PDA

View Full Version : Abetare


Faqet : 1 [2]

Trina_1
29-12-08, 16:48
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear2.gif

MemphiSx
30-12-08, 01:55
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Abetare
30-12-08, 08:55
Ju faleminderit t'gjithėve tė nderuar forumistė ...


Nga zemra uroi qė ky vitė i ri 2009 tė jetė viti i realizimit tė deshirave tuaja personale, familjare e shoqėrore ..:smile:


Me respekt Abetarja

Xuki
01-01-09, 17:15
http://photos2.hi5.com/0064/952/429/1uD8R4952429-02.jpg

Arkza
26-03-09, 16:00
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Abetare , Sissssssss me mungon shumeeeeeeeeeee :S !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

Abetare
16-05-09, 16:51
Xuki dhe Arkeza , ju falemeinderit shume . M'paska marre malli per juve shume shume ...


Kaloni mire e t 'fala Abetarja

Idila
06-07-09, 09:52
Shumė Urime pėr ty, shumė Urime pėr ty, shumė Urime e dashur Abetare, shumė Urime pėr tyyyyyy ....

Urime, i kalofsh dhe njėqind pranvera tė lumtura nė gjirin e ngrohtė familjar!

http://www.gaidaphotos.com/bonus/birthday/Geburtstag-dahlie-rot.jpg

Tė uron nga zemra;
Idila :smile:

lovely
06-07-09, 19:59
oj ti, urime ditelindja , kurr nuk ta harroj nje televizor kur ma pate pru ktynehere hahahahahahahaahahhahahaa


shume urime e gezofsh edhe shume tjera me me te dashurit tuaj :smile:

turisti
06-07-09, 21:31
Shendet,romantik dhe lumturi edhe per 100 ditelindje tjera.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.azmortgageguru.com/wp-content/uploads/2009/05/happy-birthday-song-cake.jpg

SANTANA-29
06-07-09, 21:38
Urime Abetare shendet paq gjith mon.

http://www.tactical-squad.de/stuff/birthday.jpg

Urata
06-07-09, 23:13
Abetare, edhe 100 te tjera...! Gjithemon e rrethuar ngrohte e dashem qofsh!

Abetare
09-07-09, 19:52
E nderuara Idila , Turisti , Santana , Urata dhe ti Lovelushka e dashur, ju falenderoj nga zemra per pershendetjet tuaja me rastin e datelindjes sime...


Vertete u ndiva e befasuar kur lexova se nuk m'paskeni harruar sepse koheve te fundit nuk jam aktive nga mungesa e kohes ...


Me respekt : Abetarja

instruktori
11-07-09, 13:30
Pershendetje..............

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 23:18
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

Zero Cool
26-07-09, 15:24
Nje pershendetje te ngrohte motrushe dhe shendet te uroj...
Respekt per ty, zc

>>{SpOnGeBoB}<<
26-07-09, 17:35
shife mara Abetaren qisajde. Abetare qysh pu kapercen be ate tjetren dynje pash zotin ? :tongue:

Shnetje!

instruktori
31-07-09, 17:39
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Zero Cool
15-08-09, 10:23
http://4.bp.blogspot.com/_rPLZ0tudmSo/ShZBix9wv7I/AAAAAAAAB8g/taBIUHZfUMc/s320/HappySaturday-1.gif

gazi-de
31-08-09, 01:21
http://img407.imageshack.us/img407/9162/pershendetjee.jpg

Abetare
02-09-09, 15:28
Tė nderuarit :Instruktori, Zero cool ( vllacko ), Shqiptare nė Turqi dhe Gazi , ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetjet e juaja . Mbetshi t'pėrshėndetur edhe nga unė me urimet mė tė mira ...
Sponge oj kryeshpuzė , mirė po kaloi , a po vjen edhe ti se u knaqa hehehe ...

Shnetje gjithashtu ...


Me respekt pėr ju : Abetarja

shfletuesi_
02-09-09, 15:31
Tė nderuarit :Instruktori, Zero cool ( vllacko ), Shqiptare nė Turqi dhe Gazi , ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetjet e juaja . Mbetshi t'pėrshėndetur edhe nga unė me urimet mė tė mira ...
Sponge oj kryeshpuzė , mirė po kaloi , a po vjen edhe ti se u knaqa hehehe ...

Shnetje gjithashtu ...


Me respekt pėr ju : Abetarja

Oj shtrige e mua ku me le qe u mbyta duke te percjell kur po vjen e kur po shkon hahahaha te pershendes shume sinqerisht pa dallavere nga Minareja e Xhamis ku duket i ter qyteti...

Abetare
02-09-09, 15:42
Oj shtrige e mua ku me le qe u mbyta duke te percjell kur po vjen e kur po shkon hahahaha te pershendes shume sinqerisht pa dallavere nga Minareja e Xhamis ku duket i ter qyteti...

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°Hahahaha ty tė harrova se nuk m'kishe kalu as kah oda se jo mo ka oborri lol ...

E tash t'falenderoj nga thellėsia e zemrės sime e doku doku mas iftarit naj kafe a naj caj a naj akullore t'ftohtė heheh


Me respekt :Abetarja

Diana007
05-09-09, 15:11
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Zero Cool
23-10-09, 09:03
Mmjesi motrushe
http://www.floristonlineindia.com/images/flowers/50red.jpg

Abetare
27-10-09, 20:08
Diana e nderuar t'falenderoi nga zemra e prano edhe nga unė shumė pėrshėndetje dhe urimet mė t'mira pėr ty...:smile:Ku je Cool vllaēko , faleminderit shumė shumė qe dole kah oda ime mu duk se njė vėlla i vertetė ...


Kalo mirė e shumė pėrshėndetje edhe nga ana ime :wink:

Zero Cool
29-10-09, 22:42
per gjum te embel


http://www.flowergarden.com.au/images/roses/roses.jpg

Abetare
29-10-09, 22:45
Wowwwwww Vllaēko ika nė gjumė me dhuratėn ma t'bukur nė botė .... Faleminderit shumė shumė ...Zemra t 'u gėzoftė :smile:

Zero Cool
29-10-09, 22:46
Wowwwwww Vllaēko ika nė gjumė me dhuratėn ma t'bukur nė botė .... Faleminderit shumė shumė ...Zemra t 'u gėzoftė :smile:

Gjum te embel motrushe me aromen e ketyre luleve dhe shendet te uroj nga zemra, zc i yt

Zero Cool
03-11-09, 11:40
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Ty.gif

pirro
07-11-09, 12:09
Po bre na kishin fik, na e kishin mshel temen, edhe pse shume e mire ka qene, mirepo ajo qura prej inati e ka bo :eek: . Ne jemi te pandalshem heeheh.

Kaloja super edhe te pershendes shume.

Idila
14-11-09, 19:21
http://bettybob.unblog.fr/files/2007/03/coeur.gif
Abetare fletė, fletė
a e din se sa tė dua?
Si ty shoqe s`kam nė jetė
mė mėson dhe m`i hap sytė mua.

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr ty! :)

Rozafa
15-11-09, 11:08
Sa mė kishte marre malli per shkronjat tua dhe shakan tende.Nje pershendetje te ngrohte per ty zonje e nderuar !

FVEIm5JKNNI

Urata
27-11-09, 05:29
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

LuLjaa
27-11-09, 17:17
Urime Kurban Bajramin
uroje te presni edhe shume e shume festa te tjera
ne Lumturi, Dashuri, Harmoni e Paqe.


Me Respekt LuLjaa!

Urata
17-12-09, 06:13
http://i210.photobucket.com/albums/bb218/commentsjunkie/goodmorningmix/good-morning-sunshine.gif

NJE KOMB NJE QENDRIM
23-12-09, 15:47
pershendetje,mire se erdhe ABETARE

Artisti
27-12-09, 10:27
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

GURI SYLAJ
06-07-10, 07:21
Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes!
Shendet ,gezim me plot te mira tjera ne jete e pune !


Urime edhe per 1000 postime!

lovely
06-07-10, 07:56
Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes!
Shendet ,gezim me plot te mira tjera ne jete e pune !


Urime edhe per 1000 postime!

e dashura Abetare, ketij urimi i bashkangjitem edhe une :smile:


durthate ksaj here se i kom hargjit krejt lekt :biggrin:

birthday hugs :wink:

Fiora
06-07-10, 12:42
Urime ditelindjen Abetare,edhe 100 tjera ti deshiroj.

Abetare
06-07-10, 14:41
Te nderuar Forumistė , se jeni aq t'mirė u binda edhe sot ....Ka kohė qe nuk kam pas kohė te kyqem n'forum e ju nuk mė paskeni harruar ...paskam marrė aq pėrshėndetje nga ju ... :smile: U falemnderit shumė ...
Sidomos urimet me rastin e datėlidjes ishin befasi e vėrtetė :smile:


Guri Sylaj , Lovushe dhe Fiora ju falenderoi nga zemra ...T'mira paci nga do qe jeni :smile:
Me shumė respekt : Abetarja

Qika^Me^Kule
06-07-10, 16:11
Me rastin e Ditelindjes sate.. e nderuara Abetare... shfrytezoi rastin dhe nje pershendetje te ta le... tek dhoma jote....

Te pershendes... nga zemra... te uroj nje dite... me plote gezime... ne familje.... Njashtu... te uroj Dhe Ditlindjen te uroj cdo gje qe ty te ben te ndihesh mir e ma mir... paqe... Fate... Lumtur ne cdo s'fer te jetes sate.....

Urime... urime... dhe nje here.....

Per Ju..... L.G.... Qika^Me^Kule

http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/22/l_12928ecc5bfc4bb3b3410afb20b89d25.gif

thellenza
06-07-10, 16:41
http://chicks-on-feet.de/wp-content/uploads/Happy_New_Year_and_Happy_Birthday_Maxine__large_ms g_116772336727.jpg

Shume urime per ty! Te deshiroj qe cdo te deshire te t'plotesohet, por mbi te gjitha shendet dhe suksese ne te ardhmen.

Miqesisht dhe me shume nderime
une:tongue: :smile:

Abetare
06-07-10, 20:16
Ju falemnderit ju oj qikat e mira me kule e pa kule a po vini bija me festu se u knaqummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm............ ...........naten e mire se spo e di ku e kam krevetin

shfletuesi_
06-07-10, 20:56
http://www.spacepimping.com/graphics/myspace-happy-birthday-graphics/HappyBirthday59.jpg

Abetare
06-07-10, 21:06
http://www.spacepimping.com/graphics/myspace-happy-birthday-graphics/HappyBirthday59.jpg
Thank you Shfletuesi i dashur :)

Diana007
06-07-10, 21:10
http://www.chromaluna.com/content/birthdays/friends/Birthday_Rose.gif

gazi-de
06-07-10, 21:35
drenicake te kom nem qe ma ke dhen nje te kuqe :tongue:

te pershendes e ti uroj edhe shum e shum tjera ditelindje
http://www.doobix.com/images/graphics/blogger/happy-birthday/animated/happy-birthday_animated_104.gif

e_martumja
06-07-10, 22:13
Shume urime per ty nga Merita :biggrin:

Oj Abetare shume je e vjeter bre ani krejt kosovaret te kan pas neper dore :biggrin:
Qysh eshte recepti per me ndejt ne treg :biggrin:


Te pershendes shume dhe doku ma shpesh me gjithe vllaun :biggrin:

Abetare
07-07-10, 19:19
Dy Pellumbat e Dardanise : Gazi dhe Diana ju falenderoi nga zemra dhe ju deshiroi qe bota te behet e juaja sepse jeni me te miret ...edhpse t'a kam kuq pak Gazi se kam pas per inati jo ahahaha ....Merite oj e dashur Merite ....Faleminderit nga zemra ..Vllau me ka shku ne Kosove u qnak krejt atjeeee 'spo e lan musafirte me hy ne forum ..Te fala prej meje shume e kalo si ta done zemra jote e bardhe ...Mpucccciiiii P.s ski faj valla se krejt shqiptaret qysh ne fillim te shkollimit mua me kan neper dore ahahahahaha ku tu kujtu ty ky sen seeee ahahahaha ...Mire po ndihem mire edhe ne trege shtrenjt po shkoi si Abetare :smile:

tipi engjellor
09-07-10, 13:41
Mire se ke ardhe abetare e kaloni mire ketu te pershendes shume

instruktori
31-07-10, 18:16
Pershendetje

Kaqanikasja
14-02-11, 15:26
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

SANTANA-29
05-07-11, 23:55
Me rastin e Ditelindjes tende.. e nderuara Abetare... shfrytezoi rastin dhe nje pershendetje te ta le... tek dhoma jote....

Urime Ditlindja ,,shendet Lumturi Paq gjith mon,

Guri i madh
06-07-11, 00:05
kojshike urime ditlindja ju pershendes

lovely
06-07-11, 00:08
kojshike urime ditlindja ju pershendesurimit i kacavjerrna edhe une :))

tv nuk me qelloj me t pru veq plot e plot urime :)

qaf

Oqeani
06-07-11, 05:05
Perhajr, e ishalla i mberrine vjet e mia - Oqeani

Abetare
06-07-11, 06:57
Ju faleminderit te gjitheve shume shume per pershendetjet e urimet e juaja me rastin e datelindjes sime .. :smile:


Phaaaaaa cka qenka veshtire me ju afru 4-shit veq ju qka e keni provu m'a dini ahahaha ...

Lovlushke qaf ty syn e flm shume ....

Zero Cool
06-07-11, 09:51
Shume e nderuara Abetare,
Te uroj , me fat ditlindjen, shume shendet dhe lumturi, se bashku me familjen.


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/0827a.gif

ps: hiqe moj syretin nga avatari se po`t bine msysh :biggrin:

romansa
06-07-11, 17:51
Shume Urime Per TY!!
Urime ditelindjen i befsh 100 !

VoOoglushja
06-07-11, 20:03
http://briardsallysblog.files.wordpress.com/2010/11/birthday_bear.gif

turisti
06-07-11, 20:50
http://images.shopping.indiatimes.com/images/product/102440_greeting-birthday-b_pbilimage1.jpg

http://www.jbproductions.nl/images/artiest/normal/156_1.jpg

Abetare
07-07-11, 06:47
Zero Cool , Romansa e dashur, Voglushja dhe Turisti ju falenderoi nga zemra per urimet e juaja te sinqerta me rastin e datelindjes sime .... Shume shume faleminderit :smile:

Zero , nuk jam une ne foto bre se pakez ma e bukur jam qyyyy edhe ti :biggrin:

Kaqanikasja
13-07-11, 09:13
http://images.cuddlycomments.com/3/30568.gif

Zero Cool
19-07-11, 11:19
SAM-fz5L9Lg&feature=player_embedded#at=91

LaDy_Diaspora
20-07-11, 07:37
Are Are ... Abetare!

Te pershendes shume, me ty jemi rrite (me abetaret tona) dhe per kete meriton nje pershendetje te vecante.

Mirembetesh.

VoOoglushja
21-07-11, 11:02
http://www.shkodraonline.com/e107_files/public/1254332476_3289_FT208891_pershendetje3.gif

Kaqanikasja
21-07-11, 14:24
http://ic3.deviantart.com/fs15/f/2007/026/d/f/Love__by_PeaceLoveHappiness.jpg

LaDy_Diaspora
22-07-11, 01:40
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/37755_104035342985034_102833249771910_28720_611929 5_n.jpg

VoOoglushja
29-07-11, 10:19
http://i48.tinypic.com/opaeiv.gif

jEtA_1
30-07-11, 12:44
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/How-Are-You/How-Are-You-13.gif

LaDy_Diaspora
30-08-11, 09:13
Drita e kėsaj dite le ta ngrohė shpirtin tuaj,
gėzimi le ta mundė hidhėrimin,
Zoti ua dhashtė atė qė nuk e keni dhe ua shtoftė atė qė e keni.
Me fat dhe shumė tė mira nė familjet tuaja,
urime festa e Fiter Bajramit!

Me shumė respekt,
LaDy_Diaspora

Njė "dhuratė" modeste, pėr t'ėmbėlsuar kėtė ditė tė bukur:
http://shqip.artritbytyci.com/wp-content/uploads/2010/08/Baklava-sm.jpg

Hajra
30-08-11, 11:06
....me fat Bajrami,

http://www.youtube.com/watch?v=AXsARO-yUuk

LaDy_Diaspora
08-10-11, 02:41
Ah moj Lady , motrushka ime e vogel , si kam lexuar postimin me asnje gabim gramatikor e kam kuptuar se ti qendron prapa ketij pseudonimi ... Jam krenare qe te njohe ...Nje fundjave relaksuese t'a deshiroi ..


Me respekt per ty : Motra e madhe Abeceja ...


M'vjen mirė qė m'ke njoftė loqkushe.
Edhe mua m'vjen mirė qė t'kam kėsajde, dadushja Abeceeee... :smile:
Edhe ty njė fundjavė sa mė tė kėndshme!

T'pėrqafon motra e vogėl, LaDy... :wink:

Oqeani
08-10-11, 06:57
ABC - Shpresoj se do te fillosh te me shkruash keshtu siē ju radhita dhkronjat ...

Shpresoj se je duke tatur mir ....

Abetare
08-10-11, 08:07
OOOOOOO sa po me vie keq qe nuk paskam hyre kahere ne kete teme dhe paskam aq pershendetje nga ju .... Hmmm me falni miq te dashur virtual ....


Me lejoni qe pak me vonese te ju falenderoj nga zemra per pershendetjet e juaja ....


Me respekt per ju Abetarja


Lady motruishe i paske dhene forumit nje gjalleri ...

Oqeani faleminderit shume qe paske ardhur kendejpari e doku se une di edhe kaffe me maru amo veq sa t'i laj syte nihere ahahah :smile:

Oqeani
08-10-11, 17:13
OOOOOOO sa po me vie keq qe nuk paskam hyre kahere ne kete teme dhe paskam aq pershendetje nga ju .... Hmmm me falni miq te dashur virtual ....


Me lejoni qe pak me vonese te ju falenderoj nga zemra per pershendetjet e juaja ....


Me respekt per ju Abetarja


Lady motruishe i paske dhene forumit nje gjalleri ...

Oqeani faleminderit shume qe paske ardhur kendejpari e doku se une di edhe kaffe me maru amo veq sa t'i laj syte nihere ahahah :smile:


Dhe pas darke kisha pranuar !

Abetare
08-10-11, 17:38
Dhe pas darke kisha pranuar !

Qyyyy e pas darkes pse ? A pe dishe si po pritoj me shtru venin vete a ...ani ani :D:biggrin:

Oqeani
08-10-11, 17:42
Qyyyy e pas darkes pse ? A pe dishe si po pritoj me shtru venin vete a ...ani ani :D:biggrin:


Tavolinen do ta bej gati une .... !

Zero Cool
28-10-11, 09:10
http://g.mycommentspace.com/msgfx/26/2686.jpg

lazdrani
31-12-11, 17:17
http://www.dubymusic.de/images/2012-planets.jpg


Gėzuar Vitin e Ri 2012

Jana
27-03-12, 16:06
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif

Alima
12-02-13, 22:50
...

Te kesh mike si ty moter,me te vertete eshte kenaqesi e dashura ABC!

Te don motra yte,
Alima :)


Ps.po me duket Gjiki i ka ra pishman po don me u pajtu me ty prap :D


.

Abetare
13-02-13, 09:58
...

Te kesh mike si ty moter,me te vertete eshte kenaqesi e dashura ABC!

Te don motra yte,
Alima :)


Ps.po me duket Gjiki i ka ra pishman po don me u pajtu me ty prap :D


.

Faleminderit shume motrushe e zoti te bekofte sa kam lexu nga ti e sa me kan lan mbresa shkrimet tua me vlere :)


Gjiki a ..po po dojna me shku ne kosove bashke ahahhahah ....u knaqshum ketynehere hajgare po hupum tashme ...mas punve mas...fb etc ... ...
Me respekt Abc-ja ...Mirmmbetsh e shihum kendejpari me shpesh ...

Guri i madh
06-07-13, 21:05
urime ditlindja i gzofshi edhe shum ditlinje tjera

Zero Cool
06-07-13, 21:18
Shume urime per ty, u befshe plake e keqe :smile:


Urime (http://wallnen.com/wp-content/uploads/2013/06/Happy-Birthday-02-HD-Wallpaper.jpg)

Kaqanikasja
29-07-14, 09:14
http://rtv21.tv/home/wp-content/foto/2011/08/bajrami-urim.jpg

Urime te gjitheve Festa e Fiter Bajramit,qofshi te gezuar gjithmone...:smile: