Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-11-06, 18:07   #1
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Bjeshka1

Deri tash sa i kam lexue shkrimet tua zoteri Bjeshka1,te lumte.

Prandaj vendosa te hap kete teme enkas per ty,ku miqte,mikeshat, dashamiret te kene mundesi me te pershendet.

Te pershendes une se pari dhe te deshiroj mireseardhjeArtisti


__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-11-06, 18:26   #2
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Anėtarėsuar: 09-11-06
Postime: 4,028
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pranoni edhe pershendetjet tona i/e nderuar. Ia kalofshi sa me mire ne FD.

Shoku juaj:
Albanian eX|PerT
Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-06, 18:32   #3
Drinni
Anėtar nderi/ Nėndor 2006
 
Avatari i Drinni
 
Anėtarėsuar: 04-03-06
Postime: 1,616
Drinni e ka pezulluar reputacionin
Gabim Bjeshka1

I nderuari Bjeshka, ka sa kohė qė u mundova tė gjėjė ku tė lė njė pėrshėndetje pėr shumė shkrime tė bukurua dhe domėthėnėse. Por ishte arsyeja mė e madhe kjo e fundit http://www.28nentori.com/Lajme/26.html
http://www.28nentori.com/Lajme/26.htmltė hap njė odė pėrshėndetjesh pėr juve.
__________________
Atdhedashuria nuk ėshtė qėshtje Sezonale!
Drinni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-06, 21:45   #4
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Drinni
I nderuari Bjeshka, ka sa kohė qė u mundova tė gjėjė ku tė lė njė pėrshėndetje pėr shumė shkrime tė bukurua dhe domėthėnėse. Por ishte arsyeja mė e madhe kjo e fundit http://www.28nentori.com/Lajme/26.html
http://www.28nentori.com/Lajme/26.htmltė hap njė odė pėrshėndetjesh pėr juve.Hahahahahaahahhahahahaha oooooooo Drinnoooooooooooooooooooo

Po shume paske kerkue edhe ti ahahahahahahahaaaa


pyete Artistin ti per tema hahahahahaha


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20549E pershendes shume Drinnin dhe Bjeshken


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-06, 21:49   #5
Drinni
Anėtar nderi/ Nėndor 2006
 
Avatari i Drinni
 
Anėtarėsuar: 04-03-06
Postime: 1,616
Drinni e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti
Hahahahahaahahhahahahaha oooooooo Drinnoooooooooooooooooooo

Po shume paske kerkue edhe ti ahahahahahahahaaaa


pyete Artistin ti per tema hahahahahaha


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20549E pershendes shume Drinnin dhe Bjeshken


.
Ēka u ba more kjo kshtu, hajde mene hajde, a bre vlla jam rrallue po m'doket.
Nejse lusim kompetentet ti zhvendosin nė rubrikat pėrkatėse.
__________________
Atdhedashuria nuk ėshtė qėshtje Sezonale!
Drinni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-06, 20:14   #6
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Bjeshka 1 ,edhe pse kam has pak ne postimet e juaja ,por mbasi e paska hape kete teme simpatia ,je i/e pershendetur edhe nga une .

Vjeshta!
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-06, 12:23   #7
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Bjeshka 1 ,

si po e shof paske ardh si antare e re ne forumin Dardan dhe deshiroj qe te gjesh shoqeri te mire ketu !

Mos te thot askush se antaret e forumit Dardan nuk jane mikepritsa

Sidoqoft mire se ke ardh Bjeshka 1 dhe kalo mire !!!

Me respekt

Prishtinasja_

Per TY:
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.