PDA

View Full Version : Bjeshka1


Artisti
15-11-06, 18:07
Deri tash sa i kam lexue shkrimet tua zoteri Bjeshka1,te lumte.

Prandaj vendosa te hap kete teme enkas per ty,ku miqte,mikeshat, dashamiret te kene mundesi me te pershendet.

Te pershendes une se pari dhe te deshiroj mireseardhjeArtisti

Albanian eX|PerT
15-11-06, 18:26
Pranoni edhe pershendetjet tona i/e nderuar. Ia kalofshi sa me mire ne FD.

Shoku juaj:
Albanian eX|PerT

Drinni
29-11-06, 18:32
I nderuari Bjeshka, ka sa kohė qė u mundova tė gjėjė ku tė lė njė pėrshėndetje pėr shumė shkrime tė bukurua dhe domėthėnėse. Por ishte arsyeja mė e madhe kjo e fundit http://www.28nentori.com/Lajme/26.html
http://www.28nentori.com/Lajme/26.htmltė hap njė odė pėrshėndetjesh pėr juve.

Artisti
29-11-06, 21:45
I nderuari Bjeshka, ka sa kohė qė u mundova tė gjėjė ku tė lė njė pėrshėndetje pėr shumė shkrime tė bukurua dhe domėthėnėse. Por ishte arsyeja mė e madhe kjo e fundit http://www.28nentori.com/Lajme/26.html
http://www.28nentori.com/Lajme/26.htmltė hap njė odė pėrshėndetjesh pėr juve.
Hahahahahaahahhahahahaha oooooooo Drinnoooooooooooooooooooo

Po shume paske kerkue edhe ti ahahahahahahahaaaa


pyete Artistin ti per tema hahahahahaha


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20549E pershendes shume Drinnin dhe Bjeshken


.

Drinni
29-11-06, 21:49
Hahahahahaahahhahahahaha oooooooo Drinnoooooooooooooooooooo

Po shume paske kerkue edhe ti ahahahahahahahaaaa


pyete Artistin ti per tema hahahahahaha


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20549E pershendes shume Drinnin dhe Bjeshken


.

Ēka u ba more kjo kshtu, hajde mene hajde, a bre vlla jam rrallue po m'doket.
Nejse lusim kompetentet ti zhvendosin nė rubrikat pėrkatėse.

vjeshta
01-12-06, 20:14
Bjeshka 1 ,edhe pse kam has pak ne postimet e juaja ,por mbasi e paska hape kete teme simpatia ,je i/e pershendetur edhe nga une .

Vjeshta!

Prishtinasja_
03-12-06, 12:23
Bjeshka 1 ,

si po e shof paske ardh si antare e re ne forumin Dardan dhe deshiroj qe te gjesh shoqeri te mire ketu !

Mos te thot askush se antaret e forumit Dardan nuk jane mikepritsa :tongue: :biggrin:

Sidoqoft mire se ke ardh Bjeshka 1 dhe kalo mire !!!

Me respekt

Prishtinasja_

Per TY::wink:

http://www.wpines.com/images/GardenSigns/708-Welcome-Inner.jpg