PDA

View Full Version : Kush dinė te gėnjejė ma shumė.....?


Faqet : [1] 2

vjeshta
25-11-06, 02:21
Si shume u lavdute tek tema e lavdit ,tash tregoni se cili genjeu ma shume aty ?:biggrin:

Paradox_13
25-11-06, 02:24
Si shume u lavdute tek tema e lavdit ,tash tregoni se cili genjeu ma shume aty ?:biggrin:

Se paku diku te jem i pari ahahahaha

Nese te them une se di a do ta marresh si genjeshter pasi po te them te verrteten.....ahahahahaha:biggrin:

vjeshta
25-11-06, 02:28
Se paku diku te jem i pari ahahahaha

Nese te them une se di a do ta marresh si genjeshter pasi po te them te verrteten.....ahahahahaha:biggrin:

E mora si pergjigjeje te temes ,po nuk e di pse hyne i pari se hahahahaaaaaaaaaaa:biggrin: :tongue:

Murgesha
25-11-06, 02:29
E pse ka hy, se ėshtė gėnjeshtar de, me konė skish hy i pari ahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Paradox_13
25-11-06, 02:29
E mora si pergjigjeje te temes ,po nuk e di pse hyne i pari se hahahahaaaaaaaaaaa:biggrin: :tongue:


Hyna per te genjy de...ahahahahahahaha

Luana
25-11-06, 02:29
Tybe nuk kam rrejt hiq , se te kam lavdru Vjesht ty , se jo veten :biggrin:

Paradox_13
25-11-06, 02:30
E pse ka hy, se ėshtė gėnjeshtar de, me konė skish hy i pari ahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Edhe me genjy nuk te besoj sot...ahahahahahaha

vjeshta
25-11-06, 02:32
Opaaa ,mire po shkojn genjeshtrat :biggrin: :tongue:

LOJETARI
25-11-06, 02:34
A pak genjyet per bukuri veq tash edhe ketu a hahahahahahahaha

Luana
25-11-06, 02:35
edhe njeri nga fd-ja po rrejke shume , mashallah i koft

tybe po i thom "rren " se genjeshter s'po ma knaq zemren po me duket shume gramatiqki :tongue:

vjeshta
25-11-06, 02:41
edhe njeri nga fd-ja po rrejke shume , mashallah i koft

tybe po i thom "rren " se genjeshter s'po ma knaq zemren po me duket shume gramatiqki :tongue:

Ndoshta e ka nickun Rrenc , e i duhet :biggrin:

Murgesha
25-11-06, 02:42
Pritni se kėtu po gėnjejmė apo mė mirė po rrejmė mar e prapė e jo veq pėr bukuri hahahahahahahaaaaaaaaaaa

Luana
25-11-06, 02:56
Ndoshta e ka nickun Rrenc , e i duhet :biggrin:Ah bre Vjeshta , qysh je vet kurr nuk mundesh ate me gjet si veten ,

kur ta pshty , nuk e lepi ....

keshtu qe ma mire po i thom "mos rrej"

Prizrenali
25-11-06, 07:07
tung LUANA ,,vetem deshta me te pershendet.....se peqju vendi ndoshjes juaj ne paradis,, isnhalla je per at vend,,,te pershendet pz..

halla e madhe
25-11-06, 10:48
A paska me rrena ketu aaaa:eek: :biggrin:

Berisha-boy
25-11-06, 11:28
Kush dinė te gėnjejė ma shumė.....? :rolleyes: qfar teme e smut bre vjeshta :tongue: .Aje qe eshte genjeshtar dhe gjenjeshtare dine me genjy ma se shumti :biggrin: 312

Sy_kaltra
25-11-06, 11:34
more mendova mos po pyesin kush tregon drejt, se shqiptart mos me rrejt 1 here ne dite mbrapsht ju shkon dita :biggrin:

Dea_A
25-11-06, 11:46
more mendova mos po pyesin kush tregon drejt, se shqiptart mos me rrejt 1 here ne dite mbrapsht ju shkon dita :biggrin:


hahahahaha sa mire e ke thene oj motrushe :smile:
jo qe dime te rrejme por edhe jemi plotesishte te mberthyer ne deshmine e rreme ....

vendasi
25-11-06, 12:31
hahahahaha sa mire e ke thene oj motrushe :smile:
jo qe dime te rrejme por edhe jemi plotesishte te mberthyer ne deshmine e rreme ....
hahah Dea, na ngjyrose krejtve me ngjyre te zeze..:smile:

Dea_A
25-11-06, 12:34
hahah Dea, na ngjyrose krejtve me ngjyre te zeze..:smile:

jo me te zeze por me te kuqe ....hhahahhahaa po qka hyne ti aty se ?:tongue:
rrene ishte de ......

vendasi
25-11-06, 12:38
jo me te zeze por me te kuqe ....hhahahhahaa po qka hyne ti aty se ?:tongue:
rrene ishte de ......
rrene ishte edhe e postimi im..pra..:tongue: a ktu je aa??:smile:

Dea_A
25-11-06, 12:52
rrene ishte edhe e postimi im..pra..:tongue: a ktu je aa??:smile:

hahahahhahaha ...sa e mire kjo teme e vjeshtes ...tash perdit do ta shkruaj nga nje rrene deri sa te i qese nga pusi krejte te vertetat hahhahahha
Ketu jame dhe te pershendes nga zemra !:smile:

vendasi
25-11-06, 13:00
hahahahhahaha ...sa e mire kjo teme e vjeshtes ...tash perdit do ta shkruaj nga nje rrene deri sa te i qese nga pusi krejte te vertetat hahhahahha
Ketu jame dhe te pershendes nga zemra !:smile:
Te pershendes edhe un..pa rrena:smile:

Sy_kaltra
25-11-06, 13:46
Un nuk kam zakon genjeshtren se duhet me genju me gramatik :tongue: un rrej shqiptarski si krejt :biggrin: :biggrin: po jo shpesh vallahin ...hahahahahhaaa:tongue:

Paradox_13
25-11-06, 14:18
Ev dynja ,dynja e rreme.....

selvija
25-11-06, 15:09
A paska me rrena ketu aaaa:eek: :biggrin:Hallushe nganiher po edhe kogja si shum krip bile hahah

Dreni30
25-11-06, 15:15
Hallushe nganiher po edhe kogja si shum krip bile hahah

Ku moj ashtu, ne pasul aaaaa??

selvija
25-11-06, 15:18
Ku moj ashtu, ne pasul aaaaa??Ku dush cila jet si keq perdoret...:biggrin: kripa adin ne turrshi ma shumti...

Dreni30
25-11-06, 15:21
Ku dush cila jet si keq perdoret...:biggrin: kripa adin ne turrshi ma shumti...

Po moj ishalla nuk marrin shume kryp se kan me plas duke pir uj, hahahahahahaah

selvija
25-11-06, 15:27
Po moj ishalla nuk marrin shume kryp se kan me plas duke pir uj, hahahahahahaahIshalla jo se rrezik qe del kund se hahahah veq arat mos merr..:biggrin:

Dreni30
25-11-06, 15:29
Ishalla jo se rrezik qe del kund se hahahah veq arat mos merr..:biggrin:

Jo moj arat, por malin e me gjet burimin per uje qyyyy. hahahaha

selvija
25-11-06, 15:36
Jo moj arat, por malin e me gjet burimin per uje qyyyy. hahahahahahahah ishalla e gjan se kur shterravesh sdin qka ban hahah...:biggrin:

Dreni30
25-11-06, 15:56
hahahah ishalla e gjan se kur shterravesh sdin qka ban hahah...:biggrin:

Hhahahahahah jo se e gjan me mire ujin. hahahahah edhe gjuhesh me krye ne ta. hahahahah

selvija
25-11-06, 16:04
Hhahahahahah jo se e gjan me mire ujin. hahahahah edhe gjuhesh me krye ne ta. hahahahahPO de se me gota smundesh mu ngi bile biri shyt ngiju hahahah:biggrin:

Dreni30
25-11-06, 16:13
PO de se me gota smundesh mu ngi bile biri shyt ngiju hahahah:biggrin:

Cfare gote ne mal moj qyyyyyy hahahahahahahaha

selvija
25-11-06, 16:15
Cfare gote ne mal moj qyyyyyy hahahahahahahahahahahaahahahahahahahaaha ma ke leshue shtos qitash hahahahahahahah

ninnela
25-11-06, 16:19
Hej a hala kokni tu rrejt a :biggrin:

selvija
25-11-06, 16:20
Hej a hala kokni tu rrejt a :biggrin: haahah ninnela pak kryp qetu se kokan eqtue do hahahah

ninnela
25-11-06, 16:22
haahah ninnela pak kryp qetu se kokan eqtue do hahahah


Po moj selvije po e harxhut pom doket krejt krypen e tuzlles tu rrejt e hajt ahahhahahha

Murgesha
25-11-06, 16:27
Po shum e gėnjeshtarėt i paskemi pas ksajde e jo pėr ta ditė.

Vjeshta u qenkan bėrė tri faqe gėnjeshtra ky ėshtė sukses pėr ty. ahahahahahahahah

Paradox_13
25-11-06, 17:34
Po shum e gėnjeshtarėt i paskemi pas ksajde e jo pėr ta ditė.

Vjeshta u qenkan bėrė tri faqe gėnjeshtra ky ėshtė sukses pėr ty. ahahahahahahahah

Mos eshte ka ma rrezikon kush vendin e pare....:smile: :wink:

vjeshta
25-11-06, 19:04
Po shum e gėnjeshtarėt i paskemi pas ksajde e jo pėr ta ditė.

Vjeshta u qenkan bėrė tri faqe gėnjeshtra ky ėshtė sukses pėr ty. ahahahahahahahah


E ho de ,shyqyr qė e qela e u q'frynė njerzia hahahaaaaaaaaaa:biggrin:

vjeshta
25-11-06, 19:05
Mos eshte ka ma rrezikon kush vendin e pare....:smile: :wink:

Hahahaaaaaaaaaa jo ti vendin e pare e ke me tapi .....:biggrin:

Paradox_13
25-11-06, 19:07
Hahahaaaaaaaaaa jo ti vendin e pare e ke me tapi .....:biggrin:

Shyqyr qe se paku ketu nuk ka tendeca te ma rrezikojn ket vend......:biggrin:

Leonard
25-11-06, 19:32
Hahahaaaaaaaaaa jo ti vendin e pare e ke me tapi .....:biggrin:

Ani de sen nuk te paska rrejt, paska kallxu drejt :tongue: :tongue:

vjeshta
25-11-06, 19:45
Ani de sen nuk te paska rrejt, paska kallxu drejt :tongue:

Mos dil nga tema ti :tongue: :tongue: .........por rrej diqka :biggrin:

selvija
25-11-06, 19:48
Valla pa rrejt pak ska asgjee... interesant..:biggrin: duhet ngapak sa per ilaq...:wink:

Drinni
25-11-06, 19:48
Pėr mos u detyruar tė gėnjej, mos kėrko tė vėrtetėn !

Drinni
25-11-06, 19:50
Valla pa rrejt pak ska asgjee... interesant..:biggrin: duhet ngapak sa per ilaq...:wink:

Ja po valla Selvi.

Hajt une po ja krisi me njė filozofi timen.

Nė ēdo gėnjeshtėr mundohu tė zbulosh diēka tė vėrtetė !

selvija
25-11-06, 19:53
Ja po valla Selvi.

Hajt une po ja krisi me njė filozofi timen.

Nė ēdo gėnjeshtėr mundohu tė zbulosh diēka tė vėrtetė !Qy QY Drinni sa ska me zbulue ashtu anomine do te jet...
po thash se rrena ka pak hjeshi ,, adi ne qofte se je diqka smut kur thuash po me dhemb ma shum te, te men...:biggrin:

Sy_kaltra
25-11-06, 20:01
A po shiten genjeshtrat hiq a jo :biggrin:

Paradox_13
25-11-06, 20:03
A po shiten genjeshtrat hiq a jo :biggrin:

Ato te mirat u shiten me saba ende pa mrri ne pazar,e jan met edhe disa ma te dobta......ahahahahahah
Aksham pazari ma......:biggrin:

Drinni
25-11-06, 20:07
Op, op gėnjeshtra me bollek ktu, a ka met edhe na nja pa ushit more ooooo.
Fjala ėshtė kush di tė ma kaloi mua mė gėnjeshtra .

Paradox_13
25-11-06, 20:10
Op, op gėnjeshtra me bollek ktu, a ka met edhe na nja pa ushit more ooooo.
Fjala ėshtė kush di tė ma kaloi mua mė gėnjeshtra .

Ma bre mos i rrej njerzit,po a nuk po e shef se jan shit e nuk meten ma a.........:biggrin: :biggrin:

Drinni
25-11-06, 20:14
Ma bre mos i rrej njerzit,po a nuk po e shef se jan shit e nuk meten ma a.........:biggrin: :biggrin:

Kjo ėshtė edhe filozofia e rrenės :biggrin:

Paradox_13
25-11-06, 20:22
Kjo ėshtė edhe filozofia e rrenės :biggrin:


Jo more ka sa te dush ,veq desha pak pushim se po ka shume kerkesa per rrena e spo muj ju jap hall....:biggrin: :biggrin:

Sy_kaltra
25-11-06, 20:34
Ato te mirat u shiten me saba ende pa mrri ne pazar,e jan met edhe disa ma te dobta......ahahahahahah
Aksham pazari ma......:biggrin:


Mos genje bre :rolleyes: e qa jon ato ne xhep qe po dojn me fluturu:biggrin: ama nja shtrigan ahahhahaha

Paradox_13
25-11-06, 20:40
Mos genje bre :rolleyes: e qa jon ato ne xhep qe po dojn me fluturu:biggrin: ama nja shtrigan ahahhahaha

Po si i pe keto ne djep oj shrig,ahahaha...jan te renda keto per Ty e s'munde ti jap pa udhezim te mjekut.....:biggrin:

Sy_kaltra
25-11-06, 20:50
:rolleyes: qysh genjen , ti nime fjal e genjeshter ( rren ) hahahahah ,, hajt bre se sen sum gjan mos u tut ti :biggrin: qy qy qy xheloziiiii po tutet po ja kaloj me rrena ..hahahaha amaaaa njaaa ani hajt veq njaaaa :frown: hahahahah

Paradox_13
25-11-06, 20:53
:rolleyes: qysh genjen , ti nime fjal e genjeshter ( rren ) hahahahah ,, hajt bre se sen sum gjan mos u tut ti :biggrin: qy qy qy xheloziiiii po tutet po ja kaloj me rrena ..hahahaha amaaaa njaaa ani hajt veq njaaaa :frown: hahahahah


Jo qiko nuk ti jap ty,ani ty qe je hasrete,jo kurr..... po a si shef se jan me banderoll te kuqe e nuk ipen pa recept.....:biggrin:

legenda
25-11-06, 20:53
veshtire,cili shqiptar me dal i pari,hahaha:rolleyes: besoj se asnje nuk mbet i fundit:wink:

Paradox_13
25-11-06, 20:55
veshtire,cili shqiptar me dal i pari,hahaha:rolleyes: besoj se asnje nuk mbet i fundit:wink:

Jo jo ketu nuk pranoj konkurecen...........:biggrin:

Sy_kaltra
25-11-06, 21:06
Jo qiko nuk ti jap ty,ani ty qe je hasrete,jo kurr..... po a si shef se jan me banderoll te kuqe e nuk ipen pa recept.....:biggrin:

cnncncncn ehh xheloziii,,,qy qy qy halla :biggrin: ta vjedha nja hahahahahah
Un te dua ty shume ( pse bash qet rren ta vjedha se ):rolleyes: hahahahahahaha

legenda
25-11-06, 21:07
Jo jo ketu nuk pranoj konkurecen...........:biggrin:hahaha,lajmetari i pare i pranveres se rreme.....mmmmm:wink:

Luana
29-11-06, 22:33
hyra te genjej pak lidhje per msn :biggrin:
kam plot anetar nga Fd-ja ne msn dhe flasin thua se nuk ka me keta , hahahahahahahh kur vijn ne FD behen sikur nuk te njohin ,,,,hmmmmmm ēudi :biggrin:

jadore
29-11-06, 22:53
hyra te genjej pak lidhje per msn :biggrin:
kam plot anetar nga Fd-ja ne msn dhe flasin thua se nuk ka me keta , hahahahahahahh kur vijn ne FD behen sikur nuk te njohin ,,,,hmmmmmm ēudi :biggrin:

..ktheja ndryshe Luana ....
ne Forum beri >sikur nuk ka me keta <, dhe ne msn> mos i njeh< ...

Drinni
29-11-06, 23:04
hyra te genjej pak lidhje per msn :biggrin:
kam plot anetar nga Fd-ja ne msn dhe flasin thua se nuk ka me keta , hahahahahahahh kur vijn ne FD behen sikur nuk te njohin ,,,,hmmmmmm ēudi :biggrin:

Mshurdhofsh ti mu bash :biggrin: mos mi prish punt me tjerat bile hoho:tongue: hoho

vjeshta
29-11-06, 23:22
Mshurdhofsh ti mu bash :biggrin: mos mi prish punt me tjerat bile hoho:tongue: hoho

:rolleyes: .....................:biggrin:

Sy_kaltra
05-12-06, 22:19
Pėrhajr Martesen Agolli-t :biggrin:
Urime halla madhe lindjen e nipit:biggrin:
Murgesha deshtoi ne provimin per Pilote :frown:
Virti po na thirr se kish nxan peshk te madhe po na fton per darke :tongue:

Agolli
05-12-06, 22:24
O hajr paq edhe ty tkoft perhajr e meshnet festen e genjeshtrave shume shume :tongue: :tongue:

Virti
05-12-06, 22:25
Pėrhajr Martesen Agolli-t :biggrin:
Urime halla madhe lindjen e nipit
Murgesha deshtoi ne provimin per Pilote :frown:
Virti po na thirr se kish nxan peshk te madhe po na fton per darke :tongue:


Sy_kaltra, syrin me maje... :biggrin:

laliloli
05-12-06, 22:26
Perhajr ,perhajr na koft ,Sykaltra kish fitu loto - 1 milion

Sy_kaltra
05-12-06, 22:27
O hajr paq edhe ty tkoft perhajr e meshnet festen e genjeshtrave shume shume :tongue: :tongue:

Hajr paq :biggrin: perhajr edhe djalin ,,7zane ish pom duket a ??ahhahahahhah

Sy_kaltra
05-12-06, 22:27
Sy_kaltra, syrin me maje... :biggrin:

Qy me maje :rolleyes: syrin diamat qfar maje :biggrin:

Sy_kaltra
05-12-06, 22:28
Perhajr ,perhajr na koft ,Sykaltra kish fitu loto - 1 milion

Po planifikoj Dardania-Paty gratis edhe udhtimin e keni :biggrin:

Agolli
05-12-06, 22:33
Hajr paq :biggrin: perhajr edhe djalin ,,7zane ish pom duket a ??ahhahahahhah


hahahahahahahahahahahahah po de :biggrin: ne 8 she eshte :tongue:

laliloli
05-12-06, 22:36
Po planifikoj Dardania-Paty gratis edhe udhtimin e keni :biggrin:

Paskemi mu knaq ,po ku planifikon me e be ?:smile:

Virti
14-12-06, 23:43
... mjeshtri!!! :tongue:

Sy_kaltra
15-12-06, 23:17
Paradox_13 & Sy_Kaltra & Agolli,,por nuk e bejme per inate,veq per zanate :biggrin:

Virti
15-12-06, 23:21
ndoshta nuk jeni kaq pak... :biggrin:

vjeshta
15-12-06, 23:23
Kush mundet me ditė kėtė ,vetem ..:biggrin:

Paradox_13
16-12-06, 22:44
Paradox_13 & Sy_Kaltra & Agolli,,por nuk e bejme per inate,veq per zanate :biggrin:

Ahahahahahaha..zanatli te mire bile...:biggrin:

Agolli
17-12-06, 00:10
Paradox_13 & Sy_Kaltra & Agolli,,por nuk e bejme per inate,veq per zanate :biggrin:

une te shpalli fituese, jo nga inati por nga zanati :biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
17-12-06, 11:33
Nese nuk pajtoheni me mendimin me tregoni,,:smile:

Paradox_13
17-12-06, 13:40
Nese nuk pajtoheni me mendimin me tregoni,,:smile:

Apsolut,... jam ne pajtim me mendimin tuaj,duke e pas parasysh se zanati me se miri mesohet kur eshte i vjedhur....:smile: :wink:

Sy_kaltra
17-12-06, 14:25
Apsolut,... jam ne pajtim me mendimin tuaj,duke e pas parasysh se zanati me se miri mesohet kur eshte i vjedhur....:smile: :wink:

Po deee,qata edhe un e disha se ne jemi hajdutet e rrenave :biggrin:

Dreni30
17-12-06, 19:41
Po deee,qata edhe un e disha se ne jemi hajdutet e rrenave :biggrin:

????????????????????????

vjeshta
17-12-06, 22:12
????????????????????????

Drenit i paskan mbete vareset e rrenave te zbrazta ......:biggrin: :tongue:

Paradox_13
17-12-06, 22:14
Drenit i paskan mbete vareset e rrenave te zbrazta ......:biggrin: :tongue:Po behet tamaqar Dreni,po kerkon te blej rrena me qmim te lir....:tongue:

Dreni30
17-12-06, 22:14
Drenit i paskan mbete vareset e rrenave te zbrazta ......:biggrin: :tongue:Hhahahahahaahahahah valla po se nuk di hiq me rrejt. hahaha

vjeshta
17-12-06, 22:17
Po behet tamaqar Dreni,po kerkon te blej rrena me qmim te lir....:tongue:

Po me duket i paska shite krejt ....:redface: :tongue:

vjeshta
17-12-06, 22:18
Hhahahahahaahahahah valla po se nuk di hiq me rrejt. hahaha

Nuk dine apo nuk po shkojn sa po ki qef hahahaaaaaaaaaaaa :biggrin:

Dreni30
17-12-06, 22:20
Nuk dine apo nuk po shkojn sa po ki qef hahahaaaaaaaaaaaa :biggrin:Ja ja valla nuk po di se shiten ndoshtaa. Porrrrrrrrr.............

Paradox_13
17-12-06, 22:20
Po me duket i paska shite krejt ....:redface: :tongue:


Jo moj po nuk di nese ka pas fare,nuk eshte furnizu tek ne e tjter kundi nuk ka prodhim te rrenave....:tongue:

Dreni30
17-12-06, 22:21
Po me duket i paska shite krejt ....:redface: :tongue:jo moj nuk i kam shit, por po me vjen marre qy, bile me kane thane se kurr pa mindil ftyres nuk kisha pas fjet kur kam qene i vogel. hahah

vjeshta
17-12-06, 22:27
jo moj nuk i kam shit, por po me vjen marre qy, bile me kane thane se kurr pa mindil ftyres nuk kisha pas fjet kur kam qene i vogel. hahah

Se besoj qe edhe tash flen .:tongue:

Dreni30
17-12-06, 22:28
Se besoj qe edhe tash flen .:tongue:Jo jo tash jo se po i msheli syt vet qyyyyyyyy. hahahaha

vjeshta
17-12-06, 22:29
Jo moj po nuk di nese ka pas fare,nuk eshte furnizu tek ne e tjter kundi nuk ka prodhim te rrenave....:tongue:


Edhe ti Paradox i shtrejt ishe me rrenat ,po me doket po te shkojn mire ....:tongue:

Paradox_13
17-12-06, 22:32
Edhe ti Paradox i shtrejt ishe me rrenat ,po me doket po te shkojn mire ....:tongue:Po ndjehet munges ne treg,e kemi ngrit pak qmimin por prap po shiten...:tongue:

vjeshta
17-12-06, 22:35
Po ndjehet munges ne treg,e kemi ngrit pak qmimin por prap po shiten...:tongue:

E une krejt tuj mendu qe je ka i shet nepermes telefonit ...:tongue:

Paradox_13
17-12-06, 22:39
E une krejt tuj mendu qe je ka i shet nepermes telefonit ...:tongue:Permes telefonit po marrim porosit dhe po caktojm termine qe mos krijojm radhe te gjata duke prit....:biggrin:

vjeshta
17-12-06, 22:44
Permes telefonit po marrim porosit dhe po caktojm termine qe mos krijojm radhe te gjata duke prit....:biggrin:

Tregona cila eshte ma e kerkuara .....:biggrin: :tongue:

Paradox_13
17-12-06, 22:47
Tregona cila eshte ma e kerkuara .....:biggrin: :tongue:Paj njerzit me teper po kerkojn ato me qmime te lira,nuk po kerkojn shume kualitet...:biggrin:

vjeshta
17-12-06, 22:50
Paj njerzit me teper po kerkojn ato me qmime te lira,nuk po kerkojn shume kualitet...:biggrin:

E qe de ,per ata u me kane mbet pa u shit .......:redface: :tongue:

Sy_kaltra
17-12-06, 22:52
Permes telefonit po marrim porosit dhe po caktojm termine qe mos krijojm radhe te gjata duke prit....:biggrin:

Aloo Paradox_13 Nevoiten 15 rrena per moshen 20 vj,,dhe 35 per moshen 25-35vj...duhen per 4 dit te kryhen..:biggrin:

Paradox_13
17-12-06, 22:56
Aloo Paradox_13 Nevoiten 15 rrena per moshen 20 vj,,dhe 35 per moshen 25-35vj...duhen per 4 dit te kryhen..:biggrin:

Ska problem Sy_kalter ,e mora porosin...

http://www.fotosearch.com/comp/TGR/TGR105/pha02002.jpg

Paradox_13
17-12-06, 22:58
E qe de ,per ata u me kane mbet pa u shit .......:redface: :tongue:Mos u merakos shume ,ja sapo mora nje porosi,bjeri po ua dergom keto tuajat edhepse jan te kualitetit te lart...:biggrin:

vjeshta
17-12-06, 23:00
Mos u merakos shume ,ja sapo mora nje porosi,bjeri po ua dergom keto tuajat edhepse jan te kualitetit te lart...:biggrin:

Kualiteti i lart ,por dije qe e kane edhe qmimin e lart ...:biggrin:

Sy_kaltra
17-12-06, 23:01
Ska problem Sy_kalter ,e mora porosin...

http://www.fotosearch.com/comp/TGR/TGR105/pha02002.jpg

Ok edhe nje porosi kemi...Genjeshtra company-kerkon 22 gemjeshtra pa kryt,,dhe 2 me kryp :biggrin:

http://static.fotolia.com/photos_mini/2006-47/110_F_1777963_JTdVoyzIRblvaFPCVfoydeoTln2Pir.jpg

Paradox_13
17-12-06, 23:09
Kualiteti i lart ,por dije qe e kane edhe qmimin e lart ...:biggrin:Leri pa kryp shpenzimet i kemi ma te vogla poashtu dalim me qmim me te lr ne treg...:biggrin:

vjeshta
17-12-06, 23:13
Leri pa kryp shpenzimet i kemi ma te vogla poashtu dalim me qmim me te lr ne treg...:biggrin:

Mos ma lshove nje rrene , apo don me me ,mashtru a ....:biggrin:

Manqa
17-12-06, 23:13
Leri pa kryp shpenzimet i kemi ma te vogla poashtu dalim me qmim me te lr ne treg...:biggrin:

Veq ju lutem mos kriposni qaq shum se spo muj i baj fort kove te fundit:tongue: :tongue:

Paradox_13
17-12-06, 23:17
Ok edhe nje porosi kemi...Genjeshtra company-kerkon 22 gemjeshtra pa kryt,,dhe 2 me kryp :biggrin:

http://static.fotolia.com/photos_mini/2006-47/110_F_1777963_JTdVoyzIRblvaFPCVfoydeoTln2Pir.jpg

Qiko mos je kah i jep pa pare ti gjitha keto porosi qe po i ban,me duhet te bej regjistrimin e mallit...:biggrin:

Paradox_13
17-12-06, 23:18
Mos ma lshove nje rrene , apo don me me ,mashtru a ....:biggrin:Jo moj veq desha te jemi me te lir ne treg....:biggrin:

Paradox_13
17-12-06, 23:19
Veq ju lutem mos kriposni qaq shum se spo muj i baj fort kove te fundit:tongue: :tongue:

Po po Manqa,nuk je ti i vetmi,shumica po i kerkojn te pa kripura per shkak te qmimit me te lir..:tongue: :smile:

vjeshta
17-12-06, 23:22
Jo moj veq desha te jemi me te lir ne treg....:biggrin:

Nuk kam llogari ,se rrenat e mija jane neutrale ,te dobishme ...:biggrin: :tongue:

Manqa
17-12-06, 23:22
Po po Manqa,nuk je ti i vetmi,shumica po i kerkojn te pa kripura per shkak te qmimit me te lir..:tongue: :smile:

Ama mu sheqerin ma ka ana , sa i perket ma lir ma shtrjet duhesh kove te fundit mu rujt se kto rrenat moderne as me tona spo mun mi mat njeri :biggrin: :biggrin:

Paradox_13
17-12-06, 23:25
Nuk kam llogari ,se rrenat e mija jane neutrale ,te dobishme ...:biggrin: :tongue:Mendova mos jan me sheqer qfar i kerkon Manqa por jo keto qenkan neutrale...
Me vie keq duhet te presesh derisa te marrim nje porosi te tille per rrena neutrale..:biggrin:

Sy_kaltra
17-12-06, 23:28
Qiko mos je kah i jep pa pare ti gjitha keto porosi qe po i ban,me duhet te bej regjistrimin e mallit...:biggrin:

Oo as ne shpi spom lajn me shku,tu ba porosina me kane lodhe :biggrin:

http://static.fotolia.com/photos_mini/2006-37/110_F_1261109_bczNkczV2ld1FPQwgZaxKLMsld9OPQ.jpg

Manqa
17-12-06, 23:31
Oo as ne shpi spom lajn me shku,tu ba porosina me kane lodhe :biggrin:

http://static.fotolia.com/photos_mini/2006-37/110_F_1261109_bczNkczV2ld1FPQwgZaxKLMsld9OPQ.jpg

Veq mos livrit se po t`rrshet koferi e pi copton thojt naj kah :biggrin:
se nuk ja ka pa shpijes hajrin kerkush ....:tongue:

vjeshta
17-12-06, 23:31
Mendova mos jan me sheqer qfar i kerkon Manqa por jo keto qenkan neutrale...
Me vie keq duhet te presesh derisa te marrim nje porosi te tille per rrena neutrale..:biggrin:

Jan me qip,e ndryshojn shijen simbas kerkeses ..:biggrin:

Paradox_13
17-12-06, 23:34
Jan me qip,e ndryshojn shijen simbas kerkeses ..:biggrin:Po ato verrtet ia vlen te paguhen me qmim te lart...:biggrin:
Ketu te une jan pagat e vogla nuk shkojn per momentin ,por te presim pushimet kur te vin bashkatdhetaret tan ateher noshta shkojn...:biggrin: :tongue:

vjeshta
17-12-06, 23:44
Po ato verrtet ia vlen te paguhen me qmim te lart...:biggrin:
Ketu te une jan pagat e vogla nuk shkojn per momentin ,por te presim pushimet kur te vin bashkatdhetaret tan ateher noshta shkojn... :tongue:

Atehere vij edhe une ,mbesin te tuajat ne magazin ...:biggrin: :tongue:

Paradox_13
18-12-06, 00:00
Atehere vij edhe une ,mbesin te tuajat ne magazin ...:biggrin: :tongue:
Nuk do pranoj ma porosi derisa te shiten tuajat,nuk dua e ndoshta as nuk mundem tu bej konkurenc...:smile:

Agolli
18-12-06, 00:01
tregoi Vjeshta, se rrenat nga diaspora kan garancion :biggrin:

Paradox_13
18-12-06, 00:02
tregoi Vjeshta, se rrenat nga diaspora kan garancion :biggrin:

Bile edhe jan me viza....ahahahahaha

Agolli
18-12-06, 00:03
Nuk do pranoj ma porosi derisa te shiten tuajat,nuk dua e ndoshta as nuk mundem tu bej konkurenc...:smile:

paaaaaaaaa deri me tani e pate telefonin qele, mbylle ate telefon se po hargjitesh :biggrin: a ka ndonje taze Paradoxi pak si me ngjoftesi.......akshom pazar :tongue:

vjeshta
18-12-06, 00:04
Nuk do pranoj ma porosi derisa te shiten tuajat,nuk dua e ndoshta as nuk mundem tu bej konkurenc...:smile:

Shihe u dorezove a ?...:tongue:

Hajt se deri ateher ja bajm diqysh edhe per tuat .......mos mendo qe nuk ishte rren kjo ...:tongue:

Paradox_13
18-12-06, 10:39
Shihe u dorezove a ?...

Hajt se deri ateher ja bajm diqysh edhe per tuat .......mos mendo qe nuk ishte rren kjo ...Jo ,jo ...ne asnje menyr,ne nuk dorzohemi leht...:smile: :biggrin: :tongue:

Shkova qe te prezentoja ne nje mbledhje te ministris se tregtis dhe industris..
Pas te gjitha diskutimeve qe u ben aty ne funde dolen me nje komunikat per medija ku mes tjerash thuhet:
Meqense tash po ofron koha e pushimeve dimrore u bejm thirrje te gjith bashkeatdhetareve me pune te perkoheshme jasht vendlindjes qe me rastin e vizitave qe do te bejn ne vendlindje te mos sjellin me vete rrenat nga jasht,keshtu qe ky do te jet nje hap pozitiv ne mbrojtjen e prodhimeve (rrenave)vendore.
Ligji hyne ne fuqi menjeher dhe lusim organet kufitare qe te jen te kujdeseshem dhe te ndeshkojn me masa te parapara me ligj ata qe shkelin ket ligj.

Forumi Dardania.de.
18.12 .2006

halla e madhe
18-12-06, 10:53
Jo ,jo ...ne asnje menyr,ne nuk dorzohemi leht...:smile: :biggrin: :tongue:

Shkova qe te prezentoja ne nje mbledhje te ministris se tregtis dhe industris..
Pas te gjitha diskutimeve qe u ben aty ne funde dolen me nje komunikat per medija ku mes tjerash thuhet:
Meqense tash po ofron koha e pushimeve dimrore u bejm thirrje te gjith bashkeatdhetareve me pune te perkoheshme jasht vendlindjes qe me rastin e vizitave qe do te bejn ne vendlindje te mos sjellin me vete rrenat nga jasht,keshtu qe ky do te jet nje hap pozitiv ne mbrojtjen e prodhimeve (rrenave)vendore.
Ligji hyne ne fuqi menjeher dhe lusim organet kufitare qe te jen te kujdeseshem dhe te ndeshkojn me masa te parapara me ligj ata qe shkelin ket ligj.

Forumi Dardania.de.
18.12 .2006

Rrenat zine se po i lejme ketu,por tek zona kufitare do te na ngjiten rrenat e atjehit,kame droje mos jane me te ashpra dhe deshpruese...hahahaa:biggrin:

Paradox_13
18-12-06, 10:56
Rrenat zine se po i lejme ketu,por tek zona kufitare do te na ngjiten rrenat e atjehit,kame droje mos jane me te ashpra dhe deshpruese...hahahaa:biggrin:

Aty edhe qendron esenca e kesaj komunikate...:biggrin:
Nje hap pozitiv per te mbrojt prodhimet (rrenat)vendore....:smile:

Murgesha
18-12-06, 10:57
Jo ,jo ...ne asnje menyr,ne nuk dorzohemi leht...

Shkova qe te prezentoja ne nje mbledhje te ministris se tregtis dhe industris..
Pas te gjitha diskutimeve qe u ben aty ne funde dolen me nje komunikat per medija ku mes tjerash thuhet:
Meqense tash po ofron koha e pushimeve dimrore u bejm thirrje te gjith bashkeatdhetareve me pune te perkoheshme jasht vendlindjes qe me rastin e vizitave qe do te bejn ne vendlindje te mos sjellin me vete rrenat nga jasht,keshtu qe ky do te jet nje hap pozitiv ne mbrojtjen e prodhimeve (rrenave)vendore.
Ligji hyne ne fuqi menjeher dhe lusim organet kufitare qe te jen te kujdeseshem dhe te ndeshkojn me masa te parapara me ligj ata qe shkelin ket ligj.

Forumi Dardania.de.
18.12 .2006
Mos ėshtė formu edhe partia e rranacakve nė Kosovė more??? :eek: :eek:
Kjo proklamatė hiq s`po mė vie e mirė, se nėse nuk rrejmė ne tė diasporės ēfarė muhabete me ba pastaj atje???? :confused: :confused:

halla e madhe
18-12-06, 10:57
Aty edhe qendron esenca e kesaj komunikate...:biggrin:
Nje hap pozitiv per te mbrojt prodhimet (rrenat)vendore....:smile:...do ti perzijme pak import_exportin e rrenave per kete sene te Re:biggrin:

Murgesha
18-12-06, 11:00
...do ti perzijme pak import_exportin e rrenave per kete sene te Re:biggrin:

Hallė paskan me na marrė nė qafė. :biggrin:

Rrenat e neve gyrbetqarėve nuk janė fort tė rrezikshmeha, hahaaaaaaaaaaaaaaaa

Paradox_13
18-12-06, 11:00
...do ti perzijme pak import_exportin e rrenave per kete sene te Re:biggrin:

Nuk eshte e keqe ideja e juaj oj Halle ,do ta parashtroj per shqyrtim edhe kete,po qka te bejm more ne te gjoret ketu qe nje vit po prodhojm duke e prit ket kohe e tani te mos na shiten,kam dron se do u kaloj afati...:biggrin:

Paradox_13
18-12-06, 11:03
Hallė paskan me na marrė nė qafė. :biggrin:

Rrenat e neve gyrbetqarėve nuk janė fort tė rrezikshmeha, hahaaaaaaaaaaaaaaaa

Ahahaha jo jo nuk jan shume te rrezikshme,andaj munde te themi se edhe jan shume te ngjashme....ahahahahaha
Mese 5 vite neper tregjet e veturave qarkullonte vetem nje rren...(nuk e ka vozit askush ket vetur veq nje plake)...ahahahaha

Sy_kaltra
18-12-06, 11:06
A pa pa pa pa,,Po dukeshem kan mar hov rrenat :biggrin:

Paradox_13
18-12-06, 11:08
A pa pa pa pa,,Po dukeshem kan mar hov rrenat :biggrin:

Po i dhurojm ne vend te luleve tani..ahahahaha:smile:

Sy_kaltra
18-12-06, 11:12
Po i dhurojm ne vend te luleve tani..ahahahaha:smile:

Edhe rrena e ka Aromen e saje , ahhahahahaaa :tongue:

halla e madhe
18-12-06, 11:15
Hallė paskan me na marrė nė qafė. :biggrin:

Rrenat e neve gyrbetqarėve nuk janė fort tė rrezikshmeha, hahaaaaaaaaaaaaaaaa...jo oj loqke neve jemi argatet e kapitalistve, nuk na shkon rrena forte se fluturojme me shpejte se kujtojme:biggrin: eh, per atje nuk di valla, ndoshta jane mbushe mende:redface:

Murgesha
18-12-06, 11:17
Ahahaha jo jo nuk jan shume te rrezikshme,andaj munde te themi se edhe jan shume te ngjashme....ahahahahaha
Mese 5 vite neper tregjet e veturave qarkullonte vetem nje rren...(nuk e ka vozit askush ket vetur veq nje plake)...ahahahaha

More tash tek tuk po e vozit edhe ndonjė Plak, e ishalla nuk bahen shumė vozitėsa tė tillė, po.....!!!:confused:

Paradox_13
18-12-06, 11:19
More tash tek tuk po e vozit edhe ndonjė Plak, e ishalla nuk bahen shumė vozitėsa tė tillė, po.....!!!:confused:


Ahahahahahahah.......fjala jote ne vesh te zotit.....:smile:

halla e madhe
18-12-06, 11:19
Ahahaha jo jo nuk jan shume te rrezikshme,andaj munde te themi se edhe jan shume te ngjashme....ahahahahaha
Mese 5 vite neper tregjet e veturave qarkullonte vetem nje rren...(nuk e ka vozit askush ket vetur veq nje plake)...ahahahaha...hajt bre se keni edhe ju atje rrena pak me te forta po ma mire s'po i permendi tash se kukuuuu qka behet pastaj:biggrin:

Paradox_13
18-12-06, 11:21
...hajt bre se keni edhe ju atje rrena pak me te forta po ma mire s'po i permendi tash se kukuuuu qka behet pastaj:biggrin:

Po si nuk kemi oj Halle,po ne te nje oxhaku jemi....:biggrin:

halla e madhe
18-12-06, 11:27
Po si nuk kemi oj Halle,po ne te nje oxhaku jemi....:biggrin:...nuk njeva asnje duke thene qe kemi, veq s'kemi s'kemi e kendej kersitshin dasmat me 500 dasmor...luja luja baca i vet, shyqyr zotit qe ju kane ardhe ditet, po mos t'na shesin kryp syve breeeee:biggrin:

Paradox_13
18-12-06, 11:34
...nuk njeva asnje duke thene qe kemi, veq s'kemi s'kemi e kendej kersitshin dasmat me 500 dasmor...luja luja baca i vet, shyqyr zotit qe ju kane ardhe ditet, po mos t'na shesin kryp syve breeeee:biggrin:

Per tu ankuar na mesoi Migjeni...,"Kafshate qe skaperdihet eshte oj moter mjerimi"
E per darsma ja kemi zanat valla,po edhe i bejm qe ti nderojm te afermit kur na vien ne pushime.....:biggrin:

halla e madhe
18-12-06, 11:37
Per tu ankuar na mesoi Migjeni...,"Kafshate qe skaperdihet eshte oj moter mjerimi"
E per darsma ja kemi zanat valla,po edhe i bejm qe ti nderojm te afermit kur na vien ne pushime.....:biggrin:...per nderime u knaqem valla,po pyete ate qe i ka fitu se???:confused:

Sy_kaltra
22-12-06, 20:08
Treshi-Pėrsheshi :biggrin: si gjdo her Paradox_13 & Agolli & cyni-cimpatik :tongue:

Paradox_13
22-12-06, 20:11
Treshi-Pėrsheshi :biggrin: si gjdo her Paradox_13 & Agolli & cyni-cimpatik :tongue:

Genjeshtari & vjedhesja e genjeshtrave dhe vjedhesi i genjeshtres se vjedhur.....:tongue:

Sy_kaltra
22-12-06, 20:13
Genjeshtari & vjedhesja e genjeshtrave dhe vjedhesi i genjeshtres se vjedhur.....:tongue:

Barazim me ??:wink:

Paradox_13
22-12-06, 20:16
Barazim me ??:wink:

=nje genjeshter te madhe ....:biggrin:

Sy_kaltra
22-12-06, 20:18
=nje genjeshter te madhe ....:biggrin: Ncuk,,= me ate qe je mbulu ti ,,but,nxhet :biggrin:

Paradox_13
22-12-06, 20:21
Ncuk,,= me ate qe je mbulu ti ,,but,nxhet :biggrin:


Ahahahahah...Dmth = me nje dleq te madh ....:biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
22-12-06, 20:29
Ahahahahah...Dmth = me nje dleq te madh ....:biggrin: :tongue:

hahahahahahahha pe din ti ku me shku hahahahahahahha :tongue: :tongue:

Paradox_13
22-12-06, 21:03
hahahahahahahha pe din ti ku me shku hahahahahahahha :tongue: :tongue:

Pse moj me mashtrove,shkova e mezi erdha....ahahahahaha:tongue:

Sy_kaltra
22-12-06, 21:06
Pse moj me mashtrove,shkova e mezi erdha....ahahahahaha:tongue:

:eek: ahhahahahaha un te thashe shko atje pe din ti,me ate qe te mban ngrohet,por jo atje ne vendin tjetr :tongue: :tongue:

Paradox_13
22-12-06, 21:07
:eek: ahhahahahaha un te thashe shko atje pe din ti,me ate qe te mban ngrohet,por jo atje ne vendin tjetr :tongue: :tongue:

Hahahahahahah a te shkoj ble se u myta tu rrejt.....:tongue:

Sy_kaltra
22-12-06, 21:11
Hahahahahahah a te shkoj ble se u myta tu rrejt.....:tongue:

ahhahahahahahhahahaaaaaaaaaa U paka,,perrfavor :tongue: :tongue:

Virti
25-12-06, 01:22
... nuk e di :biggrin:

Agolli
26-12-06, 18:42
... nuk e di :biggrin:

Vertet :eek: nuk te besoi :biggrin:

vjeshta
26-12-06, 22:12
Vertet :eek: nuk te besoi :biggrin:

Atehere ti po dijshe diqka ..:eek: :tongue:

Drinni
26-12-06, 22:21
thash tė shoh kush po i pranon gėnjeshtrat e veta kėtu, por doli se u zhgėnjeva.
Eh, tak tuk si di pushk tė vjetra qenka:wink: asgjė konkrete.

vjeshta
26-12-06, 22:24
thash tė shoh kush po i pranon gėnjeshtrat e veta kėtu, por doli se u zhgėnjeva.
Eh, tak tuk si di pushk tė vjetra qenka:wink: asgjė konkrete.

Edhe une hyna te shikoj mos drinni po prnon diqka ,por u zhgenjeva :redface: :tongue:

Drinni
26-12-06, 22:30
Edhe une hyna te shikoj mos drinni po prnon diqka ,por u zhgenjeva :redface: :tongue:

hahahahahaha Prit prit.....
Gjatė do tė presėsh lum vjeshta
nuk njoh njeri qė pranon gėnjeshtrat e veta hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vjeshta
26-12-06, 22:32
hahahahahaha Prit prit.....
Gjatė do tė presėsh lum vjeshta
nuk njoh njeri qė pranon gėnjeshtrat e veta hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hahahaa po valla ,duhet me genjy per me i pranu :tongue:

laliloli
26-12-06, 22:43
Vjeshta sivjet do te zgjat 4muaj ,ashtu ishin marr vesh me dimrin ,ky i fundit ia kish fal nje muaj :smile:

Luana
26-12-06, 22:48
Po kqyri kush po than tash per keto festa me shume ne FD

vjeshta
26-12-06, 22:50
Vjeshta sivjet do te zgjat 4muaj ,ashtu ishin marr vesh me dimrin ,ky i fundit ia kish fal nje muaj :smile:

Ku e more kete genjeshter Lali :tongue:

laliloli
26-12-06, 22:54
Ku e more kete genjeshter Lali :tongue:

Sesht genjeshter moj ,a nuk po e sheh qe nuk po bie bore fare ?:smile:

Drinni
26-12-06, 22:56
Po kqyri kush po than tash per keto festa me shume ne FD

Ani de se festa jan, kan njerzia kohė me Tha hahahahahaha

vjeshta
26-12-06, 22:57
Sesht genjeshter moj ,a nuk po e sheh qe nuk po bie bore fare ?:smile:

Valla per bore mire e ke ,se une sivjet se kam pa me sy ,por po me doket ja paska dhane mandatin Pranveres ?:tongue:

Luana
26-12-06, 22:59
Ani de se festa jan, kan njerzia kohė me Tha hahahahahaha

qyqyqy , le te thajn more por mos na thani kopshtin e FD-se hahahhahhhahahhha:tongue:

Paradox_13
26-12-06, 23:00
Kush eshte ka me ben konkurenc ne biznis..??

Drinni
26-12-06, 23:01
Kush eshte ka me ben konkurenc ne biznis..??
hahahahahaha

laliloli
26-12-06, 23:03
Valla per bore mire e ke ,se une sivjet se kam pa me sy ,por po me doket ja paska dhane mandatin Pranveres ?:tongue:


Po po Dimri sivjet ishte bere dore lire :smile:

Luana
26-12-06, 23:03
hahahahahaha

Mos konkurove ti qe po qeshesh ahhh (hahahhhahahhah)

Virti
29-12-06, 01:11
varet nga inspirimi! :biggrin: :biggrin:

vjeshta
29-12-06, 01:13
...per filozof ..:biggrin: :biggrin: :biggrin: :tongue:

Virti
29-12-06, 01:16
... per poezi! :biggrin:

Agolli
29-12-06, 01:16
........dhe kreativiteti :cool:

vjeshta
06-02-07, 23:33
Ku ju kam o rrena ,se pa ju jam jetime ....:biggrin::tongue:

Paradox_13
06-02-07, 23:36
Ku ju kam o rrena ,se pa ju jam jetime ....:biggrin::tongue:

Nena e rrenave(Sy_kaltra) na ka humb dika e edhe ne mbetem jetim...:smile:

vjeshta
06-02-07, 23:41
Nena e rrenave(Sy_kaltra) na ka humb dika e edhe ne mbetem jetim...:smile:

Ka shku ne udhtim zyratar ,sepse ajo po lidhe kontrata me prodhues me fame boterore ..............kam harru me te regu edhe pse me ka thane ajo phaaa:biggrin::tongue:

Dreni30
06-02-07, 23:42
Ku ju kam o rrena ,se pa ju jam jetime ....:biggrin::tongue:

Qy qy a vetem me rrena po mirresh aaaaaa???

Paradox_13
06-02-07, 23:43
Ka shku ne udhtim zyratar ,sepse ajo po lidhe kontrata me prodhues me fame boterore ..............kam harru me te regu edhe pse me ka thane ajo phaaa:biggrin::tongue:

I kallxoj une asaj kur te kthehet,asnje rren nuk do ta gjej te shitur...:biggrin:

Dreni30
06-02-07, 23:45
I kallxoj une asaj kur te kthehet,asnje rren nuk do ta gjej te shitur...:biggrin:

Hhahahahahah Paradox, valla ruju mire se ka me te mbush me rrena kur te kthehet . hahahahaahahahh

Paradox_13
06-02-07, 23:51
Hhahahahahah Paradox, valla ruju mire se ka me te mbush me rrena kur te kthehet . hahahahaahahahh

Jo more Dren asht tamaqare ajo,bile veq nese nuk mun me ma vjdh ndonja se mem dhan nuk ma jep asnje rren...:biggrin:

Agolli
06-02-07, 23:55
Ju lutem t'keni meshire,...mos mu perrzini ne profesionin time.........:biggrin:

Dreni30
06-02-07, 23:56
Jo more Dren asht tamaqare ajo,bile veq nese nuk mun me ma vjdh ndonja se mem dhan nuk ma jep asnje rren...:biggrin:

ja per tamaqare mos e lyp se valla shume eshte. hahahahahahahahah po ishalla nuk ti merr edhe ato tuat. hahahah

Dreni30
06-02-07, 23:57
Ju lutem t'keni meshire,...mos mu perrzini ne profesionin time.........:biggrin:

Nime ti Agolli cka ke djal qe je ba nervoz. hahahahahahaahahahah, mos te ka marr kush naj sen..........

Paradox_13
06-02-07, 23:57
Ju lutem t'keni meshire,...mos mu perrzini ne profesionin time.........:biggrin:

Kqyre ky kqyre...phaaa ky me duket ja vodhi rrenen time qe ja pata fal Sy-kaltres..:tongue:

vjeshta
07-02-07, 00:00
Qy qy a vetem me rrena po mirresh aaaaaa???

Vetem me rrena valla ,pse mos po te doket pune e lehte hahahhaaa :tongue:

vjeshta
07-02-07, 00:01
I kallxoj une asaj kur te kthehet,asnje rren nuk do ta gjej te shitur...:biggrin:

Valla Paradoxi ngutu e shiti ,se kur te vijn ato tjerat nuk ti begenisin kto ma ..:biggrin::tongue:

Agolli
07-02-07, 00:03
Nime ti Agolli cka ke djal qe je ba nervoz. hahahahahahaahahahah, mos te ka marr kush naj sen..........


Mua me pyet,....nese te tregoj a me beson :biggrin:

Dreni30
07-02-07, 00:04
Vetem me rrena valla ,pse mos po te doket pune e lehte hahahhaaa :tongue:

Jo moj hiq se valla boll pune e zorshme eshte me rrejt qyyy. hahahahah

Paradox_13
07-02-07, 00:04
Valla Paradoxi ngutu e shiti ,se kur te vijn ato tjerat nuk ti begenisin kto ma ..:biggrin::tongue:

Ashtu keshtu nuk me kan mbet shume,por edhe keto qe mbeten jan me afat te skaduar..:biggrin:

vjeshta
07-02-07, 00:05
Ashtu keshtu nuk me kan mbet shume,por edhe keto qe mbeten jan me afat te skaduar..:biggrin:

Hhahahaaa per me i shit po duheshe me rrejt 2 here ....:biggrin:

Agolli
07-02-07, 00:06
Kqyre ky kqyre...phaaa ky me duket ja vodhi rrenen time qe ja pata fal Sy-kaltres..:tongue:

Cka i pata faje une asaj qe i rra prej xhepit qy........prej nje xhepit ne xhepe tjeter :biggrin:

Paradox_13
07-02-07, 00:07
Hhahahaaa per me i shit po duheshe me rrejt 2 here ....:biggrin:

Ose me i dhen me kompenzim,kjo edhe eshte ne trend tek ne ne K.S..:biggrin: :tongue:

Paradox_13
07-02-07, 00:08
Cka i pata faje une asaj qe i rra prej xhepit qy........prej nje xhepit ne xhepe tjeter :biggrin:

Xhep ai xhep ky por kusurin nuk ma ktheve sot e asaj dite....:biggrin: :tongue:

Agolli
07-02-07, 00:15
Xhep ai xhep ky por kusurin nuk ma ktheve sot e asaj dite....:biggrin: :tongue:

hahahaha me fal, por Sy_kaltra te paska rrejt, ajo qarrosi me kusurin tende.......:biggrin:

P.s. te rrejta :biggrin:

rafet llapjani
07-02-07, 00:16
hahahaha me fal, por Sy_kaltra te paska rrejt, ajo qarrosi me kusurin tende.......:biggrin:

P.s. te rrejta :biggrin:

Qysh bre rrejte a ka munsi ti Agolli me genjy aaaaaaa hahahahaahahahahah

Dreni30
07-02-07, 00:17
Mua me pyet,....nese te tregoj a me beson :biggrin:

Fol de qy edhe me rrejt po te besoj. hahahahahaahahah

Paradox_13
07-02-07, 00:17
hahahaha me fal, por Sy_kaltra te paska rrejt, ajo qarrosi me kusurin tende.......:biggrin:

P.s. te rrejta :biggrin:

A ka me rrejt a..??:redface: :biggrin:

Agolli
07-02-07, 00:22
Qysh bre rrejte a ka munsi ti Agolli me genjy aaaaaaa hahahahaahahahahah

Jo more cfarte, nuk genjej vetem rrej :biggrin:

Dreni____ pe lo deri sa te vjen Sy_kaltra :biggrin:

Paradox____ ka me rrejt edhe ato deri sa te lodhesh :biggrin:

Dreni30
07-02-07, 00:24
[quote=Agolli]Jo more cfarte, nuk genjej vetem rrej :biggrin:

Dreni____ pe lo deri sa te vjen Sy_kaltra :biggrin:

Ani mos harro pra e atehere ke me rr..... sa te mundesh, vetem ruju se ajo ti vjedh valla krejt. hahahahaahahahaahahah

Paradox_13
07-02-07, 00:25
Jo more cfarte, nuk genjej vetem rrej :biggrin:

Dreni____ pe lo deri sa te vjen Sy_kaltra :biggrin:

Paradox____ ka me rrejt edhe ato deri sa te lodhesh :biggrin:

Pha q'ma ke qel udhen,po une nuk lodhna tuj rrejt ne saba,drek ,aksham...jetoj per rrena bre...ahahahahaha...:biggrin:

Agolli
07-02-07, 00:26
[quote=Agolli]Jo more cfarte, nuk genjej vetem rrej :biggrin:

Dreni____ pe lo deri sa te vjen Sy_kaltra :biggrin:

Ani mos harro pra e atehere ke me rr..... sa te mundesh, vetem ruju se ajo ti vjedh valla krejt. hahahahaahahahaahahah

Hajni hajnin smund ta vjedh.........:biggrin: :tongue:

rafet llapjani
07-02-07, 00:26
[quote=Agolli]Jo more cfarte, nuk genjej vetem rrej :biggrin:

Dreni____ pe lo deri sa te vjen Sy_kaltra :biggrin:

Ani mos harro pra e atehere ke me rr..... sa te mundesh, vetem ruju se ajo ti vjedh valla krejt. hahahahaahahahaahahah

Dren a edhe ti ja ke nis me shferc mu mara a po te shkon hiq si me ka edhe ti dhanderr i llapit qashtu poma qon mallin ahahahahahaahahahahahhaahahah

Dreni30
07-02-07, 00:28
[quote=Dreni30]

Dren a edhe ti ja ke nis me shferc mu mara a po te shkon hiq si me ka edhe ti dhanderr i llapit qashtu poma qon mallin ahahahahahaahahahahahhaahahah

jo more qy cfare shferci, por thash ti tregoj Agollit dhe Paradoxit se e kan veshtire me u shty me Vjeshten dhe Sy_mavihten si po i thojne nganjehere. hahahahahahaah

Agolli
07-02-07, 00:28
Pha q'ma ke qel udhen,po une nuk lodhna tuj rrejt ne saba,drek ,aksham...jetoj per rrena bre...ahahahahaha...:biggrin:

Mire se erdhe ne firmen e GENJESHTRAVE, une te pranoj por duhem te konsultohem me Sy_kaltren....:biggrin: :tongue:

Paradox_13
07-02-07, 00:30
Mire se erdhe ne firmen e GENJESHTRAVE, une te pranoj por duhem te konsultohem me Sy_kaltren....:biggrin: :tongue:

Mire se ju gjej porse une kaher kam qen ne ket firm,veqse isha ne pushim mjeksor...:tongue: :biggrin:

rafet llapjani
07-02-07, 00:32
[quote=rafet llapjani]

jo more qy cfare shferci, por thash ti tregoj Agollit dhe Paradoxit se e kan veshtire me u shty me Vjeshten dhe Sy_mavihten si po i thojne nganjehere. hahahahahahaah

Dren kallxoju ktyne dy trimav qe me femra sja qet se me ba mejau qit tybe treqin tybe tju ka dal kapuq me maje ahahahahaahhaahahahahahah

Agolli
07-02-07, 00:49
[quote=Dreni30]

Dren kallxoju ktyne dy trimav qe me femra sja qet se me ba mejau qit tybe treqin tybe tju ka dal kapuq me maje ahahahahaahhaahahahahahah

A je i sigurte apo mos ja nise edhe ti me lype pune ne firmen
:biggrin: Paradox/Agolli & Company :biggrin:

Paradox_13
07-02-07, 00:53
[quote=rafet llapjani]

A je i sigurte apo mos ja nise edhe ti me lype pune ne firmen
:biggrin: Paradox/Agolli & Company :biggrin:

Mos prano aplikacione te reja pa qen drejtoresha se na qet fare pastaj...:biggrin:

rafet llapjani
07-02-07, 00:54
[quote=rafet llapjani]

A je i sigurte apo mos ja nise edhe ti me lype pune ne firmen
:biggrin: Paradox/Agolli & Company :biggrin:

hahahahah po ka najsen per shferc se me punu nuk die ahahaahahahahahahahaahh

Dreni30
07-02-07, 08:44
[quote=rafet llapjani]

A je i sigurte apo mos ja nise edhe ti me lype pune ne firmen
:biggrin: Paradox/Agolli & Company :biggrin:

Hhahahaha jo Agolli nuk kam kohe per kete pune edhe nuk di bre une me rrejt e zihem shpejt hahahahaahahah

Paradox_13
09-02-07, 18:19
Mire se erdhe ne firmen e GENJESHTRAVE, une te pranoj por duhem te konsultohem me Sy_kaltren....:biggrin: :tongue:


Po pres rezultatin ma ne fund...:biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
09-02-07, 18:25
Po pres rezultatin ma ne fund...:biggrin: :tongue:

Kush paska konkuru bre Boss ktu ,se sjam ne ngjarje :biggrin:

Agolli
09-02-07, 18:36
Kush paska konkuru bre Boss ktu ,se sjam ne ngjarje :biggrin:

Paradoxi moi, qe motiiiiiiiiiiiiiiii, a pe pranojm ne firmen tone? ka referenca te mira...:biggrin: :biggrin:

ARI_03
13-02-07, 21:18
:eek: .......:biggrin: .....:rolleyes: :rolleyes:

Tomori
13-02-07, 21:24
Selvija nuk e keni idene se sa mashtruse eshte kjo zonjushe,,,t'fiken me rrena,,,,,hahahahhaaa

selvija
13-02-07, 21:37
Selvija nuk e keni idene se sa mashtruse eshte kjo zonjushe,,,t'fiken me rrena,,,,,hahahahhaaaeh eh se din se rrena ka kamet e gjata...:cool:

Flamur_
20-02-07, 01:18
Ndodh qė kur gėnjej edhe vetė besojė qė po them tė vėrtetėn...

Virti
21-02-07, 22:40
hmmm nuk ia di emrin... :tongue: :biggrin:

vjeshta
21-02-07, 22:55
hmmm nuk ia di emrin... :tongue: :biggrin:

Nuk te paska rrejt shume ,se nuk ia kishe harru perndryshe ....:tongue:

Murgesha
21-02-07, 23:02
A prap ja paskėt fillu me rrejt a??
NCncncncnccncncncn:confused: :confused:

vjeshta
21-02-07, 23:13
A prap ja paskėt fillu me rrejt a??
NCncncncnccncncncn:confused: :confused:

A ke ndonje taze moj ti ..:biggrin:

vendasi
22-02-07, 00:57
Vjeshta s'rren kurr para se me fole..:biggrin:

Sy_kaltra
22-02-07, 12:24
1. Agolli

1. Paradox_13

1.Sy_Kaltra


e keshtu me radh :biggrin: :tongue:

vjeshta
23-02-07, 18:05
Vjeshta s'rren kurr para se me fole..:biggrin:

Tregoju bre ,se nuk po me besojn ...:tongue:

Paradox_13
23-02-07, 18:42
1. Agolli

1. Paradox_13

1.Sy_Kaltra


e keshtu me radh :biggrin: :tongue:


Se paku edhe kjo eshte nje list garuese...:biggrin:
Falemnderit per vlersimin...

selvija
23-02-07, 19:41
Jo valla kurr pa fol nuk rrejme..

vetem shkrujme...:tongue:

Virti
23-02-07, 23:54
kur po e organizoni RRENIADEN??? :biggrin: :biggrin:

Agolli
24-02-07, 00:04
1. Agolli

1. Paradox_13

1.Sy_Kaltra


e keshtu me radh :biggrin: :tongue:

hahahahahahhahaha a vetem se (A) eshte germa e par e ALFABETIT a? hajt' hajt hahahahahahahahah.................Paradoxi ruaju se na ke hi ne mes..........:biggrin:

vjeshta
24-02-07, 00:06
Nuk e paskna dite qe kemi aq te pregaditun per Rreniade ...:tongue: :tongue:

Virti
24-02-07, 00:09
shpikesit e rreniades bejne gara, na te tjeret jemi publik! :tongue:

vjeshta
24-02-07, 00:11
Shpikesit edhe nese bejn e bejn per nje dert ,e publiku per qef ...:tongue: :tongue:

uck_aksh
24-02-07, 00:14
sod ne nje aksident trafiku humbi jeten Nexhat Daci

vjeshta
24-02-07, 00:15
sod ne nje aksident trafiku humbi jeten Nexhat Daci

A i kish pas rrenat me veti ,ishalla jo ...:tongue: :tongue:

Artisti
24-02-07, 11:33
Une jam shume direkt, edhe per ate mendojn njerzit se kuku qka qenka ky hahahahahhaa, vetem per aresye se une ju a them ne sy krejt qka e kane.


.

Agolli
24-02-07, 11:43
Une jam shume direkt, edhe per ate mendojn njerzit se kuku qka qenka ky hahahahahhaa, vetem per aresye se une ju a them ne sy krejt qka e kane.


.

Artist mooo...........:biggrin: ........si me qene shok me balin Rafet.........:biggrin: :wink:

Murgesha
24-02-07, 12:12
Une jam shume direkt, edhe per ate mendojn njerzit se kuku qka qenka ky hahahahahhaa, vetem per aresye se une ju a them ne sy krejt qka e kane.


.

E ato qė si kan kur ja u thua??:biggrin:

Artisti
24-02-07, 12:16
E ato qė si kan kur ja u thua??:biggrin:


Eh ato qe si kane, si t' jua them i bejne hhhhhhhhhhhahahahahahahaha

si ne rastin e emrit hahahahahahahahahhahhahahahhaha


Faleminderittttttt


.

Murgesha
24-02-07, 12:18
Eh ato qe si kane, si t' jua them i bejne hhhhhhhhhhhahahahahahahaha

si ne rastin e emrit hahahahahahahahahhahhahahahhaha


Faleminderittttttt


.


:smile: :smile: :smile: e meriton :wink:

selvija
24-02-07, 13:35
Te gjith ngapak..po i bejm qef vetes...:biggrin:

Dreni30
24-02-07, 13:38
Te gjith ngapak..po i bejm qef vetes...:biggrin:

Hhahahahahahahahh vetem une jooooo. hahahahahahah

selvija
24-02-07, 13:41
Hhahahahahahahahh vetem une jooooo. hahahahahahahHiq Dreni kurr aaaa hahahah kuku ska ma i drejt se ti hahahahahahahah valla une po nganiher krypi...:wink:

Dreni30
24-02-07, 13:43
Hiq Dreni kurr aaaa hahahah kuku ska ma i drejt se ti hahahahahahahah valla une po nganiher krypi...:wink:

Ke nis me me mesu ka pak se hiq nuk kam dit. hahahahaahahahahahaahahah:wink:

selvija
24-02-07, 13:56
Ke nis me me mesu ka pak se hiq nuk kam dit. hahahahaahahahahahaahahah:wink:O sa jeton meson Dreni as une skam dit por prej si kam hy ketu jam mesue edhe mir bile hahahha...