink:

DEA
30-04-08, 19:50
Secila ka nje bukuri ne vete......

sunrise
30-04-08, 19:56
Secila ka nje bukuri ne vete......
Me mire te vdes ne kembe, se te jetoj e gjunjezuar!!!!!!!!!!!! firme interesante me behet sikur e kam lexu sot diku!!!!!:confused:

Adina-R.Ks
30-04-08, 20:01
firm e kam shume te mire po sdi pse spo shihet se !!!

Perkthema ne shqip te lutem se nuk po e kuptoj..........

DEA
30-04-08, 20:04
Me mire te vdes ne kembe, se te jetoj e gjunjezuar!!!!!!!!!!!! firme interesante me behet sikur e kam lexu sot diku!!!!!:confused:

Shume e mundur, e kam shkru edhe dikund tjeter sot........:wink:

sunrise
30-04-08, 20:05
Perkthema ne shqip te lutem se nuk po e kuptoj..........
Always listen to your heart, cause even though it's on your left, it's always right.
eh ne gjihen shqipe sdo te kete kuptim te mire por do mundohem ta spjegoj

Gjithmon degjoje zemren tende sepse edhe pse eshte ne anen e majte ajo gjithmon eshte e drejt ( ne gjuhen angleze e ana e dhjath dhe i/e drejt kane nje fjale right)

sunrise
30-04-08, 20:06
Shume e mundur, e kam shkru edhe dikund tjeter sot........:wink:

hmmm.. mire e kuptova tash :smile::cool:

Adina-R.Ks
30-04-08, 20:07
Always listen to your heart, cause even though it's on your left, it's always right.
eh ne gjihen shqipe sdo te kete kuptim te mire por do mundohem ta spjegoj

Gjithmon degjoje zemren tende sepse edhe pse eshte ne anen e majte ajo gjithmon eshte e drejt ( ne gjuhen angleze e ana e dhjath dhe i/e drejt kane nje fjale right)

Falm shume per perkthimin, po me pelqen ky shkrim...........

lovely
23-09-08, 22:04
tybe Ritta t forte ma kish firmen :rolleyes:

lyra2
23-09-08, 22:05
..mua e lovelit ,sinqerisht...:)

ShEjToNkA
23-09-08, 22:06
Firmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaat e mia janė gjithmonė mė tė mirat, pėrndryshe s'kishin me m'i vjedh insonat:tongue:

teutaA
24-09-08, 00:32
e labit "be your self everyone else is taken"

LABI
24-09-08, 00:42
e labit "be your self everyone else is taken"

S'eshte e imja , perndryshe do t'a regjistroja drejten e autorsise me naj kompani qe merret me regjistrim te licensave dhe veprimtrise intelektuale :biggrin:

Thjesht eshte nder ato motot qe pelqej

Be yourself Teute , everyone else is taken !

Te gjithe mund te ngjajme ne njeri tjeterin, por asnjeri me tjetrin nuk eshte identik ...

Identik jemi vetem me veten ton ;)

lovely
23-10-08, 22:41
e Virtit ............

Jana
25-10-08, 00:19
Edhe mua me pelqen shum kjo....

Be yourself, everyone else is taken.

YanYan
03-03-10, 02:45
Me sa mbaj mend, me pelqen shume firma e Janes edhe e Idiles.

teutaA
03-03-10, 04:42
hiq spo di kohve te fundit sjam shum ne rrjedha:smile:

Oltiana1
03-03-10, 16:47
Ka shumė anėtarė me firma tė mira , nuk po i ceku me nofka se janė shumė eee .

thellenza
03-04-10, 22:18
Jan disa qe me pelqejn, por me se shumti me pelqen e oqeanit.

thote : Shpresa eshte e vetmja genjeshter qe i besohet.

Lapsi
03-04-10, 22:53
e imja :P

Oltiana1
04-04-10, 13:44
e imja :P

Lapsi gjithė kėta anėtarė me qenė e me zgjedhur firmėn tėnde , mirė ia ke bėrė hahahah .

Lapsi
04-04-10, 14:12
Lapsi gjithė kėta anėtarė me qenė e me zgjedhur firmėn tėnde , mirė ia ke bėrė hahahah .

nuk te kuptova

Oltiana1
04-04-10, 14:21
nuk te kuptova

Lapsi sa kam qeshur tani hahahah , si nuk mė kuptove ore shqip kam shkruajtur , nejse harroje .

Lapsi
04-04-10, 14:22
Lapsi sa kam qeshur tani hahahah , si nuk mė kuptove ore shqip kam shkruajtur , nejse harroje .shprehu Oltiana se jemi liberal ahhahhaah

Oltiana1
04-04-10, 14:29
shprehu Oltiana se jemi liberal ahhahhaah

Unė mjaft tregova por ē`faj kam qė nuk arrite me mė kuptuar hahahahah , ( nejse po ta tregoj prap atė fjalė qė nuk e kuptove se ndoshta tė ngel merak , tė thash ku e gjete firmėn tėnde me e pėlqyer kur numri i anėtarėve ėshtė goxha i madh ) kalo bukur se ika tung-tung .

Fshatari
04-04-10, 14:33
"Heshtja ėshtė stoli e dijetarit dhe mbulesė e injorantit ", me pelqen shume!

roadrunner
04-04-10, 15:58
Be yourself, everyone else is taken...


se di kush e pat, veq me kapi synin :D

Lapsi
04-04-10, 16:00
me e keqja eshte e kesaj larte...

Lapsi
04-04-10, 16:02
Unė mjaft tregova por ē`faj kam qė nuk arrite me mė kuptuar hahahahah , ( nejse po ta tregoj prap atė fjalė qė nuk e kuptove se ndoshta tė ngel merak , tė thash ku e gjete firmėn tėnde me e pėlqyer kur numri i anėtarėve ėshtė goxha i madh ) kalo bukur se ika tung-tung .jo mo merakun nuk e heq me nje fjali ahahhhhahahhahahahah

Buqja_ch
04-04-10, 18:42
e imja :P

..mos i be qefin vetit ahaha


.. mua me pelqen firma e Lojtarit

Lapsi
04-04-10, 22:47
..mos i be qefin vetit ahaha


.. mua me pelqen firma e Lojtarit Jo mo nuk i bera qejf vetit vetem se u largova mos te me bie ylli i shkeputur nga qielli :P

LaCoStA
04-04-10, 22:49
E Behxhet Pacollit :biggrin: :tongue:

teutaA
19-04-10, 20:44
a paska qel kush firm a:smile:

Peja-Boy
20-04-10, 00:09
a paska qel kush firm a:smile:

Po Ferm te Pulave :tongue:

Lapsi
20-04-10, 10:45
e imja :Pnuk ndryshoj mendim

Oltiana1
21-04-10, 12:08
nuk ndryshoj mendim

Akoma ore ti nuk e ke ndryshuar mendimin pėr firmėn tėnde , eu eu nuk ka mė mirė se me vepruar si ti hahahahahah (pak shaka) .

Albonita
20-06-10, 08:35
Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!

-------> Kjo me shum domethanje.

elvio
20-06-10, 12:15
e Idiles

s'arrij ta zberthej si duhet te arrish tek caku

~AnnA~
20-06-10, 12:16
Idiles
Oltiana ka thenje te bukura
Albonita dhe diana e kan firmen bukur te qendisur :)

elvio
20-06-10, 12:24
origjinale,edhe kuptimplote e jotja Anna

Diana007
20-06-10, 12:27
Idiles
Oltiana ka thenje te bukura
Albonita dhe diana e kan firmen bukur te qendisur :)

:wink:

Po ashtu edhe ju keni shum te bukur e te qendisur :smile:

~AnnA~
20-06-10, 12:30
origjinale,edhe kuptimplote e jotja Anna

E di o elvio e di, po mbushva mendjen ketyre te tjereve :smile: (shaka)
Flm. per vleresim

danke diana! :)

Antika
20-06-10, 12:51
Idiles
Oltiana ka thenje te bukura
Albonita dhe diana e kan firmen bukur te qendisur :)
..anna sot e jotja me pelqen.
Edhe firmat nga momentet pelqehen ,mendoj :D

shfletuesi_
20-06-10, 12:57
Si krenohen me thenje te njerezeve qe i kan shkruar me pare. Duhet te krenoheni per thenjet e juve qe i beni :)

Virti
15-08-10, 22:27
... e Bill Gates! :cool:

tipi engjellor
15-08-10, 23:14
e otianes po e shikoj qitu se tjereve as qe i kam vrejt

emine
15-08-10, 23:43
firma Gjumashes
... not afraid to stand alone....

Oltiana1
16-08-10, 09:03
Firma ime :)

Tė gjithė kanė firma tė mira dhe domethėnse ...

tipi engjellor
16-08-10, 10:13
Firma ime :)

Tė gjithė kanė firma tė mira dhe domethėnse ...
tash mos fol per veten lej te tjeret me fol qikoooo hahahah

Oltiana1
16-08-10, 10:25
tash mos fol per veten lej te tjeret me fol qikoooo hahahah

Ore Tipi , mė mirė me shkruar dhe po bėj zhurmė me shkronja njė ēikė hahahahahhahah :)

tipi engjellor
16-08-10, 10:46
Ore Tipi , mė mirė me shkruar dhe po bėj zhurmė me shkronja njė ēikė hahahahahhahah :)
mos u ba marak se tane zhurma me shkronja po bajm hahahah

Oltiana1
16-08-10, 10:55
mos u ba marak se tane zhurma me shkronja po bajm hahahah

Tė gjithė jo eee , sepse dikush po rri para pc pa shkruar hahahahahah .

Ika unė , Tipi tė falėnderoj pėr fjalėt qė i shkėmbyem , kalo bukur tung-tung !!!

tipi engjellor
16-08-10, 10:59
Tė gjithė jo eee , sepse dikush po rri para pc pa shkruar hahahahahah .

Ika unė , Tipi tė falėnderoj pėr fjalėt qė i shkėmbyem , kalo bukur tung-tung !!!
eee ku po ja qellon gjithe po shumica jane qata qe hyn e shikojn hahahah edhe ofline si prej korrneri

Lapsi
19-08-10, 16:28
e imja, e dini pse?

Idila
19-08-10, 17:36
e imja, e dini pse?
Jo nuk e dim! :p

Edhe mua mė pėlqen firma ime edhe pse ėshtė shumė larg realitetit. :D

teutaA
19-08-10, 18:05
e Labit "be your self everyone else is taken":smile:

emine
19-08-10, 18:12
:smile:


Ich mache mir keine Gedanken über Die Leute meiner Vergangenheit,,,,den es hat einen Grund,warum sie es nicht in meine Zukunft geschafft haben

DEA
19-08-10, 22:07
:smile:


Ich mache mir keine Gedanken über Die Leute meiner Vergangenheit,,,,den es hat einen Grund,warum sie es nicht in meine Zukunft geschafft haben

nuk qaj koken per njerezit e se kaluares sime, sepse ka nje arsye pse nuk arriten te jene pjese e se ardhmes time.................me pelqen

Murgesha
19-08-10, 22:10
"Oh Po!".E kaluara mund te lendoje.Por ti ose mund t'ia mbathesh prej saj ose te perballesh me te dhe te mesosh prej saj.
________________________________________


Me pelqen shum kjo thenie e jotja DEA, por edhe e Emines fiksa fare qenka :smile:

ShEjToNkA
19-08-10, 22:13
"Oh Po!".E kaluara mund te lendoje.Por ti ose mund t'ia mbathesh prej saj ose te perballesh me te dhe te mesosh prej saj.
________________________________________


Me pelqen shum kjo thenie e jotja DEA, por edhe e Emines fiksa fare qenka :smile:

Drtiė t'u Øbėftė...." me mė vjedh" e me mė mėrzit nė ramazan mė sevap per mua s'ka!

DEA
19-08-10, 22:16
Ujku qimen e ndrron po zanatin se harron hahaha, ti e vjedhe ketu e une e kam vjedhe ne FB.
P,s. Pershendetje Murgesha e Shejtonka se ma hoqet merzine tybe

ShEjToNkA
19-08-10, 22:19
Ujku qimen e ndrron po zanatin se harron hahaha, ti e vjedhe ketu e une e kam vjedhe ne FB.
P,s. Pershendetje Murgesha e Shejtonka se ma hoqet merzine tybe

Jo, jo se ndėrroni ju edhe pse keni dalė paska doresh... valla be insona me mė pas thėnė krejt dyjeja se keshtu bėheni isha mbyt me ta:redface: hahahahahahahahahaha

SP. Pėrshendetjet me te mira per ty sis.

Murgesha
19-08-10, 22:21
Drtiė t'u Øbėftė...." me mė vjedh" e me mė mėrzit nė ramazan mė sevap per mua s'ka!


O le agjerimin pra, se agjerushem e me vjedh firma nuk ban ha,haahahahahahaha!


Dea falemnderit per pershendetje, e prano edhe ti nje pershendetje speciale asishne qe jepnim ktyne her, se tash s“jom cmend me te puth haptazi e me e ba veten me pike ha,haahahahahahahaahaha :wink:

elvio
19-08-10, 22:23
kush eshte firma


se s'di une nga keto

Idila
19-08-10, 22:25
kush eshte firma


se s'di une nga keto
Shokėt t`i zgjedhėsh mė tė mirė se veten
tė tillė tė tė konsiderojnė ata ty

-mė pėlqen kjo qė thua.

teutaA
19-08-10, 22:26
kush eshte firma


se s'di une nga keto

Shoket ti zgjedhesh me te mire se veten
te tille te te konsiderojne ata ty

kjo eshte firma jote hahahahaha:smile:

Murgesha
19-08-10, 22:26
kush eshte firma


se s'di une nga ketoKogja te mir e paske edhe ti Elvio.


Shoket ti zgjedhesh me te mire se veten
te tille te te konsiderojne ata ty

Vetem une mendoj se gjithmon e gjitheher shoket duhet sgjedhur me kokall :biggrin:

Murgesha
19-08-10, 22:27
Elvio qenke njeri me fat.


Ha,hahaahahahahahah tri gra te sjpeguan njeheresh ha,ahahahahahahaahahahaha, ja ki me e marrr vesh ja kena me te ba per stupc sonte ha,ahahahahahahaahahahaha

elvio
19-08-10, 22:28
Shokėt t`i zgjedhėsh mė tė mirė se veten
tė tillė tė tė konsiderojnė ata ty

-mė pėlqen kjo qė thua.e kam te vjedhur

ma ka thene im vella kur isha i vogel:cool:

Idila
19-08-10, 22:29
Elvio qenke njeri me fat.


Ha,hahaahahahahahah tri gra te sjpeguan njeheresh ha,ahahahahahahaahahahaha, ja ki me e marrr vesh ja kena me te ba per stupc sonte ha,ahahahahahahaahahahaha
hahaha
Po ju ē`patėt, nuk patė qė shkrova unė e para? lol

Megjithatė mė pėlqen firma ime, thoni si tė doni! :p

elvio
19-08-10, 22:29
Kogja te mir e paske edhe ti Elvio.


Shoket ti zgjedhesh me te mire se veten
te tille te te konsiderojne ata ty

Vetem une mendoj se gjithmon e gjitheher shoket duhet sgjedhur me kokall :biggrin:


sa mire do ish ta kuptoja kokall murgesha.

pastaj besoj qe ne dore e kemi:biggrin:

Idila
19-08-10, 22:30
e kam te vjedhur

ma ka thene im vella kur isha i vogel:cool:
Mėsues i devotshėm sikurse elvio. :))

elvio
19-08-10, 22:31
Shoket ti zgjedhesh me te mire se veten
te tille te te konsiderojne ata ty

kjo eshte firma jote hahahahaha:smile:


me ke thene qe njerezit lindin inteligjente:smile:

ja qe se dija une:biggrin:


flm per kohen e marre qe me shpjeguat mbi firmen

se une mendova qe eshte mbishkrimi,e firma ajo qe zhgarravitje ne letrat:cool:

Murgesha
19-08-10, 22:32
hahaha
Po ju ē`patėt, nuk patė qė shkrova unė e para? lol

Megjithatė mė pėlqen firma ime, thoni si tė doni! :pPo kush seshte per veti nuk eshte as per ngjeti oj Idila ha,ahahahahaahahahaha.

P.S m pelqen edhe firma jote! :smile:

elvio
19-08-10, 22:33
Mėsues i devotshėm sikurse elvio. :))

te them e sakte s'mjafton:cool:


pastaj mos e merr si kompliment ai e lexon postimet.:biggrin:


flm IDILA

Murgesha
19-08-10, 22:34
sa mire do ish ta kuptoja kokall murgesha.

pastaj besoj qe ne dore e kemi:biggrin:


Paj vallahi o Elvio as une se di si me ta spjegu ha,hahaahahahaha, a di si provohet shalqini ne eshte i pjekur apo jo, qasaj i thon kokall.

elvio
19-08-10, 22:35
hahaha
Po ju ē`patėt, nuk patė qė shkrova unė e para? lol

Megjithatė mė pėlqen firma ime, thoni si tė doni! :p

ajo firma jote-nenshkrimi me duhet te jem si gjeni DA VINCI ME ATO aftesi mendore e fizike,por pa u kontrolluar nga ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:


s'mund ta zberthej se ia kalon te perkryerit te arrish te caku

DEA
19-08-10, 22:36
Paj vallahi o Elvio as une se di si me ta spjegu ha,hahaahahahaha, a di si provohet shalqini ne eshte i pjekur apo jo, qasaj i thon kokall.

thuj moj me te trokit ne Koke, ndoshta kuptohet hahahah

elvio
19-08-10, 22:36
Paj vallahi o Elvio as une se di si me ta spjegu ha,hahaahahahaha, a di si provohet shalqini ne eshte i pjekur apo jo, qasaj i thon kokall.


e thelle murgesha ne zberthimin e fjales kokall

Murgesha
19-08-10, 22:38
thuj moj me te trokit ne Koke, ndoshta kuptohet hahahah
moj nuk trokitet ne koke, se seshte askush mbrenda me ta hap deren ha,ahahahahahahaahahahahahaah

Idila
19-08-10, 22:40
Paj vallahi o Elvio as une se di si me ta spjegu ha,hahaahahahaha, a di si provohet shalqini ne eshte i pjekur apo jo, qasaj i thon kokall.
Edhe unė nuk e di se ē`ėshtė kokalli, por shalqinin e provoj duke trokitur me gishtin tregues. :biggrin:

Noēkė elvio, noēkė hahahah

DEA
19-08-10, 22:41
a po e sheh Murgeshe, edhe Idila po trokitka me kokall ahhahaha

Murgesha
19-08-10, 22:46
a po e sheh Murgeshe, edhe Idila po trokitka me kokall ahhahaha


Si duket andej po trokitkan me NOĒKĖ, po jam shumė e sigurtė qe ėshtė fjala pėr kokallėn ha,hahaahahahahahahaahahaha

DEA
19-08-10, 22:49
Si duket andej po trokitkan me NOĒKĖ, po jam shumė e sigurtė qe ėshtė fjala pėr kokallėn ha,hahaahahahahahahaahahaha
Sigurisht prejardhjen prej Locke kjo Nocka, se ka te bej me zgjedhjen.

elvio
19-08-10, 22:51
nenshkrimi i lapsit me pelqen.

i labit gjithashtu

Murgesha
19-08-10, 22:53
Sigurisht prejardhjen prej Locke kjo Nocka, se ka te bej me zgjedhjen.


Mbase ėshtė ashtu Dea, po iku Idila e na duhet tė presim deri nesėr me na e vėrtetu :wink:

Urata
19-08-10, 22:58
Kjo qe mbaj une , andaj dhe e kam huazuar...! Eshte so true , e vuaj dhe une sikur vete prodhuesi i fjaleve....

Fshatari
20-08-10, 15:59
Shume pom pelqen kjo firma ime kohet e fundit!

lovely
20-08-10, 16:15
Shume pom pelqen kjo firma ime kohet e fundit!


edhe mu Fshater :biggrin:

Kaqanikasja
20-08-10, 16:22
firma e vjehrres se shtire haahah

Idila
20-08-10, 23:11
Si duket andej po trokitkan me NOĒKĖ, po jam shumė e sigurtė qe ėshtė fjala pėr kokallėn ha,hahaahahahahahahaahahaha
ahahaha,
mė shkrivėt fare juve tė dyja
s`ka lidhje noēka me loēkėn lol

Kėtej themi:
ma ke atė kokėn naaa noēkė fare! :biggrin:
Domethėnė tė fortė - kokėfortė.
...edhe ajo pjesa e gishtit ėshtė e fortė sikur noēkė lol

Albonita
04-12-10, 08:41
------> Rromances!


Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!! :wink:

thellenza
05-12-10, 16:50
Dushku: Te duhen shume mend per tu shoqeruar me njerz te pa mend.

jEtA_1
05-12-10, 18:28
Zero_Cool

Kur ta humbesh dikend qe e done shume ti nuk vdes ti vazhdon te jetosh edhe pse ajo jete eshte me e rend se vdekja

Oltiana1
07-12-10, 13:26
Secila firmė ka domethėnjen e vet dhe tė gjitha firmat e anėtarėve mė pėlqejnė :)

iLOVEyou!!!
07-12-10, 13:32
vrapuesja:


skom firm jam fukara hahahahha

roadrunner
07-12-10, 13:36
po merre more nashta mos po bon do pare hahahaha.....vrapuesja:


skom firm jam fukara hahahahha

iLOVEyou!!!
07-12-10, 13:43
po merre more nashta mos po bon do pare hahahaha.....
jo be sjam ka du pare une ,po tjeter sen po me mungon ,aiii lej paret pash Zotin.

tipi engjellor
07-12-10, 13:48
firma sa dush po pare ska hahhahaha

roadrunner
07-12-10, 13:56
e ato ne shekullin 21 spo vijn pa pare hahahahha.....

jo be sjam ka du pare une ,po tjeter sen po me mungon ,aiii lej paret pash Zotin.

iLOVEyou!!!
07-12-10, 14:00
e ato ne shekullin 21 spo vijn pa pare hahahahha.....
shnosh me kan se kur ti vjen kismeti vijn edhe pa pare,bilem ato qe vijn per pare ska qa lypin te une.

Qika^Me^Kule
07-12-10, 18:34
E imja.....

Zero Cool
28-10-11, 20:01
e jemja :tongue:

emine
29-10-11, 10:06
firma pse kush ka qel formen e vet,a njehen edhe qto pare qe i merni ner social a :P

Hajra
02-11-11, 19:13
...tash sa e lexova tek Albonita,


Njeriu me i madh eshte ai i cili kur eshte ne grade te larte tregohet modest..
kur ka force ne dore, fal dhe...kur eshtė i nevrikosur vepron me drejtesi.

Albonita
02-11-11, 19:18
...tash sa e lexova tek Albonita,


Njeriu me i madh eshte ai i cili kur eshte ne grade te larte tregohet modest..
kur ka force ne dore, fal dhe...kur eshtė i nevrikosur vepron me drejtesi.

:smile:

Faliminderit!

Edhe keshtu jam une sic e kam firmen:wink:

Hajra
02-11-11, 19:20
:smile:

Faliminderit!

Edhe keshtu jam une sic e kam firmen:wink:
...si une pra hahahah...

Respekt http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

YanYan
02-11-11, 23:24
Firma e Idiles mbetet me e bukura per mua :)

Daglasi
03-11-11, 11:11
Per Familje jap jeten...Per Dashurine Shkaterroj Boten..

Antika
03-11-11, 14:07
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

Antika
03-11-11, 14:10
Me viēa nuk l’vrohet!

valiii
03-11-11, 14:13
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirdita jetė!

Antika
03-11-11, 14:13
..sidoqoftė,mirdita jetė!

Unė nuk e shpika ditėn me shi, thjesht ! Kam ēadrėn mė tė mirė.

valiii
03-11-11, 14:21
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

Unė nuk e shpika ditėn me shi, thjesht ! Kam ēadrėn mė tė mirė.

Jo, firma ime nuk i bjen ne sy bash gjithkujte (perjashto ketu, ata qe diskutojne ngjarjet :p)... Po, ndoshta edhe nuk bjen ne sy se e kam thene prej mendjesd time :))

Antika
03-11-11, 14:26
Jo, firma ime nuk i bjen ne sy bash gjithkujte (perjashto ketu, ata qe diskutojne ngjarjet :p)... Po, ndoshta edhe nuk bjen ne sy se e kam thene prej mendjesd time :))

Mendjet e mėdha diskutojne idetė,

dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

valiii
03-11-11, 14:32
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,

dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

I preferoje ata te "mesit te arte" ku beje pjese edhe vet (ma merr mendja):))...

Ideja kam mjafte edhe ate kolosale, porse sa vlene kjo kur realizimi eshte pothuajse i pamundur, kshtu qe po knaqem me mesin e arte...

Antika
03-11-11, 14:38
I preferoje ata te "mesit te arte" ku beje pjese edhe vet (ma merr mendja):))...

Ideja kam mjafte edhe ate kolosale, porse sa vlene kjo kur realizimi eshte pothuajse i pamundur, kshtu qe po knaqem me mesin e arte...

Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,

Po,nese e diskutojme ngjarjen pa dhene ide (pse ,si),eshte mesi i arte,apo jemi pershkrues te ngjarjes ?!


ps: te e diskutojme tash thenjen :)

valiii
03-11-11, 15:17
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,

Po,nese e diskutojme ngjarjen pa dhene ide (pse ,si),eshte mesi i arte,apo jemi pershkrues te ngjarjes ?!


ps: te e diskutojme tash thenjen :)

OK,

Mua me pelqen firma e Gurit t'madh :))

Giovanni
03-11-11, 15:29
e jemja

rafet llapjani
03-11-11, 20:15
Firma e Hasan Mehmetit.

PINTO cka permban firma e hasna begut a ka mundsi me na shkru

Albonita
04-11-11, 19:53
Per Familje jap jeten...Per Dashurine Shkaterroj Boten..


:wink:

Oqeani
04-11-11, 22:47
E imja .... !

Loloku
04-11-11, 23:13
Flej, flej...

Daglasi
05-11-11, 15:43
:wink:

Oj mikesh,aman mos me ben i skuqur:biggrin:se sjam mesue me ma ba femrat me sy....

Albonita
07-11-11, 07:31
Oj mikesh,aman mos me ben i skuqur:biggrin:se sjam mesue me ma ba femrat me sy....

Nese nuk je mesuar ather mesov , se i kam syt e bukur edhe kam pse ta bei:wink:

Peja-Boy
09-11-11, 19:39
Kush se lavdon Veten ju kallt shpija !!

emine
09-11-11, 19:53
oborri jone tan lula lula,ma rreth bunarit kure dalum veres ka slimatmi eu eu,rrushi sipri kalavesh kalavesh,,,,qashtu edhe firmat e juja mi qite n'syret krejt:biggrin:

kesh te vnu nje firm banale po sma pranojke forumi:P

e-uritura
10-11-11, 10:11
E imja, dhe e askujt tjetėr. Tė tjerėt nuk dijnė sa unė. lol

lugatja
10-11-11, 13:54
Kush ma huazon njė ?

Giovanni
10-11-11, 13:59
Kush ma huazon njė ?


Qe muajn e pare gratis e ke

Mė pyete njė ditė ē'farė dashuroj mė shumė ?
Dhe tė thashė jetėn time!
Tė dolėn lot edhe vrapove...
Pa aritur tė tė them se jeta ime je ti...!!

LaDy_Diaspora
10-11-11, 14:00
Firma Novartis dhe Pfizer ... shkaku i medikamenteve! :tongue:

lugatja
10-11-11, 14:14
Qe muajn e pare gratis e ke

Mė pyete njė ditė ē'farė dashuroj mė shumė ?
Dhe tė thashė jetėn time!
Tė dolėn lot edhe vrapove...
Pa aritur tė tė them se jeta ime je ti...!!

Pragtite tjetrėn pėr muajin e ardhshėm