PDA

View Full Version : Kush i gjene dallimet...?


Giovanni
08-02-07, 20:12
Shikojeni fotot dhe mundohuni ti gjeni tri gabimet..


Klikoni http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html

vjeshta
08-02-07, 22:18
Shikojeni fotot dhe mundohuni ti gjeni tri gabimet..


Klikoni http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html

Un giorno ti trovero ,e ti dimostrero che sono piu mostro di questo e tu ,ti in ginochierai e chiederai perdonoooooo...:mad:


Ps: Mos u friko se shaka :tongue::tongue:

prishtinasi
08-02-07, 22:34
wow....uhhhh....jo s'mujta me i gjete....se shkova me e pi do uje!:tongue:

vjeshta
08-02-07, 22:37
wow....uhhhh....jo s'mujta me i gjete....se shkova me e pi do uje!:tongue:

Hahhahahaah bjerma edhe mu do... :tongue::tongue:

prishtinasi
08-02-07, 22:40
Hahhahahaah bjerma edhe mu do... :tongue::tongue:

hahahah...oh qe merre...edhe prej sotit...nuk ja lshoj mo zanin kurre pc-se:tongue:

vjeshta
08-02-07, 22:44
hahahah...oh qe merre...edhe prej sotit...nuk ja lshoj mo zanin kurre pc-se:tongue:

Hhahahahah une paskna pshtu ma leht ,se pc-ja e shurrdhavt ..:tongue:

prishtinasi
08-02-07, 22:50
hahah...oh u shurdhofsh o giovanni....si pc-ja e vjeshtes (hajgare):tongue:

vjeshta
08-02-07, 23:10
hahah...oh u shurdhofsh o giovanni....si pc-ja e vjeshtes (hajgare):tongue:

Valla nu ndaft veq me te shurdhume ,ka mu nda i knaqun ai ....:tongue:

Giovanni
08-02-07, 23:11
A nuk ditet me i gjet gabimet a ??


Perdonami Vjeshta .


tung Giovanni

vjeshta
08-02-07, 23:20
A nuk ditet me i gjet gabimet a ??


Perdonami Vjeshta .


tung Giovanni
Hahahahahaha sei troppo carino per farti del male ...:biggrin: :tongue:


Tung edhe ty !

Giovanni
09-02-07, 22:04
Hahahahahaha sei troppo carino per farti del male ...:biggrin: :tongue:


Tung edhe ty !

Grazie autuno :tongue: :wink: .

Giovanni
09-02-07, 22:05
Ej njerz a mujti kush me i gjete ndryshimet e fotografive....???


Tung Gio

Murgesha
09-02-07, 22:49
Ej njerz a mujti kush me i gjete ndryshimet e fotografive....???


Tung Gio

:redface: :redface: :redface: :redface:

O moti skam pėrjetu njė frigė tė tillė, dhe plus jam ka ndėgjoj muzikė e mendo si mė jan ngritė flokėt pėrpjet.

Giovanni
09-02-07, 23:11
:redface: :redface: :redface:

O moti skam pėrjetu njė frigė tė tillė, dhe plus jam ka ndėgjoj muzikė e mendo si mė jan ngritė flokėt pėrpjet.


As ti nuk i gjete gabimet a ??? :biggrin:

Murgesha
09-02-07, 23:15
As ti nuk i gjete gabimet a ??? :biggrin:

I gjeta po si, bile ende po me kujtohen....:biggrin: :biggrin:

Giovanni
09-02-07, 23:31
I gjeta po si, bile ende po me kujtohen....:biggrin: :biggrin:


bravo cum bukul me msusin hahhahaahhaha

Giovanni
09-02-07, 23:36
Shikojeni fotot dhe mundohuni ti gjeni tri gabimet..


Klikoni http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.htmlPer ata se lexojn dhe nuk kuptojn pra fjala eshte per kete link.

Kodra
10-02-07, 11:43
Shikojeni fotot dhe mundohuni ti gjeni tri gabimet..


Klikoni http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.htmlPer ata se lexojn dhe nuk kuptojn pra fjala eshte per kete link.


**********
**********
**********

giovani, pa u koncetruar mirė ėshtė vėshtirė tė gjinden gabimet, do tė thosha se duhet tė ofroheni pak mė afėr monitorit nė mėnyrė qė ti shihni edhe imtėsirat:confused: :biggrin: .

Kujdes, uji ju nevojitet !!!!!


Kodra

Zero Cool
10-02-07, 12:58
hihihi i gjeta vetem po duhka shuuuuuuuuuuuuuuum afer monitorit mu afru e mi dallu ahahahahhahaha

~AmaZonA~
10-02-07, 13:03
hihihi i gjeta vetem po duhka shuuuuuuuuuuuuuuum afer monitorit mu afru e mi dallu ahahahahhahahaNuk besoj qe je kon me i perqendrum se sa une edhe zeri i Pc ishte goxha i ngritur ncncncnnc hahahahahahaha ahhh or giovanni e marsh njė nuse si kjo Jessica Alba hooo
http://www.fugly.com/pages/alba/ :tongue:

Giovanni
11-02-07, 14:12
Nuk besoj qe je kon me i perqendrum se sa une edhe zeri i Pc ishte goxha i ngritur ncncncnnc hahahahahahaha ahhh or giovanni e marsh njė nuse si kjo Jessica Alba hooo
http://www.fugly.com/pages/alba/ :tongue:


Flm. AmaZonA shume e bukur kjo Jessica..............:redface:

Tomori
12-02-07, 19:07
Shikojeni fotot dhe mundohuni ti gjeni tri gabimet..


Klikoni http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html

giovani tamam genij po cenke vallahi gjumin ma qite te jam mirenjohes flm

turisti
16-02-07, 17:12
giovani tamam genij po cenke vallahi gjumin ma qite te jam mirenjohes flm

Shko ne :biggrin: Bon Still :biggrin: ,aty eshte me sigurte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.:biggrin: :biggrin:

Prishtinasja_
20-02-07, 22:46
Shikojeni fotot dhe mundohuni ti gjeni tri gabimet..


Klikoni http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html


:eek: u plaq more giovanni, ke tu mra pika prej tute , taman u koncentrova kur...:redface::frown:

uck_aksh
21-02-07, 00:35
kush mundet me tregu qka shkrun per majkell gjeksonin
http://members.home.nl/saen/Special/sajjadali.html

Gertruda
06-03-07, 01:25
falemenderit shoku me bere te perjetoj si eshte te calapsesh

Virti
06-03-07, 01:27
hahaha pije do uje :biggrin:

Elina
26-03-07, 13:04
kush mundet me tregu qka shkrun per majkell gjeksonin
http://members.home.nl/saen/Special/sajjadali.html

Per bese ethet ne bark me kan hi :mad:

uck_aksh
26-03-07, 17:20
nje histori e shkurter per ata qe e din anglishten per ta lexuar edhe per ta ndegjuar
http://members.home.nl/saen/Special/sayit.html

uck_aksh
26-03-07, 17:23
kush mundet me nxan me kisht babadimrin
http://members.home.nl/saen/Special/whitechristmas.html

gazi-de
26-03-07, 17:28
nje histori e shkurter per ata qe e din anglishten per ta lexuar edhe per ta ndegjuar
http://members.home.nl/saen/Special/sayit.html
une dy fjale ma shume nuke di uck-aksh,e thashe te mesoje diqka anglishte..hghgh
po edhe qto dy fjale me humben kue e pashe,hahahaha
por mos me ngoni mua se ndoshta dikuje ja rroke ma mire.............

Ma-Origano
21-12-07, 18:19
giovanii po provoj me i gjej ater po pergjigjem ketu!

Ma-Origano
21-12-07, 18:21
ahahhaah kyt video qe ma tregove e kam tash 3 vite edhe ne pc edhe ne celular

lovely
31-12-07, 00:40
ahahhaah kyt video qe ma tregove e kam tash 3 vite edhe ne pc edhe ne celular


rrafsh e barabar, shashtris jam....kukuuuuuuu....ncncncnc...ani ne 1 t nates ....

BE LK
31-12-07, 11:19
Shikojeni fotot dhe mundohuni ti gjeni tri gabimet..


Klikoni http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html
Ej se une se mora vesh a kish ndryshime aty a jo!!!!\

Se une per vete sun i gjeta se me ra te fiket.http://www.dardania.de/vb/upload/images/smilies/biggrin.gif

rilinda
06-01-08, 23:38
Ah qysh e pata hangėr kėt' fore para nja dy vite, e tash nuk m'erdh interesant :D S'u tuta hiē.

uck_aksh
07-01-08, 00:19
nje histori e shkurter per ata qe e din anglishten per ta lexuar edhe per ta ndegjuar
http://members.home.nl/saen/Special/sayit.html

rilinda ti me duket je ma e zonja a mundesh me marr vesh qe qka po thot edhe qka po shkrun se shum e ka zerin pak per ta degjuar po duhet me ja leshu shum zerin po un nuk kuptoj anglisht a mundesh me ma perkthy ne shqip te jam mirnjohes nese ma perkthen hahah

rilinda
07-01-08, 23:59
rilinda ti me duket je ma e zonja a mundesh me marr vesh qe qka po thot edhe qka po shkrun se shum e ka zerin pak per ta degjuar po duhet me ja leshu shum zerin po un nuk kuptoj anglisht a mundesh me ma perkthy ne shqip te jam mirnjohes nese ma perkthen hahah

Qaty nalt nuk osht e shkrume n'anglisht ama pe marr vesh qė po thot mi gjet 3 dallime...
E tani s'po guxoj me kqyr ma shum se po tutna po jes pa gjumė :tongue::biggrin: