PDA

View Full Version : Abetare


Faqet : [1] 2

Linka_pz
03-04-07, 17:58
Mire se na erdhe Abetare te uroj argetim te kendshem ne FD
Shpresoj t`ja kalojme sa me mire ne shoqeri me ju.

Abetare
03-04-07, 18:36
Wow Linka , Faleminderit shumė shumė pėr pėrshėndetjen aq tė shpejtė , shpresoi se do kajoj mirė me ju .. E nderuar ēofsh Linka nga Pz :)

e_martumja
03-04-07, 18:43
Te pershendes edhe une dhe argetime te kendshem te deshiroj ne mesin tone !

Albanian eX|PerT
03-04-07, 20:21
Mire se ke ardhur e nderuar. Kalofsh sa me mire ne kete vendtubim dardan!

Ju pershendet!
Experti!

Linka_pz
03-04-07, 20:23
Flm motrushe , isha e shpejte, ngase ma kujtove Abetaren e klases se pare
Te uroj te gjitha te mirat

Xuki
03-04-07, 22:55
Abetare mirė se ke ardhė nė kėtė forum! Tė uroj qaste tė kėndshme.

Pėr TY:

http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xliefeuer_l.jpgPėrshėndetje nga loqka e zemres.


XukiPS: Mos harro qė ende tė dua, edhepse jena nda! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

sunshine
04-04-07, 12:40
Mirė se erdhe Abetare!543

Ia kalofsh mirė me ne!

Prishtinasja_
04-04-07, 12:46
ABETARE

MIRE SE KE ARDHUR............:biggrin:

http://www.dofix.com/welcome.gif


Te pershendet


Prishtinasja_ :smile:

Buqja_ch
04-04-07, 20:53
MIRE SE NA KE ARDHUR...DHE KALOFSH MIRE

Me rrespekt Buqja

LuLjaa
04-04-07, 23:02
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

Abetare
05-04-07, 21:33
Te pershendes edhe une dhe argetime te kendshem te deshiroj ne mesin tone !
E dashura mike e martume ( hahahaha klingt so gut ) Faleminderit pėr pėrshėndetjen dhe kalo mrekullueshem edhe ti :)

Abetare
05-04-07, 21:34
[quote=Albanian eX|PerT]Mire se ke ardhur e nderuar. Kalofsh sa me mire ne kete vendtubim dardan!

Ju pershendet!
Experti


I nderuari Experti mirė se tė gjeta edhe ty nė kėtė vendtakim Dardan :)

Abetare
05-04-07, 21:36
[quote=Linka_pz]Flm motrushe , isha e shpejte, ngase ma kujtove Abetaren e klases se pare
Te uroj te gjitha te mirat


Linka , motrushė gjitha tė mirat edhe ty ...Abetarja tė don e respekton shumė :)

Abetare
05-04-07, 21:38
[quote=Xuki]Abetare mirė se ke ardhė nė kėtė forum! Tė uroj qaste tė kėndshme.

Pėr TY:

http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xliefeuer_l.jpgPėrshėndetje nga loqka e zemres.


XukiPS: Mos harro qė ende tė dua, edhepse jena nda! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[
Xuki Vllau im Virtual Faleminderit nga zemra ngadal po bėhemi miq tė vjetėr dhe respekti pėr ty po rritet si tė kisha Vlla tė Hastretit :)

Abetare
05-04-07, 21:39
[quote=sunshine]Mirė se erdhe Abetare!543

Ia kalofsh mirė me ne!


E nderuara sunshine nga zemra http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm3.gif

Abetare
05-04-07, 21:43
[quote=Prishtinasja_]ABETARE

MIRE SE KE ARDHUR............:biggrin:

http://www.dofix.com/welcome.gif


Te pershendet


Prishtinasja_

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/tung2.gif

Prishtinase e dashur Mirė se tė gjeta !

Abetare
05-04-07, 21:45
[quote=Buqja_ch]MIRE SE NA KE ARDHUR...DHE KALOFSH MIRE

Me rrespekt BuqjaBuqe e nderuar Mirė se tė gjeta , kalo gjithashtu sa mė mirė http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif


edhe pėr ty :)

Abetare
05-04-07, 21:49
[quote=LuLjaa]http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif
Lule http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/tung4.gif
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/qyshje02.gif

Agolli
05-04-07, 22:34
Abetarehttp://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/qyshje02.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Mire se keni ardhur,'''besoj qe do te kaloni qaste te lumtuar,, ne mesin tone...
Tung !!!

Giovanni
06-04-07, 11:57
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

jEtA_1
06-04-07, 12:05
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

budo785
07-04-07, 12:35
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

rilinda
08-04-07, 15:53
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:53
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:18
Pershendetje per ty abetare ,kalofsh bukur

NINNELA

Arkza
09-04-07, 14:06
Abetare Te pershndtes shume dhe besoj se dote kalojsh shum bukur me ne :smile:

Djellza:
14-04-07, 22:26
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Prishtinasja_
16-04-07, 10:13
http://i48.photobucket.com/albums/f235/2defSteph/greatday5ii.gif

Me respekt

Prishtinasja_:smile:

gazi-de
16-04-07, 12:43
Abetare te pershendes............

Abetare
16-04-07, 15:36
[quote=Agolli]


Abetarehttp://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/qyshje02.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Mire se keni ardhur,'''besoj qe do te kaloni qaste te lumtuar,, ne mesin tone...
Tung !!!°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Agolli i nderuar mirė jam Faleminderit http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/ckemi5.gif nga ti ?!

Abetare
16-04-07, 15:38
[quote=giovanni]http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpgGjovani i nderuar http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/tung.gifhttp://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/sikalovefundjaven.gif

Abetare
16-04-07, 15:43
[quote=jEtA_1]http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)[


Jeta e dashura mike Pėrshėndetje gjithashtu http://images-partners-tbn.google.com/images?q=tbn:60msKmF-YtJHzM:a1861.g.akamai.net%2Ff%2F1861%2F2071%2F1d%2 Fstatic.123greetings.com%2Fevents%2Fgen_hvgtday%2F 1012-012-13-1042.gif

Abetare
16-04-07, 15:46
[quote=budo785]http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpgI nderuari Budo http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

Abetare
16-04-07, 15:48
[quote=rilinda]http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif


Rilinda Rrush http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miredita5.gif

Abetare
16-04-07, 15:51
[quote=uck_aksh]http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif
Wow ēfarė pseudonimi paske i nderuari uck_aksh !http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miredita4.gif

Abetare
16-04-07, 15:55
[quote=ninnela]Pershendetje per ty abetare ,kalofsh bukur

NINNELA


Ah Ninushhhhhh sa mirė qė qenke edhe kėtu Rrush http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/missyou.gif

Abetare
16-04-07, 15:57
[quote=Djellza:]Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza
Djellza e dashur , gjithashtu pėrshėndetje dhe faleminderit !


Abetarja

Abetare
16-04-07, 16:01
[quote=Prishtinasja_]http://i48.photobucket.com/albums/f235/2defSteph/greatday5ii.gif

Me respekt

Prishtinasja_:smile:Prishtinase e nderuar http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/gjithmone.gif e respektuar nga Abetarja !

Abetare
16-04-07, 16:03
[quote=gazi-de]Abetare te pershendes...........Gazi-de Faleminderit............. http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/tung3.gif

LuLjaa
17-04-07, 02:01
Pėrshėndetje ty.

http://img359.imageshack.us/img359/3023/1590kn.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:47
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:27
Pershendetje..............

Abetare
03-06-07, 01:39
[quote=uck_aksh]http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg
I nderuari Uqk-Aksh ju falenderoj nga zemra per pėrshėndetjen e juaj tė ngrohtė ... Qofsh faqebardhė :)

Me shumė respekt Abetarja

Abetare
03-06-07, 01:41
[quote=LuLjaa]Pėrshėndetje ty.

http://img359.imageshack.us/img359/3023/1590kn.gif
Lule e bukur faleminderit shumė shumė ...


Me respekt Abetarja

Abetare
03-06-07, 01:43
[quote=gazi-de]Pershendetje..............


°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°


Gazi i nderuar Pėrshėndetje gjithashtu shumė shumė....


__________________________________________________ _________Jeta ėshtė e bukur por ka Peripeci....

Giovanni
03-06-07, 15:09
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
07-06-07, 00:17
Pershendetje shum per ty...dhe ishalla nje jet pa brenga..

Mir mbetesh ...me nderime...!!!

aLbaChiCk
07-06-07, 16:18
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havea-great-day.gif

rilinda
09-06-07, 16:34
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

ssara
14-06-07, 14:39
http://imagesource.art.com/images/-/Ulrich-Bruner-Red-Roses-Print-C10346176.jpeg

Zero Cool
14-06-07, 18:35
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Preshevar
16-06-07, 14:06
Pėrshėndetje e nderuara Abetare, erdha tua lė nje pershendetje dhe te ju deshiroj ēdo tė mir ne ket jet si dhe ne tjerėn duke filluar nga shėndeti e mė tutje,... :)

...gjithashtu kaloni nje vikend shum te mir !

Ju respekton dhe ju pershendet,
Preshevari!

Pėr t'mira

aLbaChiCk
17-06-07, 17:55
Pershendetje per ty e nderuara Abetare nje dit te mrekullueshme te uroj

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

rilinda
18-06-07, 04:12
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

Dreni30
21-06-07, 10:23
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar shendet e lumturi ne jeten tuaj.

Dreni.

schütze
21-06-07, 21:18
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

instruktori
23-06-07, 17:10
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:25
Pershendetje Abetare te uroj gjdo te mire ne jete................

Abetare
26-06-07, 00:50
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


I nderuari Xhovanni http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm3.gif mbetsh i pėrshėndetur !

Abetare
26-06-07, 00:52
[quote=BaNu Ne JeT I sInQeRt]Pershendetje shum per ty...dhe ishalla nje jet pa brenga..

Mir mbetesh ...me nderime...!!!


°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°^°°°°°

Shumė e nderuara e Sinqerta http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm3.gif


Me respekt Abetarja

Abetare
26-06-07, 00:55
[quote=aLbaChiCk]http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havea-great-day.gif__________________________________________________ ____________


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm3.gifdhe http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

Abetare
26-06-07, 00:57
[quote=rilinda]http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

E nderauar rilinda , respekti ėshtė i ndėrsjelltė ...


Ēdo tė mirė tė dėshiron Abetarja

Elina
26-06-07, 01:01
Ju pershendes dhe ju uroje caste te kendeshme ne vazhdim...


Elina!

Abetare
26-06-07, 01:05
[quote=ssara]http://imagesource.art.com/images/-/Ulrich-Bruner-Red-Roses-Print-C10346176.jpeg[°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°

E dashura ssara Faleminderit shumė pėr
Trėndafilat e kuq !

Tė pėrshėndes edhe unė ty http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/albanianprincess2.gif

Abetare
26-06-07, 01:09
[quote=Zero Cool]
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif


__________________________________________________ ___________

Gjithashtu edhe juve ZC http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif por pa levizje :D

Abetare
26-06-07, 01:12
[quote=Preshevar]Pėrshėndetje e nderuara Abetare, erdha tua lė nje pershendetje dhe te ju deshiroj ēdo tė mir ne ket jet si dhe ne tjerėn duke filluar nga shėndeti e mė tutje,... :)

...gjithashtu kaloni nje vikend shum te mir !

Ju respekton dhe ju pershendet,
Preshevari!

Pėr t'mira°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°

I nderuari Preshevari ju faleminderit pėr pėrshėndetjen tuaj me shkrim , gjithashtu ju dėshiroj nga zemra edhe juve gjitha tė mirat :)

Abetare
26-06-07, 01:17
[quote=aLbaChiCk]Pershendetje per ty e nderuara Abetare nje dit te mrekullueshme te uroj

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif
:_________________________________________________ ______

Pėrshėndetje edhe ty http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/albprincess.gif

Abetare
26-06-07, 01:22
Rilinda, Dreni , Schütze dhe Instruktori nga zemra ju falenderoj dhe ju uroj gjitha tė mirat .


Me respekt Abetarja

Abetare
26-06-07, 01:25
[quote=gazi-de]Pershendetje Abetare te uroj gjdo te mire ne jete...............°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Ah Gazi e di pse mė paske pėrshėndetur http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/dreq.gif


Puna e asaj Puthjes te humori a !?Hahhahahahaha hajgare a mbetsh i pėrshėndetur dhe shumė e shumė tė mira tė pėrcjellshin nė jetė !

SANTANA-29
26-06-07, 18:09
http://farm1.static.flickr.com/111/305634257_0b85ce4342_m.jpgpershendetje abetare te mirat te percjellshin gjith jeten......santana-29

Naki
26-06-07, 22:27
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

Prishtinasja_
27-06-07, 11:11
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x103.jpg


Von Prishtinasja_:biggrin:

Xuki
27-06-07, 11:23
A bon edhe unė ty met pėrshėndet qishtu n'tessėll?

Prano njė pėrshėndetje e cila vjen nga loqka e zemres.

Kalo majroooo


Xuki

LuLjaa
30-06-07, 06:23
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Abetare pershendetje dhe argetim te kendeshum ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:21
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

Shqiptare
04-07-07, 13:05
Abetare te uroj nje dite te bukur e te mbare sot,

Shqipja :smile:

Arkza
04-07-07, 21:52
Abetare jam ne dhomen tend , te Pershendes shume dhe te Uroj Sukses.

Xuki
06-07-07, 01:54
Oj Abetarjooo, qysh je mori? A po ta don hiq?

Abetare
06-07-07, 09:45
Xuki my Broooooo , faleminderit pėr pėrshėndetje , unė jam si rrezja veq sot e kum shtu edhe njė vit , a po vjen nė Datėlindje bro aaaaaaiiiiiiiiiiiiii u plaka e hajt ...Kalo mirė e nga zemra ime tė dėshiroj tė mirat e botes !


Abetarja mikja yte e vjeter qė tė respekton si vlla binjakė :wink:

Abetare
06-07-07, 09:50
Edhe ju tė nderuarit forumista miqtė virtual , Santana , Prishtinasja ,Lulja , Naki, Instruktori, Shqiptare dhe Arkeza ju pėrshėndes ngrohtėsisht , miqėsisht dhe ju dėshiroj qdo tė mirė nė jetėn tuaj !Me shumė respekt Abetarja :smile:

Linka_pz
06-07-07, 10:44
Abetare (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22157) (34) te uroj ditelindjen , duke te deshiruar realizim te enderrave tuaja jetesore,uroj te plakesh !
Me shume respekt mikja virtuale Linka_Pz

Zero Cool
06-07-07, 10:55
Abetare e ke ditlindjen a ? Ncncncncncncnc ani hi nuk me ka thirre ne festen e ditlindjes :mad: ?!
Urime pra dhe i befsh 100 vjet ,ne lumturi dhe harmoni.

Abetare
06-07-07, 11:04
OOOOOOOOO Faleminderit Linka e nderuar po u plaka moj a pi sheh ti qysh pi shoh unė heheh ... Rrush edhe njė herė faleminderit e u gėzofsh ! ZC ; Faleminderit edhe ty njeri a po vini nė Datėlindje se kallabllak kam plot Qika e nuse , Gjurmanka . Shqiptare , Arabe e qfardoni , veq me vallėzu me to se tė shkune jan tanat gati hahahahha....

Preshevar
06-07-07, 11:25
Shum Urime pėr ty Abetare... :) Jetofshė gjithmonė e lumtur ! :smile:

kurse Linka-pz... :mad: Qysh tregohen mori vjetet n'publik ???? :biggrin:

Prishtinasja_
06-07-07, 11:32
Urime Abetare

Suksese, mbaresi, shėndet, dashuri & lumturi paē gjithmonė ne jetė!

Me respekt

Prishtinasja_:wink:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x90.jpg

Linka_pz
06-07-07, 11:42
Flm shume Preshevar , se nuk e paskam verejtur , me siguri mengjesi i hershem eshte fajtor!
Kerkoj ndjes pre Abetares, edhe pse nuk e shoh te arsyeshme sikurse ajo qe nuk i ka fshehur .Ok kerkoj nga moderatoret qe t`ja heqin vitet prej temes me lejen e saj.

Abetare
06-07-07, 11:46
Linka rrush nuk i kam fshehur unė se nuk kam nevojė ...Tema ėshtė super , se edhe nėse i fshehi vitet nga ju e nga vetja ato mė shkruajnė nė ballė ....Don"t worry , 2 good 2 bee True ... Prishtinasja , Faleminderit shumė , Zoti tė begoftė me tė mira nė jetė :)

Linka_pz
06-07-07, 11:54
Vielen (http://www.fjalor.de/?suchtext=Vielen&szignorieren=1) Dank! (http://www.fjalor.de/?suchtext=Dank%21&szignorieren=1) meine (http://www.fjalor.de/?suchtext=meine&szignorieren=1) Freundin (http://www.fjalor.de/?suchtext=Freundin&szignorieren=1)
As une nuk i fshe asnjehere , pse ti fsheh kur dukem shume me e re si 18 vjeēare ,hahhhah
Tschüss! (http://www.fjalor.de/?suchtext=Tsch%C3%BCss%21&szignorieren=1) und Alles (http://www.fjalor.de/?suchtext=Alles&szignorieren=1) Gute! (http://www.fjalor.de/?suchtext=Gute%21&szignorieren=1)

Preshevar
06-07-07, 12:04
Flm shume Preshevar , se nuk e paskam verejtur , me siguri mengjesi i hershem eshte fajtor!
Kerkoj ndjes pre Abetares, edhe pse nuk e shoh te arsyeshme sikurse ajo qe nuk i ka fshehur .Ok kerkoj nga moderatoret qe t`ja heqin vitet prej temes me lejen e saj.

Shaka ishte Linka... :tongue: Po mos t'dalim prej temės...

UrimE Urime E Urime AbEtarE !ļØ!i

http://www.voxpolis.com/wp-content/uploads/2006/11/800px-birthday_candles.jpg

Shqiptare
06-07-07, 12:11
Abetare, Urime ditelindja. Te uroj shume te mira ne jete!

Shqipja :)

Xuki
06-07-07, 12:39
Oj Abetareee, pėr pak po mė raka met thirrė dadė! hihihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Urime ditėlindja e ishalla i bon 100 vjet. Tė dėshiroj lumturi, sukses dhe shėndet tė plotė.

Me shumė respekt

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


http://www.de-club.net/lpl/image/download/big/Hapy-Birthday.jpg

rilinda
06-07-07, 14:43
Xuki a mujte me bajt gjeth ato foto? :O

Abetare, gėzuar ditėlindjen. Uroj qė fati tė prijė nė jetėn tėnde!
Shėndet!
Rilinda

Naki
06-07-07, 18:55
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/birthday.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/calendar.php?do=getday&day=2007-07-06&sb=1)Abetare (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22157) (34)
Sot Abetarja festonė Ditėlindjen,

Shumė urime dhe gėzime ,jetė tė gjetė e tė lumtur .
Ju dėshironė Naki!

Buqja_ch
06-07-07, 19:03
Abetare shum urime e pershendetje prano edhe nga un...

Buqja

uck_aksh
14-07-07, 01:09
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

uck_aksh
14-07-07, 01:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

aLbaChiCk
25-07-07, 14:10
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havealovelyday.gif

rilinda
03-08-07, 19:16
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:13
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_08.gif

instruktori
07-08-07, 20:52
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:01
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:35
Pershendetje me plot respeket per ty,dhe te uroj gjdo te mire ne jete.............

ninnela
09-08-07, 19:51
Pershendetje per ty e nderuar

Abetare
31-08-07, 16:44
Tė nderuarit , Naki, Buqja dhe UQK-AKSH Ju faleminderit pėr pėrshėndetjet dhe urimet e juaja . Ēofshit me nder e respekt gjithmonė :smile:


Me respekt Abetarja

Xuki
01-09-07, 09:30
Oj motrusheee.....ma bon hallall qė nuk ta kam uru ditėlindjen....ani edhe mė paske ftu nė festė.....kuku ēka e kisha shpullatė vetėn qitash, por jam nė punė e mos po mendon kush qė lujta!!

Ndoshta mi pranon tash urimet e mia?

Urime ditėlindja e ishalla i bon 100 vjet. Tė dėshiroj fat, shėndet dhe lumturi tėr jetėn tėnde.

Pėr TY:
http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xsonensch_l.jpg


Pėrshėndetje tė pėrzemėrta nga mocaniku ytė

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

^katunari^
01-09-07, 09:53
Urime , E U Gzofsh Gjithmone

Prishtinasja_
02-09-07, 15:42
http://ug1.kwick.de/ug/0246/6530/18917649_full,r,470x470.jpg

von Prishtinasja_ :biggrin:

instruktori
04-09-07, 16:29
Pershendetje................

instruktori
04-09-07, 17:01
Pershendetje.................

yllbardh
12-10-07, 10:13
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj njė ditė tė kėndshme.

Prishtinasja_
12-10-07, 10:32
http://www.albislam.com/urim.jpg

rilinda
12-10-07, 10:38
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

aLbaChiCk
12-10-07, 10:39
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

aLbaChiCk
12-10-07, 10:58
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

LuLjaa
12-10-07, 18:26
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 16:47
Pershendetje e nderuare..
http://www.gwagner.com/albums/nature/rose.jpg

Abetare
19-10-07, 19:02
Prishtinasja e nderuar , Instruktori, Lulja , Alabchika simpatike, Rilinda e dashura Moderatore dhe ty Gazi i nderuar , Katundari si dhe ju qė mė keni pėrshėndetur pėr Datėlindje dhe Bajram ju falenderoj nga zemra dhe ju dėshiroj tė mirat e Botės ...
Me respekt Abetarja :smile:

Abetare
19-10-07, 19:04
Gjithashtu njė Falenderim shkon edhe pėr Xukin dhe Yllin e bardhė :smile:

ninnela
21-10-07, 00:47
Pershendetje per ty Abetare

Prishtinasja_
23-10-07, 09:43
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x229.jpg

Xuki
23-10-07, 20:03
Oj mötra Abetare....po ku t'kam pash mu?

Me shpresė qė je majr tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

http://www.lady-naoline.de/glitzer27.gif

Abetare
24-10-07, 16:45
Pershendetje per ty Abetare°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°


Gjithashtu e dashura ninnela Pėrshėndetje tė ngrohta nga Gjermania e ftohtė..!

Abetare
24-10-07, 16:50
[quote=Prishtinasja_]http://www.ein-kleiner-blick.de/1x229.jpg

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°


Gjithashtu e dashura Prishtinase http://tbn0.google.com/images?q=tbn:2yEQJftWjR28TM:http://tee.kaywa.com/files/images/2007/5/mob381_1180616153.jpg

Abetare
24-10-07, 16:53
[quote=Xuki]Oj mötra Abetare....po ku t'kam pash mu?

Me shpresė qė je majr tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

http://www.lady-naoline.de/glitzer27.gif
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°


Oooooo Vllaqko qe ku jam pasha Besėn hahaha veq marova tu punu dy puna edhe spo mė dalin bile hehehe


Faleminderit vllaqko pėr Buketen e Luleve edhe unė po tė pėrshėndes me Lule se tė kam shok tė vjeter e gati jena mu ban Vlla e Moter pėrnjėmend :wink:http://www.blumenhardung.de/images/fs_liebe_gruesse_l.jpg

Arkza
26-10-07, 12:01
Abetare Ku do te jesh te Pershendes shume............:smile:

Elina
28-10-07, 13:46
http://www.flowersonlineflowersonline.com/img/net/g/1079/roses_florists_send.jpg

Arkza
23-11-07, 18:19
Abetare Te Pershndes dhe te Uroj Gjithe te Mirat !

Prishtinasja_
28-11-07, 00:22
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

rilinda
28-11-07, 14:38
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

Fshatari
28-11-07, 15:25
Gėzuar dita e 28 Nėntorit, Abetare!
Pėrzemėrsisht, Fshatari

SANTANA-29
28-11-07, 15:50
URIME 28 NENTORI

http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpg

Abetare
28-11-07, 16:08
Ooooo ju faleminderit shumė shumė:Elina , Arkza Miss², Fshatari i nderuar , Rilinda e dashur,Prishtinasja mikja ime dhe Santana i nderuar ...

Ju uroj edhe unė Gezuar Festat e mėdha :Ditėn e Flamurit dhe Datėlindjen e Komandantit Legjendar Adem Jasharit ....


Me respekt :Abetarja http://digilander.libero.it/karameto/28%20NENTORI.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 17:42
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Zero Cool
02-12-07, 22:28
http://home.comcast.net/~bykrbayb/images/White_Rose_01.jpg

Luana
02-12-07, 22:36
http://i227.photobucket.com/albums/dd69/angell_23/have%20a%20nice%20day/thaugust17saturday6.gif

turisti
11-12-07, 19:33
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Sy_kaltra
13-12-07, 21:44
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:30
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Arkza
18-12-07, 15:57
Pershendetje Abetare , Me Fat Kurban Bajrami , Le te jet Vit i Mbare per te Gjithe !!

Linka_pz
18-12-07, 20:55
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 10:20
Pershendetje e nderauara Abetare,me fat Kurban Bajrami..................

Zero Cool
19-12-07, 12:27
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Paradox_13
19-12-07, 17:51
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:43
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LuLjaa
20-12-07, 04:05
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 19:40
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

Zero Cool
24-12-07, 18:20
http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&sound=on&url=http%3A//www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D21511

aLbaChiCk
26-12-07, 23:08
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Abetare
27-12-07, 17:06
Miq e Mikesha virtuale , ju faleminderit pėr pėrshėndetjet e ngrohta tė juajat ..Ju dėshiroj nga zemra tė gjithėve plotsim deshirash nė vitin 2008 .


Me respekt Abetarja ..

Abetare
27-12-07, 17:08
[quote=Zero Cool]http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&sound=on&url=http%3A//www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D21511
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°Cool je pasha Kuranin ...Phaaa ēka mė ke ban me qesh aaaa...... Flm

Buqja_ch
30-12-07, 07:43
.... Urime vitin e ri 2008 .....

Diana007
30-12-07, 14:01
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:14
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:25
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

rilinda
30-12-07, 19:08
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:07
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 01:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:08
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Albonita
06-01-08, 16:22
Gjithqka le te jet siq deshironi ju per te miren tuaj , le te jet nje vit i mbar dhe i suksesshem per ju viti 2008 me shum rrespekt te pershendet Albonita.

uck_aksh
22-01-08, 12:57
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

ninnela
27-01-08, 16:53
tTE PERSHENDES KUDO QE JE

GJITHE TE MIRAT ABETARE

NINNELA

Arkza
06-02-08, 13:33
Kudo te jesh te Pershendes shume Abetare ! :smile:

uck_aksh
07-02-08, 00:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:11
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:27
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

Abetare
09-02-08, 21:23
Forumista tė dashur ju faleminderit shumė shumė pėr pėrshėndetjet e juaja tė ngrohta .Nga thellėsia e zemres sime ju dergoi tė gjithėve njė pėrshėndetje tė ngrohtė me urimet qė : Shendeti, Lumturia dhe Dashuria tė ju pėrcjellė nė ēdo hap tė jetės...

Me respekt e juaja Abetarja

LuLjaa
11-02-08, 00:36
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif

turisti
21-02-08, 22:24
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:55
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 18:01
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:05
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Diana007
08-03-08, 16:58
Urime 8 Marsi.

http://artfiles.art.com/images/-/Melody-Koert/Blue-roses-are-new-to-me-Poster-C12268993.jpeg

Abetare
18-03-08, 15:16
Forumista tė dashur ju faleminderit shumė shumė pėr pėrshėndetjet e juaja tė ngrohta .Nga thellėsia e zemres sime ju dergoi tė gjithėve njė pėrshėndetje tė ngrohtė me urimet qė : Shendeti, Lumturia dhe Dashuria tė ju pėrcjellė nė ēdo hap tė jetės...Me respekt pėr ju Abetarja ...

LuLjaa
19-03-08, 02:57
Abetare ... Pershendetje

http://www.indiaonlineflorists.com/Images/9_300.jpg

uck_aksh
20-03-08, 01:46
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

DritonPR
20-03-08, 17:22
Pershendetje vajz shqiptare krenare

lovely
25-03-08, 22:15
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Abetare
28-03-08, 16:50
Lulja , DritonPr Uēk-Aksh , ju falenderoj nga zemra mbetshit tė pėrshėndetur ...
Lovel pash kuranin po martohesh aaaaaa ??


Ani mirė po ja ban moj qy ...


Faleminderit pėr Ftesėn veē e pata njė pyetje , a ban mi marr edhe kėtė Haverin tem me veti se po lakmon shumė me ardhė nė dasmėn tuaj ...Ky ka me vallėzu me na knaqė heheh ...Po dal deri nė sheher me ju ble nga njė dhuratė ....veē po kqyri a mė ka ardhė rroga ....
Faleminderit shumė , pėrshėndetje edhe pėr ty Lovel se na knaqe me kėto shkrime ...

lovely
28-03-08, 18:13
Lulja , DritonPr Uēk-Aksh , ju falenderoj nga zemra mbetshit tė pėrshėndetur ...
Lovel pash kuranin po martohesh aaaaaa ??


Ani mirė po ja ban moj qy ...


Faleminderit pėr Ftesėn veē e pata njė pyetje , a ban mi marr edhe kėtė Haverin tem me veti se po lakmon shumė me ardhė nė dasmėn tuaj ...Ky ka me vallėzu me na knaqė heheh ...Po dal deri nė sheher me ju ble nga njė dhuratė ....veē po kqyri a mė ka ardhė rroga ....
Faleminderit shumė , pėrshėndetje edhe pėr ty Lovel se na knaqe me kėto shkrime ...

o merri me daje e me teze e halla e mixhollare gjyshe e babgjysha e me qka ki.. ja per ty ja per kon ...ti qe na pate pshtu me ate televizor s ta harroj kurr....

mire se vjen... edhe une t pershendes shume!!!!

Zero Cool
15-04-08, 21:11
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpg

Abetare
26-04-08, 22:45
Forumista tė dashur , sot nuk kisha kohė tė kyqem nė forum tė ju pershendes nga zemra tė gjithėve , njė lajm pėr vdekjen time nuk ėshtė i vėrtetė zot ruana , shpresoj qė asnjė tjeter Abetare mos tė ketė vdekur dje e tė mė ngatrrojnė me mua ....Me plot respekt e dashuri pėr ju Abetarja ...

>>{SpOnGeBoB}<<
26-04-08, 22:55
Forumista tė dashur , sot nuk kisha kohė tė kyqem nė forum tė ju pershendes nga zemra tė gjithėve , njė lajm pėr vdekjen time nuk ėshtė i vėrtetė zot ruana , shpresoj qė asnjė tjeter Abetare mos tė ketė vdekur dje e tė mė ngatrrojnė me mua ....Me plot respekt e dashuri pėr ju Abetarja ...

Zoti te lashte shnosh o Abetare. Kur e kam lexue mbrame at lajm myte jam tu vatu kur u kujtosha qe nuk mund diskutojna ma ne kete dynje. Po kush e pruni ate lajm ju thashin durte e ju mshelte goja. Qeshtu kur turli kerkush hiqi vjen jep lajme te rruges qka ka kallezue shaban cakolloviqi lajme pa pare te dugoja e katunit.

Abetare
26-04-08, 23:13
Hmmmmmm e keqja ėshtė se unė nuk e njohė asnjė Shaban Cakolli , por sidoqoftė shpresoj se lajme tė tilla tė paverteta tė mos perhapen mė sepse edhe virtualiteti nė njėfarė menyre lidhet me realitet ....Sidoqoftė kurrė ma shėndoshė e ma e lumtur s'kam qenė ... Shpresooi tė vazhdoi kėshtu te unė e tė gjithė ju forumista tė dashur ...

Xuki
26-04-08, 23:21
Oj melaqe.....ku t'kam mori!


Mos i ngo bre llafet e hallkut........ēkas manė kjo tokė!!


Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht duke tė uruar gjithė tė mirat nė jetė.


Me shumė respekt

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

e_martumja
26-04-08, 23:21
Hmmmmmm e keqja ėshtė se unė nuk e njohė asnjė Shaban Cakolli , por sidoqoftė shpresoj se lajme tė tilla tė paverteta tė mos perhapen mė sepse edhe virtualiteti nė njėfarė menyre lidhet me realitet ....Sidoqoftė kurrė ma shėndoshė e ma e lumtur s'kam qenė ... Shpresooi tė vazhdoi kėshtu te unė e tė gjithė ju forumista tė dashur ...Abetare po gezohem per ty qofsh tere jeten e lumtur. Te pershendes mbasi qenke ksajde.

mentor*
26-04-08, 23:38
oj abetare sa dovet ti kame knu prame ......ahahahhah sa kulevallahin


te pershendes

Estella
26-04-08, 23:59
Hmmmmmm e keqja ėshtė se unė nuk e njohė asnjė Shaban Cakolli , por sidoqoftė shpresoj se lajme tė tilla tė paverteta tė mos perhapen mė sepse edhe virtualiteti nė njėfarė menyre lidhet me realitet ....Sidoqoftė kurrė ma shėndoshė e ma e lumtur s'kam qenė ... Shpresooi tė vazhdoi kėshtu te unė e tė gjithė ju forumista tė dashur ...

Pershndes Abetare edhe asnje second se kom marr at postim serioz

:) :)

Per mua ata njerz duhet te denohet per sjellje edhe postime t'ketij lloji

Murgesha
27-04-08, 00:27
Hmmmmmm e keqja ėshtė se unė nuk e njohė asnjė Shaban Cakolli , por sidoqoftė shpresoj se lajme tė tilla tė paverteta tė mos perhapen mė sepse edhe virtualiteti nė njėfarė menyre lidhet me realitet ....Sidoqoftė kurrė ma shėndoshė e ma e lumtur s'kam qenė ... Shpresooi tė vazhdoi kėshtu te unė e tė gjithė ju forumista tė dashur ...


Abetare kryesorja qė je nė mesin e tė gjallėve e ēka shpėrndahet nė net mos u baftė realitet.

Ps. Mė vie mirė qė je shėndosh e mirė dhe gjallė.

lovely
27-04-08, 07:44
Forumista tė dashur , sot nuk kisha kohė tė kyqem nė forum tė ju pershendes nga zemra tė gjithėve , njė lajm pėr vdekjen time nuk ėshtė i vėrtetė zot ruana , shpresoj qė asnjė tjeter Abetare mos tė ketė vdekur dje e tė mė ngatrrojnė me mua ....Me plot respekt e dashuri pėr ju Abetarja ...


oj qike valla kur e kam lexu qe je dek, gishtat verr mo s um bojshin ... fort mu dhimte.. po shyqyr qe u ktheve oj moter hahahahaahahahahahahahaa

mpuuqqq

selvija
27-04-08, 08:14
Oj Abetare po qysh ish ne ate dynja moj, qka kish e qka skish,,,uu dreqi te hyfte se qka me dhimte,,qe asnje postim me skam mujt me shkru deri von kam mendu qysh me vdek kaq e re,,

veq ma murr mendja pak me ato fotot qe kish qit ai djali te femive se ishin ne vitit-70 se po zihet aty diqka..

pershendes shum e shyqyr qe je dek ,hajde rriim ma shpesh se hala spo besojm qe mbijton..:wink:

Abetare
27-04-08, 08:49
Mirėmengjesi juve ...


Ju falenderoi pėr pėrshėndetjet e juaja dhe fjalėt e ngrohta ,, pas vdekjes sime hahahaha ....katastrofė ku mė gjeten mua qė aq shumė i frigohna vdekjes dhe pikėrisht tash kur mė jan plotsuar pothuaj tė gjitha dėshirat oh zot o zot ...

Sidoqoftė Selvushe gati ika pa tė pa ty e pa mė pa ta shkruaj msn dhe tė gjithė ju qė dėshironi me mė pa mundeni ...ajo foto e fėmijėve nuk ishte e vjeter por e kam fotografu me kamerė sepse fotot private i kam tė formatit tė zmadhuar dhe nuk po mundem ti vendos nė forum ....Fėmijet tash jan 11 edhe 9 vjeē...

Por nuk d.m.th se je e re e nuk vdesė , njė moter imja 22 vjeqare ka vdekur para dy viteve duke lexuar pėr njė provim tė Universitetit ... Nga atėherė shumė i frigohna vdekjes dhe ky lajm vėrtetė me ka tronditur disi edhe telefonatat e shumta tė djeshit kur lajmėrohesha nė tel Njerzit ngelnin pa text hahaha , pasta ishum nė Bazen pėr nja 3-4 orė e kur u kthym plot musafirė te dera hahahah Ndjenjė e ēuditshme me gaz e me ankth njėkohsisht ....


Nėse ndokush ka hap me qellim kėtė lajmė e dėnoftė zoti ... nėse ka qenė vetėm keqkuptim po ja fali kėsaj radhe ....
Kaloni mirė..


Me respekt Abetarja

Prishtinasja_
27-04-08, 08:57
Uroje qe te jesh gjithmone shendosh dhe mire ! :smile:

gazi-de
27-04-08, 10:31
"a me qesh a me qa"hm,une si e kome lexu ate postim kom dyshu.dhe i kome tre deshmitare qe ju kam then.
Motere e ndreuare Abetare,ajo prapagante ty duhet te bone edhe me te forte qe ta duash jeten.
Te uroj edhe 100 pranevera se pari te kesh shendet fat lumturi ti e famija juaje.
me respeket te pershendes.
gazi-de
http://www.gartencenter-shop24.de/images/nostalgische_rosen.jpg

Preshevar
27-04-08, 11:38
... e kam dit :wink:

lyra2
27-04-08, 11:48
Hmmmmmm e keqja ėshtė se unė nuk e njohė asnjė Shaban Cakolli , por sidoqoftė shpresoj se lajme tė tilla tė paverteta tė mos perhapen mė sepse edhe virtualiteti nė njėfarė menyre lidhet me realitet ....


Sidoqoftė kurrė ma shėndoshė e ma e lumtur s'kam qenė ... Shpresooi tė vazhdoi kėshtu te unė e tė gjithė ju forumista tė dashur ...

....valla mori Abetare.. edhe kur te vdeksh nuk besoj se do te me dhimsesh me shume hoo!!!:)

Aq keq e perjetova ate lajm,mere me mend fillova me t'i lexu shkrimet dhe thash,thuuuuuuuuuu dreqi e marte bree po cka mu desht te hy ne forum dhe te merzitem edhe per njerzit e "qkrolave" hahahahahahahahhahahah

..ani ani shyqyr qe koka kon rren,po ti allahile a u merzite fort kur "vdiqe":biggrin:

O niamand ty tu thefte tastaura hooo:smile: :biggrin:

lovely
27-04-08, 11:56
....valla mori Abetare.. edhe kur te vdeksh nuk besoj se do te me dhimsesh me shume hoo!!!:)

Aq keq e perjetova ate lajm,mere me mend fillova me t'i lexu shkrimet dhe thash,thuuuuuuuuuu dreqi e marte bree po cka mu desht te hy ne forum dhe te merzitem edhe per njerzit e "qkrolave" hahahahahahahahhahahah

..ani ani shyqyr qe koka kon rren,po ti allahile a u merzite fort kur "vdiqe":biggrin:

O niamand ty tu thefte tastaura hooo:smile: :biggrin:

oh diqa tu kesh, mas pari Shabanit iu thafte jarabi, tani Niemandit hahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahaa


valla kurr s muj me ta pershkru sa fort u merzita po shyqyr Zotit qe u ngjall kjo qika e ma hjeku nje merzi bile njo ma pak :biggrin:

Sy_kaltra
27-04-08, 12:17
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg

Guri i madh
27-04-08, 21:52
abetare pershendetje nga une besom e kam pas ndermend me ardh edhe atje met vizitue me e marr me veti BONDIN edhe MURGESHEN boll u frigun kur ju thash se po ju lyp vendi ejani pas meje ju mbeti fjala ne fyt nuk mujshin me fol
me respekt per juve Guri i madh

gazi-de
28-04-08, 23:31
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:54
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:14
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Diana007
01-05-08, 10:09
Shyqyr qe je Gjalle!!!!:tongue:

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/DianaBond.gif

Jana
01-05-08, 10:20
http://i155.photobucket.com/albums/s286/desertdiva_777/10672truscrumxl.gif

Abetare
01-05-08, 14:28
lovel, Gazi,Guri i madh, Sy kaltra,,Diana, lyra 2, Jana , Lulja, Adina-R-Ks, Prishtinasja , Preshevar, Xuki, Selvushe , E martumja e tė gjithė http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm1.gif tė tjerėve

Arkza
26-05-08, 15:55
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........Mpuqqqqqqq shume ty sis....

Dreni30
26-05-08, 19:09
Pershendetje abetare,
Shpresoj qe jeni mire dhe njeashtu mire po kaloni keto dite pranevere, shendet e fat ne jete.
http://www.dahliahaven.dk/127-2701_IMG.JPG-for-web-NORMAL.jpg

Dreni.

aLbaChiCk
07-06-08, 20:41
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Weekend-1.gif

Abetare
08-06-08, 17:20
Arkėza e dashur , Dreni dhe Albaēikė ju falenderoi nga zemra pėr pėrshendetjet tuaja , Ēofshi me nder gjithmonė...


Me respekt e juaja Abetarja

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:19
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Alkimisti_ch
11-06-08, 11:58
Pershendetje te sinqerta Abetare. Permes kesaj dhurate simbolike shpreh respektin tim per Ty dhe shkrimet Tuaja qe e pasurojne kete forum dhe i japin plote gjalleri. Uroj te te pirje e mbara ne ēdo rrugetim te jetes.

http://www.modeideen.de/binzberger/assets/gedanken_titelblatt.jpg

Zero Cool
11-06-08, 13:13
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:25
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:50
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Arkza
06-07-08, 08:20
Abetare Motrushe Urime Urime Datė-lindja !

Te Uroj gjithe te mirat e kesaj Botes , te uroj nga zemra qe te kesh nje jete pa brenga ty dhe familjes sate !
Edhe Nje-here Urime Motrushe shumeeee ty dhe shume Sukses ne jeten tende !
Mpuqqqqq shume ty dhe kete Torte per ty ....

http://i213.photobucket.com/albums/cc89/Samurai38/BirthdayCake.jpg (http://www.msplinks.com/MDFodHRwOi8vczIxMy5waG90b2J1Y2tldC5jb20vYWxidW1zL2 NjODkvU2FtdXJhaTM4Lz9hY3Rpb249dmlldyZjdXJyZW50PUJp cnRoZGF5Q2FrZS5qcGc=)

Abetare
06-07-08, 09:00
Abetare Motrushe Urime Urime Datė-lindja !

Te Uroj gjithe te mirat e kesaj Botes , te uroj nga zemra qe te kesh nje jete pa brenga ty dhe familjes sate !
Edhe Nje-here Urime Motrushe shumeeee ty dhe shume Sukses ne jeten tende !
Mpuqqqqq shume ty dhe kete Torte per ty ....

http://i213.photobucket.com/albums/cc89/Samurai38/BirthdayCake.jpg (http://www.msplinks.com/MDFodHRwOi8vczIxMy5waG90b2J1Y2tldC5jb20vYWxidW1zL2 NjODkvU2FtdXJhaTM4Lz9hY3Rpb249dmlldyZjdXJyZW50PUJp cnRoZGF5Q2FrZS5qcGc=)
°^°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Oooooooooooooooooo Arkza faleminderit motrushė shumė faleminderit , befasia e ditės pėr mua ishte kjo tortė e mrekullueshme ... Mpuēē ty e u gėzofsh ... Me respekt Abetarja

Abetare
06-07-08, 09:02
Faleminderit edhe nga ju forumista t'dashur , pėr pėrshėndetjet e ngrohta , ju dua dhe keni respektin tim edhe kur nuk jam e pranishme n'forum nga mungesa e kohės ... Ju don Abetarja :)

Dreni30
06-07-08, 09:44
Erdha ketu me ta uru ditelindjen.
Me veti kam vetem fjalet per ty dhe asnje dhurat. Me fal por ashtu isha ne kalim, vetem kur e pash se dicka ketu eshte duke u festuar..........

U besh 100 vjece dhe kalofsh nje jete te lumtur. Paq shendet dhe fat.

Dreni.

Zero Cool
06-07-08, 09:49
Abetare, u befsh 121 vjeqe motrushe, lumturia dhe shendeti qofshin me ty
http://www.pimp123.com/comments/Happy-Birthday/cake5fj.jpg

Buqja_ch
06-07-08, 15:16
Shéndet e té mira né jeté té uron

Buqja

http://www.fastflowers.com.au/images/products/dozInt.jpg

>>{SpOnGeBoB}<<
06-07-08, 17:59
Oj Abetare erdha qetu me te pershendeten edhe a pe pret qet torte, se belivalla e paskan ba te madhe prej Drenice e deri ne Gollak.

Elina
06-07-08, 18:11
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/bd009.jpg

Linka_pz
06-07-08, 18:17
Shuuummmme urime per TY , shummme urimmme per TY .

U befsh 100 vjec , vite te lumtura te uron ty Linka .

Guri i madh
06-07-08, 19:19
e nderuar kojshike pranonuurimet ma te perzemerta per ditlindjen e juaj me respekt per juve

Guri i madh
http://www.blumenaktion.de/out/oxbaseshop/html/0/dyn_images/1/22rosen_p1.jpg

natyra
06-07-08, 20:03
URIME URIME NJIHERE PER TY DHE NJIHERE PER NIKUN-APO EMRIN E BUKUR ABETARE...:smile: DHE NJEQIND(100) TE TJERA........G*E*Z*U*A*R*

ME SHUM RESPEKT
NATYRA
http://www.oconnorflorist.ca/pictures/Prod755.jpg

rilinda
06-07-08, 20:12
Asnjėherė mos e mendo ditėlindjen si lamtumirėn e njė viti, sepse nuk do tė mund ta festosh atė. Mendoje si mirėseardhjen e njė viti plot shėndet, dashuri, fat e suksese!Gėzuar!
Rilinda

turisti
06-07-08, 20:13
Deshiroj qe edhe shume vite te jetes ( deri tek germa e fundit ) qe tė shoqerojne : shendeti,lunturia dhe gezimi.

http://www.lekkerenzoet.nl/images/home/taart1.jpg

http://www.fotoprintxl.nl/Stockfotografie/Stockfotos%20groot/Bloemen/Tulp-05.jpg

gazi-de
06-07-08, 20:27
i gezofsh edhe 100 tjera,te uroj gjdo te mire ne jete
urime ditelindja Abetere.
http://www.millquarter-linedancer.at/e-card/geburtstag4.jpg

selvija
06-07-08, 20:48
Abetrae urime ditlindja motrushe e shyqyr qe s'na deke perime se na kishin mete keto torte hazder,,, qe une pruna nje pije freskuse mu flladit pak se kur po hypin vitet perpjet gati te fiket po na bije,,:wink:

Urimee urime paq lumturi ne familjen tende te ngushte
http://i122.photobucket.com/albums/o255/munchkinz726/mojitos.jpg

Diana007
06-07-08, 21:24
http://www.ormer.net/images/Happy%20Birthday%20Flowers%20II.jpg

Abetare
09-07-08, 18:24
Tė nderuarit , Dreni, Zero Cool ,Rilinda ,Spongji , Guri i madh , Buēja , Elina, Linka nga Pz , Natyra , Turisti , Gazi , Selvushe dhe Diana ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetjet tuaja me rastin e datėlindjes sime ... Ēofshit t 'nderuar gjithmonė !
Me respekt Abetarja

e_martumja
09-07-08, 19:02
Mbasi nuk me ftove ne ditelindjen tend sta urova hiq:mad:


Oj Abetare nga loqka e zemres ta uroj ditelidnjen pak me vones por ma mire vone se hiq,edhe ne emer te vllaut tend ta uroj se ka qillu i nxant ahahahahh
Jete te lumtur dhe pa brenga te deshiron Merita.


Mpuq dhe doku ma shpesh ksajde

Abetare
12-07-08, 07:33
Mbasi nuk me ftove ne ditelindjen tend sta urova hiq:mad:


Oj Abetare nga loqka e zemres ta uroj ditelidnjen pak me vones por ma mire vone se hiq,edhe ne emer te vllaut tend ta uroj se ka qillu i nxant ahahahahh
Jete te lumtur dhe pa brenga te deshiron Merita.


Mpuq dhe doku ma shpesh ksajde
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Oj Meritė e dashuar Meritė ... hahaha , kam festu vetem me haverin tim se e kemi datėlindjen nė njė datė rrusho prandaj s'tė kam ftuar ..


Faleminderit ty dhe vėllaut tim ai paska qenė i zėnė nė Msn heheheh ...Mpuē ju tė dyve dhe nga zemra , faleminderit :smile: S 'shpejti n'pushim rrush ...

Breshka
12-07-08, 14:38
http://www.hermannbense.de/stream/images/Fotos/Fotos2005/01_Januar/040105_08_SriLanka_Tsunami/Reiseimpressionen/IMG_3455_rote_Blume_720x720.JPG

romansa
09-08-08, 20:55
pershendetje http://jobilly.j.o.pic.centerblog.net/m84jeedb.jpg (http://jobilly.j.o.pic.centerblog.net/m84jeedb.jpg)

Adina-R.Ks
15-08-08, 20:38
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.

Abetare
16-08-08, 07:55
Breshka, Romansa dhe Adina ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetjet tuaja , mbetshit t 'pėrshėndetura e tė lumtura ēdo ditė e mė shumė :smile:


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm1.gifMe respekt : Abetare

Zero Cool
06-09-08, 10:16
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

selvija
18-09-08, 11:58
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

Prishtinasja_
30-09-08, 15:33
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 01:01
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:28
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dreni30
14-11-08, 09:47
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

turisti
14-11-08, 14:53
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

gazi-de
26-12-08, 17:36
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

Dreni30
27-12-08, 00:46
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit dhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

lovely
28-12-08, 12:07
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

Prishtinasja_
28-12-08, 21:37
http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

Linka_pz
28-12-08, 21:37
http://i225.photobucket.com/albums/dd145/tempest-azure/Happy-New-Year.jpg

Oqeani
29-12-08, 16:06
http://www.maximoi200.com/images/cartes/bonne_annee.jpg