PDA

View Full Version : Pse po mė shikon ashtu?


Faqet : [1] 2 3 4 5

Manqa
23-11-06, 22:53
Deshta me hap edhe une ket tem se kjo , Ninnela kur po nervozohet besa si shpesh, nuk po ma shkoq synin hiq ,,,,,....!??
E ndoshta me tregon ne ket tem per qfar arsyje ....:rolleyes:
Edhe ju te nderuar te F D ????....

Murgesha
24-11-06, 00:17
A mos deshte me tė kqyrė me syza me dioptri 3.0 a??:tongue: :tongue:

Manqa
24-11-06, 00:20
A mos deshte me tė kqyrė me syza me dioptri 3.0 a??:tongue: :tongue:

:redface: Treshit i hype met paren a Po gjyzllokt ty tplaqin hahahahahahahah:biggrin:

Murgesha
24-11-06, 00:23
Shuj djal se me mė plas gjyzllokt atėherė tė shof katėr qosheli e vaj halli pėr ty.:biggrin: :wink:

Manqa
24-11-06, 00:28
Shuj djal se me mė plas gjyzllokt atėherė tė shof katėr qosheli e vaj halli pėr ty.:biggrin: :wink:

Pom Paketojshe demek hahahahah ku moj se Shum Shtir je tym kqyr me bisht synit hahahahahahahaha:frown: :biggrin:

Murgesha
24-11-06, 00:31
Pom Paketojshe demek hahahahah ku moj se Shum Shtir je tym kqyr me bisht synit hahahahahahahaha:frown: :biggrin:

Ani pra se tash e tutje tė shikoj kėshtu. http://www.denhvideklat.dk/smiley/store-smiley/Foto/004.gif

Manqa
24-11-06, 00:35
Ani pra se tash e tutje tė shikoj kėshtu. http://www.denhvideklat.dk/smiley/store-smiley/Foto/004.gif


Hahahahahahaha a i paske hjek Gjyzllykt a hahahah mu pom ma qesin tmit qeshtu hahahahaah Po ftyr kulaqe hahahahahah pot kafshoj naj kah :tongue: :wink:

vjeshta
25-11-06, 00:05
Pse de !?:tongue:

Virti
25-11-06, 00:17
nuk e dijė :biggrin:

Drinni
25-11-06, 00:47
Pse skam ide ku tė gjej njė muzik tė mir!
Mė propozon dikush tė shoh sa kemi shijen e pėrafėrt ?

Sy_kaltra
25-11-06, 10:36
Pse skam ide ku tė gjej njė muzik tė mir!
Mė propozon dikush tė shoh sa kemi shijen e pėrafėrt ?

te cilit zhander po te vyn muzika ?

legenda
26-11-06, 01:23
manga mos kqyre ashtu,te lutem,se ma kpute shpirtin,disi sikur te ka lendu dikush shuuum....mos manga,se na kputeee,:wink:

Amina
26-11-06, 03:11
Ani pra se tash e tutje tė shikoj kėshtu. http://www.denhvideklat.dk/smiley/store-smiley/Foto/004.gif


hahaahahahahahahahhahahaha, se me ket fytyre tybe ka me guxu dikush me te nguc hahahah

Manqa
26-11-06, 10:27
manga mos kqyre ashtu,te lutem,se ma kpute shpirtin,disi sikur te ka lendu dikush shuuum....mos manga,se na kputeee,:wink:

Legenda po me vjen keq qe po ta pkuti shpirtin po shi kjo ( Dashnija ) po ta hupka udhen midis Dhomes.............:frown:

selvija
26-11-06, 11:46
Sdi as vet pse shikon ashtu
do te pys nje dit... PSE!!!!!!!

Virti
26-11-06, 13:46
pse me shikjon ashtu... me buze ne gaz :biggrin:

Sy_kaltra
26-11-06, 14:16
:rolleyes: ......:rolleyes:

Virti
26-11-06, 14:18
pse me shikon ashtu... dita eshte me diell :smile:

Sy_kaltra
26-11-06, 14:23
http://www.freewebdesign.be/smileys/images/sad/sad-smiley-068.gif ..............

Virti
26-11-06, 14:24
pse me shikon ashtu... kam menduar se vetem syrin e ke te kaltert :biggrin:

Sy_kaltra
26-11-06, 14:28
http://tkfiles.storage.msn.com/x1piYkpqHC_35lKSoJovHeiqgxhKJH1EpzwHxTH6vmcEtqU7w7 GgijCt1iIEChspB3QS9bUwKOyggZ0-x9k4tg6sDZE8wglO-7BQxbJ7dOn6_GKdGOT-zknaw

Virti
26-11-06, 14:32
..... :eek: :eek: :eek: .....

vjeshta
26-11-06, 16:31
pse me shikjon ashtu... me buze ne gaz :biggrin:

Ah gjuha shqipe ...................me gaz ne buze :biggrin: :tongue: :tongue:

Virti
26-11-06, 16:35
Ah gjuha shqipe ...................me gaz ne buze :biggrin: :tongue: :tongue:


ahhh ruaju se po te kallen :biggrin:

vjeshta
26-11-06, 16:39
ahhh ruaju se po te kallen :biggrin:

Hahhahaa ruju se po e kall gazin :biggrin: :tongue: :tongue:

e_martumja
26-11-06, 16:42
Pernime pse po me shikon ashtuuuu, boll mo mos me shiko drejt ne sy se barkun po ma rrotullon asi zorrt po mi dallashit :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Virti
26-11-06, 16:43
Hahhahaa ruju se po e kall gazin :biggrin: :tongue: :tongue:


hehe shnosh gazi se buze ka boll... Tongue!

Zana_ch
26-11-06, 17:27
hmmm po shoikoi boll ama si me dutek ncuk ..........spo ban kerkun bammmmm :rolleyes: :redface:

Manqa
26-11-06, 22:04
hmmm po shoikoi boll ama si me dutek ncuk ..........spo ban kerkun bammmmm :rolleyes: :redface:

Pse po me shikon ashtu.. anash Zana se per bam qysh po mendon Shuplak a hahahahahah ,,???????????
Jo e nderuar qe nje Mpuqqqqqqqqq bammmmmmmmmmhihihihihihi:tongue:

Manqa
27-11-06, 17:38
]http://tkfiles.storage.msn.com/x1piYkpqHC_35lKSoJovHeiqgxhKJH1EpzwHxTH6vmcEtqU7w7 GgijCt1iIEChspB3QS9bUwKOyggZ0-x9k4tg6sDZE8wglO-7BQxbJ7dOn6_GKdGOT-zknaw
Ninnela pse po me shikon ashtu ,:frown:

Virti
29-11-06, 00:03
... :eek: ...

Agolli
29-11-06, 00:07
.......kujdes feferonat Vriti hahahahahah

Agolli
29-11-06, 00:08
(Virti )gabim shtypi.......

Virti
29-11-06, 00:11
.......kujdes feferonat Vriti hahahahahah

edhe feferonat nuk jane mė siē ishin... :smile:

Agolli
29-11-06, 00:21
bash mire e ke ........ka ndryshime te shumta, po mendoi tek feferonat ahahahah

Virti
29-11-06, 00:23
bash mire e ke ........ka ndryshime te shumta, po mendoi tek feferonat ahahahah

mu aty e pata mendjen... :smile: :smile:

Agolli
29-11-06, 00:24
ma murr mendja.....po nuk isha i sigurt....

Luana
29-11-06, 22:02
Shiki i yte duket i rrept....!!!! :tongue:

laliloli
29-11-06, 22:05
Pse moj po me kshyr seri????

Agolli
29-11-06, 22:06
Isha duke i numru te hollat........shume i koncentrum:tongue: :tongue:

Luana
29-11-06, 22:09
Shiki i yte duket i pa fajshem :wink:

Virti
30-11-06, 19:18
pse me shikon ashtu dhe behesh se s'me njeh... :tongue:

Luana
02-12-06, 01:55
Pse mė shikon me njė mijė mendje , vallė ē'faj kam unė :confused:

Virti
02-12-06, 01:59
pse me shikon... ah sikur t'i kisha njemije mendje, do me thoshin i mencem haha :tongue:

Luana
02-12-06, 02:02
Kur ti me shikon , trupi me dridhet dhe kam dhembje stomakut :tongue::biggrin:

Virti
02-12-06, 02:07
... :cool: ...

Agolli
02-12-06, 02:13
Bukurosh je Virti........ cake njo........

Virti
02-12-06, 02:15
Bukurosh je Virti........ cake njo........

hahaha Agolli, i perdora syzat, sepse dikush tha se po i dhemb barku nga shikimi... :biggrin:

Agolli
02-12-06, 02:18
Ma mer mendja se nuk jan te rengelit ato syza Virti ahahahahaha

Virti
02-12-06, 02:19
Ma mer mendja se nuk jan te rengelit ato syza Virti ahahahahaha

hahha jane me rreze ultraviolete :tongue:

Luana
02-12-06, 02:20
Pse po shikoni ashtu :mad: hajde shkoni me tat :biggrin: femija i dreqit hėmmmmm:tongue:

hahahhahhahhha

Virti
02-12-06, 02:23
Pse po shikoni ashtu :mad: hajde shkoni me tat :biggrin: femija i dreqit hėmmmmm:tongue:

hahahhahhahhha

:eek: upssss na zuri ne veper phaaaa

Manqa
13-12-06, 00:07
:eek: upssss na zuri ne veper phaaaa
Po te zojn ne vepra pra bre Pissssssssssssssssssssss:mad: hahahahahahah

selvija
31-03-07, 17:59
Pse?????http://www.a-free-guestbook.com/images/msn/75_75.gif (javascript:emoticon('8-)'))

Luana
31-03-07, 22:40
Pse po me shikon ashtu , a po te dukem shume e mire ah ....:tongue:

Agroni22
01-04-07, 22:18
veq per me te ba nervoz tyyy

rilinda
01-04-07, 22:28
Mi kullot sytė :biggrin:

Dreni30
01-04-07, 23:09
Pse?????http://www.a-free-guestbook.com/images/msn/75_75.gif (http://javascript<b></b>:emoticon('8-)'))

Pse po dua te shikoj moj qy, hahahahaahahah

Dreni30
02-04-07, 07:58
Pse?????http://www.a-free-guestbook.com/images/msn/75_75.gif (http://javascript<b></b>:emoticon('8-)'))

Pse ..sepse shikimet po ndeshen edhe ti mos i rrotullo syt ashtu, hahahaah

selvija
02-04-07, 14:13
Pse ..sepse shikimet po ndeshen edhe ti mos i rrotullo syt ashtu, hahahaahQy, desha njher keshtuhttp://www.a-free-guestbook.com/images/msn/wink_smile.gif (javascript:emoticon(';-)'))por nuk qe tema e saj :biggrin:

Dreni30
03-04-07, 07:34
Qy, desha njher keshtuhttp://www.a-free-guestbook.com/images/msn/wink_smile.gif (http://javascript<b></b>:emoticon(';-)'))por nuk qe tema e saj :biggrin:

Ani se te kuptova nuk ka dert hahahaahahahahh

Agolli
03-04-07, 09:41
Shikom si te duash''''''''une e njof vehten.....

gazi-de
03-04-07, 10:41
dikushe eshte duke me shiku,dhe po mshefe syte,hajt hajt se ti ze syte!!!!....

Sy_kaltra
03-04-07, 17:08
A ti je aaaa ? gazi-de nuk te njofta de qy....:smile:

gazi-de
03-04-07, 18:13
Pse me shikone vetem me nje sy???

mos te ka hy naj mize ne sy??!!!..........

Sy_kaltra
03-04-07, 18:17
Me ka dal selvija per para :biggrin:

~AmaZonA~
03-04-07, 18:19
Pse a ėshtė duke mė shikuar dikush aaa???Hajt se po rregullohem pak hahahahahahaha

gazi-de
03-04-07, 18:20
po de po,ajo e zoja e madhe krejt dillin e zane....hahaahahah

selvija
03-04-07, 18:51
po de po,ajo e zoja e madhe krejt dillin e zane....hahaahahahPer ate se jam e gjan e kam nxan e u merdhim hahahha,,, eja ta dha nje muqeee gazi-de :wink:

gazi-de
03-04-07, 20:20
qa eshte muqeee???!!!

po ne cilen ane po rrezitesh moj,dhe.....?hghghg

selvija
03-04-07, 20:24
qa eshte muqeee???!!!

po ne cilen ane po rrezitesh moj,dhe.....?hghghgQka eshte mpuqqq nje ciglime gazi de...ahhah

Valla po rrutullohna nganiher sa me marr ngjyre te njet mos jes si ylber..:biggrin:

gazi-de
03-04-07, 20:27
Qka eshte mpuqqq nje ciglime gazi de...ahhah

Valla po rrutullohna nganiher sa me marr ngjyre te njet mos jes si ylber..:biggrin:
aha ciglim..e qe me ka fshi gurbeti...hghghg

rrutullov se nuke dihesh ku je ne afrike apo skandinavi...hahahahahahaha

selvija
03-04-07, 20:41
aha ciglim..e qe me ka fshi gurbeti...hghghg

rrutullov se nuke dihesh ku je ne afrike apo skandinavi...hahahahahahahaJo more Skandinavi,, por do shkojm ne cunaj se shpejti hhahah e po behna gati ne rreze bores ahahah valla gazi sot na ka ra bor, sdi qka u ba a'shkunden plakat a qka na mbuloj.:mad:

gazi-de
03-04-07, 20:44
Jo more Skandinavi,, por do shkojm ne cunaj se shpejti hhahah e po behna gati ne rreze bores ahahah valla gazi sot na ka ra bor, sdi qka u ba a'shkunden plakat a qka na mbuloj.:mad:
plakat kokan vonu te ju,qenkan kan zane...hghghghghgh

valla jem kan pak ne skandinavi veq klim pa lidhje,pak me nze dilli te soske,e me u mlu u murdhishe.........

selvija
03-04-07, 20:50
plakat kokan vonu te ju,qenkan kan zane...hghghghghgh

valla jem kan pak ne skandinavi veq klim pa lidhje,pak me nze dilli te soske,e me u mlu u murdhishe.........Hahaa gazi-de, nuk te paska pelqye, nese vjen ne qershor dhe korrik 24 ore kemi drit ke me marue qut ahahhah,, ske mu plak...

gazi-de
03-04-07, 20:56
Hahaa gazi-de, nuk te paska pelqye, nese vjen ne qershor dhe korrik 24 ore kemi drit ke me marue qut ahahhah,, ske mu plak...
24,e qka beni moj,a fleni apo vetem dimri...hghghghghg

selvija
03-04-07, 21:05
24,e qka beni moj,a fleni apo vetem dimri...hghghghghgPer qka na thojn Arusha hahaha dimrit flejm. veres gjesdisemi..:biggrin:

gazi-de
03-04-07, 21:08
Per qka na thojn Arusha hahaha dimrit flejm. veres gjesdisemi..:biggrin:
qitashe je duke me tute.........hghghghghg shashtrisna prej araushave.........

e_martumja
03-04-07, 21:17
si duket mu askush spo me shikon :mad:

selvija
03-04-07, 21:21
qitashe je duke me tute.........hghghghghg shashtrisna prej araushave.........HAHAHAH gazi-de mos u shashtris se sjam arushe ahahaha
i kemi te urta ,,
http://kauppa.arktikum.fi/9/thumbnails_large/2005080213000palapeli%20karhu.jpg (javascript:takaisin();)

gazi-de
03-04-07, 21:24
HAHAHAH gazi-de mos u shashtris se sjam arushe ahahaha
i kemi te urta ,,
http://kauppa.arktikum.fi/9/thumbnails_large/2005080213000palapeli%20karhu.jpg (javascript:takaisin();)
qy mos u shashtris,bes nuke ka ne arushe moj,ju jeni mesu,tashe me shume po tutem prej teje..hghghghg

selvija
03-04-07, 21:31
qy mos u shashtris,bes nuke ka ne arushe moj,ju jeni mesu,tashe me shume po tutem prej teje..hghghghgAni ani pra veq sa te nza,, se pa kafshue se la...ahha:biggrin:

Elina
03-04-07, 21:32
Pse po me shikon ashtu ,mos se me merr mesyshe :biggrin:

gazi-de
03-04-07, 21:36
duhet te kem kujdes me ty,se nime e rrezikeshme qenke............

gazi-de
03-04-07, 21:37
Pse po me shikon ashtu ,mos se me merr mesyshe :biggrin:
kush moj po te shikone ty,ti vete me shikove e para...hghg

e_martumja
03-04-07, 21:39
Gazi u shkoqe tu shiku :biggrin:

Elina
03-04-07, 21:40
Pse po me shikon ashtu si me bisht te syrit :biggrin:

gazi-de
03-04-07, 21:41
Gazi u shkoqe tu shiku :biggrin:
oj qiko ike se une kame tute prej teje qy.....hghghghghghghghghghg

se po me bjene ne syshe..hahahahahah

gazi-de
03-04-07, 21:42
Pse po me shikon ashtu si me bisht te syrit :biggrin:
o nuke po te shikoje ty me bishte te synit po miza me ka hy ne sy moj...............hghghghg

e_martumja
03-04-07, 21:44
oj qiko ike se une kame tute prej teje qy.....hghghghghghghghghghg

se po me bjene ne syshe..hahahahahah mos u frigo se Selvija din me fry :biggrin:

gazi-de
03-04-07, 21:47
mos u frigo se Selvija din me fry :biggrin:
po a,qenka shume mire,sepse moti kame nevoje me me fry dikushe..hghghghgh

Elina
03-04-07, 21:49
po a,qenka shume mire,sepse moti kame nevoje me me fry dikushe..hghghghgh

Ne sy a ? :biggrin:

e_martumja
03-04-07, 21:50
po a,qenka shume mire,sepse moti kame nevoje me me fry dikushe..hghghghghSelvi ngjitja qetina dhe fryje dergoje ne at tjeter dynja :biggrin:

gazi-de
03-04-07, 21:51
Ne sy a ? :biggrin:
ne sy se u mbylle krejte,nuke di pse...hghghg

gazi-de
03-04-07, 21:52
Selvi ngjitja qetina dhe fryje dergoje ne at tjeter dynja :biggrin:
aaaaaaa e kem dite qe ti..hehehe,jo nuke e bone selvija ate jo

Elina
03-04-07, 21:53
ne sy se u mbylle krejte,nuke di pse...hghghg

Aha,tash po e di pse po me shikon ashtu ti :biggrin:

gazi-de
03-04-07, 22:20
Aha,tash po e di pse po me shikon ashtu ti :biggrin:
miza i ka fajet moj,une jo...hghghghghghg

Drinni
10-04-07, 20:54
Po pra, Pse po m'shikon ashtu ? Mos u qudit !

Guri i madh
10-04-07, 21:02
Po pra, Pse po m'shikon ashtu ? Mos u qudit !drini une po te shiqoj kshtu me pershendetje e mir se ardhje

Drinni
10-04-07, 21:10
drini une po te shiqoj kshtu me pershendetje e mir se ardhje
Mirė qosh e mir se tė gjeta o Guri i madhė, ja njė Cigare dridhe si nė kohėrat e vjetra.

http://www.zigarette.de/images/redbulldrehen.jpg

Sy_kaltra
13-04-07, 14:05
Kadal bre se nuk kesh ka te shikoj ty ,,qy ,,,:biggrin: Murgesh ty kesh ka te shikoj ne ballkon u knaqe :tongue:

selvija
13-04-07, 15:58
Pse me ka marr malli per syte e ty:wink:

prishtinasi
13-04-07, 17:56
Pse...a s'po e sheh...qe ki diqka ne sy a!

Sy_kaltra
15-04-07, 18:26
Po me pelqen ...:biggrin:

vjeshta
15-04-07, 18:45
Per inati ............

Agolli
15-04-07, 18:50
Po aaaa....?

vjeshta
15-04-07, 18:51
Po de ,mbasi ke qellu i marrshem hahahaaaaaaaaa

Agolli
15-04-07, 18:56
Per inati tend ahahahahahahah

vjeshta
15-04-07, 19:01
Hhahahaa bash per qefin teme ..........

Agolli
15-04-07, 19:03
Nuk po du me t'shiku, me vjen mbarre ahahahahahha

sherri
15-04-07, 19:03
oooAgoll djali,ku je more tuj te kerkue gjithkah,,,,a more vesh sante...invazion ne oden e Grave...........

vjeshta
15-04-07, 19:04
Po te shikoj ............sepse tu kan skuq veshet ,nga mbarrjaaaaa hahahaaaaaaaaa

Agolli
15-04-07, 19:11
Phaaaaaaa ku mos mu skuq veshet,, qy! Ai shikime i yt''''Dani e kendon http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

p.s. sherri shko ne oden e burrave aty me ke ahahahahahah

vjeshta
15-04-07, 19:16
Hhahahaa po te shikoj ,se po mashtrohesh ne shikime te huaja ..........

Agolli
15-04-07, 19:19
Qe besa se ki keq http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
01-05-07, 21:27
Se po me pelqen :smile:

gazi-de
01-05-07, 21:31
o do te shikoj edhe do te shikoj ata sy...deri ne!!!!!!!!!!!!!!!................

Dreni30
04-05-07, 12:18
Pse me shikon ashtu kur e din se nuk mundem pa ty.

Elina
04-05-07, 12:26
Pse me shikon ashtu kur e din se nuk jam per ty :biggrin:

Agolli
04-05-07, 17:03
Pse nuk me shikon ?

vjeshta
04-05-07, 17:12
Pse ja kam fal synin tjetrit ..........hahahaaaaaaa

Agolli
04-05-07, 17:13
Pse a nuk i ke dy sy a? ahahahahha

Murgesha
04-05-07, 17:13
Pse ja kam fal synin tjetrit ..........hahahaaaaaaa

Shpresoj qė e ruan si tė vetin ahhahahahaaaaaaa

vjeshta
04-05-07, 17:15
Pse a nuk i ke dy sy a? ahahahahha

Hahhahaa i kam,por une shoh vetem me nje .........

vjeshta
04-05-07, 17:16
Shpresoj qė e ruan si tė vetin ahhahahahaaaaaaa


Une po shpresoj qe e ruan edhe ma mire se.............

Agolli
04-05-07, 17:18
Hahhahaa i kam,por une shoh vetem me nje .........

Pse nuk e aktivizon edhe tjetrin?

vjeshta
04-05-07, 17:23
Pse ky tjetri po i thot ,mos ban qka baj une .........hahahaaaaaaaaa

Agolli
04-05-07, 17:27
Phaaaaa cfare syve i paske........ai shikimi yte..kendon Dani

vjeshta
04-05-07, 17:29
Sy neutral hahahaaaaaaaaaaaa.............nuk po e dijsha kete kange bre phaaaa!

Agolli
04-05-07, 21:04
E keshtu te ndodhe kur ta perdor vetem njerin sy!

Luana
05-05-07, 21:12
Mos me shiko ashtu more sy madhi njihere :biggrin:

e_martumja
05-05-07, 21:25
Mos me shiko ashtu more sy madhi njihere :biggrin: nuk po te shikon more por hapi syte mire dhe e vren qe eshte kapuq e jo syri i madhe :biggrin: http://dardania.de/vb/upload/image.php?u=20618&dateline=1160908092 Bilem syte te mbyllur i ka ahahha

Agolli
05-05-07, 21:28
E martumja ka shiqim te rrezikshem, ne avatarit mos um kshyr http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
05-05-07, 21:35
Pse po me shikon ashtu aq sakatushem :biggrin:

gazi-de
05-05-07, 21:46
Pse po qesh moj qy:biggrin:....
Pse te se:rolleyes:...?

e_martumja
05-05-07, 21:55
Gazi po te shikoj qeshtu se nuk ke avatar, allaile si dukesh ti boll po i nguli syte por kot asgje spo shof :biggrin:

gazi-de
05-05-07, 22:02
Gazi po te shikoj qeshtu se nuk ke avatar, allaile si dukesh ti boll po i nguli syte por kot asgje spo shof :biggrin:
hahahahah pse mos po me bin syshe moj..hhahah edhe me mire sepse kote me shikojn...

Sy_kaltra
05-05-07, 22:05
Ok..nuk te shikoj mė.

gazi-de
05-05-07, 22:07
hahahahahahhaah po de po

e_martumja
05-05-07, 22:08
hahahahah pse mos po me bin syshe moj..hhahah edhe me mire sepse kote me shikojn... jo bre mos ta nin ajt rreziko qite veten veq ka nje her te shikojm :biggrin:

gazi-de
05-05-07, 22:13
jo bre mos ta nin ajt rreziko qite veten veq ka nje her te shikojm :biggrin:
kure te vjen vera qy...hahhahahahahahha

sherri
05-05-07, 22:16
jo bre mos ta nin ajt rreziko qite veten veq ka nje her te shikojm :biggrin:
Mire i ke than...qe si une e ti p.sh. i kemi qit fotot tona hahahahahahaaha

e_martumja
05-05-07, 22:17
kure te vjen vera qy...hahhahahahahahha a prishe pune me qen ne pranvere ?

e_martumja
05-05-07, 22:18
Mire i ke than...qe si une e ti p.sh. i kemi qit fotot tona hahahahahahaaha ahahahahhaaha qeshtu qe i kemi qit jemi bo te njofshem ne tere boten :biggrin:

gazi-de
05-05-07, 22:18
sherri pse po me shikon ashtu qy hhahahahahahahahha
qka te kame be he burr..hghghghghghghghghg

gazi-de
05-05-07, 22:20
a prishe pune me qen ne pranvere ?
skame moj ne pranever qy...kure te vjen vera ndoshta...hahahahhahah

Virti
06-05-07, 00:30
pse deeee :biggrin:

Agolli
06-05-07, 07:05
Per inati!

~AmaZonA~
06-05-07, 09:25
A nuk po te dukem si po me shikon ashtu aaa???

Dreni30
06-05-07, 09:36
Nuk po e shikoj askend, se po me mungon shikimi i saj...........

Agolli
06-05-07, 09:41
Une po e shikoj Amazonen, dhe po e pyes vehten athu pse o ka me shikon ashtu ahahahahaha

~AmaZonA~
06-05-07, 09:43
Une po t'shikoj Agolli se jam ka mundohem me dite pse e ke ule koken a je ka i numron eurot aaa???

Agolli
06-05-07, 09:47
phaaaaaaa mos me habit se s'di sa kene ahahahah edhe ti pse po me shikon a?

~AmaZonA~
06-05-07, 09:49
Hajt se po t'ndihmoj me i numru...Mos mė shiko as ti se u dekoncentrova krejt hahahahah

Agolli
06-05-07, 09:57
Ani, ti kshyri paret une po t'shikoj ty ahahahaha

Sy_kaltra
06-05-07, 10:00
Veq me than ti pse :biggrin:

~AmaZonA~
06-05-07, 10:00
Pse nuk po i numron eurot apo krunat po je hutu po me shikun mua hahahaahahahahah

Preshevar
06-05-07, 10:01
Pse nuk po i numron eurot apo krunat po je hutu po me shikun mua hahahaahahahahah

Se di valla,.. mu n'tek :eek:...:biggrin:

~AmaZonA~
06-05-07, 10:02
Se di valla,.. mu n'tek :eek:...:biggrin:

Pse po me shikon ashtu,mos po mendon se jam Preshevare??? hahahahaha

Preshevar
06-05-07, 10:08
Pse po me shikon ashtu,mos po mendon se jam Preshevare??? hahahahaha

Po t'shiqoj e po mundona me dit mbasi qenke enigmatik :biggrin:

Ndoshta del edhe PReshevare hahahaha po nal nal ?? :eek:

~AmaZonA~
06-05-07, 10:11
Po t'shiqoj e po mundona me dit mbasi qenke enigmatik :biggrin:

Ndoshta del edhe PReshevare hahahaha po nal nal ?? :eek:

Pse me shikon ashtu se as njet se kam me zbulu enigmen hahahaahahah ndoshta edhe jam Preshevare hahahahh

Preshevar
06-05-07, 10:14
Pse me shikon ashtu se as njet se kam me zbulu enigmen hahahaahahah ndoshta edhe jam Preshevare hahahahh


haahahahaha Mos me bon merak se s'tlishoj prej syve tani :eek: amu tinxa me syza :cool: hahahahahahahahaha shaka

~AmaZonA~
06-05-07, 10:17
haahahahaha Mos me bon merak se s'tlishoj prej syve tani :eek: amu tinxa me syza :cool: hahahahahahahahaha shaka
Mos mė shiko shume se po me bjen msyshė hahahaahahahahah

Preshevar
06-05-07, 10:20
Mos mė shiko shume se po me bjen msyshė hahahaahahahahah

Po tham Mashallah sa her qe po t'kshyri hahahahaha se e di qe t'mar msysh :biggrin:

Sy_kaltra
06-05-07, 15:00
Nuk te pasna shiku kaher .

lazdrani
06-05-07, 18:49
Pse te ka kap Gjelozia....

Dreni30
06-05-07, 22:30
Ku mbeti ai shikimi yt........

LuLjaa
06-05-07, 23:17
Dreni cili hahahahaa

Agolli
06-05-07, 23:49
Pse po du!

Sy_kaltra
07-05-07, 10:18
Veq me than ti pse valla .:biggrin:

Nirvana Band
07-05-07, 13:21
Po pse pra.

vjeshta
07-05-07, 14:04
Veq qe po te vjen inati .........

Murgesha
07-05-07, 14:05
Nėse nuk tė shiqoj si don ti a ban me tė kqyrė si dua unė??http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
07-05-07, 14:08
Nese me shikon se si don ti ,tregom se qka po te duhna hahahaaaaaaaaa

Murgesha
07-05-07, 14:14
Nese me shikon se si don ti ,tregom se qka po te duhna hahahaaaaaaaaa

Po kam moj qef vetėm me tė pa se spo mė duhesh asgjė haahhaahaaaaaaaaaa

Shqiptare
07-05-07, 14:18
Pse me shikon shtremt, a pse e hangra gjysen e tortes a :biggrin:

Murgesha
07-05-07, 14:20
Pse me shikon shtremt, a pse e hangra gjysen e tortes a :biggrin:

O pasha mamin drejt jam tuj tė pa, po ty po ta qet shtremt ahahahahahah

vjeshta
07-05-07, 14:21
Po kam moj qef vetėm me tė pa se spo mė duhesh asgjė haahhaahaaaaaaaaaa

Hhahhha se une kur te shikoj ty ,me duhesh diqka hahhaaaaaaaaaaaa

Preshevar
07-05-07, 14:26
Pse Vjeshta i kish syt GOZHD ! :biggrin:

vjeshta
07-05-07, 14:28
Pse Vjeshta i kish syt GOZHD ! :biggrin:

Pse kur te bisedoj ,me pelqen me shiku ne syyy .................per rrenat de hahahaaaaaaaa

Preshevar
07-05-07, 14:29
Pse kur te bisedoj ,me pelqen me shiku ne syyy .................per rrenat de hahahaaaaaaaa

Pse kur po m'shiqon nė sy pom keshet ??? tani po thu qe po rren hahahahaha:biggrin:

uliksi31
07-05-07, 14:29
Pse Vjeshta i kish syt GOZHD ! :biggrin:

Sepse Vjeshta eshte insan bacit. Ahjahaha

Preshevar
07-05-07, 14:32
Sepse Vjeshta eshte insan bacit. Ahjahaha

hahahahhahahahahaa :biggrin: Me t'ni Vjeshta t'thot qe po rren tye hahahahahah

vjeshta
07-05-07, 14:33
Pse kur po m'shiqon nė sy pom keshet ??? tani po thu qe po rren hahahahaha:biggrin:

Hhahhaa i shikoj per me i dallu rrenat e tjerve ,mos e bon o zot me rejt une ...........

vjeshta
07-05-07, 14:33
hahahahhahahahahaa :biggrin: Me t'ni Vjeshta t'thot qe po rren tye hahahahahah

Hhahahaa ,nuk po ja shoh syt ...........

Preshevar
07-05-07, 14:36
Hhahahaa ,nuk po ja shoh syt ...........

Syt e verdh i kae :biggrin:

vjeshta
07-05-07, 14:37
Syt e verdh i kae :biggrin:

Aha ,nuk po rrejkan hahhaaaaaaaaaaa

uliksi31
07-05-07, 14:38
hahahahhahahahahaa :biggrin: Me t'ni Vjeshta t'thot qe po rren tye hahahahahah

Jo tybe stem thot, kame lidh aleanc me Shqiptaren. Nuk ju tutem grave ma. Ahahahaha

gazi-de
07-05-07, 14:40
Kushe me shikoj keq qitu dhe iku...hghghghghghghg

selvija
08-05-07, 07:36
Pse mengjes..smuj te hap syt mir...

Dreni30
08-05-07, 07:40
Pse mengjes..smuj te hap syt mir...

Pse ke endrruar shume, naten, hahahaha

selvija
08-05-07, 07:42
Pse ma kajti ma shum...!!!!!

Dreni30
08-05-07, 07:44
Pse ma kajti ma shum...!!!!!

Pse sme thua, ani mire ja ke be. hahahaha

selvija
08-05-07, 07:50
Pse...do ta baj qysh eshte ma mire...:biggrin: :wink:

RiannA
08-05-07, 08:59
Pytne XUKIN a e din pse femrat "ti ngulin" syt...edhe tekefundit ma mir qe po ti ngulka syt se diqka tjeter qyyyyyy

selvija
09-05-07, 00:56
Me hesap se ka njet mem shiku..:biggrin:

Elina
09-05-07, 02:46
Pse po me shikon ashtu aq quditshem ejjjj:biggrin:

vjeshta
10-05-07, 18:02
Pse po me shikon ashtu aq quditshem ejjjj:biggrin:

Asgje per te keq ejjjjjjjj .........

Agolli
10-05-07, 18:42
Asgje per te keq ejjjjjjjj .........
as une ty!

vjeshta
10-05-07, 18:52
as une ty!


Pse me shikon pa quditeshem hahahaaaaaaaaa

Agolli
10-05-07, 18:55
Pse me shikon pa quditeshem hahahaaaaaaaaa
Per inati ahahahahahahahaha

vjeshta
10-05-07, 18:59
Kush me shikon per inati , i plast inati hahahhaaaaaaa

Agolli
10-05-07, 19:02
Kush me shikon per inati , i plast inati hahahhaaaaaaa
Ja une e ungja koken! qe plas ti ahahahahaha

vjeshta
10-05-07, 19:03
Ja une e ungja koken! qe plas ti ahahahahaha

Plaq paq qyyyyyyyyy hahahaaaaaaa

Murgesha
10-05-07, 19:05
Kush me shikon per inati , i plast inati hahahhaaaaaaa

Pse kush po tė kqyrė ashtu??
Unė jo pėr vete hahahahahaaaaaaaaaa

Agolli
10-05-07, 19:07
Murgesha dhe Vjeshta po ju shikoj per pike t'inatit. apo keni qef me u rreh?

Murgesha
10-05-07, 19:09
Murgesha dhe Vjeshta po ju shikoj per pike t'inatit. apo keni qef me u rreh?

Unė pėr vete jo se jam pėrgjumshėm, e ruaju prej vjeshtės se ėshtė e freskėt ahahahahaha

vjeshta
10-05-07, 19:10
Murgesha dhe Vjeshta po ju shikoj per pike t'inatit. apo keni qef me u rreh?

Qyyy ku don me hy ne borgj hahaaaaaaaaaa

Agolli
10-05-07, 19:11
Unė pėr vete jo se jam pėrgjumshėm, e ruaju prej vjeshtės se ėshtė e freskėt ahahahahaha
Ehe! hajde hajde, si te vini une iku ahahahahahahah

vjeshta
10-05-07, 19:11
Pse kush po tė kqyrė ashtu??
Unė jo pėr vete hahahahahaaaaaaaaaa

Kisha pas qef me dite edhe une valla hahahaaaaaaaaaa

Agolli
10-05-07, 19:18
Une, ja ku jam! pritni pak se me rane syzat n'toke...

vjeshta
10-05-07, 19:20
Une jam edhe s'jam hahhaaaaaaaa........mu ka pshtjell tehollojsja .

Murgesha
10-05-07, 19:22
A ku mbeti e kqyrmjaaaaaaaaa?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

vjeshta
10-05-07, 19:28
A ku mbeti e kqyrmjaaaaaaaaa?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Me kqyr ,hyn ne borgj hahhaaaaaaaaaaa

Murgesha
10-05-07, 19:30
Me kqyr ,hyn ne borgj hahhaaaaaaaaaaa

Po vetėmse mos me kqyrė fshihen shkrimet....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

vjeshta
10-05-07, 20:00
Po vetėmse mos me kqyrė fshihen shkrimet....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Mos me kqyr shkon diqka tjeter ,se postimet hallall ,me jau dite per nder ..........

Murgesha
10-05-07, 20:05
Boll u kqyra edhe unė pėr sot...!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Paradox_13
10-05-07, 20:10
Keq me kqur,..keq mos me kqyr...!!!

Buqja_ch
11-05-07, 09:04
As vet se di pse ..

Agolli
11-05-07, 09:16
Une,.....po!

vjeshta
12-05-07, 17:19
Pse de..........

Agolli
12-05-07, 17:26
Pse po du!

RiannA
12-05-07, 17:26
me shikon se jam uuuuufffff mashallaaaaaaaaa

Agolli
12-05-07, 17:27
Shume uff je.......

vjeshta
12-05-07, 17:30
Pse me shikon me inati .........

Agolli
12-05-07, 17:31
Kush te tha?

RiannA
12-05-07, 17:32
Ska nevoj me than askush....e di vet... hahahaha

Agolli
12-05-07, 17:33
A ki pasqyre?

vjeshta
12-05-07, 17:34
Kojshija ...........

RiannA
12-05-07, 17:34
1001 i kam hahaha

Agolli
12-05-07, 17:36
N'cilem kqyresh me drita ndal?

RiannA
12-05-07, 17:38
na qat qe e run ti...se aty te kam ty qe me tregon sa uuuuf jam hahaha

Agolli
12-05-07, 17:39
Me sa e shof une, po shifshe enderra me sy qel..p.s Pejon jam, foret nuk te shiten me mua!!

RiannA
12-05-07, 17:40
uuuuueeeeeeee ty nime PEJONSKI stajll te kam....mpuuuq

Agolli
12-05-07, 17:42
uuuuueeeeeeee ty nime PEJONSKI stajll te kam....mpuuuq
Kalo nice, mafi..... shkova me ble nje pasqyre!

RiannA
12-05-07, 17:44
hahahahhahahhaah ajt tung my favorite Pejon

rafet llapjani
14-05-07, 04:18
Kalo nice, mafi..... shkova me ble nje pasqyre!

O daskell du mu bae dhanderr i Pejonve a pom pranoni more ??

Agolli
14-05-07, 04:26
O daskell du mu bae dhanderr i Pejonve a pom pranoni more ??
ahahahah me kenaqesi! ku me marr skelllllllleeeeeeeeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
14-05-07, 04:29
ahahahah me kenaqesi! ku me marr skelllllllleeeeeeeeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ku me marr qe ku eshte
RiannA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21999) vbmenu_register("postmenu_1017004", true); se kogja e sert ish nashta e zbuti ne qisi malli kam qef ahgahgaghaghghaghghaghaghaghaghaghghaghaghaghagh

Agolli
14-05-07, 04:45
Ku me marr qe ku eshte
RiannA (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21999) vbmenu_register("postmenu_1017004", true); se kogja e sert ish nashta e zbuti ne qisi malli kam qef ahgahgaghaghghaghghaghaghaghaghaghghaghaghaghagh


Pejone eshte kjo, kujdes......jan t'shtira http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Paradox_13
20-05-07, 10:02
Pse nime pom kqyr qashtu,se edhe anderr po me shtiresh.....

Sy_kaltra
20-05-07, 12:51
Veq ... me paska mar malli :redface:

gazi-de
20-05-07, 12:58
qenkem permallu qy......hghghghghghgh

Virti
21-05-07, 01:22
pse de, pse? :cool:

Agolli
21-05-07, 03:09
Pse me shikon me bisht t'syrit! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

rilinda
21-05-07, 03:11
Pse me shikon me bisht t'syrit! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Kishe spe din a?

Agolli
21-05-07, 03:14
Kishe spe din a?
Per ate e ceka! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

rilinda
21-05-07, 03:16
...ma dhe yahoo-n e keqe :S s'po bon :S:S:P

Agolli
21-05-07, 03:20
Po a...mesiguri ja ka leshu syte msn_i... thuj mos ta kqyr! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
21-05-07, 03:25
i thash, po po thot: :Pse po m'rrin karshi- karshi":D