PDA

View Full Version : LLampa maxhike


Faqet : [1] 2

selvija
12-12-06, 14:00
Nese deshiron te plotsohet ndonje deshir, fergona llampen xhini ju ploson 3 deshira...

Urnoni...

Dreni30
12-12-06, 14:05
Nese deshiron te plotsohet ndonje deshir, fergona llampen xhini ju ploson 3 deshira...

Urnoni...

Mire shume paske bere me kete teme, - une i kam tri deshira por po du me u konsultu me ty se vetem nuk po dua te me plotesohen. hahahaahahhahh

selvija
12-12-06, 14:10
Mire shume paske bere me kete teme, - une i kam tri deshira por po du me u konsultu me ty se vetem nuk po dua te me plotesohen. hahahaahahhahhDreni ferkoje njeher te del xhini, pstaj shikojm se qka po thot

ahaha cila ke ajo deshir hiiii:biggrin:

Dreni30
12-12-06, 14:14
Dreni ferkoje njeher te del xhini, pstaj shikojm se qka po thot

ahaha cila ke ajo deshir hiiii:biggrin:

Po moj po thot me shku ne deti, per kete deshire mendova. e ti tash pyete cka po te thot edhe ty. hahahahahahahahah

Dreni30
12-12-06, 14:18
Po moj po thot me shku ne deti, per kete deshire mendova. e ti tash pyete cka po te thot edhe ty. hahahahahahahahah

http://images.google.dk/images?q=tbn:sjAoLmMGMUrLUM:http://www.new-dream.de/image/wallpaper/natur/strand-meer/strand-meer_09.jpg
Ja cka me solli, si po te duket?

selvija
12-12-06, 14:21
Po moj po thot me shku ne deti, per kete deshire mendova. e ti tash pyete cka po te thot edhe ty. hahahahahahahahahDeti dimrit a ah q'paske me kall nga te nxehtit mos harro kermin me vete,,,,sdi kush ta lyn shhpinen se.....:biggrin:

Une pe kerkoj fshis, ahaha bisht fshise vetem ajo me ban pune hahah:biggrin:

Dreni30
12-12-06, 14:23
Deti dimrit a ah q'paske me kall nga te nxehtit mos harro kermin me vete,,,,sdi kush ta lyn shhpinen se.....:biggrin:

Une pe kerkoj fshis, ahaha bisht fshise vetem ajo me ban pune hahah:biggrin:

Hhahahahahaah ani de pra ti hypi fshises hahahah e takohemi tek deti.

selvija
12-12-06, 14:23
http://images.google.dk/images?q=tbn:sjAoLmMGMUrLUM:http://www.new-dream.de/image/wallpaper/natur/strand-meer/strand-meer_09.jpg
Ja cka me solli, si po te duket?Hee kuuuuu tisha edhe une bee. ishalla ma plotson kete deshir xhini....

selvija
12-12-06, 14:25
Hhahahahahaah ani de pra ti hypi fshises hahahah e takohemi tek deti.ahaha po shoh veten duke fluturuar fustani mrapa si parashut,,,veq ardhsh mu ul mrapa..:biggrin:

Dreni30
12-12-06, 14:26
Hee kuuuuu tisha edhe une bee. ishalla ma plotson kete deshir xhini....

Po moj te pash aty afer bile shume e qeshur kur me doli fotoja e detit. Po mos u merzit se deshiren e dyte e kam per Ty. hahahah

Dreni30
12-12-06, 14:31
http://www.townsville.qld.gov.au/about/strand/images/lord_strand3.jpg
Ja xhini ma pruni kepucen hahahahahaahah

selvija
12-12-06, 14:39
http://www.townsville.qld.gov.au/about/strand/images/lord_strand3.jpg
Ja xhini ma pruni kepucen hahahahahaahahahahah bash per kemb time paska qelluar...
qka te bej ore xhin??????ahaha

Dreni30
12-12-06, 14:45
ahahah bash per kemb time paska qelluar...
qka te bej ore xhin??????ahaha

Xhini eshte ne rruge duke te kerkuar.
http://www.stadtteilfarm.org/plan/skizze/strand/Strand.JPGnuk vanon shume dhe vjen. hahahahahah

selvija
12-12-06, 14:52
ja edhe ketuhttp://images.google.fi/images?q=tbn:TJYlI73AhnlRLM:http://www.harunyahya.com/albanian/liber/te_mendosh_thelle/images_te_mendosh_thelle/bahce.jpg (http://images.google.fi/imgres?imgurl=http://www.harunyahya.com/albanian/liber/te_mendosh_thelle/images_te_mendosh_thelle/bahce.jpg&imgrefurl=http://www.harunyahya.com/albanian/liber/te_mendosh_thelle/te_mendosh_thelle_05.php&h=365&w=350&sz=22&hl=fi&start=49&tbnid=TJYlI73AhnlRLM:&tbnh=121&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dnatyr%26start%3D40%26ndsp%3D20%26svnu m%3D10%26hl%3Dfi%26lr%3D%26sa%3DN)

Marco
12-12-06, 16:56
Nese deshiron te plotsohet ndonje deshir, fergona llampen xhini ju ploson 3 deshira...

Urnoni...

Selvia edhe une mendoj sikur ti se isha njiher ne gjermani edhe ishte hera e par kur me tha nji shok , SHIQO qat llamp si te hy une ne ket der me magji e shymi ate llampen atje , edhe fakt se e shymi po nuk dita se si e shymi , ku e diti , kur morra vesh masanena se ai kishte qen me nji Shpi Publike edhe magjin e tyre po e shymshe nji llamp ...
A ki naj llamp te shpia ti Selvia???? heheheh

Sy_kaltra
12-12-06, 17:08
Dreni ferkoje njeher te del xhini, pstaj shikojm se qka po thot

ahaha cila ke ajo deshir hiiii:biggrin:

Dreni30 mos e ferko shume llamen se po te del xhini me gelqere ahhahahahahahhaaaaaa :tongue: :tongue: :tongue:

Murgesha
12-12-06, 17:19
Ne hile e paskėt bėrė ti Dreni e Selvije :redface: :redface:

Mu kėputėn duart tuj e fėrku e spo mė del as xhini e as dreqi ha,hahahahahaahahahaa.

Kallxoni more si duhet me e fėrku se krejt duart i bana varrė. :redface: :wink:

Sy_kaltra
12-12-06, 17:27
Ne hile e paskėt bėrė ti Dreni e Selvije

Mu kėputėn duart tuj e fėrku e spo mė del as xhini e as dreqi ha,hahahahahaahahahaa.

Kallxoni more si duhet me e fėrku se krejt duart i bana varrė. :redface: :wink:

Ncuk , hile nuk ka ktu...Nuk je ka e ferkon mir ti ...Xhini don me mar met mire ...hahahahaaaaaaaaaaa:tongue:

vjeshta
12-12-06, 18:34
Ne hile e paskėt bėrė ti Dreni e Selvije :redface:

Mu kėputėn duart tuj e fėrku e spo mė del as xhini e as dreqi ha,hahahahahaahahahaa.

Kallxoni more si duhet me e fėrku se krejt duart i bana varrė. :wink:

Sa e lexova temen ,po thojke me e fergu .......:redface: :wink:

Murgesha
12-12-06, 20:54
Sa e lexova temen ,po thojke me e fergu .......:redface: :wink:

Hajt se po e qes pra nė tigan e ndoshta mė plotėson dėshirėn....:tongue: :wink:

Virti
12-12-06, 21:05
a eshte e ndezur kjo lloma? :biggrin:

Sy_kaltra
12-12-06, 21:06
jo se ai njeri qe po lyp mu ferku,nuk pe dojke driten :biggrin:

Murgesha
12-12-06, 21:07
a eshte e ndezur kjo lloma? :biggrin:

Hajt more se ėshtė magjike e nuk ti djeg duart po nisja fėrkoje mos po tė dalin ty xhint, hahahahahahahahaaaaaaa

Virti
12-12-06, 21:10
cka duhet me ferku ashtu?! :eek:

Sy_kaltra
12-12-06, 21:14
hahahahahahaaa :biggrin:

Spo del Xhini :rolleyes:

Murgesha
12-12-06, 21:18
hahahahahahaaa :biggrin:

Spo del Xhini :rolleyes:

Prit Sykaltėr ti tregoj Virtit se ēka duhet me fėrku, se po ja nis djali fėrkimeve gabim e ha dreqi e bahet krejt varrė pastaj.

Oooooooooo Virtiiiiiiiiiiiiiiiiiii fėrkoje llooooooomėn ndaq me ta plotėsu dėshirėn. :biggrin: :wink:

Virti
12-12-06, 21:22
Prit Sykaltėr ti tregoj Virtit se ēka duhet me fėrku, se po ja nis djali fėrkimeve gabim e ha dreqi e bahet krejt varrė pastaj.

Oooooooooo Virtiiiiiiiiiiiiiiiiiii fėrkoje llooooooomėn ndaq me ta plotėsu dėshirėn. :biggrin: :wink:
hahahaha qenka bere vone per ferkimin e lloooomes, sepse e paskam kuptuar gabimisht... upssss :biggrin: :tongue:

Sy_kaltra
12-12-06, 21:23
Prit Sykaltėr ti tregoj Virtit se ēka duhet me fėrku, se po ja nis djali fėrkimeve gabim e ha dreqi e bahet krejt varrė pastaj.

Oooooooooo Virtiiiiiiiiiiiiiiiiiii fėrkoje llooooooomėn ndaq me ta plotėsu dėshirėn. :biggrin: :wink:

Hahahahahahahahahahaaaaaaaaa :tongue: :tongue: U Paka..

Sy_kaltra
12-12-06, 21:24
hahahaha qenka bere vone per ferkimin e lloooomes, sepse e paskam kuptuar gabimisht... upssss :biggrin: :tongue:

oooHaaaaahaaaaahahahahahahahahhaaaaaaaaaaa Kuku per Xhinin ahhahahaaaa:tongue: :tongue:

Murgesha
12-12-06, 21:35
hahahaha qenka bere vone per ferkimin e lloooomes, sepse e paskam kuptuar gabimisht... upssss :biggrin: :tongue:

Jo, jo mos u dorėzo, se edhe ashtu paske nevojė tash mė shumė se pak mė parė.
Tė del xhini e ti shėron varrtė ha,hahahahahaaaaaaaaaaaaaaa

Virti
12-12-06, 21:41
Jo, jo mos u dorėzo, se edhe ashtu paske nevojė tash mė shumė se pak mė parė.
Tė del xhini e ti shėron varrtė ha,hahahahahaaaaaaaaaaaaaaa
hahahaha haj medet cka me ka gjete upsssss

selvija
12-12-06, 21:44
Murgesha ferko ferko se te del xhini tash,, eksplodon haah veq kerko deshiren....:biggrin:

Murgesha
12-12-06, 21:50
Valla Selvije nuk po mundem mė tepėr se mu lodhėn duart e kund Xhin nuk po shof.

Virti ēka tė gjeti more?? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ARI_03
12-12-06, 21:53
Selvije te falenderoi per hapjen e kesaj teme te qelluar, mbasi te gjithe kemi nevoje te na plotesohen deshirat,,,, hahah, por une per vete si dij mire rregullat e kesaj ''llampe'' sa her duhet te ferkojm per te arritur gjer te qellimi, i deshirave??:confused: :biggrin:

Sy_kaltra
12-12-06, 21:53
Euuu Selvija qka na bane me ket llam,mir na bane na shtine me ferku,e xhini kerka :rolleyes: :biggrin:

selvija
12-12-06, 21:54
Valla Selvije nuk po mundem mė tepėr se mu lodhėn duart e kund Xhin nuk po shof.

Virti ēka tė gjeti more?? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:qysh moj tu lodh dora kaq shpejt.... ferkoje pak si shum ke me pa qka kamedal... tym i zi....

selvija
12-12-06, 21:58
Selvije te falenderoi per hapjen e kesaj teme te qelluar, mbasi te gjithe kemi nevoje te na plotesohen deshirat,,,, hahah, por une per vete si dij mire rregullat e kesaj ''llampe'' sa her duhet te ferkojm per te arritur gjer te qellimi, i deshirave??:confused: :biggrin:Ferkoje sipas nevoje ARI deri sa te del xhini..:biggrin:

Murgesha
12-12-06, 21:58
qysh moj tu lodh dora kaq shpejt.... ferkoje pak si shum ke me pa qka kamedal... tym i zi....

Hajde taksirat hajde. Mbrėmė kesh ka pėrvėlohem nė avull gėlqereje e sonte mu paska shkru edhe me tym tė zi me u tymy.
Hajt se po e fėrkoj edhe pak e nasha si tė tymohem mė hiqen sehiret hahahahahaahahhahaa

Sy_kaltra
12-12-06, 22:00
:biggrin: ............:tongue: .............:biggrin: ...................:tongue:

Murgesha
12-12-06, 22:00
Euuu Selvija qka na bane me ket llam,mir na bane na shtine me ferku,e xhini kerka :rolleyes: :biggrin:

Nashta e ka marr ajo xhinin pėrvete, e neve veq fėrkimet na i ka lon.:tongue: :tongue:

Virti
12-12-06, 22:01
Valla Selvije nuk po mundem mė tepėr se mu lodhėn duart e kund Xhin nuk po shof.

Virti ēka tė gjeti more?? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
po e lus llomen me mi dhuru do krema... :biggrin:

Sy_kaltra
12-12-06, 22:01
Nashta e ka marr ajo xhinin pėrvete, e neve veq fėrkimet na i ka lon.:tongue: :tongue:

Pom doket xhinin edhe tymin e ka mar Virti-na ferko n`terum :rolleyes: :biggrin:

Murgesha
12-12-06, 22:04
po e lus llomen me mi dhuru do krema... :biggrin:

A e nxune Xhinin?? :eek: :eek: :eek:

Sy_kaltra
12-12-06, 22:06
A e nxune Xhinin?? :eek: :eek:

qe http://members.lycos.nl/jesjessica/hpbimg/ala43.gif ja mora virti-t po pa xhinin :confused:

rafet llapjani
12-12-06, 22:07
Qfar llame te koka kjo me forku more ,jo eshte qa eshte pae ferku hahahahahahaahLene krejt ket llam se tekoka teknefec llam haahhahahahahahahah

Virti
12-12-06, 22:09
A e nxune Xhinin?? :eek: :eek: :eek:
me nxuni ai mua!!! :biggrin:

Dreni30
12-12-06, 22:50
Nuk ja dini renin llampes magjike, ja se cka me solli.
http://www.elverhoj.dk/images/1-6-roser.jpg

Hhahahahahaahahahaahahahahahaahahahah.

Manqa
12-12-06, 22:57
Nuk ja dini renin llampes magjike, ja se cka me solli.
http://www.elverhoj.dk/images/1-6-roser.jpg

Hhahahahahaahahahaahahahahahaahahahah.

dreni qa te solli a qa i solle ti dikujt ?????????????????:biggrin:

Dreni30
12-12-06, 22:59
dreni qa te solli a qa i solle ti dikujt ?????????????????:biggrin:

Hhahahahaha Manqa vetem sa ti baj dy kepucet bashke edhe lulet dorezohen tek ajo.
Xhini eshte ne kerkim te asaj se e kam porosit. hahahahahahah.

Manqa
12-12-06, 23:04
Hhahahahaha Manqa vetem sa ti baj dy kepucet bashke edhe lulet dorezohen tek ajo.
Xhini eshte ne kerkim te asaj se e kam porosit. hahahahahahah.


Hahahahahahahah Dreni nuk ja ke avitur Xhinit nje kepuc ti mar er se e gjen shum shpejt hahahahahahah Yfjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Dreni30
12-12-06, 23:06
Hahahahahahahah Dreni nuk ja ke avitur Xhinit nje kepuc ti mar er se e gjen shum shpejt hahahahahahah Yfjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Jo po ma ka pru njanen “e po e priti tjetren ma shpejt kysmet hahahahahaha

Manqa
12-12-06, 23:13
Jo po ma ka pru njanen “e po e priti tjetren ma shpejt kysmet hahahahahaha

hahahahahahah Ta paska pru gjys a hahahahahahah mos e prano se nashta e ka nal gjysen per veti hahahaha shko npodrum kqyr edhe niher hahahahah

Murgesha
12-12-06, 23:13
Jo po ma ka pru njanen “e po e priti tjetren ma shpejt kysmet hahahahahaha

More lutu le ta sjell xhini veten se sa veta jan ka e fėrkojnė atė llom...:wink:

Dreni30
12-12-06, 23:16
More lutu le ta sjell xhini veten se sa veta jan ka e fėrkojnė atė llom...:wink:

Po moj murgesha por nuk jane duke e ferkuar mire e kujt qare nuk po i bane. hahahah E une si po e preki menjehere dicka po me bjen, hahahahaah

Dreni30
12-12-06, 23:17
hahahahahahah Ta paska pru gjys a hahahahahahah mos e prano se nashta e ka nal gjysen per veti hahahaha shko npodrum kqyr edhe niher hahahahah

Jo jo ti mos u ban merak se e di une. Xhinin une e kam hahahahaahah

Manqa
12-12-06, 23:18
Po moj murgesha por nuk jane duke e ferkuar mire e kujt qare nuk po i bane. hahahah E une si po e preki menjehere dicka po me bjen, hahahahaah

Hahahahah mos po e Ferkon me gjys dore se veq gjysa osht ty te prue hahahahahahahhaha:biggrin:

Dreni30
13-12-06, 14:44
Hahahahah mos po e Ferkon me gjys dore se veq gjysa osht ty te prue hahahahahahahhaha:biggrin:

Jo more manqa se plote eshte dujke ardh
hahahahah bile vetem me te mira po me vjen. hahahahah

selvija
13-12-06, 14:46
Hajde bre nisim e ferkojm se na mbrrini nata per llape maxhike hahahah koha romatike hahahah..:biggrin:

Dreni30
13-12-06, 14:48
Hajde bre nisim e ferkojm se na mbrrini nata per llape maxhike hahahah koha romatike hahahah..:biggrin:

Hhahahahaha une po mednoj se njena kepuce eshte ne rruge te mire
hahahahahah

selvija
13-12-06, 14:50
Hhahahahaha une po mednoj se njena kepuce eshte ne rruge te mire
hahahahahahhahaha njeren e kam provue hahah ishalla edhe tjetra hahah...dreni ne cilin vend po e ferkon be se mue dika spo me ban pune hahahhaahha :biggrin:

Dreni30
13-12-06, 14:52
hahaha njeren e kam provue hahah ishalla edhe tjetra hahah...dreni ne cilin vend po e ferkon be se mue dika spo me ban pune hahahhaahha :biggrin:

Hhahaahh jo vetem kur ta marresh edhe kepucen tjeter te tregoj. hahahahahahaahahahaha

Virti
13-12-06, 14:53
si po shkojne punet me llampen magjike?
nuk kemi nevoje per KEK, e duam llampen... :smile:

selvija
13-12-06, 14:54
Hhahaahh jo vetem kur ta marresh edhe kepucen tjeter te tregoj. hahahahahahaahahahahaO Dreni mos po i bjen Sy kaltres beee hahah e me ba me ja marr asja me sakaton me qetk fist Fist hahah:biggrin:

selvija
13-12-06, 14:55
si po shkojne punet me llampen magjike?
nuk kemi nevoje per KEK, e duam llampen... :smile:Viti po nese e ferkon si mir ska nevoj per ndihme hahhah e ben punen vet,,,provo..:redface:

Dreni30
13-12-06, 14:56
O Dreni mos po i bjen Sy kaltres beee hahah e me ba me ja marr asja me sakaton me qetk fist Fist hahah:biggrin:

Mos u merzit se nuk e kam nr. gabim une e di se vetem ty ajo kepuce te ban. hahahah

Virti
13-12-06, 14:56
Viti po nese e ferkon si mir ska nevoj per ndihme hahhah e ben punen vet,,,provo..:redface:
jam lodhur mbreme, me ka dhene mjeku pushim... :biggrin:

selvija
13-12-06, 15:00
jam lodhur mbreme, me ka dhene mjeku pushim... :biggrin:Pse mos e ke perkyer doren hahah gjunahit hahahah Virti a,pe sheh se i vogel je ende per xhin haha:biggrin:

Virti
13-12-06, 15:02
Pse mos e ke perkyer doren hahah gjunahit hahahah Virti a,pe sheh se i vogel je ende per xhin haha:biggrin:
une i ngrati pa sherr, desh e mbyta veten... :biggrin:

ARI_03
13-12-06, 15:06
Opsss: Llampa ngadal po nxehet.....
http://image.auctionweb.info/items/original/120985/972e6dd3d3dfeaa4668c17bfb6a1e2ef.jpg (http://cgi.ebay.de/Magische-Blitze-Plasma-Licht-Kugel-Ball-20cm_W0QQitemZ170060436891QQihZ007QQcategoryZ38693 QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohos ting)

ARI_03
13-12-06, 15:08
Qy, qy,,,,, mos Silviii nga Llampa kete deshire e keni kerkuar......


http://www.artist-3d.com/3d_images/3d-art-fantasy-pictures.jpg

Dreni30
13-12-06, 15:10
une i ngrati pa sherr, desh e mbyta veten... :biggrin:

Po mos u merzit Virti se llampa e ka ate kohen e vete e sigurishte edhe ty ka me te sjelle te mira hahahahahaah

Dreni30
13-12-06, 15:21
http://www.elverhoj.dk/images/2kat-brudepar.jpg

Aiiiiiiiii cka me solli xhinniiiii, nime e kam dite se vetem ty kepuca te bene. hahahahaahahahah

selvija
13-12-06, 15:21
hahahaahahah oooo kush e ka ate nafak aty hahhahah ore xhin a po ma plotson edhe mua ate deshir qe shtrihna ne ate kervat hahahahah

POOO selvije veq me nje kusht.......qpufffffffff hyri gjini mbrenda , me la deshiren ne gjyse hahahah

Virti
13-12-06, 15:23
Po mos u merzit Virti se llampa e ka ate kohen e vete e sigurishte edhe ty ka me te sjelle te mira hahahahahaah
Dreni, mendoj se e kemi durimin deri ne ardhjen e dhuratave nga llampa... :tongue:

selvija
13-12-06, 15:24
http://www.elverhoj.dk/images/2kat-brudepar.jpg

Aiiiiiiiii cka me solli xhinniiiii, nime e kam dite se vetem ty kepuca te bene. hahahahaahahahahO Dren po me iku xhini me la , ku pe ferkon ti mes apo ku..

WAW Princi e princesha drejt ne keshtjell hahah atu te mirat po presin hahhaha

Agolli
13-12-06, 15:25
a po realizohen deshirat? une po pres edhe pake ahahahahah

Virti
13-12-06, 15:26
a po realizohen deshirat? une po pres edhe pake ahahahahah
prit pak de, ti qe sa erdhe e neve na ka ra lekura deri tash... :biggrin: :biggrin:

Dreni30
13-12-06, 15:28
a po realizohen deshirat? une po pres edhe pake ahahahahah

Po realizohen agolli , nga pak ani se edhe ty te realizohen kur ti nij koha. hahahah

Agolli
13-12-06, 15:29
prit pak de, ti qe sa erdhe e neve na ka ra lekura deri tash... :biggrin: :biggrin:

mendja me shkoi aty :biggrin: Rafeti i'a kishte marr shpirtin xhinit mbram.....:tongue:

Virti
13-12-06, 15:31
mendja me shkoi aty :biggrin: Rafeti i'a kishte marr shpirtin xhinit mbram.....:tongue:
hahaha rafeti s'ka tasjan hiē :biggrin:

Agolli
13-12-06, 15:33
Po realizohen agolli , nga pak ani se edhe ty te realizohen kur ti nij koha. hahahah

me vjene mire Dreni, per realizimin e deshirave.....une kam vendos te pres me kemebngulje :biggrin:

selvija
13-12-06, 15:37
ore djem prekne xhini pak , dhe kerkoni se qka, ani ju qysh ju sheh te rinje hahahh dhurata me te bukura ju sjell.... vriti qka po pret more ti puno....gjeje

Dreni30
13-12-06, 15:37
http://www.elverhoj.dk/images/2akt-ildring.jpg

Tani vazhdon percjellja per neper manifestimin kryesor. hahahahah

Virti
13-12-06, 15:39
ore djem prekne xhini pak , dhe kerkoni se qka, ani ju qysh ju sheh te rinje hahahh dhurata me te bukura ju sjell.... vriti qka po pret more ti puno....gjeje
jam tuj hallakat deri ne alivanosje! :biggrin:

Agolli
13-12-06, 15:43
ore djem prekne xhini pak , dhe kerkoni se qka, ani ju qysh ju sheh te rinje hahahh dhurata me te bukura ju sjell.... vriti qka po pret more ti puno....gjeje

:eek: xhini me tha mos me prek, sepse jam e martuar :tongue:

selvija
13-12-06, 15:54
Fisht fisht fisht dual xhini.... xhini kam 3 deshira te me plotsojshe

Selvija ke 3 deshira plotsuse.........Po cila esht ajo ore xhini...

Kepucen e Drenit shtyre ne kembeeeeee.... e dyta
Krevati tek keshtjellaaaaaaaa ... vetem per tyyyyyyyyy
Princi e perincesha perdoreeeeeee kaloni ne keshtjelleeeeeeee

Ma ne funddddd........ SHpallja maxhike...... ju bashkon te DYYYYYYYYYYYYYYYY.....

Virti
13-12-06, 15:57
Fisht fisht fisht dual xhini.... xhini kam 3 deshira te me plotsojshe

Selvija ke 3 deshira plotsuse.........Po cila esht ajo ore xhini...

Kepucen e Drenit shtyre ne kembeeeeee.... e dyta
Krevati tek keshtjellaaaaaaaa ... vetem per tyyyyyyyyy
Princi e perincesha perdoreeeeeee kaloni ne keshtjelleeeeeeee

Ma ne funddddd........ SHpallja maxhike...... ju bashkon te DYYYYYYYYYYYYYYYY.....
e shkefsh kepucen... :biggrin: :biggrin: :tongue:

Dreni30
13-12-06, 15:59
Fisht fisht fisht dual xhini.... xhini kam 3 deshira te me plotsojshe

Selvija ke 3 deshira plotsuse.........Po cila esht ajo ore xhini...

Kepucen e Drenit shtyre ne kembeeeeee.... e dyta
Krevati tek keshtjellaaaaaaaa ... vetem per tyyyyyyyyy
Princi e perincesha perdoreeeeeee kaloni ne keshtjelleeeeeeee

Ma ne funddddd........ SHpallja maxhike...... ju bashkon te DYYYYYYYYYYYYYYYY.....

http://www.elverhoj.dk/images/Rud-sortemunke.jpg

Mashalla cfare percjellje. ne rruge per te dhoma magjike. oh e kam dite se vetem ty te bene kepuca. hahahahahahah

selvija
13-12-06, 16:05
Dreni30 TI paske pasur kepucen time a... sa kam kerkue ate kepuc qe sa vite tek ti paska qen hahahhah uhuuu....... afer e se kam dite hhahahahahaha:biggrin:

Virti
13-12-06, 16:05
Dreni, urime urime!!! :biggrin: :biggrin: :tongue:

Dreni30
13-12-06, 16:07
Dreni30 TI paske pasur kepucen time a... sa kam kerkue ate kepuc qe sa vite tek ti paska qen hahahhah uhuuu....... afer e se kam dite hhahahahahaha:biggrin:

Heeeeeeeeeee qe sa kohe kam endrruar per kete qyre edhe ti, por fati e u gjet. hahahahah, bukur po te rrikan .

Dreni30
13-12-06, 16:09
Dreni, urime urime!!! :biggrin: :biggrin: :tongue:

Ooooo te flm. o Virti me ne fund e gjeta kepucen tjeter. hahahahaah

Virti
13-12-06, 16:14
Ooooo te flm. o Virti me ne fund e gjeta kepucen tjeter. hahahahaah
hahhha po ta kam lakmi, sepse ty t'u plotesuan deshirat... ani ne kete dimer hmmm... :biggrin:

Dreni30
13-12-06, 16:18
hahhha po ta kam lakmi, sepse ty t'u plotesuan deshirat... ani ne kete dimer hmmm... :biggrin:

Po valla Virti bile po mendoj se ku me shku ma nxehte ku eshte. hahahahahahahhaahahh

Virti
13-12-06, 16:19
Po valla Virti bile po mendoj se ku me shku ma nxehte ku eshte. hahahahahahahhaahahh
ti i sigurove sendet, tash s'ka dimer per ty! :smile:

selvija
13-12-06, 16:22
ufffff qka na beri ky xhini , na ka shtire me mendue hahaha tash mujin e mjaltit ku me kalue.....:biggrin:

selvija
13-12-06, 16:24
ti i sigurove sendet, tash s'ka dimer per ty! :smile:More Virti more qyqan mos me kan i zoti nje fekes me be e mu nxe ket dimer te ftoft qe kemi... Provoje more sa ende asht i nxete ,,,,,:tongue:

Dreni30
13-12-06, 16:25
ufffff qka na beri ky xhini , na ka shtire me mendue hahaha tash mujin e mjaltit ku me kalue.....:biggrin:

Po valla qe Selvija nje propozim nuk e di a po te pelqen:

http://static.twoday.net/Mirage2708/images/Strand-2.jpg
A eshte bukur ketu ne kete kohe te dimrit. hahahahahah

Virti
13-12-06, 16:25
ufffff qka na beri ky xhini , na ka shtire me mendue hahaha tash mujin e mjaltit ku me kalue.....:biggrin:
ju keni dert te embel tani... na te tjeret jemi ende ne pritje te deshirave... :biggrin: :biggrin:

Virti
13-12-06, 16:26
Po valla qe Selvija nje propozim nuk e di a po te pelqen:

http://static.twoday.net/Mirage2708/images/Strand-2.jpg
A eshte bukur ketu ne kete kohe te dimrit. hahahahahah
merrni edhe kepucat e skijave me vete... :wink:

Dreni30
13-12-06, 16:34
ti i sigurove sendet, tash s'ka dimer per ty! :smile:

Po valla pasi e gjeta kepucen hahahahahaahahahah mire u ba.

DritonPR
13-12-06, 16:54
Nese deshiron te plotsohet ndonje deshir, fergona llampen xhini ju ploson 3 deshira...

Urnoni...

1. nje nuse e bukur qe vozit ferrari, e virgjer, e lezecme, din te respekton veten, dhe ka qejf te dal me mamajen tem ne shitore

2. kosova pavarsi

3. kosova shteti ma i pasur ne bote

Hajt tash Selvije mi plotso keto 3 deshirat, tani ta dhuroj nje puthje

Sy_kaltra
14-12-06, 19:33
A ban veq me thirr bre xhinin-se spo kam fuqi me ferku :confused:

lazdrani
14-12-06, 23:13
Vetem nje deshire kam per sot,mi sjelle te gjithhe antaret qe mungojne kahere ne forum:biggrin:

selvija
15-12-06, 16:43
A ban veq me thirr bre xhinin-se spo kam fuqi me ferku :confused:Frekoja moj deri sa te nxehet mire qetu pak si nalt e pastaj qe qelet hahah edhe kerko ate qka ke nevoj hahahah

vjeshta
15-12-06, 22:15
1. nje nuse e bukur qe vozit ferrari, e virgjer, e lezecme, din te respekton veten, dhe ka qejf te dal me mamajen tem ne shitore

2. kosova pavarsi

3. kosova shteti ma i pasur ne bote

Hajt tash Selvije mi plotso keto 3 deshirat, tani ta dhuroj nje puthje

Hahahhaa Driton ,ti vetem me deshiren e pare i paske shpreh 6 deshira ......:redface: :tongue:

Virti
29-12-06, 01:05
kush po ban magji me lloma?! :biggrin:

Sy_kaltra
29-12-06, 02:19
Me ferku tash, a qohet xhini bre ???:biggrin:

Virti
29-12-06, 02:21
Me ferku tash, a qohet xhini bre ???:biggrin:
kush eshte ai?! :rolleyes:

Paradox_13
29-12-06, 02:23
Me ferku tash, a qohet xhini bre ???:biggrin:

Ishalla nuk eshte xhini ai dredhaku qe e njof...:tongue:

Sy_kaltra
29-12-06, 02:24
kush eshte ai?! :rolleyes:

mesiguri n`gjume :biggrin:

Sy_kaltra
29-12-06, 02:24
Ishalla nuk eshte xhini ai dredhaku qe e njof...:tongue:

mesiguri ai asht ,ti e njeh ....ahhahahhaaa:biggrin: :biggrin:

Paradox_13
29-12-06, 02:26
mesiguri ai asht ,ti e njeh ....ahhahahhaaa:biggrin: :biggrin:

Vaj halli per ne....:biggrin:

Virti
29-12-06, 02:31
mesiguri n`gjume :biggrin:
mos fishkllo se rrezik... :biggrin:

ARI_03
07-01-07, 21:08
Llampa maxhike.....,,,,
Nje burre shetiste neper pyll, ne kerkim te kepurdhave, dhe gjen me antiken dhe te famshmen llampe. Fillon menjehere ta ferkoje dhe shfaqet xhini: -Mund te kem tre deshirat e mia?
-Jo. Si shkak i koheve te veshtira, te gobalizmit, te inflacionit, te grevave, dhe te te gjitha te keqijave boterore sot per sot, mundem te te plotesoj vec nje deshire per ta plotesuar!
Burri merr nje harte dhe thote: -Ne kete rast, do te doja paqen ne Orientin e Mesem. E sheh harten? Do te doja qe keto shtete te pushonin luften!
Xhini I hedh nje sy hartes dhe thote: -Ta haje dreqi keto shtete jane ne lufte ne kohera shume te largeta! Nuk besoj se bej dot gje, jam i fuqishem, por jo kaq shume! Apsolutisht, nuk bej dot asgje. As mos e mendo. As sikur te kerkoja ndihmen e mesuesit tim, nuk do arrija te realizoja kete deshire. Lere fare, jepi me thuaj cfardo gje tjeter!
Burri mendohet pak e thote: -Nuk kam mundur kurre te gjej gruan e duhur: Nje grua te ndjeshme dhe te dashur,e afte te respektoje nje burre, qe din te gatuaje dhe qe I ben punet e shtepise pa u ankuar vazhdimisht, qe te jete nje dashnore e zjarrte dhe te mos kete kurre dhimbje koke, dhe te mos kaloje tere kohen duke pare moden net v, e te me trajtoje ma dashuri, te me servire, pijen time te prefereuar, te me jape pandoflat e mi ate ngrohta e te mos me tradhetoje.
Dhe xhinit duke i’u marre fryma: -Me ler ta shoh dhe nje here ate dreq harte!

ARI_03
08-01-07, 13:24
Llampa maxhike......“,,,

Na ishin njehere nje Lepur e nje Ari qe jetonin ne te njejtin pyll.Na ishin shume shoke te mire.Nje dite duke kaluar ne breg te detit ne rere gjejne nje llampe magjike.E mer Lepuri ne dore dhe e ferkon,kur papritmas del xhindi e i thote:
-Meqe ju me gjetet keni te drejte te kerkoni tre deshira nga une e do tjua plotesoj.
Mire i thote Lepuri,Ariut:
-Fillo ti i pari.
-Ok!-thote Ariu
-Une dua qe te jem Ariu me seksi i te gjithe pyjeve.
-Ok!-i pergjigjet xhindi-u tha u be!Pastaj fillon Lepuri:
-Ndersa une dua nje motor shume te bukur.
-Po!-pergjigjet xhindi.E vazhdon perseri Ariu:
-Dua qe te jem Ariu i vetem ne kete pyll,dhe te kete plot Arusha te bukura vetem per mua.Pastaj Lepuri:
-Dua nje kasko qe kur te bie nga motori mos te vritem.
-Ok!-pergjigjet xhindi.
Nderkohe Ariu i thote Lepurit:-Po sa budalla qe je,po harxhohen keto deshira me keto gjera koti qe kerkon ti ore?Ska problem i pergjigjet Lepuri.Meqe Ariu i tha te treja deshirat e tij atehere kishte mbetur vetem deshira e fundit e Lepurit.
-He!I thote xhindi,Lepurit,fol se detyra ime mbaroi,mungon vetem deshira jote.
-Ok!-thote Lepuri-dua qe ariu te behet pederast...............

Sy_kaltra
29-01-07, 20:57
Me duket se Xhini ka hik nga llapa :eek: :biggrin:

Agolli
29-01-07, 22:10
Jo moi,...aty eshte Xhini por me siguri nuk funksionon llama kur ta ferkon me dorza, heki dorzat dhe e sheh :biggrin:

Sy_kaltra
29-01-07, 22:17
Phaaaa veq ju ka pik me rrejt ...Po ku po mi sheh bre dorzat,,a si ke pa te Pa Cenzura i kam lan a :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

selvija
29-01-07, 22:17
Se di sante me ferkue xhinin a ma plotson nje deshire....:rolleyes:

gazi-de
29-01-07, 22:23
po mor veq fol se mu me ngone xhini..vetem fole..........

selvija
29-01-07, 22:29
ahhaha gadi-de po me vjen marre bee me ni thuj te vi ti tregoj ne vesh gjinit hahah

gazi-de
29-01-07, 22:37
ahhaha gadi-de po me vjen marre bee me ni thuj te vi ti tregoj ne vesh gjinit hahah
oki selvija se duke e ferku jame,mos u vono se nuke ngone me,se i behet shume......

selvija
29-01-07, 22:42
oki selvija se duke e ferku jame,mos u vono se nuke ngone me,se i behet shume......gazi-de mos e ferko shum se pe vran e idhnohet pastaj ika pa plotsue ate deshire jjajjaja

selvija
29-01-07, 22:47
oki selvija se duke e ferku jame,mos u vono se nuke ngone me,se i behet shume......o gazi-de mos e ferko shum se mos po ishnohet gjini e sme ploteson ate deshire pastaj jajajaja

gazi-de
29-01-07, 22:50
gazi-de mos e ferko shum se pe vran e idhnohet pastaj ika pa plotsue ate deshire jjajjaja
kushe e vrane une jo jo,keme edhe pake ndjenja...po me duket eshte ka e sane gjumi se e kam ferku shume..............

gazi-de
29-01-07, 22:52
o gazi-de mos e ferko shum se mos po ishnohet gjini e sme ploteson ate deshire pastaj jajajaja
eshte lodhe me dukete duhet te pritesh shume se vonohet shume deri te zgjohet gjini........

selvija
29-01-07, 22:55
eshte lodhe me dukete duhet te pritesh shume se vonohet shume deri te zgjohet gjini........qysh more ka fjet gjini qka i bane .. mos e ke prek dikund ku zban a ,, ferko dikund nga vega,,, aty ka vendi qy... edhe mos e shti ne gjum se tan naten smujm presim...

gazi-de
29-01-07, 22:59
hahaha tash eshte vone se nuke kame dite ta forkoj e kame ferku ne qep.....per ate arsye paska fjet...phhhme fal............

selvija
29-01-07, 23:15
hahaha tash eshte vone se nuke kame dite ta forkoj e kame ferku ne qep.....per ate arsye paska fjet...phhhme fal............qysh more per qepi e ke kap ku dojshe me que jaaa ai ma hiq spaska plotsime hahah e paske sakatue...:smile: :redface:

gazi-de
29-01-07, 23:24
qysh more per qepi e ke kap ku dojshe me que jaaa ai ma hiq spaska plotsime hahah e paske sakatue...:smile: :redface:
mire po une nuke jame fajtore,nuke me ke tregu si duhet me u sjell me ginin...tashe eshte vone...ndoshta deshira juaj nuke eshte shume me rendesi....me fale se hera e pare

uck_aksh
29-01-07, 23:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/gjini.jpg

selvija
29-01-07, 23:31
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/gjini.jpgahhahaha o ky ja gjen menher sa kam perkuar foto gjinit hahah komplimete uck-aksh

gazi-de
29-01-07, 23:35
ahhahaha o ky ja gjen menher sa kam perkuar foto gjinit hahah komplimete uck-aksh
mose ke deshira jote kjo selvija,apo eshte gabim dhe u lodhe xhini......

uck_aksh
29-01-07, 23:36
Selvi un sun po bashkona me gru se per foto i gjej ku jan e ku sjan

gazi-de
29-01-07, 23:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/gjini.jpg
faleminderit uck-aksh,jo ishalla nuke ka qene deshira e selvise kjo qa po e shohe une...........

selvija
29-01-07, 23:39
po bre gazi-de se ka humb qe sa

uck-aksh ishalla bashkohesh sa ma shpejt don zoti se brengat tejkalohen te gjitha vetem durim me vejn shum keq ,vertet disa her me ka shkue mendja se a ke prue gruan e femit,, por qka te bejsh gurbeti eshte keshtu.... edhe ferko gjinin si mir se mos po ke fat ...

gazi-de
29-01-07, 23:45
i humbure kame qene gjith une selvija.............

selvija
29-01-07, 23:50
i humbure kame qene gjith une selvija.............jo hajt se tash masi e ferkove si mir te gjan gjini sahora .. edhe ma mos hup se kush ste lyp dije...

uck_aksh
29-01-07, 23:52
Qe ja morra kti gazit llampen pe provoj mos po ma bje gjini

gazi-de
29-01-07, 23:53
jo hajt se tash masi e ferkove si mir te gjan gjini sahora .. edhe ma mos hup se kush ste lyp dije...
jo jo ketu jame.....ku sa hora me paska qu ne sahara,ajo ke deshira juaj po ne sahara........

gazi-de
29-01-07, 23:55
Qe ja morra kti gazit llampen pe provoj mos po ma bje gjini
ti nuke me qove dikund ne brege deti po ne sahara..oki oki uck_aksh...........

selvija
29-01-07, 23:55
Qe ja morra kti gazit llampen pe provoj mos po ma bje gjiniAni de mir bere se te ngon kur don hahahaha edhe ky qysh i teket nganiher hahha

uck_aksh
29-01-07, 23:58
Oj Selvi po kjo llampa magjike e gazit po te mirrka ne qaf po kjo sesht gruja jem qe ma ka pru kjo llamp kjo esht vjeshta antarja e forumithttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahhaha.jpg

selvija
30-01-07, 00:02
Oj Selvi po kjo llampa magjike e gazit po te mirrka ne qaf po kjo sesht gruja jem qe ma ka pru kjo llamp kjo esht vjeshta antarja e forumithttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahhaha.jpgahhaahhaahah jaaaa Gazit i dul nafaka valla ky bodihava 2 ore se ferkoj gati ja kputi kaqepin apeshe gazi qe dual diqka

gazi-de
30-01-07, 00:03
Oj Selvi po kjo llampa magjike e gazit po te mirrka ne qaf po kjo sesht gruja jem qe ma ka pru kjo llamp kjo esht vjeshta antarja e forumithttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahhaha.jpg
o me fale se e kame ferku keq.hahahaha...ndoshta me kane shku menet ne ate momemte ne vjeshten........

uck_aksh
30-01-07, 00:04
o gazi me duket nuk po din ku me ferku llampen

gazi-de
30-01-07, 00:05
ahhaahhaahah jaaaa Gazit i dul nafaka valla ky bodihava 2 ore se ferkoj gati ja kputi kaqepin apeshe gazi qe dual diqka
jo selvija une nuke kam dite qe uck_aksh..menjeher...une ja ferkojsha qafen....hahaha

gazi-de
30-01-07, 00:07
o gazi me duket nuk po din ku me ferku llampen
jo uck_aksh une e ferkofa ne qafe,dhe e zuri gjumi............

selvija
30-01-07, 00:08
valla une faj ste kam gazi ti keq e ferkove vend dishem..thash se tek vega ti te qafa shkove qy... deri sa shtine ne gjum...

gazi-de
30-01-07, 00:13
valla une faj ste kam gazi ti keq e ferkove vend dishem..thash se tek vega ti te qafa shkove qy... deri sa shtine ne gjum...
qyshe nuke e ke fajen,ti me the therko se e kame nje deshire....deshira jote me duket ishte te me qosh ne sahare...po de po an an......

selvija
30-01-07, 00:15
qyshe nuke e ke fajen,ti me the therko se e kame nje deshire....deshira jote me duket ishte te me qosh ne sahare...po de po an an......Pse keq ty te ra aa vet i dyti u bere edhe zgjith bile hala hahahaha ti nime koke per dy qe theksum ma larte se sjam qyyy...

gazi-de
30-01-07, 00:19
kushe vete i dyti,vetem jame mose...............

uck_aksh
30-01-07, 00:20
Selvija kesh ne zonen e pershendetjeve dhe urimeve ja bana nje dhom pershendetse gazit nese ke koh shko leja nje pershendetje

gazi-de
30-01-07, 00:27
Selvija kesh ne zonen e pershendetjeve dhe urimeve ja bana nje dhom pershendetse gazit nese ke koh shko leja nje pershendetje
ju faleminderit shume uck_aksh,per pershendetjet pore me biqiklet nuke po me lan mbrenda ne dardani e tutem qe do tma mer ndokush..........

Sy_kaltra
30-01-07, 11:01
Selvija kesh ne zonen e pershendetjeve dhe urimeve ja bana nje dhom pershendetse gazit nese ke koh shko leja nje pershendetje

More pom doket ky gazi-de asht afirmu pak si teper hahahahahahha Pse bre e qele edhe ti po a pak ja kom qel un oden e pershendetjeve a hahahahahahhahah:biggrin:

Veq po mahitna,se nime ja kom hap un hahahahahhahahaha

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20823 ---->:tongue: U paka :biggrin:

gazi-de
30-01-07, 11:34
More pom doket ky gazi-de asht afirmu pak si teper hahahahahahha Pse bre e qele edhe ti po a pak ja kom qel un oden e pershendetjeve a hahahahahahhahah:biggrin:

Veq po mahitna,se nime ja kom hap un hahahahahhahahaha

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20823 ---->:tongue: U paka :biggrin:
mire Sy_kaltra ti po mahitesh me mua me duket,qy qy edhe po qeshe,oki,oki,nese e takone xhinin te keshe kujdese me te.................

Sy_kaltra
30-01-07, 11:39
mire Sy_kaltra ti po mahitesh me mua me duket,qy qy edhe po qeshe,oki,oki,nese e takone xhinin te keshe kujdese me te.................

:eek: Qy Qy Pse a po rrej un a ...po ski faj ti jooooo ,se zdin :biggrin: xhinit du me ju lut mem zhduk prej f/d ,se qe qka po folni edhe spom besoni edhe sen hiq :confused:

gazi-de
30-01-07, 11:48
:eek: Qy Qy Pse a po rrej un a ...po ski faj ti jooooo ,se zdin :biggrin: xhinit du me ju lut mem zhduk prej f/d ,se qe qka po folni edhe spom besoni edhe sen hiq :confused:
mos ju lutem mos,se nje pjese e forumit na mehet terr nese ndodh qe te zhduke xhini..pore edhe ai e dine kete nuke e bone kurre........................

Sy_kaltra
30-01-07, 11:53
mos ju lutem mos,se nje pjese e forumit na mehet terr nese ndodh qe te zhduke xhini..pore edhe ai e dine kete nuke e bone kurre........................

:biggrin: ..........:biggrin:

ARI_03
02-02-07, 01:28
Valla filloi dicka te nxehet..........http://www.fotosearch.de/thumb/PHC/PHC005/200452961-001.jpgse paskam ferkuar kot.......:tongue: e ndoshta del xhini e me ploteson edhe deshiren muzikore:wink:

http://www.youtube.com/watch?v=4aIfvfE86Dk

ARI_03
09-03-07, 19:57
Llampa magjike,
Ne nje plazh te bukur nje djale dhe dy shoket e tij gjejne nje llampe magjike, e mbuluar pergjysme nga rera. Ky qe e pa i pari e mori ne dore, e ferkoi dhe normalisht doli xhindi.
XHindi:- "Si pasoje e buxhetit te vogel qe kemi per momentin, nuk mund te te plotesoj pervecse njeren nga deshirat qe vijojne: zgjuarsine e pafund, rinine e perjetshme, pasurine e pamatur. Atehere cilen nga keto deshira zgjedh?", e pyeti gjindi.
Djali pergjigjet: "Zgjuarsine "
dhe puf, nje drite ndricon llampen dhe xhindi zhduket.
Dy shoket kthehen atehere nga ky tipi dhe e pyesin: "pa he na thuaj ndonje gje te zgjuar?"
Dhe ai pergjigjet: "duhet te kisha zgjedhur pasurine":biggrin:

Virti
30-03-07, 23:57
s'ka gaz... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
31-03-07, 00:00
ashtu digjet krejt... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
31-03-07, 00:04
Kush??????? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon3.gif

Virti
31-03-07, 00:05
llampa magjike... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Murgesha
31-03-07, 00:05
Shėndosh ti se ta blejmė njė tjetėr hahahahaahaaaaaaaaaa

Virti
31-03-07, 00:07
mos ma vononi... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
31-03-07, 00:07
Jo, jo por edhe ti mos e ndiz mė me gaz....

Virti
31-03-07, 00:09
hahha nese me vjen llampa tjeter me haz, s'do perdori gaz http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
31-03-07, 11:02
hahha nese me vjen llampa tjeter me haz, s'do perdori gaz http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Kujdes nga llampat me gaz_haz...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira
31-03-07, 11:05
Hiq spi disha kta llampahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
31-03-07, 11:08
Pshtim vella........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
31-03-07, 12:08
Zhinit ju kisha lut per nje deshir por sdi a plotson

http://m1.2mdn.net/viewad/1275935/ad_quicklists_728x90.gif (http://ad.doubleclick.net/click;h=v8/3526/0/0/%2a/u;67380201;2-0;0;13750552;3454-728/90;19679292/19697186/1;;~sscs=%3fhttp://www.youtube.com/watch_queue?all)

Dreni30
31-03-07, 12:15
Zhinit ju kisha lut per nje deshir por sdi a plotson

http://m1.2mdn.net/viewad/1275935/ad_quicklists_728x90.gif (http://ad.doubleclick.net/click;h=v8/3526/0/0/%2a/u;67380201;2-0;0;13750552;3454-728/90;19679292/19697186/1;;~sscs=%3fhttp://www.youtube.com/watch_queue?all)

Qysh moj jo vetem lype se ka me ta plotesu, hahahahahah

selvija
31-03-07, 12:19
Qysh moj jo vetem lype se ka me ta plotesu, hahahahahahHA po tutna se po thot po kerkon pak si shum , spo di a guzoj te flas ahhaha

Dreni30
31-03-07, 12:22
HA po tutna se po thot po kerkon pak si shum , spo di a guzoj te flas ahhaha

Ani oj Selvija se po i tham gjinit me ta plotesu deshiren ama thuj ne vesh se mos te nin kush hahaahahahahahaahah

Virti
26-05-07, 17:49
ēoja fitilin pak... :biggrin:

selvija
30-08-07, 18:57
Siq po duket se jemi bere Antaret me ja ferkue gjinit,,se qka po na thot ku ka ik fati ahahahaha

ojjj llampaa magjikeee me trego nje send....http://members.lycos.nl/jesjessica/hpbimg/ala43.gif xhini thot POO
mundesh te me tregosh se qka po ndodh kendej,,,,xhini...tregoj me vonnnn
e ferko e ferkooo por xhini u bere nervozz dhe me ikuuuu me la me duar ne te,,,:frown:

Tomori
30-08-07, 20:11
Siq po duket se jemi bere Antaret me ja ferkue gjinit,,se qka po na thot ku ka ik fati ahahahaha

ojjj llampaa magjikeee me trego nje send....http://members.lycos.nl/jesjessica/hpbimg/ala43.gif xhini thot POO
mundesh te me tregosh se qka po ndodh kendej,,,,xhini...tregoj me vonnnn
e ferko e ferkooo por xhini u bere nervozz dhe me ikuuuu me la me duar ne te,,,:frown:


orr miku im Alajdin xhindi....me vendos mua ne ujdhese te vogel

e dyta) ma sjell selvijen ne ujdhes
e treta) regullom rjetin e FD

selvija
30-08-07, 20:20
orr miku im Alajdin xhindi....me vendos mua ne ujdhese te vogel

e dyta) ma sjell selvijen ne ujdhes
e treta) regullom rjetin e FDXhini jap kete pergjigje Tomorit.!!

http://www.fotosearch.de/thumb/PHC/PHC005/200452961-001.jpg
Ore ti shoku Tomor qe kerkon deshiren ta plotsoj,,njher dish te me ferkosh pastaj shikoj

e dyta ti do ti plostosh disa gjera pastaj eja kerko ate qe thua...

egi
30-08-07, 20:50
edhe une e kom nje llamp te vjeter veq po tutna me perdor :biggrin:

http://www.aioun.com/original/Copie%20de%20lampe%20aladin%20sculpte%2018cm%20ou% 2021cm%20CLASPM.jpg

Tomori
30-08-07, 22:34
Xhini jap kete pergjigje Tomorit.!!

http://www.fotosearch.de/thumb/PHC/PHC005/200452961-001.jpg
Ore ti shoku Tomor qe kerkon deshiren ta plotsoj,,njher dish te me ferkosh pastaj shikoj

e dyta ti do ti plostosh disa gjera pastaj eja kerko ate qe thua...


hahahahahahahahhahhahahaaaa......selvije dreq je

Virti
21-09-07, 17:05
ku i mbeti magjia kesaj llampe?! :eek: :biggrin:

Virti
01-10-07, 23:38
http://www.timetime.de/images/product_images/thumbnail_images/Magic%20Ball.jpg

Elina
01-10-07, 23:41
http://www.timetime.de/images/product_images/thumbnail_images/Magic%20Ball.jpg


A me rryme koka a ? ... se di sa mundet me mi plotesu disa deshira ... mos po merr lidhje te shkurte pastaj :biggrin:

Virti
01-10-07, 23:43
A me rryme koka a ? ... se di sa mundet me mi plotesu disa deshira ... mos po merr lidhje te shkurte pastaj :biggrin:
disa deshira...:eek: , qenkan shume qyyyyy :biggrin:

Elina
01-10-07, 23:46
disa deshira...:eek: , qenkan shume qyyyyy


Po valla shume jan,,, po i ndava disa prej shumices se deshirave qe kam :frown: :biggrin: :biggrin:

Virti
01-10-07, 23:48
Po valla shume jan,,, po i ndava disa prej shumices se deshirave qe kam :frown: :biggrin: :biggrin:
e tash, merru vesh ma llampen... :biggrin:

Elina
01-10-07, 23:50
e tash, merru vesh ma llampen... :biggrin:

Po,,, vetem ne privat merrem vesh me te,se keshtu nuk du.... mi kopjojne te tjeret deshirat :biggrin:

Virti
01-10-07, 23:54
Po,,, vetem ne privat merrem vesh me te,se keshtu nuk du.... mi kopjojne te tjeret deshirat :biggrin:
ashtu duhet... :smile:

Murgesha
01-10-07, 23:59
Po,,, vetem ne privat merrem vesh me te,se keshtu nuk du.... mi kopjojne te tjeret deshirat :biggrin:

Kqyr bre lute edhe pėr mua le t`i qojnė dėshirat kah dera ime pak hahahahahaah

Elina
02-10-07, 00:03
Kqyr bre lute edhe pėr mua le t`i qojnė dėshirat kah dera ime pak hahahahahaah


Po qysh jo,,, nuk ben me u lute veq per veti,po edhe per n'gjeti :biggrin:

Virti
02-10-07, 00:19
ndoshta kjo eshte ma e efektshme... :biggrin:

http://maj.com/gallery/protoman15/misc2/fairyharp.jpg

Elina
02-10-07, 00:22
Kush ja din rendin kesaj o Virti !? :biggrin:

Nuk ja kam idene se cfar historije ka ky far fyrlli kinez :biggrin:

Murgesha
02-10-07, 00:24
ndoshta kjo eshte ma e efektshme... :biggrin:

http://maj.com/gallery/protoman15/misc2/fairyharp.jpg

E ēka duhet me i ba kėtij ēelėsi???

Virti
02-10-07, 00:28
E ēka duhet me i ba kėtij ēelėsi???
me kete ēeles duhet hapur dyert e deshiruara... :biggrin:

Virti
02-10-07, 00:29
Kush ja din rendin kesaj o Virti !? :biggrin:

Nuk ja kam idene se cfar historije ka ky far fyrlli kinez :biggrin:
duhet provuar... :biggrin:

Elina
02-10-07, 00:33
duhet provuar... :biggrin:


Celes qenka ... :biggrin: Badihava dera po mungon,,, :biggrin: :biggrin:

Virti
02-10-07, 00:35
Celes qenka ... :biggrin: Badihava dera po mungon,,, :biggrin: :biggrin:
gjeje shpine se s'ka shpi pa dere... :biggrin:

Sy_kaltra
02-12-07, 18:38
Kurr ni deshire kurre nuk ma plotesoi kjo llamp ;P

DritonPR
06-12-07, 17:45
Kurr ni deshire kurre nuk ma plotesoi kjo llamp ;P

eee llampa vetem aladinit ja plotson deshirat.

po cfare deshira ke? syte i ke te kalterta, tjeter deshir nuk te duhet :P

lovely
27-05-08, 16:59
me kete ēeles duhet hapur dyert e deshiruara... :biggrin:


e nese eshte mbyll dera o Virti? qka me bo Lovely???:rolleyes: :frown: :biggrin:

emine
27-05-08, 17:20
Selvia edhe une mendoj sikur ti se isha njiher ne gjermani edhe ishte hera e par kur me tha nji shok , SHIQO qat llamp si te hy une ne ket der me magji e shymi ate llampen atje , edhe fakt se e shymi po nuk dita se si e shymi , ku e diti , kur morra vesh masanena se ai kishte qen me nji Shpi Publike edhe magjin e tyre po e shymshe nji llamp ...
A ki naj llamp te shpia ti Selvia???? heheheh

hhahahahhaha hahahahhahhaahhaahh sa kam kesh;)

selvija
23-06-08, 21:55
E po moti se kemi ferku kete llamp maxhike tash prej veres ndoshta na del diqka ,,,
ooo xhiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dil more plotso naj deshir..........

selvija
23-06-08, 22:00
Selvia edhe une mendoj sikur ti se isha njiher ne gjermani edhe ishte hera e par kur me tha nji shok , SHIQO qat llamp si te hy une ne ket der me magji e shymi ate llampen atje , edhe fakt se e shymi po nuk dita se si e shymi , ku e diti , kur morra vesh masanena se ai kishte qen me nji Shpi Publike edhe magjin e tyre po e shymshe nji llamp ...
A ki naj llamp te shpia ti Selvia???? hehehehPo valla e kam nje ne dhom te Fjetjes bash e kuqe eshte,,,,

U sa me merrizi kjo tem......:confused:

Estella
27-06-08, 17:24
Nese deshiron te plotsohet ndonje deshir, fergona llampen xhini ju ploson 3 deshira...

Urnoni...kush eshte ai se plotson deshira ktu :P

Albonita
27-06-08, 22:35
kush eshte ai se plotson deshira ktu :P


Estella nese e mer vesh kush qenka Ai person ..leshom nje ze edhe mua... hahah

selvija
27-06-08, 22:42
kush eshte ai se plotson deshira ktu :P o moj qika ferkone llampen e ju del xhini,,veq duhet me dit cilin vend me ferku se mos po ju idhnihet pa dashje,,,mos me dit vendin e sigurt,,,qaty nga mesi dikund....:biggrin:

Albonita
27-06-08, 22:48
o moj qika ferkone llampen e ju del xhini,,veq duhet me dit cilin vend me ferku se mos po ju idhnihet pa dashje,,,mos me dit vendin e sigurt,,,qaty nga mesi dikund....:biggrin:


PrinCessa..MESE ban me shkrue une???..veq deshta me dite se qka je ka thune se asgje nuk te kam kuptue me ket shkrime Moj..??????:rolleyes:

selvija
27-06-08, 22:55
PrinCessa..MESE ban me shkrue une???..veq deshta me dite se qka je ka thune se asgje nuk te kam kuptue me ket shkrime Moj..??????:rolleyes:Hhahahhahahaha hahahhahhhhhhhhhaaaaaaaaaaahahha

ske faj hahhahaha se hala sdin me ferkuuuu :biggrin: shiko merre llampen ngadal edhe ferko dhe del xhini edhe kerkoja 3 deshira ai do plotson ,,ndoshta...:biggrin:

Albonita
27-06-08, 22:59
Hhahahhahahaha hahahhahhhhhhhhhaaaaaaaaaaahahha

ske faj hahhahaha se hala sdin me ferkuuuu :biggrin: shiko merre llampen ngadal edhe ferko dhe del xhini edhe kerkoja 3 deshira ai do plotson ,,ndoshta...:biggrin:

Ti pase kesh me gjith shpirt si po te shof moj .. hahahahaa me bene edhe mua me kesh..!
Ku qenka ajo llampe moj te shkoja ta marre ..!?

Masi qenka me ti plotsu deshirat..veq nje deshir e due...se tjerat krejt i kom te plotsume..!

selvija
27-06-08, 23:06
Ti pase kesh me gjith shpirt si po te shof moj .. hahahahaa me bene edhe mua me kesh..!
Ku qenka ajo llampe moj te shkoja ta marre ..!?

Masi qenka me ti plotsu deshirat..veq nje deshir e due...se tjerat krejt i kom te plotsume..!Hhahahaha jo me qesh po plasa pe mbaj gojen me dor mos mi qu kojshit hhahahahahahhahahahahah hahahhahahahahha

se spo muj qes foto ne kete link hahaha qyre faqja paraprake eshte llampa edhe heeee nisja mo ferkoooooooooooo haaaaaaaaaaahahahahah ,,veq ruju se del xhini tash pas mes nates po te shtin edhe ty ne llamp kur te shef se qfar bukuroshe harron me ti plotsu deshirat hahhahahahhahahahah:biggrin:

Albonita
27-06-08, 23:10
Hhahahaha jo me qesh po plasa pe mbaj gojen me dor mos mi qu kojshit hhahahahahahhahahahahah hahahhahahahahha

se spo muj qes foto ne kete link hahaha qyre faqja paraprake eshte llampa edhe heeee nisja mo ferkoooooooooooo haaaaaaaaaaahahahahah ,,veq ruju se del xhini tash pas mes nates po te shtin edhe ty ne llamp kur te shef se qfar bukuroshe harron me ti plotsu deshirat hahhahahahhahahahah:biggrin:


Aahhahahah me ki ber edhe mu me kesh beso ...Ohh ti kesh gjithmone oj selive ..!

PSE me shef mua llampa kur kerkoj lutje per mema plotsue deshiren a????,,hahhahahhah

ma mire nuk po hy ne at loje hiq...nese koka keshtu puna..po pres siq kkom prite deri sot..!hahahahaaaaa

P/S..TI JE HIESHIJA E FORUMIT BRE ...!

Diana007
05-03-10, 13:00
Qe po me duhet kjo llampa bree :biggrin:

Oltiana1
05-03-10, 13:06
Qe po me duhet kjo llampa bree :biggrin:
Diana tė duhet ndoshta moj kjo llampė magjike , mė mirė qė nuk e kemi se lloj-lloj dėshire kishum kėrkuar hahahahaha .

Diana007
05-03-10, 13:12
Diana tė duhet ndoshta moj kjo llampė magjike , mė mirė qė nuk e kemi se lloj-lloj dėshire kishum kėrkuar hahahahaha .

O be .... njeher vetem nje kam .... tjerat do ti bej vet me ndjersen time :tongue: .... dhe kete mundem vet,, por po duhet me prit shum ..:rolleyes:

premium
05-03-10, 15:47
nga llampa magjike e kisha kerkuar peshkun e art ;)

Albonita
05-03-10, 20:24
ewww po von e kam kuptu ket teme.. ehmm shimi shkrimet :biggrin:

emine
09-03-10, 21:03
valla une edhe me pas qetu e di se qka ti tham me ba e ban prep se prep lypi prep(llampen menova),kshtuqe ja la qatyne qe kan veq ni deshir,se une kam gjeth shume deshira:biggrin:

Virti
13-03-10, 21:08
kjo dhampa magjike eshte bere si dhampe me yndyre guri. :cool:

lovely
14-08-11, 22:32
kjo dhampa magjike eshte bere si dhampe me yndyre guri. :cool:vadha po:biggrin:

tipi engjellor
15-08-11, 00:17
te une skryn as kjo pune hahahah

premium
15-08-11, 00:23
Dhampa magjike eshte ne Baghdat te Ali Baba , po ruajne ate 40 hajna .
dhampen e gjeni ,por hajnat ju vodhin rrobat , atehere ju mbetet dy deshira per t'u veshur :):)

tipi engjellor
15-08-11, 00:25
Dhampa magjike eshte ne Baghdat te Ali Baba , po ruajne ate 40 hajna .
dhampen e gjeni ,por hajnat ju vodhin rrobat , atehere ju mbetet dy deshira per t'u veshur :):)

qysh po thu ti qenka mire me rreziku aiiii per pa rroba ska gajle more tash edhe koha eshte...ama dy deshira jane te medha me u plostu...

premium
15-08-11, 00:27
qysh bre ska gajle ...me tut Ali Babėn A? :))

tipi engjellor
15-08-11, 00:32
qysh bre ska gajle ...me tut Ali Babėn A? :))

e qysh me ja marre ali babes llampen ndryshe ....

premium
15-08-11, 00:39
... me veresi ...:))

premium
17-08-11, 20:13
shes llampa
1.30 cent njo ..........................

Zero Cool
15-01-12, 22:04
a e gjeti najkush a jo ?

Diana007
17-01-12, 21:05
E qa me be me te :rolleyes:

e-uritura
18-01-12, 00:15
Tė lutem, liroj rrugėt nė MSN! lol

Albonita
18-01-12, 07:36
Ahahahahhahahahahhahaaa...... ahh sikur ta kisha cet Lampee..pa rrotullu qanenaj ka asht qikjo e mila e dardanis se kisha lanen ..ele paca xoten ja kisha tlegu alsyjen pse zgjohem ne megjes :cool: paxa xoten nuk kish dite me gjet..deren e shtepise.:biggrin:

emine
18-01-12, 08:06
E qa me be me te :rolleyes:

mrekulli mrekulli hahhahahhahahhah

emine
18-01-12, 08:07
Ahahahahhahahahahhahaaa...... ahh sikur ta kisha cet Lampee..pa rrotullu qanenaj ka asht qikjo e mila e dardanis se kisha lanen ..ele paca xoten ja kisha tlegu alsyjen pse zgjohem ne megjes :cool: paxa xoten nuk kish dite me gjet..deren e shtepise.:biggrin:
qa xoten e ka pa ajo llampen qata tu nejt ner llam shume ju ka djeg truni

Albonita
18-01-12, 11:43
qa xoten e ka pa ajo llampen qata tu nejt ner llam shume ju ka djeg truni

Ahahahhahahahahahaaaaaa , xoten na femija asgja nuk po dina.. vec me dit ce sa dim ne , kish cendru me nik ce ka cen , po masi i ka kalu kile mile tash aq e urren veten i del pun me Anatr te forumit:cool::biggrin::biggrin::biggrin:

emine
18-01-12, 11:56
Ahahahhahahahahahaaaaaa , xoten na femija asgja nuk po dina.. vec me dit ce sa dim ne , kish cendru me nik ce ka cen , po masi i ka kalu kile mile tash aq e urren veten i del pun me Anatr te forumit:cool::biggrin::biggrin::biggrin:qa xoten paste veten n'qaf,se qeshtu kure te untohesh del qka e ngin,deri ne gryk ja mushin:biggrin:

Albonita
18-01-12, 11:59
qa xoten paste veten n'qaf,se qeshtu kure te untohesh del qka e ngin,deri ne gryk ja mushin:biggrin:


Aahahahahahhahahahahaa aoh vdiqa pasha Babin ..ka mem urrejt mua mes shumti cetu ..ajo me urren une e ushqej..hahahahahhahahah

emine
18-01-12, 12:00
Aahahahahahhahahahahaa aoh vdiqa pasha Babin ..ka mem urrejt mua mes shumti cetu ..ajo me urren une e ushqej..hahahahahhahahah

Qka po pret prej njerzve qe se dojne veten,se po te dojn ty a,jo loqko ste urren ty jo,

dhe mendo mire ata qe te urrejn,kan dy arsye,
te urrein qe smunden te jen si ti
dhe urrein sepse nuk kan rrespekt ndaj vetes tyre


So problem i imi kjo ndjene,pos ngarkes e atij qe shpreh urretje ndaj tjereve;)

Albonita
18-01-12, 12:09
Qka po pret prej njerzve qe se dojne veten,se po te dojn ty a,jo loqko ste urren ty jo,

dhe mendo mire ata qe te urrejn,kan dy arsye,
te urrejn qe smunden te jen si ti
dhe urejn sepse nuk kan rrespekt ndaj vetes tyre


So problem i imi kjo ndjene,pos ngarkes e atij qe shpres urretje ndaj tjereve;)

Mire e ki then vertet sincerishte, habitem kur e lexoj...por Mendja ime thot
Ce ky person me nje cellim ka hyer te jet kundershtar i gjithve ketu, por ka persona ce nuk e perballojn , reagimin e ati niku, ka persona , se me shaka ja kthen, athr duhet me cendru stabil..sepse vec ne po e dim kush mshefet..une nuk e Rrespektoj se kush shefet mbas e Uriteres, thjesht mbasi ajo don keshtu ather une e shof nje person tjer ce din te ndon mask fetyres, dhe deshireon te jet ashtu edhe ne duam ta pranoim, keshtu sic eshte..sepse neve asgje nuk po na ben , thjesht e humb Sinceritet dhe Rrespketn ndaj ter shoceris ketu, Mendoi se kam par reagime te rrebta nadi ati personi , ajo ndihem mire ashtu inshalla i shkon edhe ne realitet ashtu zemer mbyll..hat se e zgjata pak athu cka thash:biggrin: me kuptoji ndo kush as jo ..ahhahahahahh

emine
18-01-12, 12:13
Mire e ki then vertet sincerishte, habitem kur e lexoj...por Mendja ime thot
Ce ky person me nje cellim ka hyer te jet kundershtar i gjithve ketu, por ka persona ce nuk e perballojn , reagimin e ati niku, ka persona , se me shaka ja kthen, athr duhet me cendru stabil..sepse vec ne po e dim kush mshefet..une nuk e Rrespektoj se kush shefet mbas e Uriteres, thjesht mbasi ajo don keshtu ather une e shof nje person tjer ce din te ndon mask fetyres, dhe deshireon te jet ashtu edhe ne duam ta pranoim, keshtu sic eshte..sepse neve asgje nuk po na ben , thjesht e humb Sinceritet dhe Rrespketn ndaj ter shoceris ketu, Mendoi se kam par reagime te rrebta nadi ati personi , ajo ndihem mire ashtu inshalla i shkon edhe ne realitet ashtu zemer mbyll..hat se e zgjata pak athu cka thash:biggrin: me kuptoji ndo kush as jo ..ahhahahahahh
a po te shkone en mendje se mbas saj mshifet edhe dikush qe ti e shef si mik/mike,,,a din se kam gjet llampen magjike,,,,,,,nuk me ha mu per kta njerz me dy ftyra ,,,,,veq kur du em luje qoke kaniher mirrem me ta:P

Albonita
18-01-12, 14:13
a po te shkone en mendje se mbas saj mshifet edhe dikush qe ti e shef si mik/mike,,,a din se kam gjet llampen magjike,,,,,,,nuk me ha mu per kta njerz me dy ftyra ,,,,,veq kur du em luje qoke kaniher mirrem me ta:P

Une reagoj si e uritura edhe ja jap ate sic e meriton , thash edhe me pare..ajo asht deshira saj edhe ajo pajtohet...ne nuk po e lexoijm ketu si mike apo mik, se kemi Rrespektua apo kemi cen te sincerit , thjesht si e Uritura..edhe me plot bindje shenon se keshtu sic po reagoj une reagoni edhe ju ndaj meje:biggrin:

Diana007
27-01-12, 20:38
Kush e mor e se kthej bre me se po me duket qitash :tongue:

Zero Cool
27-01-12, 20:55
Kush e mor e se kthej bre me se po me duket qitash :tongue:

qa kishe bo me ta ?

Domira
29-01-12, 01:51
Une e kam ne dore llampen magjike dhe po e lus per shendet e miresi :smile:

LuLjaa
31-01-12, 16:19
Kesaj nuk ban mi besu qysh po thojn do ,,, eshte Zoti qe duhet me lut dhe kerkush tjeter

Virti
31-01-12, 19:39
Kesaj nuk ban mi besu qysh po thojn do ,,, eshte Zoti qe duhet me lut dhe kerkush tjeter
mos i beso dhampes... :cool:

Zero Cool
31-01-12, 20:08
Une e kam ne dore llampen magjike dhe po e lus per shendet e miresi :smile:

Huazoma pak, se kam nje deshire edhe une :tongue:

lovely
01-02-12, 23:38
oj ti, a ma ke pa jaraneshen?:redface:

Elina
01-02-12, 23:52
.....ky tipi ti ploteson deshirat a?...ok,ja kisha lype nje mashkull ideal...kurreshtja bre...a po mundet me gjet kun,se jo per tjeter :biggrin: