PDA

View Full Version : Mendime


Giovanni
17-03-07, 09:51
http://www.misioni.ch/LU/Shqip/Maditim/foto/qiriu.jpg

Giovanni
17-03-07, 09:52
http://www.misioni.ch/LU/Shqip/Maditim/foto/01.jpg

Giovanni
17-03-07, 09:55
http://www.misioni.ch/LU/Shqip/Maditim/foto/05.jpg

Giovanni
17-03-07, 09:56
http://www.misioni.ch/LU/Shqip/Maditim/foto/04.jpg

Zana_ch
17-03-07, 10:26
Shpreso nė mua !

legenda
18-03-07, 19:45
....me lejoni t““ iu jap pak GUXIM.
.........


GIOVANNI,me pelqen shume ky tregim,ka simbolik te thelle.,,,besoj se e kuptova porosine e QIRIUT.

Legendahttp://www.misioni.ch/LU/Shqip/Maditim/foto/qiriu.jpg

Giovanni
18-03-07, 20:11
Flm per kurajon qe po ma jepe............

Preshevar
18-03-07, 20:39
Pėrshendetje,.. un jam musliman. Po desha me ju pyt, A ėshtė Jezu Krishti (Isa a.s.) Zot apo profet sipas kristianizmit pasi qe kerkoni mbeshtetje vetem tek ai ?

me nderime,..

Giovanni
18-03-07, 20:45
Pėrshendetje,.. un jam musliman. Po desha me ju pyt, A ėshtė Jezu Krishti (Isa a.s.) Zot apo profet sipas kristianizmit pasi qe kerkoni mbeshtetje vetem tek ai ?

me nderime,..


Jezu Krishti eshte i derguari i zotit apo me mire i biri i zotit i cila ka ardhe ne toke per ta shpetuar njerzimin nga mekati.

Preshevar
19-03-07, 08:43
Jezu Krishti eshte i derguari i zotit apo me mire i biri i zotit i cila ka ardhe ne toke per ta shpetuar njerzimin nga mekati.

Tė falimenderoj pėr pėrgjigje,..

A t'pengon me ti bo edhe disa pytje rreth Jezu Krishtit (Isės a.s.) a ? (Jo provokative vetėm sa pėr kuptim)

Giovanni
19-03-07, 12:34
Nuk me pengon as pak dhe sa di do te pergjigji vetem munesisht beni tek tema per pyetje mbi fene e krishtere.

Zonjusha
27-04-07, 20:48
Pershendetje me te perzemerta per ju i nderuari Giovanni.
Urime per temen eshte e mrekullushme, me ka pelqyer shuuume.
... o rrofesh, met vertet je nji Djalosh i shquar e shiqova profilin tend dhe i pashe temat e tua, ke shuuum tema te shkelqyshme dhe te qelluara.
... me ke lan pa fjal, me ne fund me mbetet tju uroj Fat dhe suksese sa me te shumta dhe me tutje ne jeten e juaj.

ME NDERIME DHE RESPET NGA LEXUSJA E JUAJ L...:wink: