PDA

View Full Version : Vetėm nacionalizmi e shpėton kombin shqiptar


Albanian eX|PerT
15-11-06, 18:24
Vetėm nacionalizmi e shpėton kombin shqiptar
Bajram Kabashi
Abdi Baleta

Keshtu quhet libri i ri i botuar nga "Rimekembja" qe ne internet shitet nga Libri24. Libri shtjellon problem politik, dhe eshte 403 faqe.

Per ta bler librin klikoni ketu:

http://www.libri24.com/shopping_cart.php/manufacturers_id/74/sort/2a

Libri kushton 10 euro.