PDA

View Full Version : Nese do te kishit mundesi qe te ktheheni ne te kaluaren tuaj!!


falma_lotin
13-02-07, 17:50
Pershendetje,

Sic e dime te gjithe, gjate periudhes se jetes sone kemi shancin qe te provojme te mirat dhe te keqiat e saj. Nje perqindje e madhe e ketyre jane rezultat i veprimeve qe marim ne si qenie njerezore. Nese do te kishit mundesi qe te ktheheni ne te kaluaren tuaj ,ne cilen periudhe do te deshironit qe te ktheheshit ,cilen pjese te jetes tuaj te ndryshoni ,apo cilen pjese te jetes tuaj te fshini ... ?

Me rrespekt falma_lotin